.
hed


در این بخش می توانید  به مطالبی که توسط مشاوران کیهان در وبسایت منتشر شده، دسترسی پیدا کنید . مشاوران ما تلاش کرده اند، نکاتی را در زمینه کنکور، شیوه مطالعه، هیجانات مثبت و موضوعات متنوع دیگر  در مقالات خود قرار دهند.
 

 

برای دیدن مجموعه مقالات ارائه شده، از سوی مشاورین کیهان در رابطه با کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره، روی اسم مشاور مورد نظر، کلیک کنید.
 
 مقالات مشاوران کیهان
1 صادق فلاح
2 امیرهمایون حلاجیان
3 صادق رحمتی
4 مریم بی طرفان
5 سمانه بهزادپور
6 آلاله طاهریان
7 آلاله طاهری
 

صدای مشاوران 

استفاده از تجربیات کسانی که قبلا مسیر کنکور را طی کرده‌اند و به موفقیت رسیده‌اند، می‌تواند به داوطلبان کمک کند که از مسیر خود آگاهی کاملی پیدا کنند. در این بخش رتبه های برتر سال های گذشته و مشاوران کیهان که  داوطلبان را در طی مسیر همراهی می‌کنند از داستان موفقیت خود گفته اند. برای بهره مندی از تجربیات انها روی لینک های زیر کلیک کنید.

برای شنیدن صدای مشاوران
کلیک کنید


برای شنیدن فایل‌های صوتی 
کلیک کنید


خدمات مشاوره رایگان کیهان

موسسه کیهان  جهت رفاه حال داوطلبان گرامی در ابتدای مسیر مطالعاتی داوطلبان عزیز اقدام به ارائه خدمات مشاوره رایگان نموده است . این نوع مشاوره  سبب می شود که داوطلب از احساس سردرگمی نجات پیدا کند  و در جهت صرفه جویی در زمان و هزینه بتواند با خیال راحت از خدمات کیهان متناسب با نیاز خود بهره مند گردد برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید
 

مطالب مرتبط : 

 

گروه آموزشی کیهان
رتبه یک کنکور ارشد و دکتری
روانشناسی و مشاوره

 

جزوه آمار و روش تحقیق, جزوه روانشناسی رشد, جزوه آسیب شناسی روانی, منابع ارشد روانشناسی, منابع کارشناسی ارشد روانشناسی, کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی, جزوات کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی, جزوه روانشناسی شخصیت, جزوه آمار و روش تحقیق کیهان, کیفیت سنجی, کیفیت سنجی جزوات, ارزیابی جزوات, ارزیابی جزوات کیهان, مطابقت, میزان مطابقت جزوات, مطابقت جزوات کیهان, کنکور ارشد, جزوات ارشد, جزوات ارشد کیهان, جزوات ارشد روانشناسی, ارزیابی کیفی جزوات ارشد کیهان, ارزیابی جزوات ارشد روانشناسی ک

نظرات بينندگان
غیر قابل انتشار : 0
در انتظار بررسی: 0
انتشار یافته : 2
غزاله
|
1395/08/23 - 10:27
0
0
مشاوره ازمون دکتری و منابع ان
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/08/23 - 22:01
سلام غزاله


برای مشاهده منابع کنکور دکتری روانشناسی به لینک زیر مراجعه بفرمایید:
http://www.kayhanravan.ir/fa/manabedoktora.aspx


گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
نظرات كاربران :
نام :
ايميل :
متن نظر : * 
 
متن بالا را وارد نماييد* 
 
.