.
hed

منابع کارشناسی ارشد رشته روانشناسی تربیتی 1400

 

به وبسایت گروه آموزشی کیهان، اولین، بزرگترین و تخصصی‌ترین مرجع تخصصی کنکور کارشناسی ارشد و دکتری روان‌شناسی خوش آمدید. در مجموعه ی کیهان ، رتبه‌های تک‌رقمی ارشد و دکتری روانشناسی دانشگاه تهران و شهیدبهشتی گرد هم آمدند تا بر اساس تجربه‌ای که در کنکور خودشان و سال های گذشته کسب شده ، جامع‌ترین و اصلی‌ترین منابع کنکور را به شما داوطلبان گرامی معرفی کنند، در اینجا قصد بر این است که داوطلب با جزوات خلاصه و مطمئن تمام این منابع آشنا شده و مسیر موفقیت در آزمون کارشناسی ارشد روانشناسی را با خیالی آسوده طی کند .

منابع معرفی شده در این صفحه  از سال 91 تا کنون منبع اصلی مطالعاتی هزاران داوطلب کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی بوده است. این منابع، امسال بعد از اعمال آخرین تغییرات لازم بر اساس سوالات کنکور به روز رسانی شده و مورد تایید و استفاده‌ی بسیاری از رتبه‌های تک‌رقمی کنکور‌ ارشد روانشناسی می باشد . رتبه های برتری که دانشجویان دانشگاه های برتر کشور  بوده و از همکاران و مشاوران کیهان هستند
 

 

در گرایش‌ تربیتی کنکور ارشد روانشناسی ، پنج درس مورد امتحان قرار می‌گیرند که عبارت از دروس زیر هستند:

 1. روانشناسی تربیتی 

 2. روانشناسی رشد

 3. زبان تخصصی روانشناسی 

 4. روانشناسی عمومی

 5. آمار و روش تحقیق در روانشناسی


دروس مورد امتحان در کنکور ارشد روانشناسی تربیتی

1. روانشناسي تربيتی  ضریب ۳

معرفی: این درس با ضریب (2) برای گرایش روانشناسی و آموزش کودکان استثنایی و ضریب (3) برای گرایش روانشناسی تربیتی از جمله دروس مشترک این دو گرایش برای مقطع کارشناسی ارشد می‌باشد. تعداد سوالات این درس در رشته روانشناسی (2) 20 سوال می‌باشد و از جمله دروسی است که در آزمون رشته علوم تربیتی (1) نیز مورد سؤال قرار می‌گیرد. منابع مهم این درس در دانشگاه‌های مختلف کتاب‌های روانشناسی تربیتی (روانشناسی آموزش و یادگیری) تألیف دکتر اسماعیل بیابانگرد و کتاب روانشناسی پرورشی نوین تألیف دکتر علی اکبر سیف می‌باشند. تعاریف روانشناسی تربیتی، مراحل و هدف‌های آموزشی، طبقه‌بندی هدف‌های آموزشی نظریه‌های رشد شناختی و رفتاری یادگیری، سنجش و ارزیابی، نظریه‌های خبر پردازی یادگیری، انگیزش و یادگیری روش‌های مختلف آموزش، مطالعه و یادگیری از جمله مباحثی هستند که در این درس مورد بررسی قرار می‌گیرند. روانشناسی تربیتی از جمله دروسی است که معمولاً داوطلبان در آن با کمی تمرکز و دقت می‌توانند به درصد خوبی در آزمون کارشناسی ارشد برسند. 

 • روانشناسي پرورشي نوين دکتر  سيف
 • روانشناسي تربيتي دکتر كديور 

دانلود نمونه جزوات رتبه های برتر دانشگاه تهران و شهیدبهشتی برای این درس - کلیک کنید


2. روانشناسي رشد  ضریب ۲

معرفی : ضریب این درس در آزمون دانشگاه دولتی برای هر دو گرایش روانشناسی و آموزش کودکان استثنایی و روانشناسی تربیتی (2) و برای گرایش مشاوره صفر و تعداد سؤالات آن 20 سؤال می‌باشد. منابع این درس در دانشگاههای مختلف، کتاب‌های روانشناسی ژنتیک 1 و2، دکتر منصور، روانشناسی رشد جلد 1 و 2 لورا ای برک می‌باشند. در این درس اکثر نظریه‌ها، نظام‌ها و تحلیل‌های روانشناسان بزرگ تحلیل می‌شود، نظریه‌های اریکسون، فروید، ماهلی، آنافروید، ملانی کلاین، هارتمن، بالبی، نظام‌های گزل، والن ویگوتسکی، لئون‌ تیف، لوینسون، اشپتز، کلبرگ و بررسی مراحل رشد (قبل و بعد از تولد) کودکی، نوجوانی، میانسالی، بزرگسالی و دوره پیری از جمله مطالبی هستند که در این درس به طول کامل تحلیل می‌شوند. برای تسلط در این درس و کسب درصد قابل قبول در آزمون کارشناسی ارشد دقت و تمرکز در مطالعه، تفکیک نظریه‌ها و تطابق هر تست یا مبحث با نظریه‌های موجود در ذهن از شروط اصلی می‌باشد.

 • روانشناسي ژنتيك جلد 1 و 2 اثرمحمود منصور و دادستان  
 • روانشناسي رشد اثر لورا برک - جلد 1 و 2 ترجمه سيد محمدي
 • پيشگامان روانشناسي رشد اثر ويليام سي كرين

دانلود نمونه جزوات رتبه های برتر دانشگاه تهران و شهیدبهشتی برای این درس - کلیک کنید


3. روانشناسي عمومي ضریب ۲

معرفی : ضریب این درس در آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه دولتی برای هر دو گرایش روانشناسی و آموزش کودکان استثنایی و روانشناسی تربیتی (2) و تعداد آن 20 سؤال می­ باشد. منابع مهم این درس در دانشگاه­های مختلف کتاب­های روانشناسی هیلگارد و روانشناسی سانتراک و کتاب روانشناسی عمومی دکتر گنجی می­باشند و مباحث آن بیشتر در مورد اهمیت روانشناسی، یادگیری و حافظه، اندیشه و زبان، شخصیت، بهداشت روانی، روش­های درمان، رفتار اجتماعی و به طور کلی مروری کلی بر مفاهیم اساسی روانشناسی می‌باشد. 

 • زمينه روانشناسي هيلگارد تك جلدي

دانلود نمونه جزوات رتبه های برتر دانشگاه تهران و شهیدبهشتی برای این درس - کلیک کنید


4. آمار و روش تحقيق ضریب ۲

معرفی : ضریب این درس برای تمام گرایش‌ها (2) و تعداد سؤالات آن در‌ آزمون دانشگاه دولتی 20 سؤال می‌باشد. منابع مهم این درس در دانشگاهها کتاب‌های آقای دکتر علی دلاور می‌باشد. کتاب‌های روش تحقیق در روانشناسی و علوم تربیتی، احتمالات و آمار کاربردی در روانشناسی و علوم تربیتی و تحلیل آماری در روانشناسی و علوم تربیتی از جمله این کتب می‌باشند. در برخی دانشگاهها اساتید از روی «کتاب روش‌های تحقیق در روانشناسی و علوم تربیتی» تألیف دکتر اسماعیل بیانگرد و یا حتی جزوه‌ی شخصی خود برای تدریس این درس استفاده می‌کنند. 

 • احتمالات و آمار كاربردی در روانشناسی و علوم تربیتی دلاور
 • مبانی نظری و علمی پژوهش در علوم انسانی و اجتماعی دلاور 
 • روش تحقیق در روانشناسی و علوم تربیتی دلاور
 • آمار توصیفی در علوم رفتاری هومن
 • استدلال آماری در علوم رفتاری ترجمه عليرضا كيامنش(جلد1و2)

دانلود نمونه جزوات رتبه های برتر دانشگاه تهران و شهیدبهشتی برای این درس کلیک کنید

معرفی فیلم آموزشی آمار و روش تحقیق کلیک کنید


5.متون روانشناسی به زبان انگلیسی ضریب ۲

معرفی : از سال 87 به بعد، سوالات این درس به این شکل است که چند متن (passage) یعنی حدود 4 تا 6 متن می‌آید و از هر متن چندین سوال به صورت درک مطلب (reading comprehension) مطرح می‌شود. یعنی برخلاف بسیاری از رشته ها از جمله رشته راهنمایی و مشاوره یا علوم تربیتی، در کنکور ما سوالات زبان تخصصی روانشناسی به شکل "زبان عمومی" به طور مستقیم مطرح نمی‌شود. پس هم باید بتوانید متون انگلیسی را با سرعتی مناسب بخوانید و بفهمید و هم بر تکنیک‌های پاسخ‌دهی به سوالات درک مطلب(که در سراسر دنیا یکپارچه هستند) آشنا باشید تا بتوانید با سرعت و دقت بالاتری به سوالات پاسخ دهید. برای این کار به چه چیز نیاز دارید؟ 

در وهله اول به دانشی وسیع از لغات تخصصی و عمومی زبان(بیش از هزار لغت تخصصی و غیرتخصصی) و همچنین تسلط بر نکات گرامر و ترجمه لازم برای درک درست از متن نیاز دارید که این کار به وسیله کسب تسلط کامل بر یک کتاب مختصر و مفید و البته جامع از متون روانشناسی به زبان انگلیسی میسر می‌شود. ما کتاب سیدمحمدی را (که به نظرمان در حال حاضر از سایر کتاب‌های مربوطه، از لحاظ گوناگون شرایط بهتری دارد) تهیه می‌کنیم، روزانه آن را خط به خط می‌خوانیم و واژه‌هایش را حفظ می‌کنیم. بعد از صرف حدود صد و خرده ای ساعت (روزانه یک الی یک ساعت و نیم)که کتاب سیدمحمدی به پایان رسید، می‌رویم و تست یکی از کنکور‌ها را می‌زنیم. در اینجا احتمالاً به درصدی بیشتر از 50-30 دست پیدا کنیم(بسته به توان هر داوطلب) و دیگر خبری از درصد‌های زیر 30-20 نیست. خب کارمان اینجا در این مرحله تمام شد.

