.
تبلیغات

منابع، منابع ارشد تربیتی، ارشد روانشناسی تربیتی، کنکور ارشد روانشناسی تربیتی، منابع کنکور ارشد روانشناسی تربیتی، کتاب های مرجع کنکور، کتاب های مرجع کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی تربیتی

مورد تأیید خانم نیکو قاضی نژاد
دانشجوی کارشناسی ارشد رشته مشاوره خانواده دانشگاه تهران

«از این پس دانشجویان رشته های علوم تربیتی و مشاوره هم میتوانند از خدمات کیهان استفاده کنند»

آخرین تاریخ به روز رسانی: 1397/08/12

همانطور که احتمالا دفترچه راهنمای ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 96 را مشاهده کرده اید گروه روانشناسی 2 دیگر وجود ندارد و به جای آن یک مجموعه روانشناسی وجود دارد و یک مجموعه مشاوره.

 • رشته ی روانشناسی تربیتی و روان شناسی و آموزش کودکان استثنایی به زیر گروه روانشناسی منتقل شده اند.
 • دروس برای هردو رشته مطابق سال های گذشته است.
 • تفاوتی که برای این دو رشته وجود دارد درس زبان است.

درس زبان در گروه روانشناسی زبان تخصصی است واین یک خبر خوب برای رشته روانشناسی تربیتی و کودکان استثنایی است زیرا زبان عمومی که معمولا باعث دردسر در مطالعه میشد وجود ندارد.
البته حداقل توانایی در درس زبان عمومی برای درک مطلب زبان تخصصی ضروری است.

برای درس زبان تخصصی پیشنهاد میشود که از کتاب متون روانشناسی به زبان انگلیسی تالیف یحیی سید محمدی استفاده شود.
همچنین برای دوستانی که در درس زبان مشکل بیشتری دارند ویا علاقه به مطالعه ی بیشتری در این زمینه دارند پکیج زبان کیهان پیشنهاد می شود: کلیک کنید

 • درس روانشناسی تربیتی همچنان اهمیت زیادی برای این رشته دارد وضریب آن 3 است.

خلاصه رتبه های برتر از تــمام منابع گرایش روانشناسی تربیتی درکیهان موجود است: کلیک کنید
در رشته ی مشاوره هم تغییر خاصی جز تغییر اسم گروه از روانشناسی 2 به مشاوره به چشم نمی خورد. 

امیدوارم با مطالعه ی مستمر و مفید و با پشتکار ادامه ی مسیر را طی کنید موفق و پیروز باشید.
 

لیست منابع و ضرایب:

 1. روانشناسي تربيتی - ضریب ۳

این درس با ضریب (2) برای گرایش روانشناسی و آموزش کودکان استثنایی و ضریب (3) برای گرایش روانشناسی تربیتی از جمله دروس مشترک این دو گرایش برای مقطع کارشناسی ارشد می‌باشد. تعداد سوالات این درس در رشته روانشناسی (2) 20 سوال می‌باشد و از جمله دروسی است که در آزمون رشته علوم تربیتی (1) نیز مورد سؤال قرار می‌گیرد. منابع مهم این درس در دانشگاه‌های مختلف کتاب‌های روانشناسی تربیتی (روانشناسی آموزش و یادگیری) تألیف دکتر اسماعیل بیابانگرد و کتاب روانشناسی پرورشی نوین تألیف دکتر علی اکبر سیف می‌باشند. تعاریف روانشناسی تربیتی، مراحل و هدف‌های آموزشی، طبقه‌بندی هدف‌های آموزشی نظریه‌های رشد شناختی و رفتاری یادگیری، سنجش و ارزیابی، نظریه‌های خبر پردازی یادگیری، انگیزش و یادگیری روش‌های مختلف آموزش، مطالعه و یادگیری از جمله مباحثی هستند که در این درس مورد بررسی قرار می‌گیرند. روانشناسی تربیتی از جمله دروسی است که معمولاً داوطلبان در آن با کمی تمرکز و دقت می‌توانند به درصد خوبی در آزمون کارشناسی ارشد برسند. 

 • روانشناسي پرورشي نوين دکتر  سيف
 • روانشناسي تربيتي دکتر كديور 

 1. روانشناسي رشد - ضریب ۲
ضریب این درس در آزمون دانشگاه دولتی برای هر دو گرایش روانشناسی و آموزش کودکان استثنایی و روانشناسی تربیتی (2) و برای گرایش مشاوره صفر و تعداد سؤالات آن 20 سؤال می‌باشد. منابع این درس در دانشگاههای مختلف، کتاب‌های روانشناسی ژنتیک 1 و2، دکتر منصور، روانشناسی رشد جلد 1 و 2 لورا ای برک می‌باشند. در این درس اکثر نظریه‌ها، نظام‌ها و تحلیل‌های روانشناسان بزرگ تحلیل می‌شود، نظریه‌های اریکسون، فروید، ماهلی، آنافروید، ملانی کلاین، هارتمن، بالبی، نظام‌های گزل، والن ویگوتسکی، لئون‌ تیف، لوینسون، اشپتز، کلبرگ و بررسی مراحل رشد (قبل و بعد از تولد) کودکی، نوجوانی، میانسالی، بزرگسالی و دوره پیری از جمله مطالبی هستند که در این درس به طول کامل تحلیل می‌شوند. برای تسلط در این درس و کسب درصد قابل قبول در آزمون کارشناسی ارشد دقت و تمرکز در مطالعه، تفکیک نظریه‌ها و تطابق هر تست یا مبحث با نظریه‌های موجود در ذهن از شروط اصلی می‌باشد.
 
 • روانشناسي ژنتيك جلد 1 و 2 اثرمحمود منصور و دادستان  
 • روانشناسي رشد اثر لورا جلد 1 و 2 ترجمه سيد محمدي
 • پيشگامان روانشناسي رشد اثر ويليام سي كرين

 1. روانشناسي عمومي - ضریب ۲

ضریب این درس در آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه دولتی برای هر دو گرایش روانشناسی و آموزش کودکان استثنایی و روانشناسی تربیتی (2) و تعداد آن 20 سؤال می­ باشد. منابع مهم این درس در دانشگاه­های مختلف کتاب­های روانشناسی هیلگارد و روانشناسی سانتراک و کتاب روانشناسی عمومی دکتر گنجی می­باشند و مباحث آن بیشتر در مورد اهمیت روانشناسی، یادگیری و حافظه، اندیشه و زبان، شخصیت، بهداشت روانی، روش­های درمان، رفتار اجتماعی و به طور کلی مروری کلی بر مفاهیم اساسی روانشناسی می‌باشد. 

 • زمينه روانشناسي هيلگارد تك جلدي

 1. آمار و روش تحقيق - ضریب ۲

ضریب این درس برای تمام گرایش‌ها (2) و تعداد سؤالات آن در‌ آزمون دانشگاه دولتی 20 سؤال می‌باشد. منابع مهم این درس در دانشگاهها کتاب‌های آقای دکتر علی دلاور می‌باشد. کتاب‌های روش تحقیق در روانشناسی و علوم تربیتی، احتمالات و آمار کاربردی در روانشناسی و علوم تربیتی و تحلیل آماری در روانشناسی و علوم تربیتی از جمله این کتب می‌باشند. در برخی دانشگاهها اساتید از روی «کتاب روش‌های تحقیق در روانشناسی و علوم تربیتی» تألیف دکتر اسماعیل بیانگرد و یا حتی جزوه‌ی شخصی خود برای تدریس این درس استفاده می‌کنند. 

 • احتمالات و آمار كاربردی در روانشناسی و علوم تربیتی دلاور
 • مبانی نظری و علمی پژوهش در علوم انسانی و اجتماعی دلاور 
 • روش تحقیق در روانشناسی و علوم تربیتی دلاور
 • آمار توصیفی در علوم رفتاری هومن
 • استدلال آماری در علوم رفتاری ترجمه عليرضا كيامنش(جلد1و2)


 


 1. متون روانشناسی به زبان انگلیسی-ضریب ۲
   
  1. متون روانشناسی به زبان انگلیسی، تالیف سیدمحمدی - نشر روان و ارسباران (دوجلد: کتاب اصلی و راهنما)
    
  • این درس 30 سوال دارد.
  • از سال 87 به بعد یعنی در 9 سال گذشته، سوالات این درس به این شکل است که چند متن (passage) یعنی حدود 4 تا 6 متن می‌آید و از هر متن چندین سوال به صورت درک مطلب (reading comprehension) مطرح می‌شود. یعنی برخلاف بسیاری از رشته ها از جمله رشته راهنمایی و مشاوره یا علوم تربیتی، در کنکور ما سوالات زبان تخصصی روانشناسی به شکل "زبان عمومی" به طور مستقیم مطرح نمی‌شود. پس هم باید بتوانید متون انگلیسی را با سرعتی مناسب بخوانید و بفهمید و هم بر تکنیک‌های پاسخ‌دهی به سوالات درک مطلب(که در سراسر دنیا یکپارچه هستند) آشنا باشید تا بتوانید با سرعت و دقت بالاتری به سوالات پاسخ دهید. برای این کار به چه چیز نیاز دارید؟ 
  • در وهله اول به دانشی وسیع از لغات تخصصی و عمومی زبان(بیش از هزار لغت تخصصی و غیرتخصصی) و همچنین تسلط بر نکات گرامر و ترجمه لازم برای درک درست از متن نیاز دارید که این کار به وسیله کسب تسلط کامل بر یک کتاب مختصر و مفید و البته جامع از متون روانشناسی به زبان انگلیسی میسر می‌شود. ما کتاب سیدمحمدی را (که به نظرمان در حال حاضر از سایر کتاب‌های مربوطه، از لحاظ گوناگون شرایط بهتری دارد) تهیه می‌کنیم، روزانه آن را خط به خط می‌خوانیم و واژه‌هایش را حفظ می‌کنیم.
  • بعد از صرف حدود صد و خرده ای ساعت (روزانه یک الی یک ساعت و نیم)که کتاب سیدمحمدی به پایان رسید، می‌رویم و تست یکی از کنکور‌ها را می‌زنیم. در اینجا احتمالاً به درصدی بیشتر از 50-30 دست پیدا کنیم(بسته به توان هر داوطلب) و دیگر خبری از درصد‌های زیر 30-20 نیست. خب کارمان اینجا در این مرحله تمام شد.
  • در وهله دوم، از آنجایی که طراحی این سوالات به شکل سوالات درک مطلب تافل است، به سراغ تکنیک‌های درک مطلب تافل رفته و سعی می‌کنیم طی حدوداً 50 ساعت آموزش و تمرین روی آنها به تسلط برسیم. این کار به وسیله کتاب‌های موجود در سطح بازار که مربوط به آزمون‌های تافل است انجام شدنی است. پکیج زبان پیشرفته کیهان(اطلاعات بیشتر) هم با توجه به اینکه این تکنیک‌ها را بر اساس سوالات کنکور روانشناسی سال‌های گذشته پیاده کرده و آموزش داده است، در این زمینه ابزاری فوق العاده مناسب است که کارایی بسیار بالایی در این باره داشته است. همچنین با شرکت در کارگاه زبان مربوطه نیز می‌توانیم به این تسلط برسیم، البته به شرطی که واقعاً تمرین‌های داده شده در کارگاه آموزشی را انجام داده و ملکه‌ی ذهن کنیم. خلاصه بکوشید تا این تکنیک‌ها را در کمترین زمان و به عمیق‌ترین شکل یاد بگیرید، حالا از هر روشی که صلاح می‌دانید. 
  • نکته: زبان تخصصی روانشناسی تقریبا بیشترین مطلب تحلیلی و آموزشی را در سایت به خودش اختصاص داده و آنجا دقیقا گفته ایم که چه کارهایی باید کرد. اول باید یک کتاب تخصصی را به روشی که گفته ایم و در جلسات مشاوره، مشاور شما بهتان دقیقتر و مفصلتر میگویند، بخوانیم. خط به خط. برای این از کتاب سیدمحمدی استفاده میکنیم که به نسبت کتابهای دیگر ساده تر، دقیقتر و کاربردی تر است. بعد اگر در گرامر ضعف داریم باید به سراغ یک کتاب گرامر برویم یا سر کلاسی مناسب این کار حضور پیدا کنیم.
   برای درس زبان تخصصی روانشناسی آزمون سراسری کارشناسی ارشد روانشناسی(وزارت علوم)، ترجیح اولیه ما کتاب زبان تخصصی روانشناسی تالیف یحیی سیدمحمدی از نشر روان/ارسباران است. علت ترجیح این کتاب بر دیگر کتاب ها این است که این کتاب مختصر است، ترجمه ای روان دارد، تالیف یکی از پرکارترین مترجمین کتاب های روانشناسی در کشور است و ... . 
   اما این دلیل نمی شود که کتاب های دیگر "بد" یا "بلااستفاده" باشند. 
   دو سه سالی است که متونی که در کنکور می آیند، در کتاب های روانشناسی عمومی به زبان انگلیسی یافت نمی شوند و شما باید به یک دانش کلی از متون روانشناسی به زبان انگلیسی اشراف داشته باشید و بتوانید این متون را به شکلی روان و نسبتاً سریع مطالعه کنید که این نیازمند برنامه ریزی درست، انتخاب منابع درست، پرهیز از آزمون و خطا، تلاش مستمر و دریافت مشاوره های تخصصی در صورت لزوم است.
   خیلی جاها در کنکور تفاوت ها به وسیله انتخاب های شما تعیین می شوند. اینکه "خوب" را انتخاب کنید یا "بهتر" را.
    
    

  منابع ارشد روانشناسی بالینی،‌ منایع ارشد بالینی، منابع روانشناسی بالینی، کنکور ارشد روانشناسی عمومی، مشاوره، رتبه های برتر روانشناسی، رتبه های برتر روانشناسی، ارشد روانشناسی، ارشد روانشناسی بالینی، مصاحبه با رتبه های برتر روانشناسی، ارشد بالینی، منابع ارشد بالینی   منابع ارشد روانشناسی بالینی،‌ منایع ارشد بالینی، منابع روانشناسی بالینی، کنکور ارشد روانشناسی عمومی، مشاوره، رتبه های برتر روانشناسی، رتبه های برتر روانشناسی، ارشد روانشناسی، ارشد روانشناسی بالینی، مصاحبه با رتبه های برتر روانشناسی، ارشد بالینی، منابع ارشد بالینی

  منابع ارشد روانشناسی بالینی،‌ منایع ارشد بالینی، منابع روانشناسی بالینی، کنکور ارشد روانشناسی عمومی، مشاوره، رتبه های برتر روانشناسی، رتبه های برتر روانشناسی، ارشد روانشناسی، ارشد روانشناسی بالینی، مصاحبه با رتبه های برتر روانشناسی، ارشد بالینی، منابع ارشد بالینی
   

  همانطور که میدانید و بارها در مطالب مختلف سایت یادآوری کرده ایم، زبان تخصصی در کنکور اهمیت زیادی دارد و نقش پررنگی در به دست آوردن رتبه ی زیر 50 بازی میکند. توصیه ما این هست که مطالعه ی زبان را اول با کتاب متون تخصصی روانشناسی به زبان انگلیسی نوشته ی یحیی سید محمدی شروع کنید و بعد به سراغ پکیج زبان پیشرفته ی کیهان بروید که دارای تکنیک های پاسخ دهی به سوالات درک مطلب و فیلم کارگاه زبان فشرده پیشرفته ی سال گذشته ی کیهان به همراه جزوات و نمونه سوالاتی هست که به طور دقیقتر در جدول ذکر کرده ایم.

  به هیـــچ وجه زبان را حذف نکنید! با صفر زدن زبان باید قید رتبه ی زیر 50 را هم بزنید!

  درصد بهینه برای زبان کنکور، 50 هست و رسیدن به این درصد کار دشواری نیست.
   بنابراين کار معقول این هست که برای مطالعه ی اين درس برنامه ريزی صحيحی داشته باشيم و به اندازه ی کافی به آن بپردازيم. مطالعه و يادگيری زبان از آن دسته تکاليفیست که بهتر است در طول زمان به تکاليف کوچک کوتاه مدت تقسيم شود. به همین دلیل مطالعه ی هر روزه ی زبان در سانس های مطالعاتي 0/5 ساعت تا 1/5 ساعت (با توجه به سطح فعلی فرد) بهترين حالت مطالعه ی زبان هست.

  پس با چنین برنامه ای پیش بروید و در این سانس های مطالعاتی، اول کتاب یحیی سیدمحمدی را جا دهید تا با لغات تخصصی روانشناسی آشنا شوید و متون تخصصی را مطالعه کنید و بعد به سراغ پکیج زبان پیشرفته ی کیهان بروید تا تکنیک های پاسخخ  دهی به سوالات را فرا بگیرید.

   هزینه ارسال این پکیج رایگان می باشد.

  برای مشاهده اطلاعات کامل پکیج زبان، کلیک کنید.


  کارگاه آموزشی زبان مقدماتی کیهان با هدف توانمند سازی دانشجویانی که در خواندن متون روانشناسی به زبان انگلیسی مشکل دارند، از آن می­ترسند، فکر میکنند نمیتوانند به درصد بالایی در این درس در کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی دست پیدا کنند و ... برگزار شده است.
  در کارگاه زبان مقدماتی، به دنبال این هستیم تا با آموزش فشرده اصلی­ترین و مهم­ترین مباحث گرامر و ترجمه، دانشجویان را برای خواندن روان و صحیح متون روانشناسی به زبان انگلیسی توانمند سازیم.
  این پکیج که شامل فیلم کامل کارگاه آموزشی زبان مقدماتی با تدریس آقای فلاح-مشاور ارشد کیهان به همراه برخی نکات تکمیلی است، از این پس در اختیار داوطلبان گرامی قرار خواهد گرفت.

   هزینه ارسال این پکیج رایگان می باشد.

  برای مشاهده اطلاعات دقیق پکیج و قیمت و سفارش، کلیک کنید.

  نظرسنجی از شرکت کنندگان این کارگاه، رضایتمندی 94 درصدی را نشان داد.مشاوره رایگان در خصوص کنکور کارشناسی ارشد مشاوره و راهنمایی
با رتبه برتر کنکور سراسری 95نیکو قاضی نژاد
 منابع ارشد روانشناسی بالینی،‌ منایع ارشد بالینی، منابع روانشناسی بالینی، کنکور ارشد روانشناسی عمومی، مشاوره، رتبه های برتر روانشناسی، رتبه های برتر روانشناسی، ارشد روانشناسی، ارشد روانشناسی بالینی، مصاحبه با رتبه های برتر روانشناسی، ارشد بالینی، منابع ارشد بالینی
 

منابع ارشد روانشناسی بالینی،‌ منایع ارشد بالینی، منابع روانشناسی بالینی، کنکور ارشد روانشناسی عمومی، مشاوره، رتبه های برتر روانشناسی، رتبه های برتر روانشناسی، ارشد روانشناسی، ارشد روانشناسی بالینی، مصاحبه با رتبه های برتر روانشناسی، ارشد بالینی، منابع ارشد بالینی
 

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
 

 

مطالب مرتبط:

          جزوات گروه آموزشی کیهان ویژه کنکور ارشد سراسری روانشناسی تربیتی 
 


 
منابع کارشناسی ارشد روانشناسی، منابع ارشد روانشناسی، منابع کنکور ارشد روانشناسی، منابع ارشد بالینی، منابع کارشناسی ارشد بالینی، منابع ارشد مشاوره، منابع کارشناسی ارشد مشاوره، منابع دکتری روانشناسی، منابع دکتری بالینی، منابع دکتری روانشناسی بالینی، منابع کنکور دکتری روانشناسی بالینی، منابع کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی، منابع کنکور دکتری روانشناسی، منابع کنکور ارشد مشاوره، منابع کنکور کارشناسی ارشد مشاوره، کنکور ارشد مشاوره، کنکور کارشناسی ارشد مشاوره، کنکور ارشد روانشناسی، کنکور ارشد بالینی، روانشناسی، مشاوره، مشاوره مدرسه، مشاوره شغلی، مشاوره خانواده، دانلود منابع ارشد روانشناسی، دانلود منابع کارشناسی ارشد روانشناسی، دانلود منابع ارشد بالینی، دانلود رایگان منابع ارشد روانشناسی، دانلود رایگان کتاب بالینی، دانلود رایگان هیلگارد، دانلود رایگان کتاب روانشناسی رشد، دانلود رایگان کتاب لورا برک، دانلود رایگان کتاب آسیب شناسی روانی، دانلود رایگان کتاب هالجین، دانلود رایگان کتاب کاپلان، دانلود سه جلد کاپلان، دانلود روانشناسی رشد لورا برک، دانلود آسیب شناسی روانی هالجین، دانلود آمار و روش تحقیق دلاور، آمار و روش تحقیق دلاور، دانلود کنکور ارشد روانشناسی، دانلود ارشد بالینی، زبان کنکور، متون تخصصی روانشناسی، دانلود کتاب متون تخصصی روانشناسی، دانلود روانشناسی رشد، دانلود روانشناسی ژنتیک منصور، دانلود رایگان روانشناسی ژنتیک، دانلود رایگان نظریه های رشد، دانلود نظریه های رشد ویلیام کرین، دانلود رایگان ویلیام کرین، دانلود رایگان کتاب کری، دانلود نظریه های روان درمانی، دانلود رایگان نظریه های روان درمانی کری، دانلود رایگان روانشناسی بالینی فیرس، دانلود روانشناسی بالینی فیرس، دانلود رایگان روانشناسی بالینی شاملو، سعید شاملو، دانلود رایگان پروچسکا، دانلود رایگان نظریه های روان درمانی پروچسکا، دانلود رایگان کودکان استثنایی، دانلود کودکان استثنایی میلانی فر، دانلود کتاب کودکان میلانی فر، کودکان استثنایی افروز، دانلود کودکان استثنایی سیف نراقی

 
تعداد بازديد : 29608
نظرات بينندگان
غیر قابل انتشار : 0
در انتظار بررسی: 0
انتشار یافته : 62
قاسمی
|
1395/02/11 - 12:35
1
0
سلام ببخشید میشه منابع کنکور ارشد مشاوره هم قرار بدید؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/02/14 - 09:20

سلام دوست عزیز


منابع کنکور ارشد این رشته رو میتونید در لینک زیر مشاهده بفرمایید:
http://kayhanravan.ir/fa/manabemoshavereh.aspx


موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی

فاطمه
|
1395/02/31 - 21:33
0
0
سلام من دانشجوی ترم6کارشناسی مدیریت مالی هستم وترم اینده فارق التحصیل میشم ومیخوام برای ارشدروانشناسی بخونم وازتابستان میخوام شروع کنم بیشترمدنظرم روانشناسی بالینی بود اماحالا دودل شدم ونمیدونم کدام گرایش روبخونم بین مشاوره وروانشناسی بالینی وبالینی کودک ونوجوان لطفادراین زمینه راهنماییم کنیدوهمین طوردرموردزمان چون من درحال تحصیل هم هستم وچقدربه خوندن برای کنکوراختصاص بدم ممنون
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/03/01 - 12:12
سلام فاطمه
بستگی به هدف و علاقتون داره
میتونید با کیهان تماس بگیرید و از مشاوره ی رایگان استفاده کنید
موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
امیر حسین
|
1395/03/02 - 10:40
0
1
سلام خسته نباشید! چرا منابع ارشد روانشناسی کودکان استثنایی را قرار ندادید؟ جزو مجموعه 2 هستش! لطفا قرار بدید ممنون
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/03/03 - 19:46
سلام امیر حسین
گروه اموزشی کیهان صرفا در رشته هایی که قرار دادیم فعالیت داره
موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
بهزاد
|
1395/05/30 - 23:51
0
0
با سلام به سوال داشتم آیا واقعا دسته آواشناسی تربیتی ارزش داره وقتشو واسش بذاره با ن؟داد تو راهی قرار گرفتم!!! لطفا کمک کنین؟°°
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/05/31 - 13:09
سلام بهزاد


خب این خیلی بستگی به هدف شما و علاقه شما داره. اگر علاقتون کار آموزش و روانشناسی آموزش و یادگیری هست، ارزش وقت گذاشتن رو داره :)

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
mohammad
|
1395/06/15 - 16:11
0
0
سلام.ببخشيد كي جزوه تربيتي آماده ميشه؟ ما خيلي وقته منتظريم.ممنون از زحماتتون
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/06/15 - 19:26
سلام محمد


جزوات در حال آماده شدن هستن، به محض اتمام کار، اطلاعیه روی سایت و کانال تلگرام قرار میگیره :)
با ما همراه باشید

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
علی
|
1395/07/11 - 23:34
0
1
سلام و خسته نباشد به همه زحمت کشان..میخواستم بدونم میشه مجموعه روانشناسی یک و دو هر دو رو شرکت کرد یا فقط یکی رو میشه؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/07/13 - 20:45
سلام علی


معمولا این دو کنکور در یک زمان برگزار میشن و امکان شرکت در هر دو وجود نداره :)


گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
ابراهیمی
|
1395/12/20 - 22:00
در جواب این دوستمون بگم همه رشته های روان شناسی که قبلا به صورت 1 و 2 بود امسال تو یه مجموعه هستند و امکان زدن همش تو انتخاب رشته وجود داره
میلاد
|
1395/08/10 - 20:23
0
0
با عرض سلام و خسته نباشید میخواستم بدونم با مدرک کارشناسی ارشد روانشناسی تربیتی، تو چه زمینه هایی میشه کار کرد؟؟ در واقع منظورم اینه که توی کدوم نهاد ها و ارگان ها میشه مشغول به کار شد؟؟ فارغ التحصیلان این رشته میتونن توی سازمان بهزیستی یا مدارس کودکان استثنایی کار کنن؟؟ مرسی
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/08/11 - 21:04
سلام میلاد


اطلاعات ما در مورد این رشته در لینک زیر موجود هست:
https://goo.gl/qP5UDO


گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
الهام
|
1395/08/15 - 12:29
0
0
سلام خداقوت مگه روانشناسی تربیتی جزو گرایشهای ارشد علوم تربیتی نیست؟؟؟چرا نوشتید روانشناسی 2 تو همه ی سایتها و برنامه های دانشگاهی میشه علوم تربیتی 2...... و اینکه میشه امسال هم روانشناسی تربیتی و هم روانشناسی بالینی رو باهم امتحان داد؟؟؟؟؟ اخه اون از گرایشهای علوم تربیتیه و بالینی هم از روانشناسی توروخدا جوابمو بدید ..گیج شدم.....مچکرم
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/08/15 - 21:25
سلام الهام


در دفترچه کنکور ارشد یک مجموعه روانشناسی 1 (شامل بالینی و عمومی و...) داریم و یک مجموعه روانشناسی 2 (شامل روانشناسی تربیتی، مشاوره،...) دسته بندیش به همین صورتی هست که ما روی سایت گذاشتیم. علوم تربیتی یک رشته جداگانه هست و از این دو دسته بندی جداست :)
معمولا آزمون این دو در یک روز هست و نمیشه هر دو رو شرکت کرد.


گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
اصماعیلی
|
1395/12/20 - 22:02
سلام الان همه رشته های روان شناسی اومده تو یه مجموعه و میشه همشو باهم زد از علوم تربیتی جدا شده و مشاوره هم کلا جدا شده از هردو
الهام
|
1395/08/15 - 12:44
0
0
سلام با کارشناسی علوم تربیتی و ارشد روانشناسی تربیتی میشه مطب یا همون دفتر کاری زد؟؟؟؟؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/08/15 - 21:31
سلام الهام


متاسفانه اطلاع دقیقی نداریم، بهتره مستقیماً از خود سازمان نظام بپرسید:
http://www.pcoiran.ir/fa/contact


گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
سارا
|
1395/08/15 - 13:10
0
0
سللللللام میشه ارشد بالینی و تربیتی رو امسال با هم امتحان داد؟؟تو یه روز برگزار میشن یا نه ؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/08/15 - 21:30
سلام الهام


معمولا این دو در یک روز برگزار میشه :)


گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
اکبر
|
1395/12/20 - 22:03
بله میشه هردو رو باهم زد امسال همش یه مجموعه شده
محمدزاده
|
1395/10/05 - 23:46
0
0
سلام منابع علوم شناختی قطعا همیناس که گذاشتین ؟ واینکه تواین چهار ماه باقیمانده تا کنکور میشه امیدوار بود که قبول بشیم کارشناسیم گفتاردرمانی ست وبسیار علاقمند به مباحث نوروساینس. سپاس
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/10/06 - 17:19
سلام دوست گرامی


صفحه ی منابع کنکور ارشد علوم شناختی نیاز به بازبینی داره. متاسفانه ما مشاوری در این زمینه نداریم و در نتیجه اطلاعاتمون هم دقیق نیست، به صورت کلی میدونیم که احتمال قبولی بالاست چون متقاضی زیاد نیست.
امیدواریم موفق باشید :)


گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
حدیث
|
1395/11/05 - 20:02
0
0
سلام من کارشناسی مکانیک خواندم و قصد دارم ارشد روانشنلسی تربیتی شرکت کنم هیچ پیش زمینه و اطلاعی از این رشته ندارم میخواستم بدونم باید منابع مطالعه کنم یا همون اول میتونم از جزوات سایت شما استفاده کنم لطفا کمکم کنید برای رتبه روزانه چه مطالعات مفیدی داشته باشم
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/11/05 - 22:24
سلام حدیث


ما معمولاً به تغییر رشته ای ها توصیه میکنیم پیش از خوندن جزوات یکی دو تا کتاب مرجع رو مطالعه کنن، صرفاً برای این که ارتباط خیلی بهتری بتونن باهاشون برقرار کنن، اما شما میتونید با خود جزوات هم شروع کنید و از نظر فهم مطالب مشکلی نخواهید داشت...
توصیه میکنم از امکان مشاوره رایگان ما ویژه کنکور ارشد تربیتی استفاده بفرمایید تا همکارانم در بخش مشاوره بهتر راهنماییتون کنن:
02166475618 الی 20

موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
دیبا
|
1395/11/16 - 11:13
0
0
با سلام فردا یک هفته میشه ک من پکیج کامل روانشناسی تربیتی رو سفارش دادم ولی هنوز ب دستم نرسیده
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/11/16 - 22:19
سلام دیبا


گاهی پیش میاد که یک هفته طول بکشه (به دلیل مشکلات و تأخیرهای اداره پست)، ولی برای اطمینان بیشتر فردا با دفتر گروه تماس بگیرید و شماره سفارشتون رو ذکر بفرمایید تا همکاران پیگیری کنن و نتیجه رو بهتون اطلاع بدن :)
02166475618 الی 20


گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
فرزانه
|
1396/02/04 - 15:45
0
0
درود بر شما: با سلام و خسته نباشید خدمت شما...من سال 96..97میخوام کنکور ارشد روانشناسی و کودکان استثنایی رو بدم ایا این رشته جزو گرایشات علوم تربیتی هست؟لطفا منابع دقیق را برام معرفی کنید متشکرم..
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1396/02/05 - 09:12
سلام فرزانه


از امسال، رشته کودکان استثنایی زیرمجموعه ی روانشناسی شده و منابعش رو طبق جدول زیر میتونید پیدا کنید:


 

از مواد درسی که در این جدول مشاهده می کنید ما برای زبان و آمار و رشد و عمومی و تربیتی و مرضی (درس شماره 4) منابع و جزواتی رو داریم اما برای روانسنجی و آموزش و پرورش کودکان استثنایی منبعی رو معرفی نکردیم :)
به این لینک ها مراجعه بفرمایید: 


موفق باشید
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی

hossein
|
1396/04/08 - 13:16
0
0
سلام.لطفا منابع و ضرایب رو بصورت جدول قرار بدید ممنون
آرزو
|
1396/05/14 - 14:32
0
0
باعرض سلام من به اختلالات و مشکلات مربوط به اونها علاقمندم میخواستم بدونم با مطالعه ارشد روانشناسی تربیتی میتونم به چیزیکه میخوام برسم... استادم میگفتن اختلالات زیر شاخه روانشناسی تربیتی هستند لطفا راهنمایی م کنید
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1396/05/14 - 20:53
سلام آرزو


اگر علاقمندید به کار بالینی با افرادی که دچار این اختلالات هستند، باید رشته بالینی رو بخونید :)
به این لینک هم مراجعه کنید، مطالبش براتون مفید خواهد بود: کلیک کنید


موفق باشید
گروه آموزشی کیهان

edu psy
|
1396/06/17 - 15:51
0
0
درود . برای درس تربیتی بعضی از فصول کتاب نظریات یادگیری دکتر سیف مهم هستند.کاش به این کتاب هم اشاره میشد.
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1396/06/17 - 16:57
سلام دوست گرامیفکر میکنم این مورد رو در طراحی جزوات مد نظر قرار دادیم، اما ممنونیم از بازخورد شما، پیامتون رو به همکاران منتقل میکنم تا پیگیری صورت بگیره :)


موفق باشید
گروه آموزشی کیهان

مهسا
|
1396/06/21 - 13:51
0
0
سلام،من در حال حاظر دانشجوی ارشد رشته زهکشی دانشگاه سراسری روزانه هستم،و تا چند وقته دیگه از پایان نامه ام دفاع میکنم،رشته تحصیلی دوره دبیرستان من ریاضی فیزیک بود.الان علاقه خیلی شدیدی به روانشناسی پیدا کردم،تصمیم دارم روانشناسی کودک بخونم،میخواستم ببینم با توجه به سوابق تحصیلی و رشته های قبلیم،آیا من میتونم در کنکور ارشد رواشناسی تربیتی شرکت کنم؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1396/06/22 - 22:35
سلام مهساامکان شرکت در کنکور ارشد رو دارید اما چون یک بار در این مقطع، به صورت روزانه تحصیل کردید، این بار باید شبانه بخونید :)
توصیه میکنم برای انتخاب گرایش مناسب و منطبق با علاقه تون، از امکان مشاوره رایگان ما استفاده بفرمایید تا همکارانم به طور کامل راهنماییتون کنن:
02166475618 الی 20

همچنین میتونید به این لینک مراجعه کنید: کلیک کنید


موفق باشید
گروه آموزشی کیهان

فهیمه
|
1396/07/05 - 03:49
0
0
با سلام و خسته نباشید ایا روانشناسی بالینی هم جزو منابع ارشد روانشناسی تربیتی هست یا نه؟ هر کسی یه چیزی میگه
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1396/07/05 - 21:28
سلام فهیمهقضیه اینه که سال گذشته برای مدتی کوتاه، در دفترچه کنکور این درس به منابع رشته تربیتی اضافه شد، اما ظرف یک هفته اصلاحش کردن و مجدداً حذفش کردن.
این درس الان جزو منابع ارشد تربیتی نیست :)


موفق باشید
گروه آموزشی کیهان

فاطمه
|
1396/07/05 - 16:48
0
0
سلام وقت بخیر آیا درس روان شناسی بالینی هم جزء منابع کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی تربیتی قرار گرفته ؟ و اگر پاسخ بله هست چه منابعی رو باید برای درس بالینی بخونیم؟ ممنون میشم راهنمایی کنید
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1396/07/05 - 21:59
سلام فاطمهقضیه اینه که سال گذشته برای مدتی کوتاه، در دفترچه کنکور این درس به منابع رشته تربیتی اضافه شد، اما ظرف یک هفته اصلاحش کردن و مجدداً حذفش کردن.
این درس الان جزو منابع ارشد تربیتی نیست :)


موفق باشید
گروه آموزشی کیهان

الین
|
1396/07/30 - 22:57
0
0
سلام. هدف من این هست که در آینده بتونم به خانواده ها و مدارس برای تربیت کوکان مخصوصا خرد سال کمک کنم و مشاوره بدم. برای این کار روانشناسی تربیت رو انتخاب کنم بهتره یا بالینی کودک و نوجوان ؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1396/08/01 - 11:47
سلام الین


روانشناسی تربیتی، مشاوره مدرسه یا مشاوره خانواده و در نهایت بالینی کودک، میتونه براتون مناسب باشه :)
به لینک زیر هم یه سر بزنید:
http://www.kayhanravan.ir/fa/gerayeshha.aspxموفق باشید
گروه آموزشی کیهان

بهار
|
1396/08/03 - 13:12
0
0
سلام. براتون ممکنه لینک پکیج منابع ارشد تربیتی رو بذارین؟ ممنونم
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1396/08/06 - 13:31
سلام بهار


به لینک زیر مراجعه بفرمایید:
http://kayhanravan.ir/fa/tarbiatijozavat.aspx


موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان

معصومه
|
1396/08/24 - 18:51
0
0
سلام چرا اسامی نفرات برتر روان شناسی تربیتی رو در سایت نمیزارین تا از مشاورشون بهرمند شویم؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1396/08/27 - 18:23
سلام معصومه


در خصوص این رشته اگر مشاوره بخواید میتونید با مشاوران ما یک جلسه رایگان داشته باشید تا راهنمایی های لازم رو خدمتتون ارائه کنن:
02166475618 الی 20


موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان

یوسفی
|
1396/08/29 - 02:39
0
0
سلام بنده خیلی هم علاقه و هم مطالعات زیادی در مورد فرزند و فرزند پروری و مشاوره تربیتی دارم ارشد باید تو کدوم رشته ادامه تحصیل بدم کارشناسی مهندسی صنایع غذایی خوندم
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1396/08/29 - 10:49
سلام دوست گرامی


با این مقدار اطلاعاتی که نوشتید من نمیتونم راهنمایی دقیقی بهتون بدم. بهتره به لینک زیر مراجعه بفرمایید و مطلب رو خودتون مطالعه کنید ببینید کدام رشته براتون مناسب تر هست:
http://www.kayhanravan.ir/fa/gerayeshha.aspx

اگر سوالی باقی موند براتون، از امکان مشاوره رایگان ما استفاده کنید تا همکارانم به طور کامل راهنماییتون کنن:
02166475618 الی 20

موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان

میترا
|
1396/09/17 - 18:25
0
0
سلام. خسته نباشید به نظر شما بازار کار روانشناسی بالینی بهتره یا تربیتی؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1396/09/18 - 15:11
سلام میترااین سوالتون پاسخ دقیق و مشخصی نداره. به هر حال بالینی متقاضی های بسیار بیشتری داره نسبت به تربیتی، در عین حال فضای روانشناسی بالینی در حال اشباع شدن هست به دلیل تعداد بالای فارغ التحصیل های این رشته...
بهتره علاقه تون رو دنبال کنید، چون موفقیت شغلی شما رو علاقه تون تعیین میکنه :)


موفق باشید
گروه آموزشی کیهان

لیلی
|
1396/10/14 - 14:37
0
0
باسلام......من دوتا کتاب روانشناسی عمومی ویرایش چهارم و امار ویژه دکتری ویرایش دوم رو خریداری کردم البته فروردین ماه.....میخاستم بپرسم این دوتا کتاب تغییراتی کردن؟میشه برای ارشد97خوندشون؟یا باید دوباره کتاب خریداری کنم؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1396/10/14 - 22:18
سلام لیلی


خیر این دو جزوه، تغییرات خیلی زیادی نداشتن نگران نباشید. در حد اصلاح غلط های تایپی بوده. نیازی به خرید دوباره نیست :)


موفق باشید
گروه آموزشی کیهان

حسین
|
1397/02/05 - 09:30
0
0
سلام من دانشجوی ترم 6 علوم تربیتی دانشگاه فرهنگیان هستم امسال ارشد ثبت نام کردم و کنکور روانشنااسی تربیتی میدم اما برای سال بعد موندم چی بخونم بالینی یا تربیتی از یک طرف نمی خوام پشت کنکور بمونم ازون طرف می خوام یه رشته خوب قبول شم لطفا راهنماییی کنید
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1397/02/05 - 12:52
سلام حسین

سوال شما خیلی تخصصیه و نیاز به راهنمایی بیشتر دارید بنابراین توصیه میشه که از مشاوره ی رایگان استفاده کنید.

موفق باشید:)

 از آخرین اخبار کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!
لیلی
|
1397/03/13 - 13:36
0
0
سلام من امسال کنکور دادم با توجه به اینکه روانشناسی تربیتی هم شده جزو روانشناسی ۱ و داوطلبان دانشگاه آزاد هم بودن؛ با رتبه ۱۳۰۰روانشناسی تربیتی جایی قبول میشم؟ ممنون
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1397/03/14 - 23:14
سلام لیلی

انتخاب رشته دانشگاه ازاد متفاوت هست و نمیشه این رو دلیلی بر تغییر رتبه و ظرفیت ها دونست و با توجه به ظرفیتی که وجود داره بسیار بعیده.

موفق باشید:)

از آخرین اخبار کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!
زهرا
|
1397/04/16 - 11:58
0
0
سلام وقتتون بخیر من دانشجوی کارشناسی علوم تربیتی هستم،برای قبولی تو ارشد رشته ی روانشناسی تربیتی باید منابع کنکور بچه های روان شناسی رو بخونم؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1397/04/16 - 22:34
سلام زهرا 

بله به جز درس تربیتی روانشناسی عمومی و بالینی سایر دروس مشترک هست. 

موفق باشید:)
محمدی
|
1397/04/27 - 10:08
0
0
سلام ببخشیدیه سوال داشتم من ارشدفلسفه وکلام اسلامی دارم میخوام دوباره ارشدرشته دیگه بخونم که مرتبط آموزش پرورش باشه ادامه بدم رشته فلسفه تعلیم وتربیت بخونم یاروانشناسی تربیتی ؟؟ کدام یک بهتربرایم ؟؟؟الان هم مربی پیش دبستانی ام میخوام شغلم درابتدایی ادامه بدم؟ ممنون میشم جوابم بدید
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1397/04/27 - 23:32
سلام دوست عزیز

متاسفانه اطلاع چندانی در مورد رشته فلسفه تعلیم و تربیت ندارم اما در خصوص رشته روانشناسی تربیتی کاملا با اموزش و پرورش مرتبط و حیطه ی اصلی این رشته مرتبط با دانش آموزان هست.

موفق باشید:)

از آخرین اخبار کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!
نظرات كاربران :
نام :
ايميل :
متن نظر : * 
 
متن بالا را وارد نماييد* 
 
دانلود رایگان
تماس با ما
خیابان انقلاب اسلامی - خیابان 12 فروردین - کوچه نوروز - پلاک 4 - واحد 3
شماره تماس: 02166475618 الی 20
شماره پیامک:  02166475620

سوالاتی در خصوص کنکورهای ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره

.