.
تبلیغات

این آزمون در تاریخ 7 و 8 اردیبهشت ماه برگزار خواهد شد.

 

  جزوات معرفی شده در این صفحه مورد تأیید خانم سحر احسانی رتبه 7 کنکور ارشد روانشناسی عمومی 95، مشاور ویژه کنکور ارشد روانشناسی تربیتی و مشاوره و راهنمایی می باشد.
 


.: ویژگی های ممتاز جزوات 96 کیهان :.
جزوات رتبه‌های برتر ارشد و دکتری دانشگاه شهیدبهشتی و تهران


اضافه کردن سوالات طبقه‌بندی شده برای هر مبحث
در چاپ جدید جزوات، سوالات طبقه‌بندی شده برای هر مبحث از کنکورهای مختلف به جزوات اضافه شده است تا با این کار بتوانیم دانش خود را بهتر سنجیده و متوجه نکات و نقاط مهم هر مبحث شویم. 
 

پربارتر کردن محتوای برخی جزوات
به عنوان مثال علی رغم اینکه جزوات کیهان به طور شگفت‌انگیزی در کنکور 94 قادر به پاسخ‌دهی به بیش از 90 درصد سوالات بودند، باز ترجیح دادیم مطالب بیشتری به جزوه اصلی اضافه کنیم. این کار برای سایر درس‌ها از جمله آمار و روش تحقیق، فیزیولوژیک و علم النفس نیز انجام شد. 
 
ساده‌سازی نثر برخی جزوات
برخی جزوات با توجه به اینکه عین متن کتاب‌ها را وارد جزوه کرده بودند، از لحاظ شیوایی و گویایی مطلب شدیداً متاثر از میزان رسایی خود کتاب بودند که در ویرایش سوم جزوات تلاش کردیم نثری جدید و روان وارد جزوات کنیم. 
 

اعمال آخرین تغییرات بر اساس کنکورهای سال‌های اخیر
در ویرایش سوم جزوات تلاش شده است آخرین مطالب مهمی که در کنکورها مورد سوال قرار گرفته‌اند وارد جزوات شوند تا به تسلط حداکثری روی مباحث مهم دست پیدا کنیم.
 

 

پکیج جزوات ویژه کنکور کارشناسی ارشد مشاوره و راهنمایی سراسری

   
عنوان تعداد صفحات مـنـبع دانـــــلود نمونه قیمت 
مبانی مشاوره و راهنمایی 232 خانواده درمانی مینوچین+ پویایی گروه شفیع آبادی + مقدمات برنامه ریزی راهنمایی شفیع آبادی+ خانواده درمانی دکترتبریزی +مشاوره تحصیلی و شغلی شفیع آبادی کلیک کنید 31،000
با تخفیف 10 درصد به مدت محدود
28،000
روش ها و فنون راهنمایی و مشاوره 260 مشاوره حرفه ای و شغلی شفیع آبادی+روش ها و فنون راهنمایی شفیع آبادی+تکنیک های خرد در مصاحبه مشاوره ای دیوید گلدارد+مهارت های پایه و پیشرفته در مشاوره حسینیان و کولایی کلیک کنید  34,000
با تخفیف 10 درصد به مدت محدود
30،000
نظریه های مشاوره و روان درمانی 248   نظریه ها شفیع آبادی و ناصری+نظریه ها شیلینگ+نظریه شارف+نظریه ها کولایی نژاد+نظریه ها رحیمیان+نظریه ها پروچسکا+جزوه رتبه های برتر  کلیک کنید  32,000
با تخفیف 10 درصد به مدت محدود
29،000
کاربرد آزمون های روانی در مشاوره 188   مارنات  کلیک کنید   37،000
روانشناسی شخصیت 360 روانشناسی شخصیت فیست
+ شولتز
 +...
کلیک کنید 28،000
آمار و روش تحقیق 321 آمار دلاور+روش دلاور+روش سرمد+روش حسن زاده+روش هومن کلیک کنید  44,000
دفتر برنامه ریزی -   - 12،000
قیمت کل تک تک جزوات 218،000
هزینه خرید پکیج کامل یک جا (با 10 % تخفیف) 196،000
پکیج زبان پیشرفته (با 15 % تخفیف) - برای مشاهده اطلاعات کلیک کنید 60،000
هزینه خرید پکیج کامل به همراه پکیج زبان پیشرفته کیهان
+
یک جلد دفتر برنامه ریزی تخصصی کیهان
256،000
 

 


 
     

همچنین می توانید عدد 1 را به شماره 02166475620 ارسال نمایید. 