در وهله دوم، از آنجایی که طراحی این سوالات به شکل سوالات درک مطلب تافل است، به سراغ تکنیک‌های درک مطلب تافل رفته و سعی می‌کنیم طی حدوداً 50 ساعت آموزش و تمرین روی آنها به تسلط برسیم. این کار به وسیله کتاب‌های موجود در سطح بازار که مربوط به آزمون‌های تافل است انجام شدنی است.فیلم زبان پیشرفته کیهان هم با توجه به اینکه این تکنیک‌ها را بر اساس سوالات کنکور روانشناسی سال‌های گذشته پیاده کرده و آموزش داده است، در این زمینه ابزاری فوق العاده مناسب است که کارایی بسیار بالایی در این باره داشته است. همچنین با شرکت در کارگاه زبان مربوطه نیز می‌توانیم به این تسلط برسیم، البته به شرطی که واقعاً تمرین‌های داده شده در کارگاه آموزشی را انجام داده و ملکه‌ی ذهن کنیم. خلاصه بکوشید تا این تکنیک‌ها را در کمترین زمان و به عمیق‌ترین شکل یاد بگیرید، حالا از هر روشی که صلاح می‌دانید. 
برای درس زبان تخصصی روانشناسی آزمون سراسری کارشناسی ارشد روانشناسی(وزارت علوم)، ترجیح اولیه ما کتاب زبان تخصصی روانشناسی تالیف یحیی سیدمحمدی از نشر روان/ارسباران است. علت ترجیح این کتاب بر دیگر کتاب ها این است که این کتاب مختصر است، ترجمه ای روان دارد، تالیف یکی از پرکارترین مترجمین کتاب های روانشناسی در کشور است و ... . اما این دلیل نمی شود که کتاب های دیگر "بد" یا "بلااستفاده" باشند.  چند سالی است که متونی که در کنکور می آیند، در کتاب های روانشناسی عمومی به زبان انگلیسی یافت نمی شوند و شما باید به یک دانش کلی از متون روانشناسی به زبان انگلیسی اشراف داشته باشید و بتوانید این متون را به شکلی روان و نسبتاً سریع مطالعه کنید که این نیازمند برنامه ریزی درست، انتخاب منابع درست، پرهیز از آزمون و خطا، تلاش مستمر و دریافت مشاوره های تخصصی در صورت لزوم است.

منابع اصلی این درس :

 • متون روانشناسی به زبان انگلیسی، تالیف سیدمحمدی - نشر روان و ارسباران (دوجلد: کتاب اصلی و راهنما)


معرفی فیلم آموزشی زبان مقدماتی کلیک کنید

معرفی فیلم آموزشی زبان پیشرفته کلیک کنید

 


جزوات موسسه کیهان مطابق با آخرین تغییرات اعلامی سازمان سنجش و توسط رتبه های برتر و دانشجویان دانشگاه های شهید بهشتی و دانشگاه تهران جهت استفاده از داوطلبان کنکور ارشد روانشناسی تدوین شده است . در این جزوات  که منبع مطالعاتی بسیاری از رتبه های برتر سال های گذشته بوده ، سعی شده با کم ترین حجم ممکن  ، بیشترین مطالب جهت پوشش دهی سوالات کنکور گردآوری شود. شما می توانید  برای تهیه این جزوات  کلیک کنید 


بازار کار رشته روانشناسی تربیتی  

شاید انتخاب رشته برای خیلی ها مشکل باشد و وقتی تصمیم می گیرند که برای کنکور کارشناسی ارشد انتخاب رشته کنند با این سوال مواجه می شوند که کدام گرایش را انتخاب کنند. و آشنایی چندانی از این رشته ندارند در ادامه به مواردمهمی در مورد روانشناسی تربیتی اشاره شده است :

 روان شناسی تربیتی به طور کلی با یادگیری آموزشگاهی سرو کار دارد و نقش آن در موارد زیر دسته بندی می شود:

 • تعیین  هدف های آموزشی، یعنی اینکه یادگیرندگان چه چیزی باید یاد بگیرند

 • تعیین ویژگی های یادگیرندگان و رابطه آن ویژگی ها با یادگیری

 • این گرایش زیرگروه مجموعه روانشناسی محسوب می شود و داوطلبانی که به این رشته و کار آموزشگاهی علاقه دارند می توانند سراغ این رشته بروند.

 • بازار کار این رشته مدارس، کانون های اصلاح تربیت و مکان های فرهنگی می باشد همچنین فارغ التحصیلان این رشته در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری می توانند اقدام به اخذ پروانه ی نظام مشاوره و روانشناسی برای مراکز مشاوره و روان درمانی یا مهد کودک، سرای سالمندان و بهزیستی نمایند.

 • شناخت فرآیند یادگیری یعنی شناخت عواملی که باعث یادگیری افراد می شود و یا باعث تغییر طرز فکر آنها به موضوعی می گردد. شناخت فرآیند یادگیری، یعنی شناخت رابطه ی بین شیوه ها و فعالیت های آموزشی در رابطه با هدف های خاص و اختلافات فردی یادگیرنده

 • ارزشیابی یادگیری بخصوص یادگیری پیشرفت درسی طرز فکر و چگونگی استفاده از این ارزشیابی ها در بازبینی جنبه های مختلف برنامه ها درسی

 •  پرورش ابزارهای اندازه گیری روانی – تربیتی لازم برای شناخت یادگیرندگان و ارزشیابی فرآیند آموزش- یادگیری

در ادامه برای آشنایی بیشتر با گرایش های مختلف  روانشناسی کلیک کنید


خدمات مشاوره رایگان کیهان

موسسه کیهان  جهت رفاه حال داوطلبان گرامی در ابتدای مسیر مطالعاتی داوطلبان عزیز اقدام به ارائه خدمات مشاوره رایگان نموده است . این نوع مشاوره می شود که داوطلب از احساس سردرگمی نجات پیدا کند  و در جهت صرفه جویی در زمان و هزینه بتواند با خیال راحت از خدمات کیهان متناسب با نیاز خود بهره مند گردد برای کسب اطلاعات بیشتر  کلیک کنید
 


 پس از کسب نتایج درخشان کیهانی‌ها در آزمون­ های کارشناسی ارشد  در سال ­های گذشته و درخواست برخی داوطلبان برای حمایت ­هایی بیش از آنچه در جلسات برنامه­ ریزی تخصصی هفتگی و ماهانه دریافت می ­شود، گروه آموزشی کیهان در نظر دارد تعداد محدودی از داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد روان­شناسی سال 1400را به‌طور ویژه آماده‌ی کسب رتبه ­ای عالی نماید. در این راستا، گروه آموزشی کیهان قصد دارد، مجدداً با به کار گیری تخصص و تجربه موفقیت آمیز مشاوران ارشد کیهان در آزمون کارشناسی ارشد  و همچنین بهره ­مندی از تمام پتانسیل موجود در گروه آموزشی کیهان، تعداد محدودی از داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد روان­شناسی را با نهایت حمایت تخصصی آماده ­ی کسب درخشان­ ترین نتیجه­ ی ممکن سازد. برای مشاهده طرح های مشاوره ای آمادگی تا کنکور کلیک کنید

 
 
 

لینک های مرتبط :


گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی

 
نظرات بينندگان
غیر قابل انتشار : 0
در انتظار بررسی: 0
انتشار یافته : 157
فاطمه
|
1399/09/29 - 13:16
0
0
سلام من کارشناسی علوم تربیتی خوندم و قصد دارم ارشد روانشناسی تربیتی بخونم، به من مجوز برای مطب شخصی جهت مشاوره میدن؟
پاسخ ها
کیهان
|
1399/09/29 - 15:55
سلام فاطمه
برای گرفتن مجوز کلینیک باید دو مقطع تحصیلی تان روانشناسی و یا مشاوره باشد، و چون کارشناسی شما علوم تربیتی است باید در مقطع دکتری در رشته روانشناسی نیز ادامه تحصیل دهید تا بتوانید برای گرفتن مجوز اقدام کنید.
موفق باشید:) 
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:
Image result for whatsapp
ریحانه
|
1399/09/24 - 14:06
0
0
سلام وقتتون بخیر بنده در کارشناسی مشاوره خوندم و ارشد میخوام روانشناسی تربیتی بخونم، میخوام بدونم علاوه بر مشاوره تحصیلی در مدارس با این مدرک ها امکان تدریس روانشناسی دبیرستان هم هست؟
پاسخ ها
کیهان
|
1399/09/24 - 16:45
سلام ریحانه
اگر منظورتون استخدام در آموزش و پرورش هست، باید گفت که متاسفانه در این مورد اطلاعاتی نداریم. اما خدس میزنیم کار کردن در مدارس به رزومه تان و قوانین آن مدرسه در مورد پذیرش دبیر بستگی دارد.
موفق باشید:) 
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:
Image result for whatsapp
ماهی
|
1399/09/22 - 19:33
0
0
سلام من کارشناسی علوم تربیتی گرایش پیش دبستان و دبستان رو دارم و برای ارشد علوم تربیتی ثبت نام کردم. تو کنکور ارشد یکی از دروسی که باید مطالعه کنم روانشناسی رشد هستش ولی در مقطع کارشناسی رشته علوم تربیتی ما فقط روانشناسی رشد 1 رو داشتیم و رشد 2 برای رشته روانشناسی هستش حالا سوال من اینه که الان میخوام شروع به خوندن کنم باید رشد 2 رو هم بخونم یا رشد 1 کفایت میکنه ؟؟
پاسخ ها
کیهان
|
1399/09/23 - 21:32
سلام دوست گرامی
مجموعه کیهان در حوزه ارشد علوم تربیتی فعالیتی ندارد و به همین دلیل اطلاعات کاملی در این زمینه نداریم.اما توصیه میکنیم منابع ذکر شده از سمت سازمان سنجش را ملاک قرار دهید و طبق آن مطالعه کنید.
موفق باشید:) 
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:
Image result for whatsapp
نسیبه
|
1399/09/22 - 16:46
0
0
سلام.من کارشناسی تاریخ دارم برا ارشد میخام علوم تربیتی بخونم حالا سوالم اینه ک کدوم گرایش این رشته برا استخدام آموزش و پرورش بهتره ؟
پاسخ ها
کیهان
|
1399/09/23 - 21:28
سلام دوست گرامی
در مورد استخدام آموزش و پرورش اطلاعاتی نداریم. اما حدس میزنیم گرایش تربیتی، چون بیشتر به فضای آموزشی مرتبط هست، مناسب تر باشد.
موفق باشید:) 
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:
Image result for whatsapp
محمد
|
1399/09/14 - 21:04
0
0
با سلام و وقت بخیر.می خواستم بپرسم برای کنکور ارشد روان شناسی تربیتی درس روان شناسی عمومی حمزه گنجی تا چه حد میتواند ما را در بدست آوردن درصد بالای هفتاد در این درس کمک کند؟و یا کتاب هیلیگارد باید تهیه و مطالعه شود؟ کتاب پیشنهادی شما برای درس روان شناسی تربیتی کتاب دکتر سیف است یا کدیور؟
پاسخ ها
کیهان
|
1399/09/15 - 16:36
سلام محمد 
پیشنهاد میکنم در طرح مشاوره رایگان کیهان شرکت کنید، تا مشاور در این زمینه بیشتر دقیق تر راهنمایی تون کنند.
مشاوره رایگان
موفق باشید:) 
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:
Image result for whatsapp
سحر
|
1399/09/14 - 00:16
0
0
سلام ایاعلم النفس ازدیدگاه دانشمندان اسلامی جزمنابع کنکورارشدروانشناسی تربیتی است؟یجاگفتن هست یجاگفتن نه الان میخواستم مطمئن بشم
پاسخ ها
کیهان
|
1399/09/14 - 18:11
سلام سحر
درس علم النفس جزو دروس مطالعاتی روانشناسی تربیتی نیست.
موفق باشید:) 
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:
Image result for whatsapp
محمد
|
1399/09/13 - 17:00
0
0
با سلام و وقت بخیر.منابع کنکور ارشد برای رشته روان شناسی تربیتی فقط پنج مورد بالایی است ؟ آیا علم النفس نیز جز کنابع روان شناسی تربیتی می باشد؟
پاسخ ها
کیهان
|
1399/09/13 - 21:08
سلام محمد
بله فقط موارد ذکر شده است. و درس علم النفس جزو منابع روانشناسی تربیتی نیست.
موفق باشید:) 
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:
Image result for whatsapp
علیزاده
|
1399/09/13 - 01:49
0
0
سلام .. به نظر شما با حذف زبان، میشه با درصدای بالا درسای دیگه از دانشگاههای معتبردولتی قبول شد؟
پاسخ ها
کیهان
|
1399/09/13 - 21:00
سلام دوست گرامی
با حذف زبان، قبولی برایتان غیرممکن نیست اما خب مسلما کارتون  دشوار است. پیشنهاد میکنم با مشاورین کیهان ارتباط بگیرید تا بیشتر راهنمایی تون کنند.
جهت گرفتن وقت مشاوره تخصصی با کیهان تماس بگیرید:
02166475618-20
موفق باشید:) 
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:
Image result for whatsapp
مریم
|
1399/09/11 - 03:40
0
0
سلام من کارشناسی روانشناسی عمومی دارم واستخدام آموزش وپرورش هستم میخاستم برای ارشد روانشناسی مثبت گرا بصورت فراگیر شرکت کنم ولی مرددهستم میخاستم بدونم ایا آینده کاری خوبی داره و نظام روانشناسی بهش تعلق میگیره
پاسخ ها
کیهان
|
1399/09/11 - 21:27
سلام مریم
وقتی دو مقطع تحصیلی تان روانشناسی باشد، میتوانید برای گرفتن مجوز کلینیک اقدام کنید.و تا جایی که ما اطلاع داریم اینکه فارغ التحصیل پیام نور باشید، براتون مشکلی پیش نمی آورد اما میتوانید برای اطمینان بیشتر این مساله را مستقیما از خود سازمان نظام  بپرسید.
در مورد آینده کاری، نمی‌شود پاسخ مشخصی داد چرا که در این مورد موارد زیادی از جمله علاقه شخصی، مهارت و تخضصص و غیره دخیل هستند.
موفق باشید:) 
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:
Image result for whatsapp
 
آذر
|
1399/08/27 - 14:45
0
0
سلام روزتون بخیر ببخشید واسه ارشد گرایش مدیریت آموزشی باید میانگین درصدها چقد باشه واسه قبولی روزانه تهران؟
پاسخ ها
کیهان
|
1399/08/27 - 21:55
سلام آذر
مجموعه کیهان تنها در حوزه کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره فعالیت میکند.
موفق باشید:) 
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:
Image result for whatsapp
مریم
|
1399/08/26 - 21:06
0
0
سلام شبتون بخیر ببخشید اگر که توی کنکور ارشد واسه گرایشی که میخایم قبول بشیم یه سری درسا که ضریب دارن و غیر صفر هستن رو در کنکور منفی بزنیم یا کلا تستشو نزنیم آیا این ممکنه که کلا رد بشیم و قبول نشیم تو اون گرایش؟؟
پاسخ ها
کیهان
|
1399/08/27 - 14:20
سلام مریم
سوالتون خیلی کلی هست و نمیتوان پاسخ مشخصی داد. برای مثال اگر شما داوطلب گرایش بالینی باشید و درس بالینی که ضریب 3 دارد را منفی بزنید و یا اصلا نزنید خب مسلما شانسی برای قبولی دانشکاه های خیلی خوب نخواهید داشت.
صفر زدن و یا منفی زدن شما را از انتخاب رشته محروم نمیکند فقط رتبه تون رو پایین می آورد و شانس قبولی در دانشگاه های عالی را برایتان کم رنگ میکند.
موفق باشید:) 
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:
Image result for whatsapp
جیران
|
1399/08/26 - 11:48
0
0
سلام وقت بخیر ببخشید واسه ارشد اگه بخام کنکور بدم بعد واسه گرایشی که میخام برم بعضی دروس ضریب صفر دارن بعد واسه گرایش های دیگه اون دروس ضریبشون صفر نیست، بعد یعنی وقتی من این دروس رو نخونم و در کنکور تستاشو نزنم یعنی دیگه توی گرایشای دیگه شانس قبولی ندارم جز گرایش مدنظر؟ درسته ؟
پاسخ ها
کیهان
|
1399/08/26 - 12:55
سلام جیران
بله درسته. در کنکور ارشد شما گرایش مورد علاقه تون را انتخاب میکنید و دروسی که برای آن گرایش ضریب صفر دارند را مطالعه نمیکنید. و هنگام اعلام نتایج، رتبه تون در گرایش مورد نظرتون ، ملاک انتخاب رشته تون میشود.
اگر همزمان به دو گرایش برای مثال علاقه داشتید. باید دروس مربوط به هر دو گرایش را مطالعه و سر جلسه کنکور پاسخ دهید. که این کار نیاز به مدیریت زمان عالی دارد تا سر جلسه وقت کم نیاورید.
موفق باشید:) 
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:
Image result for whatsapp
سحر
|
1399/08/25 - 12:23
0
0
سلام وقت بخیر ببخشید من اگر بخام کنکور ارشد بدم و توی رشته مدیریت آموزشی از گرایش علوم تربیتی قبول بشم، یعنی باید تمام دروسی که مربوط میشن به این گرایش رو بخونم که ضریب 2و3دارن و درسایی که تو این گرایش ضریب صفر دارن رو نخونم ، درسته؟؟
پاسخ ها
کیهان
|
1399/08/25 - 13:17
سلام سحر
بله دروسی که برای گرایشتون ضریب صفر دارند را نیازی به مطالعه ندارید.
موفق باشید:) 
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:
Image result for whatsapp
 
