.
تبلیغات

منابع, منابع کنکور, منابع کنکور ارشد, کنکور, کنکور ارشد, کنکور کارشناسی ارشد, کنکور ارشد روانشناسی, ارشد روانشناسی, روانشناسی 2, روانشناسی تربیتی, راهنمایی و مشاوره, مشاوره, منابع کنکور ارشد مشاوره, منابع کنکور ارشد روانشناسی 2, مجموعه روانشناسی 2

 

  مورد تأیید خانم نیکو قاضی نژاد - دانشجوی کارشناسی ارشد مشاوره خانواده
 


.: ویژگی های ممتاز جزوات 96 کیهان :.
جزوات رتبه‌های برتر ارشد و دکتری دانشگاه شهیدبهشتی و تهران


اضافه کردن سوالات طبقه‌بندی شده برای هر مبحث
در چاپ جدید جزوات، سوالات طبقه‌بندی شده برای هر مبحث از کنکورهای مختلف به جزوات اضافه شده است تا با این کار بتوانیم دانش خود را بهتر سنجیده و متوجه نکات و نقاط مهم هر مبحث شویم. 
 

پربارتر کردن محتوای برخی جزوات
به عنوان مثال علی رغم اینکه جزوات کیهان به طور شگفت‌انگیزی در کنکور 94 قادر به پاسخ‌دهی به بیش از 90 درصد سوالات بودند، باز ترجیح دادیم مطالب بیشتری به جزوه اصلی اضافه کنیم. این کار برای سایر درس‌ها از جمله آمار و روش تحقیق، فیزیولوژیک و علم النفس نیز انجام شد. 
 
ساده‌سازی نثر برخی جزوات
برخی جزوات با توجه به اینکه عین متن کتاب‌ها را وارد جزوه کرده بودند، از لحاظ شیوایی و گویایی مطلب شدیداً متاثر از میزان رسایی خود کتاب بودند که در ویرایش سوم جزوات تلاش کردیم نثری جدید و روان وارد جزوات کنیم. 
 

اعمال آخرین تغییرات بر اساس کنکورهای سال‌های اخیر
در ویرایش سوم جزوات تلاش شده است آخرین مطالب مهمی که در کنکورها مورد سوال قرار گرفته‌اند وارد جزوات شوند تا به تسلط حداکثری روی مباحث مهم دست پیدا کنیم.

با اطمینان مطالعه کنید

برای آنکه این مجموعه را با اطمینان مطالعه کنید، به موارد زیر توجه نمایید:

 1. گزارشی که بلافاصله پس از کنکور تهیه شد، نشان داد که این مجموعه به تنهایی به بیش از 80 درصد از سوالات کنکور 96 و 95 پاسخ داده است در حالی که درصد رتبه های تک رقمی در این درس به طورمیانگین چیزی حدود 70 درصد است. گزارش عینی و شفاف آن را در اینجا مطالعه نمایید.
 2. این مجموعه را رتبه های برتر روانشناسی دانشگاه های تهران، شهیدبهشتی و علامه طباطبایی تهیه و ویرایش کرده اند که در ادامه اسامی این افراد ارائه شده است.
 3. این مجموعه، مجموعه اصلی رتبه های برتر کنکورهای سالهای گذشته بوده است. از جمله خانم آطاهریان رتبه 7، خانم اسفندیاری رتبه 8، خانم محصص رتبه 31 و آقای فرزین ابراهیمی رتبه 23 کنکور. مصاحبه این دوستان را در اینجا بخوانید.
 4. این مجموعه در کنار دیگر مجموعه های کیهان، با دقت بسیار زیادی تهیه شده و متناسب با سوالات کنکور 96 مورد بازبینی قرار گرفته است و برای کنکور 97 کاملاً به روز رسانی شده است.
   