روانشناسی تربیتی, تربیتی, کنکور ارشد روانشناسی, جزوه, جزوات کنکور ارشد روانشناسی تربیتی, جزوه کنکور ارشد روانشناسی تربیتی, جزوات رتبه های برتر روانشناسی, منابع روانشناسی, منابع ارشد روانشناسی, پکیج کامل کیهان, جزوات کیهان, کیهان, کارشناسی ارشد روانشناسی, ارشد روانشناسی تربیتی, منابع روانشناسی تربیتی

 

همانطور که میدانید و بارها در مطالب مختلف سایت یادآوری کرده ایم، زبان تخصصی در کنکور اهمیت زیادی دارد و نقش پررنگی در به دست آوردن رتبه ی زیر 50 بازی میکند. توصیه ما این هست که مطالعه ی زبان را اول با کتاب متون تخصصی روانشناسی به زبان انگلیسی نوشته ی یحیی سید محمدی شروع کنید و بعد به سراغ پکیج زبان پیشرفته ی کیهان بروید که دارای تکنیک های پاسخ دهی به سوالات درک مطلب و فیلم کارگاه زبان فشرده پیشرفته ی سال گذشته ی کیهان به همراه جزوات و نمونه سوالاتی هست که به طور دقیقتر در جدول ذکر کرده ایم.

به هیـــچ وجه زبان را حذف نکنید! با صفر زدن زبان باید قید رتبه ی زیر 50 را هم بزنید!

درصد بهینه برای زبان کنکور، 50 هست و رسیدن به این درصد کار دشواری نیست.
 بنابراين کار معقول این هست که برای مطالعه ی اين درس برنامه ريزی صحيحی داشته باشيم و به اندازه ی کافی به آن بپردازيم. مطالعه و يادگيری زبان از آن دسته تکاليفیست که بهتر است در طول زمان به تکاليف کوچک کوتاه مدت تقسيم شود. به همین دلیل مطالعه ی هر روزه ی زبان در سانس های مطالعاتي 0/5 ساعت تا 1/5 ساعت (با توجه به سطح فعلی فرد) بهترين حالت مطالعه ی زبان هست.

پس با چنین برنامه ای پیش بروید و در این سانس های مطالعاتی، اول کتاب یحیی سیدمحمدی را جا دهید تا با لغات تخصصی روانشناسی آشنا شوید و متون تخصصی را مطالعه کنید و بعد به سراغ پکیج زبان پیشرفته ی کیهان بروید تا تکنیک های پاسخخ  دهی به سوالات را فرا بگیرید.

برای مشاهده اطلاعات کامل پکیج زبان، کلیک کنید.


کارگاه آموزشی زبان مقدماتی کیهان با هدف توانمند سازی دانشجویانی که در خواندن متون روانشناسی به زبان انگلیسی مشکل دارند، از آن می­ترسند، فکر میکنند نمیتوانند به درصد بالایی در این درس در کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی دست پیدا کنند و ... برگزار شده است.
در کارگاه زبان مقدماتی، به دنبال این هستیم تا با آموزش فشرده اصلی­ترین و مهم­ترین مباحث گرامر و ترجمه، دانشجویان را برای خواندن روان و صحیح متون روانشناسی به زبان انگلیسی توانمند سازیم.
این پکیج که شامل فیلم کامل کارگاه آموزشی زبان مقدماتی با تدریس آقای فلاح-مشاور ارشد کیهان به همراه برخی نکات تکمیلی است، از این پس در اختیار داوطلبان گرامی قرار خواهد گرفت.

