.
hed

مصاحبه با رتبه 3 کنکور ارشد سراسری وزارت بهداشت 93 - خانم عطیه رضایی

 
 • با سلام و ضمن تشکر از شما برای شرکت در این مصاحبه، لطفاً ابتدا خودتون رو معرفی کنید و بفرمایید چه نتیجه ای در کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی کسب کردید؟ (نام و نام خوانوادگی، محل سکونت، سال کنکور، رشته و گرایش، رتبه،...)
 •  

عطیه رضایی هستم متولد تهران در کنکور سال 93کارشناسی ارشد وزارت بهداشت شرکت کردم و رتبه 3 را در رشته روانشناسی بالینی کسب کردم و اکنون مشغول تحصیل در دانشگاه علوم پزشکی ایران هستم.

 • بسیار عالی. خانم رضایی، لیسانس کجا بودید و چه خواندید؟
   

روانشناسی بالینی دانشگاه خوارزمی

 • چه سالی کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت شرکت کردید و چه رتبه ای کسب کردید؟

سال93و رتبه 3را کسب کردم.

 • چه درصدهایی در کنکور کسب کردید؟
   
نام درس نمره به درصد
آسيب شناسي رواني 95
نظريه هاي شخصيت 78
نظريه هاي رواندرماني 73.67
ارزيابي روانشناختي 89.56
روانشناسي عمومي و رشد 55.56
بنيادهاي بيولوژيكي و فيزيولوژيكي رفتار 76.95
روانشناسي باليني 66
امار و روش تحقيق 33.22
زبان عمومي 45.67

 

 • آیا در کنکور وزارت علوم هم شرکت کردید؟ چطور شد که در کنکور بهداشت شرکت کردید؟
   

بله در کنکور وزارت علوم هم شرکت کردم و رتبه 104 را کسب کردم  و بعد از انتخاب رشته نهایتاً دانشگاه شیراز روانشناسی بالینی  روزانه قبول شدم.
با توجه به اینکه در دوران کارشناسی گرایش من بالینی بود و از ابتدا هم به بحث درمان علاقه زیادی داشتم  هدف اصلی ام قبولی در آزمون وزارت بهداشت بود چون به هر حال فرصت و امکانات بیشتری برای  کسانی که به این حوزه علاقه مند هستند فراهم  می کند.

 • بسیارخوب، آیا از نتیجه تان راضی هستید؟

بله خدا رو شکر بعد از یک سال تلاش و شرکت در دو آزمونی که هرکدام سختی های خاص خودشان را داشتند  به نتیجه دلخواهم رسیدم...هرچند مطمئن هستم این آغاز یک راه تازه ای هست که به نوبه خودش تلاش و کوشش بیشتری را می طلبد.

 • از اول هم به دنبال همین هدف بودید؟

به نظر من نمیشه برای رشته روانشناسی غایت مشخصی را در نظر گرفت. تحصیل در مقاطع بالاتر این رشته هرچند زمینه مناسبی را برای علاقه مندان آن فراهم میکنه ولی چیزی که مهم هست اینه که هدف اکثر روانشناسان کمک به مردم برای بالابردن سطح سلامت روان آنهاست.

 • فکر می‌کنید مهمترین عامل موفقیت شما چه بود؟


برنامه ریزی مناسب
استفاده از منابع درست و به نوعی اصلی
راهنمایی های مشاور خوب
حمایت خانواده
و اگر بخوام سهم خودم رو هم در نظر بگیرم تلاش و پشتکار و امید به موفقیت در این آزمون بود.
 

 • خانم رضایی، شما مطالعه برای ارشد بهداشت را از کی شروع کردید و روزی چند ساعت درس می‌خواندید؟

بعد از شرکت در آزمون وزارت علوم که بهمن ماه سال 92بود و استراحت کوتاه از اوائل اسفند ماه  با توجه به برنامه ای که از گروه آموزشی کیهان دریافت کردم  و تهیه منابع شروع به مطالعه کردم. با بوجه به اینکه من شاغل بودم مدت زمان بسیار کمی را برای مطالعه در اختیار داشتم  و زمانم بسیار محدود بود ولی استفاده بهینه ای را از این زمان می کردم و تقریبا روزی 5 الی 6 ساعت مطالعه را داشتم.

 • آیا روش مطالعه و برنامه ریزی خاصی داشتید؟


زمانی که شروع به مطالعه کردم به دلیل اینکه زمان بسیار محدودی داشتم  نیاز به یک مشاور و راهنمایی که بتونه در این مسیر به من کمک کند را واقعا احساس می کردم،گروه آموزشی کیهان اولین گزینه ام بود. چون تجربه بسیار خوبی از مطالعه جزوه های کیهان برای امتحان وزارت علوم داشتم .
نکته برداری از کتاب ها و مرور چندین باره کتاب ها و نکات از اصلی ترین مواردی بود که در طول مطالعه ام رعایت می کردم.

 • فکر می‌کنید داوطلبان کنکور ارشد روانشناسی وزارت بهداشت باید به چه نکاتی برای موفق شدن در این کنکور توجه کنند؟


نکته مثبتی که در مورد آزمون وزارت بهداشت وجود داره معرفی منابع است.
مطالعه دقیق این منابع و نکته بردای از کتاب ها...تقویت زبان انگلیسی به دلیل اینکه این درس عمومی هست و از اهمیت زیادی برخوردار هست.مطالعه دقیق کتاب  خلاصه روانپزشکی کاپلان به ویژه تشخیص های افتراقی و در آخر هم کمک گرفتن از یک مشاور که بتونه در این مسیر به داوطلبان کمک کنه.

 

 • از وسایل کمک آموزشی مثل کلاس‌ کنکور، آزمون آزمایشی و ... هم استفاده کردید؟

خیر...فقط  مطالعه منابع اصلی و مرور سوالات سال های گذشته
 

 • به نظر شما چه فرقی بین کسانی که رتبه برتر می‌شوند و کسانی که دو سه سال کنکور می‌دهند و قبول نمی‌شوند وجود دارد؟

من خودم با یک سال فاصله از زمان فارغ التحصیلی ام  در آزمون وزارت علوم و بهداشت شرکت کردم ولی انگیزه بالایی برای قبولی  به خصوص در آزمون وزارت بهداشت داشتم  به همین دلیل باعث شد که تا روز آزمون انگیزه ام را حفظ کنم و تا پایان زمان آزمون برای رسیدن به هدفم تلاش کنم که خوشبختانه این اتفاق افتاد.

 • همه چیز برای شما در این مسیری که داشتید هموار بود؟


فکر نمی‌کنم شرایط مطلوب و ایده آل برای هیچ داوطلبی وجود داشته باشه...من هم از این قاعده مستثنا نبودم. الان که یک سال گذشته را مرور می کنم اتفاقات ناخوشایند زیادی برای خودم و اطرافیانم رخ داد که هر کدام از آنها می توانست من را از هدفم دور کنه. ولی خب خداروشکر همه آن سختی ها گذشت  و خوشحالم که توانستم در لحظات سخت ایمان و انگیزه ام را به هدفم حفظ کنم و ناامید نشم.

 • به طوری کلی نظرتان در مورد برنامه ریزی چیست؟

برنامه ریزی اصل مهمی در هر کاریه. ولی چیزی که اهمیت زیادی و نباید فراموش کنیم برنامه ریزی به تنهایی ما را به هدف نمی‌رسونه و در کنارش عوامل دیگه ای از جمله انگیزه و تلاش هم موثر است.
استاد گرانقدری دارم که برنامه ریزی را به ستاره های قطبی تشبیه می کرد که قرار هست مسیر را به ما نشان دهند نه الزاماً ما را به جایی برسانند.

 • از وقتی که نتایج کنکور آمد کجا مشغول به کار بوده اید؟


من قبل از اعلام نتایج شاغل بودم ولی خب به دلیل زمان زیادی که در دانشگاه هستیم و در گروه آموزشی کیهان هم در بخش مشاوره و برنامه ریزی برای کنکور وزارت بهداشت، در خدمت داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت هستم .

 • فکر می‌کنید موسساتی که خدمات آموزشی ارائه می‌دهند اصلاً می‌توانند نقشی در موفقیت داوطلب داشته باشند؟

به نظر من اصل اول و آخر موفقیت در دستان خود داوطلبان است. موسسات شاید بتوانند داوطلبان را راهنمایی کنند ولی در آخر استفاده خود داوطلب از منابع و امکانات در اختیارش هست که میتونه بهش کمک کنه.
 

 • آیا کیهان توانست در موفقیت شما نقشی داشته باشد ؟

بله...گروه آموزشی کیهان چه در بحث برنامه ریزی و چه در معرفی درست منابع کمک زیادی به من کرد و زمان بندی مناسبی که در اختیار من گذاشت باعث شد من بدون هیچ گونه احساس نگرانی و اضطرابی مطالعه ام را انجام بدم  و خداروشکر نتیجه بگیرم.
 

 • دوست دارید ادامه فعالیت شما در رشته روانشناسی به چه صورتی باشد؟

خوشبختانه رشته روانشناسی برای همه دوستدارانش حوزه های متفاوت و متنوعی دارد که هرکس بنا به علاقه خودش میتواند در آنها فعالیت کنه...خود من به طور ویژه به حوزه های پژوهشی در این رشته علاقه زیادی دارم و در درجه دوم درمان به طور اختصاصی برای کودکان و نوجوانان.

