کارشناسی ارشد مشاوره

رشته مشاوره در میان رشته‌‌های علوم انسانی مجموعه‌‌‌ای از دانش ‌های به هم پیوسته می باشد که به بررسی چگونگی استفاده از اصول و فنون روانشناسی در برقرای ارتباط با مراجع، کمک به بهبود فضای آموزش، تشخیص اختلال های کودکان، اختلال های یادگیری و … می پردازد. همچنین این رشته به بررسی مبانی، اصول، اهداف، روش‌ها و حل زمینه ‌ها و عوامل تعلیم و تربیت می‌ پردازد و از روش عقلی و بحث‌ های فلسفی در تعلیم و تربیت و نیز روش ‌های علمی و یافته ‌های روان ‌شناسی، جامعه‌ شناسی و… در مباحث نظری و کاربردی سود می ‌برد.

منابع

منابع معرفی شده در این صفحه  از سال 91 تا کنون منبع اصلی مطالعاتی هزاران داوطلب کنکور دکتری روانشناسی بوده است. این منابع، امسال بعد از اعمال آخرین تغییرات لازم بر اساس سوالات کنکور به روز رسانی شده و مورد تایید و استفاده‌ی بسیاری از رتبه‌های تک‌رقمی کنکور‌ دکتری روانشناسی می باشد . رتبه های برتری که دانشجویان دانشگاه های برتر کشور  بوده و از همکاران و مشاوران کیهان هستند .

جزوات

پکیج جزوات تهیه شده توسط موسسه کیهان تمامی آنچه که داوطلبان عزیز برای مطالعات خود به آن نیاز دارند را  به صورت یکجا در اختیار قرار می دهد .در این پکیج سعی شده  جزوات مورد نیاز، مجوعه ای از تست ها، همچنین یک جلسه مشاوره تخصصی قرار بگیرد . داوطلب با وجود این پکیج از سردرگمی نجات پیدا کرده و مسیر مطالعاتی خود را پیدا می کند و نیازی به تعدد مطالعه منابع کنکور به صورت پراکنده نیست.

جزوات استفاده شده در این پکیج مورد تایید رتبه های برتر سال های گذشه کنکور دکتری روانشناسی بوده و توصیه می شود . این مجموعه در کنار دیگر  خدمات کیهان، با دقت بسیار زیادی تهیه شده و متناسب با سوالات کنکور 1400 مورد بازبینی قرار گرفته است و برای کنکور 1402 کاملاً به روز رسانی شده است.

مصاحبه با رتبه های برتر

مصاحبه با رتبه های برتر سال های 1391 تا 1401

نمونه کارنامه رتبه های برتر

نمونه کارنامه های رتبه های برتر سال های 1391 تا 1401