برای مشاهده اطلاعات دقیق پکیج و قیمت و سفارش، کلیک کنید.

نظرسنجی از شرکت کنندگان این کارگاه، رضایتمندی 94 درصدی را نشان داد.


فیلم کارگاه آمار و روش تحقیق, کارگاه آمار و روش تحقیق 1394، گروه آموزشی کیهان، کارشناسی ارشد روانشناسی، کارشناسی ارشد مشاوره، نسرین اسماعیلیان، رتبه های برتر روانشناسی, DSM5

موفقیت در کنکور کارشناسی ارشد و دکتری برای همه ما مهم است. این موفقیت نهایی به عملکرد مناسب در تک تک درس ها بستگی دارد که در بین آنها برخی دروس ممکن است مشکلات بیشتری برای داوطلبان ایجاد کنند. درس آمار و روش تحقیق در کنکور کارشناسی ارشد و دکتری رشته مجموعه گرایش های رشته روانشناسی و علوم تربیتی، از جمله این دروس است که عملکرد مناسب در آزمون برای این درس بستگی به فهم کافی و و عمیق از مفاهیم گسترده آمار و روش تحقیق دارد. ابزارهای متفاوتی برای افزایش وسعت و عمق فهم و همچنین تسلط ما در این درس در دسترس هستند که شرکت در کلاس های خوب و کارآمد یکی از آنهاست. با این حال، شرکت در این کلاس های کارآمد ممکن است برای همه مقدور نباشد و موانعی از جمله هزنیه بالای ثبت نام، زمان محدود، خستگی های رفت و آمد به کلاس و ... برای برخی داوطلبان میسر نباشد. 

به همین جهت، گروه آموزشی کیهان، در راستای ارتقای حداکثری تراز و رتبه داوطلبان کنکورهای روانشناسی و علوم تربیتی، فیلم کارگاه 24 ساعته ی آمار و روش تحقیق خانم اسماعیلیان، مدرس مطرح درس آمار و روش تحقیق در دانشگاه شهید بهشتی را با کیفیت صدا و تصویر عالی در اختیار داوطلبان گرامی قرار داده است.

برای مشاهده اطلاعات دقیق پکیج و قیمت و سفارش، کلیک کنید. 

نظرسنجی از شرکت کنندگان این کارگاه، رضایتمندی 93 درصدی را نشان داد.


.: چـرا جـزوات کـــیـــهـــان  ... ؟ :.

مولفین مطرح: این جزوات از روی بهترین جزوات دست‌نویس از رتبه‌های برتر کنکور مورد نظر (سراسری - بهداشت - آزاد ) تهیه شده است. گروه مولفین کیهان عبارت‌ند از: 
 

 • خانم بهزادپور (رتبه 9 دکتری سراسری 94) - دانشجوی دکتری روانشناسی بالینی دانشگاه شهید بهشتی
 • خانم شیاسی (رتبه 17 بهداشت 94) - دانشجوی ارشد روانشناسی بالینی دانشگاه علوم بهزیستی
 • خانم اسماعیلیان - دانشجوی دکتری روانشناسی بالینی دانشگاه شهید بهشتی
 • خانم پورعیسی - دانشجوی ارشد روانشناسی عمومی دانشگاه علامه طباطبایی
 • آقای طهرانی (رتبه 6 سهمیه بهداشت 94) - دانشجوی ارشد روانشناسی بالینی انستیتو روانپزشکی
 • آقای یوسفی (رتبه 6 کنکور سراسری 93) - کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی دانشگاه علامه طباطبایی
 • خانم عطیه رضایی (رتبه 3 کنکور 93 بهداشت) - روانشناسی بالینی علوم پزشکی تهران 
 • آقای سامانی (رتبه 1 کنکور سراسری 93) - روانشناسی بالینی دانشگاه تهران 
 • خانم قنبرزاده (رتبه 6 کنکور سراسری 92) - روانشناسی بالینی دانشگاه تهران 
 • آقای جسیمی (رتبه 3 کنکور 92 بهداشت) - روانشناسی بالینی علوم پزشکی تهران 
 • آقای نیک‌منش - دانشجوی دکتری روانشناسی بالینی دانشگاه شاهد
 • آقای فلاح (رتبه 17 کنکور دکتری سراسری 95) - دانشجوی دکتری روانشناسی دانشگاه تربیت مدرس 
 • خانم قدیری (رتبه 61 کنکور سراسری 94) - دانشجوی روانشناسی عمومی دانشگاه علامه طباطبایی
 • خانم کمار (رتبه 2 کنکور 91 آزاد) - فارغ التحصیل روانشناسی بالینی دانشگاه آزاد علوم تحقیقات تهران
 • خانم کاظمی (رتبه 47 کنکور سراسری 93) - روانشناسی بالینی دانشگاه شهیدبهشتی
 • خانم محمدی (رتبه 93 کنکور سراسری 93) - روانشناسی بالینی دانشگاه علامه طباطبایی

