.
hed

فیلم آموزشی زبان پیشرفته کیهان
رشته های روان شناسی، مشاوره و علوم تربیتی
ویژه دانشجویان و داوطلبان کنکور ارشد و دکتری
 

 

  • عنوان آموزش: زبان پیشرفته (موفقیت در تست زنی)
  • مدت زمان بسته آموزشی: 13 ساعت
  • مدرس: دکتر صادق فلاح
  • نوع فرمت:  AVI در قالب فایلهای  فشرده rar چند  بخشی


درس متون روان‌شناسی به زبان انگلیسی از دروس بحث برانگیز در آزمون های کارشناسی ارشد و دکتری رشته های روان شناسی، مشاوره و علوم تربیتی (وزارت علوم و وزارت بهداشت) است، به طوری که تقریباً در تمام این آزمون ها به ویژه آزمون دکتری از دروس اصلی تخصصی است که از این بین تمامی سوالات ارشد وزارت علوم، نیمی از سوالات ارشد روانشناسی و مشاوره وزارت بهداشت و همچنین نیمی از سوالات کنکور دکتری تمامی گرایش ها را سوالات درک مطلب تشکیل می‌دهد.
ممکن است برخی از داوطلبان به دلیل تسلط قبلی خود عملکرد نسبتا بهتری در این درس مهم داشته باشند اما با این حال چون متون روان‌شناسی شامل زبان تخصصی این رشته است، نیاز به تسلط در سطح مقدماتی برای درک اولیه‌ی متن‌ها و در سطح پیشرفته برای پاسخگویی صحیح به سوالات، ضروری است. از طرفی غالب دانشجویان این رشته ها، از آموزش کافی در این زمینه بی بهره بوده اند و به جهت ضعفی که در آن حس می کنند، درصد متوسط به بالا در این درس را برای خود دور می‌بینند و آن را یکی از چالش های خود برای موفقیت در کنکور می دانند. این در حالی است که در مصاحبه های شفاهی آزمون دکتری دانشگاه ها نیز، زبان یکی از دروسی است که غالباً مورد سوال قرار می گیرد و دانش و تسلط دانشجویان در این درس (که اغلب در کلاس ها یا فیلم های آموزشی تامین می شود) مورد ارزیابی قرار می گیرد. در صورتی که اگر دانشجویان از آموزش صحیح برای یادگیری این درس برخوردار شوند، بدون شک می توانند به آن علاقه مند شده، مطالب را بسیار خوب بیاموزند و در آزمون  ارشد و دکتری و همچنین مصاحبه های دکتری این رشته ها با تسلطی بسیار بیشتر از رقبا، ظاهر شوند.

فیلم های آموزشی کیهان
از سال 91 تا کنون، متون روان‌شناسی به زبان انگلیسی از مهمترین و پر چالش‌ترین دروسی بوده که دانشجویان از ما خواسته اند در برنامه ریزی-های مطالعاتی شان توجه ویژه ای به آن داشته باشیم؛ درخواستی که با توجه به اهمیت این درس در کنکورهای ارشد و دکتری روان شناسی، گستردگی زبان انگلیسی و همچنین درصد رتبه های برتر در این درس در این کنکورها، کاملاً به جا است. این حجم از نیاز داوطلبان از طرفی، و هزینه ی بالای ثبت نام در کلاس ها و در دسترس نبودن کلاس های موثر با اساتید مجرب برای غالب داوطلبان از طرف دیگر، ما را بر آن داشت تا از سال 94، از فیلم های آموزشی دروس تخصصی روان شناسی با تدریس اساتید ممتاز تهران بهره بگیریم. امری که نتایج بعدی کیهانی ها نشان داد موفق بود و در افزایش تسلط داوطلبان کیهان بر دروس تخصصی کنکور ارشد و دکتری روانشناسی تاثیر شگرفی داشت. 

فیلم زبان تخصصی (پیشرفته) در روان شناسی، مشاوره و علوم تربیتی
فیلم زبان تخصصی (پیشرفته) در روان شناسی، مشاوره و علوم تربیتی کیهان، که با تدریس استاد ممتاز این درس، دکتر صادق فلاح (رزومه ایشان را اینجا ببینید) تهیه شده است؛ در این فیلم (پیشرفته)، به دانشجویان راهبردهای پاسخ‌دهی به سوالات درک مطلب آموزش داده می‌شود.
برای پاسخ‌دهی به سوالات نیاز داریم ابتدا متن را فهمیده و همینطور سریع خوانده شود (اگر در این بخش مشکل دارید ابتدا بخش مقدماتی فیلم ها را ببینید). برای اجرا شدن این امر نیاز به یک سری مهارت و دانستن نکاتی هست که در زمان کمتری بتوان به سوالات پاسخ صحیح داد. در این فیلم این تکنیک ها به صورت جامع آموزش داده می‌شود. این فیلم با کیفیت صدای بالا و کیفیت تصویر بسیار مطلوب تهیه شده است تا فضای روان تری برای یادگیری شما عزیزان فراهم کند.

آقای دکتر فلاح مدرس درس زبان و سوپروایزر مجموعه کیهان ؛مشاهده رزومه کامل


پیشنهاد می کنیم:
-    دیدن فیلم‌های زبان پیشرفته کیهان را در حدود دو ماه مانده به کنکور خود شروع کنید.
-    این فیلم را به گونه ای تماشا کنید که گویی سر کلاس نشسته اید. توصیه می کنیم هفته ای یک یا حداکثر دو جلسه ی 1.5 ساعته از فیلم را تماشا کنید. به این ترتیب می توانید با انجام مطالعات تکمیلی و تمرین های بیشتر، به تسلط کاملی از مبحث آموزش داده شده دست پیدا کنید.
-    قبل از حل مثال ها در جلسات فیلم ابتدا فیلم را متوقف کرده و خودتان مثال را حل کرده ، سپس جواب را مشاهده کنید.
-    تدریس این مباحث به گونه ای است که امکان جزوه برداری از صحبت های استاد وجود دارد. پس حین تماشای فیلم، کاغذ و قلم همراهتان داشته باشید. 
-    در فاصله‌ی بین جلسات از کتاب متون روانشناسی به زبان انگلیسی سیدمحمدی تمرین های لازم را انجام دهید.

فیلم زبان تخصصی (پیشرفته) می تواند مورد استفاده ی این دوستان قرار گیرد:
-    دانشجویان رشته های روان شناسی، مشاوره و علوم تربیتی سراسر کشور در مقاطع کارشناسی تا دکتری
-    داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد و دکتری رشته های روان شناسی، مشاوره و علوم تربیتی

 


برای خرید اینترنتی و دانلود این فیلم از فروشگاه


 

لینک های مرتبط

گروه آموزشی کیهان
رتبه یک ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
دانشجویان دانشگاه شهیدبهشتی و تهران

نظرات كاربران :
نام :
ايميل :
متن نظر : * 
 
متن بالا را وارد نماييد* 
 
.