.
تبلیغات

آخرین به روز رسانی این مطلب: 1396/02/03

 

   مورد تأیید رتبه 9 کنکور دکتری سال 94؛ سمانه بهزادپور 

و

   مورد تأیید رتبه 17 کنکور دکتری سال 95؛ صادق فلاح (مصاحبه؛ کلیک کنید)


 

پکیج دکتری تخصصی روانشناسی کیهان 
 
ردیف درس منابع قیمت دانلود نمونه
1 زبان عمومی دکتری کتاب اصلی 35،000
(قیمت پشت جلد)
-
2 استعداد تحصیلی مختص علوم انسانی کتاب اصلی این کتاب در حال ادیت می باشد و در بازار موجود نیست -
3 روانشناسی رشد 
روانشناسی رشد لورا برک جلد 1 و 2 
+ نظریه های روانشناسی رشد ویلیام کرین 
+ روانشناسی ژنتیک دکتر منصور و دکتر دادستان 
+...
48،000 کلیک کنید
4 آسیب شناسی روانی
3 جلد کاپلان
+ سلیگمن جلد 1 و 2
+...
41،000 کلیک کنید
کودکان استثنائی
کودکان استثنایی بهروز میلانی فر
+ سیف نراقی و نادری
+ افروز 
+...
39،000 کلیک کنید
6 آمار و روش تحقیق روش تحقیق در علوم رفتاری دلاور
+ آمار و احتمالات کاربردی در علوم رفتاری دلاور
+ روش های تحقیق در علوم رفتاری سرمد، بازرگان، حجازی
+ روش های آماری در علوم رفتاری رمضان حسن زاده
+ مبانی نظری و علمی پژوهش دلاور
+ شناخت روش علمی در علوم رفتاری دکتر هومن+آمار در مدیریت عادل آذر+fundamental statistics David Howell
54،000 کلیک کنید
7 DSM5 کیهان خلاصه DSM-5 34،000 کلیک کنید
8 نظریه های شخصیت روانشناسی شخصیت فیست
+ شولتز
+...
28،000 کلیک کنید
9 روانشناسی فیزیولوژیک-نوروسایکولوژی 
روانشناسی فیزیولوژیکی جیمز کالات - ترجمه یحیی سیدمحمدی
+ مقدمه نوروپسیکولوژی داود معظمی 
+...
33،000 کلیک کنید 
کلیک کنید
10 دفتر برنامه ریزی   12،000  
قیمت کل جزوات به صورت جداگانه 324،000
قیمت پکیج کامل دکتری سراسری کیهان
با اعمال 10٪ تخفیف خرید پکیج کامل

292،000

هزینه خرید پکیج کامل به همراه پکیج زبان پیشرفته کیهان
+
یک جلسه برنامه ریزی تخصصی رایگان با یک رتبه تک رقمی یا برتر کنکور
+
یک جلد دفتر برنامه ریزی تخصصی کیهان


352،000

 

 

هر پکیج کامل همراه با یک جلسه برنامه ریزی تخصصی رایگان
+


همانطور که میدانید و بارها در مطالب مختلف سایت یادآوری کرده ایم، زبان تخصصی در کنکور اهمیت زیادی دارد و نقش پررنگی در به دست آوردن رتبه ی زیر 50 بازی میکند. توصیه ما این هست که مطالعه ی زبان را اول با کتاب متون تخصصی روانشناسی به زبان انگلیسی نوشته ی یحیی سید محمدی شروع کنید و بعد به سراغ پکیج زبان پیشرفته ی کیهان بروید که دارای تکنیک های پاسخ دهی به سوالات درک مطلب و فیلم کارگاه زبان فشرده پیشرفته ی سال گذشته ی کیهان به همراه جزوات و نمونه سوالاتی هست که به طور دقیقتر در جدول ذکر کرده ایم.

به هیـــچ وجه زبان را حذف نکنید! با صفر زدن زبان باید قید رتبه ی زیر 50 را هم بزنید!

