مشاوره و برنامه ریزی تخصصی
کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره

همراه با مشاوره و برنامه ریزی تخصصی توسط رتبه های برتر کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره، از لحظه شروع به مطالعه تا رسیدن به موفقیت در خدمت داوطلبین عزیز هستیم.


جدول هزینه ثبت‌نام در جلسات مشاوره و برنامه‌ریزی تخصصی با مشاوران تخصصی کیهان

نوع جلسه مشاورهمدت زمان جلسههزینه
ویژه کنکور کارشناسی ارشد40 دقیقه 160،000  تومان
ویژه کنکور دکتری تخصصی 40 دقیقه 220,000 تومان

داوطلبان گرامی لطفا بعد از رزرو جلسه از طریق سایت،

برای هماهنگی روز و ساعت جلسه خود ، با پذیرش (02166475618-20) تماس بگیرید.


نظرات رتبه های برتر کنکور در باره جلسات مشاوره کیهان 

نرگس السادات سلیلی، رتبه 23 کنکور سراسری کارشناسی ارشد روان­شناسی بالینی (متن کامل مصاحبه)

من طرح vip  گروه آموزشی کیهان را ثبت نام کرده بودم و از تمامی امکانات این موسسه استفاده کردم. و همه این خدمات در این مسیر به من کمک کرده اند. ولی به طور اخص مشاوره تخصصی ، آزمون های آزمایشی و فیلم های آموزشی موسسه کیهان برای من بسیار مفید بودند.برای برخی از دروس از کلاس هایی که به صورت DVD  ضبط شده بودند استفاده کردم.
و در آزمون های آزمایشی موسسه کیهان هم شرکت کردم. این آزمون ها بهترین شبیه ساز کنکور بودند . چون شیوه طراحی سوالات و سطح آن شبیه کنکور بود. من تقریبا از هر ابزاری که میشناختم برای افزایش شانس موفقیتم استفاده کردم. از جزوات درسی و  بانک های تست گرفته تا خلاصه نویسی و استفاده از جزوات کپسول( خلاصه های درس به درس ) . 
 پریسا تائبی رتبه 6 کنکور سراسری کارشناسی ارشد روان­شناسی بالینی (متن کامل مصاحبه)

من از کتاب‌های تست طبقه‌بندی شده دروس مربوط به گرایش بالینی و همینطور از کتاب مجموعه‌ی کنکورهای سالهای اخیر کیهان استفاده کردم و در زمان تست‌زنی 
برای من بسیار کمک کننده بود.. مزیت این کتاب‌ها، تست‌های طبقه‌بندی شده خوب در هر درس با پاسخ تشریحی هست. همینطور کتاب دوجلدی مجموعه‌ی کنکور ها در 
ماه‌های آخر به من خیلی کمک کرد.

 زینب نکو منشی نژاد رتبه 15 روانشناسی عمومی و رتبه 17 روانشناسی بالینی کنکور سراسری کارشناسی ارشد (متن کامل مصاحبه)

گروه کیهان بیشتر از یک موسسه ی آموزشی شبیه به همراه و هم مسیر شماست و بیشترین هدفشان موفقیت داوطلبان و ارایه ی خدمات واقعا کمک کننده است و همین دلیل انتخاب من بود. علاوه بر کتاب ها، سی دی های آموزشی، مشاوره ی اختصاصی که به آنها اشاره کردم.کلاس های نکته و تست نزدیک کنکور خیلی برام  کمک کننده بود.

فائزه قدمی – رتبه 1 روانشناسی بالینی و عمومی کنکور ارشد سراسری  (مصاحبه)

قبل از کنکور مطمئن بودم زیر 50 میشم بعد کنکور هم مطمئن بودم زیر 20 میشم ولی اصلا و ابدا انتظار رتبه 1 رو نداشتم.من در کلاس های آموزشی کنکور که بیرون برگزار میشه شرکت نکردم. مباحث کلاس های دانشگاه در این دو ترم آخر اورلپ زیادی با مباحث کنکور داشت و خیلی کمک کننده بود برا همین به اونایی که سال اخر کارشناسی هستن توصیه می کنم به بهونه کنکور بیخیال دانشگاه نشن.

غیر از این کلاس نکته و تست آنلاین کیهانبرای درس علم النفس رو ثبت نام کردم و برای درس آمار هم معلم خصوصی گرفتم.
تنوع ابزارهایی که برای درس خوندن استفاده می کردم زیاد بود. جزوات و کتاب های مختلف، فلش کارت، نقاشی، وویس، اپلیکیشن های درسی مختلف و خلاصه کردم.
از خدمات کیهان از جزوه ی رشد، تست های طبقه بندی شده، کنکور ده سال اخیر و کلاس نکته و تست آنلاین علم النفس استفاده کردم. جزوه رشد کیهان رو برای مرور بارها خوندم. کلاس نکته و تست آنلاین علم النفس هم باعث شد سری بعد که داشتم علم النفس مرور می کردم به یسری بخش ها که در تست های سال های اخیر تکرار شده بود بیشتر دقت کنم.