آذر
|
1399/08/24 - 20:38
0
0
سلام وقت شما بخیر ببخشید وقتی که نوشته شده مثلا درس روانشناسی تربیتی منابعش چندتا کتاب هستن و همینطورم باقی درسا، یعنی مثلا کتاب روانشناسی تربیتی تالیف دکتر اسماعیل و کتاب روانشناسی پرورشی نوین تالیف دکتر اکبر و...اینا نوشته که منابع درس روشناسی تربیتی هستن یعنی بنده باید این کتابارو بگیرم مطالعه کنم واسه هر درسی؟ ممنون میشم جواب بدین تشکر
پاسخ ها
کیهان
|
1399/08/24 - 22:27
سلام آذر
در منابع معرفی شده، برخی کتب الویت بیشتری دارند و مشاور میتواند به شما راهنمایی کند تا برای مطالعه کدام کتاب را بیشتر مد نظر قرار دهید. پیشنهاد میکنم در طرح مشاوره رایگان کیهان ثبت نام کنید تا دقیق تر راهنمایی تون کنند.
مشاوره رایگان
موفق باشید:) 
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:
Image result for whatsapp
مریم
|
1399/08/18 - 22:48
0
0
سلام با کارشناسی مشاوره ،اگه فقط ارشد روانشناسی بگیرم میتونم مجوز بگیرم
پاسخ ها
کیهان
|
1399/08/19 - 18:54
سلام مریم
با مدرک تحصیلی روانشناسی و یا مشاوره در دو مقطع، میتوانید برای گرفتن مجوز اقدام کنید. و بعید است این موضوع که یکی از مقطع هاتون روانشناسی باشد و دیگری مشاوره، باعث مشکل شود.اما پیشنهاد میکنیم برای اطمینان بیشتر با خود سازمان نظام در این مورد مکاتبه کنید.
موفق باشید:) 
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:
Image result for whatsapp
سحر
|
1399/08/24 - 12:29
سلام مریم نه عزیزم هیچ مشکلی پیش نمیاد کافیه دوتا مقطع شما از رشته های روانشناسی و مشاوره باشه مهم نیست که یکیش مشاوره و یکیش روانشناسی
ملیحه
|
1399/08/15 - 02:11
0
0
سلام من کارشناسی تربیتی دارم و ارشد میخام روانشناسی تربیتی شرکت کنم آیا میشه مطب بزنم و کجاها میتونم مشغول به کار بشم
پاسخ ها
کیهان
|
1399/08/15 - 13:26
سلام ملیحه
بله، بعد از تحصیل در دو مقطع روانشناسی میتوانید برای گرفتن مجوز مطب اقدام کنید. با توجه به مهارت و تخصصی که دارید میتوانید در مراکز مشاوره مختلف و یا در مدارس به عنوان روانشناس فعالیت کنید.
موفق باشید:) 
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:
Image result for whatsapp
گلبرگ
|
1399/08/11 - 08:48
0
0
چرا پرداختتون به گرایش تربیتی اینقدر پایینه؟ مثلا مصاحبه با رتبه برتر. کیفیت سنجی. فایل منابع و... برای تربیتی موجود نیست ولی مفصلا به بالینی و عمومی پرداختید!
پاسخ ها
کیهان
|
1399/08/11 - 21:18
سلام گلبرگ
جزوات گرایش تربیتی(به جز جزوه درس تربیتی) همگی با گرایش عمومی مشابه است و میتوانید کیفیت سنجی آن ها را مشاهده کنید. از آنجایی که داوطلبین گرایش های بالینی و عمومی خیلی بیشتر از تربیتی است و اکثریت دانشجویان کیهان نیز متقاضی این دو گرایش هستند، کمی بیشتر به بالینی و عمومی پرداخته شده است.
با تمامی رتبه های برتر در گرایش های مختلف مصاحبه خواهد شد و به مرور بر روی سایت قرار خواهد گرفت.
موفق باشید:) 
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:
Image result for whatsapp
مینا
|
1399/08/05 - 23:23
0
0
باسلام و وقت بخیر من لیسانس روانشناسی دارم و معلم رسمی آموزش و پرورش هستم رشته روان شناسی تربیتی قبول شدم برای این رشته ثبت نام کنم و مدرک ارشد بگیرم می توانم جواز دفتر بگیرم ؟ و این رشته شماره نظام داره یانه؟ و یا بهتره بمونم سال بعد دوباره کنکور بدم ؟ ممنون میشم راهنماییم کنید. متشکرم
پاسخ ها
کیهان
|
1399/08/06 - 11:25
سلام مینا
طبق قانون سازمان نظام با داشتن مدرک تحصیلی روانشناسی در دو مقطع میتوانید برای گرفتن مجوز اقدام کنید.
موفق باشید:) 
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:
Image result for whatsapp
زهرا
|
1399/07/12 - 11:57
0
0
سلام وقتتون بخیر من کارشناسی علم و اطلاعات و دانش شناسی دارم، سوالم اینه می توم تو ارشد رشته روانشناسی تربیتی شرکت کنم؟
پاسخ ها
کیهان
|
1399/07/12 - 20:30
سلام زهرا
بله میتوانید برای کنکور ارشد تربیتی وزارت علوم خودتون رو آماده کنید.
موفق باشید:) 

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:

Image result for whatsapp

 
شقایق
|
1399/07/02 - 13:21
0
1
سلام من دانشجوی روانشناسی پیام نور هستم . می تونم با خوندن منابع پیام نور در آزمون کارشناسی ارشد در دانشگاه های سراسری موفق باشم ؟ آیا میشه کنکور کارشناسی ارشد رو آزمایشی شرکت کرد ؟
پاسخ ها
کیهان
|
1399/07/03 - 13:48
سلام شقایق
شما میتوانید در کنکور ارشد به صورت آزمایشی شرکت کنید و موردی ندارد.
برای کنکور ارشد توصیه میکنیم منابع معرفی شده از سمت سازمان سنجش را مطالعه کنید.چرا که ممکن است منابعی که در دانشگاه پیام نور تدریس میشود با منابع کنکور متفاوت باشد.
موفق باشید:) 

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:

Image result for whatsapp

Mahli
|
1399/06/29 - 22:24
0
0
سلام رشته کارشناسی من مترجمی زبان هست برای کنکور 1400 میتونم ارشد روانشناسی تربیتی شرکت کنم؟
پاسخ ها
کیهان
|
1399/06/30 - 19:29
سلام دوست گرامی
بله میتوانید در کنکور ارشد وزارت علوم شرکت کنید.
موفق باشید:) 

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:

Image result for whatsapp

 
هیرا
|
1399/06/15 - 03:01
0
0
سلام. وقتتون بخیر💙 من دانشجوی ترم آخر مشاوره هستم و میخوای برای ارشد روان‌شناسی تربیتی بخونم. میخواستم ببینم که آیا علم‌النفس توی کنکور برای تربیتی ضریب داره یا نه؟
پاسخ ها
کیهان
|
1399/06/15 - 14:55
سلام هیرا
ضریب علم النفس برای گرایش روانشاسی تربیتی، صفر است.
موفق باشید:) 

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:

Image result for whatsapp

مریم
|
1399/06/07 - 13:42
0
0
سلام.من دانشجو ترم ۶ دانشگاه فرهنگیان هستم. میخوام برای کنکور روانشناسی۱۴۰۰ گرایش روانشناسی تربیتی بخونم. و این که چون از مهر۱۴۰۰ باید برم مدرسه، رفتن به دانشگاه دولتی به علت تداخل تایم دانشگاه و مدرسه سخته. میخوام غیرانتفاعی آزاد یا پیام نور قبول شم...ولی زبان رو میخوام حذف کنم. و روی چهار دیگه تمرکز کنم...میخوام بدونم امکان قبولی با حذف زبان دراین دانشگاه‌ها هست.خواهشا راهنمایی کنین❤️🙏🏻
پاسخ ها
کیهان
|
1399/06/07 - 17:04
سلام مریم
بله به احتمال زیاد میتوانید برای غیرانتفاعی یا پیام نور شانس داشته باشید، اما پیشنهاد میکنم در طرح مشاوره رایگان کیهان شرکت کنید تا مشاورین دقیق تر راهنمایی تان کنند.
مشاوره رایگان
موفق باشید:) 

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:
Image result for whatsapp

محمد عبدالله خان سریس
|
1399/06/05 - 10:34
0
0
سلام اگر من ارشد روانشناسی تربیتی بخونم،دکترا رو میتونم روانشناسی کودک و نوجوان بخونم؟ و مطب بزنم برای مشاوره مادران و همایش مشاوره مادر و فرزند بزارم؟؟
پاسخ ها
کیهان
|
1399/06/05 - 15:47
سلام محمد
تمامی فارغ التحصیلان رشته روانشناسی می توانند در کنکور دکتری بالینی شرکت کنند.اما در حال حاضر در ایران در مقطع دکتری تنها روانشناسی بالینی داریم و بالینی کودک و نوجوان تنها در دو سه دانشگاه آن هم در مقطع ارشد وجود دارد. شما می توانید روانشناسی بالینی در مقطع دکتری بخوانید اما سمت و سوی فعالیت ها و پژوهش هایتان به سمت کودک و نوجوان باشد.
و طبق قانون سازمان نظام پس از تحصیل روانشناسی در دو مقطع می توانید برای گرفتن مجوز کلینیک اقدام کنید.
موفق باشید:) 

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:
Image result for whatsapp

 
زهرا
|
1399/06/02 - 16:16
0
0
سلام وقتتون بخیر من رشته ی کارشناسی ام علوم تربیتیه ولی علاقه ی زیادی ب روانشناسی تربیتی دارم ب نظرتون میتونم؟و اینکه منابع اش با منابع علوم تربیتی متفاوته ؟یا روانشناسی تربیتی خودش گرایش علوم تربیتیه ممنون میشم جواب بدین☺❤
پاسخ ها
کیهان
|
1399/06/03 - 14:06
سلام زهرا
بله در مقطع ارشد می توانید در کنکور روانشناسی شرکت کنید و خودتان را برای گرایش تربیتی آماده کنید. منابع ارشد تربیتی را از طریق لینک زیر می توانید مشاهده کنید. و اینکه روانشناسی تربیتی زیر مجموعه روانشناسی می‌باشد.
منابع ارشد تربیتی
موفق باشید:) 

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:
Image result for whatsapp

ساجده
|
1399/05/31 - 15:55
0
0
سلام وقتتون بخیر. من لیسانس اموزش ابتدایی دارم اگر ارشد بالینی بخونم ایا میتونم دکترا بالینی کودک نوجوان بخونم ؟و مطب بزنم ؟؟
پاسخ ها
کیهان
|
1399/05/31 - 18:52
سلام ساجده
بله شما میتوانید در کنکور ارشد روانشناسی بالینی وزارت علوم شرکت کنید و پس از آن نیز برای مقطع دکتری اقدام کنید. اما در حال حاضر گرایش بالینی کودک و نوجوان در مقطع دکتری وجود ندارد و تنها دو سه دانشگاه در مقطع ارشد این گرایش را ارائه میدهند.
پس از تحصیل روانشناسی در دو مقطع،میتوانید برای گرفتن مجوز کلینیک اقدام کنید.
موفق باشید:) 

