.
تبلیغات

منابع کنکور کارشناسی ارشد رشته روانشناسی تربیتی 99

مورد تأیید رتبه‌های برتر روانشناسی تربیتی دانشگاه تهران و شهیدبهشتی

آخرین تاریخ به روز رسانی: 1398/10/06

بهترین منابع کنکور کارشناسی ارشد رشته روانشناسی تربیتی 98 ویژه داوطلبان کنکور روانشناسی 98

 


خلاصه رتبه های برتر از تــمام منابع گرایش روانشناسی تربیتی درکیهان موجود است: کلیک کنید
 

لیست منابع و ضرایب:
 


1. روانشناسي تربيتی - ضریب ۳
این درس با ضریب (2) برای گرایش روانشناسی و آموزش کودکان استثنایی و ضریب (3) برای گرایش روانشناسی تربیتی از جمله دروس مشترک این دو گرایش برای مقطع کارشناسی ارشد می‌باشد. تعداد سوالات این درس در رشته روانشناسی (2) 20 سوال می‌باشد و از جمله دروسی است که در آزمون رشته علوم تربیتی (1) نیز مورد سؤال قرار می‌گیرد. منابع مهم این درس در دانشگاه‌های مختلف کتاب‌های روانشناسی تربیتی (روانشناسی آموزش و یادگیری) تألیف دکتر اسماعیل بیابانگرد و کتاب روانشناسی پرورشی نوین تألیف دکتر علی اکبر سیف می‌باشند. تعاریف روانشناسی تربیتی، مراحل و هدف‌های آموزشی، طبقه‌بندی هدف‌های آموزشی نظریه‌های رشد شناختی و رفتاری یادگیری، سنجش و ارزیابی، نظریه‌های خبر پردازی یادگیری، انگیزش و یادگیری روش‌های مختلف آموزش، مطالعه و یادگیری از جمله مباحثی هستند که در این درس مورد بررسی قرار می‌گیرند. روانشناسی تربیتی از جمله دروسی است که معمولاً داوطلبان در آن با کمی تمرکز و دقت می‌توانند به درصد خوبی در آزمون کارشناسی ارشد برسند. 
 • روانشناسي پرورشي نوين دکتر  سيف
 • روانشناسي تربيتي دکتر كديور 

2. روانشناسي رشد - ضریب ۲
ضریب این درس در آزمون دانشگاه دولتی برای هر دو گرایش روانشناسی و آموزش کودکان استثنایی و روانشناسی تربیتی (2) و برای گرایش مشاوره صفر و تعداد سؤالات آن 20 سؤال می‌باشد. منابع این درس در دانشگاههای مختلف، کتاب‌های روانشناسی ژنتیک 1 و2، دکتر منصور، روانشناسی رشد جلد 1 و 2 لورا ای برک می‌باشند. در این درس اکثر نظریه‌ها، نظام‌ها و تحلیل‌های روانشناسان بزرگ تحلیل می‌شود، نظریه‌های اریکسون، فروید، ماهلی، آنافروید، ملانی کلاین، هارتمن، بالبی، نظام‌های گزل، والن ویگوتسکی، لئون‌ تیف، لوینسون، اشپتز، کلبرگ و بررسی مراحل رشد (قبل و بعد از تولد) کودکی، نوجوانی، میانسالی، بزرگسالی و دوره پیری از جمله مطالبی هستند که در این درس به طول کامل تحلیل می‌شوند. برای تسلط در این درس و کسب درصد قابل قبول در آزمون کارشناسی ارشد دقت و تمرکز در مطالعه، تفکیک نظریه‌ها و تطابق هر تست یا مبحث با نظریه‌های موجود در ذهن از شروط اصلی می‌باشد.
 
 • روانشناسي ژنتيك جلد 1 و 2 اثرمحمود منصور و دادستان  
 • روانشناسي رشد اثر لورا برک - جلد 1 و 2 ترجمه سيد محمدي
 • پيشگامان روانشناسي رشد اثر ويليام سي كرين

3. روانشناسي عمومي - ضریب ۲
ضریب این درس در آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه دولتی برای هر دو گرایش روانشناسی و آموزش کودکان استثنایی و روانشناسی تربیتی (2) و تعداد آن 20 سؤال می­ باشد. منابع مهم این درس در دانشگاه­های مختلف کتاب­های روانشناسی هیلگارد و روانشناسی سانتراک و کتاب روانشناسی عمومی دکتر گنجی می­باشند و مباحث آن بیشتر در مورد اهمیت روانشناسی، یادگیری و حافظه، اندیشه و زبان، شخصیت، بهداشت روانی، روش­های درمان، رفتار اجتماعی و به طور کلی مروری کلی بر مفاهیم اساسی روانشناسی می‌باشد. 
 • زمينه روانشناسي هيلگارد تك جلدي
 

