.
hed

منابع کنکور ارشد روانشناسی 1401
گرایش‌های بالینی و عمومی وزارت علوم

 

به وبسایت گروه آموزشی کیهان، اولین، بزرگترین و تخصصی‌ترین مرجع تخصصی کنکور کارشناسی ارشد و دکتری روان‌شناسی خوش آمدید. در مجموعه کیهان، رتبه‌های تک‌رقمی ارشد و دکتری روانشناسی دانشگاه تهران و شهیدبهشتی گرد هم آمدند تا بر اساس تجربه‌ای که در کنکور خودشان و سال های گذشته کسب شده، جامع‌ترین و اصلی‌ترین منابع کنکور را به شما داوطلبان گرامی معرفی کنند، در اینجا قصد بر این است که داوطلب با جزوات خلاصه و مطمئن تمام این منابع آشنا شده و مسیر موفقیت در آزمون کارشناسی ارشد روانشناسی را با خیالی آسوده طی کند .

منابع معرفی شده در این صفحه  از سال 91 تا کنون  همگام با تغییرات اعلامی سازمان سنجش، منبع اصلی مطالعاتی هزاران داوطلب کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی بوده است. این منابع، امسال بعد از اعمال آخرین تغییرات لازم بر اساس سوالات کنکور به روز رسانی شده و مورد تایید و استفاده‌ی بسیاری از رتبه‌های تک‌رقمی کنکور‌ ارشد روانشناسی می باشد. رتبه های برتری که دانشجویان دانشگاه های برتر کشور  بوده و از همکاران و مشاوران کیهان هستند.منابع کارشناسی ارشد رواشناسی تالیف رتبه های برتر کنکور ارشد

 

توضیحات خانم زهرا دایی رتبه 6 ارشد روانشناسی  در مورد منابع مورد تایید


 


دروس مورد امتحان در کنکور ارشد روانشناسی بالینی و عمومی

در گرایش‌های بالینی و عمومی کنکور ارشد روانشناسی، برای هر گرایش، هفت درس مورد امتحان قرار می‌گیرند که عبارت از دروس زیر هستند:

 1. روانشناسی بالینی (فقط برای متقاضیان گرایش بالینی)
 2. روانشناسی رشد
 3. زبان تخصصی روانشناسی 
 4. روانشناسی مرضی (آسیب شناسی روانی) و کودکان استثنایی
 5. آمار و روش تحقیق در روانشناسی
 6. روانشناسی فیزیولوژیک و انگیزش و هیجان
 7. علم النفس از دیدگاه دانشمندان اسلامی
 8. روانشناسی عمومی (فقط برای داوطلبان گرایش عمومی)

از این دروس، موارد 1 تا 7 مختص داوطلبان گرایش بالینی است و متقاضیان شرکت در گرایش روانشناسی عمومی، کافی است به دروس 2 تا 8 پاسخ دهند. همانطور که ملاحظه می‌کنید، دروس 2 تا 7 بین هر دو گرایش عمومی و بالینی مشترک است. در ادامه به تفصیل به معرفی آخرین منابع اصلی هر یک از دروس در این گرایش‌ها بر اساس آخرین کنکور برگزار شده، می‌پردازیم. 


منابع ارشد روانشناسی بالینی و عمومی و ضرایب ارشد روانشناسی

1- متون تخصصی روانشناسی به زبان انگلیسی ضریب 2

معرفی: این درس اولین درسی است که در دفترچه کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی با آن مواجه خواهید شد و بیشترین تعداد سوالات را دارد. درس زبان با ضریب 2 یکی از مهم ترین دروس رشته روانشناسی و از تاثیرگذارترین دروس بر رتبه شما در این آزمون است. میانگین درصد رتبه‌های دو رقمی ارشد بالینی در این درس غالباً حدود 55 درصد است، پس اگر قصد کسب رتبه دورقمی در کنکور ارشد روانشناسی بالینی یا روانشناسی عمومی دارید، به هیچ وجه نباید این درس را حذف کنید. از این درس 30 سوال در قالب 5 یا 6 متن طراحی می شود. شما باید با توجه به متن داده شده و درک آن به این سوالات پاسخ دهید، بنابراین همانطور که متوجه شدید، برای کسب درصد بالا در این درس فقط نیاز به ارتقای مهارت های درک متون انگلیسی دارید. به همین منظور لازم است که علاوه بر دانستن لغات تخصصی رشته روانشناسی، برای تقویت مهارت های عمومی درک مطلب برنامه ریزی کنید. سوالاتی که از درس زبان  در کنکور ارشد روانشناسی مطرح می شوند منبع خاصی ندارند. درواقع  اینگونه نیست که شما دقیقا شبیه متون کنکور را در کتابی ببنید اما کتبی وجود دارند که می‌توانند شما را زمینه پاسخ گویی به سوالات زبان توانمند سازند. کتاب هایی مختلفی در این درس در دسترس هستند از جمله لیندا لیل، کیانوش هاشمیان و طالب زاده. اما پیشنهاد اولیه ما کتاب زبان تخصصی روانشناسی تالیف یحیی سیدمحمدی از نشر روان/ارسباران است علت ترجیح این کتاب بر دیگر کتاب ها این است که این کتاب مختصر است، ترجمه ای روان دارد، تالیف یکی از پرکارترین مترجمین کتاب های روانشناسی در کشور است. اما این دلیل نمی شود که کتاب های دیگر "بد" یا "بلااستفاده" باشند. پس از خواندن این کتاب و تسلط بر آن می توانید به سراغ سوالات این درس در 10 سال گذشته بروید و مهارت های خود را با پاسخ دهی به سوالات کنکور و تحلیل آنها تثبیت کنید. نقطه شروع داوطلبان مختلف در مورد این درس ممکن است طیف وسیعی از 0 تا 80 درصد را در برگیرد. برای اینکه از روند مطالعاتی متناسب با شرایط خودتان آگاه شوید پیشنهاد ما این است که از جلسات مشاوره تخصصی استفاده کنید تا در آنجا مشاوران ما شما را با جزئیات در این مورد راهنمایی کنند.

درصد رتبه‌های تک‌رقمی در این درس:

 • دامنه: 52 تا 77
 • میانگین: 63

منابع اصلی این درس:

 1. کتاب زبان تخصصی روانشناسی یحیی سیدمحمدی - انتشارات روان
 2. فیلم زبان مقدماتی - کلیک کنید
 3. فیلم زبان پیشرفته - کلیک کنید

2- روانشناسی رشد ضریب 2

معرفی: درس روانشناسی رشد در کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی شامل 20 سوال با ضریب 2 می شود. مباحث درس روانشناسی رشد به دو بخش کلی تقسیم می شوند: 1، مراحل رشد؛ منبع این مطالب، کتاب لورا برک (2 جلد) است و 2، نظریات رشد. منابع این بخش کتاب های نظریه های روانشناسی رشد ویلیام کرین و همچنین کتاب های ژنیتک دکتر منصور و دادستان است که لیست این کتاب ها را به همراه سایر کتب منبع دیگر دروس، در جدول پایین صفحه یکجا ملاحظه می کنید. بخش نظریات که اهمیت بیشتری نسبت به بخش مراحل دارد شامل نظریات رشدی نظریه پردازان بزرگی نظیر فروید، پیاژه، اریکسون، کلبرگ، گزل، والن و بالبی است و بخش مراحل به جزییات مراحل رشد انسان از مرحله جنینی تا پیری می پردازد. با توجه به اینکه درس روانشناسی رشد نسبت به دروس آسیب شناسی روانی (روانشناسی مرضی) و روانشناسی بالینی درس روان تر و ساده تری است، شانس اینکه با یک مطالعه دقیق و عمیق بتوانید در این درس به درصد بالایی برسید بسیار زیاد است. تنها چالش دستیابی به درصد بالا در این درس تعداد زیاد صفحات منابع آن و صرف زمان بسیار زیاد برای تسلط بر این منابع است. به طوری که منابع اصلی این درس چیزی حدود 3000 صفحه مطلب است ! که اصلاً پیشنهاد نمیکنیم به فکر حذف منابع باشید چرا که هر فصلی از هر کتابی می توانند امسال مورد توجه خاص طراحان قرار گیرد. پیشنهاد ما برای مطالعه درس رشد در ابتدا روزنامه وار خوانی یکی از کتب روانشناسی رشد لورا برک یا نظریه های رشد کرین و سپس چندین دور مطالعه جزوه روانشناسی رشد کیهان است. با این شیوه شما می توانید در زمان محدود با مرور چند باره مطالب رشد در این درس به تسلط بالا برسید.

