با رشد تکنولوژی، روش­ های یادگیری و آموزش هم در حال تغییر و تحول هستند و یکی از بزرگترین تحولات در این زمینه، آموزش ­های تصویری و مجازی است. آموزش از طریق  فایل های تصویری  آموزشی در حال حاضر در سراسر دنیا مورد استقبال گسترده­ ی دانشجویان قرار دارد و به بهبود کمی و کیفی یادگیری کمک­ های بسیاری موثری کرده ­است.

حالا فیلم­ های آموزشی کیهان با تدریس برترین اساتید از دانشگاه­ های تهران و شهیدبهشتی آماده­ شده­ اند. ما فیلم ­ها را برایتان آماده کرده­ ایم، چرا که ما هم به مزایای منحصر به فرد این نوع از آموزش باور پیدا کرده­ ایم.

مزایای فیلم آموزشی کنکور ارشد روانشناسی

  • صرفه جویی در هزینه: در سال­ های گذشته، برخی از داوطلبان برای شرکت در کلاس­ های کنکور، با مشکلات مالی روبرو بوده­ اند. کلاس ­هایی که ثبت­ نام و شرکت در هر یک از آنها، صدها هزار تومان هزینه برای داوطلب ایجاد می­ کرد. با تماشای فیلم­ های آموزشی (به جای کلاس ­های حضوری)، داوطلبان تا 70 درصد در هزینه­ ی خود صرفه­ جویی می­ کنند و تنها با پرداخت کمتر از یک چهارم مبلغ ثبت­ نام در یک کلاس حضوری، فیلم آموزش کامل مباحث آن درس توسط یک استاد برتر در آن حوزه را با کیفیت بالا مشاهده می­ کنند.

  • صرفه­ جویی در وقت: مهمترین دارایی یک داوطلب کنکور، «زمان» است. زمانی که محدود است و باید به بهترین شکل ممکن صرف شود. بسیاری از داوطلبان، پس از کنکور از این گله دارند که زمان زیادی را صرف رفت و آمد به کلاس ­های آموزشی کرده­ اند. کلاس­ هایی که گهگاه از طرف مراکز نه چندان معتبری برگزار شده و بار علمی زیادی هم نداشته­ اند و بیشتر وقت داوطلب را تلف کرده ­اند. فقط شرکت در یک کلاس دوازده جلسه ­ای، می­ تواند 20 تا 30 ساعت از زمان داوطلب را ببلعد در حالی که دیگر داوطلبان آن زمان را مشول مطالعات بیشتر یا حتی استراحت هستند. تمام وقتی که شما برای رفت و آمد به یک کلاس آموزشی صرف می­ کنید، با تهیه فیلم آموزشی آن به صفر می­ رسد و به این ترتیب می­ توانید در خانه بنشینید و در آرامش و تمرکز، توضیحات مدرس را تماشا کنید و گوش دهید و نکته برداری کنید.

  • امکان شنیدن دوباره و چندباره: گاهی ممکن است که توضیحات مدرس در میان سوالات هم­کلاسی ­ها گم شود و شما متوجه موضوعی نشوید و نتوانید از مدرس توضیح دوباره بخواهید. اما در فیلم ­های آموزشی که به صورت فایل های تصویری با کیفیت تقدیم می گردد ، امکان مشاهده و شنیدن دوباره و چندباره­ ی هر مبحث وجود دارد و به این ترتیب کوچکترین نکته­ ها را هم از دست نمی­ دهید.

  • امکان دسترسی به کلاس، وقتی کلاس خوبی در دسترس نیست: بخش بسیار بزرگی از داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد روان­شناسی را داوطلبانی تشکیل می ­دهند که در تهران حضور ندارند. داوطلبانی که عمدتاً از کلاس ­های با کیفیت اساتید با تجربه در شهرهای بزرگ محروم­ند. تماشای فیلم­ های آموزشی به شما امکان می ­دهد در صورتی که به یک کلاس معتبر و خوب در شهرتان دسترسی نداشته باشید، به راحتی به شکل مجازی سر کلاس بهترین اساتید هر درس بنشینید.

 

ویژگی­ های ممتاز فیلم ­های آموزشی کیهان

اساتید برتر: تمامی اساتید کیهان، از دانشجویان کارشناسی ارشد / دکتری روان­شناسی در دانشگاه­ های شهیدبهشتی و تهران هستند. کافی است به رزومه ­ی آنها به خوبی نگاه کنید:
  • دکتر بسطامی: دانشجوی دکتری روان­شناسی سلامت دانشگاه تهران
  • دکتر فلاح: کارشناسی از دانشگاه تهران، کارشناسی ارشد روان­شناسی بالینی از دانشگاه شهیدبهشتی و دکتری روان­شناسی دانشگاه تربیت مدرس
  • دکتر نیک ­منش: کارشناسی روان­شناسی از دانشگاه تهران، کارشناسی ارشد روان­شناسی بالینی از دانشگاه شهیدبهشتی و دکتری روان­شناسی بالینی دانشگاه شاهد
  • استاد احسانی: دانشجوی دکتری روان­شناسی سلامت دانشگاه تهران
کم­ترین هزینه: کیهان ضمانت «کمترین قیمت ممکن» برای تهیه این پکیج ­ها را به شما می­ دهد. به عبارتی کیهان باور دارد «غیر ممکن است بتوان مجموعه ­ای با این کیفیت و این قیمت تهیه کرد».
کیفیت ارائه مطالب: اساتید باسابقه و کاملاً مسلط به مباحث بوده و هر موضوعی رو به خوبی توضیح داده می شود تا کاملا قابل فهم باشد. 
کیفیت مناسب: تمامی فایل فیلم ­ها با کیفیت فوق­ العاده بالای تصویر و صدا به شما ارائه می­ شوند.