.
hed

چند نکته در باب مطالعه درس زبان

یادگیری زبان انگلیسی، کنکور ارشد روانشناسی، ارشد بالینی

 
دوستان کیهانی سلام
در این  مطلب تلاش کردم اطلاعاتی را در مورد یکی از مهمترین دروس کنکور کارشناسی ارشد در اختیار شما قرار دهم. متون تخصصی با ضريب 2 يکی از تعيين کننده ترين درس ها در آزمون کارشناسی ارشد است که درصد آن ميتواند رتبه هاي داوطلبان را تا حد زيادی جابجا کند. آن چيزی که بين دروس از نظر اهميت تمايز ايجاد مي کند صرفا ضرايب دروس به تنهایی نيست. به اين معنی که اگر مثلا همه ی دروس با ضرايب 2 را از نظر اهميت در يک سطح در نظر بگيريم، برآورد  چندان دقيقی از اهميت دروس نداشته ايم. يکی ديگر از فاکتورهايی که دروس را از نظر اهميت و تاثيرگذاری در نتيجه نهايی آزمون از هم متمايز ميکند ميانگين درصد کسب شده ی آن درس بين مجموع شرکت کنندگان آن سال است. با در نظر گرفتن اين فاکتور (ميانگين درصد داوطلبان) معقول به نظر مي رسد که دو درسی که از نظر ضريب در يک رده قرار دارند تاثيرات متفاوتی در نتيجه ی نهايی رتبه ی داوطلبان بگذارند.

به عنوان مثال ميانگين کل  داوطلبان در درس متون تخصصی بسيار پايين تر از ميانگين کل در درس روان شناسی رشد است، بنابراين اگرچه ضريب هر دوی اين دروس در آزمون سراسری يکسان است اما از اهميت متفاوتی برخوردار هستند. با اين توضيح از آن جايی که قطعا پايين ترين ميانگين در بين کليه ی دروس مربوط به متون تخصصی مي شود اين درس مهم ترين درس در جهت تمايز رتبه های برتر از سايرين محسوب می شود. به طوری که هرچه درصد فرد در اين درس بالاتر باشد به همان ميزان از انحراف استاندارد کل جامعه شرکت کنندگان در آزمون بيشتر فاصله می گيرد و تاثير مثبت  به صورت تصاعدی در نتيجه بازتاب پيدا مي کند.
 

بنابراين جا دارد که برای مطالعه ی اين درس برنامه ريزی صحيحی داشته باشيم و به اندازه ی کافی به آن بپردازيم. مطالعه و يادگيری زبان از آن دسته تکاليفی است که بهتر است در طول زمان به تکاليف کوچک کوتاه مدت تقسيم شود از اين رو مطالعه ی هر روزه ی زبان در سانس های مطالعاتي 0/5 ساعت تا 1/5 ساعت (با توجه به سطح فعلی فرد) بهترين حالت مطالعه ی زبان است.
بهتر است با هر سطح دانش پايه ای که در زبان عمومی داريم از يک کتاب زبان تخصصی پايه شروع کنيم که در غالب موارد کتاب پيشنهادی ما کتاب "متون تخصصی به زبان انگليسی" تاليف يحيی سيد محمدی است. اين کتاب غالب لغات تخصصی مورد توجه در آزمون ما را در مباحث مهم از جمله احساس، ادراک، يادگيری، شرطي سازی، حافظه، رشد، شخصيت و ... شامل مي شود. توصيه ی ما هميشه اين است که از هر کتاب متون تخصصی که استفاده می کنيد بهتر است تکيه ی زيادی  بر راهنمای ترجمه ی کتاب نداشته باشيد.

