.
hed

منابع ارشد روانشناسی کنکور روانشناسی 1400

گرایش‌های بالینی و عمومی

وزارت علوم

دروس لازم برای قبولی در رشته روانشناسی را از رتبه های تک رقمی کنکور کارشناسی ارشد و دکتری روانشناسی بالینی دانشگاه تهران و شهیدبهشتی بشنوید

به وبسایت گروه آموزشی کیهان، اولین، بزرگترین و تخصصی‌ترین مرجع تخصصی کنکور کارشناسی ارشد و دکتری روان‌شناسی خوش آمدید. ما، رتبه های تک‌رقمی روانشناسی دانشگاه تهران و شهیدبهشتی، بر اساس تجربه‌ای که در کنکور خودمان و سالهای گذشته کسب کرده‌ایم، جامع‌ترین و اصلی‌ترین منابع کنکور رو بهتون معرفی کنیم، شما رو با جزوات خلاصه و مطمئن تمام این منابع آشنا کنیم و در مسیر موفقیت در آزمون کارشناسی ارشد روانشناسی همراه‌تون باشیم. 
 
منابع معرفی شده در این صفحه (با بیش از هفتصدهزار بازدید) از سال 91 تا کنون منبع اصلی مطالعاتی هزاران داوطلب کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی بوده است. این منابع، امسال بعد از اعمال آخرین تغییرات لازم بر اساس سوالات کنکور به روز رسانی شده و مورد تایید و استفاده‌ی بسیاری از رتبه‌های تک‌رقمی کنکور‌ ارشد روانشناسی، از جمله دوستان زیر بوده است. 

 

رتبه برتر کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی  
امیرهمایون حلاجیان، رتبه 2 بالینی

    

الهه مولایی، رتبه 6 بالینی

      سمانه ابراهیم نژاد رتبه 7 بالینی       
 

دروس ارشد روانشناسی بالینی و عمومی

در گرایش‌های بالینی و عمومی کنکور ارشد روانشناسی، دروس زیر مورد امتحان قرار می‌گیرند:

1- روانشناسی بالینی (فقط برای متقاضیان گرایش بالینی)
2- روانشناسی رشد
3- زبان تخصصی روانشناسی
4- روانشناسی مرضی (آسیب شناسی روانی) و کودکان استثنایی
5- آمار و روش تحقیق در روانشناسی
6- روانشناسی فیزیولوژیک و انگیزش و هیجان
7- علم النفس از دیدگاه دانشمندان اسلامی
8- روانشناسی عمومی (فقط برای داوطلبان گرایش عمومی)

از این دروس، موارد 1 تا 7 مختص داوطلبان گرایش بالینی است و متقاضیان شرکت در گرایش روانشناسی عمومی، کافی است به دروس 2 تا 8 پاسخ دهند. همانطور که ملاحظه می‌کنید، دروس 2 تا 7 بین هر دو گرایش عمومی و بالینی مشترک است. 

 


منابع ارشد روانشناسی بالینی و عمومی

1- متون تخصصی روانشناسی به زبان انگلیسی ضریب 2
✍🏻به قلم: دکتر صادق فلاح (رتبه 8 و 17 ارشد و دکتری)، امیرهمایون حلاجیان (رتبه 2 بالینی) و سمانه ابراهیم نژاد (رتبه 7 بالینی)

 • معرفی: این درس اولین درسی است که در دفترچه کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی با آن مواجه خواهید شد و بیشترین تعداد سوالات را دارد. درس زبان با ضریب 2 یکی از مهم ترین دروس رشته روانشناسی و از تاثیرگذارترین دروس بر رتبه شما در این آزمون است. میانگین درصد رتبه‌های دو رقمی ارشد بالینی در این درس غالباً حدود 55 درصد است، پس اگر قصد کسب رتبه دورقمی در کنکور ارشد روانشناسی بالینی یا روانشناسی عمومی دارید، به هیچ وجه نباید این درس را حذف کنید. از این درس 30 سوال در قالب 5 یا 6 متن طراحی میشود. شما باید با توجه به متن داده شده و درک آن به این سوالات پاسخ دهید، بنابراین همانطور که متوجه شدید، برای کسب درصد بالا در این درس فقط نیاز به ارتقای مهارتهای درک متون انگلیسی دارید. به همین منظور لازم است که علاوه بر دانستن لغات تخصصی رشته روانشناسی، برای تقویت مهارت های عمومی درک مطلب برنامه ریزی کنید. سوالاتی که از درس زبان  در کنکور ارشد روانشناسی مطرح می شوند منبع خاصی ندارند. درواقع  اینگونه نیست که شما دقیقا شبیه متون کنکور را در کتابی ببنید اما کتبی وجود دارند که می‌توانند شما را زمینه پاسخ گویی به سوالات زبان توانمند سازند. کتاب هایی مختلفی در این درس در دسترس هستند از جمله لیندا لیل، کیانوش هاشمیان و طالب زاده. اما پیشنهاد اولیه ما کتاب زبان تخصصی روانشناسی تالیف یحیی سیدمحمدی از نشر روان/ارسباران است علت ترجیح این کتاب بر دیگر کتاب ها این است که این کتاب مختصر است، ترجمه ای روان دارد، تالیف یکی از پرکارترین مترجمین کتاب های روانشناسی در کشور است. اما این دلیل نمی شود که کتاب های دیگر "بد" یا "بلااستفاده" باشند. پس از خواندن این کتاب و تسلط بر آن می توانید به سراغ سوالات این درس در 10 سال گذشته بروید و مهارت های خود را با پاسخ دهی به سوالات کنکور و تحلیل آنها تثبیت کنید. نقطه شروع داوطلبان مختلف در مورد این درس ممکن است طیف وسیعی از 0 تا 80 درصد را در برگیرد. برای اینکه از روند مطالعاتی متناسب با شرایط خودتان آگاه شوید پیشنهاد ما این است که از جلسات مشاوره تخصصی استفاده کنید تا در آنجا مشاوران ما شما را با جزئیات در این مورد راهنمایی کنند.
 • منابع زبان:

2- روانشناسی رشد ضریب 2

✍🏻به قلم: دکتر احسان نیک‌منش (مدرس این درس)، الهه مولایی (رتبه 6 بالینی)، سمانه ابراهیم نژاد (رتبه 7 بالینی)

 • معرفی: درس روانشناسی رشد در کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی شامل 20 سوال با ضریب 2 می شود. مباحث درس روانشناسی رشد به دو بخش کلی تقسیم می شوند: 1، مراحل رشد؛ منبع این مطالب، کتاب لورا برک (2 جلد) است و 2، نظریات رشد. منابع این بخش کتاب های نظریه های روانشناسی رشد ویلیام کرین و همچنین کتاب های ژنیتک دکتر منصور و دادستان است که لیست این کتاب ها را به همراه سایر کتب منبع دیگر دروس، در جدول پایین صفحه یکجا ملاحظه می کنید. بخش نظریات که اهمیت بیشتری نسبت به بخش مراحل دارد شامل نظریات رشدی نظریه پردازان بزرگی نظیر فروید، پیاژه، اریکسون، کلبرگ، گزل، والن و بالبی است و بخش مراحل به جزییات مراحل رشد انسان از مرحله جنینی تا پیری می پردازد. با توجه به اینکه درس روانشناسی رشد نسبت به دروس آسیب شناسی روانی (روانشناسی مرضی) و روانشناسی بالینی درس روان تر و ساده تری است، شانس اینکه با یک مطالعه دقیق و عمیق بتوانید در این درس به درصد بالایی برسید بسیار زیاد است. تنها چالش دستیابی به درصد بالا در این درس تعداد زیاد صفحات منابع آن و صرف زمان بسیار زیاد برای تسلط بر این منابع است. به طوری که منابع اصلی این درس چیزی حدود 3000 صفحه مطلب است ! که اصلاً پیشنهاد نمیکنیم به فکر حذف منابع باشید چرا که هر فصلی از هر کتابی می توانند امسال مورد توجه خاص طراحان قرار گیرد. پیشنهاد ما برای مطالعه درس رشد در ابتدا روزنامه وار خوانی یکی از کتب روانشناسی رشد لورا برک یا نظریه های رشد کرین و سپس چندین دور مطالعه جزوه روانشناسی رشد کیهان است. با این شیوه شما می توانید در زمان محدود با مرور چند باره مطالب رشد در این درس به تسلط بالا برسید.
 • درصد رتبه‌های تک‌رقمی:
  • دامنه: 42 تا 89
  • میانگین: 70
 • منابع روانشناسی رشد:
  • روانشناسی رشد - لورا برک - ترجمه سیدمحمدی - جلد 1 و 2
  • نظریه های روانشناسی رشد - ویلیام کرِین - ترجمه یحیی سیدمحمدی - انتشارات رشد 
  • روانشناسی ژنتیک - محمود منصور (جلد اول) و پریرخ دادستان (جلد دوم) - انتشارات سمت
  • و ... (لیست کامل منابع اصلی این درس و سایر دروس را در انتهای این صفحه دریافت کنید)
  دانلود رایگان قصل نظریه یادگیری اجتماعی بندورا از جزوه روانشناسی رشد کیهان (کلیک کنید)

3- روانشناسی بالینی ضریب 3

✍🏻به قلم: امیرهمایون حلاجیان (رتبه 2 بالینی)، الهه مولایی (رتبه 6 بالینی)، سمانه ابراهیم نژاد (رتبه 7 بالینی)

 • معرفی: این درس مهم ترین درس کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی گرایش بالینی با ضریب 3 است. ​​تنها داوطلبان گرایش بالینی لازم است این درس را برای کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی مطالعه کنند. پس اگر قاطعانه تصمیم‌ گرفته‌اید که در گرایش عمومی کنکور روانشناسی شرکت کنید دور این درس را خط بکشید. اما برای داوطلبان گرایش بالینی باید عرض کنیم که این درس مهم‌ترین درس گرایش‌شان است که ضریب 3 دارد! این موضوع توضیحات مهم بیشتری دارد که در مشاوره رایگان تلفنی به داوطلبان ارائه میدهیم: برای مشاوره رایگان کلیک کنید.  از این درس در کنکور سراسری کارشناسی ارشد روانشناسی 20 سوال می‌آید. پاسخ حدود 12-10 سوال در منابع ذکر شده خود درس بالینی قابل ردیابی هستند و بقیه سوالات به وسیله شم‌ّ بالینی و همچنین مطالب دروس روانشناسی مرضی و روانشناسی رشد قابل پاسخ‌دهی هستند. در واقع از درس روانشناسی رشد و مرضی هم در این درس سوال می‌آید.
 • درصد رتبه‌های تک‌رقمی:
  • دامنه: 43 تا 59
  • میانگین: 51
 • منابع روانشناسی بالینی:
  • روانشناسی بالینی فیرس - ترجمه فیروز بخت - انتشارات رشد 
  • روانشناسی بالینی جرالد پی کرامر 
  • نظریه های روان درمانی پروچاسکا و نورکراس - ترجمه سیدمحمدی - انتشارات رشد
  • اصول مصاحبه بالینی بر اساس DSM -5 - اتمر و اتمر - انتشارات ارجمند
  • و ... (لیست کامل منابع اصلی این درس و سایر دروس را در انتهای این صفحه دریافت کنید)
 • دانلود رایگان 2 فصل از جزوه روانشناسی بالینی کیهان (رتبه های برتر شهیدبهشتی و تهران)

