.
hed

رشته های مجاز برای ارشد روانشناسی

با توجه به تخصص های مختلف که در روانشناسی وجود دارد و بهبود بازار کار , علاقه و گرایش به این حیطه افزایش یافته و نیاز به حضور این رشته در زندگی بسیار محسوس شده است حتی موجب شده بعضی از دانشجویان از رشته های دیگر نیز به فکر تغییر رشته و ادامه تحصیل در این رشته بیفتند. در مقطع کارشناسی ارشد،لازم است بدانید که در گرایش های روانشناسی عمومی، روانشناسی بالینی روانشناسی بالینی کودک و نوجوانو روانشناسی شخصیت، بازار کار یکسان است و فارغ التحصیلان می توانند در مراکز دولتی مثل بهزیستی، شهرداری ، آموزش و پرورش، یا در کلینیک های درمان اعتیاد ; کلینیک های درمانی و مشاوره ای و همکاری با روانپزشکان در زمینه های تشخیصی و درمانی فعالیت کنند و یا با دریافت;مجوز از سازمان نظام روانشناسی برای تاسیس کلینیک مشاوره اقدام نمایند.
یکی از نکاتی که در مورد تغییر رشته به کارشناسی ارشد روانشناسی، باید بدانیم این است که فارغ التحصیلان کارشناسی تمامی رشته ها می توانند در کنکور ارشد روانشناسی وزارت علوم شرکت کنند اما در کنکور ارشد روانشناسی وزارت بهداشت، فقط فارغ التحصیلان روانشناسی مجاز به شرکت می باشند.

 

رشته های مجاز برای شرکت در کنکور دکتری روانشناسی
بسیاری از دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد روانشناسی، مایل به شرکت در کنکور دکتری تخصصی نیز می‌باشند. قبولی در کنکور دکتری روانشناسی شامل 2 بخش است. بخش اول که شرکت در کنکور دکتری روانشناسی وزارت بهداشت یا وزارت علوم می‌ باشد. بخش دوم شامل مصاحبه‌ی تخصصی دانشگاه پذیرنده با داوطلب کنکور دکتری روانشناسی می‌باشد. در مصاحبه‌ی دکتری چند فاکتور مهم بررسی خواهد شد از جمله: تعداد و کیفیت مقالات، میزان تسلط به مباحث تخصصی رشته، نمره مدرک زبان، اشتیاق به آموزش و یادگیری، اعتماد به نفس و علاقمندی به تحقیق. لازم به ذکر است که طول دوره‌ی تحصیل در مقطع دکتری روانشناسی 6 نیم ترم الی 8 نیم‌ترم تحصیلی میباشد. حال به معرفی رشته‌های مجاز کنکور دکتری روانشناسی می;پردازیم.
علوم تربیتی (تمامی گرایش‌ها)
روانشناسی (تمامی گرایش‌ها)

بهداشت و درمان (پزشکی،عمومی،پرستاری)

توان‌بخشی (علوم پزشکی)
مشاوره (تمامی گرایش‌ها)
سنجش و اندازه‌گیری

*تنها تغییر این کد رشته نسبت به سال گذشته،حذف شدن رشته‌ خانواده و سلامت جنسی از مجموعه روانشناسی در آزمون دکتری 1400می باشد .


نکاتی که داوطلبان تغییر رشته ای باید بدانند

در سال های اخیر، روانشناسی یکی از پرطرفدارترین رشته های به عنوان منتخب داوطلبین برای تغییر رشته ای ها بوده است. باتوجه به ماهیت رشته روانشناسی و تمرکز آن روی انسان و مفاهیم مربوط به روان انسان استقبال داوطلبین جای تعجبی ندارد. رشته ­ی روانشناسی در مقطع ارشد در دو وزارت علوم و بهداشت دانشجو می­ پذیرد؛ وزارت علوم در گرایش های بالینی، عمومی، تربیتی، روانسنجی، کودکان استثنایی و روانشناسی صنعتی سازمانی پذیرش داشته و وزارت بهداشت صرفا در رشته روانشناسی بالینی در سه گرایش سلامت، کودک و نوجوان و بالینی محض پذیرش داشته است. داوطلبین تغییر رشته ای امکان شرکت در کنکور وزارت بهداشت را ندارند.
لازم به ذکر است که دانشجویان رشته ی مشاوره( غیر فرهنگیان ) تغییر رشته ای محسوب نمی‌­شوند و این افراد می‌­توانند در کنکور وزارت بهداشت نیز شرکت کنند. دانشجویان رشته ی مشاوره فرهنگیان و علوم تربیتی و تمام رشته های دیگر وزارت علوم و بهداشت تغییر رشته ای مجسوب می­شوند.

توجه: در دی ماه سال 1399 طبق گزارش شورای تحول و ارتقای علوم انسانی، قانونی مبنی بر عدم توانایی شرکت داوطلبین تغییر رشته‌ای کنکور ارشد،در گرایش بالینی وزارت علوم در سال‌های آتی منتشر شد، اما باید بدانید که در سال 1400،قانون منع شرکت رشته‌های مختلف در کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی، از سوی سازمان سنجش به طور قطعی لغو شده و همه داوطلبین تغییر رشته‌ای و علاقمند به گرایش بالینی، می‌توانند در کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی وزارت علوم شرکت کنند.

 
 

معرفی اجمالی گرایش های پرطرفدار وزارت علوم:

در ابتدا باید توجه نمود که گرایش های مختلف روانشناسی به دلیل حیطه های کاری مختص به خودشان ایجاد شده‌اند، در نتیجه داوطلبین می­‌توانند با مشخص کردن هدف خود از ورود به روانشناسی و حوزه­‌ی کاری آینده خود، گرایش مورد نظرشان را راحت‌تر انتخاب نمایند.

گرایش بالینی برای افرادی توصیه می­‌شود که هدف آنها در نهایت روان درمانگری برای اختلالات روانی می­باشد؛ لذا آسیب شناسی اختلالات و رویکردهای درمان اختلالات از جمله موضوعات مهم و لازم برای این گرایش می­باشد و باید توجه داشت که بازارکار این گرایش در اصل مراجع محور است.
گرایش عمومی در روانشناسی روی مباحث کلی و تئوری و نظریه های بنیادین روانشناسی متمرکز است و مناسب افرادی است که به دنبال پژوهش در حوزه های مختلف و کارهای نظری در رشته ی روانشناسی می­‌باشند. باتوجه به اینکه در این گرایش تا حدی روی مباحث آسیب شناسی و مباحث مختلف از دیگر گرایش های روانشناسی نیز کار
می‌­شود، زمینه ای برای افرادی که تمایل به تغییر گرایش به باقی گرایش های روانشناسی در مقاطع بالاتر را دارند ایجاد می‌­کند.

گرایش تربیتی در هر مکان آموزشی و تحصیلی کاربرد دارد. باتوجه به اینکه در این گرایش، مباحث مربوط به فرایندهای یادگیری و اختلالات یادگیری، مشکلات تمرکز، استعداد های تحصیلی و ... مباحثی از این دست بررسی می‌­شوند، لذا برای افرادی که تمایل به کار در محیط های آموزشی، مشاوره تحصیلی و ... هستند، گزینه مناسبی است.
رشته‌ی مشاوره در اصل در تمامی گرایش ها مراجع محور می‌­باشد و افرادی که وارد این رشته می­‌شوند با مردم در ارتباط خواهند بود. درصورتی که رشته ی مشاوره و روانشناسی روی یک پیوستار در نظر گرفته شود، روانشناسی به خصوص روانشناسی بالینی با مشکلات و اختلالت حادتری نسبت به مشاوره در ارتباط است. لذا افرادی تمایل به درگیری با مباحث آسیب شناسی های پیشرفته و اختلالات حاد روانی ندارند، بین گرایش بالینی و رشته ی مشاوره می­توانند به رشته‌ی مشاوره  فکرکنند.  

بازار کار روانشناسی برای تغییر رشته ای ها

سوالی که برای بسیاری از داوطلبین تغییر رشته ای ممکن است پیش بیاید این است که آیا رشته روانشناسی بازار کار خوبی دارد یا خیر؟ در پاسخ به این سوال به چند نکته باید توجه نمود؛ رشته روانشناسی رشته ای دیر بازده است و برای ورود به بازار کار در حیطه ی کاری مد نظر خود، تحصیل و تجربه در کنار یکدیگر نیاز است، لذا در بازه ی کوتاه مدت دست یافتنی نمی‌­باشد. همچنین کار در این رشته به صورت مستقل می‌­باشد و به توانمندی فرد به عنوان روانشناس تکیه دارد. برای مثال در کار درمانگری دانش و توانمندی های فرد به عنوان درمانگر، قدرت جذب و نگه داری مراجع از عوامل موثر در پیشرفت کاری فرد است.

افزایش تعداد کلینیک های روانشناسی در سطح شهر نشان دهنده ی استقبال مردم می­‌باشد. افراد توانمند می‌­توانند روی بازار کار این رشته در طولانی مدت حساب باز نمایند ولی طبق صحبت های پیشین هم افراد بسیار موفق و هم افرادی که به جایگاه مورد نظرشان نرسیده اند، در بین این افراد حضور دارند.
درخصوص تغییر رشته ای ها افرادی که قصد دارند به صورت مستقل در کار روان‌درمانگری یا تاسیس کلینیک های روانشناسی اقدام کنند، نیاز به مجوز از سازمان نظام روانشناسی دارند و شرط صلاحیت داشتن برای درخواست مجوز از این سازمان، تحصیل در دو مقطع متوالی در گرایش های روانشناسی می­‌باشد.(یعنی داوطلبین تغییر رشته‌ای که در مقطع ارشد روانشناسی تحصیل می‌کنند، برای دریافت مجوز کار و تاسیس کلینیک باید مقطع دکتری روانشناسی را نیز پشت سر بگذارند).   اما نکته مهم این است که افرادی که مدرک ارشد روانشناسی گرفته اند نیز می‌توانند در کلینیک‌های روانشناسی غیر شخصی،مشغول به فعالیت شوند و برای این کار نیاز به مجوز مستقل ندارند و مدارک دوره های کارگاهی و کارورزی هایی که گذرانده اند نشان‌دهنده صلاحیت افراد برای شروع به کار می‌­باشد. طی دوسال تحصیل در مقطع ارشد، مسلما از افراد انتظار نمی‌­رود که درمانگران ماهری از آب در بیایند و بعد از اتمام مقطع شروع به کار کنند. لذا دانشجویان در طول دوران تحصیل و بعد از آن حیطه تخصصی خود را انتخاب کرده و دوره ها و کارگاه های مختص آن را می­‌گذرانند و بعد از کارورزی در این حیطه، می­توانند اقدام به کار کنند.


تجربه ی یک تغییر رشته ای موفق

زمانی که درگیر تصمیم گیری برای تغییر رشته بودم، وقتی برای مشورت وارد اتاق استاد راهنمایم دکتر وفاییان که در مکانیک خاک دارای قضیه ای به نام خودش است،شدم. اتاق آراسته به تابلوهای نقاشی و زیر میز خود او نیز مجموعه ای تصویر تابلو های مانه و امپرسیونیست ها بود. استاد از من سوال کرد: تو که به علوم انسانی و ادبیات علاقه داری چرا آن ها را به عنوان یک سرگرمی پی نمی گیری؟ و پاسخم این بود که من نمی توانم این ها را در کنار چیزی داشته باشم. برای من ادبیات خود زندگی است.
در قسمت قبل به دغدغه های مادی مربوط به تغییر رشته پرداختیم. اما زمانی که دغدغه های وجودی و رضایت شخصی مطرح باشد باید به دو مورد توجه کنیم. مورد اول برای تمام رشته ها مطرح است. و مورد دوم خاص رشته روانشناسی است.


نخستین مساله این است که می خواهیم رشته مورد نظر را به عنوان یک حرفه و حیطه کاری برای تمام عمر انتخاب کنیم یا صرفا از مطالعه و کند و کاو در این رشته در کنار فعالیت های اصلی خود لذت ببریم؟

 انتخاب اصلی یا فرعی بودن رشته مورد نظر در کنار سایر مواردی که در زندگی به آن می پردازیم نقش مهمی در تصمیم گیری ما دارد. برای مثال فردی که علاقه دارد در زندگی یا برای بهبود روابط خود از آموزه های روانشناسی استفاده کند لازم نیست دست به تغییر رشته بزند بلکه می تواند با شرکت در کارگاه هایی که اساتید این حوزه در رابطه با موضوعات مختلف برگزار می کنند اطلاعاتی جدید و مفیدی بدست آورد و نحوه به کارگیری آن ها در زندگی خود را نیز یاد بگیرد . یا مادری که علاقه دارد بداند چطور بهتر فرزندان خود را تربیت کند می تواند در کارگاه های فرزند پروری شرکت کند یا از کمک یک مشاور بهره بگیرد. اما شخص دیگری که مثلا از طریق رشته روانشناسی دغدغه کمک به افراد جامعه به طور مستقیم یا درگیر شدن در کار و فعالیت این رشته برای تمام عمر و در یک کلام زندگی کردن با آن رشته را داشته باشد است که لازم است به طور کلی مسیر قبلی خود را عوض کند.

تغییر رشته، تغییر رشته به روانشناسی، تغییر رشته ای ها، دغدغه های وجودی، رضایت شخصی، حرفه، روانشناسی، شغل، کارگاه های روانشناسی، جامعه، روابط شخصی، روابط اجتماعی، کمک به جامعه، تصمیم گیری، تصمیم نهایی

پس دقت کنیدشما می توانید به عنوان مهندس، حسابدار، پرستار یا هر شغل دیگری شاغل باشید، و در عین حال که در آن رشته خدمت می کنید و از مزایای مادی و جایگاه اجتماعی آن منتفع می شوید اطلاعات سرشاری در رابطه با روانشناسی داشته باشید، در کارگاه ها شرکت کنید، و حتی از هنرمندان و نویسندگان حمایت کنید
جنبه دوم تصمیم گیری که خاص رشته روانشناسی است. عده ای از افراد بخاطر مشکلات روحی یا مسایلی که در روابط شخصی و اجتماعی خود دارند به رشته روانشناسی روی می آورند. این کار کاملا نادرست است و تنها گره ای به گره های موجود اضافه می کنند. به هر یک از اساتید رشته روانشناسی با هر دیدگاهی که مراجعه کنید شما را از این کار نهی خواهند کرد. فردی که خود دچار مشکل است نمی تواند نه برای خود و نه برای دیگران گره گشا باشد. چاره کار تنها در مراجعه به مشاور یا روانشناس حاذق و بهره بردن از خدمات درمانی است. پس از طی مراحل درمان و بهبودی کامل فرد اگر همچنان تمایل داشت می تواند وارد رشته شده و خود به درمانگری دارای بینش در این رشته تبدیل شود.
اکنون با در نظر گرفتن مواردی که در این سه نوشتار مطرح کردم می توانید به دیدگاهی کلی برای تصمیم گیری درباره تغییر رشته به روانشناسی دست پیدا کنید. در عین حال هر فرد موارد خاص و مخصوص به خود دارد که باید به طور اختصاصی با کمک مشاوران به آن پرداخت، پس این نوشتارها در نهایت صادر کننده حکم قطعی برای هیچ کس نیستند. 

آقای محمد حسین طهرانی
رتبه 32 کنکور ارشد روانشناسی عمومی وزارت علوم
رشته ی مقطع  کارشناسی : مهندسی عمران

موفق باشید


خدمات مشاوره رایگان کیهان

موسسه کیهان  جهت رفاه حال داوطلبان گرامی در ابتدای مسیر مطالعاتی داوطلبان عزیز اقدام به ارائه خدمات مشاوره رایگان نموده است . این نوع مشاوره  سبب می شود که داوطلب از احساس سردرگمی نجات پیدا کند  و در جهت صرفه جویی در زمان و هزینه بتواند با خیال راحت از خدمات کیهان متناسب با نیاز خود بهره مند گردد برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید

 لینک های مرتبط :

گروه آموزشی کیهان 
کارشناسی ارشد و دکتری روانشناسی

 

نظرات بينندگان
غیر قابل انتشار : 1
در انتظار بررسی: 0
انتشار یافته : 440
اکبر
|
1400/10/24 - 19:17
0
0
کسی که ارشد روانشناسی عمومی بخونه برای دکتری میتونه بره بالینی بخونه؟؟؟؟
پاسخ ها
ادمین
|
1400/10/26 - 11:49

با سلام
بله این امکان وجود داره.