درصد رتبه‌های تک‌رقمی در این درس:

 • دامنه: 42 تا 89
 • میانگین: 70

منابع اصلی این درس:

 1. روانشناسی رشد - لورا برک - ترجمه سیدمحمدی - 2جلد
 2. نظریه های روانشناسی رشد - ویلیام کرِین - ترجمه یحیی سیدمحمدی - انتشارات رشد 
 3. روانشناسی ژنتیک - محمود منصور (جلد اول) و پریرخ دادستان (جلد دوم) - انتشارات سمت

دانلود رایگان فصل نظریه یادگیری اجتماعی بندورا از جزوه روانشناسی رشد کیهان کلیک کنید


3- روانشناسی بالینی ضریب 3

معرفی: این درس مهم ترین درس کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی گرایش بالینی با ضریب 3 است. ​​تنها داوطلبان گرایش بالینی لازم است این درس را برای کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی مطالعه کنند. پس اگر قاطعانه تصمیم‌ گرفته‌اید که در گرایش عمومی کنکور روانشناسی شرکت کنید دور این درس را خط بکشید. اما برای داوطلبان گرایش بالینی باید عرض کنیم که این درس مهم‌ترین درس گرایش‌شان است که ضریب 3 دارد! از این درس در کنکور سراسری کارشناسی ارشد روانشناسی 20 سوال می‌آید. پاسخ حدود 12-10 سوال در منابع ذکر شده خود درس بالینی قابل ردیابی هستند و بقیه سوالات به وسیله شم‌ّ بالینی و همچنین مطالب دروس روانشناسی مرضی و روانشناسی رشد قابل پاسخ‌دهی هستند. در واقع از درس روانشناسی رشد و مرضی هم در این درس سوال می‌آید.

درصد رتبه‌های تک‌رقمی در این درس:

 • دامنه: 43 تا 59
 • میانگین: 51

منابع اصلی این درس :

 • روانشناسی بالینی فیرس - ترجمه فیروز بخت - انتشارات رشد 
 • روانشناسی بالینی جرالد پی کرامر 
 • نظریه های روان درمانی پروچاسکا و نورکراس - ترجمه سیدمحمدی - انتشارات رشد
 • اصول مصاحبه بالینی بر اساس DSM -5 - اتمر و اتمر - انتشارات ارجمند
دانلود رایگان 2 فصل از جزوه روانشناسی بالینی کیهان - کلیک کنید

4- روانشناسی مرضی (آسیب شناسی روانی) و کودکان استثنائی ضریب 2

معرفی: عنوان این درس در واقع ادغام دو درس آسیب شناسی روانی و کودکان استثنایی است. این درس شامل 20 سوال با ضریب 2 است. درس روانشناسی مرضی و کودکان استثنایی به دلیل داشتن منابع گوناگون پر حجم ترین، جذاب ترین و به زعم ما مهم ترین درس کنکور روانشناسی ( در حد بالینی) است. هر ساله حداقل نیمی از سوالات این درس از منابع مربوط به کودکان استثنایی طرح می شوند بنابراین اگر قصد کسب درصد بالای 50 در این درس را دارید لازم است که در مسیر مطالعاتی تان به هر دو بخش اهمیت یکسانی بدهید. محتوای این درس شامل اختلالات روانشناختی انسان از دوران کودکی تا پیری است. در این راستا لازم است پس از شناخت دقیق هر اختلال، ملاک های تشخیصی، تشخیص های افتراقی، سبب شناسی اختلال و درمان های مختلف آن را بدانید. برای رسیدن به درصد بالای 60 نیاز دارید به بیشتر منابع بالا تسلط پیدا کنید، اما از زیاد بودن منابع این درس هراسان نباشید، چرا که همپوشانی بین این منابع نسبتاً زیاد است و بعد از تسلط روی یکی از منابع کار برای خواندن منبع بعدی  ساده تر می شود. اگر فرصت کافی برای تسلط بر همه منابع را ندارید پیشنهاد ما مطالعه روزنامه وار آسیب شناسی هالجین و سپس چندین دور مطالعه جزوات آسیب شناسی و کودکان استثنایی کیهان است. این درس پرحجم‌ترین، جذاب‌ترین، و به زعم ما مهمترین درس در کنکور ارشد روانشناسی بالینی است. چرا که منابع گوناگونی دارد و حتی از آن در درس مهم روانشناسی بالینی هم سوال می‌آید.  این درس در کنکور 20 سوال دارد که تقریباً 40-30٪ به مرضی و 70-60٪ به استثنایی مربوط است. پس استثنایی مهم‌تر است. 

درصد رتبه‌های تک‌رقمی:

 • دامنه: 47 تا 75

 • میانگین: 56

منابع اصلی این درس :

 • خلاصه روانپزشکی - کاپلان و سادوک - ترجمه رضاعی - انتشارات ارجمند - جلد 1، 2 و 3

 • آسیب شناسی روانی - هالجین - ترجمه سیدمحمدی - انتشارات ارسباران - جلد 1 و 2

 • آموزش کودکان استثنائی - سیف نراقی و نادر 

 • روانشناسی کودکان استثنائی - دکتری غلامعلی افروز 

دانلود رایگان 4 فصل از جلد 1 و 2 جزوه آسیب شناسی روانی کیهان - کلیک کنید

دانلود رایگان 3 فصل از جزوه روانشناسی کودکان استثنائی و آسیب شناسی روانی کیهان -  کلیک کنید


5- آمار و روش تحقیق ضریب 1

معرفی: درس آمار و روش تحقیق در کنکور ارشد متشکل از بیست سوال است که معمولا ده سوال از درس آمار و ده سوال از درس روش تحقیق مطرح می شود. سوالهای آمار معمولا متشکل از دو یا سه سوال آمار توصیفی و هفت یا هشت سوال آمار استنباطی می باشد. در روش تحقیق اما به دلیل گستردگی روش‌های پژوهش از جای جای کتاب روش تحقیق سوال مطرح شده است، با نگاهی دقیقتر به روند سوالات می توان متوجه شد که در سالهای اخیر تعداد سوالات مربوط به روش کیفی افزایش یافته است. در نهایت باید گفت اگر قصد موفقیت در کنکور را دارید و اگر ادامه تحصیل در دکتری برایتان مهم است باید نگاه ویژه ای به این درس داشته باشید.

درصد رتبه‌های تک‌رقمی:

 • دامنه: 32 تا 68 
 • میانگین: 59

منابع اصلی این درس:

 • آمار توصیفی و استنباطی در روانشناسی و علوم تربیتی - علی دلاور - انتشارات رشد 

 • روش های تحقیق در روانشناسی - علی دلاور - انتشارات ویرایش

 • روش تحقیق در روانشناسی - سرمد و بازرگان

دانلود رایگان 3 فصل از جزوه آمار و روش تحقیق کیهان - کلیک کنید

6- علم النفس از دیدگاه دانشمندان اسلامی ضریب 1

معرفی: این درس که به بررسی نگاه دانشمندان اسلامی نظیر ابن سینا و کندی به روان (نفس) می‌پردازد، به نسبت دیگر دروس کم حجم است، 15 سوال دارد و بسیاری از داوطلبان به خاطر مباحث فلسفی از آن گریزان‌اند. 

توضیحات خانم دکتر احسانی، مدرس علم‌النفس

درصد رتبه‌های تک‌رقمی:

 • دامنه: 44 تا 71

 • میانگین: 59

منابع اصلی این درس:

 • علم النفس از دیدگاه دانشمندان اسلامی - احدی و بنی جمالی - انتشارات علامه 

 • روانشناسی شخصیت از دیدگاه اسلام - علی اصغر احمدی - انتشارات 

دانلود رایگان 2 فصل از جزوه علم‌النفس کیهان  - کلیک کنید


7- روانشناسی فیزیولوژیک و انگیزش و هیجان ضریب 1

معرفی: کتاب فیزیولوژیک و انگیزش و هیجان انتشارات پوران پژوهش تالیف دکتر مرتضی پیری به قدری کتاب خوبی است که عمدتاً از آن به جای کتاب‌های دکتر خداپناهی و در کنار سایر کتب استفاده می‌کنیم. این درس در کنکور 15 سوال دارد که معمولاً 60-50 درصد از انگیزش و هیجان و بقیه از روانشناسی فیزیولوژیک است.

درصد رتبه‌های تک‌رقمی:

 • دامنه: 24 تا 69 

 • میانگین: 50

منابع اصلی این درس:

 • روانشناسی فیزیولوژیک - دکتر کریم خداپناهی - انتشارات سمت 

 • روانشناسی انگیزش و هیجان - دکتر کریم خداپناهی - انتشارات سمت 

 • روانشناسی انگیزش و هیجان - جان مارشال ریو - ترجمه سیدمحمدی

دانلود رایگان 2 فصل از جزوه روانشناسی فیزیولوژیک و انگیزش و هیجان کیهان - کلیک کنید


8- روانشناسی عمومی ضریب 2

معرفی: نکته اول اینکه، این ضریب 2 ای که نوشتیم، برای گرایش عمومی است. یعنی اگر بخواهید در گرایش بالینی شرکت کنید عمومی ضریب 0 دارد و بی اهمیت است. اما اگر برای گرایش عمومی آماده شوید، درس روانشناسی عمومی ضریب 2 دارد. نکته بعد هم اینکه، اینکه کتابی برای درس روانشناسی عمومی بخوانیم یا نخوانیم، و اینکه خود کتاب هیلگارد را بخوانیم یا خلاصه‌اش را، کاملاً به وضعیت شما و میزان زمان در دسترس بستگی دارد. توصیه ما این است که دوستان تغییر رشته‌ای حتماً کتابی برای این درس مطالعه کنند (حتی داوطلبان گرایش بالینی، هرچند سرسری) تا با مباحث روانشناسی به طور کلی آشنا شوند.کتاب هیلگارد در حال حاضر جامع‌ترین کتاب برای توضیح تمام رئوس مهم در رشته روان‌شناسی است، اما خب  کتاب دکتر سیدمحمدی همان مطالب را کمی مختصرتر و البته به شیوایی توضیح داده ند که انتخاب یکی از این دو کتاب به شرایط بستگی دارد. این که تغییر رشته ای هستید یا نه، عمومی می خواهید شرکت کنید یا بالینی یا هر دو، چقدر وقت دارید و ... .

