.
تبلیغات

منابع موثق و مرجع کنکور کارشناسی ارشد سراسری
روانشناسی بالینی و عمومیمعرفی شده توسط رتبه‌های برتر کنکور سراسری
مشاوران تخصصی گروه آموزشی کیهان

بر اساس سوالات کنکور سراسری 1395 
 

منابع ارشد روانشناسی بالینی،‌ منایع ارشد بالینی، منابع روانشناسی بالینی، کنکور ارشد روانشناسی عمومی، مشاوره، رتبه های برتر روانشناسی، رتبه های برتر روانشناسی، ارشد روانشناسی، ارشد روانشناسی بالینی، مصاحبه با رتبه های برتر روانشناسی، ارشد بالینی، منابع ارشد بالینی     منابع ارشد روانشناسی بالینی،‌ منایع ارشد بالینی، منابع روانشناسی بالینی، کنکور ارشد روانشناسی عمومی، مشاوره، رتبه های برتر روانشناسی، رتبه های برتر روانشناسی، ارشد روانشناسی، ارشد روانشناسی بالینی، مصاحبه با رتبه های برتر روانشناسی، ارشد بالینی، منابع ارشد بالینی      منابع ارشد روانشناسی بالینی،‌ منایع ارشد بالینی، منابع روانشناسی بالینی، کنکور ارشد روانشناسی عمومی، مشاوره، رتبه های برتر روانشناسی، رتبه های برتر روانشناسی، ارشد روانشناسی، ارشد روانشناسی بالینی، مصاحبه با رتبه های برتر روانشناسی، ارشد بالینی، منابع ارشد بالینی

 

 

آخرین بروز‌رسانی: 1395/05/26
 

 


منابع پیشنهادی کیهان برای درس زبان تخصصی روانشناسی
 
(درصد مورد انتظار در کنکور با این منابع: 90-30 درصد بسته به سطح کنونی شما)
 1. زبان یحیی سیدمحمدی 
  • یک دور این کتاب را کامل مطالعه می‌کنیم به روشی که در جلسات برنامه ریزی آموزش داده می‌شود. بعد می‌رویم به سراغ پکیج زبان تخصصی کیهان که در آنجا تک تک سوالات زبان به دقت بررسی شده و تکنیک‌های پاسخ‌دهی به آنها آموزش داده شده است. 
 2. پکیج زبان تخصصی کیهان (کلیک کنید)
  • توجه !! اگر حال تمرین کردن تکنیک‌های آموزش داده شده در کارگاه را ندارید، این پکیج را تهیه نکنید.

منابع پیشنهادی کیهان برای درس روانشناسی رشد
 
(درصد مورد انتظار در کنکور با روش مشاوران کیهان: 100-70 درصد)
 1. روانشناسی رشد لورا برک جلد 1 و 2 - ارسباران 
  • فصول 1 تا 13 را رو خوانی می‌کنیم و فصول 14 تا 19 را سریع‌تر می‌خوانیم. اگر تغییر رشته ای نیستید و قبلاً این مطالب را خوانده اید دیگر یک‌راست بروید سراغ جزوه بی‌نظیرتان.
 2. جزوات رشد کیهان شامل خلاصه کامل از روانشناسی رشد لورا برک - منصور و دادستان - نظریه های رشد ویلیام کرین - جزوات کلاسی دانشگاه تهران
  • خط به خط این مجموعه را باید بیش از دو سه بار مطالعه کنیم. 

منابع پیشنهادی کیهان برای درس روانشناسی بالینی

(درصد مورد انتظار در کنکور با روش مشاوران کیهان: 100-70 درصد)
 
 1. بالینی فیرس
  • فیرس منبع اصلی این درس است. برای تغییر رشته ای ها یک دور این کتاب را رو خوانی میکنیم تا با کلیات آن آشنا شویم. 
 2. جزوات بالینی کیهان شامل خلاصه کامل فیرس و سایر کتب مرجع (شفیع آبادی - پروچاسکا - شاملو - مارنات)
  • با مطالعه دقیق و مو به موی این مجموعه می‌توانیم درصد عالی بالای 50 در این درس کسب کنیم. 

