.
تبلیغات


«از این پس دانشجویان رشته های علوم تربیتی و مشاوره هم میتوانند از خدمات کیهان استفاده کنند»


درس روان‌شناسی تربیتی از جمله دروس بسیار مهم در گرایش های مختلف رشته روان­شناسی از جمله مجموعه علوم تربیتی و مجموعه روانشناسی 2 در آزمون­ های کارشناسی ارشد و دکتری است. در آزمون دکتری تخصصی، در کد رشته 2144 یعنی مجموعه روان­شناسی تربیتی، درس روان­شناسی تربیتی از جمله دروس تخصصی مورد آزمون است. در آزمون سراسری کارشناسی ارشد نیز، در 5 گرایش از 8 گرایش مجموعه علوم تربیتی (کد1117) این درس از دروس اصلی مورد آزمون با ضریب 2 است. این درس همچنین در دو گرایش از مجموعه روانشناسی 2 (کد 1143) یعنی «روان­شناسی و آموزش کودکان استثنایی» و همچنین «روان­شناسی تربیتی» به ترتیب با ضریب 2 و 3 حضور دارد.
گروه آموزشی کیهان به عنوان مرجع تخصصی آزمون­های کارشناسی ارشد و دکتری مجموعه ­های روان­شناسی، پس از ارائه مجموعه­ جزوات تخصصی و متفاوت ویژه آمادگی کنکور کارشناسی ارشد و دکتری در مجموعه روان­شناسی 1، به درخواست داوطلبان رشته های مجموعه روانشناسی 2 و مجموعه علوم تربیتی، در این رشته ها نیز اقدام به آماده سازی برخی جزوات به طور محدود اما ویژه، منسجم و کارآمد کرده است. روان­شناسی تربیتی نخستین مجموعه ای از این مجموعه­­ های جدید است که پس از تلاش ­های فراوان همکاران و رتبه های برتر در این رشته آماده شده است.
مجموعه حاضر از ۲۱ فصل مجزا تشکیل شده است و در تهیه آن از ترکیبی از کتاب های اصلی در این درس و همچنین جزوات رتبه های برتر دانشگاه تهران و شهیدبهشتی استفاده شده است. کتاب­ های روان‌شناسی پرورشی نوین تالف دکتر سیف و روان‌شناسی تربیتی تالیف دکتر کدیور از جمله این کتاب ها هستند. همچنین در پایان هر فصل هم نمونه ­ای از سوالات آزمون­ های سراسری سال ­های گذشته به همراه پاسخ تشریحی آن­ها آمده است. زحمات اصلی جهت آماده­ سازی این مجموعه بر عهده همکار گرامی خانم عاطفه غریبی، دانشجوی کارشناسی ارشد روان­شناسی دانشگاه علامه طباطبایی بوده است که بر اساس آخرین تغییرات در سوالات مربوط به این درس انجام شده است. امیدواریم مطالعه­ ی دقیق مطالب گردآوری شده توسط ایشان شایسته شما دوستان عزیز برای کسب بهترین نتیجه ممکن در آزمون سال آینده باشد.
در این مجموعه با تلفیقی از منابعی که در کنکورهای کارشناسی ارشد و دکتری سراسری و دانشگاه آزاد مورد سوال قرار می‌گیرند، تلاش شده است با استفاده از مطالب به روزترین و البته تاثیرگذارترین کتاب‌های روانشناسی و همچنین ارائه سوالات کنکورهای سراسری مربوط به هر مبحث (در صورتی که از آن مبحث سوالی مطرح شده باشد) در کمترین حجم ممکن، موثرترین مطالب خدمت داوطلبان ارائه شود. این مجموعه نیز در کنار سایر مجموعه جزوات گروه آموزشی کیهان، به نحوی نگاشته شده است تا بتوان در کم­ترین زمان ممکن، به بیشترین تسلط روی دقیق­ترین مطالب از منابع اصلی مرجع مورد سوال در آزمون­های سراسری کارشناسی ارشد و همچنین دکتری دست یافت.
در پایان ضمن دعوت از همه شما دوستان به استفاده از روش مطالعه علمی و دقیق و همچنین به کارگیری یک برنامه‌ریزی صحیح و قابل اطمینان برای رسیدن به هدفی شایسته، آمادگی خود را برای شنیدن نظرات و پیشنهادات ارزشمند شما عزیزان برای هرچه بهتر کردن مجموعه‌هایی که متعلق به همه شماست، اعلام می‌کنیم.
 