درصد بهینه برای زبان کنکور، 50 هست و رسیدن به این درصد کار دشواری نیست.
 بنابراين کار معقول این هست که برای مطالعه ی اين درس برنامه ريزی صحيحی داشته باشيم و به اندازه ی کافی به آن بپردازيم. مطالعه و يادگيری زبان از آن دسته تکاليفیست که بهتر است در طول زمان به تکاليف کوچک کوتاه مدت تقسيم شود. به همین دلیل مطالعه ی هر روزه ی زبان در سانس های مطالعاتي 0/5 ساعت تا 1/5 ساعت (با توجه به سطح فعلی فرد) بهترين حالت مطالعه ی زبان هست.

پس با چنین برنامه ای پیش بروید و در این سانس های مطالعاتی، اول کتاب یحیی سیدمحمدی را جا دهید تا با لغات تخصصی روانشناسی آشنا شوید و متون تخصصی را مطالعه کنید و بعد به سراغ پکیج زبان پیشرفته ی کیهان بروید تا تکنیک های پاسخخ  دهی به سوالات را فرا بگیرید.

برای مشاهده اطلاعات کامل پکیج زبان، کلیک کنید.


کارگاه آموزشی زبان مقدماتی کیهان با هدف توانمند سازی دانشجویانی که در خواندن متون روانشناسی به زبان انگلیسی مشکل دارند، از آن می­ترسند، فکر میکنند نمیتوانند به درصد بالایی در این درس در کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی دست پیدا کنند و ... برگزار شده است.
در کارگاه زبان مقدماتی، به دنبال این هستیم تا با آموزش فشرده اصلی­ترین و مهم­ترین مباحث گرامر و ترجمه، دانشجویان را برای خواندن روان و صحیح متون روانشناسی به زبان انگلیسی توانمند سازیم.
این پکیج که شامل فیلم کامل کارگاه آموزشی زبان مقدماتی با تدریس آقای فلاح-مشاور ارشد کیهان به همراه برخی نکات تکمیلی است، از این پس در اختیار داوطلبان گرامی قرار خواهد گرفت.

برای مشاهده اطلاعات دقیق پکیج و قیمت و سفارش، کلیک کنید.

نظرسنجی از شرکت کنندگان این کارگاه، رضایتمندی 94 درصدی را نشان داد.


فیلم کارگاه آمار و روش تحقیق, کارگاه آمار و روش تحقیق 1394، گروه آموزشی کیهان، کارشناسی ارشد روانشناسی، کارشناسی ارشد مشاوره، نسرین اسماعیلیان، رتبه های برتر روانشناسی, DSM5

 موفقیت در کنکور کارشناسی ارشد و دکتری برای همه ما مهم است. این موفقیت نهایی به عملکرد مناسب در تک تک درس ها بستگی دارد که در بین آنها برخی دروس ممکن است مشکلات بیشتری برای داوطلبان ایجاد کنند. درس آمار و روش تحقیق در کنکور کارشناسی ارشد و دکتری رشته مجموعه گرایش های رشته روانشناسی و علوم تربیتی، از جمله این دروس است که عملکرد مناسب در آزمون برای این درس بستگی به فهم کافی و و عمیق از مفاهیم گسترده آمار و روش تحقیق دارد. ابزارهای متفاوتی برای افزایش وسعت و عمق فهم و همچنین تسلط ما در این درس در دسترس هستند که شرکت در کلاس های خوب و کارآمد یکی از آنهاست. با این حال، شرکت در این کلاس های کارآمد ممکن است برای همه مقدور نباشد و موانعی از جمله هزنیه بالای ثبت نام، زمان محدود، خستگی های رفت و آمد به کلاس و ... برای برخی داوطلبان میسر نباشد. 

