.
hed

             فیلم آموزشی آمار کیهان        
ویژه دانشجویان و داوطلبان کنکور ارشد و دکتری
رشته های روانشناسی، مشاوره و علوم تربیتی  

  •   عنوان آموزش: آمار توصیفی و استنباطی در روانشناسی، علوم تربیتی و مشاوره
  • مدت زمان بسته آموزشی: 6جلسه/15 ساعت
  • مدرس: دکتر مالک بسطامی
  • نوع فرمت: AVI در قالب فایل های  فشرده rar چند  بخشی

  


درس آمار و روش تحقیق از مهمترین و دشوارترین دروس در آزمون های کارشناسی ارشد و دکتری رشته های روانشناسی، مشاوره و علوم تربیتی (وزارت علوم و وزارت بهداشت) است، به طوری که تقریباً در تمام این آزمون ها به ویژه آزمون دکتری از دروس اصلی تخصصی است. این اهمیت در حالی است که غالب دانشجویان این رشته ها، از آموزش کافی در این زمینه بی بهره بوده اند و به جهت ضعفی که در آن حس می کنند، آن را یکی از بزرگترین چالش های خود برای موفقیت در کنکور میدانند. این در حالی است که در مصاحبه های شفاهی آزمون دکتری دانشگاه ها نیز، آمار یکی از دروسی است که غالباً مورد سوال قرار می گیرد و دانش عمیق دانشجویان در این درس (که اغلب در کلاس ها یا فیلم های آموزشی تامین می شود) مورد ارزیابی قرار میگیرد.

در صورتی که اگر دانشجویان از آموزش صحیح برای یادگیری مباحث این درس برخوردار شوند، بدون شک میتوانند به این درس علاقهمند شده، مباحث آن را بسیار خوب بیاموزند و در آزمون های ارشد و دکتری و همچنین مصاحبه های دکتری این رشته ها با تسلطی بسیار بیشتر از رقبا، ظاهر شوند.


فیلم های آموزشی کیهان

از سال 91 تا کنون، آمار از مهمترین دروسی بوده که دانشجویان از ما خواسته اند در برنامه ریزی های مطالعاتیشان توجه ویژه ای به آن داشته باشیم؛ درخواستی که با توجه به اهمیت این درس در کنکورهای ارشد و دکتری روانشناسی و همچنین درصد رتبه های برتر در این درس در این کنکورها، کاملاً به جا است.
این حجم از نیاز داوطلبان از طرفی، و هزینه ی بالای ثبت نام در کلاس ها و در دسترس نبودن کلاس های موثر با اساتید مجرب برای غالب داوطلبان از طرف دیگر، ما را بر آن داشت تا از سال 94، از فیلم های آموزشی دروس تخصصی روان شناسی با تدریس اساتید ممتاز تهران بهره بگیریم. امری که نتایج بعدی کیهانی ها نشان داد موفق بود و در افزایش تسلط داوطلبان کیهان بر دروس تخصصی کنکور ارشد و دکتری روانشناسی تاثیر شگرفی داشت. 

 

فیلم آمارتوصیفی و استنباطی در روانشناسی، مشاوره و علوم تربیتی

در  فیلم آمارتوصیفی و استنباطی در روانشناسی، مشاوره و علوم تربیتی کیهان، که با تدریس استاد ممتاز این درس، دکتر مالک بسطامی (رزومه ایشان را اینجا ببینید) تهیه شده است؛ سالهاست به عنوان منبعی جامع و مطمئن برای یادگیری عمیق تمام مباحث این درس مورد استفاده ی بسیاری از دانشجویان این رشته ها و همچنین داوطلبان کنکورهای ارشد و دکتری آنها است.
در این فیلم، دکتر بسطامی به آموزش تمام مباحث آمار توصیفی و استنباطی میپردازند و برای شما فضایی کاملاً مشابه کلاس فراهم میکنند. به گونه ای که میتوانید همسو با آموزش استاد، از مباحث مورد تدریس جزوه بردارید، تمرین ها را حل کنید و با توضیحات استاد مقایسه کنید. هدف در این فیلم‌های آموزشی یک آموزش کل به جز است؛ هنگامی که دانشجویان مباحث آماری را یاد می‌گیرند و پس از مدتی که این مباحث روی هم انباشته می‌شوند، دچار نوعی سردرگمی در مطالب مختلف می‌شوند. بدین ترتیب در اینجا میخواهیم برای جلوگیری از این اتفاق، ابتدا نگرش کلی به دانشجویان داده  و بعد از فهم کلیت توسط آنان، هر یک از اجزا با جزییات بیشتری ارائه شوند.
این فیلم با کیفیت صدای بالا و کیفیت تصویر بسیار  مطلوب تهیه شده است تا فضای روانتری برای یادگیری شما عزیزان فراهم کند.

        

آقای بسطامی مدرس درس آمار ؛ مشاهده رزومه کامل
برای خرید اینترنتی و دانلود این فیلم از فروشگاه


 

 


مطالب مرتبط :


 

گروه آموزشی کیهان
رتبه یک ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
دانشجویان دانشگاه شهیدبهشتی و تهران

 


 
نظرات بينندگان
غیر قابل انتشار : 0
در انتظار بررسی: 0
انتشار یافته : 4
محسن
|
13100/01/1 - 18:12
0
0
سلام دمتون گرم من گرفتم فیلم ها رو دکتر بسطامی خیلی ساد و قابل فهم توضیح دادن یکم فیلم ها سوتی تدوین داره ولی در کل خوبه
پاسخ ها
ادمین
|
13100/01/1 - 09:04
با سلام

خوشحالیم که از این فیلم آموزشی راضی بودید . موفق باشید
پریسا
|
1398/12/22 - 08:36
0
0
سلام.میشه به صورت فایل دریافت کرد که بشه با گوشی ازش استفاده کرد؟
پاسخ ها
کیهان
|
1398/12/24 - 18:22
سلام پریسا
بله،باید اول دی وی دی رو در لپ تاپ خودتون باز کنید و بعد فایل های جلسات رو در گوشی خود بریزید و مشاهده کنید.
موفق باشید:)

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:

Image result for whatsapp

نظرات كاربران :
نام :
ايميل :
متن نظر : * 
 
متن بالا را وارد نماييد* 
 
.