.
تبلیغات

منابع ارشد روانشناسی، منابع ارشد روانشناسی بالینی، منابع کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی، منابع کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی، گروه آموزشی کیهان، بهترین موسسه کنکور روانشناسی

 


 


مورد تأیید رتبه های برتر دانشگاه های تهران و شهید بهشتی​

:

رتبه برتر کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی     منابع کنکور ارشد بالینی مورد تایید رتبه برتر کنکور ارشد روانشناسی         

امیرهمایون حلاجیان، رتبه 2 بالینی 97 -  الهه مولایی، رتبه 6 بالینی 98  -سمانه ابراهیم نژاد،رتبه 7 بالینی 97  

پکیج جزوات جامع تضمین شده کیهان (رتبه های برتر دانشگاه شهیدبهشتی و تهران) - ویژه  کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی 99

 

ردیف

عنوان

 قیمت

 

1

روانشناسی بالینی

         78'000

 

2

روانشناسی رشد

         88'000

 

3

آسیب‌شناسی روانی جلد 1

         56'000

 

4

آسیب شناسی روانی جلد 2

         58'000

 

5

روانشناسی کودکان استثنائی و اختلالات کودکی

         58'000

 

6

آمار و روش تحقیق - جلد 1

         54'000

 

7

آمار و روش تحقیق - جلد 2

         48'000

 

8

علم النفس از دیدگاه دانشمندان اسلامی

         52'000

 

9

فیزیولوژیک و انگیزش و هیجان

         68'000

 

10

بانک تست کنکور ارشد روانشناسی کیهان - جلد 1

         58'000

 

11

بانک تست کنکور ارشد روانشناسی کیهان - جلد 2

         62'000

 

12

یک جلد دفتر برنامه ریزی

         18'000

 

13

DVD ویژه راهکارهای رتبه های برتر برای موفقیت در کنکور ارشد روانشناسی و مشاوره

         28'000

 

14

یک جلسه مشاوره و برنامه ریزی تخصصی (تلفنی/حضوری) با رتبه برتر

         28'000

 

ارزش کل خدمات و جزوات ارائه شده

       754'000

 

کسر می شود:  تخفیف نقدی ویژه خرید پکیج

        (48'000)

 

کسر می شود: تخفیف کامل جلسه مشاوره تخصصی ویژه خرید پکیج

        (28'000)

 

سود (تخفیف) شما از خرید پکیج کامل

        (76'000)

 

مبلغ نهایی قابل پرداخت

       678'000

 

 خرید اینترنتی این پکیج با 5 % تخفیف بیشتر: کلیک کنید

 
   

     

همچنین می توانید عدد 1 را به شماره 02166475620 ارسال کنید !


 

جزوات ویژه کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی گروه آموزشی کیهان پس از کنکورهای 94، 95 و اخیراً پس از کنکور 96 مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفتند و میزان پوشش دهی هر یک از جزوات برای تست های مربوط به آن درس در کنکور، قابل بررسی و مشاهده است.
برای مشاهده جداول مطابقت و آدرس دقیق پاسخ های تست های کنکور در جزوات کیهان، کلیک کنید:

 

رتبه های برتر در خصوص جزوات گروه آموزشی کیهان، چه می گویند؟

 

 • مینا اسفندیاری،رتبه 8 کنکور سراسری کارشناسی ارشد روان­شناسی بالینی (متن کامل مصاحبه)

کتاب های کیهان خلاصه های با کیفیت و قابل اعتمادی هستند و جامع و مانع بودنشان به استفاده بهتر از زمان کمک می­کند.
 

 • آرزو سورمه،رتبه 11 کنکور سراسری کارشناسی ارشد روان­شناسی بالینی (متن کامل مصاحبه)

در مورد جزوات صادقانه می توانم بیان کنم که اگر قرار بود مجددا کنکور بدهم باز هم انتخاب اصلی برای من جزوه های کیهان و مجموعه کیهان بود و تعریف عنوان شده - جامع و مانع و قابل فهم بودن جزوات - را در دوران کنکور واقعا تجربه کردم.

 

با اطمینان مطالعه کنید

برای آنکه این مجموعه را با اطمینان مطالعه کنید، به موارد زیر توجه نمایید:

 1. گزارشی که بلافاصله پس از کنکور تهیه شد، نشان داد که این مجموعه به تنهایی به بیش از 80 درصد از سوالات کنکور 96 و 95 پاسخ داده است در حالی که درصد رتبه های تک رقمی در این درس به طورمیانگین چیزی حدود 70 درصد است. گزارش عینی و شفاف آن را در اینجا مطالعه نمایید.
 2. این مجموعه را رتبه های برتر روانشناسی دانشگاه های تهران، شهیدبهشتی و علامه طباطبایی تهیه و ویرایش کرده اند که در ادامه اسامی این افراد ارائه شده است.
 3. این مجموعه، مجموعه اصلی رتبه های برتر کنکورهای سالهای گذشته بوده است. از جمله خانم آطاهریان رتبه 7، خانم اسفندیاری رتبه 8، خانم محصص رتبه 31 و آقای فرزین ابراهیمی رتبه 23 کنکور. مصاحبه این دوستان را در اینجا بخوانید.
 4. این مجموعه در کنار دیگر مجموعه های کیهان، با دقت بسیار زیادی تهیه شده و متناسب با سوالات کنکور 96 مورد بازبینی قرار گرفته است و برای کنکور 97 کاملاً به روز رسانی شده است.

 

 

 • آلاله طاهریان، رتبه 7 کنکور سراسری کارشناسی ارشد روان­شناسی بالینی(متن کامل مصاحبه)
من وقتی مطالعه ام رو شروع کردم در شرایط مناسبی نبودم، به همین دلیل به کمک بیشتری احتیاج داشتم؛ گروه کیهان واقعا به من در این مسیر کمک کرد، تمام جلسات طرح VIP(کلیک کنید) برای من مفید بود و واقعا سعی کردم از تمام جلساتی که داشتم به بهترین نحو استفاده کنم. از خانم خانی، آقای نیک منش و آقای فلاح صمیمانه تشکر می کنم. کتاب های کیهان مفید و کاملا قابل فهم بودند. من برای بیشتر درس ها از جزوات کیهان کلیک کنید(استفاده کردم.
 • مانا گودرزی، رتبه 8 کنکور سراسری کارشناسی ارشد روان­شناسی عمومی (متن کامل مصاحبه)
جزواتی که من استفاده کردم جامع و خوب بود. و فکر می کنم اینکه تیم کیهان مجموعه ای از رتبه های برتر سالهای پیش است، خیلی مهم است. و می توان اعتماد خیلی بیشتری به آنها کرد.
من دانشجوي طرح VIPپريم كيهان (کلیک کنید) بودم، به اين صورت كه ٢هفته يكبار از مشاوره هاي درسي خانم خاني و ماهي يكبار از مشاوره هاي آقاي فلاح در خصوص مسائل غير درسي مانند مديريت خواب، افزايش انگيزه، مديريت استرس،... بهره مند مي­شدم. مشاوره ها براي من بسيار مفيد بود چون هرگز در اين مدت به حال خودم رها نشدم، مطالعه ي طولاني مدت ممكن است شما را خسته كند يا پس از مدتي انگيزه تان كاهش پيدا كند كه با وجود جلسات منظم مشاوره اين مسائل و مشكلات براي من به حداقل ميرسيد، يادم هست در يكي از جلسات مشاوره آقاي فلاح به من گفتند كه برايند مطالعات شما مهم است و اگر ديديد چند روزي مطابق برنامه پيش نرفته ايد يا از خودتان راضي نيستيد، دوباره شروع كنيد و تمام اين دلگرمي ها باعث ميشد من از دنبال كردن هدفم باز نمانم.به عقيده ي من منابع ارائه شده ي كيهان به همراه مشاوره ها ، مجموعه ي ايده آلي براي كسب موفقيت است.
 • مینا اسفندیاری،رتبه 8 کنکور سراسری کارشناسی ارشد روان­شناسی بالینی (متن کامل مصاحبه)

کتاب های کیهان خلاصه های با کیفیت و قابل اعتمادی هستند و جامع و مانع بودنشان به استفاده بهتر از زمان کمک می­کند.
 

