.
hed

مشاوره رایگان با رتبه های تک‌رقمی کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
ویژه داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره 1401
وزارت علوم - وزارت بهداشت 


 

مشاوره در شروع هر کاری و استفاده از نظر کارشناسانی که در آن امر خبره هستند امری بدیهی هست . حال اگر فردی تصمیم به طی مسیری داشته باشد که جریان زندگی او را مشخص می کند استفاده از نظر یک صاحب نظر و کارشناسی که آن مسیر را طی نموده کاملا ضروری به نظر می رسد . موسسه اموزشی کیهان در کنار جزوات و خدماتی که ارائه می دهد امکان استفاده از مشاوره ی رایگان با رتبه های برتر کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره را برای داوطلبان عزیز فراهم آورده تا اگردر جایی دچار ابهام شدند و یا به اطلاعاتی برای شروع مسیر مطالعاتی نیاز دارند بتوانند سوالات خود را مطرح کنند . این مشاوره ها جنبه کلی دارد و به صورت تخصصی برنامه ریزی درسی در آن صورت نمی گیرد ، برای استفاه از مشاوره های تخصصی تر و برنامه ریزی درسی، داوطلبان عزیز می توانند از خدمات مشاوره تخصصی بهره مند شوند .
 

توضیحات آقای امیر همایون حلاجیان رتبه 2 کنکور ارشد روانشناسی در خصوص خدمات و جزوات موسسه کیهان


درباره مــشـــاوران کنونی کیهان

برای هر کنکور از یکی از رتبه های برتر آن کنکور برای ارائه مشاوره های رایگان و تخصصی دعوت به همکاری کرده ایم:


راه های رزرو جلسات مشاوره رایگان

        

 

نکته مهم
داوطلبان گرامی توجه داشته باشید که بعد از رزرو جلسه مشاوره از طریق راه های معرفی شده ، همکاران طبق نوبت حتما با شما تماس می گیرند
 


درباره مشاوره‌های رایگان کیهان
 
  • هر جلسه مشاوره  حدود  10دقیقه است و کاملاً به شکل رایگان انجام می شود. 
  • هیچ هزینه اضافی برای خط تلفنی شما لحاظ نمی شود، چون ما با شما تماس میگیریم.
  • برای استفاده بهتر از جلسات، بهتر است پیش از شروع جلسه سوالاتتان را یادداشت کرده باشید. 
  • تمام جلسات مشاوره کیهان تحت نظارت سوپروایزرهای کیهان برگزار می­شود.
  • در کیهان، مشاور هر رشته الزاماً رتبه برتر همان رشته است و بر آن آزمون کاملاً مسلط است.
  • در صورت رضایت داوطلب از مشاوره رایگان امکان استفاده از مشاوره تخصصی وجود دارد کلیک کنید.

 
ارشد روانشناسی، ارشد بالینی، منابع ارشد بالینی، منابع ارشد روانشناسی، ارشد روانشناسی بالینی، رتبه های برتر روانشناسی،‌منابع رتبه های برتر روانشناسی،‌کارنامه رتبه های برتر روانشناسی، درصد رتبه های برتر روانشناسی، جزوات رتبه های برتر روانشناسی، مشاوره مقاله و پایان نامه
 

نظرات برخی از رتبه ای برتردر خصوص جلسات مشاوره کیهان

 
  • زینب نکومنشی نژاد، رتبه 17 کنکور سراسری کارشناسی ارشد روان­شناسی بالینی(متن کامل مصاحبه)

ابتدا درباره کل فرآیند کنکور خیلی گیج بودم و نمیدانستم از کجا باید شروع کنم. خوشحالم که در این زمان با موسسه کیهان آشنا شدم و با مشاوره های این مجموعه کل مسیر برایم واضح تر و بسیار آسون تر شد. از ابتدا وقت گذاشتن این موسسه و تخصص آنها در زمینه ی روانشناسی توجه مرا جلب کرد. در ادامه با خانم خوشرو که خودشون هم این مسیر رو رفته بودن، مشاوره گرفتم و تمام این مدت در کنار من بودند و در هر زمینه ای از جمله برنامه ریزی و مطالعه من را کمک کردند.
گروه کیهان بیشتر از یک موسسه ی آموزشی شبیه به همراه و هم مسیر شماست و بیشترین هدفشان موفقیت داوطلبان و ارایه ی خدمات واقعا کمک کننده است و همین دلیل انتخاب من بود. علاوه بر کتاب ها، فیلم های آموزشی، مشاوره ی تخصصی که به آنها اشاره کردم.کلاس های نکته و تست نزدیک کنکور خیلی برام  کمک کننده بود.

 تمام آزمون های آزمایشی کیهان رو شرکت و تحلیل کردم و در تمام کلاس ها ( مخصوصا آکادمی زبان) شرکت داشتم. فکر میکنم بیشترین کمکی که به من شد از جانب همین آزمون ها بود. وقتی آدم یه آزمون رو همون موقع تحلیل میکنه نکاتی که توشون ضعیف بوده یا بلدشون نبوده رو خیلی بهتر یاد میگیره. نکته دیگه هم سرچ های خودم بودن. اگر چیزی در جزوه های کیهان بود که نمی فهمیدم از یه کتاب رفرنس میخوندم، اگه باز نمیفهمیدم توی گوگل سرچ میکردم و مقاله میخوندم، اگه بازم نمی فهمیدم انگلیسی سرچ میکردم و در آخر اگه نمی فهمیدم از یکی از اساتید دانشگاه یا موسسه کیهان می پرسیدم. به نظرم خیلی مهمه که آدم روحیه کاوش داشته باشه. وقتی برای فهم یه موضوع تلاش میکنی خیلی خوب توی ذهنت حک میشه.

من از جزوات کیهان استفاده کردم. جزوه ی رشد با توجه به اینکه نسبت به بقیه منابع موجود در این درس حجم کمتری دارد و در عین حال جامعیت خوبی دارد بسیار مفید بود. بخاطر تعویق چند باره کنکور و فاصله افتادن در درس آمار و بخصوص روش تحقیق نگران بودم برخی نکات را فراموش کرده باشم به همین خاطر تصمیم گرفتم در کلاس نکته و تست آمار شرکت کنم که کمک کننده بود. شرکت در کلاس های نکته و تست برای جمع بندی خیلی میتواند مفید باشد از این جهت که طی چند ساعت نکات مهم در قالب وویس دوره می‌شوند.
 


طرح های مشاوره ای کیهان

 پس از کسب نتایج درخشان کیهانی‌ها در آزمون­ های کارشناسی ارشد  در سال ­های گذشته و درخواست برخی داوطلبان برای حمایت ­هایی بیش از آنچه در جلسات برنامه­ ریزی تخصصی هفتگی و ماهانه دریافت می ­شود، گروه آموزشی کیهان در نظر دارد تعداد محدودی از داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد روان­شناسی سال 1400را به‌طور ویژه آماده‌ی کسب رتبه ­ای عالی نماید. در این راستا، گروه آموزشی کیهان قصد دارد، مجدداً با به کار گیری تخصص و تجربه موفقیت آمیز مشاوران ارشد کیهان در آزمون کارشناسی ارشد  و همچنین بهره ­مندی از تمام پتانسیل موجود در گروه آموزشی کیهان، تعداد محدودی از داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد روان­شناسی را با نهایت حمایت تخصصی آماده ­ی کسب درخشان­ ترین نتیجه­ ی ممکن سازد. برای مشاهده طرح های مشاوره ای آمادگی تا کنکور کلیک کنید

 

منابع ارشد روانشناسی 1401، منابع ارشد روانشناسی بالینی 1401، منابع کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی 1401، منابع کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی 1401، منابع رتبه های برتر روانشناسی، منابع ارشد روانشناسی, منابع کارشناسی ارشد روانشناسی, منابع ارشد روانشناسی بالینی, منابع ارشد بالینی, منابع دکتری روانشناسی, منابع دکتری روانشناسی بالینی, گروه آموزشی کیهان

 
مطالب مرتبط :

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره 

نظرات بينندگان
غیر قابل انتشار : 0
در انتظار بررسی: 2
انتشار یافته : 719
اچ بی
|
1400/08/08 - 17:48
1
0
سلام . من دانشگاه فرهنگیان بودم لیسانسم هم علوم تربیتی بوده... آیا برای ارشد مشکلی پیش میاد بالینی بخونم ؟ تکلیف بالینی هنوز مشخص نشده؟؟
پاسخ ها
ادمین
|
1400/08/09 - 10:30
با سلام

در حال حاضر داوطلبان رشته های غیر مرتبط هیچ محدودیتی برای شرکت در کلیه گرایش های ارشد روانشناسی ندارند.

 
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:
ط
|
1400/06/15 - 10:11
0
2
سلام.برای انتخاب رشته ارشد اگر امسال روزانه قبول شم و انصراف بدم آیا میتونم سال بعد دوباره شرکت کنم.گفتن یه قوانین جدیدی داره میاد .البته اگر زمان ثبت نام سال بعد انصرف ندیم وبعد از قبولی قطعی سال بعدو انصراف آیا میشه دوباره روزانه همون رشته جای دیگه روزانه بخونیم؟
پاسخ ها
admin
|
1400/06/15 - 16:36
سلام لطفا با شماره 02166475618-20 تماس بگیرین.
ناشناس
|
1400/06/15 - 10:09
0
0
سلام.برای انتخاب رشته ارشد اگر امسال روزانه قبول شم و انصراف بدم آیا میتونم سال بعد دوباره شرکت کنم.گفتن یه قوانین جدیدی داره میاد .البته اگر زمان ثبت نام سال بعد انصرف ندیم وبعد از قبولی قطعی سال بعدو انصراف آیا میشه دوباره روزانه همون رشته جای دیگه روزانه بخونیم؟
پاسخ ها
ادمین
|
1400/06/16 - 09:56
با سلام

در صورت قبولی در دوره روزانه و عدم ثبت نام، محرومیت از شرکت در کنکور شامل شما میشه
مائده
|
1400/06/04 - 17:41
0
0
سلام میخواستم بدونم ک دانشگاه ازادِ بدون کنکور همه میتونن برن و درس بخونن ینی کاری ب معدل ندارن؟
پاسخ ها
ادمین
|
1400/06/06 - 10:28
با سلام

پذیرش افراد بر اساس سوابق تحصیلی انجام میشه
Eli
|
1400/06/01 - 00:09
0
0
با سلام و خسته نباشید حداکثر رتبه برای قبولی ارشددانشگاه زنجان رشته روانشناسی عمومی روزانه یا شبانه چنده؟
پاسخ ها
ادمین
|
1400/06/01 - 10:34
با سلام

این موضوع که برای قبولی در دانشگاه خاصی آخرین رتبه چند باشد به میزان پذیرش آن سال، میزان تقاضای داوطلبان و ... بستگی دارد. مثلا شما در سال 1399 با رتبه ی 50 هم ممکن بود در دانشگاه فردوسی مشهد پذیرفته شوید ولی امسال با رتبه ی 20 هم این شانس وجود نداشت. پس خیلی نمیتوان روی تجارب سال گذشته حساب کرد.
الهه
|
1400/05/29 - 22:22
0
0
سلام ببخشید سهمیه ایثارگری پدرم چقدر میتونه در رتبه کنکور ارشد من تاثیر بذاره؟ سپاس
پاسخ ها
ادمین
|
1400/05/30 - 12:05
با سلام بسته به نوع سهمیه ایثارگری  5و 25 درصد تاثیر دارد.
زهرا
|
1400/02/23 - 09:42
0
0
سلام خسته نباشید، من 33 سالمه، رشته م کامپیوتر هستش، همیشه علاقه ی قلبیم به رشته ی روانشناسی بالینی بوده. دیروز یه خبر خوندم که فقط امسال اجازه ی شرکت کسانی که کارشناسیشون روانشناسی نبوده برای ارشد بالینی داده میشه، به نظر شما اگه من دو ماه باقیمونده نرم افزار رو ول کنم و بدون هیچ پیش زمینه ای برای کنکور روانشناسی بالینی بخونم ممکنه فردوسی قبول بشم؟ اگر نه آیا میبایست از کارشناسی شروع کنم؟ و آیا با توجه به سنم بعد از فارغ التحصیل شدن میتونم کار کنم؟ ممنون میشم راهنماییم کنید.
پاسخ ها
ادمین
|
1400/02/26 - 09:33

با سلام

برای دریافت مشاوره رایگان لطفا نام و شماره تماس خود را از طریق واتساپ به شماره 09190095870 ارسال کنید تا همکاران طبق نوبت با شما تماس بگیرند.