توضیحات بیشتر از خانم دکتر احسانی، مدرس روانشناسی عمومی

درصد رتبه‌های تک‌رقمی:

 • دامنه: 51 تا 60 

 • میانگین: 53


منابع اصلی این درس:

 • روانشناسی عمومی هلیگارد و اتکینسون - انتشارات رشد 

دانلود رایگان 1 فصل از جزوه روانشناسی عمومی کیهان  - کلیک کنیدجزوات موسسه کیهان

جزوات موسسه کیهان مطابق با آخرین تغییرات اعلامی سازمان سنجش و توسط رتبه های برتر و دانشجویان دانشگاه های شهید بهشتی و دانشگاه تهران جهت استفاده از داوطلبان کنکور ارشد روانشناسی تدوین شده است . در این جزوات که منبع مطالعاتی بسیاری از رتبه های برتر سال های گذشته بوده ، سعی شده با کم ترین حجم ممکن  ، بیشترین مطالب جهت پوشش دهی سوالات کنکور گردآوری شود. شما می توانید برای تهیه این جزوات کلیک کنید

 

توضیحات آقای امیر همایون حلاجیان رتبه 2 کارشناسی ارشد روانشناسی در مورد منابع و جزوات کیهان

 


بازار کار روانشناسی بالینی
بازار کار در بین فارغ التحصیلان وزارت علوم و بهداشت کمی تفاوت دارد، اگر فارغ التحصیل وزارت بهداشت هستید می توانید در بیمارستان های تابع و یا در دانشگاه های وزارت بهداشت مشغول به کار شوید ، معمولا  وزارت بهداشت و بیمارستان ها و مراکز درمانی زیرمجموعه آن، معمولا از افرادی که خود تربیت کرده اند استخدام می کنند

یک تفاوت دیگر این است که  فارغ التحصیلان وزارت بهداشت  برای کسب مجوزهای شغلی نیاز به گذراندن دوره های کارآموزی جداگانه ندارنددر صورتی که فارغ التحصیلان وزارت علوم، دانشگاه آزاد و... می بایست بیش از 400 ساعت کار عملی در کلینیک روانشناسی داشته باشند.
شما می توانید به عنوان یک روانشناس بالینی در حوزه های زیر فعالیت کنید:

 • به عنوان کارشناس اين رشته در مراکز دولتي 
 • با اخذ مجوز از سازمان بهزيستي اقدام به تأسيس مهد کودک نمايد.
 • با اخذ مجوز از سازمان بهزيستي اقدام به تأسيس سَراي سالمندان نمايد.
 • در کلينيک‌هاي درمان اعتياد به عنوان روان‌شناس مشغول به کار شوید.
 •  در کلينيک‌هاي مشاوره اي به کارهاي درماني بپردازد.
 • در کلینیک‌های خصوصی فعالیت کنید. 
 •  در کلينيک‌هاي مشاوره و روان‌درماني کودک به کارهاي درماني مثل بازي درماني و ... بپردازد.

بازارکار روانشناس عمومی:

روانشناس عمومی، می‌تواند به کارهای عملی مشغول شود یا در حیطه‌ی پژوهشی مشغول به فعالیت شود. روانشناسی عمومی به دلیل داشتن دانش در حیطه‌های مختلف روانشناسی، می‌تواند با دست بارتری به انتخاب شغل بپردازد.
 • فارغ التحصیل روانشناس عمومی می‌تواند در کلینیک‌های شخصی یا گروهی که در حوزه‌ی سلامت روان فعالیت دارند، مشغول کار شود.

 • می‌تواند در مدارس به عنوان مشاور تحصیلی به دانش آموزان مشاوره بدهد.

 • می‌تواند در مراکز مشاوره مشغول به فعالیت شود.

 • مراکز توانبخشی و بهزیستی نیز، به شدت به روانشناس عمومی نیازمندند.

 • همچنین می‌تواند استخدام قوه قضاییه شود ودر دادگاه به عنوان مشاور و روانشناس به فعالیت بپردازد.


برخی از نظرات رتبه های برتر در مورد جزوات و خدمات کیهان

 

زینب نکومنشی نژاد رتبه 15عمومی و 17بالینی ارشد روانشناسی (متن کامل مصاحبه: کلیک کنید)

گروه کیهان بیشتر از یک موسسه ی آموزشی شبیه به همراه و هم مسیر شماست و بیشترین هدفشان موفقیت داوطلبان و ارایه ی خدمات واقعا کمک کننده است و همین دلیل انتخاب من بود. علاوه بر کتاب ها، سی دی های آموزشی، مشاوره ی اختصاصی که به آنها اشاره کردم.کلاس های نکته و تست نزدیک کنکور خیلی برام  کمک کننده بود.


خانم نرگس السادات سلیلی رتبه 16 عمومی و 23 بالینی ارشد روانشناسی (متن کامل مصاحبه: کلیک کنید)

بله این موسسه نقش پررنگی در موفقیت من داشته. من طرح vip  گروه آموزشی کیهان را ثبت نام کرده بودم و از تمامی امکانات این موسسه استفاده کردم. و همه این خدمات در این مسیر به من کمک کرده اند. ولی به طور اخص مشاوره تخصصی ، آزمون های آزمایشی و فیلم های آموزشی موسسه کیهان برای من بسیار مفید بودند.

 

زهرا دایی رتبه 6 روانشناسی عمومی و 30 روانشناسی بالینی (متن کامل مصاحبه: کلیک کنید)

مهم ترین نقش رو در موفقیت من، خانم گلستانی مشاور من در موسسه کیهان  داشتن که کمکم می‌کردن و مطابق با شرایط من جلو میرفتیم و دائما بهم امید می دادن و راه رو نشونم میدادن. جزوات کیهان رو من چندین بار خوندم چون هر صفحه از اول تا اخرش نکته است و توی آزمون ها  هم شرکت کردم که کمکم کردن. کپسول‌ها رو هم برای دوره کردن در اواخر استفاده میکردم و با تکمیلشون با نکات خودم موثر بودن.


کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی، کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی، کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی عمومی، ارشد روانشناسی، منابع ارشد روانشناسی، جزوات ارشد روانشناسی، ارشد روانشناسی بالینی


 طرح های مشاوره ای کیهان

پس از کسب نتایج درخشان کیهانی‌ها در آزمون­ های کارشناسی ارشد  در سال ­های گذشته و درخواست برخی داوطلبان برای حمایت ­هایی بیش از آنچه در جلسات برنامه­ ریزی تخصصی هفتگی و ماهانه دریافت می ­شود، گروه آموزشی کیهان در نظر دارد تعداد محدودی از داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد روان­شناسی سال 1400را به‌طور ویژه آماده‌ی کسب رتبه ­ای عالی نماید. در این راستا، گروه آموزشی کیهان قصد دارد، مجدداً با به کار گیری تخصص و تجربه موفقیت آمیز مشاوران ارشد کیهان در آزمون کارشناسی ارشد  و همچنین بهره ­مندی از تمام پتانسیل موجود در گروه آموزشی کیهان، تعداد محدودی از داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد روان­شناسی را با نهایت حمایت تخصصی آماده ­ی کسب درخشان­ ترین نتیجه­ ی ممکن سازد. برای مشاهده طرح های مشاوره ای آمادگی تا کنکور کلیک کنید

 

مطالب مرتبط :

 

گروه آموزشی کیهان 

رتیه یک کارشناسی ارشد و دکتری
فقط روانشناسی و مشاوره 

نظرات بينندگان
غیر قابل انتشار : 0
در انتظار بررسی: 1
انتشار یافته : 946
احمدرضا
|
1400/12/12 - 17:01
0
0
سلام اگرازفروردین۱۴۰۱بخوانم‌ روزی۴ساعت ایادر۱۴۰۲به رتبه صدمیرسم
پاسخ ها
ادمین
|
1401/01/07 - 11:15

با سلام
برای دریافت مشاوره رایگان کلیک کنید، تا همکاران طبق نوبت با شما تماس بگیرند.

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:

ایوب
|
1400/11/20 - 21:03
0
0
سلام بارتبه۲۰هزارآیامی توان روانشناسی پیام نوردرشهرخودقبول شد؟
پاسخ ها
ادمین
|
1400/11/28 - 10:12

با سلام
بدلیل متغیر بودن ظرفیت های اعلامی دانشگاه ها در مقطع ارشد روانشناسی ، جواب قطعی نمی توان داد.

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:

فاطمه
|
1400/10/22 - 09:00
0
0
سلام خسته نباشید برای قبولی ارشد بالینی در دانشگاه های تهران یا شهید بهشتی چه رتبه ای لازمه؟ و اینکه این دانشگاه ها زیر نظر وزارت بهداشت هستند؟
پاسخ ها
ادمین
|
1400/10/26 - 11:48

با سلام
در هر سال بنا به ظرفیت ها، رتبه های قبولی متفاوت هست ولی به طور کلی با رتبه زیر 50 شانس بالایی دارید. این دانشگاه ها از طریق کنکور وزارت علوم پذیرش دارند.

