.
hed

سخن مشاور: 
هنوز در جلسات گوناگون از اولین جلسه ای که زهرا خانی برای مشاوره به کیهان آمد تعریف می‌کنم؛ دانشجویی مصمّم که از همان اولین دقایق تکلیف‌ش را با من و ما روشن کرد: «می‌خوام بهترین رتبه ممکن رو به دست بیارم و می‌خوام بدونم می‌تونید بهم کمک کنید یا نه». این حد از انسجام ذهنی برایم قابل درک و احترام بود. به روشنی می‌دانستم داوطلبی با این حد انسجام، یا رتبه‌اش را خیلی خراب می‌کند یا رتبه‌ای عالی در حد زیر پنجاه کسب می‌کند. تمام توانمان را به کار بستیم تا دومی رخ دهد. نهایتاً 
خوشحالم که دومی رخ داد. این موفقیت را بیش از هر چیز به توان و تاب آوری بالایی که زهرا خانی داشت ربط می‌دهم، بدون تعارف. ما کاری را که وظیفه داشتیم انجام دادیم اما او شخصاً توانست همه تهدیدها را مدیریت کند و به باور من این است که نقش تعیین کننده در موفقیت یا عدم موفقیت داوطلب دارد. خوشحالم زهرا خانی توانست بر همه موانعی که شخصاً شاهدش بودم غلبه کند. خوشحالم فرد توانمندی است و مطمئنم می‌تواند روانشناس و اساساً انسان موفق و سودمندی برای جامعه بشود. 
صحبت‌هایش را بخوانید و با صحبت‌هایی که در روزهای بعد از کنکور هم نوشته بود مقایسه کنید. ببیند چه جوان‌های توانمندی داریم. و کمی بیشتر به توانمندی‌های خودتان هم باور داشته باشید :)
ارادتمند. 

مصاحبه با کیهانی برتر،‌ زهرا خانی، رتبه 39 بالینی کنکور سراسری 1394


خانم خانی، خیلی ممنونیم که وقتتان را در اختیار ما و داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی گذاشتید. لطفاً کمی خودتان را معرفی کنید و بفرمایید لیسانس چه خواندید و در کنکور سراسری کارشناسی ارشد روانشناسی 94 چه رتبه ای کسب کردید؟درود بر کیهانی های عزیز، زهرا خانی هستم، دوره کارشناسی را در رشته ی روان شناسی و در دانشگاه بین المللی امام خمینی قزوین گذراندم و در کنکور سراسری کارشناسی ارشد روان شناسی 94 رتبه 39 را کسب کردم.

 

بسیارعالی! آیا خودتان انتظار چنین رتبه درخشانی را داشتید؟
در ابتدا که درس خواندن برای کنکور را شروع کردم، هدفم این بود که تمام توان بالقوه ی خودم را به فعلیت برسانم و محقق شدن این هدف را توام با کسب رتبه ی تک رقمی تلقی میکردم، اما به تدریج که در این مسیر پیش رفتم و با توجه به شرایط خاصی که برایم پیش آمد ( بیماری ها و نا خوش احوالی های پی در پی) تغییراتی در دیدگاهم به وجود آمد و از آن مطلق گرایی سابق فاصله گرفتم و تصمیم گرفتم با پذیرش شرایط موجود برای رسیدن به هدفم تلاش کنم و خیلی درگیر عدد و رقم رتبه نباشم.

 

لطفاً درصد‌هایی را که در هر درس کسب کردید بفرمائید

 

 کارنامه رتبه های برتر روانشناسی، کارنامه رتبه 1 روانشناسی، درصد های رتبه های برتر روانشناسی، درصدهای رتبه 1 روانشناسی


 

خب از مطالعاتتان برایمان بگویید، از چه زمانی مطالعات را شروع کردید؟ چطور این کار را انجام دادید و با چه کتابهایی شروع کردید؟
من از اوایل خرداد 93 تصمیم گرفتم مطالعه برای کنکور را شروع کنم، خوشبختانه در همان زمان با گروه خوب کیهان آشنا شدم و جلسات مشاوره و برنامه ریزی را با آقای فلاح عزیز شروع کردم و با توجه به این که کارشناسی را در رشته ی روان شناسی گذرانده بودم و آشنایی مقدماتی و دانش پایه ی لازم را داشتم تصمیم گرفتم مستقیم به سراغ جزوات کیهان رفته و از مطالعه ی کتب منبع صرف نظر کنم و پس از بررسی جزوات کیهان در 2 درس و مقایسه آن با کتب اصلی از کامل بودن آن مطمئن شدم و کار را شروع کردم.


