.
hed

فیلم­ آموزشی بالینی کیهان
ویژه دانشجویان و داوطلبان کنکور ارشد و دکتری
رشته ­های روان­شناسی، مشاوره و علوم تربیتی
  

 

  • عنوان آموزش: روانشناسی بالینی
  • مدت زمان بسته آموزشی:11 ساعت و 15 دقیقه
  • مدرس: دکتراحسان نیک منش
  • نوع فرمت:  AVI در قالب فایلهای  فشرده rar چند  بخشی

 

درس روانشناسی بالینی اصلی‌ترین و مهمترین درس‌ در رشته روانشناسی بالینی و همچنین در آزمون های کارشناسی ارشد و دکتری وزارت علوم و وزارت بهداشت  (گرایش بالینی) است. نکات فراوان این درس و  حجم مطالب آن ایجاب می کند که برای گرفتن نتیجه مطلوب نیاز به مرورهای برنامه ریزی شده باشد؛ بنابراین باید توجه ویژه ای به این درس داشته باشیم. دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته‌های مرتبط و غیر مرتبط نیاز به یک شیوه صحیح آموزش مطالب این درس دارند. در کنار این که مطالعه صحیح و مرور، بخش مهمی از یادگیری را تشکیل می‌دهد، استفاده از کلاس و تدریس اساتید که می‌تواند در قالب فیلم های آموزشی باشد کمک چشمگیری در تسلط دانشجویان بر روی این درس می‌کند. در این صورت دانشجویان بدون شک می توانند به این درس علاقه مند شده، مباحث آن را بسیار خوب بیاموزند و در آزمون پیش رو بهترین عملکرد خود را داشته باشند و همچنین با تسلطی بسیار بالاتر نسبت به رقبای خود ظاهر شوند.
فیلم¬های آموزشی کیهان
از سال 91 تا کنون، روانشناسی بالینی  که اصلی‌ترین درس رشته روانشناسی (گرایش بالینی) می‌باشد در دسته‌‌ی دروسی بوده که دانشجویان از ما خواسته اند در برنامه ریزی های مطالعاتی شان توجه ویژه تری به آن داشته باشیم؛ درخواستی که با توجه به میزان اهمیت این درس در کنکور ارشد و دکتری و همچنین درصد رتبه های برتر در این درس در این کنکورها، کاملاً به جا است. همچنین مدت زمانی که ممکن است فرد جهت مسیر رفت و آمد به کلاس ها داشته باشد بخشی از زمان مطالعه شان را تحت تاثیر قرار می‌دهد.این حجم از نیاز داوطلبان از طرفی، و هزینه ی بالای ثبت نام در کلاس ها و در دسترس نبودن کلاس های موثر با اساتید مجرب برای غالب داوطلبان از طرف دیگر، ما را بر آن داشت تا از سال 94، از فیلم های آموزشی دروس تخصصی روان شناسی با تدریس اساتید ممتاز تهران بهره بگیریم. امری که نتایج بعدی کیهانی ها نشان داد موفق بود و در افزایش تسلط داوطلبان کیهان بر دروس تخصصی کنکور ارشد و دکتری روانشناسی تاثیر شگرفی داشت. 


فیلم آموزشی روانشناسی بالینی
فیلم روانشناسی بالینی کیهان، که با تدریس استاد ممتاز این درس، دکتر احسان نیک منش(رزومه ایشان را اینجا ببینید) تهیه شده است؛ سال هاست به عنوان منبعی جامع و مطمئن برای یادگیری عمیق تمام مباحث این درس مورد استفاده ی بسیاری از دانشجویان این رشته ها و همچنین داوطلبان کنکور های ارشد و دکتری آنها است. در این فیلم، دکتر نیک‌منش به آموزشی ساده و قابل فهم پرداخته‌اند که به دلیل روان بودن سبک تدریس و مثالهای جانبی ایشان از کیس‌های واقعی، برای تمامی داوطلبان اعم از افراد فارغ التحصیل رشته‌های مرتبط و غیر مرتبط و با هر سطح پایه‌ی قبلی در این درس، مناسب است. از طرفی در این فیلم‌ها مطالب غیر کنکوری کمتر پرداخته شده‌ است. نکته‌ی دیگر حائز اهمیت، توضیحات دکتر نیک‌منش درمورد اصطلاحات انگلیسی مرتبط با اختلالات است که هر واژه به درستی تلفظ و معنا می‌شود. این فیلم با کیفیت صدای بالا و کیفیت تصویر بسیار مطلوب تهیه شده است تا فضای روان تری برای یادگیری شما عزیزان فراهم کند.


دکتری نیک منش مدرس روانشناسی بالینی و سوپروایزر مجموعه کیهان ؛مشاهده رزومه کامل


پیشنهاد می کنیم:
-    این فیلم را به گونه ای تماشا کنید که گویی سر کلاس نشسته اید. توصیه می کنیم هفته ای یک یا حداکثر دو جلسه ی 1.5 ساعته از فیلم را تماشا کنید. به این ترتیب می توانید با انجام مطالعات تکمیلی و تمرین های بیشتر، به تسلط کاملی از مبحث آموزش داده شده دست پیدا کنید.
-    تدریس این مباحث به گونه ای است که امکان جزوه برداری از صحبت های استاد وجود دارد. پس حین تماشای فیلم، کاغذ و قلم همراهتان داشته باشید. 
-    جهت تثبیت مطالب و یادگیری بهتر، مرور چندین باره‌ی فیلم‌‌ها را در برنامه‌ی مطالعاتی خود داشته باشید.
-    قبل از حل مثال و تمرین توسط استاد، ابتدا خودتان پاسخ را بیابید و سپس پاسخ استاد را با خود مقایسه کنید.


فیلم روانشناسی بالینی میتواند مورد استفاده ی این دوستان قرار گیرد:
-    دانشجویان رشته های روان شناسی، مشاوره و علوم تربیتی سراسر کشور در مقاطع کارشناسی تا دکتری
-    داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد و دکتری رشته های روان شناسی، مشاوره و علوم تربیتی

 

برای خرید اینترنتی و دانلود این فیلم از فروشگاهلینک های مرتبط

گروه آموزشی کیهان
رتبه یک ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
دانشجویان دانشگاه شهیدبهشتی و تهران

نظرات بينندگان
غیر قابل انتشار : 0
در انتظار بررسی: 0
انتشار یافته : 2
میرهاشمی
|
1398/10/23 - 13:30
0
1
سلام بر کیهان. برای من که تغییر رشته ای بودم خوب بود. مخصوصا اینکه به صورت ساده بیان و قابل فهم بود.
پاسخ ها
کیهان
|
1398/10/23 - 20:11
سلام دوست گرامی

ممنون از بازخورد مثبت تون.

موفق باشید:)

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
از آخرین اخبار کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!

 
نظرات كاربران :
نام :
ايميل :
متن نظر : * 
 
متن بالا را وارد نماييد* 
 
.