به همین جهت، گروه آموزشی کیهان، در راستای ارتقای حداکثری تراز و رتبه داوطلبان کنکورهای روانشناسی و علوم تربیتی، فیلم کارگاه 24 ساعته ی آمار و روش تحقیق خانم اسماعیلیان، مدرس مطرح درس آمار و روش تحقیق در دانشگاه شهید بهشتی را با کیفیت صدا و تصویر عالی در اختیار داوطلبان گرامی قرار داده است.

برای مشاهده اطلاعات دقیق پکیج و قیمت و سفارش، کلیک کنید. 

نظرسنجی از شرکت کنندگان این کارگاه، رضایتمندی 93 درصدی را نشان داد.
نکات تکمیلی: 
 • دو کتاب خوب انتشارات کتابخانه فرهنگ را می‌توانید از کیهان هم تهیه کنید، با همان قیمت پشت جلد. 
 • اگر لازم دیدید که هر سه چهار هفته (و حتی زودتر) یک‌بار، یک فرد متخصص برای‌تان برنامه ریزی کند با کیهان تماس بگیرید.  
 • باور کنید کنکور دکتری ساده تر از آنی است که خیلی ها فکر می‌کنند. 

 


جزوات دکتری, جزوات کنکور دکتری روانشناسی, جزوه, خلاصه های رتبه های برتر, منابع کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی, کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی, کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی عمومی, منابع, دانشگاه آزاد اسلامی
 

جزوه آمار ویژه دکتری روانشناسی 
 
تا پیش از این تنها میتوانستیم تا حدود 30 درصد به جزوه آمار ارشد کیهان برای کنکور دکتری اکتفا کنیم و برای رسیدن به تسلط بیشتر روی این درس کلیدی برای آزمون دکتری، نیاز به دیگر منابع احساس می شد. 
 
امسال اما به کمک جزوه جدید و بی نظیر گروه آموزشی کیهان، می توانیم با خیالی اسوده به بیشترین تسلط ممکن در این درس فکر کنیم. 

 


منابع ارشد روانشناسی بالینی،‌ منایع ارشد بالینی، منابع روانشناسی بالینی، کنکور ارشد روانشناسی عمومی، مشاوره، رتبه های برتر روانشناسی، رتبه های برتر روانشناسی، ارشد روانشناسی، ارشد روانشناسی بالینی، مصاحبه با رتبه های برتر روانشناسی، ارشد بالینی، منابع ارشد بالینی
من نتیجه­ ی اعتمادم به جزوات را گرفتم و همانطور که سر جلسه هم پیش­بینی می­کردم، ارزیابی جزوات مطالعاتی­ام نشان داده بیش از 80 تا 90 درصد سوالات رشد و آسیب را می­توانسته ­ام پاسخ دهم که در نوع خودش رکوردی است و به دوستانم در کیهان از این بابت تبریک می­گویم.

 • مینا اسفندیاری،رتبه 8 کنکور سراسری کارشناسی ارشد روان­شناسی بالینی (متن کامل مصاحبه)

کتاب های کیهان خلاصه های با کیفیت و قابل اعتمادی هستند و جامع و مانع بودنشان به استفاده بهتر از زمان کمک می­کند.
 

 • آرزو سورمه،رتبه 11 کنکور سراسری کارشناسی ارشد روان­شناسی بالینی (متن کامل مصاحبه)

در مورد جزوات صادقانه می توانم بیان کنم که اگر قرار بود مجددا کنکور بدهم باز هم انتخاب اصلی برای من جزوه های کیهان و مجموعه کیهان بود و تعریف عنوان شده - جامع و مانع و قابل فهم بودن جزوات - را در دوران کنکور واقعا تجربه کردم.
 

 • ندا نبوی، رتبه10 کنکور کارشناسی ارشد روان­شناسی بالینی دانشگاه آزاد (متن کامل مصاحبه)

مجموعه ی کیهان، با ارائه ی جزوات خوب و کامل آقای نیک منش و  مشاوره ی بسیار خوب و حرفه ای آقای فلاح، نقش بسیار بزرگی در آشنایی من با رشته ی روان شناسی و افزایش علاقه ام به این رشته داشت.
 

