.
hed

 
دوستان سلام
می‌دانیم تنوع برنامه های گوناگون ارائه شده از سوی مراکز و گروه‌های مختلف آموزشی برای کسب آمادگی کافی برای شرکت در کنکور سراسری کارشناسی ارشد روانشناسی، گاهی اوقات شما را سردرگم می‌کند. در این مطلب قصد داریم به شما که جزوات‌تان را تهیه کرده‌اید، بگوئیم که برنامه ریزی کلی کیهان در سال های گذشته و سال جاری (که هر یک از مشاوران در سال های گذشته کم و بیش به آن پایبند بودند و امسال هم تمام مشاوران به طور کامل متعهد به پیاده‌سازی آن به طور یکپارچه برای شما خواهند بود) چه‌طور بوده و چه‌طور هست. 
جزوات کیهان، تسلط بر جزوات، مطالعه جزوات، نتایج کنکور، کنکور کارشناسی ارشد 94، مشاوره، روانشناسی، روانشناسی بالینی، ارشد روانشناسی، کنکور روان، کنکور ارشد روانشناسی، دکتری روانشناسی، کیهان روان
احتمالاً با بررسی‌هایی که کرده‌اید می‌دانید کافی‌ست شما برای هر درس بر همین جزواتی که در دست دارید به تسلط بالای 90 درصدی دست پیدا کنید. چرا که کیفیت‌سنجی جزوات در دو سال گذشته(که بلافاصله پس از برگزاری کنکور کارشناسی ارشد اعلام شد، نشان داد که در سخت‌ترین شرایط هم می‌توان به طور میانگین پاسخ 75درصد کل سوالات کنکور را در آنها پیدا کرد و همانطور که می‌دانید برای رسیدن به رتبه تک‌رقمی در کنکور نیازمند کسب میانگین درصد بالای 62 (حدوداً) در همه دروس هستیم پس با توجه به این اطمینان در دو سال پیاپی، می‌توان گفت که احتمالاً امسال هم تسلط 90 درصدی شما روی این مجموعه انشاا... می‌تواند شما را به موفقیت (رتبه عالی) برساند.


حالا بحث اینجاست که چطور به این حد از تسلط برسیم؟ عرض خواهیم کرد:
 
خب تجربه نشان داده برای کسب تسلط کافی (بالای 90 درصد) روی این مجموعه یا کلاً هر مجموعه‌ای شما باید دست‌کم سه دور آن را مطالعه کنید، البته ما با روش مطالعاتی ای که در کیهان انجام می‌شود به این امر دست پیدا می‌کنیم که توضیح آن در این مقال نگنجد. آنچه ما از کار دوستان سال گذشته به دست آورده‌ایم نشان می‌دهد شما برای این کار در مجموع(مجموع هر سه دور) به زمانی حدود 15 الی 25 دقیقه(میانگین 20 دقیقه) برای هر صفحه نیاز دارید که خب البته این مقدار می‌تواند با توجه به سطح اولیه تسلط شما روی مطالب، میزان تمرکز شما در مطالعه(و نهایتاً بازدهی کلی مطالعاتی شما)، روش مطالعاتی شما مثل زمان‌های مرور و ... اندکی تغییر کند. کم کم می‌توانید به میزان سرعت و دقت‌تان در مطالعه آگاهی پیدا کنید البته در صورتی که در جلسات مشاوره تخصصی کیهان حضور دارید این کار را سریع‌تر و دقیق‌تر و به کمک مشاور‌تان انجام دهید.

 
رسیدن به تسلط سه لایه‌ای روی این مجموعه
 
کل جزوات شما حدوداً 2100 صفحه دارد. میزان زمان لازم برای رسیدن به تسلط کافی روی این مجموعه 2100 صفحه‌ای، (پس از ضرب و تقسیم‌ها) می‌شود چیزی حدود 525 (هر صفحه 15 دقیقه) الی 875 ساعت(میانگین 25 دقیقه برای هر صفحه) که میانگین آن همان 700 ساعت(20 دقیقه برای هر صفحه) است. جالب است بدانید سال گذشته در بین رتبه‌های زیر 100 کیهان عمده داوطلبان مجموعاً بیش از 850 ساعت مطالعه داشتند که حدود 700-600 ساعت آن صرف همین کار یعنی کسب تسلط روی مطالب جزوات شده بود.

نکته بسیار مهم این هست که این اعداد و ساعت ها میانگینی از گزارش های همه داوطلبان هست و حکمی قطعی برای همه نیست. کسانی هم بوده اند که با تعداد ساعات کمتری به نتایج عالی دست یافته اند.

 
    

