.
hed


منابع دکتری روانشناسی بالینی،عمومی،سلامت کنکور1402

منابع دکتری روانشناسی بالینی ، عمومی ، سلامت  کنکور 1402

به وبسایت گروه آموزشی کیهان، اولین، بزرگترین و تخصصی‌ترین مرجع تخصصی کنکور کارشناسی ارشد و دکتری روان‌شناسی خوش آمدید. در مجموعه ی کیهان ، رتبه‌های تک‌رقمی ارشد و دکتری روانشناسی دانشگاه تهران و شهیدبهشتی گرد هم آمدند تا بر اساس تجربه‌ای که در کنکور خودشان و سال های گذشته کسب شده ، جامع‌ترین و اصلی‌ترین منابع کنکور را به شما داوطلبان گرامی معرفی کنند، در اینجا قصد بر این است که داوطلب با جزوات خلاصه و مطمئن تمام این منابع آشنا شده و مسیر موفقیت در آزمون دکتری روانشناسی را با خیالی آسوده طی کند .

منابع معرفی شده در این صفحه  از سال 91 تا کنون منبع اصلی مطالعاتی هزاران داوطلب کنکور دکتری روانشناسی بوده است. این منابع، امسال بعد از اعمال آخرین تغییرات لازم بر اساس سوالات کنکور به روز رسانی شده و مورد تایید و استفاده‌ی بسیاری از رتبه‌های تک‌رقمی کنکور‌ دکتری روانشناسی می باشد . رتبه های برتری که دانشجویان دانشگاه های برتر کشور  بوده و از همکاران و مشاوران کیهان هستند .

 


دروس مورد امتحان در کنکور دکتری روانشناسی بالینی و عمومی

دروسی که در آزمون دکتری تخصصی روانشناسی هستند، در دو بخش "عمومی" و "تخصصی" قرار دارند.  بخش عمومی آزمون شامل دو درس زبان و استعداد تحصیلی است. بخش تخصصی هم در حال حاضر شامل سوالاتی از دروس آمار و روش تحقیق، روانشناسی مرضی (آسیب شناسی روانی)، روانشناسی رشد، نوروسایکولوژی و روانشناسی شخصیت است.  در ادامه به منابع مطالعاتی پیشنهادی هر یک و توضیحات بیشتر پیرامون آنها می پردازیم. 


call to ation

دروس عمومی

 1.زبان عمومی دکتری

 معرفی : کتاب های زیادی برای این درس در دسترس هستند که ما سعی کرده ایم بهترین ها را بر اساس تجربه خودمان و دوستانمان و همچنین بررسی تخصصی آنها خدمتتان معرفی کنیم. درصد بهینه برای زبان کنکور دکتری، 30 هست و رسیدن به این درصد آسان است. زبان دکتری، عمومی است و باید روی سه موضوع کار کنید:

واژگان: 504، واژه های ضروری تافل Barrons، لغات 1360 کیهان(موجود در کیهان)، کتاب 1100 واژه ضروری. نیازی به مطالعه ی همه ی این کتاب ها نیست اما مقصود این است که هرچه بیشتر لغت بدانید بهتر است. توصیه می کنیم برای تسلط بیشتر روی لغات از اپلیکیشن عالی ankidroid استفاده کنید. 
گرامر: کتاب زبان دکتری نیمه متمرکز، تالیف آقای خیرآبادی - انتشارات کتابخانه فرهنگ. این کتاب گرامر دکتری را به خوبی پوشش داده است. 
درک مطلب: یک سوم سوالات زبان دکتری درک مطلب است. یعنی چند متن دارد که پس از هر متن چند سوال درک مطلب از آن مطرح می شود. پاسخدهی به سوالات درک مطلب تکنیکهای خاص خود را دارد. برای تسلط بر این تکنیکها سه راه پیشنهاد میشود که میتوانید یکی را انتخاب کنید:

 • کلاس تافل: در این کلاس ها تکنیک های پاسخدهی به سوالات درک مطلب تافل بررسی و آموزش داده میشود. کلاس زبان پیشرفته کیهان روی همین موضوع تمرکز دارد و در صورتی که تهران نیستید میتوانید به مراکز برگزاری کلاس زبان تافل مراجعه کنید یا فیلم زبان پیشرفته کیهان را تهیه کنید
 • کتاب تافل Longman: این کتاب هم به خوبی همین نکات را توضیح داده است. البته به زبان انگلیسی. خوب هم توضیح داده. اگر زبانتان در حد advanced است میتوانید با همین کتاب کار کنید. روش کم هزینه تری است گرچه زحمت بیشتری نسبت به روش قبلی دارد. 
 • کتاب دکتر خیرآبادی انتشارات فرهنگ: به باور ما دکتر خیرآبادی در انتقال مطالب مربوط به درک مطلب موفق عمل نکرده است و در این زمینه این کتاب را چندان توصیه نمی کنیم، هرچند گرامر را خوب درس داده. 

معرفی فیلم زبان تخصصی کیهان - کلیک کنید


2- استعداد تحصیلی

 معرفی : برای این درس هم کتاب های زیاد و گوناگونی در درسترس است. برای این درس باید بیش از 60 درصد روی هوش‌تان تمرکز کنید و باقی کار را به وسیله یادگیری تکنیک‌های جدید تست‌زنی برای استعداد تحصیلی تقویت کنید. 

 منابع پیشنهادی :

این منبع هم تقریباً تمام انواع سوالات دکتری را پوشش داده و هم از طرفی توضیحات خوبی دارد.  اگر از دوستانتان کتاب‌های سایر مراکز و موسسات را هم دارید، توصیه می‌کنیم متمرکز کار کنید و بین کتابهای مختلف سردرگم نباشید. 


دروس تخصصی

1- آمار و روش تحقیق

منابع پیشنهادی :

 1. روش تحقیق در علوم رفتاری دلاور

 2. آمار و احتمالات کاربردی در علوم رفتاری - دلاور

 3. روش های تحقیق در علوم رفتاری - سرمد، بازرگان، حجازی

 4. روش های آماری در علوم رفتاری - رمضان حسن زاده

 5. مبانی نظری و علمی پژوهش - دلاور

 6. شناخت روش علمی در علوم رفتاری - دکتر هومن

 • جزوه آمار و روش تحقیق کیهان که به صورت اختصاصی برای کنکور دکتری تخصصی تهیه شده است، در کنکور 98، پوشش دهی 85 درصد داشته و این بدین معناست که اگر داوطلبان فقط به همین جزوه اکتفا می کردند، برای درس آمار و روش تحقیق می توانستند به درصد 85 دست یابند.

 • سوالات دکتری و ارشد روانشناسی برای این درس متفاوت هستند، اینجا باید در مقایسه با کارشناسی ارشد، "آمار و احتمالات"  بیشتری بخوانید و ارتباط تان با آمار استنباطی را هم تقویت کنید. 

نمونه رایگان جزوه آمار و روش تحقیق کیهان - جلد 1 -کلیک کنید
نمونه رایگان جزوه آمار و روش تحقیق کیهان - جلد 2 -کلیک کنید 


2- روانشناسی مرضی (آسیب شناسی روانی)

معرفی : سوالات این درس در سالهای اخیر تقریبا 90 درصد با سوالات ارشد آن هم جنس بوده پس منابع ارشد سراسری روانشناسی برای این درس کفایت می‌کند. باید مطالب آسیب شناسی روانی و کودکان استثنایی را به علاوه DSM5 خوب بدانید. منابع عین ارشد است. این را بررسی های کیهان نشان می‌دهد.  پیش‌بینی می‌کنیم تسلط کافی روی این سه مجموعه بتواند درصد بالای 50 و حتی 60 را برای داوطلب به ارمغان آورد. 

منابع پیشنهادی :

 • درسنامه روانپزشکی کاپلان بر اساس DSM 5 - ترجمه رضاعی - جلد های 1 تا 3

 • آسیب شناسی روانی بر مبنای DSM 5 - هالجین - ترجمه سیدمحمدی - جلد 1 و 2

نمونه رایگان جزوه آسیب شناسی روانی کیهان - جلد 1 - کلیک کنید 
نمونه رایگان جزوه آسیب شناسی روانی کیهان - جلد 2 -کلیک کنید
نمونه رایگان جزوه آسیب شناسی روانی کودکان کیهان-کلیک کنید
کیفیت سنجی  جزوه آسیب شناسی و شخصیت کیهان در کنکور دکتری تخصصی 99؛ کلیک کنید


3- روانشناسی رشد 

 منابع پیشنهادی : سوالات این درس هم در سالهای اخیر تقریبا 90 درصد با سوالات ارشد آن هم جنس بوده پس منابع ارشد سراسری روانشناسی برای این درس کفایت می کند .

 1. روانشناسی رشد لورا برک جلد 1 و 2 

 2. نظریه های روانشناسی رشد ویلیام کرین 

 3. روانشناسی ژنتیک دکتر منصور و دکتر دادستان 

 4. جزوات دانشگاه دانشگاه تهران و شهیدبهشتی

نمونه رایگان جزوه روانشناسی رشد کیهان - کلیک کنید
کیفیت سنجی  جزوه روانشناسی رشد کیهان در کنکور دکتری تخصصی 99-؛ کلیک کنید


4- نوروسایکولوژی 

این درس از کنکور دکتری 96 به جمع دروس تخصصی اضافه شده است.

منابع پیشنهادی :

 • نوروسایکولوژی و سایکوفیزیولوژی - دکتر کریم خداپناهی - انتشارات سمت 
 • روانشناسی فیزیولوژیک - دکتر کریم خداپناهی - انتشارات سمت

نمونه رایگان جزوه نوروسایکولوژی کیهان-  کلیک کنید
کیفیت سنجی  جزوه نورو سایکولوژی کیهان در کنکور دکتری تخصصی 99- کلیک کنید


5- روانشناسی شخصیت

منابع پیشنهادی :

 • روانشناسی شخصیت - فیست و فیست  - ترجمه سیدمحمدی
 • روانشناسی شخصیت - شولتس - ترجمه سیدمحمدی

نمونه رایگان جزوه روانشناسی شخصیت کیهان- د کلیک کنید (جزوه روانشناسی شخصیت کیهان توانسته 80 درصد سوالات کنکور دکتری 99 را پوشش دهد)

کیفیت سنجی  جزوه روانشناسی شخصیت کیهان در کنکور دکتری تخصصی 99؛ کلیک کنید


جزوات موسسه کیهان مطابق با آخرین تغییرات اعلامی سازمان سنجش و توسط رتبه های برتر و دانشجویان دانشگاه های شهید بهشتی و دانشگاه تهران جهت استفاده از داوطلبان کنکور دکتری روانشناسی تدوین شده است . در این جزوات  که منبع مطالعاتی بسیاری از رتبه های برتر سال های گذشته بوده ، سعی شده با کم ترین حجم ممکن  ، بیشترین مطالب جهت پوشش دهی سوالات کنکور گردآوری شود. شما می توانید  برای تهیه این جزوات کلیک کنید


بازار کار روانشناسی بالینی

بازار کار در بین فارغ التحصیلان وزارت علوم و بهداشت کمی تفاوت دارد، اگر فارغ التحصیل وزارت بهداشت هستید می توانید در بیمارستان های تابع و یا در دانشگاه های وزارت بهداشت مشغول به کار شوید ، معمولا  وزارت بهداشت و بیمارستان ها و مراکز درمانی زیرمجموعه آن، معمولا از افرادی که خود تربیت کرده اند استخدام می کنند

یک تفاوت دیگر این است که  فارغ التحصیلان وزارت بهداشت  برای کسب مجوزهای شغلی نیاز به گذراندن دوره های کارآموزی جداگانه ندارنددر صورتی که فارغ التحصیلان وزارت علوم، دانشگاه آزاد و... می بایست بیش از 400 ساعت کار عملی در کلینیک روانشناسی داشته باشند.
شما می توانید به عنوان یک روانشناس بالینی در حوزه های زیر فعالیت کنید:
- به عنوان کارشناس اين رشته در مراکز دولتي 
- با اخذ مجوز از سازمان بهزيستي اقدام به تأسيس مهد کودک نمايد.
- با اخذ مجوز از سازمان بهزيستي اقدام به تأسيس سَراي سالمندان نمايد.
- در کلينيک‌هاي درمان اعتياد به عنوان روان‌شناس مشغول به کار شوید.
- در کلينيک‌هاي مشاوره اي به کارهاي درماني بپردازد.
- در کلینیک‌های خصوصی فعالیت کنید. 
- در کلينيک‌هاي مشاوره و روان‌درماني کودک به کارهاي درماني مثل بازي درماني و ... بپردازد.

 

 

خدمات مشاوره رایگان کیهان

موسسه کیهان  جهت رفاه حال داوطلبان گرامی در ابتدای مسیر مطالعاتی داوطلبان عزیز اقدام به ارائه خدمات مشاوره رایگان نموده است . این نوع مشاوره می شود که داوطلب از احساس سردرگمی نجات پیدا کند  و در جهت صرفه جویی در زمان و هزینه بتواند با خیال راحت از خدمات کیهان متناسب با نیاز خود بهره مند گردد برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید


نظرات برخی از رتبه های برتر در مورد خدمات کیهان
 

من نتیجه­ ی اعتمادم به جزوات را گرفتم و همانطور که سر جلسه هم پیش­بینی می­کردم، ارزیابی جزوات مطالعاتی­ام نشان داده بیش از 80 تا 90 درصد سوالات رشد و آسیب را می­توانسته ­ام پاسخ دهم که در نوع خودش رکوردی است و به دوستانم در کیهان از این بابت تبریک می­گویم.