رضا
|
1400/02/12 - 04:54
0
0
سلام من ترم۶ کارشناسی حقوق هستم و می خوام در ازمون ارشد رشته حقوق شاخه جزا و جرم شناسی ۱۴۰۱ شرکت کنم ، من برای خودم برنامه ریزی کردم و این برنامه ریزی به گونه ایی هست که مثلا من در بازه زمانی ۱ تیر ماه تا ۲۱ تیر ماه یک بخش از کتاب رو بتونم بخونم وچند بار مرور کنم ولی این برنامه به گونه ایی هست که این مطلب خوانده شده در تیر ماه رو تا ماه فروردین ماه ۱۴۰۱که کل درس ها به صورت کامل تمام می شود خوانده نمی شود و الان من استرس این رو گرفتم که ،این مطلب رو تافروردین ماه ۱۴۰۱ فراموش کنم و در این صورت من باید دوباره این مطلب رو بخونم که در فروردین ماه زمان یادگیری نیست بلکه زمان مروه مطالب خوانده شده هست. وحالا من می خواستم که شما به بنده بگین که دروس رو در چه فواصل زمانی مرور کنم که مطالب آن ها رو فراموش نکنم
پاسخ ها
ادمین
|
1400/02/13 - 10:39
با سلام

حوزه ی فعالیت موسسه کیهان در زمینه کنکور ارشد و دکتری رشته های روانشناسی و مشاوره هست و در مورد سایر رشته های خدماتی ندارد.
Med
|
1400/02/11 - 13:56
0
0
سلام خسته نباشین دوتا سوال دارم یکی این که برای قبولی تو ارشد باید همه منابعی که برا یه درس معرفی میشه رو باید خوند تا قبول بشیم یا یکیش رو بخونیم میتونیم بزنیم همه رو یکی این یکیم اینکه در آمد یک روانشناس که ارشد داره حدودا چقدر و تو چه حوالی هست فقط تو رو خدا نگین معلوم نمیشه و بستگی داره و از این حرفا هاا ممنون
پاسخ ها
ادمین
|
1400/02/13 - 10:47
با سلام

برای دریافت مشاوره رایگان لطفا نام و شماره تماس خود را از طریق واتساپ به شماره 09190095870 ارسال کنید تا همکاران طبق نوبت با شما تماس بگیرند
محدثه
|
1400/01/20 - 16:47
1
0
برای کم تر از دوماه یا 46 ویا50 روز مانده به ازمون روان شناسی چه طوری برنامه ریزی کنیم من کارشناسی مدیریت بازرگانی خواندم میخواستم بپرسم ایا در مقطع ارشد مثل مقطع کارشناسی میشود تغییر رشته و گرایش داد
پاسخ ها
ادمین
|
1400/01/21 - 09:26
با سلام

برای دریافت مشاوره رایگان لطفا نام و شماره تماس خود را از طریق واتساپ به شماره 09190095870 ارسال کنید تا همکاران طبق نوبت با شما تماس بگیرند
محدثه
|
1400/01/20 - 16:43
0
0
برای کم تر از دوماه یا 46 ویا50 روز مانده به ازمون روان شناسی چه طوری برنامه ریزی کنیم من کارشناسی مدیریت بازرگانی خواندم میخواستم بپرسم ایا در مقطع ارشد مثل مقطع کارشناسی میشود تغییر رشته و گرایش داد
پاسخ ها
ادمین
|
1400/01/21 - 09:33
با سلام

برای دریافت مشاوره رایگان لطفا نام و شماره تماس خود را از طریق واتساپ به شماره 09190095870 ارسال کنید تا همکاران طبق نوبت با شما تماس بگیرند
آرش شکوهی
|
13100/01/0 - 12:35
0
0
با سلام بنده کارشناسی ارشد مشاوره هستم میخواستم برای دکتری مشاوره ثبت نام کنم هر وقت میخوام مطالعه کنم رزومه خوب و مقاله خوب که باید در مصاحبه داشته باشم که ندارم منو ناامید میکنه لطفا راهنمایی کنید
پاسخ ها
ادمین
|
13100/01/0 - 13:41
با سلام

برای دریافت مشاوره رایگان لطفا نام و شماره تماس خود را از طریق واتساپ به شماره 09190095870 ارسال کنید تا همکاران طبق نوبت با شما تماس بگیرند


 
آرش شکوهی
|
13100/01/0 - 12:35
0
1
با سلام بنده کارشناسی ارشد مشاوره هستم میخواستم برای دکتری مشاوره ثبت نام کنم هر وقت میخوام مطالعه کنم رزومه خوب و مقاله خوب که باید در مصاحبه داشته باشم که ندارم منو ناامید میکنه لطفا راهنمایی کنید
پاسخ ها
ادمین
|
13100/01/0 - 13:41
با سلام

برای دریافت مشاوره رایگان لطفا نام و شماره تماس خود را از طریق واتساپ به شماره 09190095870 ارسال کنید تا همکاران طبق نوبت با شما تماس بگیرند
فاطمه
|
1399/12/26 - 11:51
0
0
سلام من کارشناسی مدیریت سه ساله گرفتم میخاستم برای ارشد روانشناسی شرکت کنم واینکه وقت کافی بخاطر بچه کوچیک ندارم ،نمیدونم از کجا شروع کنم وچطورمطالعه داشته باشم با این وقت کم،وبخاطرعلاقه میخوام شرکت کنم برای سال1401.ممنون میشم راهنماییم کنید
پاسخ ها
ادمین
|
1399/12/28 - 11:24
با سلام

امکان شرکت داوطلبان تغییر رشته ای در کنکور ارشد روانشناسی  1401  وجود نداره
Nnn
|
1399/12/22 - 18:58
1
0
سلام من چند سوال داشتم ترم ۷ روانشناسی هستم ۱ ترم دیگه لیسانسم میگیرم،میخوام برای ۱۴۰۱ کنکور وزارت بهداشت روانشناسی بالینی بدم ،حتما میخوام تهران قبول شم ،دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی تهران مد نظرم هست، سوالم اینه که از چه زمانی شروع کنم به خواندن؟ و چطور بخونم؟ چند ساعت ؟ بعد من تمامی کتابهای اصلی کنکور وزرات بهداشت بالینی خریدم مثل ۳ ج کاپلان،۲ج هیلگارد،۲ج دیویدسون،۲ج مارنات،۲ج اوتمر و ..همه رو خریدم ،دوست دارم همه رو بخونم و کتاب کنکوری نخونم میشه آیا؟؟؟ یا جزوات شما رو بگیرم بخونم فقط اینارو ؟؟؟ جزوات شما کامله؟؟از روی همین کتاب هاست؟؟ ممنون میشم پاسخ بدید.
پاسخ ها
ادمین
|
1399/12/23 - 11:54
با سلام

برای دریافت مشاوره رایگان نام و شماره تماس خودتون رو از طریق واتساپ به شماره 09190095870 ارسال کنید  تا همکاران طبق نوبت با شما تماس بگیرند .
فرشته
|
1399/11/26 - 17:32
0
0
سلام خسته نباشید من دارم از الان برای کنکور ۱۴۰۱ می خونم می خواستم بدونم یه منابع بخونم کافی یا با چندین منابع بخونی
پاسخ ها
ادمین
|
1399/11/27 - 11:04
با سلام

برای دریافت مشاوره رایگان لطفا نام و شماره تماس خود را از طریق واتساپ به شماره 09190095870 ارسال کنید تا همکاران طبق نوبت با شما تماس بگیرند
امیر علی
|
1399/11/19 - 21:00
0
0
با سلام من کارشناسی علوم تربیتی دارم. میخواستم بدونم اگه ارشد روانشناسی و آموزش کودکان استثنایی داشته باشم با این مدرک ارشد میشه دفتر مستقل خودم رو داشته باشم یا باید دو مدرک داشته باشم؟ اگر دو مدرک شرط باشه میشه بعد ارشد برگردم کارشناسی روانشناسی بخونم یا باید دکتری باشه؟ برای رشته روانشناسی کودکان استثنایی مشاور دارین؟
پاسخ ها
ادمین
|
1399/11/20 - 09:24
با سلام

برای دریافت مشاوره رایگان ،  نام و شماره تماس خودتون رو از طریق واتساپ به  09190095870 ارسال کنید تا همکاران طبق نوبت با شما تماس بگیرند
هانیه
|
1399/10/30 - 15:24
0
0
باسلام من امسال سال سوم کارشناسی علوم تربیتی هستم(ترم 5 ،و وارد ترم 6 میشوم) میخواهم ارشد مشاوره بدهم. میخواستم ببینم جزوات شما برای شروع مطالعه کافی است یا اول باید منابع اصلی خوانده بشود؟ کدام منابع بهتر هستند؟
پاسخ ها
ادمین
|
1399/11/01 - 10:11
با  سلام
برای مشاوره رایگان نام و شماره تماس خودتون رو از طریق واتساپ به شماره 09190095870 ارسال کنید تا همکاران طبق نوبت با شما تماس بگیرند
Shokofeh
|
1399/09/09 - 11:58
0
0
سلام من شنیدم ک قراره برای ارشد وزارت بهداشت سال ۱۴۰۱ ازمون mhle اجباری بشه راسته؟ اگ راسته شما روی پکیجتون برای سال اینده برای زبان هم کتاب و سی دی اضافه میکنید یا نه؟ بعد اینکه میشه از الان پکیج شمارو برای سال ۱۴۰۱ تهیه کنیم؟ منابع عوض نمیشه؟مشکلی پیش نمیاد؟
پاسخ ها
کیهان
|
1399/09/09 - 14:11
سلام شکوفه
هنوز در مورد این موضوع ما خبر موثقی دریافت نکرده‌ایم به همین دلیل نمیتوانیم قطعی خدمتتون بگوییم چه خدماتی در این مورد میتوانیم داشته باشیم. اما تا جایی که اطلاع داریم اجباری بودن این آزمون حذف شده و ضریب زبان در کنکور ارشد از 2 به 3 افزایش یافته و درس زبان در کنکور دکتری به مجموعه سوالات اضافه شده است.
منابع مطالعاتی کنکور ها طبق روالی که از سالهای گذشته بوده است، تغییرات چشمگیری نمیکنند و شما میتوانید در صورت تمایل منابع را تهیه کنید.
موفق باشید:) 
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:
Image result for whatsapp
سعید
|
1399/08/27 - 09:54
0
0
با عرض سلام و خسته نباشید لطفا گرایش های ارشد روانشناسی تربیتی رو بفرمائین تشکر🌹🌹🌹
پاسخ ها
کیهان
|
1399/08/27 - 14:24
سلام سعید
روانشناسی تربیتی خودش یکی از گرایش های روانشناسی است و گرایش جزئی تری ندارد.
موفق باشید:) 
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:
Image result for whatsapp
فائزه
|
1399/08/26 - 18:38
0
0
سلام ميخواستم بدونم من كارشناسي مديريت دارم ميتونم ارشد تغذيه بخونم
پاسخ ها
کیهان
|
1399/08/27 - 14:15
سلام فائزه 
مجموعه کیهان تنها در ح.زه کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره فعالیت می‌کند.
موفق باشید:) 
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:
Image result for whatsapp
مرضیه
|
1399/08/21 - 16:18
0
0
سلام اگه پکیج روانشناسی دکتری رو تهیه کنیم برای کنکور ۱۴۰۰ کافی هست یا باید منابع اصلی روهم مطالعه کنیم .من ازاد میخوام شرکت کنم
پاسخ ها
کیهان
|
1399/08/21 - 20:25
سلام مرضیه
جزوات خلاصه مفیدی از منابع اصلی است و پوشش دهی کاملی از مطالب کنکور دارند.میتوانید برای کنکور مطالعاتون ر وبا جزوات شروع کنید.
موفق باشید:) 
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:
Image result for whatsapp
امين
|
1399/08/17 - 09:55
0
0
ببخشيد اصلا همه جزوات به ويرايش سوم رسيده اند يا بعضي از آنها ؟
پاسخ ها
کیهان
|
1399/08/18 - 17:59
سلام امین
در مورد جزوات، سال منتشر شدن آنها ملاک است و ویرایش چندم بودن، چندان مطرح نیست. برای مثال جزوه بالینی از سال 98 تغییراتی داشته است.اما برخی جزوات دیگر نیازی به تغییرات نداشته اند.
موفق باشید:) 
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:
Image result for whatsapp
امين
|
1399/08/17 - 09:47
0
0
با سلام و تشكر فراوان بابت صداقت و دلسوزي كيهان و و زحمت و پيگيري شما برا ي پاسخ به سوالات داوطلبان. بنده ويرايش دوم جزوات كيهان را چند سال پيش تهيه كردم و امسال هم تصميم دارم با همونها بخونم چون جاهاييش رو علامت زدم و حاشيه نوشتم. اولا ويرايش سوم امسال آماده شده؟ تفاوت زيادي با ويرايش قبلي داره يا فقط سولاي كنكور اخير بهش اضافه شده ؟
پاسخ ها
کیهان
|
1399/08/17 - 20:56
سلام امین
جزووات در سال های پیش تغییراتی داشته اند. اگر بفرمایید چند سال پیش تهیه کردید جزوات را بهتر میتونیم راهنمایی تون کنیم.
موفق باشید:) 
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:
Image result for whatsapp
نگارین
|
1399/08/14 - 10:12
0
0
سلام من لیسانس عمران شبانه و فوق لیسانس عمران روزانه گرفتم، دکتری عمران روزانه هم قبول شدم ولی سال چهارم انصراف دادم. الان میخوام ارشد روانشناسی بالینی شرکت کنم.سوال اولم اینه که آیا من با وجودی که یکبار ارشد روزانه خوندم اجازه دارم دوباره دوره روزانه پذیرفته بشم؟ و سوال دومم برای ارشد بالینی کدوم یکی از دانشگاه های تهران رو پیشنهاد میکنید؟
پاسخ ها
کیهان
|
1399/08/14 - 21:13
سلام نگارین
اطلاعات دقیقی نداریم اما فکر میکنیم چون یک بار از فرصت تحصیل روزانه استفاده کرده اید، مجددا اجازه استفاده از آن را ندارید.
برای بالینی، دانشگاه های تهران و بهشتی جزو بهترین هستند.
موفق باشید:) 
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:
Image result for whatsapp
maryam
|
1399/08/07 - 12:15
0
0
سلام وقتتون به خیر مشاوره برای ارشد روانشناسی صنعتی سازمانی میخواستم ممنون میشم راهنمایی کنید از چه طریق میتونم اقدام کنم
پاسخ ها
کیهان
|
1399/08/07 - 21:50
سلام دوست گرامی
برای داشتن مشاوره رایگان لطفا وارد لینک زیر شوید.
مشاوره رایگان
موفق باشید:) 
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:
Image result for whatsapp
فایزه
|
1399/08/07 - 10:19
0
0
سلام.من دانشگاه تبریز نوبت دوم ارشد روانشناسی تربیتی قبول شدم.بخاطر جابه جایی اشتباه توی انتخاب رشتم دانشگاه بابلسر بعد از دانشگاه تبریز زده شده اشتباها.من گلستان زندگی میکنم راه سختیه برای من.این درصورتیه ک توی کارنامه نهاییم زده میتونستم بابلسر قبول بشم.حالاباید چیکارکنم؟برای اعتراض چه مدرکی ارائه بدم (ک راه دوریه و انتخلب اشتباهی شده)؟اصلا امیدی ب انتقالم هست؟و اینکه من به هر دو دانشگاه زنگ زدم گفتن باید از طریق سنجش اقدام کنم ب اونا ارتباطی نداره
پاسخ ها
کیهان
|
1399/08/07 - 21:43
سلام فائزه
متاسفیم از موردی که برایتان پیش آمده، اما ما راهی جز اعتراض و یا مکاتبه با سنجش به ذهنمان نمیرسد.
البته به دلیل شیوع کرونا به این موضوع هم فکر کنید که کلاس ها حداقل تا پایان نیمسال بهمن به صورت مجازی است و نیازی به حضور در دانشگاه ندارید.
موفق باشید:) 
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:
Image result for whatsapp
الهه
|
1399/07/11 - 00:54
0
0
سلام و خسته نباشید ببخشید من میخوام رشته روانشناسی بالنی بهداست روزانه دانشگاه تبریز قبول بشم حداکثر رتبه‌ لازم چقده؟ بالینی علوم چقد رتبه میخواد؟ ممنون میشم اگر جواب بدید🙏🙏
پاسخ ها
کیهان
|
1399/07/11 - 13:29
سلام الهه
برای قبولی روزانه و شبانه دانشگاه‌های خوب وزارت علوم در تهران و شهرهایی مثل شیراز  و مشهد به طور تقریبی دستیابی به رتبه‌های زیر 100 نیاز است.البته برای قبولی در دانشگاه‌هایی مثل بهشتی و تهران رتبه های بهتری مثل 30-40 باید کسب کنید.
متاسفانه برای بهداشت به طور جزئی نمی‌شود تخمین زد و در این مورد مشاور بهتر می‌تواند به شما راهنمایی کند.
موفق باشید:) 