پکیج جزوات ویژه کنکور کارشناسی ارشد مشاوره و راهنمایی سراسری

   
عنوان تعداد صفحات مـنـبع دانـــــلود نمونه قیمت 
مبانی مشاوره و راهنمایی 230 خانواده درمانی مینوچین+ پویایی گروه شفیع آبادی + مقدمات برنامه ریزی راهنمایی شفیع آبادی+ خانواده درمانی دکترتبریزی +مشاوره تحصیلی و شغلی شفیع آبادی
و ...
دانلود نمونه 42،000
روش ها و فنون راهنمایی و مشاوره 225 مشاوره حرفه ای و شغلی شفیع آبادی+روش ها و فنون راهنمایی شفیع آبادی+تکنیک های خرد در مصاحبه مشاوره ای دیوید گلدارد+مهارت های پایه و پیشرفته در مشاوره حسینیان و کولایی
و ...
دانلود نمونه  41,000
نظریه های مشاوره و روان درمانی 322   نظریه ها شفیع آبادی و ناصری+نظریه ها شیلینگ+نظریه شارف+نظریه ها کولایی نژاد+نظریه ها رحیمیان+نظریه ها پروچسکا+جزوه رتبه های برتر
و ...
 دانلود نمونه  46,000
کاربرد آزمون های روانی در مشاوره 235  
آشنايي با آزمون سازي و آزمون هاي رواني دكتر كرمي
+ جزوات رتبه هاي برتر مشاوره
و ...
 دانلود نمونه   39،000
روانشناسی شخصیت 341 روانشناسی شخصیت فیست
+ شولتز
 +...
دانلود نمونه 44،000
آمار و روش تحقیق 361 آمار دلاور+روش دلاور+روش سرمد+روش حسن زاده+روش هومن
و ...
دانلود نمونه  48,000
کپسول زبان رشته مشاوره شامل 1024 لغت تخصصی و عمومی - - 17،000
دفتر برنامه ریزی -   - 12،000
قیمت کل تک تک جزوات 289،000
هزینه خرید پکیج کامل یک جا (تا 10 % تخفیف ویژه) 260،000
پکیج زبان پیشرفته (با تخفیف ویژه برای خریداری همراه با پکیج جزوات) - برای مشاهده اطلاعات کلیک کنید 80،000
70،000
هزینه خرید پکیج کامل به همراه پکیج زبان پیشرفته کیهان
+
یک جلسه برنامه ریزی تخصصی رایگان با یک رتبه تک رقمی یا برتر کنکور
+
یک جلد دفتر برنامه ریزی تخصصی کیهان
330،000
 


با خرید هر پکیج به صورت یکجا، بیش از 100 هزار تومان در هزینه ها صرفه جویی کنید:
30 هزار تومان هزینه یک جلسه مشاوره تخصصی
حدود 35 هزار تومان هزینه پست (کیهان به طور کامل می پردازد)
29 هزار تومان تخفیف روی قیمت جزوات (10 درصد تخفیف)

10 هزار تومان تخفیف پکیج زبان 
 


 

 


 
     

همچنین می توانید عدد 1 را به شماره 02166475620 ارسال نمایید.
 مشاوره رایگان در خصوص کنکور کارشناسی ارشد مشاوره

 

همانطور که میدانید و بارها در مطالب مختلف سایت یادآوری کرده ایم، زبان تخصصی در کنکور اهمیت زیادی دارد و نقش پررنگی در به دست آوردن رتبه ی زیر 50 بازی میکند. توصیه ما این هست که مطالعه ی زبان را اول با کتاب متون تخصصی روانشناسی به زبان انگلیسی نوشته ی یحیی سید محمدی شروع کنید و بعد به سراغ پکیج زبان پیشرفته ی کیهان بروید که دارای تکنیک های پاسخ دهی به سوالات درک مطلب و فیلم کارگاه زبان فشرده پیشرفته ی سال گذشته ی کیهان به همراه جزوات و نمونه سوالاتی هست که به طور دقیقتر در جدول ذکر کرده ایم.

به هیـــچ وجه زبان را حذف نکنید! با صفر زدن زبان باید قید رتبه ی زیر 50 را هم بزنید!