منابع پیشنهادی کیهان برای درس روانشناسی مرضی و کودکان استثنایی

(درصد مورد انتظار در کنکور با روش مشاوران کیهان: 80-60 درصد)
 
 
 1.  هالجین جلد 1 و 2 
  • یک دور کل دو جلد هالجین را روخوانی می‌کنیم تا بفهمیم روانشناسی مرضی چیست. این گام برای تغییر رشته ای ها است. اگر  تغییر رشته‌ای هستید خواندن این کتاب لازم است در غیراینصورت جزوات کافی‌ست. 
 2. استثنایی میلانی فر 
  • تغییر رشته ای ها میلانی فر را هم یک دور روخوانی می‌کنند. 
 3. جزوه DSM5 کیهان. این مجموعه از برگ برنده‌های درخشان کیهانی‌ها در کنکور 94 بود
 4. جزوه آسیب‌شناسی روانی کیهان
 5. جزوه کودکان استثنایی کیهان
  • شامل خلاصه کامل از هالجین - کاپلان - ساراسون - دادستان - میلانی فر - سیف نراقی و نادری - افروز
  • جزوه آسیب و استثنایی کیهان 450 صفحه است. که باید دو سه بار آن را خط به خط به روش درست مطالعه کنیم.
  •  نمونه جزوات آسیب شناسی(مرضی) دانشجویان دانشگاه تهران - کیهان - برای دانلود نمونه اینجا را کلیک کنید
  •  نمونه جزوات کودکان استثنائی دانشجویان دانشگاه تهران - کیهان - برای دانلود نمونه اینجا را کلیک کنید 
 • این درس در 20 سوال دارد که تقریباً 40-30٪ به مرضی و 70-60٪ به استثنایی مربوط است.
 • میانگین درصد رتبه های عالی (زیر50) برای این درس حدود 50 است.

منابع پیشنهادی کیهان برای درس آمار و روش تحقیق
(درصد مورد انتظار در کنکور با روش مشاوران کیهان: 85-65 درصد)
 

 1. روش تحقیق - علی دلاور 
 2. آمار توصیفی و استنباطی - انتشارات پوران پژوهش - نصراله فرجی (فصل 7 یعنی احتمالات حذف است)
  • این کتاب همان مباحث کتاب آمار دکتر دلاور را به روشی روان تر توضیح داده است. 
 3. جزوات آمار و روش تحقیق کیهان
 4. پکیج کامل کیهان
  • شامل خلاصه کامل از روش تحقیق دلاور - آمار دلاور - جزوات کلاسی دانشجویان دانشگاه تهران
  • نمونه جزوات آمار و روش تحقیق دانشجویان دانشگاه تهران - کیهان - برای دانلود نمونه اینجا را کلیک کنید 
 
 • این درس در کنکور 20 سوال دارد که عموماً 14-12 تا به روش تحقیق و بقیه به آمار اختصاص دارند.
 • عده زیادی می‌خواهند برای آمار به کلاس بروند .حتماً پیش از گرفتن این تصمیم سوالات این درس را ببینید! بنده به عنوان یک تغییر رشته ای برای این درس فقط کتاب و جزوه خواندم و درصد معقول 60درصد را هم کسب کردم. داوطلبان دو سال اخیر هم به راحتی می توانند در این درس به درصد 60 درصد برسند.
 • آماری که ما داریم با آماری که در رشته های دیگر مثل حسابداری داریم کاملاً متفاوت است. اینجا خبری از محاسبات و مسائل پیچیده آماری نیست و برای همین می شود کار را با کتاب و  جزوه جمع کرد.
 • میانگین درصد رتبه های عالی (زیر50) برای این درس حدود 65 است.