 • خانم رضایی، از شما ممنونیم که در این مصاحبه شرکت کردید.  در آخر صحبت دیگری دارید؟


من هم از شما ممنونم. از خانواده عزیزم که در این مدت از من حمایت کردند و هم چنین استاد گرانقدرم جناب آقای شعبانعلی که مشوق و راهنمای من بودند هم تشکر خاص دارم.
 


گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی ومشاوره


 

کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی, کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی, کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی عمومی، ارشد روانشناسی، منابع ارشد روانشناسی، جزوات ارشد روانشناسی، ارشد روانشناسی بالینیکنکور کارشناسی ارشد روانشناسی, کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی, کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی عمومی، ارشد روانشناسی، منابع ارشد روانشناسی، جزوات ارشد روانشناسی، ارشد روانشناسی بالینیکنکور کارشناسی ارشد روانشناسی, کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی, کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی عمومی، ارشد روانشناسی، منابع ارشد روانشناسی، جزوات ارشد روانشناسی، ارشد روانشناسی بالینیکنکور کارشناسی ارشد روانشناسی, کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی, کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی عمومی، ارشد روانشناسی، منابع ارشد روانشناسی، جزوات ارشد روانشناسی، ارشد روانشناسی بالینی

 


 

نظرات بينندگان
غیر قابل انتشار : 0
در انتظار بررسی: 0
انتشار یافته : 73
نگار روزبهانی
|
1399/06/15 - 18:35
0
0
سلام، من قصد دارم سال 1401 در آزمون کارشناسی ارشد روان شناسی بالینی وزارت بهداشت شرکت کنم؛ آیا داشتن مدرک زبان mhle برای این آزمون الزامی است؟
پاسخ ها
کیهان
|
1399/06/15 - 22:34
سلام نگار
طبق آخرین اطلاعیه سنجش پزشکی ، آزمون MHLE برای داوطلبین ارشد اجباری نیست.
موفق باشید:) 

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:

Image result for whatsapp

پردیس
|
1397/06/21 - 13:45
1
0
سلام...من امسال در آزمون وزارت بهداشت رتبه کل ام۴۹ شد و رتبه در سهمیه ام۴ شده ، میخواستم ببینم احتمالش هست که بالینی دانشگاه ع.پ ایران قبول بشم؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1397/06/21 - 22:11
سلام پردیس 

احتمالش کمه چون دانشگاه ایران از بهترین دانشگاه ها و جز اولویت های دانشجوها برای انتخاب رشته ست بنابراین باید منتظر اعلام نتایج و تصمیم رقبای شما باشیم. 


موفق باشید:)
s
|
1396/06/16 - 20:47
0
0
سلام حداقل وحداکثررتبه های قبولی دردانشگاه فردوسی چنده؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1396/06/17 - 12:32
سلام دوست گرامیاصلا نمیشه بازه ی دقیقی داد چون هر سال به شدت متغیره و بستگی به انتخاب رشته سایر داوطلبان داره :)
به صورت کلی دانشگاه فردوسی یکی از بهترین های کشور هست و رتبه های زیر 40 50 رو میگیره معمولا...


موفق باشید
گروه آموزشی کیهان

نیره
|
1395/05/02 - 19:13
0
0
با سلام و خسته نباشین من سال گذشته جزوات روانشناسی بالینی کیهان رو تهیه کردم امسال با این کتابا میشه رتبه خوبی بدست اورد یا تغییرات مانع از این مهم میشن ممنون میشم راهنمایی بفرمایین
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/05/02 - 22:37
سلام نیره

توصیه میکنم فقط دو جزوه آمار و DSM5 رو تهیه بفرمایید چون تغییرات زیادی داشتن، بقیه جزوات ویرایششون در حد غلط های تایپی و تغییرات جزئی بوده :)

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
هانیه
|
1395/04/06 - 18:28
0
0
باسلام بنده مهر95کارشناسیم تموم میشه دررشته روانشناسی بالینی،امانمیدونم که آگه شروع کنم ازالان برای کنکور96آماده میشم البته من متاهلم ویک بچه دارم وبرحسب اینکه 27واحدمانده خودرابین تابستون الان ومهرتقسیم کردم میتونم برای رتبه خوبی آماده شم ؟البته انگیزه بسیارزیادی هم دارم.
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/04/09 - 11:38
سلام هانیه
چرا که نه
میتونید برای مشاوره برنامه ریزی با کیهان تماس بگیرید

موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهاان
ارشد و دکتری روانشناسی
yasamin
|
1395/03/15 - 08:50
0
0
سلام وعرض ادب؛ من دوسال پیش منابع بهداشت وعلوم رو ازشما خریداری کرده وقصد شرکت درکنکور را داشتم اما خوب بنا به دلایلی مشکلات منو منحرف کردن ازمسیرم میخواستم بدونم اگه امسال یاهمچنان سال بعد مجددقصدشرکت درکنکور رو داشته باشم آیا نیاز به تهیه یاخریداری مجددهست؟ ممنونم ازتلاش شبانه روزیتون..پاینده باشید
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/03/18 - 00:29
سلام یاسمین
بله تغییرات زیادی در جزوات ایجاد شدهموفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
ناشناس
|
1394/12/13 - 20:54
1
0
سلام واقعا برام سوال شده که چطور ممکنه از اوائل اسفند ماه شروع به مطالعۀ کنکور بهداشت کرد و در نهایت هم رتبۀ 3 کسب کرد؟! تازه بماند که ایشون شاغل هم بودن و زمانشون بسیار محدود بوده! البته می دونم برخی از منابع علوم و بهداشت مشترک هست ولی بازم تا اونجایی که من می دونم برای کسب رتبه تک رقمی در بهداشت حداقل یکسال باید جدی درس خوند... اگر لطف کنید بنده رو در این مورد راهنمایی کنید ممنون میشم ، چون اگر چنین امکانی وجود داشته باشه پس فرصت برای من هم دیر نشده و شاید بتونم از الان بخونم تا اردیبهشت و لااقل شهرستان قبول بشم... تشکر فراوان
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/12/14 - 12:35
سلام دوست عزیز

خانم رضایی الان همکار کیهان نیستند
در صورت نیاز به مشاوره باخانم شیاسی مشاور بهداشت کیهان
جلسه بگیرید.
موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
مونا معصومی
|
1394/09/01 - 12:10
0
0
سلام خانم رضایی و خسته نباشید . اگر قصدمون انجام کارهای تحقیقاتی باشه شما برای ادامه ی تحصیل وزارت علوم را معرفی میکنید یا وزارت بهداشت ؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/09/02 - 12:12
سلام مونا


هر دو وزارت امکانات پژوهشی مناسبی به دانشجوهاشون ارائه میکنند.


موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی 
ترنم
|
1394/07/22 - 18:19
0
0
سلام. من امروز شروع به مطالعه کردم و میخام منابع اصلی رو مطالعه همراه با خلاصه نویسی کردن اونها به جز کاپلان و مارنات و اتمر و بالینی ک فقد خلاصه اونها رو از جزوه های کیهان مطالعه میکنم نظرتون چیه به نظرتون با این شیوه میتونم تک رقمی بشم.
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/07/22 - 20:13
سلام ترنم

مشاوران کنکور بهداشت ما مستقیما روی سایت فعال نیستن و من هم متاسفانه جواب سوالتون رو نمیدونم :(
میتونید تماس بگیرید و با مشاور بهداشت ما صحبت کوتاهی داشته باشید.

موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
الناز
|
1394/06/23 - 21:01
0
0
سلام . ممنونم از اینکه پاسخ دادید. یعنی کتاب مارنات ، کرامر، کالات ، آسیب شناسی ترجمه شمسی پور لازم نیست حونده بشن؟ ببخشید در رابظه با جداول کتاب هیلگارد درست متوجه نشدم جداول کدوم فصل ها مهم هست ممکنه راهنمایی بفرمایید لظفا؟ از شما ممنونم که بابت پاسخ به سوال ها وقت میذارید و جواب میدید.
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/06/25 - 09:40
سلام الناز

دوست عزیز سوالات جزئی و مشاوره ای رو تماس بگیرید و به صورت تلفنی از مشاور ما خانم شیاسی بپرسید :)

موفق باشید
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
الناز
|
1394/06/22 - 21:31
1
0
با عرض سلام خدمت شما . من برنامه دارم که ان شاالله در آزمون وزارت بهداشت امسال امتحان بدم در این خصوص از شما چند سوال دارم 1. در خصوص درس هایی که چند منبع داره آیا لازم هست تمام منلبع خوانده شود یا فقط یک منبع کافی است؟ 2. اگر یک منبع کافی است ممکنه مهمترینش رو بگید لطفا؟ 3. در مورد کتاب کاپلان (جداول صورتی رنگ و جداول ملاک های تشخیصی طوسی رنگ )و جداول هیلگارد آیا خواندن جداول مهمه و مورد سوال؟ ممنون میشم اگر جواب سوالاتم رو بدید متشکرم
پاسخ ها
یاسمن شیاسی
|
1394/06/23 - 13:04
سلام الناز
برای درس امار کتاب روش تحقیق دلاور رو حتما بخونید در مورد سایر منابع معرفی شده برای این درس اطلاع رسانی می کنیم. درس ارزیابی روانشناختی باید کتاب مصاحبه بالینی اتمر رو بخونید که جزء منابع جدیده یا از جزوه کیهان استفاده کنید و برای درس فیزیولوژی هم کتاب نوروسایکولوژی معظمی باید خونده شه یا از جزوه کیهان استفاده شود. درس اسیب شناسی هم کتاب کاپلان به علاوه تغیرات دی اس ام. جداول صورتی رنگ کاپلان مهمه در مورد کتاب هیلگارد با توجه به فصل و محتوای مطالب فرق می کند.
laleh
|
1394/04/22 - 01:32
0
0
ببخشید خانوم رضایی که ذتبه ی وزارت علومشون 104 شده بود و نتیجه انتخاب شهرشونم اومد و شیراز قبول شدن ولی وزارت بهداشتم قبول شدن و اینو انتخاب کردن و رفتن آیا از دانشگاههای وزاذت علوم محروم شدن؟؟ چون به هر حال اونجاهم قبول شده بودن دیگه!!!! پس تکلیف چی میشه آیا کس دیگه ای جایگزین ایشون در دانشگاه شیراز شد؟ یعنی تکمیل ظرفیت واسه ارشدم وجود داره ؟؟؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/04/22 - 13:06
سلام لاله