درباره ساعات مطالعاتی تان بفرمایید. ساعات مطالعه شما چقدر بود؟ و فکر می‌کنید برای رسیدن به رتبه ای که شما کسب کردید باید روزانه چقدر مطالعه کرد؟

متاسفانه بنده به خاطر شرایط خاص و حادی که از نظر سلامتی و جسمانی در آن دوران داشتم، امکان مطالعه بیشتر از میانگین روزی 3 ساعت را در کل آن 8 ماه نداشتم، اما در مورد سوال دوم شما باید بگویم پاسخ این سوال تا حد زیادی به تفاوت های فردی افراد مربوط میشود و آیتم هایی مانند رشته ی کارشناسی، سبک مطالعه، میزان تمرکز و کیفیت مطالعه در اینکه چند ساعت درس بخوانیم تا به هدف برسیم تعیین کننده هستند.

 
به طور کلی روش مطالعاتی و برنامه ریزی شما به چه صورتی بود؟
بنده سعی کردم 2 نقطه ی قوت را در سبک مطالعاتی خودم لحاظ کنم، مورد اول مطالعه با سبک تفکر انتفادی، تحلیلی، مفهومی و مقایسه ای به طور مثال وقتی نظریه پیاژه را در روان شناسی رشد مطالعه کردم سعی کردم تا حد ممکن آن را با دیگر نظریه ها در مبحث رشد مقاسه کرده و شباهت ها و تفاوت های آن ها را در ذهن خودم مرور کنم، و مورد دوم هم مرور های منظم 1،7 و30 بود که آقای فلاح برایم توضیح دادند.
 
آیا همین روش را به دیگر داوطلبان هم توصیه می‌کنید؟
صددرصد، ضمن این که خودم هم از این پس به این روش متعهد خواهم بود به دوستان کبهانی هم این روش ها را توصیه میکنم اگرچه شاید از لحاظ زمانی کمی بیشتر طول بکشد، چرا که معتقدم اولا یادگیری عمیق مستلزم این روش هاست و در ثانی رشته ی ما به افرادی دقیق و با تفکر انتقادی نیاز مبرم دارد.
 
لطفاً بفرمایید برای هر درسی از چه منابعی استفاده کردید و اینکه آیا باز هم آنها را به دیگران توصیه می‌کنید؟
عمده ی تمرکز بنده روی جزوات کیهان بود، در چند مورد معدود هم به توصیه مشاورم آقای فلاح از یک سری کتب مکمل در کنار جزوات کیهان استفاده کردم و با توجه به اعتمادم به این جزوات آن ها را به دوستان کنکوری توصیه میکنم.
 
آیا در کلاس‌های کنکوری و آزمون‌های آزمایشی هم شرکت کردید؟ از چه ابزارهای کمکی برای بالا رفتن شانس موفقیتتان استفاده کردید؟ از کدامشان راضی بودید؟
آزمون آزمایشی خیر، اما در یکی از موسسات برای کلاس ثبت نام کردم و با توجه به بی نظمی شدید در نحوه ی برگزاری کلاس و ایجاد اختلال در برنامه ی شخصی ام کلاس را پیگیری نکردم و با تکیه بر جزوه ی کیهان در آن درس مطالعه را ادامه دادم.
 
آیا تفاوتی در نوع شروع مطالعات‌تان با دیگر داوطلبان حس کردید؟
بله، به خاطر شرکت در جلسات مشاوره و برنامه ریزی از ابتدا هدفم و مسیری که باید برای رسیدن به این هدف طی میکردم کاملا شفاف و روشن بود، متاسفانه بسیاری از داوطلبان به دلیل اطلاعات ناقص و گاهی غلط حتی تا روز کنکور هم به درستی نمیدانند باید چه درصد هایی کسب کنند و دقیقا چه بخوانند تا این درصد ها را به دست بیاورند و به هدف ایده آل برسند و با تاسف فراوان گاهی در این مسیر با تردید قدم برمیدارند و در مسیر‌های نامطمئن قدم می‌گذارند و باز هم متاسفانه علی رغم استحقاق و لیاقت بسیار، شکست می خورند. 
 