 • آرزو سورمه،رتبه 11 کنکور سراسری کارشناسی ارشد روان­شناسی بالینی (متن کامل مصاحبه)

در مورد جزوات صادقانه می توانم بیان کنم که اگر قرار بود مجددا کنکور بدهم باز هم انتخاب اصلی برای من جزوه های کیهان و مجموعه کیهان بود و تعریف عنوان شده - جامع و مانع و قابل فهم بودن جزوات - را در دوران کنکور واقعا تجربه کردم.


پس از کسب نتایج درخشان کیهانی‌ها در آزمون­ های کارشناسی ارشد  در سال ­های گذشته و درخواست برخی داوطلبان برای حمایت ­هایی بیش از آنچه در جلسات برنامه­ ریزی تخصصی هفتگی و ماهانه دریافت می ­شود، گروه آموزشی کیهان در نظر دارد تعداد محدودی از داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد روان­شناسی سال 1400را به‌طور ویژه آماده‌ی کسب رتبه ­ای عالی نماید. در این راستا، گروه آموزشی کیهان قصد دارد، مجدداً با به کار گیری تخصص و تجربه موفقیت آمیز مشاوران ارشد کیهان در آزمون کارشناسی ارشد  و همچنین بهره ­مندی از تمام پتانسیل موجود در گروه آموزشی کیهان، تعداد محدودی از داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد روان­شناسی را با نهایت حمایت تخصصی آماده ­ی کسب درخشان­ ترین نتیجه­ ی ممکن سازد. برای مشاهده طرح های مشاوره ای آمادگی تا کنکور کلیک کنید

منابع دکتری روانشناسی، منابع دکتری مشاوره، کنکور دکتری روانشناسی، مشاوره کنکور دکتری روانشناسی، رتبه یک کنکور دکتری روانشناسی، رتبه یک کنکور دکتری مشاوره، جزوات دکتری روانشناسی دانشگاه تهران، گروه آموزشی کیهان

 


مطالب مرتبط:

 

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی

 

منابع کارشناسی ارشد روانشناسی، منابع ارشد روانشناسی، منابع کنکور ارشد روانشناسی، منابع ارشد بالینی، منابع کارشناسی ارشد بالینی، منابع ارشد مشاوره، منابع کارشناسی ارشد مشاوره، منابع دکتری روانشناسی، منابع دکتری بالینی، منابع دکتری روانشناسی بالینی، منابع کنکور دکتری روانشناسی بالینی، منابع کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی، منابع کنکور دکتری روانشناسی، منابع کنکور ارشد مشاوره، منابع کنکور کارشناسی ارشد مشاوره، کنکور ارشد مشاوره، کنکور کارشناسی ارشد مشاوره، کنکور ارشد روانشناسی، کنکور ارشد بالینی، روانشناسی، مشاوره، مشاوره مدرسه، مشاوره شغلی، مشاوره خانواده، دانلود منابع ارشد روانشناسی، دانلود منابع کارشناسی ارشد روانشناسی، دانلود منابع ارشد بالینی، دانلود رایگان منابع ارشد روانشناسی، دانلود رایگان کتاب بالینی، دانلود رایگان هیلگارد، دانلود رایگان کتاب روانشناسی رشد، دانلود رایگان کتاب لورا برک، دانلود رایگان کتاب آسیب شناسی روانی، دانلود رایگان کتاب هالجین، دانلود رایگان کتاب کاپلان، دانلود سه جلد کاپلان، دانلود روانشناسی رشد لورا برک، دانلود آسیب شناسی روانی هالجین، دانلود آمار و روش تحقیق دلاور، آمار و روش تحقیق دلاور، دانلود کنکور ارشد روانشناسی، دانلود ارشد بالینی، زبان کنکور، متون تخصصی روانشناسی، دانلود کتاب متون تخصصی روانشناسی، دانلود روانشناسی رشد، دانلود روانشناسی ژنتیک منصور، دانلود رایگان روانشناسی ژنتیک، دانلود رایگان نظریه های رشد، دانلود نظریه های رشد ویلیام کرین، دانلود رایگان ویلیام کرین، دانلود رایگان کتاب کری، دانلود نظریه های روان درمانی، دانلود رایگان نظریه های روان درمانی کری، دانلود رایگان روانشناسی بالینی فیرس، دانلود روانشناسی بالینی فیرس، دانلود رایگان روانشناسی بالینی شاملو، سعید شاملو، دانلود رایگان پروچسکا، دانلود رایگان نظریه های روان درمانی پروچسکا، دانلود رایگان کودکان استثنایی، دانلود کودکان استثنایی میلانی فر، دانلود کتاب کودکان میلانی فر، کودکان استثنایی افروز، دانلود کودکان استثنایی سیف نراقی

کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی, کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی, کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی عمومی، ارشد روانشناسی، منابع ارشد روانشناسی، جزوات ارشد روانشناسی، ارشد روانشناسی بالینیکنکور کارشناسی ارشد روانشناسی, کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی, کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی عمومی، ارشد روانشناسی، منابع ارشد روانشناسی، جزوات ارشد روانشناسی، ارشد روانشناسی بالینیکنکور کارشناسی ارشد روانشناسی, کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی, کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی عمومی، ارشد روانشناسی، منابع ارشد روانشناسی، جزوات ارشد روانشناسی، ارشد روانشناسی بالینیکنکور کارشناسی ارشد روانشناسی, کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی, کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی عمومی، ارشد روانشناسی، منابع ارشد روانشناسی، جزوات ارشد روانشناسی، ارشد روانشناسی بالی

منابع دکتری روانشناسی 98، منابع کنکور دکتری روانشناسی، منابع کنکور دکتری روانشناسی بالینی، دکتروانشناسی بالینی، گروه آموزشی کیهانمنابع دکتری روانشناسی 98، منابع کنکور دکتری روانشناسی، منابع کنکور دکتری روانشناسی بالینی، دکتری روانشناسی بالینی، گروه آموزشی کیهانمنابع دکتری روانشناسی 98، منابع کنکور دکتری روانشناسی، منابع کنکور دکتری روانشناسی بالینی، دکتری روانشناسی بالینی، گروه آموزشی کیهانمنابع دکتری روانشناسی 98، منابع کنکور دکتری روانشناسی، منابع کنکور دکتری روانشناسی بالینی، دکتری روانشناسی بالینی، گروه آموزشی کیهان

نظرات بينندگان
غیر قابل انتشار : 0
در انتظار بررسی: 0
انتشار یافته : 239
معصومه یاراحمدی
|
1399/09/09 - 21:47
0
0
سلام وقت بخیر من دارای مدرک ارشد روانشناسی مثبت گرا هستم میخواهم دکتری روانشناسی شرکت کنم برای منابع مشکل دارم میشودلطفازاهنمایی میفرماییدمتشکرم
پاسخ ها
کیهان
|
1399/09/10 - 22:13
سلام معصومه
از طریق لینک زیر میتوانید با جزوات کنکور دکتری کیهان که خلاصه مفیدی از منابع اصلی هستند و پوشش دهی کاملی از مطالب کنکور دارند، آشنا شوید.همچنین در صورت تمایل میتوانید با کیهان تماس بگیرید و در خواست وقت مشاوره تخصصی کنید تا مشاورین باتوجه به شرایط و هدفی که دارید برای شما برنامه ریزی مطالعاتی کنند.
جزوات کنکور دکتری
شماره های تماس:

02166475618-20
موفق باشید:) 
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:
Image result for whatsapp
محمدصدیق
|
1399/08/25 - 21:31
0
0
من اطلاعاتم به روز است و هرسال به بهانه های مختلف در آزمون ها شرکت میکنم و اکثر قبول میشم. درکل با کتاب ها میانه خوبی دارم. به نظر شما خواندن جزوه ها کفایت میکنه؟صرفا جزوه های کیهان رو بخونم
پاسخ ها
کیهان
|
1399/08/26 - 12:56
سلام محمد صدیق
جزوات کیهان خلاصه مفیدی از منابع اصلی است که پوشش دهی بالایی از مطالب کنکور دارد و برای مطالعه کنکور توصیه میشود.
موفق باشید:) 
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:
Image result for whatsapp

 
محمدصدیق
|
1399/08/25 - 21:13
0
0
باسلام و احترام به کیهانی های عزیز. من تصمیم گرفتم دکتری بالینی شرکت کنم اما زبانم به شدت ضعیف هستش و مدرک زبان هم ندارم.لازم به ذکر هست یک بار بصورت استعداد درخشان به دانشگاه تبریز دعوت شدم و در مصاحبه رد شدم ( نمیدونم چرا). الان مشکل اصلی من زبان هست و اینکه مدرک زبان هم ندارم
پاسخ ها
کیهان
|
1399/08/26 - 12:47
سلام محمد صدیق
پیشنهاد میکنم وقت مشاوره تخصصی با مشاورین کیهان برای کنکور دکتری بگیرید تا دقیق تر برای کنکور و تقویت درس زبان راهنمایی تون کنند.
جهت هماهنگی وقت مشاوره با شماره زیر تماس بگیرید:
02166475618-20
موفق باشید:) 
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:
Image result for whatsapp


 
مریم گراوند
|
1399/08/18 - 12:49
0
0
سلام برای مصاحبه دکتری روانشناسی حتما باید مدرک زبان داشته باشیم ؟ و چه مدرکی
پاسخ ها
کیهان
|
1399/08/18 - 17:55
سلام مریم
داشتن مدرک زبان به عنوان امتیاز در مصاحبه تان محاسبه می‌شود و معمولا جزو مواردی است که بهتر است برای پذیرفته شدن در دانشگاه های خوب داشته باشید.
اطلاعات تکمیلی در این مورد را میتوانید از طریق لینک زیر بدست آورید.
مطالب موردتبط با کنکور دکتری
موفق باشید:) 
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:
Image result for whatsapp
سپهر
|
1399/06/22 - 15:42
0
0
سلام . خداقوت سوالم اینه که منابع دکتراتون برای کنکور پیش رو بروز رسانی شده ؟ اگرنه کی این اتفاق میفته.
پاسخ ها
کیهان
|
1399/06/25 - 19:17
سلام سپهر
اگر منظورتان منابع اصلی است که از سمت سازمان سنجش معرفی شده است، لزوما هر سال بروز رسانی نمی شوند و اگر مایل به مطالعه منابع اصلی هستید، پیشنهاد میکنیم آخرین ویرایش کتب را تهیه کنید. 
اگر منظورتان جزوات کنکور دکتری کیهان است.معمولا جزوات هر سال از لحاظ املایی و تایپی ویرایش هایی می شوند.اما از لحاظ محتوایی نیازی به تغییرات ندارند. 
موفق باشید:) 

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:

Image result for whatsapp

افسانه
|
1399/06/11 - 15:33
0
0
با سلام خدمت تیم عزیز کیهان :) سوال من در مورد منبع درس شخصیت در دکترای وزارت علوم هست ، خواستم ببینم شولتز بهتره یا فیست ؟؟؟؟ به عنوان پایه در کنار جزوه کیهان میخوام مطالعه ش کنم ممنون میشم جواب بدید :)
پاسخ ها
کیهان
|
1399/06/12 - 16:21
سلام افسانه
هر دو کتاب مناسب هستند. اما معمولا دانشجویان ترجیح می‌دهند کتاب فیست را مطالعه کنند.
موفق باشید:) 

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:

Image result for whatsapp

نورا
|
1399/05/04 - 19:29
0
0
سلام روزخوش لیسانم آموزش ابتدایی هست وارشدم بالینی کودک ونوجوان اگربخوام لیسانم روازاول بخونم اونم رشته روانشناسی که بتونم پیگیرزدن مطب باشم ودومقطع تحصیلی ام هم روانشناسی باشه ایرادی پیش نمیادیعنی میتونم تاان شالله به زودی اقدام کنم ؟
پاسخ ها
کیهان
|
1399/05/04 - 21:15
سلام نورا
طبق قانون سازمان نظام داشتن حداقل دو مدرک تحصیلی در رشته روانشناسی برای گرفتن مجوز کلینیک لازم است. اما این موضوع که آیا گرفتن لیسانس روانشناسی بعد از ارشد می تواند مشکل ساز باشد یا نه را بهتر است با خود سازمان نظام مکاتبه کنید تا بتوانید دقیق تر تصمیم گیری کنید.
ارتباط با سازمان نظام
موفق باشید:) 

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:
Image result for whatsapp


 
نورا
|
1399/05/02 - 01:16
0
0
باسلام ممنون که پاسخگووراهنمای دانشجویان هستید1..رشته ارشدم هم بالینی هست قصدادامه دکترای بالینی دارم همانطورکه درسوالات گذشته عنوان کردم مدرک دکترا توحکم آموزش وپروش برام نمینویسن که براحقوق بازنشستگی بدردبخوره چون بخشنامه فرستاده شده هرفرهنگی 1باربعداستخدامش ادامه میده وتوحکم واردمیشه ومن ازاین مزیت استفاده کردم سال 94دستوراومد2.چون 10سال دیگه بازنشست میشم باگرفتن مدرک دکترامیشه پیگیرزدن مطب وفعالیت بالینی شدیان؟
پاسخ ها
کیهان
|
1399/05/02 - 18:32
سلام نورا
اگر دو مقطع تحصیلی تان روانشناسی باشد می توانید برای گرفتن مجوز کلینیک اقدام کنید و تا جایی که ما اطلاع داریم محدودیت سنی وجود ندارد.اما پیشنهاد می کنیم مستقیما با خود سازمان نظام در مورد دغدغه و سوالتان مکاتبه کنید.
ارتباط با سازمان نظام
موفق باشید:) 

