.
hed
 
 • با سلام و ضمن تشکر از شما برای شرکت در این مصاحبه، لطفاً ابتدا خودتون رو معرفی کنید و بفرمایید چه نتیجه ای در کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی دانشگاه آزاد کسب کردید؟ (نام و نام خوانوادگی، محل سکونت، سال کنکور، رشته و گرایش، رتبه،... )
   

سلام. ندا نبوی هستم، ساکن کرج، در کنکور کارشناسی ارشد سال 93 دانشگاه آزاد شرکت کردم و در رشته روانشناسی گرایش بالینی رتبه 10 را بدست آورده ام.
 

 • لیسانس کجا بودید و چه خواندید؟
   

لیسانس کتابداری از دانشگاه آزاد واحد تهران شمال
 

 • چه سالی کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد شرکت کردید و چه رتبه ای کسب کردید؟

امسال اولین سالی بود که کنکور کارشناسی ارشد شرکت کردم و رتبه ی 10 را بدست آوردم.

 • چه درصدهایی در کنکور کسب کردید؟
   
نام درس نمره به درصد
متون تخصصی انگلیسی 78.40
آسیب شناسی روانی 71.70
روانشناسی عمومی و فیزیولوژیک 65.00
آمارو روش تحقیق 50.00
روانشناسی رشد و شخصیت 48.40
علم النفس 36.70
روانسنجی و آزمون های روانشناختی 31.70
روانشناسی تربیتی 16.70
 

 

 • چه منابعی را برای این کنکور آزاد خواندید؟ لطفا درس به درس نام ببرید و بفرمایید توصیه تان به داوطلبان نیز برای منابع هر درس چیست؟
   

زبان  انگلیسی: متون روان شناسی به زبان انگلیسی لیندالیل
آسیب شناسی روانی:  جزوات  کیهان _ روانشناسی مرضی و کودکان استثنائی پوران پژوهش
روانشناسی عمومی:  هیلگارد
روانشناسی فیزیولوژیک: جزوات کیهان و کتاب روانشناسی فیزیولوژیک و انگیزش و هیجان دکتر مرتضی پیری چاپ پوران پژوهش
آمار و روش تحقیق:   جزوه  آمار کیهان
روانشناسی رشد:  جزوه رشد کیهان
روانشناسی شخصیت:  نظریه های شخصیت نوشته ی جس فیست و گریگوری جی فیست، ترجمه یحیی سید محمدی
علم النفس: جزوه علم النفس کیهان
روان سنجی و آزمون های روانی: روان سنجی دکتر حمزه گنجی و مهرداد ثابت
 

 • توصیه تان به داوطلبانی که به هر دلیلی انتخاب شان از ابتدا دانشگاه آزاد است، چیست؟ از چه زمانی شروع کنند؟ چه بخوانند؟ برای تغییررشته ای ها توصیه ی خاصی دارید؟
 • آیا در کنکور وزارت علوم هم شرکت کردید؟ چطور شد که در کنکور دانشگاه آزاد شرکت کردید؟