برای دانلود نمونه این جزوه، کلیک کنید.

 

.: ویژگی های ممتاز جزوات 96 کیهان :.
جزوات رتبه‌های برتر ارشد و دکتری دانشگاه شهیدبهشتی و تهران

 

اضافه کردن سوالات طبقه‌بندی شده برای هر مبحث
در چاپ جدید جزوات، سوالات طبقه‌بندی شده برای هر مبحث از کنکورهای مختلف به جزوات اضافه شده است تا با این کار بتوانیم دانش خود را بهتر سنجیده و متوجه نکات و نقاط مهم هر مبحث شویم. 
 

پربارتر کردن محتوای برخی جزوات
به عنوان مثال علی رغم اینکه جزوات کیهان به طور شگفت‌انگیزی در کنکور 94 قادر به پاسخ‌دهی به بیش از 90 درصد سوالات بودند، باز ترجیح دادیم مطالب بیشتری به جزوه اصلی اضافه کنیم. این کار برای سایر درس‌ها از جمله آمار و روش تحقیق، فیزیولوژیک و علم النفس نیز انجام شد. 
 
ساده‌سازی نثر برخی جزوات
برخی جزوات با توجه به اینکه عین متن کتاب‌ها را وارد جزوه کرده بودند، از لحاظ شیوایی و گویایی مطلب شدیداً متاثر از میزان رسایی خود کتاب بودند که در ویرایش سوم جزوات تلاش کردیم نثری جدید و روان وارد جزوات کنیم. 
 

اعمال آخرین تغییرات بر اساس کنکورهای سال‌های اخیر
در ویرایش سوم جزوات تلاش شده است آخرین مطالب مهمی که در کنکورها مورد سوال قرار گرفته‌اند وارد جزوات شوند تا به تسلط حداکثری روی مباحث مهم دست پیدا کنیم.


  جزوات معرفی شده در این صفحه مورد تأیید خانم سحر احسانی رتبه 7 کنکور ارشد روانشناسی عمومی 95، مشاور ویژه کنکور ارشد روانشناسی تربیتی و مشاوره و راهنمایی می باشد.

پکیج جزوات ویژه کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی تربیتی سراسری 
 
عنوان تعداد صفحات منبع دانـــــلود نمونه کیفیت سنجـــی95 قیمت 
روانشناسی تربیتی 346 روانشناسی تربیتی نوین دکتر سیف
+
کدیور
+
جزوه رتبه های برتر
کلیک کنید  - 36،000
روانشناسی عمومی 306 هیلگارد
 +سانتراک
 کلیک کنید   کلیک کنید 45,000
روانشناسی رشد 346   2 جلد لورا برک+2 جلد ژنتیک منصور+نظریه ها(کرین)+جزوه کلیک کنید    کلیک کنید 48,000
آمار و روش تحقیق 321 آمار دلاور+روش دلاور+روش سرمد+روش حسن زاده+روش هومن کلیک کنید  - 44,000
دفتر برنامه ریزی   - - - 12،000
قیمت کل تک تک جزوات 185،000
هزینه خرید پکیج کامل یک جا (با 10 % تخفیف) 166،000
پکیج زبان پیشرفته (با 15 % تخفیف) - برای مشاهده اطلاعات کلیک کنید 60،000
هزینه خرید پکیج کامل به همراه پکیج زبان پیشرفته کیهان
+
یک جلد دفتر برنامه ریزی تخصصی کیهان
226،000
 


     


همچنین می توانید عدد 1 را به شماره 02166475620 ارسال نمایید. 


