.
hed


 

تفاوت کنکور وزارت بهداشت و وزارت علوم:

داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی با اطلاع از تفاوت های دو کنکور ارشد روانشناسی وزارت علوم و وزارت بهداشت راحت تر می توانند مسیر خود را مشخص کنند و به مطالعه بپردازند.در مبحث روانشناسی زمانی که در مورد تعارض ها صحبت می کنیم، سخت ترین تعارضی که افراد با آن مواجه می شوند تعارض گرایش- گرایش است؛ یعنی زمانی که باید بین دو چیزی که هر دو را دوست داریم یکی را انتخاب کنیم. ساده ترین مثال آن زمانی است که به رستوران می رویم و باید از بین غذاهای موجود، یکی را سفارش دهیم. در زندگی روزمره این نوع تعارض بسیار زیاد برای افراد اتفاق می‌افتد، شاید انتخاب بین دو یا چند نوع غذای دلخواه چالش بزرگی برای فرد به حساب نیاید و به راحتی بتواند تصمیم بگیرد ولی انتخاب های اساسی تری که افراد با آن ها مواجه می شوند شرایط را به قدری برای آن ها سخت می کند که گاهی از ترس از دست دادن یک موقعیت، ترجیح می دهند هر دو را داشته باشند و اصلا دست به انتخاب نزنند.

 

بین دو کنکور ارشد وزارت علوم و وزارت بهداشت کدام را انتخاب کنیم؟

داوطلبانی که در مقطع کارشناسی در رشته روانشناسی و رشته های مرتبط فارغ التحصیل شده اند همواره بین انتخاب دو کنکور ارشد وزارت علوم و وزارت بهداشت مرددند و نمی دانند خود را برای  کدام کنکور را آماده کنند. گاهی اوقات تصمیم گیری برای داوطلبین دشوار است که تصمیم می گیرند در هر دو کنکور دو شرکت کنند تا بشانس قبولی خود را بالا ببرند. این تصمیمی  بسیار اشتباه است که یک داوطلب می تواند بگیرد. مسلما فردی که چنین تصمیمی می گیرد  هدف مشخصی ندارد  و اصلا نمی داند به کجا می خواهد برسد که برای رسیدن به آن تلاش کند. در هیچ کدام از کنکورهای ارشد موفق نمی شود. اولین چیزی که تضمین کننده موفقیت است این است که بدانیم به چه چیزی می خواهیم برسیم، حتی بهتر است هدف ما تا جایی که ممکن است ریز شود. به عنوان مثال اگر قصد شرکت در کنکور کارشناسی ارشد وزارت علوم را داریم، بدانیم هدفمان دانشگاه آزاد است یا سراسری یا چه گرایشی را باید انتخاب کنیم.

 
ضرایب هر درس در کنکور ارشد وزارت علوم1401

دروس امتحانی و ضرایب آن ها در کنکور کارشناسی ارشد وزارت علوم شامل هفت درس می شود:
روانشناسی بالینی (ضریب 3)، آسیب شناسی روانی(ضریب 2)، زبان تخصصی (ضریب 2)، روانشناسی رشد (ضریب 2)،  روانشناسی فیزیولوژیک و انگیزش و هیجان، (ضریب 1) آمار و روش تحقیق (ضریب 1)، و علم النفس (ضریب 1) .

 برای دیدن ضریب دروس دیگر گرایشهای روانشناسی کلیک کنید.

ضرایب دروس کنکور ارشد وزارت بهداشت1401

دروس امتحانی و ضرایب آن‌ها در کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی گرایش بالینی:

 روانشناسی بالینی (ضریب 3)، روانشناسی عمومی و رشد (ضریب 1.5)، نظریه های شخصیت و روان درمانی (ضریب 2)، کلیات روانپزشکی و روانشناسی فیزیولوژیک (ضریب 2)، آمار و روش تحقیق (ضریب1.5)، زبان عمومی (ضریب 3).

 دروس امتحانی و ضرایب آن‌ها در کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی گرایش بهداشت روان:

اصول خدمات بهداشتی و بهداشت روان(ضریب 2)،روانشناسی بالینی (ضریب 2)، نظریه های شخصیت و روان درمانی (ضریب 1)، روانشناسی عمومی و رشد (ضریب 1.5)،
کلیات روانپزشکی و روانشناسی فیزیولوژیک (ضریب 2)، آمار و روش تحقیق (ضریب1.5)، زبان عمومی (ضریب 3).

 

دروس امتحانی و ضرایب آن‌ها در کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی گرایش روانشناسی سلامت:

روانشناسی بالینی (ضریب 3)، کلیات روانپزشکی و روانشناسی فیزیولوژیک (ضریب 1.5)، شخصیت و روان درمانی (ضریب 1.5)، روانشناسی عمومی و رشد (ضریب 1.5)، اصول خدمات بهداشتی و بهداشت روان(ضریب 1)، آمار و روش تحقیق (ضریب1.5)، زبان عمومی (ضریب 3).

 

دروس امتحانی و ضرایب آن‌ها در کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی گرایش روانشناسی بالینی کودک و نوجوان:

روانشناسی بالینی (ضریب 3)، شخصیت و روان درمانی (ضریب 2)، روانشناسی عمومی و رشد (ضریب 3)، کلیات روانپزشکی و روانشناسی فیزیولوژیک (ضریب 1.5)، آمار و روش تحقیق (ضریب1.5)، زبان عمومی (ضریب 3). 
 

دروس مشترک :

منابع و نوع سوالات مطرح شده در کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت و وزارت علوم متفاوت است ولی با وجود این تفاوت‌ها در برخی درس ها همپوشانی وجود دارد. مانند درس بالینی، رشد، روانشناسی فیزیولوژیک، آسیب شناسی روانی (یا کلیات روانپزشکی) و آمار و روش تحقیق.


 

درس های متفاوت کنکور ارشد روانشناسی وزارت علوم و وزارت بهداشت

در این دو کنکور عناوین دروس و برخی منابع تقریبا مشترک هستند اما در کنکور وزارت علوم درس علم النفس جزء منابع می‌باشد که در کنکور وزارت بهداشت این درس وجود دارد. همچنین درس زبان در کنکور وزارت علوم شامل متون تخصصی درس روانشناسی است اما در کنکور وزارت بهداشت، درس زبان عمومی سوال طرح می‌شود که لازم است داوطلبین تسلط خوبی به زبان انگلیسی داشته باشند.

مزایا و معایب دانشگاه های وزارت بهداشت و وزارت علوم

برای این که با آگاهی بیشتری دست به انتخاب بزنیم و تصمیم بگیریم بهتر است در کنکور ورارت بهداشت شرکت کنیم یا وزارت علوم، باید با مزایا و معایب این دانشگاه‌ها آشنا شویم و بدانیم این دانشگاه‌ها چگونه عمل می‌کنند.در دانشگاه های زیر نظر وزارت علوم، بیشتر بر مباحث تئوری درمان تاکید می شود و دروس عملی کمی در چارت درسی دانشگاه‌های وزارت علوم وجود دارد، کارهای پژوهشی بیشتری انجام می‌گیرد و داوطلبانی که در کنار درمانگری به انجام امور پژوهشی و نوشتن مقاله  علاقه دارند، وزارت علوم برای آنها انتخاب بهتری می تواند باشد. داوطلبان وزارت علوم برای تسلط عملی در زمینه درمان نیازمند گذراندن دوره‌های درمان و سوپرویژن زیر نظر کلینیک های معتبر روانشناسی هستند.

در دانشگاه های زیر نظر وزارت بهداشت، بیشتر تمرکز بر یادگیری عملی و کلینیکی می‌باشد و  تعداد واحد های عملی بیشتری در چارت درسی آن ها وجود دارد، طبیعتا گذراندن این دروس عملی موجب تسلط داوطلب بر درمان های روانشناختی خواهد شد و نیاز به گذراندن دوره‌های سوپرویژن ندارند.

 

چه کسانی می توانند در این کنکورها شرکت کنند؟

تنها کسانی می توانند در آزمون ارشد روانشناسی بالینی وزارت بهداشت شرکت کنند که مدرک کارشناسی آنها روانشناسی یا مشاوره بوده باشد. اما این محدودیت برای وزارت علوم وجود ندارد.
البته ذکر این نکته در اینجا ضروری است که کسانی می توانند از سازمان نظام روانشناسی پروانه اشتغال دریافت کنند که حداقل دو مقطع روانشناسی خوانده باشند.


 

تاریخ برگزاری کنکور وزارت علوم و وزارت بهداشت 1401

این دو کنکور بافاصله از هم و در تاریخ‌های متفاوتی برگزار می‌شوند و زمان برگزاری آن‌ها تداخلی با هم ندارد پس داوطلبینی ک قصد شرکت در دو کنکور را دارند لازم نیست نگران  تداخل زمان برگزاری این دو کنکور باشند.
کنکور وزارت علوم در سال 1401 اردیبهشت ماه برگزار خواهد شد.

برای اطلاع از زمان دقیق برگزاری کنکور کارشناسی ارشدکلیک کنید.

تاریخ کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1401 هنوز از طرف سازمان سنجش پزشکی اعلام نشده است.
 

 

 شیوه‌ی ثبت‌نام در کنکور وزارت علوم و وزارت بهداشت:

برای ثبت نام در کنکور وزارت علوم در تاریخ مشخص شده باید به سایت سازمان سنجش مراجعه کرده و ثبت‌نام کنید.
برای ثبت‌نام در کنکور وزارت بهداشت باید در تاریخ اعلام شده از سایت سنجش پزشکی اقدام نمایید.

لازم به ذکر است که ثبت‌نام این دو کنکور در یک تاریخ می‌باشد.
برای اطلاع از زمان دقیق ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد کلیک کنید.

 

ظرفیت پذیرش وزارت علوم و وزرات بهداشت:

معمولا ظرفیت پذیرش دانشگاه ها،هرسال متفاوت است و برای اطلاع از این موضوع که با رتبه ای که به دست آورده اید در چه دانشگاهی پذیرش خواهید شد،نمی‌توانید به میزان پذیرش دانشگاه‌ها در سال های قبل اعتنا کرد.

اما مسئله‌ ثابتی که وجود دارد،این است که دردانشگاه های وزارت علوم، میزان پذیرش دانشجو بیشتر است و پذیرش دانشجو در دانشگاه‌های زیر نظر وزارت بهداشت  بسیار کم می‌باشد.
ظرفیت پذیرش  در دانشگاه های زیر نظر وزارت علوم در گرایشهای متفاوت معمولا زیاد می باشد و شانس قبولی شما در کنکور وزارت علوم بیشتر از کنکور وزارت بهداشت می‌باشد.برای آگاهی دقیق از ظرفیت دانشگاه‌ها در دوره‌های روازنه و شهریه پرداز به دفترچه راهنمای انتخاب رشته سال 1400 مراجعه کنید.

برای اطلاع از ظرفیت پذیرش وزارت بهداشت در گرایش‌های بالینی، سلامت، بهداشت روان و بالینی کودک و نوجوان در سال 1400 کلیک کنید.

 

در ادامه با دیگر تفاوت ها آشنا خواهید شد:

دوره‌های کارورزی جدی و اساسی‌تر:

شاید مهم ترین تفاوت روانشناسی بالینی وزارت بهداشت نسبت به وزارت علوم، وجود دوره های کارورزی در بیمارستان است که دو دوره در کارشناسی ارشد و دو دوره در دکترا است. 

دروس عملی بیشتر: 
عمده دورسی که در وزارت بهداشت تدریس می‌شود به صورت عملی بوده و تنها تعداد معدودی درس نظری در سرفصل دروس این دوره جای دارد. این دروس عملی به طور جداگانه در بیمارستان یا کلینیک به دانشجویان و کارآموزان آموزش داده می‌شود. تلاش مسئولین در حیطه روانشناسی وزارت بهداشت بر یادگیری هرچه عملی تر درمان است که مولفه ی اصلی روانشناسی بالینی است و فلسفه ی این کار آن است که اگر قرار بر این است که روانشناس بالینی کار درمانی انجام دهد پس باید دوره‌های کارورزی در کلینیک و بیمارستان را طی کند و بدون این دوره های سخت و فشرده انجام درمان کاری است بیهوده یا حداقل درمان در ابتدا فقط نوعی تمرین برای یادگیری و آسیب به بیمار و مراجع خواهد بود، همین ویزگی بهداشت را از علوم متمایز میکند.

وجود کلینیک‌های گوناگون در دسترس:
 انواع کلینیک  اعم از اعتیاد، سکس تراپی، روان تحلیلی، درمان شناختی-رفتاری، دارو درمانی و خانواده درمانی در اختیار دانشجویان بالینی این وزارت خانه هست که دانشجویان به صورت دوره ای و اجباری در هر درمانگاهی باید آموزش ببینند. گرچه این کلینیک‌ها در وهله اول مختص روانپزشکان است، روانشناسان بالینی نیز برای همکاری بهتر با روانپزشکان باید این دروس را به نحو احسن یاد بگیرند.

بورد تخصصی :
 یکی دیگر از تفاوت های کنکور وزارت بهداشت با علوم این است که بهداشت دارای بورد تخصصی است و صرفا دکترا نمی‌گیرد مانند پزشکی که در رشته ی روانشناسی بعد از دوره ی عمومی تخصص گرفته است.البته باید گفت استفاده از تمامی این امکانات بستگی به خود دانشجویان عزیز هم دارد.

 

نکته مهم :

"که فقط کسانی می‌توانند در کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی وزارت بهداشت شرکت کنند که در مقطع کارشناسی، روانشناسی یا مشاوره خوانده باشند."

 یک هفته در انستیتو روانپزشکی تهران

صحبت از کنکور کارشناسی ارشد بالینی وزارت بهداشت و وزارت علوم و مقایسه آن ها می شود شاید برای بسیاری از شما جالب باشد که تفاوت های وزارت بهداشت و وزارت علوم و سیستم آموزشی آن ها را خیلی بیشتر از آن چه همیشه به طور کلی گفته می شود بدانید. شاید اکثر شما بدانید که مثلا داوطلبان ارشد بالینی وزارت بهداشت باید دارای مدرک کارشناسی مرتبط باشند، یا این که سیستم آموزش وزارت بهداشت عملی تر است، اما به چه شکل؟ هدف این نوشتار آشنا کردن شما با فرایند آموزشی در قدیمی ترین و معتبرترین موسسه آموزش روانشناسی بالینی کشور به شکلی عینی و ملموس است. با هم چرخی در انستیتو روانپزشکی تهران (اکنون جزیی از دانشکده علوم رفتاری و سلامت روان دانشگاه علوم پزشکی ایران) میزنیم تا ببینیم در یک هفته کاری در این دانشکده چه می گذرد؟

شنبه ها صبح با جلسه مورنینگ (Morning) در بخش روانپزشکی بیمارستان رسول اکرم (که در جنب انستیتو قرار دارد) شروع می شود. شما باید به همراه همکلاسی های کارشناسی ارشد خود، دانشجویان دکترای بالینی انستیتو، پرستاران، اینترن های پزشکی (دانشجوایان دو سال آخر پزشکی)، رزیدنت های روانپزشکی (پزشکان شاغل به تحصیل در دوره تخصص روانپزشکی) تحت نظارت یک استاد معاینه و تشخیص گذاری توسط یکی از رزیدنت ها بر روی یک مورد روانپزشکی که معمولا اخیرا به بیمارستان انتقال داده شده است را مشاهده کنید. در این قسمت سوال و جواب بیشتر بین استاد روانپزشکی و رزیدنت ها خواهد بود و شما می توانید اطلاعات و تجربیات زیادی را در زمینه تشخیصی به شکل عملی کسب کنید.