مشکلی به لحاظ محرومیت پیش نمیاد، ایشون قبولی وزارت بهداشتشون رو استفاده کردن.
در مورد تکمیل ظرفیت متاسفانه من اطلاع دقیقی ندارم، کامنتتون رو منتشر میکنم بقیه دوستان یا خود خانوم رضایی ببینن و پاسخ بدن :)

موفق باشید
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
هستي
|
1394/03/29 - 18:34
0
0
سلام مجدد من ميانكين وزنيم 59 شده در كنكور بهداشت امسال به نظرتون مي تونم تهران قبول شم با توجه به اين كه شما از وضع بعضي از شركت كنندكان خبر داريد. خيلي ممنون
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/03/30 - 18:39
سلام هستی

با توجه به اطلاعات محدودی که ما داریم احتمال قبولی هست، اگر 69 درصد بودید میتونستیم بگیم قطعا قبولید و اگر 49 درصد بودید میگفتیم قطعا قبول نمیشید ولی 59 درصد یکم نامعلومه. انشاالله که قبولید :)

موفق باشید
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
هستی
|
1394/03/14 - 23:34
0
0
سلام وقتتون به خیر درصد کل بهداشت دقیقا چطور حساب می شه واینکه بر اساس درصد می شه رتبه رو تقریبا تخمین زد؟ ممنون
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/03/16 - 12:27
سلام هستی 
میانگین وزنی رو با توجه به ضریب هر یک از دروس حساب کنید. به این شکل که درصدتون در هر درس رو در ضریب اون درس ضرب کنید و همه را با هم جمع کنید و نهایتاً حاصل رو تقسیم بر "جمع کل ضرایب" کنید 

موفق باشید 
گروه آموزشی کیهان 
ارشد و دکتری روانشناسی
نوال
|
1394/03/14 - 11:38
0
1
سلام در کنکور بالینی بهداشت از DSM5 سوال مطرح شده برا کنکور سال 95 چی ما باید DSM5 رو بخونیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/03/16 - 12:41
سلام در این زمینه چند منبع دارید: 
 • کتاب دکتر گنجی 
 • کتاب دکتر سیدمحمدی 
 • جزوه کیهان از آمیر سامانی 
با آرزوی موفقیت 
گروه آموزشی کیهان 
ارشد و دکتری روانشناسی
فاطمه
|
1393/12/10 - 15:26
0
1
با عرض سلام و خسته نباشید من دانشجوی ترم 3 دبیری علوم اجتماعی هستم و می خواستم بدونم شما برای تقویت زبان در کنکور روان شناسی بالینی از چه کتابی استفاده کردین؟ من تصمیم دارم برای مقطع ارشد رشته بالینی ادامه بدم
پاسخ ها
کیهان
|
1393/12/12 - 22:27
سلام فاطمه 
واژگان تخصصی زبان که اقای جسیمی و فلاح تهیه کرده ند و در کیهان موجود است 