 • پرستو وزیری،رتبه برتر کنکور سراسری کارشناسی ارشد روان­شناسی بالینی (متن کامل مصاحبه)

کیهان میتونه به اون هدفی که در سر دارید کمک کنه تا عملی بشه ولی این به خود شما هم ربط داره که تا چه حد تلاش میکنید. خوشبختانه جزوات  واقعا عالی بودن و حتی گاهی اوقات که احساس میکردم بعضی از مطالب خیلی خلاصه هست گروه مشاوره سریعا جزوه ای تهیه میکردن تا اون نقص رو بر طرف کنند که از امتیاز مثبت کیهان بود.
 

 • عطیه رضایی،رتبه 3 کنکور کارشناسی ارشد روا­ن­شناسی بالینی وزارت بهداشت (متن کامل مصاحبه)

گروه آموزشی کیهان چه در بحث برنامه ریزی و چه در معرفی درست منابع کمک زیادی به من کرد و زمان بندی مناسبی که در اختیار من گذاشت باعث شد من بدون هیچ گونه احساس نگرانی و اضطرابی مطالعه ام را انجام بدم  و خداروشکر نتیجه بگیرم.
 

 • لادن محمدی،رتبه برتر کنکور سراسری کارشناسی ارشد روان­شناسی بالینی (متن کامل مصاحبه)

با اینکه احتمال داره با جزوه خوندن، یکسری از نکات موجود در منابع رو از دست داد ولی نکته مثبتش اینه که به کمک جزوات میرسی چندین منبع رو مطالعه کنی و چندین بار بخونی تا تسلط پیدا کنی. نکته آخر اینکه این جزوات جوری نوشته شده ن که قابل فهم هستن.
 

 • فرخنده فکور، رتبه 21 کنکور سراسری کارشناسی ارشد روان­شناسی (متن کامل مصاحبه)

مطمئنا کیهان در زمینه مشاوره و برنامه ریزی درسی کمک بسیار زیادی به من کرد. جزوه ها واقعا کامل بود و با وجود جزوه ها دیگه نیازی به خواندن کتاب های منبع نداشتم. جزوه ها در عین خلاصه بودن تمام نکات اصلی را دربرمیگرفت. از این بابت از گروه آموزشی کیهان نهایت تشکر را دارم.
 

با توجه به شرایط ویژه و زمان کمی که برای  مطالعه داشتم، فکر میکنم انتخاب هیچ منبع دیگری با این مقدار مطالعه نمی توانست چنین نتیجه ای به دنبال داشته باشد،
 

 • یاسمن شیاسی،رتبه 17 کنکور کارشناسی ارشد روان­شناسی بالینی وزارت بهداشت (متن کامل مصاحبه)

در مورد جزوات باید بگم که جزوات کیهان واقعا حرف نداره. خلاصه نویسی ،مرورهای سه گانه و نحوه خوندن هر درس نکته های مهمی بودند که مشاورین خوب کیهان (اقای فلاح،خانم رضایی) به من یاد دادند.و مهم تراز اینها کیهان به من جرئت قدم زدن در این مسیر رو داد چون واقعا باور نمی کردم که بتونم هم واحدای دانشکاه رو پاس کنم و هم برای کنکور درس بخونم.
 