 


منابع پیشنهادی کیهان برای درس علم النفس

(درصد مورد انتظار در کنکور با روش مشاوران کیهان: 95-85 درصد)


 1. علم النفس احدی و بنی جمالی یا علم النفس - انتشارات پوران پژوهش
  • یک دور احدی و بنی جمالی یا پوران پژوهش را می‌خوانیم. بعد که با کلیت مباحث آشنا شدیم خط به خط جزوات کیهان را مطالعه می‌کنیم. 
 2. جزوات علم النفس کیهان
            - شامل خلاصه کامل از علم النفس احدی و بنی جمالی - اصغر احمدی(منبع شماره2) - جزوات کلاسی دانشجویان دانشگاه                 تهران و شهیدبهشتی
            - نمونه جزوات علم النفس دانشجویان دانشگاه تهران و شهیدبهشتی - کیهان - برای دانلود اینجا را کلیک کنید


 

منابع پیشنهادی کیهان برای درس فیزیولوژیک و انگیزش و هیجان

(درصد مورد انتظار در کنکور با روش مشاوران کیهان: 90-75 درصد)
 
 1. روانشناسی فیزیولوژیک - انتشارات پوران پژوهش - دکتر مرتضی پیری 
  • سوالات کنکور را باید به کمک همان جزوه کیهان که خلاصه کامل کتب دکتر خداپناهی است جواب دهیم. اما به کمک کتاب خوب دکتر مرتضی پیری می‌توانیم به درک صحیحی از مطالب مطرح شده در کتاب و جزوه دست پیدا کنیم. 
 2. انگیزش و هیجان دکتر خداپناهی 
  • تغییر رشته ای ها برای آنکه بتوانند بهتر مطالب جزوه را درک کنند بهتر است در کنار مطالعه آن، کتاب دکتر خداپناهی را هم داشته باشند. 
 3. جزوات فیزیولوژیک و انگیزش و هیجان کیهان
 • میانگین درصد رتبه های عالی (زیر50) برای این درس معمولاً حدود 60 است.
 
کتاب‌های مرجع برای درس روانشناسی عمومی 
 1. زمینه روانشناسی هیلگارد - تالیف اتکینسون - ترجمه براهنی و همکاران – یک جلدی - انتشارات رشد 
 2. خلاصه روانشناسی عمومی کیهان 
 • اینکه روانشناسی عمومی را بخوانیم یا نخوانیم، و خود کتاب هیلگارد را بخوانیم یا خلاصه‌اش را کاملاً به وضعیت شما بستگی دارد.خود بنده به عنوان یک تغییر رشته ای تمام کتاب هیلگارد را خواندم تا ضعف هایم کمی جبران بشود. اما خب دکتر سیدمحمدی همان مطالب را کمی مختصرتر اما به شیوایی توضیح داده ند که انتخاب یکی از این دو کتاب بسته به شرایط شماست.  این که تغییر رشته ای هستید یا نه، عمومی می خواهید شرکت کنید یا بالینی یا هر دو، چقدر وقت دارید و ... .


نمونه کارنامه رتبه های برتر کنکور سراسری کارشناسی ارشد روانشناسی: کلیک کنید

 

 

======

 
 
 
 

 نظر برخی از رتبه های برتر درباره فهرست معرفی شده توسط کیهان


من از همان ابتدا بدون تعارف کیهان را موثر دانسته ام زیرا هم با منابع از طریق کیهان آشنا شدم و هم مشاوره های مفیدی که بسیاری از موسسات دیگر بابت آن از داوطلبان هزینه دریافت میکنند کیهان رایگان در اختیار بقیه قرار میدهد و همچنین نکات و سایت هایی که از طریق کانال تلگرام و وب سایت کیهان با آن آشنا شدم وبرای من خیلی مفید بود.
 

گروه کیهان تونست به منی که تغییر رشته ای بودم و تشنه ی خوندن مطالب، کمک کنه. در حالی که نمی دونستم از کجا شروع کنم و به چه طریقی ادامه بدم کیهان مثل یک گنج بود و اینکه خداروشکر که یک مشاور آگاه و فهمیده در این حوزه بهم کمک می کرد و همراهی ایشون در این مسیر یکی دیگه از فاکتور های موفقیت بودکه خیلی موثر بود.
 

بهار سال 93 بعد از بررسی سایت های موسسات مختلف به این نتیجه رسیدم که سایت موسسه کیهان صادقانه تر از دیگر موسسات منابع را معرفی کرده و به توصیه های این سایت اعتماد کردم و منابع معرفی شده را تهیه کرد و دقیقا منابعی که در سایت کیهان معرفی شده بود را مطالعه کردم.

