.
hed

 


از اینکه گروه آموزشی کیهان را برای دریافت راهنمایی در زمینه موفقیت در آزمون کارشناسی ارشد و دکتری انتخاب کرده اید متشکریم.  به شما این اطمینان را می­دهیم که جلساتی همسو با استانداردهای حرفه­ ای و رهنمودهایی مبتنی بر اصول علمی روز روان­شناسی آموزشی دریافت کنید.

لطفاً برای استفاده بهتر از جلسات مشاوره، نکات زیر را مطالعه کنید:

 1. زمان جلسه مشاوره تان را حتماً یک جا یادداشت کنید. به علت زیاد بودن جلسات مشاوره، پذیرش کیهان امکان تماس با تمام مراجعان از روز قبل را ندارد.
 2. در صورت نیاز به کنسل کردن وقت خود، حداقل 24 ساعت زودتر به پذیرش اطلاع دهید، در غیر اینصورت با توجه به فشردگی جلسات، امکان برگزاری مجدد جلسه برای شما وجود ندارد و باید در جلسه دیگری ثبت نام کنید.
 3. ترجیحاً 10 دقیقه پیش از جلسه در مرکز حضور داشته باشید.
 4. در صورتی که از مشاوره تلفنی استفاده می­کنید، وقتی که جلسه دارید و می­خواهید با ما تماس بگیرید، در صورت مشغول بودن یکی از خطوط (20 الی 02166475618)، حتماً با سایر خطوط تماس بگیرید. همیشه یکی از این سه خط برای شما آزاد است.
 5. در صورت تاخیر شما در جلسه (حضوری یا تماس تلفنی)، همکاران ما در پذیرش نهایت همکاری را برای ارائه وقت کامل به شما می­کنند اما به علت فشردگی جلسات مشاوره، اغلب اوقات این امکان برای آنها میسر نیست. پس لطفاً راس زمان داده شده حضور داشته باشید (یا تماس بگیرید).
 6. در صورتی که در طرح VIP، یا کیهانیار، یا پک مشاوره 5 جلسه یا پک مشاوره 10 جلسه ای ثبت نام کرده اید، بهتر است جلساتتان را از هفته ها زودتر رزرو کنید تا خیالتان بابت بودن وقت خالی برایتان راحت باشد.
 7. در صورتی که در هیچ یک از این طرح ها حضور ندارید، توصیه می­کنیم دست کم یک هفته زودتر جلسه مشاوره تان را رزرو کنید.

مـدت زمـــان هــر جلسه مـشاوره رایگان یا تخصصی

 • مدت زمان هر جلسه مشاوره تلفنی رایگان: 10 تا 15 دقیقه  
 • مدت زمان هر جلسه مشاوره حضوری رایگان: 10 تا 15 دقیقه
 • مدت زمان هر جلسه مشاوره و برنامه ریزی تخصصی تلفنی: 40 دقیقه یا 20 دقیقه
 • مدت زمان هر جلسه مشاوره و برنامه ریزی تخصصی حضوری: 40 دقیقه یا 20 دقیقه

 برای مشاهده رزومه مشاوران کیهان، کلیک کنید.
 


نکته مهم:

داوطلبان گرامی لطفا بعد از رزرو جلسه مشاوره از طریق سایت ، برای هماهنگی روز و ساعت جلسه خود ، با پذیرش (02166475618-20) تماس بگیرید
 


جدول هزینه ثبت‌نام در جلسات مشاوره و برنامه‌ریزی تخصصی با مشاوران تخصصی کیهان

نوع جلسه مشاوره مدت زمان جلسه هزینه

ویژه کنکور کارشناسی ارشد
 
40 دقیقه 105،000  تومان

ویژه کنکور دکتری تخصصی
 
40 دقیقه  160,000 تومان

 

سفارش اینترنتی از طریق فروشگاه
کلیک کنید


  سفارش از طریق واتساپ
کلیک کنید    


مشاوره تخصصی با رتبه های تک رقمی و دو رقمی کنکور های 91 تا 99


با افتخار اعلام می­کنیم جلسات مشاوره تخصصی کیهان در سال­های 93 تا 97، به ترتیب 87، 89، 91 و 94 و 98 % رضایت داوطلبان را به همراه داشته است. با این حال ما بیش از پیش تمام تلاش خود را برای جلب رضایت شما دوستان عزیز به کار خواهیم بست و تا روز کنکور در کنار شما خواهیم بود.
 
در صورت نیاز به استفاده از خدمات روان­شناختی روان­شناسان گروه آموزشی کیهان، با شماره بخش درمان مرکز مشاوره کیهان (98 الی 02188533497) تماس بگیرید. در حال حاضر آقای فلاح، روانشناس و دانشجوی دکتری روان­شناسی، در بخش درمان فعالیت دارند. 

نظر کیهانی ها در خصوص جلسات مشاوره کیهان چه بود؟

 • آلاله آطاهریان، رتبه 7 کنکور سراسری کارشناسی ارشد روان­شناسی بالینی (متن کامل مصاحبه)
من وقتی مطالعه ام رو شروع کردم در شرایط مناسبی نبودم، به همین دلیل به کمک بیشتری احتیاج داشتم؛ گروه کیهان واقعا به من در این مسیر کمک کرد، تمام جلسات طرح VIP(کلیک کنید) برای من مفید بود و واقعا سعی کردم از تمام جلساتی که داشتم به بهترین نحو استفاده کنم. از خانم خانی، آقای نیک منش و آقای فلاح صمیمانه تشکر می کنم. کتاب های کیهان مفید و کاملا قابل فهم بودند. من برای بیشتر درس ها از جزوات کیهان کلیک کنید(استفاده کردم.
جزواتی که من استفاده کردم جامع و خوب بود. و فکر می کنم اینکه تیم کیهان مجموعه ای از رتبه های برتر سالهای پیش است، خیلی مهم است. و می توان اعتماد خیلی بیشتری به آنها کرد.
من دانشجوي طرح VIPپريم كيهان  بودم، به اين صورت كه ٢هفته يكبار از مشاوره هاي درسي خانم خاني و ماهي يكبار از مشاوره هاي آقاي فلاح در خصوص مسائل غير درسي مانند مديريت خواب، افزايش انگيزه، مديريت استرس،... بهره مند مي­شدم. مشاوره ها براي من بسيار مفيد بود چون هرگز در اين مدت به حال خودم رها نشدم، مطالعه ي طولاني مدت ممكن است شما را خسته كند يا پس از مدتي انگيزه تان كاهش پيدا كند كه با وجود جلسات منظم مشاوره اين مسائل و مشكلات براي من به حداقل ميرسيد، يادم هست در يكي از جلسات مشاوره آقاي فلاح به من گفتند كه برايند مطالعات شما مهم است و اگر ديديد چند روزي مطابق برنامه پيش نرفته ايد يا از خودتان راضي نيستيد، دوباره شروع كنيد و تمام اين دلگرمي ها باعث ميشد من از دنبال كردن هدفم باز نمانم.به عقيده ي من منابع ارائه شده ي كيهان به همراه مشاوره ها ، مجموعه ي ايده آلي براي كسب موفقيت است.