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:
Image result for whatsapp

نورا
|
1399/04/24 - 22:51
1
0
سلام خدمت کیهانی های عزیز سوالی ذهن مرامشغول کرده لطفا باتوجه به تجربه تون راهنماییم کنید.با16سال سابقه کارمندآموزش وپرورشم والانم 32سالمه چون باکاردانی استخدام شدم وارشدهم گرفتم ودوبارتوحکمم اعمال مدرک حساب شده برام. سال 94 هم بخشنامه اومدبرااداره که فقط 1بارفرهنگیان اعمال مدرک براشون ردکنندعلاقه به ادامه دکتری بالینی دارم اماازیه طرف توحکم اضاف نمیشه وبه دردبازنشستگی نمیخوره وازطرفی هم نمیدونم بعدبازنشستگی میشه مطب زد وکاردرمان انجام داد یاخیربهرحال مرددم که دکتری ادامه بدم یان؟
پاسخ ها
کیهان
|
1399/04/25 - 21:04
سلام نورا
متاسفانه در صحبت هاتون اشاره ای به رشته ی ارشد تون نکردید.اگر فارغ التحصیل این رشته ها هستید می توانید برای کنکور دکتری روانشناسی اقدام کنید: علوم تربیتی(تمامی رشته‌ها و گرایش‌ها)/روانشناسی(تمامی رشته‌ها و گرایش­‌ها)/بهداشت و درمان (پزشکی عمومی، پرستاری)/توان‌بخشی(علوم پزشکی)/مشاوره(تمامی گرایش‌ها)/سنجش و اندازه‌گیری
در مورد گرفتن مجوز مطب هم باید حداقل دو مقطع تحصیلی تان روانشناسی باشد.اگر ارشدتان روانشناسی است ، بعد از مقطع دکتری می توانید برای گرفتن مجوز کلینیک اقدام کنید.
موفق باشید:) 

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:

Image result for whatsapp   

 
ناهید
|
1399/04/24 - 19:51
0
0
باسلام درموردکاردکتری بالینی وزارت علوم وبهداشت بیشتربرام توضیح بدین؟فرقشون به غیرازمنابع آزمونش چیه؟
پاسخ ها
کیهان
|
1399/04/24 - 20:36
سلام ناهید
همان طور که خودتون اشاره کردید این دو وزارت خانه ، جدا از هم و از منابع متفاوت، هر سال کنکور برگزار و در دانشگاه های زیر مجموعه شان دانشجو پذیرش می کنند. اما یکی از تفاوت های اصلی این دو مورد  این است که دانشگاه های وابسته به وزارت بهداشت بیشتر متمرکز بر کارورزی و کار های عملی هستند در حالی که در دانشگاه های وزارت علوم به این موضوع کمتر توجه می شود.و به همین دلیل بچه های بهداشت معمولا در مهارت های مربوط به درمان قوی تر از بجه های علوم هستند.
از نظر  بازار کار تقریبا تفاوت چشمگیری بین فارغ التحصیلان علوم و بهداشت وجود ندارد. چرا که در کنار مدرک تحصیلی ، مهارت ها و دانش شخصی خود فرد در فرصت های شغلی بی تاثیر نمی باشد. 
موفق باشید:) 

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:

Image result for whatsapp

نوره
|
1399/04/24 - 17:00
0
0
انتشارات فرهنگ سوالات دکتری روانشناسی نداشت درضمن نشرپردازش فقط گرایش عمومی وسلامت سوالش موجودبوداونم تاقبل سال 90 بود؟پس کدوم کتاب تست باجوابای تشریحی براکنکوردوره دکتری روانشناسی روانشناسی بهتره ومفیدتره؟
پاسخ ها
کیهان
|
1399/04/24 - 20:26
سلام دوست گرامی
تنها برای درس استعداد تحصیلی که جزو دروس عمومی کنکور دکتری روانشناسی( علوم انسانی) است ، کتاب دکتر مسیح خواه که چاپ انتشارات فرهنگ هست را معرفی کرده ایم و  می توانید از طریق فروشگاه اینترنتی کیهان این کتاب را  تهیه فرمایید.
خرید کتاب استعداد تحصیلی
در حال حاضر متاسفانه کتاب تست جامع کنکور های دکتری را نداریم. اما از طریق لینک زیر می توانید سوالات و پاسخ های کلیدی کنکور های گذشته دکتری را دانلود کنید.
http://www.kayhanravan.ir/fa/doktorisarasari.aspx
موفق باشید:) 

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:

Image result for whatsapp

نوره
|
1399/04/24 - 15:37
0
0
باسلام خدمت شماچندتاسوال دارم1.زمان ثبت نام دفترچه دکتری کی هست؟2.آزمونش چه ماهی برگزارمیشه؟3.هزینه پکیج کاملتون وحتی تک تک جزوات رومیخوام بدونم چقده؟4.ارشدبالینی کودک ونوجوان بودم میتونم دکترای بالینی یاعمومی بگیرم واونوقت براکاردرمان مشکلی ایجادنمیشه؟
پاسخ ها
کیهان
|
1399/04/24 - 20:03
سلام دوست گرامی
معمولا در آبان و آذر دفترچه های کنکور ارشد و دکتری منتشر می شود اما تاریخ دقیق نمی توان داد. و کنکور دکتری هم اگر طبق روال سال های گذشته باشد ، اسفند ماه برگزار می شود. در لینک زیر می توانید پکیج جزوات دکتری کیهان را مشاهده کنید.
http://kayhanravan.ir/fa/packagedoktorasar.aspx
در ایران در حال حاضر دکتری روانشناسی بالینی کودک وجود ندارد و به هر حال شما ناگزیر هستید که در یکی از گرایش های بالینی ، عمومی و یا سلامت ادامه تحصیل بدهید. اگر هدف تان درمانگر شدن می باشد بهتر است که دکتری تان را نیز بالینی بخوانید.البته این به این معنا نیست که با دکتری عمومی شانسی برای درمانگر شدن ندارید، بلکه منظور این است که یکسان بودن گرایش ارشد و دکتری برایتان بهتر می باشد.
موفق باشید:) 

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:

Image result for whatsapp

نوره
|
1399/04/22 - 23:47
0
0
باسلام 1. ارشدبالینی کودک ونوجوان دارم علاقه دارم دکترای بالینی بگیرم منتهاپیام نوریاآزادقصدشرکت دارم راهنمایی میکنیدچه شهرها ودانشگاه هایی این رشته رودارن؟2.آیابدون آزمون هست که بخوام شرکت کنم؟3.برای مصاحبه دکترانه مقاله ونه مدرک زبان دارم که امتیازآورباشه امکان قبولی هستش بااین شرایطم
پاسخ ها
کیهان
|
1399/04/23 - 18:24
سلام دوست گرامی
طبق اطلاع ما در مقطع ارشد ، تنها دانشگاه های بهشتی و تبریز ، روانشناسی بالینی کودک و نوجوان را دارند و در مقطع دکتری فقط گرایش های بالینی ، عمومی و سلامت وجود دارد.
برای قبولی در دکتری در کنار قبولی در کنکور باید در مصاحبه ی دانشگاه مورد نظرتان نیز پذیرفته شوید و برای پذیرفته شدن در مصاحبه نیز داشتن مقاله و مدرک زبان امتیاز و شانس محسوب می شود. پیشنهاد می کنم از مشاورین مقاله نویسی کیهان برای تقویت رزومه و افزایش شانس قبولی در دکتری راهنمایی بگیرید.
مشاوره مقاله نویسی کیهان
موفق باشید:) 

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:

Image result for whatsapp

سولماز
|
1399/03/22 - 18:19
0
0
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما. میخواستم بپرسم پکیج کامل کتابای دکترای بالینی چنده الان چون امسال اگه خدا بخاد میخوام امتحان بدم و انشالا ک صد در صد قبول بشم، ممنون میشم راهنمایی کنید.
پاسخ ها
کیهان
|
1399/03/22 - 18:59
سلام سولماز
در لینک زیر می توانید با پکیج ویژه کنکور دکتری کیهان به طور کامل آشنا شوید.
http://kayhanravan.ir/fa/packagedoktorasar.aspx
موفق باشید:) 

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:

Image result for whatsapp

ندا
|
1399/02/24 - 00:19
0
0
سلام .یه راهنمایی میخواستم ..متاسفانه من به خاطر مشغله های شدید تو دور آخر تمدید ثبت نام دکتری از یکی از آشنایانم خواستم اینکار رو برام انجام بده اما امروز فهمیدم این کار رو نکرده!این احتمال و امکان وجود داره من با مراجعه به خود سازمان سنجش بتونم ثبت نام کنم یا نه؟ممنون میشم اگر سریع راهنماییم کنین
پاسخ ها
کیهان
|
1399/02/24 - 21:41
سلام ندا
این احتمال هست که سازمان سنجش مجدد فرصت ثبت نام و ویرایش بدهد اما چون در حد یک احتمال و حدس می باشد بهتر است مستقیما با خود سازمان سنجش مکاتبه کنید تا راهنمایی تان کنند.
موفق باشید:) 

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:

Image result for whatsapp

علی رفعت
|
1399/02/17 - 19:56
0
0
سلام. من کارشناسی مشاوره دارم و ارشد روان شناسی بالینی. اگر در مقطع دکتری رشته روان شناسی عمومی بخونم برای هیات علمی شدن مشکلی پیش خواهد آمد؟
پاسخ ها
کیهان
|
1399/02/19 - 19:04
سلام علی
یکی بودن رشته های سه مقطع تحصیلی تون می تواند یک امتیاز برایتان باشد. ولی بیشتر به قوانین هر دانشگاه برای جذب هیات علمی بستگی دارد و یک قانون کلی برای همه ی دانشگاه ها در این مورد نمیتوان داد.
موفق باشید:) 

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:

Image result for whatsapp

 
سارا
|
1399/02/01 - 17:44
0
0
سلام وقت شما بخیر من 28 سالمه و کارشناسی معماری دارم. تصمیم گرفتم ارشد و بعدش دکتری روانشناسی بالینی بخونم. سوالم اینه که دوره دکتری روانشناسی معمولا چقدر طول میکشه؟ با توجه به سنم، آیا سال 1400 کنکور ارشد بدم، بعد از حدود چند سال میتونم وارد بازار کار بشم؟ و اینکه پیش‌نیازهای قبولی در مصاحبه دکتری روانشناسی چی هستن؟
پاسخ ها
کیهان
|
1399/02/01 - 18:22
سلام سارا
ببینید مدت زمان کارشناسی ارشد 2 سال و دکتری 4 سال می باشد اما این مدت زمان ها روی کاغذ هستند و احتمال دارد در واقعیت به هر دوره 1 سال اضافه شود چرا که وقت و زمانی که دانشجو برای پایان نامه ارشد و رساله دکتری می گذارد ممکن است گاهی طولانی تر شود.
در مورد ورود به بازار کار نمی توان پاسخ مشخصی داد چرا که شاغل شدن تان علاوه بر داشتن مدرک تحصیلی به توانایی ها و مهارت های شما نیز بستگی دارد. ممکن است دانشجویی در اولین سال دکتری خودش بتواند مشغول به کار شود و دانشجوی دیگر حتی پس از پایان مقطع دکتری نیز مشغول به کار نشده باشد.
به طور کلی میتوان گفت حداقل زمانی که برای درمانگر شدن نیاز است حدود 3 سال می باشد. البته این عدد تقریبی و احتمالی است.
در مصاحبه دکتری در کنار رتبه کنکورتان،رزومه ای که دارید نقش مهمی را ایفا می کند و همچنین خود جلسه مصاحبه و نحوه پاسخ دهیتان به اساتید نیز بسیار تاثیر گذار است.
موفق باشید:) 

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:

Image result for whatsapp

پژمان
|
1398/11/04 - 19:50
1
0
سلام.کارشناسی من مدیریت هست امکان داره برای دکتری رواتشناسی دانشگاه ازاد شرکت کنم؟؟۰۹۱۳۳۰۱۶۵۴۴
پاسخ ها
کیهان
|
1398/11/05 - 11:22
سلام پژمان 
در کنکور دکتری ، رشته مقطع کارشناسی تون ملاک نیست و مهم این هست که در مقطع ارشد چه رشته ای خوندید.
طبق اعلام سازمان سنجش فارغ التحصیلان مقطع ارشد رشته های علوم تربیتی ، روانشناسی ، بهداشت و درمان، توان بخشی ، مشاوره و سنجش و اندازه گیری می توانند در کنکور دکتری روانشناسی شرکت کنند. 

موفق باشید:)

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
از آخرین اخبار کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!

مریم رضایی
|
1398/09/26 - 22:55
0
0
سلام و عرض احترام . من پارسال پکیج جزوات دکتری علوم رو تهیه کرده ام آیا تغییری کرده است؟ و نیاز به تهیه دوباره یا تکمیلی هست؟ با تشکر
پاسخ ها
کیهان
|
1398/09/27 - 21:54
سلام دوست گرامی 
اگر پکیج رو پارسال بعد از دی ماه تهیه کردید، فقط جزوه آسیب و رشد دکتری در حد 20 الی 25 درصد تغییر کرده است.اگر امکانش رو دارید این دو جزوه رو خریداری کنید و اگر هم نه که نیازی نیست با همون جزوه های پارسالتون ادامه دهید.