به نظر من بهمن ماه زمان مناسبی برای شروع مطالعات است و دروس تخصصی  و با درجه اهمیت بالاتر، مثل زبان انگیسی، آسیب شناسی، رشد و شخصیت، فیزیولوژیک و آمار و روش تحقیق، بهتر است که تا اواخر اسفند ماه به خوبی مطالعه شوند؛ و البته با استفاده از فرمول مطالعاتی کیهان، که برای من بسیار مفید بود، همزمان که دروس جدید خوانده میشود مباحث قبلی هم دوره شود. از اول فروردین به مدت یک ماه دروس باقیمانده مثل روانسنجی و آزمونها ی روانشناختی، علم النفس و تاریجچه روانشناسی، و روانشناسی تربیتی خوانده شود به اضافه ی دوره ی مطالب خوانده شده در دروس تخصصی، و در اردیبهشت ماه با یک برنامه ریزی مناسب به دوره ی تمامی مباحث با تأکید بیشتر بر دروس تخصصی بپردازند و تست زنی آزمون های ده سال گذشته را شروع کنند.
برای تغییر رشته ایی ها، با توجه به اینکه خودم جزء همین گروه قرارداشتم، توصیه می کنم ساعات مطالعاتی بیشتری داشته باشند(مثلا8-7 ساعت در روز)؛  و در صورت ممکن،  بهتر است برای آشنایی بیشتر با مباحث روان شناسی و تسلط بر  دروس تخصصی تر مثل زبان، فیزیولوژیک و آسیب شناسی روانی که نیاز به درک بیشتر و تکرار بیشتر دارند، مطالعات خود را از دی ماه شروع کنند که دچار مشکل نشوند؛ ضمن  اینکه آشنایی و درک بهتر مباحث روانشناسی هم  در تعیین گرایش و دانشگاه مورد نظر تآثیر گذار است و هم  بعد از ورود به دانشگاه می تواند کمک کننده باشد.
در کنکور وزارت بهداشت شرکت نکرده بودم؛  
در مورد دانشگاه آزاد باید بگویم  از ابتدا هدف من نبود  و در آزمون سراسری هم شرکت کرده بودم،  اما با توجه به اینکه  زمان زیادی از  گرفتن مدرک کارشناسی ام گذشته بود، و تغییر رشته ای هم بودم و همینطور رقابت سنگینی که در رشته ی روانشناسی بالینی در بین متقاضیان دانشگاه های دولتی  وجود دارد نمی توانستم فرصت دانشگاه آزاد را از خود بگیرم ضمن اینکه یک سال دیگر پشت کنکور ماندن برای من چندان قابل اجرا نبود،  این بود که  بعد از کنکور دانشگاه سراسری، با کمک مشاور خوبم جناب آقای فلاح، شروع به برنامه ریزی برای قبولی در دانشگاه آزاد کردم.
 

 • از نتیجه تان راضی هستید؟
   

درکنکور دانشگاه آزاد این نتیجه، نتیجه ی بسیار مطلوبی برای من بود و از زمانی که شروع به مطالعه برای دانشگاه آزاد کردم، می خواستم که روان شناسی بالینی دانشگاه علوم تحقیقات تهران را قبول شوم که خوب همینطور هم شد.
 

 • از اول هم به دنبال همین هدف بودید؟
   

در مورد رشته بله، هدف من قبولی در رشته ی روانشناسی بالینی بود، اما در مورد دانشگاه، تمایل داشتم که در یکی  از دانشگاهای دولتی در تهران پذیرفته شوم  و البته دانشگاه رشت روانشناسی عمومی قبول شدم. اما همین طور که در بالا اشاره کردم، قبولی در دانشگاه های دولتی تهران،  در اولین سال شرکتم در این آزمون، و با توجه به تغییر رشته ای بودنم و رقابت سنگین در این رشته، تا حدی برایم دور از ذهن بود. اما به هر حال خوشحالم که در مسیر رشته ی روانشناسی بالینی قرار گرفتم.
فکر می‌کنید مهمترین عامل موفقیت شما چه بود؟
فکر می کنم علاقه ی من به رشته ی روانشناسی باعث شد که به دنبال بهترین راه برای موفقیت در این رشته باشم. و خوشبختانه وقتی به دنبال راه می گشتم بهترین ها بر سر راهم قرار گرفتند، و این ها شدند عوامل موفقیت من:  از مجموعه ی کیهان و مشاورین بسیار خوبش گرفته تا همراهی و کمک خانواده ی عزیزم و در آخر اراده و خواست خودم که می خواستم هر طور که هست نتیجه ی خوبی بگیرم.
 

 • از کی شروع کردید به مطالعه برای ارشد آزاد و روزی چند ساعت درس می‌خواندید؟
   

من به این دلیل که برای آزمون سراسری هم شرکت کرده بودم و تا حدی با دروس آشنا بودم، مطالعاتم ر ابه طور جدی از اسفند ماه شروع کردم، و روزی 6 ساعت به طور میانگین مطالعه می کردم.
 

 • آیا روش مطالعه و برنامه ریزی خاصی داشتید؟
   

بله، تمامی دروس را با توجه به حجم مطالب و  درجه ی اهمیتشان به صورت ماهانه، هفتگی و روزانه برنامه ریزی می کردم   و با در نظر گرفتن نقاط ضعف و قوتم  در دروس مختلف آنها را اولویت بندی می کردم،  در نهایت به صورت هفتگی و ماهانه سرعت مطالعه ی مطالب و میزان دروس خوانده شده را بررسی می کردم و در صورت وجود کم کاری یا کشف نقاط ضعفم در اجرای برنامه، برای رفع آنها اقدام می کردم.
 