 
پس شما با توجه به سطح کنونی آمادگی، به دست‌کم 525 الی 800 ساعت مطالعه نیاز دارید تا بتوانید در ماههای آینده روی مجموعه‌ای که در گذشته به طور میانگین حاوی پاسخ بیش از 75درصد از سوالات کنکور بوده تسلط بالای 90 درصدی پیدا کنید و کارتان را برای موفقیت ساده کنید. 
در کنار این، شما به 50 الی 200 ساعت مطالعه برای زبان هم نیاز دارید (که این هم کاملاً به سطح کنونی شما در این حوزه و میزان تسلطی که می‌خواهید به دست آورید بستگی دارد و همانطور که بهتر از بنده می‌دانید نمی‌شود یک نسخه کاملاً یکسان برای همه پیچید). اما میانگین زمانی که ما معمولاً صرف مطالعه زبان می‌کنیم چیزی حدود 150 ساعت است که این مدت زمان (با توجه به همان ویژگی‌ها و ... ) صرف تسلط روی متون کتاب دکتر سیدمحمدی، تسلط روی تکنیک‌های درک مطلب پیشرفته کیهان (و در صورت لزوم، یادگیری نکات گرامر و ترجمه متون) می‌شود. 
در آخر هم باید حدود 100 الی 150 ساعت زمان برای جمع‌بندی نهایی و تست‌زنی در دی‌ماه و بهمن‌ماه صرف کنید تا مطالعاتتان انسجام بیشتری پیدا کند. 
به این ترتیب کل زمانی که شما باید در کیهان صرف مطالعات اصلی و حاشیه ای و ... کنید، به این ترتیب می‌شود:
برای داوطلبی که در درس زبان تسلطی معمولی دارد و همین الان می‌تواند حدود 30-20 درصد در درس زبان کسب کند و جزوات را هم با سرعت میانگین و عادی مطالعه می‌کند، میزان ساعات مطالعاتی مورد نیاز عبارت است از: 
  • زبان: 150 ساعت (با توجه به شرایط و زمان در دسترس و ... )
  • جزوات: 700 ساعت
  • تست‌زنی و جمع‌بندی: 150 ساعت
  • جمع ساعات مطالعاتی: 1000 ساعت مطالعه
پس عمده داوطلبان کیهانی به صرف زمانی حدود 1000 ساعت برای رسیدن به رتبه‌ای قابل قبول(زیر 20) نیاز دارند. 
تولید این مقدار زمان مطالعاتی مفید در این تعداد روز انجام می‌شود: 
1. حدود 300 روز (10 ماه) با میانگین مطالعاتی حدود 3 ساعت مفید در روز 
2. حدود 250 روز (9-8 ماه) با میانگین مطالعاتی 4 ساعت مفید در روز 
3. حدود 180 روز (7-6 ماه) با میانگین مطالعاتی 5 ساعت و نیم مفید در روز 
4. حدود 150 روز (6-5 ماه) با میانگین مطالعاتی 6 ساعت و نیم مفید در روز 
5. حدود 130 روز (5-4 ماه) با میانگین مطالعاتی 7 ساعت و نیم  مفید در روز 
6. حدود 110 روز (4-3 ماه) با میانگین مطالعاتی 9 ساعت مفید در روز
برای دوستان تغییررشته‌ای، بسته به رشته لیسانس‌شان و سطح آمادگی کنونی‌شان، برای هر درس باید بسته به زمان در دسترس برای مرور کلی یک کتاب، دست‌کم 15 (الی 45) ساعت برای هر درس کنار گذاشته بشود. به طوری که به عنوان مثال داوطلبی که از حسابداری وارد این رشته شده است و هیچ سررشته ای از روان‌شناسی ندارد، باید این مقدار زمان را به مطالعاتش اضافه کند: برای هر یک از شش درس دیگر، دست‌کم 15 ساعت مطالعه، یعنی جمعا حدود 120 ساعت برای مرور کلی یک کتاب مرجع برای هر یک از شش درس(برای مرضی 2 کتاب و آمار و روش تحقیق دو کتاب مرور می‌شود)، در حد آشنایی با مطالب، برای او اضافه ‌شود. البته زمان نرمال برای مشاوران کیهان حدود 150 تا 200 ساعت مطالعه است تا آشنایی بهتری با مطالب داشته باشیم. 
پس به این مقدار زمان (حدود 1000 ساعت برای داوطلبان غیرتغییر رشته‌ای)، به طور میانگین 150 ساعت مطالعه اضافه می‌شود که کار را برای تغییر رشته‌ای های عزیز به حدود 1150 ساعت مطالعه‌ی مفید می‌رساند. 
  • این تعداد ساعات مطالعاتی برای کنکورهای مختلف (ارشد بالینی، عمومی، تربیتی و یا ارشد مشاوره، دکتری سراسری، دکتری وزارت بهداشت) کمی متفاوت می باشند.
  • همچنین این مدت زمان می تواند با روش های ویژه مطالعه و مرور و تکنیک های برنامه ریزی و مدیریت فردی کاهش یابد - کلیک کنید.
  • داوطلبان عضو طرح VIP کیهان، با بهره گیری از روش های ذکر شده در مدت زمان کمتری به تسلط روی جزوات دست می یابند.

   


 
 جزوات کیهان، تسلط بر جزوات، مطالعه جزوات، نتایج کنکور، کنکور کارشناسی ارشد 94، مشاوره، روانشناسی، روانشناسی بالینی، ارشد روانشناسی، کنکور روان، کنکور ارشد روانشناسی، دکتری روانشناسی، کیهان روان 

ممکن است بپرسید: با صرف این مقدار زمان قطعاً رتبه تک‌رقمی حاصل می‌شود؟ 
 
پاسخ این است که: تنها در دو صورت می‌توان ضمانت قبولی قطعی در این راه را داد که یا از ماهیت کنکور بی خبر باشیم و یا باخبر باشیم اما صداقت کافی در گفتارمان نداشته باشیم. با توجه به ماهیت کنکور و اینکه نتیجه نهایی مستقیماً تحت تاثیر تراز دیگر داوطلبان قرار دارد و همچنین تاثیر گسترده‌ای که شرایط سر جلسه آزمون بر نحوه تست زنی داوطلب دارد، نمی‌توان درباره نتیجه نهایی نظری قطعی و نهایی صادر کرد اما با همین شیوه مطالعاتی و برنامه ریزی و جزوات، تعداد زیادی از دانشجویان ما نتیجه بسیار خوبی گرفته اند، همچون خانم ها خانی، سورمه و فکور، رتبه‌هایی که با صرف حداقل زمان ممکن به بهترین نتیجه ممکن دست پیدا کرده‌اند. آنچه ما از شما می‌خواهیم، نظم در حضور در جلسات مشاوره، عملی کردن توصیه‌های مشاوره‌ای و مطالعاتی مشاوران و ارائه‌ی ساعات مطالعاتی باکیفیت به حد لازم است. 
همه‌ی این محاسبات برای رسیدن به تسلط روی مجموعه‌ای بوده است که حتی نسل سوم آن (جزوات95) توانست داوطلبان زیادی را به رتبه‌های عالی در کنکور سراسری کارشناسی ارشد روانشناسی برساند و ما اکنون از جزوات 96 انتظاری حتی بیش از این‌ها داریم. بدانید و آگاه باشید که برنامه‌ریزی سال جاری در گروه آموزشی کیهان به این منوال صورت خواهد گرفت، برای رسیدن به نتایجی شبیه به نتایج خانم‌ها سورمه، خانی، فکور و ... . 
برای همه شما دوستان آرزوی موفقیت در تمامی ابعاد زندگی را داریم

آسوده بخوانید، دقیق بخوانید، روان‌بخوانید.
 
**************
 
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
تحت نظارت مرکز خدمات روانشناسی و مشاوره کیهان


 
مطالب مرتبط:


 
منابع کارشناسی ارشد روانشناسی، منابع ارشد روانشناسی، منابع کنکور ارشد روانشناسی، منابع ارشد بالینی، منابع کارشناسی ارشد بالینی، منابع ارشد مشاوره، منابع کارشناسی ارشد مشاوره، منابع دکتری روانشناسی، منابع دکتری بالینی، منابع دکتری روانشناسی بالینی، منابع کنکور دکتری روانشناسی بالینی، منابع کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی، منابع کنکور دکتری روانشناسی، منابع کنکور ارشد مشاوره، منابع کنکور کارشناسی ارشد مشاوره، کنکور ارشد مشاوره، کنکور کارشناسی ارشد مشاوره، کنکور ارشد روانشناسی، کنکور ارشد بالینی، روانشناسی، مشاوره، مشاوره مدرسه، مشاوره شغلی، مشاوره خانواده، دانلود منابع ارشد روانشناسی، دانلود منابع کارشناسی ارشد روانشناسی، دانلود منابع ارشد بالینی، دانلود رایگان منابع ارشد روانشناسی، دانلود رایگان کتاب بالینی، دانلود رایگان هیلگارد، دانلود رایگان کتاب روانشناسی رشد، دانلود رایگان کتاب لورا برک، دانلود رایگان کتاب آسیب شناسی روانی، دانلود رایگان کتاب هالجین، دانلود رایگان کتاب کاپلان، دانلود سه جلد کاپلان، دانلود روانشناسی رشد لورا برک، دانلود آسیب شناسی روانی هالجین، دانلود آمار و روش تحقیق دلاور، آمار و روش تحقیق دلاور، دانلود کنکور ارشد روانشناسی، دانلود ارشد بالینی، زبان کنکور، متون تخصصی روانشناسی، دانلود کتاب متون تخصصی روانشناسی، دانلود روانشناسی رشد، دانلود روانشناسی ژنتیک منصور، دانلود رایگان روانشناسی ژنتیک، دانلود رایگان نظریه های رشد، دانلود نظریه های رشد ویلیام کرین، دانلود رایگان ویلیام کرین، دانلود رایگان کتاب کری، دانلود نظریه های روان درمانی، دانلود رایگان نظریه های روان درمانی کری، دانلود رایگان روانشناسی بالینی فیرس، دانلود روانشناسی بالینی فیرس، دانلود رایگان روانشناسی بالینی شاملو، سعید شاملو، دانلود رایگان پروچسکا، دانلود رایگان نظریه های روان درمانی پروچسکا، دانلود رایگان کودکان استثنایی، دانلود کودکان استثنایی میلانی فر، دانلود کتاب کودکان میلانی فر، کودکان استثنایی افروز، دانلود کودکان استثنایی سیف نراقی
 