یکشنبه ها صبح جلسه درمانگاه در خود انستیتو در قالب سه روتیشن (Rotation) یا چرخه برگزار می شود که در هر یک از آن ها دانشجویان ارشد و دکترای روانشناسی خود انستیتو به همراه تعدادی از اساتید (معمولا بین سه تا چهار نفر) حضور پیدا کرده و به مشاهده درمان یک مراجع کننده به درمانگاه خود انستیتو که توسط یکی از اساتید یا یکی از دانشجویان دکترای بالینی انجام می گیرد می پردازند. پس از خاتمه درمان که همگی با استفاده از دوربین مداربسته یا اتاق آینه تمامی جریان آن را از نزدیک مشاهده و پیگیری می کنند، اساتید و دانشجویان به بررسی و تحلیل جلسه و طرح مسائل و موضوعات مرتبط با آن می پردازند. در طول ترم درمان مراجع از ابتدا تا به انتها (در صورتی که مراجعه خود را قطع نکند) مورد بررسی و تحلیل قرار خواهد گرفت. سه روتیشن شامل رویکرد شناختی – رفتاری (CBT)، رویکرد آموزش روانی (Psychoeducation) و رویکرد روان تحلیلی می باشند که در هر یک اساتید مجرب متخصص در آن رویکرد به ارایه اطلاعات مربوط به تشخیص و درمان می پردازند. لازم به ذکر است انستیتو تنها مکان آکادمیک در ایران است که مباحث روان تحلیلی در آن به شکل رسمی و عملی کار می شوند. دانشجویان هر یک از ترم های آموزشی خود را در یکی از این چرخه ها می گذرانند تا پس از آشنایی با روش ها و فنون تشخیص و درمان هر یک از این رویکردها بتوانند در آینده گرایش و رویکرد درمانی اصلی خود را آگاهانه انتخاب کنند.

دوشنبه ها صبح به مراسم سخنرانی و ژورنال کلاب دانشکده اختصاص دارد. در مراسم سخنرانی که تمامی اساتید روانشناس و روانپزشک و دانشجویان در آن حضور بهم می رسانند، یکی از اساتید به ارایه مطلبی مرتبط با موضوعات مهم و مطرح روز می پردازد و در خاتمه جلسه زمانی به پرسش و پاسخ اختصاص داده می شود. پس از استراحت و صرف چای، ژورنال کلاب که در آن فقط دانشجویان ارشد و دکترای بالینی به همراه تعدادی از اساتید روانشناسی حضور دارند و یکی از دانشجویان ارشد یا دکترا به ارایه یکی از مقالات روز مرتبط با رشته می پردازد برگزار می شود.

 روز های سه شنبه و چهارشنبه به ارائه واحدهای درسی اختصاص دارد که معمولا به شکل چرخشی ارایه می شوند. یعنی یک استاد با یک رویکرد نیمی از ترم و استاد دیگری با رویکرد متفاوت نیمه دیگری از ترم را به ارایه مباحث می پردازد. مثلا درس آسیب شناسی پیشرفته توسط دو استاد یکی از مکتب شناختی – رفتاری و دیگری از مکتب روان تحلیلی ارائه می شوند تا در رویکرد مطالب ارائه شده به دانشجویان تعادلی نسبی برقرار باشد.

 امکانات آموزشی جانبی دیگری نیز در اختیار دانشجویان قرار می گیرد، یکی این که دانشجو می تواند وقت های خالی خود را در اختیار آموزش قرار دهد تا به او اجازه داده شود یک روز در هفته و در ساعت مشخص جلسه ویزیت یکی از روانپزشکان را از نزدیک مشاهده کرده و به کسب تجارب بالینی ارزشمند بپردازد. دیگر این که پس از طی دو ترم اول کارشناسی ارشد، از ترم سوم دانشجو تحت نظارت (Supervision) یکی از اساتید اقدام به ویزیت مراجعان خواهد نمود که این نقطه اوجی در فرایند یادگیری کار بالینی و فرصتی برای به کار بستن آموخته های او تحت نظارت برترین اساتید کشور خواهد بود.

 در کنار همه این ها سیستم وزارت بهداشت سعی در ارائه تسهیلات بیشتر به دانشجویان برای بهبود روند کیفی تحصیل آنان دارد. از دانشجویان در ابتدای ترم فهرست کتب پیشنهادی جهت خرید توسط کتابخانه خواسته می شود (در کنار لطف اساتیدی همچون دکتر بیرشک که در اتاق خود که به روی همه دانشجویان باز است کتابخانه ای به روز دارند و چیزی را از دانشجویان دریغ نمی کنند)، دانشگاه VPNاختصاصی در اختیار هر یک از دانشجویان قرار می دهد تا از خارج از دانشگاه نیز بتوانند از مقالات و نشریات و سایت های خریداری شده خارجی همچون پاب مد (PubMed)، الزویر و دیگر منابع استفاده کند. بخش های خدماتی نیز با سه وقت صرف چای در طول روز، ارائه ناهار با این برنامه سنگین شاید برای کسانی که شاغل یا متاهل هستند یا گرفتاری های دیگری دارند بار زیادی ایجاد کند چرا که عملا 5 روز در هفته فرد باید در انستیتو حضور داشته باشد، تعداد غیبت های مجاز کاملا محدود و نمره قبولی برای هر درس بالاتر از 14 است. در عین حال برای کسانی که واقعا به دنبال یادگیری و مهارت آموزی بالینی باشد چنین شرایطی فرصتی طلایی و تکرار نشدنی خواهد بود.

 

مطالب مرتبط:

منابع ارشد بالینی وزارت علوم

منابع ارشد بالینی وزارت بهداشت

شهریه دوره‌های مختلف

مصاحبه با رتبه برترهای ارشد وزارت بهداشت
مصاحبه با رتبه برترهای ارشد وزارت علوم

 

گروه آموزشی کیهان 

مرجع تخصصی کارشناسی ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره

 

ارشد روانشناسی، ارشد بالینی، منابع ارشد بالینی، منابع ارشد روانشناسی، ارشد روانشناسی بالینی، رتبه های برتر روانشناسی،‌منابع رتبه های برتر روانشناسی،‌کارنامه رتبه های برتر روانشناسی، درصد رتبه های برتر روانشناسی، جزوات رتبه های برتر روانشناسی، مشاوره مقاله و پایان نامه، ارشد روانشناسی، ارشد بالینی، منابع ارشد بالینی، منابع ارشد روانشناسی، ارشد روانشناسی بالینی، رتبه های برتر روانشناسی،‌منابع رتبه های برتر روانشناسی،‌کارنامه رتبه های برتر روانشناسی، درصد رتبه های برتر روانشناسی، جزوات رتبه های برتر روانشناسی، مشاوره مقاله و پایان نامه، ارشد روانشناسی، ارشد بالینی، منابع ارشد بالینی، منابع ارشد روانشناسی، ارشد روانشناسی بالینی، رتبه های برتر روانشناسی،‌منابع رتبه های برتر روانشناسی،‌کارنامه رتبه های برتر روانشناسی، درصد رتبه های برتر روانشناسی، جزوات رتبه های برتر روانشناسی، مشاوره مقاله و پایان نامه

 

نظرات بينندگان
غیر قابل انتشار : 15
در انتظار بررسی: 2
انتشار یافته : 277
زهرا
|
1400/08/30 - 16:10
0
0
سلام خسته نباشید میخواستم بدونم برای انتخاب رشته و ثبت نامش میتونم دو رشته رو انتخاب کنم ؟ مثلا بالینی و عمومی یا بالینی و مشاوره خانواده؟ و اینکه فرق کنکور وزارت علوم و وزارت بهداشت چی هستش ؟
پاسخ ها
ادمین
|
1400/09/02 - 12:58
با سلام
وقتی شما برای  کنکور ارشد روانشناسی دثبت نام می کنید رتبه ی شما با توجه به ضریب دروس در هر گرایش محاسبه میشه و شما می تونید انتخاب رشته کنید.  کنکور وزرات عولم وبهداشت تفاوت های زیادی با هم دارند مثلا در کنکور وزارت بهداشت فقط افرادی که مدرک کارشناسی مرتبط با روانشناسی دارند میتونند شرکت کنند ولی در کنکور وزارت علوم این محدودیت وجود نداره. برای اطلاعات بیشتر  کلیک کنید

برای دریافت مشاوره رایگان  کلیک کنید، تا همکاران طبق نوبت با شما تماس بگیرند.


گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:

نغمه
|
1400/06/29 - 18:59
0
0
اینطور که من متوجه شدم وزارت بهداشت برای مهاجرت خیلی معتبر تره درسته؟ من بسته ی وزارت علوم تهیه کردم همه جزوات متفاوتن؟ ممنون میشم جواب بدین
پاسخ ها
ادمین
|
1400/06/31 - 14:14
با سلام

برای دریافت مشاوره رایگان لطفا نام و شماره تماس خود را از طریق واتساپ به شماره 09190095870 ارسال کنید تا همکاران طبق نوبت با شما تماس بگیرند
سمیه طهماسبی
|
1400/06/24 - 18:41
0
0
سلام وقت تون بخیر ؛ من کارشناسیم روانشناسی عمومی و ارشد مشاوره خانواده دارم . آیا میتوانم دکترای بالینی وزرات بهداشت شرکت کنم ؟ خیلی ممنونم
پاسخ ها
ادمین
|
1400/06/27 - 11:16
با سلام

بله  این امکان وجود داره .
سعادتی
|
1400/05/31 - 15:27
1
0
سلام خسته نباشید من کارشناسیمو مشاوره خوندم و ارشد روانشناسی بالینی میخوانم میخواستم ببین پس از پایان دوره ارشد میتونم مجوز مطب یا کیلینک بگیرم
پاسخ ها
ادمین
|
1400/06/01 - 10:41
با سلام

برای دریافت مجوز مطب شما باید حداقل در دو مقطع متوالی تحصیلی در رشته روانشناسی تحصیل کنید
سیامند
|
1400/05/25 - 16:16
0
0
سلام من دانشجوی ترم اخر اموزش ابتدایی هستم آیا می توانم در ازمون روانشناسی بالینی وزارت علوم شرکت کنم ؟؟ یا مثل روانشناسی بالینی وزارت بهداشت نمی تونم؟؟
پاسخ ها
ادمین
|
1400/05/30 - 12:45
با سلام

خیر. داوطلبان رشته های غیر مرتبط نمی توانند در گرایش بالینی روانشناسی شرکت کنند و برای شرکت در کنکور ارشد وزارت بهداشت باید مدرک  کارشناسی مرتبط داشته باشید.
حسام
|
1400/05/22 - 21:48
0
1
با سلام بزرگوار من ارشد روانشناسی بالینی وزارت علوم خوندم،برای دکتری میتونم وزارت بهداشت شرکت کنم؟
پاسخ ها
ادمین
|
1400/05/23 - 09:05
با سلام

داوطلبانی که مدرک کارشناسی ارشد روانشناسی داشته باشند این امکان رو دارند تا در کنکور دکتری وزارت بهداشت شرکت کنند.
رباب
|
1400/05/16 - 12:31
0
1
سلام،میخواستم ببینم بازارکار و استخدام روانشناسی وزارت بهداشت و علوم متفاوته؟
پاسخ ها
ادمین
|
1400/05/30 - 13:01
با سلام

برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید
فائزه
|
1400/05/16 - 10:49
0
0
سلام خداقوت من کارشناسی علوم کامپیوتر خوندم میخوام ارشد بالینی بخونم باید وزارت علوم شکرت کنم و اینکه میخوام بدونم طرح دارم بعد مقطع ارشد یانه؟برای دکترا میتونم وزارت بهداشت شرکت کنم؟
پاسخ ها
ادمین
|
1400/05/30 - 13:04
با سلام

داوطلبان رشته های غیر مرتبط امکان شرکت  در کنکور ارشد گرایش بالینی رشته روانشناسی رو ندارند.  در ارشد طرح ندارید.  اگر داوطلبی مدرک ارشد روانشناسی  داشته باشد، می تواند برای کنکور دکتری وزارت بهداشت اقدام کند.
مائده
|
1400/05/04 - 15:52
0
0
در دفترچه کنکور ارشد بالینی وزارت بهداشت نوشته شده 2سال باید سابقه کار داشته باشید من متوجه نشدم یعنی چی میشه توضیح بدید؟؟ و اینکه من که ازاد روان شناسی خوندم می تونم برای ارشد بالینی بهداشت شرکت کنم دیگ؟؟
پاسخ ها
ادمین
|
1400/05/06 - 11:03
با سلام

متوجه قسمت اول سوالتون نشدم ولی برای شرکت در کنکور ارشد روانشناسی  وزارت بهداشت نیازی به سابقه ی کار نیست. در مورد سوال دوم چون مدرک کارشناسی شما روانشناسی هست، مشکلی برای شرکت در کنکور ارشد روانشناسی وزارت بهداشت ندارید و مهم نیست از چه دانشگاهی فارغ التحصیل شدید.
هاجر
|
1400/04/05 - 16:55
0
1
سلام وقتتون بخیر باشه. در وهله اول باید ازتون تشکر کنم که انقد کامل سوالات رو جواب میدید.🙏🏻 من با خوندن مطالب سایت و کامنتا متوجه شدم که با توجه به اینکه مدرک کارشناسی پرستاری دارم برای ارشد میتونم روان شناسی وزرات علوم شرکت کنم و برای دکتری در صورت خوب بودن رزومه امکان قبولی در وزارت بهداشت رو داشته باشم. تا اینجا رو درست متوجه شدم؟ و اینکه میخواستم بدونم با این شرایط میشه مجوز کلینک مشاوره و روانشناسی گرفت؟ یا برای گرفتن این مجوز حتما باید مدرک دوره کارشناسی هم مرتبط باشه؟
پاسخ ها
ادمین
|
1400/04/07 - 12:18

با سلام

شرط شرکت در کنکور دکتری ورانشناسی وزارت بهداشت،اخذ مدرک ارشد روانشناسی هست و حداقل شرایط برای دریافت مجوز کلینیک و درمان این هست که دو مقطع متوالی در رشته روانشناسی تحصیل کنید.

