.
hed

 ثبت نام کلاس های نکته و تست با اساتیدی از دانشگاه های تهران و شهیدبهشتی


 

داوطلبان عزیز آزمون کارشناسی ارشد روانشناسی 1400

خوشبختانه در سال های گذشته توانستیم از فرصت پیش آمده برای برگزاری کلاس های نکته و تست آنلاین با حضور رتبه های تک رقمی کنکور استفاده کنیم. کلاس هایی که به افزایش تسلط و آمادگی داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد روانشناسی کمک فراوانی کرد. خوشحالیم که امسال هم این فرصت را داریم تا با برنامه ای جدید در این کلاس ها در کنار شما باشیم.این کلاس ها از ویژگی های منحصر به فردی برخوردارند مانند:

 • امکان گوش دادن به فایل های صوتی تفسیر و توضیح هر تست، هرچند بار که بخواهید.
 •  امکان ذخیره کردن فایل های صوتی برای گوش دادن در شرایط غیر مطالعاتی مانند راه رفتن و ... برای مرورهای بیشتر.
 •  عدم نیاز به رفت و آمد و صرفه جویی در زمان و مکان 
 •  امکان ارتباط مستقیم با مدرس و طرح پرسش و دریافت پاسخ در زمان بسیار کوتاه
 •  امکان ارائه مباحث آموزشی به تمام داوطلبان ساکن شهرستان­ها
 • امکان استفاده حداکثر از زمان­ هایی که در تعطیلات عید از دست می­ رود
 •  اطمینان از تخصص مدرسین این دوره ها:

 مدرس هر درس، یک رتبه تک رقمی کنکور است. 
همه مدرسان، دانشجو یا فارغ التحصیل ارشد / دکتری روانشناسی در دانشگاه تهران / شهید بهشتی بوده اند.هر داوطلب با ثبت نام در هر کلاس با قوانین حضور در کلاس از جمله "حفظ امانت داری درباره فایل های صوتی" موافقت می کند، چرا که انتشار فایل های صوتی مدرسین بدون اجازه کتبی یا شفاهی آنها و مجموعه کیهان، دین مادی و معنوی برعهده ی فرد خاطی می گذارد.

 • کلاس های زبان، عمومی، آمار و رشد قابل استفاده دانشجویان گرایش تربیتی هستند. 
 • کلاس های روش و تحقیق و زبان قابل استفاده دانشجویان رشته مشاوره هم هستند. 
 • امکان ثبت نام در کلیه ی کلاس ها تا روز کنکور (و حتی در ایام تعطیلات) وجود دارد؛ البته استفاده از تخفیف ها محدودیت زمانی دارند!

جدول مشخصات کلاس ها

کلاس های نکته و تست آنلاین کیهان
ویژه کنکور ارشد روانشناسی  1400
با اساتید مجرب از دانشگاه های تهران و شهید بهشتی
بررسی نکات کلیدی کنکور های سال های گذشته
تاریخ برگزاری
7 الی  15 تیرماه
مدرس کلاس مبلغ(تومان)
دکتر محمد مهدی  اسدی آسیب شناسی روانی و کودکان استثنائی 132,000
دکتر سحر احسانی علم النفس از دیدگاه دانشمندان اسلامی 114,000
دکتر محمد مهدی اسدی روانشناسی بالینی * 132,000
دکتر سحر احسانی روانشناسی عمومی* 132,000
امیر فتح الهی
(رتبه 1 ارشد و 14 دکتری)
فیزیولوژیک و انگیزش و هیجان 116,000
دکتر اسدی روانشناسی رشد 132,000
دکتر صادق فلاح زبان تخصصی روانشناسی 132,000
دکتر مالک بسطامی آمار و روش تحقیق 132,000
جمع هزینه ثبت ­نام در کل کلاس ­ها 888,000
میزان تخفیف  (ثبت ­نام یکجا کل کلاس ­ها) 88,800
هزینه نهایی قابل پرداخت  (ثبت نام یکجا کل کلاس ­ها) 799,000
*در صورت ثبت نام در بیش از 2 کلاس، تخفیف های پلکانی نیز در نظر گرفته می شود
*داوطلبان عزیز می توانند بنا به گرایشی که قصد شرکت در آن  را دارند یکی از دروس بالینی یا عمومی را انتخاب کنند و  هزینه  ثبت نام یکجا  با یکی از این موارد محاسبه شده است .