4- روانشناسی مرضی (آسیب شناسی روانی) و کودکان استثنائی ضریب 2

✍🏻به قلم: دکتر صادق فلاح (رتبه 8 و 17 ارشد و دکتری)، امیرهمایون حلاجیان (رتبه 2 بالینی) و سمانه ابراهیم نژاد (رتبه 7 بالینی)
 • معرفی: عنوان این درس در واقع ادغام دو درس آسیب شناسی روانی و کودکان استثنایی است. این درس شامل 20 سوال با ضریب 2 است. درس روانشناسی مرضی و کودکان استثنایی به دلیل داشتن منابع گوناگون پر حجم ترین، جذاب ترین و به زعم ما مهم ترین درس کنکور روانشناسی ( در حد بالینی) است. هر ساله حداقل نیمی از سوالات این درس از منابع مربوط به کودکان استثنایی طرح می شوند بنابراین اگر قصد کسب درصد بالای 50 در این درس را دارید لازم است که در مسیر مطالعاتی تان به هر دو بخش اهمیت یکسانی بدهید. محتوای این درس شامل اختلالات روانشناختی انسان از دوران کودکی تا پیری است. در این راستا لازم است پس از شناخت دقیق هر اختلال، ملاک های تشخیصی، تشخیص های افتراقی، سبب شناسی اختلال و درمان های مختلف آن را بدانید. برای رسیدن به درصد بالای 60 نیاز دارید به بیشتر منابع بالا تسلط پیدا کنید، اما از زیاد بودن منابع این درس هراسان نباشید، چرا که همپوشانی بین این منابع نسبتاً زیاد است و بعد از تسلط روی یکی از منابع کار برای خواندن منبع بعدی  ساده تر می شود. اگر فرصت کافی برای تسلط بر همه منابع را ندارید پیشنهاد ما مطالعه روزنامه وار آسیب شناسی هالجین و سپس چندین دور مطالعه جزوات آسیب شناسی و کودکان استثنایی کیهان است. این درس پرحجم‌ترین، جذاب‌ترین، و به زعم ما مهمترین درس در کنکور ارشد روانشناسی بالینی است. چرا که منابع گوناگونی دارد و حتی از آن در درس مهم روانشناسی بالینی هم سوال می‌آید.  این درس در کنکور 20 سوال دارد که تقریباً 40-30٪ به مرضی و 70-60٪ به استثنایی مربوط است. پس استثنایی مهم‌تر است. 
 • درصد رتبه‌های تک‌رقمی:
  • دامنه: 47 تا 75
  • میانگین: 56
 • منابع روانشناسی مرضی:
  • خلاصه روانپزشکی - کاپلان و سادوک - ترجمه رضاعی - انتشارات ارجمند - جلد 1، 2 و 3
  • آسیب شناسی روانی - هالجین - ترجمه سیدمحمدی - انتشارات ارسباران - جلد 1 و 2
  • آموزش کودکان استثنائی - سیف نراقی و نادر 
  • روانشناسی کودکان استثنائی - دکتری غلامعلی افروز 
  • و ... (لیست کامل منابع اصلی این درس و سایر دروس را در انتهای این صفحه دریافت کنید)
 • دانلود رایگان 4 فصل از جلد 1 و 2 جزوه آسیب شناسی روانی کیهان
 • دانلود رایگان 3 فصل از جزوه روانشناسی کودکان استثنائی و آسیب شناسی روانی کیهان

5- آمار و روش تحقیق ضریب 1

✍🏻به قلم: دکتر مالک بسطامی (رتبه 9 و 10 ارشد و دکتری و استاد دانشگاه تهران)، امیرهمایون حلاجیان (رتبه 2 بالینی) و سمانه ابراهیم نژاد (رتبه 7 بالینی)
 • معرفی: درس آمار و روش تحقیق در کنکور ارشد متشکل از بیست سوال است که معمولا ده سوال از درس آمار و ده سوال از درس روش تحقیق مطرح می شود. سوالهای آمار معمولا متشکل از دو یا سه سوال آمار توصیفی و هفت یا هشت سوال آمار استنباطی می باشد. در روش تحقیق اما به دلیل گستردگی روش‌های پژوهش از جای جای کتاب روش تحقیق سوال مطرح شده است، با نگاهی دقیقتر به روند سوالات می توان متوجه شد که در سالهای اخیر تعداد سوالات مربوط به روش کیفی افزایش یافته است. در نهایت باید گفت اگر قصد موفقیت در کنکور را دارید و اگر ادامه تحصیل در دکتری برایتان مهم است باید نگاه ویژه ای به این درس داشته باشید.
 • درصد رتبه‌های تک‌رقمی:
  • دامنه: 32 تا 68 
  • میانگین: 59
 • منابع آمار و روش تحقیق:
  • آمار توصیفی و استنباطی در روانشناسی و علوم تربیتی - علی دلاور - انتشارات رشد 
  • روش های تحقیق در روانشناسی - علی دلاور - انتشارات ویرایش
  • روش تحقیق در روانشناسی - سرمد و بازرگان
  • و ... (لیست کامل منابع اصلی این درس و سایر دروس را در انتهای این صفحه دریافت کنید)
 • دانلود رایگان 3 فصل از جزوه آمار و روش تحقیق کیهان

6- علم النفس از دیدگاه داتشمندان اسلامی ضریب 1

✍🏻به قلم: امیرهمایون حلاجیان (رتبه 2 بالینی) و سمانه ابراهیم نژاد (رتبه 7 بالینی)

7- روانشناسی فیزیولوژیک و انگیزش و هیجان ضریب 1

✍🏻به قلم: دکتر صادق فلاح (رتبه 8 و 17 ارشد و دکتری)، امیرهمایون حلاجیان (رتبه 2 بالینی) و سمانه ابراهیم نژاد (رتبه 7 بالینی)
 • معرفی: کتاب فیزیولوژیک و انگیزش و هیجان انتشارات پوران پژوهش تالیف دکتر مرتضی پیری به قدری کتاب خوبی است که عمدتاً از آن به جای کتاب‌های دکتر خداپناهی و در کنار سایر کتب استفاده می‌کنیم. این درس در کنکور 15 سوال دارد که معمولاً 60-50 درصد از انگیزش و هیجان و بقیه از روانشناسی فیزیولوژیک است.
 • درصد رتبه‌های تک‌رقمی:
  • دامنه: 24 تا 69 
  • میانگین: 50
 • منابع روانشناسی فیزیولوژیک:
  • روانشناسی فیزیولوژیک - دکتر کریم خداپناهی - انتشارات سمت 
  • روانشناسی انگیزش و هیجان - دکتر کریم خداپناهی - انتشارات سمت 
  • روانشناسی انگیزش و هیجان - جان مارشال ریو - ترجمه سیدمحمدی
  • و ... (لیست کامل منابع اصلی این درس و سایر دروس را در انتهای این صفحه دریافت کنید)
 • دانلود رایگان 2 فصل از جزوه روانشناسی فیزیولوژیک و انگیزش و هیجان کیهان

8- روانشناسی عمومی ضریب 2
 ✍🏻به قلم: دکتر صادق فلاح (رتبه 8 و 17 ارشد و دکتری)، امیرهمایون حلاجیان (رتبه 2 بالینی و عمومی)
 • معرفی: نکته اول اینکه، این ضریب 2 ای که نوشتیم، برای گرایش عمومی است. یعنی اگر بخواهید در گرایش بالینی شرکت کنید عمومی ضریب 0 دارد و بی اهمیت است. اما اگر برای گرایش عمومی آماده شوید، درس روانشناسی عمومی ضریب 2 دارد. نکته بعد هم اینکه، اینکه کتابی برای درس روانشناسی عمومی بخوانیم یا نخوانیم، و اینکه خود کتاب هیلگارد را بخوانیم یا خلاصه‌اش را، کاملاً به وضعیت شما و میزان زمان در دسترس بستگی دارد. توصیه ما این است که دوستان تغییر رشته‌ای حتماً کتابی برای این درس مطالعه کنند (حتی داوطلبان گرایش بالینی، هرچند سرسری) تا با مباحث روانشناسی به طور کلی آشنا شوند.کتاب هیلگارد در حال حاضر جامع‌ترین کتاب برای توضیح تمام رئوس مهم در رشته روان‌شناسی است، اما خب  کتاب دکتر سیدمحمدی همان مطالب را کمی مختصرتر و البته به شیوایی توضیح داده ند که انتخاب یکی از این دو کتاب به شرایط بستگی دارد. این که تغییر رشته ای هستید یا نه، عمومی می خواهید شرکت کنید یا بالینی یا هر دو، چقدر وقت دارید و ... .
 • درصد رتبه‌های تک‌رقمی:
  • دامنه: 51 تا 60 
  • میانگین: 53
 • منابع روانشناسی عمومی:
  • روانشناسی عمومی هلیگارد و اتکینسون - انتشارات رشد 
  • و ... (لیست کامل منابع اصلی این درس و سایر دروس را در انتهای این صفحه دریافت کنید)
  دانلود رایگان 1 فصل از جزوه روانشناسی عمومی کیهان (رتبه‌های برتر شهیدبهشتی و تهران)
 


فرصتی استثنایی برای مشاوره رایگان

رزرو یک جلسه مشاوره 10 دقیقه ای باکد تخفیف صد در صدی
کد تخفیف
EUV6KBSNU7DP


   

بازار کار روانشناسی بالینی

 

بازار کار در بین فارغ التحصیلان وزارت علوم و بهداشت کمی تفاوت دارد، اگر فارغ التحصیل وزارت بهداشت هستید می توانید در بیمارستان های تابع و یا در دانشگاه های وزارت بهداشت مشغول به کار شوید و معمولا  وزارت بهداشت و بیمارستان ها و مراکز درمانی زیرمجموعه آن، معمولا از افرادی که خود تربیت کرده اند استخدام می کنند
یک تفاوت دیگر این است که  فارغ التحصیلان وزارت بهداشت  برای کسب مجوزهای شغلی نیاز به گذراندن دوره های کارآموزی جداگانه ندارنددر صورتی که فارغ التحصیلان وزارت علوم، دانشگاه آزاد و... می بایست بیش از 400 ساعت کار عملی در کلینیک روانشناسی داشته باشند.
شما می توانید به عنوان یک روانشناس بالینی در حوزه های زیر فعالیت کنید:
- به عنوان کارشناس اين رشته در مراکز دولتي 
- با اخذ مجوز از سازمان بهزيستي اقدام به تأسيس مهد کودک نمايد.
- با اخذ مجوز از سازمان بهزيستي اقدام به تأسيس سَراي سالمندان نمايد.
- در کلينيک‌هاي درمان اعتياد به عنوان روان‌شناس مشغول به کار شوید.
- در کلينيک‌هاي مشاوره اي به کارهاي درماني بپردازد.
- در کلینیک‌های خصوصی فعالیت کنید. 
- در کلينيک‌هاي مشاوره و روان‌درماني کودک به کارهاي درماني مثل بازي درماني و ... بپردازد.

اما ممکن است هنوز سوالات بسیاری در ذهن‌تان باقی مانده باشد:

 1. از کجا شروع به مطالعه کنم ؟
 2. اگر از الان شروع کنم می‌توانم موفق شوم ؟ 
 3. آیا لازم است تمام این کتابها مطالعه شود ؟ 
 4. به عنوان یک تغییر رشته ای، لازم است مطالعات بیشتری داشته باشم ؟ 
 5. شرایط ورود به بازار کار چیست؟ 
 6. کدام دانشگاه‌ها در کشور در رشته روانشناسی بهترین هستند ؟ 
 7. تفاوت بین گرایش های مختلف روانشناسی چیست و کدام گرایش برای من مناسب تر است ؟ 
 8. روزی چند ساعت درس بخوانم و از چه منابعی ؟ 
 9. اگر بخواهم به جای کتاب های رفرنس، خلاصه هایشان را مطالعه کنم باز هم می توانم موفق شوم 
 10. و ..... 
 