مریم
|
1400/03/16 - 15:59
0
1
با سلام من روانشناسی عمومی خوندم و برای سال 1401 قصد شرکت در آزمون ارشد بالینی دارم وبرای وزارت بهداشت میخوام شروع به خوندن کنم ولی یه سوال دارم اینکه ارشد بالینی در وزارت علوم کلا برداشته شده یا همچنان برای رشته های مرتبط وجود دارد؟چون ظرفیت‌های بهداشت خیلی کمه
پاسخ ها
ادمین
|
1400/03/17 - 09:10
با سلام

گرایش ارشد بالینی وزارت علوم حذف نشده و برای داوطلبانی که مدرک کارشناسی در رشته روانشناسی دارند امکان شرکت در این گرایش وجود داره.
مریم
|
1400/03/10 - 16:41
0
0
سلام مرسی از مطالب مفیدتون ایا بعد فارغ التحصیلی از ارشد بالینی وزارت بهداشت امکان یا تصمینی برای استخدامی هست؟
پاسخ ها
ادمین
|
1400/03/11 - 13:33
با سلام

متاسفانه در مورد این دسته از فارغ التحصیلان تضمین محکمی برای استخدام وجود نداره.
رضا
|
1400/02/24 - 20:08
0
0
من لیسانس فنی دارم اگه ارشد روانشناسی وزارت علوم قبول بشم میتونم مطب بزنم؟؟ و میتونم برای مقطع دکتری وزارت بهداشت شرکت کنم؟؟
پاسخ ها
ادمین
|
1400/02/29 - 12:54

با سلام

برای اخذ مجوز مطب نیاز هست که در دو مقطع متوالی روانشناسی بخوانید. و در ادامه با اخذ مدرک کارشناسی ارشد روانشناسی امکان شرکت در کنکور دکتری وزارت بهداشت را خواهید داشت. برای دریافت مشاوره رایگان لطفا نام و شماره تماس خود را از طریق واتساپ به شماره 09190095870 ارسال کنید تا همکاران طبق نوبت با شما تماس بگیرند

رویا
|
1400/02/09 - 18:45
0
0
سلام وقتتون بخیر ببخشید ارشد روانشناسی بالینی وزارت علوم کلاساش چند روز در هفته ‌ست، من خیلی دلم میخواد وزارت بهداشت بخونم ولی به علت شرایط کاریم نمیتونم هر روز هفته در دانشگاه باشم، میخواستم در مورد وزارت علوم بدونم، کلاساش چند روز در هفته‌ست؟
پاسخ ها
ادمین
|
1400/02/11 - 09:28
با سلام

برنامه آموزشی هر دانشگاه متفاوت هست و جواب دقیقی در این مورد وجود نداره.
سارا
|
1400/02/02 - 12:53
0
0
سلام ببخشید من دانشجو آموزش ابتدایی هستم یعنی ما ارشد تو هیچ گرایشی از روانشناسی نمیتونیم آزمون بدیم؟
پاسخ ها
ادمین
|
1400/02/04 - 11:19
با سلام


در مصوبه ی جدید گفته شده کنکورارشد روانشناسی بالینی و در مورد سایر گرایش های روانشناسی صحبتی نشده است.
متن کامل خبر
Fati
|
1400/01/29 - 23:14
1
0
سلام برشما .من میخوام برای سال ۱۴۰۱ امتحان ر‌.بالینی وزارت بهداشت بدم.اما من الان دانشجوی دانشگاه فرهنگیانم و بعد از زمان تحصیلم ببلافاصله باید برم سرکارم .واینم ذکرکنم که بشدت علاقه دارم به ارشدبالینی وزارت بهداشت خواستم بدونم من اگر کل روزای تدریسم رو توی دو روز جمع کنم میتونم توی کلاس هاش شرکت کنم؟همه ی دانشگاه های وزارت بهداشت ۵ روزاست کلاس هاش؟
پاسخ ها
ادمین
|
1400/02/02 - 10:11
با سلام

با  مدرک رشته های غیر مرتبط  با روانشناسی امکان شرکت در کنکور ارشد روانشناسی وزارت بهداشت رو ندارید.
رها
|
1400/01/22 - 19:24
0
0
باعرض سلام. میخواستم بدونم من با لیسانس مهندسی نقشه برداری میتونم در سال 1401 رشته روانشناسی عمومی وزارت علوم رو بخونم ؟
پاسخ ها
ادمین
|
1400/01/23 - 12:48
با سلام

طبق مصوبه جدید امکان شرکت در کنکور ارشد روانشناسی بالینی 1401 برای داوطلبان تغییر رشته ای وجود ندارد و در مورد سایر گرایش ها صحبتی نشده. برای مطالعه متن خبر 
کلیک کنید
عطیه
|
1400/01/17 - 19:50
0
1
سلام وقت بخیر آیا ارشد بالینی وزارت علوم طرح داره؟ و آیا ارشد بالینی دانشگاه ارتش تعهد خدمت داره؟
پاسخ ها
ادمین
|
1400/01/21 - 09:40
با سلام

قانون مشخصی در این مورد وجود نداره و بعضی از دانشگاه ها دارند و بعضی هم نه . در مورد ارشد بالینی ارتش میتونید به شرایط درج شده دفترچه مربوط به دانشگاه ارتش مراجعه کنید
یک دانشجو
|
13100/01/1 - 14:47
0
0
درود و سلام ، می خواستم درباره میزان اهمیت معدل در کنکور ارشد روانشناسی بالینی وزارت بهداشت بدونم . یعنی اگر حتی حائز رتبه تک رقمی بشویم و طبق رتبه کنکور شرایط حضور در دانشگاهی را داشته باشیم ، امکان دارد به خاطر معدل بالاتر افرادی که در کنکور رتبه بدتری از ما کسب کرده اند ، آن‌ها در اولویت پذیرش قرار بگیرند؟ یعنی آن تقسیم بندی ۸۰ و ۲۰ درصدی بین نمره آزمون و معدل برای رتبه های تک رقمی هم منظور می‌شود؟!
پاسخ ها
ادمین
|
13100/01/1 - 09:27
با سلام

تاثیر معدل برای رتبه های تک رقمی بسیار ناچیزه و در مورد این افراد درصدها و نمره ی آزمون تاثیر گذارتر و مهم تر هست.
لاله
|
13100/01/0 - 18:05
0
0
باسلام وعرض ادب، بنده کارشناسی مشاوره دارم وبرای کنکور روانشناسی بالینی وزارت بهداشت درسال ۱۴۰۱ میخواهم شرکت کنم، آیا فقط فارغ التحصیل شدگان رشته روانشناسی میتوانند در کنکور ۱۴۰۱ بالینی وزارت بهداشت شرکت کنند؟
پاسخ ها
ادمین
|
13100/01/0 - 19:58
با سلام

داوطلبانی که مدرک کارشناسی رشته های روانشناسی و مشاوره دارند، امکان شرکت در کنکور ارشد روانشناسی وزارت بهداشت را دارند و مانعی جود ندارد .
shirin
|
13100/01/0 - 14:45
0
0
سلام من دانشجو روانشناسی عمومی هستم در کنکور ارشد قصد دارم کنکور وزارت بهداشت با گرایش بالینی رو شرکت کنم میخوام بدونم بعد از اخذ مدرک امکان تاسیس مطب رو دارم؟شرایطتش چیه؟
پاسخ ها
ادمین
|
13100/01/0 - 10:40
با سلام

بله برای اخذ پروانه نظام، باید دو مقطع روانشناسی گذرانده شود.
علی
|
1399/12/29 - 03:34
0
0
سلام من لیسانس پرستاری دارم،امکان شرکت در ارشد روانشناسی وزارت بهداشت رو ندارم؟
پاسخ ها
ادمین
|
13100/01/0 - 09:54
با سلام

رشته های غیر مرتبط با روانشناسی امکان شرکت در کنکور ارشد روانشناسی  وزارت بهداشت رو ندارند .
ساسان
|
1399/12/28 - 16:42
0
1
سلام وقت بخیر من کارشناسی کشاورزی دارم میخواستم بدونم اگه ارشدبالینی وزارت علوم بخونم دو سال طرح میدن کار کنم یا ن؟؟
پاسخ ها
ادمین
|
13100/01/0 - 10:39
با سلام

خیر .شما باید در دو مقطع روانشناسی بخونید. هم ارشد هم دکتری.
دانشجو
|
1399/12/25 - 04:10
0
0
سلام خسته نباشید. من لیسانس روانشناسی عمومی دارم و در کنکور ارشد علوم ثبت نام کردم و به تازگی متوجه شدم که میتونم در کنکور ارشد پزشکی هم ثبت نام بکنم میخواستم بدونم مزایای کنکور ارشد پزشکی چی هست؟ مثلا بلافاصله در کلینیک ها یا بیمارستان ها استخدام داره یا خیر؟ یا چه مزایای دیگه داره؟ ممنون میشم راهنمایی بکنید.
پاسخ ها
ادمین
|
1399/12/28 - 11:42
با سلام

برای دریافت مشاوره رایگان لطفا نام و شماره تماس خود را از طریق واتساپ به شماره 09190095870 ارسال کنید تا همکاران طبق نوبت با شما تماس بگیرند
امیر
|
1399/12/19 - 01:35
1
0
سلام خسته نباشید با مدرک وزارت بهداشت آیا تعهد خدمتی وجود داره؟ اگه وجود داره به چه صورته؟
پاسخ ها
ادمین
|
1399/12/20 - 10:32
با سلام

بله تعهدنامه محضری برای خدمت میگیرن اما برای ارشد معمولا کسی نمیگذرونه و اجباری نیس و معمولا هم میگن نیاز نداریم. برای دکترا طرح داره و باید بگذرونن.
هلیا
|
1399/11/17 - 16:28
0
1
سلام من سال ۱۴۰۱ قصد شرکت در کنکور ارشد روانشناسی بالینی رو دارم بین وزارت علوم و بهداشت مردد هستم از اونجایی که در دوره های کارورزی وزارت بهداشت با بیماران حاد روانی بیشتر سرو کار دارن برای اینده ی شغلی اگر هدف ادامه دادن درباره مسائل عاطفی و زناشونی یا خانواده و روابط باشه مشکلی ایجاد نمیشه ؟؟؟ چون تجربه ای از این قبیل در دوره های کارورزی وزارت بهداشت بدست نمیاد .
پاسخ ها
ادمین
|
1399/11/18 - 09:16

باسلام

برای دریافت مشاوره رایگان لطفا نام و شماره تماس خود را از طریق واتساپ به شماره 09190095870 ارسال کنید تا همکاران طبق نوبت با شما تماس بگیرند
زهرا
|
1399/11/06 - 08:08
0
0
با سلام. من قصد دارم برای ارشد، رشته ی مشاوره بخونم. با توجه به اینکه در مقطع کارشناسی، در رشته ی مشاوره یا روانشناسی تحصیل نکردم؛ آیا میتوانم بعدأ در مقطع دکتری، در رشته ی روانشناسی بالینی وزارت بهداشت شرکت کنم؟
پاسخ ها
ادمین
|
1399/11/08 - 09:37
با سلام

برای قبولی در کنکور دکتری وزار بهداشت افرادی که مدرک ارشد از این وزارتخانه رو دارند شانس بالاتری  دارند و طبیعاتا مدرک کارشناسی باید روانشناسی باشد
سمیرا
|
1399/10/27 - 11:47
0
0
سلام ی سوالی دارم ازتون..برای شرکت در کنکور ارشد روانشناسی بالینی وزارت بهداشت باید حتما مدرک زبان هم داشته باشیم؟؟
پاسخ ها
ادمین
|
1399/10/30 - 10:49
با سلام خیر
 