 • آرزو راست­گو، رتبه برتر کنکور سراسری کارشناسی ارشد روان­شناسی بالینی(متن کامل مصاحبه)

به نظرم جزوه ها واقعا عالی بودند و نیازم رو برآورده کردند. البته به علت گستردگی منابع نمیشه گفت یه جزوه واقعا کامله و همه چی رو داره ولی به نظرم جزوه های کیهان و منابعی که معرفی میکنند از کامل ترین جزوه هاست.و حتی اگه 80 درصد مطالب رو پوشش بده میشه باهاشون نتیجه گرفت. من خودم حتی یک کتاب بیشتر از این منابع نخوندم. البته اوایل وقتی خودم رو با بقیه که رشته ی کارشناسی شون هم روانشناسی بود مقایسه میکردم به کامل بودن جزوه ها اطمینان نداشتم و دنبال کتاب های بیشتری بودم ولی واقعا این کار برام چیزی جز وقت تلف کردن نبود چون وقتی جزوه ها رو با منابع تطبیق دادم کامل بودند و نیازی نبود تا خودم دوباره برای خلاصه برداری از منابع وقت بذارم. و به نظرم اگه کسی 80 درصد مطالب رو با عمق 100 درصد بخونه و برسه چند بار مرور کنه بهتر از اینه که 100 درصد مطالب رو بخونه ولی به تسلط کافی نرسه و فرصت نداشته باشه مرور کنه..: چـرا جـزوات کـــیـــهـــان  ... ؟ :.

 • مولفین مطرح: این جزوات از روی بهترین جزوات دست‌نویس از رتبه‌های برتر کنکور مورد نظر (سراسری - بهداشت - آزاد ) تهیه شده است. گروه مولفین کیهان عبارت‌ند از: 
 • خانم بهزادپور (رتبه 9 دکتری سراسری 94) - دانشجوی دکتری روانشناسی بالینی دانشگاه شهید بهشتی
 • خانم شیاسی (رتبه 17 بهداشت 94) - دانشجوی ارشد روانشناسی بالینی دانشگاه علوم بهزیستی
 • خانم اسماعیلیان - دانشجوی دکتری روانشناسی بالینی دانشگاه شهید بهشتی
 • خانم پورعیسی - دانشجوی ارشد روانشناسی عمومی دانشگاه علامه طباطبایی
 • آقای طهرانی (رتبه 6 سهمیه بهداشت 94) - دانشجوی ارشد روانشناسی بالینی انستیتو روانپزشکی
 • آقای یوسفی (رتبه 6 کنکور سراسری 93) - کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی دانشگاه علامه طباطبایی
 • خانم عطیه رضایی (رتبه 3 کنکور 93 بهداشت) - روانشناسی بالینی علوم پزشکی تهران 
 • آقای سامانی (رتبه 1 کنکور سراسری 93) - روانشناسی بالینی دانشگاه تهران 
 • خانم قنبرزاده (رتبه 6 کنکور سراسری 92) - روانشناسی بالینی دانشگاه تهران 
 • آقای جسیمی (رتبه 3 کنکور 92 بهداشت) - روانشناسی بالینی علوم پزشکی تهران 
 • آقای نیک‌منش - دانشجوی دکتری روانشناسی بالینی دانشگاه شاهد
 • آقای فلاح (رتبه 17 کنکور دکتری سراسری 95) - دانشجوی دکتری روانشناسی دانشگاه تربیت مدرس 
 • خانم قدیری (رتبه 61 کنکور سراسری 94) - دانشجوی روانشناسی عمومی دانشگاه علامه طباطبایی
 • خانم کمار (رتبه 2 کنکور 91 آزاد) - فارغ التحصیل روانشناسی بالینی دانشگاه آزاد علوم تحقیقات تهران
 • خانم کاظمی (رتبه 47 کنکور سراسری 93) - روانشناسی بالینی دانشگاه شهیدبهشتی
 • خانم محمدی (رتبه 93 کنکور سراسری 93) - روانشناسی بالینی دانشگاه علامه طباطبایی

 • صرفه‌جویی مالی فراوان: با توجه به اینکه کیهان در یک کلینیک تخصصی روانشناسی فعالیت دارد و عمده‌ تمرکز خود را روی ارائه مشاوره تحصیلی مناسب متمرکز کرده است، جزوات را با قیمتی کمی بیشتر از هزینه چاپ ارائه می‌کند، رقمی که در برخی جاها ممکن است تا مبلغ 500 و حتی 700 هزار تومان برای یک پکیج برسد.