 من در زمانی که دنبال لیست منابع بودم با سایت کیهان آشنا شدم  و در تهیه منابعم از لیست کیهان استفاده کردم. با شناختی که من به دست آوردم مسیری که در کیهان برای موفقیت در کنکور ترسیم می­شود مسیر واقعی‌تری است و عوامل موفقیت در کنکور را با یک دید کل‌نگر  در ابعاد  مختلف زندگی مراجعان جستجو و تقویت می­کنند.

 

پس از بررسی هایم سیستم کیهان را برای ادامه انتخاب کردم و از بخت خوب اولین مشاوره من با آقای فلاح بود و با توجه به توانمندی ایشان در مشاوره من برای ادامه راهم تقریبا هر ماه یکبار از این امکان استفاده می کردم. با توجه به خبرگی ایشان در برنامه ی پیشنهادی دخل و تصرف نمی کردم.
واقعا مشاوره ها در آن زمان علاوه بر راهنمایی و برنامه ریزی برای من بار روانی مثبتی داشت که کنار همه ی مسایل پیش آمده باز هم در مسیر باقی بمانم. معتقدم انتخاب کیهان و اعتماد به این گروه آموزشی و بهره مندی از مشاوره های ارزشمند جناب فلاح نقش پررنگی در رسیدن به هدفم داشت.

مشاوره کیهان آن چیزی را که مد نظر من بود به طور کامل برآورده کرد، چرا که با اصول و روش­ های علمی دانشجو را راهنمایی می­ کنند و در کنار مطالعه و برنامه ریزی به سایر نیازهای روان­شناختی هم توجه می کنند. به علاوه اینکه مشاوران کیهان هم در طول چند سال اخیر همین مسیر را پشت سر گذاشته اند و بنابراین نقشه راه را بلد هستند و با دادن اطلاعات به دانشجو، او را آماده پیمودن این مسیر می‌کنند.
 

من به لطف همین جلسات مشاوره از خیلی سردرگمی ها و ابهامات فاصله گرفتم و در دوراهی های مختلف این مسیر خوشبختانه راه درست را انتخاب کردم و به همین جهت از مشاور خوبم آقای فلاح کمال تشکر را دارم که همواره اطلاعات درست را در اختیار بنده قرار داده و از هیچ حمایتی دریغ نکردند.
 

مطمئنا کیهان در زمینه مشاوره و برنامه ریزی درسی کمک بسیار زیادی به من کرد. جزوه ها واقعا کامل بود و با وجود جزوه ها دیگه نیازی به خواندن کتاب های منبع نداشتم. جزوه ها در عین خلاصه بودن تمام نکات اصلی را دربرمیگرفت. از این بابت از گروه آموزشی کیهان نهایت تشکر را دارم.
 

من انتظار داشتم مشاورم با زیر و بم این مسیر (آمادگی برای کنکور) آشنایی داشته باشد و مهمتر از آن در این زمینه تبحر کافی داشته باشد و راهنماییم کند. برای انتخاب ­های صحیح و برنامه ریزی درست و مطالعه صحیح، در شرایط دشوار حمایت کند و  مشوقم باشد برای تلاش بیشتر. خوشبختانه من به همه­ ی انتظاراتم از یک مشاور رسیدم و از آقای فلاح بسیار سپاسگزارم. موفقیت نسبی من نتیجه ­ی همکاری و صمیمیمت و تلاش تیمی بوده است که بهترین و تاثیر گذارترین عضوش آقای فلاح بوده اند.
 

من  با اطمینان کامل به دوستان عرض میکنم که بله. کیهان میتونه به اون هدفی که در سردارید کمک کنه تا عملی بشه ولی این به خود شما هم ربط داره که تا چه حد تلاش میکنید.