Aysan
|
1399/09/29 - 03:48
0
1
سلام خسته نباشید من ازمترجمی به روانشناسی پیام نور تغییر رشته دادم امکان شرکت درازمون ارشد بهداشت وجودداره یانه؟
پاسخ ها
کیهان
|
1399/09/29 - 15:41
سلام آیسان
اگر مدرک کارشناسی تان روانشناسی است، بله میتوانید در کنکور ارشد بهداشت شرکت کنید.
موفق باشید:) 
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:
Image result for whatsapp
حمیدرضا
|
1399/09/22 - 03:55
0
0
ببخشید در دانشگاه های وزارت علوم که ارشد بالینی ارایه می دهند هیچکدوم نیستند که کارورزی یا کار عملی در بیمارستان یا کلینیک را، ولو اندک، در کنار درسها تئوری داشته باشند؟مانند ارشدهای وزارت بهداشت
پاسخ ها
کیهان
|
1399/09/22 - 15:50
سلام حمیدرضا
دانشگاه شهید بهشتی، کارورزی برای دانشجویان بالینی دارد. اما با شروع کرونا، فعلا کارورزی ها تعطیل شده است.
موفق باشید:) 
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:
Image result for whatsapp
Rahil
|
1399/09/19 - 19:32
0
0
سلام،من لیسانس آموزش زبان انگلیسی دارم و میخوام در مقطع ارشد روانشناسی بالینی وزارت علوم رو بخونم،میخواستم یک راهنمایی در رابطه با منابع کنکور بکنید و اینکه چطور میتونم متوجه بشم که این رشته بخصوص در کجا مربوط به وزارت علوم و کجا وزارت بهداشت هست؟
پاسخ ها
کیهان
|
1399/09/20 - 22:50
سلام راحیل
از طریق لینک زیر میتوانید با منابع، جزوات و دیگر خدمات کیهان برای کنکور ارشد روانشناسی آشنا شوید.
کنکور ارشد روانشناسی
ثبت نام این دو کنکور در تاریخ های متفاوت انجام میشود. الان ثبت نام کنکور ارشد وزارت علوم است و دفترچه‌ای که از سایت سنجش برای ثبت نام دانلود میکنید مربوط به این کنکور است و هر کد زشته ای که برای روانشناسی ذکر شده است، مقصود روانشناسی علوم است.
موفق باشید:) 
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:
Image result for whatsapp
جواد
|
1399/09/14 - 17:26
0
0
با سلام. بنده لیسانس و فوق لیسانس مدیریت دارم. علاقه به فعالیت و ادامه تحصیل در روانشناسی دارم. بین اینکه از مقطع لیسانس روانشناسی شروع کنم یا از مقطع ارشد روانشناسی دو دِل می باشم. اصلا نیازه از کارشناسی روانشناسی بخونم یا از مقطع ارشد کفایت می کنه؟
پاسخ ها
کیهان
|
1399/09/14 - 18:26
سلام جواد
هدفتون از تحصیل در روانشناسی چیست؟اگر صرفا علاقه شخصی است از هر مقطعی میتوانید شروع کنید. اما اگر هدفتون درمانگر شدن است، باید بدانید که برای گرفتن مجوز کلینیک، باید حتما دو مقطع تحصیلی تون روانشناسی باشد. و شاید اگر یکی از این مقاطع دکتری باشد، به نفع تون باشد.
موفق باشید:) 
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:
Image result for whatsapp
شبنم
|
1399/09/14 - 02:31
0
0
سلام ممنون که سوالها رو همه جانبه پاسخ میدین .من کارشناسی ارشد رو بالینی کودک و نوجوان از فراگیر پیام نور بخونم در مقطع دکتری میتونم بالینی وزارت بهداشت رو شرکت کنم؟یا حتما باید بالینی رو کنکور سراسری برای ارشد قبول بشم تا برای دکتری وزارت بهداشت بخونم؟؟
پاسخ ها
کیهان
|
1399/09/14 - 18:27
سلام شبنم
ممنون از بازخورد خوبتون. میتوانید با ارشد پیام نور برای دکتری وزارت بهداشت شرکت کنید، و مشکلی ندارد.
موفق باشید:) 
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:
Image result for whatsapp
مریم
|
1399/08/29 - 23:51
0
0
سلام میخواستم بپرسم ایا برای گرفتن مجوز تاسیس کلینیک روانشناسی اینکه مدرک ارشد بالینی از وزارت بهداشت باشه تاثیر داره یا خیر؟ فرقی با مدرک وزارت علوم نداره ؟ ممنون میشم پاسخ بدید
پاسخ ها
کیهان
|
1399/08/30 - 17:02
سلام مریم
طبق اطلاع ما، تفاوتی وجود ندارد.
موفق باشید:) 
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:
Image result for whatsapp
نيلوفر
|
1399/08/28 - 16:10
0
0
سلام وقت بخير من ميخوام براي ارشد روانشناسي گرايش شناختي شركت كنم ولي سايت سنجش راجع به ضرايب شناختي هيچ اشاره اي نكرده! يعني وزارت علوم براي اين گرايش پذيرش نداره و فقط براي بهداشته؟
پاسخ ها
کیهان
|
1399/08/28 - 20:44
سلام نیلوفر
کنکور و منابع رشته علوم شناختی، گرایش روانشناسی شناختی متفاوت با کنکور روانشناسی است و به همین دلیل ضریبی برای گرایش روانشناسی شناختی وجود ندارد. اگر به این رشته علاقه دارید باید در دفترچه سنجش رشته علوم شناختی را دنبال کنید.
موفق باشید:) 
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:
Image result for whatsapp
امیرررضا
|
1399/08/22 - 02:30
0
0
با سلام آیا دانشجوی مشاوره اگر ازدانشگاه آزاد فارغ التحصیل بشه می تونه برای روانشناسی بالینی شرکت کنه؟
پاسخ ها
کیهان
|
1399/08/22 - 14:48
سلام امیررضا
بله، تمامی فارغ التحصیلان رشته های مشاوره میتوانند در کنکور روانشناسی شرکت کند.
موفق باشید:) 
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:
Image result for whatsapp
سارا
|
1399/08/21 - 18:45
0
1
سلام من کارشناسی اقتصاد هستم و عاشق روانشناسی و مطالعه میکنم و برای ارشد میخاستم روانشناسی بالینی وزارت بهداشت بخونم الان که نمیشه چیکار کنم ؟!
پاسخ ها
کیهان
|
1399/08/21 - 20:23
سلام سارا
میتونید در کنکور ارشد روانشناسی وزارت علوم شرکت کنید و برای دکتری برای کنکور بهداشت اقدام کنید.
موفق باشید:) 
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:
Image result for whatsapp
محدثه
|
1399/08/20 - 23:50
0
0
سلام ممنون از سایت خوبتون من کارشناسی حسابداری دارم اگر ارشد روانشناسی بگیرم بعد میتونم تو ازمون های استخدامی آموزش پرورش شرکت کنم ب عنوان دبیر روانشناسی؟ یا چون ارشدم با کارشناسیم غیر مرتبطه اجازه ندن یا جذبم نکنن؟
پاسخ ها
کیهان
|
1399/08/21 - 14:27
سلام محدثه
در مورد قوانین جذب نیرو در آموزش و پرورش متاسفانه اطلاعاتی نداریم.
موفق باشید:) 
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:
Image result for whatsapp
امین سپاهی
|
1399/08/20 - 20:16
0
0
سلام خدمت شما بزرگوارن مچکرم از اینکه سوالات رو اینقدر با حوصله و شفاف جواب میدیم سپاس من یک سوالی داشتم بنده کارشناشی حسابداری دارم و شنیدم وزارت بهداشت حتما باید کارشناسی مرتبط با روانشناسی باشه اگر ارشد رو از وزارت علوم بگیرم امکان امتحان در ازموزن بهداشت برام فراهمه؟آیا این رشته کارشناسیم برام نمره منفی نیست در رزومه بنده؟ بعدش ما گفتید باید تجربه خیلی بالای داشت و تک رقمی بشیم اگر نشد چی؟یعنی امکانه امتحان در بهداشت وجود نداره؟
پاسخ ها
کیهان
|
1399/08/20 - 21:44
سلام امین
ممنون از بازخورد خوبتون.
شما اگر کارشناسی ارشد علوم شرکت کنید، برای دکتری بهداشت مجاز میشوید و بعید است که با کارشناسی ارشد علوم بتوانید برای ارشد بهداشت شرکت کنید.
 شما میتوانید با تقویت رزومه تان، بالابردن معدل ارشذ، پایان نامه خوب و ... خیلی قوی در مصاحبه دکتری بهداشت و یا علوم حاضر شوید، طوری که اصلا تغییر رشته ای بودنتان به چشم نیاید.
موفق باشید:) 
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:
Image result for whatsapp
mohadesehoseini
|
1399/08/19 - 20:03
0
0
سلام منابع وزارت بهداشت که گذاشتین برای هر درس مثلا دوتا یا سه تا هر دو لازم هستند یا یکیشون کفایت میکنن
پاسخ ها
کیهان
|
1399/08/20 - 13:06
سلام محدثه
سوالتون خیلی واضح نیست. اگر منظورتون این است که کتاب های منبع معرفی شده برای هر درس رو نیاز هست بخوانید یا تنها یکی دوتاش رو مطالعه کنید، باید بگم که منابع از سمت سنجش معرفی شده و شاید بتوان در برخی دروس الویت بیشتری به برخی کتب داد که این مورد رو مشاورین میتوانند به شما راهنمایی کنند.
موفق باشید:) 
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:
Image result for whatsapp
Fk
|
1399/08/12 - 00:14
0
0
سلام وقتتون بخیر آیا با کارشناسی مشاوره میشه ارشد بالینی وزارت بهداشت شرکت کرد؟ آیا منابع بهداشتو بخونیم تو وزارت علوم میتونیم از پس سوالا بر بیایم؟
پاسخ ها
کیهان
|
1399/08/12 - 13:56
سلام دوست گرامی
بله میتوانید برای ارشد بهداشت  اقدام کنید.
منابع ارشد بهداشت وعلوم متفاوت هستند و نمیشود تضمین داد که با مطالعه منابع بهداشت در علوم نتیجه خوبی خواهید گرفت. برای مثال منابع روانشاسی بالینی این دو کنکور کامل متفاوت است.در علوم علم النفس دارید اما در بهداشت نه. معمولا رشد بهداشت از کتاب لورا برک هست اما در علوم علاوه بر لورابرک از کتاب کرین هم سوال می آید.
اگر مایل به شرکت در هر دو کنکور هستید پیشنهاد میکنم جلسه مشاوره تخصصیی با مشاورین بگیرید تا دقیق تر راهنمایی تان کنند.
شماره های تماس:
02166475618-20
موفق باشید:) 
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:
Image result for whatsapp
دهقان
|
1399/08/04 - 16:06
0
0
سلام من با دوتا از شماره هاتون تماس گرفتم ولی کسی پاسخگو نبود. من ۳۲ سالمه و کارشناسی تربیت بدنی دارم. به نظر شما اگه بخوام روانشناسی رو از ابتدا ینی کارشناسی شروع کنم بهتر نیست؟ اینطوری ارشد رو میتونم وزارت بهداشت شرکت کنم. از لحاظ زمانی هم تفاوت چندانی با ارشد و دکتری خوندن نداره.
پاسخ ها
کیهان
|
1399/08/04 - 20:54
سلام دوست گرامی
مجموعه کیهان روزهای شنبه تا 5شنبه (به غیر از روزهای تعطیل) از ساعت 9 تا 19 فعالیت می‌کند.گاهی به دلیل اینکه پشت خط هستید، کسی نمیتواند پاسخگوتون باشد، لطفا مجدد تماس بگیرید.
درست است که از نظر زمانی، خواندن کارشناسی و ارشد مساوی با ارشد و دکتری است.اما به نظر می آید که چون فارغ التحصیلان روانشناسی این روزها زیاد است، هرچه مقطع تحصیلی تان بالا تر باشد، برایتان بهتر است.
موفق باشید:) 
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:
Image result for whatsapp
Zahra
|
1399/07/21 - 14:20
0
0
سلام وقتتون بخیر. ببخشید من لیسانس روانشناسی دارم و امسال قصد دارم ارشد شرکت کنم. ولی نمیدونم وزارت بهداشت شرکت کنم یا علوم! واسه اپلای و بورسیه کدوم بهتره؟ چون من شنیدم بهداشت تعهد خدمت داره!
پاسخ ها
کیهان
|
1399/07/21 - 21:31
سلام زهرا
متاسفانه در مورد اپلای و تحصیل در خارج از کشور، اطلاعات دقیقی نداریم.
موفق باشید:) 

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:

Image result for whatsapp

 
سجاد
|
1399/07/09 - 21:26
0
1
سلام. من متوجه بورد تخصصی نشدم اکر لطف کنید توضیح بدید. و سوال اصلی ام اینه که من الان دانشجوی ترم 5 مدیریت هستم. قصد دارم خودمو برای کنکور سراسری انسانی اماده کنم تا بتونم بعد از گرفتن لیسانس مرتبط در مقطع ارشد صرفا در دانشگاه های وزرات بهداشت شرکت کنم. شما نظرتون راجب این تصمیم چیه؟
پاسخ ها
کیهان
|
1399/07/11 - 19:54
سلام سجاد
در مورد تصمیم تون متاسفانه نمی‌توان پاسخ خاصی داد چرا که خوب و بد بودن این تصمیم گیری به هدف شما و شرایطی که دارید برمی‌گردد.اگر تحصیل در دانشگاه‌های بهداشت برایتان خیلی مهم است، تنها راه‌، تحصیل روانشناسی در کارشناسی است.اما اگر هدفتون درمانگر شدن است، میتوانید به گزینه تحصیل در دانشگاه‌های خوبی مثل تهران و بهشتی در مقطع ارشد و پس از آن ادامه دادن مسیر در مقطع دکتری نیز فکر کنید.
موفق باشید:) 

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:

Image result for whatsapp

 
مریم
|
1399/07/07 - 18:01
0
0
سلام خسته نباشید ببخشید میخواستم بدونم ارشد روانشناسی بالینی پیام نور طرح داره؟
پاسخ ها
کیهان
|
1399/07/07 - 23:45
سلام مریم
در این زمینه اطلاعات زیادی نداریم. اما تا جایی که اطلاع داریم، خیر.
موفق باشید:) 

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:

Image result for whatsapp

الناز
|
1399/07/05 - 12:41
0
0
سلام وقتتون بخیر من فارغ التحصیل کارشناسی رشته علوم اقتصادی از دانشگاه سراسری کردستانم اما میخواستم که روانشناسی بالینی بخونم وزارت بهداشت اما جدیدا مطلع شدم که امکان پذیر نیست حقیقتا مزاحم شدم ببینم ایا به هیچ عنوان نمیشه که بتونم وزارت بهداشت بخونم ؟ یا درخواست کنم که شما در رابط با وزارت علوم یه مقدار بنده رو اگاه تر کنید که ایا نمونه های موفقی هم در این وزارت پیدا میشن یا نه ؟ اینده شغلی شون نسبت به وزارت بهداشتی ها چطوره و مجوز دارن که درمانگر باشن یا خیر ؟ و از این دسته سئوال ها پیشاپیش از توجهتون ممنون 🌺
پاسخ ها
کیهان
|
1399/07/05 - 19:14
سلام الناز
از آنجایی که رشته کارشناسی شما روانشناسی و یا مشاوره نیست، مجاز به شرکت در کنکور ارشد بهداشت نیستید.اما میتوانید در کنکور علوم شرکت کنید. تفاوت عمده دانشگاه های وابسته به این دو وزارت خانه در پررنگ تر بودن واحدهای کارورزی و عملی در دانشگاه های زیر مجموعه بهداشت است.و مسلما این مساله برای دانشجویان بالینی میتواند یک فرصت مناسب باشد. اما به این معنا نیست که تمامی فارغ التحصیلان وزارت بهداشت، درمانگران خبره می شوند و برعکس تمامی فارغ التحصیلان علوم با عدم موفقیت در کار درمان و درمانگری مواجه می شوند.دانشگاه محل تحصیل تنها یک عامل در کنار عوامل متعدد تاثیر گذار دیگر در موفقیت  شغلی است. اگر شما مهارت و دانش کافی داشته باشید مسلما میتوانید در کارتان موفق شوید.و در حال حاضر نیز درمانگران بسیار مجربی وجود دارند که تغییر رشته ای هستند.
موفق باشید:) 

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:

Image result for whatsapp

لیلی
|
1399/06/16 - 02:32
0
0
سلام کسی که دوره کارشناسی رو از یه رشته دیگه به روانشناسی تغییر رشته بده میتونه تو کنکور وزارت بهداشت شرکت کنه ؟
پاسخ ها
کیهان
|
1399/06/16 - 23:45
سلام لیلی
ملاک مدرک کارشناسی شما است. اگر شما فارغ التحصیل روانشناسی باشید میتوانید در کنکور ارشد بهداشت شرکت کنید.
موفق باشید:) 

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:

Image result for whatsapp

الناز
|
1399/06/15 - 19:23
0
0
با سلام. میخواستم بدانم مدرک روانشناسی بالینی دانشگاه آزاد از وزارت علوم هم ۲سال طرح اختیاری دارد؟ جواب این سوال خیلی برام مهمه ممنون میشم پاسخ بدهید. با تشکر
پاسخ ها
کیهان
|
1399/06/15 - 22:26
سلام الناز
طبق اطلاعی که دارم دانشگاه آزاد طرح ندارد. اما پیشنهاد میکنم مستقیما با یکی از واحدهای دانشگاه آزاد در این مورد نیز مکاتبه کنید.
موفق باشید:) 

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:

Image result for whatsapp

شقایق
|
1399/06/13 - 22:59
0
0
سلام دوتا سوال داشتم خدمتتون ، یک اینکه ظرفیت پذیرش بهداشت از علوم کمتره ؟ میشه یکم اطلاعات بدید. دو اینکه فقط گرایش بالینی بهداشت و علوم داره یا همه گرایش ها اینطوره منظورم برای تربیتی و عمومیه . ممنون :)
پاسخ ها
کیهان
|
1399/06/16 - 23:08
سلام شقایق 
بله ظرفیت های دانشگاه‌های وابسته به وزارت بهداشت کمتر از علوم است. و اینکه در وزارت بهداشت تنها کارشناسی ارشد بالینی وجود دارد.
موفق باشید:) 

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:

Image result for whatsapp

محدثه
|
1399/06/01 - 16:41
0
0
سلام وقتتون بخیر ببخشید اینکه میگید روانشناسی بالینی وزارت بهداشت تعهد خدمت داره ینی چی؟
پاسخ ها
کیهان
|
1399/06/03 - 14:00
سلام محدثه
به طور کلی تعهد به خدمت به این معنا است، که دانشجو پس از فارغ التحصیلی موظف به مشغول شدن به کار در رشته خود و در محلی که زیر نظر وزارت خانه و دانشگاه محل تحصیل اش می باشد، به مدت زمان معینی می شود.
موفق باشید:) 

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:
Image result for whatsapp

 
رضا
|
1399/05/26 - 14:00
0
0
سلام من کارشناسی مخابرات دارم میخوام ارشد روانشناسی شرکت کنم اول اینکه بازار کار این دو وزارت خونه متفاوته؟! دوم اینکه میتونم برا دکتری وزارت بهداشت قبول بشم؟! سوم اینکه تقریبا برا فردوسی مشهد چه رتبه ای نیازه
پاسخ ها
کیهان
|
1399/05/26 - 21:55
سلام رضا
از آنجایی که کارشناسی شما روانشناسی نیست، تنها مجاز هستید تا در کنکور ارشد وزارت علوم شرکت کنید و پس از مقطع ارشد می توانید در کنکور دکتری بهداشت شرکت کنید.
به طور تقریبی ارشد بالینی دانشگاه فردوسی(روازانه و شبانه) تا رتبه 70 امکان پذیر است.
موفق باشید:) 

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:
Image result for whatsapp

ناشناس
|
1399/05/10 - 15:34
0
0
وقتتون بخیر ... دو سوال داشتم . اول اینکه اگر ارشد روانشناسی وزارت علوم را خوانده باشیم ، امکان ادامه تحصیل در دوره دکتری برای وزارت بهداشت هست؟! و دوم اینکه برای اپلای کردن کدام شاخه روانشناسی مناسب تر است و آیا در وزارت علوم شانس بیشتری برای بورسیه داریم یا با تحصیل در وزارت بهداشت؟!
پاسخ ها
کیهان
|
1399/05/10 - 19:19
سلام دوست گرامی
فارغ التحصیلان ارشد دانشگاه های علوم می توانند در کنکور دکتری بهداشت شرکت کنند و مشکلی از این بابت وجود ندارد.
متاسفانه در مورد اپلای و ادامه تحصیل در خارج از کشور اطلاعات دقیقی نداریم.
موفق باشید:) 

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:
Image result for whatsapp


 
فاطمه
|
1399/04/20 - 02:56
0
0
سلام من کارشناسی روانشناسی دارم میخوام کنکور ارشد وزارت بهداشت شرکت کنم میخواستم بپرسم دانشگاه های علوم پزشکی ب غیر از ازاد هم شهریه میگیرن و اینکه شهریشون چقدره؟و اینکه با چه رتبه ای می تونم قبول بشم?
پاسخ ها
کیهان
|
1399/04/20 - 16:21
سلام فاطمه
برای قبولی در تهران به طور تقریبی تا رتبه 20 امکان پذیر است و در مورد شهریه هم نمی توان مبلغ مشخصی را گفت چون بسته به تعداد واحد ها و دانشگاهی که انتخاب می کنید ، هزینه متفاوت می باشد.
موفق باشید:) 

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:

Image result for whatsapp

 
سارا
|
1399/04/05 - 23:07
0
0
سلام خسته نباشید، ارشد وزارت بهداشت بالینی با وزارت علوم چه فرقی دارد؟؟
پاسخ ها
کیهان
|
1399/04/06 - 22:16
سلام سارا
وزارت علوم و وزارت بهداشت هر کدام هر سال جداگانه برای خودشان کنکور برگزار می کنند. منابع مطالعاتی این کنکور ها و دانشگاه های وابسته به این وزارت خانه ها متفاوت می باشد. در مقطع ارشد تنها کسانی که کارشناسی شان روانشناسی بوده است می توانند در کنکور وزارت بهداشت شرکت کنند.و اگر شما از دوستان تغییر رشته ای هستید فقط مجاز به شرکت در کنکور وزارت علوم می باشید.
موفق باشید:) 

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:

Image result for whatsapp

نفس
|
1399/03/17 - 15:09
0
0
سلام می خواستم بدونم دانشگاه های زیر نظر وزارت بهداشت و وزارت علوم کدوم دانشگاه ها هستند
پاسخ ها
کیهان
|
1399/03/17 - 20:19
سلام نفس
دانشگاه های وزارت علوم عبارت اند از: دانشگاه تهران، شهید بهشتی، الزهرا،تربیت مدرس،علامه ، فردوسی مشهد و ...
دانشگاه های وزارت بهداشت عبارت اند از : دانشگاه علوم پزشکی ایران،علوم پزشکی شهید بهشتی، علوم بهزیستی و توان بخشی و...
موفق باشید:) 

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:

Image result for whatsapp

 
زهرا
|
1399/02/25 - 02:56
0
0
سلام . من شدیدا بین انتخاب وزارت بهداشت و علوم مردد هستم. ترم آخر کارشناسی هستم و امسال کنکور میدم .میخواستم بپرسم آیا دانشگاه تهران از نظر کار عملی به وزارت بهداشت نزدیک هست؟ اصلا کیفیت اموزشی خوبی در زمینه روانشناسی بالینی داره؟
پاسخ ها
کیهان
|
1399/02/25 - 19:28
سلام زهرا
طبق اطلاع ما کلا دانشگاه های زیر مجموعه وزارت علوم به اندازه وزارت بهداشت متمرکز بر کارورزی  نیستند و بین دانشگاه های وزارت علوم می توان گفت فعلا دانشگاه شهید بهشتی بیشتر بر کارورزی تاکید می کند. اما از نظر علمی و آموزشی قطعا دانشگاه تهران و بهشتی جزو بهترین ها در روانشناسی هستند.
اگر برایتان گذراندن کارورزی الویت است بهتر است بیشتر بر دانشگاه های وزارت بهداشت متمرکز باشید.
موفق باشید:) 

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:

Image result for whatsapp

فاطمه
|
1399/02/15 - 02:22
0
0
سلام وقتتون بخیر. میخواستم‌بدونم شهریه پذیرش شهریه پردازان ارشد روانشناسی بالینی وزارت بهداشت چقدره؟ مثلا واحد مشهد؟
پاسخ ها
کیهان
|
1399/02/15 - 18:46
سلام دوست گرامی
متاسفانه عدد مشخصی نمی توان گفت چون هر سال متغیر است اما به صورت تقریبی ،ترمی 3 میلیون است.برای گرفتن اطلاعات دقیق تر پیشنهاد می کنیم با خود دانشگاه مقصدتان مکاتبه کنید.
موفق باشید:) 

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:

Image result for whatsapp

ناشناس
|
1399/02/13 - 21:05
0
0
با عرض سلام میخواستم بپرسم طبق روال معمول هرکدام از دوره های کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکترای روانشناسی چه در وزارت علوم و چه در وزارت بهداشت چند سال به طول می انجامد؟! با تشکر
پاسخ ها
کیهان
|
1399/02/14 - 21:49
سلام دوست گرامی
به طور کلی مقطع کارشناسی 4 سال، ارشد 2 الی 3 سال و دکتری هم 4 الی 5 سال زمان می برد.
موفق باشید:) 

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:

Image result for whatsapp

ناشناس
|
1399/01/30 - 10:37
0
0
سلام منظور از اینکه 5 روز در هفته باید در انستیتو باشیم و این برنامه ممکنه سنگین باشه ، از صبح تا شب(یعنی تمام وقت) هست یا اینکه مانند یک دانشجوی کارشناسی ارشد که باید طبق روال معمول از صبح تا ظهر(پاره وقت)در دانشگاه حضور داشته باشد؟!
پاسخ ها
کیهان
|
1399/01/31 - 14:43
سلام دوست گرامی
کلاس های دانشگاه معمولا از صبح تا 2 3 بعد از ظهر هست.و البته برنامه ی مشخص و صد در صدی نمیتوان برای دانشگاه ها مطرح کرد چرا که بسته به برنامه ی آموزشی ممکن هست تغییراتی پیش آید.برای مثال به جای 5 روز 4 روز کلاس تشکیل شود.
موفق باشید:) 

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:

Image result for whatsapp

فرهاد
|
1399/01/29 - 17:36
0
0
باسلام و عرض ادب تحصیل در ارشد بالینی وزارت بهداشت چه مدت طول می‌کشد؟ تعداد واحد آن چقدر است؟و در هر ترم چه تعداد واحد میتوان اخذ کرد؟ آیا امکان دارد که دقیقا در چهار ترم تحصیلی آنرا به پایان رساند و همچنین از پایان‌ نامه دفاع کرد؟
پاسخ ها
کیهان
|
1399/01/30 - 16:55
سلام فرهاد
تعداد واحدهای کارشناسی ارشد وزارت علوم و بهداشت با همدیگر تفاوت زیادی نمی کنند و به طور کلی در مقطع ارشد حدود 32 واحد باید بگذرانید. و معمولا در هر ترم 10-12 واحد نیز به دانشجویان داده می شود.
از نظر قانونی هیچ موردی ندارد که ترم 4 پایان نامه تان را دفاع کنید و درستان تمام شود.
موفق باشید:) 

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:

Image result for whatsapp

فرانک
|
1399/01/28 - 21:27
0
0
سلام خداقوت چند سوال ازتون دارم ممنونم که وقت میگذارید من دانشجوی ترم ۲ روانشناسی آزادم به دلیل علاقه‌ای که داشتم این رشته رو انتخاب کردم و برایم مهمه که حتما پیشرفت کنم و با سواد بشم و باتوجه به سن‌ام وقتی برای تلف کردن ندارم طبق برنامه ریزی میتونم دانشگاه رو ۶ ترمه تموم کنم ولی باید ترم تابستان بردارم و ۴ واحد معرفی به استاد و برای بقیه ترمها هم حتما باید ۲۴ واحد بردارم که ۶ ترمه تموم بشه یعنی به طور کلی برنامه‌ام خیلی سنگین میشه هدف‌ام این هست که همزمان با ترم آخر کنکور ارشد بالینی وزارت بهداشت ۱۴۰۱ شرکت کنم و حتما باید رتبه تک رقمی بیارم تا بتونم در دانشگاه ایران پذیرفته بشم باتوجه به این که برنامه سنگینی برای دانشگاه و حتی برای ترم آخر دارم میخواهم از پاییز امسال شروع کنم و برای ارشد وزارت بهداشت ۱۴۰۱ بخوانم و در هر هفته فقط سه روز وقت خالی دارم. باتوجه به شرایطم امکان رتبه تک رقمی ارشد بالینی بهداشت و قبولی در دانشگاه ایران همزمان با ترم آخرم وجود داره؟ اگر منابع کنکور را پاییز ۹۹ تهیه کنم باتوجه به اینکه سال ۱۴۰۱ در کنکور شرکت میکنم منابع تغییر میکنند؟ ببخشید که طولانی شد و متشکرم که وقت میگذارید من مایلم از پاییز ۹۹ با یک رتبه تک رقمی ارشد بالینی که بتوانند به من کمک کنندمشاوره داشته باشم و به من برای رسیدن به هدفم کمک کنند در موسسه شما چنین امکانی وجود داره؟
پاسخ ها
کیهان
|
1399/01/28 - 22:22
سلام فرانک
طبق روال سال های گذشته منابع کنکور تغییر نکرده اند. بنابراین انتظار می رود که در سال های آینده نیز تغییر نکنند. پیشنهاد میکنم در طرح مشاوره رایگان کیهان ثبت نام کنید تا مشاوران برای برنامه ریزی درسی دقیق تر راهنمایی تان کنند.
مشاوره رایگان
در حال حاضر سرکار خانم بی طرفان و اسفندیاری مشاوران تخصصی کنکور ارشد بهداشت کیهان هستند. در لینک های زیر رزومه شان را میتوانید مطالعه کنید.
رزومه خانم مریم بی طرفان
رزومه خانم نسیم اسفندیاری
موفق باشید:) 

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:

Image result for whatsapp

بهناز
|
1399/01/27 - 00:21
0
0
برای ارشد روانشناسی بالینی وزارت بهداشت داشتن مدرک زبان mhle نیازه؟ چون پارسال یه خبری در این مورد گذاشتن بعدش برداشتن چقدر احتمال داره برای کنکور ارشد 1401 الزامی بشه؟
پاسخ ها
کیهان
|
1399/01/27 - 23:44
سلام بهناز
برای کنکور ارشد بهداشت 99 داشتن مدرک زبان MHLE نیاز نیست و ضریب این درس از 2 به 3 تغییر کرده است. اما در مورد سال های بعدی کنکور متاسفانه نمی توان حدسی زد چرا که همه چیز به نظر این سازمان و استراتژی شان برای پذیرش دانشجو بستگی دارد. و تا اطلاعیه ای صادر نکنند، حرفی نمیتوان زد.
موفق باشید:) 

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:

Image result for whatsapp

فائزه
|
1399/01/20 - 10:31
0
0
سلام من امسال مدرک کارشناسی در رشته ی روانشناسی گرفتم تو سایت خوندم که داشتن سابقه ی کار بالینی برای برخی رشته ها در قبولی مهمه و یکی از ضوابطه می خواستم بدونم که من که سابقه کار بالینی ندارم می تونم ثبت نام کنم درکنکور ارشد وزارت بهداشت
پاسخ ها
کیهان
|
1399/01/20 - 21:23
سلام فائزه
برای کنکور ارشد رزومه تحصیلی-شغلی نقشی ندارد و معمولا قوی بودن رزومه برای استفاده از فرصت استعداد درخشان می باشد. 
در کنکور ارشد وزارت بهداشت می توانید شرکت کنید و موردی ندارد.
در صورت تمایل می توانید در طرح مشاوره رایگان کیهان ثبت نام کنید تا مشاوران دقیق تر راهنمایی تون کنند.
مشاوره رایگان 
موفق باشید:)

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:

Image result for whatsapp

سعید قدرتی
|
1398/11/27 - 22:07
0
0
با سلام من کارشناسی روانشناسی دارم ومیخوام برا وزارت بهداشت کنکور بدم ولی زمانه مطالعم خیلی کمه و میخام بدونم اگه از دانشگاه سراسری علوم پزشکی قبول شدم میتونم ساله بعد برا وزارت بهداشت کنکور بدم؟
پاسخ ها
کیهان
|
1398/11/29 - 20:52
سلام سعید 
متاسفانه متوجه منظورتون از دانشگاه سراسری علوم پزشکی نشدم. اما اگر منظورتون دانشگاه آزاد تهران پزشکی هست ، موردی ندارد و می تونید سال بعد برای کنکور بهداشت شرکت کنید. و اگر علوم پزشکی ایران منظورتون هست، خود این دانشگاه از دانشگاه های وزارت بهداشت می باشد.

موفق باشید:)

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:

Image result for whatsapp

 
فاطمه
|
1398/11/03 - 17:53
0
0
سلام.من میخوام گرایش رو روانشناسی تربیتی بخونم، دانشگاه وزارت بهداشت این گرایش رو داره یا فقط بالینی داره؟
پاسخ ها
کیهان
|
1398/11/05 - 15:04
سلام فاطمه

وزارت بهداشت گرایش روانشناسی تربیتی رو ندارد. و اگر به این رشته علاقه دارید می توانید در کنکور وزارت علوم شرکت کنید. 

موفق باشید:)

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
از آخرین اخبار کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!

دکتر خسروی
|
1398/07/29 - 20:00
0
0
ایا با مدرک وزارت علوم بالینی میشه واردبیمارستان شد؟
پاسخ ها
کیهان
|
1398/08/04 - 12:03
سلام دوست گرامی


امکانش وجود داره :)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
از آخرین اخبار کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!
 
نگین
|
1398/07/05 - 10:58
0
0
سلام ببخشید من در رشته روانشناسی دانشگاه ازاد تحصیل میکنم میخواستم بدونم ک ازاد بودن دانشگاهم توی روند ادامه تحصیلم مانعی ایجاد نمیکنه؟یعنی بخاطر این که ازاد بوده برای ارشد و دکتری و ازمونا پیش روم به مشکلی برنمیخورم؟
پاسخ ها
کیهان
|
1398/07/06 - 11:30
سلام نگین


در ارشد که هیچ مشکلی پیش نمیاد. اگر هم ارشد دانشگاه سراسری قبول بشید برای دکتری هم مشکلی نخواهید داشت :)
حتی اگر ارشد هم آزاد بخونید باز هم میشه رزومه رو حسابی پر و پیمون کرد تا برای جلسه مصاحبه دکتری هم احتمال بروز مشکل به حداقل برسه.


موفق باشید
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
از آخرین اخبار کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!
fateme
|
1398/06/28 - 14:09
0
0
سلام عذر میخوام من رشتم علوم تربیتی ،میخواستم بدون جزو وزارت علوم هستم یا بهداشت؟؟؟
پاسخ ها
کیهان
|
1398/06/30 - 11:45
سلام دوست گرامی


متوجه سوالتون نشدم. اگر منظورتون این هست که الان در کجا دارید درس میخونید، زیرمجموعه وزارت علوم هستید. اگر هم منظورتون این هست که کنکور ارشد علوم رو میتونید شرکت کنید یا بهداشت رو، فقط وزارت علوم رو میتونید شرکت کنید و امکان شرکت در آزمون وزارت بهداشت رو ندارید :)


موفق باشید
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
از آخرین اخبار کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!
شیدا
|
1398/06/27 - 17:56
0
0
سلام ببخشید من کارشناسی علوم تربیتی خوندم از اونجایی که با روان و مشاوره تو یه دانشکده بودیم و دروس روانشناسی داشتیم، آیا مرتبط محسوب نمیشه؟؟ نمیتونم وزارت بهداشت شرکت کنم؟
پاسخ ها
کیهان
|
1398/06/30 - 11:34
سلام شیدا


میتونید برای اطمینان بیشتر به دفترچه راهنمای ثبت نام کنکور وزارت بهداشت مراجعه کنید و دقیقتر بررسیش کنید ولی تا جایی که من میدونم فارغ التحصیلان «روانشناسی یا مشاوره» حق شرکت در این کنکور رو دارن. رشته شما چون نه روانشناسی هست نه مشاوره، احتمالا غیرمرتبط محسوب میشه :)


موفق باشید
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
از آخرین اخبار کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!


 
فایزه
|
1398/06/27 - 01:17
0
0
سلام رشته مطالعات خانواده شبیه روانشناسی است واگر مدرک کارشناسی مطالعات رابگیریم میتوانیم مشاورخانواده بشویم
پاسخ ها
کیهان
|
1398/06/30 - 11:14
سلام فایزه


شباهت که نمیشه گفت ولی روانشناسیِ خانواده بخشی از این رشته است. اطلاعات دقیقتری در مورد این رشته و آینده شغلیش ندارم متاسفانه :(


موفق باشید
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
از آخرین اخبار کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!
Zahra
|
1398/06/23 - 23:39
0
0
سلام خسته نباشید من کارشناسی مطالعات خانواده میخونم چون رشته ام بیسش روان شناسی هس میتونم تو آزمون وزادت بهداشت شرکت کنم یا نه ؟؟
پاسخ ها
کیهان
|
1398/06/24 - 12:27
سلام زهرا


تا جایی که من اطلاع دارم فقط با مدرک کارشناسی روانشناسی یا مشاوره میشه در این آزمون شرکت کرد. اگر رشته ی شما زیرمجموعه ای از یکی از این دو باشه میتونید شرکت کنید.

موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
از آخرین اخبار کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!
مائده
|
1398/06/10 - 23:34
0
0
سلام ببخشید من کارشناسیم فیزیوتراپی هست. نمیتونم ارشدوزارت بهداشت بدم؟ روانشناسی سلامت چطور؟ چند نفر میگن میشه سردرگم شدم.
پاسخ ها
کیهان
|
1398/06/11 - 09:31
سلام مائده عزیز،


ببینید شرط شرکت در آزمون کارشناسی ارشد روانشاسی وزارت بهداشت، رشته مرتبط در مقطع کارشناسی هست یعنی رشته های روانشناسی و مشاوره. شما با لیسانس فیزیوتراپی نمیتونید ارشد روانشناسی وزارت بهداشت رو شرکت کنید، اما شرکت در آزمون وزارت علوم مانعی ندارد.


 
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
از آخرین اخبار کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!
فاطمه
|
1398/05/30 - 06:27
0
0
سلام.بازارکاردکتری روانشناسی بالینی وزارت بهداشت چطوره؟ تو بیمارستان ها کار میشه کرد؟
پاسخ ها
کیهان
|
1398/05/30 - 13:56
سلام فاطمه


بله امکانش هست. بازار کار کاملاً بستگی به توانمندی شما و میزان مطالعه و سوادتون داره. اگر وزارت بهداشت باشید شرایط پیدا کردن کار، براتون کمی بهتر خواهد بود :)
 
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
از آخرین اخبار کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!
 
پیام محمدی
|
1398/05/26 - 19:01
0
0
سلام وقتتون بخیر و خوشی باشه ۱. دانشگاه های وزارت علوم و وزارت بهداشت یکسان نیستند ؟ مثل دانشگاه شهید بهشتی یا دانشگاه ایران؟ ۲.دانشگاه های وزارت بهداشت هر سال پذیرش دارند ؟ شاید یک نفر داوطلب یک دانشگاه خاص باشه و کی مشخص میشه که دانشگاه ها پذیرش دارند یا خیر ۳. کدوم یک از دانشگاه های وزارت علوم در مورد قسمت های عملی به خوبی وزارت بهداشت عمل می کنه ؟ ۴. رتبه در کدوم کنکور برای موسسه هایی شبیه شما و کلا مشاوره دارای اعتبار بیشتری هست ؟ ۵. تعهد خدمت وزارت بهداشت چه مدت هست ؟ و این تعهد خدمت به عنوان امتیاز یا مثلا کارورزیی که برای پروانه کار (قبلا) الزامی بود محسوب میشود یا خیر ؟
پاسخ ها
کیهان
|
1398/05/27 - 10:43
سلام پیام


توصیه میکنم از امکان مشاوره رایگان ما استفاده بفرمایید تا همکارانم ظرف چند دقیقه به طور کامل راهنماییتون کنن:
موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
از آخرین اخبار کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!
 
زهرا
|
1398/05/22 - 02:20
0
0
باعرض سلام وزارت بهداشت برای رشته بالینی دردانشگاه آزادهم پذیرش داره اصفهانم جزشهرهای ک پذیرش میکنندهست وتاچه رتبه ای پذیرش داره امکان قبولی برامن ک کارشناسی مشاوره دارم هست
پاسخ ها
کیهان
|
1398/05/24 - 11:42
سلام زهرا


تا جایی که من اطلاع دارم در مقطع ارشد، وزارت بهداشت برای روانشناسی بالینی در دانشگاه آزاد پذیرش نداره، مگر اینکه امسال اضافه شده باشه که بعید هست. به دفترچه رجوع بفرمایید.
اینکه کارشناسیتون مشاوره هست مشکلی ایجاد نمیکنه و امکان شرکت در آزمون وزارت بهداشت رو دارید :)

موفق باشید
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
از آخرین اخبار کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!
 
نرگس
|
1398/05/19 - 01:47
0
0
سلام، ارشد روانشناسی بالینی وزارت بهداشت تعهد خدمت دارد؟
پاسخ ها
کیهان
|
1398/05/19 - 13:49
سلام نرگس


بله تعهد خدمت داره :)
 
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
از آخرین اخبار کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!
 
سید
|
1398/05/07 - 22:08
0
0
سلام میخواستم ببینم برای شرکت در ازمون ارشد وزارت بهداشت روانشناس باید ۲ سال سابقه کار بالینی داشته باشیم؟
پاسخ ها
کیهان
|
1398/05/08 - 12:18
سلام سید


خیر نیازی نیست. فقط رشته کارشناسیتون روانشناسی یا مشاوره باشه :)

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
از آخرین اخبار کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!
 
نسییم
|
1398/05/05 - 01:44
0
0
سلام خسته نباشید من کارشناسیمو صنایع غذایی خوندم دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، با توجه به اینکه دوره ی کارشناسیمو تو وزارت بهداشت بودم میتونم ارشد روانشناسی بالینی وزارت بهداشت کنکور بدم؟
پاسخ ها
کیهان
|
1398/05/05 - 15:27
سلام نسیم


خیر، برای وزارت بهداشت محل تحصیل مهم نیست، مرتبط بودن رشته کارشناسی و ارشد هست. بنابراین فقط به کسانی که رشته شون روانشناسی یا مشاوره باشه اجازه شرکت میده :)

موفق باشید
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
از آخرین اخبار کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!
 
نازنین
|
1398/05/02 - 11:34
0
0
سلام اگه فردی لیسانس غیر مرتبط داشته باشه فوق لیسانس روانشناسی از علوم بگیره میتونه دکترا وزارت بهداشت شرکت کنه؟
پاسخ ها
کیهان
|
1398/05/02 - 16:45
سلام نازنین


امکانش وجود داره اما درصورتی که در کنکور دکتری بهداشت رتبه ی تک رقمی بیارید و بتونید به مرحله مصاحبه برسید، باید رزومه ی کار بالینیِ حسابی پر و پیمونی هم داشته باشید :)

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
از آخرین اخبار کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!

 
مریم
|
1398/04/17 - 02:36
0
0
سلام اررشد رو تموم کردم و فقط دفاع مونده که تا آخر مرداد اون هم انجام میشه میخواستم ببینم برای دکتری وزارت بهداشت چه موقع و چگونه باید شرکت کنم سپاس
پاسخ ها
کیهان
|
1398/04/17 - 14:04
سلام مریم


کنکور دکتری وزارت بهداشت امسال اواخر خردادماه برگزار شد. معمولا اردیبهشت یا خرداد برگزار میشه. ثبت نامش هم بهمن ماه هست معمولاً. فعلا میتونید مطالعه تون رو برای آزمون شروع کنید تا زمان ثبت نام بشه.
برای دریافت یک جلسه مشاوره رایگان ویژه کنکور دکتری وزارت بهداشت، به این لینک برید و نامتون رو ثبت کنید تا در اولین فرصت با شما تماس بگیریم :)

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
از آخرین اخبار کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!
مهناز
|
1398/03/25 - 20:41
0
0
سلام من ترم 4 روانشناسی پیام نور ام برای ارشد میخوام بهداشت بالینی رو بدم دکتری رو که میتونم بگیرم یا نه
پاسخ ها
کیهان
|
1398/03/26 - 11:14
سلام مهناز


دقیق متوجه سوالتون نشدم. وقتی هم کارشناسی روانشناسی خوندید هم ارشد رو از وزارت بهداشت بگیرید، چرا نتونید دکتری بگیرید؟
 
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
از آخرین اخبار کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!
 
نازنین
|
1398/03/08 - 11:50
0
0
سلام میخواستم بدونم چه تفاوتی بین دانشگاه ازاد وزرات علوم و دانشگاه ازاد وزارت بهداشت هست؟؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1398/03/10 - 14:47
سلام نازنین 

برای وزارت بهداشت دانشگاه آزاد رشته ی روانشناسی پذیرش نداره. 


موفق باشید:) 
سارا
|
1398/01/26 - 20:55
0
0
سلام، من دانشجوی ترم دو روانشناسی هستم و خیلی علاقه مندم که چنتا از کتابهای مهم و سنگین ارشد وزارت بهداشتو از الان مطالعه کنم اگه ممکنه چنتا از کتابهای کاربردی از منابع وزارت بهداشت بهم معرفی میکنید
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1398/01/28 - 22:50
سلام سارا

اینکه کدوم کتابا رو مطالعه کنید بستگی به عوامل بسیاری داره که پاسخ اون در قالب یک کامنت نمی گنجه برای همین توصیه ی ما به شما این هست که از خدمات مشاوره رایگان کیهان (02166475618 الی 20) تماس بگیرید.
اما به عنوان پاسخ اجمالی شما میتونید با توجه به سطح توانایی در درس زبان و یا آمار مطالعه تونو شروع کنید.


موفق باشید:)


از آخرین اخبار کنکور ارشد ودکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!
فاطمه قاسمی
|
1397/11/30 - 11:44
0
0
سلام.خسته نباشید. من کارشناسی معدن خوندم وخیلی علاقه دارم ارشدروانشناسی بالینی بخونم.آیا این امکان وجودداره که بخونم ارشد وزارت علوم یا بهداشت؟بعد علاقه دارم دکتراهم ادامه بدم برای دکترا چی وزارت بهداشت میتونم بخونم ودوست دارم عضوهیئت علمی بشم ایا این امکان وجود داره.باتشکر
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1397/12/02 - 21:49
سلام فاطمه 

ارشد وزارت بهداشت فقط مختص دوستانی هست که کارشناسی مرتبط دارند اما شما میتونید بالینی وزارت علوم شرکت کنید از طرفی برای دکترا میتونید وزارت بهداشت شرکت کنید چون ارشدتون مرتبط خواهد بود. در مورد هیات علمی شدن هم بله امکانش هست و مشکلی وجود نداره. 

موفق باشید:)
امین
|
1397/11/24 - 20:24
0
0
با سلام دانشگاه علوم پزشکی تبریز واسه روانشناسی بالینی پذیرش نداره؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1397/11/26 - 22:35
سلام امین

خیر پذیش رشته ی بالینی محدود به چند شهر مثل تهران، کرمانشاه زنجان و ... هست.

موفق باشید:)

از آخرین اخبار کنکور ارشد ودکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!
حامد رحیمی
|
1397/11/13 - 02:49
0
0
سلام توی دفترچه ثبت نام ارشد وزارت بهداشت در تذکری گفته شده افراد باید ۲ سال سابقه کار بالینی داشته باشند!! پس بلافاصله بعد از فارغ التحصیلی نمیتوان شرکت کرد؟ برای روانشناسی بالینی
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1397/11/13 - 19:46
سلام حامد

خیر چنین موردی نیست و بسیاری از افرادی که در کنکور بهداشت شرکت می کنند هنوز دانشجو هستند. بنابراین نگران نباشید .

موفق باشید:)


از آخرین اخبار کنکور ارشد ودکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!
ناشناس
|
1397/09/21 - 00:48
0
0
سلام من امسال ارشد کنکور دادم روزانه قبول شدم بنا به دلایلی نرفتم دانشگاه و سال آینده محروم شدم می خواستم بدونم این محرومیت شامل کنکور روان شناسی بالینی وزارت بهداشت هم میشه یا فقط محروم از شرکت در وزارت علوم هستم .ممنون
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1397/09/22 - 21:57
سلام دوست عزیز

بله شما میتونید در کنکور وزارت بهداشت شرکت کنید و مشکلی وجود نداره.

موفق باشید:)

از آخرین اخبار کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!
فاتح
|
1397/09/20 - 08:26
0
0
سلام خسته نباشید متشکرم از راهنمایی های خوبتان. آیا موسسه کیهان برای ارشد روانشناسی بالینی وزارت بهداشت (تاکیداً وزارت بهداشت) برای تمامی منابع اعلام شده از سوی این وزارت کتابهای تست دارد؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1397/09/20 - 22:03
سلام فاتح

بله کیهان برای وزارت بهداشت کتاب های تست منسجمی آماده کرده برای سفارش میتونید با شماره های 02166475618 الی 20 تماس بگیرید تا همکاران ما در بخش پذیرش شما رو راهنمایی کنند.

موفق باشید:)


از آخرین اخبار کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!
فاتح
|
1397/09/18 - 10:12
0
0
سلام و متشکر از پاسخگویی میخواستم بدونم برای ارشد روانشناسی بالینی وزارت بهداشت چند درصد معدل دخیل هست وآیا اگر خوب مطالعه داشته باشیم با معدل 13کارشناسی میتوان قبول شد؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1397/09/18 - 22:52
سلام فاتح

بله نگران این موضوع نباشید مهم ترین ملاک رتبه ی شما هست و اگر رتبه ی خوبی به دست بیارید تاثیر معدل به مراتب اهمیت کمتری رو خواهد داشت.

موفق باشید:)

از آخرین اخبار کنکور ارشد ودکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!
نازنین
|
1397/07/23 - 03:53
0
0
سلام ممنون از اطلاعات خوبتون. میخواستم بپرسم که بنده کارشناسی روانشناسی و آموزش کودکان استثنائی دارم میتونم کنکور وزارت بهداشت بدم؟؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1397/07/29 - 14:51
سلام نازنین 

بله بله شما میتونید در این کنکور شرکت کنید. 

موفق باشید:)
میلاد
|
1397/07/06 - 11:48
0
0
سلام. من کارشناسی رو یک رشته فنی خواندم. می خواستم کارشناسی ارشد رو بنا به علاقه روانشناسی بالینی بخوانم،چند ماهی است که صحبت میشه رشته روانشناسی بالینی به وزارت بهداشت انتقال پیدا می کند و این کار قطعی است! با وجود عدم اجازه تحصیل در وزارت بهداشت به کسانی که کارشناسی را عیر مرتبط خوانده اند، امکان شرکت در این آزمون و گرفتن مجوز کار بعد از اخذ مدرک ارشد یا دکتری هست؟!
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1397/07/07 - 23:10
سلام میلاد

بحث انتقال برای دو سال پیشه که کاملا رد شد و نیازی نیست نگران چنین موضوعی باشید و میتونید با آرامش به مطالعه تون بپردازید.

موفق باشید:)

از آخرین اخبار کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!
mahan
|
1397/06/05 - 18:10
0
0
سلام،خسته نباشین من دانشجوی ترم ۳روانشناسی عمومی هستم،و میخوام خودم رو برای ارشد بالینی اماده کنم،ب نظرتون منابعی ک پاس کردم رو بخونم از امسال یا تمام منابع ارشدرو از امسال شروع ب خوندن کنم؟ خیلی ممنون
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1397/06/05 - 23:17
سلام ماهان 

سوالتون واضح نیست بیشتر توضیح بدید شما دانشجوی ارشد هستید؟ 
سجاد نوری
|
1397/05/27 - 10:33
0
1
سلام. من از دانشگاه فرهنگیان مدرک گرفتم که عنوان لیسانسمو راهنمایی و مشاوره گرایش فعالیت های پروشی ذکر کردن....این موضوع مشکلی برای شرکت در آزمون وزارت بهداشت پیش نمیاره؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1397/05/28 - 23:01
سلام سجاد

اگر عنوان اصلی رشته ی شما رشته ی مشاوره باشه خیر مشکلی نیست.

موفق باشید:)

از آخرین اخبار کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!
امیر
|
1397/05/01 - 22:52
0
0
سلام ببخشید من بررسی کردم بعضی دانشگاه های وزارت علوم با وزارت بهداشت یکسانن این قضیش چیه یعنی کادر اساتید یکی هستش؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1397/05/02 - 00:09
سلام امیر

خیر دانشگاه ها یکسان نیست به طور مثال دانشگاه شهید بهشتی رشته ی روانشناسی بالینی ارائه میده که زیر نظر وزارت علومه و دانشگاه علوم پزشکی بهشتی رتشه ی بالینی بهداشت رو ارائه میده.