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:

مهدی حسنی
|
1400/10/19 - 00:41
0
0
سلام من مشغول تحصیل تو مقطع کارشناسی اقتصادم میخاستم ببینم برای ارشد میتونم به روانشناسی تغییر رشته بدم!؟
پاسخ ها
ادمین
|
1400/10/26 - 11:53

با سلام
بله برای کنکور 1401 این امکان رو دارید.

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:

شکوفه
|
1400/09/08 - 18:42
0
0
من لیسانس حقوق دارم میتونم فراگیر ارشد روانشناسی بالینی شرکت کنم؟
پاسخ ها
ادمین
|
1400/09/10 - 13:22

با سلام
بله این امکان رو دارید.
برای دریافت مشاوره رایگان  کلیک کنید، تا همکاران طبق نوبت با شما تماس بگیرند.


گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:

 

فاطمه
|
1400/09/03 - 22:41
0
1
سلام وقت شما بخیر بنده کارشناسی مشاوره فرهنگیان خوندم میتونم برای ارشد بالینی وزارت علوم ۱۴۰۱ کنکور بدم یانه ؟؟ چون فقط بالینی میخوام
پاسخ ها
ادمین
|
1400/09/06 - 11:36

با سلام
در حال حاضر امکان شرکت در کنکور ارشد گرایشهای روانشناسی وزارت علوم برای همه ی رشته ها وجود داره. برای دریافت مشاوره رایگان کلیک کنید، تا همکاران طبق نوبت با شما تماس بگیرند.

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:

Azimi
|
1400/08/29 - 20:28
0
0
سلام وقت بخیر من داشنجو ترم۷ مدیریت امور بانکی هستم ،میتونم برای ارشد تغیر رشته بدم و روانشناسی بخونم؟ اگر میشه ،چجوری میتونم این کارو انجام بدم؟
پاسخ ها
ادمین
|
1400/09/02 - 13:16

با سلام
بله امکان شرکت در کنکور ارشد روانشناسی رو دارید.
برای دریافت مشاوره رایگان  کلیک کنید، تا همکاران طبق نوبت با شما تماس بگیرند.

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:

فرزانه
|
1400/08/17 - 10:45
0
0
سلام خسته نباشید من لیسانس تاریخ خوندم میتونم برای سال 1401 ارشد روانشناسی بالینی وزارت علوم شرکت کنم یا نه؟ ممنون
پاسخ ها
ادمین
|
1400/08/23 - 10:05
با سلام

داوطلبان رشته های غیر مرتبط منعی برای شرکت در کنکور ارشد کلیه گرایش های روانشناسی ندارند.
 

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:

مهدیس
|
1400/08/15 - 00:05
0
0
سلام ببخشید من کارشناسی علوم تربیتی خوندم ، برای ارشد روانشناسی تربیتی گرایش آموزش کودکان استثنایی دوست دارم ، بنابراین میتونم کنکور روانشناسی و بدم؟؟؟!!
پاسخ ها
ادمین
|
1400/08/15 - 13:41
با سلام

داوطلبان تغییر رشته ای برای شرکت در کنکور ارشد گرایش های رشته روانشناسی وزارت علوم مانعی ندارند. برای دریافت مشاوره رایگان لطفا نام و شماره تماس خود را از طریق واتساپ به شماره 09190095870 ارسال کنید تا همکاران طبق نوبت با شما تماس بگیرند.

 
 
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره

همین حالا با ما در ارتباط باشید:

Image result for whatsapp
حدیث
|
1400/08/06 - 22:27
0
0
سلام وقتتون بخیر چند درصد احتمال داره که این طرح دوباره به اجرا در بیاد و رشته های غیر مرتبط برای ۱۴۰۲ و بعد از آن نتونن در کنکور ارشد روانشناسی بالینی شرکت کنند؟ آیا برای همیشه این طرح لغو شده؟
پاسخ ها
ادمین
|
1400/08/09 - 10:33

با سلام

در حال حاضر فقط برای کنکور 1401 لغو شده، و هنوز مشخص نیست که برای کنکور 1402 چه تصمیمی گرفته میشه.

 

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:

معصومه
|
1400/08/05 - 14:29
0
0
سلام من کارشناسی آموزش ابتدایی دارم ارشد زیست دارم میخوام دانشگاه آزاد دکترا علوم تربیتی شرکت کنم میتونم؟
پاسخ ها
ادمین
|
1400/08/06 - 09:55

با سلام

موسسه کیهان فقط در حوزه کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره فعالیت می کند. و برای کسب اطلاع بیشتر می تونید به سایت سازمان سنجش مراجعه کنید.

 

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید: 

هلن
|
1400/08/04 - 16:21
0
0
,,سلام..کسی که لیسانس غیر مرتبط داشته باشه برای کنکور ارشد سال آینده (۱۴۰۱) میتونه ارشد بالینی رو شرکت کنه یا اینکه فقط میتونه گرایشهای غیر از بالینی رو آزمون بده
پاسخ ها
ادمین
|
1400/08/06 - 09:48

با سلام

در حال حاضر داوطلبان رشته های غیر مرتبط، محدودیتی برای ورود به کلیه گرایش های ارشد روانشناسی وزرات علوم ندارند.

 

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:

عادلی
|
1400/08/03 - 12:08
0
1
سلام. من کارشناسی هوشبری وزارت بهداشت ام ، میتونم ارشد روانشناسی وزارت علوم شرکت کنم؟ چون ارشد روانشانسی وزارت بهداشت رو نمیشه شرکت کرد. و آیا میشه با مدرک وزارت علوم هیئت علمی شد؟ ممنون بابت پاسختون.
پاسخ ها
ادمین
|
1400/08/06 - 10:02
با سلام

در حال حاضر داوطلبان رشته های غیر مرتبط، محدودیتی برای ورود به کلیه گرایش های ارشد روانشناسی وزرات علوم ندارند. بعد از دریافت مدرک دکتری در رشته روانشناسی و مصاحبه علمی امکان عضویت در هیئت علمی وجود دارد.
 

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:


 
پریا
|
1400/07/28 - 23:38
0
0
سلام. بنده امسال ارشد رشته روانشناسی شناختی قبول شدم هیچ اطلاعی راجع به این گرایش ندارم اگه شما کمی راهنمایی کنید ممنون میشم
پاسخ ها
ادمین
|
1400/08/01 - 11:28

با سلام

برای آشنایی بیشتر با گرایش های روانشناسی کلیک کنید .
شما می تونید برای دریافت مشاوره رایگان لطفا نام و شماره تماس خود را از طریق واتساپ به شماره 09190095870 ارسال کنید تا همکاران طبق نوبت با شما تماس بگیرند.


گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره

همین حالا با ما در ارتباط باشید:

امیر پوربخش
|
1400/06/21 - 17:11
0
0
سلام و عرض ادب آیا مصوبه ممنوعیت پذیرش رشته های غیر مرتبط برای ارشد بالینی در کنکور ۱۴۰۱ لغو شده است یا هنوز رشته های غیر مرتبط نمی توانند ارشد بالینی بخوانند؟
پاسخ ها
ادمین
|
1400/06/27 - 11:13
با سلام

در حال حاضر مانعی وجود نداره و این محدودیت برداشته شده
سارا
|
1400/06/14 - 02:57
0
1
من در کنکور سراسری ارشد روانشناسی قبول شدم و مدرک مقطع کارشناسی چیزه دیگه هست .میخوام در رشته روانشناسی اسلامی مثبت گرا انتخاب رشته کنم..پس از فارغ التحصیلی در چه جاهایی میتوان مشغول به کار شد.چرا این گرایش از روانشناسی مطرح نیست.ممنون میشم پاسخ بدید.
پاسخ ها
admin
|
1400/06/14 - 19:45
سلام.
https://kayhanravan.ir/fa/gerayeshha.aspx به این لینک مراجعه کنید.
داود
|
1400/06/06 - 21:11
0
2
سلام وقت به 9خیر ببخشید من کارشناسی حسابداری دارم میشه ارشد روانشناسی شرکت کنم و این که مقطع دکتری میشه گرایش بالینی رو بزنم ممنون از راهنمایی شما
پاسخ ها
ادمین
|
1400/06/07 - 09:51
با سلام

داوطلبان تغییر رشته ای فقط امکان شرکت در کنکور ارشد گرایش بالینی روانشناسی رو ندارند اما در مورد سایر گرایش ها مشکلی وجود نداره و اگر داوطلبی مدرک ارشد روانشناسی داشته باشه مجاز هست در کنکور دکتری، گرایش های مرتبط با روانشناسی رو انتخاب کنه.
mary
|
1400/06/02 - 12:56
1
0
سلام وقتتون بخیر من کارشناسی زیست شناسی دارم.میتونم برای سال آینده روانشناسی وزارت علوم شرکت کنم؟ممنون میشم راهنمایی کنین
پاسخ ها
ادمین
|
1400/06/06 - 10:32
با سلام

داوطلبان تغییر رشته ای امکان شرکت در کنکور ارشد گرایش بالینی رشته روانشناسی رو ندارند اما در مورد سایر گرایش ها مشکلی وجود نداره.
نرگس
|
1400/05/25 - 23:03
0
0
با سلام من امسال ارشد روانشناسی شرکت کردم اگر رتبم خوب شد میتونم رشته روانشناسی تربیتی انتخاب کنم یا فقط میتونم روانشناسی کودکان شرکت کنم ؟؟؟
پاسخ ها
ادمین
|
1400/05/30 - 12:43
با سلام

شما با توجه به رتبه در گرایش مد نظر میتونید رشتهمحل خودتون رو انتخاب کنید.
هدیه جهانگیری
|
1400/05/16 - 11:46
0
0
ترم ۲ رشته مشاوره هستم ، میتونم با توجه به این مصوبه کنکور ارشد روانشناسی بالینی بدم ؟ بهداشت یا علوم ؟ روانشناسی بالینی کودک و نوجوان چطور ؟
پاسخ ها
ادمین
|
1400/05/30 - 13:01
با سلام

برای دریافت مشاوره رایگان لطفا نام و شماره تماس خود را از طریق واتساپ به شماره 09190095870 ارسال کنید تا همکاران طبق نوبت با شما تماس بگیرند
هدیه
|
1400/05/16 - 02:29
0
0
سلام و وقت بخیر، من الان ترم ۳ کارشناسی رشته مشاوره هستم و میخواستم در نهایت کنکور ارشد روان شناسی بالینی بدم اما با توجه به مصوبه جدید امکان این موضوع نیستش ، بنابراین میخواستم بپرسم این مصوبه شامل رشته روانشناسی بالینی کودک و نوجوان ، میشه ؟ از آنجایی که گفتند گرایش بالینی (و این رشته هم بالینی هستش به نوعی) شک کردم . اما خوب دقیقا این موضوع رو بیان نکردند و به طور کلی گفتند بالینی ... ، یعنی این ممنوعیت شامل دانشجویان با رشته کارشناسی مشاوره هم میشه ؟!!
پاسخ ها
ادمین
|
1400/05/16 - 09:02
با سلام
برای دریافت مشاوره رایگان لطفا نام و شماره تماس خود را از طریق واتساپ به شماره 09190095870 ارسال کنید تا همکاران طبق نوبت با شما تماس بگیرند
مصطفی
|
1400/05/12 - 06:29
0
1
سلام کارشناسی مهندسی شهرسازی دارم میتونم ارشد بدون کنکور روانشناسی بالینی ثبت نام کنم یا نه
پاسخ ها
ادمین
|
1400/05/16 - 09:18
با سلام

اجرای مصوبه امکان شرکت و یا عدم شرکت داوطلبان تغییر رشته ای در گرایش بالینی در ابهام هست ولی در حال حاضر خبری مبنی بر لفو این مصوبه منتشر نشده
ایمان
|
1400/04/21 - 15:56
0
0
سلام راسته که رشته های غیرمرتبط هم میتونند ارشد بالینی شرکت کنند یعنی مصوبه لغو شده
پاسخ ها
ادمین
|
1400/05/06 - 12:23
با سلام

در مورد لغو این مصوبه هنوز صحبتی نشده
محمدرضا
|
1400/04/16 - 16:10
0
1
سلام وقتتون بخیر. من لیسانس معماری دارم، خواستم ببینم ارشد فراگیر پیام نور میتونم بالینی شرکت بکنم؟.
پاسخ ها
ادمین
|
1400/04/17 - 09:24

با سلام

طبق مصوبه اخیر به طور کلی داوطلبان تغییر رشته ای امکان شرکت در کنکور ارشد روانشناسی گرایش بالینی رو ندارند و فرقی نمیکنه که چه نوع دانشگاهی باشه

ساجده
|
1400/04/05 - 18:11
0
0
سلام من دانشجو معلمم و رشته آموزش کودکان استثنایی میخونم.آیا میتونم ارشد بالینی شرکت کنم؟
پاسخ ها
ادمین
|
1400/04/07 - 12:13
با سلام

طبق مصوبه جدید امکان شرکت در کنکور ارشد گرایش بالینی روانشناسی برای داوطلبان رشته های غیر مرتبط مجاز نیست اما در مورد سایر گرایشها صحبتی نشده است.

برای دریافت مشاوره رایگان لطفا نام و شماره تماس خود را از طریق واتساپ به شماره 09190095870 ارسال کنید تا همکاران طبق نوبت با شما تماس بگیرند.
مریم
|
1400/03/21 - 14:05
0
0
سلام ،من دانشجو معلمم و رشته آموزش مشاوره و راهنمایی میخونم.امکانش هست بتونم برای ارشد بالینی شرکت کنم؟
پاسخ ها
ادمین
|
1400/03/23 - 09:27
با سلام

طبق مصوبه جدید داوطلبان تغییر رشته ای امکان شرکت در گرایش بالینی رو ندارند، اما در مورد سایر گرایش ها صحبتی نشده. 

برای دریافت مشاوره رایگان لطفا نام و شماره تماس خود را از طریق واتساپ به شماره 09190095870 ارسال کنید تا همکاران طبق نوبت با شما تماس بگیرند .

موفق باشید
سینا الهویردی زاده
|
1400/03/18 - 02:47
0
1
با سلام ، با مدرک کارشناسی علوم تربیتی در چه گرایش های روانشناسی میتوان کنکور ارشد داد و آیا با مدرک کارشناسی علوم تربیتی میتوان کنکور ارشد مشاوره داد ؟
پاسخ ها
ادمین
|
1400/03/18 - 09:54

با سلام

طبق مصوبه اخیر ، داوطلبان رشته های غیر مرتبط فقط در گرایش بالینی امکان شرکت ندارند ولی برای سایر گرایش های روانشناسی مانعی وجود نداره و با مدرک  تحصیلی شما امکان شرکت در کنکور ارشد مشاوره هست.

سینا الهویردی زاده
|
1400/03/18 - 02:44
0
1
با سلام ، با مدرک کارشناسی علوم تربیتی در چه گرایش های روانشناسی میتوان کنکور ارشد داد و آیا با مدرک کارشناسی علوم تربیتی میتوان کنکور ارشد مشاوره داد ؟
پاسخ ها
ادمین
|
1400/03/18 - 09:54

با سلام

طبق مصوبه اخیر ، داوطلبان رشته های غیر مرتبط فقط در گرایش بالینی امکان شرکت ندارند ولی برای سایر گرایش های روانشناسی مانعی وجود نداره و با مدرک  تحصیلی شما امکان شرکت در کنکور ارشد مشاوره هست.

