.
تبلیغات

پیشنهاد رتبه های برتر کنکور 
دانشجویان دانشگاه شهیدبهشتی و تهران

 

یکی از مهمترین و البته گاهاً سردرگم‌کننده ترین گام‌ها در راه کسب آمادگی برای شرکت در کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی، همان گام اول یعنی انتخاب صحیح منابع مطالعاتی است که ممکن است با دیدن فهرست‌های مختلف و بعضاً متناقض از منابع در سایت‌های مختلف دچار سردرگمی شویم. 
 
بنابراین ما در این مطلب سعی می‌کنیم منابع اصلی دروس کنکور روانشناسی بالینی و عمومی رو که در کنکورهای گذشته با داوطلبان کار کردیم و نتیجه‌ بخش بودند خدمتتان معرفی ‌کنیم. شما می‌توانید منابع زیر یا خلاصه‌های معتبر آن‌ها را با اطمینان از گرفتن نتیجه مطلوب مطالعه کنید. ضمناً ذکر این نکته ضروریست که برخی از رتبه‌های تک‌رقمی سال گذشته و امسال از جمله رتبه 1 عمومی، آقای امیررضا فتح‌الهی، طبق آنچه در مصاحبه‌شون بیان کرده ن، منحصراً این منابع و یا خلاصه‌های مربوطه‌شون رو برای رسیدن به تسلط کافی مطالعه کرده اند.


تاریخ آخرین به روز رسانی: 1396/01/22


 

1- متون روانشناسی به زبان انگلیسی-ضریب 2
 
 1. متون روانشناسی به زبان انگلیسی، تالیف سیدمحمدی - نشر روان و ارسباران (دوجلد: کتاب اصلی و راهنما)
   
 • این درس 30 سوال دارد.
 • از سال 87 به بعد یعنی در 9 سال گذشته، سوالات این درس به این شکل است که چند متن (passage) یعنی حدود 4 تا 6 متن می‌آید و از هر متن چندین سوال به صورت درک مطلب (reading comprehension) مطرح می‌شود. یعنی برخلاف بسیاری از رشته ها از جمله رشته راهنمایی و مشاوره یا علوم تربیتی، در کنکور ما سوالات زبان تخصصی روانشناسی به شکل "زبان عمومی" به طور مستقیم مطرح نمی‌شود. پس هم باید بتوانید متون انگلیسی را با سرعتی مناسب بخوانید و بفهمید و هم بر تکنیک‌های پاسخ‌دهی به سوالات درک مطلب(که در سراسر دنیا یکپارچه هستند) آشنا باشید تا بتوانید با سرعت و دقت بالاتری به سوالات پاسخ دهید. برای این کار به چه چیز نیاز دارید؟ 
 • در وهله اول به دانشی وسیع از لغات تخصصی و عمومی زبان(بیش از هزار لغت تخصصی و غیرتخصصی) و همچنین تسلط بر نکات گرامر و ترجمه لازم برای درک درست از متن نیاز دارید که این کار به وسیله کسب تسلط کامل بر یک کتاب مختصر و مفید و البته جامع از متون روانشناسی به زبان انگلیسی میسر می‌شود. ما کتاب سیدمحمدی را (که به نظرمان در حال حاضر از سایر کتاب‌های مربوطه، از لحاظ گوناگون شرایط بهتری دارد) تهیه می‌کنیم، روزانه آن را خط به خط می‌خوانیم و واژه‌هایش را حفظ می‌کنیم.
 • بعد از صرف حدود صد و خرده ای ساعت (روزانه یک الی یک ساعت و نیم)که کتاب سیدمحمدی به پایان رسید، می‌رویم و تست یکی از کنکور‌ها را می‌زنیم. در اینجا احتمالاً به درصدی بیشتر از 50-30 دست پیدا کنیم(بسته به توان هر داوطلب) و دیگر خبری از درصد‌های زیر 30-20 نیست. خب کارمان اینجا در این مرحله تمام شد.
 • در وهله دوم، از آنجایی که طراحی این سوالات به شکل سوالات درک مطلب تافل است، به سراغ تکنیک‌های درک مطلب تافل رفته و سعی می‌کنیم طی حدوداً 50 ساعت آموزش و تمرین روی آنها به تسلط برسیم. این کار به وسیله کتاب‌های موجود در سطح بازار که مربوط به آزمون‌های تافل است انجام شدنی است. پکیج زبان پیشرفته کیهان(اطلاعات بیشتر) هم با توجه به اینکه این تکنیک‌ها را بر اساس سوالات کنکور روانشناسی سال‌های گذشته پیاده کرده و آموزش داده است، در این زمینه ابزاری فوق العاده مناسب است که کارایی بسیار بالایی در این باره داشته است. همچنین با شرکت در کارگاه زبان مربوطه نیز می‌توانیم به این تسلط برسیم، البته به شرطی که واقعاً تمرین‌های داده شده در کارگاه آموزشی را انجام داده و ملکه‌ی ذهن کنیم. خلاصه بکوشید تا این تکنیک‌ها را در کمترین زمان و به عمیق‌ترین شکل یاد بگیرید، حالا از هر روشی که صلاح می‌دانید. 
 • نکته: زبان تخصصی روانشناسی تقریبا بیشترین مطلب تحلیلی و آموزشی را در سایت به خودش اختصاص داده و آنجا دقیقا گفته ایم که چه کارهایی باید کرد. اول باید یک کتاب تخصصی را به روشی که گفته ایم و در جلسات مشاوره، مشاور شما بهتان دقیقتر و مفصلتر میگویند، بخوانیم. خط به خط. برای این از کتاب سیدمحمدی استفاده میکنیم که به نسبت کتابهای دیگر ساده تر، دقیقتر و کاربردی تر است. بعد اگر در گرامر ضعف داریم باید به سراغ یک کتاب گرامر برویم یا سر کلاسی مناسب این کار حضور پیدا کنیم.
  برای درس زبان تخصصی روانشناسی آزمون سراسری کارشناسی ارشد روانشناسی(وزارت علوم)، ترجیح اولیه ما کتاب زبان تخصصی روانشناسی تالیف یحیی سیدمحمدی از نشر روان/ارسباران است. علت ترجیح این کتاب بر دیگر کتاب ها این است که این کتاب مختصر است، ترجمه ای روان دارد، تالیف یکی از پرکارترین مترجمین کتاب های روانشناسی در کشور است و ... . 
  اما این دلیل نمی شود که کتاب های دیگر "بد" یا "بلااستفاده" باشند. 
  دو سه سالی است که متونی که در کنکور می آیند، در کتاب های روانشناسی عمومی به زبان انگلیسی یافت نمی شوند و شما باید به یک دانش کلی از متون روانشناسی به زبان انگلیسی اشراف داشته باشید و بتوانید این متون را به شکلی روان و نسبتاً سریع مطالعه کنید که این نیازمند برنامه ریزی درست، انتخاب منابع درست، پرهیز از آزمون و خطا، تلاش مستمر و دریافت مشاوره های تخصصی در صورت لزوم است.
  خیلی جاها در کنکور تفاوت ها به وسیله انتخاب های شما تعیین می شوند. اینکه "خوب" را انتخاب کنید یا "بهتر" را.
   
   

منابع ارشد روانشناسی بالینی،‌ منایع ارشد بالینی، منابع روانشناسی بالینی، کنکور ارشد روانشناسی عمومی، مشاوره، رتبه های برتر روانشناسی، رتبه های برتر روانشناسی، ارشد روانشناسی، ارشد روانشناسی بالینی، مصاحبه با رتبه های برتر روانشناسی، ارشد بالینی، منابع ارشد بالینی   منابع ارشد روانشناسی بالینی،‌ منایع ارشد بالینی، منابع روانشناسی بالینی، کنکور ارشد روانشناسی عمومی، مشاوره، رتبه های برتر روانشناسی، رتبه های برتر روانشناسی، ارشد روانشناسی، ارشد روانشناسی بالینی، مصاحبه با رتبه های برتر روانشناسی، ارشد بالینی، منابع ارشد بالینی

منابع ارشد روانشناسی بالینی،‌ منایع ارشد بالینی، منابع روانشناسی بالینی، کنکور ارشد روانشناسی عمومی، مشاوره، رتبه های برتر روانشناسی، رتبه های برتر روانشناسی، ارشد روانشناسی، ارشد روانشناسی بالینی، مصاحبه با رتبه های برتر روانشناسی، ارشد بالینی، منابع ارشد بالینی
 

همانطور که میدانید و بارها در مطالب مختلف سایت یادآوری کرده ایم، زبان تخصصی در کنکور اهمیت زیادی دارد و نقش پررنگی در به دست آوردن رتبه ی زیر 50 بازی میکند. توصیه ما این هست که مطالعه ی زبان را اول با کتاب متون تخصصی روانشناسی به زبان انگلیسی نوشته ی یحیی سید محمدی شروع کنید و بعد به سراغ پکیج زبان پیشرفته ی کیهان بروید که دارای تکنیک های پاسخ دهی به سوالات درک مطلب و فیلم کارگاه زبان فشرده پیشرفته ی سال گذشته ی کیهان به همراه جزوات و نمونه سوالاتی هست که به طور دقیقتر در جدول ذکر کرده ایم.

به هیـــچ وجه زبان را حذف نکنید! با صفر زدن زبان باید قید رتبه ی زیر 50 را هم بزنید!

درصد بهینه برای زبان کنکور، 50 هست و رسیدن به این درصد کار دشواری نیست.
 بنابراين کار معقول این هست که برای مطالعه ی اين درس برنامه ريزی صحيحی داشته باشيم و به اندازه ی کافی به آن بپردازيم. مطالعه و يادگيری زبان از آن دسته تکاليفیست که بهتر است در طول زمان به تکاليف کوچک کوتاه مدت تقسيم شود. به همین دلیل مطالعه ی هر روزه ی زبان در سانس های مطالعاتي 0/5 ساعت تا 1/5 ساعت (با توجه به سطح فعلی فرد) بهترين حالت مطالعه ی زبان هست.

پس با چنین برنامه ای پیش بروید و در این سانس های مطالعاتی، اول کتاب یحیی سیدمحمدی را جا دهید تا با لغات تخصصی روانشناسی آشنا شوید و متون تخصصی را مطالعه کنید و بعد به سراغ پکیج زبان پیشرفته ی کیهان بروید تا تکنیک های پاسخخ  دهی به سوالات را فرا بگیرید.

برای مشاهده اطلاعات کامل پکیج زبان، کلیک کنید.


کارگاه آموزشی زبان مقدماتی کیهان با هدف توانمند سازی دانشجویانی که در خواندن متون روانشناسی به زبان انگلیسی مشکل دارند، از آن می­ترسند، فکر میکنند نمیتوانند به درصد بالایی در این درس در کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی دست پیدا کنند و ... برگزار شده است.
در کارگاه زبان مقدماتی، به دنبال این هستیم تا با آموزش فشرده اصلی­ترین و مهم­ترین مباحث گرامر و ترجمه، دانشجویان را برای خواندن روان و صحیح متون روانشناسی به زبان انگلیسی توانمند سازیم.
این پکیج که شامل فیلم کامل کارگاه آموزشی زبان مقدماتی با تدریس آقای فلاح-مشاور ارشد کیهان به همراه برخی نکات تکمیلی است، از این پس در اختیار داوطلبان گرامی قرار خواهد گرفت.

 

برای مشاهده اطلاعات دقیق پکیج و قیمت و سفارش، کلیک کنید.

نظرسنجی از شرکت کنندگان این کارگاه، رضایتمندی 94 درصدی را نشان داد.

 

 

2- منابع اصلی درس روانشناسی رشد - ضریب 2
 
 1. روانشناسی رشد - تالیف لورا برک - ترجمه سیدمحمدی - نشر ارسباران (جلد ۱ و ۲)
 2. روانشناسی ژنتیک - تالیف محمود منصور و دادستان - انتشارات سمت و رشد (جلد ۱و ۲)
 3. نظریه های روانشناسی رشد - تالیف ویلیام کرین - ترجمه خویی نژاد -  انتشارات رشد 
   
 • 20 سوال دارد این درس، که 4 سال است بیش از 17 سوال آن (یعنی بیش از 85 درصد از کل سوالات) مستقیماً از همین سه منبع می‌آید. حتی در کنکور 94 که 4 سوال به اشتباه از دو درس دیگر وارد سوالات روانشناسی رشد شده بودند، از 16 سوال باقی‌مانده، 13 سوال به سادگی و 3 سوال دیگر با کمی دقت بیشتر در همین سه کتاب که البته نسبتاً حجیم هم هستند موجود بود. یکی از باورهای نادرست درباره این درس این است که گفته می‌شود جلد 1 لورا برک مهمتر از جلد 2 است که همینجا اکیداً این موضوع را تکذیب می‌کنیم چرا که سوالات کنکورهای 93 و 94 و 95 نشان دهنده‌ی اهمیت فراوان مطالب جلد 2 این کتاب هستند.
 • میانگین درصد رتبه های عالی (زیر50) برای این درس حدود 70 است. کلیک کنید! 
 • ممکن است شما در فهرست‌های دیگری که برای منابع این درس می‌بینید، به کتاب‌های دیگری هم برخورد کنید. باید خیالتان را راحت کنیم که مطالعه‌ی هر کتاب مرجع دیگری برای این درس احتمالاً تنها منجر به هدر رفتن منابع زمانی، انرژی و مالی شما می‌شود! سعی کنید روی همین کتاب‌ها به تسلط برسید. شما باید به هر ترتیبی بر این سه منبع اصلی به تسلط بالای 90 درصد برسید،‌حال یا با مطالعه‌ی کتاب‌های رفرنس و خلاصه کردن‌ آنها، یا با مطالعه خلاصه‌های رتبه‌های برتر از آن‌ها. 
 • دانلود نمونه جزوات رتبه های برتر دانشگاه تهران و شهیدبهشتی برای این درس - کلیک کنید
 • رتبه‌های برتر کیهانی چه خوانده اند؟
   


 

3- منابع اصلی درس روانشناسی بالینی - ضریب ۳

 
 1. روانشناسی بالینی - تالیف فیرس و ترال - ترجمه  فیروز بخت - انتشارات رشد 
 2. نظریه و کاربست مشاوره و روان‌درمانی– تالیف جرالد کری – ترجمه سیدمحمدی
 3. راهنمای سنجش روانی – تالیف گراث و مارنات – بخش‌هایی از کتاب 
 4. اصول مصاحبه بالینی – تالیف اتمر و اتمر – بخش‌هایی از کتاب 
 5. روانشناسی بالینی – تالیف دکتر سعید شاملو - انتشارات رشد 
 6. نظریه های روان‌درمانی - تالیف پروچاسکا و نورکراس - ترجمه سیدمحمدی - انتشارات رشد
   
 • اگر قاطعانه تصمیم‌ گرفته‌اید که در گرایش عمومی کنکور روانشناسی شرکت کنید دور این درس را خط بکشید چرا که مربوط به شما دوست عزیز نیست. اما برای داوطلبان گرایش بالینی باید عرض کنیم که این درس مهم‌ترین درس گرایش‌شان است که ضریب 3 دارد!
 • از این درس در کنکور سراسری کارشناسی ارشد روانشناسی 20 سوال می‌آید. پاسخ حدود 12-10 سوال در منابع ذکر شده خود درس بالینی قابل ردیابی هستند و بقیه سوالات به وسیله شم‌ّ بالینی و همچنین مطالب دروس روانشناسی مرضی و روانشناسی رشد قابل پاسخ‌دهی هستند. در واقع از درس روانشناسی رشد و مرضی هم در این درس سوال می‌آید.
 • میانگین درصد رتبه های عالی (زیر50) برای این درس حدود 55 است. کلیک کنید!
 • در کنکور سال 94 سوالات ساده تری در این درس شاهد بودیم به طوری که بیش از 90 درصد‌ از سواات در خلاصه‌ دانشجویان دانشگاه شهید بهشتی و تهران(کیهان) موجود بود: کلیک کنید
 • دانلود نمونه جزوات رتبه های برتر دانشگاه تهران و شهیدبهشتی برای این درس : کلیک کنید
 • رتبه‌های برتر کیهانی چه خوانده اند؟

 

4- منابع اصلی درس روانشناسی مرضی و کودکان استثنایی  - ضریب ۲

 
مرضی: 
 1. آسیب شناسی روانی - هالجین(یا سلیگمن) - ترجمه سید محمدی -جلد 1 و 2 -نشر روان/ارسباران
 2. خلاصه روانپزشکی - کاپلان و سادوک - ترجمه رضاعی (یا پورافکاری) - جلد 1 تا 3 - ارجمند
 3. روانشناسی مرضی - پریرخ دادستان 1 و 2 -  انتشارات سمت
 4. آسیب‌شناسی روانی – ساراسون – جلد 1و 2 
استثنایی:
 1. کودکان استثنایی - بهروز میلانی فر - نشر قومس
 2. آموزش کودکان استثنایی - سیف نراقی و نادری
 3. روانشناسی و آموزش و پرورش کودکان استثنایی - دکتر  غلامعلی افروز - دانشگاه تهران

 
مشاوره رایگان با رتبه های برتر روانشناسی، رتبه های برتر روانشناسی دانشگاه تهران
 • این درس پرحجم‌ترین، جذاب‌ترین، و به زعم ما مهمترین درس در کنکور روانشناسی (در حد بالینی) است. چرا که منابع گوناگونی دارد و حتی از آن در درس مهم روانشناسی بالینی هم سوال می‌آید. 
 • این درس در کنکور 20 سوال دارد که تقریباً 40-30٪ به مرضی و 70-60٪ به استثنایی مربوط است. پس استثنایی مهم‌تر است. 
 • میانگین درصد رتبه های عالی (زیر50) برای این درس حدود 50 است. کلیک کنید!
 • برای رسیدن به درصد بالای 60 نیاز دارید به عمده‌ی منابع بالا تسلط پیدا کنید. از زیاد بودن منابع این درس هراسان نباشید، چرا که همپوشانی بین منابع این درس نسبتاً زیاد است و بعد از تسلط روی یکی از منابع کار برای خواندن منبع بعدی ساده‌تر می‌شود. 
 • دانشجویان ارشد و دکتری دانشگاه شهیدبهشتی و تهران در مرکز مشاوره کیهان خلاصه کامل تمام منابع بالا را تهیه کرده‌اند.
 • دانلود نمونه جزوه آسیب شناسی(مرضی) رتبه های برتر دانشگاه تهران و شهیدبهشتی - کلیک کنید
 • دانلود نمونه جزوه کودکان استثنائی رتبه های برتر دانشگاه تهران و شهیدبهشتی - کلیک کنید
 • دانلود نمونه جزوه DSM5 رتبه های برتر دانشگاه تهران و شهیدبهشتی - کلیک کنید
 • رتبه‌های برتر کیهانی چه خوانده اند؟
   


 

5- منابع اصلی درس آمار و روش تحقیق - ضریب ۱

 
روش تحقیق:
 1. روش تحقیق در روانشناسی و علوم تربیتی - علی دلاور – نشر ویرایش
 2. روش تحقیق در علوم رفتاری - حسن زاده 
   
آمار:
 1. آمار و احتمالات کاربردی در علوم تربیتی و روانشناسی - علی دلاور – انتشارات رشد 
 2. روش های آماری در علوم رفتاری - رمضان حسن زاده
 • کتاب آمار توصیفی و استنباطی انتشارات پوران پژوهش تالیف نصراله فرجی کتاب بسیار خوبی است که ما در کیهان عمدتاً از آن به جای کتاب دکتر دلاور استفاده می‌کنیم. واقعاً باید به استاد فرجی بابت این کتاب خوب دست‌مریزاد گفت. خلاصه خانم اسماعیلیان از آمار و روش تحقیق هم کار بسیار قوی‌ای است که در اختیار گروه آموزشی کیهان قرار گرفته است. در صورتی که جزوات کیهان را تهیه کرده‌اید که بخشی از آن هم خلاصه‌های جامع خانم اسماعیلیان است، از مطالعه سایر کتب مرجع تا حد زیادی بی‌نیاز خواهید بود. 
 • نمونه جزوات آمار و روش تحقیق دانشجویان دانشگاه تهران(کیهان) - برای دانلود اینجا را کلیک کنید
 • این درس در کنکور 20 سوال دارد که عموماً 14-12 سوال به روش تحقیق و بقیه به آمار اختصاص دارند.
 • شرکت در کلاس‌های آمادگی برای کنکور برای این درس الزامی نیست اما می‌تواند کمک کننده باشد، چرا که مسائل عددی و آماری در بین سوالات این درس جایی ندارند. پس اگر نتوانستید در کلاسی برای این درس شرکت کنید گمان نکنید که به طور خیلی زیاد و نگران‌کننده‌ای از دیگران عقب می‌مانید ولی اگر هم شرکت کردید بدانید بازدهی مطالعاتی‌‌تان بالا خواهد رفت. البته اگر کلاس، کلاس خوبی باشد و مدرس، ‌مدرسی توانمند.
 • میانگین درصد رتبه های عالی (زیر50) برای این درس حدود 65 است. کلیک کنید! 
 • دانلود نمونه جزوه آمار و روش تحقیق رتبه های برتر دانشگاه تهران و شهیدبهشتی - کلیک کنید
 • نمونه کارنامه‌ رتبه‌های برتر روانشناسی: کلیک کنید.
 • رتبه‌های برتر کیهانی چه خوانده اند؟
 • بسته آموزشی آمار و روش تحقیق کیهان؛ کلیک کنید.

منابع ارشد روانشناسی بالینی،‌ منایع ارشد بالینی، منابع روانشناسی بالینی، کنکور ارشد روانشناسی عمومی، مشاوره، رتبه های برتر روانشناسی، رتبه های برتر روانشناسی، ارشد روانشناسی، ارشد روانشناسی بالینی، مصاحبه با رتبه های برتر روانشناسی، ارشد بالینی، منابع ارشد بالینی
 

موفقیت در کنکور کارشناسی ارشد و دکتری برای همه ما مهم است. این موفقیت نهایی به عملکرد مناسب در تک تک درس ها بستگی دارد که در بین آنها برخی دروس ممکن است مشکلات بیشتری برای داوطلبان ایجاد کنند. درس آمار و روش تحقیق در کنکور کارشناسی ارشد و دکتری رشته مجموعه گرایش های رشته روانشناسی و علوم تربیتی، از جمله این دروس است که عملکرد مناسب در آزمون برای این درس بستگی به فهم کافی و و عمیق از مفاهیم گسترده آمار و روش تحقیق دارد. ابزارهای متفاوتی برای افزایش وسعت و عمق فهم و همچنین تسلط ما در این درس در دسترس هستند که شرکت در کلاس های خوب و کارآمد یکی از آنهاست. با این حال، شرکت در این کلاس های کارآمد ممکن است برای همه مقدور نباشد و موانعی از جمله هزنیه بالای ثبت نام، زمان محدود، خستگی های رفت و آمد به کلاس و ... برای برخی داوطلبان میسر نباشد. 

به همین جهت، گروه آموزشی کیهان، در راستای ارتقای حداکثری تراز و رتبه داوطلبان کنکورهای روانشناسی و علوم تربیتی، فیلم کارگاه 24 ساعته ی آمار و روش تحقیق خانم اسماعیلیان، مدرس مطرح درس آمار و روش تحقیق در دانشگاه شهید بهشتی را با کیفیت صدا و تصویر عالی در اختیار داوطلبان گرامی قرار داده است.

 

برای مشاهده اطلاعات دقیق پکیج و قیمت و سفارش، کلیک کنید. 

نظرسنجی از شرکت کنندگان این کارگاه، رضایتمندی 93 درصدی را نشان داد.


 

6- منابع اصلی درس علم النفس - ضریب ۱

 
 1. علم‌النفس از دیدگاه دانشمندان اسلامی - تالیف احدی و بنی‌جمالی - انتشارات دانشگاه علامه  طباطبایی
 2. روانشناسی شخصیت از دیدگاه اسلام - تالیف علی اصغر احمدی

 

 • این درس هم 20 سوال دارد.
 • بسیاری از داوطلبان به خاطر مباحث فلسفی این درس از آن گریزان‌اند. 
 • میانگین درصد رتبه های عالی (زیر50) برای این درس معمولاً حدود 60 است. کلیک کنید!
 • دانشجویان ارشد و دکتری دانشگاه شهیدبهشتی و تهران در مرکز مشاوره کیهان خلاصه کامل تمام منابع بالا را تهیه کرده‌اند. 
 • این جزوه به تنهایی پاسخ بیش از 85٪ سوالات کنکور 94 را در خود جای داده است.
 • دانلود نمونه جزوه علم النفس رتبه های برتر دانشگاه تهران و شهیدبهشتی -  کلیک کنید
 • رتبه‌های برتر کیهانی چه خوانده اند؟
   


 

7- منابع اصلی درس روانشناسی فیزیولوژیک و انگیزش و هیجان - ضریب ۱
 
فیزیولوژیک 
 1. روانشناسی فیزیولوژیک - کریم خداپناهی - انتشارات سمت 
 2. روانشناسی اعصاب و غدد - حائری روحانی
   
انگیزش و هیجان
 1. روانشناسی انگیزش و هیجان - کریم خداپناهی - انتشارات سمت  
 2. روانشناسی انگیزش و هیجان - جان مارشال ریو(Reeve)- ترجمه سیدمحمدی - نشر ویرایش
   
 • کتاب فیزیولوژیک و انگیزش و هیجان انتشارات پوران پژوهش تالیف دکتر مرتضی پیری به قدری کتاب خوبی است که عمدتاً از آن به جای کتاب‌های دکتر خداپناهی و در کنار سایر کتب استفاده می‌کنیم. 
 • این درس در کنکور 20 سوال دارد که معمولاً 60-50 درصد از انگیزش و بقیه از فیزیولوژیک است.
 • میانگین درصد رتبه های عالی (زیر50) برای این درس معمولاً حدود 60 است. کلیک کنید! 
 • دانشجویان ارشد و دکتری دانشگاه شهیدبهشتی و تهران در مرکز مشاوره کیهان خلاصه کامل تمام منابع بالا را تهیه کرده‌اند. 
 • این جزوه به تنهایی پاسخ بیش از 75٪ سوالات کنکور را در خود جای داده است. 
 • دانلود نمونه جزوه فیزویولوژیک و انگیزش هیجان رتبه های برتر دانشگاه تهران و شهیدبهشتی -  کلیک کنید
 • کیهانی ها چه خوانده اند؟

 

8- منابع اصلی درس روانشناسی عمومی 

 
 1. زمینه روانشناسی هیلگارد - تالیف اتکینسون - ترجمه براهنی و همکاران – یک جلدی - انتشارات رشد 
 2. راهنمای متون روانشناسی – تالیف دکتر سیدمحمدی – نشر روان (جلد قهوه‌ای رنگ)
 3. خلاصه روانشناسی عمومی کیهان
 
 • اینکه کتابی برای درس روانشناسی عمومی بخوانیم یا نخوانیم، و اینکه خود کتاب هیلگارد را بخوانیم یا خلاصه‌اش را، کاملاً به وضعیت شما و میزان زمان در دسترس بستگی دارد. توصیه ما این است که دوستان تغییر رشته‌ای حتماً کتابی برای این درس مطالعه کنند (حتی داوطلبان گرایش بالینی، هرچند سرسری) تا با مباحث روانشناسی به طور کلی آشنا شوند.کتاب هیلگارد در حال حاضر جامع‌ترین کتاب برای توضیح تمام رئوس مهم در رشته روان‌شناسی است، اما خب  کتاب دکتر سیدمحمدی همان مطالب را کمی مختصرتر و البته به شیوایی توضیح داده ند که انتخاب یکی از این دو کتاب به شرایط بستگی دارد. این که تغییر رشته ای هستید یا نه، عمومی می خواهید شرکت کنید یا بالینی یا هر دو، چقدر وقت دارید و ... .
 • کیهانی ها چه خوانده اند؟
 • دانلود نمونه جزوه روانشناسی عمومی رتبه های برتر دانشگاه تهران و شهید بهشتی - کلیک کنید

  رتبه های برتر کنکور روانشناسی سالهای اخیر درباره منابع معرفی شده از سوی کیهان چه می گویند؟


من از همان ابتدا بدون تعارف کیهان را موثر دانسته ام زیرا هم با منابع از طریق کیهان آشنا شدم و هم مشاوره های مفیدی که بسیاری از موسسات دیگر بابت آن از داوطلبان هزینه دریافت میکنند کیهان رایگان در اختیار بقیه قرار میدهد و همچنین نکات و سایت هایی که از طریق کانال تلگرام و وب سایت کیهان با آن آشنا شدم وبرای من خیلی مفید بود.
 

گروه کیهان تونست به منی که تغییر رشته ای بودم و تشنه ی خوندن مطالب، کمک کنه. در حالی که نمی دونستم از کجا شروع کنم و به چه طریقی ادامه بدم کیهان مثل یک گنج بود و اینکه خداروشکر که یک مشاور آگاه و فهمیده در این حوزه بهم کمک می کرد و همراهی ایشون در این مسیر یکی دیگه از فاکتور های موفقیت بودکه خیلی موثر بود.
 

بهار سال 93 بعد از بررسی سایت های موسسات مختلف به این نتیجه رسیدم که سایت موسسه کیهان صادقانه تر از دیگر موسسات منابع را معرفی کرده و به توصیه های این سایت اعتماد کردم و منابع معرفی شده را تهیه کرد و دقیقا منابعی که در سایت کیهان معرفی شده بود را مطالعه کردم.

 من در زمانی که دنبال لیست منابع بودم با سایت کیهان آشنا شدم  و در تهیه منابعم از لیست کیهان استفاده کردم. با شناختی که من به دست آوردم مسیری که در کیهان برای موفقیت در کنکور ترسیم می­شود مسیر واقعی‌تری است و عوامل موفقیت در کنکور را با یک دید کل‌نگر  در ابعاد  مختلف زندگی مراجعان جستجو و تقویت می­کنند.

 

پس از بررسی هایم سیستم کیهان را برای ادامه انتخاب کردم و از بخت خوب اولین مشاوره من با آقای فلاح بود و با توجه به توانمندی ایشان در مشاوره من برای ادامه راهم تقریبا هر ماه یکبار از این امکان استفاده می کردم. با توجه به خبرگی ایشان در برنامه ی پیشنهادی دخل و تصرف نمی کردم.
واقعا مشاوره ها در آن زمان علاوه بر راهنمایی و برنامه ریزی برای من بار روانی مثبتی داشت که کنار همه ی مسایل پیش آمده باز هم در مسیر باقی بمانم. معتقدم انتخاب کیهان و اعتماد به این گروه آموزشی و بهره مندی از مشاوره های ارزشمند جناب فلاح نقش پررنگی در رسیدن به هدفم داشت.

کتاب های کیهان خلاصه های با کیفیت و قابل اعتمادی هستند و جامع و مانع بودنشان به استفاده بهتر از زمان کمک می کند.

مشاوره کیهان آن چیزی را که مد نظر من بود به طور کامل برآورده کرد، چرا که با اصول و روش­ های علمی دانشجو را راهنمایی می­ کنند و در کنار مطالعه و برنامه ریزی به سایر نیازهای روان­شناختی هم توجه می کنند. به علاوه اینکه مشاوران کیهان هم در طول چند سال اخیر همین مسیر را پشت سر گذاشته اند و بنابراین نقشه راه را بلد هستند و با دادن اطلاعات به دانشجو، او را آماده پیمودن این مسیر می‌کنند.
 

من به لطف همین جلسات مشاوره از خیلی سردرگمی ها و ابهامات فاصله گرفتم و در دوراهی های مختلف این مسیر خوشبختانه راه درست را انتخاب کردم و به همین جهت از مشاور خوبم آقای فلاح کمال تشکر را دارم که همواره اطلاعات درست را در اختیار بنده قرار داده و از هیچ حمایتی دریغ نکردند.
 

مطمئنا کیهان در زمینه مشاوره و برنامه ریزی درسی کمک بسیار زیادی به من کرد. جزوه ها واقعا کامل بود و با وجود جزوه ها دیگه نیازی به خواندن کتاب های منبع نداشتم. جزوه ها در عین خلاصه بودن تمام نکات اصلی را دربرمیگرفت. از این بابت از گروه آموزشی کیهان نهایت تشکر را دارم.
 

من انتظار داشتم مشاورم با زیر و بم این مسیر (آمادگی برای کنکور) آشنایی داشته باشد و مهمتر از آن در این زمینه تبحر کافی داشته باشد و راهنماییم کند. برای انتخاب ­های صحیح و برنامه ریزی درست و مطالعه صحیح، در شرایط دشوار حمایت کند و  مشوقم باشد برای تلاش بیشتر. خوشبختانه من به همه­ ی انتظاراتم از یک مشاور رسیدم و از آقای فلاح بسیار سپاسگزارم. موفقیت نسبی من نتیجه ­ی همکاری و صمیمیمت و تلاش تیمی بوده است که بهترین و تاثیر گذارترین عضوش آقای فلاح بوده اند.
 

من  با اطمینان کامل به دوستان عرض میکنم که کیهان میتونه به اون هدفی که در سردارید کمک کنه تا عملی بشه ولی این به خود شما هم ربط داره که تا چه حد تلاش میکنید.منابع ارشد روانشناسی بالینی،‌ منایع ارشد بالینی، منابع روانشناسی بالینی، کنکور ارشد روانشناسی عمومی، مشاوره، رتبه های برتر روانشناسی، رتبه های برتر روانشناسی، ارشد روانشناسی، ارشد روانشناسی بالینی، مصاحبه با رتبه های برتر روانشناسی، ارشد بالینی، منابع ارشد بالینی


منابع ارشد روانشناسی بالینی،‌ منایع ارشد بالینی، منابع روانشناسی بالینی، کنکور ارشد روانشناسی عمومی، مشاوره، رتبه های برتر روانشناسی، رتبه های برتر روانشناسی، ارشد روانشناسی، ارشد روانشناسی بالینی، مصاحبه با رتبه های برتر روانشناسی، ارشد بالینی، منابع ارشد بالینی


 

با ورود به صفحه زیر می توانید سوالات خود را مطرح کنید و به سوالات دوستانتان پاسخ بدهید و با یکدیگر تبادل نظر کنید :)

کلیک کنید!

منابع ارشد روانشناسی بالینی،‌ منایع ارشد بالینی، منابع روانشناسی بالینی، کنکور ارشد روانشناسی عمومی، مشاوره، رتبه های برتر روانشناسی، رتبه های برتر روانشناسی، ارشد روانشناسی، ارشد روانشناسی بالینی، مصاحبه با رتبه های برتر روانشناسی، ارشد بالینی، منابع ارشد بالینی


 

پیشنهاد میکنیم، مطالب زیر را نیز مطالعه کنید :)

عنوان مطلب انـــــتخاب کنید

نمونه کارنامه 4نفر از کیهانی ها؛ برای هر درس چه خوانده؟ چند درصد زده؟
 
کلیک کنید

منابع کنکور ارشد وزارت بهداشت
 
کلیک کنید

مصاحبه با رتبه های برتر کیهان (تا سال 94)

مصاحبه با رتبه های برتر کنکور 95

 
کلیک کنید 


کلیک کنید

گزارش عملکرد کیهانی ها در کنکور ارشد 94

گزارش عملکرد کیهانی ها در کنکور ارشد 95

 
کلیک کنید


کلیک کنید

برای به دست آوردن رتبه های مختلف چه درصد هایی لازم است؟ (نمونه کارنامه ها)
 
کلیک کنید

بررسی سوال به سوال دروس کنکور 94 و مقایسه با جزوات کیهان
(مطابقت سوالات کنکور 94 با جزوات)


مطابقت سوالات کنکور 95 با جزوات

 
 کلیک کنید


کلیک کنید

 


 

دوستان عزیز 
 
 1. منابعی که در بالا خدمتتان معرفی کردیم همان‌هایی هستند که در دو سال گذشته که افتخار بودن در خدمت برخی از دوستان‌مان را داشته ایم و خوشبختانه با سربلندی از آزمون بیرون آمده‌ایم، استفاده کرده‌ایم. این منابع را امسال با قدری تغییر اندک (متناسب با سوالات کنکور 94 و در راستای بهینه‌سازی تعداد کتاب‌ها و پوشش دادن حداکثری سوالات کنکور) خدمت شما ارائه می‌کنیم. 
 2. در صورتی که ذهن مناسب خلاصه نویسی و همچنین زمان کافی برای کسب تسلط روی این‌کتاب‌ها را دارید توصیه اولیه ما این است که تک تک این کتاب‌ها را تهیه کنید و خودتان بنشینید و مثل برخی دوستان ما خلاصه‌های خوبی از این کتاب‌ها تهیه کنید. این کار را باید پس از یک دور مطالعه هر کتاب و بر اساس سوالاتی که از آن کتاب در آن درس مطرح شده انجام دهید. تا خلاصه‌ای داشته باشید که هم جامع باشد و هم واقعاً خلاصه. نه اینکه مجدداً همان مطالب را با همان حجم در کاغذهایتان بنویسید! برای این کار زمانی حدود 1200 (برای دوستانی که مدرک کارشناسی مرتبط با روان‌شناسی دارند) الی 1600 ساعت (برای تغییر رشته‌ای ها) زمان نیاز است. حالا اینکه این مقدار زمان مفید برای مطالعه را بتوانید در 6 ماه یا 9 ماه یا 12 ماه تولید کنید بستگی به خودتان دارد. اما اگر این مقدار زمان را در اختیار ندارید، یا اینکه ذهن خلاصه نویسی ندارید و خلاصه نویسی زمان خیلی زیادی از شما می‌گیرد، حتماً از خلاصه‌های معتبر استفاده کنید. 
 3. این روزها خلاصه‌های دانشجویان دانشگاه شهیدبهشتی و تهران (گروه آموزشی کیهان) از انتخاب‌های اول داوطلبان در این زمینه است اما باز هم از شما دعوت می‌کنیم تا به بررسي بسته‌های آموزشی مختلف بپردازید و آگاهانه انتخاب کنید تا بتوانید به انتخاب‌تان اعتماد کافی داشته باشید. 
   
 4. به طور کلی توصیه می‌کنیم در صورتی که خواهان استفاده از خلاصه‌های آماده‌ی منابع اصلی هر درس هستید، به نکات زیر توجه کنید: 
1. جامعیت. خلاصه‌هایی که شما تهیه می‌کنید باید از این بابت که در شرایط عادی پاسخ‌های بیش از 75 درصد از سوالات مربوط به هر درس را در خود داشته باشد، خیال شما را آسوده کند. خلاصه‌ای که پرزرق و برق باشد و قیمت آنچنانی داشته باشد و تالیف فلان رتبه یا فرد عالی رتبه دانشگاهی باشد اما قادر به پاسخ‌دهی کافی (بالای 75-70 درصد) به سوالات آن درس در آزمون مورد نظر نباشد در شرایط عادی نباشد، از نظر ما خلاصه ای مطرود و غیرقابل اعتماد است. اعتماد شما نسبت به اینکه "با کسب تسلط بالا روی این مجموعه می‌توانم رتبه خیلی خوبی در کنکور کسب کنم"، از شروط اولیه مطالعه‌ی متمرکز و باانگیزه است. پس اولین و مهمترین استاندارد و معیار برای خلاصه‌ها را در نظر داشته باشید. این کار را می‌توانید به وسیله بررسی مستقیم یکی دو جزوه از کل مجموعه انجام دهید و یا با دوستانی که از مجموعه‌ی مربوطه به طور دقیق و کامل استفاده کرده‌اند مشورت نمائید. برخی مراکز از جمله گروه آموزشی کیهان هم گزارش مستقیمی از جامعیت منابع خود در هر کنکور ارائه می‌دهند (لینک کیفیت‌سنجی جزوات کیهان: کلیک کنید). در این کار وسواس به خرج دهید اما نه زیاد. مثلاً اگر به دنبال خلاصه‌ای باشید که 100 درصد سوالات کنکورها را پوشش داده باشد احتمالاً راه به جایی نخواهید برد. 
2. مانعیت. در صورتی که خلاصه‌های شما از فیلتر بسیار مهم اول با موفقیت بگذرد، باز کار شما تمام نشده. این بار خلاصه‌های مربوطه را از جهت مانعیت بررسی کنید. مانعیت یعنی اینکه خلاصه‌های شما حاوی حداقل مطالب غیرمربوط به کنکور شما باشد. گاهی اوقات ما خلاصه‌هایی تهیه می‌کنیم که اگر به جای آنها کتاب‌های اصلی را بخوانیم زمان کمتری باید صرف کنیم! گاهی اوقات در تهیه خلاصه‌ها این دقت به خرج داده نمی‌شود که مطلب مربوطه واقعاً مختص همان آزمون باشد و در زمان داوطلب صرفه‌جویی شود. خلاصه‌هایی که دارای این استاندارد باشند به شما این امکان را می‌دهند که در همان زمانی که دیگران در اختیار دارند، مرورهای بیشتری روی مطالب اصلی داشته باشید و نتیجتاً به تسلط بالاتر و تبعاً نتیجه‌ی بهتری برسید. از این حیث می‌توانید حجم مطالب دو جزوه که دارای جامعیت هستند، با یکدیگر مقایسه کنید. 
3. قابل فهم بودن. اگر شما مجموعه‌ای داشته باشید که دو معیار اولیه را داشته باشد و به تعبیری مختصر و مفید باشد، اما قابل فهم نباشد کار شما باز به مشکل می‌خورد. مجموعه‌ای که شما دارید باید به زبانی قابل فهم نوشته شده باشد و در آن از عبارات غیرقابل فهم که فقط برای خود نویسنده مفهوم باشد استفاده نشده باشد. ممکن است من خلاصه‌ای برای خودم از فلان کتاب تهیه کنم که هم مختصر باشد و هم جامع، اما شما نتوانید با مطالعه آن متوجه مطالب شوید و برای شما کارایی نداشته باشد. 
در صورتی که خلاصه‌های شما این سه استاندارد را داشته باشد، می‌توانید مطمئن باشید، که سوار بر مرکبی قابل اطمینان، چابک و قدرتمند هستید که توان رساندن شما به هدفتان را دارد.
یکی از بهترین منابع برای تصمیم گیری در این زمینه، رتبه های برتر هستند که می‌توانند در کنار شما، در سایت‌ها و ... باشند. از آنها مستقیماً بپرسید که چه خواندند، چطور خواندند، و چقدر خواندند تا بتوانید خودتان کم کم به جمع‌بندی صحیحی برسید. افرادی که با آگاهی و با صداقت و انصاف در این باره به شما اطلاعات دهند، می‌توانند بخش زیادی از زمان شما را صرفه‌جویی کنند. 

دانشجویان رتبه‌های برتر روانشناسی دانشگاه شهید بهشتی و تهران در گروه آموزشی کیهان تلاش کرده‌اند تا مجموعه‌ای با این سه ویژگی تهیه کنند که به نظر می‌رسد تلاش‌شان موفقیت آمیز بوده است. اما باز هم در صورتی که جزوات کیهان از انتخاب‌های اصلی شماست، توصیه می‌کنیم از دوستانی که با این جزوات نتیجه گرفته‌اند سوال کنید که آیا واقعاً کیفیت لازم را در این سه معیار دارا بودند یا خیر.  به این ترتیب می‌توانید پاسخ قابل اطمینان‌تری دریافت کنید. در صورتی که مصممّ به تهیه این مجموعه شدید، این مطلب را بخوانید (برنامه ریزی به روش رتبه های برتر)

برای تک تک شما دوستان، فرداهایی بسیار روشن، رشک برانگیز و گرم آرزومندیم. 

 

 

 

منابع ارشد روانشناسی بالینی،‌ منایع ارشد بالینی، منابع روانشناسی بالینی، کنکور ارشد روانشناسی عمومی، مشاوره، رتبه های برتر روانشناسی، رتبه های برتر روانشناسی، ارشد روانشناسی، ارشد روانشناسی بالینی، مصاحبه با رتبه های برتر روانشناسی، ارشد بالینی، منابع ارشد بالینی

 

 
گروه آموزشی کیهان 
تحت نظارت مرکز خدمات روانشناسی و مشاوره کیهان 
مطالب مرتبط:
  

 
منابع کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی, کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی, کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی عمومی, منابع, جزوات ارشد روانشناسی، منابع ارشد بالینی 94 95، منابع روانشناسی 94 95، منابع ارشد روانشناسی بالینی،‌ منایع ارشد بالینی، منابع روانشناسی بالینی، کنکور ارشد روانشناسی عمومی، مشاوره، رتبه های برتر روانشناسی، رتبه های برتر روانشناسی، ارشد روانشناسی، ارشد روانشناسی بالینی، مصاحبه با رتبه ههای برتر روانشناسی، ارشد بالینی، منابع ارشد بالینی، مشاوره مقاله و پایان نامه
تعداد بازديد : 298718
نظرات بينندگان
غیر قابل انتشار : 0
در انتظار بررسی: 0
انتشار یافته : 594
مریم
|
1393/08/26 - 13:42
5
13
سلام،میخواستم بدونم کتاب های منابع اصلی رو از کجا بخرم،شما آدرس یا تلفن جایی رو ندارید من تماس بگیرم؟
پاسخ ها
کیهان
|
1393/08/27 - 00:44
سلام.
برخی از منابع اصلی را از کیهان می توانید درخواست ارسال داشته باشید.
سارا
|
1394/07/22 - 22:58
سلام ممنون از مطالب خوبتون
213
|
1395/05/01 - 18:37
الآن دقیقا به چی این خانوم منفی دادین؟
-
|
1393/09/01 - 21:52
5
4
سلام در جواب سوال مریم میخواستم بگم تمام منابع اصلی و فرعی رو میتونه از کتابفروشی مژده تهیه کنه(تو مرور گر گوگل اسم کتابفروشی رو بنویس برات میاره ، خرید اینترنتی _ 48 ساعته دستت میرسه) من خودم شخصآ 4 بار خرید کرNم و راضی بودم_ موفق باشید.
-
|
1393/09/01 - 21:57
3
2
سلام تو منابع فرعی آمار کتاب آمار توصیفی استنباطی پوران رو هم معرفی کردید، من الان فرصت ندارم این کتاب رو تهیه کنم و بخونم و برا آمار فقط جزوه کیهان و کتاب دلاور رو میخونم _ استرس گرفتم _ خیلی مهم هست که این کتاب هم خونده بشه؟؟ من زیاد تو آمار قوی نیستم _ شاید 50% _ ولی تو روش تحقیق وضعیت ام خوب هست . توروخدا بگید که مشکلی پیش میاد اگه کتاب پوران رو نخونم؟؟
پاسخ ها
کیهان
|
1393/09/03 - 00:27
سلام.
همان طور که خودتان نیز ذکر کردید «فرعی» ست و نه اصلی. پس الزام صد در صدی برای خواندن آن نداریم. مگر اینکه کل دروس را به حد قابل قبولی رسانده باشیم و با توجه به وقت باقیمانده تصمیم بگیریم برخی مباحث مهم را بیشتر کار کنیم(و نه الزاماً تمام کتاب).
نکوئی
|
1393/09/16 - 18:43
3
3
سلام من برا روتنشناسی بالینی ازاد ثبت نام کردم و میخوام نجف اباد قبول شم کارمندم و فرصت زیادی ندارم توصیه شما چیه ازمنابع دانشگاه ازاد هم جزوه دارید؟ امکانش هست پاسختونا به ایمیل ارسال کنیم
پاسخ ها
کیهان
|
1393/09/17 - 00:38
سلام.
بله.
پیشنهاد می شود از مشاوره رایگان استفاده کنید.
روشا
|
1393/09/19 - 21:30
0
3
لطفا شماره بگذارید تماس بگیرم..منابع کنکور را میخواهم..با سپاس
پاسخ ها
کیهان
|
1393/09/21 - 01:52
سلام. راه های ارتباطی را در لینک زیر می توانید ملاحظه کنید: http://kayhanravan.ir/fa/ContactUs.aspx
فاطمه
|
1393/09/20 - 18:32
1
2
با سلام آیا برای آزمون ارشد بهداشت هم جزوه جامعی دارید؟
پاسخ ها
http://kayhanravan.ir/fa/Conta
|
1393/09/21 - 01:55
سلام فاطمه بله هست 
م.ک
|
1393/09/23 - 11:42
1
3
سلام. من میخوام بدونم جلد دوم خلاصه روانپزشکی کاپلان شامل چه فصولی میشه؟ چون من خودم چاپ قدیمی ترشو دارم که از فصل 9 تا 19 هست. میخوام ببینم چاپ جدید جلد دومش هم همین فصل هارو در برمیگیره؟ ممنون
پاسخ ها
کیهان
|
1393/09/24 - 00:22
سلام.
بله همین فصول است.
تا یکی دوماه آینده، خلاصه روانپزشکی کاپلان بر اساس دی اس ام فایو از انتشارات ارجمند نیز بیرون خواهد آمد.
ناشناس
|
1393/09/23 - 12:11
0
4
ببخشید من یه چیزی رو متوجه نمیشم. اینکه میگن کتابها بر اساس DSM جدید نوشته میشن یعنی مثلا اولین بار سلیگمن آسیب شناسی روانی رو تالیف میکنه بعد یحیی سید محمدی ترجمه ش میکنه بعد چند سال دیگه دوباره سلیگمن مطالبی بهش اضافه میکنه و دوباره سیدمحمدی چاپ جدید اصلی رو چک میکنه و مطالب اضافه شده رو ترجمه میکنه و کتاب جدید چاپ میشه؟
پاسخ ها
کیهان
|
1393/09/24 - 00:23
سلام.
یه چیزی توی همین مایه ها!!
سلامت باشند آقای سیدمحمّدی!
:)
فاطمه
|
1393/10/03 - 15:52
1
4
سلام.خسته نباشید. من یه تغییر رشته ای هستم و واسه کنکور بهمن سال آینده میخوام بالینی شرکت کنم. از الان میخوام شروع کنم واسه خوندن و هدفمم هم قبول شدن بالینی چمران اهوازه و میخوام از منایع پیشنهادی شما استفاده کنم. به نظر شما با یه سال خوندن امکان قبولی من هست؟
پاسخ ها
کیهان
|
1393/10/07 - 17:46
سلام عاطفه 
چرا که نه، آنچه مشاوران کیهان می‌گویند، مطالعه ای با کیفیت در حدود 600 الی 800 ساعت است. البته با منابع قابل اطمینان. 
شدنی ست :) 
عاطفه
|
1393/10/04 - 18:20
3
4
با سلام و خسته نباشید.در مورد درس بالینی بنده کتابی خریدم به اسم نظام های روان درمانی “نظریه های روان درمانی” تحلیل فرانظری ویرایش۲۰۰۷ “پروچسکا و نورکراس با ترجمه”هامایاک آوادیس یانس” انتشارات رشدکه حدود۹۰۰ صفحه است .ولی شما توی لیست منابع زدید ترجمه سیدمحمدی.میخواستم بدونم این کتاب ها با هم فرق دارن؟؟؟یعنی کتابو اشتباه خریدم و باید سیدمحمدی بگیرم؟ممنون
پاسخ ها
کیهان
|
1393/10/07 - 17:44
سلام عاطفه 
خودشه، نگران نباش  :) 
عاطفه
|
1393/10/04 - 18:22
0
2
با سلام و خسته نباشید.در مورد درس بالینی بنده کتابی خریدم به اسم نظام های روان درمانی “نظریه های روان درمانی” تحلیل فرانظری ویرایش۲۰۰۷ “پروچسکا و نورکراس با ترجمه”هامایاک آوادیس یانس” انتشارات رشدکه حدود۹۰۰ صفحه است .ولی شما توی لیست منابع زدید ترجمه سیدمحمدی.میخواستم بدونم این کتاب ها با هم فرق دارن؟؟؟یعنی کتابو اشتباه خریدم و باید سیدمحمدی بگیرم؟ممنون
پاسخ ها
کیهان
|
1393/10/07 - 17:43
سلام عاطفه 
خودشه نگران نباش :) 
فرخ
|
1393/10/13 - 01:09
0
0
سلام من لیسانس شیمی دارم میتونم ارشد روانشناسی شرکت کنم ؟
پاسخ ها
کیهان
|
1393/10/13 - 12:18
سلام فرخ بله می‌تونید شرکت کنید. فقط لطفاً با برنامه مطالعه کنید :) 
aa
|
1393/10/13 - 20:27
2
2
سلام رشته من روانشناسی عمومیه میخواستم بدونم برای ارشد بالینی از منابع عمومی میشه استفاده کرد. خواهشا جواب بدید.ممنونم
پاسخ ها
کیهان
|
1393/10/14 - 00:04
سلام "آاا" 
بله برای 6 درس مشترک مانعی ندارد ولی باید بالینی را که بخوانید ! :) 
بهرام
|
1393/10/14 - 00:46
2
4
سلام من دانشجوی ترم چهارم رشته ی علوم تربیتی تربت معلمم و باید تا کارشناسی بخونم تعهد خدمت دارم وباید شهر خودم باشم از طرفی میخوام بالینی بخونم ،میخوام ی برنامه‌ریزی داشته باشم که از تابستان امسال شروع کنم به خوندن تا بالینی قبول شم،بنظرتون امکانش هست تواین فرصت قبول شم؟؟؟؟؟؟
پاسخ ها
کیهان
|
1393/10/14 - 18:02
سلام بهرام، بهتره کارت رو مثل برخی تغییر رشته ای ها مثل آقای فلاح و سامانی زودتر آروم آروم شروع کنی تا مثل این دوستان نتیجه ای عالی بگیری، ترجیحاً از مشاره تلفنی یا حضوری رایگان با رتبه های کیهان استفاده کن 
:) 
sahar
|
1393/10/23 - 12:24
1
0
سلام وقت بخیر من تازه لیسانس روانسناسیمو گرفتم از دانشگاه میام نور با معدل خیلی پایین ولی میخوام برای ارشد بالینی اصفهان رو بیارم میشه راهنماییم کنید؟
پاسخ ها
کیهان
|
1393/10/29 - 10:09
سلام سحر
شما با پذیرش کیهان تماس بگیرید 88533497-8و از جلسه مشاوره رایگان استفاده کنید.:)
میرزا
|
1393/10/24 - 00:58
1
0
هزینه استفاده از منابع شما برای قبولی در ارشد بالینی چقدر است؟
پاسخ ها
کیهان
|
1393/10/30 - 11:18
سلام میرزا
با پذیرش کیهان تماس بگیرید.88533497-8.:)
میرزا
|
1393/10/24 - 01:01
0
1
هزینه استفاده از منابع شما برای قبولی در ارشد بالینی چقدر است؟
پاسخ ها
کیهان
|
1393/10/29 - 09:56
سلام میرزا
قیمت ها توی سایت درج شده و برای اطلاع بیش تر با پذیرش کیهان تماس بگیرید.:)
ش-علیزاده
|
1393/10/24 - 11:17
0
1
با سلام من برای ارشد بالینی دانشگاه آزاد ثبت نام کردم البته تغییر رشته ای ام ولی بسیار علاقه مند به روانشناسی. حدود 11 سال بعد تصمیم به ادامه تحصیل گرفتم نمی دونم شانسی دارم یانه ولی برای سال 95 هدف دارم. لطفا راهنمایی کنید که فارغ التحصیلان تغییر رشته ای در بالینی یا عمومی بعدها اجازه ایجاد دفاتر مشاوره دارند یانه؟ با سپاس فراوان
پاسخ ها
کیهان
|
1393/10/29 - 09:40
سلام
به شما پیشنهاد میشه حتما از جلسه مشاوره رایگان کیهان استفاده کنید. تماس با شماره های 88533497-8.:)
طیبه غلامی تنها
|
1393/10/24 - 16:54
0
0
سلام من کارشناسی مترجمی زبان خوندم رشته مدرسه هم ریاضی بودم واسه کارشناسی ارشدروانشناسی بالینی انتخاب کردم دانشگاه ازاد میشه بگید من باتوجه به این وقت کم چی رو بخونم اگه کتاب جامع تست روانشناسی بالینی دارید میشه معرفی کنید اگه میشه جواب رو به ایمیلم بفرستید
پاسخ ها
کیهان
|
1393/10/27 - 13:40
سلام طیبه
شما حتما از جلسه رایگان مشاوره استفاده کنید. تماس با شماره های 88533497-8.:)
ناشناس
|
1393/10/26 - 09:44
0
1
سلام خدمت دوستان . بخصوص جناب نیک منش عزیز . کتاب فیرس و جلد دوم کتاب هالجین چرا تو بازار نیست؟ آیا تا چند روز دیگه چاپ میشه ؟ چون وقت زیادی تا آزمون نمونده !
پاسخ ها
کیهان
|
1393/11/14 - 00:04
سلام ناشناس
کتاب فیرس رو انتشارات رشد چاپ میکنه، و پیگیری های ما با پاسخ مشخصی مواجه نشده، در مورد هالجین هم شما میتونید سلیگمن رو بخونید، خیلی فرقی ندارند ( ویا از جزوه کیهان استفاده کنید که همه رو یکجا پوشش میدهد).
علی
|
1393/10/27 - 19:51
0
2
سلام خسته نباشید . برای درس آسیب شناسی آیا منبعی هست ک بهترین درمان هر اختلال روانی رو داشته باشه ؟ آخه جدیدا از این مبحث زیاااد سوال میدن ولی کتابا درمانایی ک مینویسن مث هم نیس . یا خیلی از درمانایی ک توی سوالا هس رو ا تا حالا ندیدم . مث بهترین درمان برای بیش فعالی ک پارسال اومده بود !
پاسخ ها
کیهان
|
1393/11/19 - 18:27
سلام علی
مشکلی که شما در مورد سوال سال گذشته ذکر کردید مورد انتقاد خیلی از داوطلب ها و حتی رتبه های تک رقمی کنکور بود
در مورد منبع خوب، غیر از کاپلان و دیگر کتاب های مرجع، کتاب دیگه ای پیشنهاد نمیشه، چون هر چقدر هم کتاب بخونید یک تست اشتباه رو نمیتونید با اطمینان پاسخ بدید.
شبنم
|
1393/10/30 - 16:50
2
0
خسته نباشد نمیشه منابع اصلی وپشنهادی درسروانشناسی تربیتی هم معرفی کنین
پاسخ ها
کیهان
|
1393/11/01 - 08:55
سلام شبنم
شما با پذیرش کیهان تماس بگیرید.:)
دلارام
|
1393/11/01 - 22:23
1
0
سلااااااااااام خاهش میکنم هر چه سریعتر جواب بدهید ایا کتاب متون تخصصی انگلیسی ترجمه داره؟اخه ترجمش خیلی طول میکشه؟
پاسخ ها
کیهان
|
1393/11/12 - 22:07
سلام دلارام 
بله ترجمه داره 
اما نیازی به ترجمه کردن نداره و شما باید کار دیگری برای زبان انجام بدید در این زمان 
با مشاوران تخصصی کیهان مشورت کنید 
موفق باشید 
لیلا
|
1393/11/10 - 18:18
0
1
سلام من تغییررشته ای هستم میخوام براارشد روانشناسی بالینی از دانشگاه تبریزقبول بشم براسال بعد. لطفا راهنماییم کنید
پاسخ ها
کیهان
|
1393/11/12 - 20:37
سلام لیلا 
به روانشناسی خوش آمدید 
پاسخ کامل سوالتتان را در مشاوره رایگان کیهان بپرسید : 98و02188533497
موفق باشید 
صبا
|
1393/11/10 - 22:19
0
0
سلام آیا در آزمون کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی باید به هردو گروه سوالات "آزمونهای شناختی هوش و استعداد" و "روانسنجی" پاسخ داد؟ گروه سوالات "علوم اعصاب شناختی" چطور؟ به آنها هم باید پاسخ داد؟ ممنون میشم از راهنماییتون
پاسخ ها
کیهان
|
1393/11/12 - 20:36
سلام صبا 
1. خیر 
2. به سوالات دروسی که در دفترچه آمده پاسخ دهید 
موفق باشدی 
نوشین زارعی
|
1393/11/11 - 07:30
1
2
سلام من میخوام ارشد روانشناسی عمومی شرکت کنم خواستم بدونم منابع بالینی و عمومی با هم فرقی داره و برای عمومی بیشتر روی چه دروسی وقت بذارم با توجه به اینکه من تغییر رشته ای هستم با تشکر
پاسخ ها
کیهان
|
1393/11/12 - 20:29
سلام نوشین 
1. بله، تفاوت اندکی داره 
2. پاسخ سوال دوم بسته به سطح کنونی شماست و توضیحات زیادی می‌طلبد. در مشاوره رایگان از مشاوران کیهان بپرسید: 98و88533497
محمدرضا
|
1393/11/11 - 15:22
0
0
سلام من فارغ التحصیل رشته مدیرت هستم اما میخواههم در مقطع ارشد روان شناسی عمومی بخوانم ایا میتوانم از رشته مدیریت به روان شناسی عمومی تغییر رشته دهم؟ایا معدل کارشناسی مدیریت اهمیتی در این رابطه دارد؟لطفا راهنما یی بفرمایید و اگر امکانش وجود داشت مهمترین منابع را به من معرفی کنید.لطفا منابع دانشگاه تهران و یا دانشگاه علامه طباطبایی رو معرفی کنید.با تشکر.
پاسخ ها
کیهان
|
1393/11/12 - 20:26
سلام محمدرضا 
1. خوش تشریف میارید به روانشناسی 
2. بله میتونید بیاید 
3. اهمیت دارد ولی نه خیلی 
4. منابع همینهایی هست که در سایت معرفی کرده ایم و امسال با آنها کار کردیم و انشالا نتایج داوطلبان کیهانی هم هنگام اعلام نتایج اعلام خواهد شد 
5. پاسخ کامل تر را از مشاوران کیهان بگیرید (98و88533497)
patras
|
1393/11/11 - 16:09
0
1
سلام من میخواستم روانشناسی بالینی بخونم لطفا راهنمایی کنین!مچکرم روان پزشکان بزرگ.
پاسخ ها
کیهان
|
1393/11/12 - 20:24
سلام دوست عزیز 
در مشاوره رایگان تلفنی یا حضوری کیهان شرکت کنید و آنجا پاسخهای کاملی دریافت کنید و همه سوالاتتان را جواب دهید :) 
ندا
|
1393/11/11 - 19:49
0
1
سلام من کارشناسی ارشد کامپیوتر خواندم. اما علاقه ی زیادی به رشته روانشناسی دارم. اول دوس داشتم بالینیو بخوانم اما واقعیتش به هر کی گفتم منو ترسوندن و گفتن وای هیلی سخته هم قبولیش فوق العاده سخته هم اگه قبول بشی ادامش برات خیلی سخته. به خاطر همین ترجیح دادم عمومیو اون هم برای سال اینده شرکت کنم. دنبال منابع هستم اما نمیدونم برای کسی مثل من که پایه ای در این رشته نبوده باید از کذوم منابع شروع کنم. تنها درسی که می تونم بگم برام اسونه امار هستش و کمی زبان عمومی. ممنون میشم کمکم کنید.
پاسخ ها
کیهان
|
1393/11/12 - 20:23
سلام ندا 
1. به روانشناسی خوش آمدید :) 
2. آمار ما با آمار شما زمین تا اسمان فرق می‌کند اما ساده است
3. بقیه درسها را هم ما "یک کتاب + جزوه کیهان برای آن درس" را می‌خوانیم که هم کم‌هزینه ترین است هم مطمئن ترین
4. در مشاوره رایگان با رتبه های برتر پاسخ های کاملتری بگیرید 
موفق باشید 
سعید
|
1393/11/17 - 09:48
0
1
لطفا هر چه سریع تر بگید که منابع واسه سال بعد چی بخونیم چون سوالا متفاوت از منابع شما بود
پاسخ ها
کیهان
|
1393/11/17 - 11:13
سلام سعید 
هر سال 20 درصد از سوالات جدید هستند، حالا باید مشاوران کیهان بررسی کنند ببیند امسال هم اینطور بوده یا کمتر یا بیشتر؟ 
چشم ، اجازه بدید سوالا بیرون بیاد اول 
موفق باشید 
سپیده
|
1393/11/19 - 16:18
0
0
سلام با تشکر از منابع خوب و ارزشمند من تغییر رشته ای ام 1 - میتونم مرضی رو فقط دادستان +منابع شما رو بخونم؟ در ضمن استثنایی میلانی فر رو هم گرفتم . سپاسگزارم
پاسخ ها
کیهان
|
1393/11/19 - 16:21
سلام سپیده بله میتونید 
التبه توصیه ما برای این درس سلیگمن + جزوه آسیب کیهان و میلانی فر ـ جزوه استثنایی کیهان هست 
که در این کنکور ما را به درصد قابل قبول بالای 70 رسانده :) 
سولماز
|
1393/11/22 - 03:38
1
0
سلام. من ترم 5 مشاوره ام.متاسفانه به دلیل دیدی که نسبت به این رشته در جوامع علمی و دانشگاهی هست دچار شک بزرگی شده ام که ارشد رو بالینی بخونم یا مشاوره.واقعا دارم دیوانه میشم.حالا طبق این پیش فرض چند تا سوال از محضرتون داشتم: 1.به نظرتون شدنیه که کنکور ارشد بالینی و مشاوره 94 رو با هم بدم؟(از لحاظ منطقی و عقلانی و روز برگزاری این دو کنکور) 2.آیا واقعا رشته بالینی میرصرفه که این ریسک بزرگ رو بکنم؟ 3.آیا کنکور بالینی از مشاوره سخت تره؟ 4.این دو رشته چقدر از لحاظ منابع ارشد هم پوشانی دارند؟ 5.تعداد شرکت کنندکان این دو رشته چقدره؟ شما را به خدا کمکم کنید. با تشکر
پاسخ ها
کیهان
|
1393/11/22 - 11:55
سلام سولماز 
سوال شما بسیار تخصصیه 
در مشاوره تخصصی تلفنی رایگان از رتبه های برتر بپرسید 
98و02188533497
موفق باشید 
fateme
|
1393/11/25 - 20:05
0
0
با سلام من دانشجوی علوم تربیتی تربیت معلمم ازتون ی سوال داشتم منابع ارشد روانشناسی بالینی شبیه علوم تربیتی هس ؟من هدفم شهید بهشتیه سه سال مونده تا کارشناسیم رو تموم کنم از الان شرو کنم ب نطرتون میتونم ب هدفم برسم....؟؟
پاسخ ها
کیهان
|
1393/11/25 - 23:56
سلام فاطمه 
طرح این سوالات در مشاوره رایگان لطفا: 
http://kayhanravan.ir/fa/freecon.aspx

کیهان
فرحناز
|
1393/11/27 - 00:38
0
0
من فقط با رشد کیهان 75 زدم، اعتماد کنید دوستان خیالتون راحت
شادی عزیزی
|
1393/11/27 - 00:43
0
0
اولا که سپاسگزارم از شما کیهانی ها، من یادمه تابستون پارسال خیلی دنبال منابع بودم و چون تغییر رشته ای بودم دستم به جایی بند نبود. بعضیا واسه مرضی حتی 14 تا منبع معرف کرده بودن! اما اینجا من فقط 5 تا خوندم که خوب پنجاهم زده م فکر کنم. خیلی خوبه همین. بعد هم به بچه ها می خوام بگم انقدر تو سایتا نگردن واسه منبع. بخدا از همینا سوال میاااااد !! برید سوالای سالای پیشو ببینید! انقدر وقتتونو واسه این منابع هدر ندید! به جاش برید اونا رو درست بخونید! بعد هم خلاصه اینا بردارید! اگرم نمیتونید و وقت نمیکنید از یه جزوه استفاده کنید. جزوه های آقای نیک منش و منم اولش با شک گرفتم! ولی بعدش وسطا خیلی خیلی خوشحال شدم که مشاورم پیشنهاد کردش.
سروناز
|
1393/11/27 - 20:23
0
0
من برای ارشد 95 برای رشته روانشناسی بالینی درس می خوانم می خواستم ببینم دانشگاه بوعلی سینای همدان این رشته را در مقطع ارشد ارائه می دهد یانه ؟؟؟؟؟؟؟؟
پاسخ ها
کیهان
|
1393/11/28 - 10:27
سلام سروناز بله ارائه میدهد 
ندا
|
1393/11/30 - 13:59
1
0
سلام.من درمورد رشته روانشناسی و ارشد چند تا سوال داشتم.چطوری میتونم باهاتون در ارتباط باشم و نظراتتون رو بدونم؟
پاسخ ها
کیهان
|
1393/11/30 - 14:05
سلام ندا 
میتونید مستقیماً با مشاوران کیهان در تماس باشید و کلی اطلاعات مفید اونجا دریافت کنید: 
http://kayhanravan.ir/fa/freecon.aspx
م.م
|
1393/12/01 - 18:34
0
0
سلام من دانشجوی رشته ی گیاهپزشگی هستم،میخوام ارشد روانشناسی بالینی شرکت کنم، پیشنهاد شما برای شروع درسها چیه؟ لطفا جواب بدهید.
پاسخ ها
کیهان
|
1393/12/02 - 23:06
سلام 
http://kayhanravan.ir/fa/freecon.aspx
ناشناس
|
1393/12/09 - 20:42
2
0
سلام. من کارشناسی انگلیسی هستم. ریاضیم در حد زیر صفره. میخواستم بدونم برای درس امار باید ریاضیم در چه حدی باشه. اصلا میتونم این درسو بخونم؟ وحشتناکه این درس ظاهرا.
پاسخ ها
کیهان
|
1393/12/12 - 22:29
سلام تاثیر دانش ریاضی در امار و روش ما حدود 5٪ است ، چطور فکر کردید این درس وحشتناک است؟ 
بی نام
|
1393/12/10 - 09:13
1
3
فکر میکنم بازنگری نکردید. الان دیگه اصلا سلیگمن کاملا کنار رفته. باید کتاب گنجی رو خوند. ضمن اینکه هر دو کتاب کاپلان را گذاشته اید هم 4 هم 5. بهتره دوباره اپدیت کنید لیست رو. چون مشکل داره
پاسخ ها
ساناز
|
1394/07/07 - 02:32
موافقم
زهرا(م)
|
1393/12/11 - 08:22
0
0
سلام وقت بخیر،من تغییر رشته ای هستم .میخوام بالینی شرکت کنم.حالا به نظر شما خوندن خلاصه ی هیلگارد بجای اصل کتاب کافیه با توجه به اینکه رشتم بالینی قراره باشه انشالا??و دیگه اینکه اسم دقیق کتاب چکیده و ناشرش رو میگید لطفا?همون کتاب ک اسمش روانشناسی عمومی هیلگارد منظورتونه?
پاسخ ها
کیهان
|
1393/12/12 - 22:30
سلام تغییر رشته ای ها برای هر درس باید یک "کتاب" بخونند 
روانشناسی عمومی هیلگارد 
محدثه
|
1393/12/12 - 00:49
0
0
سلام.متشکرم بخاطر منابع. یه سوال؟؟ ببخشید من کتاب متون روانشناسی به زبان انگلیسی رو خریدم.ولی راستش همش انگلیسیه.ترجمه نداره که بدونم درست ترجمه میکنم یا نه؟؟ ممنون میشم راهنماییم کنین.من پکیج روانشناسی بالینی رو تهیه کردم.متشکرم
پاسخ ها
کیهان
|
1393/12/12 - 22:25
سلام 
کتاب راهنمای متون روانشناسی سیدمحمدی 
فواد
|
1394/01/12 - 22:10
0
0
سلام. منم تشکر میکنم بابت منابع و اینکه جوابمونو میدید، جدا دمتون گرم. دوتا سوال داشتم : یک کتاب دو جلدی توسط نشر ساوالان به اسم "آسیب شناسی روانی بر اساس DSM 5" چاپ شده (توی یکی از سایت ها نوشته این کتاب علت و درمان رو هم داره) و کتاب آسیب شناس روانی هالجین هم اخیرا جلد اولش بر اساس DSM 5 اومده، و کتاب Davison هم هست! (انگلیسیم خوبه میتونم بخونمش) با توجه به اینکه کتاب سلیگمن بر اساس DSM 5 نیست الان این مشکل برام پیش اومده که کدوم یکی از این چهار تا رو بخونم؟ واقعا گیر کردم. به نظرتون واقعا لازمه کاپلان رو بخونیم؟ چون هم خیلی زیاده و هم خیلی حفظیات داره. نظرتون واقعا مهمه، بازم خیلی ممنونم.
پاسخ ها
کیهان
|
1394/01/15 - 18:23
سلام فواد ممنون از شما، وظیفه ی ماست. کاپلان رو لازمه که بخونیم. توصیه ما برای امسال این است: سلیگمن dsm4، کاپلان dsm5، خلاصه کامل dsm5 .
احمدی
|
1394/01/14 - 01:45
0
0
سلام ، ممنون از وقتی که میگذارید و راهنمایی میکنید. من مترجم زبان آلمانی و انگلیسی هستم و بدلیل علاقه زیاد به روانشناسی تصمیم دارم در کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی شرکت کنم. چند تا از کتاب ها را تهیه کردم و مطالعه میکنم . اخیرا شنیدم تغییر رشته ای ها با مدرک ارشد نمیتوانند مجوز بگیرند و باید دکترا هم بگیرند. با توجه به این که من 40 سال سن دارم محدودیت سنی برای کار در این رشته چگونه است؟ و من با توجه به علاقه ای که دارم برای شروع در این رشته دیر نیست؟ ممنون از راهنمایی شما.
پاسخ ها
کیهان
|
1394/01/15 - 18:23
سلام بر شما ممنون از شما که همراه هستید. خیر محدودیت سنی برای این موضوع وجود نداره ضمن اینکه هستند کسانی که در سی یا چهل سالگی وارد روانشناسی میشوند و اتفاقا افراد موفقی هم میشوند.
برای اطلاعات بیشتر لطفا با ما تماس بگیرید.
ناشناس
|
1394/01/15 - 12:48
1
0
با سلام می خواستم برای کنکور ارشد روان شناسی بالینی سال 94 جزوات کلی دروس را از این موسسه خریداری کنم ولی هنوز در سایتتون جزوات با قیمتشون وجود ندارد لطفا بگید که کی امکان خریدش هست؟
پاسخ ها
کیهان
|
1394/01/15 - 16:01
سلام دوست عزیز

انشاا... در تلاش هستیم که هرچه زودتر جزوات و کتاب ها رو برای خرید آنلاین روی سایت قرار بدیم
انشاا... به زودی بر روی سایت قرار میگیرد
احمدی
|
1394/01/15 - 20:46
0
3
سلام ، بی نهایت از شما سپاسگزارم . واقعا به من انگیزه دادید . حتما از راهنمایی های شما استفاده میکنم و برای شما و همکارانتان آرزوی موفقیت و سلامتی دارم.
پاسخ ها
کیهان
|
1394/01/15 - 22:20
خواهش میکنم ما هم برای شما بهترین آرزوها رو میکنیم :)
فهیمه
|
1394/02/13 - 21:12
1
0
درود. از مطالب خوبتون سپاسگزارم. بسیاری ازابهامات و دلشوره هامو رفع کردید. براای تهیه ی پکیج کامل جزوات کیهان با چه شماره ای باید تماس بگیرم؟ گشتم پیدا نکردم . اگه ممکنه شمارشو برام بنویسید. سپاس.
پاسخ ها
کــــیـــهـــان
|
1394/02/14 - 10:21
سلام فهمیه 
خداروشکر که برای شما هم قابل استفاده بود
02166475618 الی 20 :) 
بابک
|
1394/02/13 - 23:48
0
1
با سلام من امسال کنکور دکترا آسیب رو 70 زدم ولی چون آمار و زبانم بد بود امسال نشد قبول بشم ایشالله این دفعه برا رتبه یک میخونم من خیلی رو چیزی که میخونم وسواس دارم . سعی میکنم جزوه ای که میخونم کامل باشد. اختلال رو کامل توضیح بده سبب شناسی رو از منظر همه رویکردها بنویسه و درمانشم از منظر همون رویکرد بیاره. دو سه فصل مهم رو خودم همون جوری جزوه نوشتم میخواستم بدونم آیا جزوه آسیب شما اینجوریه؟ ممنونم
پاسخ ها
کــــیـــهـــان
|
1394/02/14 - 12:16
سلام بابک 
دقیقاً همینطوریه که شما میخواهید. 
با این حال توصیه می‌کنیم فایل نمونه دانلود را نیز دریافت کنید

با ارزوی موفقیت برای شما

atefeh
|
1394/02/16 - 20:40
0
0
سلام من دانشجوی ترم 6 بالینی هستم هفت ترمی میکنم ترم بعد ترم آخرمه یعنی مهرماه (هدف اصلی من قبول شدن در دولتی تهرانه) من باید واسه هر درس همه منابعو تهیه کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!! احساس میکنم وقت نمیشه خب.! میشه لطفا کمک کنید؟؟؟ من چند روزه اصلا خوابم نمیبره واسه اینکه نمیدونم چی بخونم! چ موسسه ای برای آزمون مناسبه؟
پاسخ ها
کــــیـــهـــان
|
1394/02/17 - 13:24
سلام عاطفه 
این مطلب رو مطالعه کنید: http://kayhanravan.ir/fa/Messages202.aspx

موفق باشید کــــیـــهـــان
ارشد و دکتری روانشناسی
سعید
|
1394/02/19 - 20:34
0
1
سلام خسته نباشید تشکر بابت اطلاعات خوبتون ببخشید به نظر شما اگه از روی کتاب واژه نامه روانشناسی دکتر براهنی لغات و اصطلاحات رو یاد بگیریم و بعد از آن بر روی کنکورهای سالهای گذشته تمرین درک مطلب کنیم نتیجه خوبی خواهیم گرفت؟ نتیجه خوب از نظر من درصد 40 یا 50 است؟؟ خیلی مهم است لطفا جواب و راهنمایی خوبی کنید. ممنونم
پاسخ ها
کــــیـــهـــان
|
1394/02/20 - 15:01
سلام سعید
ممنون از لطف شما
اگر در کنار اینها متن کتاب دکتر سیدمحمدی را هم مطالعه کنید نتیجه ای عالی خواهد گرفت. 
موفق باشید 

فلاح
فریبافلاح
|
1394/02/23 - 14:16
0
0
سلام میخواستن بدونم منابع ارشد روانشناسی تربیتی فرق داره با بالینی و عمومی؟ رشد و امارش فرق داره؟
پاسخ ها
کــــیـــهـــان
|
1394/02/23 - 14:17
سلام فریبا بله فرق داره 
زبان و امارش یکیه بقیه درسها رو بررسی کنید :) 


کیهان 
رتبه یــکــ  روانشناسی
مینا
|
1394/02/23 - 19:22
1
0
شما داخل نمایشگاه غرفه ندارید!!!! با بن کتاب میشه از شعبه ی انقلاب خرید کرد؟
پاسخ ها
کــــیـــهـــان
|
1394/02/24 - 17:14
سلام مینا 
کیهان مرکز خدمات روانشناسی و مشاوره است وبنابراین در نمایشگاه کتاب سال 94 نیست :) 
بن کتاب در کیهان استفاده نمیشود اما میتونید جزوات رو با تخفیف 20٪ در ایام نمایشگاه خریداری کنید موفق باشید :)‌
محمد علی
|
1394/02/26 - 13:06
0
0
سلام.میخواستم بدونم کیهان برای آزمون آزمایشی و قرار دادن داوطلب در رقابت با رقبا و سنجش خودش هم برنامه یا توصیه ای داره.!
پاسخ ها
کیهان
|
1394/02/26 - 23:09
سلام محمد علی
پیشنهاد ما شرکت در 2 یا نهایتا 3 آزمون جامع است
برای سنجش خودتون بیشتر از تست های سالهای قبل استفاده کنید، چون به نسبت دیگر ابزار ها ملاک بهتری است.

کــــیـــهـــان
رتبه یــکــــ روانشناسی
زینب
|
1394/02/28 - 11:04
0
1
سلام ببخشید روان شناسی شخصیت جزو منابع هست یا نه ؟چون بعضی جاها تو منابع هست بعضی جاها نه ؟
پاسخ ها
کــــیـــهـــان
|
1394/02/28 - 22:34
سلام زینب
حزو منابع درجه اول نیست در صورتی که بتونید دروس اصلی تر رو مطالعه کنید برای این درس که کلا یکی دوسوال ممکنه داشته باشه، اماده میشید 

با آرزوی موفقیت 
کیهان 
ارشد و دکتری روانشناسی
مهدي
|
1394/02/28 - 19:38
0
0
سلام اگه جزوه باليني شما رو خوب بخونيم خدايش به نظرتون چند درصد ميزنيم ؟
پاسخ ها
کــــیـــهـــان
|
1394/02/28 - 22:19
سلام مهدی
60 تا 90 درصد انشالابا آرزوی موفقیت 
کیهان 
ارشد و دکتری روانشناسی
جمشیدیان اکبر
|
1394/03/14 - 17:34
0
0
عرض سلام وخسته نباشید.برای کنکورارشدسراسری۹۴دراسیب شناسی چه منابعی رابایدمطالعه کرد.محبت کنیدکامل راهنمایی کنید
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/03/16 - 12:37
جناب جمشیدیان گرامی 
همانطور که ملاحظه می‌کنید نیاز به مطالعه این مطالب هست: 
 1. سلیگمن یا هالجین 
 2. کاپلان 1 تا 3 
 3. دادستان 
 4. ساراسون 
 5. میلانی فر 
 6. سیف نراقی و نادری 
 7. افروز 
 8. DSM5

با آرزوی موفقیت 
گروه آموزشی کیهان 
ارشد و دکتری روانشناسی
لیلی
|
1394/03/14 - 20:32
0
0
با سلام هنوز می تونیم از تخفیف نمایشگاه استفاده کنم
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/03/16 - 12:30
سلام لیلی تخفیف نمایشگاه تا 10 خردادماه تمدید شده بود
با کلینیک مطرح کنید 

موفق باشید 
گروه آموزشی کیهان 
ارشد و دکتری روانشناسی
امیدوار
|
1394/03/17 - 02:52
0
0
سلام برای درس مرضی سلیگمن و کابلان و جزوه ی DSM5 شما ایا کافی است؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/03/19 - 10:19
سلام بر شما، به علاوه کتاب های مرجع درس استثنایی یا خلاصه کیهان از اون ها، بله.

موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
شيرين حسابي
|
1394/03/17 - 15:05
0
1
با سلام،دانشجو ترم ٦ حسابداري هستم،ميخوام برا ارشد روانشناسي شركت كنم،علاقه بسيار زيادي دارم به رونشناسي،ممكنه راهنماييم كنيد بايد از كي و چه كناب هايي شروع كنم؟؟؟؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/03/19 - 13:54
سلام دوست عزیز، این سوالات را لطفا در مشاوره اولیه رایگان تلفنی یا حضوری از رتبه های برتر کیهان بپرسید. به این ترتیب می توانید کامل ترین، دقیق ترین و سریع ترین جواب ها رو بگیرید. شماره تماس: 66475618 الی 20

موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
فاطمه
|
1394/03/23 - 19:04
0
0
سلام خسته نباشید.من کتاب روانشناسی مرضی کودک خریدم مولفش دکتر ارج مش این هم جزو منابع وزارت علوم بالینی است؟؟؟؟؟؟؟؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/03/24 - 12:42
سلام فاطمه
من اسم این کتابی که خریداری کردین رو نشنیدم و جزو منابع کنکور نیست، منابع مرضی رو از این لینک میتونین ببینین:
http://kayhanravan.ir/fa/manabe2.aspx

 
موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
ولی الله
|
1394/03/25 - 13:53
0
0
با عرض سلام و خسته نباشید آیا نیازی است کتابهای آسیب و DSMگنجی راهم بخونیم با وجود داشتن جزوات کیهان
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/03/26 - 18:31
سلام دوست گرامی
خیر، خارج از جزوات کیهان، هر کتابی لازم بشه خود گروه آموزشی کیهان معرفی میکنه، در حال حاضر در کنار جزوات 95 کیهان، برای هیچ درسی نیاز جدی به مطالعه هیچ منبع دیگه ای نیست.

موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
نگار
|
1394/04/03 - 15:17
1
0
سلام من میخوام برای دولتی بالینی بخونم فقط چیزیکه به من گفتن اینه که با اینکه هیلگارد جزمنابع نیست ولی اگه بخونم خیلی درک بهتری پیدا میکنم بخصوص برای درسی مثل روانشناسی بالینی شما هم اینو تایید میکنید؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/04/04 - 17:33
سلام نگار

کتاب هیلگارد با زبان ساده خیلی خوب همه موضوعات روانشناسی رو مورد بررسی قرار داده و اطلاعات جامع و خیلی خوبی رو در اختیارتون میذاره، اگه تغییر رشته ای هستین و وقت دارین پیشنهاد میکنیم حتما حتما بخونینش، بسیار کمک کننده هست :)

موفق باشید
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
ندا
|
1394/04/05 - 23:01
0
0
سلام خسته نباشید.من تغییر رشته ای هستم.میخواستم ببینم اگه جزوه های شمارو تهیه کنم و بخونم کافیه یا منابع اصلی رو هم باید مطالعه کنم؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/04/06 - 09:51
سلام ندا

ما معمولا توصیه می کنیم فقط روی جزوه ها به خوبی تسلط پیدا کنید، ولی برای اینکه اطمینان بیشتری پیدا کنید میتونید با دفتر گروه آموزشی تماس بگیرید :)

موفق باشید
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
گلی
|
1394/04/09 - 02:59
0
0
باسلام میخواستم بدونم اگه فقط جزوه های شمارو مطالعه کنم میتونم رتبه زیر 50 بیارم ؟؟یا حتما باید منابع اصلیم خوند؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/04/09 - 11:49
سلام گلی

دوست عزیز کاری که مشاورهای ما انجام میدن تمرکز روی جزوات هست، اما بستگی به عادات مطالعاتی خود شما هم داره.

موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی

محدثه
|
1394/04/10 - 00:34
0
2
سلام. ببخشید یه سوال!!!!! یعنی کتاب های احساس و ادراک و یا یادگیری از منابع ارشد نیستن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ استاد ما الکی گفت ؟ :"(
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/04/10 - 10:47
سلام دوست عزیز

خیر این کتابا جزو منابع نیستن :)

موفق باشید
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
ناشناس
|
1394/04/10 - 00:42
0
1
سلام. واقعا ممنون ک به سوالا جواب میدید. میگم ما که ترم دوم هستیم از الان آینده نگری برا ارشد داریم.. از الان بیایم جزوه های شمارو بگیریم یا نه کتابارو بخونیم فعلا و همون سال کنکور ارشد بیایم سراغ شما؟ :)
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/04/10 - 10:40
سلام دوست عزیز

جزوات هر سال تغییر میکنن و متناسب با کنکور، به روز میشن. ضمن این که الان جزوه به کارتون نمیاد. بهتره الان کتاب های اصلی رشتتون رو مطالعه کنید و مطالعه ی آزاد داشته باشید :)

موفق باشید
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
آسیه
|
1394/04/16 - 14:45
0
1
سلام. من تغییر رشته ای هستم و آنقدر وقت ندارم که ابتدا منابع اصلی برای هر درس رو بخونم بعد سراغ جزوات کیهان بروم و می خواهم صددر صد کنکور امسال قبول شوم.سوالم اینه که اگه برای هر درس فقط جزوات کیهان را خوب بخونم می تونم نتیجه مطلوب را که همان قبولی در روزانه یا شبانه است ر, بدست بیاورم؟ لطفا راهنمایی کنید.
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/04/16 - 21:06
سلام آسیه

تجربه به ما نشون داده که این امکان وجود داره، البته تغییر رشته ای ها باید اول یه آشنایی با مطالب روانشناسی داشته باشن(با خوندن چنتا از منابع اصلی) اما در کل پاسخ شما "بله" هست. با دفتر گروه آموزشی تماس بگیرید و پاسخ دقیقتر رو از مشاوران ما بگیرید، به خوبی راهنماییتون میکنن :)

موفق باشید
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
داوطلب
|
1394/04/18 - 17:41
0
0
ببخشید کی جزوه ها ی ارشد علوم را با قیمتشون می ذارید رو لیست کیهان؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/04/20 - 09:51
سلام دوست عزیز

به این لینک مراجعه کنید:
http://kayhanravan.ir/fa/jozveh.aspx

موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
ریحانه
|
1394/04/19 - 05:39
0
0
با سلام و تشکر از پاسخ گویی شما - سوالم در مورد آسیب شناسی هست، با توجه به اینکه در منابع اومده DSM5 آیا تسلط رو DSM4 هم لازمه؟ یا همون 5 کافیه؟ - می دونم جزوه بر اساس 4 نوشته شده و بعد یه جزوه مجزا تغییرات 5 رو بررسی کرده - ولی مثلا منه نوعی که تغییر رشته ای هستم ترجیح میدم اگر فقط 5 مد نظر باشه، از همون ابتدا 5 رو بخونم و روش تسلط پیدا (کلا 4 رو بزارم کنار) مگر این که هنوز دید طراحان تمرکز هم بر 5 و هم بر تفاوت 4و 5 باشه - و یک سوال دیگه این که برای DSM5 چه منبع جامع و خوبی رو معرفی میکنید (کتاب)؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/04/20 - 10:10
سلام ریحانه

میتونین فقط DSM5 رو مطالعه کنید اما کاری که ما در کیهان انجام میدیم کار ساده تری هست، انتشارات ارجمند کتاب های خوبی در این زمینه داره(DSM5) تعدادشون هم کم نیست :)

موفق باشید
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی

ریحانه
|
1394/05/16 - 02:52
سلام و ممنون از پاسخ شما در مورد سوالم با خوندن سایر دروس به این نتیجه رسیدم که تقریبا همه منابع از جمله کودکان استثنایی، هیلگارد و .... همگی بر اساس همون DSM 4 هست، در نتیجه، در تصدیق پاسخ و روش شما و با توجه به همپوشانی مطالب در دروس محتلف ( البته با فرض منابع پیشنهادی)، تمرکز روی DSM 4 و تغییرات DSM 5 واقعا، بهتره به نظرم اگر سایرین هم مثل من (خصوصا تغییر رشته ای ها) به این سوال برخوردن این نکته رو در نظر بگیرن. باز هم تشکر از پاسخ شما
شادی
|
1394/04/20 - 14:51
0
0
سلام. من کارشناسی رو در رشته ی میکروبیولوژی به پایان رسوندم و برای ارشد تصمیم دارم روانشناسی بالینی رو ادامه بدم به دلیل علاقه، فرصت زیادی ندارم به نظر شما این منابع برای من کفایت میکنه؟ به دلیل کمبود وقت از خلاصه استفاده نکنم؟ چون رشتم چیزه دیگری بوده عرض میکنم!
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/04/21 - 13:14
سلام شادی

ما معمولا به تغییر رشته ای هامون توصیه میکنیم برای هر درس یکی از منابع اصلیش رو مطالعه کنن و بعد روی جزوات تمرکز کنن و حسابی مسلط بشن، البته خلاصه خوانی(منظور همان خواندن جزوه هست) یه سری معایبی هم داره، اینکه ممکنه 30درصد مطالب رو نخونن اما میتونن روی 70 درصد مطالب تسلط کامل پیدا کنن.

موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
امانی
|
1394/04/21 - 13:55
1
0
سلام من رشته علوم اجتماعی هستم میخوام روانشتاسی بالینی امتحان بدم . به نظرتون اگه از مرداد ماه شروع کنم موفق میشم
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/04/21 - 14:33
سلام دوست عزیز

بله چرا که نه! فقط انتخاب "منابع مناسب" و "برنامه ریزی صحیح" خیلی مهم هست. زودتر شروع کنید، انشاالله که موفق میشید :)

موفق باشید
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
شهاب
|
1394/04/21 - 14:16
0
0
سلام خسته نباشید من خیلی حاها دیدم که کتابای دکتر گنجی در درس اسیب شناسی روانی و کودکان استثنائی منبع بودن ، ایا کتابای ایشون واقعا از منابع هستن؟ چون در لیست شما نبودن
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/04/22 - 09:59
سلام شهاب

شخص دکتر گنجی و انتشارات ساوالان از بزرگان و بزرگواران روانشناسی در کشور ما هستند و کتاب ایشون هم میتونه در این زمینه مورد استفاده قرار بگیره. البته ما فعلا کتاب های معرفی شده رو مورد استفاده قرار میدیم.

موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
فاتح
|
1394/04/21 - 19:10
0
0
پروانه تخصصی اشتغال، برای آن دسته از اکه دارای مدرک کارشناسی نامرتبط هستند، پس از شرکت در آزمون علمی - حرفه ای و کسب نمره ی قبولی، صادر خواهد شد. آن دسته از اعضای سازمان که دارای مدرک دکتری در یکی از رشته های روان شناسی یا مشاوره هستند، حتی در صورت نامرتبط بودن مدارک کارشناسی و کارشناسی ارشد، نیاز به شرکت در این آزمون ندارند.
سلام
|
1394/04/22 - 15:37
0
0
من که همه جای سایت گشتم نفهمیدم باید چه طوری پکیج بالینی بخرم از کجا باید سفارش بدم؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/04/23 - 12:09
سلام دوست عزیز

باید با این شماره ها تماس بگیرید و سفارش بدید:
021-66475618
021-66475619
021-66475620

امکان ارسال رایگان وجود داره.

موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
فائزه
|
1394/04/28 - 16:31
0
0
سلام ممنون از سایت خوبتون من ی سوال برام پیش اومده دستنامه کاپلان ک بر اساس دی اس ام 5 هست جزو منابع معرفی شده، اما من لزوم خوندن دی اس ام 4 رو نمیدونم، مگه تغییر نکرده چرا باید بخونیمش، اونم اون کتابو با اون حجم، ممنون میشم جواب بدین
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/04/29 - 18:50
سلام فائزه

دوست عزیز از اونجایی که کتاب مورد تاییدی برای آسیب شناسی بر مبنای DSM5 هنوز سراغ نداریم، کتاب های معتبر قبلی بر مبنای DSM4 رو معرفی میکنیم و بخش هایی که به طور خاص طبقه بندی DSM4 رو در برمیگیره، با طبقه بندی های DSM5 جایگزین میکنیم.

موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
علی
|
1394/05/03 - 20:37
0
0
سلام حقیقت داره فیرس تغییرکرده من چاپ 90 دارم
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/05/03 - 23:02
سلام علی

بله ویراست جدید فیرس اومده ولی به لحاظ محتوایی تغییرات آنچنان فاحشی با چاپ های قبلی نداره.

موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
ناشناس
|
1394/05/04 - 22:04
0
0
با سلام وتشکر ازسایت وگروه خوب ودلسوزتون چند تاسوال راجع به منابع درس مرضی داشتم 1)کتاب سلیگمن براساسdsm5 چاپ میشه ایا :) 2)جلد دوم کتاب هالجین شامل چ فصلایی هس واینکه اونم واس کنکور لازمه یا جلد یکش کافیه؟ 3)کاپلان باترجمه رضاعی یاپورافکاری به بازار اومده 4)در اخرم کدوم فصلا از کدوم جلدای کاپلانو باید خوند ممنون میشم به این سوالام جواب بدید «موفق وشاد باشین»
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/05/05 - 15:14
سلام دوست عزیز

1- متاسفانه اطلاعی ندارم.
2- فصل هاش شامل اختلالات جنسی، اختلالات خلقی، اسکیزوفرنی، شخصیت، اختلالات مرتبط با رشد،... هست. هر دو جلدش لازمه خونده بشه.
3- کاپلان بر اساس DSM5 تا جایی که من میدونم با ترجمه دکتر گنجی به بازار اومده.
4- اگر با مشاورای کیهان برنامه ریزی میکنید، بهتون میگن چون کار زمانبری هست :)

موفق باشید
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
بهار
|
1394/05/06 - 02:17
0
0
سلام وعرض ادب.دانشجوی کارشناسی روانشناسی عمومی دانشگاه ازاد بامعدل بالای19 هستم واسه ترم مهر11 واحدم مونده.میخوام روانشناسی بالینی دولتی تهران قبول شم.بنظرشما زمانم کم نیست؟مطالعه م باکیفیته اما کندمیخونم اونچه که منو دلسرد میکنه تعداد زیاد منابع هست ممنون میشم نظرتونو بفرمایین.باتشکر
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/05/07 - 01:37
سلام بهار منابع خب زیاد هستن، باید برنامه ریزی دقیق و سرعت مطالعه ی بالا داشته باشید. حالا که تغییر رشته ای نیستید چه اصراری دارید منابع بخونید؟ البته یه احتمالی هم وجود داره که کنکور عقب بیفته، این قضیه ممکنه وقت بیشتری بهتون بده. میتونید از امکان مشاوره رایگان گروه آموزشی ما استفاده کنید تماس بگیرید سوالتونو بپرسید :) ۰۲۱-۶۶۴۷۵۶۱۸ الی ۲۰ موفق باشید گروه آموزشی کیهان ارشد و دکتری روانشناسی
SAHAR
|
1394/05/08 - 01:28
0
0
سلام خسته نباشید لطفا از مشاوراتون بپرسید که درس مرضی کودکان کتابایی که معرفی کردند کدومشون بر اساس دی اس ام 4 و کدوم بر اساس دی اس ام 5 هستن
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/05/10 - 20:34
سلام سحر

فقط کتاب خلاصه روانپزشکی کاپلان بر اساس DSM5 به تازگی چاپ شده(بر اساس DSM4 ترجمه دکتر رضاعی بوده).

موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
بهنام
|
1394/05/08 - 18:48
0
1
سلام عددهایی که در درس روانشناسی رشد مثل اینکه بچه ها در ۴ ماهگی غان وغون می کنند مهم هستند یا نه؟؟؟؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/05/11 - 00:50
سلام بهنام

تو درس روانشناسی رشد، از این عدد ها زیاد هست که بعضی از اونا مهم هست، بعضی نیست. این ها رو میتونین به طور دقیقتر از خود مشاور ها بپرسید. ولی این یک موردی که پرسیدید، بهتره که خونده بشه.

موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
معصومه
|
1394/05/08 - 21:14
0
0
سلام من فارغ التحصیل رشته ی کتابداری هستم..اما بنابه دلایلی مجبور شدم این رشته رو ادامه بدم..هدف و علاقه م به شدت رشته ی روانشناسی بود...الان تصمیم گرفتم برم دنبال علاقه ام و تو این رشته تحصیل کنم.اول تصمیم گرفتم کنکور سراسری بدم.. چون دوست داشتم چهار سال از کلاسای این رشته استفاده کنم..اما بعد پشیمون شدم..و میخوام تو کنکور ارشد شرکت کنم...شما چه پیشنهادی میدین؟ میتونم از پسش بربیام؟؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/05/10 - 21:15
سلام معصومه

دوست عزیز خیلی خوشحالیم که تصمیم به این خوبی گرفتید، تغییر رشته ای ها تو ارشد روانشناسی خیلی زیادن! شما فقط نیاز به انتخاب صحیح کتاب ها یا جزوه ها و برنامه ریزی صحیح دارید. اگر تلاش کنید چرا از پسش بر نیاید؟!

موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
sima
|
1394/05/18 - 21:39
0
0
باسلام برای تهیه جزوات باید هزینه ارسالی که براساس تعداد کتب دادین همراه با هزینه کتاب ارسال بشه؟وزمان تحویل کتب از پست باید پول پست پرداخت بشه
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/05/19 - 09:20
سلام سیما

بله دوست عزیز، روال کار این هست که شما هزینه کتاب ها و هزینه پست رو اول پرداخت میفرمایید و بعد براتون ارسال میشه، برای هماهنگی بیشتر میتونید تماس بگیرید و قبل از پرداخت هزینه، هماهنگی لازم رو انجام بدید :)

02166475618 الی 20

موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
سمیه
|
1394/05/20 - 19:06
0
0
سلام وعرض ادب خدمت شما من رشته کارشناسی مدیریت دارم وارشد مدیریتم رو دارم تموم میکنم میخواستم بدونم امکانش هست ارشد بالینی رو هم بخونم
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/05/21 - 10:22
سلام سمیه

تا جایی که ما میدونیم امکانش وجود داره که دوتا مدرک ارشد بگیرین ولی یکیش باید شبانه باشه، در دوره های روزانه یک بار میتونید شرکت کنید :)

موفق باشید
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
یکتا
|
1394/05/21 - 11:52
0
0
سلام،من ترم 5 پرستاریم، دانشگاه سراسری درس میخونم.جسارتا چندتا سوال از خدمتتون داشتم،ممنون میشم اگه راهنماییم کنید. آیا مجاز به تحصیل در کارشناسی ارشد روانشناسی البته منظورم همه ی گرایشاست،هستم؟ آیا میتونم همزمان با دوران طرحم در مقطع ارشد تحصیل کنم؟ آیا با مدرک ارشد روانشناسی مجوز مطب برای من که مدرک کارشناسی نامرتبط دارم صادر خواهد شد؟ شانس قبولی برای من که دانشجوی پرستاریم در دانشگاه های دولتی درچه حد؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/05/21 - 14:26
سلام یکتا

بله مجاز هستید.
من اطلاعی از شرایط دوره ی طرح پرستاری ندارم متاسفانه :(
فقط با مدرک ارشد روانشناسی مجوز مطب نمیتونید بگیرید.
شانس قبولی برای کسانی که وقت و انرژی بذارن و برنامه ریزی مناسبی داشته باشن، بالا هست.
برای اطلاعات دقیقتر میتونید تماس بگیرید با دفتر گروه آموزشی کیهان:
02166475618 الی 20

موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
فاتح
|
1394/05/22 - 15:38
0
0
یکتا اگر بخواهی با کارشناسی نامرتبط کلینیک بزنی سازمان روانشناسی یک امتحان علمی - حرفه ای از شما می گیرند . بعد میتونی کلینیک بزنی و نیازی به دکتری نداره. اگر هم دکتری بگیری نیازیبه دادن این امتحان نخواهد بود. تو سایت نظام روانشناسی نوشته شده.
علیرضا
|
1394/05/22 - 15:42
0
0
سلام.من کارشناسی هنر خوندم ، میخوام ارشد روانشناسی بالینی بخونم و خدا بخواد بعدش دکترا.میخواستم بدونم مدرک کارشناسی نامرتبط مشکلی ایجاد نمیکنه ومن میتوانم از مدرک ارشد وی دکترا برای کار استفاده کنم.مرسی
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/05/24 - 10:44
سلام علیرضا

من پاسخ کامنت قبلیت رو دادم که الان دیدم کامل نبود سوالتون.
با مدرک کارشناسی ارشد به علاوه دکتری روانشناسی هیچ مشکلی برای کار براتون پیش نخواهد اومد :)

آرزوی موفقیت داریم برای تازه وارد ها :)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
fateh
|
1394/05/22 - 15:43
0
0
خانم یکتا و دیگر عزیزان پروانه تخصصی اشتغال، برای آن دسته از افرادی که دارای مدرک کارشناسی نامرتبط هستند، پس از شرکت در آزمون علمی - حرفه ای و کسب نمره ی قبولی، صادر خواهد شد. آن دسته از اعضای سازمان که دارای مدرک دکتری در یکی از رشته های روان شناسی یا مشاوره هستند، حتی در صورت نامرتبط بودن مدارک کارشناسی و کارشناسی ارشد، نیاز به شرکت در این آزمون ندارند.
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/05/24 - 10:34
سلام فاتح

ممنونیم از توضیحاتت :)

موفق باشید
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
علیرضا
|
1394/05/22 - 15:57
0
0
سلام.من کارشناسی هنر خوندم اگر در مقطع ارشد ودکترا روانشناسی ادامه تحصیل دهم آیا میتوانم از مدرک روانشناسیم استفاده کنم برای کار.مدرک کارشناسی نامرتبط مشکلی ایجاد نمیکنه. مرسی
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/05/24 - 10:41
سلام علیرضا

اگر بخواید کار درمانی کنید، با یک مدرک روانشناسی امکان گرفتن مجوز رو ندارید، باید حداقل دو مدرک داشته باشید.

موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
سارا
|
1394/05/23 - 23:22
0
0
سلام من ترم ۳ کارشناسی فلسفه و حکمت اسلامی هستم ک قصد دارم حتما رشته روانشناسی بالینی رو برای مقطع ارشد انتخاب کنم میخوام بدونم خوبه الان ک تقریبا ۲ سال و اندی تا کنکور فاصله دارم جزوات شما رو بخونم یا اینکه مستقیما از خود کتب استفاده کنم؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/05/24 - 11:12
سلام سارا

خوندن جزوات از الان برای شما فایده ای نداره، اگر الان میخواید مطالعه داشته باشید، میتونید کتاب یا مقاله بخونید و با رشته آشنایی پیدا کنید.
خوندن جزوات رو بذارید برای نزدیک کنکور.

موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
آسیه
|
1394/05/24 - 16:20
0
0
سلام. کتاب مرجع"خلاصه روانپزشکی کاپلان بر اساس DSM5" همان کتابی است که در کتابفروشی ها تحت عنوان "راهنماي تشخیصی و آماري اختلالهاي روانیDSM5" می باشد؟یعنی اگر بخوام خلاصه روانپزشکی کاپلان براساس DSM5 رو بخرم همین کتابی که نام بردم را باید بخرم؟ سوال دوم: کتاب خلاصه روانپزشکی کاپلان و سادوک 3 جلدی چه تفاوتی با خلاصه روانپزشکی کاپلان بر اساس DSM5 دارد؟ سوال سوم: در منابع گفته شده که گزیده ای از جلدهای 1و3 باید خوانده شود، میشه لطف کنید نام بخش ها ( فصل هایی) که از این دو جلد باید خونده بشه رو نام ببرید؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/05/25 - 09:47