بهترين روش اين است که پاراگراف به پاراگراف متن انگليسی را بخوانيد ، هر لغت ناآشنا که معنی آن را نمی دانيد جدا کنيد و يادداشت کنيد و معني آن را پيدا کنيد. براي صرفه جويی در زمان بهتر است از نرم افزارهايی مانند بابيلون يا نارسيس استفاده کنيد.اگر لغتي در روان شناسی دارای معنی تخصصی است معني تخصصی را هم يادداشت کنيد. مثلا لغت client در زبان عمومی معنی مشتری دارد، همین لغت در علم و حرفه ی ما معنی مراجع می دهد و در علم و حرفه ی حقوق معنی موکل می دهد. تمام لغات جدید باید یاد گرفته شوند و در فواصل زمانی مشخص مرور شوند ( مانند مرور های منظم سه گانه و  پنج گانه).

بهترین روش برای یادگیری لغت این است که لغت را برای اولین بار در بافت جمله و در متن بخوانید. بنابراین یادگیری لغات جدید یک متن در یک مبحث یکپارچه وقتی این لغت با سایر لغات مربوط به آن مبحث پیوند می خورد بسیار کارآمدتر از حالتی است که مثلا بخواهیم لغات یک کتاب را از واژه نامه ی پایان کتاب که براساس حروف الفبا sort شده است یاد بگیریم. بعد از این که معنی لغات جدید را پیدا کردیم و یادداشت کردیم انتظار می رود که بتوانیم خودمان متن را ترجمه کنیم. در اینجا منظور از ترجمه کردن ترجمه تحت الفظی و ترجمه ی لغت به لغت جملات نیست، منظور این است که درک منسجمی از مفهوم کلی متن داشته باشیم.
یکی از اصلی ترین مراحل مطالعه و پیشرفت زبان، تامل، مکث و تلاشی است که در این زمان برای فهم متن داریم و هر چه در این مرحله کمتر به کتاب های راهنما و ترجمه تکیه داشته باشیم و خودمان سعی کنیم معنی کلی متن را بفهمیم پیشرفت بیشتری در درک مطلب خواهیم داشت. بهتر است کتاب های راهنما بعد از این مرحله به عنوان یک مرجع مقایسه برای برآورد کردن میزان درستی درک مطلب و اصلاح اشکالات به کار گرفته شود. بعد از مطالعه ی کامل یک کتاب تخصصی پیشنهاد می شود روی تکنیک های درک مطلب تمرکز کنید. اگر روش یادگیری شما بیشتر از نوع دیداری است بهتر است در فضای کلاس های آموزش درک مطلب قرار بگیرید یا از بسته ی آموزشی زبان کیهان که به طور ویژه روی تکنیک های درک مطلب تمرکز دارد استفاده کنید. بعد از یادگیری هر تکنیک درک مطلب تا جایی که می توانید آن تکنیک و اصول را روی متن های مختلف تمرین کنید.
بعد از انجام همه ی این کارها در فرصت باقی مانده تا جایی که می توانید متون کوتاه تخصصی مانند متون ویکی پدیا و مقالات تخصصی بخوانید و در پایان حل کردن سوالات آزمون های سراسری سال های اخیر می تواند بهترین شیوه ی جمع بندی نهایی باشد.


 

برای یادگیری لغت پیشنهاد می کنیم که از شیوه ی coding استفاده کنید. اصلی ترین دلیل فراموشی معنی لغات این است که معمولا بین کلمه انگلیسی و معنای فارسی آن هیچ ارتباط و تجانسی وجود ندارد. اگر ما با استفاده از یک کد که قسمتی از واژه انگلیسی است و یک جمله فارسی که حاوی این کد واصل واژه است بین واژه ی انگلیسی و معنای فارسی آن تداعی ایجاد کنیم هم یادگیری معنی لغات ساده تر اتفاق می افتد و هم تا حد زیادی از فراموشی معنی لغات جلوگیری می شود. اگر امکان شرکت در کلاس را دارید پیشنهاد می کنیم برای صرفه جویی در زمان و انرژی برای یادگیری لغات عمومی از کلاس های coding استفاده کنید. در غیر این صورت می توانید با این شیوه آشنا شوید و از خلاقیت خودتان برای ساخت کد ها و یادگیری لغات استفاده کنید. در شیوه ی coding قسمتی از واژه انگلیسی که یا در فارسی معنایی دارد و یا با لغت معناداری در فارسی هم قافیه و شبیه است به عنوان کد درنظر گرفته می شود. سپس از جمله ای فارسی که هم حاوی واژه ی انگلیسی و هم کد مورد نظر است برای یادگیری معنای لغت استفاده می شود.