 • آرزو سورمه،رتبه 11 کنکور سراسری کارشناسی ارشد روان­شناسی بالینی (متن کامل مصاحبه)

در مورد جزوات صادقانه می توانم بیان کنم که اگر قرار بود مجددا کنکور بدهم باز هم انتخاب اصلی برای من جزوه های کیهان و مجموعه کیهان بود و تعریف عنوان شده - جامع و مانع و قابل فهم بودن جزوات - را در دوران کنکور واقعا تجربه کردم.
 

 • ندا نبوی، رتبه10 کنکور کارشناسی ارشد روان­شناسی بالینی دانشگاه آزاد (متن کامل مصاحبه)

مجموعه ی کیهان، با ارائه ی جزوات خوب و کامل آقای نیک منش و  مشاوره ی بسیار خوب و حرفه ای آقای فلاح، نقش بسیار بزرگی در آشنایی من با رشته ی روان شناسی و افزایش علاقه ام به این رشته داشت.
 

 • پرستو وزیری،رتبه برتر کنکور سراسری کارشناسی ارشد روان­شناسی بالینی (متن کامل مصاحبه)

کیهان میتونه به اون هدفی که در سر دارید کمک کنه تا عملی بشه ولی این به خود شما هم ربط داره که تا چه حد تلاش میکنید. خوشبختانه جزوات  واقعا عالی بودن و حتی گاهی اوقات که احساس میکردم بعضی از مطالب خیلی خلاصه هست گروه مشاوره سریعا جزوه ای تهیه میکردن تا اون نقص رو بر طرف کنند که از امتیاز مثبت کیهان بود.
 
 

من نتیجه­ ی اعتمادم به جزوات را گرفتم و همانطور که سر جلسه هم پیش­بینی می­کردم، ارزیابی جزوات مطالعاتی­ام نشان داده بیش از 80 تا 90 درصد سوالات رشد و آسیب را می­توانسته­ام پاسخ دهم که در نوع خودش رکوردی است و به دوستانم در کیهان از این بابت تبریک می­گویم.

 • عطیه رضایی،رتبه 3 کنکور کارشناسی ارشد روا­ن­شناسی بالینی وزارت بهداشت (متن کامل مصاحبه)

گروه آموزشی کیهان چه در بحث برنامه ریزی و چه در معرفی درست منابع کمک زیادی به من کرد و زمان بندی مناسبی که در اختیار من گذاشت باعث شد من بدون هیچ گونه احساس نگرانی و اضطرابی مطالعه ام را انجام بدم  و خداروشکر نتیجه بگیرم.
 

 • لادن محمدی،رتبه برتر کنکور سراسری کارشناسی ارشد روان­شناسی بالینی (متن کامل مصاحبه)

با اینکه احتمال داره با جزوه خوندن، یکسری از نکات موجود در منابع رو از دست داد ولی نکته مثبتش اینه که به کمک جزوات میرسی چندین منبع رو مطالعه کنی و چندین بار بخونی تا تسلط پیدا کنی. نکته آخر اینکه این جزوات جوری نوشته شده ن که قابل فهم هستن.
 

 • فرخنده فکور، رتبه 21 کنکور سراسری کارشناسی ارشد روان­شناسی (متن کامل مصاحبه)

مطمئنا کیهان در زمینه مشاوره و برنامه ریزی درسی کمک بسیار زیادی به من کرد. جزوه ها واقعا کامل بود و با وجود جزوه ها دیگه نیازی به خواندن کتاب های منبع نداشتم. جزوه ها در عین خلاصه بودن تمام نکات اصلی را دربرمیگرفت. از این بابت از گروه آموزشی کیهان نهایت تشکر را دارم.
 

با توجه به شرایط ویژه و زمان کمی که برای  مطالعه داشتم، فکر میکنم انتخاب هیچ منبع دیگری با این مقدار مطالعه نمی توانست چنین نتیجه ای به دنبال داشته باشد،
 

 • یاسمن شیاسی،رتبه 17 کنکور کارشناسی ارشد روان­شناسی بالینی وزارت بهداشت (متن کامل مصاحبه)

در مورد جزوات باید بگم که جزوات کیهان واقعا حرف نداره. خلاصه نویسی ،مرورهای سه گانه و نحوه خوندن هر درس نکته های مهمی بودند که مشاورین خوب کیهان (اقای فلاح،خانم رضایی) به من یاد دادند.و مهم تراز اینها کیهان به من جرئت قدم زدن در این مسیر رو داد چون واقعا باور نمی کردم که بتونم هم واحدای دانشکاه رو پاس کنم و هم برای کنکور درس بخونم.
 

 • آرزو راست­گو، رتبه برتر کنکور سراسری کارشناسی ارشد روان­شناسی بالینی(متن کامل مصاحبه)

به نظرم جزوه ها واقعا عالی بودند و نیازم رو برآورده کردند. البته به علت گستردگی منابع نمیشه گفت یه جزوه واقعا کامله و همه چی رو داره ولی به نظرم جزوه های کیهان و منابعی که معرفی میکنند از کامل ترین جزوه هاست.و حتی اگه 80 درصد مطالب رو پوشش بده میشه باهاشون نتیجه گرفت. من خودم حتی یک کتاب بیشتر از این منابع نخوندم. البته اوایل وقتی خودم رو با بقیه که رشته ی کارشناسی شون هم روانشناسی بود مقایسه میکردم به کامل بودن جزوه ها اطمینان نداشتم و دنبال کتاب های بیشتری بودم ولی واقعا این کار برام چیزی جز وقت تلف کردن نبود چون وقتی جزوه ها رو با منابع تطبیق دادم کامل بودند و نیازی نبود تا خودم دوباره برای خلاصه برداری از منابع وقت بذارم. و به نظرم اگه کسی 80 درصد مطالب رو با عمق 100 درصد بخونه و برسه چند بار مرور کنه بهتر از اینه که 100 درصد مطالب رو بخونه ولی به تسلط کافی نرسه و فرصت نداشته باشه مرور کنه.

 


منابع ارشد روانشناسی بالینی،‌ منایع ارشد بالینی، منابع روانشناسی بالینی، کنکور ارشد روانشناسی عمومی، مشاوره، رتبه های برتر روانشناسی، رتبه های برتر روانشناسی، ارشد روانشناسی، ارشد روانشناسی بالینی، مصاحبه با رتبه های برتر روانشناسی، ارشد بالینی، منابع ارشد بالینی

 

 

 

آشنایی با پکیج بالینی و عمومی کـیهـان - کنکور سراسری

 

ابزاری برای موفقیت داوطلب، یا چیزی دیگر ؟ چرا کیهانی ها از جزوات آقای نیک‌منش استفاده می‌کنند؟

 • اصرار مدام برخی داوطلبان کنکور۹۳، مشاوران کیهان را ملزم کرد تا در کنار آموزش روش های صحیح مطالعه و برنامه ریزی، که از برگ برنده های اصلی کیهانی ها بوده، از یک پکیج مناسب و مورد اعتماد نیز که بتواند جایگزین کتابهای زیاد ما به عنوان منابع باشد، استفاده کنند. به این ترتیب گروه مشاوران کیهان کار بررسی و انتخاب یک جزوه مناسب از میان چند جزوه دست‌نویس را -که همگی توسط رتبه های برتر کنکور سراسری روانشناسی بالینی و معمومی نوشته شده بودند، با توجه به سه معیار اصلی جامعیت، مانعیت و قابل فهم بودن توسط دیگران شروع کردند و در نهایت جزوات تقریبا هزارصفحه ای آقای نیک‌منش، فارغ‌التحصیل دانشگاه تهران، انتخاب شد. پس کیهان آماده ارائه برگ برنده ای دیگر به دانشجویان خود شد و از خردادماه 92 کیهانی ها علاوه بر مجهز بودن به بهترین روش ها برای مدیریت سبک زندگی، روشهای مطالعه و روش‌های برنامه ریزی؛ به پکیجی مجهز شدند که مورد تایید مشاوران خود از لحاظ همان سه معیار اساسی بود. این سه معیار کمک میکند تا ما به جزوه ای دسترسی داشته باشیم که ویژگی های زیر را داشته باشد: 

 • جامع: حاوی مهمترین مطالب هر فصل کتاب همراه با حفظ انسجام، بدون جا گذاشتن

 • مانع: مانع از ورود مطالب کم اهمیت و مثال های بی موردِ داخل کتاب ها به پکیج، 

 • قابل فهم توسط دیگران: عاری از کلمات و اصطلاحات خاص که تنها توسط مولف قابل فهم باشد.

