به باشگاه روانشناسان  بپیوندید !


همراه با برترین های کنکور ارشد روانشناسی ، کیهانی های پرافتخار
 


 اهمیت آموزش برای تبدیل شدن به یک روانشناس کارآمد

دانشجویان رشته های روانشناسی و مشاوره در مقطع کارشناسی ارشد حتی در دانشگاه هایی عالی مانند تهران و شهیدبهشتی، می دانند برای تبدیل شدن از “دانشجوی روانشناسی” به “روانشناس کارآمد و با تجربه” باید اقدامات زیادی انجام دهند و چیزی حدود 5000 ساعت آموزش مفید تئوری-عملی در یک حوزه ی خاص دریافت کنند تا بتوانند با آمادگی مناسب وارد بازار کار روانشناسی و مشاوره شوند.

آنها باید در کنار شرکت موثر در کلاس های دانشگاه خود، به کلاس ها و کارگاه های تئوری و عملی مختلفی بروند، کتاب های زیادی بخوانند، مهارت های خود را افزایش دهند و … . اقداماتی که بسیاری از آنها خارج از دانشگاه و در دوره های آموزشی عملی مراکز مختلف پیگیری می شود. اینجا است که انتخاب های درست دانشجویان می توانند به آنها کمک کند تا در زمان کمتری به دستاوردهای بیشتری دست پیدا کنند. 

چالش‌های مسیر روانشانسی

متاسفانه بسیاری از این دانشجویان نمی دانند چطور این مسیر را با کمترین اشتباه طی کنند. به همین دلیل :

– گرفتار دوره های آموزشی بی فایده می شوند و زمان و منابع مالی خود را هدر می دهند.
-کتاب های پراکنده مطالعه می کنند که باعث اتلاف وقت و منابع مالی شان می شود. 
-از آنجا که دوره کارشناسی ارشد را هدفمند طی نکرده اند، پس از آن خود را فاقد تخصص یا مهارت خاصی در یک حوزه معین می دانند، چیزی که برای ورود به بازار کار روانشناسی بسیار ضروری است. 
-از مهارت های اساسی روانشناسی مانند کار با SPSS، آمار و مقاله نویسی، اجرای آزمون های بالینی، مصاحبه بالینی، و … برخوردار نیستند و رزومه ی قوی ای ندارد. 

کیهان یک راهکار اساسی برای شما دارد !

 کیهان در نظر دارد پس از موفقیت چشمگیر کیهانی ها در آزمون سراسری کارشناسی ارشد روانشناسی و مشاوره  و به پیشنهاد برخی از این دوستان، باشگاه روانشناسان  را با هدف تسهیل فرآیند تبدیل شدن “داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی و مشاوره” به “روانشناسان یا مشاور بادانش و بامهارت”با بهره گیری از اساتید مجرب، تشکیل دهد. به این امید که:

 • دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد، این 3-2 سال را هدفمند بگذرانند.

 • با شرکت در دوره های آموزشی مناسب و پربازده (در مرکز مشاوره کیهان یا در هر مرکز معتبر دیگری، به تشخیص سوپروایزر) به سرعت بر مهارت های عملی و تجربی خود در حوزه روانشناسی اضافه کنند.

 • با رزومه ای پربار فارغ التحصیل شوند و با آمادگی بالای دانشی-مهارتی، آماده ی شرکت در آزمون دکتری (یا اپلای کردن برای دانشگاه های خارج از کشور) شوند.

شما دانشجویان گرامی رشته های روانشناسی و مشاوره و به ویژه کیهانی های عزیز، می توانید با عضویت در باشگاه روانشناسان کیهانی، از تخفیف های ویژه ی ثبت نام در دوره های مهارت آموزی کیهان که با هدف افزایش مهارت ها و دانش شما به عنوان یک روانشناس برگزار می شود، برخودار شوید. 


 مزایای عضویت در باشگاه روانشناسان

کارت عضویت طلایی در باشگاه روانشناسان :

 • ماهانه یک جلسه با سوپروایزر: با ثبت نام و دریافت کارت عضویت طلایی در باشگاه روانشناسان کیهانی، یک سوپروایزر (حداقل دانشجوی دکتری روانشناسی یا مشاوره، الزاماً در یکی از دانشگاه های ممتاز سراسری تهران) در کیهان برای شما انتخاب می شود و شما به مدت یک سال ماهانه یک جلسه با سوپروایزر خود به منظور مشورت در زمینه های پژوهشی، درمانی و مطالعاتی خواهید داشت.

 • این کار باعث می شود تا پس از ورود به مقطع کارشناسی ارشد، از آزمون و خطا برای رفتن به دوره های آموزشی، خواندن کتاب ها، پیگیری موضوع پایان نامه و … خودداری کنید. چرا که که سالها پیش دوره ی شما را پشت سر گذاشته است، آماده است تا با راهنمایی های خود به شما کمک کند تا بیشترین بهره را از دوره کارشناسی ارشد خود ببرید. (جلسه ها به شکل تلفنی – حضوری) هستند. 

 • 30 % تخفیف بیشتر برای ثبت نام کارگاه های تخصصی کیهان: با داشتن کارت عضویت طلایی در باشگاه روانشناسان کیهانی، شما می توانید به مدت یک سال با 30% تخفیف بیشتر نسبت به دیگران در کلیه ی دوره های آموزشی کیهان  ، به صورت آنلاین  ، برای افزایش مهارت و دانش خود در زمینه روانشناسی و مشاوره ثبت نام کنید. 


سوالات متداول دانشجویان درباره باشگاه روانشناسان کیهانی:

در استفاده از تخفیف های 30 % ثبت نام کارگاه های کیهان محدودیتی خواهم داشت؟ یعنی تا یک سقفی می توانم از تخفیف ها استفاده کنم ؟ 

 • شما می توانید در هر تعداد کارگاه تخصصی که در آن یک سال در کیهان برگزار می شود (دست کم 10 دوره آموزشی متفاوت در سال) ثبت نام کنید و در این زمینه هیچ محدودیتی ندارید.

 • اما اگر در دوره ای کیهان یک تخفیف دیگر هم برای یک کارگاه اعمال کرده باشد (مثل تخفیف های زمانی)، همچنان می توانید تا سقف 40 % از تخفیف ثبت نام در آن کارگاه استفاده کنید.

 انتخاب سوپروایزر به عهده چه کسی است ؟ خودمان می توانیم انتخاب کنیم یا کیهان انتخاب می کند؟ 

 • در حال حاضر شما می توانید از بین مشاوران کنکور دکتری / سوپروایزران کیهان یک نفر را انتخاب کنید: 

 • آقای بسطامی، دانشجوی دکتری روانشناسی سلامتی دانشگاه تهران( مشاهده رزومه)

 • آقای حسین زاده اسکویی دانشجوی دکتری روانشناسی بالینی دانشگاه شهید بهشتی(مشاهده رزومه)

 • در صورت لزوم هم کیهان می تواند به شما در این زمینه مشورت دهد. 

من تهران نیستم. عضویت در باشگاه برای من مناسب است ؟

 • درباره جلسات مشاوره با سوپروایزرتان، به راحتی می توانید از جلسات مشاوره تلفنی استفاده کنید و هیچ شکلی پیش نمی آید.

 • درباره شرکت در کارگاه های تخصصی هم، اگر بتوانید گاهی اوقات برای شرکت در کارگاه های 2-1 روزه به تهران بیایید خیلی بهتر است.