موفق باشید:)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
از آخرین اخبار کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!
رزا
|
1398/09/23 - 21:57
0
2
سلام خسته نباشید. من پارسال منابع دکتری بالینی وزارت بهداشت رو از کیهان خریدم. و بعد هم تمام جزوات وزارت علوم رو... به جز آسیب شناسی که گفتم همان جزوه وزارت بهداشت کیهان هست... الان کتاب کاپلان و هالجین رو هم خوندم... به نظر شما نیازی نیست که جزوه آسیب علوم کیهان رو هم بخرم؟؟ خواهش می کنم راهنمایی بفرمایید... دیروز از مشاور گرامی تان یادم رفت بپرسم. با تشکر از کادر مجرب کیهان .
پاسخ ها
کیهان
|
1398/09/26 - 00:03
سلام دوست گرامی
 به نظر میاد چون هالجین و کاپلان رو خوندید، جزوه آسیب علوم خیلی واجب براتون نباشد. اما چون جزوه آسیب دکتری علوم کیهان امسال ویرایش هایی داشته در صورتی که مایل به هزینه کردن باشید میتونه براتون مناسب باشد.
همچنین میتونید با دفتر کیهان تماس بگیرید و سوالتون رو مطرح کنید تا همکاران از مشاورتون دقیق تر بپرسند و راهنمایی تون کنند.موفق باشید:)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
از آخرین اخبار کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!
علی رامسر
|
1398/09/18 - 13:21
0
1
سلام ایا برای شرکت در کنکور ارشد روانشناسی یا دکتری می توان با مدرک غیر مرتبط شرکت کنیم با سپاس از اینکه بدون هزینه و منت به سوالات جواب میدهید موفق باشید
پاسخ ها
کیهان
|
1398/09/18 - 17:31
سلام علی

برای شرکت در کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی میتونید با مدرک لیسانس از هر رشته ای شرکت کنید و مشکلی در این مورد نیست.

اما برای شرکت در کنکور دکتری روانشناسی باید مدرک کارشناسی ارشد در یکی از رشته های زیر را داشته باشید:
*تمامی رشته ­های علوم تربیتی و رشته­ ها با گرایش علوم تربیتی و روان­شناسی
*بهداشت و درمان
*توانبخشی (علوم پزشکی)
*مشاوره (تمام گرایش ­ها)

همچنین ممنون از بازخورد خوبتون

موفق باشید:)

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
از آخرین اخبار کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!

 
نسرین
|
1398/09/13 - 01:36
0
0
با سلام و خسته نباشید ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ میخواستم بدونم مدرک زبان برای دکتری تا کی باید دستمون باشه؟
پاسخ ها
کیهان
|
1398/09/14 - 18:06
سلام نسرین

مدرک زبان رو حداکثر تا روز مصاحبه دکتری باید گرفته باشید و همراه خودتون ببرید.

موفق باشید :)

 
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
 
راحله
|
1398/08/25 - 01:19
0
0
سلام.وقتتون بخیر.ببخشید یه سوال داشتم.توی کدوم از دانشگاه های دولتی رشته ی دکترای روانشناسی بالینی کودک و نوجوان ارائه میشه؟من هر چی سرچ کردم پیدا نکردم.ممنونم
پاسخ ها
کیهان
|
1398/08/26 - 14:53
سلام راحلهدر مقطع دکتری این گرایش رو نداریم متاسفانه؛ باید رشته های دیگر رو قبول بشید ولی تز دکتری رو روی موضوعات مربوط به کودک و نوجوان بدید.


موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
از آخرین اخبار کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!
سهیل lp
|
1398/08/09 - 16:57
0
0
سلام. پکیج جزوات دستم رسید این هفته. خیلی کامل هستن. ممنون. دعا کنید قبول شم
زهرا دبیری
|
1398/06/12 - 18:29
0
1
با سلام من کارشناسی ارشدم روان شناسی شخصیت بود و الان میخام برای دکتری بالینی بخونم .آیا میشود ؟ و همچنین یه برنامه ریزی نیاز دارم نمیدونم چطور پیش برم؟؟؟
پاسخ ها
کیهان
|
1398/06/14 - 11:40
سلام زهرا


تا جایی که من اطلاع دارم امکانش وجود داره :)
نامتون رو در لیست زیر ثبت کنید تا همکاران ما در بخش مشاوره رایگان در اولین فرصت باهاتون تماس بگیرن و به سوالاتتون پاسخ بدن:

کلیک کنید
 

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
از آخرین اخبار کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!
بهراد
|
1398/06/10 - 00:52
0
0
عرض سلام وادب دارم برمحضر اساتید گروه آموزشی کیهان بنده بعلت مشکلات کاری زیادقطعا نخواهم توانست همه منابع اعلام شده را تهیه ومطالعه کنم. آیا تنها با تهیه جزوات وپکیج آموزشی گروه کیهان میتونم از دکتری روانشناسی قبول بشم وآیا معدل بالا تاثیری دارد معدلم ارشد بالینی 19/75 میباشد
پاسخ ها
کیهان
|
1398/06/11 - 09:45
سلام بهراد گرامی،در خصوص سوالتون پیشنهاد میکنم که اگر تا بحال از جلسات مشاوره رایگان کیهان استفاده نکردید از طریق لینک زیر درخواستتون رو ثبت کنید تا همکاران من در اسرع وقت پاسخگوی سوالاتتون باشند.

 
موفق باشید
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
از آخرین اخبار کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!
بهراد
|
1398/06/14 - 00:02
با سپاس فراوان از عموم اساتید گروه آموزشی کیهان که بموقع به سوالم جواب دادین ضمن درخواست جزوات آموزشی به مشاوره نیز نیازدارم امید است الطاف اساتید شامل حال گردد
نیکی
|
1398/05/25 - 16:37
0
1
باسلام وخسته نباشید من هم لیسانس و هم ارشد بالینی بودم و میخوام دکترا امتحان بدم میخواستم از دوستان کمک بگیرم که منابع ازمون دکترای بالینی و سلامت چی هستن و چی بهتر میتونه کمکم کنه..باتشکر
پاسخ ها
کیهان
|
1398/05/26 - 13:46
سلام نیکیلطفا نامتون رو در لیست زیر ثبت کنید تا همکارانم برای یک جلسه مشاوره رایگان باهاتون تماس بگیرن:

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
از آخرین اخبار کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!
 
محمد
|
1398/05/25 - 06:00
0
1
سلام امروز روز تولدمه خواستم بگم اول.. خواستم بدونم ک من کارشناسی مشاوره دانشگاه ملی دارم وارشدم روان شناسی عمومی هستش از دانشگاه ازاد سال ۹۵ ایا میشه بپرسم دکترای روان شناسی عمومی بهتره یا بالینی چون من فرهنگی هستم. هزینه کامل پکیج چند میشه ؟ممنون یاعلی
پاسخ ها
کیهان
|
1398/05/26 - 13:40
سلام محمد


اول از همه تولدتون مبارک! :)
دوم این که متوجه نشدم که علاقه تون برای کار آینده تون چی هست. تدریس؟ پژوهش؟ کار بالینی؟ اگر تدریس و پژوهش باشه روانشناسی عمومی بهتره. اگر بخواید کار درمان انجام بدین بالینی بهتره.
هزینه پکیج و اطلاعات تکمیلی رو هم در لینک زیر میتونید ببینید:

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
از آخرین اخبار کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!
 
آذین
|
1398/03/22 - 14:36
0
0
سلام,ببخشید میخواستم بدونم برای قبولی تو مقطع دکترای بالینی کدوم آزمونهای آزمایشی رو پیشنهاد میکنید؟
پاسخ ها
کیهان
|
1398/03/22 - 15:57
سلام آذین


با توجه به اطلاعات محدود بنده در حوزه کنکور دکتری، توصیه میکنم نامتون رو در این صفحه ثبت کنید تا مشاوران ما در اولین فرصت باهاتون تماس بگیرن و از یک جلسه مشاوره رایگان ما استفاده کنید.

موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
از آخرین اخبار کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!
بهار
|
1398/03/15 - 18:40
0
1
سلام.وقتتون بخیر.من با توجه به اینکه رشته ی لیسانسم نا مرتبط بود با کمک مشاوره ی آقای فلاح و پکیج های این مرکز ارشد روانشناسی بالینی قبول شدم.بازم ازتون سپاسگزارم.مدتیه تو فکر دکترا هستم ولی به دلایلی فاصله افتاده تا عملی کردنش.پارسال شرکت کردم مجاز شدم ولی خوب فقط در حد مجاز.الان مدتیه تو فکر اینم یکبار دیگه ارشد شرکت کنم.اما برای رشته ی کودک و نوجوان در دانشگاهی خوب و دولتی مثل بهشتی و دانشگاه تبریز.از طرفی هم من رزومه ی خوبی برای ارائه در مصاحبه ی دکترا ندارم.الان واقعا نیاز دارم که بهم بگید چکار کنم.دکترا بخونم یا یکبار دیگه ارشد در دانشگاه دولتی.ممنون از همراهیتون
پاسخ ها
کیهان
|
1398/03/15 - 23:40
سلام بهار


توصیه میکنم برای مشاوره رایگان دکتری نامتون رو ثبت کنید تا مشاوران ما باهاتون تماس بگیرن و راهنماییتون کنن که کدام یک از دو گزینه ای که مطرح میکنید منطقی تره.
 
باران
|
1397/04/30 - 14:26
0
0
برای کنکور دکتری وزرات علوم پکیج ندارین؟ اگه دارین از کجا میتونم محتوای پکیج و هزینه رو بدونم ؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1397/04/30 - 23:47
سلام باران 

برای دکتری وزارت علوم پکیج وجود داره . لطفا به لینک زیر مراجعه بفرمایید. 

http://www.kayhanravan.ir/fa/packagedoktorasar.aspx


موفق باشید:)
لاران
|
1397/04/17 - 22:54
0
0
ببخشید کنکور دکترا روانشناسی بالینی سازمان سنجش جدا هست و وزارت بهداشت جدا؟ و اینکه تا چه حد منابعشون فرق داره؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1397/04/17 - 23:36
سلام لاران 

بله جدا هست کنکور وزارت علوم اسفند و کنکور وزات بهداشت اردیبهشت برگزار میشه در مورد منابعم اکثر دروس متفاوت هستن البته درسی مثل استعداد بین هر دو مشترک هست برای اطلاعات بیشتر از خدمات مشاوره رایگان کیهان استفاده بفرمایید. تماس با 02166475618 الی 20 

موفق باشید:)
نانا
|
1396/12/28 - 07:47
0
0
سلام ممنون بخاطر زحماتی ک میکشید میخواستم بپرسم من ک کارشناسیم غیرمرتبط بوده و تصمیم دارم ارشد روانشناسی بخونم ایا میتونم بعدش برای دکترا بالینی بخونم ؟؟ یعنی مهم نیست ارشد حتما بالینی باشه یا گرایش های دگ هم باشه قبوله ؟؟ ممنون 🌹
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1397/01/01 - 00:01
سلام نانا

نه هیچ ایرادی نداره، برای دکتری رزومه ی شما مهمه نه گرایش ارشدتون. و در این سال ها افرادی بودن که با گرایش های غیر بالینی دکتری بالینی قبول شدن. 

موفق باشید:)) 

از آخرین اخبار کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید! 
شیما عجمی
|
1396/06/04 - 23:45
0
0
سلام ,میخواستم بپرسم من ارشد شیمی دارم میتونم برای دکتری روانشناسی شرکت کنم؟؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1396/06/05 - 10:11
سلام شیما


خیر این امکان وجود نداره و داوطلبان با مدرک ارشد خاصی میتونن در آزمون دکتری روانشناسی شرکت کنن :)


موفق باشید
گروه آموزشی کیهان

.....
|
1396/05/15 - 21:53
0
0
سلام، کارشناسی روانشناسی عمومی خوندم ، ارشد مشاوره مدرسه. متاسفانه مابین این مقطع فاصله افتاده ، دکتری روانشناسی عمومی میخوام امتحان بدم. فقط جزوات مرکز رو بخونم. کافیه یا نه؟ درصورت خرید تمام جزوات دورس و زبان چقدر تخفیف موسسه میده؟ ممنونم
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1396/05/16 - 22:29
سلام دوست گرامی


با توجه به کیفیت سنجی های جزواتمون در آزمون های سال های اخیر، مطالعه صرفاً جزوات میتونه نتایج بسیار خوبی رو در پی داشته باشه، اما در صورتی که به نحو احسن مطالعه بشه و به تسلط کامل روی تک تک نکاتشون برسید.
برای مشاهده کیفیت سنجی ها کلیک کنید.

