.
hed

فیلم آموزشی زبان مقدماتی کیهان
ویژه دانشجویان و داوطلبان کنکور ارشد و دکتری
رشته های روانشناسی، مشاوره و علوم تربیتی


 

  • عنوان آموزش: زبان مقدماتی (فهم متون تخصصی)
  • مدت زمان بسته آموزشی: 15 ساعت
  • مدرس: دکتر صادق فلاح
  • نوع فرمت: AVI  /در قالب فایلهای فشرده rar چند بخشی

درس متون روان‌شناسی به زبان انگلیسی از دروس بحث برانگیز در آزمون های کارشناسی ارشد و دکتری رشته های روانشناسی، مشاوره و علوم تربیتی (وزارت علوم و وزارت بهداشت) است، به طوری که تقریباً در تمام این آزمونها به ویژه آزمون دکتری از دروس اصلی تخصصی است که از این بین تمامی سوالات ارشد وزارت علوم، نیمی از سوالات ارشد روانشناسی و مشاوره وزارت بهداشت و همچنین نیمی از سوالات کنکور دکتری تمامی گرایش ها را سوالات درک مطلب تشکیل می‌دهد. ممکن است برخی از داوطلبان به دلیل تسلط قبلی خود عملکرد نسبتا بهتری در این درس مهم داشته باشند اما با این حال چون متون روان‌شناسی شامل زبان تخصصی این رشته است، نیاز به تسلط در سطح مقدماتی برای درک اولیه‌ی متن‌ها و در سطح پیشرفته برای پاسخگویی صحیح به سوالات، ضروری است. از طرفی غالب دانشجویان این رشته ها، از آموزش کافی در این زمینه بی بهره بوده اند و به جهت ضعفی که در آن حس می¬کنند، درصد متوسط به بالا در این درس را برای خود دور می‌بینند و آن را یکی از چالش های خود برای موفقیت در کنکور میدانند. این در حالی است که در مصاحبه های شفاهی آزمون دکتری دانشگاهها نیز، زبان یکی از دروسی است که غالباً مورد سوال قرار میگیرد و دانش و تسلط دانشجویان در این درس (که اغلب در کلاس هایا فیلم های آموزشی تامین می شود) مورد ارزیابی قرار میگیرد. در صورتی که اگر دانشجویان از آموزش صحیح براییادگیری این درس برخوردار شوند، بدون شک میتوانند به آن علاقه مند شده، مطالب را بسیار خوب بیاموزند و در آزمون ارشد و دکتری و همچنین مصاحبه هایدکتری این رشته ها با تسلطی بسیار بیشتر از رقبا، ظاهر شوند.

فیلم های آموزشی کیهان

از سال 91 تا کنون، متون روان‌شناسی به زبان انگلیسی از مهمترین و پر چالش‌ترین دروسی بوده که دانشجویان از ما خواسته اند در برنامه ریزی های مطالعاتیشان توجه ویژهای به آن داشته باشیم؛ درخواستی که با توجه به اهمیت این درس در کنکورهای ارشد و دکتری روانشناسی، گستردگی زبان انگلیسی و همچنین درصد رتبه های برتر در این درس در این کنکورها، کاملاً به جا است. این حجم از نیاز داوطلبان از طرفی، و هزینه ی بالای ثبت نام در کلاس ها و در دسترس نبودن کلاس های موثر با اساتید مجرب برای غالب داوطلبان از طرف دیگر، ما را بر آن داشت تا از سال 94، از فیلم های آموزشی دروس تخصصی روانشناسی با تدریس اساتید ممتاز تهران بهره بگیریم. امری که نتایج بعدی کیهانی ها نشان داد موفق بود و در افزایش تسلط داوطلبان کیهان بر دروس تخصصی کنکور ارشد و دکتری روانشناسی تاثیر شگرفی داشت.