مشاوره رایگان تلفنی با رتبه رقمی امسال
همین حالا از مشاوره رایگان تلفنی با رتبه‌های تک‌رقمی امسال استفاده کنید

هر داوطلب کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره، یک بار در سال امکان مشاوره رایگان کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی با رتبه‌های تک‌رقمی کنکور هر سال را دارد.
از راه‌های زیر درخواست‌تان را ارسال کنید

Image result for whatsapp           Image result for google     Image result for telephone icon

 

کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی، کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی، کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی عمومی، ارشد روانشناسی، منابع ارشد روانشناسی، جزوات ارشد روانشناسی، ارشد روانشناسی بالینی


نظر برخی از رتبه‌های تک‌رقمی کنکور ارشد روانشناسی
درباره فهرست منابع اصلی، جزوات، مشاوره‌ها و سایر خدمات کیهان

 
شاید یکی از درست‌ترین تصمیمات تحصیلی که تاکنون گرفته‌ام انتخاب گروه‌ شما بوده و جا داره یکبار دیگه از تیم حرفه‌ای شما و زحمات مشاورم در کیهان تشکر کنم.کیهان بسیار، بسیار، بسیار در موفقیت من موثر بود. هم جلسات مشاوره‌‌ام و هم جزوات نقش بسیار تعیین‌کننده‌ای در نتیجه‌ی نهایی من داشتند. تقریبا تمام تمرکز من روی مطالعه جزوات کیهان بود و برای تمام دروس این جزوات رو مطالعه کردم. تنها در بعضی دروس از یک منبع اضافه تر استفاده کردم و صد در صد تمام این منابع رو به دیگران توصیه می‌کنم.
 
کیهان بسیار، بسیار، بسیار در موفقیت من موثر بود. هم جلسات مشاوره‌‌ام و هم جزوات نقش بسیار تعیین‌کننده‌ای در نتیجه‌ی نهایی من داشتند.
 
من وقتی مطالعه ام رو شروع کردم در شرایط مناسبی نبودم، به همین دلیل به کمک بیشتری احتیاج داشتم؛ گروه کیهان واقعا به من در این مسیر کمک کرد، تمام جلسات طرح VIP برای من مفید بود و واقعا سعی کردم از تمام جلساتی که داشتم به بهترین نحو استفاده کنم. از خانم خانی، آقای نیک منش و آقای فلاح صمیمانه تشکر می کنم. کتاب های کیهان مفید و کاملا قابل فهم بودند. من تقریباً برای تمام درس ها از جزوات کیهان استفاده کردم.
پس از بررسی هایم سیستم کیهان را برای ادامه انتخاب کردم و از بخت خوب اولین مشاوره من با آقای فلاح بود و با توجه به توانمندی ایشان در مشاوره من برای ادامه راهم تقریبا هر ماه یکبار از این امکان استفاده می کردم. با توجه به خبرگی ایشان در برنامه ی پیشنهادی دخل و تصرف نمی کردم. واقعا مشاوره ها در آن زمان علاوه بر راهنمایی و برنامه ریزی برای من بار روانی مثبتی داشت که کنار همه ی مسایل پیش آمده باز هم در مسیر باقی بمانم. معتقدم انتخاب کیهان و اعتماد به این گروه آموزشی و بهره مندی از مشاوره های ارزشمند جناب فلاح نقش پررنگی در رسیدن به هدفم داشت.
 

 

مطالب مرتبط :

گروه آموزشی کیهان 
رتیه یک کارشناسی ارشد و دکتری
فقط روانشناسی و مشاوره

تحت نظارت مرکز خدمات روانشناسی و مشاوره کیهان


 

نظرات بينندگان
غیر قابل انتشار : 0
در انتظار بررسی: 0
انتشار یافته : 850
ساینا
|
1399/07/13 - 18:14
0
0
سلام من ترم سه هستم میخوام حتما ارشدم رو دولتی بیارم الان زوده برای شروع؟!
پاسخ ها
کیهان
|
1399/07/14 - 15:27
سلام ساینا
بله زود هست پیشنهاد میکنیم در مدت کارشناسی زبان تون رو تقویت کنید و حدود 10-12 ماه قبل از کنکور با مشاورین کیهان ارتباط برقرار کنید تا دقیق تر برای شروع مطالعه کنکور راهنمایی تان کنند.
موفق باشید:) 

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:

Image result for whatsapp

فاطمه
|
1399/07/13 - 15:24
0
0
سلام خسته نباشید میخواستم بدونم کسی که کارشناسی رشته مشاوره خونده هم نمیتونه ارشد برای وزارت بهداشت امتحان بده؟واینکه آیا از وضعیت دانشگاه شیراز در زمینه رشته های ارشد مشاوره و روانشناسی اطلاعی دارین؟من الان ترم ۳ مشاوره هستم و به تازگی فهمیدم اگر بخوام برای ارشد هم شیراز بمونم فقط بین ۳ رشته روانشناسی حق انتخاب دارم و متاسفانه مشاوره ارشدش در شیراز وجود نداره
پاسخ ها
کیهان
|
1399/07/13 - 18:11
سلام فاطمه
با کارشناسی مشاوره میتوانید برای کنکور ارشد بهداشت اقدام کنید. دانشگاه شیراز جزو دانشگاه‌های خوب و معتبر در روانشناسی است و متاسفانه اطلاعات بیشتری در مورد این دانشگاه نداریم.
موفق باشید:) 

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:

Image result for whatsapp

رها
|
1399/07/12 - 02:33
0
0
سلام .من چند سال پیش از رشته ی دیگه ای فارغ التحصیل شدم ولی خیلی علاقمند به ادامه تحصیل تو رشته روانشناسی بالینی ام واز فکرم بیرون نمیره .😔با وجود تاهل و فرزند وقتم کمه آیا میشه امیدوار بودفقط با تکیه برجزوات کیهان،دانشگا سراسری قبول شد ؟ وبا عرض پوزش سوال اصلیم اینه که من امکان تهیه جزوات شما رو ندارم تو کتابفروشی دست دومش بود ولی انگارکپی بودن بنظرتون میشه اعتماد کرد ؟
پاسخ ها
کیهان
|
1399/07/12 - 20:29
سلام رها
اول از همه بابت پشتکاری که نسبت به علاقه تان دارید بهتون تبرریک میگم.
جزوات کیهان خلاصه شده منابع اصلی هستند و پوشش دهی کاملی از مطالب کنکور دارند.مسلما تسلط بر جزوات میتواند شما را به هدفتان برساند.اما پیشنهاد می کنم در طرح مشاوره رایگان کیهان شرکت کنید تا مشاورین دقیق تر راهنمایی تان بفرمایند.
مشاوره رایگان
در مورد جزوات کپی شده هم باید عرض کنم که در این مورد ما اطلاعی نداریم و قاعدتا از لحاظ اخلاقی کار کتابفروشی که میفرمایید شایسته نیست.
موفق باشید:) 

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:

Image result for whatsapp

 
ATIYEH
|
1399/07/05 - 21:41
0
0
سلام من تقریبا سال دیگه میخوام آمادگی کسب کنم برای کنکور ارشد و قصد دارم که برای روانشناسی خانواده هدف گذاری کنم ولی متاسفانه در گوگل هرچی گشتم منابع ارشد رو پیدا نمیکنم از یکی از دوستان که ترم آخرن و ایشون هم برای خانواده میخوان پرسیدم و گفتن که همین منابع ارشد رو باید مطالعه کنیم درسته؟و اینکه منابع رو از الان شروع کنم تهیه کردن یا احتمال تغییر وجود داره برای کنکور۱۴۰۲؟
پاسخ ها
کیهان
|
1399/07/06 - 14:26
سلام آتیه
بله درست گفتند.گرایش خانواده، یکی از گرایش های روانشناسی بالینی است که برخی دانشگاه ها در مقطع ارشد آن را ارائه میدهند.برای کنکور نیاز است که شما منابع روانشناسی بالینی را مطالعه کنید. 
موفق باشید:) 

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:

Image result for whatsapp

Alireza
|
1399/06/19 - 01:37
0
0
وقتبخیر. تو منابع ذکر شده اشاره ای به کتاب ها کمک اموزشی مثل مدرسان شریف نشده اینا مناسب نیستند؟
پاسخ ها
کیهان
|
1399/06/19 - 15:14
سلام علیرضا
منابع اعلام شده، منابع اصلی هستند که از سمت سازمان سنجش معرفی شده اند. و شامل کتاب های کمک آموزشی نمی شوند. مجموعه کیهان برای منابع معرفی شده از سمت سنجش ، جزوات خلاصه شده برای داوطلبان تهیه کرده است.که میتوانید از طریق لینک زیر با آنها آشنا شوید. و در مورد موسسات دیگر ما اطلاعی نداریم.
http://kayhanravan.ir/fa/jozveh.aspx
موفق باشید:) 

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:

Image result for whatsapp

علی
|
1399/06/15 - 22:36
0
0
سلام این منابعی که ذکر کردید همه برای کنکور وزارت علوم هستن ؟
پاسخ ها
کیهان
|
1399/06/15 - 22:47
سلام علی
بله تمام منابع ذکر شده مربوط به کنکور ارشد علوم می باشد.
موفق باشید:) 

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:

Image result for whatsapp

 
fateme
|
1399/06/08 - 23:12
0
1
وقت بخیر. من برای دروس مرضی و کودکان استثنائی یه مقدار گیج شدم که کدوم منبع رو اول تهیه کنم بهتره. اگه راهنمایی کنید ممنون میشم.
پاسخ ها
کیهان
|
1399/06/09 - 18:18
سلام فاطمه
پیشنهاد میکنم در طرح مشاوره رایگان کیهان ثبت نام کنید تا مشاورین دقیق تر راهنمایی تان کنند. اما به طور کلی میتوان گفت مطالعه کتاب کاپلان نسبت به مطالعه دیگر کتب الویت دارد.
مشاوره رایگان
موفق باشید:) 

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:

Image result for whatsapp

مایده
|
1399/06/06 - 00:37
0
1
برای اسیب شناسی مرضی نمیشه مهدی گنجی بخونیم کامل نیست یعنی نمیشه تست زد؟
پاسخ ها
کیهان
|
1399/06/06 - 16:11
سلام مائده
علی رغم این که کتاب دکتر گنجی، کتاب خوبی است اما برای کنکور توصیه می شود که آسیب شناسی کاپلان مطالعه شود.
موفق باشید:) 

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:
Image result for whatsapp

فائزه
|
1399/05/30 - 07:39
0
1
سلام وقت بخیر من رشتم روانشناسی هست و1401 قراره ارشد بدم ولی میخوام بدونم میشه هم وزارت بهداشت بدم هم علوم؟واینکه کدوم بیشتر برمیداره و ظرفیتش زیاده ؟! ممنون میشم بگین
پاسخ ها
کیهان
|
1399/05/30 - 18:39
سلام فائزه
بله میتوانید در هر دو کنکور شرکت کنید. میتوان گفت قبولی در دانشگاه های وزارت علوم کمی راحت تر است.
موفق باشید:) 

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:
Image result for whatsapp

فرزانه
|
1399/05/14 - 21:13
0
1
سلام .من رشتم روان شناسی عمومی هست میخواستم ارشد تربیت بدنی امتحان بدم امکانش هست اولین بارمه لطفا راهنماییم کنید تشکر
پاسخ ها
کیهان
|
1399/05/15 - 18:23
سلام فرزانه
مجموعه کیهان تنها در حوزه کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره فعالیت می کند. و اطلاعاتی در مورد دیگر رشته ها نداریم.
موفق باشید:) 

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:
Image result for whatsapp

 
شکوه
|
1399/05/10 - 23:21
0
0
سلام خسته نباشید ببخشید من کارشناسی رشته علم اطلاعات و دانش شناسی دارم و خواستم ارشد رو روانشناسی بخونم هدفم قبولی استخدام آموزش و پرورش با توجه به این روانشناسی بالینی بخونم یا عمومی؟ و اینکه برای استخدامی اینکه کارشناسیکارشناسیم یه رشته دیگه بوده مشکلی نیست؟ ممنون میشم جواب بدید
پاسخ ها
کیهان
|
1399/05/11 - 19:01
سلام شکوه
متاسفانه ما در مورد قوانین استخدامی اطلاعاتی نداریم و پیشنهاد می کنیم مستقیما با خود سازمان مربوطه صحبت کنید. اما حدس میزنیم گرایش روانشناسی تربیتی برای فعالیت در مدارس مناسب تر از عمومی و بالینی باشد.
موفق باشید:) 

