.
hed

جزوه, جزوات کنکور ارشد بالینی, جزوه کنکور ارشد روانشناسی بالینی, جزوات رتبه های برتر روانشناسی, منابع روانشناسی, منابع ارشد روانشناسی, پکیج کامل کیهان, جزوات کیهان, کیهان, کارشناسی ارشد روانشناسی, ارشد روانشناسی عمومی, منابع روانشناسی عمومی, جزوه آسیب شناسی روانی, جزوه آسیب شناسی روانی

بانک تست کنکور سال‌های گذشته کارشناسی ارشد روانشناسی وزارت بهداشت

 

"بدون ارزیابی، گردوی هستی پوک است". این سخن نیچه می­تواند در محیط آموزشی هم به کار بیاید. همانطور که ما در گروه آموزشی کیهان باور داریم که "بدون ارزیابی روش عملکرد و همچنین دانسته­ ها و ندانسته ­ها، مطالعات شما از استحکام کافی برخوردار نیست ".
تست­زنی و دسترسی به سوالات مختلف پیرامون هر مطلب، از مهمترین کارهایی است که هر داوطلب نیاز دارد برای موفقیت در یک آزمون انجام دهد. این امر مهم، خود را در سه مرحله نشان می‌دهد که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.
 
داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد روان‌شناسی وزارت بهداشت، همواره از دسترسی به مجموعه ­ای که شامل سوالات آزمون­ های سال­ های گذشته به همراه پاسخ تشریحی صحیح و کافی باشد، محروم بوده اند. مفتحریم که پس از چند سال معرفی کتاب­ هایی که تنها کلید پاسخ ­ها را داشتند، می­توانیم به داوطلبان آزمون 96 مجموعه ­ای با پاسخ تشریحی صحیح و کافی ارائه دهیم. این مجموعه به درخواست جمعی از داوطلبان این آزمون و با لطف همکار گرامی، سرکار خانم مریم بی طرفان تهیه شده است. خانم بی طرفان، کیهانی موفق در آزمون ارشد وزارت بهداشت 95 هستند که پس از کسب رتبه 14 در این آزمون، همزمان با شروع تحصیلات خود در دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی، کار خود را به عنوان مشاور مجموعه کیهان نیز آغاز کردند. مجموعه ­ای که حاصل زحمات ایشان است، از ویژگی­ های زیر برخوردار است:
 

  • اطمینان پاسخ ­ها:با توجه به دقت بالای خانم بی طرفان و ویراستاران مجموعه کیهان، می­توانید از پاسخ­دهی صحیح به این مجموعه اطمینان تقریباً کامل داشته باشید.
  • پاسخ ­های تشریحی: این مجموعه اولین مجموعه ای است که به سوالات پاسخ ­های تشریحی داده است.
  • پاسخ­ های جامع: در پاسخ­ ها از جداول و نمودارها برای توضیح بهتر مطالب استفاده شده است.
  • پوشش سوالات 5 کنکور اخیر: از بین کنکورهای مختلف، همیشه 5 کنکور اخیر بیشترین اهمیت را به جهت ارزیابی دقیق داوطلبان داشته اند. این مجموعه سوالات آخرین کنکور برگزار شده در کشور را نیز پوشش داده است.

 
امیدواریم همه ­ی این ویژگی ­ها، شایسته ­ی اعتماد شما داوطلبان گرامی آزمون سراسری کارشناسی ارشد روان­شناسی وزارت بهداشت قرار گیرد.
با همه این ویژگی­ ها، به خوبی می‌دانیم یک مجموعه هرچقدر هم که با نهایت دقت و کوشش دست‌اندرکاران آن تهیه شود، باز هم جا برای بهتر شدن دارد. پس صمیمانه آماده شنیدن نظرات و پیشنهادات شما عزیزان در رابطه با این مجموعه خواهیم بود. با ما از طریق  jozavat@kayhanravan.ir  در تماس باشید. 


اطلاعات این کتاب تست، در جدول زیر قابل مشاهده است:
 

محتوای کتاب تعداد صفحه  دانلود نمونه قیمت
تست های کنکورهای ارشد وزارت بهداشت - 91 تا 95 - با پاسخ تشریحی کامل 216 کلیک کنید 720،000

 

 

کلیک کنید:

نکات, نکات کنکوری, نکات تست زنی, تست زنی, نقش تست زنی در موفقیت, آمادگی جهت کنکور, آمادگی کنکور, بانک تست, کتاب تست, تست جامع, مرور, مرور مطالب, مرور با تست, تسلط بر مطالب, تسلط بر تست ها, کنکور کارشناسی ارشد, کنکور ارشد روانشناسی, کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی, روانشناسی بالینی, کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی

 


با آرزوی توفیق برای همه شما عزیزان
گروه مشاوران کیهان
مرکز خدمات روانشناسی و مشاوره کیهانمطالب مرتبط:

نظرات كاربران :
نام :
ايميل :
متن نظر : * 
 
متن بالا را وارد نماييد* 
 
.