 

 • به این ترتیب کیهانی ها خواهند توانست تا به عنوان مثال با مطالعه تنها 268 صفحه از جزوه، به جای مطالعه بیش از دو هزار صفحه مطالب، به میزان قابل ملاحظه ای از تسلط روی مطالب درس "روانشناسی بالینی" دست پیدا کنند. واضح است که مشاوران کیهان با هدف بالا بردن میزان تسلط و سپس موفقیت دانشجویان، از این پکیج استفاده کرده اند و به عنوان مثال این پکیج را برای داوطلبان تغییر رشته ای در کنار مطالعه کتاب سلیگمن از روانشناسی مرضی، لورا برک از روانشناسی رشد، فیرس از روانشناسی بالینی استفاده میکنند.


 

" سوالات متداول پیرامون پکیج کامل کیهان "

 

 • آیا باید همه منابع اصلی را خواند؟

 • دانشجویی که تغییر رشته ای است ابتدا باید دو سه کتاب مرجع از جمله کتاب‌های آسیب شناسی روانی و روانشناسی رشد را مطالعه کند تا ذهنش آماده ورود به مطالب جزوه بشود.

 • اما دانشجویی که تغییر رشته ای نیست و با مطالب روانشناسی به طور کلی آشنایی دارد، می‌تواند بلافاصله وارد مطالعات جزوات شده و هرچه زودتر تسلط خود روی مطالب را بالاتر ببرد.

 •   آیا این جزوات جانشین تمام منابع اصلی هستند؟
 • پاسخ به این سوال با توجه به سطح توانایی خود دانشجو تعیین میشود: هدف ما در کیهان رساندن دانشجو به سه سطح اصلی است: کسب علم روانشناسی به وسیله مطالعه تعدادی از منابع اصلی که متناسب با علم روز هم هستند میسر میشود. به وسیله مطالعه جزوات و تسلط کامل پیدا کردن روی 80 درصد از منابع اصلی رتبه عالی دانشجو تضمین خواهد شد. در بحثهای سبک زندگی هم مضوع سلامتی جسمی و روانی دانشجو را بررسی میکنیم.

 • مشاوران کیهان، برای رساندن دانشجویان خود به رتبه زیر 50 کنکور، ‌در کنار استفاده از جزوات تضمین شده ی کیهان، مشاوران ممکن است از برخی از کتاب های کمکی (بسته به نیاز و صلاح دید) استفاده کنند یا نکنند..

 


  

گروه آموزشی کیهان
کارشناسی ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
تحت نظارت مرکز خدمات روانشناسی و مشاوره کیهان  


 


مطالب مرتبط:
 

 

 
منابع کارشناسی ارشد روانشناسی، منابع ارشد روانشناسی، منابع کنکور ارشد روانشناسی، منابع ارشد بالینی، منابع کارشناسی ارشد بالینی، منابع ارشد مشاوره، منابع کارشناسی ارشد مشاوره، منابع دکتری روانشناسی، منابع دکتری بالینی، منابع دکتری روانشناسی بالینی، منابع کنکور دکتری روانشناسی بالینی، منابع کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی، منابع کنکور دکتری روانشناسی، منابع کنکور ارشد مشاوره، منابع کنکور کارشناسی ارشد مشاوره، کنکور ارشد مشاوره، کنکور کارشناسی ارشد مشاوره، کنکور ارشد روانشناسی، کنکور ارشد بالینی، روانشناسی، مشاوره، مشاوره مدرسه، مشاوره شغلی، مشاوره خانواده، دانلود منابع ارشد روانشناسی، دانلود منابع کارشناسی ارشد روانشناسی، دانلود منابع ارشد بالینی، دانلود رایگان منابع ارشد روانشناسی، دانلود رایگان کتاب بالینی، دانلود رایگان هیلگارد، دانلود رایگان کتاب روانشناسی رشد، دانلود رایگان کتاب لورا برک، دانلود رایگان کتاب آسیب شناسی روانی، دانلود رایگان کتاب هالجین، دانلود رایگان کتاب کاپلان، دانلود سه جلد کاپلان، دانلود روانشناسی رشد لورا برک، دانلود آسیب شناسی روانی هالجین، دانلود آمار و روش تحقیق دلاور، آمار و روش تحقیق دلاور، دانلود کنکور ارشد روانشناسی، دانلود ارشد بالینی، زبان کنکور، متون تخصصی روانشناسی، دانلود کتاب متون تخصصی روانشناسی، دانلود روانشناسی رشد، دانلود روانشناسی ژنتیک منصور، دانلود رایگان روانشناسی ژنتیک، دانلود رایگان نظریه های رشد، دانلود نظریه های رشد ویلیام کرین، دانلود رایگان ویلیام کرین، دانلود رایگان کتاب کری، دانلود نظریه های روان درمانی، دانلود رایگان نظریه های روان درمانی کری، دانلود رایگان روانشناسی بالینی فیرس، دانلود روانشناسی بالینی فیرس، دانلود رایگان روانشناسی بالینی شاملو، سعید شاملو، دانلود رایگان پروچسکا، دانلود رایگان نظریه های روان درمانی پروچسکا، دانلود رایگان کودکان استثنایی، دانلود کودکان استثنایی میلانی فر، دانلود کتاب کودکان میلانی فر، کودکان استثنایی افروز، دانلود کودکان استثنایی سیف نراقی

کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی, کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی, کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی عمومی، ارشد روانشناسی، منابع ارشد روانشناسی، جزوات ارشد روانشناسی، ارشد روانشناسی بالینیکنکور کارشناسی ارشد روانشناسی, کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی, کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی عمومی، ارشد روانشناسی، منابع ارشد روانشناسی، جزوات ارشد روانشناسی، ارشد روانشناسی بالینیکنکور کارشناسی ارشد روانشناسی, کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی, کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی عمومی، ارشد روانشناسی، منابع ارشد روانشناسی، جزوات ارشد روانشناسی، ارشد روانشناسی بالینیکنکور کارشناسی ارشد روانشناسی, کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی, کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی عمومی، ارشد روانشناسی، منابع ارشد روانشناسی، جزوات ارشد روانشناسی، ارشد روانشناسی بالینی
تعداد بازديد : 110821
نظرات بينندگان
غیر قابل انتشار : 0
در انتظار بررسی: 0
انتشار یافته : 445
arash
|
1398/08/08 - 14:55
0
1
از بچه های دانشگاه تهران پرسیدم هیمن ها رو معرفی کردن. سفارش دادم این هفته . خدا کنه نتیجه بگیرم
فریبا
|
1398/08/03 - 00:29
0
1
جزوات و خلاصه های کیهان نسبت به جزوات دیگر موسسات هم کاملتر هست هم مانع تر
marjan
|
1398/07/03 - 18:48
0
0
سلام وقت بخیر من ترم ۵ کارشناسی روانشناسی هستم میخواستم ببینم بهترین زمان برای خریدن این جزوات و خواندن برای کنکور کارشناسی ارشد کی هست؟
پاسخ ها
کیهان
|
1398/07/06 - 11:03
سلام مرجان