4. آمار و روش تحقيق - ضریب ۲
ضریب این درس برای تمام گرایش‌ها (2) و تعداد سؤالات آن در‌ آزمون دانشگاه دولتی 20 سؤال می‌باشد. منابع مهم این درس در دانشگاهها کتاب‌های آقای دکتر علی دلاور می‌باشد. کتاب‌های روش تحقیق در روانشناسی و علوم تربیتی، احتمالات و آمار کاربردی در روانشناسی و علوم تربیتی و تحلیل آماری در روانشناسی و علوم تربیتی از جمله این کتب می‌باشند. در برخی دانشگاهها اساتید از روی «کتاب روش‌های تحقیق در روانشناسی و علوم تربیتی» تألیف دکتر اسماعیل بیانگرد و یا حتی جزوه‌ی شخصی خود برای تدریس این درس استفاده می‌کنند. 
 • احتمالات و آمار كاربردی در روانشناسی و علوم تربیتی دلاور
 • مبانی نظری و علمی پژوهش در علوم انسانی و اجتماعی دلاور 
 • روش تحقیق در روانشناسی و علوم تربیتی دلاور
 • آمار توصیفی در علوم رفتاری هومن
 • استدلال آماری در علوم رفتاری ترجمه عليرضا كيامنش(جلد1و2)

 1. متون روانشناسی به زبان انگلیسی-ضریب ۲
  1. متون روانشناسی به زبان انگلیسی، تالیف سیدمحمدی - نشر روان و ارسباران (دوجلد: کتاب اصلی و راهنما)
    
  • این درس 30 سوال دارد.
  • از سال 87 به بعد، سوالات این درس به این شکل است که چند متن (passage) یعنی حدود 4 تا 6 متن می‌آید و از هر متن چندین سوال به صورت درک مطلب (reading comprehension) مطرح می‌شود. یعنی برخلاف بسیاری از رشته ها از جمله رشته راهنمایی و مشاوره یا علوم تربیتی، در کنکور ما سوالات زبان تخصصی روانشناسی به شکل "زبان عمومی" به طور مستقیم مطرح نمی‌شود. پس هم باید بتوانید متون انگلیسی را با سرعتی مناسب بخوانید و بفهمید و هم بر تکنیک‌های پاسخ‌دهی به سوالات درک مطلب(که در سراسر دنیا یکپارچه هستند) آشنا باشید تا بتوانید با سرعت و دقت بالاتری به سوالات پاسخ دهید. برای این کار به چه چیز نیاز دارید؟ 
  • در وهله اول به دانشی وسیع از لغات تخصصی و عمومی زبان(بیش از هزار لغت تخصصی و غیرتخصصی) و همچنین تسلط بر نکات گرامر و ترجمه لازم برای درک درست از متن نیاز دارید که این کار به وسیله کسب تسلط کامل بر یک کتاب مختصر و مفید و البته جامع از متون روانشناسی به زبان انگلیسی میسر می‌شود. ما کتاب سیدمحمدی را (که به نظرمان در حال حاضر از سایر کتاب‌های مربوطه، از لحاظ گوناگون شرایط بهتری دارد) تهیه می‌کنیم، روزانه آن را خط به خط می‌خوانیم و واژه‌هایش را حفظ می‌کنیم.
  • بعد از صرف حدود صد و خرده ای ساعت (روزانه یک الی یک ساعت و نیم)که کتاب سیدمحمدی به پایان رسید، می‌رویم و تست یکی از کنکور‌ها را می‌زنیم. در اینجا احتمالاً به درصدی بیشتر از 50-30 دست پیدا کنیم(بسته به توان هر داوطلب) و دیگر خبری از درصد‌های زیر 30-20 نیست. خب کارمان اینجا در این مرحله تمام شد.
  • در وهله دوم، از آنجایی که طراحی این سوالات به شکل سوالات درک مطلب تافل است، به سراغ تکنیک‌های درک مطلب تافل رفته و سعی می‌کنیم طی حدوداً 50 ساعت آموزش و تمرین روی آنها به تسلط برسیم. این کار به وسیله کتاب‌های موجود در سطح بازار که مربوط به آزمون‌های تافل است انجام شدنی است. پکیج زبان پیشرفته کیهان(اطلاعات بیشتر) هم با توجه به اینکه این تکنیک‌ها را بر اساس سوالات کنکور روانشناسی سال‌های گذشته پیاده کرده و آموزش داده است، در این زمینه ابزاری فوق العاده مناسب است که کارایی بسیار بالایی در این باره داشته است. همچنین با شرکت در کارگاه زبان مربوطه نیز می‌توانیم به این تسلط برسیم، البته به شرطی که واقعاً تمرین‌های داده شده در کارگاه آموزشی را انجام داده و ملکه‌ی ذهن کنیم. خلاصه بکوشید تا این تکنیک‌ها را در کمترین زمان و به عمیق‌ترین شکل یاد بگیرید، حالا از هر روشی که صلاح می‌دانید. 
  • نکته: زبان تخصصی روانشناسی تقریبا بیشترین مطلب تحلیلی و آموزشی را در سایت به خودش اختصاص داده و آنجا دقیقا گفته ایم که چه کارهایی باید کرد. اول باید یک کتاب تخصصی را به روشی که گفته ایم و در جلسات مشاوره، مشاور شما بهتان دقیقتر و مفصلتر میگویند، بخوانیم. خط به خط. برای این از کتاب سیدمحمدی استفاده میکنیم که به نسبت کتابهای دیگر ساده تر، دقیقتر و کاربردی تر است. بعد اگر در گرامر ضعف داریم باید به سراغ یک کتاب گرامر برویم یا سر کلاسی مناسب این کار حضور پیدا کنیم.
   برای درس زبان تخصصی روانشناسی آزمون سراسری کارشناسی ارشد روانشناسی(وزارت علوم)، ترجیح اولیه ما کتاب زبان تخصصی روانشناسی تالیف یحیی سیدمحمدی از نشر روان/ارسباران است. علت ترجیح این کتاب بر دیگر کتاب ها این است که این کتاب مختصر است، ترجمه ای روان دارد، تالیف یکی از پرکارترین مترجمین کتاب های روانشناسی در کشور است و ... . 
   اما این دلیل نمی شود که کتاب های دیگر "بد" یا "بلااستفاده" باشند. 
   دو سه سالی است که متونی که در کنکور می آیند، در کتاب های روانشناسی عمومی به زبان انگلیسی یافت نمی شوند و شما باید به یک دانش کلی از متون روانشناسی به زبان انگلیسی اشراف داشته باشید و بتوانید این متون را به شکلی روان و نسبتاً سریع مطالعه کنید که این نیازمند برنامه ریزی درست، انتخاب منابع درست، پرهیز از آزمون و خطا، تلاش مستمر و دریافت مشاوره های تخصصی در صورت لزوم است.
   خیلی جاها در کنکور تفاوت ها به وسیله انتخاب های شما تعیین می شوند. اینکه "خوب" را انتخاب کنید یا "بهتر" را.
  منابع ارشد روانشناسی بالینی،‌ منایع ارشد بالینی، منابع روانشناسی بالینی، کنکور ارشد روانشناسی عمومی، مشاوره، رتبه های برتر روانشناسی، رتبه های برتر روانشناسی، ارشد روانشناسی، ارشد روانشناسی بالینی، مصاحبه با رتبه های برتر روانشناسی، ارشد بالینی، منابع ارشد بالینی 
  منابع ارشد روانشناسی بالینی،‌ منایع ارشد بالینی، منابع روانشناسی بالینی، کنکور ارشد روانشناسی عمومی، مشاوره، رتبه های برتر روانشناسی، رتبه های برتر روانشناسی، ارشد روانشناسی، ارشد روانشناسی بالینی، مصاحبه با رتبه های برتر روانشناسی، ارشد بالینی، منابع ارشد بالینی
   