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:

رها
|
1400/10/12 - 22:17
0
0
سلام وقت بخیر من کارشناسی علوم اجتماعی دارم برای ارشد روانشناسی بالینی کودک میتونم شرکت کنم ؟
پاسخ ها
ادمین
|
1400/10/18 - 12:35
با سلام
شما می تونید در تمام گرایش های ارشد روانشناسی کنکور وزارت علوم شرکت کنید.

برای دریافت مشاوره رایگان لطفا کلیک کنید، تا همکاران طبق نوبت با شما تماس بگیرند.

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:

مریم
|
1400/10/05 - 09:40
0
0
با سلام و وقت بخیر ، من کارشناسی مدیریت بازرگانی خوندم میخواستم ارشد روانشناسی بخونم میشه راهنماییم کنین که میتونم چه گرایش هایی رو میتونم برم؟ بالینی رو میشه؟
پاسخ ها
ادمین
|
1400/10/09 - 13:30

با سلام

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:

سروش
|
1400/06/06 - 13:00
0
1
سلام وقتتون بخیر. من رشته ی کارشناسیم کامپیوتر هستش ، برای ارشد نمیشه گرایش بالینی کنکور بدم؟ چون تو بخشی از خبر ایرنا اومده بود که میشه با گذروندن چند واحد درسی اینکارو کرد این موضوع درسته؟
پاسخ ها
ادمین
|
1400/06/06 - 14:12
با سلام

طبق مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی دائطلبان تغییر رشته ای امکان شرکت در کنکور ارشد گرایش بالینی روانشناسی رو ندارند.
مونا
|
1400/05/03 - 17:32
1
2
سلام خسته نباشید میخواستم بدونم در آزمون کارشناسی ارشد کدوم دروس جزو دروس عمومی هستند برای گرایش روان شناسی عمومی؟
پاسخ ها
ادمین
|
1400/05/06 - 10:57
با سلام
در منابع دو گرایش بالینی و عمومی به غیر از  درس های روانشناسی بالینی و روانشناسی عمومی در مابقی دروس تفاوتی ندارند . برای مشاهده پکیج جزوات گرایش ارشد عمومی کلیک کنید.
علی
|
1400/04/22 - 00:29
1
1
سلام تغییر رشته ای ها هم میتونن ارشد بالینی امتحان بدن؟؟ من لیسانس علوم تربیتی دارم میتونم ۱۴۰۱ ارشد بالینی امتحان بدم؟؟
پاسخ ها
ادمین
|
1400/04/22 - 10:07
با سلام

طبق مصوبه اعلام شده داوطلبان تغییر رشته ای امکان شرکت در کنکور ارشد روانشناسی گرایش بالینی ندارند ولی در مورد سایر گرایش ها ی روانشناسی ممنوعیتی اعلام نشده. علوم تربیتی جزو رشته های غیر مرتبط هست.
صحرا
|
1400/04/15 - 14:00
1
0
سلام یه سوال داشتم من کارشناسی اموش زبان انگلیسی دارم و میخوام رشته روانشناسی بخونم یعنی یه ارشد دیگه بگیرم منتها نه میدونم چیا باید بخونم و نه میدونم شرایطش چطوریاس آیا میتونم بخونم؟ اگر نه چرا؟ اگر بله در چه گرایشی از روانشناسی میتونم شرکت منم و منابعش چیه؟ با تشکر
پاسخ ها
ادمین
|
1400/04/17 - 09:31
با سلام

برای دریافت مشاوره رایگان لطفا نام و شماره تماس خود را از طریق واتساپ به شماره 09190095870 ارسال کنید تا همکاران طبق نوبت با شما تماس بگیرند
مونا
|
1400/04/06 - 19:37
0
0
سلام وقتتون بخیر، بنده دانشجوی سال سوم رشته آموزش ابتدایی دانشگاه فرهنگیان هستم و باید تو کنکور ارشد ۱۴۰۱ شرکت کنم حالا میخواستم ببینم امسال و سال آینده امکان شرکت کردن تو کنکور روانشناسی هست یا نه و اگه هست کدوم گرایش ها اجازه شرکت دارم؟
پاسخ ها
ادمین
|
1400/04/07 - 12:11

با سلام

طبق مصوبه جدید امکان شرکت در گرایش بالینی روانشناسی برای داوطلبان رشته های غیر مرتبط مجاز نیست اما در مورد سایر گرایش ها صحبتی نشده است.

برای دریافت مشاوره رایگان لطفا نام و شماره تماس خود را از طریق واتساپ به شماره 09190095870 ارسال کنید تا همکاران طبق نوبت با شما تماس بگیرند

سارا
|
1400/02/24 - 15:59
1
0
با سلام من ليسانس زبان انگلیسی هستم با توجه به اینکه در دفترچه کنکورارشد ۱۴۰۰ روانشناشی جزو رشته های شناور نیس من میتونم ارشدروانشناسی شرکت کنم؟ممنون
پاسخ ها
ادمین
|
1400/02/29 - 12:58
با سلام

طبق مصوبه اخیر داوطلبان تغییر رشته ای از کنکور 1401  امکان شرکت در کنکور ارشد روانشناسی بالینی را ندارند ولی در مورد سایر گرایش های روانشناسی صحبتی نشده است.برای دریافت مشاوره رایگان
کلیک کنید.
سارا
|
1400/02/18 - 01:15
1
0
سلام برای متقاضی های فانددکترایی روانشناسی ارشدروانشناسی وزارت بهداشت بهتریاوزارت علوم
پاسخ ها
ادمین
|
1400/02/22 - 11:06
با سلام

موسسه کیهان به صورت تخصصی در حوزه کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره فعالیت میکنه و برای امور مربوط به فاند میتونید به موسسات مربوطه مراجعه کنید.

موفق باشید
فرزانه
|
1400/02/08 - 19:45
0
0
سلام من کارشناسی برق خونوم میخواستم واسه کنکور ارشد 1401 رشته روانشناسی بالینی شرکت کنم میخواستم بدونم امکان تغییر رشته وجود داره یا نه تغییر رشته تو کدوم گرایش های روانشناسی امکانپذیره؟؟
پاسخ ها
ادمین
|
1400/02/09 - 12:41
با سلام

طبق مصوبه جدید امکان شرکت در کنکور ارشد رونشناسی بالینی برای داوطلبان تغییر رشته ای وجود ندارد، ولی در مورد گرایش های دیگه صحبتی نشده . متن کامل خبر

در صورت تمایل برای دریافت مشاوره رایگان لطفا نام و شماره تماس خود را از طریق واتساپ به شماره 09190095870 ارسال کنید تا همکاران طبق نوبت با شما تماس بگیرند
مریم
|
1400/02/01 - 19:47
1
0
سلام روز بخیر داخل دفترچه ، روانشناسی شناختی در زیرگروه روانشناسی هم قرار گرفته ، از کجا می تونم منابع رو برای این رشته پیدا کنم و این که با کارشناسی نامرتبط هم میشه این رشته رو خوند؟
پاسخ ها
ادمین
|
1400/02/02 - 09:58
با سلام

در مورد امکان و یا عدم امکان انتخاب این گرایش توسط رشته های غیر مرتبط، مصوبه ای اعلام نشده. برای اطلاعات بیشتر راجع به گرایشها کلیک کنید
خدیجه
|
1400/01/21 - 13:27
0
0
سلام روز بخیر.در مورد رشته و گرایشات روانشناسی ارشد در دانشگاه تبریز اطلاعی دارید؟چه گرایشاتی وجود داره ؟
پاسخ ها
ادمین
|
1400/01/21 - 18:44
با سلام

لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر راجع به ظرفیت های دانشگاه ها  کلیک کنید
خدیجه بهرام نژاد
|
13100/01/1 - 20:03
0
0
سلام خسته نباشید یه سوال داشتم من مدرک کارشناسیم مرتبط نیست با روانشناسی،میخوام ارشد بالینی کودک و نوجوان شرکت کنم برای۱۴۰۱ امکانش هست؟
پاسخ ها
ادمین
|
13100/01/1 - 09:15
با سلام

با توجه به مصوبه اخیر امکان شرکت در کنکور ارشد بالینی 1401 برای داطلبان تغییر رشته ای امکانپذیر نیست.
افسانه
|
13100/01/1 - 12:08
0
0
سلام وقت بخیر با لیسانس آموزش ابتدایی (علوم تربیتی) میتونم ارشد روانشناسی بالینی بخونم؟؟
پاسخ ها
ادمین
|
13100/01/1 - 09:07
با سلام

از کنکور 1401 این امکان برای داوطلبان تغییر رشته ای وجود ندارد.
سعید
|
13100/01/1 - 20:55
0
0
سلام من رشتم شیمی هست و برای کنکور امسال یعنی 1400 ارشد بالینی شرکت کردم.خواستم بدونم این قانون جدید تغییر رشته ای ها برای کنکور 1400هم هست؟ اگر هست که من دیگه نخونم چون بی فایدست. ممنونم از پاسخگویی تون
پاسخ ها
ادمین
|
13100/01/1 - 09:08
با سلام

