.
تبلیغات
طرح های ویژه مشاوره کیهان برای کنکور دکتری روانشناسی و مشاوره 98


طرح های ویژه کیهان برای کنکور دکتری روانشناسی و مشاوره 98


 پس از کسب نتایج درخشان کیهانی‌ها در آزمون­ های کارشناسی ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره سال ­های 92 تا 97، برای کنکور کارشناسی ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره 98 هم، در کنار جلسات عادی برنامه ریزی و مشاوره، با سه طرح ویژه مشاوره ای در کنار شما دوستان عزیز هستیم تا با همکاری و همیاری هم، بیشترین آمار قبولی در کنکور کارشناسی ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره را در کنار یکدیگر جشن بگیریم.


مشاوره کنکور دکتری روانشناسی و مشاوره طرح VIP کیهان   مشاوره کنکور دکتری روانشناسی و مشاوره طرح VIP کیهان   طرح کیهانیار گروه آموزشی کیهان برای کنکور دکتری روانشناسی و مشاوره 98آشنایی اولیه با طرح های کیهان برای کنکور 98، حتما گوش کنید
برای آشنایی با طرح های ویژه کیهان برای کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی و مشاوره 98، ابتدا به توضیحات آقای فلاح (روانشناس و سوپروایزر مجموعه کیهان) درباره تفاوت هر یک از طرح ها، مزیت های آنها و بررسی ضرورت حضور در آنها گوش کنید:

مشاوره های صوتی کنکور دکتری روانشناسی


دریافت فایل PdF جدول اطلاعات طرح ها و هزینه ثبت نام در ماه جاری
در فایل PdF زیر، می توانید آنچه را که در هر یک از طرح های VIP، 'VIP یا کیهانیار برای کنکورهای کارشناسی ارشد روانشناسی و مشاوره سال جاری ارائه می شود، به همراه هزینه ثبت نام و تخفیف های ماه جاری را مشاهده کنید. جهت مشاهده جدول روی تصویر زیر کلیک کنید:

دانلود رایگان جزوات روانشناسی کیهان

چند نکته:
  • در صورتی که مایل به حضور در این طرح ها هستید، اما جزوات را پیشتر تهیه کرده اید، می توانید برای ایجاد تغییراتی اندک در طرح با پذیرش هماهنگ کنید. 
  • هزینه طرح ها، بسته به ماههای باقی مانده تا کنکور محاسبه می شود. به این ترتیب هر ماه که به کنکور نزدیک شویم، طبیعتاً خدماتی که کیهان میتواند در این طرح ها به شما ارائه دهد کمتر و به تبع آن، هزینه طرح هم کمتر می شود.
  • اطلاعات کامل تماس با ما: اینجا
 

نظر برخی از دانشجویان شرکت کننده در این طرح ­ها

 

آلاله آطاهریان، رتبه 7 کنکور 96

در رابطه با طرح VIP کیهان ، هم نظم برنامه ها و حمایت همه عزیزان واقعا خوب بود. من به شخصه به هیچ مشکلی برخورد نکردم و از مطلبی هم نارضایتی نداشتم. بابت زحماتتون بسیار متشکرم
 

 

مهسا محصص، رتبه 31 کنکور 96

من دانشجوي طرحVIPپريم كيهان (کلیک کنید) بودم، به اين صورت كه ٢هفته يكبار از مشاوره هاي درسي خانم خاني و ماهي يكبار از مشاوره هاي آقاي فلاح در خصوص مسائل غير درسي مانند مديريت خواب، افزايش انگيزه، مديريت استرس،... بهره مند مي­شدم. مشاوره ها براي من بسيار مفيد بود چون هرگز در اين مدت به حال خودم رها نشدم، مطالعه ي طولاني مدت ممكن است شما را خسته كند يا پس از مدتي انگيزه تان كاهش پيدا كند كه با وجود جلسات منظم مشاوره اين مسائل و مشكلات براي من به حداقل ميرسيد، يادم هست در يكي از جلسات مشاوره آقاي فلاح به من گفتند كه برايند مطالعات شما مهم است و اگر ديديد چند روزي مطابق برنامه پيش نرفته ايد يا از خودتان راضي نيستيد، دوباره شروع كنيد و تمام اين دلگرمي ها باعث ميشد من از دنبال كردن هدفم باز نمانم.به عقيده ي من منابع ارائه شده ي كيهان به همراه مشاوره ها ، مجموعه ي ايده آلي براي كسب موفقيت است.

 

ظرفیت ثبت نام در طرح ­های کیهان محدود است و تخفیف ثبت نام هر ماه نسبت به ماه قبل کمتر می­شود. پس بهتر است زودتر بهترین تصمیم را برای موفقیت در کنکور دکتری 98 بگیرید !

کافی است عدد 3 را به سامانه 02166475620 ارسال کنید 

 

لینک های مفید برای شما:

 
گروه آموزشی کیهان 
رتبه یک کنکور دکتری و کارشناسی ارشد 
فقط روانشناسی و مشاوره

 
تعداد بازديد : 776
نظرات كاربران :
نام :
ايميل :
متن نظر : * 
 
متن بالا را وارد نماييد* 
 
دانلود رایگان
تماس با ما
خیابان انقلاب اسلامی - خیابان 12 فروردین - کوچه نوروز - پلاک 4 - واحد 3
شماره تماس: 02166475618 الی 20
شماره پیامک:  02166475620

سوالاتی در خصوص کنکورهای ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره

.