همانطور که میدانید و بارها در مطالب مختلف سایت یادآوری کرده ایم، زبان تخصصی در کنکور اهمیت زیادی دارد و نقش پررنگی در به دست آوردن رتبه ی زیر 50 بازی میکند. توصیه ما این هست که مطالعه ی زبان را اول با کتاب متون تخصصی روانشناسی به زبان انگلیسی نوشته ی یحیی سید محمدی شروع کنید و بعد به سراغ پکیج زبان پیشرفته ی کیهان بروید که دارای تکنیک های پاسخ دهی به سوالات درک مطلب و فیلم کارگاه زبان فشرده پیشرفته ی سال گذشته ی کیهان به همراه جزوات و نمونه سوالاتی هست که به طور دقیقتر در جدول ذکر کرده ایم.

به هیـــچ وجه زبان را حذف نکنید! با صفر زدن زبان باید قید رتبه ی زیر 50 را هم بزنید!

درصد بهینه برای زبان کنکور، 50 هست و رسیدن به این درصد کار دشواری نیست.
 بنابراين کار معقول این هست که برای مطالعه ی اين درس برنامه ريزی صحيحی داشته باشيم و به اندازه ی کافی به آن بپردازيم. مطالعه و يادگيری زبان از آن دسته تکاليفیست که بهتر است در طول زمان به تکاليف کوچک کوتاه مدت تقسيم شود. به همین دلیل مطالعه ی هر روزه ی زبان در سانس های مطالعاتي 0/5 ساعت تا 1/5 ساعت (با توجه به سطح فعلی فرد) بهترين حالت مطالعه ی زبان هست.

پس با چنین برنامه ای پیش بروید و در این سانس های مطالعاتی، اول کتاب یحیی سیدمحمدی را جا دهید تا با لغات تخصصی روانشناسی آشنا شوید و متون تخصصی را مطالعه کنید و بعد به سراغ پکیج زبان پیشرفته ی کیهان بروید تا تکنیک های پاسخخ  دهی به سوالات را فرا بگیرید.

برای مشاهده اطلاعات کامل پکیج زبان، کلیک کنید.


کارگاه آموزشی زبان مقدماتی کیهان با هدف توانمند سازی دانشجویانی که در خواندن متون روانشناسی به زبان انگلیسی مشکل دارند، از آن می­ترسند، فکر میکنند نمیتوانند به درصد بالایی در این درس در کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی دست پیدا کنند و ... برگزار شده است.
در کارگاه زبان مقدماتی، به دنبال این هستیم تا با آموزش فشرده اصلی­ترین و مهم­ترین مباحث گرامر و ترجمه، دانشجویان را برای خواندن روان و صحیح متون روانشناسی به زبان انگلیسی توانمند سازیم.
این پکیج که شامل فیلم کامل کارگاه آموزشی زبان مقدماتی با تدریس آقای فلاح-مشاور ارشد کیهان به همراه برخی نکات تکمیلی است، از این پس در اختیار داوطلبان گرامی قرار خواهد گرفت.

برای مشاهده اطلاعات دقیق پکیج و قیمت و سفارش، کلیک کنید. 

نظرسنجی از شرکت کنندگان این کارگاه، رضایتمندی 94 درصدی را نشان داد.


فیلم کارگاه آمار و روش تحقیق, کارگاه آمار و روش تحقیق 1394، گروه آموزشی کیهان، کارشناسی ارشد روانشناسی، کارشناسی ارشد مشاوره، نسرین اسماعیلیان، رتبه های برتر روانشناسی, DSM5

موفقیت در کنکور کارشناسی ارشد و دکتری برای همه ما مهم است. این موفقیت نهایی به عملکرد مناسب در تک تک درس ها بستگی دارد که در بین آنها برخی دروس ممکن است مشکلات بیشتری برای داوطلبان ایجاد کنند. درس آمار و روش تحقیق در کنکور کارشناسی ارشد و دکتری رشته مجموعه گرایش های رشته روانشناسی و علوم تربیتی، از جمله این دروس است که عملکرد مناسب در آزمون برای این درس بستگی به فهم کافی و و عمیق از مفاهیم گسترده آمار و روش تحقیق دارد. ابزارهای متفاوتی برای افزایش وسعت و عمق فهم و همچنین تسلط ما در این درس در دسترس هستند که شرکت در کلاس های خوب و کارآمد یکی از آنهاست. با این حال، شرکت در این کلاس های کارآمد ممکن است برای همه مقدور نباشد و موانعی از جمله هزنیه بالای ثبت نام، زمان محدود، خستگی های رفت و آمد به کلاس و ... برای برخی داوطلبان میسر نباشد. 