این قانون از کنکور 1401 اجرایی میشه و با توجه به ثبت نام های انجام شده برای کنکور 1400 امسال این قانون اعمال نمیشه
فلاح
|
13100/01/1 - 11:00
0
0
سلام من لیسانسم علوم تربیتیه میتونم آزمون ارشد بالینی بدم یا نه عمومی چطور؟ آخرش این خبر محدودیت قطعیه یا فقط در حد مطرح شدنه؟ ممنون
پاسخ ها
ادمین
|
13100/01/1 - 09:19
با سلام

طبق مصوبه ی اخیر این محدودیت قطعی هست و از سال 1401 اجرایی میشه . برای مشاهده متن خبر کلیک کنید
مریم کوچکی مطلق
|
13100/01/0 - 14:18
0
0
سلام من لیسانس علوم تربیتی هستم برای کنکور1401 میتونم کنکور بالینی و عمومی شرکت کنم؟
پاسخ ها
ادمین
|
13100/01/0 - 09:20
با سلام

داوطلبان تغییر رشته ای امکان شرکت در کنکور ارشد  گرایش بالینی وزارت علوم رو ندارند و فقط  گرایش های  عمومی،تربیتی و مشاوره مجاز به شرکت  در آزمون  هستند
پرنیان
|
13100/01/0 - 15:54
0
0
سلام. این مصوبه لزوم مرتبط بودن رشته لیسانس با ارشد در روانشناسی فقط برای گرایش بالینی هست یا شامل بقیه گرایش ها هم میشه؟ من لیسانسم غیر مرتبط هست و میخوام ارشد عمومی شرکت کنم در سال ۱۴۰۱
پاسخ ها
ادمین
|
13100/01/0 - 09:29
با سلام

این مصوبه طبق اعلامی که شده فقط در مورد گرایش روانشناسی بالینی هست و در  مورد سایر گرایشها صحبتی نشده .برای مشاهده متن کامل خبر کلیک کنید
زهرا
|
13100/01/0 - 13:46
0
0
سلام من رشته ام روان شناسیه ترم ۵ هستم میخام از همین الان خودم رو واسه کنکور کارشناسی ارشد آماده کنم ولی نمی دونم باید چه کتاب های رو خوب خوب بخونم
پاسخ ها
ادمین
|
13100/01/0 - 09:37
با سلام

برای دریافت مشاوره رایگان لطفا نام و شماره تماس خود را از طریق واتساپ به شماره 09190095870 ارسال کنید تا همکاران طبق نوبت با شما تماس بگیرند .
مازيار
|
1399/12/29 - 19:15
0
0
تغيير رشته اي ها، روانشناسي عمومي هم نمي توانند شركت كنند؟منبع اين خبر ناگوار كجاست؟از كي؟
پاسخ ها
ادمین
|
13100/01/0 - 09:51
با سلام

داوطلبان تغییر رشته ای امکان شرکت درگرایش بالینی وزارت علوم رو ندارند ولی مجازند در گرایش عمومی، تربیتی و مشاوره شرکت کنند .

برای مشاهده متن کامل خبر کلیک کنید
سجاد
|
1399/12/25 - 22:52
0
0
سلام ،من کارشناسی مهندسی صنایع دارم ، میتونم برای ارشد ، روان شناسی بالینی بخونم ؟
پاسخ ها
ادمین
|
1399/12/28 - 11:33
با سلام

داوطلبان تغییر رشته ای از کنکور ارشد 1401  امکان شرکت در آزمون رو ندارند
حدیث
|
1399/12/24 - 20:30
0
1
سلام خسته نباشید. میخواستم بپرسم آیا منابع چاپ قدیم مثلا ۸۵ یا ۹۰ برای کنکور ۱۴۰۰ و یا ۱۴۰۱ مناسب هستند؟
پاسخ ها
ادمین
|
1399/12/28 - 11:46
با سلام

با توجه به اینکه از سال 96 در منابع کنکور ارشد روانشناسی تحول کاملی ایجاد شده . منابع قدیمی چندان فایده ای  نداره .
فرانک
|
1399/12/29 - 11:54
ببخشید این طرح تصویب شده؟ یعنی قطعیه که غیر مرتبطها نمیتونن شرکت کنن بالینی رو؟
سپیده
|
1399/12/21 - 01:32
0
0
سلام من ارشد ۹۹ دادم قبول نشدم چون نخونده بودم فراگیر خیییلی خوندم بازم قبول نشدم خودم کارشناسی روانشناسی دارم اما متاهلم آیا امیدی هست قبول بشم با شرایط متاهلی ؟ فکر میکنم از الان برای کنکور ۱۴۰۱خیلی کمه زمانم چون همه ی زمانمم نمیتونم رو درس بگذارم آیا میتونم ارشد عمومی بیارم شهر خودم پیام نور و دولتی مهم نیس می‌خوام بدونم اگه زمان زیادی میطلبه شرکت نکنم خیییلی ممنون از پاسخگویی های. دقیقتون
پاسخ ها
ادمین
|
1399/12/23 - 11:56
با سلام

برای دریافت مشاوره رایگان لطفا نام و شماره تماس خود را از طریق واتساپ به شماره 09190095870 ارسال کنید تا همکاران طبق نوبت با شما تماس بگیرند
علی
|
1399/12/10 - 19:31
0
0
سلام عزیزان کیهانی من لیسانسم علوم تربیتیه داشتم برا کنکور ۱۴۰۱ گرایش بالینی میخوندم که خبر اینکه فقط لیسانس روانشناسی میتونه ارشد روانشناسی امتحان بده رو دیدم تو خبر گزاری ها آیا این صحت داره و قطعیه و من نمیتونم دیگه ارشد بالینی امتحان بدم؟؟؟ با تشکر بی پایان
پاسخ ها
ادمین
|
1399/12/11 - 10:03

با سلام

این خبر  قطعی است و رشته های علوم تربیتی و مشاوره از این قانون مستثنی هستند و مشکلی برای شرکت در این کنکور ندارند

ندا
|
1399/10/12 - 19:04
0
1
سلام کسانی که لیسانسشون غیر مرتبطه چطوری کد رشته ها رو پیدا کنند چونکه تو دفترچه انتخاب رشته ارشد اطلاعاتی دراین باره نبود و جزو رشته های شناور هم نبود، ممنون میشم در باره نحوه انتخاب برای تغییررشته ای ها توضیح بدین..یک دنیا ممنون از سایت مفیدتون
پاسخ ها
ادمین
|
1399/10/13 - 08:35
با سلام

برای مشاوره رایگان ،  نام و شماره تماس خودتون رو از طریق واتساپ به شماره 09190095870 ارسال کنید تا همکاران طبق نوبت با شما تماس بگیرند

 
مهشاد
|
1399/10/06 - 18:52
0
0
سلام ببخشید من یک سوال داشتم اینکه من الا لیسانس مهندسی معماری دارم و امکان داره برای ارشد روانشناسی کنکور ارشد بدم. اصلا تغییر رشته از معماری به روانشناسی امکان پدیره؟
پاسخ ها
ادمین
|
1399/10/07 - 08:23
سلام

بله این امکان وجود داره  و شما می تونید برای مشاوره رایگان نام و شماره تماس خودتون رو در واتساپ به شماره 09190095870 ارسال کنید

موفق باشید
محبوبه
|
1399/10/05 - 18:58
0
0
باسلام برای دانشگاه تهران حدود رتبه چقدر هست؟ و اینکه معدل کل کارشناسی از چه عددی به بالا تاثیر مثبت در قبولی داره؟ باتشکر از شما
پاسخ ها
ادمین
|
1399/10/07 - 09:03
با سلام

در هر سال متفاوت است و بستگی به ظرفیت و نمرات داوطلبان دارد . برای قبولی در کنکور ارشد 20% معدل و 80 % نمره آزمون تاثیر دارد .

برای مشاهده گزارش  عملکرد نفرات برتر کیهان در سال های گذشته
کلیک کنید

موفق باشید


 
شیوا
|
1399/10/04 - 20:10
0
0
سلام من کارشناسی مدیریت دارم برا ارشد میخوام روانشناسی بخونم برا دکتری میتونم بهداشت روانشناسی شرکت کنم یا بازم فقط وزارت علوم میتونم
پاسخ ها
ادمین
|
1399/10/07 - 08:49
با سلام

بله با ارشد روانشناسی این امکان وجود داره
شیوا
|
1399/10/04 - 13:02
0
1
سلام من کارشناسی مدیریت دارم برا ارشد میخوام روانشناسی بخونم برا دکتری میتونم بهداشت روانشناسی شرکت کنم یا بازم فقط وزارت علوم میتونم؟
پاسخ ها
ادمین
|
1399/10/07 - 08:48
با سلام

بله با ارشد روانشناسی این امکان وجود داره .

موفق باشید
محمدرضا
|
1399/10/01 - 13:56
0
1
سلام و وقت بخیر. کتاب آسیب شناسی روانی جلد 1 و 2 دکتر گنجی رو منبع مناسبی برای درس روانشناسی مرضی می دونید؟
پاسخ ها
ادمین
|
1399/10/02 - 08:36
با سلام

برای مشاوره رایگان می توانید نام و نام خانوادگی و شماره تماس خود را از طریق واتساپ به شماره 09190095870 ارسال نمایید .