 

پل های ارتباطی جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر

 

 

توضیحات  تکمیلی درباره کلاس های نکته و تست آنلاین

توضیحات آقای دکتر بسطامی مدرس آمار و روش تحقیق -
کلیک کنید

 توضیحات آقای دکتر فلاح مدرس زبان تخصصی روانشناسی -
کلیک کنید

توضیحات آقای فتح الهی مدرس روانشناسی فیزیولوژیک و انگیزش و هیجان -
کلیک کنید

توضیحات خانم احسانی مدرس علم النفس و روانشناسی عمومی -
کلیک کنید


این کلاس­ها چطور کار می­ کند؟

اگر شما هم در کلاس آنلاین آکادمی زبان کیهان حضور داشته اید، باید بگوییم روند کلاس­های نکته و تست کاملاً شبیه به آن است و البته کمی پیشرفته تر. به این شکل که کلاس با ثبت نام و عضویت در کانال تلگرامی خصوصی (Private) برای هر درس، شروع می­شود:

 1. ابتدا مدرس تمام نکات لازم درباره اینکه در کلاس چه خواهد گذشت، در اختیار شما قرار می­دهد.
 2. مدرس ایمیل خود را جهت طرح سوالات­تان در اختیار شما قرار می­دهدو در صورتی که سوال یا ابهامی داشته باشید، آن را از طریق ایمیل از مدرس می­پرسید و پاسخ مدرس به سوالات شما به شکل فایل صوتی یا فیلم در کانال قرار می­گیرد.
 3. با توجه به اینکه در هر کلاس، قرار است بیش از 120 تست مهم کنکوری (بسته به کلاس، بین 120 تا 200 تست)، مورد بررسی قرار گیرد، مطالب مربوط به چندین تست به طور روزانه و منظم در کانال قرار می­ گیرد.بعد از به پایان رسیدن ارائه مطالب مدرسین در این کانال ها، شما با عضویت در این کانال ها، به کلیه مطالب و توضیحات و تست های کنکورهای اخیر دسترسی خواهید داشت.

سوالات متداول :

اساساً هدف از کلاس­های نکته و تست چیست؟ با وجود کتاب­های تست جلد 1 و 2 که سوالات  بیش از 11 سال اخیر را با پاسخ تشریحی به طور کامل پوشش داده اند.

هدف از این کلاس­ها این است که علاوه بر آنکه سوال و پاسخ آن را یادگرفتیم و به خاطر سپردیم، طرحی را که طراح در نظر داشته، نکته ای را که پشت طراحی سوال بوده، و نوع تست­زنی را که به احتمال بیشتری منجر به پاسخ شود، یاد بگیریم. حضور یک مدرس مسلط به آن درس، اینجا بسیار سودمند است. به این ترتیب، نه تنها شما در یک کلاس سوالات 6-5 یا حتی بیشتر از سالهای کنکورتان برای یک درس را بررسی می­کنید، بلکه با مرور بیشتر نکات مربوط به هر مبحث، گویی کل آن درس را یک دور مرور می­کنید. یک مرور بر اساس تست­های کنکور.

با وجود کلاس­های آنلاین، کلاس­های حضوری نکته و تست هم برگزار می­شود؟

با توجه به آنکه در نظر داریم تا دانشجویان 20 روز پایانی را با آرامش به تست­زنی های شخصی و رفع نقاط ضعف خود بپردازند، کلاس­های نکته و تست کنکور 99 محدود به همین کلاس­های آنلاین است.