پريسا
|
1400/02/26 - 21:02
0
0
سلام،در متن کامل خبر اومده که شرط پذیرش داوطلبان أرشد بالینی مصاحبه هم هست. یعنی هم کنکور هم مصاحبه؟ لطفا یه نفر به من جواب بده یعنی بعد از پذیرش بأید مصاحبه هم بدیم واسه پذیرش؟
پاسخ ها
ادمین
|
1400/03/06 - 09:56
با سلام

در حال حاضر در مورد مصاحبه چیزی مشخص نیست و سازمان سنجش در این مورد اطلاعیه ای صادر نکرده.
پريسا
|
1400/02/26 - 18:08
0
0
با سلام خدمت شما، سوالي كه داشتم اينه كه با توجه به قوانين جديد تصويب شده در مورد أرشد روانشناسي باليني، أين مسألة حقيقت داره كه علاوه بر كنكور أرشد براي پذيرش در اين رشته بأيد مصاحبه هم داد، يعني هم كنكور هم مصاحبه ؟ باتوجه به متن خبر منتشر شده أين سوالو پرسيدم ، ممنون مي شم جواب بديد.
پاسخ ها
ادمین
|
1400/03/06 - 09:57
با سلام

در حال حاضر در مورد مصاحبه در مقطع ارشد چیزی اعلام نشده و سازمان سنجش اطلاعیه ای صادر نکرده
ساحل
|
1400/02/12 - 19:51
0
0
سلام خسته نباشید ببخشید من لیسانس ژنتیک دارم میخواستم ببینم یعنی الآن نمیتونم ارشد روانشناسی کودک و نوجوان وزارت علوم شرکت کنم؟
پاسخ ها
ادمین
|
1400/02/13 - 10:34
با سلام

مهلت ثبت نام برای کنکور 1400 که تموم شده و برای کنکور 1401 هم طبق مصوبه اخیر امکان شرکت در کنکور ارشد روانشناسی بالینی برای داوطلبان تغییر رشته ای وجود نداره ولی در مورد گرایش های دیگه ی روانشناسی صحبتی نشده
Melika
|
1400/02/02 - 01:22
1
0
سلام خسته نباشید توی کامنتا من خوندم که که اگه کارشناسی مشاوره داشته باشیم هیچ مشکلی برای ارشد روانشناسی در سال ۱۴۰۱ نخواهد داشت ولی متن کامل خبر رو که در این رابطه خوندم فقط نوشته بود کارشناسی روانشناسی فقط مجاز هستند راستش یسریا میگن امکانش هست و یسریا میگن ن ممنون اگه کمکم کنید🌹
پاسخ ها
ادمین
|
1400/02/02 - 09:46
با سلام

رشته ی مشاوره جزو رشته های مرتبط با روانشناسی محسوب میشه، به همین دلیل گفته شد که مشکلی برای شرکت در آزمون ندارند. با وجود اینکه این مصوبه تصویب شده هنوز هم ابهاماتی داره و کاملا شفاف نیست.
شیرین
|
1400/01/31 - 15:59
1
0
سلام وقت بخیر میخواستم بدونم با کارشناسی مددکاری میشه ارشد روانشناسی شرکت کرد یا اول باید روان عمومی بخونیم بعد ارشد؟ ممنون
پاسخ ها
ادمین
|
1400/02/02 - 10:07
با سلام

با توجه به مصوبه اخیر امکان شرکت در ارشد روانشناسی بالینی برای رشته های غیر مرتبط منع شده اما در مورد گرایش های دیگه صحبتی نشده و منعی وجود نداره .
Moon
|
1400/01/25 - 19:48
0
0
سلام خسته نباشید من لیسانس علوم تربیتی دارم و با توجه به تغییراتی که در ارشد روانشناسی وزارت علوم پیش اومده برای کنکور۱۴۰۱ آیا من مجاز به شرکت در ارشد روان را دارم ؟ و اینکه در چه گرایشی از روانشناسی مجاز به شرکت در ازمون ارشد هستم؟
پاسخ ها
ادمین
|
1400/01/26 - 09:20
با سلام

با توجه به مصوبه اخیر داوطلباان رشته های غیر مرتبط امکان شرکت در کنکور ارشد روانشناسی بالینی 1401 رو ندارند و در مورد سایر گرایشها صحبتی نشده. متن کامل خبر
yousefL
|
13100/01/1 - 07:58
0
0
سلام لیسانس روانشناسی دارم میتونم برای ارشد تغییر رشته بدهم به حقوق؟
پاسخ ها
ادمین
|
13100/01/1 - 09:16
با سلام

در مورد رشته های مجاز به شرکت در کنکور ارشد حقوق اطلاعی نداریم .
زهرا
|
13100/01/0 - 01:23
0
1
سلام وقت‌بخیر. رشته مشاوره تحصیلی خوندم. میخوام ارشد روانشناسي بالیني بخونم برای ۱۴۰۱ امکانش هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟ لطفا جواب بدین اگر موثقه اطلاعات تون 🌹
پاسخ ها
ادمین
|
13100/01/1 - 09:17
با سلام

رشته مشاوره غیر مرتبط محسوب نمیشه و مشکلی وجود نداره.
امیر
|
1399/12/25 - 12:19
0
0
سلام من کارشناسی علوم قران دارم، برای تغییر رشته در ارشد، کدام گرایش را پیشنهاد میکنید؟ بازار کار کدام گرایش بهتر است؟
پاسخ ها
ادمین
|
1399/12/28 - 11:38
با سلام

داوطلبان تغییر رشته ای از کنکور ارشد 1401 امکان شرکت در آزمون ارشد روانشناسی  رو ندارند . اگر داوطلب آزمون 1400 هستید، می تونید برای دریافت مشاوره رایگان اسم و شماره تماس خودتون  رو از طریق واتساپ به شماره 09190095870 ارسال کنید تا همکاران طبق نوبت با شما تماس بگیرند .

معرفی گرایش های روانشناسی
حبیبه
|
1399/12/15 - 01:25
0
0
سلام من کارشناسی یه رشته ی مهندسی ایا امکان ثبت نام در ارشد روانشناسی بدون کنکور هست ؟؟
پاسخ ها
ادمین
|
1399/12/16 - 12:21
با سلام
به طور کلی امکان شرکت در کنکور ارشد روانشناسی برای رشته های غیر مرتبط از سال 1401  امکانپذیر نیست ولی برای امسال منعی وجود نداره
پریا
|
1399/12/06 - 11:52
0
1
سلام من کارشناسی فلسفه خوندم . می خوام ارشد مشاوره شرکت کنم میشه بگید تو ارشد گرایش مشاوره رو باید کنکور بدم یا مثلا مشاوره خانواده و.. و اینوه منی که رشته م عیر مرتبط هست می تونم تو کنکور وزارت بهداشت شرکت کنم؟
پاسخ ها
ادمین
|
1399/12/09 - 09:15

با سلام

چون برای تمام گرایش ها ضریب ها یکسان است . شما با توجه به رتبه ای که به دست آوردید می توانید گرایش مد نظر  را انتخاب کنید .
در مورد سوال دوم فقط دارندگان مدرک کارشناسی روانشناسی می توانند در کنکور ارشد وزارت بهداشت شرکت کنند

ناشناس
|
1399/11/18 - 15:37
0
0
سلام بنده لیسانس مشاوره دارم برای ارشد می تونم مامایی بخونم دیپلم تجربی هم دارم.
پاسخ ها
ادمین
|
1399/11/19 - 09:31

با سلام
 موسسه در حوزه کنکور ارشد  و دکتری روانشناسی و مشاوره فعالیت می کند

یامیم
|
1399/11/08 - 23:04
0
0
سلام. وقت بخیر. ببخشید من کارشناسی زبان خوندم الان ارشد ثبت نام کردم و هدفم روانشناسی بالینیه . با توجه به این خبری که حدود یک ماه پیش اومد و گفتن ارشد بالینی فقط از شاخه روانشناسی پذیرش میکنن، آیا این قانون از امسال اعمال میشه؟ ینی نمیتونم شرکت کنم برای بالینی؟
پاسخ ها
ادمین
|
1399/11/13 - 10:34
سلام


با توجه به ثبت نام انجام شده برای کنکور ارشد 1400 بعید به نظر می رسه این مصوبه امسال اجرایی بشه وبه احتمال زیاد از سال 1401 اعمال میشع
محسن
|
1399/10/30 - 12:57
0
0
سلام، من مدرک کارشناسی اتاق عمل دارم، آیا میتونم در کنکور ارشد روانشناسی وزارت علوم شرکت کنم؟
پاسخ ها
ادمین
|
1399/11/01 - 10:13
با سلام

بله
 
علی
|
1399/10/23 - 00:57
0
0
سلام خسته نباشید بنده سال ۸۶ کاردانی زبان خوندم و مدرک گرفتم الان میخوام کارشناسی روانپزشکی بخونم امکانش هست؟ ممنون میشم جواب بدین در اسرع وقت
پاسخ ها
ادمین
|
1399/10/24 - 11:44
با سلام

با سلام این موسسه در حوزه کنکور ارشد و دکتری رواشناسی و مشاوره فعالیت می کند . در این مورد اطلاعی نداریم
آتنا
|
1399/10/21 - 14:25
0
0
باسلام من سال۹۶مدرک لیسانس روانشناسی عمومی گرفتم بنا ب دلایلی نشده این سه سال برای ارشدثبت نام کنم،میتونم امسال برای ارشد رشته گرافیک یا ارشدروانشناسی ثبت نام کنم
پاسخ ها
ادمین
|
1399/10/22 - 11:22
با سلام

بله مشکلی وجود نداره . در صورت تمایل می تونید برای مشاوره رایگان ، نام و شماره تماس خودتون رو از طریق واتساپ به 09190095870  ارسال کنید .
حسینی
|
1399/10/16 - 13:16
0
1
سلام وقت بخیر من کارشناسی ارشد روانشناسی دارم میخوام ارشد روانشناسی بالینی و دکتری بخونم (رشته تحصیلی دکتر انوشه و دکتر شهرام اسلامی هم روانشناسی بالینی است ؟؟؟) میتونم مجوز مطب بگیرم ؟ میتونم کنکور ارشد روانشناسی بالینی شرکت کنم ؟ لطفا راهنمایی کنید متشکرم
پاسخ ها
ادمین
|
1399/10/18 - 09:33
با سلام

برای دریافت مشاوره رایگان لطفا نام و شماره تماس خودتون رو از طریق واتساپ به شماره 09190095870 ارسال کنید تا همکاران طبق نوبت با شما تماس بگیرند

 
Yلیلا
|
1399/10/04 - 01:02
0
0
سلام. من لیسانس زیست شناسی عمومی دارم میشه راهنمایی کنید از چه طریق میتونم ادامه بدم واسه روانشناسی بالینی که بتونم مطب بزنم؟ راجع به منابع درسی هم میشه راهنمایی کنید.
پاسخ ها
ادمین
|
1399/10/04 - 08:50
با سلام

برای دریافت مشاوره رایگان لطفا نام و نام خانوادگی به همراه شماره تماس خود را از طریق واتساپ به شماره 09190095870 ارسال نمایید

موفق باشید
محمدباقرنصیری
|
1399/10/02 - 15:30
0
0
با سلام بنده دانشجو فرهنگیان هستم رشته علوم تربیتی میخاستم بدونم میتونم برای کارشناسی ارشد رشته روانشناسی تربیتی شرکت کنم.
پاسخ ها
ادمین
|
1399/10/03 - 09:31
با سلام

دانشجویانی که  دارای مدرک کارشناسی در رشته های غیر مرتبط با روانشناسی ،  می توانند در کنکور ارشد روانشناسی شرکت کنند

موفق باشید
ناشناس
|
1399/09/29 - 11:46
0
0
سلام و خسته نباشید من لیسانس حسابداری دارم و ارشد روانشناسی حالا بخاطر مشکلاتی که دارم نمیتونم برای دکترا اقدام کنم و میخوام مقطع کارشناسی روانشناسی پیام نور در شهر خودمون بخونم تا دو مقطع کارشناسی و ارشد مدرک روانشناسی داشته باشم و بتونم برای گرفتن پروانه مطب اقدام کنم. آیا با توجه به اینکه من اول ارشد گرفتم و بعد کارشناسی در گرفتن پروانه مطب برای من مشکل ایجاد نمیشود؟
پاسخ ها
کیهان
|
1399/09/29 - 15:47
سلام دوست گرامی
بعید است مشکلی برایتان به وجود آورد.
اما توصیه میکنیم حتما در این موضوع با خود سازمان نظام مکاتبه کنید تا اطلاعات دقیق بدست آورید و در آینده به مشکلی بر نخورید.
موفق باشید:) 
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:
Image result for whatsapp
سینا
|
1399/09/28 - 12:06
0
1
با سلام،من لیسانس معماری و دانشجوی ارشد روانشناسی عمومی دانشگاه آزاد هستم. چطور میتونم دکترای روانشناسی عمومی رو در دانشگاه دولتی قبول بشم،باتوجه به اینکه لیسانس غیرمرتبط و ارشد دانشگاه آزاد هستم؟ آیا شانسی در پذیرفته شدن مصاحبه دانشگاه دولتی وجود داره برای من؟
پاسخ ها
کیهان
|
1399/09/28 - 19:18
سلام سینا
پیشنهاد میکنم در این مورد از مشاورین تخصصی (به منظور گرفتن برنامه مطالعاتی برای کنکور) و دپارتمان مقاله نویسی برای تقویت رزومه تان راهنمایی بگیرید. برای گرفتن وقت مشاوره تخصصی و یا مشاوره مقاله نویسی لطفا با کیهان تماس بگیرید.
شماره ای تماس:
02166475618-20
موفق باشید:) 
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:
Image result for whatsapp
اسدی
|
1399/09/26 - 20:13
0
0
سلام وقت بخیر میخواستم بدونم با داشتن لیسانس مشاوره وگرفتن فوق لیسانس رشته روانشناسی میشه کلینیک زد؟
پاسخ ها
کیهان
|
1399/09/26 - 20:45
سلام دوست گرامی
طبق اطلاعی که داریم با داشتن مدرک 2 مقطع تحصیلی در رشته های روانشناسی و یا مشاوره میتوان برای گرفتن مجوز کلینیک اقدام کرد. و بعید است این که یک مقطع روانشناسی باشد و دیگری مشاوره، مشکلی پیش آورد.اما پیشنهاد میکنیم برای اطمینان بیشتر این موضوع رو با خود سازمان نظام نیز مکاتبه کنید.
موفق باشید:) 
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:
Image result for whatsapp
لیلا ایران پور
|
1399/09/25 - 16:05
0
0
سلام میشه با سوابق تحصیلی و معدل الف ارشد روان شناسی بالینی قبول شد . شرایط معدل الف چطوریه
پاسخ ها
کیهان
|
1399/09/25 - 21:35
سلام لیلا
طبق دفترچه ثبت نام  ارشد(سوابق تحصیلی)، گرایش بالینی وجود ندارد و تنها 4 دانشگاه برای گرایش های تربیتی، عمومی، اسلامی و صنعتی وجود دارد.
موفق باشید:) 
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:
Image result for whatsapp

 
اسما
|
1399/09/23 - 20:39
0
0
سلام من لیسانس مهندسی صنایع دارم. میخوام ارشد روان شناسی تربیتی بخونم، ایا با مدرک ارشد میتونم در استخدام اموزش پرورش شرکت کنم؟
پاسخ ها
کیهان
|
1399/09/23 - 23:15
سلام اسما
در مورد قوانین استخدام در آموزش و پرورش اطلاعاتی نداریم. پیشنهاد میکنیم از خود سازمان مربوطه این موضوع رو بپرسید.
موفق باشید:) 
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:
Image result for whatsapp
گیسو
|
1399/09/23 - 15:57
0
0
سلام آیا باداشتن ارشد روانشناسی عمومی دانشگاه ازاد،میشه بخاطر تغییر گرایش دوباره در آزمون ارشد ثبت نام کرد ؟
پاسخ ها
کیهان
|
1399/09/24 - 16:28
سلام گیسو
طبق اطلاعی ای که داریم میتوانید بدون انصراف در کنکور ارشد ثبت نام کنید و بعد در صورت قبولی، قبل از ثبت نام در دانشگاه جدید از دانشگاه قبلی تان انصراف دهید.
موفق باشید:) 
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:
Image result for whatsapp
Fati
|
1399/09/23 - 03:21
0
0
با سلام من کارشناسی روانشناسی دارم خواستم بپرسم که ایا میشه ارشد رشته ای بجز روانشناسی انتخاب کنم ینی تغییر رشته بدم؟؟؟؟؟
پاسخ ها
کیهان
|
1399/09/23 - 21:36
سلام دوست گرامی
مجموعه کیهان در حوزه کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره فعالیت میکند و متاسفانه در مورد رشته های دیگر اطلاعاتی نداریم.
موفق باشید:) 
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:
Image result for whatsapp
فاطمه
|
1399/09/17 - 21:34
0
0
سلام ،من کارشناسی صنایع غذایی خوندم، میخوام ارشو روانشناسی بخونم،در همه شاخه های روانشناسی میتونم شرکت کنم؟و اینکه میتونم در دانشگاه های تهران و دولتی ثبت نا کنم؟
پاسخ ها
کیهان
|
1399/09/18 - 14:07
سلام فاطمه
بله میتوانید در کنکور ارشد روانشناسی(هر گرایشی) وزارت علوم شرکت کنید و در صورت قبولی در دانشگاه‌های دولتی، میتوانید در آن جا ثبت نام کنید و موردی ندارد.
موفق باشید:) 
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:
Image result for whatsapp