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:
Image result for whatsapp

 
ساجده
|
1399/05/29 - 17:23
0
0
سلام وقتتون بخیر . من الان علوم تربیتی فرهنگیان هستم (اموزش ابتدایی)میخام مشاور کودک هم بشم ایا حتما باید بالینی بخونم?اگر تربیتی بخونم نمیشه ? و اینکه اگر ارشد و دکترا فقط مدرکم مربوط به روان باشه میتونم خودم مجوز مطب بگیرم ؟ و برای کنکورش فقط سوالات مثلا تربیتی رو باید جواب بدیم ؟اگه بقیه رو جواب ندیم رتبه مون پایین نماید؟
پاسخ ها
کیهان
|
1399/05/29 - 19:02
سلام ساجده
متاسفانه دقیقا متوجه نشدم که هدفتان از مشاور کودک شدن چی هست. اگر میخواهید روانشناس کودک شوید و در کلینیک ها مشغول به کار درمان شوید، پیشنهاد می کنیم که گرایش بالینی را انتخاب کنید. اما اگر مایل هستید در فضای مدرسه به عنوان مشاور مدرسه و یا روانشناس به کودکان کمک کنید، میتوانید رشته مشاوره مدرسه و یا روانشناسی تربیتی را انتخاب کنید.
برای آشنایی بیشتر با تفاوت گرایش های رشته های روانشناسی و مشاوره میتوانید لینک های زیر را مطالعه کنید.
گرایش های روانشناسی 
معرفی رشته های روانشناسی تربیتی و مشاوره
در مورد گرفتن مجوز هم، بله همان طوری که خودتان گفتید باید حداقل دو مقطع تحصیلی تان روانشناسی و یا مشاوره باشد.
در دفترچه کنکور روانشناسی، دروس زیادی که مربوط به گرایش های مختلف است، وجود دارد.کافی است شما به دروسی که به گرایش شما مربوط می شود پاسخ دهید. در نهایت رتبه ی شما در تمامی گرایش ها اعلام می شود،اما برای شما تنها رتبه گرایش مورد علاقه تان مهم است و بر اساس همان انتخاب رشته می کنید. 
موفق باشید:) 

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:
Image result for whatsapp

كيميا
|
1399/05/27 - 21:22
0
0
سلام سوال من در مورد اين هست كه اگر رشته مقطع ليسانس روانشناسي نباشد ولي مقطع ارشد و دكتري روانشناسي باشد ميتوان مجوز مطب گرفت؟
پاسخ ها
کیهان
|
1399/05/28 - 19:38
سلام کیمیا
بله، طبق آخرین قانون سازمان نظام کسانی که حداقل دو مقطع تحصیلی‌شان روانشناسی است، می‌توانند برای گرفتن مجوز کلینیک اقدام کنند.
موفق باشید:) 

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:
Image result for whatsapp

زهرا
|
1399/05/14 - 18:51
0
0
وای ینی این پونزده کتابو بلد باشیم موفقیم ؟😍😍و اینک زبانو من دو سه ساله ول کردم کلا یادم رفته چجور استارت بزنم؟
پاسخ ها
کیهان
|
1399/05/14 - 19:58
سلام زهرا
بله تسلط بر منابع،مسلما شما را در مسیر موفقیت قرار می دهد. برای درس زبان پیشنهاد می کنیم لینک زیر را مطالعه کنید. همچنین می توانید با فیلم های آموزشی زبان مقدماتی و پیشرفته مطالعه زبان تان را شروع کنید و به تسلط در این درس برسید.
http://kayhanravan.ir/fa/bakhaani4.aspx
آشنایی با فیلم های آموزشی زبان کیهان
موفق باشید:) 

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:
Image result for whatsapp

نگین
|
1399/04/31 - 00:46
0
0
سلام من ترم اخر کارشناسی اقتصاد هستم.میخوام برای کنکور ارشد روان شناسی تربیتی و شرکت کنم.ممنون میشم در رابطه با بازار کار این رشته با مدرک ارشد راهنماییم کنید.آیا حقیقت داره برای شاغل شدن در این رشته باید دو مدرک تحصیلی از این رشته رو داشت؟
پاسخ ها
کیهان
|
1399/04/31 - 17:02
سلام نگین
به طور کلی در مورد بازار کار روانشناسی نمی توان پاسخ مشخصی داد چرا که در کنار مدرک تحصیلی ، دانش و مهارت شما نیز در پیدا کردن آینده شغلی خوب موثر می باشد.اما کلا هر چه مدرک تحصیلی تان بالاتر باشد، فرصت های شغلی بیشتری برایتان وجود دارد.
افرادی که علاقه مند به گرفتن مجوز کلینیک هستند باید دو مقطع تحصیلی شان روانشناسی باشد. اما اگر علاقه ای به گرفتن مجوز نداشته باشید می توانید با مدرک کارشناسی ارشد در مراکز و مدارس فعالیت کنید. البته اینکه با مدرک فوق لیسانس و لیسانس نامرتبط در یک مرکز خدمات درمانی مشغول به کار شوید کمی دشوار است.
موفق باشید:) 

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:
Image result for whatsapp

صدیقه
|
1399/03/20 - 01:18
0
0
سلام خسته نباشید کاش یه جدول بودجه بندی از سر فصل ها یا مباحث مهم هر درس در چند سال اخیر رو هم میذاشتید اینجوری خیلی بیشتر تر کمک میکردین🙂
پاسخ ها
کیهان
|
1399/03/20 - 19:30
سلام صدیقه
از آنجایی که تنوع سوالات کنکور بالا است ، نمیتوان دقیق مشخص کرد هر سال از فلان مبحث چند سوال قرار است بیاد.اما حتما سعی می کنیم تا جایی که امکان دارد به مباحث پرتکرار اشاره کنیم.
موفق باشید:) 

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:

Image result for whatsapp

فراز کاردان
|
1399/02/29 - 14:10
0
0
سلام درود و خسته نباشید من اگه نخوام آزمون بدم بازم باید عضو کیهان بشم؟ لطفا راهنمایی کنید
پاسخ ها
کیهان
|
1399/02/29 - 23:37
سلام دوست گرامی
متاسفانه متوجه منظورتان نشدم.لطفا مجدد سوالتون رو مطرح کنید و بفرمایید که منظورتون چه آزمونی است؟ آزمون های آزمایشی کیهان؟
موفق باشید:) 

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:

Image result for whatsapp

دارابی
|
1399/02/25 - 02:59
0
0
سلام وقتتون بخیر خواستم بدونم چجوری میتونم از بسته های آموزشی و مشاوره دقیق تر موسسه اتون استفاده کنم برای تهیه یه برنامه دقیق من ترم ۶ رشته علوم تربیتی هستم گرایش آموزش ابتدایی و میخوام برای ارشد روان شناسی تربیتی بخونم ممنون از کمکتون
پاسخ ها
کیهان
|
1399/02/25 - 19:34
سلام دوست گرامی
اگر مایل باشید که مشاوران به طور کلی برای مسیر مطالعاتی کنکور راهنمایی تان کنند پیشنهاد می کنیم در طرح مشاوره رایگان کیهان ثبت نام کنید.
مشاوره رایگان
اما اگر دوست دارید مشاوران به طور تخصصی برای شما با توجه به اهداف و شرایطی که دارید برنامه ریزی کنند، می توانید بین ساعات 10 الی 5 عصر با کیهان تماس بگیرید تا همکاران پذیرش برای دادن وقت جلسه مشاوره راهنمایی تان کنند.
02166475618-20
همچنین در لینک زیر جزوات کیهان برای کنکور روانشناسی تربیتی را می توانید ببیند و بیشتر با این جزوات آشنا شوید.
http://kayhanravan.ir/fa/tarbiatijozavat.aspx
موفق باشید:) 

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:

Image result for whatsapp

ژیلا
|
1399/01/23 - 16:35
0
0
سلام سلام وقتتون بخیر . ببخشید من لیسانس فناوری اطلاعات دارم الان میخوام ارشد تربیتی شرکت کنم فقط این ۵ تا منبع کافیه؟ اگر زبانو حذف کنم فقط روانشناسی تربیتی و رشد و عمومی با روش تحقیق رو بخونم امکان داره قبول بشم
پاسخ ها
کیهان
|
1399/01/23 - 23:23
سلام دوست گرامی
دروسی که در کنکور تربیتی مطرح هستند همین 5 درس می باشند و اگر هدف شما قبولی در این گرایش هست این دروس را باید مطالعه کنید.
از آنجایی که تغییر رشته ای هستید پیشنهاد می کنم برای اینکه در مسیر مطالعه کنکورتان موفق تر باشید در طرح مشاوره رایگان کیهان ثبت نام کنید تا مشاوران به طور کلی در مورد این مسیر راهنمایی تان کنند.
در مورد حذف درس زبان و شانس قبولی تان نمی شود پاسخ مشخصی داد چرا که پاسخ به این سوال به دانشگاه و رتبه مورد هدف تان و درصدی که باقی دروس را می زنید بستگی دارد.
مشاوره رایگان
موفق باشید:)

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:

Image result for whatsapp

مالک
|
1398/12/23 - 16:23
0
0
سلام دوست عزیز خسته نباشید من برای کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی ثبت نام کردم چون موقع ثبت نام مجموعه روانشناسی برام ثبت شده یعنی گرایش خاصی نیست که حتما خودتون اطلاع دارین من قصد دارم روانشناسی تربیتی بخونم خواستم ببینم باید کتاب های فقط مختص به روان تربیتی رو باید بخونم؟ یا اینکه نه چون مجموعه روانشناسی یه باید همه کتاب ها رو مطالعه کنم تا ببینم تو کدوم گرایش قبول میشم اگه همش باشه که خیلی زیاده که احتمالا که 17 تا کتاب معرفی کردن ممنون میشم اگه پاسخ بدین
پاسخ ها
کیهان
|
1398/12/24 - 18:41
سلام دوست گرامی
اگر شما تصمیم دارید که در گرایش تربیتی ادامه تحصیل بدهید ، فقط جزوات مربوط به این گرایش رو باید مطالعه کنید. اما در کنکور رتبه ی شما در همه ی گرایش های روانشناسی مثل بالینی- عمومی- روانسنجی و... میاد که برای شما فقط رتبه ی روانشناسی تربیتی مهم هست و براساس همان رتبه، دانشگاه تون رو برای گرایش تربیتی می تونید انتخاب کنید.
موفق باشید:)

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:

Image result for whatsapp

مریم
|
1398/11/11 - 15:52
0
0
سلام من دانشجوی ترم آخر اموزش ابتدایی هستم میخواستم ببینم من میتونم ارشد رو روان شناسی بخونم؟ و حتما باید دوسال در اموزش پرورش خدمت کنم بعد ارشد شرکت کنم؟
پاسخ ها
کیهان
|
1398/11/12 - 14:13
سلام مریم
برای مقطع ارشد از هر رشته ای که هستید میتوانید برای کنکور ارشد روانشناسی اقدام کنید. اما در مورد 2سال خدمت تون بهتر است از دانشگاه تون سوال بپرسید چون حوزه کاری ما به طور تخصصی ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره است و در مورد دیگر رشته ها اطلاعاتی نداریم.