به نظرم به متخصصین اعتماد کردن خیلی مهمه در این مرحله. من خودم وقتی شروع کردم به مطالعه، از چندین نفر شنیدم که باید حتما منابع اصلی رو خوند و با جزوه نمیشه نتیجه خوبی اورد.

ولی خب بعد از مشاوره رایگان کنکور این قوت قلب رو گرفتم که با جزوه خوندن پیش برم. در شروع به این فکرکنید که شما الان یه فرصتی پیدا کردید که چندین ماه مباحث اصلی روان شناسی رو مطالعه کنید ودانش خودتون رو بالا ببرید؛ هر جایی که به مطلب سخت و ناملموسی بر خوردید به خودتون یادآوری کنید که یادگیری یک فرایند طولانی و پیچ در ‍‍‍‍‍‍پیچه و به این باور داشته باشید که با پشتکار و خواندن های دوباره شما قادر خواهید بود مطالب سخت رو بفمید.

من خودم نگران درس هایی مثل آمار، علم النفس و فیزیو بودم ولی تونستم با سی دی آمار، نکته و تست ک‍پسول علم النفس و کتاب پوران ‍‍پژوهش برای فیزیو درصد هامو به سطح قابل قبولی برسونم.در آخر اینو بدونید که همه چیز اولش سخت و ترسناکه ولی وقتی که شروع کنید و پیشرفت خودتون رو ببینید باعث میشه که رو دور بیوفتید و momentum ‍‍پیدا کنید که این بقیه مطالعتون رو خیلی راحت تر میکنه. 

برنامه ریزی دقیق با مشاور، مطالعه با محصولات کیهان که با هوشمندی برای مراحل مختلف مطالعه طراحی شده بودند، ۳، ۴ بار خوندن دقیق تست های ۱۱ سال کنکور با کلاس های نکته و تست. هر جایی که تستی رو متوجه نمیشدم از استاد اون درس سوال میکردم و همه تلاشم رو میکردم که در کنار حفظ کردن جواب ها کاملا استدلال ‍پشت هر پاسخ درست رو بفهمم.

 

درباره مشاوره‌های رایگان و تخصصی کیهان

  • در کیهان، مشاور هر رشته (روانشناسی-مشاوره)، الزاماً رتبه برتر همان رشته است و بر آن آزمون کاملاً مسلط است.
  • روش های برنامه ریزی و مشاوره کیهان، از یافته­ های علمی و تجربی استخراج می­شود و سپس در دپارتمان مشاوران تصویب می ­شود.
  • کیهان از حضور چندین مشاور تخصصی (رتبه های برتر) بهره می ­برد که این قدرت انتخاب دانشجو را بالا می­برد.
  • تمام جلسات مشاوره کیهان تحت نظارت سوپروایرز های مجموعه کیهان  (آقایان  دکتر فلاح و دکتر نیک منش) برگزار می­ شود.
  • هزینه جلسات مشاوره در کیهان مطابق نرخ مصوب عمومی است.

.: کیهان متعلق به شماست، پس برای ارتقاء روز به روز خدمات آن به ما بازخورد دهید :.


نتایج نظر‌سنجی‌ها: رضایت حداکثری از تخصص مشاوران

  • 98٪ رضایت : دانشجویان کیهان از مشاوره‌های تخصصی با مشاوران کیهان 98٪ راضی بوده‌اند.
  • 90٪ اعتماد: داوطلبان کنکور سراسری به جزوات کیهان 90٪ اعتماد داشته اند.

طرح های مشاوره ای کیهان

پس از کسب نتایج درخشان کیهانی‌ها در آزمون­ های کارشناسی ارشد و دکتری روان­شناسی در سال ­های 92 تا 1400 و درخواست برخی داوطلبان برای حمایت ­هایی بیش از آنچه در جلسات برنامه­ ریزی تخصصی هفتگی و ماهانه دریافت می ­شود، گروه آموزشی کیهان در نظر دارد تعداد محدودی از داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد روان­شناسی سال 1401 را به‌طور ویژه آماده‌ی کسب رتبه ­ای عالی نماید.

در این راستا، گروه آموزشی کیهان قصد دارد، با به کار گیری تخصص و تجربه موفقیت آمیز مشاوران ارشد کیهان در آزمون کارشناسی ارشد و دکتری روان­شناسی و همچنین بهره ­مندی از تمام پتانسیل موجود در گروه آموزشی کیهان، تعداد محدودی از داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد روان­شناسی را با نهایت حمایت تخصصی آماده ­ی کسب درخشان­ ترین نتیجه­ ی ممکن سازد.  برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید