.
hed

خوشبختانه سال گذشته توانستیم از فرصت پیش آمده برای برگزاری کلاس های کنکور با حضور رتبه های تک رقمی کنکور استفاده کنیم.  خوشحالیم که امسال هم این فرصت را داریم تا با برنامه ای جدید در این کلاس ها در کنار شما باشیم. 

⚜️ مدرس هر درس، یک رتبه تک رقمی کنکور است. 

⚜️ همه مدرسان، دانشجوی ارشد / دکتری روانشناسی در دانشگاه تهران / شهید بهشتی بوده اند. 

⚜️ اغلب مدرسان، دانشجویان دکتری روانشناسی هستند.

 
برنامه ­کامل کلاس­ های ویژه کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی 1398

 تحت نظارت مرکز خدمات روان­شناسی و مشاوره کیهان
 

 
 1. شرکت در جلسه اول کلاس­ها رایگان است اما با توجه به محدودیت ظرفیت، اولویت با دانشجویانی است که زودتر ثبت نام خود را نهایی کنند.
 2. با توجه به اینکه تعداد دانشجویانی که در جلسه اول (رایگان) هر کلاس حضور پیدا می­کنند معمولاً بیشتر از ظرفیت طبیعی کلاس است، طبیعتاً امکان ثبت­نام نهایی همه دانشجویانِ حاضر در جلسه اول وجود ندارد. پس پیشنهاد می­شود دانشحویانی که قصد جدی برای ثبت­نام و شرکت در کلاس را دارند، پیش از برگزاری جلسه اول، ثبت نام خود را نهایی کنند. در غیر این صورت ممکن است پیش از اقدام این عزیزان برای ثبت­نام، ظرفیت کلاس تکمیل شود و امکان حضور آنان در کلاس فراهم نشود.
 3. نهایی کردن ثبت نام به معنای پرداخت 50 تا 100 % از کل مبلغ ثبت نام است.
 4. شرایط پرداخت هزینه ثبت ­نام در دو قسط:
 • پرداخت اول: دست­کم 50 % از مبلغ ثبت­نام در شروع دوره
 • پرداخت دوم: پرداخت مبلغ باقی مانده و تسویه کامل پیش از شروع نیمه دوم دوره
 1. با توجه به سابقه کیهان در برگزاری دوره­های آموزشی با کیفیت در سال­های گذشته، بهره گیری از اساتید مسلط و با سابقه، و همچنین امکان شرکت رایگان در جلسه اول به منظور آشنایی با شرایط کمی، کیفی وآموزشی هر کلاس، امکان انصراف از ثبت نام وجود ندارد.
 2. با توجه به تلاش کیهان برای حفظ کیفیت آموزشی و رسیدگی کافی به نیازهای دانشجویان، ظرفیت ثبت­نام برای هر کلاس در حال حاضر فقط 18 نفر است.
 3. امکان تغییر زمان برگزاری کلاس (روز یا ساعت) پس از شروع جلسات وجود ندارد.
 4. کیهان ملزم است کلاس ثبت­ نام شده را با همان شرایط اعلام شده در روز ثبت­نام اعم از مدرس، زمان و مکان برگزاری، برگزار کند.
 5. برای هر کلاس، پس از برگزاری جلسه اول یک راه ارتباطی میان مدرس و دانشجویان ایجاد می­شود تا دانشجویان در طول هفته سوالات و ابهامات خود را با مدرس در میان بگذارند و یا تکالیف خود را ارائه دهند.
 6. با توجه به اهمیت همیشگی نظرات دانشجویان گرامی در افزایش بازدهی آموزشی کلاس­ها، در پایان هر دوره از دانشجویان خواسته می­شود تا با شرکت در نظرسنجی، به ارزشیابی مجموعه کیهان و همچنین مدرس آن دوره در حوزه­های مختلف بپردازند.


از اینکه مجموعه آموزشی تخصصی کیهان را برای ارتقاء تحصیلی خود انتخاب کرده ­اید خوشحالیم.
با شماییم. 

 


لطفاً به نکات زیر توجه نمایید

 • کیهانی: فردی که در سال مورد نظر؛

  • در بیش از 5 جلسه مشاوره تخصصی گروه آموزشی کیهان حضور داشته است.
  • یا یکی از بسته های آموزشی مجموعه جزوات کیهان را تهیه کرده است.
  •  
 • به داوطلبان گرامی توصیه می شود برای آگاهی از آخرین شرایط کارگاه های ثبت نامی، به طور متناوب به این صفحه مراجعه کنند و یا اخبار را از کانال تلگرام کیهان (این آدرس) دنبال نمایند. 
 • ظرفیت ثبت نام در کلیه کلاس ها و کارگاه های گروه آموزشی کیهان محدود است. در صورتی که قصد شرکت در کارگاهی را دارید، هرچه زودتر اقدام نمایید تا شرمنده شما نشویم. 
 • امکان برگزاری مجدد کارگاه ها وجود دارد اما کیهان در این زمینه قول قطعی به شما نمی دهد. 
 • تمامی کلاس ها در شهر تهران و مرکز خدمات روانشناسی و مشاوره کیهان (این آدرس) برگزار می شود. 
 • تمامی کلاس ها تحت نظارت مستقیم مرکز خدمات روانشناسی و مشاوره کیهان برگزار می گردد. 
 • کارگاه های آموزشی که منحصراً مناسب داوطلبان کنکور باشد، اطلاع رسانی می شود. 
 
 

تماس با ما؛ کلیک کنیدگروه آموزشی کیهان
رتبه های برتر ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
تحت نظارت مستقیم مرکز خدمات روانشناسی و مشاوره کیهان

 
 منابع ارشد روانشناسی، منابع ارشد روانشناسی بالینی، منابع کنکور ارشد روانشناسی، منابع دکتری روانشناسی، منابع ارشد مشاوره، منابع دکتری،کارگاه ها، کلاس کنکور, کلاس کنکوری, کلاس آموزشی, کلاس آموزشی روانشناسی, کلاس کنکور ارشد, کلاس کنکور ارشد روانشناسی, کنکور ارشد روانشناسی, منابع ارشد روانشناسی, منابع کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی, آموزش کنکوری, روانشناسی رشد, کلاس روانشناسی رشد, کلاس آمار و روش تحقیق, کارگاه آمار و روش تحقیق, کارگاه آموزشی آمار, کارگاه آسیب شناسی, کارگاه های روانشناسی، کارگاه های آموزشی روانشناسی، کارگاه های گروه آموزشی کیهان، مدیریت زمان، ارشد روانشناسی، تحلیل ارشد روانشناسی, کارگاه ها، کلاس کنکور, کلاس کنکوری, کلاس آموزشی, کلاس آموزشی روانشناسی, کلاس کنکور ارشد, کلاس کنکور ارشد روانشناسی, کنکور ارشد روانشناسی, منابع ارشد روانشناسی, منابع کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی, آموزش کنکوری, روانشناسی رشد, کلاس روانشناسی رشد, کلاس آمار و روش تحقیق, کارگاه آمار و روش تحقیق, کارگاه آموزشی آمار, کارگاه آسیب شناسی, کارگاه های روانشناسی، کارگاه های آموزشی روانشناسی
.