فیلم زبان تخصصی (مقدماتی) در روانشناسی، مشاوره و علوم تربیتی

تحلیل نتایج و درصدهای رتبه های سالهای اخیر و مقایسه درصد زبان در رتبه های مختلف، تأثیر درصد بالای زبان را در رتبه­ آوری به اثبات رسانده است. با توجه به اهمیت این درس لازم است تلاش لازم برای کسب درصد هرچه بالاتر انجام شود.
سوالات کنکور زبان تخصصی روانشناسی ۵ یا ۶ متن(passage) چند خطی هستند که به طور میانگین بین ۵ تا ۶ سوال برای نظر گرفته می­شود. در اصل مهارت مورد نیاز برای کنکور زبان، مهارت درک مطلب است. داشتن مهارت درک مطلب بالا این امکان را به فرد می دهد که باوجود ندانستن معنای بعضی از لغات، مفهوم کلی مطلب را به دست آورد و بتواند به تعدادی از سوالات پاسخ صحیح دهد، لذا دایره واژگان گسترده به تنهایی مؤثر نخواهد بود و معنای لغت در جمله زمینه مهم است، لذا به جای مطالعه صرف لغات توصیه می­شود متن تخصصی خوانده شود و برای اینکار بهترین منبع در مرحله اول سوالات خود کنکور سال­های اخیرو کتاب­هایی از جمله متون روانشناسی عمومی به زبان انگلیسی نوشته یحیی سید محمدی است.
با توجه به مطالب گفته شده پاسخ دهی به سوالات کنکور نیازمند دو مؤلفه اصلی است:

 اول اینکه توانایی درک مطلب کلی از متن داشته باشیم؛ دوم پاسخ درست به سؤالات است.
برای مؤلفه اول همانطور که در قبل اشاره شد مطالعه ­ی متون تخصصی مانند کتاب سید محمدی بسیار مؤثر است، منتهی از آنجایی که زبان درس آموزش محوریست، برای افرادی که سطح زبان آنها نیاز به تقویت اساسی دارد برای شروع توصیه اکید به استفاده از فیلم های آموزشی برای فراگیری الفبای درک مطلب زبان و گرامر های مورد نیاز برای اینکار است. در این مورد "فیلم آموزشی زبان مقدماتی کیهان" به تجربه بسیار مؤثر واقع شده است.
در توضیح مؤلفه دوم باید یادآوری شود سوالات تیپ مشخصی دارند که معمولا تکرار می ­شوند ، سوالاتی از جمله سوالات topic و ارجاعات ضمیری و ... که تیپ مشخصی دارند و با فراگیری نحوه پاسخ دهی به آنها و تمرین می­ توان آن­هارا  تشخیص و پاسخ داد. در این رابطه علاوه بر مطالعات فردی و تمرین روی تست های کنکور،" فیلم های زبان پیشرفته کیهان" پکیج منسجم و مؤثری است که با مطرح کردن انواع تیپ سوالات و آموزش نحوه پاسخ دهی به آن­ها و تمرین روی سؤالات کنکور می­تواند کمک بزرگی برای داوطلبین کنکور باشد.

 فیلم زبان تخصصی (مقدماتی) در روانشناسی، مشاوره و علوم تربیتی کیهان، که با تدریس استاد ممتاز این درس، دکتر صادق فلاح (رزومه ایشان را اینجا ببینید) تهیه شده است؛ در این فیلم (مقدماتی)، به دنبال این هستیم که مهارت خواندن متون روانشناسی به زبان انگلیسی را در قالب نکات گرامری و ترجمه ای لازم به دانشجویان انتقال دهیم و همچنین شیوه‌ی صحیح به خاطر سپاری واژگان را آموزش دهیم. این فیلم با کیفیت صدای بالا و کیفیت تصویر بسیار مطلوب تهیه شده است تا فضای روان تری برای یادگیری شما عزیزان فراهم کند.