با توجه به تعدد دروس و تفاوت ضریب انها، برایم کاملا مشخص نبود که زمانم را چگونه مدیریت کنم مثلا آیا یک درس را تمام کنم و سراغ بعدی بروم یا نه موازی پیش ببرم ، کدام درس اولویت دارد و... که برای گرفتن پاسخ های صحیح به این سوال ها، مشاوره کیهان را انتخاب کردم و از بخت خوب اولین مشاوره من با آقای فلاح بود و با توجه به توانمندی ایشان در مشاوره من برای ادامه راهم تقریبا هر ماه یکبار از این امکان استفاده می کردم. با توجه به خبرگی ایشان در برنامه ی پیشنهادی دخل و تصرف نمی کردم به جز دو ماه آبان و آذر که اتفاقات بیرونی مانع شد.
علاوه بر برنامه ریزی کارآمد مطالعه دروس، در بازه زمانی ای که تا کنکور داشتم زمانهایی بود که نا امید و خسته شدم و با توجه به شرایطی که در دو ماه آبان و آذر داشتم و همینطور دانشجو بودنم و اینکه در دی ماه باید برای امتحانات داشگاه هم آماده میشدم با خودم می گفتم : "دیگه برای امسال فایده نداره، باید بگذارم برای سال دیگه." و واقعا مشاوره ها در آن زمان علاوه بر راهنمایی و برنامه ریزی برای من بار روانی مثبتی داشت که کنار همه ی مسایل پیش آمده باز هم در مسیر باقی بمانم.

از جلسات مشاوره و برنامه ریزی کیهان هم استفاده میکردم، جلسات مشاوره هم از نظر برنامه ریزی درسی و  شیوه های صحیح مطالعه و هم از نظر کاهش استرس و اضطراب برای من بسیار مفید بود. با اینکه من حضوری با مشاورم در ارتباط نبودم اما تمام نکات و راهنمایی های لازم از طرف ایشون به صورت تلفنی به من داده میشد و به سوالات و ابهامات من پاسخ داده میشد.

من به لطف همین جلسات مشاوره از خیلی سردرگمی ها و ابهامات فاصله گرفتم و در دوراهی های مختلف این مسیر خوشبختانه راه درست را انتخاب کردم و به همین جهت از مشاور خوبم کمال تشکر را دارم که همواره اطلاعات درست را در اختیار بنده قرار داده و از هیچ حمایتی دریغ نکردند.

برای انتخاب مسیر درست مطمئنا مشاوره لازمه و برای تداوم تلاش و ادامه مسیر پشتکار لازمه. من خودم واقعا پشتکار خوبی داشتم ولی تا قبل مشاوره سر درگم بودم و واقعا نمیدونستم باید از کجا و چجوری شروع کنم.


درباره مشاوره‌های رایگان و تخصصی کیهان

 

 • در کیهان، مشاور هر رشته (روانشناسی-مشاوره)، الزاماً رتبه برتر همان رشته است و بر آن آزمون کاملاً مسلط است.
 • روش های برنامه ریزی و مشاوره کیهان، از یافته­ های علمی و تجربی استخراج می­شود و سپس در دپارتمان مشاوران تصویب می­شود. اینجا از آزمون و خطا خبری نیست.
 • کیهان از حضور چندین مشاور تخصصی (رتبه های برتر) بهره می­برد که این قدرت انتخاب دانشجو را بالا می­برد.
 • کیهان برای داوطلبان کنکور 1400، دو طرح ویژه متفاوت با شرایط متفاوت ارائه کرده است.
 • تمام جلسات مشاوره کیهان تحت نظارت مشاوران ارشد (آقایان فلاح و نیک منش) کیهان برگزار می­شود.
 • امکانِ داشتن ماهانه یک جلسه مشاوره (و یا بیشتر) در زمینه مدیریت فردی، انگیزه، استرس و ... با مشاوران ارشد کیهان فراهم است.
 • هزینه جلسات مشاوره در کیهان مطابق نرخ مصوب عمومی است.

.: کیهان متعلق به شماست، پس برای ارتقاء روز به روز خدمات آن به ما بازخورد دهید :.


نتایج نظر‌سنجی‌ها: رضایت حداکثری از تخصص مشاوران

 • 98٪ رضایت : دانشجویان کیهان از مشاوره‌های تخصصی با مشاوران کیهان 98٪ راضی بوده‌اند.
 • 90٪ اعتماد: داوطلبان کنکور سراسری به جزوات کیهان 90٪ اعتماد داشته اند.

 

 • تلفن: 20-66475618(021)  ------ شنبه تا 5شنبه ساعت 9 الی 19
 • آدرس: تهران - خیابان انقلاب - خیابان 12 فروردین - پایین تر از نظری - کوچه نوروز - پلاک 4 - واحد 3
 • پیامک:  02166475620 (۲۴ساعته)
 
جهت ثبت‌نام در طرح‌ مشاوره و برنامه ریزی تخصصی کیهان گام‌های زیر را طی کنید

ثبت‌نام جلسات حضوری

 1. تماس با کیهان و گرفتن وقت با مشاور مورد نظر برای کنکور دلخواه 
 2. شرکت در جلسه برنامه ریزی 
 3. تعیین جلسه بعدی برنامه ریزی در همان جلسه با مشاور، در صورت نیاز به جلسه بعدی

ثبت‌نام جلسات تلفنی 

 1. تماس با کیهان و اطلاع از شرایط ثبت‌نام و خالی بودن وقت مشاور مورد نظر 
 2. پرداخت مبلغ مورد نظر (برای یک یا چند جلسه) و نگه‌داری کد ارجاعی مبلغ پرداختی 
 3. تماس با کیهان و ثبت کد ارجاع مبلغ پرداختی و رزرو قطعی جلسه مشاوره و برنامه ریزی برای روز و ساعت مشخص

 