 • جــامــع: تجربه و همچنین بررسی دقیق داوطلبان نشان می‌دهد کیهانی‌ها می‌دانند که با مطالعة منابع معرفی شده‌ی کیهان برای هر درس، کسب درصد بالای 60 تا 90 کاملاً در دسترس است. 

 • مــانــع: تخصصی بودن اکثر جزوات برای هر کنکور کار را برای مانع کردن جزوات ساده کرده. به طوری که علی‌رغم حرکت به سمت رسیدن به بیشترین تسلط روی هر درس، کمترین تعداد صفحات ممکن برای هر کنکور مطالعه شود. به طور مثال خلاصه‌های روانشناسی فیزیولوژیک برای کنکور سراسری با کنکور دانشگاه ازاد و وزارت بهداشت کاملا متفاوت است، چرا که منبع اصلی این درس در این آزمون‌ها متفاوت است. 

 • قابل فهم: هر یک از جزوات در کیهان، پس از تالیف بارها مورد بررسی و ویرایش نهایی توسط گروه مولفین قرار گرفته که کار را برای قابل فهم تر کردن هر چه بیشتر جزوات بیشتر کرده. 

 • تایپ شده و ویراست شده: با توجه به دشواری مطالعه جزوات دست‌نویس، کیهان تـــمـــامی جزوات را تایپ‌شده و ویراست‌شده ارائه می‌کند. 

 • همراه با برنامه ریزی: با توجه به اهمیت فوق العاده بالای برنامه ریزی صحیح و علمی ، کیهان به دانشجویانی که پکیج کامل هر یک از کنکورها را تهیه می‌کنند، یک جلسه برنامه ریزی تخصصی رایگان تلفنی یا حضوری ارائه می‌دهد. 

 • سهولت دریافت برای ساکنین غیر از تهران: تمامی جزوات به وسیله سیستم پست پیشتاز به شهرستان‌ها ارسال می‌شود، این یعنی جزوات در کمتر از 3 روز کاری از ارسال، به دست داوطلبان می‌رسد. 


 

خرید اینترنتی؛ کلیک کنید.

سفارش تلفنی؛ کلیک کنید.

جزوات دکتری, جزوات کنکور دکتری روانشناسی, جزوه, خلاصه های رتبه های برتر, منابع کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی, کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی, کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی عمومی, منابع, دانشگاه آزاد اسلامی


همچنین می توانید عدد 1 را به شماره 02166475620 ارسال نمایید.
 


 


گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی, کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی, کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی عمومی، ارشد روانشناسی، منابع ارشد روانشناسی، جزوات ارشد روانشناسی، ارشد روانشناسی بالینیکنکور کارشناسی ارشد روانشناسی, کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی, کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی عمومی، ارشد روانشناسی، منابع ارشد روانشناسی، جزوات ارشد روانشناسی، ارشد روانشناسی بالینیکنکور کارشناسی ارشد روانشناسی, کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی, کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی عمومی، ارشد روانشناسی، منابع ارشد روانشناسی، جزوات ارشد روانشناسی، ارشد روانشناسی بالینیکنکور کارشناسی ارشد روانشناسی, کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی, کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی عمومی، ارشد روانشناسی، منابع ارشد روانشناسی، جزوات ارشد روانشناسی، ارشد روانشناسی بالینی
تعداد بازديد : 12149
نظرات بينندگان
غیر قابل انتشار : 0
در انتظار بررسی: 0
انتشار یافته : 14
جواد تشانی
|
1394/03/03 - 10:43
0
1
سلام میشه لطفا منابع دکتری سراسری رو معرفی کنید تو منوی شما فقط نوشته دکتری ازاد وبهداشت.من منابع دکتری سراسری رو میخوام.اگه میشه راهنماییم کنید؟
پاسخ ها
کــــیـــهـــان
|
1394/03/04 - 14:47
کنکور دکتری تغییر کرده و برای همین هم هست که منابع دکتری سراسری رو برداشتیم 
اجازه بدید اطلاعات بیشتری منتشر بشه تا طبق اون منابع رو معرفی کنیم 