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:
Image result for whatsapp 
فاطمه
|
1399/04/22 - 13:07
0
0
سلام.کتاب نظریه های رشد کرین رو معرفی کردین. من یه کتاب به همین اسم خریدم.ترجمه ی خوی نژاد و رجایی. جلد سفید داره با عکس مهره ی شطرنج.انتشارات رشد.الان تو سایت ها نگاه می کردم همین کتاب با همین مترجم ها شکل دیگه ش هم هست.من درست خریدم؟
پاسخ ها
کیهان
|
1399/04/22 - 21:04
سلام فاطمه
بله درست تهیه کرده اید.
موفق باشید:) 

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:

Image result for whatsapp

فاطمه
|
1399/04/16 - 16:11
0
0
سلام این منابع که معرفی کردین هرچی میگردم چاپ۹۹شون نیست.فقط چاپ۹۸شون هست.برا کنکور۱۴۰۰چاپ۹۸بخرم عیبی نداره؟
پاسخ ها
کیهان
|
1399/04/16 - 21:12
سلام فاطمه
تهیه جزوات 98 برای کنکور 1400 نیز مناسب است و می توانید تهیه کنید. جزوات جدید فقط سوالات کنکور 99 رو هم علاوه بر سوالات کنکور های سال های گذشته دارند.
موفق باشید:) 

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:
Image result for whatsapp

سارا
|
1399/02/18 - 18:53
0
0
سلام ببخشید میخاستم بدونم فرق بین ازمون وزارت بهداشت با وزرات علوم چیه؟واینکه کسایی ک کارشناسی رشتشون چیزه دیگه بوده چرا وزرات بهداشت نمیتونن شرکت کنن؟ایا شرکت در وزارت بهداشت بهتر و مهم تر از وزارت علوم است که این چنین همه خاستار شرکت در ازمون وزارت بهداشت هستند؟
پاسخ ها
کیهان
|
1399/02/18 - 19:47
سلام سارا
منابع امتحانی دو کنکور وزارت بهداشت و علوم با یکدیگر متفاوت است و دانشگاه های زیر مجموعه ی این دو وزارت خانه نیز با یکدیگر فرق دارند.و تنها فارغ التحصیلان روانشناسی می توانند در کنکور ارشد بهداشت شرکت کنند.
افرادی که هدف شان درمانگر شدن است معمولا دانشگاه های وزرات بهداشت را ترجیح می دهند چرا که در آنجا دوره های کارورزی وجود دارد و این امر به دانشجویان کمک می کند تا در امر درمانگرشدن با مهارت تر شوند. 
موفق باشید:) 

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:

Image result for whatsapp

Me
|
1399/02/06 - 14:51
0
0
سلام من تغییر رشته‌ای هستم و قصد دارم در کنکور ارشد ۱۴۰۰ شرکت کنم، به نظرتون از الان که دسترسی به منابع ندارم از چه کتاب هایی شروع کنم، و آیا صبر کنم برای خرید جزوات کیهان چون شاید تغییراتی داشته باشه بعد از کنکور ۹۹. ممنون
پاسخ ها
کیهان
|
1399/02/06 - 17:16
سلام دوست گرامی
پیشنهاد می کنم در طرح مشاوره رایگان کیهان ثبت نام کنید تا مشاوران برای مطالعه کتب و کنکور بهتر راهنمایی تون کنند.
ثبت نام در طرح مشاوره رایگان
در مورد جزوات هم از آنجایی که هر سال بعد از کنکور حدود 10% ویرایش می شوند و سوالات کنکور اخیر اضافه می شود. بهتر است که در تابستان برای خرید جزوات کیهان اقدام فرمایید.

موفق باشید:) 

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:

Image result for whatsapp

یلدا
|
1399/02/02 - 09:23
1
0
سلام من مشکل زمان ندارم هدفم بالینی یکی از ۵ دانشگاه تهران هست بهتره برای کنکور وزارت بهداشت برنامه ریزی کنم یا وزارت علوم؟ با توجه به اینکه حتما میخوام فقط تهران قبول شم
پاسخ ها
کیهان
|
1399/02/02 - 13:35
سلام دوست گرامی
اگر شما تغییر رشته ای هستید و کارشناسی تان رشته ای جز روانشناسی بوده باید بگم که شما تنها مجاز هستید که در کنکور ارشد علوم شرکت کنید. اگر تغییر رشته ای نیستید پیشنهاد می کنم در طرح مشاوره رایگان کیهان ثبت نام کنید تا مشاوران دقیق تر راهنمایی تان کنند.
مشاوره رایگان
موفق باشید:) 

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:

Image result for whatsapp

نیکی
|
1398/12/24 - 13:41
0
0
سلام وقتتون بخیر میخواستم بدونم کتاب و جزوات کیهان برای افرادیه که میخوان کنکور وزارت بهداشت بدن یا برای علوم هم هست؟؟؟ مطالب شون تفاوت دارن؟؟؟
پاسخ ها
کیهان
|
1398/12/24 - 18:43
سلام دوست گرامی
از اونجایی که منابع این دو کنکور با هم متفاوت هستند، جزوات کیهان نیز برای داوطلبان این دو کنکور متفاوت می باشند. 
موفق باشید:)

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:

Image result for whatsapp

Sjde
|
1398/11/21 - 21:44
0
0
سلام خسته نباشید من رشتم آموزش کودکان استثنائی (فرهنگیان)هست میخوام بدونم واسه ارشد اگه بخوام گرایش روانشناسی بالینی رو انتخاب کنم باید آزمون جامع خاصی بدم یا نه؟میشه راهنمایی کنید
پاسخ ها
کیهان
|
1398/11/23 - 21:40
سلام دوست گرامی
با مدرک کارشناسی هر رشته ای ، شما میتوانید در کنکور ارشد رشته های روانشناسی و مشاوره شرکت کنید.
و موردی ندارد.
اگر مایل بودید می توانید در طرح مشاوره رایگان کیهان ثبت نام کنید تا مشاوران برای سیر مطالعاتی کنکور بهتر راهنمایی تون کنند.

برای ثبت نام در مشاوره رایگان کلیک کنید. 

موفق باشید:)

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:

Image result for whatsapp

پیام
|
1398/10/28 - 14:55
0
0
سلام این ماده های درسی رو با چه ترتیبی بخونیم که بهتر باشه ؟ منظورم دروس پایه برای دروس بعدی و .. اینجور مسایل هست .
پاسخ ها
کیهان
|
1398/11/01 - 00:01
سلام پیام
متاسفانه سوالتون کلی است و نمیشه در قالب کامت جواب داد پیشنهاد می کنم در طرح مشاوره رایگان کیهان ثبت نام کنید تا مشاوران دقیق تر راهنمایی تون کنند.

برای ثبت نام در مشاوره رایگان کلیک کنید. 


موفق باشید:)

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
از آخرین اخبار کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!

 
محیا
|
1398/09/20 - 22:59
2
0
باسلام خسته نباشی من کارشناسی ناپیوسته مهندسی کامپیوتر نرم افزار خوندم ایا میتونم کارشناسی ارشد سراسری 99روانشناسی ثبت نام کنم اخه ثبت نام ارشد شروع شده ممنون میشم سریع جوابم بدیند که بتونم ثبت نام کنم ممنونم
پاسخ ها
کیهان
|
1398/09/21 - 13:13
سلام دوست گرامی

بله هیچ مشکلی برای ثبت نام نیست.

پیشنهاد میکنم در مشاوره رایگان کلیک  کیهان ثبت نام کنید تا مشاوران برای مسیر مطالعاتی بهتر راهتمایی تون کنند.


موفق باشید:)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
از آخرین اخبار کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!
علی123
|
1398/09/20 - 00:12
1
0
سلام. یادمه توی زمان کنکور کارشناسی میگفتن که اگه انتخاب رشته کنی و دولتی قبول شی و نری، تا ی سال نمیتونی تو کنکور شرکت کنی؛ در رابطه با کنکور ارشد هم این موضوع صادقه؟ اصلا صحت داره؟ بعد آیا موارد مشابه با این موضوع در رابطه کنکور ارشد وجود داره؟
پاسخ ها
کیهان
|
1398/09/23 - 13:00
سلام علی

طبق اطلاع ما اگر شما در دانشگاه دولتی روزانه قبول شوید و بعدشرکت نکنید، 1 سال محروم می شوید. البته این موضوع در مورد شبانه و پردیس صدق نمی کند.


موفق باشید:)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
از آخرین اخبار کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!
هستی
|
1398/08/12 - 18:42
1
0
سلام ببخشید من کارشناسی روانشناسی عمومی از دانشگاه پیام نور رو این ترم تموم میکنم.و میخوام برای ارشد ۹۹ اقدام کنم.سوالم اینه که وقتم کم نیست؟؟؟ میشه کتاب های دانشگاهیمون هم بخونیم؟؟؟
پاسخ ها
کیهان
|
1398/08/14 - 14:55
سلام هستیالان بهترین زمان برای شروع مطالعست. کتاب های دانشگاهیتون اگر همین کتاب هایی هستن که در این صفحه میبینید و همه ی این لیست رو دارید، میتونید شروع کنید. توصیه می کنم از یک جلسه مشاوره رایگان ما استفاده کنید تا به طور کامل راهنماییتون کنیم :)
موفق باشید
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
از آخرین اخبار کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!
 
لیلا
|
1398/08/11 - 06:21
1
0
سلام و عرض خسته نباشید بنده سال اول هست که می خواهم ارشد شرکت کنم و دوست دارم در رشته روانشناسی تحصیل کنم رشته کارشناسی بنده علوم تربیتی بوده حال از تیم کیهان خواهش می کنم که مرا راهنمایی کنند که چه رشته ای برای من در ارشد بهتر است انتخاب کنم و اینکه آیا برای شرکت در آزمون فقط از جزوه های مطرح شده استفاده کنم می توانم به نتیجه مطلوبی دست یابم ؟
پاسخ ها
کیهان
|
1398/08/11 - 12:02
سلام لیلا


جزوه ها به خوبی در سال های اخیر امتحان خودشون رو پس دادن و ما خیلی روشون مطمئن هستیم :)
شما نامتون رو در لینک زیر ثبت کنید تا در اولین فرصت با شما تماس بگیریم و یک جلسه مشاوره رایگان تلفنی براتون برگزار کنیم تا پاسخ همه سوالاتتون رو بگیرید:

 

موفق باشید

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
از آخرین اخبار کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!

 

آرتین
|
1398/08/08 - 14:52
1
0
تماااااام سوالاتم پاسخ داده شد تو این پیج. عالیه. لطفا این پیج رو حذف نکنید. بارها برگشتم خوندمش. مرسی
دریا طاهری
|
1398/08/05 - 14:32
1
0
با سلام و تشکر از مطالب خوبتون. ن کتابهای مدرسان سال 95 را دارم آیا می توانم از همینها استفاده کنم یا باید چاپ جدید بگیرم؟ سپاس
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1398/08/09 - 18:24
سلام دریا


از خود موسسه سوال بفرمایید. ما اطلاعی از جزوات سایر موسسات نداریم :)


گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
هانیه
|
1398/07/12 - 21:15
1
0
سلام ببخشید مندتغییر رشته میخام بدم برای ارشد بالینی بخونم این منابع رو هم گرفتم نمیدونستم وزارت علوم باوزارت بهداشت فرق داره میخام جزوه زبان وعلم والنفس رو از کیهان بگیرم خاستم بدونم منابعی رو که گرفتم کافیه ودرست گرفتم یا نه خیلی ذهنم بهم ریخت دو روزه نتونستم بخونم زمینه روانشناسی هیلگارد_روانشناسی بالینی جفری پی کرامر_روانشناسی فیزیولوژیکجیمزکالات_اصول مصاحبه بالینی اوتمر_نظریه وکاربست مشاوره کُری_نظریه های شخصیت فیست فیست_راهنمایی 2جلدسنحش روانی گراث_2جلدرشدلورابرک_روش تحقیق_3جلد کاپلان رضاعی
پاسخ ها
کیهان
|
1398/07/16 - 15:49
سلام حدیث


برخی از کتاب هایی که گرفتید برای کنکور ارشد وزارت بهداشت هست. توصیه میکنم از یک جلسه مشاوره تخصصی کوتاه استفاده کنید و تمام سوالات و ابهاماتتون رو برطرف کنید :)

02166475618 الی 20
موفق باشید
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
از آخرین اخبار کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!
حدیث
|
1398/07/09 - 09:20
1
1
سلام ببخشید مندتغییر رشته میخام بدم برای ارشد بالینی بخونم این منابع رو هم گرفتم نمیدونستم وزارت علوم باوزارت بهداشت فرق داره میخام جزوه زبان وعلم والنفس رو از کیهان بگیرم خاستم بدونم منابعی رو که گرفتم کافیه ودرست گرفتم یا نه خیلی ذهنم بهم ریخت دو روزه نتونستم بخونم زمینه روانشناسی هیلگارد_روانشناسی بالینی جفری پی کرامر_روانشناسی فیزیولوژیکجیمزکالات_اصول مصاحبه بالینی اوتمر_نظریه وکاربست مشاوره کُری_نظریه های شخصیت فیست فیست_راهنمایی 2جلدسنحش روانی گراث_2جلدرشدلورابرک_روش تحقیق_3جلد کاپلان رضاعی
پاسخ ها
کیهان
|
1398/07/09 - 17:11
سلام حدیث


برخی از کتاب هایی که گرفتید برای کنکور ارشد وزارت بهداشت هست. توصیه میکنم از یک جلسه مشاوره تخصصی کوتاه استفاده کنید و تمام سوالات و ابهاماتتون رو برطرف کنید :)

02166475618 الی 20

موفق باشید
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
از آخرین اخبار کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!
حدیث
|
1398/07/08 - 08:49
1
0
سلام حدیث میخاستم بدونم که منابعی که بالا گفتین واسه‌ی ورزارت علوم ولی بعضی سایت نوشته مربوط به وزارت بهداشت من منابع رو گرفتم دارم میخونم ولی الان دجار ترید شدم نکنه اشتباه گرفتم استرس گرفتم چون من تغییر رشته ی هستم میشه توضیح بدین
پاسخ ها
کیهان
|
1398/07/09 - 16:48
سلام حدیثمنابعی که در این صفحه معرفی کردیم برای وزارت علوم هست. یک سری اشتراک هایی هم با وزارت بهداشت وجود داره، اگر تشابهی دیدید کاملا طبیعیه، نگران نباشید :)
اگر سوال بیشتری داشتین تماس بگیرین با دفتر گروه تا راهنماییتون کنیم:
02166475618 الی 20

موفق باشید
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
از آخرین اخبار کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!
محمد
|
1398/06/22 - 17:04
1
0
سلام وخسته نباشید قبل ازپرسیدن سوالم ازشما بابت راهنمایی هایی که کردید درطول سال مانند اعلام منابع خوب برای ازمون وپاسخ دادن سوالات درکمترین وقت تشکروقدردانی میکنم. سوالم این هست که برای ثبت نام کردن درسامانه ( سایت اموردانشجویان) برای پرکردن کارنامه سلامت برای دانشگاه باید کل فرایند ثبت نام را انجام بدم یعنی ثبت نام را تااخرانحام بدم وعکس ، کارت ملی ومدرک تحصیلی کارشناسی را اسکن کرده وارسال کنم ؟ یا فقط ثبت نام اولیه انجام بدم وکارنامه سلامت را پرکنم ، پرینت بگیرم ودیگرادامه ثبت نام را انجام ندهم؟ ممنون میشم کمی باجزئیات به من توضیح بدهید.باتشکر
پاسخ ها
کیهان
|
1398/06/23 - 12:22
سلام محمداز بازخورد مثبت و انرژی بخشتون بسیار سپاسگزاریم!
این فرآیند برای هر دانشگاه متفاوت هست. بهتره از آموزش دانشکده ی خودتون بپرسید تا اطلاعات دقیقتری بهتون بدن :)

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
از آخرین اخبار کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!
شیرین
|
1398/06/06 - 01:09
1
0
سلام تو کامنتا خوندم که پاسخ دادین برای گرایش بالینی گرفتن فاند در مقطع دکتری غیرممکنه میشه یکم بیشتر راجع بهش توضیح بدین؟؟؟؟؟
پاسخ ها
کیهان
|
1398/06/07 - 10:19
سلام شیرین


غیرممکن نیست البته اما احتمالش خیلی پایینه. چون در رشته بالینی آشنایی با فرهنگ یک کشور بسیار مهم هست. کشورهای خارجی دلیلی نداره بابت تربیت یک روانشناس بالینی خارجی که فرهنگ اونها رو نمیدونه هزینه کنن چون به احتمال زیاد اون روانشناس به کشورش برمیگرده و میخواد در فرهنگ خودش کار کنه. بنابراین خیلی توجیه منطقی نداره بابتش هزینه کنن و فاند بهش بدن. البته بودن کسانی که برای این رشته اپلای کردن و با فاند تونستن برن، فقط خیلی تعدادشون انگشت شماره...

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
از آخرین اخبار کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!
 
سارا
|
1398/06/04 - 03:57
1
0
خیلی دنبال لیست دقیق منابع ارشد بودم مرسی فکر میکنم کامل ترین منابع رو بدون سوگیری شما منتشر کردیدو
فاطمه
|
1398/05/06 - 12:18
1
0
سلام میشه لطفا بگید این منابع برای کنکور وزارت بهداشت هستن یا وزارت علوم؟
پاسخ ها
کیهان
|
1398/05/08 - 11:02
سلام فاطمه


این منابع برای کنکور وزارت علوم هستن.
برای مشاهده منابع وزارت بهداشت به لینک زیر مراجعه بفرمایید:
 
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
از آخرین اخبار کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!
 
ehsan
|
1398/04/31 - 16:47
1
0
عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما، دانشجوی ترم 7 کارشناسی روانشناسی دانشگاه آزاد با معدل کل حدودا 18 هستم(فقط یک سال زمان برای خوندن کنکور ارشد دارم)، بین تمام گرایش های ارشد بالینی و عمومی فقط مد نظرم هستش(هرچند علاقه ی تخصصی به شخصیت و روانشناسی اجتماعی دارم ولی داخل ایران بصورت تخصصی تدریس نمیشه) در حال حاضر میخواستم بدونم با توجه به وضعیت اولا آیا میرسم بصورت کامل بخونم برای ارشد یا دیره؟ دوما برای بحث مهاجرت تحصیلی در مقطع دکترا و یا بعد از اون بصورت فول فاند یا نیم فاند کدوم یک از این دو گرایش بهتر هستش؟
پاسخ ها
کیهان
|
1398/05/01 - 11:16
سلام احسان


1- بله بله با یه برنامه ریزی دقیق توسط یه مشاور میرسید به خوبی مطالعه کنید و مرور کنید. ما سال های گذشته مواردی شبیه به شما زیاد داشتیم که رتبه های دو رقمی کسب کردن :)
2- برای اپلای بهتره عمومی بخونید. گرفتن ادمیشن با فاند، در رشته بالینی کار تقریباً غیرممکنیه.

موفق باشید
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
از آخرین اخبار کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!

 
مهدی محمدی
|
1398/04/31 - 13:21
1
0
سلام. سوالی داشتم. بنده برای آزمون کارشناسی ارشد روانشناسی، کتبی که بعنوان منابع آزمون معرفی شده را دارم ولی تاریخ چاپ آنها برای حدودا 10 تا 15 سال پیشه که اسم کتاب، مولف و مترجم آن با چاپ جدید هیچ فرقی نمیکنه. خواستم بدونم متن و کلیات کتاب فرق کرده یا خیر؟؟ راهنمایی بفرمایید...
پاسخ ها
کیهان
|
1398/05/01 - 11:14
سلام مهدی


به هر حال تغییراتی در هر ویراست این کتاب ها صورت گرفته و متون تغییر کردن. به طور ویژه کتاب هایی که مطالبی از DSM دارن مثل کاپلان، هالجین، فیرس، ... تغییرات زیادی داشتن چون طی همین 10 15 سال اخیر DSM تغییرات اساسی کرد.


موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
از آخرین اخبار کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!

 
محدثه
|
1398/04/29 - 17:31
1
0
سلام خسته نباشید یه مقاله بود داخل سایت که من قبلا خونده بودم راجب اینکه چند ساعت بخونیم برای کنکور به طور کلی نوشته بود . ۵۰۰ یا ۶۰۰ ساعت بود . من هرچی گشتم نتونستم پیداش کنم . کدوم قسمت باید برم . ممنون میشم راهنماییم کنین
پاسخ ها
کیهان
|
1398/04/30 - 12:05
سلام محدثه


به منوی اصلی سایت، قسمت خدمات مشاوره، قسمت مطالب مرتبط برید و مطلب «برنامه ریزی به روش رتبه های برتر» رو بخونید :)


موفق باشید

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
از آخرین اخبار کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!
یه نوفروید ی
|
1398/03/23 - 03:33
1
0
سلام دوستان...من تا 1 سال دیگه کارشناسی روانشناسی رو میگیرم و از الان شروع کردم به خوندن برا ارشد و هدفم که دانشاه علامه است...کلا همه چیز بستگی به خودتون داره و اینکه تغییر رشته ای نباشین خیلی راختر خواهین بود..چون تو متن درسا هستین و زمانی که کارشناسی بگیرین بخواین کنکور ارشد بدین با مطالب اشنا و ملکه ذهنتون شده...کلا باید هم قدرت استدلال داشته باشین و هم درس خون باشین ...قدرت تحلیل خیلی مهمه خوندن همیشه کمک نمیکنه ...موفق باشین
leilw
|
1398/02/31 - 13:00
1
0
سلام و خسته نباشید یه سوال داشتم در مورد منابع درس روانشناسی مرضی ;که معرفی کردید ، کتاب آسیب شناسی روانی بر اساس DSM5- تالیف مهدی گنجی- نشر ساوالان (2 جلد) ، من سه جلدی دکتر رضایی رو دارم و اونو دارم میخونم ، میخام بدونم میشه ؟؟ یا خیلی فرق دارن این دو کتاب ؟؟ و سوال دوم بقیه منابع درس روانشناسی مرضی که معرفی کردید باید بر اساس DSM5 باشه یا 4 ؟؟؟ خیلی ممنون.
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1398/03/01 - 11:47
سلام دوست عزیز


کتاب کاپلان ترجمه رضاعی مناسب هست. شما باید کتابی مطالعه کنید که براساس DSM5 باشه.


موفق باشید:)


از آخرین اخبار کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!
دریا
|
1398/01/31 - 00:46
0
0
سلام خسته نباشین،ببخشید یه سوال داشتم ،من دانشگاه ازاد کارشناسی روانشناسی میخونم،میتونم ۲سال دیگه برای کنکور وزارت بهداشت هم شرکت کنم؟اصلا این که میگن روانشناسی بالینی قراره جزو وزارت بهداشت شه یعنی چی؟بعد مدرک کدوم یکی معتبره؟علوم یا بهداشت؟این منابعی که نوشتین برای بهداشته یا علوم؟بعد اون آخری که نوشتین منبع روانشناسی عمومی،،اون که برا کسایی ک میخوان بالینی کنکور بدن نیس؟بعد کنکور ارشد چطوریه؟یه دفترچه بزرگه که هرکس طبق گرایش خودش به درسا جواب میده؟اگه یه درسی برای گرایش بالینی نیست رو لازم نیس حواب بدیم؟اگه جواب بدیم چی میشه؟توروخداااا سوالامو جواب بدین بقیه جاها ازم پول میگیرن تا جواب بدن...
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1398/02/02 - 08:40
سلام دریا 

بله شما میتونید کنکور وزارت بهداشت شرکت کنید و مشکلی نیست. تفاوتی در اعتبار این دو مدرک نیست و هر دو معتبرن اما وزارت بهداشت میشه گفت دروسش تا حدی عملی تر هست. منابع بهداشت و علوم متفاوته و هر دو در سایت کیهان وجود داره. 
منابع گرایش عمومی و بالینی جز یک درس مشترک هست و چون به صورت مجموعه ای هست شامل یک دفترچه هست و گرایش های مختلف به درس هایی که در اون گرایش ضریب دارند پاسخ میدن. و نیازی نیست شما به همه ی دروس پاسخ بدید. در صورتی که سوالات بیشتری داشته باشید میتونید از خدمات مشاوره رایگان کیهان(تماس با 02166475618 الی 20) تماس بگیرید. 

موفق باشید:) 
محبوبه
|
1398/01/29 - 16:00
0
1
سلام خسته نباشید من لیسانس حسابداری هستم اما بدلیل علاقه زیاد به مباحث روانشناسی تصمیم گرفتم ارشد روانشناسی عمومی بخونم برا آشنایی اولیه ام با اصطلاحات روانشناسی چیکار کنم و چ کتابی توصیه میکنید تا بعد شروع کنم به منابعی که معرفی کردید ممنون میشم راهنمایی ام کنید
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1398/01/31 - 00:05
سلام محبوبه

کتاب راهنمای متون روانشناسی که در واقع مقدمه ای بر روانشناسی عمومی هست کتاب مناسبی برای آَنایی بیشتر با رشته ی روانشناسی است و در واقع خلاصه ی مناسبی به شما ارائه میده. برای راهنمایی بیشتر از خدمات مشاوره رایگان کیهان استفاده بفرمایید(02166475618 الی 20).

موفق باشید:)

از آخرین اخبار کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!
maryam
|
1397/11/13 - 12:46
0
0
سلام جزوه روانشناسی عمومی رو من توی لیست خرید ندیدیم می شه اون رو هم بذارید توی سایت متشکر می شه تعداد صفحات هر جزوه رو هم بنویسید ممنون تا با توجه به این وقت کم بدونیم کدوم رو بخریم سریعتر می تونیم بخونیم. یه سؤال دیگه هم داشتم اگه مجموعه تست که همه درسها با هم هست رو گذاشتید بخریم به جای جزوه آیا اون هم برای قبولی خوبه.
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1397/11/13 - 19:49
سلام مریم

به همکاران در بخش مربوطه اطلاع داده میشه تا در صورت امکان صفحات جزوه ذکر بشه همچنین در فروشگاه کیهان شما میتونید جزوه ی عمومی رو خریداری فرمایید. در مورد سوال دوم هم این مجموعه تست در زوهای پایانی مورد استفاده قرار می گیره اما شما باید حتما قبلش درسنامه ای داشته باشید.

موفق باشید:)

از آخرین اخبار کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!
maryam
|
1397/11/13 - 11:15
0
0
سلام ممنون از راهنمایی ها ی شما جواب خیلی سؤالاتمو توی پرسشهای قبلی پیدا کردم. یه سؤال دارم می خواستم بدونم اگه دفترچه های سالهای قبل کنکور ارشد رو هم بخونیم از اون هم احتمال داره سؤال بیاد؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1397/11/13 - 19:42
سلام مریم

بله تعدادی از سوالات تکراری هست اما شما میتونید با استفاده از دفترچه سال های قبل نکات زیادی رو به دست بیارید.


موفق باشید:)

از آخرین اخبار کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!
 
محمد
|
1397/11/11 - 19:26
0
0
سلام من چندتاسوال داشتم ازشما وقبل ازپرسیدن سوالم ممنون هستم بابت جوابدهی شما وراهنمایی 1-شما درقسمت منابع برای درس روانشناسی فیزیولوژیک نوشتین (((کتاب فیزیولوژیک و انگیزش و هیجان انتشارات پوران پژوهش تالیف دکتر مرتضی پیری به قدری کتاب خوبی است که عمدتاً از آن به جای کتاب‌های دکتر خداپناهی و در کنار سایر کتب استفاده می‌کنیم))) میخواستم بدونم یعنی این کتاب هردو کتابهای خداپناهی رو پوشش کامل میده؟(روانشناسی فیزیولوژِیک وانگیزش وهیجان )وباخوندنش میشه همه مطالب موجود درکتاب خداپناهی راداشت؟واینکه این کتاب کتابهایی که بجز کتاب خداپناهی هست رو پوشش نمیده یعنی باید اون کتابها رو خوند؟ 2-از کتاب راهنمای تغییرات ونکات ضروریdsm5 ازش سوال میاد یاخیر؟ اصلا مهم هست بخونیمش؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1397/11/12 - 19:42
سلام محمد

در پاسخ به سوال اولتون باید بگیم کتاب دکتر پیری مباحث عمده ی روانشناسی فیزیولوژیک رو پوشش میده مسلما همه ی مطالب رو نمیتونه با قطر کمی که داره پوشش بده اما به دلیل زبان روانی که داره مطالعه ش به مراتب راحت از کتاب خداپناهی هست که کمی سنگین تره. در مورد سوال دوم هم شما باید تغییرات رو بلد باشید نیازی نیست حتما اون کتاب رو مطالعه کنید در صورتی که منبع درستی داشته باشید( مثل کاپلان یا جزوه ی آسیب شناسی روانی کیهان) نیازی به منبع اضافی نیست.


موفق باشید:)

از آخرین اخبار کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!
میثم
|
1397/11/07 - 14:17
0
0
سلام با کتاب آسیب شناسی dsm4_tr گنجی میشه آسیب رو جمع کرد یا حتما باید dsm5 باشه؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1397/11/07 - 22:53
سلام میثم

شما باید تغییرات dsm رو بلد باشید در صورتی که جزوه ای در این باره داشته باشید میتونید مطالعه تون رو با همون نسخه قدیمی ادامه بدید.

موفق باشید:)


از آخرین اخبار کنکور ارشد ودکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!
ریحون
|
1397/10/01 - 15:44
0
0
سلام من دانشجوی کارشناسی روانشناسی ام و ترم پنجم.برای ارشد به ما گفتن ک تموم این کتابا نیاز نیست و چون هم پوشی زیادی داره اگه یکیشم بخونیم کافیه و نیازی به خوندن همه ی منابعی ک نوشتین نیس.و اینکه خوندن این همه منابع هم وقت گیره همم کار دو سه ساله و واقعا زیاد و دلسرد کنندس.آیا واقعا نیازه خوندن همه این منابع؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1397/10/04 - 09:50
سلام ریحون 

متاسفانه هر ساله سلیقه ی طراحان سوال ممکنه تغییر کنه و از طرفی درسته که مطالب همپوشانی داره اما قلم نویسندگان کتاب ها متفاوته و ممکنه نکاتی در یک کتاب باشه و در گیری نه. بنابراین برای خوندن منابع این نکتخ رو در نظر بگیرید اما در مورد زمان زیادی که مطالعه ی همه ی منابع از داوطلبان میگیره ماهم با شما موافق هستیم و به همین دلیل جزوات کیهان نقش تععین کننده ای در صرفه جویی در وقت دارند. 


موفق باشید:)


از آخرین اخبار کنکور ارشد ودکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!
علی
|
1397/10/01 - 12:02
0
0
سلام من به نظرتون تو این فرصت باقیمونده به ارشد می تونم موفق بشم یا خیلی دیر شده؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1397/10/01 - 12:06
سلام علی 

ما در طی سال هایی که در این حوزه فعالیت داشتیم کم ندیدیم دوستانی که در فرصت کوتاه به موفقیت های چشمگیری دست پیدا کردند. اما مطمئنا روش و اصول صحیح برنامه ریزی، منابع درست و ... نقش به سزایی خواهد داشت. برای راهنمایی بیشتر توصیه میکنیم از خدمات مشاوره رایگان کیهان(تماس با 02166475618 الی 20) استفاده بفرمایید. 

موفق باشید:)

از آخرین اخبار کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!
محمد
|
1397/09/25 - 17:58
0
0
سلام دوباره ببخشید میشه جزوه های شما رو بصورت حضوری خرید؟ ادرس خرید جزوه بصورت حضوری همین ادرس مرکز هست؟( تهران- خیابان انقلاب- خیابان12 فروردین پایین تراز نظری- کوچه نوروز- پلاک4 -واحد3) روزهایی که میشه مراجعه کرد برای خرید ساعت9 تا19 شنبه تا پنج شنبه هست؟ ممنون
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1397/09/25 - 23:29
سلام محمد

بله بله حضوری میتونید تشریف بیارید. در مورد ادرس و زمان مراجعه هم درسته.

موفق باشید:)

از آخرین اخبار کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!
ناشناس
|
1397/09/22 - 22:21
0
0
سلام خسته نباشید
محمد
|
1397/09/18 - 21:10
0
0
سلام وخسته نباشید ببخشید برای خرید جزوه ها (رشد وکودکان استثنایی) بصورت اینترنتی باید هزینه پست رو هم واریز کنیم؟ (25 هزارتومان) وسوال بعد اینکه منابع استفاده شده درجزوه ها همین منابعی هست که شما دربالا اعلام کردید؟ ممنون
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1397/09/18 - 22:48
سلام محمد

در مورد سوال اولتون میتونید با شماره های 02166475618 الی 20 تماس بگرید تا همکاران ما در بخش پذیرش شما رو راهنمایی کنند چون با توجه به محل سکونت شما هزینه ی پست متفاوت هست و در صورتی که شما پکیج کامل رو سفارش بدید هزینه ای برای شما محاسبه نمیشه. در مورد سوال دوم هم بله تمامی جزوات کیهان براساس منابع اصلی نگارش شدند.

موفق باشید:)


از آخرین اخبار کنکور ارشد ودکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!
محمد
|
1397/09/17 - 13:24
0
0
سلام وخسته نباشید ببخشید یه مشکلی برای ثبت نام درسایت سنجش برای کارشناسی ارشد دارم __درقسمت روز ورود به مقطع کارشناسی وروز فارغ التحصیلی ازکارشناسی چیزی درمدرکم درج نشده چگونه باید این قمست روپرکنم؟ ممنون
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1397/09/18 - 22:50
سلام محمد

بستگی به دانشگاه محل تحصیلتون داره اما اگر 8 ترمه فارغ التحصیل شده باشید شهریور اون سال رو انتخاب کنید البته توصیه میکنیم برای اطلاع دقیق تر با آموزش دانشگاه و یا سازمان سنجش مشورت کنید.

موفق باشید:)


از آخرین اخبار کنکور ارشد ودکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!
محمد
|
1397/09/08 - 21:14
0
0
سلام وخسته نباشید ببخشید یه سوال دارم ،بنظرشما برای درس کودکان استثنایی کتاب پوران پژوهش دکترپیری به عنوان کمک درسی مناسب هست وکتابهای گنجی ،میلانی فر، و... رو پوشش میده یاخیر؟ ممنون ازشما
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1397/09/10 - 20:12
سلام محمد

ما این کتاب رو ندیدیم و نمیتونیم راجبش نظری بدیم.

موفق باشید:)

از آخرین اخبار کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!
رشیدی
|
1397/09/03 - 22:58
0
0
سلام چندساله در رشته مترجمی زبان انگلیسی فارغ التحصیل شدم،مشغول بودم و نشد ادامه تحصیل بدم، خب رشته روانشناسی رو دوست دارم.چند کتاب روانشناسی مطالعه کردم،اما مربوط ب دروس دانشگاه نبود. خب وقت کمی مونده و منابع و اطلاعاتی ندارم،می تونین به من کمک کنین؟ سپاس
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1397/09/04 - 22:39
سلام دوست عزیز

بله بله تخصص کیهان در حوزه ی کنکور ارشد و دکتری روانشناسی هست و بسیاری از دوستان موفق کیهانی تغییر رشته ای بودند با توجه به اینکه پاسخ این سوال کمی طولانی ست و در قالب یک کامنت نمیگنجه بهوتن پیشنهاد میکنیم از خدمات مشاوره رایگان کیهان استفاده بفرمایید(تماس با 02166475618 الی 20)

موفق باشید:)

از آخرین اخبار کنکور ارشد  ودکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!
نگار
|
1397/08/09 - 09:01
0
0
با عرض سلام و خسته نباشید این درسته که روانشناسی بالینی قراره فقط از گرایش های آزمون وزارت بهداشت بشه؟؟ من درحال حاضر حقوق میخونم و میخواستم برا ارشد تغییر رشته بدم ممکنه تا کنکور سال ۹۹ این اتفاق بیافته و نتونم گرایش بالینی شرکت کنم؟؟؟ :( ممنون از پاسخ دهیتون
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1397/08/10 - 00:12
سلام نگار 

خیر چنین اتفاقی نمیفته این موضوع مربوط به دو سال پیش هست که کلا چنین قانونی متنفی شد. 

