.
hed

فیلم آموزشی فیزیولوژی کیهان
رشته های روانشناسی، مشاوره و علوم تربیتی
ویژه دانشجویان و داوطلبان کنکور ارشد و دکتری
 


 

  • عنوان آموزش: روانشناسی فیزیولوژیک
  • مدت زمان بسته آموزشی: 21 ساعت و 30 دقیقه
  • مدرس: امیررضا فتح الهی
  • نوع فرمت:  AVI در قالب فایلهای  فشرده rar چند  بخشی

روانشناسی فیزیولوژیک و انگیزش و هیجان همیشه یکی از درس‌های حاضر در آزمون های کارشناسی ارشد و دکتری وزارت علوم و وزارت بهداشت است. نکات فراوان این درس و منابع متنوع آن ایجاب می کند که برای گرفتن نتیجه مطلوب نیاز به مرورهای برنامه ریزی شده هست و بنابراین باید توجه ویژه ای به این درس داشته باشیم.  در کنار این که مطالعه صحیح و مرور بخش مهمی از یادگیری را تشکیل می‌دهد، استفاده از کلاس و تدریس اساتید که می‌تواند در قالب فیلم های آموزشی باشد کمک چشمگیری در تسلط دانشجویان بر روی این درس می‌کند. در این صورت دانشجویان بدون شک می توانند به این درس علاقه مند شده، مباحث آن را بسیار خوب بیاموزند و در آزمون پیش رو بهترین عملکرد خود را داشته باشند و همچنین با تسلطی بسیار بالاتر نسبت به رقبای خود ظاهر شوند.

فیلم های آموزشی کیهان
از سال 91 تا کنون، روانشناسی فیزیولوژیک و انگیزش و هیجان از جمله دروسی بوده که دانشجویان از ما خواسته اند در برنامه-ریزی های مطالعاتی شان توجه ویژه ای به آن داشته باشیم؛ درخواستی که با توجه به میزان تاثیر این درس در کنکور ارشد و دکتری و همچنین درصد رتبه های برتر در این درس در این کنکورها، کاملاً به جا است. همچنین مدت زمانی که ممکن است فرد جهت مسیر رفت و آمد به کلاس ها داشته باشد بخشی از زمان مطالعه شان را تحت تاثیر قرار می‌دهد.این حجم از نیاز داوطلبان از طرفی، و هزینه ی بالای ثبت نام در کلاس ها و در دسترس نبودن کلاس های موثر با اساتید مجرب برای غالب داوطلبان از طرف دیگر، ما را بر آن داشت تا از سال 94، از فیلم های آموزشی دروس تخصصی روان شناسی با تدریس اساتید ممتاز تهران بهره بگیریم. امری که نتایج بعدی کیهانی ها نشان داد موفق بود و در افزایش تسلط داوطلبان کیهان بر دروس تخصصی کنکور ارشد و دکتری روانشناسی تاثیر شگرفی داشت. 

فیلم آموزشی روانشناسی فیزیولوژیک
فیلم روانشناسی فیزیولوژیک کیهان، که با تدریس استاد ممتاز این درس، آقای فتح الهی (رزومه ایشان را اینجا ببینید) تهیه شده است؛ که به عنوان منبع قابل اتکای دانشجویان و داوطلبان کنکور ارشد و دکتری روانشناسی مورد استفاده قرار میگیرد. در این فیلم، استاد فتح‌الهی به آموزش روان و جامع این درس پرداخته‌اند و برای شما فضایی کاملاً مشابه کلاس فراهم کرده‌اند. به گونه ای که می توانید همسو با آموزش استاد، از مباحث مورد تدریس جزوه بردارید، تست ها را بزنید و با توضیحات استاد مقایسه کنید. این فیلم با کیفیت صدای بالا و کیفیت تصویر  بسیار مطلوب تهیه شده است تا فضای روان تری برای یادگیری شما عزیزان فراهم کند.
 


فیلم روانشناسی فیزیولوژیک می تواند مورد استفاده ی این دوستان قرار گیرد:
-    دانشجویان رشته های روان شناسی، مشاوره و علوم تربیتی سراسر کشور در مقاطع کارشناسی تا دکتری
-    داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد و دکتری رشته های روان شناسی، مشاوره و علوم تربیتی


پیشنهاد می کنیم:
-    این فیلم را به گونه ای تماشا کنید که گویی سر کلاس نشسته اید. توصیه می کنیم هفته ای یک یا حداکثر دو جلسه ی 1.5 ساعته از فیلم را تماشا کنید. به این ترتیب می توانید با انجام مطالعات تکمیلی و تمرین های بیشتر، به تسلط کاملی از مبحث آموزش داده شده دست پیدا کنید.
-    تدریس این مباحث به گونه ای است که امکان جزوه برداری از صحبت های استاد وجود دارد. پس حین تماشای فیلم، کاغذ و قلم همراهتان داشته باشید. 
-    قبل از حل مثال و تمرین توسط استاد، ابتدا خودتان پاسخ را بیابید و سپس پاسخ استاد را با خود مقایسه کنید.
 


برای سفارش اینترنتی از فروشگاه
کلیک کنید

 

مطالب مرتبط

گروه آموزشی کیهان
رتبه یک ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
دانشجویان دانشگاه شهیدبهشتی و تهران
 

نظرات كاربران :
نام :
ايميل :
متن نظر : * 
 
متن بالا را وارد نماييد* 
 
.