.
hed

مشاوره پژوهش

 
 
مشغولیت فراوانم در دوره ی کارشناسی ارشد و دسترسی دشوار به اساتید (با توجه به تعداد زیاد دانشجویان هر استاد) برای من، بی اختیار مرا مجبور به کمک گرفتن از سال بالایی هایی کرد که تخصص بالایی در مقاله نویسی داشتند و به اصول اساسی پایان نامه نویسی اشراف داشتند. به همین سبب، برای آنکه کارم زیاد طول نکشد، پیش از ارائه هر بخش از کار به استاد راهنما، آن را ابتدا به یکی از سال بالایی های همکار (خانم بهزادپور یا خانم اسماعلیلیان، که هر دو دانشجوی دکتری بالینی دانشگاه شهیدبهشتی بودند و هستند) می دادم تا نکات لازم برای اصلاح را به من بگویند و پس از اصلاحات اولیه، کار را به استادم تحویل می دادم. 
پایان نامه ام خیلی زود جلو رفت و کار استخراج مقاله از پایان نامه هم همینطور. به این ترتیب، هم فرصت داشتم که کار را خودم تمام و کمال انجام دهم و یاد بگیرم، هم کارم خیلی زودتر جلو می رفت، و هم به قوانین و اخلاق پایبند بودم. 
از این جهت بود که پیشنهاد دادم این خدمتی که من با هزینه ای بسیار کم دریافت کردم و کار مرا خیلی سریعتر و دقیقتر جلو برد، در اختیار همه داوطلبان روانشناسی در سراسر ایران قرار بگیرد. 
 
باور کنید این کار می ارزد. مقاله نویسی لذت بخش است :)

صادق فلاح

 

لازم است خاطرنشان کنم: گروه آموزشی کیهان به دلیل پایبندی به مسائل قانونی و اخلاقی، به هیچ وجه کار پایان نامه یا مقاله شما را انجام نمی دهد. بلکه به شما آموزش می دهد که چطور این کار را سریعتر انجام دهید. 

در این جلسات، هدف این است که مقاله شما، با حداکثر شانس ممکن برای پذیرش در کمترین زمان و چاپ در مجله، آماده شود.

🔵 داوری مقالات شما توسط متخصصان کیهان، پیش از داوری آنها توسط داورهای مجلات
این خدمت، یکی از خدمات منحصر به فرد کیهان است. 
 
 •  روند مشاوره و آموزش چاپ و داوری مقاله به این صورت است:
 1. شما یک مقاله ی نیمه آماده دارید و مایلید پیش از پیش دفاع، ارائه به استاد راهنما یا ارسال برای یک مجله، توسط فردی متخصص و امین مورد بررسی و راهنمایی قرار گیرد.
 2. پس از کسب اطمینان از اینکه کیهان به تعهد اخلاقی، حرفه ای و قانونی خود با شما در این زمینه پایبند است، فایل ورد مقاله تان را به info@kayhanravan.ir ارسال می کنید و در عنوان ایمیل می نویسید: داوری مقاله - بخش پژوهش
 3.  فایل مقاله شما به فرد متخصص در مشاوره بخش پژوهش کیهان (اکنون، خانم دکتر بهزادپور) داده می شود.
 4.  ظرف 48 ساعت، متخصص، میزان کار لازم برای اصلاح مقاله شما را در سه سطح: کم، متوسط، زیاد تخمین می زند و  بر این اساس، هزینه کار به شما اطلاع داده می شود.
 5. شما در صورت موافقت، هزینه را می پردازید و به ما اطلاع می دهید.
 6.  متخصص، شروع به ارزیابی مقاله شما در مدت زمان تعیین شده می کند.
 7. کار اصلاح شده پیش از رسیدن موعد مقرر، برای شما ارسال می شود. 

این طرح مناسب است برای: 
 
 • تمام دانشجویان روانشناسی در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری که میخواهند به کمک دانشجویان ممتاز روانشناسی در مقطع دکتری، در کمترین زمان مقاله خود را به سطح استاندارد برای چاپ در مجلات داخلی برسانند.

