جزوات طلایی ارشد روانشناسی بالینی وزارت بهداشت

با پوشش‌دهی فوق‌العاده سوالات کنکور ارشد روانشناسی

تالیف رتبه‌های تک‌رقمی ارشد و دکتری روانشناسی

پکیج جزوات تهیه شده توسط موسسه کیهان تمامی آنچه که داوطلبان عزیز برای مطالعه به آن نیاز دارند را به‌صورت یکجا در خود دارد. در این پکیج سعی شده جزوات مورد نیاز، مجموعه ایی از تست ها و یک جلسه مشاوره تخصصی قرار بگیرد. داوطلب با وجود این پکیج از سردرگمی نجات پیدا‌کرده و مسیر مطالعاتی خود را پیدا می کند و نیازی به تعدد مطالعه منابع کنکور به صورت پراکنده ندارد.

جزوات استفاده شده در این پکیج مورد تایید رتبه‌های برتر سال‌های گذشته کنکور ارشد روانشناسی بوده و توصیه می شود. این مجموعه در کنار دیگر مجموعه‌های کیهان،با دقت بسیار زیادی تهیه شده و متناسب با سوالات کنکور 1401 مورد بازبینی قرار گرفته و برای کنکور 1402 کاملا به روز رسانی شده است.

برای دریافت قیمت پکیج جزوات کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی ( وزارت بهداشت) روی عناوین مورد نظر کلیک کنید.

 

    


نظر برخی از رتبه‌های برتر کنکور ارشد روانشناسی درباره جزوات کیهان

نیلوفر پور ابراهیم رتبه 11 کنکور ارشد روانشناسی وزارت بهداشت (متن کامل مصاحبه)

بله من از چندتا از جزوات کیهان استفاده کردم که جمع بندی بسیار خوبی بود و ماه های اخر تمرکز اصلی من روی این جزوات بود.

الهام اسماعیلی رتبه 21 کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی وزارت بهداشت (متن کامل مصاحبه)
من از جزوات و کپسول ها و 2 جلسه مشاوره  کیهان استفاده کردم و همگی بسیار مفید بودند.

یاسمن شیاسی،رتبه 17 کنکور کارشناسی ارشد روان­شناسی وزارت بهداشت (متن کامل مصاحبه)

در مورد جزوات باید بگم که جزوات کیهان واقعا حرف نداره. خلاصه نویسی ،مرورهای سه گانه و نحوه خوندن هر درس نکته های مهمی بودند که مشاورین خوب کیهان (اقای فلاح،خانم رضایی) به من یاد دادند.و مهم تراز اینها کیهان به من جرئت قدم زدن در این مسیر رو داد چون واقعا باور نمی کردم که بتونم هم واحدای دانشکاه رو پاس کنم و هم برای کنکور درس بخونم.


معرفی برخی از جزوات این پکیج

جزوه روانشناسی شخصیت

درس نظریه‌های شخصیت همواره یکی از دروس مورد توجه در اغلب آزمون‌های کارشناسی ارشد و دکتری مربوط به رشته روان‌شناسی بوده است که حجم بالای مطالب آن گاهاً فشار مطالعاتی زیادی بر داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد و دکتری وارد می­ ساخته است.مجموعه روان‌شناسی شخصیت کیهان، حاصل خلاصه‌‌نویسی دانشجویان ممتاز روان‌شناسی دانشگاه‌ تهران و شهید بهشتی از کتاب‌های عمده‌ی مطرح در این درس (از جمله دو کتاب شولتس و فیست) در کنار یادداشت‌برداری‌های آنان سر کلاس ­ها بوده است.

در این مجموعه تلاش شده است تا با حفظ نکات اصلی و اساسی از هر نظریه و حذف نکات و توضیحاتی که احتمالاً برای پاسخ‌دهی به سوالات کنکور‌ مورد نیاز نیستند، مجموعه‌ای خلاصه و مختصر خدمت دانشجویان و داوطلبان روانشناسی ارائه شود که در عین خلاصه بودن، به مقدار قابل توجهی از سوالات پاسخ دهد.

جزوه روانشناسی رشد وزارت بهداشت

این مجموعه صرفاً برای کنکور وزارت بهداشت تهیه شده است.مطالب نامربوط به کنکور وزارت بهداشت در آن حداقل ممکن است. ویرایش دوم این مجموعه، به روز رسانی شده و از سوالات طبقه بندی شده در پایان فصل برخوردار است. حجم کم این مجموعه (در مقایسه با سایر مجموعه ها)، به شما امکان می­ دهد تا در کمترین زمان ممکن به بیشترین مطالب مهم و اصلی برای آزمون وزارت بهداشت تسلط پیدا کنید.

