کپسول های درس به درس کارشناسی ارشد روانشناسی تربیتی
ویژه کنکور ارشد 1402

 

40 روز منتهی به آزمون غالباً با استرس همراه است. استرسی که نه فقط داوطلبان ناآماده را، بلکه تمام داوطلبان را تا اندازه ای درگیر می­ کند. استرسی که قابل کنترل است. استرسی که می ­تواند به سرعت و دقت کار ما اضافه کند. البته در صورتی که بدانیم چطور باید از آن به نفع خودمان استفاده کنیم و این کار را هم انجام دهیم.

می دانیم که یک مطالعه ی علمی حرفه ای (به ویژه مطالعه ی مباحث کنکوری که بازه ی زمانی طولانی تری ادامه پیدا می کنند و نیازمند انسجام و عمق بیشتری هستند) چندین مرحله دارد و هر کدام از این مراحل، به اقتضای هدف خاصی که دارد، شیوه ها و ابزارهای خاص خود را می طلبد.
بدیهی است که دانشجویان عزیز، برای آشنایی با مباحث و فهم بهتر آن ها، در آغاز مطالعات خود، در هر ماده ی درسی، نیازمند منابعی با شرح و بسط کافی هستند که برای این منظور ما غالباً استفاده از کتب آموزشی جامع (اعم از کتاب های مرجع یا خلاصه های جامع) را توصیه می کنیم، اما در مراحل پایانی مطالعه که چالش داوطلبان بیشتر به تثبیت مطالب در حافظه مربوط می شود، استفاده از منبعی که بتواند به کمک سوال و پاسخ به ذهن داوطلبان جهت دهد، موثرتر و کاراتر خواهد بود. مجموعه کپسول های دروس کیهان، حاوی مهمترین نکات حفظی از این دروس هستند که مطالعه آن ها از دو جهت سودمند است: اول آنکه، در این مجموعه بر مهم ترین نکاتی که بیشتر جنبه ی کنکوری دارند، موردی تر و حفظی تر هستند تأکید ویژه شده است.

دوم آنکه، حالت پرسش-پاسخ بودن این مجموعه از این جهت که ذهن شما را بیشتر درگیر می کند و به چالش می کشد برای تثبیت مطالب در حافظه ی بلندمدت کارآمدتر خواهد بود. امیدواریم که این مجموعه هم سهمی هرچند کوچک در کسب موفقیت های بزرگ شما عزیزان داشته باشید. با کمال میل پذیرای نظرات، پیشنهادات و انتقادات شما عزیزان در جهت پیشرفت این مجموعه خواهیم بود.   


ما برای 40 روز پایانی کنکور شما کیهانی ­های گرامی، 4 ابزار اصلی در اختیار داریم که اکیداً توصیه می­کنیم از آنها استفاده کنید:

 1. کپسول­ های درس به درس – شامل صدها نکته از مهمترین بخش های هر درس به انتخاب یک رتبه برتر کنکور
 2. بانک تست­ های درس به درس – شامل صدها سوال از کنکورهای مختلف برای هر درس، به طور طبقه بندی شده
 3. کلاس­ های نکته و تست آنلاین – با امکان پرسش و پاسخ برای هر درس

 برای دانلود رایگان بخشی از کپسول های کیهان  کلیک کنید


پکیج کپسول های مهمترین نکات هر درس
 ویژه کنکور 1402
کارشناسی ارشد روانشناسی تربیتی  
ردیف
عنوان کپسول
نکات
قیمت
1
 روانشناسی تربیتی
500
76،000
2
 روانشناسی عمومی
800
74،000
3
 روانشناسی رشد
600
86،000
4
 زبان تخصصی روانشناسی
600
62،000
5
 آمار و روش تحقیق
680
116،000
ارزش کل کپسول ها
414،000
کسر می شود: تخفیف نقدی خرید پکیچ کامل
(32,000)
مبلغ نهایی قابل پرداخت
382،000

       

 