 • فکر می‌کنید داوطلبان کنکور ارشد روانشناسی وزارت دانشگاه آزاد باید به چه نکاتی برای موفق شدن در این کنکور توجه کنند؟
   

 اکثریت داوطلبان دانشگاه آزاد این طور فکر می کنند که  قبولی در دانشگاه آزاد کار چندان سختی نیست و شاید فکر کنند که زیاد نیاز به درس خواندن نیست،  اما به هر حال اگر درست برنامه ریزی نکنند و دروس تخصصی را به خوبی درک و مطالعه نکنند در انتخاب دانشگاه و گرایش مورد نظرشان شاید به نتیجه ی دلخواه نرسند. نکته ی دیگر اینکه تنها به آزمون های سالهای گذشته اکتفا نکنند و در هر یک از دروس، به منابع و کتابهایی که خود دانشگاه آزاد معرفی میکند هم رجوع کنند، چون تا سال گذشته تصور خود من هم این بود که برای کنکور دانشگاه آزاد، فقط باید تست های سال های گذشته را مرور کنم اما بعد از بررسی تست ها و نظر به همین کنکور سال 93 به این نتیجه رسیدم که به جز یکی دو درس، بقیه ی دروس خیلی شباهتی به سال های گذشته نداشت.
 

 • از وسایل کمک آموزشی مثل کلاس‌ کنکور، آزمون آزمایشی و... هم استفاده کردید؟
   

به هیچ عنوان از وسایل کمک آموزشی استفاده نکردم، نه کلاس کنکور و نه آزمون آزمایشی...؛ فقط من بودم و یک  مشاور بسیار خوب، جناب آقای فلاح که به من راه درست را نشان می دادند.
 

 • به نظر شما چه فرقی بین کسانی که رتبه برتر می‌شوند و کسانی که دو سه سال کنکور می‌دهند و قبول نمی‌شوند وجود دارد؟
   

به نظر من در ابتدا باور فرد به اینکه این کار شدنی است او را به این سمت می برد که به دنبال بهترین راه برای رسیدن به هدفش باشد؛ الگو های خوب و موفقی برای خود انتخاب کند، و در نهایت متعهد و متمرکز تا پایان راه با برنامه ریزی درست و انگیزه ی قوی،  به راه خود ادامه دهد،  در حالیکه شاید خیلی از افراد، همان وقت را می گذارند و تلاش هم می کنند؛  اما چون چنین باوری به خود ندارند، نمی توانند به صورت متمرکز از وقت و امکانات خود استفاده ی مطلوبی ببرند و در نتیجه در مسیر اشتباهی قدم برمی دارند که ممکن است وقت و هزینه ی زیادی هم صرف کنند اما به نتیجه ی دل خواهشان نرسند.

 • همه چیز برای شما در این مسیری که داشتید هموار بود؟
   

مسلماً خیر، موانع زیادی داشتم؛ فراهم کردن شرایط برای چندین ماه در خانه نشستن و درس خواندن به راستی کار آسانی نیست وفقط انگیزه و علاقه ام به ادامه ی این راه باعث شد که در هر شرایطی یک چیز را از دست ندهم و آن "تعهد" به رسیدن به هدفم بود.
 

 • به طوری کلی نظرتان در مورد برنامه ریزی چیست؟
   

به نظر من تنها راه رسیدن به هدف مناسب در زمان مناسب، داشتن برنامه ریزی خوب و دقیق است در غیر اینصورت انسان با وجود اهداف خوب و بزرگش، قدم در بیراهه می گذارد. حال اینکه این برنامه ریزی مناسب برای ما چه می تواند باشد و چگونه تشخیص بدهیم مناسب و خوب است یا خیر، باید به کسانی که این راه را با موفقیت گذرانده اندنگاهی بیندازیم.
 

 • از وقتی که نتایج کنکور آمد در جایی مشغول به کار بوده اید؟
   

خیر، متآسفانه.

 • فکر می‌کنید موسساتی که خدمات آموزشی ارائه می‌دهند اصلاً می‌توانند نقشی در موفقیت داوطلب داشته باشند؟
   

بله حتماً می توانند؛  هر چند  اراده، تعهد و شرایط خود داوطلب هم نقش بسیار مهمی دارد، اما  اینگونه مؤسسات می توانند از طرق مختلف،  انگیزه ی داوطلبان را بالا ببرند، منابع خوب و مهم را به ایشان معرفی کنند، و همین طور با کشف موانع موجود  و کمک به برطرف کردن آن ها، را ه را برایشان  هموارترکنند.
 