 
هانیه
|
1399/09/14 - 13:34
0
0
سلام من لیسانس معماری دارم و ایا برای ارشد میتوانم روان شناسی بخونم ؟ و ایا بازار کار میتوانم بعدش وارد شم؟
پاسخ ها
کیهان
|
1399/09/14 - 18:19
سلام هانیه
بله متوانید برای کنکور ارشد روانشناسی وزارت علوم اقدام کنید.
اگر منظورتون درمانگر شدن هست، چون تغییر رشته ای هستید، و تنها یک مقطع تون روانشناسی است،ممکن است کمی پیدا کردن کار  برایتان مشکل باشد.اما اگر ادامه تحصیل دهید و به این حوزه علاقه داشته باشید و مهارت و تخصص کافی را پیدا کنید، میتوانید وارد حوزه درمانگری شوید.
موفق باشید:) 
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:
Image result for whatsapp
الهه
|
1399/09/13 - 10:34
0
0
با سلام من لیسانس اموزش ابتدایی هستم وارشد روانشناسی تربیتی. میتونم بعد از تمام شدن ارشد مجوز بگیرم. این گذراندن 800 ساعت کارورزی و اینا چطوره برای گرفتن مجوز؟؟؟؟؟
پاسخ ها
کیهان
|
1399/09/13 - 21:07
سلام الهه
برای گرفتن مجوز کلینیک باید حتما دو مقطع تحصیلی تان روانشناسی و یا مشاوره باشد.اگر مایل به گرفتن مجوز هستید باید در مقطع دکتری نیز ادامه تحصیل دهید.
موفق باشید:) 
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:
Image result for whatsapp
مریم
|
1399/09/12 - 22:49
0
0
سلام وقتتون بخیر.با توجه به اینکه در دفترچه کنکور ارشد رشته مشاوره شناور نیست...من چطور با لیسانس غیر مرتبط میتونم مشاوره شرکت کنم؟
پاسخ ها
کیهان
|
1399/09/14 - 18:30
سلام مریم
شما با مدرک کارشناسی از هر رشته ای میتوانید برای کنکور ارشد مشاوره اقدام کنید.ویژگی های رشته‌های شناور تنها به این مربوط نمی شود که با مدرک لیسانس غیرمرتبط میتوان شرکت کرد یا نه.
موفق باشید:) 
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:
Image result for whatsapp
شیدا اسحاقی
|
1399/09/11 - 15:18
0
0
سلام . برای ارشد روانشناسی که بخواهیم مطب بزنیم چه ارشد روانشناسی رو میتوانیم شرکت کنیم؟
پاسخ ها
کیهان
|
1399/09/11 - 21:30
سلام شیدا
برای گرفتن مجوز کلینیک باید دو مقطع تحصیلی تان روانشناسی(هر گرایشی) و یا مشاوره(هر گرایشی) باشد.
موفق باشید:) 
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:
Image result for whatsapp
ابی
|
1399/09/11 - 12:10
0
0
سلام وقت بخیر لیسانس مدیریت هستم. قصد دارم برای ارشد روانشانسی اقدام کنم. آیا امکان تحصیل در دو مقطع همزمان وجود دارد به طوری که لیسانس روانشانسی رو همزمان با ارشد روانشناسی بخونم؟ با تشکر
پاسخ ها
کیهان
|
1399/09/11 - 21:28
سلام دوست گرامی
تا جایی که ما اطلاعا داریم این کار خلاف قوانین سنجش هست و مجاز به تحصیل در دو مقطع به طور همزمان نیستید. اما میتوانید برای اطلاعات بیشتر با خود سازمان سنجش و یا وزارت علوم در این مورد مکاتبه کنید.
موفق باشید:) 
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:
Image result for whatsapp
سعادت
|
1399/09/09 - 11:32
0
0
با سلام.... بنده کارشناسی علوم سیاسی دارم....میخوام ارشد روانشناسی امتحان بدهم....آیا با ارشد غیر مرتبط میشه تو آزمون استخدامی آموزش و پرورش شرکت کرد؟
پاسخ ها
کیهان
|
1399/09/09 - 13:49
سلام سعادت
در مورد آزمون آموزش و پرورش اطلاعاتی نداریم. اما میتوانید در کنکور ارشد روانشناسی وزارت علوم شرکت کنید.
موفق باشید:) 
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:
Image result for whatsapp
مریم
|
1399/09/04 - 12:57
0
0
سلام من دانشجوی اموزش ابتدایی دانشگاه فرهنگیان هستم باتوجه به محدودیت هایی برای ادامه تحصیل ما هست میتونم در کارشناسی ارشد روانشناسی شرکت کنم ممنون.
پاسخ ها
کیهان
|
1399/09/05 - 13:33
سلام مریم
شما با مدرک کارشناسی هر رشته ای میتوانید در کنکور ارشد روانشناسی علوم شرکت کنید.
موفق باشید:) 
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:
Image result for whatsapp
زینب
|
1399/09/01 - 15:45
0
0
سلام کارشناسی علوم تربیتی فارغ التحصیل سال ۸۳ هستم میتونم ازمون کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی شرکت کنم؟
پاسخ ها
کیهان
|
1399/09/02 - 00:10
سلام زینب
بله میتوانید در کنکور ارشد روانشناسی وزارت علوم شرکت کنید.
موفق باشید:) 
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:
Image result for whatsapp

 
ناشناس
|
1399/08/30 - 23:59
0
0
سلام. وقتتون بخیر. آیا میتونم با کارشناسی الهیات، معارف اسلامی؛ ارشد روانشناسی عمومی شرکت کنم و از طریق مدرک ارشد روانشناسی عمومی، ارشد روانشناسی بالینی وزارت بهداشت شرکت کنم؟ ممنون بابت پاسخگوییتون
پاسخ ها
کیهان
|
1399/09/01 - 15:28
سلام دوست گرامی
با مدرک کارشناسی هر رشته ای میتوانید برای ارشد روانشناسی وزارت علوم اقدام کنید.اما با مدرک ارشد روانشناسی تاجایی که اطلاع داریم نمیتوانید برای ارشد بهداشت اقدام کنید، اما میتوانید در کنکور دکتری بهداشت شرکت کنید.
موفق باشید:) 
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:
Image result for whatsapp
نادیا
|
1399/08/30 - 23:05
0
0
با سلام من کارشناس بهداشت عمومی هستم آیا می تونم مجوز مطب داشته باشم؟ کارشناسی ارشد روانشناسی تو دانشگاه های وزارت بهداشت و علوم فرقشون چیه
پاسخ ها
کیهان
|
1399/09/01 - 15:26
سلام نادیا
برای اینکه بتوانید برای گرفتن مجوز کلینیک اقدام کنید، باید دو مقطع تحصیلی تان روانشناسی و یا مشاوره باشد.
تفاوت کنکور های ارشد بهداشت و علوم در منابع مطالعاتی است و در دوران تحصیل نیز، دانشگاه های بهداشت بیشتر از دانشگاه های علوم بر واحدهای عملی و کارورزی تمرکز میشود. و در دانشگاه های علوم گذراندن کارورزی پررنگ نیست.
موفق باشید:) 
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:
Image result for whatsapp
Nazi
|
1399/08/30 - 21:15
0
0
من دیپلم حسابداری دارم الان میخوام تو دانشگاه ازاد روانشناسی بخونم میشه ؟یا فقط باید همون حسابداری رو بخونم
پاسخ ها
کیهان
|
1399/09/01 - 15:22
سلام دوست گرامی
مجموعه کیهان تنها در حوزه کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره فعالیت میکند و در مورد مقاطع دیگر اطلاعاتی نداریم.
موفق باشید:) 
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:
Image result for whatsapp
شاهرخی
|
1399/08/24 - 19:42
0
0
باسلام من ارشد مدیریت بازرگانی بین المللی دارم میخواستم بپرسم میتونم ارشد روانشناسی تربیتی شرکت کنم
پاسخ ها
کیهان
|
1399/08/24 - 20:12
سلام دوست گرامی
با مدرک کارشناسی هر رشته ای میتوانید برای کنکور ارشد روانشناسی وزارت علوم شرکت کنید و موردی ندارد.
موفق باشید:) 
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:
Image result for whatsapp
Ainaz
|
1399/08/24 - 16:15
0
0
سلام وقتتون بخیر اگه مدرک روانشناسی از دانشگاه ازاد و بدون کنکور باشد بهمون مجوز مطب نمیدن !؟
پاسخ ها
کیهان
|
1399/08/24 - 20:15
سلام آیناز
قانون سازمان نظام روانشناسی این است که برای گرفتن مجوز کلینیک، دو مقطع تحصیلی روانشناسی و یا مشاوره باشدو در مورد بدون کنکور بودن و یا نبودن، صحبتی نشده است. پیشنهاد میکنیم این مورد را مستقیما با خود سازمان نظام مطرح کنید تا اطلاعات دقیق بدست آورید.
ارتباط با سازمان نظام
موفق باشید:) 
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:
Image result for whatsapp
Ainaz
|
1399/08/24 - 02:04
0
0
سلام خسته نباشید اگه من کارشناسی روانشناسی عمومی بخونم و ارشد عمومی بخونم یا هر گرایش دیگه از روانشناسی بعدا مجوز مطب بهم میدن !؟
پاسخ ها
کیهان
|
1399/08/24 - 09:23
سلام آیناز
بله، با داشتن مدرک رواشنناسی و یا مشاوره در دو مقطع تحصیلی میتوانید برای گرفتن مجوز اقدام کنید.
موفق باشید:) 
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:
Image result for whatsapp
آسمان
|
1399/08/21 - 07:32
0
0
سلام خدا قوت من کارشناسی روانشناسی عمومی دارم، می تونم برای کارشناسی ارشد، رشته آموزش ابتدایی شرکت کنم؟
پاسخ ها
کیهان
|
1399/08/21 - 14:30
سلام آسمان
مجموعه کیهان تنها در حوزه کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره فعالیت میکند و در مورد رشته های دیگر اطلاعاتی نداریم.
موفق باشید:) 
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:
Image result for whatsapp
ثمین
|
1399/08/19 - 17:09
0
0
سلام وقتتون بخیر من اموزش زبان انگلیسی خوندم / ایا میتونم برای ارشد کنکور روانشناسی بدم؟
پاسخ ها
کیهان
|
1399/08/19 - 18:58
سلام ثمین
بله میتوانید برای کنکور ارشد روانشناسی بالینی وزرات علوم اقدام کنید.
موفق باشید:) 
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:
Image result for whatsapp
سجاد
|
1399/08/15 - 18:57
0
0
سلام با کارشناسی مشاوره میتونم کنکور وزارت بهداشت برای ارشد بالینی شرکت کنم؟؟ و اینکه بدون کنکور دانشگاه آزاد مشهد ثبت نام کردم این موضوع مشکلی رو پیش نمیاره برای شرکت در آزمون وزارت بهداشت؟؟
پاسخ ها
کیهان
|
1399/08/16 - 19:29
سلام سجاد
بله،میتوانید در کنکور بهداشت شرکت کنید.
 تا جایی که اطلاع داریم شما مجاز نیستید، در حالی که دانشجو ارشد هستید برای کنکور ارشد ثبت نام کنید. اما توصیه میکنیم دفترچه ثبت نام ارشد بهداشت را دقیق مطالعه کنید.تا اطلاعات بیشتری در این زمینه بدست آورید.
موفق باشید:) 
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:
Image result for whatsapp
P.n
|
1399/08/15 - 00:21
0
1
سلام و خسته نباشید من کارشناسیم حسابداری .میخوام ارشد روانشناسی بخونم و تا دکتری ادامه بدم آیا مجاز به تاسیس مطبم میباشم یا خیر .؟
پاسخ ها
کیهان
|
1399/08/15 - 13:17
سلام دوست گرامی
بله اگر دو مقطع تحصیلی تان روانشناسی باشد، میتوانید برای گرفتن مجوز مطب اقدام کنید.
موفق باشید:) 
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:
Image result for whatsapp
زینب
|
1399/08/14 - 17:10
0
0
سلام. خسته نباشید من کارشناسی علوم تربیتی دارم میتونم در کنکور وزارت علوم رشته ی روانشناسی بالینی رو انتخاب کنم؟
پاسخ ها
کیهان
|
1399/08/14 - 21:08
سلام زینب
بله میتوانید در کنکور ارشد روانشناسی علوم شرکت کنید و موردی ندارد.
موفق باشید:) 
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:
Image result for whatsapp
سوگل
|
1399/08/12 - 01:12
0
0
سلام.من متولد۷۰ هستم. ۲سال پشت کنکور موندم.سال۹۵لیسانس علوم آزمایشگاهی(پیراپزشکی)گرفتم.۴سال کار مرتبط کردم. الان به روانشناسی علاقمند شدم.بنظرتون چقدر زمان میبره تابتونم مطب داشته باشم.دیرنیست؟ تفاوت کنکور وزارت علوم با وزارت بهداشت چیه؟اعتبارمدرکشون فرق میکنه؟اعتباردانشگاه و استاتیدشون فرق میکنه؟ اینکه فرمودید نبایدصرفا برای حل مشکلات و آموزش مسائل روانشناسی مورد نیاز زندگی،تغییر رشته داد،خواستم بگم من فکر میکنم تااخرعمرم نیازدارم.نمیتونم تااخر عمربرم مشاوره.ترجیح میدم خودم یادبگیرم و تو زندگیم استفاده کنم ازش.
پاسخ ها
کیهان
|
1399/08/12 - 14:05
سلام سوگل
شما پس از گذراندن دو مقطع تحصیلی روانشناسی میتوانید برای گرفتن مجور مطب اقدام کنید. از طریق لینک زیر بیشتر میتوانیدبا تفاوت های دانشگاه های علوم و بهداشت آشنا شوید. چون کارشناسی تون روانشناسی نیست، نمیتوانید در کنکور ارشد بهداشت شرکت کنید و تنها مجاز به شرکت در کنکور علوم هستید.
تفاوت ارشد بهداشت و علوم
در صورت تمایل میتوانید در طرح مشاوره رایگان کیهان نیز شرکت کنید تا مشاورین دقیق تر برای مسیر کنکور راهنمایی تون کنند.
مشاوره رایگان
موفق باشید:) 
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:
Image result for whatsapp
سمانه
|
1399/08/11 - 14:23
0
0
سلام روزتون بخیر . من کارشناسی بیولوژی دارم و میخوام ارشد و دکتری روانشناسی ببخونم برای پروانه و مجوز مطب مشکلی نداره؟
پاسخ ها
کیهان
|
1399/08/11 - 21:21
سلام سمانه
نه مشکلی پیش نمی آید چون دو مقطع تحصیلی تون روانشناسی میشود.
موفق باشید:) 
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:
Image result for whatsapp
تینا
|
1399/08/10 - 13:46
0
0
سلام من میخوام علوم تربیتی بخونم آیا برای ارشد میتونم روانشناسی ارشد بخونم؟
پاسخ ها
کیهان
|
1399/08/10 - 21:09
سلام تینا
متاسفانه دقیق متوجه منظورتون نشده ام.علوم تربیتی یک رشته ای جدا از روانشناسی است و اگر میخواهید در این رشته تحصیل کنید نیازی نیست که ارشد روانشناسی بخوانید.
موفق باشید:) 
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:
Image result for whatsapp
محیا
|
1399/08/06 - 09:43
0
0
سلام من ارشد روانشناسی تربیتی دارم میتونم برای دکترا روانشناسی بالینی بخونم واینکه مجوز مطب بهم میدن؟
پاسخ ها
کیهان
|
1399/08/06 - 11:02
سلام محیا
بله میتوانید برای کنکور دکتری روانشناسی بالینی اقدام کنید.پیشنهادمیکنم پایان نامه ارشدتون را کمی نزدیک به فضای بالینی کار کنید تا در مصاحبه دکتری شانس بیشتری داشته باشید.
طبق قانون سازمان نظام، با داشتن دو مدرک تحصیلی روانشناسی میتوانید برای مجوز اقدام کنید. در مورد تفاوت های گرایشی صحبتی نشده است. لطفا این مورد را مستقیما از خود سازمان نظام نیز بپرسید تا اطلاعات دقیق تری به دست آورید.
سازمان نظام روانشناسی
موفق باشید:) 
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:
Image result for whatsapp
Hasti
|
1399/08/02 - 00:42
0
0
سلام خسته نباشید من فوق دیپلم کامپیوترو دارم و میخواستم برای تغییر رشته در مقطع روانشناسی اقدام کنم چطور میتونم اینکارو کنم و اینکه باید روانشناسی رو از کاردانی شروع کنم ؟
پاسخ ها
کیهان
|
1399/08/02 - 18:35
سلام هستی
میتوانید برای کنکور ارشد روانشناسی ثبت نام کنید و یا در صورت تمایل از مقطع کارشناسی روانشناسی را شروع کنید.
همچنین میتوانید در طرح مشاوره رایگان کیهان شرکت کنید تا برای کنکور ارشد مشاورین بیشتر راهنمایی تان کنند.
مشاوره رایگان
موفق باشید:) 
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:
Image result for whatsapp
مهرگان
|
1399/07/28 - 14:59
0
0
سلام وقتتون بخیر من لیسانسم زبا بوده. فوق لیسانس مشاوره خانواده خوندم. برای شرکت در آزمون دکترا یه مقدار مردد هستم. 1. اینکه شنیدم مشاوره رو میخوان رشتشو حذف کنم.2. میتونم دکترا روانشناسی بالینی شرکت کنم؟ پیشاپیش از پاسخگوییتون سپاسگزارم
پاسخ ها
کیهان
|
1399/07/28 - 22:41
سلام مژگان
بله میتوانید در کنکور دکتری روانشناسی شرکت کنید. اما در مورد حذف رشته مشاوره ما مطلبی نشنیده ایم و منبع موثقی نیز در این مورد اطلاعاتی منتشر نکرده است.پیشنهاد میکنم در مورد این موضوع بیشتر تحقیق کنید.
موفق باشید:) 