نظر برخی از رتبه‌های برتر کنکور ارشد روانشناسی درباره جزوات کیهان

 • امیرهمایون حلاجیان، رتبه 2 بالینی و عمومی ارشد روانشناسی (متن کامل مصاحبه)
  شاید یکی از درست‌ترین تصمیمات تحصیلی که تاکنون گرفته‌ام انتخاب گروه‌ شما بوده و جا داره یکبار دیگه از تیم حرفه‌ای شما و زحمات مشاورم در کیهان تشکر کنم.کیهان بسیار، بسیار، بسیار در موفقیت من موثر بود. هم جلسات مشاوره‌‌ام و هم جزوات نقش بسیار تعیین‌کننده‌ای در نتیجه‌ی نهایی من داشتند. تقریبا تمام تمرکز من روی مطالعه جزوات کیهان بود و برای تمام دروس این جزوات رو مطالعه کردم. تنها در بعضی دروس از یک منبع اضافه تر استفاده کردم و صد در صد تمام این منابع رو به دیگران توصیه می‌کنم.

 • سمانه ابراهیم نژاد، رتبه 6 عمومی و 7 بالینی ارشد روانشناسی (متن کامل مصاحبه)
  کیهان بسیار، بسیار، بسیار در موفقیت من موثر بود. هم جلسات مشاوره‌‌ام و هم جزوات نقش بسیار تعیین‌کننده‌ای در نتیجه‌ی نهایی من داشتند.

 • آلاله آطاهریان، رتبه 7 بالینی ارشد روان­شناسی (متن کامل مصاحبه)

  من وقتی مطالعه ام رو شروع کردم در شرایط مناسبی نبودم، به همین دلیل به کمک بیشتری احتیاج داشتم؛ گروه کیهان واقعا به من در این مسیر کمک کرد، تمام جلسات طرح VIP برای من مفید بود و واقعا سعی کردم از تمام جلساتی که داشتم به بهترین نحو استفاده کنم. از مشاورم صمیمانه سپاسگزارم. کتاب های کیهان مفید و کاملا قابل فهم بودند. من برای تمام درس ها از جزوات کیهان استفاده کردم.

 • آرزو سورمه، رتبه 11 بالینی ارشد روانشناسی (متن کامل مصاحبه)
  پس از بررسی هایم سیستم کیهان را برای ادامه انتخاب کردم و از بخت خوب اولین مشاوره من با آقای فلاح بود و با توجه به توانمندی ایشان در مشاوره من برای ادامه راهم تقریبا هر ماه یکبار از این امکان استفاده می کردم. با توجه به خبرگی ایشان در برنامه ی پیشنهادی دخل و تصرف نمی کردم. واقعا مشاوره ها در آن زمان علاوه بر راهنمایی و برنامه ریزی برای من بار روانی مثبتی داشت که کنار همه ی مسایل پیش آمده باز هم در مسیر باقی بمانم. معتقدم انتخاب کیهان و اعتماد به این گروه آموزشی و بهره مندی از مشاوره های ارزشمند جناب فلاح نقش پررنگی در رسیدن به هدفم داشت.


کپسول های های تست درس به درس موسسه کیهان مطابق با آخرین تغییرات اعلامی سازمان سنجش و توسط رتبه های برتر و دانشجویان دانشگاه های شهید بهشتی و دانشگاه تهران جهت استفاده از داوطلبان کنکور ارشد روانشناسی تدوین شده است.این کتاب با دارا بودن نکات مهم و کلیدی ویژه روز های منتهی به کنکور  و جمع بندی مطالب، داوطلب را برای پاسخگویی به هر نوع تستی آماده می سازد.  برای تهیه کتاب ها به صورت تکی و مشاهده موارد بیشتر کلیک کنید

 

 

سوالات  متداول پیرامون کپسول ­های درس به درس

با کاربرد کپسول ها بیشتر آشنا شوید

کپسول حاوی نکاتی است که به نظر یک رتبه برتر کنکور، شما باید قبل از شرکت در کنکور به آنها تسلط داشته باشید. نکاتی که ممکن است هر کدام­شان تبدیل به یک تست کنکور شود. انتهای هر کپسول، شما برای 200 تا 300 نکته جدیدتر که خودتان حین تست زنی و مرور به ذهنتان آمده، جای کافی دارید و به این ترتیب خیالتان از بابت اینکه نکات پراکنده مهم از درس های مختلف را چطور ساماندهی کنید، راحت می­ شود.