درصد بهینه برای زبان کنکور، 50 هست و رسیدن به این درصد کار دشواری نیست.
 بنابراين کار معقول این هست که برای مطالعه ی اين درس برنامه ريزی صحيحی داشته باشيم و به اندازه ی کافی به آن بپردازيم. مطالعه و يادگيری زبان از آن دسته تکاليفیست که بهتر است در طول زمان به تکاليف کوچک کوتاه مدت تقسيم شود. به همین دلیل مطالعه ی هر روزه ی زبان در سانس های مطالعاتي 0/5 ساعت تا 1/5 ساعت (با توجه به سطح فعلی فرد) بهترين حالت مطالعه ی زبان هست.

پس با چنین برنامه ای پیش بروید و در این سانس های مطالعاتی، اول کتاب یحیی سیدمحمدی را جا دهید تا با لغات تخصصی روانشناسی آشنا شوید و متون تخصصی را مطالعه کنید و بعد به سراغ پکیج زبان پیشرفته ی کیهان بروید تا تکنیک های پاسخخ  دهی به سوالات را فرا بگیرید.

 ارسال این پکیج رایگان می باشد.

برای مشاهده اطلاعات کامل پکیج زبان، کلیک کنید.


کارگاه آموزشی زبان مقدماتی کیهان با هدف توانمند سازی دانشجویانی که در خواندن متون روانشناسی به زبان انگلیسی مشکل دارند، از آن می­ترسند، فکر میکنند نمیتوانند به درصد بالایی در این درس در کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی دست پیدا کنند و ... برگزار شده است.
در کارگاه زبان مقدماتی، به دنبال این هستیم تا با آموزش فشرده اصلی­ترین و مهم­ترین مباحث گرامر و ترجمه، دانشجویان را برای خواندن روان و صحیح متون روانشناسی به زبان انگلیسی توانمند سازیم.
این پکیج که شامل فیلم کامل کارگاه آموزشی زبان مقدماتی با تدریس آقای فلاح-مشاور ارشد کیهان به همراه برخی نکات تکمیلی است، از این پس در اختیار داوطلبان گرامی قرار خواهد گرفت.

 ارسال این پکیج رایگان می باشد.

برای مشاهده اطلاعات دقیق پکیج و قیمت و سفارش، کلیک کنید.

نظرسنجی از شرکت کنندگان این کارگاه، رضایتمندی 94 درصدی را نشان داد.


فیلم کارگاه آمار و روش تحقیق, کارگاه آمار و روش تحقیق 1394، گروه آموزشی کیهان، کارشناسی ارشد روانشناسی، کارشناسی ارشد مشاوره، نسرین اسماعیلیان، رتبه های برتر روانشناسی, DSM5

موفقیت در کنکور کارشناسی ارشد و دکتری برای همه ما مهم است. این موفقیت نهایی به عملکرد مناسب در تک تک درس ها بستگی دارد که در بین آنها برخی دروس ممکن است مشکلات بیشتری برای داوطلبان ایجاد کنند. درس آمار و روش تحقیق در کنکور کارشناسی ارشد و دکتری رشته مجموعه گرایش های رشته روانشناسی و علوم تربیتی، از جمله این دروس است که عملکرد مناسب در آزمون برای این درس بستگی به فهم کافی و و عمیق از مفاهیم گسترده آمار و روش تحقیق دارد. ابزارهای متفاوتی برای افزایش وسعت و عمق فهم و همچنین تسلط ما در این درس در دسترس هستند که شرکت در کلاس های خوب و کارآمد یکی از آنهاست. با این حال، شرکت در این کلاس های کارآمد ممکن است برای همه مقدور نباشد و موانعی از جمله هزنیه بالای ثبت نام، زمان محدود، خستگی های رفت و آمد به کلاس و ... برای برخی داوطلبان میسر نباشد. 