فکر می‌کنید مهمترین نکاتی که داوطلبان در هنگام شروع مطالعات باید به آن توجه کنند، ‌چیست؟
انتخاب هدف روشن، انتخاب منابع مطالعانی مطمئن و آزمایش شده، برنامه ریزی دقیق از ابتدا تا روز کنکور، تعهد به برنامه ریزی انجام شده و البته بیشتر و پیش تر از همه ی این موارد، «امید و باور توانمندی های خود».
 
آیا جلسات مشاوره برایتان سودمند بود؟
بله، من به لطف همین جلسات مشاوره از خیلی سردرگمی ها و ابهامات فاصله گرفتم و در دوراهی های مختلف این مسیر خوشبختانه راه درست را انتخاب کردم و به همین جهت از مشاور خوبم آقای فلاح کمال تشکر را دارم که همواره اطلاعات درست را در اختیار بنده قرار داده و از هیچ حمایتی دریغ نکردند.
 
به نظر شما چه تفاوتی بین کسانی که رتبه برتر می‌شوند و کسانی که دو سه سال کنکور می‌دهند و قبول نمی‌شوند وجود دارد؟ آیا تفاوت های درونی مثل توان ذهنی و پشتکار است یا بیرونی مثل منابع و راهنمایی و ... ؟
به نظر بنده هم موفقیت و هم شکست همواره به عوامل مختلفی به طور همزمان مربوط می شود، اما در کنکور و هر مرحله ی دیگری از زندگی اگر هدف انتخاب شده را دوست داشته باشیم و مشتاقانه و سنجیده برایش تلاش کنیم دلیلی برای شکست وجود ندارد.
 
شما چه کارها و اقداماتی را در مطالعاتتان انجام دادید که فکر می‌کنید در موفقیتتان موثر بود؟
علاوه بر تمام مواردی که قبلا هم عرض کردم(انتخاب هدف روشن، انتخاب منابع مطالعاتی درست، برنامه ریزی سنجیده و تلاش) یک مورد را بسیار مهم میدانم که البته روح جاری تمام مواردی است که عرض کردم و آن "ایمان به درستی هدف انتخاب شده" است، همواره و علی رغم ناملایماتی که در این مسیر تجربه کردم رشته ی روان شناسی را عاشقانه دوست داشتم وایمان داشتم که ادامه دادن آن درست ترین هدف است.
 
آیا کارهایی هم انجام دادید که اگر به یکسال گذشته برگردید، معتقدید دیگر آنها را انجام نمی‌دهید چرا که موثر نبودند؟
اگر با علم و تجربه ی فعلی به یک سال قبل برمیگشتم با مطلق گرایی و کمال گرایی افراطی و منفی خودم مقابله میکردم و اجازه نمیدادم استرسی که به من تحمیل میکند از لذت درس خواندن در دوران کنکور کم کند.
 
ممکن است عده ای با خود بگویند که «باهوش بوده، خیلی وقت داشته، بهترین کتابها رو خونده و ...»، آیا واقعاً همه چیز در این چند ماه برای شما بر موفق مراد بود؟ خودتان موثرترین عوامل مثبت در موفقیت‌تان را چه می‌دانید؟
خیر، واقعا این طور نبود، نه تنها همه چیز بر وفق مراد نبود بلکه متاسفانه در دوران کنکور عمدتا بیمار بودم و شرایط بحرانی ای را میگذراندم، اما سعی کردم تا جایی که در توانم هست در شرایط سخت تسلیم نشوم و خدا رو شکر اگرچه موانعی وجود داشت اما در نهایت به هدفی که داشتم رسیدم.
 
انتخاب رشته را چطور انجام دادید و نهایتاً به چه انتخاب‌هایی رسیدید و چرا؟
با توجه به علاقه ی شخصی ای که به کار درمان و حیطه بالینی محض دارم روان شناسی بالینی دانشگاه تهران، روزانه و شبانه به ترتیب اولین انتخاب هایم بودند و سپس دانشگاه علامه طباطبایی، دانشگاه خوارزمی و ... . 
 