به همین جهت، گروه آموزشی کیهان، در راستای ارتقای حداکثری تراز و رتبه داوطلبان کنکورهای روانشناسی و علوم تربیتی، فیلم کارگاه 24 ساعته ی آمار و روش تحقیق خانم اسماعیلیان، مدرس مطرح درس آمار و روش تحقیق در دانشگاه شهید بهشتی را با کیفیت صدا و تصویر عالی در اختیار داوطلبان گرامی قرار داده است.

برای مشاهده اطلاعات دقیق پکیج و قیمت و سفارش، کلیک کنید. 

نظرسنجی از شرکت کنندگان این کارگاه، رضایتمندی 93 درصدی را نشان داد.


 

مشاوره رایگان در خصوص کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی تربیتی
با رتبه 7 عمومی کنکور سراسری 95


سحر احسانی

روانشناسی تربیتی, تربیتی, کنکور ارشد روانشناسی, جزوه, جزوات کنکور ارشد روانشناسی تربیتی, جزوه کنکور ارشد روانشناسی تربیتی, جزوات رتبه های برتر روانشناسی, منابع روانشناسی, منابع ارشد روانشناسی, پکیج کامل کیهان, جزوات کیهان, کیهان, کارشناسی ارشد روانشناسی, ارشد روانشناسی تربیتی, منابع روانشناسی تربیتی


.: چـرا جـزوات کـــیـــهـــان  ... ؟ :.

مولفین مطرح: این جزوات از روی بهترین جزوات دست‌نویس از رتبه‌های برتر کنکور مورد نظر (سراسری - بهداشت - آزاد ) تهیه شده است. گروه مولفین کیهان عبارت‌ند از: 
 

 • خانم بهزادپور (رتبه 9 دکتری سراسری 94) - دانشجوی دکتری روانشناسی بالینی دانشگاه شهید بهشتی
 • خانم شیاسی (رتبه 17 بهداشت 94) - دانشجوی ارشد روانشناسی بالینی دانشگاه علوم بهزیستی
 • خانم اسماعیلیان - دانشجوی دکتری روانشناسی بالینی دانشگاه شهید بهشتی
 • خانم پورعیسی - دانشجوی ارشد روانشناسی عمومی دانشگاه علامه طباطبایی
 • آقای طهرانی (رتبه 6 سهمیه بهداشت 94) - دانشجوی ارشد روانشناسی بالینی انستیتو روانپزشکی
 • آقای یوسفی (رتبه 6 کنکور سراسری 93) - کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی دانشگاه علامه طباطبایی
 • خانم عطیه رضایی (رتبه 3 کنکور 93 بهداشت) - روانشناسی بالینی علوم پزشکی تهران 
 • آقای سامانی (رتبه 1 کنکور سراسری 93) - روانشناسی بالینی دانشگاه تهران 
 • خانم قنبرزاده (رتبه 6 کنکور سراسری 92) - روانشناسی بالینی دانشگاه تهران 
 • آقای جسیمی (رتبه 3 کنکور 92 بهداشت) - روانشناسی بالینی علوم پزشکی تهران 
 • آقای نیک‌منش - دانشجوی دکتری روانشناسی بالینی دانشگاه شاهد
 • آقای فلاح (رتبه 17 کنکور دکتری سراسری 95) - دانشجوی دکتری روانشناسی دانشگاه تربیت مدرس 
 • خانم قدیری (رتبه 61 کنکور سراسری 94) - دانشجوی روانشناسی عمومی دانشگاه علامه طباطبایی
 • خانم کمار (رتبه 2 کنکور 91 آزاد) - فارغ التحصیل روانشناسی بالینی دانشگاه آزاد علوم تحقیقات تهران
 • خانم کاظمی (رتبه 47 کنکور سراسری 93) - روانشناسی بالینی دانشگاه شهیدبهشتی
 • خانم محمدی (رتبه 93 کنکور سراسری 93) - روانشناسی بالینی دانشگاه علامه طباطبایی