 

 • آزموده شده: بررسی دقیق و سوال به سوال کنکور سراسری کارشناسی ارشد روانشناسی 95 نشان داد جزوات کیهان (جزوات دانشجویان دانشگاه شهیدبهشتی و تهران) علی رغم حجم کم و قابل کنترل برای داوطلبان، دارای بیشترین قدرت در پاسخ‌دهی به انواع سوالات تمام دروس این کنکور بود.  این مطلب را مشاهده کنید 

 • صرفه‌جویی مالی فراوان: با توجه به اینکه کیهان در یک کلینیک تخصصی روانشناسی فعالیت دارد و عمده‌ تمرکز خود را روی ارائه مشاوره تحصیلی مناسب متمرکز کرده است، جزوات را با قیمتی کمی بیشتر از هزینه چاپ ارائه می‌کند، رقمی که در برخی جاها ممکن است تا مبلغ 500 و حتی 700 هزار تومان برای یک پکیج برسد.

 • جــامــع: تجربه و همچنین بررسی دقیق داوطلبان نشان می‌دهد کیهانی‌ها می‌دانند که با مطالعة منابع معرفی شده‌ی کیهان برای هر درس، کسب درصد بالای 60 تا 90 کاملاً در دسترس است. از جمله درس روانشناسی رشد که از 20 سوال کنکور ارشد و دکتری 93 هر 20 سوال در جزوه دانشجویان موجود بود. 

 • مــانــع: تخصصی بودن اکثر جزوات برای هر کنکور کار را برای مانع کردن جزوات ساده کرده. به طوری که علی‌رغم حرکت به سمت رسیدن به بیشترین تسلط روی هر درس، کمترین تعداد صفحات ممکن برای هر کنکور مطالعه شود. به طور مثال خلاصه‌های روانشناسی فیزیولوژیک برای کنکور سراسری با کنکور دانشگاه ازاد و وزارت بهداشت کاملا متفاوت است، چرا که منبع اصلی این درس در این آزمون‌ها متفاوت است.

 • قابل فهم: هر یک از جزوات در کیهان، پس از تالیف بارها مورد بررسی و ویرایش نهایی توسط گروه مولفین قرار گرفته که کار را برای قابل فهم تر کردن هر چه بیشتر جزوات بیشتر کرده. 

 • منحصر به فرد: برخی مطالب این جزوه تنها و تنها در کیهان ارائه می‌شود، از جمله پکیج زبان پیشرفته کیهان که حاوی فیلم‌ کارگاه زبان عمومی و تخصصی آقای فلاح است که انجام تمرین‌های موجود در آن داوطلب را از سطحی پایین یا متوسط، به سطحی متوسط یا عالی در این درس می‌رساند.

 • تایپ شده و ویراست شده: با توجه به دشواری مطالعه جزوات دست‌نویس، کیهان تـــمـــامی جزوات را تایپ‌شده و ویراست‌شده ارائه می‌کند. هر یک از جزوات در کیهان دست‌کم سه بار مورد ویراست قرار گرفته است که این کار را برای فهم جزوات ساده‌تر می‌سازد. 