چند نمونه:

  • مثلا واژه ی jealous به معنای حسود شبیه واژه ی جلز در فارسی است، میتوانیم جلز را به عنوان کد در نظر بگیریم و مثلا بگوییم: آدم jealous همیشه در جلز و ولز است.
  • واژه ی massive  به معنای بزرگ و عظیم است، این واژه شبیه واژه  مسیح در فارسی است، می توانیم مسیح را به عنوان کد در نظر بگیریم و مثلا بگوییم: حضرت مسیح روحی بسیار massive داشت.
  • واژه ی torrent به معنای سیلاب است، این واژه شبیه واژه ی تورنتو است، می توانیم تورنتو را به عنوان کد در نظر بگیریم و مثلا بگوییم: در تورنتو کانادا خیلی torrent میاد.
  • واژه ی bulky به معنای حجیم و بزرگ است. قسمت اول این کلمه (bul) در فارسی دارای معنی است (بال)، میتوانیم بال را به عنوان کد در نظر بگیریم و مثلا بگوییم: بال های عقاب خیلی bulky هستن.
  • واژه ی source به معنی منبع است، این واژه شبیه واژه سس در فارسی است، میتوانیم سس را به عنوان کد در نظر بگیریم و مثلا بگوییم: سس source چربی هست.
 

زبان رو جدی بگیرید.

زهرا خانی (مشاهده مصاحبه)
امیدوارم در پایان این مطلب اطلاعات مختصر اما مفیدی در اختیار شما قرار داده باشم :)


خدمات مشاوره رایگان کیهان
 

موسسه کیهان  جهت رفاه حال داوطلبان گرامی در ابتدای مسیر مطالعاتی داوطلبان عزیز اقدام به ارائه خدمات مشاوره رایگان نموده است . این نوع مشاوره  سبب می شود که داوطلب از احساس سردرگمی نجات پیدا کند  و در جهت صرفه جویی در زمان و هزینه بتواند با خیال راحت از خدمات کیهان متناسب با نیاز خود بهره مند گردد برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید
 
مطالب مرتبط:
 
گروه آموزشی کیهان 
کارشناسی ارشد و دکتری روانشناسی
تحت نظارت مرکز خدمات روانشناسی و مشاوره کیهان


راهنمای نگارش فصل یک پایان نامه، راهنمای نگارش فصل دو پایان نامه، راهنمای نگارش فصل سه پایان نامه، راهنمای نگارش فصل چهار پایان نامه، راهنمای نگارش فصل پنجم پایان نامه، راهنمای نگارش پایان نامه، پروپوزال، شیوه تدوین تحقیق، اهداف تحقیق، فرضیه نویسی، تحقیقات بنیادی، تحقیقات کاربردی، تحقیقات توسعه ای، تحقیقات توصیفی، تحقیقات تاریخی، تحقیقات همبستگی، تحقیقات علی، تحقیقات پیمایشی، اصول پروپوزال نویسی، طرح تحقیق، مقاله علمی پژوهشی، کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی, کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی عمومی, ارشد روانشناسی، اصول مقاله نویسی، مقاله علمی پژوهشی، چکیده نویسی، تکنیک مقاله نویسی، دفترچه کنکور 94، منابع کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی, کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی, کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی عمومی, منابع, جزوات ارشد روانشناسی، منابع دکتری، منابع ارشد روانشناسی، ارشد روانشناسیمقالات روانشناسی، منابع روانشناسی بالینی، کنکور ارشد روانشناسی عمومی، مشاوره، رتبه های برتر روانشناسی بالینی، رتبه های برتر روانشناسی، ارشد روانشناسی، ارشد روانشناسی بالینی، مصاحبه با