ثبت نام به چه صورت است؟

از هر طریقی که راحت تر هستید (سایت، تلفنی، حضوری، تلگرامی، پیامکی و ... ) با ما تماس بگیرید و کار ثبت نام خود را انجام دهید. در ادامه ثبت نام از طریق فروشگاه کیهان با تخفیف های بیشتر توضیح داده شده است.  یک کار ساده تر هم آن است که عدد 30 را به سامانه 02166475620 ارسال کنید تا ما با شما تماس بگیریم.

ظرفیت ثبت نام محدودیت دارد؟

با توجه به اینکه کلاس به شکل پویا برگزار می­شود و مدرس باید زمانی را برای رسیدگی به سوالات دانشجویان اختصاص دهد، قطعاً برای ظرفیت هر کلاس محدودیت اعمال می­شود و علی رغم آنلاین بودن، ظرفیت­ها محدود است.

در هر کلاس چه مباحثی مطرح می شود؟

به طور کلی، هر کلاس به طور میانگین به بررسی مهمترین سوالات 8 کنکور اخیر می­پردازد. انتظار داریم با شنیدن، خواندن و دیدن توضیحات مدرس کلاس­تان، بعد از حضور در کلاس، به سوالات کنکورهای 8 سال اخیر و به ویژه 9 سال (91تا 99) تسلط کامل پیدا کرده باشید و بیشترین آمادگی را برای شرکت در آزمون کسب کرده باشید.

مدرس های هر درس بر چه اساسی انتخاب شده اند؟

بر اساس رزومه هر مدرس و سوابقی که به لحاظ تسلط به مطلب، آموزش و ... داشته است، بهترین افراد با دانشی تازه و به روز، و با انگیزهی بالا، انتخاب شده اند.

مطالب هر درس به چه صورت در کانال قرار داده می­شود؟

مطالب به شکل منظم و روزانه در کانال قرار داده می­شود. اینطور نیست که یک روز 50 تست کار شود و دو روز هیچ چیز کار نشود. درست مثل آن تجربه حرفه­ای که دوستان آکادمی زبان کیهان تجربه کردند. برای خواندن تجربیات برخی از این افراد، به این لینک بروید:

هر کلاس چقدر طول می­کشد؟

مدت زمانی که برای هر کلاس در نظر گرفته شده، 2 تا 10 روز است و کلاس­ها در این فاصله تمام می­شوند. به این ترتیب شما تا روز کنکور فرصت بیشتری برای مرور کردن آموخته های خود خواهید داشت. پیش از آنکه دیگران فرصت کلاس رفتن داشته باشند، کلاس­های شما تمام می­ شود.

مهلت ثبت نام تا چه زمانی است؟

ثبت نام آغاز شده و تا اعلام تکمیل ظرفیت هر کلاس، ادامه پیدا می­کند.

حتماً باید در همه کلاس ها ثبت نام کنم؟

ثبت نام در کلاس ها فقط باید با توجه به نیازها و شرایط شما صورت گیرد. طبعاً تمام تلاشمان را می­کنیم تا با حضور مدرسین مسلط، تمام کلاس ها با کیفیت بالایی برگزار شوند. اما اینکه در کدام کلاس­ها ثبت نام کنید، به شما بستگی دارد.

من قصد شرکت در آزمون گرایش بالینی دارم. کلاس عمومی به درد من می­خورد؟

فقط در صورتی در این کلاس شرکت کنید که در برنامه تان جایی دارد. به طور مثال، ممکن است بخواهید به آن سوالات درس عمومی هم جواب دهید تا مثل برخی از رتبه های برتر، در هر دو گرایش رتبه خوبی بیاورید یا به طور کلی شانس تان را برای هر دو گرایش امتحان کنید. حتماً در این باره اطلاعات لازم را کسب کنید.