نکات جلسات تلفنی 

 • رزرو اولیه جلسات به هیچ عنوان به معنای رزرو نهایی و قطعی آنها نیست. لطفاً پیش از آغاز جلسه مشاوره تلفنی، با کیهان تماس گرفته و جلسه مشاوره خود را قطعی کنید. 
 • در صورتی که نیاز به کنسل کردن جلسه مشاوره خود را دارید، حتماً 24 ساعت کاری زودتر، موضوع را به پذیرش کیهان اطلاع دهید. اطلاع‌رسانی به سامانه پیامکی کیهان در این زمینه موثر نیست. 
 • در صورت کنسل کردن در کمتر از 24 ساعت مانده به جلسه: دانشجو 50 % از مبلغ جلسه را پرداخت می کند.
 • جلسات مشاوره از سوی کیهان کنسل نمی‌شود، پس حتماً تاریخ و ساعت جلسه‌تان را از پیش به خاطر داشته باشید. 
 • در صورت عدم حضور شما در جلسه مشاوره و برنامه‌ریزی، کیهان امکان دادن وقت مجدد را ندارد.
 • حتماً در زمان مقرر با شماره تماس مورد نظر تماس بگیرید چرا که جلسات به صورت فشرده و در زمان مشخص تنظیم می‌شود. عدم تماس در زمان مقرر به منزله از دست رفتن زمان گرانبهای شما‌ست. 
 • امکان دارد گاهی برخی جلسات سه چهار دقیقه بیشتر از 30 دقیقه طول بکشد که کیهان مبلغ اضافه‌ای از شما درخواست‌ نمی‌کند. 
 • ترجیحاً هنگام حضور در جلسه، خودکار و کاغذ به همراه داشته باشید تا نکات مهم مشاور را یادداشت نمائید. 
 • تمام شماره تماس‌های کیهان را به خاطر داشته باشید تا در صورت اشغال بودن یکی از آنها، بتوانید از طریق سایر خطوط به مشاور خود وصل شوید. 
 

طرح های مشاوره ای کیهان

پس از کسب نتایج درخشان کیهانی‌ها در آزمون­ های کارشناسی ارشد و دکتری روان­شناسی در سال ­های 92 تا 1400 و درخواست برخی داوطلبان برای حمایت ­هایی بیش از آنچه در جلسات برنامه­ ریزی تخصصی هفتگی و ماهانه دریافت می ­شود، گروه آموزشی کیهان در نظر دارد تعداد محدودی از داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد روان­شناسی سال 1400 را به‌طور ویژه آماده‌ی کسب رتبه ­ای عالی نماید.

در این راستا، گروه آموزشی کیهان قصد دارد، با به کار گیری تخصص و تجربه موفقیت آمیز مشاوران ارشد کیهان در آزمون کارشناسی ارشد و دکتری روان­شناسی و همچنین بهره ­مندی از تمام پتانسیل موجود در گروه آموزشی کیهان، تعداد محدودی از داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد روان­شناسی را با نهایت حمایت تخصصی آماده ­ی کسب درخشان­ ترین نتیجه­ ی ممکن سازد.  برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید
 

منابع دکتری روانشناسی، منابع دکتری مشاوره، کنکور دکتری روانشناسی، مشاوره کنکور دکتری روانشناسی، رتبه یک کنکور دکتری روانشناسی، رتبه یک کنکور دکتری مشاوره، جزوات دکتری روانشناسی دانشگاه تهران، گروه آموزشی کیهان
 
  گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی ومشاوره

 

منابع کارشناسی ارشد روانشناسی، منابع ارشد روانشناسی، منابع کنکور ارشد روانشناسی، منابع ارشد بالینی، منابع کارشناسی ارشد بالینی، منابع ارشد مشاوره، منابع کارشناسی ارشد مشاوره، منابع دکتری روانشناسی، منابع دکتری بالینی، منابع دکتری روانشناسی بالینی، منابع کنکور دکتری روانشناسی بالینی، منابع کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی، منابع کنکور دکتری روانشناسی، منابع کنکور ارشد مشاوره، منابع کنکور کارشناسی ارشد مشاوره، کنکور ارشد مشاوره، کنکور کارشناسی ارشد مشاوره، کنکور ارشد روانشناسی، کنکور ارشد بالینی، روانشناسی، مشاوره، مشاوره مدرسه، مشاوره شغلی، مشاوره خانواده، دانلود منابع ارشد روانشناسی، دانلود منابع کارشناسی ارشد روانشناسی، دانلود منابع ارشد بالینی، دانلود رایگان منابع ارشد روانشناسی، دانلود رایگان کتاب بالینی، دانلود رایگان هیلگارد، دانلود رایگان کتاب روانشناسی رشد، دانلود رایگان کتاب لورا برک، دانلود رایگان کتاب آسیب شناسی روانی، دانلود رایگان کتاب هالجین، دانلود رایگان کتاب کاپلان، دانلود سه جلد کاپلان، دانلود روانشناسی رشد لورا برک، دانلود آسیب شناسی روانی هالجین، دانلود آمار و روش تحقیق دلاور، آمار و روش تحقیق دلاور، دانلود کنکور ارشد روانشناسی، دانلود ارشد بالینی، زبان کنکور، متون تخصصی روانشناسی، دانلود کتاب متون تخصصی روانشناسی، دانلود روانشناسی رشد، دانلود روانشناسی ژنتیک منصدانلود رایگان روانشناسی ژنتیک، دانلود رایگان نظریه های رشد، دانلود نظریه های رشد ویلیام کرین، دانلود رایگان ویلیام کرین، دانلود رایگان کتاب کری، دانلود نظریه های روان درمانی، دانلود رایگان نظریه های روان درمانی کری، دانلود رایگان روانشناسی بالینی فیرس، دانلود روانشناسی بالینی فیرس، دانلود رایگان روانشناسی بالینی شاملو، سعید شاملو، دانلود رایگان پروچسکا، دانلود رایگان نظریه های روان درمانی پروچسکا، دانلود رایگان کودکان استثنایی، دانلود کودکان استثنایی میلانی فر، دانلود کتاب کودکان میلانی فر، کودکان استثنایی افروز، دانلود کودکان استثنایی سیف نراقی
نظرات بينندگان
غیر قابل انتشار : 0
در انتظار بررسی: 0
انتشار یافته : 80
Kimia
|
1400/01/18 - 01:12
0
0
سلام میخواستم بدونم شما برنامه ریزی درسی فردی هم انجام میدین برای ارشد روانشناسی عمومی
پاسخ ها
ادمین
|
1400/01/18 - 22:13
با سلام

بله امکان برنامه ریزی تخصصی برای تمام گرایشها داریم . برای رزرو جلسات مشاوره تخصصی کلیک کنید
ساجده
|
1399/11/09 - 15:55
0
0
سلام میخواستم بدونم ک دکتر روانشناس بالینی کجاها میتونه کارکنه؟
پاسخ ها
ادمین
|
1399/11/13 - 10:26
با سلام