موفق باشید:)

از آخرین اخبار کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!
مرجان
|
1397/03/30 - 10:50
0
0
سلام میخواستم بدونم اگه کسی دانشجوی ارشد وزارت علوم باشه ، میتونه کنکور ارشد بهداشت شرکت کنه ؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1397/03/30 - 21:36
سلام مرجان

خیر چنین امکانی نیست و حتما باید انصراف بدید.

موفق باشید:)

از آخرین اخبار کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!
مرجان
|
1397/03/19 - 00:14
0
0
سلام.خسته نباشید من مدرک کارشناسی روانشناسی دارم اگر کنکور وزارت بهداشت شرکت کنم بعد از کارشناسی ارشد برای دکترا میتوانم روان پزشکی بخوانم؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1397/03/19 - 13:55
سلام مرجان

خیر! تخصص روانپزشکی برای کسی هست که مدرک دکتری پزشکی عمومی داشته باشه .

موفق باشید:)

از آخرین اخبار کنکور ارشد ودکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!
حسینی
|
1397/02/25 - 21:35
0
1
سلام من دانشجوی دکترای دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی ام برام جالب بود سوالاتون،شما میتونید با دانلود دفترچه آزمون ارشد یا دکترا به همه سوالاتون برسین و ضمنا اینو بگم که روی درس زبان تمرکز کنید خیلی مهم هستش
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1397/02/26 - 23:12
سلام دوست عزیز

ممنون از نظر ارزشمند شما

موفق باشید:)

از آخرین اخبار کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!
Alireza
|
1397/02/13 - 12:06
0
1
سلام... ببخشید من دانشجو رشته روانشناسی دانشگاه آزاد هستم و بدون کنکور ثبت نام کردم.. سوالم اینکه آیا من مشکلی برای شرکت در کنکور وزارت بهداشت ارشد خواهم داشت؟؟
آرش
|
1396/12/10 - 02:27
0
0
سلام. من دانشجوی ترم ۴ روانشناسی هستم.شدیدا به بالینی وزارت بهداشت علاقه دارم و میخوام تمرکزمو بذارم روی آزمون وزارت بهداشت.میخوام از الان شروع کنم ولی خیلی سردرگمم.نمیدونم از کجا شروع کنم؟وقتی هم میخونم خیلی با سرعت کند پیش میرم... اگه راهنمایی کنید ممنون میشم
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1396/12/11 - 16:18
سلام آرش 

شما بهتره با توجه به زمان کافی روی زبان و آمارتون وقت بزارید، برنامه ریزی منجسمی رو داشته باشید و ببینید در کدوم درس نقاط قوت و در کدوم درس نقاط ضعف دارید. پیشنهاد میکنم از مشاوره ی رایگان ما برای اطلاعات بیشتر بهره بگیرید. تماس با 02166475618 الی 20 

موفق باشید:))

گروه آموزشی کیهان 

از آخرین اخبار ارشد ودکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!
سینا
|
1396/10/29 - 17:46
0
0
سلام من یه سوال داشتم میخواستم بدونم که ارشد روانشناسی با دکتری روانشناسی چه فرقی دارند چون من فهمیدم که دکتری روانشناسی بیش تر پول میگیرند
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1396/10/29 - 22:12
سلام سینابله تعرفه ی فارغ التحصیلان مقطع دکتری، بالاتر از فارغ التحصیلان مقطع ارشد هست.موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان
مریم
|
1396/10/18 - 17:03
0
0
سلام، من میخوام ارشد روانسنجی شرکت کنم ، اطلاعات زیادی ندارم کارشناسی روانشناسی دارم میخونم روانسنجی وزارت علوم و بهداشت فرق داره، چطوریه؟ کدوم بهتره؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1396/10/18 - 23:39
سلام مریمما به صورت تخصصی در حوزه رشته روانشناسی (گرایش های بالینی، عمومی و تربیتی) و مشاوره فعالیت داریم، اطلاعاتی در خصوص رشته روانسنجی نداریم :(موفق باشید
گروه آموزشی کیهان
احمدی
|
1396/10/02 - 20:42
0
0
سلام. پذیرش در وزارت بهداشت محدودیت سنی داره؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1396/10/02 - 23:11
سلام دوست گرامیتا جایی که من اطلاع دارم خیر محدودیتی نیست. اما بهتره به دفترچه ی این آزمون هم مراجعه بفرمایید. اگر محدودیتی باشه، حتما در دفترچه ذکر شده.


موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان

مهدیه
|
1396/08/25 - 23:47
0
0
با سلام من فارغ التحصیل کارشناسی ارشد پرستاری هستم میتونم امسال دکترای روانشناسی بالینی وزارت علوم رو امتحان بدم
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1396/08/27 - 20:09
سلام مهدیهدر دفترچه کنکور ذکر شده که رشته های زیر امکان شرکت در این آزمون رو دارن: 

موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان
 

آیدا
|
1396/08/20 - 15:25
0
0
سلام،من حدود ۸ سال پیش روان شناسی عمومی خوندم و میخوام ارشد شرکت کنم تفاوت گرایش های روان شناسی و مشاوره رو میخوام از لحاظ علمی و کار.میخوام آزاد بیارم از الان بخونم امکانش هست برای بالینی.و آزمون ازاد چ زمانی هست
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1396/08/20 - 20:44
سلام آیدا


برای دریافت اطلاعات در خصوص گرایش های روانشناسی به لینک زیر مراجعه بفرمایید:
http://www.kayhanravan.ir/fa/gerayeshha.aspx
برای دریافت اطلاعات در خصوص رشته مشاوره به لینک زیر مراجعه کنید:
http://www.kayhanravan.ir/fa/moarefi-ravan2.aspx

آزمون آزاد و سراسری با هم ادغام شدن و صرفاً یک آزمون برگزار میشه در اردیبهشت ماه سال 97.
برای دریافت اطلاعات دقیقتر میتونید از امکان مشاوره رایگان ما استفاده بفرمایید:
02166475618 الی 20


موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان

مینا
|
1396/08/07 - 18:24
0
0
با سلام و خسته نباشید من ترم 3 کارشناسی رشته علوم تربیتی دانشگاه شهید بهشتی هستم میخوام تو کنکور ارشد رشته روانشناسی بالینی بدم و الانم بعضی از منبع مون با رشته روانشناسی مطابق هست و اونا رو میخونم میتونم جزوه های کیهان رو بگیرم و بخونم ؟ و کی شروع به خوندن واسه ارشد کنم؟؟ راهنماییم کنید
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1396/08/08 - 15:58
سلام مینا


توصیه ما به شما، در این مقطع زمانی که هنوز ترم 3 هستید، مطالعه برخی کتاب های مرجع اصلی هست، مثلا کتاب روانشناسی بالینی فیرس، آسیب شناسی روانی هالجین، ...
بهترین زمان برای شروع مطالعه کنکوری و خریداری جزوات کیهان، یک سال پیش از کنکورتون هست :)


موفق باشید
گروه آموزشی کیهان

پگه
|
1396/08/01 - 02:46
0
0
سلام به فارغ التحصیل های ارشد و دکترای بالینی وزارت بهداشت کد نظام پزشکی تعلق میگیره؟؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1396/08/01 - 21:11
سلام پگاه


تا جایی که من اطلاع دارم روانشناس های بالینی مجوزشون رو از سازمان نظام روانشناسی دریافت می کنند و کد نظام روانشناسی بهشون تعلّق می گیره :)


موفق باشید
گروه آموزشی کیهان

امیرحسین
|
1396/06/15 - 15:31
0
0
سلام من دانشجوی ترم یک هستم دانشگاه دولتی قصد دارم برای فوق بالینی بخونم و برای وزارت بهداشت اقدام کنم. سوالم شاید کمی بی منطق باشه .میخواستم بدونم اگه یک نفر مثل من که ۴سال واسه لیسانس وقت داره بعدش قصد ازمون دادن برای وزارت بهداشت رو داره چجوری باید این ۴سال رو بگذرونه و پاس کنه تا برای آزمون خوب اماده باشه؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1396/06/15 - 22:42
سلام امیرحسیناین خیلی خوبه که شما اینقدر آینده نگر هستید و از ترم یک به فکر ارشدتون هستید!
برای مطالعه کنکوری شما باید نهایتاً 1 سال پیش از آزمونتون شروع کنید و ما میتونیم به خوبی کمکتون کنیم... اما از الان میتونید منابع این آزمون رو تهیه کنید (کلیک کنید) و کم کم مطالعه آزاد روشون داشته باشید، کتاب های بسیار خوب و پایه ای هستن و برای افزایش اطلاعات هم مفید هستن به هر حال :)


موفق باشید
گروه آموزشی کیهان

فرشته
|
1396/06/11 - 03:09
0
0
سلام من لیسانس روانشناسی عمومی دارم و بعد دوسال مخوام برای ارشد بالینی اقدام کنم.سوالم اینه ک میتونم دوتا ازمون رو شرکت کنم یا خیر؟ توی این مدت زمانی دروس روانشناسی رو کمی فراموش کردم همین جزوات رو بخونم برای ارشد کفایت میکنه برای قبولی با رتبه خوب؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1396/06/11 - 23:31
سلام فرشته


بله امکان شرکت در هر دو آزمون وجود داره اما نیاز به برنامه ریزی بسیار دقیقی داره.
به این لینک مراجعه کنید
بله بله جزوات به لحاظ محتوایی درصد پوشش دهی بسیار بالایی دارن (کلیک کنید)، اما اینکه رتبه خیلی خوب بیارید بستگی به نحوه مطالعه و مرور و ... داره.
میتونید از امکان مشاوره رایگان ما استفاده بفرمایید تا به طور کامل راهنماییتون کنن:
02166475618 الی 20


موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان

گلی
|
1396/05/21 - 22:50
0
0
سلام میشه درمورد بورد تخصصی وزارت بهداشت توضیح بدید؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1396/05/21 - 23:32
سلام گلی


متاسفانه اطلاعات من هم در این زمینه محدود هست، اما در حدی که من میدونم، منظور چیزی مشابه بورد تخصصی ای هست که پزشکان دریافت میکنند.
من پیامتون رو منتشر میکنم، اگر سایر مخاطبان اطلاعاتی دارن، خوشحال میشیم با ما درمیون بذارن :)


موفق باشید
گروه آموزشی کیهان

Mahya
|
1396/05/21 - 22:09
0
0
سلام اگر مدرک کارشناسی غیر مرتبط داشته باشی ولی ارشد بالینی وزارت علوم خونده باشی،میتونیم برای دکترا وزارت بهداشت بخونیم؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1396/05/21 - 23:34
سلام دوست گرامی


از نظر امکان شرکت فکر میکنم مشکلی وجود نداره. اما شانستون در مرحله مصاحبه کمی پایین میاد...
که این رو هم میتونید با جمع آوری رزومه مناسب در حوزه کار بالینی (سابقه کار بالینی و کارورزی...) و آمادگی کامل برای پاسخ دهی به تست های کنکور، جبران کنید :)
توصیه میکنم از امکان مشاوره رایگان دکتری کیهان استفاده بفرمایید تا همکارانم دقیقتر راهنماییتون کنن:
02166475618 الی 20


موفق باشید
گروه آموزشی کیهان

زهرا
|
1396/04/20 - 15:58
0
0
سلام خسته نباشید.من لیسانس ریاضی دارم ولی ارشد بالینی میخوام بخونم چون علاقه زیادی به روانشناسی دارم.مقصد دارم مقطع دکترا ادامه بدم و هدفم استاددانشگاه شدنه ولی شنیدم که اگه لیسانس با ارشد ودکترا مرتبط نباشه برای هیئت علمی شدن دچارمشکل میشم،آیادرسته؟؟؟واینکه آیا برای هیئت علمی مهمه که دکترا از وزارت بهداشت باشه یا وزارت علوم؟؟؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1396/04/20 - 17:32
سلام زهرا


تغییر رشته ای در مقطع ارشد کم نداریم، خود من هم تغییر رشته ای هستم و هدفم مشابه هدف شماست. اساتیدی هم داشتم که تغییر رشته ای بوده اند :)
برای هیئت علمی شدن هم تا جایی که من اطلاع دارم، بهداشت یا علوم بودن خیلی تفاوتی ایجاد نمیکنه اما ممکنه اطلاعات من ناقص باشه، بهتره از افراد مطلع اطلاعات بگیرید.


موفق باشید
گروه آموزشی کیهان

علی
|
1396/04/20 - 10:22
0
0
سلام بسیار ممنونم که جواب دادید
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1396/04/20 - 11:48
سلام علی


ما به صورت روزانه (و بعضاً روزی دو بار) سایت رو چک میکنیم و کامنت ها رو پاسخ میدیم :)
هر سوالی داشتید آماده کمک هستیم.


موفق باشید
گروه آموزشی کیهان

علی
|
1396/04/18 - 15:00
0
0
سلام بنده دارای کارشناسی غیر مرتبط با روانشناسی هستم. اما علاقه بسیار زیادی به روانشناسی بالینی ودرمان بیماران دارم. اول میتونم ابتدا ارشد روانشناسی بالینی وزارت علوم بخونم؟ دوم می تونم بعد از ارشد آن شاءالله دکتری بالینی وزارت بهداشت بخونم(موافقت میشه در صورت قبولی ) لطف کنید راهنمایی کنید برام مهمه پیشاپیش از جوابتون ممنونم.
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1396/04/19 - 15:38
سلام علی


1- بله در مقطع کارشناسی ارشد، امکان تغییر رشته برای شما وجود داره.
2- در صورتی که رزومه ای در حوزه کار بالینی و درمانی داشته باشید، امکان قبولیتون در دکتری وزارت بهداشت وجود داره اما شانس بچه های خود وزارت بهداشت بیشتره...