برتر روانشناسی، ارشد بالینی، منابع ارشد بالینی

 

 

نظرات بينندگان
غیر قابل انتشار : 0
در انتظار بررسی: 0
انتشار یافته : 52
سارا
|
1400/08/05 - 22:32
0
0
سلام خدمت شما ببخشید زبان ارشد روانشناسی فقط متون هست یا گرامر م هست؟ و اینکه میشه بگید چندتا سوال متن و چندسوال گرامر؟
پاسخ ها
ادمین
|
1400/08/09 - 10:39

با سلام

۵ یا ۶ متن داده میشه و از اون متن سوال طرح میشه. مستقیما سوال گرامری نمیاد  ولی دونستن گرامر باعث درک مطلب بهتر میشه و پاسخدهی مناسب تر.

برای دانلود دفترچه های کنکور سال های گذشته کلیک کنید

 

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:


 

ویدا
|
1400/04/14 - 15:52
0
0
سلام منم می‌خوام برای ارشد روانشناسی عمومی آماده بشم ولی واقعا در مورد متون که خیلی ضعیف هستم موندم و مطالعه کتاب سید محمدی کافی باشه؟؟
پاسخ ها
ادمین
|
1400/04/17 - 09:50
با سلام

پایه ی مطالعاتی برای درک مطلب کتاب سید محمدی هست. اما در ادامه شما میتونید در کلاس های آنلاین آکادمی زبان کیهان (زمان ثبت نام اطلاع رسانی می شود) شرکت کنید و همچنین فیلم آموزشی زبان مقدماتی(لینک خرید) رو تهیه بفرمایید.
مریم
|
1400/03/30 - 19:37
0
0
سلام وقت بخیر من دانشجوی کارشناسی هستم اما زبانم خوب نیس میخاستم بدونم پکیچی ک برا متون ارائه میدین از صفر تا صده و مفیده برام؟ میخاستم متون ک سخته از حالا شروع کنم و قیمت پکیچ متون چقدره؟
پاسخ ها
ادمین
|
1400/03/31 - 09:37

با سلام 
در حال حاضر پکیجی جدا برای متون زبان نداریم ولی دو فیلم آموزشی موجود هست که دکتر فلاح از رتبه های برتر کنکور دکتری در سال های گذشته در آن ها جامع ترین نکات لازم رو تدریس کردند.برای دریافت مشاوره رایگان لطفا نام و شماره تماس خود را از طریق واتساپ به شماره 09190095870 ارسال کنید تا همکاران طبق نوبت با شما تماس بگیرند .

 

رحمانی
|
1399/09/06 - 22:13
0
0
سلام من کارشناسی مترجمی زبان انگلیسی دارم میخوام ارشد مشاوره شرکت کنم بعد میتونم مطب بزنم بی زحمت منابع و بهم بگید و اینکه چطور میتونم تهیه کنم اولین بار هست که شرکت میکنم ممنونم
پاسخ ها
کیهان
|
1399/09/07 - 18:15
سلام دوست گرامی
برای گرفتن مجوز کلینیک باید دو مقطع تحصیلی تون روانشناسی و یا مشاوره باشد. به همین دلیل فقط با ارشد مشاوره مجاز به این کار نمیشوید. در لینک زید میتوانید با منابع، جزوات و دیگر خدمات کیهان برای ارشد مشاوره آشنا شوید.همچنین تمامی محصولات را میتوانید از طریق فروشگاه اینترنتی کیهان و یا ارتباط با واتس آپ کیهان تهیه کنید.
ارشد مشاوره
فروشگاه اینترنتی کیهان
موفق باشید:) 
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:
Image result for whatsapp
فاطمه
|
1398/12/16 - 12:56
0
0
سلام خسته نباشید ببخشید من کتاب زبان تخصصی سیدمحمدی رو میخوام تهیه کنم اما برای نشر روان هست میخوام در کنارش برای اطمینان از درست ترجمه کردنم راهنمای این کتاب رو هم بگیرم اما برای انتشارات ارسباران هست و روی کتاب روانشناسی عمومی هم نوشته انگار ۳ فصل متفاوته برای دوستانی که روانشناسی نیستند.خواستم ببینم ایرادی نداره من این دو رو بگیرم؟و اینکه میتونم فقط راهنماش رو بگیرم؟ و ی سوال دیگه اینکه کتاب متون دکتر طالب زاده خوب هست؟
پاسخ ها
کیهان
|
1398/12/17 - 16:20
سلام دوست گرامی
راهنمای کتاب زبان دکتر سید محمدی به تنهایی براتون فایده ای ندارد ، چرا که فقط ترجمه فارسی است و متن انگلیسی ندارد. برای چک کردن ترجمه خودتون دو تا کتاب رو باید تهیه کنید.
کتاب دکتر طالب زاده هم کتاب خوبی است اما به طور معمول برای کنکور کتاب دکتر سید محمدی پیشنهاد می شود.
موفق باشید:)

