.
hed
🔴#پرسش: 
سلام من شاید بخوام #جزوات رو برای کنکور #ارشد_98 (آزمون کارشناسی ارشد روانشناسی یا مشاوره یا تربیتی 98) تهیه کنم. چند سوال دارم. ممنون میشم جواب بدید. 
  1. یکی اینکه تا حالا کسی با اینها نتیجه گرفته ؟ 
  2. دیگر اینکه جزوات به صورت فایل هستند یا چاپ شده اند ؟
  3. و بعد اینکه من میتونم توی شهرمون اونها رو تهیه کنم؟
  4. آخریش هم اینکه اگر بخوام از خود کیهان تهیه کنم چه کار باید بکنم؟
  5. اینم بگید که آیا واقعاً جزواتی بهتر از اینها نیست الان؟! مرسی :)

✅پاسخ: 
سلام بر شما. پاسخ سوالات شما را یک به یک عرض میکنیم:
1. جزوات کیهان از مجموعه جزوات پیشتاز و پرطرفدار در کنکورهای ارشد و دکتری روانشناسی است که در سه سال گذشته منبع اصلی و اولیه ی مطالعاتی رتبه های برتر متعددی از جمله آلاله آطاهریان (رتبه 7 کنکور 96)، رزیتا خورشیدی (رتبه 2 کنکور 95)، مینا اسفندیاری (رتبه 8)، آرزو سورمه (رتبه 11)، زهرا خانی (رتبه 39) و ... بوده است. مصاحبه و کارنامه این دوستان و سایر رتبه های برتر در وبسایت قابل دسترس است.
2. تمامی جزوات به شکل کتاب تایپ، ویراست و چاپ شده هستند و شما نیاز ندارید تا مجدداً هزینه ای برای چاپ فایل PDF بپردازید. 
3. در حال حاضر جزوات کیهان تنها از خود مرکز خدمات روانشناسی و مشاوره کیهان در دسترس است (اطلاعات تماس در بخش تماس با ما در سایت). 
4. دوستان ساکن تهران به سه شکل حضوری، ارسال پیک و پست پیشتاز؛ دوستان ساکن شهرستان به شکل پست پیشتاز  (پرداخت »» ثبت سفارش »» تحویل در کمتر از 5 روز)
5. بهترین را ما تعیین نمیکنیم دوست عزیز بلکه خود دانشجویان و شما تعیین می کنید :) . اما آن چیز که مشخص است این است که نگارش جزوات به گونه ای است که با مطالعه ی این مجموعه ها امکان رسیدن به تسلط (در حد رتبه تکرقمی) در کمترین زمان ممکن وجود دارد که البته این را افرادی که از این مجموعه ها استفاده کرده اند و نتیحه گرفته اند (مثل خانمها اسفندیاری، سورمه و خانی) بهتر می توانند شرح دهند. 
** می توانید سوالات مشاوره ای و برنامه ریزی خود را در مشاوره رایگان یا تخصصی تلفنی/حضوری از رتبه های برتر و تکرقمی کنکور روانشناسی بپرسید. اطلاعات تماس در وبسایت و بخش اطلاعات کانال تلگرام موجود است. 
با آرزوی موفقیت برای شما 🌹

گروه آموزشی کیهان
مرجع تخصصی ارشد و دکتری
فقط روانشناسی و مشاوره 
ارشد روانشناسی بالینی، بهترین موسسه کنکور روانشناسی، بهترین موسسه کنکور مشاوره، حزوات رشته مشاوره، رتبه های برتر رشته مشاوره، مصاحبه با رتبه 1 کنکور روانشناسی، مصاحبه با رتبه 1 کنکور مشاوره، منابع ارشد روانشناسی بالینی، کنکور ارشد روانشناسی، کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی، کنکور ارشد مشاوره، کنکور کارشناسی ارشد مشاوره
نظرات كاربران :
نام :
ايميل :
متن نظر : * 
 
متن بالا را وارد نماييد* 
 
.