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:

Image result for whatsapp

هیوا
|
1399/06/26 - 18:23
0
0
سلام..رتبه من برای گرایش بالینی با سهمیه ۵درصد ایثارگری ۵۴ شده وبدون سهمیه۴۶۴شده..تراز من ۶۵۷۹هست..آیا امکان قبولی روزانه برای دانشگاه های سراسر کشور وجود داره؟
پاسخ ها
کیهان
|
1399/06/26 - 23:21
سلام هیوا
متاسفانه نمیتوان با قطعیت پاسخ داد اما به نظر می آید شانس هایی میتوانید داشته باشید.
موفق باشید:) 

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:

Image result for whatsapp

صالح
|
1399/06/16 - 00:39
0
1
خسته نباشید سوالی که داشتم و یادم رفت توی جلسه مشاوره امروز صبح بپرسم اینه که ارشد روانشناسی بالینی و روانشناسی بالینی کودک و نوجوان چقدر متفاوته و اگر ارشد رو بالینی کودک و نوجوان بخونم برای شرکت در دکترای بالینی صرف و کسب پروانه مطب مشکلی پیش نمیاد؟
پاسخ ها
کیهان
|
1399/06/16 - 23:26
سلام صالح
دروس و واحدهای روانشناسی بالینی و بالینی کودک کاملا با یکدیگر متفاوت اند. و اگر ارشد بالینی کودک بخوانید در مقطع دکتری به مشکل برنخواهید خورد چرا که در حال حاضر در ایران دکتری روانشناسی بالینی کودک نداریم و تنها روانشناسی بالینی داریم.
موفق باشید:) 

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:

Image result for whatsapp

یوسف ابراهیمی
|
1399/06/15 - 19:28
0
1
سلام بارتبه 170میتونم روزانه یا شبانه تهران ارشد مشاوره مدرسه بيارم؟
پاسخ ها
کیهان
|
1399/06/15 - 22:31
سلام یوسف
روزانه و شبانه دانشگاه‌های تهران متاسفانه کمی بعید است. اما برای شهر‌های دیگر شانس دارید. پیشنهاد میکنم برای گرفتن اطلاعات دقیق تر با مشاور نیز مشورت کنید.
موفق باشید:) 

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:

Image result for whatsapp

Zhila
|
1399/06/15 - 15:05
0
0
سلام وقت بخیر من تهرانم و رتبه سهمیه ایم در ای تی ۷۱ و در مهندسی کامپیوتر ۷۷۰ می باشد . با این رتبه ها کجا قبول میشم؟
پاسخ ها
کیهان
|
1399/06/15 - 15:19
سلام ژیلا
مجموعه کیهان تنها در زمینه کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره فعالیت می‌کند و متاسفانه اطلاعاتی در مورد دیگر رشته ها نداریم.
موفق باشید:) 

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:

Image result for whatsapp

مهسا
|
1399/06/14 - 15:49
0
0
سلام وقت بخیر من تو ارشد روانشناسی تربیتی رتبه 3346 اوردم. میخوام بدونم شانسی برای قبولی در دانشگاه پیام نور دارم یا انتخاب رشته نکنم؟؟ ممنون میشم جواب بدین
پاسخ ها
کیهان
|
1399/06/14 - 18:55
سلام مهسا
به نظر میاد  به طور کلی برای پیام نورهای کشور شانس میتوانید داشته باشید، اما پیشنهاد می کنم با مشاور مشورت کنید تا تصمیم گیری دقیق تری بتوانید انجام دهید.
موفق باشید:) 

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:

Image result for whatsapp

 
ساارا
|
1399/06/14 - 14:27
0
0
سلام با رتبه 274 بالینی تهران شبانه میشه قبول شد ؟
پاسخ ها
کیهان
|
1399/06/14 - 18:51
سلام سارا
شبانه تهران کمی بعید است اما پیشنهاد می کنم برای تصمیم گیری دقیق تر با مشاور مشورت کنید.
موفق باشید:) 

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:

Image result for whatsapp

فاطمه
|
1399/06/13 - 23:26
0
0
سلام من با رتبه ی ۴۲۱۹ دانشگاه آزاد قوچان در رشته مشاوره قبول میشم؟
پاسخ ها
کیهان
|
1399/06/14 - 18:22
سلام فاطمه
متاسفانه نمیتوان تخمین درستی زد چرا که هرسال ظرفیت های دانشگاه آزاد متفاوت است. اما امیدواریم که قبول شوید.
موفق باشید:) 

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:

Image result for whatsapp

نجمه
|
1399/06/02 - 13:59
0
0
سلام وقتتون بخیر من امسال کنکور دادم و به روانشناسی بالینی علاقه دارم و میخام بدونم که ایا روانشناسی بالینی در مقطع کارشناسی نیز زیر نظر وزارت بهداشت یا علوم هست اگر هست چطور باید در روانشناسی وزارت بهداشت ثبت نام کنیم
پاسخ ها
کیهان
|
1399/06/03 - 13:52
سلام نجمه
مجموعه کیهان تنها در حوزه کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره فعالیت می کند و متاسفانه اطلاعات دقیقی در مورد مقطع کارشناسی نداریم.
موفق باشید:) 

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:
Image result for whatsapp

میثم
|
1399/05/15 - 19:07
0
0
سلام روزخوش میخواستم بدونم برای قبولی در ارشد روانشناسی عمومی دانشگاه محقق اردبیل چه رتبه ای مورد نیاز است؟
پاسخ ها
کیهان
|
1399/05/16 - 17:00
سلام میثم
رتبه مشخصی را نمی توان اعلام کرد، اما به طور تقریبی شاید بتوان گفت تا رتبه 400 امکان پذیر باشد.
موفق باشید:) 

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:
Image result for whatsapp


 
احسان
|
1399/05/10 - 11:38
0
0
سلام روز بخیر خسته نباشید. من الان تو مقطع کارشناسی رشته آموزش زبان و ادبیات فارسی رو تو دانشگاه فرهنگیان تحصیل میکنم. این رشته همینطور که اطلاع دارید زیر گروه رشته های علوم انسانی محسوب میشه. میخواستم بپرسم که آیا من میتونم برای ارشد ، رشته ادبیات نمایشی که زیرگروه هنر هستش رو ، در صورت داشتن شرایط خاص ،‌بدون کنکور شرکت کنم؟ و یا اینکه برای شرکت رشته های بدون کنکور ، حتما باید همان زیرگروهی که در مقطع کارشناسی خوانده شده رو انتخاب کنم؟ خیلی ممنون که وقت گذاشتید و چند سطر بالا را مطالعه کردید.
پاسخ ها
کیهان
|
1399/05/10 - 18:59
سلام احسان
مجموعه کیهان در حوزه کنکور ارشد و دکتری رشته های روانشناسی و مشاوره فعالیت میکند و متاسفانه در مورد رشته های دیگر اطلاعاتی نداریم.
موفق باشید:) 

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:
Image result for whatsapp


 
میثم
|
1399/05/09 - 11:47
0
0
سلام وقت بخیر من جزوه روانشناسی بالینی کیهان رو تهیه کردم فقط یه سوال مهم دارم باید هنگام مطالعه این جزوه خلاصه برداری کنم یا نه؟ چون خود جزوه خلاصه است خلاصه برداری ازش سخته از طرفی هم وقتی بدون خلاصه نویسی مطالعه میکنم احساس میکنم هیچی یاد نگرفتم و همه مطالب از یادم رفته
پاسخ ها
کیهان
|
1399/05/09 - 20:12
سلام میثم
نت برداری و خلاصه نویسی یکی از روش های موثر در یادگیری می باشد اما اگر خیلی برایتان زمان بر و دشوار است پیشنهاد می کنیم تنها تیترهای مهم هر فصل را نت برداری کنید و با تست زدن در کنار مطالعه فصول، کمک به یادگیری و تثبیت مطالب در حافظه تان بکنیدو همچنین در صورت تمایل می توانید از مشاورین کیهان در مورد روش های موثر مطالعه برای کنکور راهنمایی بگیرید.
موفق باشید:) 

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:
Image result for whatsapp


 
مهسا
|
1399/05/05 - 19:27
0
0
سلام خسته نباشید میخواستم بپرسم من میتونم در هر دو کنکور وزارت علوم و بهداشت شرکت کنم؟ و اینکه ایا منابع این دو برای روانشناسی بالینی متفاوت هست؟ و باید همه منابع مطالعه بشه حتما؟ نمیشه از هر چندتا کتاب یکیشو بخونم چون به نظر میرسه کلا منابع وزارت بهداشت یه لیست کتاب های متفاوت با وزارت علوم بود و نمیشه برای هر دو اماده شد
پاسخ ها
کیهان
|
1399/05/06 - 20:18
سلام مهسا
شما می توانید برای هر دو کنکور آماده شوید اما از آنجایی که منابع این دو کنکور با یکدیگر متفاوت می باشد، باید برای مطالعه منابع هر دو کنکور زمان بگذارید و می توانید از جزوات کیهان که خلاصه شده منابع می باشد استفاده کنید .همچنین می توانید در این مسیر از مشاورین کیهان راهنمایی و کمک بگیرید.
موفق باشید:) 