موفق باشید
سپیده
|
1399/09/29 - 13:09
0
1
سلام ببخشید میشه هم کنکور وزارت علوم شرکت کرد هم بهداشت؟ و اینکه من برای مشاوره ی رایگان شرکت کردم اما تماسی نگرفتن چطوری میتونم برای مشاوره دائم با مشاورتون صحبت کنم
پاسخ ها
کیهان
|
1399/09/29 - 15:50
سلام سپیده
اگر کارشناسی تون روانشناسی هست، میتوانید برای هر دو کنکور آماده شوید و مشکلی نیست.
برای مشاوره تخصصی لطفا با کیهان تماس بگیرید تا همکارانم برای نوبت دهی راهنمای تون کنند.
شماره های تماس:
02166475618-20
موفق باشید:) 
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:
Image result for whatsapp
هانیه
|
1399/09/24 - 12:14
0
1
سلام من دانشجوی ترم ۵ کارشناسی روانشناسی هستم میخواستم ببینم از کی شروع کنم به خوندن ؟؟ آیا شما مشاوران تحصیلی دارین در این باب؟
پاسخ ها
کیهان
|
1399/09/24 - 16:41
سلام هانیه
بله مجموعه کیهان هم جلسات مشاوره تخصصی و هم جلسه مشاوره رایگان برای داوطلبین کنکور دارد. پیشنهاد میکنم در طرح مشاوره رایگان کیهان شرکت کنید تا مشاورین برای کنکور راهنمایی تون کنند.
مشاوره رایگان
موفق باشید:) 
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:
Image result for whatsapp
فرزانه
|
1399/09/23 - 14:51
0
0
سلام من کارشناس رادیولوژی هستم ومیخاستم ارشدبرای رشته مشاوره یا روانشناسی کنکور بدم.میشه لطف کنید توصیحاتی درباره این دورشته بدیدک کدوم بازارکار بهتری داره؟تفاوت رشته روانشناسی بالینی و عمومی روهم لطف میکنید و اینکه چ تفاوتی بین ارشدروانشناسی علوم و بهداشت هست
پاسخ ها
کیهان
|
1399/09/23 - 21:46
سلام فرزانه
کسانی که کارشناسی شان روانشناسی است میتوانند در کنکور ارشد بهداشت شرکت کنند و دوستانی مانند شما که تغییر رشته ای هستند، تنها میتوانند در کنکور ارشد علوم شرکت کنند.
رشته روانشناسی بالینی بیشتر متمرکز بر تشخیص اختلالات و درمان آنها است در حالی که گرایش عمومی به مباحث کلی در روانشناسی مثل هوش،انگیزش، حافظه، شخصیت و ... میپردازد.
بازار کار مشاوره و روانشناسی تفاوت های چشمگیری با یکدیگر ندارند و عوامل دیگری مانند تخصص و مهارت شما است که میتواند در مسیر شغلی و کاری تان تاثیرگذار باشد.
پیشنهاد میکنم لینک های زیر را برای آشنایی بیشتر مطالعه کنید.
معرفی گرایش های روانشناسی
تفاوت روانشناسی و مشاوره 
موفق باشید:) 
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:
Image result for whatsapp
 
حامد
|
1399/09/18 - 22:16
0
0
سلام ببخشید من ارشد روانشناسی عمومی دانشگاه آزاد میخونم میخواستم ببینم میتونم کنکور۱۴۰۰برای ارشد بالینی شرکت کنم؟
پاسخ ها
کیهان
|
1399/09/19 - 13:46
سلام حامد
اگر در حال حاضر دانشجو ارشد هستید، تا جایی که ما اطلاع داریم مجاز به شرکت در کنکور ارشد نیستید.اما پیشنهاد میکنیم برای کسب اطلاعات بیشتر با خود سازمان سنجش در این مورد نیز مکاتبه کنید.
موفق باشید:) 
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:
Image result for whatsapp
حدیث
|
1399/09/18 - 22:01
0
0
سلام یه سوالی از خدمتتون داشتم کتاب ها اگر قدیمی باشند برای کنکور سال جدید منبع مناسبی هستند؟ مثلا چاپ ۸۹ همچنان منبع مناسبی برای کنکور هستش؟
پاسخ ها
کیهان
|
1399/09/19 - 13:42
سلام حدیث
خیلی توصیه نمیشود که این کتب قدیمی را به عنوان تنها منبع مطالعاتی تون قرار دهید.اگر شرایط تهیه مجدد کتب را دارید، خریداری کنید و یا حتما در کنار کتب منابع کمکی دیگری نیز مطالعه کنید. همچنین میتوانید از جزوات کیهان که خلاصه مفیدی از منابع هستند، استفاده کنید.
موفق باشید:) 
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:
Image result for whatsapp
nedaa
|
1399/09/13 - 17:16
0
0
سلام من کارشناسی یکی از رشته های هنر رو دارم میخونم برای دوسال بعد که تموم بشه میخوام ارشد و بعدش دکتری روانشناسی ادامه بدم. سوالم اینه که: آیا انتخاب برای گرایش بالینی یا عمومی ارشد (و بعدش دکتری) دست خودمه یا فقط میتونم ارشد روانشناسی عمومی شرکت کنم؟ و برای دکتری فقط کنکور وزارت علوم مجاز به شرکت هستم؟ با دوتا مدرک ارشد و دکتری وزارت علوم میتونم مجوز بگیرم برای مطب و کار؟ ممنون از پاسخ گویی و سایت مفیدتان
پاسخ ها
کیهان
|
1399/09/13 - 22:14
سلام ندا
انتخاب گرایش در مقطع ارشد و دکتری به عهده خودتان هست و هر گرایشی را که مایل باشید میتوانید شرکت کنید.
برای دکتری برای بهداشت هم میتوانید اقدام کنید و موردی ندارد.
بله، هنگامی که دو مقطع تحصیلی تان روانشناسی و یا مشاوره باشد، میتوانید برای گرفتن مجوز کلینیک اقدام کنید.
موفق باشید:) 
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:
Image result for whatsapp
M.k
|
1399/09/08 - 02:19
0
0
سلام خسته نباشید ببخشید میخواستم سوال بپرسم روانسنجی و آزمون ها لازم هس بخونیم یا نه فقط برای روانسنجی هس اونا
پاسخ ها
کیهان
|
1399/09/08 - 21:09
سلام دوست گرامی
اگر داوطلب گرایش روانسنجی نیستید، نیازی به مطالعه این دروس ندارید و تنها درس هایی که برای گرایش شما ضریب دارند را باید مطالعه کنید.
موفق باشید:) 
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:
Image result for whatsapp
احسان
|
1399/08/25 - 16:36
0
0
سلام و وقت بخیر من ارشد دانشگاه دولتی از گروه آزمایشی مهندسی دارم آیا میتونم دوباره توی کنکور ارشد روانشناسی برای قبولی در دانشگاه های دولتی روزانه شرکت کنم؟ اگه بخوام مستقیما آزمون دکترای روانشناسی شرکت کنم شانسی برای قبولی توی دانشگاه های دولتی دارم یا با توجه به تاثیر بالای سوابق تحصیلی برای پذیرش در دکترا قبولیم غیرممکنه؟ توی کامنت های قدیمی در مورد گرفتن فاند و پذیرش در دانشگاه های خارجی صحبت کرده بودین که برای گرایش عمومی این کار ساده تره امکانش هست بیشتر توضیح بدین؟
پاسخ ها
کیهان
|
1399/08/26 - 12:41
سلام احسان
شما مجاز هستید که در کنکور ارشد روانشناسی وزارت علوم شرکت کنید و چون ارشد تون روانشناسی نیست برای دکتری روانشناسی مجاز نیستید.
در مورد امکان تحصیل مجدد در دوره روزانه اطلاعات دقیقی نداریم و پیشنهاد میکنیم دفترچه ثبت نام سازمان سنجش را مطالعه کنید تا اطلاعات دقیق تری بدست آورید.
در مورد ادامه تحصیل در خارج از کشور هم نمیشود پاسخ قطعی داد چرا که کشور به کشور و دانشگاه به دانشگاه قوانین پذیرش دانشجویی شون در روانشناسی متفاوت است. اما به طور کلی هرچه بیشتر حوزه فعالیتی تون پژوهشی باشد تا درمانگری، چون روزمه قوی تری دارید و مقالات زیادی کار کردید، شانس بالاتری برای اپلای دارید.
موفق باشید:) 
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:
Image result for whatsapp