نکاتی که رتبه ­های برتر استخراج­شان کرده ­اند. برخی از نظریاتی که در منبع اصلی کنکور شما (روان­شناسی رشد لورا برک) آمده اند، در این مجموعه با توضیحات بیشتری به شما ارائه می­ شوند که می­ توانید از برخی از نکات داخل آن صرف نظر کنید .

جزوه آسیب شناسی روانی

درس “روان­شناسی مرضی(آسیب‌شناسی روانی) و کودکان استثنایی” که شامل دو بخش مجزای “آسیب‌شناسی روانی” و “روان­شناسی کودکان استثنایی” است، از میان تمام دروس مجموعه روان­شناسی در کنکور کارشناسی ارشد سراسری بیشترین تعداد منابع مرجع را به خود اختصاص داده است. به طوری که در برخی سال­ها 20 سوالی که برای این درس در کنکور طرح شده، از بیش از هفت کتاب اصلی انتخاب شده است.

حضور این درس در بین 5 درس تخصصی در کنکور سراسری دکتری نیمه متمرکز روان­شناسی (آمار،روان­شناسی شخصیت، روان­شناسی یادگیری ‌آسیب شناسی روانی و روانشناسی رشد) نیز موید اهمیت فراوان تسلط کافی بر مبحث آسیب‌شناسی روانی برای روانشناسان و دانشجویان روان­شناسی است. جایی که جزوات سه گانه ی کیهان (آسیب­شناسی روانی؛ کودکان اسثتنایی و DSM5) توانستند به بیش از 80 درصد از سوالات کنکور دکتری 95 پاسخ دهند. افتخاری که بیش از همه مرهون تلاش­های دقیق دوستان ما در آماده سازی این مجموعه است.

جزوه آمار و روش تحقیق

درس آمار و روش تحقیق یکی از دروس مهم و کاربردی در اغلب رشته­ های علوم انسانی از جمله روان­شناسی، مشاوره و علوم تربیتی است. درک مفاهیم مرتبط با آمار و روش تحقیق برای دانشجویان علاقه ­مند به پژوهش، ضروری است چرا که انجام پژوهش­های علمی، تحلیل داده­ های جمع­ آوری شده و تفسیر آن­­ها مستلزم داشتن دانش و اطلاعات در این زمینه و آشنایی با کاربرد صحیح آن است. یکی از مشکلاتی که دانشجویان رشته ­های روان­شناسی و علوم رفتاری در تمام مقاطع تحصیلی با آن مواجه هستند، تصور اشتباه و به دنبال آن ترس و واهمه شدیدی است که از درس آمار و روش تحقیق دارند.

تعدد و تنوع زیاد منابع مورد استفاده در این درس نیز یکی از مشکلات دیگر است که به ترس دانشجویان دامن زده و منجر به اجتناب بیشتر آنان در یادگیری این درس مهم گردیده است. در صورتی که اگر دانشجویان با روش مطالعه این درس آشنا شوند و از مطالعه آن اجتناب نکنند بدون شک به این درس علاقمند شده، آن را بسیار خوب یاد خواهند گرفت و به نتایج خوبی در امتحانات و کنکورهای سراسری دست خواهند یافت.


جزوات موسسه کیهان مطابق با آخرین تغییرات اعلامی سازمان سنجش و توسط رتبه های برتر و دانشجویان دانشگاه های شهید بهشتی و دانشگاه تهران جهت استفاده از داوطلبان کنکور ارشد روانشناسی تدوین شده است . منابع کارشناسی ارشد روانشناسی، منابع ارشد روانشناسی، منابع کنکور ارشد روانشناسی، منابع ارشد بالینی، منابع کارشناسی ارشد بالینی، منابع ارشد مشاوره، منابع کارشناسی ارشد مشاوره، منابع دکتری روانشناسی، منابع ارشد بالینی، منابع دکتری روانشناسی بالینی، منابع کنکور روانشناسی عمومی، منابع کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی


فیلم های آموزشی کیهان

با رشد تکنولوژی، روش­ های یادگیری و آموزش هم در حال تغییر و تحول هستند و یکی از بزرگترین تحولات در این زمینه، آموزش ­های تصویری و مجازی است. آموزش از طریق  فایل های تصویری  آموزشی در حال حاضر در سراسر دنیا مورد استقبال گسترده­ ی دانشجویان قرار دارد و به بهبود کمی و کیفی یادگیری کمک­ های بسیاری موثری کرده ­است.حالا فیلم­ های آموزشی کیهان با تدریس برترین اساتید از دانشگاه­ های تهران و شهیدبهشتی آماده­ شده­ اند. ما فیلم ­ها را برایتان آماده کرده­ ایم، چرا که ما هم به مزایای منحصر به فرد این نوع از آموزش باور پیدا کرده­ ایم.