برای هر کلاس باید حدوداً چقدر وقت بگذارم؟

مطالب هر کلاس دست کم 8 ساعت (بسته به میزان توضیحات هر مدرس برای هر درس) خواهد بود و برای آن بایستی برنامه ریزی داشته باشید. به طور مثال اینطور برنامه ریزی کنید که روزانه 30 دقیقه برای نکته و تست بالینی می­خواهید کنار بگذارید. پس اگر در کل کلاس­های گرایش بالینی ثبت نام می­کنید، جمعاً 56 ساعت را به کلاس­ها اختصاص خواهید داد. 

 

گروه آموزشی کیهان

ارشد و دکتری روانشناسی

 

منابع ارشد روانشناسی بالینی،‌ منایع ارشد بالینی، منابع روانشناسی بالینی، کنکور ارشد روانشناسی عمومی، مشاوره، رتبه های برتر روانشناسی، رتبه های برتر روانشناسی، ارشد روانشناسی، ارشد روانشناسی بالینی، مصاحبه با رتبه های برتر روانشناسی، ارشد بالینی، منابع ارشد بالینی

 

منابع ارشد روانشناسی بالینی،‌ منایع ارشد بالینی، منابع روانشناسی بالینی، کنکور ارشد روانشناسی عمومی، مشاوره، رتبه های برتر روانشناسی، رتبه های برتر روانشناسی، ارشد روانشناسی، ارشد روانشناسی بالینی، مصاحبه با رتبه های برتر روانشناسی، ارشد بالینی، منابع ارشد بالینی
منابع کار  کنکور کارشناسی اارشد رواشننسای بالینی منابع ارشد روانشناسی منابع ارشد بالینی منابع ارشد روانشنسای بالینی شناسی ارشد روانشناسی، منابع ارشد روانشناسی، منابع کنکور ارشد روانشناسی، منابع ارشد بالینی، منابع کارشناسی ارشد بالینی، منابع ارشد مشاوره، منابع کارشناسی ارشد مشاوره، منابع دکتری روانشناسی، منابع دکتری بالینی، منابع دکتری روانشناسی بالینی، منابع کنکور دکتری روانشناسی بالینی، منابع کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی، منابع کنکور دکتری روانشناسی، منابع کنکور ارشد مشاوره، منابع کنکور کارشناسی ارشد مشاوره، کنکور ارشد مشاوره، کنکور کارشناسی ارشد مشاوره، کنکور ارشد روانشناسی، کنکور ارشد بالینی، روانشناسی، مشاورهوره مدرسه، مشاوره شغلی، مشاوره خانواده، دانلود منابع ارشد روانشناسی، دانلود منابع کارشناسی ارشد روانشناسی، دانلود منابع ارشد بالینی، دانلود رایگان منابع ارشد روانشناسی، دانلود رایگان کتاب بالینی، دانلود رایگان هیلگارد، دانلود رایگان کتاب روانشناسی رشد، دانلود رایگان کتاب لورا برک، دانلود رایگان کتاب آسیب شناسی روانی، دانلود رایگان کتاب هالجین، دانلود رایگان کتاب کاپلان، دانلود سه جلد کاپلان، دانلود روانشناسی رشد لورا برک، دانلود آسیب شناسی روانی هالجین، دانلود آمار و روش تحقیق دلاور، آمار و روش تحقیق دلاور، دانلود کنکور ارشد روانشناسی، دانلود ارشد بالینی، زبان کنکور، متون تخصصی روانشناسی، دانلود کتاب متون تخصصی روانشناسی، دانلود روانشناسی رشد، دانلود روانشناسی ژنتیک منصور، دانلود رایگان روانشناسی ژنتیک، دانلود رایگان نظریه های رشد، دانلود نظریه های رشد ویلیام کرین، دانلود رایگان ویلیام کرین، دانلود رایگان ، دانلود نظریه های روان درمانی، دانلود رایگان نظریه های روان درمانی کری، دانلود رایگان روانشناسی بالینی فیرس، دانلود روانشناسی بالینی فیرس، دانلود رایگان روانشناسی بالینی شاملو، سعید شاملو، دانلود رایگان پروچسکا، دانلود رایگان نظریه های روان درمانی پروچسکا، دانلود رایگان کودکان استثنایی، دانلود کودکان استثنایی میلانی فر، دانلود کتاب کودکان میلانی فر، کودکان استثنایی افروز، دانلود کودکان استثنایی سیف نراقی، بهترین موسسه کنکور روانشناسی، بهترین موسسه کنکور ارشد روانشناسی، بهترین موسسه کنکور دکتری روانشناسی، بهترین موسسه کنکور مشاوره، بهترین موسسه کنکور ارشد مشاوره