موفق باشید 
فرزاد
|
1394/03/10 - 23:50
0
0
با سلام و خداقوت. هزینه خرید جزوه آسیب شناسی روانی(36000تومان) از پکیج دکتری روانشناسی کیهان برای ارسال به شهر قزوین چقدر تمام می شود؟ متشکرم.
پاسخ ها
کــــیـــهـــان
|
1394/03/11 - 14:15
سلام فرزاد
لطفا با کلینیک هماهنگ کنید: 20-02166475618 
موفق باشید :) 

گروه آموزشی کیهان 
ارشد و دکتری روانشناسی
ترانه
|
1394/06/15 - 16:24
0
0
سلام وقت بخیر میبخشید میتونم سوال کنم جزوه ی زبان و استعداد تحصیلی هر کدوم چند صفحه هستند و چند درصد سوالات کنکور رو پوشش میدن؟ ممنون
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/06/15 - 21:30
سلام ترانه

از اونجایی که پاسخ سوالاتتون کمی مفصله پیشنهاد میکنم تماس بگیرید و به صورت تلفنی پاسخشون رو بگیرید :)
شماره تماس:
02166475618 الی 20

موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
محمد
|
1394/12/13 - 09:46
1
0
با عرض سلام و خسته نباشید اگر امکان داره نحوه دسترسی به جزوه رو به دو صورت 1)ارسال لینک دانلود فایل پی دی اف جزوه به ایمیل خریدار 2)ارسال جزوه بوسیله پست قرار بدید اگه اینطوری بشه دیگه اینا که فایل پی دی اف رو سفارش دادن لامز نیست هزینه پست و برگه چاپ شده رو پرداخت کنند ، جزوه هم سریع تر بدست متقاضی میرسه
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/12/14 - 12:28
سلام محمد
ممنون از پیشنهادتون
ولی با توجه به جدی نگرفتن قانون کپی توسط برخی افراد فک نمیکنم عملی باشهموفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
فریبا
|
1395/07/02 - 16:48
0
0
سلام چرا جزوهی فیزیولوژی در جدول زدید 182 صفحه وقتی نمونه اش رادانلود میکنیم توی فهرست زده 85 صفحه اخرش چند صفحه داره؟باتشکر
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/07/03 - 23:16
سلام فریبا


این مورد اصلاح شد، برای درس فیزیولوژی دو جزوه داریم، از هر جزوه نمونه ای رو برای دانلود گذاشتیم.
با تشکر از یادآوری شما :)


گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
حمیده
|
1395/11/10 - 17:40
0
0
سلام ببخشید امکانش هست جزوه ها رو به صورت جداگانه تهیه کنیم؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/11/11 - 00:05
سلام حمیده


بله بله حتما :)


گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
ساناز
|
1395/12/09 - 23:28
0
0
سلام، برای آ سیب شناسی،کتاب خلاصه کاپلان وسادوک رو بهتره بخونیم یا هر3جلده کاپلان وسادوک؟ واینکه ترجمه رضاعی بهتره یا گنجی؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/12/09 - 23:58
سلام ساناز


3 جلد کتاب خلاصه روانپزشکی کاپلان و سادوک منبع کنکور هست (اهمیت جلد 2 از جلد 1 و 3 بیشتر هست) که ما ترجمه دکتر رضاعی رو توصیه میکنیم :)


موفق باشید
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
نظرات كاربران :
نام :
ايميل :
متن نظر : * 
 
متن بالا را وارد نماييد* 
 
.