 • همراه با برنامه ریزی: با توجه به اهمیت فوق العاده بالای برنامه ریزی صحیح و علمی ، کیهان به دانشجویانی که پکیج کامل هر یک از کنکورها را تهیه می‌کنند، یک جلسه برنامه ریزی تخصصی رایگان تلفنی یا حضوری ارائه می‌دهد. 

 • سهولت دریافت برای ساکنین غیر از تهران: تمامی جزوات به وسیله سیستم پست پیشتاز به شهرستان‌ها ارسال می‌شود، این یعنی جزوات در کمتر از 3 روز کاری از ارسال، به دست داوطلبان می‌رسد. امکان ارسال به نقاطه مختلف شهر تهران به وسیله پیک نیز موجود می‌باشد. 
   

   

یادآوری ها

 • استفاده از خلاصه ها برای تسلط کافی روی هر درس بسیار ضروری است و توصیه اولیه ما به همه داوطلبان این است که این کار را خودشان انجام دهند و به منابع بیرونی نیازمند نباشند.

 • اما در صورتی که به هر دلیلی نمی توانید یا نمیخواهید از تمام منابع خلاصه برداری کنید از خلاصه‌های آماده ی معتبر استفاده کنید. در این زمینه مختار هستید که از کدام خلاصه ها استفاده کنید.

 • دریافت هر پکیج کامل، جلسه اول برنامه ریزی شما را رایگان می کند. بلافاصله پس از دریافت جزوه، جلسه برنامه ریزی رایگان تان را هم با پذیرش هماهنگ کنید.

 • با شما موافقیم که تسلط بالای 80% روی این مجموعه، شما را به رتبه زیر 20 میرساند، اما لطفاً کار را با برنامه ریزی و پشتکارتان ترکیب کنید تا اطمینان از موفقیت بالا برود. تقریباً همه می‌دانند که منابع هر درس کدام است. اما تفاوت در میزان تسلط پیدا کردن روی همین منابع است.

 • مطالعه صرف جزوات کافی نیست، از روش مطالعه پس خبا که در انتهای جزوات آموزش داده شده استفاده کنید. 

 • درس زبان را جدی بگیرید، اگر همه درس ها را بالای 60 بزنید اما زبان را 0، کارتان نتیجه ای ندارد. امسال دوستان زیادی توانستند زبان را به راحتی بالای 40 بزنند در حالی که با 0درصد تسلط کار را شروع کردند. 

Google+


کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی, کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی, کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی عمومی، ارشد روانشناسی، منابع ارشد روانشناسی، جزوات ارشد روانشناسی، ارشد روانشناسی بالینی

 

با آرزوی توفیق برای همه شما عزیزان
گروه مشاوران کیهان
مرکز خدمات روانشناسی و مشاوره کیهان

 

مطالب مرتبط:

  