دقیقا یک سال پیش از کنکورتون باید مطالعه کنکوری رو شروع کنید و خرید منابع و جزوات آپدیت شده رو هم همون موقع انجام بدید :)

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
از آخرین اخبار کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!
فرینا
|
1398/07/02 - 21:11
0
0
سلام وقت بخیر..میخواستم بپرسم این جزوه ها برای کنکور وزارت بهداشت و علوم فرق دارن؟یا برای هردو کنکور یکیه؟
پاسخ ها
کیهان
|
1398/07/06 - 10:19
سلام فرینااشتراک منابع وزارت علوم و وزارت بهداشت در حد 30 درصد هست. بنابراین فرق زیادی با هم دارن :)


موفق باشید
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
از آخرین اخبار کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!
رویا
|
1398/06/22 - 09:31
0
0
سلام.میخواستم بدونم قیمت جزوات کارشناسی ارشد بالینی چه میزان است؟
پاسخ ها
کیهان
|
1398/06/23 - 12:01
سلام رویا


قیمت ها در همین صفحه در جدول نوشته شده: هم قیمت های تک جزوه ها و هم قیمت پکیج کامل جزوات :)
 

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
از آخرین اخبار کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!
سر در گم
|
1398/06/19 - 23:42
0
0
سلام،آیا فارغ التحصیلان ارشد وزارت بهداشت فقط از رشته پرستاری اجازه شرکت در کنکور دکترای روانشناسی وزارت علوم را دارند؟ چون در دفترچه فقط نوشته بهداشت و درمان داخل پرانتز پزشکی عمومی پرستاری. مثلا ارشد فیزیوتراپی اجازه شرکت ندارد؟ با تشکر
پاسخ ها
کیهان
|
1398/06/23 - 11:04
سلام دوست گرامی


طبق جدولی که در دفترچه راهنمای ثبت نام کنکور دکتری 98 هست (که نسبت به سال های قبل تغییر کرده)، به نظر میاد که فقط با مدرک پزشکی عمومی و پرستاری میشه در این آزمون شرکت کرد و رشته های دیگه اجازه ندارن...

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
از آخرین اخبار کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!
فائزه
|
1398/06/17 - 11:34
0
0
سلام این پکیج برای کنکور ارشد سال 99 بالینی قابل استفاده هست؟ چون تو توضیحات کنکورهای سال 95-96 و 97 ذکر شده در صورتی ک منبع تغییر کرده. میشه راهنمایی کنید. و ی سوال دیگ ک دارم اینه در جواب یکی از دوستان گفته بودید جزوه روانشناسی بالینی در حال ب روز رسانی هست و میتونید تو شهریور خریداری کنید. آیا جزوه برای خرید تکمیل شده؟ میتونیم بخریم؟
پاسخ ها
کیهان
|
1398/06/20 - 18:14
سلام فائزهمنابع تغییری نکردن اما ما جزوات رو دائماً ویرایش میکنیم و امسال هم یه ویرایش اساسی کردیم که الان جزوات دارن به فروش میرن، بنابراین جزوات کاملا آماده هستن برای کنکور 99 :)
(بله بله جزوه بالینیمون هم ادیت و چاپ شده)


موفق باشید
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
از آخرین اخبار کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!
یوسف
|
1398/06/14 - 11:00
0
1
هم رتبه یک دکتری مال کیهانه‌هم رتبه دو ارشد؟؟ امکان پذیر هست با رتبه یک جلسه مشاوره داشته باشم؟
پاسخ ها
کیهان
|
1398/06/14 - 11:17
سلام یوسف


بله حتما!
نامتون رو در لیست زیر ثبت کنید تا باهاتون تماس بگیریم:

کلیک کنید
 
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
از آخرین اخبار کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!
سادات
|
1398/06/13 - 20:21
0
0
سلام ممنون از سایت خوبتون، من میخوام گرایش بالینی کنکور بدم اگر بخوام صرفا برای اطمینان بیشتر یه مطالعه کوچیک روی درس عمومی هم داشته باشم جزوه شما کفایت میکنه؟
پاسخ ها
کیهان
|
1398/06/14 - 11:43
سلام دوست گرامی


بله کاملاً! :)

 
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
از آخرین اخبار کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!
 
Fargol
|
1398/06/11 - 19:06
0
0
سلام.من میخواستم برای ارشد بالینی وزارت بهداشت ۹۹ شرکت کنم.الان پکیج کامله؟قابل خریده؟و آیا پکیج هرچیزی لازم هست رو داره؟یا بتید کنار پکیج جزوات جدای دیگه ای هم بگیرم؟در کل چه جزواتی باید بگیرم
پاسخ ها
کیهان
|
1398/06/14 - 11:16
سلام فرگل


بله پکیج آماده ی خریداری هست. نامتون رو در لیست زیر ثبت کنید تا همکاران ما در بخش مشاوره رایگان در اولین فرصت باهاتون تماس بگیرن و به سوالاتتون پاسخ بدن:
   
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
از آخرین اخبار کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!
سحر
|
1398/05/04 - 18:47
0
1
سلام وقتتون بخیر من جزوات بالینی کیهان رو چندسال پیش تهیه کردم که ویرایش دوم هستش، میخوام در کنکور ۹۹ شرکت کنم ولی نمی دونم جزوه های جدید با اینهایی که من الان دارم چقدر متفاوته ، از طرفی قصد دارم طرح vip شرکت کنم چون به مشاوره و برنامه ریزی دقیق نیاز دارم ، ممنون میشم راهنماییم کنید
پاسخ ها
کیهان
|
1398/05/05 - 15:25
سلام سحر


«چند سال پیش» یعنی دقیقا چقدر؟ اگر مثلا 3 سال پیش تهیه کردین الان جزوات تغییرات زیادی کردن. ضمن اینکه اگر در طرح وی آی پی ثبت نام کنید تمام محصولات ما رو به صورت یک پکیج و آپدیت شده، دریافت می کنید :)

موفق باشید
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
از آخرین اخبار کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!
 
زهرا خسروی
|
1398/05/04 - 14:31
0
0
سلام من رتبه امسالم حدورا ۴۰۰شده.کل جزواتو وتستا رو با کپسول ها دارم مال سال۹۶.چون یبار دیگه هم کنکور دادم کنکور۹۷رو😊.اما میخوام برا سال بعدم بخونم.میشه بگین جزوات برا سال بعد تغییرات کلی میکنن یا بازم قابل استفاده هستن ؟
پاسخ ها
کیهان
|
1398/05/05 - 12:41
سلام زهرا


فقط جزوه روانشناسی بالینی رو در شهریور ماه مجدد تهیه کنید. قرار هست تغییرات زیادی داشته باشه :)


موفق باشید 
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
از آخرین اخبار کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!

 
سلاله
|
1398/04/25 - 02:04
0
0
سلام.پکیج کنکور ارشد بالینی 99. رو چه زمانی دقیقا تو سایت منتشر میکنید ؟
پاسخ ها
کیهان
|
1398/04/26 - 15:17
سلام سلاله


جزوات 99 همین الان هم آماده هستن و شما میتونید خریداری بفرمایید. ادیت محتوایی زیادی نخواهند داشت. در حد اینکه پاسخ های تشریحی کنکور 98 بهشون اضافه بشن که این مرحله نهایی هم در حال انجامه :)

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
از آخرین اخبار کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!
محبوبه
|
1397/10/11 - 11:45
0
0
سلام خسته نباشید و ممنون از اینهمه کمک و پشتکارتون.قبلا توی کانال راجع به تکنیک مرور۱.۳.۷.۳۰توضیح داده بودین من توی سایت پیدا نمیکنم ممکنه لینکش رو بفرستین؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1397/10/14 - 23:37
سلام محبوبه

بله بله حتما

برای مطالعه ی روش مرور 1، 7 ، 30 به لینک زیر مراجعه بفرمایید.