در خصوص تخفیف ها و اطلاعات پکیج ها میتونید به این لینک مراجعه بفرمایید: کلیک کنید

موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان

شیما
|
1396/05/15 - 20:22
0
0
سلام و خسته نباشید۰میشه لطفا بفرمایین اگر رشته بهداشت روان یا روانشناسی سلامت (وزارت بهداشت)رو در ارشد بخونیم برای دکتری میتونیم در بالینی یا عمومی یا سلامت ادامه تحصیل بدیم یا خیر؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1396/05/16 - 22:21
سلام شیما


فکر میکنم این امکان وجود داشته باشه، اما برای اطمینان بیشتر بهتره به دفترچه راهنمای ثبت نام کنکور دکتری سراسری مراجعه بفرمایید و یا از جلسه مشاوره رایگان دکتری کیهان استفاده کنید تا به طور دقیقتر راهنماییتون کنن:
02166475618 الی 20


موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان

مریم
|
1396/04/05 - 16:04
0
0
سلام و خسته نباشید. من کارشناسی رشته روانشناسی عمومی خوندم و کارشناسی ارشدم را پژوهشگری علوم اجتماعی گرفتم. حالا من میتونم دکتری رشته روان شناسی بالینی شرکت بکنم ؟؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1396/04/06 - 10:28
سلام مریمتا جایی که من اطلاع دارم، باید کارشناسی ارشدتون مرتبط باشه و شامل موارد زیر باشه:

موفق باشید
گروه آموزشی کیهان

عضویت در کانال آخرین اخبار کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره


 

سعید
|
1396/03/30 - 06:26
0
1
سلام خسته نباشید من ارشد روانشناسی بالینی دارم و تصمیم دارم که دکتری وزارت بهداشت سال97شرکت کنم.اما متاسفانه هیچ گونه پژوهشی ندارم برای مصاحبه.خواستم ازالان شروع کنم میشه لطف کنید کمکم کنیدکه ازکجابایدشروع کنم
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1396/03/30 - 09:53
سلام سعید


حتما حتما از امکان مشاوره رایگان ویژه دکتری کیهان استفاده کنید تا همکارانم در بخش مشاوره به طور دقیق و کامل راهنماییتون کنن:
02166475618 الی 20


موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
نیما
|
1396/02/16 - 16:38
0
0
سلام خسته نباشید . من فرهنگی هستم و کارشناسی و ارشدم آموزش ابتدایی هستش. میخواستم بدونم میتونم در آزمون دکترا روان شناسی شرکت کنم؟ و اگه قبول بشم بعد از اتمام تحصیلات دکتری میتونم مجوز درمان بگیرم؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1396/02/16 - 20:44
سلام نیما


طبق جدول زیر، اگر رشته ارشد شما یکی از رشته های زیر باشه امکان شرکت دارید:

برای دریافت مجوز درمان نیاز به مدرک دو مقطع «روانشناسی یا مشاوره» دارید، به احتمال زیاد امکان دریافت مجوز درمان رو ندارید اما برای کسب اطلاعات دقیقتر بهتره با خود سازمان نظام تماس بگیرید:
کلیک کنید


موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی

SARA
|
1396/01/16 - 10:54
0
0
سلام . من ارشد تحقیقات اموزشی از دانشگاه ازاد دارم و لیسانس اموزش ابتدایی . عضو مرکز ملی نخبگان تهران در قالب مقاله نویسی . خواستم بدونم میتونم دکترای روانشناسی عمومی شرکت کنم؟ 2 ایا با گرفتن مدرک دکترا میتوانم دفتر مشاوره بزنم؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1396/01/16 - 11:34
سلام سارا


طبق آخرین دفترچه راهنمای ثبت نامی که برای کنکور دکتری 96 منتشر شد، با رشته شما امکان شرکت در آزمون دکتری روانشناسی وجود نداره...

2- برای دریافت مجوز باید حداقل دو مقطع روانشناسی یا مشاوره خونده باشید.


موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
مجتبی
|
1395/12/08 - 00:43
0
0
سلام خسته نباشید من زبان انگلیسیم زیاد خوب نیس احتمال این ک دکترا ازاد قبول شم چند درصده؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/12/08 - 19:58
سلام مجتبی


اینکه احتمال قبولی چند درصده رو نمیشه گفت ولی این احتمال وجود داره، بهتره از امکان مشاوره رایگان ما استفاده کنید تا همکارانم دقیقتر شرایطتون رو بفهمن و بتونن پاسخ بدن :)
02166475618 الی 20


موفق باشید
گروه آموزشی کیهان
Aitak
|
1395/12/07 - 19:12
0
0
با سلام . خدا قوت با توجه به صحبت های شده مبنی بر اضافه شدن رشته روانشناسی صنعتی سازمانی به مجموعه رشته های دکتری آیا سال آینده این امر محقق میشه ؟ ممنون میشم اگه پاسخ بدین
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/12/07 - 22:28
سلام دوست گرامی


اطلاع دقیقی نداریم، به محض این که اطلاعات موثقی به دست آوردیم، حتما اطلاع رسانی خواهیم کرد :)


موفق باشید
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
امید
|
1395/12/03 - 13:03
0
0
این جدولی که لطف کردید گداشتید منطورش اینکه فقط ارشد های رشته های روان شناسی؟ یعنی من که کارشناسی روان شناسی دارم و ارشد اجتماعی دارم رو شامل نمیشه؟یعنی در واقع طبق این جدول من نمیتونم تو کنکور دکتری سراسری شرکت کنم ؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/12/03 - 23:19
سلام امید


تا جایی که ما اطلاع داریم باید ارشدتون یکی از این رشته های جدول باشه...


موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
امید
|
1395/12/02 - 12:44
0
0
با سلام من لیسانس روان شناسی گرفتم و ارشد هم علوم اجتماعی حالا اگه بخوام دکتری دوباره برم روان شناسی بخونم ممکن هست؟ و اینطوری که فقط 1 مدرکه کارشناسیم روانشناسیه چه محدودیت هایی ممکنه برام داشته باشه؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/12/02 - 21:02
سلام امید


باید به دفترچه ثبت نام آزمون دکتری مراجعه بفرمایید، در دفترچه امسال این جدول اومده بود:


 

با یک مدرک احتمالا امکان دریافت مجوز درمان نخواهید داشت چون حداقل باید 2 مقطع روانشناسی خونده باشید :)


موفق باشید
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی

زهرا
|
1395/12/02 - 12:40
0
0
خیلی ممنون از پاسختون،فقط اینکه توایران رشته ی روان شناسی اجتماعی هست در دانشگاه های سراسری؟و اینکه منطورتون از اینکه مثلا خود ادم رویکرد سیاسی رو انتخاب کنه چیه مگه ممکنه؟ یعنی منطورتون اینکه برای رساله و پایان نامه در این زمینه کار کنه؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/12/02 - 20:43
سلام زهرا


در ایران رشته روانشناسی اجتماعی هم نداریم. 
بله بله دقیقاً منظورم همین بود، کارهای پژوهشیتون رو ببرید به اون سمت :)


موفق باشید
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
زهرا
|
1395/12/01 - 18:26
0
0
باسلام و خستهه نباشید و تشکر از جزوات و سایت خوب کیهان میخواستم راهنماییم کنید که ایا رشته روان شناسی سیاسی تو ایران هست حالا چه ازاد چه سراسری؟ و اینکه در خارج از کشور چه طور همچین رشته ای وجود داره؟ لطفاااااا خواهش میکنم جواب بدید ممننونم
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/12/02 - 00:10
سلام زهرا


در ایران که چنین رشته ای وجود نداره، در خارج از کشور هم در این حوزه ها در حال فعالیت هستن، اما تا جایی من اطلاعات دارم، رشته ای با این عنوان یا نیست یا تعدادش بسیار کم هست، باید روانشناسی اجتماعی بخونید و رویکردتون رو این موضوع قرار بدید :)


موفق باشید
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
نیلوفر
|
1395/11/25 - 19:17
1
0
ببخشید سوال مجدد. لینکی که داده بودید برا منابع دکتری خانواده درمانی همون منابع بالینی هست یعنی هیچ منبعی برای درمان خانواده نباید خوند و برای خانواده درمانی هم دقیقا همون منابع بالینی رو باید خوند ؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/11/25 - 19:25


بله، این رشته از زیرمجموعه های بالینی محسوب میشه.


گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
نیلوفر
|
1395/11/21 - 15:12
0
0
بسیار ممنون از پاسختون. این رشته همونطور که گفتید زیر مجموعه بالینی محسوب میشه پس اگه بنا به انتقال بالینی به وزارت بهداشت باشه ایا گرایشات بالینی مثل همین خانواده درمانی هم منتقل میشه یا فقط خود بالینی ؟؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/11/22 - 10:00
سلام نیلوفر


قاعدتاً منتقل میشه، اما هنوز که تکلیف انتقال مشخص نیست... :)


موفق باشید
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
نیلوفر
|
1395/11/19 - 11:44
0
0
سلام. ببخشید اگه امکان داره منابع دکتری روانشناسی خانواده درمانی رو ذکر کنید. 2) اینکه چه دانشگاههایی خانواده درمانی رو در مقطع دکتری دارند ؟ و سوم ایا در مدرک رشته خانواده درمانی قید میشه روان شناسی بالینی یا خانواده درمانی ؟ تشکر پیشاپیش.
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/11/21 - 09:38
سلام نیلوفر


این رشته زیرمجموعه روانشناسی بالینی هست و منابعش در این لینک موجود هست: کلیک کنید.
فقط دانشگاه شهید بهشتی.
در خصوص سوال سومتون مطمئن نیستیم اما به احتمال زیاد نام این رشته روانشناسی بالینی خانواده هست.


موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
ناشناس
|
1395/11/10 - 10:14
0
0
سلام سال بد اگه ارشد بالینی وزارت علوم حذف بشه دکتراش هم حذف میشه
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/11/10 - 14:55
سلام دوست گرامی


اگر چنین انتقالی قطعی شه، بله دکتری هم میره زیرمجموعه وزارت بهداشت. البته هنوز هیچ چیز قطعی نیست :)


موفق باشید
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
سارا
|
1395/10/30 - 09:23
0
0
سلام . من دانشجوی ترم 3 ارشد روانشناسی هستم . کنکور دکترا ثبت نام کردم . برای مطالعه در این یک ماه زمان باقی مانده ، چه منابعی پیشنهاد میکنید ؟ جزوات فشرده و خلاصه ای دارید که برای همه درسها بتونم ازش استفاده کنم ؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/11/01 - 01:18
سلام سارا


ما پکیجی داریم که برای هر درس کنکور یک جزوه داره، میتونید ازش استفاده کنید، از یک بهمن ماه هم تخفیف 20 درصدی خواهد داشت :)
کلیک کنید.


موفق باشید
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
Pantea
|
1395/10/24 - 10:47
0
1
سلام.من يك سوال داشتم،من ارشد روانپرستاري دارم ميتونم دكترا روانشناسي باليني بخونم؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/10/24 - 17:54
سلام پانته آ

باید طبق این جدول عمل کنید، اگر رشته شما جزو رشته های ذکر شده در اینجا هست، امکانش رو دارید:


 

موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی

سعید پیری
|
1395/10/21 - 10:42
0
2
منابع دکتری روانشناسی بالینی رو میخواستم دریافت کنم.
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/10/21 - 19:28
سلام سعید


اگر منظورتون جزوات گروه آموزشی کیهان برای کنکور دکتری روانشناسی بالینی هست باید به لینک زیر مراجعه بفرمایید:
http://www.kayhanravan.ir/fa/packagedoktorasar.aspx


موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
ناشناس
|
1395/10/03 - 00:41
0
0
شما که جزوه دکترای استثنایی ندارید اما دوست من کدوم یک از جزوه های شما رو بخونه که تا حدودی دکترای سراسری شبانه استثنایی رو پوشش بده.
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/10/03 - 09:35


دوست گرامی از اونجایی که ما مشاوری برای این رشته نداریم، اطلاعات دقیقی هم نداریم و نمیخوایم با ارائه اطلاعات نادرست باعث گمراهی داوطلبان عزیز بشیم :)
شما از افراد مطلع اطلاعات لازم رو بگیرید، هر کدوم از جزوه های ما مناسب بود، در خدمت شما هستیم.


موفق باشید
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
فاتح لطفی
|
1395/10/03 - 00:29
0
0
اما منابع دکترای کودکان استثنایی با کتابای کیهان می خونه ، مثلا استثنایی سیف نراقی و افروز و دادستان که سما این جزوه رو دارید ، نمیشه اینطوری ربطش داد ؟مشکلش چیه ؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/10/03 - 09:22
سلام فاتح


جزوه ما مربوط به آسیب شناسی و اختلالات کودکان استثنایی هست، اگر چنین درسی جزو مواد امتحانی این آزمون هست، بله براشون مناسب خواهد بود. اما جزوه ای برای روانشناسی و آموزش این کودکان نداریم :)


موفق باشید
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
فاتح لطفی
|
1395/09/23 - 00:36
0
0
با عرض سلام بی زحمت یکی از دوستان من می خواهد برای دکتری کودکان استثنایی شرکت کند ایا شما جزوه کوکان استثنایی دارید یا نه ؟ با تشکر
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/09/23 - 22:05
سلام فاتح


خیر متاسفانه هنوز برای این رشته، جزوه ای تهیه نشده :)


موفق باشید
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
حقانی
|
1395/09/20 - 12:15
0
0
با توجه به اینکه بنده فارغ اتحصیل رشته های بهداشت ودرمان بوده وشناخت کافی نداشته ، پذیرش برای رشته دکتری روانشناسی سلامت کجاها صورت میگیرد ؟منابع برای رشته دکتری روانشناسی سلامت چیست وبرای موفقیت در آزمون مطالب مهم وچکیده جیست؟با تشکرفراوان
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/09/21 - 17:03
سلام دوست گرامی


هم در سراسری و هم در دانشگاه آزاد، در واحدهای خاصی، دکتری روانشناسی سلامت وجود داره. همچنین می توانید با شماره های زیر تماس بگیرید و از امکان مشاوره رایگان دکتری کیهان استفاده بفرمایید تا همکارانم کاملتر راهنماییتون کنن:
02166475618 الی 20