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:
Image result for whatsapp


 
میثم
|
1399/05/04 - 10:30
0
0
سلام فرمودین که برای قبولی در ارشد بالینی محقق اردبیل رتبه زیر ۳۰۰ نیازه برای کسب این رتبه باید در هر درس چه درصدی کسب کرد؟
پاسخ ها
کیهان
|
1399/05/04 - 21:09
سلام میثم
متاسفانه درصدی برای دروس نمی توان گفت چون بسته به درجه دشواری درس ها در هر کنکور درصد هایی که به رتبه های مشخصی ختم می شود، متفاوت است.
موفق باشید:) 

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:
Image result for whatsapp


 
میثم
|
1399/04/27 - 18:26
0
0
سلام برای قبولی در ارشد روانشناسی بالینی در دانشگاه آزاد اردبیل و دانشگاه محقق اردبیلی چه رتبه ای مورد نیاز است؟
پاسخ ها
کیهان
|
1399/04/28 - 19:58
سلام میثم
برای قبولی بالینی در دانشگاه محقق اردبیل حدودا تا رتبه 300 امکان پذیر است. اما این رتبه به طور تقریبی و قابل تغییر است.در مورد دانشگاه آزاد هم متاسفانه نمی شود تخمین درستی زد چرا که هر سال ظرفیت ها متغیر است.
موفق باشید:) 

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:
Image result for whatsapp

 
فاطمه
|
1399/04/14 - 15:15
0
0
سلام و خسته نباشید تفاوت مجموعه سوالات روانشناسی ۱ و ۲ چیه؟ می شه لطفا یکم توضیح بدین که برا کنکور ارشد روانشناسی کودکان استثنایی کدوم رو باید خوند؟
پاسخ ها
کیهان
|
1399/04/14 - 18:33
سلام فاطمه
این کدهای روانشناسی 1و 2 مربوط به دفترچه کنکور  سالهای گذشته می باشد و در حال حاضر تنها یک کد رشته با عنوان روانشناسی در دفترچه کنکور ارشد قرار دارد که شامل گرایش های عمومی، بالینی،تربیتی، کودکان استثنایی و ... می شود.
موفق باشید:) 

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:
Image result for whatsapp

Shadi
|
1399/04/11 - 12:06
0
1
سلام وقتتون بخیر برای روانشناسی عمومی دانشگاه شهید مدنی تبری شبانش چه رتبه ای لازمه؟ و ممنون میشم در مورد فرق حوزه شغلی بالینی و عمومی توضیح بدین.
پاسخ ها
کیهان
|
1399/04/11 - 20:02
سلام شادی
رتبه مشخصی را نمی توان اعلام کرد چون هر سال با توجه به ظرفیت ها ، این رتبه ها تغییر می کنند.اما حدودی می توان گفت برای عمومی تبریز تا رتبه 550-600 نیاز است.
گرایش بالینی بیشتر متمرکز بر شناسایی و تشخیص اختلالات روانی و درمان آن ها است اما گرایش عمومی بیشتر حول مباحث کلی روانشناسی مثل حافظه ، هیجان، و ... می باشد و دانشجویان این گرایش در حوزه های پژوهشی و تدریس نیز فعالیت می کنند. این تفاوت ها مربوط به دروس و مباحثی است که داوطلبین در دانشگاه می خوانند اما در حال حاضر فارغ التحصیلان هر دو گرایش در صورت وجود صلاحیت و مهارت هم به کار درمان می توانند بپردازنند و هم در فعالیت های پژوهشی دخیل باشند.
در لینک زیر نیز می توانید بیشتر با گرایش ها آشنا شوید.
آشنایی با گرایش های روانشناسی
موفق باشید:) 

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:

Image result for whatsapp

Shiva
|
1399/04/08 - 13:06
0
0
سلام، برا قبول شدن تو روانشناسی بالینی دانشگاه اردبیل حتی شبانش‌ و روانشناسی عمومی ارومیه چه رتبه ای لازمه؟
پاسخ ها
کیهان
|
1399/04/08 - 18:36
سلام شیوا
رتبه مشخصی را نمی توان اعلام کرد چون هر سال با توجه به ظرفیت ها ، این رتبه ها تغییر می کنند.اما حدودی می توان گفت برای بالینی دانشگاه محقق اردبیل تا رتبه 300 و برای عمومی ارومیه تا رتبه 550 نیاز است.
موفق باشید:) 

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:

Image result for whatsapp

زهرا
|
1399/04/02 - 02:10
0
0
سلام.من لیسانس تغذیه روزانه دارم ولی بخاطر اینکه دوستانم که ارشد تغذیه بودن همگی بیکار بودن دیگه ارشد امتحان ندادم و قیدشو زدم و الان قصد دارم کنکور تجربی بدم از اول بخاطر اینکه شرایط مالیم خوب نیست خاستم بدونم میتونم کنکور تجربی رشته ی های پزشکی روزانه شرکت کنم؟
پاسخ ها
کیهان
|
1399/04/02 - 22:22
سلام زهرا
مجموعه کیهان فقط در حوزه کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره فعالیت می کند و متاسفانه در مورد کنکور کارشناسی اطلاعاتی نداریم.
موفق باشید:) 

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:

Image result for whatsapp

محمد
|
1399/02/08 - 15:46
0
0
باسلام ... من 29ساله م هست ارشدم مهندسی معماری(معدل الف) و سربازی رو تموم کردم. چند روز پیش برای ارشد مجموعه روان شناسی ثبت نام کردم. توی این فرصت کمتر از 50 روز (بدون مطالعه قبلی) آیا میتونم با مطالعه میانگین روزانه 5 ساعت (بخاطر مشغله کاری) برای ارشد روان شناسی (غیرانتفاعی یا مجازی) مشهد امید داشته باشم؟ فکر میکنم بالینی کلا محاله مگر عمومی و تربیتی رو درنظر بگیرم.اگر احتمالش خیلی ضعیف هست تلاش بیخود نکنم. پیشاپیش ممنون از مشاوران کیهان بابت راهنمایی دلسوزانه
پاسخ ها
کیهان
|
1399/02/08 - 17:35
سلام محمد
پیشنهاد می کنم در طرح مشاوره رایگان کیهان ثبت نام کنید تا مشاوران دقیق تر راهنمایی تان کنند که آیا می توانید برای امسال شانسی داشته باشید و یا خیر.
مشاوره رایگان
موفق باشید:) 

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:

Image result for whatsapp

ناشناس
|
1398/12/09 - 04:39
0
0
سلام وقت بخیر ،میخواستم ازتون مشاوره بگیرم،با این که زمان خیلی کمی تا آزمون دکتری باقی مونده و اون هم با توجه به شرایط پیش اومده در جامعه که باعث به تعویق افتادن آزمون شده میتونم خودم رو برای آزمون آماده کنم.در ضمن بیان کنم که هیچ مطالعه ای نداشتم و فقط امسال من باب آشنایی با آزمون در آزمون دکتری تربیتی ثبت نام کردم.بنپهداردیبهشت امسال در رشته روانشناسی تربیتی از دانشگاه بوعلی با معدل ۱۸.۴۵فارغ‌التحصیل شدم.حالا که فرصتی محدود پیش اومده خواستم نظر شما را هم جویا بشم.
پاسخ ها
کیهان
|
1398/12/09 - 17:54
سلام دوست گرامی
مجموعه کیهان به داوطلبانی که تا کنون مطالعه ای برای کنکور نداشته اند "طرح خط ویژه دکتری" را پیشنهاد می کند. در لینک زیر می توانید اطلاعات بیشتری در مورد این طرح به دست بیاورید.
http://www.kayhanravan.ir/fa/KhateVijehPhD.aspx

همچنین می توانید در طرح مشاوره رایگان کیهان ثبت نام کنید تا مشاوران بهتر برای مسیر مطالعاتی راهنمایی تون کنند.
مشاوره رایگان 

موفق باشید:)

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:

Image result for whatsapp

شیما
|
1398/09/24 - 10:23
0
0
سلام من درحال حاضر دانشجوی ارشد مهندسی صنایع دانشگاه آزاد هستم واحدهام تموم شدن و فقط دفاع مونده که اوایل ترم آینده می تونم دفاع کنم. الان می تونم با این شرایط کنکور امسال ارشد رو شرکت کنم یا باید انصراف بدم؟
پاسخ ها
کیهان
|
1398/09/27 - 16:09
سلام شیما

متاسفانه طبق قانون سازمان سنجش،افرادی که دانشجوی ارشد هستند مجاز به ثبت نام در کنکور ارشد نیستند.


موفق باشید:)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
از آخرین اخبار کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!
سعید
|
1398/09/23 - 02:11
0
0
سلام. سهمیه شاگرد اولی تو کنکور چقدر تاثیر داره؟ بعد یه امتیاز کنار معدل حساب میاد؟ و چند بار میشه از این سهمیه شاگرد اولی تو کنکور اسفاده کرد؟ محدودیت زمانی برای استفاده هم داره؟ طریقه خاصی داره برای اینکه موقع ثبت نام اعلام کنی که سهمیه شاگرد اولی داری؟ یا اینکه خودت سنجش باخبر میشه؟ سپاس
پاسخ ها
کیهان
|
1398/09/23 - 13:14
سلام سعید

متاسفانه ما در مورد سهمیه شاگرد اولی اطلاعات دقیقی نداریم. پیشنهاد می کنم از آموزش دانشکده تون راهنمایی بگیرید. 

موفق باشید:)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
از آخرین اخبار کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!

 
ناشناس
|
1398/09/22 - 14:09
0
0
سلام. ببخشید در رابطه با فرم "ﻓﺮم ﻣﺨﺼﻮص ﻣﻴﺎﻧﮕﻴﻦ دوره ﺗﻌﺪاد واﺣﺪﻫﺎي ﮔﺬراﻧﺪه داﻧﺸﺠﻮﻳﺎن ﺳﺎل آﺧﺮ ﻣﺘﻘﺎﺿﻲ ﻫﺎي ﻛﺎرﺷﻨﺎﺳﻲ ﺷﺮﻛﺖ در آزﻣﻮن ورودي دوره 1399 " که در بین صفحات آخر دفترچه ارشد اومده، سوال دارم. منی که الآن ترم 7 هستم و بهار 99 در ترم 8 هستم و بعدش فارغ التحصیل میشم، باید این فرم رو پر کنم؟ بعد اگه آره، این فرم هم باید تا 25 پر بشه و مراحلش طی بشه؟ بعد موقع ثبت نام اینترنتی کنکور ارشد که تا 25 مهلت داره، نیاز هستش؟ باتشکر.
پاسخ ها
کیهان
|
1398/09/23 - 13:12
سلام دوست گرامی

به نظر میاد که چون معدل کل ندارید، باید این فرم را پر کنید.

موفق باشید:)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
از آخرین اخبار کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!
ناشناس
|
1398/09/21 - 13:33
0
1
سلام. برای استفاده از سهمیه استعداد درخشان، لازمه که در کنکور ارشد هم شرکت کرد؟ یا صرف سهمیه استعداد درخشانی میتونه باعث قبولی برای تحصیل در مقطع ارشد بشه؟ تشکر ویژه.
پاسخ ها
کیهان
|
1398/09/21 - 13:43
سلام دوست گرامی
برای استفاده از سهمیه استعداد درخشان هیچ نیازی برای ثبت نام و شرکت در کنکور ارشد نیست. در حقیقت استفاده از سهمیه و شرکت در کنکور دو  مسیر جداگانه برای ورود به دانشگاه هستند که به همدیگه مرتبط نیستند.

موفق باشید:)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
از آخرین اخبار کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!
ناشناس
|
1398/09/21 - 11:20
0
0
سلام، اگه کسی تو کنکور ارشد شرکت کنه و نتیجه کنکورش نشون بده که میتونه روزانه هم قبول بشه ولی انتخاب رشته نکنه (منظورم اینکه دانشگاهی رو در مرحله ی آخر انتخاب نکنه که بره و فقط به دیدن رتبش و اینکه روزانه هم میتونه قبول بشه اکتفا کنه)، دراین صورت از کنکور ارشد سال بعدش محرومه؟ ممنون
پاسخ ها
کیهان
|
1398/09/21 - 12:23
 سلام  دوست گرامی

نه اگر انتخاب رشته نکنید،هیچ مشکلی برای شرکت در کنکور سال بعدتون پیش نمیاد.

خیالتون راحت :)

 
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
از آخرین اخبار کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!
Areo
|
1398/09/21 - 09:50
0
0
سلام وقت بخیر بنده دانشجو ترم اخر کارشناسی هوافضا هستم به ولیل علاقه ی شخصی میخوام ارشد رو مشاوره بخونم، اما سردرگمم، پیش نیاز های ارشد مشاوره رو هم باید بگذرونم؟
پاسخ ها
کیهان
|
1398/09/21 - 12:51
سلام دوست گرامی

گذراندن واحد های پیش نیاز بسته به سلیقه دانشگاه هست. و برخی از دانشگاه ها برای بچه های تغییر رشته ای واحدهای جبرانی می ذارند.
همچنین میتونید از جلسه مشاوره رایگان کیهان استفاده کنیدتا بهتر راهنمایی تون کنند.