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:

Image result for whatsapp

فاطمه
|
1399/07/25 - 11:46
0
1
سلام. من لیسانس علوم تربیتی گرایش آموزش ابتدایی از دانشگاه تربیت معلم دارم. میخوام روانشناسی بالینی وزارت علوم شرکت کنم. امکانش هست؟؟ اگر نه، چه راهی رو پیشنهاد میکنید؟ چون فقط بالینی وزارت بهداشت میخوام ممنون از پاسخگوییتون.
پاسخ ها
کیهان
|
1399/07/25 - 15:16
سلام فاطمه
با مدرک کارشناسی که دارید، میتوانید در کنکور ارشد روانشناسی وزارت علوم شرکت کنید. اما برای کنکور ارشد بهداشت مجاز نیستید.
مشاوره رایگان
موفق باشید:) 

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:

Image result for whatsapp

پریماه
|
1399/07/24 - 21:50
0
0
سلام من کارشناسی پرستاری و ارشد پرستاری سلامت جامعه هستم.آیا برای ادامه تحصیل در مقطع دکترا امکانش هست دکترای روانشناسی یا روانشناسی بالینی بخونم؟ سپاسگزارم..
پاسخ ها
کیهان
|
1399/07/25 - 15:06
سلام پریما
فارغ التحصیلان رشته‌های زیر برای دکتری روانشناسی میتوانند اقدام کنند. اگر گرایش پرستاری شما، زیر مجموعه بهداشت و درمان به حساب می آید ، مجاز به شرکت در کنکور دکتری روانشناسی هستید.
علوم تربیتی (تمامی رشته‌ها و گرایش‌ها)/روانشناسی (تمامی رشته‌ها و گرایش­‌ها)/بهداشت و درمان (پزشکی عمومی، پرستاری)/توان‌بخشی (علوم پزشکی)/مشاوره (تمامی گرایش‌ها)/ سنجش و اندازه‌گیری
در صورت تمایل میتوانید در طرح مشاوره رایگان کیهان شرکت کنید تا مشاورین دقیق تر در مورد کنکور و شرایط آن راهنمایی تان کنند.
مشاوره رایگان
موفق باشید:) 

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:

Image result for whatsapp

 
م.پیری
|
1399/07/16 - 17:01
0
0
سلام من مهندسی شیلات حوندم آیا برای ارشد میتونم علوم تربیتی و روانشناسی رو انتخاب کنم؟
پاسخ ها
کیهان
|
1399/07/16 - 21:30
سلام دوست گرامی
بله میتونید و مشکلی ندارد.
موفق باشید:) 

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:

Image result for whatsapp

موسی اسلامی فرد
|
1399/07/05 - 16:59
0
0
با سلام و خدا قوت من فوق لیسانس مدیریت hse هستم آیا می توانم دکترای روانشناسی ثبت نام کنم
پاسخ ها
کیهان
|
1399/07/05 - 19:26
سلام موسی
تنها فارغ التحصیلان رشته های علوم تربیتی (تمامی رشته‌ها و گرایش‌ها)/روانشناسی (تمامی رشته‌ها و گرایش­‌ها)/ بهداشت و درمان (پزشکی عمومی، پرستاری)/ توان‌بخشی (علوم پزشکی)/مشاوره (تمامی گرایش‌ها)/ سنجش و اندازه‌گیری میتوانند در کنکور دکتری روانشناسی شرکت کنند.
موفق باشید:) 

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:

Image result for whatsapp

مهتا
|
1399/07/05 - 13:58
0
0
با سلام من رشته لیسانسم،زبان و ادبیات انگلیسی بود... ارشد اموزش زبان از دوره روزانه دارم،میخوام ارشد مجدد شرکت کنم برای روان شناسی بالینی،ایا امکان تغییر رشته هست؟ ایا میتونم باز دوره روزانه قبول بشم؟ و بعد از فارغ التحصیلی به دلیل رشته لیسانس غیر مرتبط امکان گرفتن بورس هست؟
پاسخ ها
کیهان
|
1399/07/05 - 19:20
سلام مهتا
اگر در حال حاضر دانشجو ارشد نیستید میتوانید برای ارشد روانشناسی وزرات علوم اقدام کنید.اما ممکن است به این دلیل که یک بار از فرصت تحصیل رایگان(روزانه) استفاده کرده اید، مجددا نتوانید در دوره روزانه تحصیل کنید. بهتر است این مورد را مستقیما از خود سازمان سنجش بپرسید.
در مورد بورس هم اگر منظورتان بورسیه های تحصیلی برای تحصیل در خارج کشور است، نمیتوان پاسخ مشخصی داد چون قوانین کشورها و دانشگاه‌ها با همدیگر متفاوت است.میتوانید به طور رندوم به چند دانشگاه در کشورهای مختلف ایمیل بزنید و سوالتون رو بپرسید تا بیشتر در این مورد اطلاعات کسب کنید.
موفق باشید:) 

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:

Image result for whatsapp

رویا
|
1399/07/05 - 03:30
0
0
سلام وقتتون بخیر من فارغ التحصیل دبیری اموزش ابتدایی هستم. و بسیار علاقه مند به مشاوره ی کودک. آیا امکان ادامه ی تحصیل برای من در مقطع ارشد و دکتری در روانشنناسی وجود دارد؟ اگر بله در چه گرایش هایی؟
پاسخ ها
کیهان
|
1399/07/05 - 19:07
سلام رویا
شما با مدرک کارشناسی هر رشته ای میتوانید در کنکور ارشد روانشناسی و یا مشاوره وزارت علوم شرکت کنید.اگر به روانشناسی علاقه مند هستید گرایش بالینی و به طور خاص بالینی کودک و نوجوان می تواند برای شما جذاب باشد.همچنین در گرایش های رشته مشاوره با توجه به رشته کارشناسی تان، گرایش مشاوره مدرسه میتواند گزینه مناسبی برای شما باشد.
موفق باشید:) 

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:

Image result for whatsapp

سینا دینی
|
1399/07/04 - 18:56
0
0
سلام من دانشجوی روانشناسی هستم میخواستم بپرسم تو ارشد میتونم کنکور روانپزشکی بدم یا نه ؟؟
پاسخ ها
کیهان
|
1399/07/05 - 18:59
سلام سینا
تحصیل در روانپزشکی از طریق کنکور تجربی و قبولی در رشته پزشکی عمومی و بعد از اتمام آن، انتخاب روانپزشکی به عنوان دوره تخصص امکان پذیر است. 
موفق باشید:) 

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:

Image result for whatsapp

رضا
|
1399/07/03 - 17:55
0
0
سلام. بنده کارشناس پرستاری و ارشد آموزش روان پرستاری دارم. اگه دکتری روانشناسی بگیرم مجوز مطب بهم داده میشه؟ باتوجه به اینکه مقطع ارشدم روان پرستاری و آموزش بوده...
پاسخ ها
کیهان
|
1399/07/04 - 17:15
سلام رضا
طبق اطلاعی که داریم تنها افرادی که دو مقطع تحصیلی شان روانشناسی و یا مشاوره است میتوانند برای گرفتن مجوز کلینیک اقدام کنند و متاسفانه شامل حال شما نمیشود.
موفق باشید:) 

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:

Image result for whatsapp

 
مهسا
|
1399/06/29 - 04:10
0
0
سلام خسته نباشید من کارشناسی ناپیوسته معماری دارم.میتونم برای ارشد روانشناسی بخونم؟ و در آینده به لحاظ شغلی و کارورزی مشکلی پیش نمیاد؟؟ و حتما برای کار باید دکترا هم شرکت کنم؟؟
پاسخ ها
کیهان
|
1399/06/29 - 15:50
سلام مهسا
شما میتوانید در کنکور ارشد روانشناسی علوم شرکت کنید.و اگر مایل هستید که در آینده مجوز کلینیک داشته باشید، باید دو مقطع تحصیلی تان روانشناسی باشد.در مورد شغل هم میتوان گفت اگر فقط فوق لیسانس روانشناسی بگیرید و دیگر ادامه تحصیل ندهید، کمی مسیر شغلی برایتان چالش برانگیز است.اما با ادامه تحصیل در مقطع دکتری، و داشتن تخصص و مهارت کافی مسلما مسیر شغلی خوبی را می توانید داشته باشید.
موفق باشید:) 

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:

Image result for whatsapp

Farzane
|
1399/06/23 - 11:14
0
0
سلام،وقت بخیر من کارشناسی شنوایی شناسی دارم،علاقه زیادی به روانشناسی بالینی دارم،بهتره از پایه کارشناسی روانشناسی بخونم و ارشد بالینی شرکت کنم ؟یا مستقیما برای کنکور ارشد تلاش کنم؟ اگر با لیسانس غیر مرتبط ارشد روانشناسی بخونم،دوره دکترا امکان شرکت در آزمون وزارت بهداشت هس؟
پاسخ ها
کیهان
|
1399/06/23 - 17:33
سلام فرزانه
اگر تنها قصد دارید در دو مقطع، روانشناسی بخوانید پیشنهاد می‌کنیم ارشد و دکتری بخوانید به جای کارشناسی و ارشد. اگر کارشناسی ارشدتان روانشناسی باشد میتوانید در کنکور دکتری بهداشت شرکت کنید.
موفق باشید:) 

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:

Image result for whatsapp

جانان
|
1399/06/18 - 13:13
0
0
سلام.میخواستم بدونم اگه ارشد روانشناسی وزارت علوم روزانه قبول بشم تحصیلم رایگانه یا شهریه داره؟البته من لیسانسم جغرافیا بوده ها
پاسخ ها
کیهان
|
1399/06/18 - 18:01
سلام جانان
اگر در دوره روزانه پذیرفته شوید،تحصیلتان رایگان است.
موفق باشید:) 

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:

Image result for whatsapp

مجید
|
1399/06/03 - 06:27
0
0
با سلام و عرض ادب . من ارشد مهندسی کامپیوتر دارم و علاقمند به تحصیل در رشته روانشناسی ، آیا می توانم با رشته کارشناسی غیر مرتبط خودم (کامپیوتر) در کنکور ارشد روانشناسی شرکت کنم ؟ در آینده چون کارشناسی من روانشناسی نیست به مشکل بر نمی خورم برای ادامه تحصیل ؟
پاسخ ها
کیهان
|
1399/06/03 - 14:09
سلام مجید
بله می توانید در کنکور ارشد روانشناسی وزارت علوم شرکت کنید. و در صورتی که به این رشته علاقه داشته و مصمم باشید،مشکل و مانع جدی در مسیرتان وجود نخواهد داشت.از طریق لینک زیر نیز می توانید بیشتر با منابع کنکور ارشد روانشناسی آشنا شوید.
منابع ارشد روانشناسی
موفق باشید:) 

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:
Image result for whatsapp


 
سمانه
|
1399/05/23 - 17:07
0
0
سلام وقت بخیر من ارشد ریاضی روزانه خوندم آیا میتونم ارشد روانشناسی تربیتی روزانه شرکت کنم ؟ضمنا شبانه چطور ؟ واگه میشه هزینه شبانه رو بهم بگین ممنونم
پاسخ ها
کیهان
|
1399/05/23 - 18:06
سلام سمانه
از آنجایی که یک بار از فرصت تحصیل روزانه در مقطع ارشد شرکت کرده اید، ممکن است برای تحصیل مجدد این امکان به شما داده نشود.پیشنهاد می کنم در طرح مشاوره رایگان کیهان ثبت نام کنید تا مشاوران دقیق تر راهنمایی تان بفرمایند.
شهریه شبانه دانشگاه های دولتی هم به صورت تقریبی حدود 4 میلیون برای هر ترم می باشد.
مشاوره رایگان
موفق باشید:) 

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:
Image result for whatsapp

میترا
|
1399/05/23 - 13:54
0
0
سلام و وقت بخیر آیا با کارشناسی ارشد مجموعه ی علوم شناختی- روانشناسی شناختی میشه در کنکور دکترای روانشناسی بالینی شرکت کرد؟ و با توجه به اینکه نظام، کارگروه های متفاوتی برای روانشناسی بالینی و شناختی داره، ایا با مدرک ارشد شناختی و دکتری بالینی میشه درمانگری بالینی انجام داد؟
پاسخ ها
کیهان
|
1399/05/25 - 19:03
سلام میترا
تمامی فارغ التحصیلان رشته های زیر، مجاز به شرکت در کنکور دکتری روانشناسی می باشند:
علوم تربیتی (تمامی رشته‌ها و گرایش‌ها)/روانشناسی (تمامی رشته‌ها و گرایش­‌ها)/بهداشت و درمان (پزشکی عمومی، پرستاری)/ توان‌بخشی (علوم پزشکی)/ مشاوره (تمامی گرایش‌ها)/ سنجش و اندازه‌گیری
اگر رشته تحصیلی تان شامل موارد فوق میشود، می توانید در کنکور دکتری شرکت کنید.
و در مورد کار درمان هم ، از آنجایی که باید حداقل دو مقطع تحصیلی تان برای دریافت مجوز کلینیک، روانشناسی باشد، به نظر می رسد چون در مقطع ارشد روانشناسی نخوانده اید، دریافت مجوز کلینیک برای شما امکان پذیر نباشد. اما توصیه می کنیم مستقیما با خود سازمان نظام در این مورد نیز مکاتبه کنید.
سازمان نظام 
موفق باشید:) 

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:
Image result for whatsapp

الهام
|
1399/05/08 - 12:36
0
0
سلام وقت بخیر من لیسانس علوم تربیتی پیامنور دارم و برای ارشد علاقه به تحصیل در روانشناسی بالینی دارم میخواستم بپرسم غیر از پروانه مجوز با توجه به دو مقطع نامربوط کجا میشه مشغول به کار شد؟ اگر به جای مقطع دکتری دوباره لیسانس روانشناسی بخونم میتونم مجوز بگیرم ؟ جایی خوندم که مجوز به دانشجویان بعضی دانشگاه ها نمیدن منظور کدام دانشگاها هست ایا پیام نور هم جزئش هست
پاسخ ها
کیهان
|
1399/05/08 - 19:46
سلام الهام
در مورد فرصت های شغلی باید گفت که در کنار مدرک تحصیلی تان ، مهارت ها و دانشی که دارید نیز بی تاثیر نمی باشد و روشن است که هرجه مقطع تحصیلی تان بالاتر باشد فرصت های شغلی می تواند برایتان بیشتر شود. با ارشد روانشناسی احتمال دارد بتوانید در مراکز درمانی مشغول به کار شوید اما از آنجایی که کارشناسی تان روانشناسی نبوده است، می تواند این امر کمی دشوار برایتان باشد. 
طبق اطلاع ما تمامی فارغ التحصیلانی که دو مقطع تحصیلی شان روانشناسی بوده است می توانند برای گرفتن مجوز اقدام کنند.اما پیشنهاد می کنیم مستقیما در مورد این موضوع و تحصیل در کارشناسی روانشناسی بعد از اتمام ارشد روانشناسی با خود سازمان نظام مکاتبه کنید تا بتوانید دقیق تر تصمیم گیری کنید.
ارتباط با سازمان نظام
موفق باشید:) 

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:
Image result for whatsapp


 
لیلا
|
1399/04/23 - 15:32
0
0
سلام. آیا با مدرک ارشد توانبخشی شناختی میتوان در کنکور بالینی شرکت کرد؟
پاسخ ها
کیهان
|
1399/04/23 - 18:33
سلام لیلا
ظبق دفترچه کنکور دکتری وزارت علوم فارغ التحصیلان رشته های زیر مجاز به شرکت در کنکور دکتری می باشند:

علوم تربیتی (تمامی رشته‌ها و گرایش‌ها)/ روانشناسی (تمامی رشته‌ها و گرایش­‌ها)/ بهداشت و درمان (پزشکی عمومی، پرستاری)/ توان‌بخشی (علوم پزشکی)/مشاوره (تمامی گرایش‌ها)/ سنجش و اندازه‌گیری
موفق باشید:) 

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:

Image result for whatsapp

arezu
|
1399/04/11 - 03:57
0
0
با سلام ممنون از راهنمایی تون .یک سوال دیگر هم داشتم. کارشناسی روانشناسی خوندم وارشد هم روانشناسی عمومی دوره روزانه .اگر ارشد بالینی وزارت بهداشت بخونم آیا باید هزینه شهریه پرداخت کنم.ممنون
پاسخ ها
کیهان
|
1399/04/12 - 21:01
سلام آرزو
طبق اطلاعی که داریم در صورتی که می خواستید در وزارت علوم مجدد تحصیل کنید ، چون یک بار از فرصت تحصیل رایگان تان استفاده کرده بودید این امکان بود که برای تحصیل مجدد ملزم به پرداخت شهریه شوید . اما الان که برای وزارت بهداشت می خواهید اقدام کنید حدس می زنیم که موردی نداشته باشد و اگر رتبه تون به قبولی روزانه برسد نیازی به پرداخت شهریه نباشد.
موفق باشید:) 

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:

Image result for whatsapp

arezu
|
1399/04/10 - 08:50
0
0
سلام من مدرک کارشناسی ارشد روانشناسی عمومی وزارت علوم را گرفتم دوست دارم ارشد روانشناسی بالینی وزارت بهداشت را هم بگیرم آیا امکانش هست من دوباره امتحان کنکور ارشد وزارت بهداشت را بدهم
پاسخ ها
کیهان
|
1399/04/10 - 17:55
سلام آرزو
برای پاسخ دادن به این سوال نیاز هست که ببینید رشته کارشناسی تان چی بوده است. اگر در کارشناسی روانشناسی خوانده اید می توانید برای ارشد بهداشت اقدام کنید. اما اگر در رشته ای جز روانشناسی تحصیل کرده اید تنها مجاز هستید که در کنکور ارشد علوم شرکت کنید.
موفق باشید:) 

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:

Image result for whatsapp

parisa
|
1399/04/09 - 13:28
0
0
سلام خسته نباشید. من لیسانس فیزیک دارم والانم دردانشگاه سراسری برای ارشد فیزیک میخونم ولی میخوام انصراف بدم ودوباره برای ارشد کارشناسی شرکت کنم.از صحبت هاتون متوجه شدم ک در کنکور وزارت علوم میتونم شرکت کنم.گفتید با فوق لیسانس نمیشه مجوز گرفت.اگر تا دکتری ادامه بدیم‌امکان مجوز گرفتن هست؟؟ ممنون میشم جواب بدید چون میخوام از دانشگاه سراسری انصراف بدم و واقعا نیاز به راهنمایی دارم
پاسخ ها
کیهان
|
1399/04/09 - 20:39
سلام پریسا
بله دوستان تغییر رشته ای در کنکور وزارت علوم می توانند شرکت کنند و برای گرفتن مجوز هم نیاز هست که تحصیلتان را تا مقطع دکتری ادامه دهید.
موفق باشید:) 

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:

Image result for whatsapp

روانکاو
|
1399/04/01 - 20:30
0
0
نام کتاب های مرجع هر درس و اگر ادرس پی دی افشون و دارید و بگید
پاسخ ها
کیهان
|
1399/04/02 - 22:18
سلام دوست گرامی
در لینک زیر می توانید منابع ارشد روانشناسی عمومی و بالینی را مطالعه کنید.
http://kayhanravan.ir/fa/manabe2.aspx
موفق باشید:) 

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:

Image result for whatsapp

روانکاو
|
1399/04/01 - 20:27
0
0
سلام ، وقت بخیر من ترم اینده وارد ترم سه میشم ، از شرایط دانشگاه و رشتم ناراضی نیستم ولی علاقه اصلیم روانشناسی هست و اگر کارشناسی و تموم کنم قطعا ارشد میرم سمت روانشناسی ؛ حالا سوالی که از شما دارم اینه که ارشد برم سمت روانشناسی مشکلی / کمبودی نسبت به سایرین دارم یا نه ، و آیا انصراف و شرکت مجدد در کنکور کارشناسی گزینه خوبیه ؟! البته نمیدونم در این صورت در مورد سربازی دچار مشکل میشم یا نه اگر مطلع هستید در این مورد هم نظر بدید لطفا
پاسخ ها
کیهان
|
1399/04/02 - 22:15
سلام دوست گرامی
به هر حال وقتی شما از یک رشته دیگر در مقطع ارشد تغییر رشته به روانشناسی می دهید، با افرادی که کارشناسی شان روانشناسی است ، از لحاظ پایه ی روانشناسی تفاوت دارید. اما این موضوع آن قدر مشکل زا نیست که شما نتوانید چه در رقابت کنکور و چه بعد ها در درمانگر شدن جبرانش کنید. هم تعدادی از رتبه های برتر کنکور از بچه های تغییر رشته ای هستند و هم بسیاری از درمانگران مجرب ، رشته کارشناسی شان متفاوت از روانشناسی بوده است.
البته این نکته را هم باید در نظر بگیرید که اگر کارشناسی تان روانشناسی نباشد برای گرفتن مجوز کلینیک باید جزء ارشد ، دکتری هم بخوانید.
پیشنهاد می کنم در طرح مشاوره استعداد یابی کیهان ثبت نام کنید تا مشاوران دقیق تر برای این موضوع راهنمایی تان کنند.
مشاوره استعداد یابی
موفق باشید:) 

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:

Image result for whatsapp

Peaceful
|
1399/03/28 - 02:53
0
0
سلام وقت بخیر، من کارشناسی ادبیات انگلیسی دارم میخواستم بدونم میتونم ارشد فراگیر پیام نور روانشناسی تربیتی و یا کودک و نوجوان شرکت کنم؟
پاسخ ها
کیهان
|
1399/03/28 - 20:40
سلام دوست گرامی
بله با مدرک کارشناسی رشته های دیگر نیز میتوانید در کنکور ارشد روانشناسی وزارت علوم و یا فراگیر پیام نور شرکت کنید.
موفق باشید:) 

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:

Image result for whatsapp

زینب
|
1399/03/10 - 10:49
0
0
سلام وقت بخیر من لیسانس مشاوره دارم میتونم ارشد روانشناسی کودکونوجوان بخونم میتونم وزارت بهداشتو شرکت کنم ممنون میشم راهنمایی کنید🌷
پاسخ ها
کیهان
|
1399/03/10 - 21:13
سلام زینب
طبق اطلاع ما،برای روانشناسی بالینی کودک وزارت بهداشت باید فارغ التحصیل رشته های روانشناسی ( هر گرایشی) و یا روانشناسی کودکان استثنایی باشید. اما با کارشناسی مشاوره برای ارشد روانشناسی بالینی بهداشت می توانید شرکت کنید.
اگر به روانشناسی کودک علاقه مند هستید می توانید در کنکور ارشد وزارت علوم شرکت کنید و هدفتان را بالینی کودک شهید بهشتی قرار دهید.
موفق باشید:) 

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:

Image result for whatsapp

 
معصومه
|
1399/02/30 - 09:10
0
0
سلام وقت بخیر من کارشناسی آموزش ابتدایی میخونم،میتونم ارشدمو روانشناسی بالینی بگیرم؟؟
پاسخ ها
کیهان
|
1399/02/30 - 19:49
سلام معصومه
بله، با مدرک کارشناسی از هر رشته ای می توانید در کنکور ارشد وزارت علوم شرکت کنید.
اگر نیاز به راهنمایی بیشتر در مورد مسیر مطالعاتی برای کنکور داشتید ، می توانید در طرح مشاوره رایگان کیهان ثبت نام کنید تا مشاوران راهنمایی تان کنند.
موفق باشید:) 

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:

Image result for whatsapp

ارشام
|
1399/02/24 - 22:21
0
0
سلام من لیسانس مهندسی کشاورزی دارم و لی متاسفانه این رشته رو واسه استخدامی معلم ابتدایی نمیخوان ،ولی روانشناسی تربیتی میخوان ،الان میخوام ارشد تغییر رشته بدم برم رشته روانشناسی تربیتی بنظرتون اگه ارشد روانشناسی بگیرم میتونم استخدامی شرکت کنم یا حتما باید لیسانسم هم روانشناسی باشه؟
پاسخ ها
کیهان
|
1399/02/25 - 19:24
سلام دوست گرامی
متاسفانه ما اطلاعات دقیقی در مورد قوانین استخدامی نداریم. پیشنهاد می کنم مستقیما با خود سازمان مربوطه مکاتبه کنید تا بهتر بتوانید تصمیم گیری کنید.
موفق باشید:) 

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:

Image result for whatsapp

 
فرزانه فرخی
|
1399/02/23 - 19:34
0
0
سلام وقت بخیر، بنده کارشناسی مددکاری اجتماعی دارم، می خوام ارشد روانشناسی شرکت کنم، به نظر شما ارشد روانشناسی بهتره یا مشاوره؟ پیامی ارسال کنید...
پاسخ ها
کیهان
|
1399/02/23 - 20:04
سلام فرزانه
متاسفانه نمی توان گفت کدام رشته بهتر است و بیشتر به علاقه شما و هدف تان در آینده مربوط می شود.
پیشنهاد می کنیم لینک های زیر که شامل توضیحاتی در مورد رشته های مشاوره و روانشناسی است را مطالعه کنید.
http://kayhanravan.ir/fa/EntekhabReshteMoshavereh.aspx
http://www.kayhanravan.ir/fa/gerayeshha.aspx

موفق باشید:) 

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:

Image result for whatsapp

یکتا
|
1399/02/11 - 15:23
0
0
با سلام.من رشته معماری خوندم در مقطع کارشناسی در دانشگاه غیرانتفاعی.علاقه به رشته روانشناسی دارم .ولی نمیدونم چطوری باید وارد شم و کدوم برای من بهتره.میتونم کارشناسی ارشد شرکت کنم با توجه ب رشته قبلیم؟یا باید کارشناسی روانشناسی شرکت کنم؟و اینکه کدوم بهتره؟
پاسخ ها
کیهان
|
1399/02/11 - 23:09
سلام یکتا
می توانید با مدرک کارشناسی معماری در کنکور ارشد روانشناسی علوم شرکت کنید و هیچ موردی ندارد.
پیشنهاد می کنم در طرح مشاوره رایگان شرکت کنید تا مشاوران دقیق تر راهنمایی تان کنند.
مشاوره رایگان
موفق باشید:) 

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:

Image result for whatsapp


 
رفیعی
|
1399/02/03 - 06:02
0
0
سلام خسته نباشید من ۹۸ دبیرستانم تموم شد ورشته ام گرافیک کامپیوتر بود و درکنکور هنر ۹۸ شرکت کردم ودولتی اوردم ولی نرفتم میخواستم ببینم که میشه بااینکه رشته ام گرافیک بودتو دبیرستان برا دانشگاه برم روانشناسی بالینی بخونم یا نه؟البته بدون کنکور ودانشگاه آزاد خیلی ممنون .
پاسخ ها
کیهان
|
1399/02/03 - 22:52
سلام دوست گرامی
مجوعه کیهان به طور تخصصی در حوزه کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره فعالیت می کند و متاسفانه اطلاعات کافی ای در مورد مقطع کارشناسی نداریم:(
موفق باشید:) 

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:

Image result for whatsapp

مریم
|
1399/01/26 - 02:33
0
0
با سلام ایا با کارشناسی آموزش زبان می شود ارشد روانشناسی بالینی در دانشگاه آزاد تحصیل کرد؟
پاسخ ها
کیهان
|
1399/01/26 - 11:53
سلام مریم
با مدرک کارشناسی تمامی رشته ها می شود در کنکور ارشد روانشناسی وزارت علوم(آزاد-سراسری-غیرانتفاعی-پیام نور) شرکت کرد.
موفق باشید:) 

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:

Image result for whatsapp

 
الهام
|
1399/01/25 - 12:19
0
0
سلام خسته نباشید من 28سالمه لیسانس حسابداری خوندم میخوام ارشد روانشناسی پیام نور بدون ازمون بخونم اولاکه ایا پیام نور خوبه و مدرکش معتبره؟ ودوم که ایا میشه بعدش برم دکترا روانپزشکی؟ یا حتما باید علوم پزشکی میخوندم؟ ؟و بعد اینکه از نظر بازار کار روانشناسی بهتره یا روانپزشکی؟ممنونم
پاسخ ها
کیهان
|
1399/01/25 - 21:16
سلام الهام
دانشگاه های پیام نور چون زیر مجموعه سازمان سنجش هستند، مدرکشان اعتبار دارد.البته نمی دونم معتبر بودن مدرک را از چه نظری پرسیده اید. و برای دکتری هم نمی توانید برای روانپزشکی اقدام کنید. مسیر تحصیلی روانشناسی و روانپزشکی کاملا متفاوت هست و روانپزشکی را بعد از تمام کردن پزشکی عمومی میتوان شرکت کرد.در مورد بازار کار هم متاسفانه نمیتوان پاسخ روشنی داد چرا که دو حیطه شغلی و کاری متفاوت هستند.
موفق باشید:) 

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:

Image result for whatsapp

نازنین
|
1399/01/18 - 18:13
0
0
سلام وقت شما بخیر . من 30 سال دارم برای مقطع لیسانس روان شناسی قصد دارم شرکت کنم تخصص میخواستم بپرسم با توجه به شرایط سنی من بعد از 4 سال تحصیل در روان شناسی در استانه 35 سالگی و بعد قبولی در ارشد . ایا برای مجوز اخذ پروانه نظام محدودیت سنی وجود داره ؟ برای مجوز باید 2 سال در نوبت مصاحبه باشی درسته؟ و اینکه امکانش هست بعد از درخواست برای پروانه نظام تا مصاحبه در ازمون دکترا شرکت کرد حین دانشجو بودن برای مصاحبه نظام مشکلی وجود نداره ؟ چون قطعا بدون مجوز پروانه دستیابی به کار در این زمینه مشکل هست. شاید سوالم مرتبط با حوزه مشاوره ای شما نباشه ولی خواستم قبل از تحصیل در این رشته اطلاعات داشته باشم . ممنون میشم پاسخ بدید
پاسخ ها
کیهان
|
1399/01/19 - 01:49
سلام نازنین
مجموعه کیهان در حوزه کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره فعالیت می کند و متاسفانه درمورد سوالات شما اطلاعات دقیق نمیتوانیم ارائه دهیم. اما تا جایی که ما اطلاع داریم محدودیت سنی برای گرفتن پروانه نظام وجود ندارد. پیشنهاد می کنیم سوالات تان را مستقیما با خود سازمان نظام مکاتبه کنید. 
ارتباط با سازمان نظام
موفق باشید:)

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:

Image result for whatsapp

ریحانه
|
1399/01/15 - 03:09
0
0
سلام. وقتتون بخیر باشه و سپاس بابت راهنمایی های خوبتون. جسارتا تفاوت روانشناسی وزارت علوم و وزارت بهداشت رو میخواستم بدونم؟ من لیسانس پرستاری دارم و بخاطر علاقم به این رشته میخوام واردش بشم. وزارت علوم قبول بشم میتونم کلینیک بزنم؟
پاسخ ها
کیهان
|
1399/01/16 - 09:51
سلام ریحانه
کنکور وزارت بهداشت را کسانی می توانند شرکت کنند که رشته کارشناسی شون روانشناسی باشد. و دوستان تغییر رشته ای مثل شما فقط می توانند در کنکور ارشد وزارت علوم شرکت کنند. برای گرفتن مجوز کلینیک نیاز هست که دو مقطع تحصیلی روانشناسی را بگذرانید چه در دانشگاه های وزارت علوم و چه بهداشت.
موفق باشید:)

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:

Image result for whatsapp

یلدا
|
1399/01/06 - 03:39
0
0
باسلام ، رشته مهندسی فناوری اطلاعات تا مقطع کارشناسی خوندم و برای ارشد میخواستم تغییر رشته بدم به روانشناسی بالینی ، اول اینکه امکانش هست ؟ و دوم اینکه دانشگاهش برام فرق ندارهچون‌میخوام‌فقط توشهر خودم‌باشم یعنی ازاد ، پیام نور ، یا بین الملل و....، زمان ثبت نامشون برای سال نود و‌نه چه تاریخیه ؟
پاسخ ها
کیهان
|
1399/01/06 - 15:53
سلام یلدا
برای تغییر رشته دادن هیچ مشکلی نیست و می توانید در کنکور ارشد روانشناسی شرکت کنید. 
کنکور ارشد 99 در خرداد ماه برگزار می شود و فکر کنم شما برای کنکور ارشد 1400 می خواید خودتون رو آماده کنید. معمولا ثبت نام کنکور ها در آذر ماه هست اما باز باید منتظر اطلاعیه سازمان سنجش باشیم تا از تاریخ دقیق اطلاع پیدا کنیم.
موفق باشید:)

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:

Image result for whatsapp

رها شهبازی
|
1399/01/02 - 15:14
0
0
سلام وقت بخیر. من دیپلم رشته کامپیوتر رو دارم.حالا میخوام در دانشگاه آزاد بدون کنکور رشته روانشناسی رو انتخاب کنم.آیا همچین چیزی میشه؟باید چیکار کنم؟
پاسخ ها
کیهان
|
1399/01/03 - 22:30
سلام دوست گرامی
مجموعه کیهان به طور تخصصی برای کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره فعالیت می کند و متاسفانه نمی تونیم در مورد مقطع کارشناسی دقیق راهنمایی تون کنیم :(
موفق باشید:)

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:

Image result for whatsapp

بهاره
|
1398/12/10 - 16:30
0
0
سلام. من ارشد جامعه شناسی هستم میتونم مستقیما دکترای روانشناسی شرکت کنم؟
پاسخ ها
کیهان
|
1398/12/11 - 23:23
سلام بهاره
نه متاسفانه نمی تونید با ارشد جامعه شناسی در آزمون دکتری روانشناسی شرکت کنید.