موفق باشید
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
ناشناس
|
1395/08/26 - 18:04
0
0
سلام این که میگن دوره ی دکترا سه سال شده صحت داره
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/08/26 - 19:51
سلام دوست گرامی


ما تا حالا چنین خبری نشنیدیم و بسیار هم بعید هست صحت داشته باشه :)


گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
golnoush
|
1395/08/21 - 17:09
0
0
سلام من رشته ی ارشدم مدیریت جهانگردی بوده میخواستم برای دکتری تغییر رشته بدم!! میخواستم ببینم میتونم برای دکتری روانشناسی بخونم؟ در صورت مثبت بودن احتمال قبولی چقدره؟ ممنون
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/08/22 - 17:22

سلام گلنوش


خیر متاسفانه طبق جدول زیر که از دفترچه کنکور دکتری 96 برداشته شده، شما امکان شرکت ندارید :)گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی

سليمي
|
1395/08/18 - 12:48
0
0
سلام من كارشناسي ارشد مديريت منابع انساني دارم و درحال حاضر دانشجوي ارشد رشته علم اطلاعات و دانش شناسي هستم آيا مي توانم دكترا روانشناسي شركت كنم .
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/08/18 - 21:42
سلام دوست گرامی


خیر با توجه به جدول موجود در دفترچه کنکور دکتری امسال، شما امکان شرکت ندارید :)گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی

سید حامد
|
1395/08/11 - 18:31
0
0
با سلام، خدمت دوستان، برای آزمون دکتری که نوروسایکولوژی اضافه شده، 2 منبعی که معرفی کردید و جزوات اون رو از شما مرکز محترم خریداری کردم، سوالی که داشتم برای رفع استرس خودم این هست که این دو منبع برای زدن درصد بالا تو آزمون کافیه،؟ متشکرم از زحمات جنابان
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/08/11 - 21:35
سلام دوست گرامی


این دو منبع، جزو کاملترین منابع درس نوروسایکولوژی محسوب میشن که منبع کنکور وزارت بهداشت هم هستن، به عقیده ما منابع مناسبی هستن، نگران نباشید :)


گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
mahyaabbasi6964@gmail.com
|
1395/08/04 - 15:54
0
0
سلام خسته نباشید من ارشد رشته مدیریت خدمات بهداشتی و درمانی هستم. میخواستم بدونم میتونم دکتری روانشناسی بالینی وزارت بهداشت و علوم رو شرکت کنم؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/08/05 - 23:34
سلام دوست گرامی


در این خصوص باید به دفترچه این کنکور ها مراجعه بفرمایید.
مثلا در کنکور وزارت علوم اینطور ذکر شده:

در صورتی که رشته شما جزو گرایش های بهداشت و درمان محسوب بشه، میتونید در این آزمون شرکت کنید.

 

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی

ساناز
|
1395/08/02 - 10:51
0
1
سلام،من میخوام اسفندماه شرکت کنم دکتری روانشناسی اما مدرک زبان ندارم هنوز، سوالم اینه ایا میشه ثبت نام کنکورو بدون مدرک زبان انجام بدم و بعد از کنکور شًرکت کنم و تا زمان مصاحبه اماده کنم مدرک زبان رو، چون میخوام این وقت باقی مونده رو بذارم براخوندن دکتری، نمیتونم زبانم شرکت کنم همزمان، میشه بعد از کنکور اقدام کرد برا مدرک زبان msrt? و اینکه کدوم دانشگاههای تهران دکتری روانشناسی بالینی میگیرن؟ ممنون میشم پاسخمو بدید.🙏
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/08/02 - 19:35
سلام ساناز


در خصوص مدرک زبان، الزامی برای داشتنش وجود نداره و یک امتیاز مثبت محسوب میشه برای کسانی که مدرک زبان دارن. ضمناً میتونید برای جلسه مصاحبه همراهتون ببریدش :)
در خصوص سوال آخرتون هم میتونید به دفترچه انتخاب رشته دکتری 95 مراجعه بفرمایید، اطلاع دقیقی نداریم.

موفق باشید
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
منصوره
|
1395/07/23 - 17:55
0
0
با سلام ارشد برنامه ریزی درسی دارم بنظر شما مستقیما دکتری بالینی شرکت کنم یا ارشد بالینی بخونم بعد دکتری ؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/07/23 - 22:01
سلام منصوره


اگر هدفتون درمان هست، با یک مدرک دکتری امکان گرفتن مجوز ندارید، باید حداقل دو مقطع روانشناسی خونده باشید :)


گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
رضا
|
1395/07/23 - 00:31
0
0
باسلام خسته نباشید.ارشدروانشناسی تربیتی هستم.میخوام دردکتری همین رشته شرکت کنم.لطفادرخصوص منابع ودیگرمواردبنده راراهنمایی کنید.ممنون ازلطف شما
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/07/23 - 21:56
سلام رضا


متاسفانه فعلاً ما فقط در زمینه کنکورهای مجموعه روانشناسی 1 فعالیت میکنیم :(


گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
سارا
|
1395/07/10 - 17:22
0
0
با نام و یاد خدا سلام من امتحان آزاد دکترای روانشناسی تربیتی ، در مرحله ی نخست دانشگاه آزاد شهرکرد قبول شدم اما چون خودم نزدیک همدان هستم و از طرف دیگه کارمند هم هستم برای ثبت نام نرفتم چون خیلی بدمسیر بود الان در مرحله ی تکمیل ظرفیت به احتمال قوی قم قبول میشم چون نفر بعد از آخرین قبولی هستم چه کار کنم ؟ اگر مجبور بشم رفت و آمد کنم نمی دونم چه روزهایی کلاس دارند و این که واقعا ارزش داره این همه هزینه کردن ؟!! از طرف دیگه هم احتمالا بخوام دانشگاه فرهنگیان هم تدریس کنم و این قبولی شانس تدریس رو بیشتر می کنه
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/07/10 - 19:09
سلام سارا


متاسفانه ما اطلاعاتی در مورد کنکور دکتری روانشناسی تربیتی نداریم و نمیتونیم نظری بدیم :(


گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
سمیه
|
1395/07/08 - 22:08
0
0
سلام لطفا منابع دکتری روانشناسی تربیتی رو هم معرفی کنید با تشکر
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/07/10 - 18:11
سلام سمیه


سعی میکنیم لیست منابع دکتری روانشناسی تربیتی رو هم تهیه کنیم :)


گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
لیندا
|
1395/07/08 - 13:22
0
0
سلام امیدوارم هر روزتون پر انرزی تر از دیروز باشید. ی سوال داشتم من ارشد روانشناسی تربیتی رو گذروندم برا دکتری کدوم گرایش بهتره ؟؟؟و لطف کنید منابع رو هم مشخص کنید با نویسندشون مربوط به هر گرایش از شما سپاسگزارم.
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/07/08 - 13:37
سلام لیندا

متشکریم از انرژی مثبتتون :)
بین گرایش ها بهتر و بدتر خیلی معنایی نداره... بستگی به علاقه شما داره، اگر علاقمند به کار درمان هستید میتونید بالینی شرکت کنید، اگر کار مشاوره دوست داریم، رشته مشاوره...
منابع کنکور دکتری روانشناسی سراسری و آزاد هم در این صفحه خدمتتون ارائه کردیم.


گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
ارزو
|
1395/07/05 - 15:47
0
0
مرسی از جوابتون . برای درک مطلب چی بخونیم که خوب باشه پیشنهاد شما چیه؟ایا کیهان دراین موضوع جزوه ای نداره که ما بتونیم تهیه کنیم؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/07/05 - 23:15
سلام آرزو


توصیه میکنیم از پکیج زبان پیشرفته کیهان استفاده کنید چون دقیقا در فیلم کارگاه زبان ما، تکنیک های درک مطلب آموزش داده میشه :)
http://kayhanravan.ir/fa/zabankayhan.aspx

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
ارزو
|
1395/07/05 - 00:20
0
0
با سلام برای درس زبان چه کتابی بخونیم لیا کتاب خیر ابادی انتشارات فرهنگ خوب هس یا نه ضمن اینکه درقسمت جزوات برتر تو جدول جزوات معرفی شده برای درس زبان کتاب خیر ابادی رو معرفی کردید برای فروش از طرف دیگم در اول همین صفحه منابه برای توضیح منابع زبان گفتید خیرابادی خوب پوشش نمیده مطالبارو اخرش کتاب خیرابادی مناسبه یانه؟ با تشکر
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/07/05 - 12:01
سلام آرزو


این کتاب مبحث گرامر رو به خوبی پوشش داده است ولی برای درک مطلب خیلی موفق عمل نکرده :)
برای تقویت گرامرتون میتونید ازش استفاده کنید.


گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
لیندا
|
1395/07/03 - 23:43
0
0
سلام من امسال کنکور ازاد دکتری روانشناسی تربیتی قبول شدم فقط توی مصاحبه مردود شدم البته کم خونده بودم مقاله هم نداشتم سابقه هم نداشتم .جزوه مدرسانو پارسال تهیه کردم همینو بهونم یا اینکه کیهانو تهیه کنم .البته بگم من مدرسان و وقتی نگاه میکردم خوب تو ضیح داده بودن.و امارمم عالیه .وقتی ازاد که نخوندم قبول شدم حتما سراسریم میتونم قبول شم . نظر شما چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/07/04 - 16:06
سلام لیندا


متاسفانه در خصوص کنکور روانشناسی تربیتی اطلاعات زیادی نداریم و نمیتونیم فعلا کمکی کنیم :(


گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
زهرا داودی
|
1395/06/30 - 11:35
0
0
با سلام. نیاز به مشاوره تلفنی با مشاوران شما دارم. چطور تماس بگیرم. 09120242986 شماره تماس من
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/06/30 - 17:24
سلام زهرا


با شماره های زیر تماس بگیرید:
02166475618 الی 20
و یا به شماره زیر اسمتون رو پیامک کنید:
02166475620

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
سید آفاق
|
1395/06/28 - 20:09
0
0
عرض سلام، و اینکه آیا منابع کتاب کمک آموزشی روانشناسی فیزیولوژیک مطالب کتاب نورو سایکولوژی رو هم شامل میشه؟ متشکرم.
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/06/28 - 21:39
سلام دوست گرامی


اگر منظورتون جزوه روانشناسی فیزیولوژیک کیهان (جزوه شماره 9 جدول بالا) هست، بله برای دکتری دو جزوه داریم که یکی فیزیولوژی و دیگری نوروسایکولوژی هست :)


گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
سید آفاق
|
1395/06/28 - 19:49
0
0
عرض سلام مجدد، آیا روانشناسی فیزیولوؤی جیمز کالات برای کتاب نوروسایکولوژی منبع جامعی می باشد؟ با تشکر
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/06/28 - 22:03
سلام دوست گرامی


این منبع از سوی مشاوران بخش دکتری کیهان معرفی شده، فکر میکنیم بین سایر منابع جامع ترین هست :)


گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
سحر
|
1395/06/27 - 01:18
0
0
لطفا تطابق سوالات دکترا با جزوات روی سایت قرار بدید ممنون
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/06/27 - 18:01
سلام سحر


برای دو جزوه این کار رو انجام دادیم :
http://www.kayhanravan.ir/fa/phd95motabeghat.aspx


گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
سید آفاق
|
1395/06/25 - 23:13
0
0
عرض سلام، خدمت دوستان گرامی. چند روز پیش جزوه های دکتری روانشناسی رو سر موقع از مؤسسه محترم کیهان دریافت کردم. ضمن تشکر سوالی دارم، اینکه آیا آسیب شناسی روانی بر اساس dsm 5 طراحی شده است؟ متشکرم
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/06/27 - 17:36
سلام دوست گرامی

خیر جزوه آسیب شناسی روانی ما بر اساس DSM4 هست ولی در کنار جزوه آسیب، در پکیج جزوات دکتری کیهان، جزوه خلاصه DSM5 هم وجود داره که باید در کنارش مطالعه بفرمایید.
اینطوری به خوبی میتونید مقایسه انجام بدید و طبقه بندی ها رو در ذهنتون شکل بدید :)


گروه آموزشی کیهان 
ارشد و دکتری روانشناسی
آتنا
|
1395/06/22 - 18:27
0
0
مرسی
آتنا
|
1395/06/21 - 19:31
0
1
ببخشیدشماکتاب برای دکترای علوم تربیتی-مدیریت آموزشی- هم منتشرکردید؟اگرداریدچطورسفارش بدهم؟ مرسی
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/06/21 - 22:56
سلام آتنا


خیر متاسفانه برای این رشته هنوز جزوه ای نداریم :(


گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
ندا
|
1395/06/21 - 14:00
0
0
سلام من ارشد اموزش زبان انگلیسی هستم ایا میتونم دکتری روانشناسی شرکت کنم؟ چه کتابایی لازمه مطالعه کنم که قبول شم ممنون میشم حواب بدین
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/06/21 - 21:59
سلام ندا


خیر برای شرکت در کنکور دکتری روانشناسی باید رشته ارشدتون مرتبط بوده باشه.
پیشنهادمون این هست که اگر به این رشته علاقمند هستید از ارشد شروع کنید :)


گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
مهسا
|
1395/06/17 - 23:00
0
0
با درود بر شما 2تا سوال داشتم ازمحضرتون اول اینکه من جزوات ارشد را از موسسه شما دارم ایا لازم دوباره تهیه کنم و اینکه تغییرات زیادی داشته و در پایان اینکه قبولی تو دکترا یه تلاش میخواد و مصاحبه چیز دیگس.شخصا میدونم شانسی تو مصاحبه ندارم.لطفا راهنمایی بفرمایید
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/06/18 - 11:05
سلام مهسا