برای ثبت نام در مشاوره رایگان کلیک کنید

موفق باشید:)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
از آخرین اخبار کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!
جک
|
1398/09/21 - 01:01
0
0
سلام. ببخشید من الآن ترم هفتم و تو طول این 6 ترم، با معدل 19 رتبه اول بین هم وردویهام از ی دانشگاه دولتی درجه سه دارم. با استفاده از امتیاز استعداد درخشان، یکسری دانشگاه رو قصد دارم برای پذیرش ارشد بدون آزمون درخواست بدم. البته میدونم که این پذیرش نیاز به کنکور نداره، اما بنابر مشکلاتی که پیش اومده توی این مدت، نتونستم برای ارشد بخونم و بعید میدونم که بتونم که برسم بخونم. با این اوصاف، پیشنهاد شما در رابطه با این که شرکت کنم یا نکنم چیه؟ منظورم اینکه مثلا اگه برم برگه رو سفید بدم، با توجه به این معدلم بالاست، امکان داره که توی نتیجه تاثیرات قابل قبولی داشته باشه؟ بعد اگه مثلا امسال صنعتی سازمانی شرکت کنم، میتونم سال بعدش عمومی شرکت کنم؟ سپاس فراوان از این که جوابگو سوالات بنده هستید. باتشکر.
پاسخ ها
کیهان
|
1398/09/21 - 13:26
سلام دوست گرامی

متاسفانه پاسخ سوالتون در قالب کامنت امکان پذیر نیست. اما به طور خلاصه میتونم بگم که اصلا الان برای شروع در کنکور ارشد دیر نیست و میتونید همراه با یک مشاور و برنامه ریزی مناسب به خواسته تون برسید. و با شرکت در کنکور ارشد یک شانس بیشتر در کنار فرصت استعداد درخشان به خودتون میدید.
همچنین اگر امسال در گرایش صنعتی سازمانی شرکت کنید هیچ مانعی برای شرکت در گرایش عمومی برای سال بعد نیست.
پیشنهاد می کنم در طرح مشاوره رایگان کیهان نیز ثبت نام کنید تا همکاران دقیق تر بتونند راهنمایی تون کنند.

برای ثبت نام در مشاوره رایگان کلیک کنید

موفق باشید:)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
از آخرین اخبار کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!
ناشناس
|
1398/09/18 - 22:04
0
0
سلام. ممنون از پاسخ سوال قبلی. میتونم بپرسم که آیا برای دانشگاه های خارج از کشور، فرق داره که ارشد کدوم دانشگاه ایرانی بخونی؟
پاسخ ها
کیهان
|
1398/09/19 - 00:52
سلام دوست گرامی

متاسفانه برای این سوال هم پاسخ مشخصی وجود نداره و دانشگاه مقصد تعیین می کند که چه قدر سخت گیر هستند در مورد دانشگاه مقطع کارشناسی ارشدتون.
ولی در کل دانشگاه های خوب سراسری مثل تهران، بهشتی، علامه طباطبایی، فردوسی مشهد، شیراز و...از اعتبار بیشتری نسبت به دیگر دانشگاه های آزاد و پیام نور برخوردارند. اما باز به سلیقه و نظر دانشگاه مقصد مربوط هست.
همچنین تا جایی که اطلاع دارم پایان نامه و رزومه علمی تون هم میتونه در نظر دانشگاه ها برای جذب شما تاثیرگذار باشد.

موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
از آخرین اخبار کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!
ناشناس
|
1398/09/18 - 12:38
0
0
سلام. اگه من بخوام دکترا رونشناسی اجتماعی خارج از کشور بخونم، تو ارشد باید چه گرایشی از روانشناسی رو بخونم؟ باتشکر.
پاسخ ها
کیهان
|
1398/09/18 - 17:21
سلام دوست گرامی

فکرکنم برای گرفتن پاسخ دقیق تر بهتره که با چند داشگاه موردعلاقه تون در خارج کشور مکاتبه کنید و ازشون بپرسید با چه رشته هایی در مقطع ارشد، پذیرش دکتری روانشناسی اجتماعی می دهند.
چون دانشگاه با دانشگاه و کشور با کشور میتونه نظرات متفاوت و معیار های مختلف داشته باشد.

با سپاس

موفق باشید:)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
از آخرین اخبار کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!
fateme
|
1398/09/15 - 15:11
0
0
سلام من 28سالمه لیسانس مهندسی مدیریت پروژه دارم ..تو دبیرستان نه علاقه و نه پایه و ذهن قویی برای رشته ریاضی داشتم وفقط به یک دلیل رفتم رشته ریاضی و اشتباهاتم از اون موقع شروع شد روز به روز افت میکردم و ضعیف میشدم دیپلمم به زور گرفتم یه ماه فقط واسه کنکور خوندم اونم پیام نور قبول شدم مهندسی مدیریت پروژه که هنوز خیلی شناخته نشده …الان به جایی رسیدم که خیلی پشیمونم و سردرگمم که چرا وقتمو هدر دادم .واسه ارشد خواستم بخونم که نشد چون نمیدونستم چی بخونم و از کجا شروع کنم میخوام ادامه تحصیل بدم ویکی از رشته هایی که مد نطرم هست و علاقه دارم روانشناسیه ومتاسفانه پول کافی هم برای کلاس رفتن ندارم . لطفا کمکم کنید راهمو واقعا گم کردم.
پاسخ ها
کیهان
|
1398/09/16 - 21:42
سلام فاطمه

متاسفم که حس سردرگمی دارید :( 
اما به نظرم همین که تا حدودی علاقه تون رو پیدا کردین،خوشحال کننده هست.
برای آشنایی بیشتر با کنکور ارشد روانشناسی میتونید به لینک های زیر سر بزنید. همچنین پیشنهاد می کنم در طرح مشاوره رایگان کیهان ثبت نام کنید تا مشاوران بهتر راهنمایی تون کنند.

منابع ارشد روانشناسی بالینی و عمومی

مصاحبه با رتبه های برتر

مطالب مرتبط با کنکور ارشد

کارنامه رتبه های برتر


برای ثبت نام در طرح مشاوره رایگان کیهان کلیک کنید.  


موفق باشید :)
 
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
از آخرین اخبار کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!
صفرخانی
|
1398/09/05 - 18:00
0
0
سلام وقت بخیر من لیسانس کامپیوتر دارم می خوام ارشد روانشناسی بخونم. امکان داره یا مجاز نیست ؟
پاسخ ها
کیهان
|
1398/09/06 - 22:41
سلام دوست عزیز

بله میتونی . مشکلی نداره.
 
موفق باشید :)
 
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
میترا
|
1398/09/02 - 19:11
0
0
سلام خدمت همکاران گروه آموزشی کیهان و خدا قوت دوستان عزیز من فارغ التحصیل سال81 وشاغل آموزش وپرورش هستم امسال می خواهم ارشد بالینی آزمون بدهم و هدفم قبولی دردانشگاه معتبر دولتی می باشد .هنوز شروع نکردم با توجه به مشغله کاری وفاصله تحصیلی وشرایط سنی بیش از 40 لطفا راهنمایی کامل وجامع بفرمائید.در ضمن جزوات کیهان هم سفارش دادم.لطفا جواب سوالم رو بدهید
پاسخ ها
کیهان
|
1398/09/03 - 17:00
سلام میترا


متاسفانه پاسخ سوالتون رو در قالب کامنت نمیشه داد، نامتون رو در لینک زیر ثبت کنید تا برای یک جلسه مشاوره رایگان با شما تماس بگیریم و پاسخ همه سوالاتتون رو در عرض 10 الی 15 دقیقه بدیم.
باعث خوشحالیه که بعد از چند سال دوری، مجدد تصمیم به ادامه تحصیل گرفتید. ما هم در کنارتون هستیم :)


موفق باشید

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
از آخرین اخبار کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!
فروغ
|
1398/08/21 - 10:16
0
0
با سلام و خسته نباشید. من مدرک کارشناسی علوم تغذیه دارم ولی چون به روانشناسی هم علاقه دارم برای ادامه تحصیل تصمیم دارم کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی بخونم. فکر می کنم که بتونم توی آزمون شرکت کنم فقط بین گرایش های روانشناسی نمیدونم کدوم میتونه برام بهتر باشه! اگه راهنماییم کنین ممنون میشم. باسپاس فروغ.
پاسخ ها
کیهان
|
1398/08/21 - 13:59
سلام فروغ


ورودتون رو به گروه تغییر رشته های روانشناسی تبریک میگیم :)
امکان شرکت دارید و هر یک از گرایش هاش رو میتونید انتخاب کنید. مطلب زیر رو بخونید و نامتون رو هم در لینک بعدیش ثبت کنید تا برای مشاوره رایگان باهاتون تماس بگیریم (این روزها خیلی شلوغیم و ممکنه تماسمون با کمی تأخیر انجام بشه، ولی قطعا انجام میشه)
شهبازی
|
1398/07/30 - 23:28
0
0
سلام من دیروز پیام دادم ولی هنوز با من تماس نگرفتن
پاسخ ها
کیهان
|
1398/08/04 - 12:02
سلام دوست گرامی


این روزها به علت شلوغی خیلی زیاد و تعداد بالای درخواست ها، کمی با تاخیر تماس گرفته میشه (نهایتا 3 روز طول میکشه). 

موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
از آخرین اخبار کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!
 
راضیه مومنی
|
1398/06/12 - 18:25
1
0
ممنونم امروز با من تماس گرفتید و خیلی راضی بودم فقط یه سوال رو فراموش کردم بپرسم، چطوری میتونم دوباره با مشاور در ارتباط باشم؟
پاسخ ها
کیهان
|
1398/06/14 - 11:32
سلام خانم مومنی گرامی


جلسه بعدی (بعد از اینکه از جلسه مشاوره رایگان استفاده کردید) جلسه ی مشاوره تخصصی خواهد بود که به صورت 20 دقیقه ای یا 40 دقیقه ای رزرو می کنید. با دفتر گروه تماس بگیرید:
 

02166475618 الی 20

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
از آخرین اخبار کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!
محمد رضا
|
1398/06/04 - 03:59
0
1
امروز با من تماس گرفتید ولی سرکار بودم متوجه نشدم امکانش هست دوباره نوبت مشاوره رایگان داشته باشم؟؟
پاسخ ها
کیهان
|
1398/06/05 - 15:04
سلام محمدرضا


یعنی تلفنتون رو نتونستیین پاسخ بدین؟ مشکلی نیست، همکارانم مجدد با شما تماس میگیرن :)

موفق باشید
 

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
از آخرین اخبار کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!
ریحانه
|
1398/06/02 - 04:15
0
1
سلام خسته نباشید ببخشید من الان دارم جزوه آسیب رو میخونم برای کنکور دکتری، انتهای هر فصل تست هایی هست که برای جزوه کودکان استثنایی هست، من که هنوز جزوه کودکان رو شروع نکردم این تست هارو رها کنم؟ یا لازمه هر دو جزوه رو همزمان با هم پیش ببرم؟
پاسخ ها
کیهان
|
1398/06/05 - 11:07
سلام ریحانه


تست هایی که هنوز مطالبش رو نخوندید، رو نباید بزنید. بهتره در این زمینه از مشاور تخصصیتون کمک بگیرید تا بهتر و دقیقتر برای برنامه ریزی مطالعاتیتون راهنماییتون کنن :)
 

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
از آخرین اخبار کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!
رویا شهرانی
|
1398/05/31 - 15:52
0
0
من امروز از مشاوره رایگان استفاده کردم خیلی کمکم کردید به همه ی سوالاتم پاسخ دادید مچکرم.
پاسخ ها
کیهان
|
1398/06/02 - 10:48
سلام رویا


خوشحالیم که راضی بودید :)
ممنونیم از بازخورد مثبت شما.
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
از آخرین اخبار کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!
نیامی
|
1398/05/30 - 16:29
0
0
سلام ممنون میشم اگر در خصوص منابع ارشد صنعتی و سازمانی و محصولات مرتبط در این خصوص هم اطلاعاتی درج کنید.
پاسخ ها
کیهان
|
1398/06/02 - 10:40
سلام دوست گرامی


متاسفانه هنوز برای این گرایش فعالیتی رو شروع نکردیم و اطلاعاتمون در موردش خیلی محدود هست :(
 
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
از آخرین اخبار کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!
معصومه
|
1398/05/13 - 17:38
0
0
سلام و خسته نباشید.من لیسانس روانشناسی عمومی دارم و برای ارشد میخوام رشته ی مشاوره رو بخونم.هنوز هیچی از منابع رو نخوندم و استرس زیادی دارم.منابعی که موسسه ی کیهان برای ارشد مشاوره معرفی کردن خیلی زیاده.واقعا باید همه رو بخونم که دانشگاه تهران یا بهشتی قبول بشم؟معدل کارشناسیم هم16/50هستش،ایا اصن امیدی هس که بااین معدل افتضاحم تهران قبول بشم... اگر قبول بشم پیش نیاز بهم میخوره؟ خاهش میکنم کمکم کنید من خیلی استرس دارم.
پاسخ ها
کیهان
|
1398/05/15 - 11:02
سلام معصومه


منابع کنکور وزارت علوم خیلی پراکنده هست و در صورتی که رفرنس رو انتخاب کنید برای مطالعه، باید همه رفرنس ها رو بخونید. قطعا امیدی هست. برای کسب اطلاعات دقیقتر نامتون رو در لیست زیر وارد کنید تا در اولین فرصت باهاتون تماس بگیریم و راهنماییتون کنیم:

کلیک کنید

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
از آخرین اخبار کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!