روی لینک زیر کلیک کنید
فاطمه
|
1399/10/29 - 17:27
0
0
سلام روزتون بخیر. من میخواستم جزوه خلاصه روانشناسی عمومی رو تهیه کنم ،آیا با خواندن جزوه نیازه که کتاب اصلی هم مطالعه بشه
پاسخ ها
ادمین
|
1399/10/30 - 10:44
با سلام
با توجه به فرصت باقیمانده خواندن جزوه پیشنهاد میشه
ساجده
|
1399/10/01 - 13:36
0
0
سلام میخواستم بدونم ک پزشکی و پیرا پزشکی بدون کنکور میشه رفت ؟
پاسخ ها
کیهان
|
1399/10/01 - 22:44
سلام ساجده
مجموعه کیهان تنها در حوزه کنکورهای ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره فعالیت میکند و در مورد رشته های دیگر اطلاعاتی نداریم.
موفق باشید:) 
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:
Image result for whatsapp


 
زمانی
|
1399/09/13 - 22:59
0
0
سلام میخواستم بدونم ک بدون کنکور میشه پزشکی رفت و بدون کنکور پیرا پزشکی میشه رفت ؟چیکار میشه کرد ک بدون کنکور پزشکی و پیرا پزشکی رفت
پاسخ ها
کیهان
|
1399/09/14 - 18:14
سلام دوست گرامی
مجموعه کیهان تنها در حوزه کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره فعالیت میکند و در مورد رشته های دیگر اطلاعاتی مداریم.
موفق باشید:) 
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:
Image result for whatsapp
فاطمه
|
1399/09/09 - 17:58
0
0
سلام .ببخشید من رشتم علوم تربیتی هستش و دانشگاه فرهنگیان درس میخونم. میخوام برای ارشد بالینی تهران قبول شم. میخواستم بدونم از کجا باید شروع کنم؟ اگه فقط جزوات کیهان بگیرم شانس قبولی دارم؟
پاسخ ها
کیهان
|
1399/09/09 - 20:13
سلام فاطمه
پیشنهاد میکنم به منظور استفاده موثرتر از زمان و انرژی که برای مطالعه کنکور صرف میکنید، مطالعه تون رو زیر نظر مشاوره پیش ببرید تا دقیق تر راهنمایی تون کنند. برای داشتن جلسه مشاوره تخصصی میتوانید بین ساعات 9 الی 17:30 با کیهان تماس بگیرید.
جزوات کیهان خلاصه مفیدی از منابع اصلی هستند و پوشش دهی کاملی از مطالب کنکور را شامل میشوند. و برای مطالعه کنکور به داوطلبین توصیه میشود.
شماره های تماس:
02166475618-20
موفق باشید:) 
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:
Image result for whatsapp
ناشناس
|
1399/07/24 - 21:33
0
0
سلام وقتتون ب خیر .من لیسانس الهیات خوندم الان میخوام کنکور روانشناسی گرایش تربیتی بدم میتونم توی کنکور شرکت کنم؟ و اینکه علوم تربیتی جدا هم هست یا اینکه ن فقط زیر شاخه روانشناسی هست . و اینکه کدوم درس هارو درصدش رو بیشتر بزنم احتمال قبولی در دانشگاه دولتی رو دارم؟
پاسخ ها
کیهان
|
1399/07/25 - 15:00
سلام دوست گرامی
بله با کارشناسی هر رشته ای میتوانید برای کنکور ارشد روانشناسی تربیتی وزارت علوم اقدام کنید. علوم تربیتی رشته‌ای متفاوت از روانشناسی تربیتی است و در مورد دروس امتحانی و شرایط آن اطلاعاتی نداریم.
نمیتوان درصد دقیقی را برای قبولی در دانشگاه های خوب، اعلام کرد.چون بسته به درجه سختی سوالات، میانگین درصد رتبه‌های برتر هر سال کمی متفاوت است.پیشنهاد می کنم در طرح مشاوره رایگان کیهان شرکت کنید تا مشاورین برای شروع مسیر کنکور دقیق تر راهنمایی تون کنند.
مشاوره رایگان
موفق باشید:) 

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:

Image result for whatsapp

B
|
1399/06/31 - 23:34
0
0
سلام دانشگاهی که ۶ نفر روزانه می‌گیره ۲ نفر شهریه پرداز (برای وزارت بهداشت) الان کلا یه نفر از سهمیه‌ی ۲۵ درصدی می‌گیره یا روزانه و شهریه پرداز با هم‌جمع می‌شن و دو نفر می گیره؟
پاسخ ها
کیهان
|
1399/07/01 - 20:35
سلام دوست گرامی
طبق اطلاعی که داریم حدود یک چهارم ظرفیت اختصاص داده می‌شود. و متاسفانه اطلاعات جزئی تری در حال حاضر در دسترس نداریم.
موفق باشید:) 

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:

Image result for whatsapp

عاطفه
|
1399/05/30 - 14:04
0
0
سلام . من کارشناسی ارشد روانشناسی پیام نور میخونم ولی کارشناسیم مرتبط نیست و یه رشته دیگه است . امکانش هست که تو دانشگاه علامه بتونم دکترا قبول بشم ؟ و اگه اینکه برم کارشناسی روانشناسی پیام نور تاثیری داره ؟
پاسخ ها
کیهان
|
1399/05/30 - 18:45
سلام عاطفه
پیشنهاد میکنیم در طرح مشاوره رایگان کیهان شرکت کنید تا مشاورین در این زمینه بیشتر راهنمایی تان کنند.
مشاوره رایگان
موفق باشید:) 

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:
Image result for whatsapp

Azade
|
1399/04/13 - 19:22
0
0
سلام،من کارشناسی رو علوم تربیتی خوندم و برای ارشد تو رشته بالینی و عمومی میخوام شرکت کنم، میخواستم بپرسم با مدرک بالینی یا عمومی روانشناسی با توجه به اینکه نمیتونم مجوز دفتر بگیریم کجا میتونم مشغول به کار بشم؟ ممنون از راهنماییاتون
پاسخ ها
کیهان
|
1399/04/13 - 21:45
سلام آزاده
متاسفانه به این سوال نمی توان پاسخ دقیقی داد چرا که در کنار مدرک تحصیلی ، مهارت ها ودانشی که دارید نیز در آینده شغلی تان می تواند تاثیر گذار باشد.اما به طور کلی با ارشد بالینی و عمومی می توان در کلینیک های روانشناسی مشغول به کار شد.البته این را هم در نظر بگیرید که برخی از کلینیک ها و مراکز ترجیح می دهند فارغ التحصیلان مقاطع بالاتر و یا افرادی که کارشناسی شان هم روانشناسی بوده است را دعوت به همکاری کنند. اگر هم علاقه مند به حوزه های پژهشی باشید ،امکان فعالیت در این زمینه ها را نیز دارید.
در صورتی که بعد از ارشد ، مقطع دکتری را نیز ادامه دهید مسلما هم فرصت های شغلی بیشتری برایتان به وجود می آید و  هم برای گرفتن مجوز کلینیک می توانید اقدام کنید.
موفق باشید:) 