مرور 1، 7 ، 30

موفق باشید:)

از آخرین اخبار کنکور ارشد ودکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!
ناشناس
|
1397/09/20 - 20:27
0
0
سلام خسته نباشید .در حال حاضر من دانشجوی ارشد عمومی هستم می تونم آزمون ارشد دوباره شرکت کنم؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1397/09/20 - 21:56
سلام دوست عزیز

خیر امکانش نیست مگه اینکه انصراف بدید.

موفق باشید:)

از آخرین اخبار کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!
شهاب
|
1397/07/12 - 22:02
0
0
سلام و سپاس از سایت خوبتون فقط چرا شما پک روانشناسی عمومی رو ندارید؟؟؟؟؟؟؟؟ من می خوام عمومی شرکت کنم آخه
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1397/07/14 - 15:55
سلام شهاب

معلومه که داریم برای رشته ی عمومی هم جزوات هم کلاس ها هم مشاوره و سایر خدمات ارائه میشه.

جزوات روانشناسی عمومی

موفق باشید:)

از آخرین اخبار کنکور ارشد ودکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!
مهتاب
|
1397/06/28 - 13:21
0
0
سلام من پکیج 97وزارت علوم بالینی رو تهیه کردم ممکنه بگین واسه کنکور 98کدوم جزوه ها تغییر کردن و باید دوباره تهیه کنم
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1397/06/30 - 22:39
سلام مهتاب

جزوه ی علم النفس تغییر زیادی داشته میتونید اون جزوه رو تهیه کنید.

موفق باتشید:)

از آخرین اخبار کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!
حجت
|
1397/06/13 - 19:58
0
0
سلام . میخواستم پکیج کامل جزوات ارشد روانشناسی بالینی وزارت علوم و و وزارت بهداشت رو برای کنکور 98 خریداری کنم لینک خرید پکیج کاملو هر دو تارو اگه بدین ممنون میشم .
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1397/06/13 - 21:23
سلام حجت

برای خرید جزوات به فروشگاه کیهان مراجعه بفرمایید.

فروشگاه کیهان

موفق باشید:)

از آخرین اخبار کنکور ارشد ودکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!
مهشاد
|
1397/05/28 - 01:27
0
0
سلام عذر میخوام، جزواتتون برای کنکور 98 به روز رسانی شدند یا در حال آماده سازی اند؟ چون میخواستم خریداری کنم نمیدونستم صبر کنم یا آماده هستند.
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1397/05/28 - 23:53
سلام مهشاد

اگر جزوات علوم مد نظر شما هست میتونید خریدتون رو انجام بدید چون اماده شدن اما اگر برای وزارت بهداشت نیاز دارید یه چند هفته صبر کنید.

موفق باشید:)

از اخرین اخبار کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!

 
محمد
|
1397/04/22 - 12:36
0
0
سلام. ببخشید من پکیج جزوات شما رو تقریبا ۷ ماه قبل برای کنکور ۹۷ تهیه کردم ،ولی سایت شما رو نگاه کردم دیدم نوشته جزوات ارشد برای کنکور ۹۸ یعنی جزوات تغییر کردن.
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1397/04/24 - 22:31
سلام محمد

نگران نباشید تغییرات اکثر جزوات کمه اما ممکنه یکی دوتا از جزوات تغییر زیادی داشته باشن.

موفق باشید:)

از آخرین اخبار کنکور ارشد ودکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!
علی
|
1397/04/11 - 10:11
0
0
سلام و خسته نباشید من پکیج ویژه کنکور سال۹۵ کیهان رو دارم میخواستم بدونم میشه در کنکور ۹۸ از همونا استفاده کرد؟ یا تغییرات خیلی گسترده بوده؟ ممنون
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1397/04/11 - 14:19
سلام علی

بعضی از جزوات مثل آمار،آسیب و... تغییرات زیادی داشته میتونید با پذیرش تماس بگیرید تا در این مورد شمارو بیشتر راهنمایی کنند.

موفق باشید:)

از آخرین اخبار کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!
دوستی
|
1397/03/19 - 19:39
0
0
میخواستم بدونم میشه فقط یکی یا چندتایی از جزواتتون رو خرید ؟ مثلا فقط جزوه فیزیولوژیک؟ اگر میشه راهنمایی بفرمایید...با مهر
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1397/03/19 - 23:59
سلام دوست عزیز 

بله بله امکان خرید تک جزوه هم وجود داره . میتونید اقدام به خرید بفرمایید. 

موفق باشید:) 

از آخرین اخبار کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!
مریم
|
1397/02/24 - 18:10
0
0
من واقعا از سرعت بالا و پیگیری خوب مجموعه کمال تشکر رو دارم من ساکن تهران هستم و یک روزه جزوه هارو دریافت کردم.
darya
|
1397/01/01 - 13:57
0
0
سلام خسته نباشید من میخوام جزواتتون وکتاب تست وکپسول خریداری کنم وبرای کنکورارشدبالینی 98آماده بشم اول اینکه تاریخ بروزرسانیشون کی هست ودوم اینکه پس ازبروزرسانی آیاوقت کافی برای تسلط دارم یا بقول استادم دیرشروع کردم؟؟براقبولی دولتی درضمن مهرماه ترم آخرروانشناسی پیام نوراهوازهستم
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1397/01/08 - 21:12
سلام دریا

سال نوی شما مبارک

معمولا بعد از کنکور ما کیفیت سنجی انجام میدیم و براساس اون اصطلاحات مورد نیاز رو انجام میدیم.

از آخرین اخبار کنکور ارشد ودکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!
محمدرضا
|
1396/11/21 - 10:34
0
0
سلام، خسته نباشید. کسی که تغییر رشته ای هست مستقیما جزوه های رو شما مطالعه کنه؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1396/11/21 - 12:25
سلام محمدرضا


توصیه میکنم خیلی راحت از امکان مشاوره رایگان ما استفاده کنید تا همکارانم به طور کامل و جامع در خصوص سوالتون، راهنمایی های لازم رو ارائه بدن:
02166475618 الی 20


موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان
از آخرین اخبار کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!
 
محمدرضا
|
1396/11/15 - 12:42
0
0
سلام. خسته نباشيد. من تغییر رشته ای هستم و میخوام نوی کنکور کارشناسی ارشد روان شناسی بالینی سال 98 شرکت کنم. از کجا شروع کنم؟ چون گفته شده که نمیشه یک دفعه از جزوه هاتون شروع کرد
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1396/11/21 - 12:20
سلام محمدرضا


توصیه میکنم خیلی راحت از امکان مشاوره رایگان ما استفاده کنید تا همکارانم به طور کامل و جامع در خصوص سوالتون، راهنمایی های لازم رو ارائه بدن:
02166475618 الی 20


موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان
از آخرین اخبار کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!
 
دانیال
|
1396/11/15 - 08:41
0
0
بله منم منظورم کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی وزارت علوم هست
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1396/11/21 - 12:19
سلام مجدد دانیال


در جلسه مشاوره رایگان که 10 تا 15 دقیقه هست، تمام سوالات شما پاسخ داده میشه از جمله اینکه چه منبعی مناسب هست، چقدر وقت باید گذاشته بشه، به چه شیوه ای بهتر هست مطالعه انجام بشه (به صورت کلی)، چه رتبه ای نیاز هست، ...
بعید هست که استعداد درخشان وزارت بهداشت برای وزارت علوم تاثیری داشته باشه چون اساسا این ها دو سازمان مجزا هستن. اما دقیقترش رو باید از خود وزارت علوم یا آموزش دانشکده تون سوال بفرمایید :)


موفق باشید
گروه آموزشی کیهان
از آخرین اخبار کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!
 