موفق باشید
گروه آموزشی کیهان

از آخرین اخبار کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!
شاهین
|
1396/04/05 - 21:05
0
0
سلام خسته نباشید می خواستم بدونم دانشجویان کارشناسی ارشد وزارت بهداشت چند روز در هفته کلاس دارند ؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1396/04/05 - 22:45
سلام شاهین


تقریبا هر روز! دانشجویان وزارت بهداشت خیلی سرشون شلوغ میشه و باید وقت خیلی زیادتری نسبت به بچه های وزارت علوم برای درس و کلاس ها بذارن :)


موفق باشید
گروه آموزشی کیهان

عضویت در کانال آخرین اخبار کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
حانیه
|
1396/04/01 - 23:44
0
0
سلام... من منظور از بورد تخصصی رو متوجه نشدم.یعنی چی بورد تخصصی که خانم رضایی بالا ذکر کردن؟ و اینکه آیا امکان پیدا کردن شغل در بیمارستان روانپزشکی با کارشناسی ارشد بهداشت وجود داره؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1396/04/02 - 10:54
سلام حانیه


منظور همون تخصصی هست که پزشکان بعد از دوره عمومیشون میگیرن.
دقیقترش رو باید از مشاور تخصصی بهداشتمون بپرسید، من اطلاعاتم محدود هست :)


موفق باشید
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
kimiya
|
1396/03/20 - 02:21
0
0
سلام و خدا قوت به شما چند سوال داشتم ممنون میشم جوابم رو بدید. من ترم شش روانشناسی هستم و دو ترم دیگه فارغ تحصیل میشم و میخوام که ترم اخرم که میشه اردیبهشت 97 کنکور ارشد واسه بالینی بدم تو فاصله حدودا هشت ماهی که زمان دارم از نظر شما میشه واسه وزارت بهداشت سرمایه گذاری کرد؟ یا برای هر دو ازمون ؟ و اینکه گروه اموزشی کیهان همه منابع رو بصورت جزوه داره؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1396/03/20 - 10:08
سلام کیمیا


کنکور بهداشت که احتمالا تیر ماه برگزار میشه و اردیبهشت فقط آزمون سراسری هست. اگر تعداد واحداتون زیاد هست، مطالعه کنکوری کمی براتون مشکل خواهد بود.
بله، گروه آموزشی کیهان برای همه دروس مربوط به کنکور جزوه داره :)
توصیه میکنم از امکان مشاوره رایگان ما استفاده کنید تا همکارانم در خصوص سوالاتتون بهتر و دقیقتر راهنماییتون کنن:
02166475618 الی 20

موفق باشید
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
ملیکا
|
1396/02/06 - 20:47
0
0
سلام میخواستم بدونم رشته روانشناسی گرایش شناختی برای ارشد و دکترا وزارت بهداشت این رشته رو داره یانه؟!
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1396/02/07 - 14:10
سلام ملیکا


خیر وزارت بهداشت نداره :)


موفق باشید
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
سمانه
|
1395/11/18 - 21:23
0
0
سلام من کارشناسی روانشناسی بالینی دانشگاه آزاد خوندم می توان برای ارشد وزارت بهداشت اقدام کنم خیلی دوست بهداشت بالینی قبول شم
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/11/18 - 23:33
سلام سمانه


بله بله برای شما این امکان وجود داره :)


گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
سارا
|
1395/11/04 - 21:12
0
0
سلام وعرض ادب.وزارت بهداشت تا رتبه چند روزانه قبول میشه.‌‌
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/11/05 - 10:36
سلام سارا


تا حدود 30 یا 40 :)


گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
فاطمه
|
1395/10/05 - 17:28
0
0
با عرض سلام و خسته نباشید ببخشید میخاستم بدونم تاریخ ثبت نام کنکور ارشدروان شناسی بالینی وزارت بهداشت چه زمانی هست ممنونتون میشم راهنمایی کنید یاعلی
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/10/05 - 18:28
سلام فاطمه


ثبت نام اسفند ماه هست :)
میتونید به لینک زیر مراجعه بفرمایید:
http://www.kayhanravan.ir/fa/allexams.aspx

موفق باشید
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
حمید
|
1395/09/26 - 13:36
0
0
سلام من ترم آخر کارشناسی هستم و الان میخوام شروع کنم واسه بهداشت بخونم به نظرتون رو چه درسایی بیشتر تمرکز کنم ممنون.یه سوال دیگه اینکه وزارت بهداشت شهریه هر ترم چقدره؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/09/26 - 19:11
سلام حمید


من تخصصی در مورد کنکور وزارت بهداشت ندارم، میتونید به مطالب مشاوره ای ما از خانم شیاسی مشاور بهداشت کیهان رجوع کنید، همچنین میتونید از امکان مشاوره رایگان ما استفاده کنید تا همکاران در بخش مشاوره راهنماییتون کنن:
02166475618 الی 20
شهریه هر ترم مازاد وزارت بهداشت حدود 3میلیون و 500 تومان هست :)

موفق باشید
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
ناشناس
|
1395/08/24 - 19:10
0
0
سلام شما میدونید تعداد شرکت کندگان وزارت بهداشت حدودا چند نفر است؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/08/24 - 23:04
سلام دوست گرامی


حدود 1500 نفر :)


گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
کنکوری
|
1395/08/20 - 14:05
0
0
با سلام . آیا درسته که میگن کسانی که ارشد بالینی وزارت بهداشت قبول میشن از همون ترم اول حقوق دارن و بعد استخدام رسمی میشن؟ لطفا راهنمایی کنین وضعیت اشتغال بعد از گرفتن مدرک در وزارت بهداشت چطوره دراین رشته و در وزارت علوم!!! تشکر
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/08/22 - 17:13
سلام کنکوری


خیر چنین چیزی صحت نداره، حقوقی پرداخت نمیشه و تضمینی هم نمیدن که به فارغ التحصیلان وزارت بهداشت کاری اختصاص بدن اما معمولا این طور هست که این افراد به دلیل کیفیت بالای آموزش در دانشگاه هاشون، شانس زیادی برای کار در کلینیک ها و بیمارستان ها دارن، مجوز هم که برای همه روند ثابتی داره و میتونن دریافت کنن.

موفق باشید
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
فاطمه
|
1395/08/09 - 22:32
0
0
با سلام و عرض احترام. ممنون از سایت خوب شما. خداقوت. من امسال میخوام ارشد روانشناسی بالینی وزارت بهداشت شرکت کنم. علاقه فوق العده زیادی هم به وزارت بهداشت دارم ولی وقتی این صفحه را خواندم کمی نگران شدم. منظورم دوره های کارورزی وزارت بهداشته. 1.آیا این دوره ها را باید در بیمارستان های روانپزشکی بگذرانیم؟ 2.آیا در کارورزی، خودمان مشخص می کنیم که چه نوع بیماران و مراجعینی را درمان کنیم؟ چون من از کارکردن با برخی از بیماری های روانی مانند اسکیزوفرن ها و اختلالات جنسی و مرزی کاملاً بی علاقه ام و گاهاً می ترسم با چنین بیمارارنی روبرو شوم احساس می کنم خظرناکند. ممنون می شوم مرا از این دغدغه نجات دهید.
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/08/10 - 15:13
سلام فاطمه


دوره های کارورزی در هر دانشگاهی متفاوته‌. در بعضی دانشگاه ها باید برید بیمارستان در بعضی دیگر کلینیک. و اینکه بیماران روانی خطرناک نیستند و اتفاقا در طول تحصیل باید یاد بگیرید که با این نوع بیماران چه طور برخورد کنید. در بیمارستان فراوان با افراد اسکیزوفرن برخورد دارید. ولی اگر بعدا کار کلینیکی انجام بدید و در محیط بیمارستان کار نکنید خب با این طور افراد کم تر سر وکار دارید.


گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
تسنيم
|
1395/06/31 - 13:21
0
0
سلام وقتتون بخير من كارشناسي علوم تربيتي هستم ميخواستم بدونم ميتونم كنكور ارشد باليني شركت كنم؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/06/31 - 19:42
سلام تسنیم


بله بله میتونید :)


گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
شمیم
|
1395/05/15 - 23:05
0
0
سلام وقتتون بخیر من ترم اخر روانشناسی پیام نور هستم میخوام ارشد بالینی بخونم نمیدونم کنکور بهداشت رو بخونم یا وزارت علوم؟ سوال دومم اینه که جزوه ها بعضی هاش مشترک هست با کنکور بهداشت... اونایی که مشترک نیست چطوری تهیه کنم؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/05/16 - 12:50
سلام شمیم

اینکه برای کدام کنکور آماده بشید بستگی به تصمیم خودتون داره، همانطور که در متن بالا متوجه شدید، امکانات بهداشت بهتر از وزارت علوم است اما قبولی در کنکور بهداشت بسیار مشکل تر و ظرفیت ها بسیار پایین تر هست.
اشتراک منابع کنکور بهداشت و وزارت علوم حدوداً 30 درصد هست و جزوات مشترکشون هم فقط یک جزوه هست.

با شماره های زیر تماس بگیرید تا دقیقتر راهنماییتون کنن :)
02166475618 الی 20

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
مریم
|
1394/11/14 - 01:30
0
0
بإسلام. من دانشجوی ترم دو روانشناسی(دوره ی کارشناسی ) هستم .امسال رشته روانشناسی گرایشی ندارد و من علاقه مند به روانشناسی بالینی هستم.اما نمیدونم این 4سال کارشناسی رو با این درسایی که اصلا بهشون علاقه ندارم چه جوری سر کنم تابعد بتونم توی آزمون ارشد روانشناسی بالینی شرکت کنم.
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/11/16 - 19:02
سلام مریم

به هرحال برای یک روانشناس بالینی شدن باید این درس ها هم پاس بشه دیگه :)
سعی کنید از الان مطالعه کتاب های مرجع رو شروع کنید و مقالات روز رو تهیه کنید و اطلاعاتتون رو به روز نگه دارید.

موفق باشید
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
ش
|
1394/09/04 - 18:21
0
0
با سلام اگه دوره کارشناسی ارشد و بالینی وزارت علوم بخونی.میشه دکترارو وزارت بهداشت بخونی؟ با تشکر از گروهه خوب کیهان .
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/09/04 - 21:33
سلام دوست عزیزبله میشه اینکارو کرد.


موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
سعید
|
1394/09/04 - 13:29
1
0
سلام ممنون از سایت خوبتون من رشته کارشناسی ام روانشناسی بالینی علاقه ی زیادی ب شرکت در کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت دارم ولی باوجود اینکه منابع وزارت علوم با وزارت بهداشت تا حدودی فرق میکنه دچار سردرگمی شدم خودم فک میکنم اگه وزارت علوم کنکور بدم بهتر باشه چون منابعی ک توی دانشگاه تدریس میشه ب وزارت علوم نزدیک تر ولی از طرفی ب بهداشت علاقه دارم بنظرتون میشه چیکار کرد ؟؟؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/09/04 - 16:01
سلام سعید


این بیشتر به ترجیح و علاقه ی خود شما بر میگرده .تفاوتها هم تا حدود زیادی توضیح داده شدند.


موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
مجید
|
1394/09/02 - 01:45
0
1
سلام خدا قوت من چند تا سوال داشتم با توجه به اینکه من چند سال پیش مدرک کارشناسی م رو گرفتم و تو این مدت کاملا از فضا دور بودم ایا برای شرکت در کنکور وزارت بهداشت وقت کافی دارم؟؟ دوم دوره کارشناسی رشته تحصیلیم روانشناسی عمومی دانشگاه پیام نور بوده ایا مشکلی برای شرکت در آزمون ندارم؟ سوم دفترچه راهنمای ثبت نام کنکور وزارت بهداشت رو از کجا می تونم گیر بیارم و سوال آخر به لحاظ کیفیت آموزش عملی و تجربی کدوم بهتره وزارت بهداش یا وزارت علوم؟ ؟ ممنون
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/09/02 - 12:08
سلام مجید


سوالات مفصلی دارید که پاسخش رو نمیشه اینجا داد.
با کیهان تماس بگیرید مشاوران ما در خدمتتون خواهند بود.
از نظر شرکت شما در آزمون وزارت بهداشت مانعی وجود نداره.


موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
لیلا
|
1394/08/18 - 11:26
0
0
برای ثبت نام ارمون وزارت بهداشت 95باید چی کار کنیم؟؟؟؟؟؟؟؟ ازمون چه موقعی برگزار میشه؟؟؟؟؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/08/20 - 22:29
سلام لیلا

منظورتون کنکور ارشد هست؟ مثل همیشه سر موقعش برگزار میشه، به لینک زیر مراجعه کنید:
http://kayhanravan.ir/fa/allexams.aspx

موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
ریحانه
|
1394/08/02 - 22:27
0
0
سلام این دوره سه ساله رو چه کسانی میتونن برن بگذرونن؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/08/04 - 09:21
سلام ریحانه

فک میکنم این قسمت متن باید حذف بشه چون در ایران روانشناس ها امکان تجویز دارو رو تحت هیچ شرایطی ندارن :)

موفق باشید
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
عاطفه
|
1394/08/01 - 21:26
0
0
سلام یعنی چی وزارت بهداشت ترمیک چیه؟ میشه توضیح کامل بدید!!!!! شهریه داره؟ یعنی آزاده؟ قبولیش چطوره؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/08/01 - 23:08
سلام عاطفه

فکر میکنم منظورشون از ترمیک این هست که هزینه ی هر ترم چقدر میشه، چون کنکور وزارت بهداشت بعد از اینکه رتبه ها و قبولی هاش رو اعلام میکنه یک پذیرش مازاد هم داره که دیگه رایگان نیست و هزینه داره، منظورشون این بوده...
ولی اینکه قبولیش چطوره رو اطلاع دقیقی نداریم متاسفانه :(
کامنتتون رو منتشر میکنم تا اگر کسی اطلاعات دقیقی داشت برامون بنویسه :)

موفق باشید
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
محمد
|
1394/07/26 - 22:46
0
0
NIKBIN ترمی اگر اشتباه نکنم 4.5 تا 5 میلیون تومان
محمد
|
1394/07/26 - 22:42
0
0
سلام.الان دیر نیست برای بهداشت شروع کردن؟؟البته پارسال هم شرکت کردم و نسبتا زمینه ی خوبی دارم.چون رتبم بد نشد.و الان که فاصله ی زمانی بین دوتا کنکور کمه خوبه هر دوتا کنکور رو شرکت کنیم؟؟لطفا راهنمایی کنید.سپاسگذارم
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/07/27 - 09:25
سلام محمد

دیر که نیست، مخصوصا که زمینه ی خوبی هم دارید.
میتونید هر دوتا رو شرکت کنید اما کار منطقی این هست که روی یکیش سرمایه گذاری اصلی رو بکنید، و اون یکی رو هم در کنارش داشته باشید، اگر بخواید الان شروع کنید، هر دو تا کنکور رو هم بخونید خیلی سخت و تقریبا ناممکن هست :)

موفق باشید
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
رضا بریخ زاده
|
1394/07/22 - 17:48
0
0
باسلام...من دانشجوی کارشناسی علوم تربیتی تکنولوزی اموزشی هستم...من عاشق روانشناسی هستم...نسبت به مسائل کودکان وخانواده وتربیت کنجکاوم وعلاقمندم....بنظرتون چون ارشدم وزارت بهداشت نمیتونم شرکت کنم...چیزی رو از دس میدم؟دکترا چی؟تو مصاحبه مشکلی پیش میاد؟؟من عاشق رشته روان بالینی هستم... حالا منابع چی بخونم ارشد بتونم بیام دانشگاههای تهران وشهید بهشتی ممنون
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/07/22 - 19:54
سلام رضا

نه چیزی رو از دست نمیدید، برای وزارت علوم میتونید تلاش کنید و با این همه علاقه ای که دارید میتونید قبول بشید :)
اگر ارشد روانشناسی بخونید میتونید برای دکتری برید وزارت بهداشت(با رزومه ی خوب و تجربه ی کار بالینی)
میتونید تماس بگیرید و جواب تمام سوالاتتون رو طی یک جلسه مشاوره رایگان حضوری یا تلفنی بگیرید. حتما حتما تماس بگیرید و هماهنگ کنید:
02166475618 الی 20

موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
NIKBIN
|
1394/07/05 - 16:24
0
1
وقت بخیر امکانش هس بفرمایین هزینه تحصیل ترمیک برای پذیرش مازاد وزارت بهداشت چقده؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/07/06 - 14:21
سلام دوست عزیز

متاسفانه اطلاعی نداریم :(
کامنتتون رو منتشر میکنم که اگر بقیه دوستان اطلاع دارن، پاسخ بدن.

موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
ملیکا
|
1394/06/01 - 12:04
2
0
یعنی چی مجوز تجویز دارو مگه روانشناسا هم میتوننن دارو رو تجویز کنن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/06/01 - 12:14
سلام ملیکا

طبق چیزی که در متن نوشته شده بعد از گذروندن اون دوره سه ساله، امکانش هست :)

موفق باشید
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
فاطمه
|
1394/03/07 - 16:25
0
1
سلام تو رو خدا بگين چرا فقط مشاوره و روانشناسيا ميتونن باليني وزارت بهداشت كنكور بدن...!!!!!!!! من علوم تربيتي ميخونم ميخام ارشدمو اين رشته ادامه بدم
پاسخ ها
کیهان
|
1394/03/08 - 15:23
سلام فاطمه

این شرط رو خود وزارت بهداشت گذاشته که برای شرکت در هر رشته از چه رشته هایی دانشجو میگیره.
دلایل اصلیش رو باید از خود اونها بپرسید.
قطعا دلایلی برای این کار دارند.


موفق باشید
کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
نظرات كاربران :
نام :
ايميل :
متن نظر : * 
 
متن بالا را وارد نماييد* 
 
.