.
hed


برنامه ریزی برای کنکور، مثل همه فرآیندهای تحصیلی نیازمند یک نگاه دقیق است اما نکته مهم این است که قبل از اینکه ما برنامه ای دقیق برای مطالعه داشته باشیم، نیازمند این هستیم که شرایطی برایمان آماده شود؛ یعنی شما زمانی می توانید یک برنامه موفق برای کنکور داشته باشید که مقدمات آن را فراهم کرده باشید.

 

بسیاری از داوطلبان تنها درس می‌خوانند و هیچ ذهنیتی درباره شیوه‌ی درست مطالعه و دستیابی به اهداف‌شان ندارند، برای همین نمره خوبی در امتحانات کسب نمی‌کنند، اما هستند داوطلبانی که در روزها کمترین زمان را برای درس خواندن صرف می‌کنند و نتایج مطلوبی نیز از نحوه‌ی درس خواندن‌شان در هر مقطعی از کنکور کسب می‌کنند.

رد پای این موفقیت به سرچشمه فکر و اندیشه این داوطلبان بازمی‌گردد. اگر داوطلب کنکور در مقاطع بالاتر از کارشناسی هستید و هدفمند درس خواندن را رمز موفقیت‌تان می‌دانید، آگاه شوید که ذهنی فعال زمینه‌ساز موفقیت شما می‌شود. زیرا ذهن شما هر لحظه تشنه یادگیری است و این مشغله‌های زندگی است که در کنکورهای کارشناسی‌ارشد و دکترا مانع موفقیتند.

برای همین اگر می‌خواهید هدفمند برای قبولی در کنکور حرکت کنید، از شما دعوت میکنیم در همایش موفقیت کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی و مشاوره سال 98 موسسه کیهان شرکت کنید .

اهداف همایش :

✅تحلیل کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی97 
✅هدف گذاری صحیح چه ویژگی هایی دارد و چطور انجام می شود و در موفقیت شما چه تاثیراتی دارد؟
✅چطور در کنکور شکست بخوریم و چه طور در آن موفق شویم؟
✅استرس های مزمن در دوران کنکور را چطور مدیریت کنیم ؟
✅برنامه ریزی علمی چه ویژگی هایی دارد و چه تفاوت هایی با برنامه ریزی کم بازدهی دارد؟
✅ و پاسخدهی به تمامی سوالات شما ؛پیرامون کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی و مشاوره جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس بگیرید :

  66475618 (021) الی 20


و یا 

 ارسال "3" به 02166475620
 


مطالب زیر را هم مشاهده بفرمایید :

🔴 فیلم های آموزشی کیهان با تخفیف ویژه به مدت محدود 

🔴 همایش تفسیر تست NEO

🔴 باشگاه روانشناسان کیهانی

گروه آموزشی کیهان
رتبه یک کنکور ارشد و دکتری
روانشناسی و مشاوره

 


جزوه آمار و روش تحقیق, جزوه روانشناسی رشد, جزوه آسیب شناسی روانی, منابع ارشد روانشناسی, منابع کارشناسی ارشد روانشناسی, کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی, جزوات کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی, جزوه روانشناسی شخصیت, جزوه آمار و روش تحقیق کیهان, کیفیت سنجی, کیفیت سنجی جزوات, ارزیابی جزوات, ارزیابی جزوات کیهان, مطابقت, میزان مطابقت جزوات, مطابقت جزوات کیهان, کنکور ارشد, جزوات ارشد, جزوات ارشد کیهان, جزوات ارشد روانشناسی, ارزیابی کیفی جزوات ارشد کیهان, ارزیابی جزوات ارشد روانشناسی کیهان

نظرات كاربران :
نام :
ايميل :
متن نظر : * 
 
متن بالا را وارد نماييد* 
 
.