 
محمد مرادی
|
1398/04/22 - 14:08
0
0
آیا با رتبه ۱۸۰ باسهمیه و۱۸۶ بدون سهمیه میتوان در رشته ارشد فرماندهی ومدیریت انتظامی قبول شد؟آخرین رتبه مجاز ۲۴۰ بوده.
پاسخ ها
کیهان
|
1398/04/22 - 15:56
سلام محمد

ما به صورت تخصصی در حوزه کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره فعالیت داریم و در مورد سایر رشته ها اطلاعاتی نداریم.

موفق باشید

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
از آخرین اخبار کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!
صبا
|
1398/04/18 - 18:03
2
0
با سلام.رتبه ازمون ارشد من 2100 در اموزش انگلیسی شده..و اخرین رتبه مجاز در سهمیه هم زده 3500 چقدر احتمال داره روزانه رازی رو بیارم؟؟؟ممنونم
پاسخ ها
کیهان
|
1398/04/18 - 19:14
سلام صبا


ما به صورت تخصصی در حوزه کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره فعالیت داریم و از سایر رشته ها اطلاعی نداریم :(


موفق باشید
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
از آخرین اخبار کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!
مریم
|
1398/04/17 - 19:12
0
0
ببخشید من رتبه ام 27هزار شده امکان قبولی در ازاد سنندج هست؟
پاسخ ها
کیهان
|
1398/04/18 - 12:46
سلام مریم


اطلاع دقیقی ندارم متاسفانه، نمیتونم نظری بدم :(

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
از آخرین اخبار کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!
محمد
|
1398/04/15 - 20:01
0
0
سلام میخواستم بپرسم شما در مورد شرایط و منابع المپیاد دانشجویی روانشناسی هم مشاوره میدید؟
پاسخ ها
کیهان
|
1398/04/16 - 11:05
سلام محمد


نه متاسفانه خودمون اطلاعی از این آزمون نداریم. اگر بدونید منابعش چه کتاب هایی هست ممکنه جزوات کیهان به کارتون بیاد. اما ما حوزه ی کاریمون فقط کنکور ارشد و دکتری هست :)

موفق و پیروز باشید
 
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
از آخرین اخبار کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!


 
helia kashani
|
1398/04/11 - 12:34
0
0
سلام، در جلسات مشاوره برنامه نویسی ام انجام میدهید یا خیر؟ هزینه ی برنامه نویسی چقدر می باشد ؟
پاسخ ها
کیهان
|
1398/04/11 - 12:48
سلام هلیا


برنامه ریزی با توجه به طولانی بودنش و لزوم بررسی دقیق شرایط زندگی شما و تهیه برنامه طبق اون، نیاز به تایم بیشتری از مشاوره رایگان داره و در جلسات تخصصی انجامش میدیم.
جلسات برنامه ریزی تخصصی 20 دقیقه ای یا 40 دقیقه ای میتونن باشن (به انتخاب شما)
اطلاعات جلسات رو در لینک زیر میتونید مشاهده بفرمایید:
موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
از آخرین اخبار کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!
مینو
|
1398/04/05 - 12:12
0
0
سلام خسته نباشید برای مشاوره با سرکار خانم گلستانی چطور میتونم تماس بگیرم
پاسخ ها
کیهان
|
1398/04/05 - 13:02
سلام مینو


همین الان با دفتر موسسه تماس بگیرید و درخواستتون رو ثبت کنید:
02166475618 الی 20


موفق باشید :)

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
از آخرین اخبار کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!


 
میترا
|
1398/03/23 - 08:32
0
0
سلام وقتتون به خیر. من میخوام امسال ازمون دکتری شرکت کنم. زبانم عالیه ولی معدل ارشدم گرایش عمومی 17 ست.خیلی به خاطر معدلم میترسم از مصاحبه . نمیدونم چی کار کنم راهی هست که بشه معدل پایینمو جبران کنه؟
پاسخ ها
کیهان
|
1398/03/23 - 11:24
سلام میترا


بله حتما راهی هست! قاعدتاً اگر قسمت های دیگرِ رزومه تون رو قوی کنید، معدل خیلی مورد مهمی نخواهد بود.
توصیه میکنم نامتون رو در این صفحه ثبت کنید تا مشاوران ما در اولین فرصت باهاتون تماس بگیرن و کامل راهنماییتون کنن.


موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
از آخرین اخبار کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!

 
پونه
|
1398/02/23 - 18:10
0
0
سلام شانس پذیرش از طریق استعداد درخشان دوره دکتری از دانشگاه سطح یک به دانشگاه سطح پایین تر با داشتن یه مقاله بدون مدرک زبان و اطلاعات متوسط رو به پایین چقدر هست؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1398/02/26 - 20:09
سلام پونه

استعداد درخشان به دانشگاه مورد نظر و نظر اساتید مربوط میشه و متاسفانه ما نمیتونیم نظری بدیم چون رقبای شما هم بسیار مهم هستند.

موفق باشید:)


از آخرین اخبار کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!
مریم
|
1398/01/16 - 18:10
0
0
سلام ببخشید یه سوال داشتم ... من لیسانس علوم تربیتی گرایش مدیریت برنامه ریزی دارم میخوام برای ارشد بخونم به نظرتون رشته خودمو ادامه بدم یا روانشناسی بخونم ؟؟؟ ممنون میشم جواب بدین ...
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1398/01/16 - 23:30
سلام مریم

این سوال بسیار تخصصی هست و ما نمی تونیم بهش در قالب کامنت پاسخ بدهیم. چون به عوامل بسیاری بستگی داره. برای دریافت راهنمایی دقیق پیشنهاد می کنیم با شماره های 02166475618 الی 20 تماس بگیرید.


موفق باشید:)

از آخرین اخبار کنکور ارشد و ودکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!
شيوا
|
1398/01/05 - 17:48
0
0
سلام خسته نباشید سال اخر کارشناسی صنایع غذایی هستم و به علت علاقم به روانشناسی برای ارشد میخوام بدون کنکور ثبت نام کنم.معدلم حدودای١٨/٤٠هست و ترم هامم پشت سر هم بوده .ولی نمیدونم کجا و چجوری ثبت نام کنم و كدوم دانشگاه ها دارن همچين امكانيو و زمان ثبت نام کی هست.ایا برای من احتمال قبولی وجود داره؟ممنون
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1398/01/06 - 00:10
سلام شیوا

اگر منظور شما استفاده از سهمیه استعداد درخشان هست که چنین امکانی برای شما که تغییر رشته ای هستید وجود نداره. دانشگاه هایی مثل فراگیر پیام نور بدون کنکور هست اما معمولا خودشون آزمون دارند.

موفق باشید:)

از آخرین اخبار کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!
عاطفه
|
1397/10/30 - 16:05
0
0
باسلام من لیسانس اموزش ابتدایی دارم و بدلیل علاقه زیاد به روانشناسی کتابهای عمومی زیادی در زمینه روانشناسی مطالعه میکردم.سوالم اینه میتونید برای این سه ماه یه برنامه دقیق بدید که روزانه قبول بشم
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1397/11/01 - 00:12
سلام عاطفه


هیچ کاری نشد نداره اما در این میون عوامل متعددی هستن که بر روی نتیجه تاثیر گذار هستن مثل انتخاب منبع، برنامه ریزی صحیح، مشاوره خوب و همراه و .... و در کنار همه ی این عوامل تلاش و پشتکار. به هر حال در طی این سال ها ما دوستان زیادی داشتیم که در فرصت های کوتاه به رتبه های خوبی دست پیدا کردن کیهان در این راه همراه شماست.  برای دریافت راهنمایی بیشتر توصیه می کنیم از خدمات مشاوره رایگان کیهان بهره ببرید(تماس با 02166575618 الی 20)

موفق باشید:)

از آخرین اخبار کنکور ارشد ودکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!
Marjan
|
1397/08/03 - 14:17
0
0
سلام من ترم 7 مدیریت دولتی هستم امسال میخام کنکور ارشد تغیر رشته بدم و روانشناسی عمومی دانشگاه سیستان وبلوچستان بخونم کتابای کیهان رو هم خریداری کردم آیاامکان قبولی هست خاهش میکنم کمک کنید امیدوار بشم یانه ؟؟آیا رتبه خیلی خوب میخاد
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1397/08/04 - 00:04
سلام مرجان

چرا نشه! اصلا چرا ناامیدی ؟؟ کار نشد نداره اما اولین قدم روحیه ی خوب و کنترل استرس هست و قدم بعد یک برنامه ریزی صحیح و در نهایت برداشتن اولین قدم ها به سمت رسیدن به هدف و موفقیت. در بین دوستان کیهانی عده ی زیادی در فرصت کم شروع کردن و تونستن به هدفشون دست پیداکنند . شما هم تمام تلاشتون رو بکنید. برای راهنمایی بیشتر و نحوه ی برنامه ریزی میتونید از خدمات مشاوره رایگان و تخصصی کیهان استفاده بفرمایید.( 02166475618 الی 20).

موفق باشید:)


از آخرین اخبار کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!
خدیجه
|
1397/07/29 - 01:59
0
0
سلام خدمت همهمه عزیزیان که کمکمان میکنند.لطفا منو راهنمایی کنید من کارشناسی علوم اجتماعی از پیام نور و فوق لیسانس جامعه شناسی از فراگیر پیام نور دارم حالا میخواهم روانشناسی بالینی رواز فراگیر پیام نور شرکت کنم ایا میشه از فراگیر پیام نور ارشد بالینی بخونم؟2:و قبل از شروع به شرکت در بالینی باید مدرک لیسانس علوم اجتماعی رو به روانشناسی تطبیق یا معادل سازی بشه یا همزمان با تحصیل در بالینی فراگیر پیام نور میشه معادل سازی کنند؟چون باید مدرکم مرتبط بشه تا آینده بتونم مطبا باز کنم لطفا منو زود تر راهنمایی کنید آخه یه بچه کوچیک دارم واقعا شرایطم سخته.ممنوتانم
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1397/07/29 - 14:48
سلام خدیجه 

بعد از شروع ثبت نام شما میتونید رشته محل های فراگیر روانشناسی رو مشاهده کنید و براساس اون مطالعه و ثبت نامتون رو انجام بدید. اما در مورد مدرک کارشناسی خیر معادل سازی انجام نمیشه! شما باید یا مدرک کارشناسی روانشناسی و یا دکتری این رشته رو داشته باشید. برای راهنمایی های بیشتر از خدمات مشاوره رایگان کیهان(تماس با 02177475618 الی 20) استفاده بفرمایید.

موفق باشید:)
Ali
|
1397/06/31 - 19:33
0
0
سلام عرض ادب سوالی داشتم از خدمتتون ، الان من معلم ابتدایی بصورت قراردادی در آموزش و پرورش مشغول به کار هستم. رشته دوره کاردانی من مهندسی شیمی بود ، رشته دوره کارشناسی نرم افزار بوده ، و الان می‌خوام برای ارشد تربیت معلم بخونم مطابق بشه با شغلم . و سوالم این بود که الان من وقتی ارشد علوم تربیتی بخونم مشکلی ایجاد میشه برای شغلم ، مثلاً اگه بعدا بخوان استخدام رسمی کنن ، بهم بگن مدرک کارشناسی و ارشد باهم مطابقت ندارن و استخدام رسمی نکنن ، این امکان وجود داره که بخاطر نامطابق بودن مدرک های کاردانی ، کارشناسی و کارشناسی ارشد در آموزش پرورش برای استخدام رسمی به مشکل بر بخورم؟ ممنون از جوابتون
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1397/06/31 - 22:28
سلام علی

متاسفانه ما اطلاعی از قوانین استخدام اموزش و پرورش نداریم.

موفق باشید:)

از آخرین اخبار کنکور ارشد ودکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!
علی
|
1397/07/01 - 15:12
سلام و عرض ادب ممنون از توجهتون ، اطلاع دارید که از کجا پی گیری کنم چون واقعا آموزش و پرورش هم درست جواب ندادن بهم !
مهدیه
|
1397/06/29 - 22:40
0
0
سلام من الان ترجیح میدم دانشگاه ملایر درس بخونم ولی متاسفانه زمان انتخاب رشته اصلا انتخابش نکردم و درنتیجه توی کارنامه سبزم نیست خواستم بدونم راهی هست که به دانشگاه ملایر ثابت کنم اینجا قبول میشدم ویا راهی هست که ثبت نامم کنن ؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1397/06/30 - 22:48
سلام مهدیه

خیر متاسفانه چنین امکانی وجود نداره.