دانیال
|
1396/11/12 - 16:48
0
0
من دانشجوی ترم آخر اتاق عمل هستم و قصد دارم درسال تحصیلی بعد در کنکور کارشناسی ارشد وزارت علوم شرکت کنم. میخواستم بپرسم در مشاوره ی رایگانتون چه قدر اطلاعات میدین؟ و یه سوال دیگه این که استعداد درخشان وزارت بهداشت تاثیری در کنکور ارشد وزارت علوم داره؟ ببخشید این جا میپرسم
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1396/11/13 - 23:48
سلام دانیالما به صورت تخصصی در حوزه کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره فعالیت داریم و از سایر رشته ها اطلاعی نداریم :)موفق باشید
گروه آموزشی کیهان
از آخرین اخبار کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!
 
FATEMEH
|
1396/10/04 - 22:19
0
0
با سلام خدمت شما من تعدادی از جزوات رو چند روز پیش سفارش دادم ولی پول واریز نکردم چون یکی دو تا جزوه کم و زیاد کردم امشب دوباره از نوع سفارش دادم ولی نگاه میکنم دو تا سفارش ثبت شده من اگر فقط هزینه سفارش امشب رو واریز کنم سفارش چند روز پیش برام که نمیاد ؟دوباره کاری بشه
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1396/10/05 - 11:44
سلام فاطمهشما در مراحل نهایی ثبت سفارش میتونید اون موارد رو حذف کنید و فقط هزینه سفارشی که در حال حاضر دارید رو پرداخت کنید، طبق پرداختی که انجام میدید ما هم سفارشتون رو آماده میکنیم و تحویل پست میدیم :)


موفق باشید
گروه آموزشی کیهان

مهسا
|
1396/08/11 - 00:51
0
0
با سلام و خسته نباشيد، من جزوات مربوط به درس عمومي ، رشد و استثنايي را تهيه كردم و سوالم اين است كه بعد از اتمام هر فصل سوالات كنكور سالهاي قبل مربوط به فصل مطرح مي شود اما جواب سوالها در متن فصل نميباشد، علت اين مسئله چه ميباشد؟ با تشكر از گروه كيهان
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1396/08/11 - 15:29
سلام مهسا


این سوال ها، تعداد معدودی از سوالات کنکورهای سال های گذشته هستن که در اون فصل جزوه ما نبوده اند، ما سعی کردیم این مطالب رو هم به جزوه اضافه کنیم تا جامع تر بشه :)


موفق باشید
گروه آموزشی کیهان

منیره
|
1396/08/04 - 21:47
0
0
با سلام،میخواستم بدونم با خوندن کتاب تست ده سال کنکور بالینی سراسری چه مقدار میشه به رشته بالینی و کنکور اون در سال پیش رو تسلط پیدا کرد؟؟؟و اینکه ایا میشه جزوات اموزشی شمارو در کتابفروشی های سطح کشور پیدا کرد؟؟؟؟؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1396/08/06 - 15:47
سلام منیره


صرفاً مطالعه کتاب تست، به هیچ وجه کفایت نمیکنه برای قبولی بالینی سراسری، برای موفقیت در این آزمون، حتما و حتما باید جزوه یا کتاب های مرجع کنکور رو مطالعه بفرمایید.
جزوات ما فقط از کیهان قابل تهیه هست :)


موفق باشید
گروه آموزشی کیهان

ایران
|
1396/07/21 - 11:18
0
0
سلام بسیار ممنونم از حوصله و وقتی که برای جواب دادن و راهنمایی گذاشتید.خدا یارتون باشه.
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1396/07/22 - 20:41


ممنونم از بازخورد مثبت شما :)


موفق باشید
گروه آموزشی کیهان

ایران
|
1396/07/20 - 22:10
0
0
سلام و خسته نباشید.در توضیات متوجه شدم جزوه ها رو بروز کردید.فقط اینکه من تغییر رشته ای هستم و در این فرصت 6 ماهه با فرصت مطالعه 6ساعت در روز با تهیه پکیج روانشناسی عمومی شما آیا میتوانم به کسب رتبه خوب در دانشگاه سراسری روزانه امید داشته باشم و اینکه از زمان سفارش و واریز پول تا اینکه پک بدستم در شهرستان برسه چه مدت طول میکشه.با تشکر.
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1396/07/21 - 08:51
همونطور که در کامنت قبلی ذکر کردم 3 یا 4 روز و در بدترین حالت یک هفته کاری طول میکشه تا پکیج به دستتون برسه.
با توجه به اینکه تغییر رشته ای هستید نیاز به مطالعه روزنامه وار چند کتاب مرجع دارید، زمان هم زیاد دارید، نگران زمان نباشید :)
توصیه میکنم از امکان مشاوره رایگان ما استفاده کنید تا همکارانم دقیقتر راهنماییتون کنن:
02166475618 الی 20


موفق باشید
گروه آموزشی کیهان

منیره
|
1396/07/20 - 21:55
0
0
سلام.وقت بخیر من کارشناسی دولتی پرتوشناسی بودم.امسال هم محض محک زدن خودم ارشد بالینی وزارت علوم شرکت کردم و تقریبا درصدهای خوبی داشتم با توجه ب مطالعه کمی ک داشتم.البته روزانه نیاوردم میخوام از الان شروع کنم ب مطالعه برای بالینی وزارت علوم.اگر بخوام روزانه قبول بشم باید چ چیزی استفاده کنم؟؟؟ با توجه ب اینکه حجم کتب خیلی زیاده میشه راهی پیشنهاد بدین ک هم خیلی مفید باشه هم کم حجم؟؟؟البته باید اضافه کنم ک من درک و علاقه وافری ب روانشناسی بالینی دارم و خیلی اصرار دارم ک حتما امسال روزانه دربیام. با تشکر از شما و همکاراتون ک وقت میذارید و پاسخگو هستید
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1396/07/21 - 08:48
سلام منیره


توصیه ما مطالعه جزواتی هست که خلاصه باکیفیت و جامعی باشن از تمام منابع این آزمون. اما با توجه به این که تغییر رشته ای هستید، نیاز هست که پیش از مطالعه جزوات 2 یا 3 کتاب مرجع رو به صورت روزنامه وار مطالعه بفرمایید و یه آشنایی کلی با مباحث پیدا کنید و بعد به سراغ جزوات برید و اون ها رو کنکوری مطالعه کنید.
توصیه میکنم از امکان مشاوره رایگان ما استفاده کنید تا همکارانم به طور کامل راهنماییتون کنن:
02166475618 الی 20

موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان

ایران
|
1396/07/20 - 12:00
0
0
و اینکه کی این پک بروز میشه و من کی باید سفارش بدم و چه مدت طول میکشه در شهرستان بدستم برسه؟بازهم ممنون از جوابتون.
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1396/07/21 - 08:47
سلام مجدد


جزوات تقریبا یکی دو ماه هست که آپدیت شدن، ما کار به روزرسانی رو بلافاصله بعد از برگزاری آزمون شروع کردیم.
به محض ثبت سفارش از جانب شما، ما پک رو آماده میکنیم و به دست پست میدیم، معمولا 3 یا 4 روز و نهایتاً یک هفته طول میکشه به دستتون برسه.