 
 لینک های مفید:گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی


 
تعداد بازديد : 76546
نظرات بينندگان
غیر قابل انتشار : 0
در انتظار بررسی: 1
انتشار یافته : 82
فاطمه
|
1398/10/03 - 10:51
0
0
سلام من‌رشته ام علوم تربیتی بوده برای شرکت در کنکور ارشد روانشناسی تربیتی چ کتابای بخونم
پاسخ ها
کیهان
|
1398/10/03 - 13:30
سلام فاطمه
برای آشنایی بیشتر با منابع ارشد روانشناسی تربیتی لینک های زیر را مطالعه کنید. همچنین پیشنهاد میکنم در طرح مشاوره رایگان کیهان ثبت نام کنید تا دقیق تر راهنمایی تون کنند.

منابع ارشد تربیتی کلیک کنید.
جزوات کیهان  ارشد تربیتی کلیک کنید.
برای ثبت نام در مشاوره رایگان کلیک کنید


موفق باشید:)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
از آخرین اخبار کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!
ناهید
|
1398/09/16 - 23:22
0
0
سلام وقت بخیر..من لیسانس حقوق هستم و برای ارشد میخام روانشناسی تربیتی بخونم..باتوجه به اینکه 4ماه بیشتر وقت ندارم شما چ کتابایی پیشنهاد میدید..ایا برای امارو روش تحقیق خوندن کتاب روش تحقیق دلاور کافیه؟؟
پاسخ ها
کیهان
|
1398/09/17 - 02:04
سلام ناهید

کتاب دکتر دلاور یکی از منابع اصلی کنکور است اما پیشنهاد میکنم برای حداکثر استفاده از زمان باقی مانده، مسیر مطالعاتی تون رو روی جزوات خلاصه شده بگذارید.
همچنین برای گرفتن راهنمایی و مشاوره دقیق تر میتونید در طرح مشاوره رایگان کیهان ثبت نام کنید تا بهتر راهنمایی تون کنند.

برای ثبت نام در طرح مشاوره رایگان کیهان کلیک کنید.  

جزوات و فیلم های آموزشی کارشناسی ارشد روانشناسی تربیتی

موفق باشید :)
 

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
از آخرین اخبار کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!
سماD
|
1398/05/07 - 21:55
0
0
سلام . میشه بگید اگه یک منبع مهم برای ارشد از انتشارات مختلف باشه فرقی باهم داره مثلا من زمینه روانشناسی هیلگارد دو جلدی از انتشارات ساوالان رو دارم اما شما زدید زمینه روانشناسی تک جلدی که نشر رشد ؟ لطفا پاسخ بدید ممنون.
پاسخ ها
کیهان
|
1398/05/08 - 12:15
سلام سما


به لحاظ محتوایی با هم فرقی نمیکنن. فقط مترجم هاشون با هم متفاوته. ما سعی میکنیم ترجمه های بهتر و روان تر رو معرفی کنیم. اگر شما با این ترجمه ای که دارید راحت هستید همین رو مطالعه کنید. مشکلی وجود نداره :)
 
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
از آخرین اخبار کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!
 