 • آیا کیهان توانست در موفقیت شما نقشی داشته باشد ؟
   

بله، مجموعه ی کیهان، با ارائه ی جزوات خوب و کامل آقای نیک منش و  مشاوره ی بسیار خوب و حرفه ای آقای فلاح، نقش بسیار بزرگی در آشنایی من با رشته ی روان شناسی و افزایش علاقه ام به این رشته داشت. من همیشه قدر دان و قدر شناس این مجموعه ی  بسیار خوب و حرفه ای هستم؛ یک تشکر ویژه هم  از جناب آقای فلاح، مشاور خوبم دارم که قدم به قدم من را تا رسیدن به هدفم، همراهی کردند و به واقع از هیچ حمایتی دریغ نکردند.
 

 • دوست دارید ادامه فعالیت شما در رشته روانشناسی به چه صورتی باشد؟
   

 بیشتر به خدمات آموزشی و پژوهشی  علاقه مندم، البته کار درمان هم جذابیت های خاص خود را دارد اما با توجه به اینکه در  رشته ی روان شناسی هنوز تجربه ایی  ندارم، در این مورد فعلاً  نمی توانم نظری بدهم.
 

 • خانم نبوی، از شما ممنونیم که در این مصاحبه شرکت کردید.  در آخر صحبت دیگری دارید؟
   

من هم از شما ممنونم که همیشه من و داوطلبان دیگر را به بهترین شکل همراهی کرده اید، من به نوبه ی خودم قدردان همه ی زحمات شما هستم. به دوستان خوب کیهانی هم که مجموعه ی خوب کیهان را انتخاب کرده اند تبریک می گویم و برایشان صمیمانه آرزوی موفقیت می کنم.


مطالب مرتبط: 


کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی, کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی, کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی عمومی، ارشد روانشناسی، منابع ارشد روانشناسی، جزوات ارشد روانشناسی، ارشد روانشناسی بالینیکنکور کارشناسی ارشد روانشناسی, کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی, کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی عمومی، ارشد روانشناسی، منابع ارشد روانشناسی، جزوات ارشد روانشناسی، ارشد روانشناسی بالینیکنکور کارشناسی ارشد روانشناسی, کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی, کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی عمومی، ارشد روانشناسی، منابع ارشد روانشناسی، جزوات ارشد روانشناسی، ارشد روانشناسی بالینیکنکور کارشناسی ارشد روانشناسی, کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی, کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی عمومی، ارشد روانشناسی، منابع ارشد روانشناسی، جزوات ارشد روانشناسی، ارشد روانشناسی بالینی
نظرات بينندگان
غیر قابل انتشار : 0
در انتظار بررسی: 0
انتشار یافته : 51
احسان
|
1395/06/30 - 23:48
0
0
مدرک روانشناسی بالینی دانشگاه ازاد اسلامی اعتبار داره......مورد تایید سازمان روانشناسی ایران هست....؟؟؟؟؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/06/31 - 19:39
سلام احسان


بله بله مورد تایید سازمان نظام روانشناسی هست :)


گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
سمیرا
|
1395/06/26 - 16:35
0
0
سلام با 5080 اصفهان دانشگاه ازاد رشته روانسنحی قبول شدم شانس قبولی رشته بالینی امل دارم تو تکمیل ظرفیت یا از اول شروع کنم برای کنکور 96 درس بخونم تغییر رشته ای هستم با این رنبه چه دانشگاهی ازاد قبول میشم؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/06/27 - 18:04
سلام سمیرا


متاسفانه در زمینه تکمیل ظرفیت اطلاعات دقیقی نداریم :(


گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
آسا
|
1395/06/24 - 23:24
0
0
سلام.من با نمره کل۶۶۷۴ و رتبه۵۳۴ علوم تحقیقات بالینی قبول نشدم .تهران پزشکی و تهران شمال هم ۴۶۵ و۴۸۷ شدم و با رتبه ۶۹ روان سنجی تهران شمال هم قبول نشدم اما با ۷۴ تهران مرکز روان سنجی قبول شدم در اولویت ششم .خیلی پشیمونم که قبل از روان سنجی بالینی جنوب و رودهن و کرج و اسلامشهر رو نزدم به نظرتون تو تکمیل ظرفیت برای بالینی کجا شانس دارم به نظرتون بعد از بالینی عمومی بزنم یا روان سنجی از این که برای پاسخ وقت با ارزشتون رو برام میزارین بی نهایت سپاسگزارتون هستم و از خداوند براتون آرزوی موفقیت دارم
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/06/27 - 18:03
سلام آسا