گروه آموزشی کیهان

ایران
|
1396/07/20 - 11:54
0
0
با سلام من تغییر رشته ای هستم .میخواستم ببینم با مطالعه این پکیج روانشناسی عمومی سراسری کیهان در مدت 6 ماه باقیمانده میتونم به رتبه خوب و قبولی در دانشگاه سراسری روزانه امید داشته باشم؟ممنون از راهنماییتون
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1396/07/21 - 08:45
سلام دوست گرامی


ما مواردی رو داشتیم که در دو ماه تونستن با این پکیج رتبه های 7 و 8 رو به دست بیارن :)
میتونید سری به مصاحبه هایی که روی سایت گذاشتیم بزنید و منابعی که رتبه های برتر مطالعه کردن رو ببینید.
این جزوات ابزاری هستن که جامع و کامل بودن خودشون رو ثابت کردن (کلیک کنید)، دیگه بستگی به این داره که شما چطور مطالعه شون کنید و چقدر روشون به تسلط برسید،


موفق باشید
گروه آموزشی کیهان

دانشجو
|
1396/07/15 - 11:26
0
0
سلام تو سایتتون قسمت عملکرد کیهانی ها ک کنکور ۹۶ رو تحلیل کرده بودین با جزوه خودتون، اما اون صفحاتی ک مشخص کرده بودین ک سوال از داخل جزوتون اومده، من هرچی گشتم پیداش نکردم! ممنون میشم بررسی کنید
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1396/07/15 - 11:29
سلام دوست گرامیهمون طور که در همون صفحات آدرس دادیم، کیفیت سنجی ها رو بر اساس جزوه همون سال انجام دادیم چون داوطلبای اون آزمون هم جزوات جدید ما (که شما الان دارین) رو نداشتن و ما باید مطابقت جزوات با تست های آزمون 96 رو بر اساس جزوه قبلی انجام بدیم، شماره صفحات باید کمی جابه جا شده باشن در جزوه شما...


موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان

مهلا
|
1396/06/12 - 11:26
0
0
سلام وخسته نباشید من جزواتتون رو سال 93 تهیه کردم اما به دلایلی کلا از شرکت در ارشد منصرف شدم. امسال میخوام دوباره شرکت کنم میخواستم بدونم جزواتتون چقدر تغیر داشته؟ به دردم میخورن یا باید همه رو دوباره تهیه کنم؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1396/06/13 - 21:39
سلام مهلااز سال 93 تا الان، همه جزوات حداقل 3 بار ویرایش شده اند و تقریباً همشون تغییرات زیادی داشتن ...موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان

مهلا
|
1396/06/14 - 12:33
پس یعنی همه رو کامل بذارم کنار و دوباره پکیج جدید بخرم؟؟؟ تغیرات اینقدر زیاد بوده که هیچکدوم دیگه به درد نمیخورن؟
مهدی
|
1396/06/07 - 14:50
0
0
سلام. عذر میخوام ، واسه درس آسیب شناسی . چرا از کتاب اسیب شناسی مهدی گنجی استفاده نکردین ؟ مگه این کتاب جز منابع نیست ؟ ممنون
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1396/06/07 - 23:36
سلام مهدی


منابعی که استفاده کردیم مطالب اون کتاب رو هم پوشش دادن. مثلاً کاپلان یکی از کاملترین کتابهایی هست که میشه برای آسیب شناسی ازش استفاده کرد...


موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان

فاطمه
|
1396/05/26 - 06:22
0
0
سلام وقت بخیر در صورتی ک فقط از جزوه کیهان برای درسی استفاده کنم کفایت میکنه؟ و اینکه برای کدام جزوه ای ک معرفی کردین لازمه منبع هم خوانده بشه؟ سوال بعدی کنکور وزارت علوم چ ماهی خواهد بود؟ بهمن یا اردیبهشت؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1396/05/27 - 17:32
سلام فاطمه


بله کفایت میکنه، میتونید به کیفیت سنجی های جزواتمون در سال های اخیر مراجعه بفرمایید: کلیک کنید
در کنار جزوات دیگه نیازی به مطالعه منابع نیست، میتونید در این زمینه در جلسات مشاوره رایگان ما اطلاعات بیشتر و دقیقتری به دست بیارید :)
02166475618 الی 20

اردیبهشت ماه

موفق باشید
گروه آموزشی کیهان

باران
|
1396/04/31 - 14:05
0
0
سلام درخصوص تغییرات جزوه آسیب که عنوان کردید خیلی زیاد بوده میشه همون جزوه ۹۶ رو خوند تغییرات فقط ادغام دوتا کتاب تو یه کتاب بوده یا مباحثشم عوض شده؟ و توی دانلود نمونه جزوه آمار ویرایش چهارم قرار داده شده آیا جزوه آمار تغییر نکرده و ویرایش پنجم نداشته؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1396/04/31 - 23:50
سلام باران

جزوه آسیب تغییراتی داره و یک سری مباحث اضافه شده ولی اگر نمی تونید جزوه جدید رو تهیه کنید جزوه سال گذشته رو بخونید.
جزوه آمار در مراحل نهایی آمادگیه.

موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان

از آخرین اخبار ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!
امیر
|
1396/04/28 - 22:22
0
0
خسته نباشید نمونه جزوه کتاب لورا برگ جلد 1 و 2 و دیدم و میخواستم جزوه ی کامل و سفارش بدم اما متاسفانه توی سایتتون پیدا نمیکنم که سفارش بدم
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1396/04/29 - 13:47
سلام امیر

اگر منظورتون جزوه روانشناسی رشد کیهان که ویژه کنکور ارشده، کلیک کنید

موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان

http://www.keyhanravan.ir/fa/product/view/12/%D8%AC%D8%B2%D9%88%D9%87-%D8%B1%D9%88%D8%A7%D9%86%D8%B4%D9%86%D8%A7%D8%B3%DB%8C-%D8%B1%D8%B4%D8%AF
از آخرین اخبار ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!

امیر
|
1396/04/29 - 18:38
نه، منظورم جزوه رشد نیست. جزوه خلاصه لورا برگ جلد 1 و 2 که فصل اولش و در قالب pdf دیدم و کار کیهان بود
hadi
|
1396/04/28 - 14:38
0
0
سلام خسته نباشید . من پکیج کامل روسفارش دادم . برای مشاوره تخصصی که با خرید پکیج ارایه میشه باید چطوری هماهنگ کنم ؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1396/04/29 - 00:39
سلام هادی

برای تعیین وقت شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9 تا 19 و پنج شنبه ها 9 تا 16 با شماره های 66475618-20 تماس بگیرید.

موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان

از اخبار کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!
شیما
|
1396/04/25 - 11:34
0
0
با سلام و خسته ونباشید خدمت شما کیهانی های محترم. من پکیج کامل جزوات رو دو هفته پیش خریدم اما نمیدونستم چاپ جدیدش داره میاد الان میتونم پکیج رو با چاپ جدیدش تعویض کنم؟ شرایط تعویضش چیه؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1396/04/25 - 23:30
سلام شیما


میتونید با پذیرش تماس بگیرید و موردتون رو مطرح کنید تا به طور کامل در این خصوص راهنماییتون کنن :)موفق باشید
گروه آموزشی کیهان

ناشناس
|
1396/04/21 - 20:03
0
0
سلام.من جزوه های 96 رو تهیه کردم جزوه های 97 خیلی تغییرات داشته؟می تونم از همون جزوه های 96 برای کنکور علوم امسال هم استفاده کنم؟ممنون
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1396/04/23 - 16:03
سلام دوست گرامی


تغییرات زیادی نداشتن، فقط جزوه آسیب شناسی روانی تغییراتش زیاد بوده :)


موفق باشید
گروه آموزشی کیهان

رامین
|
1396/04/21 - 12:14
0
0
پکیج بالینی وزارت علوم رو تا مهر اماده میشه یانه ؟ تابستون که ۱ ماهش تموم شد
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1396/04/21 - 15:09
سلام رامین


اطلاعیه ش رو که دادیم یکی دو روز پیش ...
حتما در کانال تلگرام ما عضو نیستید.
جزوات آماده و قابل تهیه هستن :)


موفق باشید
گروه آموزشی کیهان

فرشته
|
1396/04/17 - 21:03
0
0
سلام . چرا جزوه هاتون اماده نمیشه پس ؟ الان ۱ ماهه همش میگین هفته بعد واقعا عقب میوفتیم اخه . دقیقا چه زمانی اماده میشه ؟ لطف کنین بزنین توی سایت
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1396/04/18 - 11:19
سلام فرشته


باور کنید ما هم به خاطر بدقولی دیگران، بدقول شدیم...
امروز انشاالله آماده میشن اما حتما ظرف همین یکی دو روز خبر قطعی چاپ شدن و آماده فروش بودنشون رو در سایت و کانال میزنیم :)