به همین جهت، گروه آموزشی کیهان، در راستای ارتقای حداکثری تراز و رتبه داوطلبان کنکورهای روانشناسی و علوم تربیتی، فیلم کارگاه 24 ساعته ی آمار و روش تحقیق خانم اسماعیلیان، مدرس مطرح درس آمار و روش تحقیق در دانشگاه شهید بهشتی را با کیفیت صدا و تصویر عالی در اختیار داوطلبان گرامی قرار داده است.
 
 ارسال این پکیج رایگان می باشد.

برای مشاهده اطلاعات دقیق پکیج و قیمت و سفارش، کلیک کنید. 

نظرسنجی از شرکت کنندگان این کارگاه، رضایتمندی 93 درصدی را نشان داد.


 

یادآوری ها

 • استفاده از خلاصه ها برای تسلط کافی روی هر درس بسیار ضروری است و توصیه اولیه ما به همه داوطلبان این است که این کار را خودشان انجام دهند و به منابع بیرونی نیازمند نباشند.

 • اما در صورتی که به هر دلیلی نمی توانید یا نمیخواهید از تمام منابع خلاصه برداری کنید از خلاصه‌های آماده ی معتبر استفاده کنید. در این زمینه مختار هستید که از کدام خلاصه ها استفاده کنید.

 • دریافت هر پکیج کامل، جلسه اول برنامه ریزی شما را رایگان می کند. بلافاصله پس از دریافت جزوه، جلسه برنامه ریزی رایگان تان را هم با پذیرش هماهنگ کنید.

 • با شما موافقیم که تسلط بالای 80% روی این مجموعه، شما را به رتبه زیر 20 میرساند، اما لطفاً کار را با برنامه ریزی و پشتکارتان ترکیب کنید تا اطمینان از موفقیت بالا برود. تقریباً همه می‌دانند که منابع هر درس کدام است. اما تفاوت در میزان تسلط پیدا کردن روی همین منابع است.

 • مطالعه صرف جزوات کافی نیست، از روش مطالعه پس خبا که در انتهای جزوات آموزش داده شده استفاده کنید. 

 • درس زبان را جدی بگیرید، اگر همه درس ها را بالای 60 بزنید اما زبان را 0، کارتان نتیجه ای ندارد. امسال دوستان زیادی توانستند زبان را به راحتی بالای 40 بزنند در حالی که با 0درصد تسلط کار را شروع کردند. 

Google+
 

با آرزوی توفیق برای همه شما عزیزان
گروه مشاوران کیهان
مرکز خدمات روانشناسی و مشاوره کیهان

 

مطالب مرتبط:

  فیلم کارگاه آمار و روش تحقیق, کارگاه آمار و روش تحقیق 1394، گروه آموزشی کیهان، کارشناسی ارشد روانشناسی، کارشناسی ارشد مشاوره، نسرین اسماعیلیان، رتبه های برتر روانشناسی, DSM5 
منابع کارشناسی ارشد روانشناسی، منابع ارشد روانشناسی، منابع کنکور ارشد روانشناسی، منابع ارشد بالینی، منابع کارشناسی ارشد بالینی، منابع ارشد مشاوره، منابع کارشناسی ارشد مشاوره، منابع دکتری روانشناسی، منابع دکتری بالینی، منابع دکتری روانشناسی بالینی، منابع کنکور دکتری روانشناسی بالینی، منابع کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی، منابع کنکور دکتری روانشناسی، منابع کنکور ارشد مشاوره، منابع کنکور کارشناسی ارشد مشاوره، کنکور ارشد مشاوره، کنکور کارشناسی ارشد مشاوره، کنکور ارشد روانشناسی، کنکور ارشد بالینی، روانشناسی، مشاوره، مشاوره مدرسه، مشاوره شغلی، مشاوره خانواده، دانلود منابع ارشد روانشناسی، دانلود منابع کارشناسی ارشد روانشناسی، دانلود منابع ارشد بالینی، دانلود رایگان منابع ارشد روانشناسی، دانلود رایگان کتاب بالینی، دانلود رایگان هیلگارد، دانلود رایگان کتاب روانشناسی رشد، دانلود رایگان کتاب لورا برک، دانلود رایگان کتاب آسیب شناسی روانی، دانلود رایگان کتاب هالجین، دانلود رایگان کتاب کاپلان، دانلود سه جلد کاپلان، دانلود روانشناسی رشد لورا برک، دانلود آسیب شناسی روانی هالجین، دانلود آمار و روش تحقیق دلاور، آمار و روش تحقیق دلاور، دانلود کنکور ارشد روانشناسی، دانلود ارشد بالینی، زبان کنکور، متون تخصصی روانشناسی، دانلود کتاب متون تخصصی روانشناسی، دانلود روانشناسی رشد، دانلود روانشناسی ژنتیک منصور، دانلود رایگان روانشناسی ژنتیک، دانلود رایگان نظریه های رشد، دانلود نظریه های رشد ویلیام کرین، دانلود رایگان ویلیام کرین، دانلود رایگان کتاب کری، دانلود نظریه های روان درمانی، دانلود رایگان نظریه های روان درمانی کری، دانلود رایگان روانشناسی بالینی فیرس، دانلود روانشناسی بالینی فیرس، دانلود رایگان روانشناسی بالینی شاملو، سعید شاملو، دانلود رایگان پروچسکا، دانلود رایگان نظریه های روان درمانی پروچسکا، دانلود رایگان کودکان استثنایی، دانلود کودکان استثنایی میلانی فر، دانلود کتاب کودکان میلانی فر، کودکان استثنایی افروز، دانلود کودکان استثنایی سیف نراقیروانشناسی تربیتی, تربیتی, کنکور ارشد روانشناسی, جزوه, جزوات کنکور ارشد روانشناسی تربیتی, جزوه کنکور ارشد روانشناسی تربیتی, جزوات رتبه های برتر روانشناسی, منابع روانشناسی, منابع ارشد روانشناسی, پکیج کامل کیهان, جزوات کیهان, کیهان, کارشناسی ارشد روانشناسی, ارشد روانشناسی تربیتی, منابع روانشناسی تربیتی, روانشناسی تربیتی, تربیتی, کنکور ارشد روانشناسی, جزوه, جزوات کنکور ارشد روانشناسی تربیتی, جزوه کنکور ارشد روانشناسی تربیتی, جزوات رتبه های برتر روانشناسی, منابع روانشناسی, منابع ارشد روانشناسی, پکیج کامل کیهان, جزوات کیهان, کیهان, کارشناسی ارشد روانشناسی, ارشد روانشناسی تربیتی, منابع روانشناسی تربیتی, روانشناسی تربیتی, تربیتی, کنکور ارشد روانشناسی, جزوه, جزوات کنکور ارشد روانشناسی تربیتی, جزوه کنکور ارشد روانشناسی تربیتی, جزوات رتبه های برتر روانشناسی, منابع روانشناسی, منابع ارشد روانشناسی, پکیج کامل کیهان, جزوات کیهان, کیهان, کارشناسی ارشد روانشناسی, ارشد روانشناسی تربیتی, منابع روانشناسی تربیتی, روانشناسی تربیتی, تربیتی, کنکور ارشد روانشناسی, جزوه, جزوات کنکور ارشد روانشناسی تربیتی, جزوه کنکور ارشد روانشناسی تربیتی, جزوات رتبه های برتر روانشناسی, منابع روانشناسی, منابع ارشد روانشناسی, پکیج کامل کیهان, جزوات کیهان, کیهان, کارشناسی ارشد روانشناسی, ارشد روانشناسی تربیتی, منابع روانشناسی تربیتی