برای ادامه تحصیل چه هدفی دارید و چرا؟ (دکتری، تحصیل در خارج از کشور و ... )
مهمترین هدفم پرورش و قوی کردن خودم در حیطه روان شناسی بالینی است و تبدیل شدن به یک روان شناس کاربلد و به امید خدا ادامه تحصیل در مقطع دکتری.
 
چه پیشنهادی به گروه آموزشی کیهان برای بهتر شدن در زمینه‌های مختلف آموزشی و مشاوره ای دارید؟
 واقعا همه چیز عالی بود و بدون هیچ تعارفی از نظر من انتفادی به کبهان وارد نیست، باز هم ازتون تشکر میکنم و قول میدم اگه پیشنهاد و انتقادی به ذهنم رسید حتما مطرح کنم چون واقعا از پیشرفت روزافزون این گروه لذت میبرم.
 
سوال برخی از داوطلبان کنکور امسال این است که آیا گروه آموزشی کیهان توانست به شما در رسیدن به این رتبه کمکی کرده باشد؟ مشاوره هایی که داشتید موثر بود؟ جزواتی که استفاده کردید واقعاً در آن حدی که در وبسایت گفته شده، جامع و مانع و قابل فهم بوده؟
بله، من از خدماتی که از این موسسه دریافت کردم راضی بودم و بی اغراق کیهان را در کسب این موفقیت بسیار سهیم میدانم و با توجه به شرایط ویژه و زمان کمی که برای  مطالعه داشتم فکر میکنم انتخاب هیچ منبع دیگری با این مقدار مطالعه نمی توانست چنین نتیجه ای به دنبال داشته باشد، از گروه کیهان صمیمانه تشکر میکنم.
 

خانم خانی عزیز، خیلی ممنونیم که وقتتان را در اختیار ما و داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی گذاشتید. اگر در آخر مصاحبه صحبتی دارید بفرمائید؟
سخن آخر این که دوست عزیز من تو به سبب شرافت انسانی ای که داری همواره عزیز و دوست داشتنی و محترم هستی و عدم موفقیت در کنکور هرگز از میزان این عزت و دوست داشتنی بودن چیزی کم نمی کند، پس نترس و آسوده گام بردار و مهم تر از همه این که طی کردن مسیر هم میتواند به اندازه رسیدن به هدف لذت بخش باشد، از این لذت غافل نشو.
سبز باشید و مانا


مطالب مرتبط:

 

  • تحلیل زهرا خانی از کنکور، در روزهای پس از آن
مطالب مرتبط:

روی عکس ها کلیک کنید.
 
                      
                      
 

گروه آموزشی کیهان 
تحت نظارت مرکز خدمات روانشناسی و مشاوره کیهان

نظرات بينندگان
غیر قابل انتشار : 0
در انتظار بررسی: 0
انتشار یافته : 36
ماندانا
|
1395/07/30 - 10:17
1
0
با سلام، من بعد از يك جلسه مشاوره با خانم خانى، طبق توصيه ايشون كتاب آسيب شناسي روانى سيد محمدى را تهيه كرده و شروع به مطالعه كردم اما وقتى كتاب را با نمونه جزوه كيهان مقايسه ميكنم مطالب بسيار متفاوت به نظر ميرسند و در منابع ذكر شده در جزوه هم كتاب هالجين ديده نميشه. آيا من مطالعه كتاب هالجين رو ادامه بدم و جزوات را تهيه كنم؟ قبل از خريد جزوات نياز به راهنمايي دارم...
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/07/30 - 19:33
سلام ماندانا


کتاب هالجین و سلیگمن تشابه 90 درصدی با هم دارن و مطالبشون بسیار شبیه به هم هست و سلیگمن جزو منابع جزوه ما هست.
نکته مهم این هست که بیشتر سوالات درس آسیب کنکور از کتاب های کاپلان طرح میشه که خلاصه ی اونها در جزوه ما وجود داره :)


گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
میترا
|
1395/03/03 - 19:14
1
0
سلام خانم خانی من میانگین درصدام مثل شماست اما معدلم کمه. میشه بگید معدل شما چند بوده که رتبتون این شده؟ ممنونم
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/03/03 - 19:53
سلام میترا
باید منتظر نتایج موند و نمیشه با قطعیت گفتموفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
علی
|
1395/02/26 - 14:12
0
0
الان خانم خانی کجا تحصیل میکنند؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/02/28 - 00:39
سلام علیدانشگاه تهران روانشناسی بالینی


موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
ساناز حسنخانی
|
1394/09/06 - 20:48
0
0
خانوم خانی بزرگوار،سلام.از این ک انقدر با حوصله ب سوال های ما جواب میدهید واقعا سپاسگزارم.من در یادگیری زبان از توانایی خوبی برخوردار هستم و با توجه به این ک تغییر رشته ای هستم میخواستم بدونم ب غیر از کتاب سید محمدی چ کارهای دیگری انجام بدهم؟واقعا دوست دارم درصد بالایی بزنم.ولی نمیدونم دقیقا برا بالا بردن مهارتم چ کار بکنم؟؟؟؟؟ممنون
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/09/07 - 21:36
سلام سانازخانوم خانی در سایت فعالیت نمیکنن اگر از خود ایشون سوالی دارید میتونید در جلسات مشاوره تخصصی بپرسید.
میتونید لغات 504، تافل و آیلتس رو مطالعه کنید.موفق  باشید :)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
فاطمه
|
1394/08/19 - 09:13
0
0
سلام خانم خانی ازکتاب فیزیو لوژی البته برخی بخشهاش مثله شنیداری و دیداری ...خیلی متوجه نمیشم سرسری خوندم و بعضی صفحات رو نخوندم ازتون خواهش میکنم لطفا منو راهنمایی کنید که دو کتای انگیزش و فیزیو لوژی رو چطوری بخونم خیلی از وقتم رو میگیره میترسم عقب بیفتم ازتون ممنون میشم بهم پاسخ بدید
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/08/22 - 19:34
سلام فاطمه

میتونید با کیهان تماس بگیرید و با خانم خانی جلسه ی تخصصی رزرو کنید.


موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکترای روانشناسی
ساناز
|
1394/08/17 - 11:10
0
1
سلام خانوم خانی.نه این کتابه.ولی چند نفر از کتاب فروشا ادعا کردن پارسال از این منبع 80 درصد در کنکور اومده.و من ک خیلی وسواسی ام واقعا از این مطلب فوق العاده گیج شدم.ترخدا شما بگین توو 3 سال گذشته واقعا چه منابعی برا رشد بوده؟؟؟؟؟؟؟
پاسخ ها
خانی
|
1394/08/18 - 09:49
سلام ساناز جان، 80 درصد از کدوم کتاب اومده؟ سوال های رشد سالهای اخیر از لورابرگ، کرین و ژنتیک منصور بوده عزیزم، که رشد کیهان هر 3 رو پوشش میده.
ساناز
|
1394/08/16 - 17:20
0
0
سلام.اگر امکان دارد راجب کتاب رشد خلعتبری راهنمایی کنید
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/08/16 - 21:23
سلام ساناز

متاسفانه اطلاعاتی در مورد این کتاب نداریم...
حزوه ی کنکوری هست؟

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
افسانه افخمی
|
1394/08/10 - 13:08
0
0
سلام ضمن خسته نباشید من هیچ منبع و یا کتابی برا مطالعه تهیه نکردم.و این کتابایی ک رتبه های بذتر معرفی کردن خیلی زیاده و زمان من کمه.من چطور میتونم کتابی رو ک تهیه کنم ک تو این فرصت کم نتیجه ی خوبی بگیریم ممنون میشم.کمکم کنین.
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/08/10 - 21:35
سلام افسانه

ما توصیه مون در این مقطع زمانی، مطالعه ی جزوات هست. میتونید فردا(دوشنبه) تماس بگیرید و یک جلسه مشاوره رایگان داشته باشید تا بیشتر راهنماییتون کنیم :)
02166475618 الی 20

موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
لیلا
|
1394/06/28 - 21:11
0
1
سلام ای کاش در مورد درس زبان هم توضیح میدادند که چی خوندند و چه جوری خوندند ؟؟
پاسخ ها
ناشناس
|
1394/06/29 - 18:53
بهترین منبع برای شروع مطالعه زبان کتاب متون روان شناسی آقای سید محمدی هست، البته کنکور صرفا به تسلط روی لغات تخصصی کتاب سید محمدی محدود نمیشه، شما نیاز به مهارت قوی در درک مطلب دارید و این با تمرین زیاد و درگیر شدن با متون زبان اصلی حاصل میشه و در نهایت بسته زبان کیهان میتونه تا 20،30 درصد تغییر مثبت تو کنکورتون ایجاد کنه، موفق باشید.
لیلا
|
1394/07/03 - 18:54
خیلی ممنون از پاسخ خوبتون ناشناس عزیز.
ناشناس
|
1394/06/18 - 00:46
0
1
شما سال اولی ک کنکور دادی قبول شدین خانم خانی؟
پاسخ ها
خانی
|
1394/06/29 - 18:48
سال اولی که با مطالعه سر جلسه رفتم قبول شدم بله
ناشناس
|
1394/05/29 - 16:50
0
0
خانم خانی آیا بخش انگیزش و هیجان کتاب دکتر پیری هم لازمه در کنار کیهان خونده شه با کیهان تنهایی کافیه ؟
پاسخ ها
زهرا خانی
|
1394/05/31 - 14:59
سلام اگر بخش انگیزش و هیجان رو هم اول از روی کتاب دکتر پیری مطالعه کنید بعد برید سراغ کیهان خیلی خیلی بهتره، کتاب دکتر پیری هم در بخش فیزیولوژیک هم در بخش انگیزش و هیجان مطالب رو بسیار عالی دسته بندی کرده و با زبان ساده و قابل فهمی بیان کرده و مطالعش خیلی به تسلط شما کمک میکنه، موفق باشید.
زهرا خانی
|
1394/05/31 - 14:59
سلام اگر بخش انگیزش و هیجان رو هم اول از روی کتاب دکتر پیری مطالعه کنید بعد برید سراغ کیهان خیلی خیلی بهتره، کتاب دکتر پیری هم در بخش فیزیولوژیک هم در بخش انگیزش و هیجان مطالب رو بسیار عالی دسته بندی کرده و با زبان ساده و قابل فهمی بیان کرده و مطالعش خیلی به تسلط شما کمک میکنه، موفق باشید.
ملیحه
|
1394/04/20 - 11:57
0
1
سلام خانوم خانی خوبید ؟ ببخشید غرض از مزاحمت میشه بدونم شما از چه مکمل های در کنار کیهان استفاده کردید منم رشتم روانشناسیه بنظرتون تکیه بر همین کتاب های کیهان کافیه آخه خودتون هم که در جریان هستید حجم کتابا زیادن مرور کردنشون وقت می بره . و سوال دیگه شما از زبان کیهان استفاده کردید فقط؟ ممنونم .
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/04/20 - 13:19
سلام ملیحه

خانوم خانی روی سایت مستقیما فعال نیستن ولی من کامنت شما رو منتشر میکنم، ایشون ببینن و پاسخ سوالتون رو بدن :)

موفق باشید
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
زهرا خانی
|
1394/04/20 - 15:15
ملیحه عزیز سلام تمرکز من روی جزوات کیهان بود، فقط از کتاب روان شناسی فیزیولوژیک دکتر پیری برای فهم بهتر استفاده کردم، شما هم با توجه به این که روان شناسی خوندید، اگر جزوات کیهان رو دقیق و باکیفیت مطالعه کنید کافیه، برای درس زبان باید یک منبع اصلی بخونید و در کنارش از پکیج کیهان استفاده کنید، موفق باشید.
فاطمه
|
1394/04/15 - 23:12
1
1
سلام خانم خانی.ضمن تبریک خدمت شما دوست عزیز خواستم از خدمتتون بپرسم شما در کنار جزوات کیهان و کتاب فیزیولوژیک دکتر پیری کتاب منبع دیگه ای مطالعه نکردین.و سوال دیگه این که من سال قبل جزوات کیهان رو تهیه کردم خواستم از نظر مقایسه بدونم فرقی اساسی با جزوات 95 داره یا با جزوات سال قبل می تونم کنکور امسال رو پوشش بدم؟؟؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/04/16 - 10:59
سلام دوست عزیز