عاطفه
|
1398/03/11 - 22:24
0
0
سلام میشه لطفا منابع ارشد کودکان استثنایی رو هم بگید
پاسخ ها
کیهان
|
1398/03/12 - 15:42
سلام عاطفه


متأسفانه ما الان مشاور و متخصصی برای این رشته نداریم و هر منبعی که معرفی کنیم ممکنه از صحت و اعتبار کافی برخوردار نباشه.

موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
 
Behnam
|
1397/10/24 - 23:01
1
0
خیلی ممنون از جوابتون .ببخشید رو کتاب روانشناسی مرضی که دارم به کودکان استثنایی رو جلد اشاره نشده ولی کمی تو سرفصل هاش هست . یعنی همین کتاب کافیه؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1397/10/24 - 23:20
سلام بهنام

خیر کفایت نمیکنه مبحث کودکان استثنایی شامل چند کتاب میشه کهبه صورت خلاصه در جزوه ی کودکان استثنایی کیهان گنجونده شده و معمولا بین 5 تا 7 سوال رو در درس روانشناسی مرضی به خودش اختصاص میده و بنابراین نباید ازش غفلت کرد.

موفق باشید:)


از آخرین اخبار کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!
Behnam
|
1397/10/18 - 09:25
0
0
سلام و عرض ادب ببخشید روانشناسی مرضی و کودکان استثانی برای کنکور ارشد باید ۲ کتاب جدا مطالعه کنیم؟ من ۲تا کتاب دارم یکی روانشناسی مرضی هست یکی هم آموزش و پرورش کودکان استثنایی . ممنون میشم راهنمایی کنید.(تودفترچه سوالات کنکور هم دیدم ۲۰ سوال از مرضی و کودکان استثنایی دادن و ۲۰ سوال از اموزش و پرورش کودکان استثنایی ) من برای بالینی میخواستم کنکور بدم . مرسی
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1397/10/18 - 23:27
سلام بهنام


برای درس روانشناسی مرضی شما باید کتاب های کودکان استثنایی و آسیب شناسی روانی رو مطلعه کنید نه منبع دیگری.

موفق باشید:)

از آخرین اخبار کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!
Alavi
|
1397/09/16 - 21:00
0
0
سلام وقتتون بخیر، بنده دانشجوی کارشناسی رشته علوم تربیتی دانشگاه فرهنگیان هستم و برای ارشد میخواستم رشته روانشناسی تربیتی رو شروع کنم اما نمیدونم از کجا باید شروع کنم، چه کتاب هایی رو بخونم، و اصلا منابع اصلی چی هستن.چیکار کنم؟راهنماییم کنید لطفا
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1397/09/16 - 23:00
سلام دوست عزیزاولین قدم انتخاب منابع صحیحه با توجه به زمان شما و دانشجو بودنتون توصیه ی ما انتخاب منابع خلاصه تره. توصیه می کنیم برای دریاقت راهنمایی های بیشتر از خدمات مشاوره رایگان کیهان(تماس با 02166475618 الی 20) استفاده کنید.
موفق باشید:)

از آخرین اخبار کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!
سجاد
|
1397/09/09 - 19:24
1
0
با سلام من برای درس روانشناسی تربیتی کتاب روانشناسی تربیتی سیف ویراست پنجم همراه با جزوه تربیتی کیهان سال 95 را دارم .ایا ویراست جدید (هفتم )این کتاب را(سیف) تهیه کنم یا با ویراست پنجم تفاوتی ندارد؟؟ تشکر از پاسخگویی تان
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1397/09/10 - 20:13
سلام سجاد

بعید میدونیم که تغییرات زیادی داشته باشه و همین کتاب هایی که دارید کافی و مناسب به نظر می رسه.

موفق باشید:)

از آخرین اخبار کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!
رها سلیمانی
|
1397/11/27 - 12:36
تفاوتهای خیلی زیادی دارن. مطالب زیادی اضافه شده و سازماندهی کتاب به کلی تغییر کرده
زهرا
|
1397/09/04 - 17:10
0
1
سلام.خسته نباشید.بنده رشته ی حقوق خوندم و میخواستم برای ارشد روانشناسی تربیتی رو انتخاب کنم...ممنون میشم در این دو مورد من رو راهنمایی کنید: یکی در مورد اینکه آیا از الآن شروع کنم به درس خوندن باتوجه به اینکه تغییر رشته ای هستم دیر نیست و یکی هم منابع کامل و مفید رو میخواستم
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1397/09/04 - 22:42
سلام زهرا

نه هیچ وقت برای شروع دیر نیست اما برنامه ریزی مناسب و انتخاب درست منابع با قدم های سنجیده اهمیت خیلی زیادی داره. تخصص کیهان کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره هست بنابراین با خیال راحت میتونید از داشتن یک یار همراه تا کنکور مطمئن باشید. برای مشاهده ی منابع رشته ی روانشناسی تربیتی میتونید به لینک زیر مراجعه بفرمایید. همچنین برای راهنمایی های بیشتر میتویند از خدمات مشاوره رایگان کیهان(تماس با 02166475618 الی 20) استفاده بفرمایید:)


منابع ارشد تربیتی

موفق باشید:)

از آخرین اخبار کنکور ارشد ودکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!
محمدی
|
1397/04/27 - 10:08
0
0
سلام ببخشیدیه سوال داشتم من ارشدفلسفه وکلام اسلامی دارم میخوام دوباره ارشدرشته دیگه بخونم که مرتبط آموزش پرورش باشه ادامه بدم رشته فلسفه تعلیم وتربیت بخونم یاروانشناسی تربیتی ؟؟ کدام یک بهتربرایم ؟؟؟الان هم مربی پیش دبستانی ام میخوام شغلم درابتدایی ادامه بدم؟ ممنون میشم جوابم بدید
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1397/04/27 - 23:32
سلام دوست عزیز

متاسفانه اطلاع چندانی در مورد رشته فلسفه تعلیم و تربیت ندارم اما در خصوص رشته روانشناسی تربیتی کاملا با اموزش و پرورش مرتبط و حیطه ی اصلی این رشته مرتبط با دانش آموزان هست.

موفق باشید:)

از آخرین اخبار کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!
زهرا
|
1397/04/16 - 11:58
0
0
سلام وقتتون بخیر من دانشجوی کارشناسی علوم تربیتی هستم،برای قبولی تو ارشد رشته ی روانشناسی تربیتی باید منابع کنکور بچه های روان شناسی رو بخونم؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1397/04/16 - 22:34
سلام زهرا 

بله به جز درس تربیتی روانشناسی عمومی و بالینی سایر دروس مشترک هست. 

موفق باشید:)
لیلی
|
1397/03/13 - 13:36
0
0
سلام من امسال کنکور دادم با توجه به اینکه روانشناسی تربیتی هم شده جزو روانشناسی ۱ و داوطلبان دانشگاه آزاد هم بودن؛ با رتبه ۱۳۰۰روانشناسی تربیتی جایی قبول میشم؟ ممنون
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1397/03/14 - 23:14
سلام لیلی

انتخاب رشته دانشگاه ازاد متفاوت هست و نمیشه این رو دلیلی بر تغییر رتبه و ظرفیت ها دونست و با توجه به ظرفیتی که وجود داره بسیار بعیده.

موفق باشید:)

از آخرین اخبار کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!
حسین
|
1397/02/05 - 09:30
0
1
سلام من دانشجوی ترم 6 علوم تربیتی دانشگاه فرهنگیان هستم امسال ارشد ثبت نام کردم و کنکور روانشنااسی تربیتی میدم اما برای سال بعد موندم چی بخونم بالینی یا تربیتی از یک طرف نمی خوام پشت کنکور بمونم ازون طرف می خوام یه رشته خوب قبول شم لطفا راهنماییی کنید
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1397/02/05 - 12:52
سلام حسین

سوال شما خیلی تخصصیه و نیاز به راهنمایی بیشتر دارید بنابراین توصیه میشه که از مشاوره ی رایگان استفاده کنید.

موفق باشید:)

 از آخرین اخبار کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!
لیلی
|
1396/10/14 - 14:37
0
0
باسلام......من دوتا کتاب روانشناسی عمومی ویرایش چهارم و امار ویژه دکتری ویرایش دوم رو خریداری کردم البته فروردین ماه.....میخاستم بپرسم این دوتا کتاب تغییراتی کردن؟میشه برای ارشد97خوندشون؟یا باید دوباره کتاب خریداری کنم؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1396/10/14 - 22:18
سلام لیلی


خیر این دو جزوه، تغییرات خیلی زیادی نداشتن نگران نباشید. در حد اصلاح غلط های تایپی بوده. نیازی به خرید دوباره نیست :)


موفق باشید
گروه آموزشی کیهان

میترا
|
1396/09/17 - 18:25
0
0
سلام. خسته نباشید به نظر شما بازار کار روانشناسی بالینی بهتره یا تربیتی؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1396/09/18 - 15:11
سلام میترااین سوالتون پاسخ دقیق و مشخصی نداره. به هر حال بالینی متقاضی های بسیار بیشتری داره نسبت به تربیتی، در عین حال فضای روانشناسی بالینی در حال اشباع شدن هست به دلیل تعداد بالای فارغ التحصیل های این رشته...
بهتره علاقه تون رو دنبال کنید، چون موفقیت شغلی شما رو علاقه تون تعیین میکنه :)


موفق باشید
گروه آموزشی کیهان

یوسفی
|
1396/08/29 - 02:39
0
1
سلام بنده خیلی هم علاقه و هم مطالعات زیادی در مورد فرزند و فرزند پروری و مشاوره تربیتی دارم ارشد باید تو کدوم رشته ادامه تحصیل بدم کارشناسی مهندسی صنایع غذایی خوندم
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1396/08/29 - 10:49
سلام دوست گرامی


با این مقدار اطلاعاتی که نوشتید من نمیتونم راهنمایی دقیقی بهتون بدم. بهتره به لینک زیر مراجعه بفرمایید و مطلب رو خودتون مطالعه کنید ببینید کدام رشته براتون مناسب تر هست:
http://www.kayhanravan.ir/fa/gerayeshha.aspx

اگر سوالی باقی موند براتون، از امکان مشاوره رایگان ما استفاده کنید تا همکارانم به طور کامل راهنماییتون کنن:
02166475618 الی 20

موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان

معصومه
|
1396/08/24 - 18:51
0
0
سلام چرا اسامی نفرات برتر روان شناسی تربیتی رو در سایت نمیزارین تا از مشاورشون بهرمند شویم؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1396/08/27 - 18:23
سلام معصومه


در خصوص این رشته اگر مشاوره بخواید میتونید با مشاوران ما یک جلسه رایگان داشته باشید تا راهنمایی های لازم رو خدمتتون ارائه کنن:
02166475618 الی 20


موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان

بهار
|
1396/08/03 - 13:12
0
0
سلام. براتون ممکنه لینک پکیج منابع ارشد تربیتی رو بذارین؟ ممنونم
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1396/08/06 - 13:31
سلام بهار


به لینک زیر مراجعه بفرمایید:
http://kayhanravan.ir/fa/tarbiatijozavat.aspx


موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان

الین
|
1396/07/30 - 22:57
0
0
سلام. هدف من این هست که در آینده بتونم به خانواده ها و مدارس برای تربیت کوکان مخصوصا خرد سال کمک کنم و مشاوره بدم. برای این کار روانشناسی تربیت رو انتخاب کنم بهتره یا بالینی کودک و نوجوان ؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1396/08/01 - 11:47
سلام الین


روانشناسی تربیتی، مشاوره مدرسه یا مشاوره خانواده و در نهایت بالینی کودک، میتونه براتون مناسب باشه :)
به لینک زیر هم یه سر بزنید:
http://www.kayhanravan.ir/fa/gerayeshha.aspxموفق باشید
گروه آموزشی کیهان

فاطمه
|
1396/07/05 - 16:48
0
0
سلام وقت بخیر آیا درس روان شناسی بالینی هم جزء منابع کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی تربیتی قرار گرفته ؟ و اگر پاسخ بله هست چه منابعی رو باید برای درس بالینی بخونیم؟ ممنون میشم راهنمایی کنید
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1396/07/05 - 21:59
سلام فاطمهقضیه اینه که سال گذشته برای مدتی کوتاه، در دفترچه کنکور این درس به منابع رشته تربیتی اضافه شد، اما ظرف یک هفته اصلاحش کردن و مجدداً حذفش کردن.
این درس الان جزو منابع ارشد تربیتی نیست :)


موفق باشید
گروه آموزشی کیهان

فهیمه
|
1396/07/05 - 03:49
0
0
با سلام و خسته نباشید ایا روانشناسی بالینی هم جزو منابع ارشد روانشناسی تربیتی هست یا نه؟ هر کسی یه چیزی میگه
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1396/07/05 - 21:28
سلام فهیمهقضیه اینه که سال گذشته برای مدتی کوتاه، در دفترچه کنکور این درس به منابع رشته تربیتی اضافه شد، اما ظرف یک هفته اصلاحش کردن و مجدداً حذفش کردن.
این درس الان جزو منابع ارشد تربیتی نیست :)


موفق باشید
گروه آموزشی کیهان

مهسا
|
1396/06/21 - 13:51
0
0
سلام،من در حال حاظر دانشجوی ارشد رشته زهکشی دانشگاه سراسری روزانه هستم،و تا چند وقته دیگه از پایان نامه ام دفاع میکنم،رشته تحصیلی دوره دبیرستان من ریاضی فیزیک بود.الان علاقه خیلی شدیدی به روانشناسی پیدا کردم،تصمیم دارم روانشناسی کودک بخونم،میخواستم ببینم با توجه به سوابق تحصیلی و رشته های قبلیم،آیا من میتونم در کنکور ارشد رواشناسی تربیتی شرکت کنم؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1396/06/22 - 22:35
سلام مهساامکان شرکت در کنکور ارشد رو دارید اما چون یک بار در این مقطع، به صورت روزانه تحصیل کردید، این بار باید شبانه بخونید :)
توصیه میکنم برای انتخاب گرایش مناسب و منطبق با علاقه تون، از امکان مشاوره رایگان ما استفاده بفرمایید تا همکارانم به طور کامل راهنماییتون کنن:
02166475618 الی 20

همچنین میتونید به این لینک مراجعه کنید: کلیک کنید


موفق باشید
گروه آموزشی کیهان

edu psy
|
1396/06/17 - 15:51
0
0
درود . برای درس تربیتی بعضی از فصول کتاب نظریات یادگیری دکتر سیف مهم هستند.کاش به این کتاب هم اشاره میشد.
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1396/06/17 - 16:57
سلام دوست گرامیفکر میکنم این مورد رو در طراحی جزوات مد نظر قرار دادیم، اما ممنونیم از بازخورد شما، پیامتون رو به همکاران منتقل میکنم تا پیگیری صورت بگیره :)


موفق باشید
گروه آموزشی کیهان

آرزو
|
1396/05/14 - 14:32
0
0
باعرض سلام من به اختلالات و مشکلات مربوط به اونها علاقمندم میخواستم بدونم با مطالعه ارشد روانشناسی تربیتی میتونم به چیزیکه میخوام برسم... استادم میگفتن اختلالات زیر شاخه روانشناسی تربیتی هستند لطفا راهنمایی م کنید
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1396/05/14 - 20:53
سلام آرزو


اگر علاقمندید به کار بالینی با افرادی که دچار این اختلالات هستند، باید رشته بالینی رو بخونید :)
به این لینک هم مراجعه کنید، مطالبش براتون مفید خواهد بود: کلیک کنید


موفق باشید
گروه آموزشی کیهان

hossein
|
1396/04/08 - 13:16
0
0
سلام.لطفا منابع و ضرایب رو بصورت جدول قرار بدید ممنون
فرزانه
|
1396/02/04 - 15:45
0
0
درود بر شما: با سلام و خسته نباشید خدمت شما...من سال 96..97میخوام کنکور ارشد روانشناسی و کودکان استثنایی رو بدم ایا این رشته جزو گرایشات علوم تربیتی هست؟لطفا منابع دقیق را برام معرفی کنید متشکرم..
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1396/02/05 - 09:12
سلام فرزانه


از امسال، رشته کودکان استثنایی زیرمجموعه ی روانشناسی شده و منابعش رو طبق جدول زیر میتونید پیدا کنید:


 

از مواد درسی که در این جدول مشاهده می کنید ما برای زبان و آمار و رشد و عمومی و تربیتی و مرضی (درس شماره 4) منابع و جزواتی رو داریم اما برای روانسنجی و آموزش و پرورش کودکان استثنایی منبعی رو معرفی نکردیم :)
به این لینک ها مراجعه بفرمایید: 


موفق باشید
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی

دیبا
|
1395/11/16 - 11:13
0
0
با سلام فردا یک هفته میشه ک من پکیج کامل روانشناسی تربیتی رو سفارش دادم ولی هنوز ب دستم نرسیده
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/11/16 - 22:19
سلام دیبا


گاهی پیش میاد که یک هفته طول بکشه (به دلیل مشکلات و تأخیرهای اداره پست)، ولی برای اطمینان بیشتر فردا با دفتر گروه تماس بگیرید و شماره سفارشتون رو ذکر بفرمایید تا همکاران پیگیری کنن و نتیجه رو بهتون اطلاع بدن :)
02166475618 الی 20


گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
حدیث
|
1395/11/05 - 20:02
0
0
سلام من کارشناسی مکانیک خواندم و قصد دارم ارشد روانشنلسی تربیتی شرکت کنم هیچ پیش زمینه و اطلاعی از این رشته ندارم میخواستم بدونم باید منابع مطالعه کنم یا همون اول میتونم از جزوات سایت شما استفاده کنم لطفا کمکم کنید برای رتبه روزانه چه مطالعات مفیدی داشته باشم
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/11/05 - 22:24
سلام حدیث


ما معمولاً به تغییر رشته ای ها توصیه میکنیم پیش از خوندن جزوات یکی دو تا کتاب مرجع رو مطالعه کنن، صرفاً برای این که ارتباط خیلی بهتری بتونن باهاشون برقرار کنن، اما شما میتونید با خود جزوات هم شروع کنید و از نظر فهم مطالب مشکلی نخواهید داشت...
توصیه میکنم از امکان مشاوره رایگان ما ویژه کنکور ارشد تربیتی استفاده بفرمایید تا همکارانم در بخش مشاوره بهتر راهنماییتون کنن:
02166475618 الی 20

موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
محمدزاده
|
1395/10/05 - 23:46
0
0
سلام منابع علوم شناختی قطعا همیناس که گذاشتین ؟ واینکه تواین چهار ماه باقیمانده تا کنکور میشه امیدوار بود که قبول بشیم کارشناسیم گفتاردرمانی ست وبسیار علاقمند به مباحث نوروساینس. سپاس
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/10/06 - 17:19
سلام دوست گرامی


صفحه ی منابع کنکور ارشد علوم شناختی نیاز به بازبینی داره. متاسفانه ما مشاوری در این زمینه نداریم و در نتیجه اطلاعاتمون هم دقیق نیست، به صورت کلی میدونیم که احتمال قبولی بالاست چون متقاضی زیاد نیست.
امیدواریم موفق باشید :)


گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
سارا
|
1395/08/15 - 13:10
0
0
سللللللام میشه ارشد بالینی و تربیتی رو امسال با هم امتحان داد؟؟تو یه روز برگزار میشن یا نه ؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/08/15 - 21:30
سلام الهام


معمولا این دو در یک روز برگزار میشه :)


گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
اکبر
|
1395/12/20 - 22:03
بله میشه هردو رو باهم زد امسال همش یه مجموعه شده
الهام
|
1395/08/15 - 12:44
0
0
سلام با کارشناسی علوم تربیتی و ارشد روانشناسی تربیتی میشه مطب یا همون دفتر کاری زد؟؟؟؟؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/08/15 - 21:31
سلام الهام


متاسفانه اطلاع دقیقی نداریم، بهتره مستقیماً از خود سازمان نظام بپرسید:
http://www.pcoiran.ir/fa/contact


گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
الهام
|
1395/08/15 - 12:29
0
0
سلام خداقوت مگه روانشناسی تربیتی جزو گرایشهای ارشد علوم تربیتی نیست؟؟؟چرا نوشتید روانشناسی 2 تو همه ی سایتها و برنامه های دانشگاهی میشه علوم تربیتی 2...... و اینکه میشه امسال هم روانشناسی تربیتی و هم روانشناسی بالینی رو باهم امتحان داد؟؟؟؟؟ اخه اون از گرایشهای علوم تربیتیه و بالینی هم از روانشناسی توروخدا جوابمو بدید ..گیج شدم.....مچکرم
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/08/15 - 21:25
سلام الهام


در دفترچه کنکور ارشد یک مجموعه روانشناسی 1 (شامل بالینی و عمومی و...) داریم و یک مجموعه روانشناسی 2 (شامل روانشناسی تربیتی، مشاوره،...) دسته بندیش به همین صورتی هست که ما روی سایت گذاشتیم. علوم تربیتی یک رشته جداگانه هست و از این دو دسته بندی جداست :)
معمولا آزمون این دو در یک روز هست و نمیشه هر دو رو شرکت کرد.


گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
اصماعیلی
|
1395/12/20 - 22:02
سلام الان همه رشته های روان شناسی اومده تو یه مجموعه و میشه همشو باهم زد از علوم تربیتی جدا شده و مشاوره هم کلا جدا شده از هردو
میلاد
|
1395/08/10 - 20:23
0
0
با عرض سلام و خسته نباشید میخواستم بدونم با مدرک کارشناسی ارشد روانشناسی تربیتی، تو چه زمینه هایی میشه کار کرد؟؟ در واقع منظورم اینه که توی کدوم نهاد ها و ارگان ها میشه مشغول به کار شد؟؟ فارغ التحصیلان این رشته میتونن توی سازمان بهزیستی یا مدارس کودکان استثنایی کار کنن؟؟ مرسی
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/08/11 - 21:04
سلام میلاد


اطلاعات ما در مورد این رشته در لینک زیر موجود هست:
https://goo.gl/qP5UDO


گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
علی
|
1395/07/11 - 23:34
0
1
سلام و خسته نباشد به همه زحمت کشان..میخواستم بدونم میشه مجموعه روانشناسی یک و دو هر دو رو شرکت کرد یا فقط یکی رو میشه؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/07/13 - 20:45
سلام علی


معمولا این دو کنکور در یک زمان برگزار میشن و امکان شرکت در هر دو وجود نداره :)


گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
ابراهیمی
|
1395/12/20 - 22:00
در جواب این دوستمون بگم همه رشته های روان شناسی که قبلا به صورت 1 و 2 بود امسال تو یه مجموعه هستند و امکان زدن همش تو انتخاب رشته وجود داره
mohammad
|
1395/06/15 - 16:11
0
0
سلام.ببخشيد كي جزوه تربيتي آماده ميشه؟ ما خيلي وقته منتظريم.ممنون از زحماتتون
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/06/15 - 19:26
سلام محمد


جزوات در حال آماده شدن هستن، به محض اتمام کار، اطلاعیه روی سایت و کانال تلگرام قرار میگیره :)
با ما همراه باشید

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
بهزاد
|
1395/05/30 - 23:51
0
0
با سلام به سوال داشتم آیا واقعا دسته آواشناسی تربیتی ارزش داره وقتشو واسش بذاره با ن؟داد تو راهی قرار گرفتم!!! لطفا کمک کنین؟°°
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/05/31 - 13:09
سلام بهزاد


خب این خیلی بستگی به هدف شما و علاقه شما داره. اگر علاقتون کار آموزش و روانشناسی آموزش و یادگیری هست، ارزش وقت گذاشتن رو داره :)

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
امیر حسین
|
1395/03/02 - 10:40
0
1
سلام خسته نباشید! چرا منابع ارشد روانشناسی کودکان استثنایی را قرار ندادید؟ جزو مجموعه 2 هستش! لطفا قرار بدید ممنون
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/03/03 - 19:46
سلام امیر حسین
گروه اموزشی کیهان صرفا در رشته هایی که قرار دادیم فعالیت داره
موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
فاطمه
|
1395/02/31 - 21:33
0
0
سلام من دانشجوی ترم6کارشناسی مدیریت مالی هستم وترم اینده فارق التحصیل میشم ومیخوام برای ارشدروانشناسی بخونم وازتابستان میخوام شروع کنم بیشترمدنظرم روانشناسی بالینی بود اماحالا دودل شدم ونمیدونم کدام گرایش روبخونم بین مشاوره وروانشناسی بالینی وبالینی کودک ونوجوان لطفادراین زمینه راهنماییم کنیدوهمین طوردرموردزمان چون من درحال تحصیل هم هستم وچقدربه خوندن برای کنکوراختصاص بدم ممنون
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/03/01 - 12:12
سلام فاطمه
بستگی به هدف و علاقتون داره
میتونید با کیهان تماس بگیرید و از مشاوره ی رایگان استفاده کنید
موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
قاسمی
|
1395/02/11 - 12:35
1
0
سلام ببخشید میشه منابع کنکور ارشد مشاوره هم قرار بدید؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/02/14 - 09:20

سلام دوست عزیز


منابع کنکور ارشد این رشته رو میتونید در لینک زیر مشاهده بفرمایید:
http://kayhanravan.ir/fa/manabemoshavereh.aspx


موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی

نظرات كاربران :
نام :
ايميل :
متن نظر : * 
 
متن بالا را وارد نماييد* 
 
.