, منابع , منابع کنکور , منابع کنکور ارشد , کنکور , کنکور ارشد , کنکور کارشناسی ارشد , کنکور ارشد روانشناسی , ارشد روانشناسی , روانشناسی 2 , روانشناسی تربیتی , راهنمایی و مشاوره , مشاوره , منابع کنکور ارشد مشاوره , منابع کنکور ارشد روانشناسی 2 , مجموعه روانشناسی 2, جزوه, جزوات, جزوات کنکور ارشد, جزوات مشاوره, جزوات رشته مشاوره, جزوات کنکور ارشد رشته مشاوره, جزوات ارشد مشاوره, منابع , منابع کنکور , منابع کنکور ارشد , کنکور , کنکور ارشد , کنکور کارشناسی ارشد , کنکور ارشد روانشناسی , ارشد روانشناسی , روانشناسی 2 , روانشناسی تربیتی , راهنمایی و مشاوره , مشاوره , منابع کنکور ارشد مشاوره , منابع کنکور ارشد روانشناسی 2 , مجموعه روانشناسی 2, جزوه, جزوات, جزوات کنکور ارشد, جزوات مشاوره, جزوات رشته مشاوره, جزوات کنکور ارشد رشته مشاوره, جزوات ارشد مشاوره, منابع , منابع کنکور , منابع کنکور ارشد , کنکور , کنکور ارشد , کنکور کارشناسی ارشد , کنکور ارشد روانشناسی , ارشد روانشناسی , روانشناسی 2 , روانشناسی تربیتی , راهنمایی و مشاوره , مشاوره , منابع کنکور ارشد مشاوره , منابع کنکور ارشد روانشناسی 2 , مجموعه روانشناسی 2, جزوه, جزوات, جزوات کنکور ارشد, جزوات مشاوره, جزوات رشته مشاوره, جزوات کنکور ارشد رشته مشاوره, جزوات ارشد مشاوره

 
منابع کارشناسی ارشد روانشناسی، منابع ارشد روانشناسی، منابع کنکور ارشد روانشناسی، منابع ارشد بالینی، منابع کارشناسی ارشد بالینی، منابع ارشد مشاوره، منابع کارشناسی ارشد مشاوره، منابع دکتری روانشناسی، منابع دکتری بالینی، منابع دکتری روانشناسی بالینی، منابع کنکور دکتری روانشناسی بالینی، منابع کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی، منابع کنکور دکتری روانشناسی، منابع کنکور ارشد مشاوره، منابع کنکور کارشناسی ارشد مشاوره، کنکور ارشد مشاوره، کنکور کارشناسی ارشد مشاوره، کنکور ارشد روانشناسی، کنکور ارشد بالینی، روانشناسی، مشاوره، مشاوره مدرسه، مشاوره شغلی، مشاوره خانواده، دانلود منابع ارشد روانشناسی، دانلود منابع کارشناسی ارشد روانشناسی، دانلود منابع ارشد بالینی، دانلود رایگان منابع ارشد روانشناسی، دانلود رایگان کتاب بالینی، دانلود رایگان هیلگارد، دانلود رایگان کتاب روانشناسی رشد، دانلود رایگان کتاب لورا برک، دانلود رایگان کتاب آسیب شناسی روانی، دانلود رایگان کتاب هالجین، دانلود رایگان کتاب کاپلان، دانلود سه جلد کاپلان، دانلود روانشناسی رشد لورا برک، دانلود آسیب شناسی روانی هالجین، دانلود آمار و روش تحقیق دلاور، آمار و روش تحقیق دلاور، دانلود کنکور ارشد روانشناسی، دانلود ارشد بالینی، زبان کنکور، متون تخصصی روانشناسی، دانلود کتاب متون تخصصی روانشناسی، دانلود روانشناسی رشد، دانلود روانشناسی ژنتیک منصور، دانلود رایگان روانشناسی ژنتیک، دانلود رایگان نظریه های رشد، دانلود نظریه های رشد ویلیام کرین، دانلود رایگان ویلیام کرین، دانلود رایگان کتاب کری، دانلود نظریه های روان درمانی، دانلود رایگان نظریه های روان درمانی کری، دانلود رایگان روانشناسی بالینی فیرس، دانلود روانشناسی بالینی فیرس، دانلود رایگان روانشناسی بالینی شاملو، سعید شاملو، دانلود رایگان پروچسکا، دانلود رایگان نظریه های روان درمانی پروچسکا، دانلود رایگان کودکان استثنایی، دانلود کودکان استثنایی میلانی فر، دانلود کتاب کودکان میلانی فر، کودکان استثنایی افروز، دانلود کودکان استثنایی سیف نراقی، بهترین موسسه کنکور روانشناسی، بهترین موسسه کنکور ارشد روانشناسی، بهترین موسسه کنکور دکتری روانشناسی، بهترین موسسه کنکور مشاوره، بهترین موسسه کنکور ارشد مشاوره
تعداد بازديد : 5662
نظرات بينندگان
غیر قابل انتشار : 0
در انتظار بررسی: 0
انتشار یافته : 10
کنکوری
|
1395/12/23 - 12:14
0
0
پرسنل محترم سلام اقا این جزوه کاربرد ازمونهای روانی در مشاوره تو پکیج مشاوره که به نام راهنمای سنجش روانی اومده برای این رشته بسیار ناقصه و عمده مطالب رو نداره خواها بررسی بفرمایید
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/12/23 - 12:17
سلام دوست گرامی