جزوات ما رو کی تهیه کردید؟ اگر بعد از اردیبهشت ماه امسال تهیه کردید مطالب و محتوای اونها تغییر خاصی نداشته و فقط کافیه به لیست جزوات موجود در جدول بالا توجه کنید، اگر جزوه ای هست که ندارید (مثلا کالات و معظمی که قاعدتا ندارید) همون رو تهیه بفرمایید :)
برای مصاحبه هم باید تلاش کنید و رزومه خودتون رو پربار کنید که توصیه میکنم در این راستا از امکان مشاوره رایگان دکتری کیهان استفاده بفرمایید تا همکارانم به طور کامل راهنماییتون کنن، همچنین توصیه میکنم در کارگاه مقاله نویسی کیهان که مهر ماه برگزار خواهد شد شرکت کنید و سوالاتتون رو اونجا مطرح کنید:
http://kayhanravan.ir/fa/Messages20706.aspx

موفق باشید
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
طاهره
|
1395/06/14 - 03:34
0
0
سلام میشه دفترچه ی دکتری بهداشت امسال رو هم رو سایت بذارید؟ یک دنیا ممنونتون میشم ,واقعا بهش نیاز دارم
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/06/14 - 23:47
سلام طاهره


اگر منظورتون دفترچه راهنمای شرکت در آزمون هست(یعنی دفترچه ی اولیه)، به سادگی میتونید از لینک زیر دانلودش کنید:
http://www.sanjeshp.ir/PhD/phd_95/Pages/announces03.pdf


موفق باشید
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
فیروز
|
1395/05/06 - 13:42
0
0
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت زحمت کشان این سایت. میخواستم ببینم دکتری روانشناسی بالینی کودک و نوجوان کدام دانشگاه داره؟ آیا تو کشور ما بالینی کودک و نوجوان هست؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/05/06 - 18:50
سلام دوست گرامی

تا جایی که ما اطلاع داریم این رشته دکتری نداره، ارشدش رو دانشگاه شهید بهشتی داره.
اما توصیه میکنم به دفترچه انتخاب رشته آخرین کنکور دکتری مراجعه بفرمایید و برای اطمینان بیشتر جداولش رو چک کنید :)

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
حسین
|
1395/04/13 - 23:13
0
0
با سلام . امکانش هست جزوات را بصورت تکی خریداری کرد یا خیر؟ ممنون
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/04/14 - 23:52
سلام حسین

بله بله هرطوری که شما بخواید میتونید تهیه کنید :)

http://www.keyhanravan.ir/fa/kayhanshop


گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
شکوه منش
|
1395/04/12 - 23:29
0
0
سلام من می خواهم برای کنکور دکتری علوم سیاسی آماده شوم و امسال موفق نبودم سطح زبانم اصلا خوب نیست. کلاس هی گرامر زبان استاد نیک پور هم رفتم و کتابشان را مطالعه کردم ولی متاسفانه درصد منفی زدم البته شاید مشکل از من بود که با این جور کلاس های کدینگ مشکلم حل نشد لطفا اگر کتاب و کلاس مناسبی برای کنکور دکتری می شناسید اطلاع دهید به این سایت سر می زنم با تشکر
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/04/14 - 22:25
سلام دوست گرامی

متاسفانه ما در زمینه علوم سیاسی فعالیت و اطلاعاتی نداریم و زمینه کاری ما فقط روانشناسی هست.
برای شما آرزوی موفقیت روزافزون داریم.

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
فهیمه
|
1395/04/02 - 23:55
0
0
سلام و خسته نباشید ممنون که با حوصله پاسخگو هستید من دارم برای آزمون دکتری اسفند ماه آماده میشم آیا امسال درس شخصیت و یادگیری جزوه منابع هستن؟ طبق مشاوره ای که از موسسه گرفتم احتمال حذف این دروس را داده بودند
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/04/04 - 02:44
سلام فهیمه

ممنونیم از نگاه شما
به محض انتشار رسمی منابع، اطلاع رسانی خواهیم کرد
موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
باران
|
1395/03/24 - 16:41
0
0
با سلام و خسته نباشید من کارشناسی و کارشناسی ارشد را در رشته علوم تربیتی گرایش مدیریت خواندم و رزومه خیلی عالی هم دارم . امسال میتوانم کنکور " روانشناسی عمومی "در مقطع دکترا شرکت کنم؟ به بکیج کیهان اکتفاکنیم امکان قبولی هست؟ ممنون شما میشم جواب من را دهید. خواهش میکنم یا با ایمیلی که فرستادم یا در صفحه خود جواب دهید
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/03/24 - 18:03
سلام بارانبا کیهان تماس بگیرید و از جلسه ی مشاوره ی رایگان دکتری استفاده کنیدموفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
فهیمه
|
1395/03/24 - 00:07
0
0
با سلام و خسته نباشید میشه برای کنکور امسال از کاپلان قدیمی قبل از DSM5 استفاده کرد یا باید جدید باشه؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/03/24 - 17:50
سلام فهیمهبله ولی به شرطی که تغییرات DSM5 روهم بخونید
موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
فاطمه
|
1395/03/07 - 08:28
0
0
سلام جزوات کیهان رو می خواستم چقدر زمان می بره تا خرید کنم و برام بفرستین متشکرم
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/03/07 - 20:08
سلام فاطمه
نهایتا یک هفتهموفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
محمد 2
|
1395/03/03 - 18:09
0
0
سلام بنظرتون آیاآزمون دکتری آبانماه برگزار میشه؟ وضعیت منابع روانشناسی تربیتی چی میشه؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/03/03 - 19:52
سلام محمد
تاریخ ازمون هنوز اعلام نشده
کیهان در زمینه ی دکتری روانشناسی تربیتی فعالیت نمیکنهموفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
مهدی
|
1395/03/01 - 12:58
0
0
باسلام میخواستم بدونم من با مدرک ارشد روابط بین الملل هستم . برای دکتری روانشناسی امکان شرکت هست ؟ آیا قانونا این اجازه رو داریم ؟ همچنین با اخذ مدرک دکتری میوانیم نظام روانشناسی گرفته و اقدام به مشاوره نماییم (باتاسیس مرکز مشاوره ؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/03/03 - 19:33
سلام مهدی
باید ابتدا برای ارشد شرکت کنید و بعد از دریافت دکترا میتونید مجوز بگیرید
موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
ناشناس
|
1395/02/17 - 12:46
0
0
سلام خسته نباشيد ميخواستم ببينم اگه ارشد روانشناسي عمومي خونده باشيم ميشه براي دكترا گرايش باليني رو انتخاب كنيم؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/02/18 - 23:33
سلام دوست عزیزبله چرا ک نهموفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
ناشناس
|
1395/02/09 - 16:09
0
0
سلام خسته نباشید ایا دکتری روان شناسی عمومی هم مصاحبه دارد
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/02/10 - 22:08
سلام دوست عزیز
بله تمام گرایشها مصاحبه دارنموفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
محمد
|
1394/12/27 - 11:37
0
1
سلام من به جاي سليگمن هالجين رو خريداري كردم مشكلي نداره اونو بخونم؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/12/27 - 23:10
سلام محمدهالجین منبع بهتری هم محسوب میشه
موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
باران
|
1394/11/23 - 20:50
0
1
با عرض سلام و خسته نباشید من مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد علوم تربیتی گرایش مدیریت اموزشی گذرانده ام ایا میتوانم رشته روانشناسی عمومی در مقطع دکترا سال 1395ادامه تحصیل در دانشگاه سراسری و آزاد بدهم ؟ ممنون شما میشم راهنماییم کنیدو اگرامکان ادامه تحصیل را در این رشته دارم منابع را چه کنم؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/11/24 - 21:32
سلام بارانمنابع رو در همین صفحه زدیم
بله امکان شرکت وجود داره


موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
محبوبه
|
1394/11/14 - 17:07
0
1
با تشکر از مطالب مفیدتون
داوطلب
|
1394/11/09 - 14:55
0
1
با عرض سلام و خداقوت خدمت شما. من خیلی اتفاقی با سایت شما آشنا شدم. من خیلی علاقه مند به تحصیل در رشته روانشناسی هستم. کارشناسی ارشد مدیریت از دانشگاه تهران می باشم. به نظر شما من برای دکترای روانشناسی شانسی دارم یا باید مجددا از کارشناسی ارشد بخوانم. ممنون
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/11/13 - 15:49
سلام دوست عزیز


باید از ارشد خونده شهموفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
ریحانه
|
1394/09/05 - 17:58
0
1
سلام ببخشید کنکور دکتری که میگن دو سال اعتبار داره این قانون وزارت علوم هست یا شامل وزارت بهداشت هم میشه؟ و آیا کنکور وزارت بهداشت هم مثل علوم کنکورش دوبار در سال برگزار میشه؟اگر دوبارهست چه زمان هایی؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/09/07 - 23:16
سلام ریحانه

این قانون فقط برای وزارت علوم هست، کنکور دکتری وزارت بهداشت یک بار در سال هست :)
به این صفحه مراجعه کنید:  http://sanjeshp.ir/PhD/phd_94/Index.htm?

موفق باشید
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
ناشناس
|
1394/09/04 - 22:27
1
0
سلام ببخشید من ی سوال دارم من دانشجوی ارشد بالینی آزاد هستم.آیا میتونم کنکور دکتری وزارت بهداشت رشته علوم اعصاب شرکت کنم؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/09/07 - 22:25
سلام دوست عزیزبله امکانش وجود داره.


موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی


فریال
|
1394/08/19 - 11:19
0
0
سلام خسته نباشید سوالی که داشتم اینه که چرا تو اطلاعیه کنکور دکتری 95 نوشته دو نوبت ازمون داریم میشه اینو برام بازش کنید یعنی چی! یعنی من که بخوام دکتری ازمون بدم هم باید اسفندماه ازمون بدم هم ابان ماه؟!
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/08/20 - 22:48
سلام فریال

به لینک زیر مراجعه کنید:
http://kayhanravan.ir/fa/Phdchanges.aspx

موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
گیوی
|
1394/07/27 - 20:34
0
0
سلام.ممنون از فعالیت های دلسوزانه تون.من دو روز قبل از کنکور ارشد 93 با شما وسایتتون آشنا شدم.حسرت خوردم که چرا انقدر دیر.همون موقع تصمیم گرفتم برای دکترا قدم به قدم با شما پیش برم.لیسانسم غیر مرتبط بود وفقط برای رشد وعمومی وقت گذاشته بودم. رتبه ام چهارصد شد وسراسری نرفتم.الان ترم سوم عمومی علوم تحقیقات هستم.سه تا سوال ازتون دارم.اول اینکه آیا درسته که قبولی در کنکور دکترا از سال 95 دوسال اعتبار داره و من اگر امسال قبول شم میتونم سال بعدش برای مصاحبه برم یاخیر؟دوم اینکه آیا با توجه به غیرمرتبط بودن کارشناسی و آزاد بودن مدرک ارشدم به فرض کسب رتبه ی زیر پنج امیدی به قبولی در مصاحبه ی دانشگاه معتبر در تهران هست یا نه؟ و سوم اینکه اگر جواب دو سوال بالا مثبت است من برای برنامه ریزی چگونه با شما تماس بگیرم با تشکر از لطف شما
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/07/28 - 20:50
سلام دوست گرامی

1- بله درسته، دو سال اعتبار داره.
2- از نظر غیر مرتبط بودن کارشناسی و آزاد بودن مدرک ارشدتون مشکلی براتون ایجاد نمیشه، اونچه که مهم هست رزومه ی قوی شماست، کار پژوهشی قوی، داشتن مقاله، .... اگر این ها رو داشته باشید مشکلی براتون پیش نمیاد.
3- برای برنامه ریزی میتونید با شماره های زیر تماس بگیرید:
02166475618 الی 20

با آرزوی موفقیت :)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
نرجس
|
1394/06/27 - 14:02
0
0
سلام خسته نباشید. با توجه به اینکه از امسال آزمون دکتری یکم تغییر کرده. منابع همچنان همینه؟ و اینکه توی نوبت اول آزمون که اسفند هست، هم زبان هم استعداد هم دروس تخصصی هست یا فقط زبان و استعداد؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/06/27 - 14:44
سلام نرجس

منابع همین ها هستن چون مواد امتحانی تغییری نکرده.
در هر دو نوبتی که در یک سال برگزار میشه، آزمون شامل زبان، استعداد تحصیلی و دروس تخصصی هست :)
لینک های زیر رو مطالعه بفرمایید:
http://kayhanravan.ir/fa/PhdRegistrationInfo.aspx
http://kayhanravan.ir/fa/Phdchanges.aspx

موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
نوشین
|
1394/06/24 - 14:52
0
0
سلام لطف می کنید اسم دقیق کتاب یادگیری دکتر سیف را بنویسید؟ با سپاس فراوان از جزوه های خوبتون
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/06/25 - 11:02
سلام نوشین

اسم کتاب هست مقدمه ای بر نظریه های یادگیری، ناشر: دوران، نویسنده: متیو اچ السون، دکتر بی آر هرگنهان

موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
ناشناس
|
1394/06/21 - 09:03
0
0
سلام میگن ازمون دکتری تغییر کرده ، میخواستم بدونم توضیحات مربوط به این تغییرات رو از کجا میتونم پیدا کنم و اینکه میگن تو انتخاب رشته و دانشگاه اختیارات از دست دانشجو خارج شده و حق انتخاب یه دانشگاه رو داریم !! این موضوع چه جوری هاست ؟؟ میشه توضیح بدید؟؟ ممنون
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/06/21 - 12:20
سلام دوست عزیز