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:

Image result for whatsapp

ناشناس
|
1398/10/03 - 16:52
0
0
سلام من در دو رشته اصلی وشناور برای ارشد ثبت نام کردم منابع رو که دیدم احساس کردم برای درس خوندن در دو رشته روان شناسی و زیست شناسی وقت كافی ندارم به نظر شما هر دو رشته رو امتحان بدم یا روی رشته اصلی امتحان که روانشناسیه متمرکز بشم در ضمن شاغل هم هستم
پاسخ ها
کیهان
|
1398/10/04 - 16:51
سلام دوست گرامی
همان طور که خودتون گفتید درس خوندن برای دو رشته سخت و زمان بر است. پیشنهاد می کنم اگر رشته روانشناسی انتخاب اصلی تون هست و بهش علاقه دارید انرژی و وقت تون رو فقط بر روی این بگذارید.
همچنین میتونید در طرح مشاوره رایگان کیهان ثبت نام کنید تا مشاوران دقیق تر راهنمایی تون کنند.

برای ثبت نام در مشاوره رایگان کلیک کنید. 

موفق باشید:)

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
از آخرین اخبار کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!

Msr
|
1398/08/29 - 02:23
0
0
سلام خسته نباشید ممنون از متن و مشاوره خوبتون من کنکور امسال رو زدم در حد ۲۵_۳۰ درصد شد تا حالا نه کلاس رفتم نه زبان تخصصی خوندم پنج ماه تا کنکور مونده، میخواستم بدونم تا چه حد میتونم با خوندن متن خودم رو بالا بکشم؟ شانس رسیدن به ۵۰ رو دارم؟
پاسخ ها
کیهان
|
1398/08/30 - 15:46
سلام محمدسجاد


احتمال خیلی بالایی داره. توصیه میکنم از فیلم های آموزشی زبان کیهان استفاده کنید. احتمال داره زبانتون رو تا 80 درصد هم برسونید :)


موفق باشید
سوگند
|
1396/09/22 - 14:48
0
0
با سلام و وقت بخیر میخواستم ببینم میتونم فقط پکیج زبان کیهان رو تهیه کنم یا باید پکیج کل دروس رو تهیه کنم؟ و حدودا چندماه زمان میبره تا تمومش کنم؟ ممنون میشم از پاسخ دهیتون
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1396/09/22 - 17:42
سلام سوگند


بله بله، میتونید مجزا خرید کنید :)
در خصوص تایم هم بستگی به شما داره که روزی چقدر بهش وقت اختصاص بدید. کل دوره 21 ساعت هست.