کتاب امیر لزگی 
داوطلب
|
1393/12/05 - 20:04
0
0
سلام بنده میخوام با خانم رضایی جهت مشاوره ارتباط داشته باشم تا روز آزمون .اما از اونجایی که وقتم کمه میشه اینترنتی حساب رو واریز کنم و با تلفن با ایشون ارتباط داشته باشم؟؟؟؟ زنگ زدم برای مشاوره ی رایگان اما با اقای فلاح حرف زدم که ایشون بسیار خوب توضیح دادن فرآیند بهداشت رو ولی چون ایشون بهداشت شرکت نکردن احساس کردم نمیتونن منو زیاد راهنمایی کنن البته نمیخوام جسارت کنم بگم ایشون مشاورشون بده ...نه....اما من نیاز به کسی دارم که مانند خودم هر دو مسیر رو طی کرده چون اینجوری من و اطلاعات من و شرایط منو بیشتر درک میکنه.... منتظر جوابم لطفا و ترجیحا سریع تر موفق باشید
پاسخ ها
کیهان
|
1393/12/08 - 13:05
با سلام
میتوانید از مشاوره تخصصی بهداشت خانم عطیه رضایی بپرسید.
02188533497و98
موفق باشید.
داوطلب
|
1393/12/02 - 21:40
0
0
سلام.من امسال برای علوم حسابی خونده بودم یعنی از اول تابستون و از پاییز روزی 12 ساعت اما از اونجایی که زبانم قوی نبود در دروس آمار و رشد و مرضی زیاد حساب کرده بودم.چون اینارو هم امسال دور از تصور سوال دادن زیاد امیدی به علوم ندارم.الانم منابع بهداشت رو تهیه کردم.ولی حجمش خیلی بالاست.عطیه خانم میتونن به من کمک کنن در مدیریت زمان و برنامه ریزی؟؟؟اگر آره کجا باید خدمتشون برسم تا یه مشاوره ی خوب بهم بدن از اونجایی ایشون رو ترجیح میدم که تجربه ی علوم رو هم داشته و میدونه من الان در چه سطحی ام.لطفا سریع جوابمو بدید نیاز مبرمی به یک مشاور آگاه دارم چون زمانم اندکه.ممنون
پاسخ ها
کیهان
|
1393/12/03 - 00:32
سلام دوست عزیز 
با کیهان تماس بگیرید تا پس از مرتبط شدن با خانم رضایی تمام اطلاعات لازم رو از ایشون بگیرید 
http://kayhanravan.ir/fa/sabtenammoshavere.aspx 
فريبا
|
1393/12/02 - 10:42
0
0
باسلام وخسته نباشيد به شما کيهان گرامي من درس زبانم ضعيفه جزوه ١٠۴۶ واژه زبانم گرفتم ايا اين کلمات برای کنکور بهداشت کافيه ? و و ايا اين ١٠۴۶واژه کلمات کتاب ۵٠۴ و لزگي رو هم پوشش ميده؟ يا بايد اوناروهم بخونم؟ممنون ازشما
پاسخ ها
کیهان
|
1393/12/02 - 23:14
دوست گرامی خانم رضایی تنها در جلسات مشاوره حضور دارند 
همین 1046 واژه را اگر واقعا به خاطر بسپارید کار بزرگی کرده اید 
بعد از آن میشود به منبع دیگر فکر کرد 
زيبا
|
1393/12/01 - 13:07
0
0
سلام براي قبولي ميانگين درسا بايد چقدر باشه با تشکر ازشما
پاسخ ها
کیهان
|
1393/12/01 - 13:18
سلام زیبا بالای 55 
پري
|
1393/11/30 - 15:36
0
0
سلام ميخواستم بدونم امسال وزارت بهداشت توکل کشور چندنفر ميگيرن ممنون از زحماتتون
پاسخ ها
کیهان
|
1393/11/30 - 20:15
سلام پری
ظرفیت ها هر سال متفاوته ولی در کل تهران حدود۳۰نفر میگیرن.
مائده
|
1393/11/26 - 02:40
0
0
سلام خسته نباشید .. میخاستم بدونم کنکور وزارت بهداشت تستی هست یا تشریحی؟ و اینکه دو مرحله ای هست یعنی چه جوریه؟!!
پاسخ ها
کیهان
|
1393/11/26 - 21:44
سلام مائده مرسی
یک مرحله ای است 
تستی 
مژگان
|
1393/11/23 - 22:19
0
0
سلام تبریک میگم بهتون انشالله همیشه موفق باشید.کنکور وزارت علوم با وزارت بهداشت خیلی متفاوته؟از الان تا زمان کنکور چقد وقت داریم؟و چی بخونیم؟ سپاس گذارم
پاسخ ها