روانشناسی تربیتی, تربیتی, کنکور ارشد روانشناسی, جزوه, جزوات کنکور ارشد روانشناسی تربیتی, جزوه کنکور ارشد روانشناسی تربیتی, جزوات رتبه های برتر روانشناسی, منابع روانشناسی, منابع ارشد روانشناسی, پکیج کامل کیهان, جزوات کیهان, کیهان, کارشناسی ارشد روانشناسی, ارشد روانشناسی تربیتی, منابع روانشناسی تربیتی, روانشناسی تربیتی, تربیتی, کنکور ارشد روانشناسی, جزوه, جزوات کنکور ارشد روانشناسی تربیتی, جزوه کنکور ارشد روانشناسی تربیتی, جزوات رتبه های برتر روانشناسی, منابع روانشناسی, منابع ارشد روانشناسی, پکیج کامل کیهان, جزوات کیهان, کیهان, کارشناسی ارشد روانشناسی, ارشد روانشناسی تربیتی, منابع روانشناسی تربیتی, روانشناسی تربیتی, تربیتی, کنکور ارشد روانشناسی, جزوه, جزوات کنکور ارشد روانشناسی تربیتی, جزوه کنکور ارشد روانشناسی تربیتی, جزوات رتبه های برتر روانشناسی, منابع روانشناسی, منابع ارشد روانشناسی, پکیج کامل کیهان, جزوات کیهان, کیهان, کارشناسی ارشد روانشناسی, ارشد روانشناسی تربیتی, منابع روانشناسی تربیتی, روانشناسی تربیتی, تربیتی, کنکور ارشد روانشناسی, جزوه, جزوات کنکور ارشد روانشناسی تربیتی, جزوه کنکور ارشد روانشناسی تربیتی, جزوات رتبه های برتر روانشناسی, منابع روانشناسی, منابع ارشد روانشناسی, پکیج کامل کیهان, جزوات کیهان, کیهان, کارشناسی ارشد روانشناسی, ارشد روانشناسی تربیتی, منابع روانشناسی تربیتی
, منابع , منابع کنکور , منابع کنکور ارشد , کنکور , کنکور ارشد , کنکور کارشناسی ارشد , کنکور ارشد روانشناسی , ارشد روانشناسی , روانشناسی 2 , روانشناسی تربیتی , راهنمایی و مشاوره , مشاوره , منابع کنکور ارشد مشاوره , منابع کنکور ارشد روانشناسی 2 , مجموعه روانشناسی 2, جزوه, جزوات, جزوات کنکور ارشد, جزوات مشاوره, جزوات رشته مشاوره, جزوات کنکور ارشد رشته مشاوره, جزوات ارشد مشاوره, منابع , منابع کنکور , منابع کنکور ارشد , کنکور , کنکور ارشد , کنکور کارشناسی ارشد , کنکور ارشد روانشناسی , ارشد روانشناسی , روانشناسی 2 , روانشناسی تربیتی , راهنمایی و مشاوره , مشاوره , منابع کنکور ارشد مشاوره , منابع کنکور ارشد روانشناسی 2 , مجموعه روانشناسی 2, جزوه, جزوات, جزوات کنکور ارشد, جزوات مشاوره, جزوات رشته مشاوره, جزوات کنکور ارشد رشته مشاوره, جزوات ارشد مشاوره, منابع , منابع کنکور , منابع کنکور ارشد , کنکور , کنکور ارشد , کنکور کارشناسی ارشد , کنکور ارشد روانشناسی , ارشد روانشناسی , روانشناسی 2 , روانشناسی تربیتی , راهنمایی و مشاوره , مشاوره , منابع کنکور ارشد مشاوره , منابع کنکور ارشد روانشناسی 2 , مجموعه روانشناسی 2, جزوه, جزوات, جزوات کنکور ارشد, جزوات مشاوره, جزوات رشته مشاوره, جزوات کنکور ارشد رشته مشاوره, جزوات ارشد مشاوره

تعداد بازديد : 1277
نظرات بينندگان
غیر قابل انتشار : 0
در انتظار بررسی: 0
انتشار یافته : 4
کنکوری
|
1395/12/23 - 12:14
0
0
پرسنل محترم سلام اقا این جزوه کاربرد ازمونهای روانی در مشاوره تو پکیج مشاوره که به نام راهنمای سنجش روانی اومده برای این رشته بسیار ناقصه و عمده مطالب رو نداره خواها بررسی بفرمایید
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/12/23 - 12:17
سلام دوست گرامی


این موضوع در حال بررسی هست، لطفاً آدرس ایمیلتون رو برای ما بگذارید تا نتیجه رو براتون ایمیل کنیم.
تغییرات لازم رو هم در همین صفحه اعمال می کنیم.


موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
مینا
|
1396/01/28 - 20:03
0
0
سلام ببخشید واسه رشته ی مشاوره کتاب جامع نمونه سوالات کنکورش رو ندارید؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1396/01/28 - 21:13
سلام مینا


خیر متأسفانه چنین کتابی نداریم :)


موفق باشید
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
نظرات كاربران :
نام :
ايميل :
متن نظر : * 
 
متن بالا را وارد نماييد* 
 
.