موفق باشید
گروه آموزشی کیهان

اشکان
|
1396/04/07 - 21:19
0
0
سلام خانم خانی.ممنونم بابت بیان شیوا و راسختون.
ژاله
|
1396/02/18 - 17:56
0
1
سلام من كارشناسيم مهندسي شيمي بود،امسال ميخوام ارشد روانشناسي سازماني بخونم،زبانم خوبه،اما بقيه درس ها رو ميخوام تازه شروع كنم،ميشه راهنماييم كني؟؟؟منابع چي بخرم ،اخه هر سايتي تقريبا يه منبع معرفي ميكنه،و سوال ديگه اينه كه زبان روانشناسي سازماني با باليني يا عمومي فرق داره؟؟؟يعني كتاب سيد محمدي كه معرفي كردين براي شاخه هاي متفاوت فرق داره؟؟؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1396/02/18 - 20:39
سلام ژاله


ما در خدمتتون هستیم، میتونید از امکان مشاوره رایگان ما استفاده کنید تا همکارانم در بخش مشاوره به طور کامل به صورت تلفنی یا حضوری راهنماییتون کنن:
02166475618 الی 20

زبانتون نقطه قوت شما خواهد بود، منابعی که روی سایت گذاشتیم، کاملاً قابل اعتماد هستند و خلاصه ترین لیستی هستن که میتونید تهیه کنید و بخونید: کلیک کنید
زبانتون هم یکیه، یک دفترچه ی واحد دارید :)

موفق باشید
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
زهرا
|
1395/10/11 - 00:22
0
0
سلام ببخشید دوباره سوال میکنم میخواستم بدونم پکیج زبان کیهان فایده بهم داره یا که دیگه دیر شده
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/10/11 - 00:30بستگی به شرایط شما، رشته کارشناسیتون، نحوه مطالعه، ساعات مطالعاتی و ... داره.
بعد از تجربه ما با خانم اسفندیاری، رتبه 8 کنکور 94 که تو 2 ماه و نیم به این رتبه رسیدن، دیگه به کسی نمیگیم نمیرسی! (کلیک کنید)
به همین دلیل توصیه کردم از امکان مشاوره رایگان استفاده بفرمایید تا مشاور بسته به شرایط راهنماییتون کنه :)


گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
زهرا
|
1395/10/10 - 00:39
0
0
سلام من میخواستم بدونم با این زمان محدود که مانده و من هیچی زبانم قوی نیست ایا با خوندن کتاب سید محمدی شانسی دارم در ضمن من تازه تصمیم به خوندن گرفتم چون اصلا قرار نبود امتحان بدم و کتابهای دیگه هم باید بخونم به نظر شما وقتم بذارم به کتابهای دیگه یا این هم در کنارشون بخونم
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/10/11 - 00:10
سلام زهرا 


زبان رو به هیچ وجه حذف نکنید و بهترین کار مطالعه کتاب یحیی سیدمحمدی هست (تا هرجاش که رسیدین).
برای کسب اطلاعات بیشتر و دقیقتر بهتره از امکان مشاوره رایگان ما استفاده بفرمایید:
02166475618 الی 20

موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
شادی
|
1395/08/01 - 15:16
0
0
سلام ، می خواستم بدونم ضرلیب درسی روانشناسی بالینی کنکور 96 هم مثل سال ؟؟و اینکه کتاب روانشناسی بالینی امسال عم جزگذشتسعمروس ازاد محسوب نمیشه ممنون
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/08/01 - 19:22
سلام شادیکامنتتون کمی نامفهوم بود، امیدوارم درست فهمیده باشم:
1- تا الان اطلاعیه ای مبنی بر تغییر ضرایب دروس در کنکور 96 منتشر نشده.
2- امسال به احتمال زیاد، کنکور سراسری و آزاد یکی میشن و به احتمال زیاد همه باید برای کنکوری مشابه کنکور سراسری هر سال آماده بشن. البته در این مورد هم هنوز خبر قطعی ای منتشر نکردن که کنکور به چه صورت خواهد بود! :)


گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
فاطمه
|
1395/07/11 - 13:16
0
1
سلام با تشکر از راهنمایی های مفیدتون.1سوالی داشتم ، من برای زبان تخصصی کتابی تهیه نکردم، چون از چند نفر که پرسیدم ، گفتن متن های تخصصی ویکی پدیا کافی، ميخواستم راهنماییم کنید، آیا واقعا کار کردن روی این متن ها کافیه؟ ممنون از راهنمایی تون8
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/07/11 - 17:50
سلام فاطمه