مشاوره، روانشناسی، روانشناسی بالینی، ارشد روانشناسی، کنکور روان، کنکور ارشد روانشناسی، دکتری روانشناسی، کیهان روان
نظرات بينندگان
غیر قابل انتشار : 0
در انتظار بررسی: 0
انتشار یافته : 88
محدثه
|
1400/11/22 - 14:17
0
0
سلام من به خاطر نداشتن برنامه ریزی درست هنوز نتونستم خودمو برای کنکور اماده کنم و اصلا امید ندارم به نظرتون میتونم دانشگاه دولتی رشته روانشناسی قبول شم؟ برنامه ای دارید شما؟
پاسخ ها
ادمین
|
1400/11/28 - 10:08

با سلام

برای دریافت مشاوره رایگان لطفا کلیک کنید، تا همکاران طبق نوبت با شما تماس بگیرند.

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:

محدثه
|
1400/09/07 - 11:01
0
0
سلام وقتتون بخیر من رشته کارشناسیم غیرمرتبطه،و هیچ آشنایی با دروس روانشناسی ندارم درواقع.میخوام ارشد روانشناسی تربیتی شرکت کنم.بنظرتون از دی شروع کنم،۵ماهه میتونم تا اخر اردیبهشت اماده باشم برای کنکور؟امکان قبولیم سراسری تهران هست؟و اینکه پکیج جزوات شما برای من مناسبه یا باید منابع اصلی بخونم؟؟ ممنون میشم با پاسختون کمکم کنید
پاسخ ها
ادمین
|
1400/09/10 - 13:38
با سلام
برای دریافت مشاوره رایگان  کلیک کنید، تا همکاران طبق نوبت با شما تماس بگیرند.

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:

elsa
|
1396/11/08 - 12:47
0
0
سلام روزتون بخیر من ارشد بالینی هستم لیسانسم علوم تربیتی بود بعد فارغ التحصیلیم خیلی سردرگمم مدرک زبان ندارم ؛واز طرفی نمیدونم وزارت بهداشت وشرکت کنم امکان قبولی وموفقیت ودارم یا وزارت علوم ؟سطح درسیمم متوسط به بالاست ولی نمیدونم توی کدوم شرکت کنم ؛میشه منو راهنمایی کنین
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1396/11/09 - 22:59
سلام السا


توصیه میکنم از امکان مشاوره رایگان کیهان، ویژه کنکور دکتری، استفاده بفرمایید و شرایطتون رو کاملتر براشون توضیح بدید تا همکارانم راهنمایی کامل رو ارائه بدن:
02166475618 الی 20


موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان
از آخرین اخبار کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!
 
رویا
|
1396/07/15 - 21:21
0
0
باسلام، من میخوام در کنکور ارشد روانشناسی بالینی وزارت بهداشت شرکت کنم. از چه طریق میتوانم با خانم شیاسی برای برنامه ریزی دقیق و معرفی منابع کمک بگیرم؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1396/07/16 - 23:05
سلام رویا


خانم شیاسی متاسفانه دیگه همکار ما نیستن و به دلیل مشغله های زیاد درسی امکان ادامه همکاری با ما رو نداشتن :(
الان میتونید از مشاوره تخصصی با خانم بی طرفان رتبه 14 کنکور 95 استفاده بفرمایید:
02166475618 الی 20


موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان

سارا
|
1396/05/05 - 12:46
0
3
سلام گروه کیهان عزیز من یه سری تجربیات دارم که دلم میخواد اینجا بنویسم تا دوستان عزیزم بتونن ازش استفاده کنن. دوستان عزیز من آبان ماه پکیج بهداشت کیهان رو خریدم( مطالعه پکیج رو گذاشتم برای آخرین ماه) برنامه ی ریزی اشتباهی داشتم از آبان تا بهمن ماه برای بهداشت رو خوندم بهمن ماه کلا هیچی نخوندم درگیر بیماری پدرم بودم.اسفند تا ۷ اردیبهشت منابع وزارت علوم رو خوندم ( رتبه ام در حد شبانه شد) .یک هفته قرار بود بریم مسافرت من نرفتم و این بزرگترین اشتباهم بود چون به خودم استراحت ندادم و دچار خستگی و درس زدگی شدم طوری که بعد آزمون وزارت علوم ۲۰ روز نتونستم درس بخونم از نظر روانی خسته شده بودم.دوباره اشتباهم رو ادامه دادم و پکیج کیهان رو نخوندم فقط سه هفته ی آخر شروع کردم به خوندن پکیج.. :( سر جلسه با اینکه آمادگی نسبی داشتم ولی از خودم مطمئن نبودم و مدام خودگویی منفی داشتم .. خواهش میکنم بچه ها اگه پکیج کیهان رو میخرین خیالتون راحت باشه که پکیج کاملی هست به خاطر تبلیغ این حرفو نمیزنم از سر تجربه میگم من اشتباه کردم و وسواسی که داشتم باعث شد تا به مطالعه پکیج نرسم در حالی که پکیج واقعا جوابگو بود شما اشتباه نکنید.به پکیج اطمینان داشته باشید. من الان ناراحت و افسرده ام ولی دوباره شروع میکنم ولی اینبار با اطمینان فقط پکیج رو میخونم ..البته هنوز نتایج نیومده شاید معجزه بشه البته میدونید که موفق شدن با برنامه ریزی دقیق امکان داره نه منتظر معجزه بودن.موفق باشید
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1396/05/08 - 11:39
سلام سارا


خیلی ممنونیم که تجربیاتتون رو با ما و سایر داوطلبان در میون گذاشتید...
برای شما آرزوی موفقیت داریم و در صورتی که امسال نتیجه مناسبی به دست نیاوردید، سال آینده هم در خدمتتون هستیم :)