 

 • آزموده شده: بررسی دقیق و سوال به سوال کنکور سراسری کارشناسی ارشد روانشناسی 95 نشان داد جزوات کیهان (جزوات دانشجویان دانشگاه شهیدبهشتی و تهران) علی رغم حجم کم و قابل کنترل برای داوطلبان، دارای بیشترین قدرت در پاسخ‌دهی به انواع سوالات تمام دروس این کنکور بود.  این مطلب را مشاهده کنید 

 • صرفه‌جویی مالی فراوان: با توجه به اینکه کیهان در یک کلینیک تخصصی روانشناسی فعالیت دارد و عمده‌ تمرکز خود را روی ارائه مشاوره تحصیلی مناسب متمرکز کرده است، جزوات را با قیمتی کمی بیشتر از هزینه چاپ ارائه می‌کند، رقمی که در برخی جاها ممکن است تا مبلغ 500 و حتی 700 هزار تومان برای یک پکیج برسد.

 • جــامــع: تجربه و همچنین بررسی دقیق داوطلبان نشان می‌دهد کیهانی‌ها می‌دانند که با مطالعة منابع معرفی شده‌ی کیهان برای هر درس، کسب درصد بالای 60 تا 90 کاملاً در دسترس است. از جمله درس روانشناسی رشد که از 20 سوال کنکور ارشد و دکتری 93 هر 20 سوال در جزوه دانشجویان موجود بود. 

 • مــانــع: تخصصی بودن اکثر جزوات برای هر کنکور کار را برای مانع کردن جزوات ساده کرده. به طوری که علی‌رغم حرکت به سمت رسیدن به بیشترین تسلط روی هر درس، کمترین تعداد صفحات ممکن برای هر کنکور مطالعه شود. به طور مثال خلاصه‌های روانشناسی فیزیولوژیک برای کنکور سراسری با کنکور دانشگاه ازاد و وزارت بهداشت کاملا متفاوت است، چرا که منبع اصلی این درس در این آزمون‌ها متفاوت است.

 • قابل فهم: هر یک از جزوات در کیهان، پس از تالیف بارها مورد بررسی و ویرایش نهایی توسط گروه مولفین قرار گرفته که کار را برای قابل فهم تر کردن هر چه بیشتر جزوات بیشتر کرده. 

 • منحصر به فرد: برخی مطالب این جزوه تنها و تنها در کیهان ارائه می‌شود، از جمله پکیج زبان پیشرفته کیهان که حاوی فیلم‌ کارگاه زبان عمومی و تخصصی آقای فلاح است که انجام تمرین‌های موجود در آن داوطلب را از سطحی پایین یا متوسط، به سطحی متوسط یا عالی در این درس می‌رساند.

 • تایپ شده و ویراست شده: با توجه به دشواری مطالعه جزوات دست‌نویس، کیهان تـــمـــامی جزوات را تایپ‌شده و ویراست‌شده ارائه می‌کند. هر یک از جزوات در کیهان دست‌کم سه بار مورد ویراست قرار گرفته است که این کار را برای فهم جزوات ساده‌تر می‌سازد. 

 • همراه با برنامه ریزی: با توجه به اهمیت فوق العاده بالای برنامه ریزی صحیح و علمی ، کیهان به دانشجویانی که پکیج کامل هر یک از کنکورها را تهیه می‌کنند، یک جلسه برنامه ریزی تخصصی رایگان تلفنی یا حضوری ارائه می‌دهد. 