 
زهرا
|
1399/08/21 - 20:30
1
0
سلام خسته نباشید ،من الآن ترم پنج روانشناسی هستم میخواستم بپرسم منابع ارشد برای هرسال تغییر میکند ومن اگه از الآن شروع کنم به مشکل بر میخورم؟ چون کنکور ۱۴۰۱رو باید شرکت کنم.میخواستم بدونم همون طور که معدل دبیرستان روی نتایج کنکور تاثیر داشت ،معدل کارشناسی هم روی کنکور ارشد تاثیر داره؟و اینکه وزارت بهداشت بعد از قبولی در ‌کنکور گزینش هم داره مثل دانشگاه فرهنگیان یا خیر؟ومن نیمه بینا هستم ،ومیخواستم بدونم مشکلی برای شرکت در آزمون وزرات بهداشت وجود داره یا خیر؟
پاسخ ها
کیهان
|
1399/08/22 - 14:47
سلام زهرا
طبق روال سالهای گذشته، منابع کنکور تغییرات چشمگیری نخواهند کرد. و معدل کارشناسی تان حدود 20% در کنکور ارشد تاثیر دارد.
برخی دانشگاه های وزارت بهداشت مصاحبه دارند، که تعدادشون کم هست.
مسلما برای دوستانی مانند شما که شرایط خاص دارند، برای شرکت در کنکور شرایط و امکاناتی در نظر گرفته می شود.
موفق باشید:) 
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:
Image result for whatsapp
فرهاد
|
1399/08/20 - 04:08
0
0
سلام ممنون ميشم به سوالاتم پاسخ بديد 1- من ترم 5 مهندسي صنايع هستم الان زوده شروع کنم براي کنکور ارشد يا نه؟ 2- خوندن رفرنس براي مني که هيچ ديدي به روانشناسي ندارم مفيده؟ و براي قبولي تو دانشگاه تهران يا بهشتي الزاما بايد رفرنس خونده باشيم 3-pdf کتاباي رفرنس و سراغ داريد سايتي قرار داده باشه ممنون
پاسخ ها
کیهان
|
1399/08/20 - 13:09
سلام فرهاد
پیشنهاد میکنم در طرح مشاوره رایگان کیهان شرکت کنید تا مشاورین دقیق تر در مورد زمان مناسب شروع مطالعه و چگونگی آن راهنمایی تان کنند.
مشاوره رایگان
موفق باشید:) 
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:
Image result for whatsapp
Ahmad
|
1399/08/17 - 03:22
0
0
سلام میخواستم یه رنج هزینه حدودی از کلیه منابعی که باید تهییه کنیم بدید ، ممنون.
پاسخ ها
کیهان
|
1399/08/17 - 12:01
سلام احمد
به دلیل متغیر بودن قیمت کتاب های منبع با توجه به سال چاپ و انتشارات آن، نمیشود رنج قیمتی داد. اما از طریق لینک زیر میتوانید با قیمت برخی از کتب رفرنس آشنا شوید.
آشنایی با کتاب های منبع
موفق باشید:) 
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:
Image result for whatsapp
بهار فقیه
|
1399/08/16 - 14:33
0
0
سلام خسته نباشید، میخواستم بدونم اگه از الان منابع رو خریداری کنم برای کنکور 1402، زوده؟ و ممکنه تغییرات زیادی پیش بیاد؟ چون میخوام زود شروع کنم به خوندن. ممنون
پاسخ ها
کیهان
|
1399/08/16 - 19:22
سلام بهار
منابع اصلی تغییرات چشمگیری نخواهند کرد چرا که از سال های گذشته تا الان همین کتاب ها منبع بوده اند. تنها مشکل شروع مطالعه از الان برای 2 سال دیگر این است که ممکن است خسته شوید و 1 سال پایانی که معمولا توصیه میشود داوطلبین مطالعه جدی خودشون رو شروع کنند، شما خسته باشید و  بخشی از مطالبی که مطالعه کرده اید را نیز فراموش کرده باشید.
اما اگر دوست دارید از الان حتما مطالعه تون رو شروع کنید، پیشنهاد میکنم به درس زبان نیز بپردازید و سعی کنید سطح خودتون رو در این مدت از طریق کلاس های ترمیک و یا هر روش دیگری بالا ببرید تا در سال کنکور با تمرین و تست زنی در این درس، عملکرد خوبی داشته باشید.
موفق باشید:) 
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:
Image result for whatsapp
درنا
|
1399/08/15 - 12:02
0
0
سلام خسته نباشید من ترم ۳ روانشناسی پیام نورم میخواستم بدونم کتاب های درسی کارشناسی خودمون به درد کنکور میخوره یا نه؟و آیا حتما باید همین منابع رو تهیه کرد؟
پاسخ ها
کیهان
|
1399/08/15 - 13:35
سلام درنا
از اونجایی که اطلاعی نداریم که کتاب های پیام نور از کدام منابع تهیه شده اند، نمیتوانیم پاسخ دقیقی بدهیم. اما به طور کلی این منابع از سمت وزارت علوم معرفی شده و برای کنکور توصیه میشود که این کتب و یا جزوات خلاصه شده بر اساس این منابع را مورد مطالعه قرار دهید.
موفق باشید:) 
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:
Image result for whatsapp
نگین
|
1399/08/11 - 01:24
0
0
سلام ببخشید من میخواستم کنکور ارشد شرکت کنم برای سال ۱۴۰۱ و بالینی قبول بشم.به نظرتون از الان شروع کنم و منابع و بگیرم؟و اینکه منابع رو از الان بگیرم قدیمی نمیشه؟
پاسخ ها
کیهان
|
1399/08/11 - 21:11
سلام نگین
پیشنهاد میکنم در طرح مشاوره رایگان کیهان شرکت کنید تا مشاورین دقیق تر راهنمایی تون کنند. اما به طور کلی تهیه منابع ایرادی ندارد و تا کنکور 1401 قدیمی نمیشوند.
مشاوره رایگان
موفق باشید:) 
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:
Image result for whatsapp
ساینا
|
1399/07/13 - 18:14
0
0
سلام من ترم سه هستم میخوام حتما ارشدم رو دولتی بیارم الان زوده برای شروع؟!
پاسخ ها
کیهان
|
1399/07/14 - 15:27
سلام ساینا
بله زود هست پیشنهاد میکنیم در مدت کارشناسی زبان تون رو تقویت کنید و حدود 10-12 ماه قبل از کنکور با مشاورین کیهان ارتباط برقرار کنید تا دقیق تر برای شروع مطالعه کنکور راهنمایی تان کنند.
موفق باشید:) 

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:

Image result for whatsapp

فاطمه
|
1399/07/13 - 15:24
0
0
سلام خسته نباشید میخواستم بدونم کسی که کارشناسی رشته مشاوره خونده هم نمیتونه ارشد برای وزارت بهداشت امتحان بده؟واینکه آیا از وضعیت دانشگاه شیراز در زمینه رشته های ارشد مشاوره و روانشناسی اطلاعی دارین؟من الان ترم ۳ مشاوره هستم و به تازگی فهمیدم اگر بخوام برای ارشد هم شیراز بمونم فقط بین ۳ رشته روانشناسی حق انتخاب دارم و متاسفانه مشاوره ارشدش در شیراز وجود نداره
پاسخ ها
کیهان
|
1399/07/13 - 18:11
سلام فاطمه
با کارشناسی مشاوره میتوانید برای کنکور ارشد بهداشت اقدام کنید. دانشگاه شیراز جزو دانشگاه‌های خوب و معتبر در روانشناسی است و متاسفانه اطلاعات بیشتری در مورد این دانشگاه نداریم.
موفق باشید:) 

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:

Image result for whatsapp

رها
|
1399/07/12 - 02:33
0
0
سلام .من چند سال پیش از رشته ی دیگه ای فارغ التحصیل شدم ولی خیلی علاقمند به ادامه تحصیل تو رشته روانشناسی بالینی ام واز فکرم بیرون نمیره .😔با وجود تاهل و فرزند وقتم کمه آیا میشه امیدوار بودفقط با تکیه برجزوات کیهان،دانشگا سراسری قبول شد ؟ وبا عرض پوزش سوال اصلیم اینه که من امکان تهیه جزوات شما رو ندارم تو کتابفروشی دست دومش بود ولی انگارکپی بودن بنظرتون میشه اعتماد کرد ؟
پاسخ ها
کیهان
|
1399/07/12 - 20:29
سلام رها
اول از همه بابت پشتکاری که نسبت به علاقه تان دارید بهتون تبرریک میگم.
جزوات کیهان خلاصه شده منابع اصلی هستند و پوشش دهی کاملی از مطالب کنکور دارند.مسلما تسلط بر جزوات میتواند شما را به هدفتان برساند.اما پیشنهاد می کنم در طرح مشاوره رایگان کیهان شرکت کنید تا مشاورین دقیق تر راهنمایی تان بفرمایند.
مشاوره رایگان
در مورد جزوات کپی شده هم باید عرض کنم که در این مورد ما اطلاعی نداریم و قاعدتا از لحاظ اخلاقی کار کتابفروشی که میفرمایید شایسته نیست.
موفق باشید:) 

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:

Image result for whatsapp

 
ATIYEH
|
1399/07/05 - 21:41
0
0
سلام من تقریبا سال دیگه میخوام آمادگی کسب کنم برای کنکور ارشد و قصد دارم که برای روانشناسی خانواده هدف گذاری کنم ولی متاسفانه در گوگل هرچی گشتم منابع ارشد رو پیدا نمیکنم از یکی از دوستان که ترم آخرن و ایشون هم برای خانواده میخوان پرسیدم و گفتن که همین منابع ارشد رو باید مطالعه کنیم درسته؟و اینکه منابع رو از الان شروع کنم تهیه کردن یا احتمال تغییر وجود داره برای کنکور۱۴۰۲؟
پاسخ ها
کیهان
|
1399/07/06 - 14:26
سلام آتیه
بله درست گفتند.گرایش خانواده، یکی از گرایش های روانشناسی بالینی است که برخی دانشگاه ها در مقطع ارشد آن را ارائه میدهند.برای کنکور نیاز است که شما منابع روانشناسی بالینی را مطالعه کنید. 
موفق باشید:) 