آقای دکتر فلاح مدرس درس زبان و سوپروایزر مجموعه کیهان ؛مشاهده رزومه کامل

 

پیشنهاد می کنیم:
-    دیدن فیلم‌های زبان مقدماتی کیهان را در حدود 3-4 ماه مانده به کنکور خود شروع کنید.
-    این فیلم را به گونه ای تماشا کنید که گویی سر کلاس نشسته اید. توصیه میکنیم هفته ای یک یا حداکثر دو  جلسه ی 1.5 ساعته از فیلم را تماشا کنید. به این ترتیب میتوانید با انجام مطالعات تکمیلی و تمرین های بیشتر، به تسلط کاملی از مبحث آموزش داده شده دست پیدا کنید.
-    قبل از حل مثال ها در جلسات فیلم ابتدا فیلم را متوقف کرده و خودتان مثال را حل کرده ، سپس جواب را مشاهده کنید.
-    در فاصله‌ی بین جلسات از کتاب متون روانشناسی به زبان انگلیسی سیدمحمدی تمرین های لازم را انجام دهید.

فیلم زبان تخصصی (مقدماتی) میتواند مورد استفاده ی این دوستان قرار گیرد:
-    دانشجویان رشته های روانشناسی، مشاوره و علوم تربیتی سراسر کشور در مقاطع کارشناسی تا دکتری
-    داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد و دکتری رشته های روانشناسی، مشاوره و علوم تربیتی


برای خرید اینترنتی و دانلود این فیلم از فروشگاه


مطالب مرتبط :

 

گروه آموزشی کیهان
رتبه یک ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
دانشجویان دانشگاه شهیدبهشتی و تهران

 

 

 

نظرات بينندگان
غیر قابل انتشار : 0
در انتظار بررسی: 0
انتشار یافته : 18
ابراهیمی
|
1400/08/01 - 12:26
0
0
سلام من فایلذمقدماتی رو خریداری کردم از چه طریق برام ارسال میشه و چقدر طول میکشه؟؟؟
پاسخ ها
ادمین
|
1400/08/03 - 11:49

با سلام

با خرید فیلم های آموزشی میتونید لینک های دانلود  رو در پروفایل خودتون ببینید و یا از طریق واتساپ به شماره 09190095870 پیام بفرستید تا همکاران راهنمایی کنند.

 

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:


 

یاسمن
|
1399/11/27 - 13:27
0
0
سلام و عرض خداقوت من این مجموعه را سفارش دادم از اون جایی که مجموعه به صورت فایل هست میخواستم بدونم این مجموعه به صورت سی دی فرستاده میشه؟ و اینکه چند روز طول میکشه تا ارسال بشه ممنونم🌸
پاسخ ها
ادمین
|
1399/11/28 - 10:04
با سلام

امکان ارائه این محصول به صورت  دی وی دی وجود نداره
راضیه
|
1399/11/20 - 00:02
0
0
سلام این فیلم ها چه قدر میتونه کمک کننده باشه برای افرادی که زبانشون زیر صفره
پاسخ ها
ادمین
|
1399/11/20 - 09:21
با سلام

برای مشاوره رایگان نام و شماه تماس خودتون رو از طریق واتساپ به شماره 09190095870 ارسال کنید تا همکاران طبق نوبت با شما تماس بگیرند
مصطفی
|
1399/11/17 - 16:46
0
0
سلام..خسته نباشین.ب نظرتون آموزش آقای فلاح روش های تست زنی داره؟ آخه خیلیا میگن آموزش های آقای حشمتی رو گوش بدین ...
پاسخ ها
ادمین
|
1399/11/18 - 09:15

با سلام

در فیلم های آموزشی  زبان مقدماتی و پیشرفته و همچنین کانال تلگرامی  آکادمی زبان نکات مهم  درس زبان برای کسب درصد بالا در کنکور توسط دکتر فلاح که از رتبه های برتر کارشناسی ارشد  و دکتری هستند ارائه میشه واین نکات حاصل تجربه و دانش ایشون هست که سالانه داوطلبای زیادی از این نکات استفاده می کنند

لینک  معرفی فیلم زبان مقدماتی
لینک معرفی فیلم زبان پیشرفته
لینک کانال اکادمی زبان