گروه آموزشی کیهان

سحر
|
1395/09/15 - 20:54
0
0
سلام.ممنون از مطالب مفید سایتون. میخواستم بپرسم من الان ۵روانشناسی بالینی هستم وخیلی دوست دارم تو وزارت بهداشت قبول شم.رسیدن به رتبه خوب برای ورود به دانشگاه ایران( انستیتو)چه قدر میتونه قابل دسترس باشه؟واینکه برای سازماندهی و راهنمایی و برنامه گرفتن ازمشاوران موسسه کیهان تو مشهد کجا هست که حضوری مشاوره داشته باشم؟؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/09/15 - 22:37
سلام سحر


همانطور که حتما اطلاع دارید، قبولی در کنکور وزارت بهداشت نیاز به تلاش بسیار زیادی داره و برای قبولی در انستیتو رتبه ای حدودا زیر 20 نیاز دارید. میتونید از امکان مشاوره رایگان ما استفاده بفرمایید تا همکارانم در بخش مشاوره به طور کامل راهنماییتون کنن:
02166475618 الی 20
ما فقط در تهران مستقر هستیم و شعبه دیگه ای نداریم، شما میتونید مثل همه کیهانی های غیر تهرانی، از کلیه خدمات ما، به صورت تلفنی استفاده بفرمایید :)

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
سمیرا کمالی
|
1395/09/05 - 01:22
0
1
سلام از سایت خیلی خوبتون تشکر میکنم.وخیلی ممنون که جواب سوالهامودادید. من به دلیل مشکلاتی که داشتم هنوز وقت نکردم درست و حسابی واسه کنکور درس بخونم. اگر من از دی ماه شروع کنم به درس خوندن به نظر شما میتونم دانشگاه دولتی اصفهان قبول بشم؟خیلی استرس دارم به من کمک کنید و مثل همیشه یه جواب دقیق بهم بدید تا تکلیفم با خودم مشخص بشو.اگر شروع کنم تو 4 ماه میتونم قبول بشم؟ اصلن فایده داره امسال ثبت نام کنم؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/09/05 - 12:10
سلام سمیرا


تجربه ما با خانم اسفندیاری در کنکور 94، باعث شد دیگه به کسی نگیم "وقت کمه، نمیرسی!"
ایشون تو دو ماه و نیم تونستن رتبه 8 بالینی رو بیارن، کلیک کنید.
ولی موفقیت شما بستگی به عوامل زیادی مثل مرتبط بودن رشته کارشناسی، نحوه مطالعه، منابع مورد مطالعه و... داره، توصیه میکنم از امکان مشاوره رایگان ما استفاده کنید تا همکارانم در بخش مشاوره راهنماییتون کنن:
02166475618 الی 20

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
سمیرا کمالی
|
1395/09/05 - 19:30
سلام ممنون از جواب خوبتون.من کارشناسی ام روانشناسی صنعتی سازمانی است و منابع ارشد روانشناسی بالینی را از کیهان تهیه کرده ام.با توجه به مواردی که گفتم باز هم به من امیدی هست؟
محسن
|
1395/08/24 - 19:33
0
0
سلام.سوالی داشتم از خدمتتون.من برای مرورم اکتفا کردم به مطلبی که در کتاب گاج دیدم.روشی که مطرح شده به این ترتیبه مرور اول 1 روز پس از مطالعه اصلی مرور دوم 11 روز پس از مطالعه اصلی مرور سوم 1 ماه و 11 روز پس از مطالعه اصلی مرور چهارم 4 ماه و 11 روز پس از مطالعه اصلی.من این روند رو برای حدود 40 روز اجرا کردم ولی الان حس میکنم که برنامه مرور وقته زیادی رو ازم میگیره و سرعت یادگیری مطالبه جدیدم پایین اومده به خاطر حجم زیاد مرورها.سوالم از شما اینه که این شیوه ای که من اتخاذ کردم روش درستی هست و ادامه پیدا کنه یا این که روشم اشتباهه و در اینصورت شما چه روشی رو پیشنهاد میکنید
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/08/24 - 23:09
سلام محسن


متاسفانه من در گروه مشاوران تخصصی نیستم و از روش مرور سه گانه ای که استفاده می کنن اطلاع دقیقی ندارم اما میدونم که روش مرور بچه های کیهان 1 7 30 هست که در مطالعات روانشناسی شناختی هم تایید شده که این فواصل زمانی بهترین حالت برای به خاطرسپاری مطالب هست.
میتونید از جلسات مشاوره تخصصی ما استفاده کنید و با یکی از مشاوران تخصصی در این خصوص مشورت بفرمایید :)
http://www.kayhanravan.ir/fa/expertise.aspx


گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
زهرا بادامچی
|
1395/08/12 - 16:27
0
0
سلام وقت بخیر من هم تغییر رشته ای هستم و ارشد میخوام روانشناسی بخونم برای آینده که بخوام کار کنم چه کاری میتونم انجام بدم؟ شنیدم که میگن اگه دو مقطع روانشناسی نداسته باشم کاری نمیتونم انجام بدم؟چی کار باید کنم؟راه حلش چی هس؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/08/12 - 23:31
سلام زهرا


بله برای اخذ مجوز درمان باید حداقل دو مقطع، روانشناسی بخونید، ممکن هست با یک مدرک ارشد در یک کلینیک، تحت نظارت شخصی که مجوز درمان داره بتونید کار کنید...
راه حل بهترش این هست که دکتری هم بخونید :)


گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
سمیرا کمالی
|
1395/07/25 - 17:08
0
0
سلام کسی میدونه برای قبولی دانشگاه دولتی اصفهان رتبه ام باید چند باشه؟ من تازه از امروز شروع کردم به خوندن خیلی استرس دارم آیا میرسم همه کتابهای کیهان با روزی 5 ساعت درس خوندن تا اردیبهشت تموم کنم و رتبه زیر 100بیارم؟ حتمن باید تو آزمون های آزمایشی شرکت کنم؟ زمان ثبت نام کنکور ارشد سراری کیه؟ چطور آزمونهای جامع سنجش و ثبت نام کنم؟ اینکه میگند منابع 96 تغییر کرده درسته من منابع کیهان گرفتم یعنی عوض شده؟ با تشکر از شما.
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/07/25 - 17:40
سلام سمیرا


حتما تماس بگیرید و از امکان مشاوره رایگان ما استفاده کنید تا همکارانم به طور کامل راهنماییتون کنن :)
02166475618 الی 20

1- حدودا زیر 120 (ممکنه با رتبه بیشتر از 120 هم بشه قبول شد اما ریسک داره)
2- البته که میرسید! کل جزوات حدود 2200 صفحه ست!
3- خیر
4- یکم تا هفتم دی ماه
5- اطلاع دقیقی نداریم
6- ما هیچ خبری در خصوص تغییر منابع نشنیدیم، خیالتون راحت.


گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
مهیا
|
1395/07/03 - 12:45
0
0
سلام خدمت همه کیهانی ها.من تغییر رشته ای هستم.به نظرتون الان شروع کنم به خوندن امکان قبولی ذر یکی از دانشگاه های سراسری تهران برام وجود داره؟و اینکه آیا خوندن خلاصه های کیهان به تنهایی برای یک تغییر رشته ای کفایت می کنه؟ لطفا جوابمو بدید
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/07/03 - 22:12
سلام مهیا


بله بله از الان میتونید مطالعه رو شروع کنید، اما برای اطلاع کامل از نحوه شروع و مطالعه منابع حتما از امکان مشاوره رایگان ما استفاده کنید تا همکارانمون در بخش مشاوره به طور کامل راهنماییتون کنن:
02166475618 الی 20


گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
پریسا
|
1395/06/11 - 09:49
0
0
سلام ممنون از راهنمایی مفیدتون
پریسا
|
1395/06/10 - 13:31
0
0
با سلام و خسته نباشید ممنون از زحمات بی دریغتون.من روانشناسی عمومی میخونم و میخام برای کنکورارشدروانشناسی بالینی سال بعد از الان آماده بشم.شنیدم رشته روانشناسی جزوه رشته های علوم پزشکی شده.یعنی دیگه کنکور وزارت بهداشت با علوم فرقی نمیکنه؟ممنون میشم پاسخ بدین
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/06/10 - 13:36
سلام پریسا


چنین اتفاقی نیفتاده و همه چیز طبق روال قبل هست، یعنی هم وزارت علوم روانشناسی بالینی داره و هم وزارت بهداشت :)
http://kayhanravan.ir/fa/Messages20654.aspx


گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
فلورا
|
1395/05/25 - 11:50
0
0
سلام من ارشد‌ معماری خوندم و حالا می خوام دکترای روانشناسی بالینی بدم . راهنماییتون برای شروع به خوندن و یه برنامه ریزی و کتاب های لازم چیه؟ با تشکر
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/05/25 - 12:16
سلام فلورا


قبولی یک تغییر رشته ای در مقطع دکتری خیلی راحت نیست، نکته بعدی این هست که برای گرفتن مجوز درمان باید حتما دو مقطع روانشناسی خونده باشید.
توصیه میکنم با شماره های زیر تماس بگیرید و از امکان مشاوره رایگان ما استفاده کنید تا همکارانم به طور کامل راهنماییتون کنن:
02166475618 الی 20

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
مژگان
|
1395/04/06 - 11:41
0
0
سلام برای داشتن وقت مشاوره رایگان تلفنی باید چیکار کنم؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/04/06 - 15:53
سلام مژگان
کافیه با کیهان تماس بگیریدموفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
سروش
|
1395/04/03 - 03:57
0
0
سلام کیهان! وقتتون به خیر! من نیاز به مشاوره هفتگی برای کنکور ارشد بهداشت دارم، یعنی هر هفته تماس بگیرم و برنامه درسی اون هفته رو بگیرم از مشاورم، موسسه این خدمات رو برای بهداشت داره؟ اگر داره چطور باید اقدام کنم و مشاور کی هستن؟ ممنون از پاسخ‌گویی تون :-)
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/04/04 - 02:46
سلام سروش

بله چرا که نه
اسامی مشاوران رو به محض قطعی شدن در سایت قرار خواهیم داد
روندش اینه که با کیهان تماس میگیرید و جلسه تون رو بعد از واریز وجه مشاوره، رزرو میکنیدموفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
نگار
|
1395/02/22 - 17:29
0
0
وقت مشاوره می خوام چطور بگیرم
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/02/22 - 23:51
سلام نگار
در ساعات اداری با کیهان تماس بگیرید
موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان
ارشد ودکتری روانشناسی
Parinaz
|
1395/02/14 - 16:55
0
0
سلام و خسته نباشید.. ازاینکه وقتتونو برا ما که شرایط شرکت تو جلسات مشاوره نداریم میذارین ممنونم. من لیسانس روانشناسی عمومی ازدانشگاه پیام نورم البته دوسال پیش درسموتموم کردم. و منابع روانشناسی بالینی رو از کیهان خریداری کردم دوروزه دستم رسیده. آیا ممکنه تغییر کنن؟ واینکه به من مشاوره رایگان داده نشد ... برای برنامه ریزی وقت میدن؟؟؟ خواهش میکنم جواب منم بدین. خیلی واجبه. ممنون از لطفتون 🌹🌹🙏
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/02/18 - 23:21
سلام پریناز
جلسات بصورت تلفنی هست و برای همه امکانش وجود داره
با کیهان تماس بگیرید


موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی


زهره
|
1395/02/08 - 12:10
0
0
سلام وقتتون بخیر می خواستم ببینم برنامه ریزی برای سال اینده رو الان انجام میدین یا نه ؟به دلیل شرایط خاصم می خوام از الان شروع به خوندن بکنم
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/02/09 - 11:03
سلام زهرهمیتونید با کیهان تماس بگیرید از الان برنامه ریزی کنید
موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
نگار
|
1395/02/05 - 19:49
0
0
سلام خسته نباشید من تغییر رشته ای هستم و این خبر شنیدم که کنکور 96 نمیتونیم شرکت کنیم باید لیسانس مرتبط باشه .درسته
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/02/06 - 14:50
سلام نگار
ماخبر موثقی در این موضوع دریافت نکردیمموفق باشید:)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
دانشجو
|
1394/12/27 - 18:28
0
0
با سلام خدمتتون...دانشجوی ترم 6 کارشناسی بیهوشیم.برای ارشد علاقه دارم به خوندم روانشناسی...اما یسری چیزا هست ک نمیدونم...مثلا تفاوت روانشناسی بالینی با عمومی؟؟؟ و اینکه ی برنامه ریزی خوب نیاز دارم ک اگه از فرودین سال 95 شروع کنم ب خوندن منابع ارشد بتونم برای کنکور 96 خودمو آماره کنم... لطفا راهنماییم کنید.متشکرم...و اگر میشه پاسخ رو ایمیل کنین لطفا
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/12/27 - 23:12
سلام دوست عزیزبا کیهان تماس بگیرید و از مشاوره ی رایگان استفاده کنید چون پاسخ سوالاتتون در اینجا نمیگنجه.
موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
ارش
|
1394/11/24 - 09:00
0
0
سلام ممنون که وقتتون رو برای راهنمایی دانشجوها میذارین چنتا سوال داشتم لطف کنین جواب بدین من روانشناسی عمومی میخونم تقریبا دوسال دیگه فارغ تحصیل میشم میخوام کارشناسی ارشد رو روانشناسی بالینی بخونم از الان باید رو کدوم درسا بیشتر تمرکز کنم ؟ درسای مهم که نیاز به وقت زیاد دارن رو بهم معرفی کنیدلطفا و اینکه باید منابع ارشد بالینی رو بخونم دیگه؟ میخوام جز نفرات اول کنکور باشم برنامه ریزی و منابع میخوام خیلی خیلی تشکر بابت سایتتون که از مسولین دانشگاه ما خیلی اگاه تر و بهتر و جامعتره
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/11/24 - 22:14
سلام آرش

مقاله ای رو اخیرا راجع به این موضوع در سایت قرار دادیم مطالعش بهتون کمک میکنه
موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی

ريحانه
|
1394/11/20 - 19:15
0
0
سلام. ممنون بابت وقتي كه ميزارين. من كارشناسي اقتصاد خوندم و تصميم دارم به خاطر علاقه اي كه پيدا كردم به روانشناسي، ارشد روانشناسي شركت كنم البته فقط ازاد اونم چون موقت به استان يزد اومدم انتخاب رو در استان يزد زدم. كتاب لورا برك رو فقط خوندم. به نظرتون چطور شروع كنم با اين فرصت كم
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/11/21 - 07:47
سلام ریحانه


 بهتره از مشاوره ی رایگان استفاده کنید.
فکر میکنم خوندن منابع خلاصه بهتر باشهموفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
سمیه
|
1394/09/23 - 17:19
0
0
باسلام خدمت شما من کارشناسی کامپیوتر دارم.میخواستم کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی بخونم.درصددم پکیج کامل کیهان رو خریداری کنم. وقتم فقط 4ماه دارم.دیگه نمی رسم منابع اصلی رو بخونم.به نظرشما می تونم قبول شم؟ درضمن ذهن خوبی دارم برای یادگیری
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/09/24 - 13:56
سلام سمیهاین امر به میزان تلاش و انگیزه و سطح زبان انگلیسی و ... شما  داره. اما با توجه به زمانتون استفاده از خلاصه ها منطقی ترین راه به نظر میرسه. میتونید با کیهان تماس بگیرید و از جلسه ی مشاوره ی رایگان استفاده کنید.موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
سارا
|
1394/08/29 - 10:25
0
0
سلام خسته نباشید، ببخشید برای ارشد بالینی دانشگاه بوعلی سینا همدان تقریبا چه رتبه و درصد هایی لازمه؟ سوال دومم هم اینکه اگر از الان( آذر ماه) شروع به مطالعه کنیم چقدر امکان موفقیت هست؟ باتشکر از مطالب خوب و مفیدتون
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/08/30 - 19:33
سلام سارا


به صورت تقریبی میانگین 50 درصد و رتبه ی زیر 200.
بستگی به میزان تسلط، منابع، سطح زبان انگلیسی و .. داره.


موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
sara
|
1394/08/24 - 00:17
0
0
با سلام و تشکر از سایت بسیار خوبتون. من فارغ التحصیل ارشد مدیریت آموزشی در مهرماه امسال هستم و می خوام که امسال در رشته روانشناسی تربیتی واسه آزمون دکتری شرکت کنم و متاسفانه با توجه به محدودیت زمانی سردرگم شدم و نمی دونم که چه منابع مهمی رو باید بخونم. اگر که منابع رو برام بفرستید یا در جواب ذکر کنید بسیار سپاسگذار خواهم بود. پیشاپیش از پاسخگوییتان سپاسگذارم.....
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/08/26 - 23:20
سلام سارا

حیطه ی کاری ما در زمینه ی رشته های روانشناسی بالینی  و عمومی هستش.


موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکترای روانشناسی
زهرا...
|
1394/08/17 - 06:49
0
0
سلام... خدا قوت... پارساب جزه هاى بالينى رو تهيه كردم بنظر شما تغيير كرده ؟؟؟ وبراى امسال بايد مجدد تهيه كنم؟؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/08/17 - 20:59
سلام زهرا

به لینک زیر مراجعه بفرمایید :)
http://kayhanravan.ir/fa/jozavat9495.aspx

موفق باشید
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
مریم
|
1394/08/16 - 17:54
0
0
با سلام و احترام به گروه کیهان چقدر مهربونید که برای امثال ما که وسع مالیمون به پرداخت هزینه مشاوره نمی رسه اینطوری رایگان راهنمایی می کنین برای برنامه ریزی. من از اول آبان شروع کردم جزواتتون رو خوندن اما با توجه به اینکه هم شاغلم هم یه پسر دو ساله دارم حقیقتا مثل مصاحبه رتبه تک رقمی ها نمی تونم درس بخونم ولی ولی ولی اونقدر ایمان دارم به جامعیت جزوات کنکور که عزمم رو جزم کردم واسه رتبه زیر 40 و از حالا خودمو واسه مصاحبه به عنوان یه کیهانی موفق تو کنکور ارشد بالینی 95 آماده کردم.
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/08/16 - 22:03
سلام مریم

درود بر شما که با این شرایط تاهل و شاغل بودن و مادری و وقت کم و... اینقد اراده دارید!
بی صبرانه منتظریم شاهد موفقیتتون باشیم :)

موفق باشید
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
سیما فخر
|
1394/07/14 - 11:38
0
0
سلام من کارشناسی گفتاردرمانی ام 11 سال پیش فارغ التحصیل شدم متاهل ودارای دوتا فرزندم با توجه به زمان باقیمانده واینکه کنکور 95 اردیبهشت برگزارمیشه وشرایط فعلییم به نطرتون با خوندن چه منابعی وچند ساعت مطالعه درروز ازمیانبر میتونم سراسری تهران قبول بشم بامشاوره رایگان کیهان هم تماس گرفتم نتیجه مطلوبی نگرفتم ممنون میشم راهنماییم کنید
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/07/14 - 15:04
سلام سیما

خب ببینید اگر بخواید با کتاب های مرجع و اصلی که حدودا 25تا هستن جلو برید به طور میانگین باید روزی 8 یا 9 ساعت وقت بذارید تا کنکور مطالعه کنید، با خلاصه های رتبه های برتر هم میتونید پیش برید و میانگین روزی 5 تا 6 ساعت زمان برای مطالعتون بذارید تا بتونید به نتیجه مطلوب برسید. با توجه به اینکه رشته لیسانستون هم دور نیست از روانشناسی، نیازی به مطالعه کتاب مرجع ندارید...
البته همه اینها بستگی به این داره که شیوه مطالعه صحیح و برنامه ریزی مناسبی داشته باشید :)

موفق باشید
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
دنیا
|
1394/07/11 - 12:05
0
0
با سلام اول میخواستم بدونم من دانشجوی ترم اخر هستم میتونم در امتحان ارشد در همین ترم اخر ثبت نام کنم یا نه؟ دوم با توجه به وقت کمی که دارم میتونم با خواندن جزوه های شما دانشگاه دولتی بالینی قبول بشم یا نه؟ وبرای خرید جزوهاتون از همین سایت به کدوم قسمت باید برم؟ لطفا راهنمایی کنید ممنون میشم.
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/07/11 - 20:31
سلام دنیا

بله میتونید ثبت نام کنید.
نمیتونیم الان همینجوری الکی بگیم قبول میشید :) ولی ما در سال های گذشته نتایج خیلی خوبی با همین جزوه ها گرفتیم. میتونید از امکان یک جلسه مشاوره رایگان استفاده کنید و برای سوالاتتون پاسخ دقیق و مفصل بگیرید:
02166475618 الی 20
روند خرید هم در لینک زیر هست:
http://kayhanravan.ir/fa/buyjozavat.aspx