متاسفانه در زمینه تکمیل ظرفیت اطلاعات دقیقی نداریم و نمیتونیم راهنماییتون کنیم :(


گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
سوده
|
1395/05/15 - 17:56
0
0
با سلام واحترام بنده تصمیم به شرکت در رشته بالینی دارم,مبنای مطالعم دانشگاه سراسریست,منتهی به دانشگاه ازاد تهران هم فکر میکنم,میخواستم بدونم منبع عمومی که قید شده,منظور همان کتا بهایی است که برای قبولی در رشته روانشناسی عمومی معرفی شده,در اینصورت امتیازیست برای دانشجویان رشته عمومی به نسبت بالینی وبقیه رشته ها, وایا خوندن منابع فیولوژک سراسری به زدن تست این سوالها در دانشگاه ازاد کمک میکند یا خیر؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/05/16 - 13:14
سلام سوده


در کنکور ارشد آزاد 96 که سال آینده برگزار میشه، درس روانشناسی عمومی ضریب 4 داره و بسیار مهم هست، کسانی که برای سراسری هم منبع مربوط به درس عمومی رو مطالعه میکنن (کتاب هیلگارد یا جزوه عمومی کیهان) در واقع به نفعشون هست.
در کنکور دانشگاه آزاد درس فیزیولوژی حذف شده و تست های جداگانه ای با عنوان فیزیولوژی وجود نداره اما در حدی که در منابع دروس دیگه به فیزیولوژی اشاره میشه(مثل فصل 2 هیلگارد)، باید اطلاعات داشته باشین چون ممکنه تست فیزیولوژی در قالب درس های دیگه بیاد :)
زهره کریمی
|
1395/04/06 - 08:32
0
0
سلام و خسته نباشید: با رتبه 62 رشته علوم کامپیوتر کدام دانشگاه قبول می شوم؟ ممنون
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/04/06 - 15:52
سلام زهره

زمینه ی کار کیهان فقط رشته ی روانشناسی هستش
موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
نازنین
|
1395/02/18 - 13:48
0
0
سلام ،منابع دانشگاه آزاد عوض شده?ینی برای کنکور آزاد که دو هفته دیگه هست تقریبا نباید علم النفس بخونیم?درس آزمون های روانشناختی هم جدیده?من تابحال جز منابع ندیده بودم این درس رو? من انتخاب اولم و بالینی علوم تحقیقات زدم،میانگین برای قبولی چقدر باید باشه? من بهمن ماه درسم تمام شده و به طور میانگین روزانه چهار پنج ساعت درس میخوندم ولی کنکور سراسری رو واقعا بددادم،و کلا ناامید شدم از سراسری،الان همه امیدم ب آزاده،من عمومی رو هنوز شروع به خوندن نکردم،اگر با روال قبلی پیش برم و عمومی رو هم بخونم امکان قبوليم بالینی علوم تحقیقات چقدر هست?? ببخشید سوالام زیاد شد،منتظر پاسختون هستم،ممنون
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/02/18 - 23:41
سلام نازنین


با کیهان تماس بگیرید و مشاوره بشیدموفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
مریم
|
1395/01/17 - 12:44
0
0
سلام برای ارشد بالینی کرج میانگین درصدها باید چقدر باشه؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/01/17 - 14:37
سلام مریمحدود پنجاه درصدموفق باشید :)
گروه اموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
شادی
|
1394/12/09 - 12:00
0
0
سلام ببخشید دروسی ک ضرایبشون رو نوشتین یا تو سایتای دیگه هست علم النفس و فیزیولوژی وجود نداره اما تو کارنامه شما هست یعنی جزء منابع درسی روانشناسی بالینی دانشگاه آزاد محسوب نمیشن ؟؟؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/12/09 - 17:43
سلام شادی
امسال حذف شدنموفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
حمید رضا
|
1394/11/24 - 17:11
0
0
سلام ببخشید میانگین چند درصد بزنیم که تهران دانشکاه آزاد قبول شیم؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/11/24 - 21:34
سلام حمید رضابالای شصت درصد میانگین حدوداموفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
یاسمین
|
1394/05/04 - 18:28
0
0
سلام...من رشتم تجربی,برای قبول در رشته ی روان شناسی در دانشگاه ازاد کرج چه رتبه ای میخواهد؟؟؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/05/05 - 14:41
سلام یاسمین