موفق باشید:)

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:

Image result for whatsapp

T
|
1398/10/26 - 11:40
1
0
سلام من سطح دو حوزه رو که معادل کارشناسی هست. امسال تمام میکنم میخواستم بپرسم آیا میتونم برای ارشد روانشناسی تربیتی آزمون بدم ؟به نظرتون میتونم هم حوزه کلاس برم و هم برای ارشد بخونم؟ممنون
پاسخ ها
کیهان
|
1398/10/28 - 12:52
سلام دوست گرامی
اگر سازمان سنجش مدرک سطح دو حوزه را معادل مدرک کارشناسی می داند ، هیچ مشکلی برای شرکت در کنکور ارشد روانشناسی ندارید.
اما در مورد اینکه همزمان می تونید هم برای کنکور بخونید و هم درس حوزه تون رو تموم کنید ، باید بگیم که اگر با یک برنامه ریزی مناسب پیش برید شانس موفقیت حتما دارید. هرسال بسیاری از داوطلبان کنکور یا دانشجو هستند و  یا شاغل و با یک برنامه ریزی خوب به خواسته خودشون می رسند.

همچنین پیشنهاد می کنم در طرح مشاوره رایگان کیهان ثبت کنید تا مشاوران دقیق تر راهنمایی تون کنند.

برای ثبت نام در مشاوره رایگان کلیک کنید. 

موفق باشید:)

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
از آخرین اخبار کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!

 
فاطمه
|
1398/10/03 - 10:51
0
0
سلام من‌رشته ام علوم تربیتی بوده برای شرکت در کنکور ارشد روانشناسی تربیتی چ کتابای بخونم
پاسخ ها
کیهان
|
1398/10/03 - 13:30
سلام فاطمه
برای آشنایی بیشتر با منابع ارشد روانشناسی تربیتی لینک های زیر را مطالعه کنید. همچنین پیشنهاد میکنم در طرح مشاوره رایگان کیهان ثبت نام کنید تا دقیق تر راهنمایی تون کنند.

منابع ارشد تربیتی کلیک کنید.
جزوات کیهان  ارشد تربیتی کلیک کنید.
برای ثبت نام در مشاوره رایگان کلیک کنید


موفق باشید:)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
از آخرین اخبار کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!
ناهید
|
1398/09/16 - 23:22
0
0
سلام وقت بخیر..من لیسانس حقوق هستم و برای ارشد میخام روانشناسی تربیتی بخونم..باتوجه به اینکه 4ماه بیشتر وقت ندارم شما چ کتابایی پیشنهاد میدید..ایا برای امارو روش تحقیق خوندن کتاب روش تحقیق دلاور کافیه؟؟
پاسخ ها
کیهان
|
1398/09/17 - 02:04
سلام ناهید

کتاب دکتر دلاور یکی از منابع اصلی کنکور است اما پیشنهاد میکنم برای حداکثر استفاده از زمان باقی مانده، مسیر مطالعاتی تون رو روی جزوات خلاصه شده بگذارید.
همچنین برای گرفتن راهنمایی و مشاوره دقیق تر میتونید در طرح مشاوره رایگان کیهان ثبت نام کنید تا بهتر راهنمایی تون کنند.

برای ثبت نام در طرح مشاوره رایگان کیهان کلیک کنید.  

جزوات و فیلم های آموزشی کارشناسی ارشد روانشناسی تربیتی

موفق باشید :)
 

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
از آخرین اخبار کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!
سماD
|
1398/05/07 - 21:55
0
0
سلام . میشه بگید اگه یک منبع مهم برای ارشد از انتشارات مختلف باشه فرقی باهم داره مثلا من زمینه روانشناسی هیلگارد دو جلدی از انتشارات ساوالان رو دارم اما شما زدید زمینه روانشناسی تک جلدی که نشر رشد ؟ لطفا پاسخ بدید ممنون.
پاسخ ها
کیهان
|
1398/05/08 - 12:15
سلام سما


به لحاظ محتوایی با هم فرقی نمیکنن. فقط مترجم هاشون با هم متفاوته. ما سعی میکنیم ترجمه های بهتر و روان تر رو معرفی کنیم. اگر شما با این ترجمه ای که دارید راحت هستید همین رو مطالعه کنید. مشکلی وجود نداره :)
 
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
از آخرین اخبار کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!
 
عاطفه
|
1398/03/11 - 22:24
0
0
سلام میشه لطفا منابع ارشد کودکان استثنایی رو هم بگید
پاسخ ها
کیهان
|
1398/03/12 - 15:42
سلام عاطفه


متأسفانه ما الان مشاور و متخصصی برای این رشته نداریم و هر منبعی که معرفی کنیم ممکنه از صحت و اعتبار کافی برخوردار نباشه.

موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
 
Behnam
|
1397/10/24 - 23:01
1
0
خیلی ممنون از جوابتون .ببخشید رو کتاب روانشناسی مرضی که دارم به کودکان استثنایی رو جلد اشاره نشده ولی کمی تو سرفصل هاش هست . یعنی همین کتاب کافیه؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1397/10/24 - 23:20
سلام بهنام

خیر کفایت نمیکنه مبحث کودکان استثنایی شامل چند کتاب میشه کهبه صورت خلاصه در جزوه ی کودکان استثنایی کیهان گنجونده شده و معمولا بین 5 تا 7 سوال رو در درس روانشناسی مرضی به خودش اختصاص میده و بنابراین نباید ازش غفلت کرد.

موفق باشید:)


از آخرین اخبار کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!
Behnam
|
1397/10/18 - 09:25
0
0
سلام و عرض ادب ببخشید روانشناسی مرضی و کودکان استثانی برای کنکور ارشد باید ۲ کتاب جدا مطالعه کنیم؟ من ۲تا کتاب دارم یکی روانشناسی مرضی هست یکی هم آموزش و پرورش کودکان استثنایی . ممنون میشم راهنمایی کنید.(تودفترچه سوالات کنکور هم دیدم ۲۰ سوال از مرضی و کودکان استثنایی دادن و ۲۰ سوال از اموزش و پرورش کودکان استثنایی ) من برای بالینی میخواستم کنکور بدم . مرسی
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1397/10/18 - 23:27
سلام بهنام


برای درس روانشناسی مرضی شما باید کتاب های کودکان استثنایی و آسیب شناسی روانی رو مطلعه کنید نه منبع دیگری.

موفق باشید:)

از آخرین اخبار کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!
Alavi
|
1397/09/16 - 21:00
0
0
سلام وقتتون بخیر، بنده دانشجوی کارشناسی رشته علوم تربیتی دانشگاه فرهنگیان هستم و برای ارشد میخواستم رشته روانشناسی تربیتی رو شروع کنم اما نمیدونم از کجا باید شروع کنم، چه کتاب هایی رو بخونم، و اصلا منابع اصلی چی هستن.چیکار کنم؟راهنماییم کنید لطفا
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1397/09/16 - 23:00
سلام دوست عزیزاولین قدم انتخاب منابع صحیحه با توجه به زمان شما و دانشجو بودنتون توصیه ی ما انتخاب منابع خلاصه تره. توصیه می کنیم برای دریاقت راهنمایی های بیشتر از خدمات مشاوره رایگان کیهان(تماس با 02166475618 الی 20) استفاده کنید.
موفق باشید:)

از آخرین اخبار کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!
سجاد
|
1397/09/09 - 19:24
1
0
با سلام من برای درس روانشناسی تربیتی کتاب روانشناسی تربیتی سیف ویراست پنجم همراه با جزوه تربیتی کیهان سال 95 را دارم .ایا ویراست جدید (هفتم )این کتاب را(سیف) تهیه کنم یا با ویراست پنجم تفاوتی ندارد؟؟ تشکر از پاسخگویی تان
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1397/09/10 - 20:13
سلام سجاد

بعید میدونیم که تغییرات زیادی داشته باشه و همین کتاب هایی که دارید کافی و مناسب به نظر می رسه.

موفق باشید:)

از آخرین اخبار کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!
رها سلیمانی
|
1397/11/27 - 12:36
تفاوتهای خیلی زیادی دارن. مطالب زیادی اضافه شده و سازماندهی کتاب به کلی تغییر کرده
زهرا
|
1397/09/04 - 17:10
0
1
سلام.خسته نباشید.بنده رشته ی حقوق خوندم و میخواستم برای ارشد روانشناسی تربیتی رو انتخاب کنم...ممنون میشم در این دو مورد من رو راهنمایی کنید: یکی در مورد اینکه آیا از الآن شروع کنم به درس خوندن باتوجه به اینکه تغییر رشته ای هستم دیر نیست و یکی هم منابع کامل و مفید رو میخواستم
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1397/09/04 - 22:42
سلام زهرا

نه هیچ وقت برای شروع دیر نیست اما برنامه ریزی مناسب و انتخاب درست منابع با قدم های سنجیده اهمیت خیلی زیادی داره. تخصص کیهان کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره هست بنابراین با خیال راحت میتونید از داشتن یک یار همراه تا کنکور مطمئن باشید. برای مشاهده ی منابع رشته ی روانشناسی تربیتی میتونید به لینک زیر مراجعه بفرمایید. همچنین برای راهنمایی های بیشتر میتویند از خدمات مشاوره رایگان کیهان(تماس با 02166475618 الی 20) استفاده بفرمایید:)


منابع ارشد تربیتی

موفق باشید:)

از آخرین اخبار کنکور ارشد ودکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!
محمدی
|
1397/04/27 - 10:08
0
0
سلام ببخشیدیه سوال داشتم من ارشدفلسفه وکلام اسلامی دارم میخوام دوباره ارشدرشته دیگه بخونم که مرتبط آموزش پرورش باشه ادامه بدم رشته فلسفه تعلیم وتربیت بخونم یاروانشناسی تربیتی ؟؟ کدام یک بهتربرایم ؟؟؟الان هم مربی پیش دبستانی ام میخوام شغلم درابتدایی ادامه بدم؟ ممنون میشم جوابم بدید
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1397/04/27 - 23:32
سلام دوست عزیز

متاسفانه اطلاع چندانی در مورد رشته فلسفه تعلیم و تربیت ندارم اما در خصوص رشته روانشناسی تربیتی کاملا با اموزش و پرورش مرتبط و حیطه ی اصلی این رشته مرتبط با دانش آموزان هست.