 
هاجر
|
1399/09/20 - 20:48
0
0
سلام خدا قوت ... من زبان هیییچ پیش زمینه ای ندارم و در حد 0 % میزنم ولی میخوام وقت بزارم و حداقل به 30 یا 40 درصد برسم برای شروع تهیه ی فایل زبان بهتره یا باید با منبع دیگه ای شروع کنم ؟
پاسخ ها
کیهان
|
1399/09/20 - 23:05
سلام هاجر
بله فیلم آموزشی زبان مقدماتی میتواند براتون کمک کننده باشد. همچنین کپسول لغات میتواند به گسترش دامنه واژگان تان کمک کند.
موفق باشید:) 
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:
Image result for whatsapp
زهرا
|
1399/09/12 - 17:27
0
0
سلام، خسته نباشید، من دارم برای ارشد میخونم و تقریبا یه دور رو کامل کردم، ولی هنوز زبان رو نخوندم، و زبانم هم ضعیفه، آیا این پکیج برای من مناسبه؟؟ چجوری میتونم این فیلم آموزشی رو همراه با کتاب و کپسول های مربوطش تهیه کنم؟!
پاسخ ها
کیهان
|
1399/09/12 - 21:01
سلام زهرا
بله این فیلم میتواند به تقویبت درس زبان شما کمک کند. شما میتوانید از طریق فروشگاه اینترنتی کیهان و یا ثبت سفارش در واتس آپ و تلگرام کیهان، محصولاتی که میخواهید را تهیه کنید.
فروشگاه اینترنتی کیهان
آیدی ثبت سفارش در تلگرام :
KayhanRavan@
موفق باشید:) 
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:
Image result for whatsapp
مهدی قراگوزلو
|
1399/08/06 - 00:42
0
0
سلام. تهیه فیلم آموزشی زبان چه میزان برای کنکور ارشد وزارت بهداشت مناسبه؟
پاسخ ها
کیهان
|
1399/08/08 - 19:30
سلام مهدی
در فیلم های آموزشی کیهان چگونگی پاسخ دادن به سوالات درک مطلب و نحوه تست زنی آموزش داده میشود. بنابراین این مجموعه برای کنکور ارشد بهداشت که سوالات درک مطلب دارد، نیز مناسب می‌باشد.همچنین میتوانید در کنار فیلم های آموزشی از کپسول لغات ویژه کنکور ارشد بهداشت برای گسترش دامنه واژگان تان نیز استفاده کنید.
موفق باشید:) 
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:
Image result for whatsapp
نادر حسین پناهی
|
1399/03/04 - 10:11
0
0
با سلام آیا تهیه زبان مقدماتی برای آزمون ارشد مجموعه علوم تربیتی ۱ کارایی دارد یا نه . با تشکر
پاسخ ها
کیهان
|
1399/03/06 - 23:55
سلام دوست گرامی
بله به طور کلی برای پیدا کردن مهارت و تسلط در درس زبان،این فیلم های آموزشی توصیه می شود.
موفق باشید:) 

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:

Image result for whatsapp

فاطمه
|
1397/04/22 - 08:43
0
0
سلام باتوجه به اینکه من قصد شرکت در ارشد مشاوره رو دارم پکیج های زبان مقدماتی و پیشرفته ک‌برای گروه روانشناسیست مناسب من هستند یا خواندن کتابی که در پکیج مشاوره هست کفایت میکنه؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1397/04/24 - 22:35
سلام فاطمه

بله مناسب هستن در این پیکیج ها بخصوص پکیج زبان مقدماتی مبانی اولیه زبان آموخته میشه که در یادگیری کلی زبان اهمیت داره و میتونه به افرادی که میخوان روی زبان وقت و تمرکز بیشتر بزارن کمک کننده باشه.

موفق باشید:)

از آخرین اخبار کنکور ارشد ودکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!
نظرات كاربران :
نام :
ايميل :
متن نظر : * 
 
متن بالا را وارد نماييد* 
 
.