موفق باشید:)

از آخرین اخبار کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!
مرجان
|
1397/06/26 - 15:30
0
0
سلام.روز خوش.میشه لطفااااااا منو راهنمایی کنید.خیلی بد سردرگم هستم.من روانشناسی میخونم و سال اخر هستم.برای کنکور ارشد بین وزارت علوم و بهداشت موندم.من عاشق دانشگاه شهید بهشتی هستم اما توی لیست دانشگاه های وزارت بهداشت اسم این دانشگاه رو ندیدم.و یه چیز دی/ه اینکه وزارت بهداشت مزیت های بیشتری داره .واقعا نمیدونم چیکار کنم.میشه راهنماییم کنید؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1397/06/27 - 14:42
سلام مرجان 

دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی یکی از دانشگاه های برتر در وزارت بهداشت هست که رشته ی روانشناسی رو ارائه میده . در زمینه انتخاب بین علوم و بهداشت میشه به واحدهای عملی بیشتر در وازات بهداشت اشاره کرد. اما با توجه به اینکه پاسخ به این سوال در قالب یک کامنت نمیگنجه به شما پیشنهاد میکنیم از خدمات مشاوره رایگان کیهان استفاده بفرمایید(تماس با 02166475618 الی 20) . 

موفق باشید:) 
اوا
|
1397/05/24 - 22:57
0
0
باسلام و عرض ادب ببخشید من تازه این سایت را پیدا کردم اصلااشنا نبودم میشه لطفا جواب سوالمو بدید میخواستم ببینم ایا رتبه سهمیه اولی برای بچه ها تغییر رشته هم هست؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1397/05/27 - 00:18
سلام آوا 

خیر چنین امکانی برای تغییر رشته ای ها وجود نداره. 

موفق باشید:)
محبوبه
|
1397/04/19 - 13:25
0
0
سلام 021 سامانه پیامکیه ؟؟؟ چجوری باید اسممون رو پیامک کنیم؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1397/04/20 - 10:37
سلام محبوبه 

شما هم میتونید اسمتون رو به این شماره پیامک کنید هم از طریق تلگرام اقدام کنید و هم با شماره 02166475618 الی 20 تماس بگیرید. 

موفق باشید:)
سحر
|
1397/04/14 - 23:35
0
0
سلام وقت بخیر آقای قاسمی اگه داوطلبی برا بهداشت خودشو آماده کرده و کنکور وزارت علوم رو هم داده باشه و نتایج وزارت علوم بیاد انتخاب رشتش به چه صورته؟ ممکنه تو آزمون وزارت علوم رتبه بهتری کسب کنه یا بالعکس تکلیف انتخاب رشته چیه اگه صبر کنه نتایج بهداشت بیاد انتخاب رشته علومو از دست میده؟ اگرم علومو انتخاب کنه دانشگاه قبول شه دیگه نمی‌تونه برا بهداشت انتخاب رشته کنه،بله؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1397/04/17 - 23:40
سلام سحر 

انتخاب رشته علوم و بهداشت ربطی بهم ندارن و شما میتونید انتخاب رشته علوم رو انجام بدید و در صورتی که رتبه خوبی در بهداشت کسب کردید اون موقع بین رشته ی قبولی در علوم و بهداشت یکی رو انتخاب می کنید
 
موفق باشید:)
مهران میرزایی فرد
|
1397/04/12 - 16:59
0
0
روز تون بخیر چندتا سوال داشتم.اول:آیا معدل کل کارشناسی در کنکور ارشد تاثیر دارد؟ دوم:مشاوره خانواده زیر شاخه کدام گرایش روانشناسی است؟ سوم:منابع ارشد مشاوره شامل چه کتاب هایی می شود؟ چهارم:اگر رشته مشاوره خانواده برای دانشگاه دولتی ارومیه قبول بشم باید رتبه چند باشه؟ و آخر اینکه مشاوره خانواده آینده شغلی دارد؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1397/04/13 - 01:07
سلام مهران

بله معدل تاثیر داره.
مشاوره خانواده گرایش رشته ی مشاوره  است و ربطی به روانشناسی نداره.
برای رتبه هم دقیق نمیشه گفت باید کارنامه ها رو ببینید.
آینده شغلی خوبی داره اما بستگی به شخص داره که چه اهدافی رو دنبال کنه.

موفق باشید:)

از آخرین اخبار کنکور ارشد ودکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!
paris
|
1397/04/03 - 15:33
0
0
سلام و عرض خسته نباشید من کارشناسی زیست شناسی هستم و امسال ارشد تونستم تو گرایش خودم رتبه ی خوبی بیارم و منتهااحساس میکنم علاقه ی بیشتری ب روانشناسی دارم با توجه ب این ک اطلاعات زیادی از این مردد هستم برای تغیر رشته
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1397/04/03 - 22:28
سلام پریس

مسلما علاقه اولین شرط ورود به رشته ی روانشناسی هست اما در این مسیر مسلما سوالات زیاد و نکات مهمی هست که باید بدونید و خرسندیم که ما رو برای راهنمایی انتخاب کردید به دلیل طولانی بودن توضیحات پیشنهاد میکنم از خدمات مشاوره رایگان کیهان استفاده بفرمایید(02166475618الی 20)

موفق باشید:)

از آخرین اخبار کنکور ارشد ودکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!
hani
|
1397/03/20 - 18:27
0
0
سلام ‌. وقت بخیر. ممنون از گروه های اموزشی خوبتون.یک سوال دارم. من غیرانتفاعی کارشناسی خوندم درمشهد‌.. معدل کارشناسی ام و معدل موثرم عین هم هست در کارنامه بر خلاف بقیه که درصدی اضافه شده بهشون. میخواستم بدونم علتش چی هست ؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1397/03/20 - 23:14
سلام هانی

دانشگاه ها هر کدوم رتبه بندی داره و براساس اون رتبه یندی هر کدوم یه ضریبی در معدل اعمال میشه برای بعضی دانشگاه ها این ضریب یک هست یعنی هیچ تغییری در معدل اعمال نمیشه.

موفق باشید:)

از آخرین اخبار کنکور ارشد ودکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!
سحر
|
1397/03/20 - 11:51
0
0
سلام سوال من در مورد گرفتن بورسیه ی تحصیلی هست . آیا کسی که تغییر رشته اییه اگر رتبه ی خیلی خوبی برای کارشناسی ارشد بیاره امکانش هست که بتونه بورسیه بگیره ؟ یا حتما باید یک مقطع رو روانشناسی خونده باشه ؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1397/03/20 - 14:06
سلام سحر 

متاسفانه اطلاعات چندانی در این حوزه ندارم اما میتونید به سایت دانش اموختگان برای بورسیه مراجعه کنید و شرایط بورسیه شدن رو ببینید. 

موفق باشید:) 

از آخرین اخبار کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!
فاطمه
|
1397/01/28 - 11:04
0
0
سلام.روزتون بخیر.یه سوال داشتم.آیاخوندن نمونه سوال هم در قبولی کنکور تاثیرداره؟منظورم اینه در کنکور ازنمونه سوالات سالهای قبل هم استفاده میشه یاهرسال سوالات جدیدی هست؟ممنون میشم جواب بدید خیلی ضروریه.
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1397/01/30 - 22:03
سلام فاطمه

بله هر سال تعدادی از سوالات تکراری هست اما درصد زیادی رو به خودش اختصاص میده اما از نکات کنکورهای سال های گذشته به کرات استفاده میشه و در صورتی که بتونید خوب تست ها رو تحلیل کنید کمک زیادی بهتون میشه .

موفق باشید:)

از آخرین اخبار کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!
مريم زارع
|
1397/01/22 - 20:40
0
0
با عرض سلام وخسته نباشيد خدمت شما.من سال اينده ميتونم كنكور بدم ونگران درس زبان هستم چون توي اين درس ضعيفم،به نظرتون چجوري درس زبان رو شروع كنم كه بتونم نتيجه ي خوبي داشته باشم؟ممنون ميشم يه منبع مناسب معرفي كنيد.
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1397/01/23 - 11:20
سلام مریم

منبع اصلی درس زبان در کنکور روانشناسی کتاب سیدمحمدی هست. اما توصیه ی ما این هست که ابتدا برای تقویت زبان از منابع کمکی استفاده کنید تدبیر کیهان برای تقویت زبان پکیج زبان مقدماتی و پیشرفته ی کیهان هست .
پکیج زبان مقدماتی
پکیج زبان پیشرفته

موفق باشید:)

از آخرین اخبار کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!
roz
|
1396/12/12 - 23:46
0
0
سلام ووقت بخیر سوال من این است من ازاسفندثبت نام کردم ومیخام روانشناسی تربیتی بخونم برای ارشدچچندساعت بایدمطالعه داشته باشم امیدموفقیت هست ایاخیلی علاقه مندم وجزوات هم تهیه کردم میخوام قبول شم تلاشم میکنم نمیدونم امکان قبولی دراین وقت کم دارم اگرراهنمایی کنیدممنون میشم
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1396/12/13 - 23:09
سلام رز

سوال شما خیلی کلیه و نمیشه راحت پاسخ داد اول باید ببینیم شما منظورتون از قبولی چیه؟ روزانه، شبانه، تهران، شهرستان ؟؟ مطمئنا کار ساده ای نخواهد بود اما نیاز به همت و تلاش شما داره و یه سری تکنیک هایی که باید به کار بگیرید. پیشنهاد می کنم حتما از مشاوره ی رایگان و تخصصی ما استفاده کنید(تماس با 02166475618 الی 20)

موفق باشید:))

از آخرین اخبار کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!
رضا رادفر
|
1396/11/07 - 13:35
0
1
سلام من لیسانسم تاریخه میخام بالینی شرکت کنم شنیدم شاید بالینیرو از وزارت علوم بگیرن بدن وزارت بهداشت اگه این کارو بکنن تکلیف ما ها که کار شناسیمون بالینی نیست چیه دیگه نمیتونیم ارشد بالینی شرکت کنیم؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1396/11/07 - 21:59
سلام رضاچندین ساله که چنین تصمیمی رو دارن و هنوز هم نتونستن این رو عملی کنن، و پیش بینی ما این هست که حالا حالاها عملی نمیشه و نیاز به زیرساخت هایی داره که فعلا فراهم نیستن.
نگران نباشین، فعلا خطری ما تغییر رشته ای ها رو تهدید نمیکنه، برای تغییر رشته به روانشناسی بالینی اقدام کنید :)


موفق باشید
گروه آموزشی کیهان
محمد
|
1396/10/25 - 18:55
0
0
سلام تو این مدت کم تا ارشد ،با پایه ضعیف میخواستم ببینم برای قبولی تو ارشد آزاد مشاوره کرمانشاه چه درصدای لازم وکدوم جزوات توصیه می کنید؟؟؟ خواهشا جواب بدید
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1396/10/26 - 21:56
سلام محمد


توصیه ما مطالعه جزوات خلاصه رتبه های برتر هست. با توجه به فرصت کمی که داریم این بهترین گزینه ست.
میتونید از امکان مشاوره رایگان ما استفاده کنید تا همکارانم به طور دقیق راهنماییتون کنن:
02166475618 الی 20


موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان
ادریان
|
1396/10/07 - 19:01
0
0
سلام لطفا بهترین جزوه ای که برای کنکور دکتری علوم و بهداشت مناسب باشه برای خوندن همراه با تست با توجه به منابع متفاوتی که داره چی هستش بین کیهان و مدرسان سردرگم هستم با تشکر از پاسخ گو بودنتون
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1396/10/07 - 22:26
سلام ادریانقاعدتاً هر موسسه ای خدمات و محصولات خودش رو بهتر میدونه، توصیه ما به مخاطبانمون همیشه این بوده که سایت ما رو ببینن و اطلاعات جزوات رو به دقت بررسی کنن و با توجه به برداشتشون از میزان صداقت و کیفیت موسسه مون تصمیم گیری کنن :)
به لینک های زیر مراجعه بفرمایید:

موفق باشید
گروه آموزشی کیهان

داوود
|
1396/09/07 - 10:57
0
0
با سلام و خسته نباشید .بنده کارشناسی بهداشت مواد غذایی با منشا دام خوندم که زیر شاخه های دامپزشکی هست .میخواستم بدونم ایا میتونم در مقطع دکترای دامپزشکی شرکت کنم ؟راهنمایی بفرمایید .با تشکر
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1396/09/07 - 13:07
سلام داوودما به صورت اختصاصی در حوزه کنکور ارشد و دکتری روانشناسی فعالیت داریم، در خصوص رشته های دیگه اطلاعاتی نداریم.