موفق باشید:)

از آخرین اخبار کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!
زهرا
|
1397/04/16 - 11:58
0
0
سلام وقتتون بخیر من دانشجوی کارشناسی علوم تربیتی هستم،برای قبولی تو ارشد رشته ی روانشناسی تربیتی باید منابع کنکور بچه های روان شناسی رو بخونم؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1397/04/16 - 22:34
سلام زهرا 

بله به جز درس تربیتی روانشناسی عمومی و بالینی سایر دروس مشترک هست. 

موفق باشید:)
لیلی
|
1397/03/13 - 13:36
0
0
سلام من امسال کنکور دادم با توجه به اینکه روانشناسی تربیتی هم شده جزو روانشناسی ۱ و داوطلبان دانشگاه آزاد هم بودن؛ با رتبه ۱۳۰۰روانشناسی تربیتی جایی قبول میشم؟ ممنون
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1397/03/14 - 23:14
سلام لیلی

انتخاب رشته دانشگاه ازاد متفاوت هست و نمیشه این رو دلیلی بر تغییر رتبه و ظرفیت ها دونست و با توجه به ظرفیتی که وجود داره بسیار بعیده.

موفق باشید:)

از آخرین اخبار کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!
حسین
|
1397/02/05 - 09:30
0
1
سلام من دانشجوی ترم 6 علوم تربیتی دانشگاه فرهنگیان هستم امسال ارشد ثبت نام کردم و کنکور روانشنااسی تربیتی میدم اما برای سال بعد موندم چی بخونم بالینی یا تربیتی از یک طرف نمی خوام پشت کنکور بمونم ازون طرف می خوام یه رشته خوب قبول شم لطفا راهنماییی کنید
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1397/02/05 - 12:52
سلام حسین

سوال شما خیلی تخصصیه و نیاز به راهنمایی بیشتر دارید بنابراین توصیه میشه که از مشاوره ی رایگان استفاده کنید.

موفق باشید:)

 از آخرین اخبار کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!
لیلی
|
1396/10/14 - 14:37
0
0
باسلام......من دوتا کتاب روانشناسی عمومی ویرایش چهارم و امار ویژه دکتری ویرایش دوم رو خریداری کردم البته فروردین ماه.....میخاستم بپرسم این دوتا کتاب تغییراتی کردن؟میشه برای ارشد97خوندشون؟یا باید دوباره کتاب خریداری کنم؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1396/10/14 - 22:18
سلام لیلی


خیر این دو جزوه، تغییرات خیلی زیادی نداشتن نگران نباشید. در حد اصلاح غلط های تایپی بوده. نیازی به خرید دوباره نیست :)


موفق باشید
گروه آموزشی کیهان

میترا
|
1396/09/17 - 18:25
0
0
سلام. خسته نباشید به نظر شما بازار کار روانشناسی بالینی بهتره یا تربیتی؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1396/09/18 - 15:11
سلام میترااین سوالتون پاسخ دقیق و مشخصی نداره. به هر حال بالینی متقاضی های بسیار بیشتری داره نسبت به تربیتی، در عین حال فضای روانشناسی بالینی در حال اشباع شدن هست به دلیل تعداد بالای فارغ التحصیل های این رشته...
بهتره علاقه تون رو دنبال کنید، چون موفقیت شغلی شما رو علاقه تون تعیین میکنه :)


موفق باشید
گروه آموزشی کیهان

یوسفی
|
1396/08/29 - 02:39
0
1
سلام بنده خیلی هم علاقه و هم مطالعات زیادی در مورد فرزند و فرزند پروری و مشاوره تربیتی دارم ارشد باید تو کدوم رشته ادامه تحصیل بدم کارشناسی مهندسی صنایع غذایی خوندم
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1396/08/29 - 10:49
سلام دوست گرامی


با این مقدار اطلاعاتی که نوشتید من نمیتونم راهنمایی دقیقی بهتون بدم. بهتره به لینک زیر مراجعه بفرمایید و مطلب رو خودتون مطالعه کنید ببینید کدام رشته براتون مناسب تر هست:
http://www.kayhanravan.ir/fa/gerayeshha.aspx

اگر سوالی باقی موند براتون، از امکان مشاوره رایگان ما استفاده کنید تا همکارانم به طور کامل راهنماییتون کنن:
02166475618 الی 20

موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان

معصومه
|
1396/08/24 - 18:51
0
0
سلام چرا اسامی نفرات برتر روان شناسی تربیتی رو در سایت نمیزارین تا از مشاورشون بهرمند شویم؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1396/08/27 - 18:23
سلام معصومه


در خصوص این رشته اگر مشاوره بخواید میتونید با مشاوران ما یک جلسه رایگان داشته باشید تا راهنمایی های لازم رو خدمتتون ارائه کنن:
02166475618 الی 20


موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان

بهار
|
1396/08/03 - 13:12
0
0
سلام. براتون ممکنه لینک پکیج منابع ارشد تربیتی رو بذارین؟ ممنونم
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1396/08/06 - 13:31
سلام بهار


به لینک زیر مراجعه بفرمایید:
http://kayhanravan.ir/fa/tarbiatijozavat.aspx


موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان

الین
|
1396/07/30 - 22:57
0
0
سلام. هدف من این هست که در آینده بتونم به خانواده ها و مدارس برای تربیت کوکان مخصوصا خرد سال کمک کنم و مشاوره بدم. برای این کار روانشناسی تربیت رو انتخاب کنم بهتره یا بالینی کودک و نوجوان ؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1396/08/01 - 11:47
سلام الین


روانشناسی تربیتی، مشاوره مدرسه یا مشاوره خانواده و در نهایت بالینی کودک، میتونه براتون مناسب باشه :)
به لینک زیر هم یه سر بزنید:
http://www.kayhanravan.ir/fa/gerayeshha.aspxموفق باشید
گروه آموزشی کیهان

فاطمه
|
1396/07/05 - 16:48
0
0
سلام وقت بخیر آیا درس روان شناسی بالینی هم جزء منابع کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی تربیتی قرار گرفته ؟ و اگر پاسخ بله هست چه منابعی رو باید برای درس بالینی بخونیم؟ ممنون میشم راهنمایی کنید
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1396/07/05 - 21:59
سلام فاطمهقضیه اینه که سال گذشته برای مدتی کوتاه، در دفترچه کنکور این درس به منابع رشته تربیتی اضافه شد، اما ظرف یک هفته اصلاحش کردن و مجدداً حذفش کردن.
این درس الان جزو منابع ارشد تربیتی نیست :)


موفق باشید
گروه آموزشی کیهان

فهیمه
|
1396/07/05 - 03:49
0
0
با سلام و خسته نباشید ایا روانشناسی بالینی هم جزو منابع ارشد روانشناسی تربیتی هست یا نه؟ هر کسی یه چیزی میگه
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1396/07/05 - 21:28
سلام فهیمهقضیه اینه که سال گذشته برای مدتی کوتاه، در دفترچه کنکور این درس به منابع رشته تربیتی اضافه شد، اما ظرف یک هفته اصلاحش کردن و مجدداً حذفش کردن.
این درس الان جزو منابع ارشد تربیتی نیست :)


موفق باشید
گروه آموزشی کیهان

مهسا
|
1396/06/21 - 13:51
0
0
سلام،من در حال حاظر دانشجوی ارشد رشته زهکشی دانشگاه سراسری روزانه هستم،و تا چند وقته دیگه از پایان نامه ام دفاع میکنم،رشته تحصیلی دوره دبیرستان من ریاضی فیزیک بود.الان علاقه خیلی شدیدی به روانشناسی پیدا کردم،تصمیم دارم روانشناسی کودک بخونم،میخواستم ببینم با توجه به سوابق تحصیلی و رشته های قبلیم،آیا من میتونم در کنکور ارشد رواشناسی تربیتی شرکت کنم؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1396/06/22 - 22:35
سلام مهساامکان شرکت در کنکور ارشد رو دارید اما چون یک بار در این مقطع، به صورت روزانه تحصیل کردید، این بار باید شبانه بخونید :)
توصیه میکنم برای انتخاب گرایش مناسب و منطبق با علاقه تون، از امکان مشاوره رایگان ما استفاده بفرمایید تا همکارانم به طور کامل راهنماییتون کنن:
02166475618 الی 20

همچنین میتونید به این لینک مراجعه کنید: کلیک کنید


موفق باشید
گروه آموزشی کیهان

edu psy
|
1396/06/17 - 15:51
0
0
درود . برای درس تربیتی بعضی از فصول کتاب نظریات یادگیری دکتر سیف مهم هستند.کاش به این کتاب هم اشاره میشد.
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1396/06/17 - 16:57
سلام دوست گرامیفکر میکنم این مورد رو در طراحی جزوات مد نظر قرار دادیم، اما ممنونیم از بازخورد شما، پیامتون رو به همکاران منتقل میکنم تا پیگیری صورت بگیره :)


موفق باشید
گروه آموزشی کیهان

آرزو
|
1396/05/14 - 14:32
0
0
باعرض سلام من به اختلالات و مشکلات مربوط به اونها علاقمندم میخواستم بدونم با مطالعه ارشد روانشناسی تربیتی میتونم به چیزیکه میخوام برسم... استادم میگفتن اختلالات زیر شاخه روانشناسی تربیتی هستند لطفا راهنمایی م کنید
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1396/05/14 - 20:53
سلام آرزو


اگر علاقمندید به کار بالینی با افرادی که دچار این اختلالات هستند، باید رشته بالینی رو بخونید :)
به این لینک هم مراجعه کنید، مطالبش براتون مفید خواهد بود: کلیک کنید