به این لینک ها مراجعه کنید، اطلاعاتی که ما داریم در حد این دو متن هست، امیدوارم کمکتون کنه :)
http://kayhanravan.ir/fa/Messages10288.aspx
http://kayhanravan.ir/fa/Messages10291.aspx
باز هم اگر اطلاعاتی به دستمون بیاد، حتما روی سایت قرار میدیم :)

موفق باشید
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
لیلا
|
1394/06/18 - 12:37
0
0
سلام ببخشید من چند تا سوال دارم 1/ برای شرکت در کلاس های تافل سطح زبان باید در چه حدی باشه؟؟ 2/ از امسال شیوه برگزاری ازمون دکتری تغییر کرده میخوام بدونم این به ضرر دانشجویان ارشد ازاد هستش؟؟ اخه میگن دانشجوی آزاد شانسی برای قبولی نداره !! خیلی نا امید شدم _ 3/ پکیج زبان ارشد چقدر میتونه کمک کنه برای زبان دکتری؟؟ 4/ دکتر صیف در زمینه یادگیری و روانشناسی تربیتی کتاب زیاد نوشته میشه لطف کنید نام کتاب و نام انتشاراتی رو دقیق بگید. 5/ من تا الان هیچ کلاس زبانی شرکت نکردم و سطح زبان ام معمولی هستش به نظرتون برای دکتری چیکار کنم که به مشکل برخورد نکنم ؟؟. الان ترم 1 ارشد هستم . خیلی معذرت میخوام سوال زیاد پرسیدم.
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/06/18 - 14:10
سلام لیلا

دوست خوبم سوالاتتون خیلی زیاده و پاسخ هاشونم خیییییلی طولانیه! خواهش میکنم تماس بگیرید و همه سوالاتتون رو از مشاوران ما به طور رایگان بپرسید :)
02166475618 الی 20

موفق باشید
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
لیلا
|
1394/06/12 - 13:56
0
0
سلام ببخشید 1 سوال دارم با توجه به اینکه سبک برگزاری آزمون دکتری تغییر کرده آیا این منابع ثابت میمونه یا عوض میشه ؟؟ من میخوام از مهر ماه شروع کنم برای دکتری . میخوام مطمئن بشم . خیلی ممنون.
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/06/12 - 14:50
سلام لیلا

این منابع به تازگی اصلاح شده، بعیده تغییر کنه :)
ولی سایت ما رو گاهی چک کنید.

موفق باشید 
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
مهدی
|
1394/06/10 - 19:05
0
0
جزوه مختصر و مفید آمار و روش تحقیق خانم اسماعیلیان که فرمودین چنده و از کجا میشه خرید؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/06/10 - 19:28
سلام مهدی

به این لینک مراجعه کنید:
http://kayhanravan.ir/fa/packagedoktorasar.aspx


موفق باشید
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
سمانه
|
1394/06/05 - 23:19
0
0
سلام میشه درمورد منابع علوم اعصاب شناختی هم اطلاع رسانی کنید ؟خواهش میکنم من خیلی به این رشته علاقه دارم ولی نمی دونم باید از کجا شروع کنم ؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/06/06 - 19:17
سلام سمانه

اگر منظورتون بخش علوم اعصاب در کنکور شناختی هست، منابعش اینها هستن:

1- مبانی علوم اعصاب شناختی- نویسنده:برنارد بارس،نیکول گیج – ترجمه :دکتر کمال خرازی
2- فیزیولوژی اعصاب و غدد درون ریر – نویسنده:دکتر سید علی حائری روحانی

موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی

جانا
|
1394/04/29 - 02:49
0
0
با سلام وعرض خسته نباشید. عذر میخوام من کارشناس ارشد ارگونومی هستم.(یکی از رشته های وزارت بهداشت) و طبق مطالعاتی که داشتم و روحیاتم خیلی به ادامه تحصیل در رشته روانشناسی بالینی علاقه دارم. میخواستم ببینم میتونم برای مقطع دکترا، تغییر رشته بدم و با کمک پکیج شما و کتابهای تکمیلی موفق بشم در آزمون دکترای وزارت علوم؟؟ در صورت قبولی در مرحله کتبی،با توجه به اینکه رزومه بنده مربوط به رشته خودم هستم موقع مصاحبه ممکنه سخت گیری بشه؟ ممنون میشم نظر کلیتون رو بفرمایید و راهنماییم کنید.
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/04/29 - 18:57
سلام دوست عزیز

با توجه به اینکه رزومه ی شما غیر مرتبط هست، متاسفانه شانس بالایی برای قبولی در مصاحبه دکتری ندارید.

موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
زهره
|
1394/04/07 - 00:55
0
0
سلام: من دانشجوی ترم 2 ارشد آزادم . قبلا از جزواتتون استفاده کردم من بنا به مشکلاتم نتونستم اونجوری که توقع داشتم موفق شم اما به همه دوستام شما رو پیشنهاد دادم خدارد شکر امسال دوستامم موفق شدن . میخواشتم ببینم احتمال قبولی من که دانشگاه ازادم تو دانشگاه سراسری هست ؟ اخه از هرکیپمی پرسم میگم خیلی بعیده خواستم کمکم کنین ممنون
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/04/07 - 10:32
سلام زهره

دوست عزیز ممنونیم از شما :) چرا بعید باشه؟ شما که ارشد دارین میخونین یعنی توانایی و پشتکارش رو داشتین، برای دکتری هم اگر تلاش کنین و یه برنامه ریزی خوب داشته باشین میتونین موفق بشین، در هرحال قبولی در دکتری برای هیچ کس کار آسونی نیست، انشاالله که موفق باشین :)

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
ناشناس
|
1394/02/29 - 20:47
0
0
سلام من اطلاع چندانی ندارم...خواستم بپرسم روانشناسی بالینی کودک و نوجوان رو در مقطع دکترا هم میشه خوند?
پاسخ ها
کــــیـــهـــان
|
1394/02/30 - 15:02
سلام بر شما
برخی دانشگاهها در تلاش هستند که برای این رشته هم در دکتری دانشجو بگیرند 

موفق باشید 
کیهان 
ارشد و دکتری روانشناسی
ناشناس
|
1394/02/22 - 16:17
0
0
سلام/// برای درس زبان پکیج کیهان چقدر میتونه کمکم کنه ؟؟ یعنی چند درصد میتونم زبان رو بزنم؟؟
پاسخ ها
کــــیـــهـــان
|
1394/02/23 - 14:50
بستگی به خیلی چیزها از جمله سطح کنونی زبان شما، میزان تمرین کردن و ... داره 
در شرایط نرمال منجر به افزایش حدود 30 درصدی در درصد شما در درس زبان ارشد سراسری میشه 

کیهان
رتبه یک روانشناسی
ارشد و دکتری
ناشناس
|
1394/02/22 - 16:14
0
1
سلام اگر از ترم 1 ارشد برای دکتری شروع کنم واسه خوندن خوبه؟؟ با همون روش 1_3_7 باید بخونم ؟؟ روزی به طور متوسط چند ساعت بخونم خوبه؟؟ به هر کدوم از سوالاتم امکان داره پاسخ بدید. خیلی ممنون .
پاسخ ها
کــــیـــهـــان
|
1394/02/22 - 16:48
سلام دوست عزیز
این سوالات مخصوص جلسه مشاوره رایگان یا تخصصی است است و ارائه پاسخ دقیق به آن نیازمند اطلاعات دیگر است. 
با کلینیک هماهنگ بفرمائید لطفا 
موفق باشید :) 
راحله
|
1394/02/13 - 21:07
0
0
سلام.خسته نباشید.من یکی از دانشجو های خودتون هستم.اما تو دانشگاهی که میخواستم قبول نشدم و در حال حاضر روانشناسی بالینی تو دانشگاه آزاد میخونم.ترم دوم هستم اما به فکر دکترا هستم.من میخوام دکترا بالینی کودک و نوجوان بخونم.در مورد منابع این رشته کمکی کنید.
پاسخ ها
کــــیـــهـــان
|
1394/02/14 - 10:19
سلام راحله
خوشحالیم که برای دکتری هم در خدمت شما هستیم :) 
منابع دکتری را در سایت می‌بینید، از جلسه مشاوره رایگان هم میتوانید استفاده کنید، برای رزرو تماس بگیرید 

کــیــهــان 
ارشد و دکتری روانشناسی
مهسا
|
1393/11/24 - 18:22
0
1
سلام خسته نباشید این منابع واسه هر سه گرایش هستش ؟ یکیم کدوم گرایش دکتری از همه بهتر و به روزتره ؟ منابع بهداشتم میشه بگید ؟
پاسخ ها
کیهان
|
1393/11/25 - 01:25
سلام مهسا
سوال شما گویا نیست 
در مشاوره تلفنی رایگان بپرسیدش
موفق باشید 

http://kayhanravan.ir/fa/freecon.aspx
مرضیه
|
1393/11/19 - 12:57
0
0
با سلام برای ازمون دکتری و جهت مصاحبه آن، داشتن مدرک تافل ضروری است؟ شنیدم اگه تافل نداشته باشی توی مصاحبه رد می کنند درسته ؟
پاسخ ها
کیهان
|
1393/11/19 - 13:16
سلام برای سراسری رو تکذیب میکنیم اما برای آزاد هم بسیار بعیده، بسیار 
leila
|
1393/11/19 - 12:11
0
0
ببخشید این کتاب آمار و روش تحقیق مدرسان شریف مخصوص برای مقطع دکتری هستش ؟ یا فرقی نداره ؟ و اینکه من میتونم این کتاب رو از موسسه ی شما خریداری کنم؟
پاسخ ها
کیهان
|
1393/11/19 - 16:15
سلام لیلا 
این کتاب همون کتاب اصلی امار مدرسانه 
البته ما در کیهان این کتاب رو هم نمیخونیم و برای آماد به همون جزوه کیهان اکتفا میکنیم و تمرکزمون رو روی بقیه درسها میگذاریم 
لیلا
|
1393/11/17 - 13:42
2
1
سلام من چطور میتونم سوالات کنکور دکتری رو پیدا کنم ؟ (هم آزاد و هم وزارت علوم و وزارت بهداشت ) _ 5 تا 7 سال اخیر رو میخوام که اگر ترجیحآبا پاسخ نامه تشریحی باشه بهتره_ و سوال دومم این که تو آزمون دکتری درس آمار و احتمالات تا چه حدی اهمیت داره ( یعنی باید فرمول بلد باشیم یا مثل ارشد بیشتر رو روش تحقیق تمرکز داره) خیلی ممنون
پاسخ ها
کیهان
|
1393/11/17 - 17:28
سلام لیلا 
1. کتاب تست انتشارات فرهنگ رو بگیرید 
2. در دکتری از ارشد بیشتر احتمالات داریم. با این حال، این سوال تخصصی است. برای جواب دقیقتر از مشاوران بپرسید لطفا 
لیلا
|
1393/11/14 - 22:13
1
5
سلام میخواستم بدونم سوالات کنکور دکتری رو چه جوری میشه تهیه کرد؟؟ و اینکه امکان داره کلآ در مورد نحوه پذیرش تو مقطع دکتری هم تو سایت مطلب بذارید؟ مثل نحوه مصاحبه و تسلط به زبان و ...... _ یه خورده اطلاعاتمون بیشتر بشه. خیلی ممنون .
پاسخ ها
کیهان
|
1393/11/19 - 18:32
سلام لیلا
بابت پیشنهادتون ممنونیم، حتما در مورد موضوعی که ذکر کردید مطلب خواهیم گذاشت، چرا که برای خیلی از داوطلب ها سوال است
در مورد دکتری و امور پژوهشی کیهان برنامه هایی در دست اقدام دادر که به زودی اطلاع رسانی خواهد شد.
برای تهیه سوالات هم در اینترنت جستجو کنید و یا کتاب تست دکتری رو تهیه کنید.
****
|
1393/10/24 - 18:55
0
1
سلام ببخشید این جمله آخر (باور کنید کنکور دکتری ساده تر از آنی است که خیلی ها فکر می‌کنند.) که در توضیحات گفتید شامل حال من هم میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟/ من دانشجوی ارشد دانشگاه آزاد هستم _ توروخدا بدون تعارف جواب بدید _ خودم امیدی ندارم _ فکر میکنم دکتری سراسری فقط برای دانشجویان سراسری هستش_ آزادی ها شانسی ندارن!!!
پاسخ ها
کیهان
|
1393/11/13 - 23:50
سلام ****

این جمله برای همه داوطلب ها نوشته شده، البته تلاش لازم هست، اما به هیچ عنوان به اندازه ای که به نظر میرسه سخت نیست.
میتونید از کسانی که قبلا موفق بودن سوال کنید.
س
|
1393/09/24 - 23:00
0
0
سلام واقعا کافیه میشه قبول شد من خیلی ضعیفم اخه زبانمم ضعیفه هنوز شروع نکردم به یک برنامه ریزی خوب نیاز دارم کمکم میکنین?
پاسخ ها
کیهان
|
1393/09/24 - 23:23
سلام سلدا.
بررسی ها نشان داده که کافی ست، خودتان نیز می توانید بررسی کنید.
برای برنامه ریزی می توانید با کیهان تماس بگیرید.
نظرات كاربران :
نام :
ايميل :
متن نظر : * 
 
متن بالا را وارد نماييد* 
 
.