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:

Image result for whatsapp

شیوا
|
1399/04/08 - 12:24
0
0
سلام وقتتون بخیر من تا الان رو درس زبان زیاد کار نکردم و فقط چند فصلی از لیندالیل خوندم، توصیه شما برا تقویت زبان تو این فرصت باقیمانده چیه؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.
پاسخ ها
کیهان
|
1399/04/08 - 18:19
سلام شیوا
بهترین کار در این مدت ، مرور تست های سال های گذشته و مطالعه لغات است و همچنین پیشنهاد می کنیم در کلاس نکته و تست آنلاین زبان کیهان شرکت کنید تا تسلط بهتری بر تست های سال های قبل بتوانید پبدا کنید.
آشنایی با کلاس های نکته و تست
ثبت نام در کلاس نکته و تست زبان
موفق باشید:) 

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:

Image result for whatsapp

سارا
|
1399/02/13 - 12:29
0
0
سلام وقتتون بخیر من دانشجوی روانشناسی دانشگاه پیام نورم که حدوداً سه ترم از درسم باقی مونده تا الان خوب اهمیت ندادم به درسا و معدلم پایینه ولی از این به بعد میخوام معدلمو ببرم بالا من قصد شرکت تو کنکور ارشد وزارت بهداشت رو دارم که فکر میکنم میشه کنکور 1401, ولی میخوام از الان بدونم چیکار باید بکنم چون هیچی نمیدونم نمیخوام خیلی دیر بشه..
پاسخ ها
کیهان
|
1399/02/13 - 18:17
سلام سارا
پیشنهاد می کنم در طرح مشاوره رایگان کیهان ثبت نام کنید تا مشاوران دقیق تر راهنمایی تان بکنند.
مشاوره رایگان
موفق باشید:) 

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:

Image result for whatsapp


 
فاطمه
|
1398/12/26 - 04:15
0
0
با عرض سلام و خدا قوت من کارشناسبم حسابداری بوده اما اصلااا علاقه ایی بهش نذارم ۵ساله در یه مهد و پیش دبستانی مربی هستم میخوام کار باکودک رو تخصصی کار کنم امسال برای کنکور ارشدگروه روانشاسی شر کت کردم باتوجه به فرصت اندکم شما بهم پیشنهاد میدید کدوم درس ها رو بخونم که بتونم روزانه شهر خرم آباد قبول بشم؟ و اینکه بنظر شما برای کارکردن تخصصی در زمینه کودکان باید کدوم گرایش روانشناسی رو بخونم، ازتون خواهش میکنم جواب بدین چون واقعاااا تصمیم جدی گ بتم و به مشاوره نیاز داره برای آزمون خرداد ۹۹
پاسخ ها
کیهان
|
1398/12/26 - 22:48
سلام فاطمه
برای برنامه ریزی مطالعاتی در کنکور پیشنهاد می کنیم در طرح مشاوره رایگان کیهان ثبت نام کنید تا مشاوران دقیق تر راهنمایی تون کنند.
مشاوره رایگان
رشته روانشناسی بالینی کودک به طور تخصصی در مورد کودکان و نوجوانان هست. اما این رشته را در حال حاضر دانشگاه های شهید بهشتی و تبریز ارائه می دهند.بنابراین بهتر است که شما روانشناسی بالینی (اگر به کار درمان نیز علاقه دارید) و یا روانشناسی تربیتی رو انتخاب کنید.
پیشننهاد می کنم برای آشنایی بیشتر با گرایش های روانشناسی ، لینک زیر را مطالعه کنید.
آشنایی با گرایش های روانشناسی
 
موفق باشید:)

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:

Image result for whatsapp

زهرا
|
1398/12/04 - 17:21
0
0
سلام.من تغییر رشته ای هستم می خوام یه برنا مه ریزی خوب داشته باشم تا کنکور۱۴۰۰،کرجم تهران نمیتونم بیام .میخوام ببینن واسه برنامه ریزی تلفنی پیکج دارین یا پشتیبانی؟
پاسخ ها
کیهان
|
1398/12/05 - 19:08
سلام زهرا
بابت تصمیم به تغییر دادن رشته تون بهتون بتریک میگیم. هرساله تعداد زیادی از دانشجویان کیهان تغییر رشته ای هستند و از قضا رتبه های خوبی هم می گیرند.
جلسات مشاوره ای کیهان هم به صورت حضوری برگزار می شود و هم به صورت تلفنی .برای همین از این نظر براتون مشکلی نیست. همچنین اگر مایل باشید می توانید در طرح مشاوره رایگان کیهان ثبت نام کنید تا مشاوران برای مسیر مطالعاتی بهتر راهمایی تون کنند. 

مشاوره رایگان

موفق باشید:)

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:

Image result for whatsapp

حبیب
|
1398/12/03 - 12:19
0
0
سلام و خسته نباشید ۳ تا سوال داشتم ممنون میشم جوابم رو بدین؟ یک اینکه آیا بالینی کودک ونوجوان در مقطع دکتری در ایران وجود داره؟ دو اینکه آیا میشه با ارشد بالینی کودک ونوجوان برای دکتری بالینی بزرگسالان بخونیم؟ وسوم اینکه ایا با مدرک بالینی کودک ونوجوان میشود درمان بالینی بزرگسالان را نیز انجام داد یانه؟ خیلی ممنونم.
پاسخ ها
کیهان
|
1398/12/03 - 13:04
سلام حبیب
رشته بالینی کودک و نوجوان در حال حاضر فقط در مقطع ارشد و در دو دانشگاه شهید بهشتی و دانشگاه تبریز پذیرش دانشجو دارد. و برای دکتری هم روانشناسی بالینی وجود دارد که شما صرف اینکه رشته مقطع ارشد تون روانشناسی باشد، می توانید در آزمون شرکت کنید. به طور معمول گرایش و تخصص شما با آخرین مقطع تحصیلی تون و مهارتتون مشخص می شود. بنابراین نگرانی از این بابت که چون ارشد تون کودک هست همیشه باید کودک کار کنید وجود ندارد و موضوع پایان نامه های ارشد و دکتری تون می تواند به مسیر کاری و تخصص شما جهت بدهد.

موفق باشید:)

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:

Image result for whatsapp

نرگس
|
1398/11/10 - 15:27
0
0
سلام و وقت بخير براي راهنمايي درخصوص دكتري بهداشت مشاوري نداريد؟
پاسخ ها
کیهان
|
1398/11/13 - 18:11
سلام نرگس
دپارتمان دکتری مجموعه کیهان ،کنکور دکتری وزارت بهداشت را نیز پوشش می دهد.
مشاوران دکتری کیهان خانم نگین کاظمی و آقای روح الله صولت ( رتبه 1 کنکور دکتری 98) هستند.
در لینک های زیر می توانید رزومه مشاوران را ببینید و همچنین اگر مایل به گرفتن جلسه مشاوره تخصصی بودید می توانید با دفتر مجموعه کیهان تماس بگیرید تا همکاران راهنمایی تون کنند.