موفق باشید
گروه آموزشی کیهان

hossein
|
1396/04/08 - 13:16
0
0
سلام.لطفا منابع و ضرایب رو بصورت جدول قرار بدید ممنون
فرزانه
|
1396/02/04 - 15:45
0
0
درود بر شما: با سلام و خسته نباشید خدمت شما...من سال 96..97میخوام کنکور ارشد روانشناسی و کودکان استثنایی رو بدم ایا این رشته جزو گرایشات علوم تربیتی هست؟لطفا منابع دقیق را برام معرفی کنید متشکرم..
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1396/02/05 - 09:12
سلام فرزانه


از امسال، رشته کودکان استثنایی زیرمجموعه ی روانشناسی شده و منابعش رو طبق جدول زیر میتونید پیدا کنید:


 

از مواد درسی که در این جدول مشاهده می کنید ما برای زبان و آمار و رشد و عمومی و تربیتی و مرضی (درس شماره 4) منابع و جزواتی رو داریم اما برای روانسنجی و آموزش و پرورش کودکان استثنایی منبعی رو معرفی نکردیم :)
به این لینک ها مراجعه بفرمایید: 


موفق باشید
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی

دیبا
|
1395/11/16 - 11:13
0
0
با سلام فردا یک هفته میشه ک من پکیج کامل روانشناسی تربیتی رو سفارش دادم ولی هنوز ب دستم نرسیده
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/11/16 - 22:19
سلام دیبا


گاهی پیش میاد که یک هفته طول بکشه (به دلیل مشکلات و تأخیرهای اداره پست)، ولی برای اطمینان بیشتر فردا با دفتر گروه تماس بگیرید و شماره سفارشتون رو ذکر بفرمایید تا همکاران پیگیری کنن و نتیجه رو بهتون اطلاع بدن :)
02166475618 الی 20


گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
حدیث
|
1395/11/05 - 20:02
0
0
سلام من کارشناسی مکانیک خواندم و قصد دارم ارشد روانشنلسی تربیتی شرکت کنم هیچ پیش زمینه و اطلاعی از این رشته ندارم میخواستم بدونم باید منابع مطالعه کنم یا همون اول میتونم از جزوات سایت شما استفاده کنم لطفا کمکم کنید برای رتبه روزانه چه مطالعات مفیدی داشته باشم
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/11/05 - 22:24
سلام حدیث


ما معمولاً به تغییر رشته ای ها توصیه میکنیم پیش از خوندن جزوات یکی دو تا کتاب مرجع رو مطالعه کنن، صرفاً برای این که ارتباط خیلی بهتری بتونن باهاشون برقرار کنن، اما شما میتونید با خود جزوات هم شروع کنید و از نظر فهم مطالب مشکلی نخواهید داشت...
توصیه میکنم از امکان مشاوره رایگان ما ویژه کنکور ارشد تربیتی استفاده بفرمایید تا همکارانم در بخش مشاوره بهتر راهنماییتون کنن:
02166475618 الی 20

موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
محمدزاده
|
1395/10/05 - 23:46
0
0
سلام منابع علوم شناختی قطعا همیناس که گذاشتین ؟ واینکه تواین چهار ماه باقیمانده تا کنکور میشه امیدوار بود که قبول بشیم کارشناسیم گفتاردرمانی ست وبسیار علاقمند به مباحث نوروساینس. سپاس
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/10/06 - 17:19
سلام دوست گرامی


صفحه ی منابع کنکور ارشد علوم شناختی نیاز به بازبینی داره. متاسفانه ما مشاوری در این زمینه نداریم و در نتیجه اطلاعاتمون هم دقیق نیست، به صورت کلی میدونیم که احتمال قبولی بالاست چون متقاضی زیاد نیست.
امیدواریم موفق باشید :)


گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
سارا
|
1395/08/15 - 13:10
0
0
سللللللام میشه ارشد بالینی و تربیتی رو امسال با هم امتحان داد؟؟تو یه روز برگزار میشن یا نه ؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/08/15 - 21:30
سلام الهام


معمولا این دو در یک روز برگزار میشه :)


گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
اکبر
|
1395/12/20 - 22:03
بله میشه هردو رو باهم زد امسال همش یه مجموعه شده
الهام
|
1395/08/15 - 12:44
0
0
سلام با کارشناسی علوم تربیتی و ارشد روانشناسی تربیتی میشه مطب یا همون دفتر کاری زد؟؟؟؟؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/08/15 - 21:31
سلام الهام


متاسفانه اطلاع دقیقی نداریم، بهتره مستقیماً از خود سازمان نظام بپرسید:
http://www.pcoiran.ir/fa/contact


گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
الهام
|
1395/08/15 - 12:29
0
0
سلام خداقوت مگه روانشناسی تربیتی جزو گرایشهای ارشد علوم تربیتی نیست؟؟؟چرا نوشتید روانشناسی 2 تو همه ی سایتها و برنامه های دانشگاهی میشه علوم تربیتی 2...... و اینکه میشه امسال هم روانشناسی تربیتی و هم روانشناسی بالینی رو باهم امتحان داد؟؟؟؟؟ اخه اون از گرایشهای علوم تربیتیه و بالینی هم از روانشناسی توروخدا جوابمو بدید ..گیج شدم.....مچکرم
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/08/15 - 21:25
سلام الهام


در دفترچه کنکور ارشد یک مجموعه روانشناسی 1 (شامل بالینی و عمومی و...) داریم و یک مجموعه روانشناسی 2 (شامل روانشناسی تربیتی، مشاوره،...) دسته بندیش به همین صورتی هست که ما روی سایت گذاشتیم. علوم تربیتی یک رشته جداگانه هست و از این دو دسته بندی جداست :)
معمولا آزمون این دو در یک روز هست و نمیشه هر دو رو شرکت کرد.


گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
اصماعیلی
|
1395/12/20 - 22:02
سلام الان همه رشته های روان شناسی اومده تو یه مجموعه و میشه همشو باهم زد از علوم تربیتی جدا شده و مشاوره هم کلا جدا شده از هردو
میلاد
|
1395/08/10 - 20:23
0
0
با عرض سلام و خسته نباشید میخواستم بدونم با مدرک کارشناسی ارشد روانشناسی تربیتی، تو چه زمینه هایی میشه کار کرد؟؟ در واقع منظورم اینه که توی کدوم نهاد ها و ارگان ها میشه مشغول به کار شد؟؟ فارغ التحصیلان این رشته میتونن توی سازمان بهزیستی یا مدارس کودکان استثنایی کار کنن؟؟ مرسی
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/08/11 - 21:04
سلام میلاد


اطلاعات ما در مورد این رشته در لینک زیر موجود هست:
https://goo.gl/qP5UDO


گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
علی
|
1395/07/11 - 23:34
0
1
سلام و خسته نباشد به همه زحمت کشان..میخواستم بدونم میشه مجموعه روانشناسی یک و دو هر دو رو شرکت کرد یا فقط یکی رو میشه؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/07/13 - 20:45
سلام علی


معمولا این دو کنکور در یک زمان برگزار میشن و امکان شرکت در هر دو وجود نداره :)


گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
ابراهیمی
|
1395/12/20 - 22:00
در جواب این دوستمون بگم همه رشته های روان شناسی که قبلا به صورت 1 و 2 بود امسال تو یه مجموعه هستند و امکان زدن همش تو انتخاب رشته وجود داره
mohammad
|
1395/06/15 - 16:11
0
0
سلام.ببخشيد كي جزوه تربيتي آماده ميشه؟ ما خيلي وقته منتظريم.ممنون از زحماتتون
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/06/15 - 19:26
سلام محمد


جزوات در حال آماده شدن هستن، به محض اتمام کار، اطلاعیه روی سایت و کانال تلگرام قرار میگیره :)
با ما همراه باشید

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
بهزاد
|
1395/05/30 - 23:51
0
0
با سلام به سوال داشتم آیا واقعا دسته آواشناسی تربیتی ارزش داره وقتشو واسش بذاره با ن؟داد تو راهی قرار گرفتم!!! لطفا کمک کنین؟°°
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/05/31 - 13:09
سلام بهزاد


خب این خیلی بستگی به هدف شما و علاقه شما داره. اگر علاقتون کار آموزش و روانشناسی آموزش و یادگیری هست، ارزش وقت گذاشتن رو داره :)

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
امیر حسین
|
1395/03/02 - 10:40
0
1
سلام خسته نباشید! چرا منابع ارشد روانشناسی کودکان استثنایی را قرار ندادید؟ جزو مجموعه 2 هستش! لطفا قرار بدید ممنون
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/03/03 - 19:46
سلام امیر حسین
گروه اموزشی کیهان صرفا در رشته هایی که قرار دادیم فعالیت داره
موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
فاطمه
|
1395/02/31 - 21:33
0
0
سلام من دانشجوی ترم6کارشناسی مدیریت مالی هستم وترم اینده فارق التحصیل میشم ومیخوام برای ارشدروانشناسی بخونم وازتابستان میخوام شروع کنم بیشترمدنظرم روانشناسی بالینی بود اماحالا دودل شدم ونمیدونم کدام گرایش روبخونم بین مشاوره وروانشناسی بالینی وبالینی کودک ونوجوان لطفادراین زمینه راهنماییم کنیدوهمین طوردرموردزمان چون من درحال تحصیل هم هستم وچقدربه خوندن برای کنکوراختصاص بدم ممنون
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/03/01 - 12:12
سلام فاطمه
بستگی به هدف و علاقتون داره
میتونید با کیهان تماس بگیرید و از مشاوره ی رایگان استفاده کنید
موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
قاسمی
|
1395/02/11 - 12:35
1
0
سلام ببخشید میشه منابع کنکور ارشد مشاوره هم قرار بدید؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/02/14 - 09:20

سلام دوست عزیز


منابع کنکور ارشد این رشته رو میتونید در لینک زیر مشاهده بفرمایید:
http://kayhanravan.ir/fa/manabemoshavereh.aspx


موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی

نظرات كاربران :
نام :
ايميل :
متن نظر : * 
 
متن بالا را وارد نماييد* 
 
.