ما برای زبان کنکور ارشد روانشناسی، کتاب "متون تخصصی روانشناسی به زبان انگلیسی" رو معرفی میکنیم، تالیف یحیی سیدمحمدی، بهتره روزی 45 دقیقه تا یک ساعت، اما هر روز، روش زمان گذاشته بشه و متن رو بخونید و لغاتش رو یاد بگیرید و متن خوانیتون پیشرفت کنه :)


گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
شقایق
|
1395/07/02 - 14:26
0
0
سلام من کتاب متون سید محمدی از نشر ارسباران رو تهیه کردم و بعد هم راهنمای متون از نشر روان رو ... اما این دوتا تطابق باهم ندارند بعد متوجه شدم متون سید محمدی از دو ناشر روان و ارسباران چاپ شده اون راهنما برا کتابیه ک از نشر روانه؟ لطفا تو این زمینه راهنماییم کنید ممنونم
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/07/04 - 15:27
سلام شقایق


بله یکی از این دو کتاب سه فصل بیشتر از اون یکی داره، درسته، همین رو تهیه بفرمایید :)


گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
فاطمه
|
1395/05/29 - 11:57
0
0
راهنمای فارسی متون سید محمدی رو از کجا میتونیم تهیه کنیم؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/05/30 - 13:06
سلام فاطمه


از دفتر ما یا کتابفروشی ها :)
میتونید همراه با پکیج جزواتتون سفارش بدید:
02166475618 الی 20
نیر
|
1395/04/08 - 17:14
0
1
سلام ممنون از راهنمایی شما برای خوندن زبان انگلیسی به روش کدینگ بهترین کتابی که معرفی میکنید کدوم کتاب هست ،لطفا راهنمایی بفرمائید
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/04/09 - 12:09
سلام دوست عزیز

این روشی هستش که شما خودتون باید در مطالعه به کار بگیرید نه اینکه کتاب اینکاررو براتون انجام بده
برای متون روانشناسی کتاب آقای سید محمدی خیلی مناسبهموفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
سارا
|
1395/01/01 - 15:58
0
1
سلام بنده زبان رو اصلا مطالعه نکردم و باتوجه ب وقت کمی ک تا کنکور ارشد مونده و میخوام این زمان رو برای مرور دوس خوانده شده بزارم لطفا منو راهنمایی کنید در صورتی ک بخوام 20 درصد یا حتی کمتر زبان بزنم ک فقط صفر نشه روش ای وجود داره؟یعنی مبحثی و جود داره ک کوتاه و حتما ازش سوال بیاد..لطفا بطور نسبی ام اگ هست بفرمائید
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/01/05 - 12:15
سلام سارا
میتونید کتاب متون انگلیسی یحیی سید محمدی رو با راهنمای فارسیش بخونید
موفق باشید :)
گروه اموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
فاطمه
|
1394/08/06 - 07:28
1
1
سلام خانم خانی من کتاب فیزیولوژی و انگیزش و هیجان مرتضی پیری رو پیدا نکردم و بجاش کتاب فیزیو لوژیک و انگیزش و هیجان اقای خداپناهی رو پیدا کردم از نظر شما ایرادی نداره
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/08/06 - 19:28
سلام فاطمه

نه چه ایرادی؟ اصل منبع همون دو تا کتاب دکتر خدا پناهی هستن، ولی چون یکم متنشون ثقیله ما کتاب دکتر پیری رو معرفی کردیم.
مشکلی نیست، با همون ها ادامه بدید :)