براتون آرزوی موفقیت داریم، ولی متاسفانه ما اطلاعی در مورد کنکور لیسانس نداریم :(

موفق باشید
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
دانشجو
|
1394/02/16 - 19:05
0
0
سلام خیلی ببخشید 1 سوال داشتم از خدمتتون که اگر امکان پاسخ اش باشه ممنون میشم . من کنکور ارشد آزاد برای ارومیه شرکت کردم میخواستم بدونم اگر برای درس عمومی و فیزیو کتاب هیلگارد برای عمومی و کتاب پوران دکتر پیری رو برای فیزیو بخونم کافی میشه؟؟ تقریبأ چقدر میتونم بزنم؟؟ راستش فرصت کافی ندارم تا جزوه ی کیهان رو تهیه کنم و بخونم . اگر راهنماییم کنید ممنون میشم . موفق باشید
پاسخ ها
کــــیـــهـــان
|
1394/02/17 - 11:38
سلام لیلا 
این سوال تخصصی است که در حوزه دانش مشاور تخصصی دانشگاه آزاد، خانم کمار می‌باشد. 
برای ارتباط با ایشان با کیهان تماس بگیرید. 
موفق باشید 

کــــیـــهـــان
ارشد و دکتری روانشناسی
ناشناس
|
1394/02/15 - 08:22
0
0
سلام . یک سوال داشتم در سوالات دانشگاه آزاد درس عمومی و فیزیولوژیک به صورت یک ماده امتحانی محسوب میشه؟؟ یعنی سوالات این دو ترکیبی هستش یا جدا جدا سوال میدن؟؟ من نمونه سوال دانشگاه آزاد رو از کجا میتونم تهیه کنم ؟؟
پاسخ ها
کــــیـــهـــان
|
1394/02/15 - 14:55
سلام بر شما 
بله یکی هست، جدا نیست. 
کتاب تست دانشگاه آزاد انتشارات فرهنگ یا پردازش 