 

 کــــیــــهــــان
تحت نظارت کلینیک تخصصی روانشناسی کیهان


منابع ارشد روانشناسی بالینی،‌ منایع ارشد بالینی، منابع روانشناسی بالینی، کنکور ارشد روانشناسی عمومی، مشاوره، رتبه های برتر روانشناسی، رتبه های برتر روانشناسی، ارشد روانشناسی، ارشد روانشناسی بالینی، مصاحبه با رتبه های برتر روانشناسی، ارشد بالینی، منابع ارشد بالینی، مشاوره مقاله و پایان نامه، konkooreravan.ir، کتاب تست روانشناسی، دفترچه سوالات روانشناسیمنابع ارشد روانشناسی بالینی،‌ منایع ارشد بالینی، منابع روانشناسی بالینی، کنکور ارشد روانشناسی عمومی، مشاوره، رتبه های برتر روانشناسی، رتبه های برتر روانشناسی، ارشد روانشناسی، ارشد روانشناسی بالینی، مصاحبه با رتبه های برتر روانشناسی، ارشد بالینی، منابع ارشد بالینی، مشاوره مقاله و پایان نامه، konkooreravan.ir، کتاب تست روانشناسی، دفترچه سوالات روانشناسیمنابع ارشد روانشناسی بالینی،‌ منایع ارشد بالینی، منابع روانشناسی بالینی، کنکور ارشد روانشناسی عمومی، مشاوره، رتبه های برتر روانشناسی، رتبه های برتر روانشناسی، ارشد روانشناسی، ارشد روانشناسی بالینی، مصاحبه با رتبه های برتر روانشناسی، ارشد بالینی، منابع ارشد بالینی، مشاوره مقاله و پایان نامه، konkooreravan.ir، کتاب تست روانشناسی، دفترچه سوالات روانشناسیمنابع ارشد روانشناسی بالینی،‌ منایع ارشد بالینی، منابع


منابع ارشد روانشناسی منابع ارشد بالینی ارشد روانشناسی بالینی ارشد روانشناسی بالینی 95، منابع بالینی 95، کنکور ارشد بالینی 95، منابع ارشد روانشناسی منابع ارشد بالینی ارشد روانشناسی بالینی ارشد روانشناسی بالینی 95، منابع بالینی 95، کنکور ارشد بالینی 95، منابع ارشد روانشناسی منابع ارشد بالینی ارشد روانشناسی بالینی ارشد روانشناسی بالینی 95، منابع بالینی 95، کنکور ارشد بالینی 95، منابع ارشد روانشناسی منابع ارشد بالینی ارشد روانشناسی بالینی ارشد روانشناسی بالینی 95، منابع بالینی 95، کنکور ارشد بالینی 95

تعداد بازديد : 14630
نظرات بينندگان
غیر قابل انتشار : 0
در انتظار بررسی: 0
انتشار یافته : 30
Rezvana
|
1394/02/19 - 21:53
0
1
سلام خسته نباشید... یه سوال داشتم: شما تو موسسه و سایتتتون منابع ارشد روانشناسی صنعتی سازمانی و جزوات این رشته را ارایه نمیدین؟!
پاسخ ها
کــــیـــهـــان
|
1394/02/20 - 14:58
سلام رضوانا نه متاسفانه فقط بالینی و عمومی 
mina
|
1394/03/19 - 19:36
0
1
سلام ایا کتاب فیزیولوژیک خدا پناهی را شما دارید که تهیه نمایم
پاسخ ها
کیهان
|
1394/03/22 - 11:42
سلام mina

لطفا این سوالتون رو از مسئول پذیرش بپرسید
به احتمال زیاد موجود هست.

02166475618
02166475619
02166475620

موفق باشید
کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
فاتح
|
1394/04/19 - 16:07
0
1
جزوات انصافا خوبه و من به دوستانم هم این جزوه ها رو پیشنهاد می دم.
فاتح
|
1394/04/19 - 16:15
1
0
این منابع درسته خیلی کمه. اما اگر کسی قبلا این کتابا رو نخونده باشهو همین 11 -12 کتاب منبع دهن ادمو سرویس میکنه.
سعید ع
|
1394/05/03 - 16:51
0
0
سلام برای تهیه خلاصه وجزوه های کیهان چه باید کرد ؟ممنون
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/05/03 - 19:02
سلام سعید

میتونید با شماره های زیر تماس بگیرید و سفارش بدید، ارسال رایگان هست.
021-66475618
021-66475619
021-66475620

موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
فهیمه
|
1394/06/14 - 09:48
1
0
سلام میخواستم بدونم من که لیسانسم حسابداری بوده و وقت زیادی برا مطالعه نداشتم جزواتی هست که بتونم با خوندنش در ازمون شرکت کنم و نتیجه خوبی ببینم.
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/06/14 - 10:04
سلام فهیمه

