.
hed

فیلم آموزشی علم النفس کیهان
ویژه دانشجویان و داوطلبان کنکور ارشد و دکتری 
رشته های روان شناسی، مشاوره و علوم تربیتی

 

  • عنوان آموزش: علم النفس از دیدگاه دانشمندان اسلامی
  • مدت زمان بسته آموزشی: 8 ساعت و 45 دقیقه
  • مدرس: سحر احسانی
  • نوع فرمت: AVI در قالب فایلهای  فشرده rar چند  بخشی

درس علم النفس یکی از دروس تاثیرگذار در آزمون  کارشناسی ارشد (وزارت علوم) است. می‌توان گفت علم النفس سهل و ممتنع‌ترین درس در بین مجموعه دروس روان‌شناسی در کنکور سراسری  کارشناسی ارشد روان‌شناسی است. با وجود کم حجم بودن مطالب این درس به دلیل این‌که مباحث ویژه و متفاوتی دارد، مطالعه این مباحث و تسلط بر آن‌ها برای داوطلبان گاهی دشوار می‌گردد.
دو منبع اصلی برای پاسخ‌دهی به سوالات کنکور ، کتاب دکتر احدی و بنی جمالی و همچنین کتاب دکتر اصغر است؛ اما با این حال مطالب دیگری نیز هستند که برای تسلط بر آن‌ها باید از دیگر منابع نیز استفاده کنیم.
ضمن این‌که مطالعه درست مهمترین بخش برای یادگیری مطالب است، در کنار آن استفاده از کلاس یا فیلم های آموزشی که تدریس به شیوه صحیح در آن‌ها ارائه شده باشد، ‌می‌تواند کمک شایانی به یادگیری دانشجویان در چنین مباحثی داشته باشد. در این صورت دانشجویان بدون شک می توانند به این درس علاقه مند شده، مباحث آن را بسیار خوب بیاموزند و در آزمون  پیش رو بهترین عملکرد خود را داشته باشند و همچنین با تسلطی بسیار بالاتر نسبت به رقبای خود ظاهر شوند.


فیلم های آموزشی کیهان
از سال 91 تا کنون، علم  النفس از جمله دروسی بوده که دانشجویان از ما خواسته اند در برنامه ریزی های مطالعاتی شان توجه ویژه ای به آن داشته باشیم؛ درخواستی که با توجه به میزان تاثیر این درس در کنکور ارشد و همچنین درصد رتبه های برتر در این درس در این کنکورها، کاملاً به جا است. این حجم از نیاز داوطلبان از طرفی، و هزینه ی بالای ثبت نام در کلاس ها و در دسترس نبودن کلاس های موثر با اساتید مجرب برای غالب داوطلبان از طرف دیگر، ما را بر آن داشت تا از سال 94، از فیلم های آموزشی دروس تخصصی روان شناسی با تدریس اساتید ممتاز تهران بهره بگیریم. امری که نتایج بعدی کیهانی ها نشان داد موفق بود و در افزایش تسلط داوطلبان کیهان بر دروس تخصصی کنکور ارشد و دکتری روانشناسی تاثیر شگرفی داشت. 

فیلم آموزشی علم النفس

فیلم علم النفس کیهان، که با تدریس استاد ممتاز این درس، خانم سحر احسانی (رزومه ایشان را اینجا ببینید) تهیه شده است؛ سال هاست به عنوان منبعی جامع و مطمئن برای یادگیری عمیق تمام مباحث این درس مورد استفاده¬ی بسیاری از دانشجویان این رشته ها و همچنین داوطلبان کنکور  ارشد است. در این فیلم، خانم احسانی به آموزش سر فصل ها و آموزش نکات مهم در درس علم النفس می‌پرازد و برای شما فضایی کاملاً مشابه کلاس فراهم می کنند. شما  می توانید همسو با آموزش استاد، از مباحث مورد تدریس جزوه بردارید، روی تست ها کار کنید و با توضیحات استاد مقایسه کنید. این فیلم با کیفیت صدای بالا و کیفیت تصویر بسیار مطلوب تهیه شده است تا فضای روان تری برای یادگیری شما عزیزان فراهم کند.

                                                                                                                                                                                                                                                 
    

خانم سحر احسانی مدرس درس علم النفس از دیدگاه اندیشمندان اسلامی

پیشنهاد می کنیم:

-    این فیلم را به گونه ای تماشا کنید که گویی سر کلاس نشسته اید. توصیه می کنیم هفته ای یک یا حداکثر دو جلسه ی 1.5 ساعته از فیلم را تماشا کنید. به این ترتیب می توانید با انجام مطالعات تکمیلی و تمرین های بیشتر، به تسلط کاملی از مبحث آموزش داده شده دست پیدا کنید.
تدریس این مباحث به گونه ای است که امکان جزوه برداری از صحبت های استاد وجود دارد. پس حین تماشای فیلم، کاغذ و قلم همراهتان داشته باشید. 


فیلم علم النفس می تواند مورد استفاده ی این دوستان قرار گیرد:
-    دانشجویان رشته های روان شناسی، مشاوره و علوم تربیتی سراسر کشور در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد
-    داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد رشته های روان شناسی، مشاوره و علوم تربیتی

 
برای خرید اینترنتی و دانلود این فیلم از فروشگاه

 

لینک های مرتبط

 
نظرات كاربران :
نام :
ايميل :
متن نظر : * 
 
متن بالا را وارد نماييد* 
 
.