سارا
|
1394/01/14 - 19:40
0
1
سلام برای دانشگاه ازاد نجف اباد اصفهان معمولا تا چه رتبه ایی قبول میشوند؟
پاسخ ها
کیهان
|
1394/01/15 - 18:21
سلام بر شما با توجه به خوب بودن مطالعات شما برای کنکور سراسری، میشود گفت که بخش زیادی از راه را رفته اید. اگر از امروز بتوانید با برنامه ای درست و روش مطالعه ای صحیح پیش بروید شانس قبولی بالایی دارید.
ناشناس
|
1394/01/15 - 21:37
ببخشید الان این جواب که ربطی به سوال نداشت.
حسین
|
1393/12/16 - 13:05
0
0
اما من یکی از دوستام مشاوره گرفته بود بش گفته بودن برای اصفهان باید 35 باشه میانگینت نه کمتر. الان کدوم درسته؟؟ 40 یا 35.
پاسخ ها
کیهان
|
1393/12/17 - 11:29
سلام حسین 
این میانگین ممکنه هر سال 5 تا کمتر یا بیشتر بشه، فکر کنیم همون 40-35 هست
شما درست مطالعه کنید، میانگین 45 به بالا را هم کسب میکنید 
حسین
|
1393/12/08 - 17:59
0
0
سلام من اگه بخوام دانشگاه ازاد اصفهان بالینی قبول شم میانگین درصدهام باید چقدر باشه؟
پاسخ ها
کیهان
|
1393/12/12 - 22:27
سلام حسین 
میانگین 40 کافیست 
لیلی
|
1393/11/02 - 20:00
0
0
سلام لطفآ سوالات کنکور دانشگاه آزاد رو هم روی سایت قرار بدید که دانلود بکنیم دیگه...
پاسخ ها
کیهان
|
1393/11/12 - 22:05
سلام لیلی 
برای این کار لطفاً از کتاب تست دانشگاه ازاد انتشارات فرهنگ استفاده کنید 
از کیهان یا کتاب‌فروشی‌ها قابل تهیه است 
موفق باشید 
لیلا
|
1393/11/02 - 16:20
0
0
سلام من اگر بخوام با خانوم نبوی در رابطه با دانشگاه آزاد یه وقت مشاوره داشته باشم باید چیکار کنم ؟؟ البته من ساکن تهران نیستم هااااااا .
پاسخ ها
کیهان
|
1393/11/04 - 11:11
سلام لیلا
مشاور دانشگاه آزاد کیهان خانم کمار رتبه 2هستن.
شما برای رزرو جلسه مشاوره رایگان با شماره های 88533497-8 تماس بگیرید.:)
نیلوفر
|
1393/10/13 - 20:27
0
0
سلام میشه از بقیه کسانی هم که از برنامه ها و جزوه هاتون برای ازاد استفاده کردن مصاحبه کنین؟ تا بیبینیم بقیه چه رتبه ای اوردن؟ ممنون میشم
پاسخ ها
کیهان
|
1393/10/14 - 00:03
سلام نیلوفر، انشالا بعد از این کنکور با افراد جدید مصاحبه خواهیم کرد ! 
نیلوفر
|
1393/10/13 - 20:25
0
0
سلام. برای ارشد ازاد بالینی تهران تا چه رتبه ای قابل قبوله؟
پاسخ ها
کیهان
|
1393/10/14 - 00:04
والا با ظرفیت های بالارفته ی امسال شاید تا رتبه 100 هم قبولی داشته باشیم ! 
ناشناس
|
1393/10/01 - 17:55
0
0
سلام چرا ننوشتین بالینی چی خوندین و ن درصد زدین لطفا اونو هم بگید
پاسخ ها
کیهان
|
1393/10/07 - 17:55
دوست عزیز
کنکور دانشگاه ازاد درس روانشناسی بالینی ندارد 

ناشناس
|
1393/10/01 - 17:54
0
1
سلام چرا ننوشتین بالینی چی خوندین و ن درصد زدین لطفا اونو هم بگید
پاسخ ها
کیهان
|
1393/10/03 - 23:13
در کنکور دانشگاه ازاد درسی به نام روانشناسی بالینی وجود ندارد. 
فاتح
|
1393/09/03 - 00:20
13
2
عزیزم مگه قبولی در دانشگاه های تهران الکی است قبول شی. عزیزم کشش می خواد -زحمت می خواد.
مریم
|
1393/08/25 - 12:12
0
0
ببخشید حذفیات دانشگاه آزاد و از کجا میتونم پیدا کنم؟؟؟چ فصل هایی حدف است؟؟؟سایتی هست؟؟؟مممنون میشم کمکم کنید
پاسخ ها
کیهان
|
1393/08/27 - 00:45
سلام.
سوال شما باید از مشاور تخصصی این کنکور پرسیده شود.
منتظر پاسخ باشید
پوریا
|
1393/08/16 - 15:22
0
0
بیخشید نیازی ب خوندن کتاب نظریه های روان درمان نیست،؟...اخه بعضی سایت اا تاکید میکنن برای دانشگاه آزاد نظریه های روان درمان پروچاسکا هم خوانده شود نظر شما چیست؟
پاسخ ها
کیهان
|
1393/08/17 - 02:19
منتظر پاسخ باشید...
مهشید
|
1393/08/06 - 22:49
0
3
با سلاممممم،خیلی مممنون که همچین مصاحبه ای انجام دادین با کسانی ک فقط هدفشون دانشگاه ازاد هست ..ی سوال داشتم خدممتوون،برای روانشناسی بالنینی که نیازی به کتاب روانشناسی عمومی نیست که بخونیم پس چرا شما روانشناسی عمومی هم خونده بودید مگر تو بالینی ازش سوال میاد؟؟؟
پاسخ ها
کیهان
|
1393/08/08 - 00:21
سلام مهشید
روانشناسی عمومی و روانشناسی فیزیولوژیک - با ضریب ۳
یکی از دروس دفترچه است!
برای مشاهده ی لیست منابع، به لینک زیر روید:
http://kayhanravan.ir/fa/source.aspx

نظرات كاربران :
نام :
ايميل :
متن نظر : * 
 
متن بالا را وارد نماييد* 
 
.