مشاوره رایگان با رتبه های تک‌رقمی کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
ویژه داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره 1402
وزارت علوم – وزارت بهداشت  

مشاوره در شروع هر کاری و استفاده از نظر کارشناسانی که در آن امر خبره هستند امری بدیهی هست . حال اگر فردی تصمیم به طی مسیری داشته باشد که جریان زندگی او را مشخص می کند استفاده از نظر یک صاحب نظر و کارشناسی که آن مسیر را طی نموده کاملا ضروری به نظر می رسد.

موسسه اموزشی کیهان در کنار جزوات و خدماتی که ارائه می دهد امکان استفاده از مشاوره ی رایگان با رتبه های برتر کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره را برای داوطلبان عزیز فراهم آورده تا اگردر جایی دچار ابهام شدند و یا به اطلاعاتی برای شروع مسیر مطالعاتی نیاز دارند بتوانند سوالات خود را مطرح کنند . این مشاوره ها جنبه کلی دارد و به صورت تخصصی برنامه ریزی درسی در آن صورت نمی گیرد ، برای استفاه از مشاوره های تخصصی تر و برنامه ریزی درسی، داوطلبان عزیز می توانند از خدمات مشاوره تخصصی بهره مند شوند . 

 

درباره مــشـــاوران کنونی کیهان

برای هر کنکور از یکی از رتبه های برتر آن کنکور برای ارائه مشاوره های رایگان و تخصصی دعوت به همکاری کرده ایم:


راه های رزرو جلسات مشاوره رایگان


نکته مهم
داوطلبان گرامی توجه داشته باشید که بعد از رزرو جلسه مشاوره از طریق راه های معرفی شده ، همکاران طبق نوبت حتما با شما تماس می گیرند 


درباره مشاوره‌های رایگان کیهان

  • هر جلسه مشاوره  حدود  10دقیقه است و کاملاً به شکل رایگان انجام می شود. 
  • هیچ هزینه اضافی برای خط تلفنی شما لحاظ نمی شود، چون ما با شما تماس میگیریم.
  • برای استفاده بهتر از جلسات، بهتر است پیش از شروع جلسه سوالاتتان را یادداشت کرده باشید. 
  • تمام جلسات مشاوره کیهان تحت نظارت سوپروایزرهای کیهان برگزار می­شود.
  • در کیهان، مشاور هر رشته الزاماً رتبه برتر همان رشته است و بر آن آزمون کاملاً مسلط است.
  • در صورت رضایت داوطلب از مشاوره رایگان امکان استفاده از مشاوره تخصصی وجود دارد کلیک کنید.

نظرات برخی از رتبه ای برتردر خصوص جلسات مشاوره کیهان

  • زینب نکومنشی نژاد، رتبه 17 کنکور سراسری کارشناسی ارشد روان­شناسی بالینی(متن کامل مصاحبه)

ابتدا درباره کل فرآیند کنکور خیلی گیج بودم و نمیدانستم از کجا باید شروع کنم. خوشحالم که در این زمان با موسسه کیهان آشنا شدم و با مشاوره های این مجموعه کل مسیر برایم واضح تر و بسیار آسون تر شد. از ابتدا وقت گذاشتن این موسسه و تخصص آنها در زمینه ی روانشناسی توجه مرا جلب کرد. در ادامه با خانم خوشرو که خودشون هم این مسیر رو رفته بودن، مشاوره گرفتم و تمام این مدت در کنار من بودند و در هر زمینه ای از جمله برنامه ریزی و مطالعه من را کمک کردند.
گروه کیهان بیشتر از یک موسسه ی آموزشی شبیه به همراه و هم مسیر شماست و بیشترین هدفشان موفقیت داوطلبان و ارایه ی خدمات واقعا کمک کننده است و همین دلیل انتخاب من بود. علاوه بر کتاب ها، فیلم های آموزشی، مشاوره ی تخصصی که به آنها اشاره کردم.کلاس های نکته و تست نزدیک کنکور خیلی برام  کمک کننده بود.

 تمام آزمون های آزمایشی کیهان رو شرکت و تحلیل کردم و در تمام کلاس ها ( مخصوصا آکادمی زبان) شرکت داشتم. فکر میکنم بیشترین کمکی که به من شد از جانب همین آزمون ها بود. وقتی آدم یه آزمون رو همون موقع تحلیل میکنه نکاتی که توشون ضعیف بوده یا بلدشون نبوده رو خیلی بهتر یاد میگیره. نکته دیگه هم سرچ های خودم بودن. اگر چیزی در جزوه های کیهان بود که نمی فهمیدم از یه کتاب رفرنس میخوندم، اگه باز نمیفهمیدم توی گوگل سرچ میکردم و مقاله میخوندم، اگه بازم نمی فهمیدم انگلیسی سرچ میکردم و در آخر اگه نمی فهمیدم از یکی از اساتید دانشگاه یا موسسه کیهان می پرسیدم. به نظرم خیلی مهمه که آدم روحیه کاوش داشته باشه. وقتی برای فهم یه موضوع تلاش میکنی خیلی خوب توی ذهنت حک میشه.

من از جزوات کیهان استفاده کردم. جزوه ی رشد با توجه به اینکه نسبت به بقیه منابع موجود در این درس حجم کمتری دارد و در عین حال جامعیت خوبی دارد بسیار مفید بود. بخاطر تعویق چند باره کنکور و فاصله افتادن در درس آمار و بخصوص روش تحقیق نگران بودم برخی نکات را فراموش کرده باشم به همین خاطر تصمیم گرفتم در کلاس نکته و تست آمار شرکت کنم که کمک کننده بود. شرکت در کلاس های نکته و تست برای جمع بندی خیلی میتواند مفید باشد از این جهت که طی چند ساعت نکات مهم در قالب وویس دوره می‌شوند. 


طرح های مشاوره ای کیهان

 پس از کسب نتایج درخشان کیهانی‌ها در آزمون­ های کارشناسی ارشد  در سال ­های گذشته و درخواست برخی داوطلبان برای حمایت ­هایی بیش از آنچه در جلسات برنامه­ ریزی تخصصی هفتگی و ماهانه دریافت می ­شود، گروه آموزشی کیهان در نظر دارد تعداد محدودی از داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد روان­شناسی سال 1400را به‌طور ویژه آماده‌ی کسب رتبه ­ای عالی نماید.

در این راستا، گروه آموزشی کیهان قصد دارد، مجدداً با به کار گیری تخصص و تجربه موفقیت آمیز مشاوران ارشد کیهان در آزمون کارشناسی ارشد  و همچنین بهره ­مندی از تمام پتانسیل موجود در گروه آموزشی کیهان، تعداد محدودی از داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد روان­شناسی را با نهایت حمایت تخصصی آماده ­ی کسب درخشان­ ترین نتیجه­ ی ممکن سازد. برای مشاهده طرح های مشاوره ای آمادگی تا کنکور کلیک کنید