 
مشاوره, آموزش مقاله نویسی, آموزش خصوصی مقاله نویسی, چاپ مقاله, داوری مقاله, چاپ مقالات روانشناسی, مقاله روانشناسی, پژوهش, تحقیق, روش تحقیق, مقاله, پایان نامه, مقاله نویسی, پایان نامه نویسی, مشاوره پژوهش, مشاوره مقاله نویسی, مشاوره پایان نامه نویسی, مشاوره تحقیق, پروپوزال نویسی, مشاوره پروپوزال نویسی, پروپوزال, مشاور, مشاور مقاله نویسی, موضوع, انتخاب موضوع, موضوع پایان نامه, موضوع مقاله, موضوع پژوهش, موضوع پروپوزال, پیشینه تحقیق, پایان نامه روانشناسی, مقاله روانشناسی, پروپوزال روانشناسی
 
 • بررسی مقاله شما به صورت تخصصی و توسط افراد با سابقه در این زمینه  (دانشجویان ممتاز مقطع دکتری در رشته روانشناسی در دانشگاه های ممتاز کشور) انجام خواهد شد.
 • موارد اخلاقی به طور کامل رعایت می شود و مقالات شما نزد ما محفوظ خواهد بود.
 • در فایل ارسالی توسط شما، کلیه موارد مهم و لازم، در قالب کامنت نوشته خواهد شد و برخی موارد هم مستقیماً روی مطلب شما اعمال می شود.
 • ما تلاش می­کنیم تا با آموزش و مشاوره ­ی مناسب، به شما کمک کنیم تا در کمترین زمان و با کمترین هزینه، پایان ­نامه خود را برای دفاع با کسب بهترین نمره، آماده کنید و بیشترین تعداد مقالات ممکن را در ژورنال ­های معتبر داخلی و خارجی روان­شناسی به چاپ برسانید.

  مشاوره, پژوهش, تحقیق, روش تحقیق, مقاله, پایان نامه, مقاله نویسی, پایان نامه نویسی, مشاوره پژوهش, مشاوره مقاله نویسی, مشاوره پایان نامه نویسی, مشاوره تحقیق, پروپوزال نویسی, مشاوره پروپوزال نویسی, پروپوزال, مشاور, مشاور مقاله نویسی, موضوع, انتخاب موضوع, موضوع پایان نامه, موضوع مقاله, موضوع پژوهش, موضوع پروپوزال, پیشینه تحقیق, پایان نامه روانشناسی, مقاله روانشناسی, پروپوزال روانشناسی  

 
 
برای دریافت مشاوره ، نام خود را به همراه کلمه" پژوهش"، به شماره پیامک  02166475620  ارسال فرمایید.
و یا در ساعات اداری، با  20-66475618(021) تماس بگیرید.

 


 • نظر خانم لیلا ع. در خصوص جلسات مشاوره پژوهش:

باسلام و احترام بنده يك دوره مقاله نويسي رو زير نظر خانم دكتر سمانه بهزاد پور گذروندم، ايشون در اين زمينه بسيار مجرب هستند وتمام نكاتي روكه در مقاله نويسي لازم است رو بدون دريغ وبا ارامش به من اموزش دادند واز دوره اي كه گذروندم بسيار راضي هستم وبدين وسيله از كساني كه در موسسه كيهان فعاليتي دارند واز اقاي فلاح كه ابا انتخاب افراد مناسب به من كمك كردند كمال تشكر را دارم.

 

 

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی ومشاوره


مطالب مرتبط:

 

 


مشاوره, پژوهش, تحقیق, روش تحقیق, مقاله, پایان نامه, مقاله نویسی, پایان نامه نویسی, مشاوره پژوهش, مشاوره مقاله نویسی, مشاوره پایان نامه نویسی, مشاوره تحقیق, پروپوزال نویسی, مشاوره پروپوزال نویسی, پروپوزال, مشاور, مشاور مقاله نویسی, موضوع, انتخاب موضوع, موضوع پایان نامه, موضوع مقاله, موضوع پژوهش, موضوع پروپوزال, پیشینه تحقیق, پایان نامه روانشناسی, مقاله روانشناسی, پروپوزال روانشناسی, مشاوره, پژوهش, تحقیق, روش تحقیق, مقاله, پایان نامه, مقاله نویسی, پایان نامه نویسی, مشاوره پژوهش, مشاوره مقاله نویسی, مشاوره پایان نامه نویسی, مشاوره تحقیق, پروپوزال نویسی, مشاوره پروپوزال نویسی, پروپوزال, مشاور, مشاور مقاله نویسی, موضوع, انتخاب موضوع, موضوع پایان نامه, موضوع مقاله, موضوع پژوهش, موضوع پروپوزال, پیشینه تحقیق, پایان نامه روانشناسی, مقاله روانشناسی, پروپوزال روانشناسی
 