موفق باشید
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
مهتاب
|
1394/07/21 - 14:59
1
2
با عرض سلام خدمت خانم خانی محترم من پارسال کنکور دادم و رتبم شد 260 درصدای تمام درسام روی رنج 50 بود ولی متون و امارم پایین بود و دلیل دیگشم این بود که برنامه ریزیم مشکل داشت من شنیدم موسسه کیهان مشاوره هم میده میخواستم ببینم چجوریه شرایطش راستی من به یک پشتیبان نیاز دارم که راهنماییم کنه مثل پشتیبانهای دوران دبیرستان که تو موسسات کنکور هستن شما در این موسسه همچین پشتیبانهایی دارید؟ لطفا به من کمک کنید خواهش میکنم من اگه امسالم قبول نشم و بخاطر برنامه ریزی نادرست رتبم دوباره بد بشه واقعا نمیدونم پیکار کنم ودق میکنم! خواهش میکنم کمک کنید.
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/07/21 - 21:08
سلام مهتاب

بعله! ما مشاوره و پشتیبانی هم داریم!!! کافیه تماس بگیرید و مشاورتون رو انتخاب کنید و وقت مشاوره بگیرید! :)
اتفاقا خانم خانی یکی از مشاوران خیلی خوب ما هستن!
پروفایل باقی همکاران رو هم از لینک زیر ببینید:
http://kayhanravan.ir/fa/hamkaran.aspx
شماره تماس: 02166475618 الی 20
موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
خانی
|
1394/07/22 - 00:45
سلام مهتاب عزیز، رتبه ی شما رتبه ی پرتی نیست، عدم قبولیتون به دلیل ظرفیت های پایین روان شناسی هستش، اما نگران نباشید، با یه برنامه اصولی و دقیق میتونی امسال یه رتبه ی عالی بیاری، من و بقیه ی همکارام در خدمتتون هستیم.
زهرا
|
1394/07/15 - 16:58
1
3
سلام و خسته نباشی به خانم خانی، این روش کدگذاری واقعا بهترین راه برای درس زبان یا متن هایی که یادگیریش سخته، چون پیام نور بودیم عادت کردیم برا کدگذاری ، برای زبان هم که چندماهی شروع کردم من این روش خوندن انتخاب کردم
پاسخ ها
خانی
|
1394/07/18 - 23:04
درود بر شما، موفق باشید.
رئیسی
|
1394/07/09 - 12:49
1
2
احسنت خانم خانی روش یادگیری فوق العاده ای ست
پاسخ ها
خانی
|
1394/07/09 - 17:46
ممنونم دوست عزیز، به امید موفقیت شما :)
محمد
|
1394/07/09 - 11:43
2
2
سلام . ممنون خانم خانی . شما یکی از مشاورین فعال و با بیان شیوا و عالی هستید . ممنون
پاسخ ها
خانی
|
1394/07/09 - 17:45
خیلی خیلی ممنونم، انرژی مثبتی که از شما دوستان انتقال پیدا میکنه مهم ترین دلیل فعالیت ماست.
siamak
|
1394/07/08 - 22:14
2
3
BIG LIKEEEE اون آخرش خیلی خوب بود...
پاسخ ها
خانی
|
1394/07/09 - 17:43
ممنونم، اگر این شیوه رو مفید میدونید پیشنهاد میکنم از کلاس های coding استفاده کنید، متاسفانه از نظر قانونی و اخلاقی مجاز نیستیم کد تمام لغات رو روی سایت براتون بذاریم، فقط در حد معرفی این شیوه یه چند تایی رو بررسی کردیم.
شهرزاد
|
1394/07/08 - 14:13
1
4
باسلام. خانم خانی واقعا عالی بود.لایک
پاسخ ها
خانی
|
1394/07/09 - 17:41
ممنونم عزیزم، به امید موفقیت شما و افتخار ما.
شوا
|
1394/07/07 - 20:12
2
5
متن دقیق و کاربردی ای بود، مرسی خانوم خانی لایک
پاسخ ها
خانی
|
1394/07/09 - 17:40
مرسی از شما که مطالب ما رو دنبال میکنید :)
نظرات كاربران :
نام :
ايميل :
متن نظر : * 
 
متن بالا را وارد نماييد* 
 
.