آقای روح الله صولت؛ مشاور کنکور دکتری تخصصی سراسری و آزاد

خانم نگین کاظمی؛ مشاور کنکور دکتری تخصصی سراسری و آزاد

شماره های تماس:


02166475618-20


موفق باشید:)

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:

Image result for whatsapp
 
شیلا
|
1398/07/21 - 21:53
0
1
مشاوره هاتون عالیه ممنون از شما بخاطر دقت تو انتخاب مشاوران باسواد و بااخلاق
فاطمه
|
1398/07/06 - 14:50
0
0
سلام من میخوام جلسات دوره‌ای به طور منظم و وابت تا کنکور داشته باشم که برنامه ریزی کنن و انگیزه و کنترل همچین طرحی رو کیهان ارائه میده؟
پاسخ ها
کیهان
|
1398/07/07 - 12:16
سلام فاطمهشما دو تا گزینه پیش رو دارید:
 1.  میتونید 6 جلسه به صورت یکجا جلسات مشاوره رو خریداری کنید که با تخفیف براتون محاسبه میشه (کلیک کنید).
 2. در یکی از طرح های VIP و کیهانیار ثبت نام کنید که هم تخفیف های ویژه داره و هم تمام منابع و خدماتی که احتیاج دارید تا روز کنکور استفاده کنید رو بهتون ارائه میده (کلیک کنید).

موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
از آخرین اخبار کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!
as
|
1398/06/26 - 18:19
0
0
سلام خسته نباشید . عذر میخوام یک سوال داشتم . کسی که شبانه وزارت بهداشت رو قبول شده اگر یک یا دو ترم بره میتونه انصراف بده برا ازمون ۹۹ دوباره شرکت کنه ؟ اگر امکانش هست میشه بعد از قبولی ، واحد های گذرونده در شبانه بهداشت رو با ورودی جدید ( روزانه ) تطبیق زد ؟
پاسخ ها
کیهان
|
1398/06/30 - 11:08
سلام دوست گرامی


نه متاسفانه، یک سال محروم میشید از شرکت در کنکور :(
برای تطبیق واحدها هم از آموزش دانشکده تون میتونید سوال کنید چون شرایط دانشگاه ها با هم ممکنه متفاوت باشه...


موفق باشید
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
از آخرین اخبار کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!
m2hozone
|
1398/05/28 - 10:29
0
0
سلام وقت بخیر. اگر من تقاضای طرح ۶ جلسه مشاوره تخصصی داشته باشم،آیا مشاورم از مشاورین طرح های کیهانیار یا vipهستن،یا تفاوتی وجود داره؟
پاسخ ها
کیهان
|
1398/05/30 - 11:47
سلام دوست گرامی


مشاورانِ طرح های کیهانیار و وی آی پی همون مشاورانی هستن که شما تک جلسه هم رزرو کنید، باهاشون جلسه خواهید داشت. مشاورتون رو خودتون انتخاب میکنید :)
به لینک زیر مراجعه بفرمایید و از بین مشاوران مربوط به کنکورتون، یک نفر رو انتخاب کنید.

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
از آخرین اخبار کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!
 
نیکو
|
1397/09/02 - 12:39
0
0
سلام، من کارشناسی مهندسی شهرسازی دارم، با توجه به علاقم به روانشناسی تصمیم به تغییر رشته قرای رشد بالینی دارم. اما سوال من اینه با توجه به تغییر رشته ای بودنم امکان کار با ارشد بالینی برای من فراهم میشه یا حتما بعد از گذروندن مدرک دکترا میتونم فعالیت مشاوره داشته باشم؟ لطفا جواب بدید چون من بین یه دوراهی گیر کردم، چون اگه قرار باشه هفت سال صرفا و فقط تحصیل آکادمیک ارشد و دکترا داشته باشم و بعد اجازه فعالیت خب به نفعمه برم هفت سال دندانپزشکی یا داروسازی بخونم! ممنونم
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1397/09/02 - 23:10
سلام نیکو 

بله به هر حال شرایطی که برای اخذ پروانه ی کلینیک و کار درمانی وجود داره به این صورته که باید حتما دو مقطع یکسان باشه و بنابراین در صورتی که شما به دنبال ورود به بازار کار هستید باید مقطع دکتری رو بگذرونید. 

موفق باشید:)
مریم
|
1398/07/23 - 00:02
منم دقیقا شرایطم مث شماست.لطفا میشه صحبت کنیم با هم
عاطفه
|
1397/01/29 - 18:15
0
0
سلام و خسته نباشید.ایا امکان مشاوره تلفنی هم هست من شاغل هستم و نمیتونم جلسات مشاوره حضوری شرکت کنم.
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1397/01/30 - 22:00
سلام عاطفه

بله بله حتما شما میتونید با شماره ی 02166475618 الی 20 تماس بگیرید.

موفق باشید:)

از آخرین اخبار کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!
مهسا
|
1397/01/17 - 15:00
0
0
با سلام و خسته نباشيد با توجه به اينكه آخرين كنكور آزمايشي تنها چند روز به آزمون اصلي ارشد ميباشد ، به نظر شما بايد در آزمون آزمايش آخر شركت كرد.خواهشمندم مرا راهنمايي نماييد. سپاس از گروه آموزشي خوبتان
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1397/01/18 - 23:14
سلام مهسا

معمولا توصیه میشه دو یا سه تا آزمون جامع نزدیک به کنکور رو شرکت کنید. برای اطلاعات بیشتر می تونید از مشاوره ی رایگان و تخصصی ما استفاده کنید.

موفق باشید:))

از آخرین اخبار کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!
الهام
|
1396/12/19 - 18:08
0
0
سلام میشه لطفا راجبه این ویرایش دوازده کالات ک اومده ب ما یه توضیح بدید ..تو لیست منابع کنکور وزارت بهداشت نوشته شده ک آخرین ویراست هرکتاب..همه کتاب قبلی رو دارن و اونو خوندن الان این کتاب جدید 700صفحه شده بنظر شما از این کتاب برای کنکور امسال سوال میدن یا همون قبلیه؟؟ لطفا راهنمایی کنید من خیلی استرس گرفتم😔🙏🙏 از کیهانم خلاصه گرفتم براساس کتاب قبلیه .. تنها امیدم اون بود😞
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1396/12/20 - 20:31
سلام الهام

ما متاسفانه نمیتونیم نظر دقیق طراح سوال رو بدونیم ولی امسال بعیده که از کتاب جدید سوال بدن.