 • سهولت دریافت برای ساکنین غیر از تهران: تمامی جزوات به وسیله سیستم پست پیشتاز به شهرستان‌ها ارسال می‌شود، این یعنی جزوات در کمتر از 3 روز کاری از ارسال، به دست داوطلبان می‌رسد. امکان ارسال به نقاطه مختلف شهر تهران به وسیله پیک نیز موجود می‌باشد. 
   

   

یادآوری ها

 • استفاده از خلاصه ها برای تسلط کافی روی هر درس بسیار ضروری است و توصیه اولیه ما به همه داوطلبان این است که این کار را خودشان انجام دهند و به منابع بیرونی نیازمند نباشند.

 • اما در صورتی که به هر دلیلی نمی توانید یا نمیخواهید از تمام منابع خلاصه برداری کنید از خلاصه‌های آماده ی معتبر استفاده کنید. در این زمینه مختار هستید که از کدام خلاصه ها استفاده کنید.

 • دریافت هر پکیج کامل، جلسه اول برنامه ریزی شما را رایگان می کند. بلافاصله پس از دریافت جزوه، جلسه برنامه ریزی رایگان تان را هم با پذیرش هماهنگ کنید.

 • با شما موافقیم که تسلط بالای 80% روی این مجموعه، شما را به رتبه زیر 20 میرساند، اما لطفاً کار را با برنامه ریزی و پشتکارتان ترکیب کنید تا اطمینان از موفقیت بالا برود. تقریباً همه می‌دانند که منابع هر درس کدام است. اما تفاوت در میزان تسلط پیدا کردن روی همین منابع است.

 • مطالعه صرف جزوات کافی نیست، از روش مطالعه پس خبا که در انتهای جزوات آموزش داده شده استفاده کنید. 

 • درس زبان را جدی بگیرید، اگر همه درس ها را بالای 60 بزنید اما زبان را 0، کارتان نتیجه ای ندارد. امسال دوستان زیادی توانستند زبان را به راحتی بالای 40 بزنند در حالی که با 0درصد تسلط کار را شروع کردند. 

Google+

کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی, کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی, کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی عمومی، ارشد روانشناسی، منابع ارشد روانشناسی، جزوات ارشد روانشناسی، ارشد روانشناسی بالینی

 

با آرزوی توفیق برای همه شما عزیزان
گروه مشاوران کیهان
مرکز خدمات روانشناسی و مشاوره کیهان


 روانشناسی تربیتی, تربیتی, کنکور ارشد روانشناسی, جزوه, جزوات کنکور ارشد روانشناسی تربیتی, جزوه کنکور ارشد روانشناسی تربیتی, جزوات رتبه های برتر روانشناسی, منابع روانشناسی, منابع ارشد روانشناسی, پکیج کامل کیهان, جزوات کیهان, کیهان, کارشناسی ارشد روانشناسی, ارشد روانشناسی تربیتی, منابع روانشناسی تربیتی, روانشناسی تربیتی, تربیتی, کنکور ارشد روانشناسی, جزوه, جزوات کنکور ارشد روانشناسی تربیتی, جزوه کنکور ارشد روانشناسی تربیتی, جزوات رتبه های برتر روانشناسی, منابع روانشناسی, منابع ارشد روانشناسی, پکیج کامل کیهان, جزوات کیهان, کیهان, کارشناسی ارشد روانشناسی, ارشد روانشناسی تربیتی, منابع روانشناسی تربیتی, روانشناسی تربیتی, تربیتی, کنکور ارشد روانشناسی, جزوه, جزوات کنکور ارشد روانشناسی تربیتی, جزوه کنکور ارشد روانشناسی تربیتی, جزوات رتبه های برتر روانشناسی, منابع روانشناسی, منابع ارشد روانشناسی, پکیج کامل کیهان, جزوات کیهان, کیهان, کارشناسی ارشد روانشناسی, ارشد روانشناسی تربیتی, منابع روانشناسی تربیتی, روانشناسی تربیتی, تربیتی, کنکور ارشد روانشناسی, جزوه, جزوات کنکور ارشد روانشناسی تربیتی, جزوه کنکور ارشد روانشناسی تربیتی, جزوات رتبه های برتر روانشناسی, منابع روانشناسی, منابع ارشد روانشناسی, پکیج کامل کیهان, جزوات کیهان, کیهان, کارشناسی ارشد روانشناسی, ارشد روانشناسی تربیتی, منابع روانشناسی تربیت
ی