نظرات بينندگان
غیر قابل انتشار : 0
در انتظار بررسی: 0
انتشار یافته : 8
مینا
|
1399/04/09 - 15:44
1
0
سلام ببخشید من برای زبان فقط کتاب سید محمدی لغاتش خوندم ایا دی وی دی تخصصی زبان به دردم میخوره میتونم حداقل 20بزنم؟؟
پاسخ ها
کیهان
|
1399/04/09 - 21:05
سلام مینا
در فیلم های آموزشی زبان کیهان ، بیشتر تکنیک های تست زنی و درک مطلب آموزش داده می شود که برای تسلط پیدا کردن بر سوالات به شما کمک می کند. همچنین کلاس های نکته و تست زبان نیز می تواند برایتان مفید باشد. 
آشنایی با کلاس های نکته و تست آنلاین کیهان
موفق باشید:) 

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:

Image result for whatsapp

 
محیا
|
1399/01/29 - 15:39
1
0
سلام.اگر ارتباط با تلگرام قطع شود و امکان نصب مجدد آن وجود نداشته باشد از چه طریق می شود از کلاسهای نکته و تست استفاده کرد؟
پاسخ ها
کیهان
|
1399/01/29 - 21:52
سلام محیا
متاسفانه کلاس های نکته و تست تنها در تلگرام برگزار می شوند. اگر  این مشکل برایتان پیش آمده، لطفا بین ساعت 10 تا 5 عصر با کیهان تماس بگیرید تا بررسی کنیم که چگونه می توانیم بهتون کمک کنیم.
شماره های تماس:
022166475618-20
موفق باشید:) 

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:

Image result for whatsapp

پریسا عبدی گراوندی
|
1398/12/07 - 07:27
1
0
سلام.هزینه ی هر کدام از دروس ارشد روانشناسی برای کلاس آنلاین چند هست؟
پاسخ ها
کیهان
|
1398/12/07 - 14:01
سلام دوست گرامی
در لینک زیر میتوانید هزینه کلاس ها را مشاهده کنید.

http://kayhanravan.ir/fa/testchannel97Prices.aspx 

موفق باشید:)

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:

Image result for whatsapp

 
ناشناس
|
1398/09/05 - 18:12
1
0
سلام وقتتون بخیر امسال کلاس های آنلاین کیهان دارد؟ اگه برگزار میشه چه زمانی هست؟
پاسخ ها
کیهان
|
1398/09/10 - 23:59
سلام دوست گرامی 

بله امسال هم کیهان کلاس های آنلاین رو برگزار میکند. پیشنهاد میکنم برای اطلاع از اخبار شروع کلاس ها در کانال تلگرام عضو شوید تا به محض شروع ثبت نام کلاس ها با خبر شوید.


کانال تلگرام کنکور ارشد کیهان
https://t.me/kayhanravan_ir

کانال تلگرام کنکور دکتری کیهان
https://t.me/kayhanravanPhD

موفق باشید :)
نظرات كاربران :
نام :
ايميل :
متن نظر : * 
 
متن بالا را وارد نماييد* 
 
.