این موضوع در حال بررسی هست، لطفاً آدرس ایمیلتون رو برای ما بگذارید تا نتیجه رو براتون ایمیل کنیم.
تغییرات لازم رو هم در همین صفحه اعمال می کنیم.


موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
مینا
|
1396/01/28 - 20:03
0
0
سلام ببخشید واسه رشته ی مشاوره کتاب جامع نمونه سوالات کنکورش رو ندارید؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1396/01/28 - 21:13
سلام مینا


خیر متأسفانه چنین کتابی نداریم :)


موفق باشید
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
صادق
|
1396/04/03 - 08:50
0
0
با سلام در پکیج درس کاربرد آزمونهای روانی ،محتویات به اسم راهنمای سنجش روانی است لطفا اصلاح فرمایید؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1396/04/03 - 22:18
سلام صادق


جزوه ای که برای درس کاربرد آزمون ها، برای دانشجویان ارسال میکنیم، عنوان راهنمای سنجش روانی داره، اگر در این جدول تغییرش بدیم، باعث به اشتباه انداختن بچه ها میشه و ممکنه فکر کنن جزوه اشتباهی رو براشون ارسال کردیم، در حالی که محتوای جزوه همونه :)


موفق باشید
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
صادق
|
1396/04/03 - 08:53
0
0
با سلام ایا پکیج زبان تخصصی پیشرفته با مقدماتی جز پکیج اصلی است یا جدا است؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1396/04/03 - 19:01
سلام صادق


پکیج زبان جدا از پکیج جزوات هست، ولی ما قیمت پکیج جزوات همراه با پکیج زبان رو هم با تخفیف محاسبه کردیم و در جدول نوشتیم: 256 هزار تومان


موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
محمد
|
1396/10/25 - 19:02
0
0
سلام میخواستم ببینم رتبه قبولی برای ارشد آزاد مشاوره کرمانشاه چقدر یا چه درصدای میخواد اصلا نخوندم تو این مدت کم آیا امکان اش هست چیارو بخونم بهتره
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1396/10/26 - 21:58
سلام محمدبله امکان قبولی وجود داره. توصیه میکنم از امکان مشاوره رایگان ما استفاده کنید و با مشاور کنکور رشته مشاوره ما صحبت بفرمایید:
02166475618 الی 20


موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان
نظرات كاربران :
نام :
ايميل :
متن نظر : * 
 
متن بالا را وارد نماييد* 
 
دانلود رایگان
تماس با ما
خیابان انقلاب اسلامی - خیابان 12 فروردین - کوچه نوروز - پلاک 4 - واحد 3
شماره تماس: 02166475618 الی 20
شماره پیامک:  02166475620

سوالاتی در خصوص کنکورهای ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره

.