تعداد بازديد : 2244
نظرات بينندگان
غیر قابل انتشار : 0
در انتظار بررسی: 0
انتشار یافته : 10
الهام
|
1395/08/18 - 11:03
0
1
سلام دوستان کیهانی...واقعا ممنون بابت جزوه ی روانشناسی تربیتی...خداقوت .........فقط یه سوال میمونه....اینکه این قضیه ی ادغام ارشد سراسری و ازاد میتونه باعث تغییر در دروس روانشناسی تربیتی هم بشه یانه ؟؟ما باخیال راحت بخونیم یا استرس اینو داشته باشیم که هروز ممکنه یه خبر جدید از راه برسه ؟؟؟؟؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/08/18 - 21:27
سلام الهام


بهتره فعلا با دروسی که مشترک هستن بین کنکور ارشد سراسری روانشناسی تربیتی و کنکور ارشد آزاد شروع کنید تا تکلیف کنکور و مواد امتحانی امسال معلوم بشه :)


گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
sajad
|
1395/10/07 - 18:18
0
0
با سلام منبع درس زبان برای رشته روانشناسی تربیتی کدام کتاب می باشد؟؟ با تشکر از زحمات شما
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/10/07 - 19:23
سلام سجاد


با توجه به یکی شدن دفترچه های سوالات کنکور ارشد روانشناسی بالینی و عمومی و تربیتی، کتاب مناسب برای درس زبان روانشناسی تربیتی هم کتاب «متون تخصصی روانشناسی به زبان انگلیسی» تألیف یحیی سیدمحمدی هست.

موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
شایان
|
1395/11/06 - 13:31
0
0
سلام تو دفترچه امسال نوشته بود که روانشناسی بالینی هم در ارشد تربیتی ضریب داره ... علت خاصی داره که جزوش رو در پکیجتون نزاشتین ؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/11/06 - 13:53
سلام شایان


بله بله دفترچه که اومد بالینی ضریب داشت برای گرایش تربیتی. حدوداً 3 روز بعد اعلام کردن که این درس حذف شده و ضریبش برای گرایش تربیتی صفر شده :)


موفق باشید
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
دیبا
|
1395/11/08 - 15:17
0
0
با سلام این پکیج شامل تمام منابع و موارد امتحانی میشه؟؟ آخه روانشانسی مرضی و کودکان استثنایی هم جز موارد امتحانیه ولی توی پکیج نیست!!
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/11/08 - 19:09
سلام دیبا 


این پکیج ویژه کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی تربیتی هست. برای این رشته، درس روانشناسی مرضی و کودکان استثنایی جزء مواد امتحانی نیست :)


موفق باشید
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
میلاد
|
1396/03/17 - 11:08
0
0
سلام من تو آزمون ارشد رتبه ۱۸۰ روان‌شناسی تربیتی روزانه رو گرفتم. می‌خواستم بدونم تو چه دانشگاه هایی شانس قبولی بیشتری دارم؟؟؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1396/03/17 - 11:41
سلام میلاد


به لینک زیر مراجعه کنید و از امکان مشاوره انتخاب رشته کیهان استفاده بفرمایید تا همکارانم راهنماییتون کنن:
http://www.kayhanravan.ir/fa/Messages21011.aspx


موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
نظرات كاربران :
نام :
ايميل :
متن نظر : * 
 
متن بالا را وارد نماييد* 
 
دانلود رایگان
تماس با ما
خیابان انقلاب اسلامی - خیابان 12 فروردین - کوچه نوروز - پلاک 4 - واحد 3
شماره تماس: 02166475618 الی 20
شماره پیامک:  02166475620

سوالاتی در خصوص کنکورهای ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره

.