موفق باشید:)

از آخرین اخبار کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!
فاطمه
|
1396/09/17 - 16:27
0
0
سلام وقتتون بخیر.من امسال کنکور ارشد فقط وزارت علوم شرکت کردم و شبانه روانشناسي قبول شدم و ثبت نام کردم میخواستم بدونم اگر بخوام برای سال بعد کنکور وزارت بهداشت شرکت کنم ایا باید مثل قانون وزارت علوم همین الان انصراف بدم یا نه میتونم بعد از دادن کنکور بهداشت و اطمینان از قبولی روزانه از دانشگاه قبليم انصراف بدم؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1396/09/18 - 15:09
سلام فاطمهمتاسفانه من اطلاعاتم در این زمینه محدوده و هر نظری بدم ممکنه خدایی نکرده باعث گمراهی شما بشه. قاعدتاً نباید این دو ربطی به هم داشته باشن چون این دو آزمون و دانشگاه هاشون کاملاً از هم مجزا هستن. اما برای اطمینان بیشتر بهتره از آموزش دانشکده تون سوال بفرمایید تا با خیال راحت تصمیم بگیرید :)


موفق باشید
گروه آموزشی کیهان

فاطمه
|
1396/09/02 - 23:43
0
0
برای روانشناسی بالینی هم محدودیت برای دکترا نیست اگر به وزارت بهداشت پیوست ؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1396/09/03 - 15:38
سلام فاطمه


پاسخ کامنت قبلیتون رو در خصوص دکتری دادم.
عرض کردم، اگر شما الان ارشدتون رو در وزارت علوم، روانشناسی بخونید، در مقطع دکتری اگر روانشناسی رفت زیرمجموعه وزارت بهداشت، شما امکان شرکت در اون رو دارید.
شاید من سوالتون رو درست متوجه نشدم. اگر اینطور هست، بهتر توضیح بدید :)


گروه آموزشی کیهان
فاطمه
|
1396/09/02 - 20:49
0
0
سوالی داشتم من لیسانس حسابداری داشتم میخواستم ارشد روانشناسی بدم اگر برای دکترا روانشناسی به وزارت بهداشت پیوست من میتونم ادامه بدم؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1396/09/02 - 22:19
سلام فاطمهفعلا که چنین اتفاقی قرار نیست بیفته و روند پذیرش مثل قبل تحت نظر وزارت علوم هست.
اگر هم اینطور بشه، اگر شما ارشدتون روانشناسی باشه، برای دکتری میتونید در آزمون بهداشت شرکت کنید :)موفق باشید
گروه آموزشی کیهان

نیلوفر
|
1396/08/29 - 12:40
0
0
سلام و خسته نباشید. من کارشناسی مهندسی صنایع هستم و میخوام برای ارشد روانشناسی بالینی اقدام کنم در صورت اتمام ارشد بالینی میتونم دکترای بالینی رو هم بگیرم ؟ یا پبشنهاد میکنید از کارشناسی شروع کنم ؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1396/08/29 - 12:42
سلام نیلوفردر حال حاضر بسیاری از علاقمندان به این رشته، از کارشناسی ارشد، به بالینی تغییر رشته میدن و تا مقطع دکتری ادامه میدن، مشکلی هم پیش روشون قرار نداره :)


موفق باشید
گروه آموزشی کیهان

فاطمه
|
1396/08/16 - 15:39
0
0
سلام میخواستم بدونم نظر مشاوران شما راجعبه دانشگاه غیر انتفاعی رفاه روان شناسی عمومی چطوره? به نظر شما ارزش رفتن داره
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1396/08/16 - 23:46
سلام فاطمه


من اطلاع دقیقی از این دانشگاه ندارم متأسفانه، نمیتونم اظهار نظری کنم :(موفق باشید
گروه آموزشی کیهان

سحر
|
1396/07/10 - 14:11
0
0
باسلام.من ارشد وزارت بهداشت درس میخونم میخوام برای سال ۹۷ کنکور دکتری شرکت کنم.برای مشاوره فقط ساعات صبح باید تماس گرفت؟برای عضو vipشدن شرایط چیه ممنون
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1396/07/10 - 22:29
سلام سحر


دفتر ما از 9 صبح تا 7 عصر خدمات ارائه میده، اما این که برنامه مشاوران دکتری ما به چه صورت هست و چه روزهایی و چه ساعت هایی در کیهان حضور دارن رو باید با پذیرش هماهنگ کنین:
02166475618 الی 20
طرح VIP ما شرایط عضویت خاصی نداره :)
برای اطلاعات بیشتر و دقیقتر میتونید به این لینک مراجعه بفرمایید:
http://kayhanravan.ir/fa/vip.aspx


موفق باشید
گروه آموزشی کیهان

من
|
1396/06/27 - 09:16
0
1
سلام خسته نباشید.ببخشید کسی که جزواتتون رو میخره مشاوره ای برای چگونگی خوندنشون نداره؟باید دوباره هزینه مشاوره پرداخت کنه؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1396/06/28 - 09:45
سلام دوست گرامیاگر این صفحه رو دقیق مطالعه کرده باشید: کلیک کنید، به کسانی که پکیج جزوات رو به صورت کامل تهیه کنن یک جلسه مشاوره تخصصی رایگان تعلق میگیره :)موفق باشید
گروه آموزشی کیهان

محمدرضا
|
1396/04/04 - 11:00
0
0
سلام متاسفانه من امکان پرداخت این مقدار هزینه جلسات رو ندارم، ای کاش هزینه هرجلسه مشاوره پایینتر بود :(
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1396/04/04 - 11:02
سلام محمدرضا


من پیام شما رو به مدیریت انتقال میدم :)
شما میتونید هر 4 هفته یا 5 هفته یک بار از این جلسات استفاده کنید که فواصلشون زیاد باشه و امکان پرداخت بیشتر باشه، در عین حال از برنامه ریزی تخصصی و رفع اشکالات و امکان پاسخ دهی به سوالاتتون هم استفاده کنید.


موفق و پیروز باشید
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
نادیا
|
1395/11/16 - 23:08
0
0
سلام من رشته روانشناسی هستم میخواستم بپرسم که من الان اگر شروع کنم به خوندن برا ارشد 96 میتونم یه رتبه خوب بیارم توی عمومی بعد اینکه میشه یه نفر هم عمومی شرکت کنه هم پرورشی ؟؟ممنون میشم اگر جوابشو اینجا بم بگید .تا النم هیچی برا ارشد نخوندم اما مصمم هستم که ادامه بدم چون رشتمو دوست دارم.
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/11/16 - 23:16
سلام نادیا


بعد از تجربه ای که با خانم اسفندیاری در سال 94 داشتیم (که در دو ماه تونستن رتبه 8 بالینی رو بیارن- مصاحبه)، دیگه به کسی نمیگیم نمیرسی :)
بنابراین امکان موفقیت هنوز هم وجود داره، اما چندین فاکتور مهم در این بین وجود داره، توصیه میکنم از امکان مشاوره رایگان ما استفاده کنید تا همکاران به طور کامل راهنماییتون کنن:
02166475618 الی 20

منظورتون از پرورشی چه رشته ای هست؟!