موفق و پیروز باشید :)
گروه آموزشی کیهان

فاطمه
|
1396/09/04 - 00:35
0
0
با سلام خدمت شما من‌میخوام‌از الان شروع کنم به ارسد خوندن‌ لیسانس حسابداری دارم دو سال پیش کلیه منابع روانشناسی بالینی رو خوندم دو بار هم امتحان دادم ولی رتبه ام ۱۰۰۰ شد اگر از الان بخونم فقط میخوام وقت روی جزوات شما بزارم میتونم‌آزاد قبول شم‌ البته علوم تحقیقات تهران
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1396/09/04 - 21:42
سلام فاطمه


جزوات ما میتونن کمک کنن تا رتبه تک رقمی کنکور سراسری رو کسب کنید، اما این کاملا بستگی به تلاش خودتون داره که چقدر و چطور بخونیدشون و مرورهاتون به ترتیبی باشه و ...
توصیه میکنم از امکان مشاوره تخصصی ما استفاده بفرمایید تا همکارانم راهنماییتون کنن بهترین نتیجه رو کسب کنید:
02166475618 الی 20


موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان

فاطمه
|
1396/08/16 - 21:03
0
0
سلام میخواستم بپرسم حقیقت داره به رشته روانشناسی شخصیت مجوز کار نمیدن ? دوم اینکه ایا روانشناسی بالینی واحد الکترونیکی معتبره یا نه ممنونم
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1396/08/16 - 23:55
سلام فاطمه


در خصوص هر دو سوالتون باید بگم ما چنین چیزی نشنیدیم که به روانشناسی شخصیت مجوز ندن، یا واحد الکترونیکی غیر معتبر باشه...
بهتره مستقیماً از خود سازمان نظام سوال بفرمایید تا پاسخ مطمئن دریافت کنید:
کلیک کنید


موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان

نسترن
|
1396/07/20 - 23:18
0
0
سلام و خسته نباشید. من دانشجوی ترم ۳رشته زیست شناسی جانوری هستم . میخواستم گرایش ها ی ارشد این رشته رو بدونم ؟!و اگ بخوام دبیر زیست شناسی بشم باید واسه ارشد چه رشته ای بخونم؟! و چ منابعی؟! و اینکه میتونم ارشد بهداشت بخونم ؟!. چون میدونم این رشته بازار کارش خوب نیست خیلی نگرانم .. ممنون میشم راهنماییم کنید
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1396/07/21 - 08:52
سلام نسترنما به صورت تخصصی در حوزه کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره فعالیت داریم و از سایر رشته ها اطلاعاتی نداریم :(


موفق باشید
گروه آموزشی کیهان

پرگل
|
1396/07/17 - 13:50
0
0
با سلام،من كارشناسي رشته روان شناسي صنعتي بودم و امسال مي خواستم براي ارشد بخونم و از جزوات كيهان استفاده كنم اما خيلي ترديد دارم كه براي وزارت بهداشت تلاش كنم يا وزارت علوم و اينكه دانشگاه خوب ميخوام ،براي اينده كاري و شرايط كلا وزارت بهداشتو خيلي دوس دارم اما خيلي از حرفاي بقيه ترسيده شدم كه قبول نميشي و توي دانشگاه سخته شرايطش و ...،لطفا ميشه راهنمايي كنيد. مشاور تخصصي بهداشت كيهان هم جلسه ١٠دقيقه اي ندارن كه باهاشون مشورت كنم.باتوجه به اينكه اگر بخوام براي علوم تلاش كنم خيلي وقت نيس و بايد شروع كنم.ممنون
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1396/07/17 - 16:44
سلام پرگل


قبولی در وزارت بهداشت کار مشکلی هست چون ظرفیتش بسیار پایینه، حدود 30 تا 40 نفر. بنابراین سرمایه گذاری صرف روی آزمون بهداشت کمی ریسک هست، اما به هر حال غیرممکن نیست و با تلاش ممکن میشه. کلیه مشاورای ما اطلاعات هر دو آزمون رو دارن و میتونید ازشون مشورت بگیرید :)
02166475618 الی 20


موفق باشید
گروه آموزشی کیهان

هادی کریمی
|
1396/07/13 - 17:12
0
0
با سلام .من کارشناسی را زبان و ادبیات فارسی خوندم اما علاقه چندانی بهش ندارم دوست دارم ارشد یه رشته خوب بخونم شما چه بیشنهاد میفرمایید
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1396/07/13 - 23:24
سلام هادیکار ما به صورت تخصصی در حوزه کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره هست. در خصوص کنکورهای این دو رشته هر سوالی داشته باشید در خدمتیم :)
در صورتی که بخواید با گرایش های مختلف روانشناسی آشنا بشید میتونید به این لینک مراجعه کنید:
http://www.kayhanravan.ir/fa/gerayeshha.aspx
برای انجام تست شخصیت شناسی MBTI و دریافت راهنمایی انتخاب شغل هم میتونید به لینک زیر مراجعه بفرمایید:
http://www.kayhanravan.ir/fa/azmoon.aspx


موفق باشید
گروه آموزشی کیهان

پرگل
|
1396/07/06 - 00:01
0
0
با سلام ،من كارشناسي رشته روان شناسي صنعتي بودم خواستم ببينم ١.اگر جزوات كيهان رو بگيرم براي وزارت علوم ،خوندن اون ها كافيه و اگر كتاب رو نخونم ميتونم روان باليني تهران قبول بشم؟و٢. اينكه اگر همرا با پك وزارت علوم چندتا از جزوه هاي وزارت بهداشتو بخوام هزينه پست نداره ديگه؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1396/07/07 - 09:22
سلام پرگل


متاسفانه من کامنت شما رو اول اشتباه خوندم!
1- بله جزوات به تنهایی کفایت میکنن و تجربه ما در چند سال اخیر و قبولی هامون نشون داده که جزوات پوشش دهی عالی دارن. موفقیت شما بستگی به میزان مطالعه تون، نحوه مرور ها و ساعات مطالعاتی و ... داره.
2- در صورت خریداری پکیج جزوات همراه با چند جزوه دیگه، هزینه ارسال برای باقی جزوه ها هم رایگان میشه.


موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان

زهرا
|
1396/07/01 - 08:42
0
0
سلام من میخام از اول کامنت های بقیه دوستانو بخونم چون دیدم ک خیلی از سوالاش ،سوالای خودمه با اجازتون میخام ک اسکرین شات بگیرم‌. ممنون از راهنماییتون
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1396/07/01 - 11:46
سلام زهرا خیلی هم عالی :)
به کامنت های این صفحه هم سر بزنید، جامع تر هست لیست کامنت ها و پاسخ هاش: کلیک کنیدموفق باشید
گروه آموزشی کیهان

زهرا
|
1396/06/31 - 21:45
0
0
سلام شبتون بخیر من دانشجو ترم ۲ اموراداری مقطع کاردانی هستم ،به رشته روانشناسی علاقه مند هستم ،برای تغییر رشته تحقیق کردم ،دیدم اگه بعد اتمام کاردانی رشته امو تغییر بدم به روانشناسی،اینطوری هم دیرتر دانشگام تموم میشه هم شهریه اش با توجه به اینکه باید از اول شروع کنم بیشتر میشه. آموزش هم گفته میتونی با این کاردانی،کارشناسی ناپیوسته مدیریت دولتی بری فقط چند واحد اضافه میخوره ومنم تحقیق کردم که اگه رشته های دیگه برم باید از اول شروع کنم. سوالم اینه که من بعد کارشناسیم میتونم بدون کنکور یا با کنکور کارشناسی ارشد رشته روانشناسی بخونم؟ یا اگه راه دیگه ای هم داره میشه لطفا راهنماییم کنید. حس میکنم نمیصرفه از اول شروع کنم.هم وقت هم پولشو.اما اگه ; مقطع ارشد باشه ارزششو داره .یا اگه هم بشه ارشدش به دردم میخوره؟برای روانشناسی حاضرم تا دکترا هم ادامه بدم
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1396/06/31 - 22:56
سلام زهرا


در مقطع کارشناسی ارشد امکان تغییر رشته براتون وجود داره، همونطور که خیلی از ما این کار رو کردیم. اما برای اینکه بتونید در این رشته حرفی برای گفتن داشته باشید و بتونید به شکل مناسبی وارد بازار کارش بشید، باید حداقل دو مقطع رو بخونید، با یک مدرک ارشد کاری از پیش نمیره :)


موفق باشید
گروه آموزشی کیهان

محمد
|
1396/06/28 - 13:31
0
0
سلام وقت بخیر من ارشد قبول شدم . رشته ی مدیریت ساخت در دانشگاه غیر انتفاعی خواستم ببینم می ارزه برم دانشگاه غیر انتفاعی ؟و دانشگاه آزاد تنکابن در مازندران هم رشته مهندسی سواحل و بنادرهای دریا قبول شدم در مورد رشته هم اطلاعات زیادی ندارم... از لحاظ معتبر بودن مدرک و اینده شغلی چطور هستند. ممنون
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1396/06/29 - 22:01
سلام محمد


ما به صورت تخصصی در حوزه کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره فعالیت داریم و از سایر رشته ها هیچ اطلاعاتی نداریم متاسفانه :)موفق باشید
گروه آموزشی کیهان

مریم
|
1396/06/26 - 01:07
0
0
سلام. به نظر شما تحصیل در رشته زبان (آموزش) دانشگاه آزاد بهتره یا رشته مدیریت استراتژیک در دانشگاه غیرانتفاعی؟ (از نظر بازار کار) - رشته کارشناسیم معماری هستش
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1396/06/27 - 00:40
سلام مریمما به طور تخصصی در حوزه کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره فعالیت داریم و در مورد سایر رشته ها اطلاعی نداریم :)


موفق باشید
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
ساناز
|
1396/06/25 - 04:52
0
1
با سلام. می خواستم بدونم آیا میشه فقط با مدرک #کارشناسی مشاوره دفتر مشاوره تاسیس کرد؟ پیشاپیش ممنون از پاسخگویی شما🙏
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1396/06/25 - 14:51
سلام سانازهمونطور که در لینک زیر توضیح دادیم، باید حداقل دو مقطع روانشناسی یا مشاوره خونده باشید تا بتونید دفتر تاسیس کنید :)
http://www.kayhanravan.ir/fa/parvane.aspx


موفق باشید
گروه آموزشی کیهان

آرمیتا
|
1396/06/20 - 17:40
0
0
باسلام و خسته نباشید به گروه مشاوره کیهان یه سوال داشتم بنده لیسانسم کامپیوتر نرم افزار و ارشد میخوام روانشناسی بالینی شرکت کنم اگه برای کنکور اون درس هایی که ضریب2به بالا دارنو کتاباشوتهیه کنم بخونم و اون درسایی که ضریبشون کمتر هست فقط به جزوات و خلاصه کتاب ها مراجعه کنم و اکتفا کنم امکان قبولی رشته خوب هست یا ن منظورم این بیشتر وقتمو برای ضرایب بالا بزرارم و اونارو کتاباشو تستو خلاصه رو بخونم و ضرایب پایین فقط خلاصه روبخونمو تست بزنم
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1396/06/20 - 23:27
سلام آرمیتا


تصمیمتون به تغییر رشته رو تبریک میگیم! :)
شما صرفاً با مطالعه خلاصه ها (جزوات) برای همه دروس، هم ضریب بالاها و هم ضریب کمترها، میتونید موفق بشید و به رتبه های عالی دست پیدا کنید. فقط باید اول یک سری کتاب مرجع اصلی (3 یا 4 کتاب) رو به صورت روزنامه وار مطالعه کنید. توصیه میکنم از امکان مشاوره رایگان ما استفاده بفرمایید تا همکارانم به طور کامل و دقیق راهنماییتون کنن:
02166475618 الی 20


موفق باشید
گروه آموزشی کیهان

طهورا
|
1396/06/19 - 01:12
0
0
سلام ببخشید گرایش بالینی کودک ونوجوان چه رتبه میخواد،ودرخصوص منابع اگه ممکنه راهنمایی کنید اینکه چ درسهایی مهمتره برای بالینی کودک؟بعد درس زبان تخصصی چ کتابهایی باید خوند تا درحدخوبی آمادگی پیداکرد،اصلا منابعی مشخص برای زبان هست ؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1396/06/20 - 07:39
سلام طهورا


گرایش بالینی کودک در کنکور مثل بالینیه، یعنی ضرایب دروس و اهمیت اون ها و منابع، عیناً همون هایی هست که در بالینی داریم و در این صفحه: کلیک کنید، توضیحات کامل ارائه شده :)
رتبه لازم برای قبولی هم هر سال خیلی متغیر هست اما به صورت حدودی برای قبولی در بالینی کودک دانشگاه شهید بهشتی باید رتبه ای حدودا زیر 50 بیارید و در سایر شهرهای ایران مثل تبریز هم میتونید قبول شید که امسال رتبه 128 رو داشتیم...


موفق باشید
گروه آموزشی کیهان

Somayeh
|
1396/06/14 - 17:10
0