موفق باشید:)

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:

Image result for whatsapp

 
آرش
|
1398/12/03 - 01:06
0
0
همیشه برام سوال بوده فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی دانشکده های فنی و حرفه ای (هنرستانی ها) چطور می توانند به رشته های دیگری مثل روانشناسی نقل مکان کنند؟ آیا ورود به این رشته آسانا ست یا هنرستانی ها برای رسیدن به این نتیجه پشتکار فراوان بخرج میدهند؟ به نظر شما میزان موفقیت این دوستان چه حد بوده؟
پاسخ ها
کیهان
|
1398/12/03 - 13:36
سلام آرش
کیهان به طور تخصصی برای کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره فعالیت میکند و اگر درست سوالتون رو متوجه شده باشم و سوالتون در مورد کنکور ارشد باشد، می توان گفت که ، هر ساله دانشجویان زیادی از رشته های دیگر  در کنکور  ارشد روانشناسی شرکت می کنند و از قضا رتبه های خوبی نیز می گیرند. بنابراین صرف تغییر رشته ای بودن شما و متفاوت بودن رشته تون نمی توان گفت که چقدر کارتون سخت تر می شود. بیشتر از اینکه رشته لیسانس تون در قبولی تون در کنکور نقش داشته باشد می توان گفت که انگیزه، منابع مطالعاتی تون و داشتن برنامه ریزی مناسب برای مطالعه است که میتواند شما را به خواسته تون برساند.
اگر مایل بودید می توانید در طرح مشاوره رایگان کیهان ثبت نام کنید تا مشاوران دقیق تر راهنمایی تون کنند.

مشاوره رایگان

موفق باشید:)

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:

Image result for whatsapp

محمد شفیعی
|
1398/11/28 - 17:44
0
0
با سلام و عرض ادب، من کاردانی تاسیسات تهویه و تبرید و کارشناسی ناپیوسته مهندسی تکنولوزی معماری خوندم با توجه به اینکه علاقمند رشته رواشناسی هستم آیا میتوانم با گرفتن مدرک کارشناسی ارشد در رشته رواشناسی یا مشاوره پس از گذراندن پروانه مشعول به کار بگیرم و در ادامه دکتری شرکت کنم
پاسخ ها
کیهان
|
1398/11/29 - 12:56
سلام دوست گرامی
بله می تونید در کنکور ارشد روانشناسی و مشاوره شرکت کنید و در صورت علاقه ، تحصیل را تا مقطع دکتری نیز ادامه دهید. اما برای گرفتن مجوز مطب حتما باید دو مقطع تون روانشناسی باشد و صرفا با مدرک ارشد روانشناسی نمی تونید مجوز مطب بگیرید.

موفق باشید:)

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:

Image result for whatsapp 
احمد
|
1398/11/24 - 11:44
0
0
سلام من اهل شهر اردبیل هستم ،پاسخ این سوال برای من سرنوشت ساز است لطف کنید دقیق پاسخ دهید: من لیسانس و فوق لیسانسم را حسابداری خوانده ام و می خواهم در دانشگاه آزاد اسلامی شهر اردبیل که شهر خودم است دکترای رشته روان شناسی را بخوانم ،در صورت شرکت کردن در آزمون و قبولی در امتحان کتبی احتمال قبولی ام در مصاحبه چقدر است؟(با توجه به این که رشته کارشناسی و رشته کارشناسی ارشدم نامرتبط با روان شناسی است) ممنون
پاسخ ها
کیهان
|
1398/11/26 - 16:20
سلام احمد
متاسفانه با مدرک فوق لیسانس حسابداری نمی تونید در آزمون دکتری روانشناسی شرکت کنید :(

موفق باشید:)

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:

Image result for whatsapp

مهتا
|
1398/11/16 - 10:14
0
0
با سلام و عرض ادب من لیسانس بهداشت دارم و قصد شرکت در ازمون ارشد روانشناسی ،میخواستم بپرسم بعد از گرفتن مدرک ارشد امکان کار در این حوزه وجود دارد یا خیر؟چون شنیدم از چند نفر که با وجود معدل بالا در ارشد ولی به دلیل تغییر رشته ای بودن نتوانستند کار کنند در واقع به هر کلینیکی که مراجعه کردند گفتند که باید دو مدرک مرتبط داشته باشی،د چقدر این موضوع صحت دارد چون الان خیلی در روحیه و انگیزه ی من برای ادامه ی خواندن مطالب کنکور تاثیر گذاشته ممنون از پاسخگوییتون
پاسخ ها
کیهان
|
1398/11/18 - 12:25
سلام دوست گرامی
پیدا کردن کار با مدرک ارشد روانشناسی (و تغییر رشته ای بودن) بسته به میزان توانایی شما و سلیقه ی مرکزی که به آن برای کار مراجعه می کنید، دارد. و اگر فقط کار درمانی مد نظرتون هست و مایل هستید که درمانگر شوید از نظر مهارت و دانش ، حتما نیاز دارید که دو مقطع تحصیلی تون روانشناسی باشد. پیشنهاد می کنم این فرصت باقی مانده را هم با انگیزه به مطالعه تون ادامه بدهید و در مسیر ارشد تصمیم برای ادامه تحصیل و یا کار در مراکز درمانی (به احتمال زیاد کاری جز درمانگری بهتون پیشنهاد می کنند) بگیرید. 

موفق باشید:)

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:

Image result for whatsapp

فرح
|
1398/11/12 - 04:47
0
0
سلام وقت بخیر من دانشجوی کارشناسی علوم تربیتی دانشگاه تبریز هستم میخوام ارشد مشاوره بخونم . با داشتن تنها یک مدرک رشته مشاوره ( ارشد) غیر از مطب که باید دو تا مقطع باشه کجا ها میشه مشغول کار شد؟! و اینکه چند واحد پیش نیاز باید پاس کرد برای تغییر رشته ها متفاوته این واحد ها؟؟؟ در انتخاب منابع هنوز مطمئن نیستم که چه مجموعه منابعی مناسب تره!!!!
پاسخ ها
کیهان
|
1398/11/12 - 14:41
سلام فرح

با مدرک کارشناسی ارشد مشاوره می توانید در مراکز خدماتی مشاوره فعالیت کنید. تعداد پیش نیاز ها به نظر دانشگاه مقصدتون بستگی دارد و تعداد ثابتی نمی شود برایش گفت.
پیشنهاد می کنم در طرح مشاوره رایگان کیهان ثبت نام کنید تا مشاوران برای مسیر مطالعاتی کنکور راهنمایی تون کنند. همچنین لینک زیر به طور کامل منابع ارشد مشاوره را توضیح داده است.

http://kayhanravan.ir/fa/manabemoshavereh.aspx

برای ثبت نام در مشاوره رایگان کلیک کنید. 

موفق باشید:)

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:

Image result for whatsapp

علی
|
1398/11/09 - 23:12
0
0
سلام میخواستم بپرسم من که کارشناسی رشته زیست دارم و در مقطع ارشد نمیتونم در کنکور بهداشت روانشناسی شرکت کنم آیا در کنکوردکترا روانشناسی وزارت بهداشت میتونم شرکت کنم ؟ مدرک وزارت علوم یا بهداشت کدوم بهتره از نظر شغلی و اعتبار ؟
پاسخ ها
کیهان
|
1398/11/11 - 17:25
سلام علی
بله ، اگر کارشناسی ارشد تون روانشناسی باشد می تونید در کنکور دکتری وزارت بهداشت شرکت کنید.
از لحاظ اعتبار مدرک تفاوتی نیست . فقط دانشگاه های وزارت بهداشت برای کسانی که علاقه مند به کار درمان هستند می تونه بهتر باشد.


موفق باشید:)

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:

Image result for whatsapp

حمید
|
1398/11/09 - 14:31
0
0
با سلام.من ارشد روان شناسی تربیتی خوندم.الان اگه گرایشمو تو دکتری بالینی کنم آیا بعدا برا کلینیک زدن و هیئت علمی شدن و همچنین مصاحبه ی دکتری مشکلی نخواهم داشت؟
پاسخ ها
کیهان
|
1398/11/12 - 13:51
سلام حمید 
برای گرفتن پروانه مطب مشکلی نیست اما احتمال دارد در مصاحبه دکتری کمی به مشکل بخورید که پیشنهاد می کنم در طرح مشاوره رایگان کیهان ثبت نام کنید تا مشاوران دقیق تر راهنمایی تون کنند.

برای ثبت نام در مشاوره رایگان کلیک کنید. 

موفق باشید:)

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:

Image result for whatsapp

 
الهام
|
1398/11/02 - 20:22
0
1
باسلام من فارغ التحصیل رشته ی علوم تربیتی از دانشگاه تبریز هستم آیا میتونم ارشد رو در رشته ی روان شناسی بالینی بخونم و برای وزارت بهداشت امتحان بدم
پاسخ ها
کیهان
|
1398/11/04 - 12:09
سلام الهام

طبق اطلاع ما برای شرکت در کنکور وزارت بهداشت باید مدرک کارشناسی تون روانشناسی و یا مشاوره باشد.

موفق باشید:)

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
از آخرین اخبار کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!

 
نیلوفر
|
1398/10/11 - 22:27
0
0
سلام با لیسانس آموزش ابتدایی میتونم ارشد روانشناسی عمومی بخونم؟؟؟
پاسخ ها
کیهان
|
1398/10/12 - 11:56
سلام نیلوفر
بله هیچ موردی ندارد. پیشنهاد میکنم برای آشنایی بیشتر با منابع کنکور ارشد روانشناسی عمومی لینک زیر را مطالعه کنید.همچنین اگر مایل بودید می تونید در طرح مشاوره رایگان کیهان ثبت نام کنید تا مشاوران بهتر راهنمایی تون کنند.

برای ثبت نام در مشاوره رایگان کلیک کنید. 

 آشنایی با منابع ارشد روانشناسی کلیک کنید.

موفق باشید:)

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
از آخرین اخبار کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!

 
ستاره
|
1398/10/09 - 01:24
0
0
سلام من جامعه شناسی میخونم پیام نور آیا میتونم تغییر رشته بدم برم روانشناسی یا انصراف بدم دوباره شرکت کنم ؟
پاسخ ها
کیهان
|
1398/10/09 - 19:40
سلام ستاره

 متاسفانه کمی سوالتون مبهم هست.
اگر در حال حاضر دانشجوی کارشناسی ارشد جامعه شناسی هستید و به روانشناسی علاقه دارید، طبق اطلاعات ما از سازمان سنجش مجاز به خوندن دو رشته همزمان نیستید و باید انصراف بدید. اما اگر دانشجوی کارشناسی هستید، ما کمک زیادی متاسفانه نمی تونیم بهتون بکنیم چون حوزه کاری ما به طور تخصصی کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره هست.
 

موفق باشید:)

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
از آخرین اخبار کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!

M
|
1398/10/08 - 18:16
0
0
سلام آیا میتونم از دیپلم خیاطی کاردانش برا روانشناسی بخونم
پاسخ ها
کیهان
|
1398/10/08 - 21:24
سلام دوست گرامی

فعالیت مجموعه کیهان در حوزه کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره هست و متاسفانه در مورد قوانین شرکت در کنکور کارشناسی اطلاعاتی نداریم.

 

موفق باشید:)

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
از آخرین اخبار کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!


 
مهسا
|
1398/10/03 - 00:47
0
0
سلام من ارشد ریاضی دارم از دانشگاه سراسری ، میتونم مستقیم برای دکتری روانشناسی بخونم؟ واگه نمیشه برای خوندن ارشد روانشناسی، کدوم شاخه ش مربوط به روانشناسی ادم هاست برای مثبت اندیشی و..؟؟!!!!
پاسخ ها
کیهان
|
1398/10/03 - 14:15
سلام مهسا

متاسفانه با کارشناسی ارشد ریاضی نمی تونید در مقطع دکتری روانشناسی بخونید. در مقطع ارشد می تونید گرایش روانشناسی عمومی و یا بالینی رو انتخاب کنید و پایان نامه تون رو در حوزه مورد علاقه تون مثل روانشناسی مثبت کار کنید.
برای آشنایی بیشتر با گرایش های روانشناسی پیشنهاد می کنم لینک زیر را مطالعه کنید.
معرفی گرایش های روانشناسی کلیک کنید.

موفق باشید:)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
از آخرین اخبار کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!

 
فاطمه
|
1398/09/30 - 09:51
0
0
سلام وقتتون بخیر من لیسانس ادبیات انگلسی دارم و میخوام ارشد روانشناسی یا مشاوره بخونم به نظر شما کدومش بهتره؟ و اینکه اگه ارشد و دکتری رو مشاوره یا روانشناسی بخونم میشه بعدا مجوز مطب بگیرم؟
پاسخ ها
کیهان
|
1398/09/30 - 11:14
سلام دوست گرامی
طبق قانون سازمان نظام روانشناسی بعد از خوندن دو مقطع رشته روانشناسی یا مشاوره مجوز زدن مطب به شما داده می شود. اما انتخاب رشته مشاوره و یا روانشناسی بسته به علاقه و هدف شما دارد.
پیشنهاد می کنم لینک های زیر را مطالعه فرمایید.

معرفی رشته روانشناسی تربیتی و مشاوره کلیلک کنید.

نكاتى در رابطه با انتخاب رشته ى كنكور كارشناسى ارشد مشاوره کلیک کنید.

معرفی گرایش های روانشناسی کلیک کنید. 

موفق باشید:)

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
از آخرین اخبار کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!


 
فاطمه
|
1398/09/25 - 21:16
0
0
سلام من کارشناسی حسابداری دارم میخوام ارشد روانشناسی عمومی یا تربیتی بخونم میشه؟
پاسخ ها
کیهان
|
1398/09/26 - 01:34
سلام فاطمه
بله می تونید و مشکلی نیست.
برای آشنایی بیشتر با رشته ی روانشناسی و منابع کنکوری آن پیشنهاد میکنم لینک های زیر را مطالعه کنید.
همچنین می تونید در طرح مشاوره رایگان کیهان ثبت نام کنید تا مشاوران در مورد مسیر مطالعاتی راهنمایی تون کنند.
معرفی گرایش های روانشناسی کلیک کنید.
منابع ارشد روانشناسی کلیک کنید.
برای ثبت نام در مشاوره رایگان کلیک کنیدموفق باشید:)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
از آخرین اخبار کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!

 
ستاره
|
1398/09/24 - 21:46
0
0
سلام. من ارشد فیزیک خوندم. کارشناسی ارشد رشته مشاوره بخونم تا اینکه کلینیک و یا مطب مشاوره بزنم. اگر حتما دو مقطع لازم است. امکان دارد اول فوق بخوانم و بعد از چند سال فاصله لیسانس بخونم که دو مقطع شود؟ یا همزمان فوق لیسانس و ارشد بخونم.
پاسخ ها
کیهان
|
1398/09/26 - 01:27
سلام ستاره

طبق اطلاع ما برای گرفتن پروانه مطب،داشتن مدرک دو مقطع روانشناسی یا مشاوره ضروری است. اما اینکه اول ارشد بخونید و بعد کارشناسی بعید می دونم مشکلی داشته باشد. اما برای اطمینان بیشتر از خود سازمان نظام بپرسید.
همچنین پیشنهاد می کنم بعد از ارشد،در مقطع دکتری شرکت کنید تا از نظر علمی به نفع تون باشد.