خانم خانی در بخش نظرات سایت کیهان فعال نیستند میتونید سوالاتتون رو در تماس با کلینیک از ایشون بپرسید. 
اما پاسخ شما اینه که ما با خانم خانی هیچ کتاب دیگری به جز کتابهای معرفی شده مطالعه نکردیم. خب جزوات 95 کیهان آخرین تلاش‌های کیهان برای تهیه مجموعه ای کامل و قابل اعتماد برای کنکور 95 هست که نسبت به جزوات سال های گذشته کیهان مطالب بیشتری داره.
این لینک رو هم ببینید:
http://kayhanravan.ir/fa/Messages193.aspx

موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
زهرا خانی
|
1394/04/20 - 15:22
فاطمه عزیز سلام، ممنونم من فقط برای زبان و فیزیولوژیک از منبع دیگه ای در کنار کیهان استفاده کردم، در مورد درس های دیگه تمرکزم روی جزوات کیهان بوده، جزوات کیهان در چند درس تغییراتی داشته که مسلما کیفیت جزوات رو افزایش داده، میتونید فقط جزوه این درس ها رو تهیه کنید، موفق باشید.
راحله مهديان
|
1394/03/16 - 08:49
0
1
سلام، ضمن تبريك به خانم خاني، يه جمله تو مقدمه اين مطلب منو نگران كرد. اينكه نوشتيد: به روشنی می‌دانستم داوطلبی با این حد انسجام، یا رتبه‌اش را خیلی خراب می‌کند یا رتبه‌ای عالی در حد زیر پنجاه کسب می‌کند. ميشه توضيح بديد كه چه مسائلي باعث مي‌شه كه كسي كه اينقدر عزمش رو جزم كرده رتبه‌اش رو خيلي خراب كنه؟ من واقعاً نگران شدم. چون هم عزمم‌رو براي قبول شدن جزم كردم و هم خيلي وقت مي‌زارم. ولي نگران شدم كه جزو اين گروه باشم كه شما گفتيد.
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/03/16 - 12:14
سلام راحله
منظور از اون جمله اینه که این نوع افراد ممکنه کمالگراییشون کار درستشون بده و گرفتار وسواس بیش از حد بشن و از قطار کنکور جا بمونن 
اگه این ویژگی رو ندارید اصلا نگران نباشید و اگه دارید سعی کنید کم کم به سمت تعادل در این زمینه حرکت کنید 
نگران نباشید :) 


موفق باشید 
گروه آموزشی کیهان 
ارشد و دکتری روانشناسی
مهتاب
|
1394/03/08 - 11:47
0
2
ﻣﺜﻞ ﻫﻤﻴﺸﻪ ﻋﺎﻟﻲ ﻟﻂﻔﺎ ﻣﻴﺸﻪ ﺍﺯ ﺧﺎﻧﻮﻡ ﺧﺎﻧﻲ ﻳﻪ ﺷﻤﺎﺭﻩ ﺗﻤﺎﺱ ﻳﺎ ﻭﺏ ﺳﺎﻳﺖ ﺩﺭ ﺍﺧﺘﻴﺎﺭ ﻣﻦ ﻗﺮﺍﺭ ﺩﻫﻴﺪ . ﺑﺎ ﺗﺸﻜﺮ ﺍﺯ شما
پاسخ ها
کیهان
|
1394/03/08 - 15:15
سلام مهتاب

این اقدام مستلزم رضایت خانم خانی است.
بدون هماهنگی با اشخاص اطلاعات اونها درج نمیشه.
کارنامه و مصاحبه هم با رضایت ایشون گذاشته شد.


موفق باشید
کیهان
رتبه 1 روانشناسی
مهدی
|
1394/03/08 - 02:00
0
3
کاش منابع مکمل هم میگفتند خب ؟؟؟؟؟؟؟
پاسخ ها
زهرا خانی
|
1394/03/09 - 12:54
آقای مهدی من در کنار جزوات کیهان به پیشنهاد مشاورم فقط از کتاب روان شناسی فیزیولوژیک و انگیزش و هیجان پوران پژوهش تالیف دکتر پیری استفاده کردم برای فهم بهتر، که فکر میکنم در جزوات 95 کیهان مطالب لازم این کتاب هم گنجانده شده باشد، برای اطلاعات بهتر و دقیق تر از مشاورین گروه کیهان کمک بگیرید، موفق باشید.
نظرات كاربران :
نام :
ايميل :
متن نظر : * 
 
متن بالا را وارد نماييد* 
 
.