موفق باشید:)
شقایق
|
1397/08/08 - 20:38
0
0
با عرض سلام ببخشید میخواستم بدونم کسایی که میخواند با لیسانس یه رشته ی دیگه آزمون ارشد روانشناسی بالینی بدند میتونند تو آزمون وزارت بهداشت هم شرکت کنند یا فقط آزمون وزارت علوم براشون مجازه؟؟ به علاوه این منابعی که شما ذکر کردید برای آزمون وزارت علومه یا بهداشت؟؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1397/08/08 - 23:41
سلام شقایق 

خیر تغییر رشته ای ها فقط میتونن در آزمون وزارت علوم شرکت کنند و برای آزمون وزارت بهداشت نیاز به کارشناسی مرتبط هست. در سایت کیهان شما میتونید با توجه به کنکور وزارت علوم یا بهداشت منابع رو مشاهده بفرمایید. 


موفق باشید:)
مریم
|
1397/08/08 - 13:57
0
0
سلام کیهان عزیز من دانشجوی سال سوم رشته ی حقوق دانشگاه اصفهانم،تصمیم دارم برای ارشد در رشته روان شناسی بالینی آزمون بدم،به نظرتون میتونم به قبولی در یکی از دانشگاه های تهران امیدوار باشم؟؟و اینکه آیا دانشگاه تربیت مدرس در مقطع ارشد گرایش بالینی رو داره یا نه،اگه داره برای قبولی حدودا چه رتبه ای نیاز داره؟؟ ممنونم ازتون
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1397/08/08 - 23:44
سلام مریم 

کار نشد نداره ما در طی این سال ها دانشجویان زیادی رو دیدیم که تونستن موفقیت های بزرگی کسب کنند اما برنامه ریزی دقیق، انتخاب درست منابع، روش مطالعه صحیح و ... تعیین کننده خواهد بود. دانشگاه تربیت مدرس فقط بعضی سال ها پذیرش داره و فقط در گرایش عمومی پذیرش انجام میشه. 

موفق باشید:)
مهرداد
|
1397/07/25 - 00:09
0
0
با سلام میخواستم بدونم برای آسیب شناسی حتما باید ورژن جدید سلیگمن که بر اساس dsm5 هست رو بگیرم و بخونم من کتاب قدیمیش رو دارم چاپ سال ۹۳ هست
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1397/07/26 - 00:03
سلام مهرداد

سوالاتی که از آسیب شناسی مطرح میشه براساس dsm 5  هست بنابراین شما باید به این نسخه تسلط داشته باشید و حداقل تفاوت هارو بدونید.

موفق باشید:)

از آخرین اخبار کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!
ماریا
|
1397/07/17 - 12:45
0
0
سلام وقت بخیرببخشیدزیرشاخه های کارشناسی ارشد بالینی چه رشته هایی هستندوتومدت شش پنج ماه مونده به ازمون میتونیم برسونیم بابرنامه ممنون
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1397/07/18 - 22:59
سلام ماریا

گرایش های بالینی شامل بالینی کودک و نوجوان، خانواده و بالینی هستند. در سال های گذشته دانشجوهایی رو داشتیم که در مدت کوتاه به موفقیت رسیدن که این امر مرهون برنامه ریزی صحیح، منابع درست و دقیق و ... هست. توصیه می کنیم برای راهنمایی های بیشتر از خدمات مشاوره رایگان کیهان استفاده بفرمایید.

موفق باشید:)

از آخرین اخبار کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!
محمد
|
1397/07/13 - 17:49
0
0
سلام وخسته نباشید ببخشید امسال تکمیل ظرفیت ارشد کی شروع میشه؟ ممنون
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1397/07/14 - 15:57
سلام محمد

هنوز سازمان سنجش اطلاعیه ای منتشر نکرده. به محض انتشار اطلاعیه در کانال کیهان اطلاع رسانی میشه.

موفق باشید:)

از آخرین اخبار کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!
فرشاد
|
1397/07/12 - 20:08
0
0
سلام ببخشید ایا جزوات کیهان برا رشته ی روانشناسی تربیتی هم هست؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1397/07/14 - 15:53
سلام فرشاد

بله بله شما میتونید از جزوات تربیتی کیهان استفاده بفرمایید. همچنین برای اطلاعات بیشتر خدمات مشاوره رایگان کیهان اطلاعات با ارزشی به شما خواهد داد. (تماس با 02166475618 الی 20)

موفق باشید:)

از آخرین اخبار کنکور ارشد ودکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!
سعید
|
1397/07/09 - 11:09
0
0
سلام ترجمه رضاعی با مهدی گنجی خیلی تفاوت داره ؟ ایرادی داره اگه ترجمه مهدی گنجی رو بخرم ؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1397/07/10 - 22:19
سلام سعید

ترجمه ی رضاعی منبع مطمئن تری هست و بیشتر توصیه میشه.

موفق باشید:)

از آخرین اخبار کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!
صدیقه
|
1397/07/08 - 20:12
0
0
سلام ببخشید من دانشجوی رشته ی آموزش ابتدایی هستم میخواستم بدونم میتونم تو آزمون رشته روانشناسی بالینی شرکت کنم
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1397/07/08 - 23:02
سلام صدیقه 

بله بله چرا نشه شما میتونید گروه روانشناسی رو برای کنکور ارشد انتخاب بفرمایید و ان شا الله به هدفتون برسید. 

موفق باشید:)
مهرداد
|
1397/06/23 - 12:36
0
0
سلام. من پک 95تون رو دارم. عوض که نشده؟ همون کفایت می کنه؟ من همینها رو بخونم دیگه کتاب های مرجع نیازی نیست؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1397/06/25 - 12:20
سلام مهرداد

به کتاب های مرجع در صورتی که تغییر رشته ای نباشید نیازی نیست اما چند جزوه تغییراتی داشتن. برای راهنمایی های بیشتر با پذیرش تماس بگیرید(02166475618 الی 20)

موفق باشید:)

از آخرین اخبار کنکور ارشد ودکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!
حمید
|
1397/05/27 - 01:15
0
0
ببخشید کارشناسی ارشد وزارت علوم با وزارت بهداشت چه فرقی میکنه؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1397/05/28 - 22:58
سلام حمید

وزارت بهداشت واحدهای عملی بیشتری داره اما ظرفیت این دانشگاه ها خیلی پایینه  همینطور گرایش روانشناسی سلامت در مقطع ارشد تنها در وزارت بهداشت تدریس میشه. برای اطلاعات بیشتر میتونید از خدمات مشواره رایگان کیهان (02166475618 الی20) استفاده کنید.

موفق باشید:)

از آخرین اخبار کنکور ارشد و دکتری روانشناسی مطلع باشید!
محمد
|
1397/05/25 - 20:34
0
0
سلام وخسته نباشید ببخشید چند تاسوال دارم 1.میخواستم بدونم میشه فقط باخواندن هرسه کتابهای کودکان استثنایی که معرفی کردین به اضافه کودکان استثنایی گنجی واسیب شناسی روانی هالجین( هردوجلد) به درصد بالای60 رسید دردرس مرضی؟ 2.بارتبه1500 روزانه گیلان برای عمومی به نظرشما چقدراحتمالش هست که پذیرفته بشه؟ 3.بعضی ازجاها برای درس روش تحقیق کتاب دیگه ای رو معرفی کردن، به نظرشما این کتابی که معرفی کردین جوابگو همه سوالات روش تحقیق هست ؟( البته منظورم منبع دوم هست) 4.اگرکسی چند سال پشت سرهم کنکوربده ولی قبول نشه میتونه سال بعدش کنکوربده ؟ منظورم اینه که محدودیتی درتعداد کنکوردادن هست یاخیر؟ باتشکرازشما
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1397/05/27 - 00:22
سلام محمد 

در پاسخ به سوال اولتون باید عرض کنیم تعدد منابع مهم نیست و میزان تسلط شما روی مباحث اهمیت بیشتری داره. 
برای دانشگاه گیلان رتبه های زیر 300 شانس وجود داره در کل روزانه و شبانه عمومی زیر 500 باید باشید. 

درس روش تحقیق درس بسیار مهم و مفهومی هست و خیلی نمیشه روی منبع خاصی تاکید کرد. 

برای شرکت در کنکور محدودیتی وجود نداره و هر چند بار میتونید. 


موفق باشید:)
مهران میرزایی فرد
|
1397/04/09 - 14:46
0
0
سلام روزتون بخیر.چندتا سوال داشتم .اول:مشاوره خانواده زیر شاخه کدام گرایش است؟ دوم منابعش با بالینی و.....فرق داره؟ سوم درسته که کسانی که بالینی میخوانند در حوزه خانواده هم فعالیت میکنند
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1397/04/09 - 21:30
سلام مهران

اولین نکته اینه که رشته ی مشاوره و روانشناسی تفاوت دارن و رشته مشاوره گرایش خانواده از زیر مجموعه رشته مشاوره هست دوم اینکه منابعش کاملا متفاوت هست سوم اینکه بله ما گرایش روانشناسی بالینی خانواده داریم و جدا از اون هم روانشناسان خانواده درمان گر زیادی داریم که گرایششون میتونه متفاوت باشه.

موفق باشید:)


از آخرین اخبار کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!
مهدی
|
1397/03/28 - 01:40
0
0
ممنون. آخه کسایی که درصد آسیب بالا زده بودن میگفتن اکثرا از سوال اسیب گنجی بوده ! اما شما اسیب گنجی معرفی نکردین ؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1397/03/29 - 00:02
سلام مهدی 

منابعی که معرفی شدن طبق نظر تعداد زیادی از رتبه های برتر هست اما باز هم بررسی میشه و در صورتی که کتابی که شما میفرمایید برای کنکور مناسب باشه در لیست جایگزین میشه. 

موفق باشید؛)
مهدی
|
1397/03/23 - 16:54
0
0
سلام. ببخشید. شما پس چرا استثنایی دکتر گنجی ، اسیب دکتر گنجی رو معرفی نکردید ؟ سوال دوم : جزوات کیهان چند درصد سوالت ارشد 97 را پوشش داد ؟ قبلا خیلی سریع تجزیه و تحلیل میکردین ! ممنونم
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1397/03/24 - 13:06
سلام مهدی

منابع هر ساله توسط رتبه های برتر بررسی میشن و منابعی که بیشترین پوشش دهی رو دارند معرفی میشن. برای کیفیت سنجی هم به زودی قرار داده میشه.