لینک تماس با سازمان نظام روانشناسی
http://www.pcoiran.ir/fa/contact

موفق باشید:)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
از آخرین اخبار کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!

 
سحر
|
1398/09/18 - 01:19
0
0
سلام ببخشید با رشته علوم تربیتی اگه من گرایشم رو روانشناسی تربیتی انتخاب کنم میتونم مطب بزنم خواهش میکنم لطفا جواب بدید ممنونم
پاسخ ها
کیهان
|
1398/09/19 - 16:14
سلام سحر

طبق اطلاعات ما از سازمان نظام به کسانی که "روانشناسی" یا "مشاوره" خوندن پروانه مطب داده می شود. باتوجه به این موضوع احتمالا با یک مقطع علوم تربیتی و یک مقطع روانشناسی اجازه مطب زدن داده نمی شود.
اما پیشنهاد میکنم مستقیما از خود سازمان نظام سوال بپرسید تا دقیق تر راهنمایی تون کنند.

لینک ارتباط با سازمان نظام روانشناسی
 
موفق باشید:)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
از آخرین اخبار کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!
زکیه
|
1398/09/17 - 13:15
0
0
با سلام من لیسانس مهندسی اب و خاک دارم میتونم ارشد روانشناسی شرکت کنم؟
پاسخ ها
کیهان
|
1398/09/17 - 16:29
سلام زکیه

بله با مدرک لیسانس سایر رشته ها هم اجازه شرکت در آزمون کارشناسی ارشد روانشناسی را دارید!
خیلی از رتبه های برتر کارشناسی ارشد مثل شما تغیر رشته ای بودند.

 میتونید مصاحبه ی برخی از این عزیزان رو اینجا بخونید.
همچنین پیشنهاد میکنم برای شروع روند مطالعاتی بهتر برای کنکور از جلسه مشاوره رایگان کیهان استفاده کنید.

برای ثبت نام در مشاوره رایگان کلیک کنید

موفق باشید:)

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
از آخرین اخبار کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!
فائزه
|
1398/09/13 - 15:44
0
0
با سلام من دارم رشته مشاوره میخونم میتونم در ارشد بالینی بخونم و مطب بزنم؟ باتشکر
پاسخ ها
کیهان
|
1398/09/14 - 18:15
سلام فائزه

 بله میتونی. مورد خاصی نداره.


موفق باشید :)
 

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
از آخرین اخبار کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!
نگین
|
1398/09/13 - 12:07
0
0
سلام،خسته نباشین من ترم ۱ ارشد زبانم(روزانه).ممکنه کارشناسی روانشناسی ازاد بخونم و با توجه ب اینکه از سهمیه ارشد روزانم استفاده کردم،امکان تحصیل مجدد در دوره ارشد روزانه وزارت بهداشت رو دارم؟اگر نه،وزارت بهداشت دوره شبانه هم داره؟
پاسخ ها
کیهان
|
1398/09/17 - 16:36
سلام نگین 

متاسفانه کمی سوالتون گنگ هست. اگر درست منظورتون رو متوجه شده باشم ، میتونم بگم که تا جایی که اطلاع دارم خوندن دو مقطع به طور همزمان از نظر سازمان سنجش قابل قبول نیست.
و اگر میخواهید در کنکور ارشد روانشناسی شرکت کنید چون از سهمیه ی روزانه استفاده کردید و الان انصراف میخواین بدین ،متاسفانه یکسال محروم میشید و سال بعدش میتونید در کنکور ثبت نام کنید.
همچنین چون لیسانس تون هم روانشناسی نیست اجازه شرکت در کنکور وزارت بهداشت رو ندارید و فقط میتونید کنکور وزارت علوم رو بدین.

موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
از آخرین اخبار کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!
عطیه
|
1398/09/11 - 10:51
0
0
سلام وقتتون بخیر من لیسانس مهندس صنایع غذایی دارم میخوام برا ارشد روانشناسی بخونم امکانش هست یا باید لیسانس روانشناسی رو داشته باشم حتما؟؟؟
پاسخ ها
کیهان
|
1398/09/11 - 15:45
سلام عطیه

بله با مدرک لیسانس سایر رشته ها هم اجازه شرکت در آزمون کارشناسی ارشد روانشناسی را دارید!

خیلی از رتبه های برتر کارشناسی ارشد مثل شما تغیر رشته ای بودند.

 میتونید مصاحبه ی برخی از این عزیزان رو اینجا بخونید.
همچنین پیشنهاد میکنم برای شروع روند مطالعاتی بهتر برای کنکور از جلسه مشاوره رایگان کیهان استفاده کنید.

برای ثبت نام در مشاوره رایگان کلیک کنید. 
 
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
از آخرین اخبار کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!

 
مريم
|
1398/08/23 - 11:00
0
0
سلام من با ليسانس علوم تربيتي گرايش مديريت برنا ريزي درسي اگه ارشد روان شناسي بخونم ميتونم دفتر مشاوره بزنم يا بايد ليسانس روان شناسي داشته باشم ؟
پاسخ ها
کیهان
|
1398/08/26 - 14:25
سلام مریم


برای دریافت مجوز باید دو مقطع «روانشناسی یا مشاوره» خونده باشید. هر رشته ای غیر از اینا باشه، امکان دریافت مجوز رو نخواهید داشت.


گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
از آخرین اخبار کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!
نادر
|
1398/08/22 - 23:55
0
0
سلام اگر سازمان نظام روان شناسی برای روانشناسی مجوز مطب زدن را بدهد و آن روان شناس بعد ها بخواهد به شهر دیگری برای زندگی کردن برود آیا آن روان شناس می تواند مطب روانشناسی را با خود بدون هیچ مانعی به شهر محل زندگی جدیدش ببرد؟
پاسخ ها
کیهان
|
1398/08/26 - 14:23
سلام نادر


اطلاع دقیقی ندارم متاسفانه، هر نظری بدم دقیق نخواهد بود. بهتره از خود سازمان نظام سوال بفرمایید تا از پاسخشون مطمئن باشید :)
   
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
از آخرین اخبار کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!
ساغر
|
1398/08/17 - 16:13
0
0
سلام من کارشناسی زیست دارم و میخوام ارشد بالینی بخونم ....میشه بگین بعد از ارشد چه بازار کاری میتونم داشته باشم؟؟؟؟
پاسخ ها
کیهان
|
1398/08/18 - 18:43
سلام ساغر


بعد از مقطع ارشد، با یک مدرک ارشد روانشناسی امکان دریافت مجوز درمان از سازمان نظام رو ندارید (پس نمیتونید کار درمان به صورت مستقل انجام بدید) اما میتونید در کلینیک های دیگه کار کنید. اگر علاقمند به کار درمان نباشید میتونید در حوزه پژوهش یا کارهای حوزه روانشناسی صنعتی سازمانی فعالیت داشته باشید...
در روانشناسی به کدوم حوزه علاقمند هستید؟
 
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
از آخرین اخبار کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!
انسی
|
1398/08/12 - 11:35
0
0
با سلام 🌸 من قصد تغییر رشته به روانشناسی تربیتی رو دارم ، می خواستم بدونم که با این مدرک میتونم به عنوان مشاور در مدارس و یا به عنوان معلم پیش دبستان و دبستان مشغول به کار بشم یا به خاطر لیسانس غیر مرتبط این امکان وجود ندارد. ممنون از راهنماییتون🌸
پاسخ ها
کیهان
|
1398/08/14 - 14:41
سلام انسی


هیچ مانعی وجود نداره برای مشغول به کار شدن در حوزه هایی که فرمودید :)
فقط کافیه به لحاظ اطلاعاتی خودتون رو قوی کنید و به روز باشید. 


موفق باشید

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
از آخرین اخبار کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!
سارگل
|
1398/08/11 - 15:45
0
0
سلام، من لیسانسم وفوق لیسانسم منابع طبیعی اگه ارشد پیام نور فراگیر روانشناسی برم میتونم واسه آموزگارابتدایی تو آزمون های استخدامی آموزش و پرورش شرکت کنم گیر نمیدن که لیسانسم یه رشته دیگه است
پاسخ ها
کیهان
|
1398/08/14 - 13:55
سلام سارگلما به صورت تخصصی در حوزه کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره فعالیت داریم و در مورد آزمون های استخدامی هیچ اطلاعاتی نداریم :(


موفق باشید
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
از آخرین اخبار کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!
 
nahll
|
1398/08/06 - 01:27
0
0
سلام من رشته ریاضی میخونم برای کنکور امکانش هست روانشناسی خوند؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1398/08/09 - 18:27
سلام دوست گرامی


در مقطع ارشد تغییر رشته مجاز هست. در مورد کنکور کارشناسی اطلاع دقیقی نداریم متاسفانه. باید به دفترچه سنجش رجوع بفرمایید :)


گروه آموزشی کیهان

​​​​​​ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
 
زینب
|
1398/08/05 - 03:32
0
0
سلام من از لیسانس مدیریت به ارشد روانشناسی بالینی اومدم آیا بعد فارغ التحصیل شدن طرح به من تعلق میگیره ..ممنون
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1398/08/09 - 18:21
سلام زینب


خیر طرح نباید بگذرونید :)

موفق باشید


گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
نادر
|
1398/08/04 - 23:11
0
0
سلام آیا مطب روان شناسی مراجعه کننده و در آمدی دارد؟(چون بیشتر افراد سابقه پرونده روان شناسی داشتن و انگ روانی خوردن را از علت های عدم مراجعه به مطب روان شناسی عنوان می کنند)
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1398/08/09 - 18:20
سلام نادر

بله خوشبختانه در سال های اخیر این سوبرداشت بسیار کمتر شده و مردم ایران اهمیت جلسات روان درمانی رو متوجه شده اند. هرچه جلوتر میریم مراجعات هم بیشتر میشه :)

موفق باشید


گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
 
ali
|
1398/08/03 - 06:44
0
0
سلام . من دیپلم انسانی گرفتم ، در مقطع کاردانی و کارشناسی حسابداری خوندم . بنا به دلایلی میخوام ارشد روانشناسی بخونم . میتونم تغییر رشته بدم ؟؟!
پاسخ ها
کیهان
|
1398/08/04 - 13:45
سلام علی


بله در مقطع کارشناسی ارشد، تغییر رشته از هر رشته ای به هر رشته ی دیگر بلامانع هست :)
برای دریافت اطلاعات دقیق در مورد این آزمون به لینک زیر مراجعه کنید و نامتون رو برای دریافت یک جلسه مشاوره رایگان ثبت کنید تا در اولین فرصت با شما تماس بگیریم:
   

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
از آخرین اخبار کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!
 
امیر
|
1398/07/25 - 12:31
0
0
سلام خسته نباشید ببخشید من مهندسی نفت، کارشناسی پیوسته میخونم. میخوام بدونم امکانش هست که معادل سازی کنم فوق دیپلم بگیرم. بعدا تغییر رشته بدم کارشناسی علوم سیاسی بخونم؟
پاسخ ها
کیهان
|
1398/07/28 - 10:23
سلام امیر


تخصص ما کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره هست و در مورد مقاطع پیش از ارشد اطلاعات دقیقی نداریم که بتونیم شما رو درست راهنمایی کنیم :(

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
از آخرین اخبار کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!
مهتاب
|
1398/07/23 - 10:57
0
0
سلام و وقت بخیر. خوشحالم که صفحتونو دیدم و خوشحال میشم منم ازتون جواب بگیرم. کارشناس پرستاری هستم با5سال سابقه کار، بدلیل نداشتن علاقه و تحلیل روحی استعفا دادم و صاحب فرزند شدم. الان که نیاززه کاردارم برگشتن به بیمارستان دیگه اصلاباروحیاتم سازگارنیست. از سن مدریه عاشق نقاشی و نوشتن بودم و استعدادذاتی نقاشی دارم و تو مدرسه تو مسابقه کاریکاتور استانی اول شدم. عاشق کارباکودکانم و به خوندن مطالب روانشناسی علاقه دارم. گاهی فکرمیکنم نقاش کتاب کودک شم و نویسنده کودک، اما وقتی فکرمیکنم خیلیهامدرک دانشگاهی درین زمینه دا ن دلسردمیشم. توصیه شمابرای من چیه؟ ممنون
پاسخ ها
کیهان
|
1398/07/23 - 16:18
سلام مهتابدر مسیر درستی قرار گرفتین و از کارهایی که طبق عادت (و نه علاقه) انجامشون دادین دست کشیدین. جرأت کردین واقعا :)
اما در مورد ادامه ی مسیر تنها کمکی که میتونیم بهتون بکنیم اینه: اگر بخواید وارد حیطه روانشناسی بشید ما خیلی خوب و دقیق میتونیم راهنماییتون کنیم که برای ادامه تحصیل در مقطع ارشد یا دکتری این رشته، قدم به قدم چه کاری انجام بدید. حتی در انتخاب اینکه کدوم گرایش روانشناسی یا مشاوره رو انتخاب کنید هم کمکتون میکنیم.

اگر علاقمند بودید با شماره های دفتر تماس بگیرید:

02166475618 الی 20
 

 
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
از آخرین اخبار کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!
نادر
|
1398/07/17 - 08:13
0
0
سلام من لیسانس و فوق لیسانس خود را علوم اجتماعی خوانده ام و اگر بخواهم در دکترای دانشگاه آزاد رشته روان شناسی عمومی بخوانم شانس قبولی ام در مرحله مصاحبه چقدر است؟
پاسخ ها
کیهان
|
1398/07/18 - 09:53
سلام نادر


تغییر رشته در مقطع دکتری معمولاً خیلی توصیه نمیشه اما بستگی به شرایط و رزومه ی شما داره. توصیه میکنم از امکان مشاوره رایگان ما استفاده کنید تا همکارانم در دپارتمان دکتری راهنماییتون کنن:  
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
از آخرین اخبار کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!
fateme
|
1398/07/08 - 23:44
0
0
سلام من کارشناسی رشته مشاوره قبول شدم میخواستم بدونم برای ارشد به رشته روانشناسی بالینی یا عمومی میتونم تغییر رشته بدهم و اینکه میگن برای ارشد روانشناسی باید هم رشته کارشناسی و هم ارشد مطابق هم باشه تا وزارت علوم و بهداشت ایراد نگیره مشکی برای من که رشته ام مشاوره است پیش نمیاد؟
پاسخ ها
کیهان
|
1398/07/09 - 16:56
سلام فاطمه


در مقطع ارشد تغییر رشته کاملاً مجاز هست و هیچ اشکالی نداره. اینی که شنیدین در مورد تطابق کارشناسی و ارشد برای وزارت علوم و بهداشت، بی اساسه کاملاً. شما نیازی به ایراد نگرفتنِ وزارت علوم یا بهداشت ندارید. شما نیاز به دریافت مجوز درمان از سازمان نظام روانشناسی دارید که اون هم اگر اشتباه نکنم میتونید مجوز «مشاوره» رو با مدرک کارشناسی مشاوره و ارشد روانشناسی دریافت کنید. و اگر دکتری هم روانشناسی بخونید میتونید مجوز رواندرمانی دریافت کنید. دقیقترش رو بهتره از خود سازمان نظام سوال بفرمایید تا با اطلاعات قطعی و مطمئن، تصمیم گیری کنید :)

موفق باشید
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
از آخرین اخبار کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!
sahar
|
1398/07/08 - 21:44
0
0
سلام خسته نباشید من لیسانس صنایع غذایی دارم میتونم به ارشد روانشناسی ورود کنم؟ممنون
پاسخ ها
کیهان
|
1398/07/09 - 16:51
سلام سحر


بله بله :)
در مقطع کارشناسی ارشد، تغییر رشته از هر رشته ای به هر رشته ی دیگری مجاز هست و مانعی براش وجود نداره.


موفق باشید
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
از آخرین اخبار کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!
محمدی
|
1398/07/06 - 13:43
0
0
سلام.میشه از کارشناسی مشاوره ارشد رو روانشناسی بالینی قبول شد؟
پاسخ ها
کیهان
|
1398/07/07 - 12:06
سلام دوست گرامی


در مقطع ارشد، تغییر رشته از هر رشته ای به رشته ی دیگر مجاز هست و هیچ مانعی برای آن وجود ندارد :)
 

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
از آخرین اخبار کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!