کیهان
|
1393/11/23 - 22:56
دوست عزیز خانم رضایی در بخش سایت حضور ندارند، 
کنکور وزارت بهداشت 1 خرداد است 
ثبتنام تا آخر بهمن ماه 
اگر با برنامه ریزی کیهان برای رتبه های زیر 10 همراه شوید، باید از این هفته روزانه بش از 5 ساعت جزوات را مطالعه کنید 
سوالات تخصصی تر را از خود خانم رضایی در جلسات بپرسید 
برای شما ارزوی موفقیت داریم 
کیهان 
مهسا
|
1393/11/17 - 17:39
0
0
با سلام و خسته نباشید اگه سه ماه خوب بخونیم میتونیم تهران قبول شیم ؟ یکیم این منابعی که خود وزارت بهداشت میده از همونا سوال میاد فقط ؟ واسه زبان چی بخونیم ؟ ممنون از راهنماییتون
پاسخ ها
کیهان
|
1393/11/17 - 18:13
سلام مهسا 
1. اگه روزی 6 ساعت مفید بخونید می‌تونید رتبه زیر 10 بیارید با کیهان ، ولی اگه واقعا منظم و 6 ساعت رو بخونید 
2. بله از خود منابع سوال میاد 
3. لزگی بخونیم 
پاسخهای دقیقتر رو تلفنی از خانم رضایی بپرسید 88533497و98
الناز
|
1393/11/15 - 21:01
0
0
سلام همگی من الان دانشجوی کارشناسی غیر از روانشناسی هستم و دو سال دیگه از درسم مونده و ساله 95 باید ارشد بدم سوال اول اینکه از الان باید شروع کنم به خوندن یا مثلا از یک سال دیگه؟؟؟ سوال بعدی این که باید جزوه های شما کی رو تهیه کنم که مطابق کنکور 95 باشه ؟ اگه الان تهیه کنم ایرادی داره؟ ممنون میشم همینجا راهنماییم کنید
پاسخ ها
کیهان
|
1393/11/17 - 14:36
سلام الناز
شما بهتره فعلا با یم برنامه خیلی سبک که اصلا موجب خستگی شما نشه شروع کنید
برای شروع هم بهتره روی پایه خودتون کار کنید با درس روان شناسی عمومی (کتاب زمینه روانشناسی هیلگارد)
و در کنارش روی پایه زبان خودتون کار کنید.
برای راهنمایی بیشتر از جلسه رایگان استفاده کنید، بدین منظور روی لینک زیر کلیک کنید:
http://kayhanravan.ir/fa/freecon.aspx
بابک مرادپور شورباخلو
|
1393/11/12 - 10:39
0
1
سلام،،با عرض سلام وخدا قوت،خواستم ببینم ایا شما مثل اقای جزوه در منابع ارشد پزشکی دارید؟ممنون
پاسخ ها
کیهان
|
1393/11/12 - 18:34
سلام بابک سوالتان مفهوم نیست متاسفانه
هلیا
|
1393/10/17 - 18:14
0
0
سلام من بهمن 92 در مقطع کارشناسی روانشناسی درسم تموم شد ولی چون مدرک موقت را زمان میبره تا دانشگاه تحویل بده برای مدارکی که برای وزارت بهداشت ارسال میشد فرم مربوط به دانشجویان سال اخر را ارسال کردم برای امتحان وزارت بهداشت سال 93 ثبت نام کردم ولی روز ازمون نتونستم در جلسه حاضر بشم و شرکت کنم میخواستم ازتون بپرسم ثبت نام وزارت بهداشت 2 هفته دیگه شروع میشه من میتونم دوباره شرکت کنم؟اگه امسال شرکت نکنم یا قبول نشم سال بعدش هم میتونم ؟
پاسخ ها
کیهان
|
1393/10/17 - 18:21
سلام هلیا، بله میتوانید شرکت کنید، سال بعدش هم میتونید، سال بعدترش هم میتونید .. 
فاتح
|
1393/08/21 - 01:16
0
1
سلام. من می خواستم ادو ازمون رشد بالینی علوم و بهداشت را به طور هم زمان بدم . برای برنامه ریزی در این مورد می توانم با خانم رضایی در این مورد مشاوره داشته باشم؟
پاسخ ها
کیهان
|
1393/08/21 - 23:37
سلام.
در حال حاضر مشاور کیهان برای آزمون بهداشت، آقای جسیمی رتبه 3 کنکور 92بهداشت هستند. پروفایل و مصاحبه ایشان را در لینک زیر می توانید ملاحظه کنید:
http://kayhanravan.ir/fa/mosahebeJ.aspx