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی

بهناز
|
1395/10/13 - 12:22
0
0
سلام من لیسانس فیزیک دارم و برای ارشد میخوام روانشناسی بخونم و فقط سه ماه وقت دارم آیا تو سه ماه میشه واسه روانشناسی خوند و دانشگاه های سراسری تهران روزانه یا شبانه قبول شد؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/10/13 - 19:30
سلام بهناز


بستگی به عوامل زیادی داره، مثل زمان مطالعه شما، شیوه مطالعه تون و ...
لطفا با شماره های زیر تماس بگیرید و از امکان مشاوره رایگان ما استفاده کنید تا همکاران متناسب با شرایط شما راهنماییتون کنن:
02166475618 الی 20


موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
سحر
|
1395/10/10 - 05:26
0
0
سلام من کارشناسی نرم افزار گرفتم و میخوام ارشد روانشناسی شرکت کنم کدوم شاخه بخونم بهتره؟البته انتخاب خودم بالینی یا عمومیه ولی نمیدونم کدوم یکی رو انتخاب کنم که آینده شغلی بهتری داشته باشه چون من شرایط سنی برای استخدام ندارم متولد59هستم و فقط میخوام رشته ای بخونم که خودم بتونم کاری برای خودم بکنم.ممنون
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/10/11 - 00:33
سلام سحر


قاعده اش اینه که با مدرک بالینی، کار درمان انجام بدید، با مدرک عمومی کار آکادمیک و پژوهشی.
در ایران از نظر آینده شغلی هیچ تفاوتی نداره شما کدوم گرایش رو بخونید، با مدرک هر دوش میتونید کار هر دوو رو انجام بدید، از نظر درآمدی هم تفاوتی ندارن و در صورت پیشرفت تو هر کدوم، می تونید درآمد خوبی داشته باشید :)


موفق باشید
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
میثم
|
1395/10/09 - 11:24
0
1
سلام خسته نباشید من کارشناسی مهندسی مکانیک گرفتم.....برای ارشد تمایل دارم در روانشناسی بالینی ادامه بدم....ولی میترسم اگه ادغام بالینی با وزارت بهداشت انجام بشه ،وزارت بهداشت نذاره که دکتری رو تو بالینی بگیرم. اگه چنین اتفاقی بیفته امکانش خست که با ارشد بالینی دکتری روانشناسی عمومی بخونم؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/10/09 - 20:15
سلام میثم


هنوز که هیچ چیز قطعی نشده ولی اگر انتقال قطعی بشه بله امکانش هست :)
کلیک کنید.


موفق باشید
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
میثم مهکی
|
1395/08/23 - 15:45
0
0
سلام من میخام واسه کارشناسی ارشد رشته روانشناسی شرکت کنم حالا واقعا نمیدونم از کجا شروع کنم
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/08/23 - 22:02
سلام میثم


لطفا هرچه سریع تر با شماره های زیر تماس بگیرید و از امکان مشاوره رایگان ما استفاده کنید تا همکارانم به صورت تلفنی و یا حضوری راهنماییتون کنن که در این مقطع با چه منابعی شروع کنید و چطور مطالعه کنید :)
0266475618 الی 20


موفق باشید
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
زهرا
|
1395/08/10 - 23:58
0
0
سلام و خسته نباشید رشته کارشناسی من مشاوره بوده وسال 90فارغ التحصیل شدم و الان میخوام واسه ارشد روانشناسی بخونم بنظرتون گرایش عمومی همپوشی بیشتری با رشته خودم داره یا بالینی شانس قبولیم کدوم بیشترع و زمان باقی مونده تاکنکورکفایت میکنه؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/08/11 - 21:27
سلام زهرا


این دو رشته تفاوت زیادی با هم ندارن در کنکور و دروسشون کاملا مشترک هست، تنها در یک درس با هم تفاوت دارن. در خصوص شانس قبولی هم با هم تفاوت زیادی ندارن، شاید متقاضی های بالینی کمی بیشتر باشن.
زمان باقی مانده کفایت میکنه در صورتی که از یک مشاور کمک بگیرید و تمام فاکتورهای لازم رو رعایت کنید :)
از امکان مشاوره رایگان ما استفاده بفرمایید تا همکارانم در بخش مشاوره راهنماییتون کنن:
02166475618 الی 20

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
زهرا داودآبادی
|
1395/08/06 - 08:52
0
0
با سلام. من دانشجوی ترم یک ارشد بالینی دانشگاه آزاد هستم. اگر امسال کنکور سراسری ارشد شرکت کنم و قبول بشم آیا میتوانم دروسی که طی دو ترم در دانشگاه آزاد خوانده ام را با سراسری تطبیق دهم ؟ یا اگر سراسری را شروع کنم این یک سالی که ارشد آزاد خوانده ام کلا از بین می رود؟ لازم به ذکر هست لیسانسم زبان هست و سراسری سال قبل هم 70 درصد زبان زدم. شانس قبولی سراسری چقدر هست؟ با تشکر
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/08/06 - 13:26
سلام زهرا


در خصوص مطابقت دادن واحدهاتون اطلاعی نداریم و باید از دانشکده تون و یا سازمان سنجش پیگیری بفرمایید.
درصد 70 برای درس زبان در کنکور ارشد سراسری، درصد بسیار خوبی هست و در صورتی که روی باقی دروس هم زمان مناسبی بذارید و مطالعه کنید، میتونه نتیجه بسیار خوبی رو برای شما به دنبال داشته باشه!
به صفحه نمونه کارنامه های رتبه های برتر مراجعه بفرمایید؛ کلیک کنید.


گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
سروراورك
|
1395/05/06 - 14:31
0
1
سلام من از شهرستان اهوازم ميخوام كارشناسي باليني شركت كنم امسال ولي نميدونم ازچه منابعي بايد استفاده كنم ممنون منو راهنمايي كنيد
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/05/06 - 16:29
سلام دوست عزیز

برای این که راهنمایی کاملی رو خدمت شما ارائه بدیم، با شماره های زیر تماس بگیرید و وقت مشاوره رایگان بگیرید تا همکارانم در قسمت مشاوره راهنماییتون کنن :)
02166475618 الی 20

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
نظرات كاربران :
نام :
ايميل :
متن نظر : * 
 
متن بالا را وارد نماييد* 
 
.