موفق باشید
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
لیلا
|
1394/07/02 - 12:00
0
0
سلام یه سوال دارم . در نوشته های بالایی شما فرمودید که مثلأ 300 روز روزی 3 ساعت برای 10 ماه . میخوام بدونم این مدت و ساعت برای 3 دور خوندن هستش ؟؟ این 3 دور تو این زمان چه جوری تقسیم بندی شده ؟؟؟ ممنون میشم اگر پاسخ بدید .
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/07/02 - 17:18
سلام لیلا

من اطلاع دقیقی ندارم متاسفانه چون من جزو مشاوران کیهان نیستم :(
میتونید تماس بگیرید و سوالتون رو از مشاوران ما بپرسید :)
02166475618 الی 20

موفق باشید
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
فاطمه
|
1394/06/30 - 19:18
0
0
با سلام بنده حدود3ساله که درازمون ارشد وزارت بهداشت رشته روانشناسی بالینی شرکت میکنم ولی قبول نمیشم مشکلی که دارم اینه که خوندن درسا رو خوب شروع میکنم طوریگه ماههای اول ساعات مطالعه م به حدود ده ساعت میرسه.ولی دیگه ماههای اخر کشش دوره کردن رو ندارم طوریکه انگار به حالت اشباع رسیدم وحالم بدمیشه میخواستم راهنماییم کنید چطوری بخونم تصمیم دارم واسه ازمون ارشدبهداشت95 رشته بهداشت روان رو بخونم اگه میشه درباره نحوه خوندن دروس و اینده شغلی این رشته که تازه امسال وارد رشته های بهداشت شده راهنماییم کنید.ممنون
پاسخ ها
گروه آموزشي كيهان
|
1394/07/01 - 09:03
سلام فاطمه اشكال كار در شيوه برنامه ريزي شماست كه باعث فرسايش شما ميشه و باعث ميشه انتهاي كار كه خيلي مهمه از خوندن دست بكشيد :) ميتونيد تماس بگيريد و از امكان مشاوره رايگان استفاده كنيد و سوالاتتون رو ازشون بپرسيد، به خوبي راهنماييتون ميكنن: ٠٢١٦٦٤٧٥٦١٨ الي ٢٠ موفق باشيد :) گروه آموزشي كيهان ارشد و دكتري روانشناسي
پریسا
|
1394/06/30 - 10:10
0
0
سلام ببخشید من در تاریخ 28 شهریور براتون پیام فرستادم ولی جوابمو ندادین؟ میخواستم ببینم برای روانشناسی عمومی دانشگاه سلمان کازرون چه رتبه ای نیازه و برای اون رتبه میانگین درصد باید چند باشه؟ راستی من تغییر رشته ای هستم و لیسانس مدیریت بازرگانی دارم برای شروع از چه درسی شروع کنم؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/06/30 - 10:16
سلام پریسا

پاسختون رو دادیم :) کامنتتون توی صفحه ی سوالات متداول بود. پاسخم این بود:
خیلی خوشحالیم که جزو مخاطبای سایت ما هستید :)
1- راستش در مورد رتبه ی مورد نیاز برای کازرون اطلاعات دقیقی نداریم ولی میتونید جداول موجود در لینک زیر رو ببینید و مقایسه کنید:
http://kayhanravan.ir/fa/Olum-Report.aspx
2- نه اصلا دیر نیست، ولی باید با یک برنامه ریزی صحیح و شیوه مطالعه مناسب پیش برید چون دیگه وقتی برای سعی و خطا ندارید :)
در ضمن ما امکان مشاوره رایگان تلفنی یا حضوری هم داریم، میتونید تماس بگیرید و بپرسید چی بخونید و با چی شروع کنید:
02166475618 الی 20

موفق باشید
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
سارا
|
1394/06/28 - 16:49
0
0
سلام... من ليسانس روانشناسي باليني دارم ميخوام واسه ارشد سراسري بخونم ، منابع ارشد سراسري رو ميخواستم بهم معرفي كنين وبايد چه درس هاي عمومي رو بخونم هم همينطور ميشه چند تا كناب تست خيلي خوب بهم راهنمايي كنين ممنون ميشم اگه جواب منو بدين 🙏🙏🙏
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/06/28 - 19:27
سلام سارا

منابعی که ما پیشنهاد میکنیم در لینک زیر هست:
http://kayhanravan.ir/fa/manabe2.aspx
کتاب تست خوب هم کتاب خودمون رو بهتون توصیه میکنم که مجموعه ی کاملی هست:
http://kayhanravan.ir/fa/ketabtest95.aspx

موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
زیبا
|
1394/06/10 - 18:53
0
0
سلام خسته نباشید من لیسانس روانشناسی عمومی از دانشگاه پیام نور هستم میخواستم بدونم 1.چرا پکیج بالینی روانشناسی عمومی نداره 2.اگه من بالینی امتحان بدم عمومیم میارم به نظر شما کدوم بهتره عمومی یا بالینی؟ 3.جزوه های شما همه ویژگیهای منابعه اصلی را داره یهنی نیازی نیست از هیچ کتاب مرجع دیگه ای استفاده کنم؟لازم به ذکر است که من تغییر رشته ای نیستم 4.بعضیها میگن آمار مدرسانم بخونید نظر شما چیه؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/06/10 - 19:32
سلام زیبا

1- تو پکیج بالینی جزوه عمومی رو نذاشتیم چون نباید به سوالاش پاسخ بدید ولی اگه بخواید هر دو رو امتحان بدید میتونید جزوه عمومی رو جداگانه تهیه بفرمایید.
2- بستگی به علاقه ی شما داره، اگر به کار پژوهشی و دانشگاهی علاقمند باشید، عمومی. اگر کار بالینی و درمانگری بخواید، بالینی مناسبه.
3- به این لینک مراجعه کنید و کیفیت جزواتمون رو ببینید:
http://kayhanravan.ir/fa/motabeghat-vezarat-olum.aspx
برای تغییر رشته ای ها معمولا نیازی به کتاب اضافه نیست.
4- این کتاب رو بررسی نکردیم تا حالا و نمیتونیم نظری بدیم :)

موفق باشید
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
فریبا
|
1394/05/24 - 20:42
0
0
سلاموخسته نباشیدمن سال 91کارشناسی موگرفتم ازاون موقع هرچقدرشرکت کردم قبول نشدم امسال هم به خواسته خانواده ام شرکت میکنم فقط به نظرتون من چیکارکنم قبول بشم اصلا قبول میشم یا نه
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/05/25 - 09:53
سلام فریبا

امکان قبولی که وجود داره، ولی بستگی به عوامل زیادی داره که از بحث سایت خارج هست، باید با یک مشاور صحبت کنید، میتونید از امکان مشاوره رایگان ما استفاده کنید.
امیدواریم که کمک کننده باشیم :)