قاعدتا ما جزوات خودمون رو بهتون پیشنهاد میکنیم چون تعداد زیادی از بچه ها نتایج خوبی باهاشون گرفتن، میتونید به این لینک مراجعه کنید:
http://kayhanravan.ir/fa/Messages10315.aspx
اما بهتره از امکان مشاوره رایگان ما استفاده کنید و اول با یک مشاور صحبت کنید، بعد تصمیم به خرید بگیرید :)
شماره تماس:
02166475618 الی 20

موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
لیلا
|
1394/06/27 - 07:47
0
0
من پارسال کتاب زبان سید محمدی رو تموم کردم و تمامی لغات رو از توش در آوردم ، امسال برای زبان دوباره لازم هست که این کتاب رو روخوانی کنم یا چیکار کنم بهتر هستش ؟؟ البته پکیج پیشرفته رو هم پارسال خوندم ولی چون کلأ دیر شروع کردم برای کنکور رتبه ام 500 شد و امسال میخوام جدی تر بخونم . ممنون میشم راهنماییم کنید
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/06/27 - 12:23
سلام لیلا

اول(در پاییز) روی سید محمدی حسابی تسلط پیدا کنید، بعد برید سراغ پکیج پیشرفته، زبان رو بتونید خوب بزنید خیلی عالیه :)

موفق باشید 
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
سپیده
|
1394/07/20 - 22:33
0
0
سلام من تغییر رشته ای هستم، میخواستم ببینم لیست کتابهای مرجع و خودشون رو از کجا میشه تهیه کرد؟ و میخواستم بدونم ممکنه برای ارشد توی هر دو گرایش بالینی و عمومی شرکت کرد؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/07/21 - 11:49
سلام سپیده

لیست کتاب های مرجع رو در لینک زیر ببینید:

http://kayhanravan.ir/fa/manabe2.aspx
خودشون رو هم از میدان انقلاب میتونین همه رو تهیه کنید. یه تعدادیش رو هم ما داریم که میتونید تماس بگیرید سفارش بدید براتون بفرستیم.
بله در هر دو گرایش میتونید شرکت کنید. اگر سوالات بیشتری دارید و سردرگم هستید میتونید از امکان مشاوره رایگان ما استفاده کنید و با مشاورای ما صحبت داشته باشید :)
02166475618 الی 20

موفق باشید
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
سپیده
|
1394/08/03 - 13:37
0
1
ممنون از جوابتون. میخواستم عضو گروه تلگرامتون بشم ولی نمیتونم،اینم بگم ک تلگرام من روی لب تاپ نصبه و نسخه ویندوز هستش...
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/08/03 - 21:59
سلام سپیده

فرقی نمیکنه روی گوشی باشه یا روی لپتاپ، فقط باید آپدیت باشه. روی لینک زیر کلیک کنید:
telegram.me/kayhanravan_ir

موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
هومن
|
1394/08/13 - 20:36
0
0
سلام خسته نباشید ، ببخشید من دانشجوی ترم اخر بالینی هستم،پکیج کیهان رو کامل دریافت کردم ،ولی الان مطمعا نیستم که خوندن این پکیج واقعا کافیه یا نه ،آیا من کل وقتمو بذارم روی این جزوات نتیجه میگیرم ، آیا واقعا کافیه؟ ممنون میشم بهم کمک کنید.
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/08/14 - 00:28
سلام هومن

با توجه به اینکه رشته کارشناسیتون مرتبط هست، بله برای کنکور، این جزوه ها از نظر ما کافیه :)
مصاحبه ی خانم اسفندیاری رتبه 8 کنکور 94 رو بخونید:
http://kayhanravan.ir/fa/esfandiariinterview.aspx
اگر باز هم سوالی بود، در خدمتتون هستیم :)

موفق باشید 
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
سمانه
|
1394/08/20 - 20:58
0
0
سلام خسته نباشید. به نظرتون کتاب کودکان استثنایی مهدی گنجی بهتره یا میلانی فر؟ من جزوات شما رو هم دارم ولی در مورد انتخاب یه منبع اصلی دچار تردیدم. ممنون از راهنماييتون.
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/08/20 - 22:37
سلام سمانه