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:

Image result for whatsapp

Alireza
|
1399/06/19 - 01:37
0
0
وقتبخیر. تو منابع ذکر شده اشاره ای به کتاب ها کمک اموزشی مثل مدرسان شریف نشده اینا مناسب نیستند؟
پاسخ ها
کیهان
|
1399/06/19 - 15:14
سلام علیرضا
منابع اعلام شده، منابع اصلی هستند که از سمت سازمان سنجش معرفی شده اند. و شامل کتاب های کمک آموزشی نمی شوند. مجموعه کیهان برای منابع معرفی شده از سمت سنجش ، جزوات خلاصه شده برای داوطلبان تهیه کرده است.که میتوانید از طریق لینک زیر با آنها آشنا شوید. و در مورد موسسات دیگر ما اطلاعی نداریم.
http://kayhanravan.ir/fa/jozveh.aspx
موفق باشید:) 

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:

Image result for whatsapp

علی
|
1399/06/15 - 22:36
0
0
سلام این منابعی که ذکر کردید همه برای کنکور وزارت علوم هستن ؟
پاسخ ها
کیهان
|
1399/06/15 - 22:47
سلام علی
بله تمام منابع ذکر شده مربوط به کنکور ارشد علوم می باشد.
موفق باشید:) 

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:

Image result for whatsapp

 
fateme
|
1399/06/08 - 23:12
0
1
وقت بخیر. من برای دروس مرضی و کودکان استثنائی یه مقدار گیج شدم که کدوم منبع رو اول تهیه کنم بهتره. اگه راهنمایی کنید ممنون میشم.
پاسخ ها
کیهان
|
1399/06/09 - 18:18
سلام فاطمه
پیشنهاد میکنم در طرح مشاوره رایگان کیهان ثبت نام کنید تا مشاورین دقیق تر راهنمایی تان کنند. اما به طور کلی میتوان گفت مطالعه کتاب کاپلان نسبت به مطالعه دیگر کتب الویت دارد.
مشاوره رایگان
موفق باشید:) 

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:

Image result for whatsapp

مایده
|
1399/06/06 - 00:37
0
1
برای اسیب شناسی مرضی نمیشه مهدی گنجی بخونیم کامل نیست یعنی نمیشه تست زد؟
پاسخ ها
کیهان
|
1399/06/06 - 16:11
سلام مائده
علی رغم این که کتاب دکتر گنجی، کتاب خوبی است اما برای کنکور توصیه می شود که آسیب شناسی کاپلان مطالعه شود.
موفق باشید:) 

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:
Image result for whatsapp

فائزه
|
1399/05/30 - 07:39
0
1
سلام وقت بخیر من رشتم روانشناسی هست و1401 قراره ارشد بدم ولی میخوام بدونم میشه هم وزارت بهداشت بدم هم علوم؟واینکه کدوم بیشتر برمیداره و ظرفیتش زیاده ؟! ممنون میشم بگین
پاسخ ها
کیهان
|
1399/05/30 - 18:39
سلام فائزه
بله میتوانید در هر دو کنکور شرکت کنید. میتوان گفت قبولی در دانشگاه های وزارت علوم کمی راحت تر است.
موفق باشید:) 

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:
Image result for whatsapp

فرزانه
|
1399/05/14 - 21:13
0
1
سلام .من رشتم روان شناسی عمومی هست میخواستم ارشد تربیت بدنی امتحان بدم امکانش هست اولین بارمه لطفا راهنماییم کنید تشکر
پاسخ ها
کیهان
|
1399/05/15 - 18:23
سلام فرزانه
مجموعه کیهان تنها در حوزه کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره فعالیت می کند. و اطلاعاتی در مورد دیگر رشته ها نداریم.
موفق باشید:) 

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:
Image result for whatsapp

 
شکوه
|
1399/05/10 - 23:21
0
0
سلام خسته نباشید ببخشید من کارشناسی رشته علم اطلاعات و دانش شناسی دارم و خواستم ارشد رو روانشناسی بخونم هدفم قبولی استخدام آموزش و پرورش با توجه به این روانشناسی بالینی بخونم یا عمومی؟ و اینکه برای استخدامی اینکه کارشناسیکارشناسیم یه رشته دیگه بوده مشکلی نیست؟ ممنون میشم جواب بدید
پاسخ ها
کیهان
|
1399/05/11 - 19:01
سلام شکوه
متاسفانه ما در مورد قوانین استخدامی اطلاعاتی نداریم و پیشنهاد می کنیم مستقیما با خود سازمان مربوطه صحبت کنید. اما حدس میزنیم گرایش روانشناسی تربیتی برای فعالیت در مدارس مناسب تر از عمومی و بالینی باشد.
موفق باشید:) 

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:
Image result for whatsapp 
فاطمه
|
1399/04/22 - 13:07
0
0
سلام.کتاب نظریه های رشد کرین رو معرفی کردین. من یه کتاب به همین اسم خریدم.ترجمه ی خوی نژاد و رجایی. جلد سفید داره با عکس مهره ی شطرنج.انتشارات رشد.الان تو سایت ها نگاه می کردم همین کتاب با همین مترجم ها شکل دیگه ش هم هست.من درست خریدم؟
پاسخ ها
کیهان
|
1399/04/22 - 21:04
سلام فاطمه
بله درست تهیه کرده اید.
موفق باشید:) 

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:

Image result for whatsapp

فاطمه
|
1399/04/16 - 16:11
0
0
سلام این منابع که معرفی کردین هرچی میگردم چاپ۹۹شون نیست.فقط چاپ۹۸شون هست.برا کنکور۱۴۰۰چاپ۹۸بخرم عیبی نداره؟
پاسخ ها
کیهان
|
1399/04/16 - 21:12
سلام فاطمه
تهیه جزوات 98 برای کنکور 1400 نیز مناسب است و می توانید تهیه کنید. جزوات جدید فقط سوالات کنکور 99 رو هم علاوه بر سوالات کنکور های سال های گذشته دارند.
موفق باشید:) 

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:
Image result for whatsapp

سارا
|
1399/02/18 - 18:53
0
0
سلام ببخشید میخاستم بدونم فرق بین ازمون وزارت بهداشت با وزرات علوم چیه؟واینکه کسایی ک کارشناسی رشتشون چیزه دیگه بوده چرا وزرات بهداشت نمیتونن شرکت کنن؟ایا شرکت در وزارت بهداشت بهتر و مهم تر از وزارت علوم است که این چنین همه خاستار شرکت در ازمون وزارت بهداشت هستند؟
پاسخ ها
کیهان
|
1399/02/18 - 19:47
سلام سارا
منابع امتحانی دو کنکور وزارت بهداشت و علوم با یکدیگر متفاوت است و دانشگاه های زیر مجموعه ی این دو وزارت خانه نیز با یکدیگر فرق دارند.و تنها فارغ التحصیلان روانشناسی می توانند در کنکور ارشد بهداشت شرکت کنند.
افرادی که هدف شان درمانگر شدن است معمولا دانشگاه های وزرات بهداشت را ترجیح می دهند چرا که در آنجا دوره های کارورزی وجود دارد و این امر به دانشجویان کمک می کند تا در امر درمانگرشدن با مهارت تر شوند. 
موفق باشید:) 

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:

Image result for whatsapp

Me
|
1399/02/06 - 14:51
0
0
سلام من تغییر رشته‌ای هستم و قصد دارم در کنکور ارشد ۱۴۰۰ شرکت کنم، به نظرتون از الان که دسترسی به منابع ندارم از چه کتاب هایی شروع کنم، و آیا صبر کنم برای خرید جزوات کیهان چون شاید تغییراتی داشته باشه بعد از کنکور ۹۹. ممنون
پاسخ ها
کیهان
|
1399/02/06 - 17:16
سلام دوست گرامی
پیشنهاد می کنم در طرح مشاوره رایگان کیهان ثبت نام کنید تا مشاوران برای مطالعه کتب و کنکور بهتر راهنمایی تون کنند.
ثبت نام در طرح مشاوره رایگان
در مورد جزوات هم از آنجایی که هر سال بعد از کنکور حدود 10% ویرایش می شوند و سوالات کنکور اخیر اضافه می شود. بهتر است که در تابستان برای خرید جزوات کیهان اقدام فرمایید.

موفق باشید:) 

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:

Image result for whatsapp

یلدا
|
1399/02/02 - 09:23
1
0
سلام من مشکل زمان ندارم هدفم بالینی یکی از ۵ دانشگاه تهران هست بهتره برای کنکور وزارت بهداشت برنامه ریزی کنم یا وزارت علوم؟ با توجه به اینکه حتما میخوام فقط تهران قبول شم
پاسخ ها
کیهان
|
1399/02/02 - 13:35
سلام دوست گرامی
اگر شما تغییر رشته ای هستید و کارشناسی تان رشته ای جز روانشناسی بوده باید بگم که شما تنها مجاز هستید که در کنکور ارشد علوم شرکت کنید. اگر تغییر رشته ای نیستید پیشنهاد می کنم در طرح مشاوره رایگان کیهان ثبت نام کنید تا مشاوران دقیق تر راهنمایی تان کنند.