نظرات بينندگان
غیر قابل انتشار : 0
در انتظار بررسی: 0
انتشار یافته : 12
منا
|
1396/03/02 - 10:01
0
0
سلام.من دانشجوی روانشناسی بالینی کودک و نوجوان از دانشگاه تبریز هستم. مهر وارد ترم ۳ می شوم. در موضوع پایان نامم خیلی دغدغه دارم ... میشه راهنماییم کنید در این زمینه
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1396/03/02 - 14:23
سلام منا


بله حتما. میتونید از امکان مشاوره با خانم بهزادپور در خصوص پایان نامه و پژوهش استفاده بفرمایید :)
هزینه ش برای یک جلسه 30 دقیقه ای، 35 هزار تومان هست.
در صورت تمایل با این شماره ها تماس بگیرید:
02166475618 الی 20


موفق باشید
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
مرضیه
|
1396/02/11 - 15:18
0
0
سلام وقت بخیر. شما آموزش کار با spss هم دارید؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1396/02/11 - 20:19
سلام مرضیه


خیر متأسفانه نداریم :)


موفق باشید
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
یونس
|
1395/08/27 - 13:03
0
0
باسلام.من میخاستم برای انتخاب موضوع مقاله از مشاوراتون استفاده کنم لطفا راهنمایی کنید
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/08/28 - 00:54
سلام یونس


با شماره هایی که در این صفحه ذکر کردیم، میتونید تماس بگیرید و ذکر بفرمایید که در خصوص انتخاب موضوع مقاله یک جلسه مشاوره پژوهش نیاز دارید، همکارانم راهنماییتون میکنن :)


مؤید باشید
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
علی
|
1395/08/06 - 19:06
0
1
باسلام خدمت دوستان کیهان کاش میشد DVDهای آموزشی مقاله نویسی برای بچه های خارج تهران که نمیتونن به کلاسها دسترسی داشته باشن فراهم میشد.
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/08/08 - 19:50
سلام علی


از کارگاه مقاله نویسی، فیلمبرداری صورت گرفته و به زودی DVD ها آماده خواهد شد :)


گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
حسین چمنی
|
1395/05/03 - 13:32
0
0
سلام خسته نباشید. فقط برای مقاله نویسی البته درسی نیست دوست دارم درمورد مسائل که بر خورد میکنم بنویسم ممنون میشم راهنماییم کنید
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/05/03 - 14:05
سلام دوست گرامی

مشاوره تنها جهت چاپ مقالات در مجلات علمی-پژوهشی یا علمی-ترویجی داخلی یا خارجی هست :)


گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
سوده فهیمی
|
1395/05/03 - 12:24
0
2
سلام دوستان کیهانی. از ارائه خدمات متنوعتون بسیار بسیار ممنونم. من با خانم اسماعیلیان جلسه مشاوره مقاله نویسی داشتم و بسیار راضی بودم. الان ظاهرا ایشون نیستند. خانم بهزادپور چطوره کارشون؟ رزومه شون رو دیدم ظاهرا خیلی خوبه. خواستم مطمئن بشم. ممنون میشم پاسخ بدید. فهیمی
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/05/03 - 12:26
سلام سوده. بله همینطور که دیدید، خانم بهزادپور از افراد باسابقه در زمینه مقاله نویسی هستند و قطعاً به خوبی خانم اسماعیلیان به شما در این امر کمک خواهد کرد. در کل، تمام افرادی که در گروه آموزشی کیهان مشغول به کار می شوند قطعاً از تخصص لازم در آن کار بهره مند هستند. خیالتان راحت :)


گروه آموزشی کیهان 
ارشد و دکتری روانشناسی
نظرات كاربران :
نام :
ايميل :
متن نظر : * 
 
متن بالا را وارد نماييد* 
 
.