موفق باشید 
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
نرگس
|
1394/05/13 - 09:51
0
0
واقعا ممنونم بابت راهنمایی خوب و لینک منابعتون.فقط ببخشید 1همه دروس نیاز به خلاصه نویسی دارند؟ 2 آیا میتونم برای درس بالینی از روان شناسی بالینی فیرس هم استفاده کنم؟ 3 توی لیست منابع گفته شده به سوالات درس بالینی میتونیم با همون جرالد کوری جواب بدیم.منظور همون کتاب کاربست مشاوره و روان درمانی هست؟یعنی سراغ بالینی کرامر نرم؟ 4 خلاصه ها و جزوات پیشنهادی رتبه های برتر را چجوری میتونم تهیه کنم؟ (تشکر ویژه که جواب میدین) :)
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/05/13 - 11:05
سلام نرگس

دوست خوبم من جزو مشاوران نیستم، پاسخ سوالات 1 و 2 و 3 رو نمیدونم متاسفانه :( میتونی تماس بگیری و پاسخ رو از مشاوران ما بگیری.
در مورد سوال 4 هم به این لینک مراجعه کنید که توضیحات کامل رو بخونید:
http://kayhanravan.ir/fa/buyjozavat.aspx

موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
نرگس
|
1394/05/11 - 11:55
0
0
با سلام و خسته نباشید.من دانشجوی روان شناسی عمومی هستم که امسال تابستونم رو برنامه ریزی کردم و داشتم برای کنکور ارشد علوم میخوندم اما از وقتی با بهداشت آشنا شدم تصمیمم برگشته و داره هر روز بیشتر با قطعیت به سمت کنکور وزارت بهداشت میره.دیگه نمیخوام کنکور علوم شرکت کنم.فقط یه چیزی خیلی نگرانم میکنه من با توجه به اینکه از قبل آمادگیشو نداشتم زمان زیادی ندارم و ترس از دست دادن زمانم خیلی داغونم کرده در حال حاضر نمیدونم باید چکار کنم و چی بخونم.گیج شدم.1.تو رو خدا منابع بهداشت رو دقیقا بهم معرفی کنین.2.میخوام بدونم کسانی که بهداشت قبول میشن دقیقا تو چه مرکزی مشغول به کارمیشن و آیا استخدام رسمی میشن؟یعنی استخدامشون تضمینه؟3.با توجه به زمان کمم از چه درسی بهتره شروع کنم؟و آیا اصلا امسال میتونم امید قبولی داشته باشم یا تمرکزمو بزارم واسه سال بعد؟:( خیییییییییلی ممنون اگر جوابمو بدین دعاتوم میکنم.تشکر.
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/05/11 - 18:32
سلام نرگس

چرا اینقد استرس؟؟! خیلی از داوطلبا تو 4ماه کنکور بهداشت رو میبندن!
1- منابع پیشنهادی مشاوران کیهان رو تو این لینک ببینین:
http://kayhanravan.ir/fa/manabebehdasht.aspx
2- کار دانشگاه های وزارت بهداشت کاملا درمانیه، فارغ التحصیلای این دانشگاه ها معمولا شرایط کاری بسیار خوبی خواهند داشت.
3- این که از چه درسی شروع کنید رو من نمیدونم متاسفانه، بهتره از مشاورا کمک بگیرید.
4- چرا سال بعد آخه؟! این همه فرصت دارین! شروع کنید به برنامه ریزی و مطالعه :)

موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
mohamad
|
1394/05/02 - 01:06
0
0
سلام.میشه بجای گنجی همون کاپلان قبل رضاعی رو‌خوند در کنار کتابچه ی تغییرات؟؟از نظر من چندان تفاوتی هم ندارند و بیشتر تغییرات کلی هستند.بماند که امسالم سوالات از DSM-5 که همه ازش واهمه داشتند از همون تغییرات کلی بود.یا باید هزینه ی جدا برای تهیه ی گنجی پرداخت کرد؟؟.من پارسالم شرکت کردم.با منابع آشنایی دارم تقریبا.اما خواستم از شما هم در این مورد مشورتی بگیرم.ممنون از اینکه پاسخ بنده رو‌میدید
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/05/02 - 15:09
سلام محمد

موافقیم باهاتون، میتونید همون کاپلان دکتر رضاعی رو بخونید، منطقیه :)

موفق باشید
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
طناز
|
1394/04/25 - 15:13
0
1
الان كه مرجع امتحاني ما از Dsm 4 به 5 تغيير كرده ، با چه اطميناني مي تونم بفهمم كه منبع اصلي چيه ؟ الان كاپلان ، سليگمن تغيير ٥ پيدا نمي شه ، چيكار بايد بكنيم ؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/04/25 - 19:47
سلام طناز

معمولا پیشنهاد میکنیم خلاصه های کاپلان رو بخونید و یه خلاصه ای از DSM5 رو هم در کنارش مطالعه کنید :)

موفق باشید
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
منصوره
|
1394/04/25 - 05:20
0
1
سلام وقتتون بخیر اینکه میگن کنکور وزارت بهداشت رو فقظ دو بار میشه شرکت کرد صحت داره؟ اگه داره صرف ثبت نام و دادن کنکور کفایت میکنه یا اینکه باید مجاز به انتخاب رشته شده باشیم؟ مثلا من 3سال قبل بدون اینکه اماده باشم شرکت میکردم ولی مجاز نمیشدم دیگه نمیتونم شرکت کنم؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/04/26 - 12:16
سلام منصوره

والا در این مورد هر کس یه نظری میده، من دیشب از خانم رضایی پرسیدم ایشون گفتن محدودیتی وجود نداره! ما هم گیج شدیم! تحقیق میکنیم، اگر به یه نتیجه ی قطعی رسیدیم یه اطلاعیه رو سایت میذاریم :)

موفق باشید
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
فرزانه
|
1394/04/24 - 16:51
0
1
درود وخسته نباشی خدمت شما.اگر لطف کنید بگید با چه شماره ای تماس بگیرم برای خرید پکیج کیهان خیلی ممنون میشم. یا ادرس محل خریدش رو بگین لطفا.
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/04/24 - 18:28
سلام فرزانه

دوست عزیز با این شماره ها تماس بگیرید:
021-66475618
021-66475619
021-66475620

http://kayhanravan.ir/fa/ContactUs.aspx

موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
مهسا
|
1394/04/24 - 13:07
1
2
باسلام رشته کارشناس من عربی دانشگاه سراسری شیرازبوده من تازه میخواهم برای کنکورارشدامسال رشته روانشناسی بالینی شروع کنم به نظرشما باتوجه به وقت موجودبرای هردرس کدام منابع رابخوانم ایاامکان موفقیت دارم؟لطفاراهنماییم کنید
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/04/24 - 13:35
سلام مهسا

بله امکان موفقیتتون وجود داره کاملا، چون که از الان میخواید مطالعتون رو شروع کنید باید خیلی مفید بخونید، اگر با کیهان بخواید پیش برید حدود 1000ساعت باید بخونید که میشه حدودا روزی 5 6 ساعت، اگر هم بخواید منابع اصلی رو بخونید میشه حدودا روزی 9ساعت مطالعه.
پیشنهاد میکنم تماس بگیرین و مشاوره رایگان داشته باشین:
021-66475618
021-66475619
021-66475620

موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
نظرات كاربران :
نام :
ايميل :
متن نظر : * 
 
متن بالا را وارد نماييد* 
 
.