کپسول برای چه درس هایی آماده شده است؟

کپسول های درس به درس کیهان که برای درس های روان­شناسی بالینی، آسیب ­شناسی روانی و کودکان استثنائی، روان­شناسی فیزیولوژیک، روش تحقیق و زبان تهیه شده اند.

چطور باید از کپسول ها استفاده کنم؟

کپسول­ ها از روش نوین Tick5برای مرور بهره می ­برند. با این روش شما امکان مرور صدها نکته از دروس مختلف در زمان کوتاه و تسلط بر آنها را دارید. طرز کار با کپسول در ادامه به طور کامل توضیح داده شده است. با توجه به اینکه برای استفاده بهتر و سریع­تر از این مجموعه ضروری است از روش توصیه شده کیهان استفاده کنید، حتماً این روش را مطالعه کنید.

کپسول ها برای چه زمان هایی است؟

کپسول هرگز به طور کامل جایگزین منبع اصلی نمی­ شود اما یکی از بهترین منابع برای مرور مطالب مهم در روزهای نزدیک به کنکور است. استفاده از آن در روزهای آغازین مطالعات توصیه نمی­ شود. بهترین زمان استفاده از کپسول 40 روز منتهی به آزمون است.

کپسول­ ها را چه افرادی آماده کرده اند؟

دانشجویان رتبه برتر روان­شناسی از جمله مینا اسفندیاری رتبه 8 کنکور 94، زهرا خانی رتبه 39 و دانشجوی بالینی دانشگاه تهران و … . مولفین هر مجموعه، در مقدمه آن مجموعه معرفی شده اند.

چطور از از محتوای کپسول­­ ها مطمئن باشم؟

بهره مندی از رتبه های برتر برای انتخاب این مجموعه­ ها، کیهان را از بابت اینکه شما سر جلسه آزمون از مطالعه آنها خوشحال باشید، مطمئن می­ سازد. همچنین هر مجموعه دست­کم سه بار ویراست شده و به این ترتیب از وجود غلط های تایپی و علمی و املایی زیاد در این مجموعه، خبری نیست و می­ توانید با خیال راحت به مطالعاتتان با بیشترین سرعت و دقت ممکن ادامه دهید.

نحوه استفاده از کپسول های کیهان

در این مجموعه، چند ستون داریم: یک ستون خالی، یک ستون برای شماره نکته، یک ستون برای سوال و یک ستون هم برای پاسخ آن سوال. هر شب حدود 10 الی 20 نکته برای هر درس را مطالعه می کنید و برای هر درس حدود 20 دقیقه زمان کنار بگذارید.
فرض کنید قرار هست امشب شروع کنید، امشب 2 یا 3 صفحه از نکات یکی از دروس را مطالعه می کنید، فردا شب مجدداً به سراغ این نکات می روید و برای هر کدام که به یاد داشتید، یک تیک در خانه خالی سمت راست آن قرار می دهید، هم چنین 2 یا 3 صفحه دیگر از نکات جدید را نیز مطالعه می کنید. شب بعد هم به همین منوال،… . هر نکته که 5 تیک خورد، دیگر نیازی به مطالعه آن وجود ندارد.
در واقع شما هر شب باید دو کار را انجام دهید:
1. مرور نکته هایی که به تیک پنجم نرسیده اند.
2. خواندن نکته های جدید.
* سعی کنید روزانه 20 نکته جدید بخوانید.
* نکته هایی که به تیک 5 میرسند را رها کنید.
* نکته هایی که هی درجا میزنند و یادتان نمی مانند، در آخر کتاب (که جای نکته های جدیدی هست که شما بنویسید)، یادداشت کنید.
* اگر نکته ای را برای اولین بار دیدید و جوابش را میدانستید و مطمئن بودید که به مرور نیاز نداره، برای صرفه جویی در زمان درجا 5 تا تیکش را بزنید که دیگر مرورش نکنید.
* هر جایی، حین تست زنی، سر کلاس نکته و تست، در آزمون آزمایشی و … ، اگر نکته جالبی برای یک درس دیدید، توی محل مناسبی که در کپسول تون هست (جا برای نکته های جدید) یادداشت کنید.