به طور کلی کتاب بهروز میلانی فر بهتره، اما اگر جزوه رو دارید دیگه وقتتون رو روی کتاب اصلی نذارید چون کاملا حفظی هست و همون کاری که کتاب قراره برای شما انجام بده رو جزوه هم انجام میده :)

موفق باشید
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
هومن
|
1394/09/08 - 23:23
0
0
سلام ،خسته نباشید ، من الان دارم جزوه ی روانشناسی رشد ،با روانشناسی بالینی رو‌میخونم یک هفته میشه شرو کردم ،نصفشو تموم کردم ،به نظر شما ادامه بدم این دو‌منبع رو‌تموم کنم بعد برم سراغ منابع دیگه یعنی جززوات دیگه کیهان؟ یعنی منظورم اینه وقتی دارم دو‌منبع رو‌میخونم تمومش کنم بعد کنارش بزارم به بقیه برسم تا تموم شدن ،تا اینکه دوباره نوبتش میشه ؟؟؟ این کار جواب میده ؟ ممنون میشم راهنمای کنید.
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/09/09 - 20:32
سلام هومن


با کیهان تماس بگیرید و در جلسات برنامه ریزی تخصصی سوالاتتون رو بپرسید.موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
رضا رادفر
|
1395/06/19 - 18:53
0
0
سلام من کار شناسیم روان شناسی نیست اگه ارشد بالینی بگیرم میتونم عضو سازمان نضام روان شناسی بشم یا صدور پروانهبه من داده میشود یا چون کارشناسیم روان شناسی نیست هیچ کاری با مدرکم نمیتونم پیدا کنم
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/06/19 - 23:20
سلام رضا


درصورتی که علاقمند به کار درمان و اخذ مجوز هستید باید حداقل دو مقطع روانشناسی خونده باشید، یعنی یا کارشناسی و ارشد، یا ارشد و دکتری :)

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
طاهره
|
1395/09/14 - 06:22
0
0
سلام.برای من که ریاضی کاربردی خوندم و میخوام ارشد بالینی کنکور بدم آینده شغلیم چطور میشه؟یعنی باارشد بالینی یاعمومی چیکارمیتونم کنم؟ممنون
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/09/14 - 19:27
سلام طاهره


در صورت عملی شدن سریع این مسأله، با یک مدرک روانشناسی امکان دریافت مجوز درمان وجود نخواهد داشت. تا زمان اعلام رسمی اطلاعات توسط سازمان سنجش، هرگونه اظهار نظر در این خصوص صحت نخواهد داشت.


موفق باشید
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
زهرا
|
1395/10/11 - 20:53
0
0
سلام اینجا گفته شده که ارسال تا 3یا4 روز میشه من بسته سفارش دادم ولی زنگ زدم گفتن تا 8یا9روز میشه با توجه به زمان کم تا 9 روز دیگه خیلی دیر هست نمیشه زودتر ارسال بشه با تشکر فراوان
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/10/11 - 21:14
سلام زهرا


بسته ها معمولاً 3 یا 4روزه به دست کیهانی ها میرسن. پست اعلام میکنه که حدود یک هفته کاری طول میکشه، ما هم حداکثرش رو به شما میگیم که بدقول نشیم :)
نگران نباشید، از روزی که سفارش رو انجام دادید 3 یا 4 روز بعد به دستتون خواهد رسید.


گروه آموزشی کیهان
 ارشد و دکتری روانشناسی
سلام رقیه
|
1395/10/16 - 17:50
0
0
زبان تخصصی کیهان رو هم باید با جزوات سفارش بدیم؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/10/16 - 22:07
سلام رقیه


اگر زبانتون در حد متوسط رو به خوب هست میتونه برای شما کارایی داشته باشه.
اگر زبانتون ضعیفه براتون کارایی نداره و بهتره روی کتاب سیدمحمدی تمرکز کنید :)


موفق باشید
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
نظرات كاربران :
نام :
ايميل :
متن نظر : * 
 
متن بالا را وارد نماييد* 
 
.