http://kayhanravan.ir/fa/profileJasimi.aspx
نگین
|
1393/08/19 - 22:35
0
0
سلام،ببخشد ها من اینقد مزاحم میشم...! میخواستم بدونم جزوه هایی که شما آماده کردین فقط برا سوالات تستی و کنکور میشه ازشون استفاده کرد یا برا سوالات تشریحی و امتحانای دانشگاهم جوابگوه؟!!!
پاسخ ها
کیهان
|
1393/08/20 - 01:04
سلام. بستگی به استاد مربوطه دارد! جزوات رشد و آسیب و استثنائی و بالینی و فیزیولوژیک و انگیزش، به صورت تک جمله و نکته ای نیست، بلکه پاراگراف های کلیدی و مهم کتاب ذکر شده است.
نگین
|
1393/08/16 - 16:40
0
0
برای شرکت تو کنکور وزارت بهداشت مهمه که لیسانس روانشناسی دانشگاه آزاد باشی یا سراسری؟!!!!!!!
پاسخ ها
کیهان
|
1393/08/17 - 02:05
سلام. خیر
نگین
|
1393/08/16 - 16:37
0
0
سلام خسته نباشید... من الان ترم 5 روانشناسی بالینی هستم به نظرتون میتونم تو کنکور ارشد وزارت بهداشت شرکت کنم؟! در صورت قبولی میتونم یه ترم مرخصی بگیرم؟!!!!!! ممنون که اینقد با سعه صدر به سوالا جواب میدین...
پاسخ ها
کیهان
|
1393/08/17 - 02:11
سلام.خیر. برای شرکت در این آزمون الزاما باید حداکثر تا شهریور 94 فارغ التحصیل شوید که ظاهرا شما این شرط را نخواهید داشت.
سپیده
|
1393/08/06 - 13:09
0
0
من الان دانشجوی ترم اول روانشناسی ام روزانه در یک دانشگاه دولتی میخام امسال وزارت بهواشتو امتحان بدم بعد اگه قبول شدم انصراف بدم برم برای وزارت بهداشت امکانش هست ؟ منظورم همزمان در هر دو جا نبود یا اینکه اینو تموم کنم دوباره وزادت بهداشت امتحان بدم ؟ امکانش هست؟
پاسخ ها
کیهان
|
1393/08/06 - 21:26
سلام.
در حد اطلاعات ما: بله امکان دارد.
برای اطلاع دقیق از قوانین و شرایط، دفترچه ی ثبت نام آزمون وزارت بهداشت را از www.sanjeshp.ir مطالعه کنید.
سپیده
|
1393/08/05 - 19:23
0
0
میشه کسی که دانشجوی وزارت علومه بیاد وزارت بهداشت امتحان بده؟ میشه از هردوجا مدرک گرفت .?
پاسخ ها
کیهان
|
1393/08/06 - 00:54
اگر منظورتان ارشد است، به صورت همزمان خیر.
کیهان
|
1393/08/06 - 20:50
البته در صورتی که لیسانس مرتبط با روانشناسی داشته باشید میتونید در هر دو کنکور شرکت کنید
مریم
|
1393/08/05 - 19:00
0
0
منابع وزارت بهداشتو میگزارید رو سایت ؟
پاسخ ها
کیهان
|
1393/08/06 - 01:00
سلام.
البته منابع کنکور امسال هنوز توسط وزارت بهداشت اعلام نشده و این منابع برای سال 92 هستند.
هم اکنون بر روی سایت می بینید:
منوی سمت راست--منابع رتبه های برتر-- روانشناسی بالینی و عمومی-- وزارت بهداشت
لینک زیر را ملاحظه کنید:
http://kayhanravan.ir/fa/behdasht.aspx
-
|
1393/08/02 - 09:21
0
0
سلام ببخشید من در مورد این محرومیت از کنکور یه سوال دارم. من تصمیم دارم امسال در وزارت علوم در رشته بالینی و روان شناسی تربیتی به صورت شناور شرکت کنم . حالا اگر من تو هر دو قبول شدم و روانشناسی تربیتس رو حذف کردم برای ثبت نام تو رشته اصلی خودم که بالینی هست مشکلی پیش نمیاد؟ یا تو بالینی هم محروم میشم؟ چون هر دو مربوط به وزارت علوم هستش با تشکر از پاسخگوییتون
پاسخ ها
کیهان
|
1393/08/02 - 17:43
سلام دوست عزیز.
ببینید! برگه ی انتخاب رشته فقط یک برگه است! پس شما حتی اگر یک رشته ی اصلی و یک رشته ی شناور شرکت کنید باز هم در نهایت در یک انتخاب قبول می شوید (نه اینکه هم یک رشته ی شناور قبول شوید و هم یک رشته اصلی).
منتظر مطلبی در باب رشته های شناور باشید...
جواد
|
1393/08/01 - 22:45
2
0
سلام خب اگه بالینی شیراز قبول شده باشن که نمیتونن تو آزمون دیگه ای شرکت کنن و دو 2سال محروم میشن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پاسخ ها
کیهان
|
1393/08/01 - 22:59
سلام جواد.
این دو آزمون (بهداشت و علوم) جداگانه هستند و محرومیت آن ها نیز مربوط به خود می شوند و نه دیگری!
شما بهمن ماه کنکور وزارت علوم خواهید داد و در حالی که هنوز نتایج نهایی علوم نیامده است، در خرداد ماه کنکور بهداشت می دهید، و در شهریورماه نتایج نهایی هر دو اعلام می شود و ممکن است هر دو را قبول شده باشید و یا هیچ کدام!
نظرات كاربران :
نام :
ايميل :
متن نظر : * 
 
متن بالا را وارد نماييد* 
 
.