موفق باشید:)

از آخرین اخبار کنکور ارشد ودکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!
ناشناس
|
1397/02/09 - 22:34
0
0
سلام وخسته نباشید ببخشید درازمون کارشناسی ارشد رشته روانشناسی درصفحه دوم دفترچه سوالات داخل ستون که نوشته بود اینجانب.........شماره داوطلبی .........وامضا رامن ندیدم وپرنکردم،چون دربالای ستون نوشته بود عدم درج مشخصات وامضا کردن یعنی به منزله عدم شرکت درازمون،میخواستم بدونم بااین که من اینها روتکمیل نکردم اماکارت ورود به جلسه روامضا واثرانگشت زدم وپایین پاسخانامه روامضا اثرانگشت وتکمیل کرده ام یعنی برایم کارنامه صادرنمی شود ویعنی من درازمون شرکت نکرده ام؟واگرقبول شوم باطل میشود؟ممنون میشم جواب بدهید تااین نگرانی رفع شود باتشکر
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1397/02/10 - 00:00


سلام دوست عزیز 

بعیده معمولا همون اثر انگشت روی کارت ورود به جلسه مهمه نگران نباشید  

موفق باشید:)

  از آخرین اخبار کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید! 
راحله
|
1397/01/25 - 21:08
0
0
سلام من با مجموعه شما خیلی وقته آشنایی دارم من میخوام واسه کنکور ارشد بالینی 98 بخونم منابع رو دارم اما واسه سال 92 هستش آیا تو این مدت تغییری تو کتاب ها ایجاد شده؟ کتابهای پوران پژوهش رو داشتم اونم واسه سال 92 هستش میخوام بدونم نیازی هست جزوات کیهان رو دوباره تهیه کنم ؟ من نمیدونم چجوری برنامه ریزی کنم !چند کتاب رو باهم شروع کنم یا یکی یکی بخونم؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1397/01/30 - 21:58
سلام راحله


جزوات کیهان هر سال مطابق با کنکور و کیفیت سنجی به روز رسانی میشوند. شما برای راهنمایی بیشتر میتونید از مشاوره ی رایگان کیهان استفاده کنید . ( تماس با 02166475618 الی 20)

موفق باشید:)

از آخرین اخبار کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!
ناشناس
|
1396/12/29 - 15:41
0
0
سلام خسته نباشید سال نو مبارک چندتا سوال داشتم : ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد کی هست و به چه صورته؟ و اینکه آیا علوم تحقیقات و ازاد علوم پزشکی هم بدون کنکور در رشته روانشناسی بالینی دارند یا خیر؟ سپاس
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1397/01/08 - 21:14
سلام دوست عزیز

هنوز اطلاعیه ای منتشر نشده در صورت انتشار اطلاعیه اطلاع رسانی انجام میشه

از آخرین اخبار کنکور ارشد ودکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!
ناشناس
|
1396/11/30 - 17:11
0
0
سلام وقتتون بخیر یه سوال عجله ای داشتم الان سایت ارشد وزارت علوم برای تدوین باز شده می خوام رشته امتحانی دومم رو علوم شناختی انتخاب کنم ، ولی کد رشته امتحانی رو اصلا پیدا نمی کنم ، جزء همون مجموعه روانشناسی با کد 1133 میشه یا فرق داره کدش؟، اگه فرق داره میشه لطفا کدش رو بگید ؟ خیلی ممنون
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1396/12/01 - 12:34
سلام دوست عزیز

مجموعه علوم شناختی با کد 1219 در کنکور ارشد هست و با کد 1133 مجموعه ی روانشناسی تفاوت داره.

موفق باشید :)

از آخرین اخبار کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید.
علی
|
1396/10/25 - 17:07
0
0
سلام من کارشناسی علوم تربیتی خوندم آیا می تونم کنکور98ارشد روانشناسی بالینی امتحان بدم یا قراره به زودی ممنوعیت شرکت برا تغییر رشته ای ها ایجاد بشه؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1396/10/26 - 21:51
سلام علیخیر ممنوعیتی در کار نیست، میتونید تغییر رشته بدید :)


موفق باشید
گروه آموزشی کیهان
پورمحمد
|
1396/10/12 - 23:35
0
0
سلام خسته نباشید.من دانشجوی ترم ششم پیام نور رشته روانشناسی عمومی‌هستم.نیمسال دوم۹۷-۹۸دوره کارشناسی روتموم‌خواهم‌کرد.انشالله قصددارم از بهمن ۹۶برا ارشد بالینی بخونم.باتوجه به اینکه متاهل وبچه‌دارهستم‌ فقط۵ساعت میتونم بخونم. یعنی یه سال فرصت دارم‌برا ارشدبخونم.بنظرتون‌ منابع اصلی روبخونم‌یا ازجزوه های شما استفاده کنم؟من میخوام ازبالینی تبریز قبول شم.چ رتبه ای باید بیارم؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1396/10/14 - 22:09
سلام دوست گرامی


کنکور شما در اردیبهشت ماه سال 98 برگزار خواهد شد. اگر از بهمن شروع کنید بیشتر از یک سال فرصت مطالعه دارید. اساساً یک سال کافی هست برای مطالعه کنکوری. روزی 5 ساعت هم زمان بسیار مناسبی هست. توصیه ما مطالعه جزوات هست، بایستی روی خط به خط جزوات تسلط کامل پیدا کنید تا به نتیجه دلخواهتون دست پیدا کنید. حدوداً رتبه زیر 150 نیاز دارید.
لازم هست این رو هم در پاسخ کامنتتون ذکر کنم: خیلی لذتبخش هست که با وجود تأهل و داشتن یک فرزند، اینقدر مصمّم هستید که تحصیلاتتون رو به بهترین شکل ادامه بدید. امیدواریم بتونیم در این مسیر کمک کوچیکی به شما ارائه بدیم :)
توصیه می کنم از امکان مشاوره رایگان ما استفاده بفرمایید تا همکارانم به طور کامل در خصوص نحوه مطالعه و منابع مناسب و مرورها و ... راهنماییتون کنن:
02166475618 الی 20


موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان
محمد
|
1396/10/08 - 21:22
0
0
سلام ببخشید یه سوال دیگه داشتم کسی که درمقطع کارشناسی پذیرش بهمن ماه بود امادراوایل اسفندماه دردانشگاه ثبت نام کردومشغول به تحصیل شدبرای ترم دوم حالا درقسمت ماه ورودبه دانشگاه درمقطع کارشناسی برای ثبت نام ازمون کارشناسی ارشد چه ماهی راباید وارد کند باید ماه بهمن که پذیرش بهمن بود راوارد کند یاماهی که دردانشگاه ثبت نام کرد؟ وایا اگرماه رااشتباه واردکنه مثلا ماه اسفندوارددانشگاه شدولی به اشتباه درهنگام ثبت نام عدد11یعنی بهمن راواردکنه ووقتی درازمون پذیرفته شد برای ثبت نام دردانشگاه به مشکل برمیخوره یامیشه موقع ثبت نام دردانشگاه برای برای شروع تحصیل درمقطع کارشناسی ارشد تصحیح کرد؟ممنون لطفااگه میشه کاملا شفاف راهنمایی بفرمایید
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1396/10/10 - 09:40
سلام مجددفکر میکنم این مورد خیلی اهمیت ویژه ای نداره، بهتره همون بهمن ماه رو وارد کنید چون ما دو جور ورودی بیشتر نداریم، ورودی مهر و ورودی بهمن. اونچه که در فرم ثبت نام از اهمیت ویژه ای برخورداره، معدل هست که باید در وارد کردنش دقت ویژه ای بشه چون روی رتبه شما تاثیر میذاره.
باز هم برای کسب اطمینان بیشتر میتونید این سوال رو از آموزش دانشکده تون بپرسید و همچنین دفترچه ثبت نام رو دقیق مطالعه کنید ببینید در این مورد توضیحی داده شده یا خیر.


موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان

محمد
|
1396/10/08 - 19:45
0
0
سلام وخسته نباشید ببخشید میخواستم بدونم درکارنامه ازمون کارشناسی ارشد مثلا میگن یک فردی رتبه0 10 اورده اون رتبه رودرکارنامه درقسمت "رتبه داوطلب درسهمیه" یادرقسمت" رتبه داوطلب بدون سهمیه نگاه میکنن ومیگن رتبه 100 اورده؟ ممنون میشم اگرراهنمایی بفرمایید..البته سهمیه ازادها
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1396/10/10 - 09:20
سلام محمدمنظور از رتبه، رتبه در سهمیه هست :)موفق باشید
گروه آموزشی کیهان

فرخ
|
1396/10/02 - 11:03
0
0
سلام اگه من پکیج کامل بالینی کیهان رو دریافت کنم دیگه نیازی به کتاب های دیگه ای نیس؟ همین جزوات کافیه؟ با این زمان کم میخوام بالینی آزاد قبول شم ؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1396/10/02 - 23:12
سلام فرخبا توجه به نتایج کیفیت سنجی های سال های اخیر (بررسی میزان تطابق جزوات با سوالات کنکورها) ما ادعا میکنیم که نیازی به منبع دیگه ای نیست :)
اطلاعات تکمیلی رو میتونید در جلسه مشاوره رایگان ما از مشاورانمون بپرسید:
02166475618 الی 20


موفق باشید
گروه آموزشی کیهان

عاطفه
|
1396/09/27 - 12:31
0
0
با سلام وعرض خسته نباشید.میخواستم خواهش کنم ی منبع از امار و روش تحقیق معرفی کنید که مباحث رو جامع و روون توضیح داده باشه.ممنون
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1396/09/27 - 23:22
سلام عاطفهبه نظر من بهترین کتاب، آمار و روش تحقیق دکتر دلاور هست که بسیار روان توضیح داده. اما میتونید از مشاور تخصصیتون هم این سوال رو بپرسید، شاید کتاب بهتری بشناسن  :)موفق باشید
گروه آموزشی کیهان

محمد رضا
|
1396/09/23 - 17:26
0
0
سلام..عرض پوزش؟ در کتاب شمسی پور قسمت اختلالات اسکیزوفرنی در چلد اوله یا دوم؟ در کتاب کاپلان چطور؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1396/09/24 - 23:00
سلام محمدرضااز کتاب شمسی پور اطلاعی ندارم اما در کاپلان، در جلد دومش این اختلالات توضیح داده شدن.موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان

نسرین
|
1396/09/23 - 12:27
0
0
باعرض سلام و خسته نباشید.من سال91از رشته روانشناسی عمومی فارغ التحصیل شدم و از اون زمان تا الان درس نخوندم اما امسال ناگهانی تصمیم گرفتم ارشدبالینی شرکت کنم.متاسفانه تا الان هم چیزی نخوندم،متاهل و شاغل هستم.شدیدا به کمکتون احتیاج دارم که بفهمم الان باید چیکار کنم و از کجا شروع کنم.اصلا امیدی هست که قبول بشم؟ممنون میشم زود زود راهنمایی و کمکم کنید.باتشکر فراوان از تیم خوب کیهان
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1396/09/24 - 23:02
سلام نسرینقطعاً تحت شرایطی خاص امکان قبولی شما وجود داره، اما بستگی به عوامل بسیار زیادی داره که در قالب کامنت نمیشه راهنمایی کرد. توصیه من این هست که با دفتر گروه تماس بگیرید و از امکان مشاوره رایگان ما استفاده کنید تا همکارانم با توجه به شرایط ویژه ای که دارید، به طور کامل راهنماییتون کنن:
02166475618 الی 20


موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان

فاطمه
|
1396/09/21 - 12:24
0
0
سلام خسته نباشید من یه سوالی داشتم میخوام پکیج کامل بالینی کیهان رو بخرم تا الان هم چیزی نخوندم سوالم اینه با وجود وقت کم آیا میتونم بالینی آزاد تبریز قبول بشم ؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1396/09/22 - 17:17
سلام فاطمهبله با اطمینان میگم که امکان موفقیت وجود داره اما خیلی مهم هست که چطور مطالعه و مرور بفرمایید تا به خوبی در ذهنتون تثبیت بشن مطالب. توصیه میکنم از امکان مشاوره تخصصی ما استفاده بفرمایید تا مشاوران ما به شما برنامه دقیق بدن:
http://www.kayhanravan.ir/fa/expertise.aspx


موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان

پورمحمد
|
1396/09/20 - 13:31
0
0
سلام خسته نباشید من ترم پنج روانشناسی عمومی هستم.اگه بخوام روانشناسی بالینی ورشد شرکت کنم میتونم از این ترم‌مuطالعاتم روشروع کنم.یا ممکنه منابع تغییرکنه؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1396/09/20 - 21:00
سلام دوست گرامیاحتمال تغییر منابع که بسیار کم هست، اما الان برای مطالعه کنکوری زوده. الان میتونید مطالعات آزاد داشته باشید روی کتاب های مهم، کم کم آماده بشید و مطالب رو سعی کنید بهتر درک کنید. مطالعه کنکوری رو از یک سال پیش از آزمونتون شروع کنید :)


موفق باشید
گروه آموزشی کیهان

عاطفه
|
1396/09/19 - 13:17
0
0
سلام من میخوام برای کنکور 98 برنامه ریزی کنم میخواستم بپرسم ایا این منابع به روز هستن ویا در آینده تغییراتی ممکنه ایجاد بشه
پاسخ ها