موفق باشید
گروه آموزشی کیهان

از آخرین اخبار کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!
حسین
|
1396/04/13 - 08:45
0
0
سلام . وقت بخیر . جزوات بالینی ویرایش شد ؟ تهیه کنیم ؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1396/04/13 - 22:57
سلام حسین


متاسفانه هنوز یکی از جزواتمون به مرحله چاپ نرسیده و به همین خاطر اگر الان تهیه بفرمایید اون یک جزوه، ویرایش قدیم خواهد بود. انشاالله در هفته آینده ویرایش نهایی کل جزواتمون به صورت چاپ شده موجود خواهد بود و میتونید تهیه بفرمایید :)


موفق باشید
گروه آموزشی کیهان

از آخرین اخبار کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!
شادی
|
1396/04/13 - 08:27
0
0
سلام خسته نباشین . جزوات بالینی اماده شدن ؟ سفارش بدم
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1396/04/13 - 22:52
سلام شادی


متاسفانه هنوز یکی از جزواتمون به مرحله چاپ نرسیده و به همین خاطر اگر الان تهیه بفرمایید اون یک جزوه، ویرایش قدیم خواهد بود. انشاالله در هفته آینده ویرایش نهایی کل جزواتمون به صورت چاپ شده موجود خواهد بود و میتونید تهیه بفرمایید :)


موفق باشید
گروه آموزشی کیهان

از آخرین اخبار کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!
کامران
|
1396/04/03 - 00:07
0
0
سلام سوالی دارم در مورد ویرایش جدید جزوات، ایا پکیج کنونی اخرین ویرایش هست و یا اینکه ویرایش جدید هنوز اماده نشده ؟ ,و سوال دیگه اینکه بنده ویراست دوم رو دارم ایا نیاز هست که همه ی جزوات رو تهیه کنم و یا فقط تعدادی از جزوات کفایت میکنه؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1396/04/03 - 00:44
سلام کامران


پکیج 97 در حال آماده سازی هست و طبق اعلام همکاران، نهایتا تا هفته دوم تیرماه آماده میشن.
در خصوص ویراست دوم، دقیقا نمیدونم منظورتون کدوم ویراست هست، اگر پکیج رو سال 93 به قبل تهیه کردید، تقریبا میشه گفت همه جزواتمون تغییرات زیادی داشتن...
بهتره سوالتون رو از مشاوران ما در جلسه مشاوره رایگانتون بپرسید تا دقیقتر راهنماییتون کنن :)
02166475618 الی 20


موفق باشید
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
Hhh
|
1396/04/01 - 08:52
0
0
سلام خسته نباشید . جزوات بالینی وزارت علوم . ویرایش شدن ؟ چون بخش اعتبار سنجی رو زدن . کی تهیه کنم ؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1396/04/01 - 18:06
سلام دوست گرامی


در آخرین مراحل ویرایش هستن و نهایتا تا اواسط تیرماه آماده خواهند شد :)موفق باشید
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
hadi
|
1396/03/22 - 08:40
0
0
سلام . وقت بخیر ببخشید جزوات وزارت علوم ویراش شدن ؟ کی تهیه کنم ؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1396/03/22 - 22:57
سلام هادی


من پاسخ سوال شما رو از همکاران گرفتم: عمده کار ما فعلا روی جزوه آسیب شناسی و کودکان استثنایی هست و باقی جزوات تغییرات زیادی نخواهند داشت. این ویرایش ها تا هفته دوم تیر ماه نهایتاً به اتمام میرسن :)


موفق باشید
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
محمد یاری
|
1396/03/15 - 20:22
0
0
سلام میخواستم بپرسم من که میخوام برای هر دو کنکور بهداشت (روانشناسی سلامت) و وزارت علوم بالینی بخونم باید هر دو پکیج رو تهیه کنم ؟ یه یکیش جواب نمیده ؟ و اینکه الان جزوات وزرات علوم ویرایش شدن جدیدا ؟ احتمالش هست که برای وزرات بهداشت هم بعد کنکور ویرایش شن ؟ و از الان تهیه شون نکنم ؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1396/03/15 - 20:44
سلام محمداشتراک منابع این دو کنکور در حد 30 درصد هست حدوداً. باید هر دو سری جزوات تهیه بشه.
جزوات بهداشت ویرایش میشن بعد آزمون، اگر برای کنکور 97 آماده میشید، کمی صبر کنید :)


موفق باشید
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
hafi
|
1396/03/03 - 23:08
0
0
سلام خسته نباشید . من دارم واسه کنکور بالینی 97 اماده میشم . میخام هر دو کنکور وزارت بهداشت و وزارت علوم شرکت کنم ولی اولویت اصلیم وزارت علومه . اگه پکیج وزارت علوم رو تهیه کنم چقدر بهداشت رو پوشش میده ؟ و اینکه چه زمانی سفارش بدم پکیج رو ؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1396/03/03 - 23:23
سلام دوست گرامیویرایش جدید جزوات تا اواخر خردادماه آماده میشن. اشتراک این دو آزمون شاید حدود 30 تا 40 درصد باشه، بیشتر نیست. توصیه میکنم از امکان مشاوره رایگان ما استفاده کنید تا همکارانم بهتر و کاملتر بتونن راهنماییتون کنن:
02166475618 الی 20


موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
سارا
|
1396/02/19 - 19:53
0
0
سلام خسته نباشید مشاوران عزیز کیهان:) ببخشید یه سوالی داشتم .. من کارشناسی مشاوره خوندم(شهید بهشتی)...فکر کنم امسال با توجه به درصدهایی که اوردم عمومی بتونم رتبه بیارم...اگه کارشناسی ارشد روانشناسی عمومی بخونم..و دکتری با تلاش بیشتر بالینی قبول بشم امکانش هست؟؟ و اینکه آینده شغلی من چطوری میشه؟؟؟ خیلی ممنون میشم اگه راهنماییم کنین تشکر...
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1396/02/19 - 23:56
سلام سارا


برای کار درمان و دریافت مجوز مطب، برای سازمان نظام روانشناسی اهمیتی نداره که شما چه گرایشی خوندید، بالینی یا عمومی. مهم اینه که 2 مقطع «روانشناسی» خونده باشید بنابراین مشکلی براتون پیش نمیاد که دکتری بالینی بخونید و بعد هم مجوز دریافت کنید :)


موفق باشید
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
maziar
|
1396/02/02 - 00:01
0
0
سلام وقت بخیر از اونجایی که کنکور ارشد نزدیکه، میخواستم بپرسم حدودا چقدر طول میکشه تا جزوات ارشد بالینی بر اساس کنکور امسال آپدیت بشه؟ و اگه من زودتر جزوات رو بخرم میتونم قسمت هایی رو ک بعدا ویرایش خواهد شد داشته باشم یا خیر؟ سپاس
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1396/02/02 - 14:41
سلام مازیار


جزوات حدوداً تا خرداد ماه آپدیت خواهند شد.
در خصوص قسمت های ویرایش شده نمیتونیم قولی بدیم چون جدا کردن مطالب اضافه شده کار بسیار مشکلی هست ولی بعید هست تغییرات خاصی نسبت به سال گذشته داشته باشن :)


موفق باشید
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
mina
|
1396/01/17 - 19:48
0
0
سلام دوستان من پکیج سراسری بالینی رو پارسال خریدم وای به دلایلی ازش نتونستم استفده کنم کاملا نو و دست نخورده است قصد فروش دارم هرکس تمایل دارد به این ادرس ایمیل دهد. mina.unec@gmail.com
علی
|
1396/01/15 - 23:25
0
0
سلام خسته نباشید. جقد طول میکشه بسته سفارشی کیهان با پست پیشتاز بیاد؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1396/01/16 - 11:17
سلام علی


معمولاً حدود 3 یا 4 روز طول میکشه ولی در بدترین حالت، یک هفته ای به دستتون میرسه :)


موفق باشید
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
ali
|
1395/11/11 - 23:25
0
0
سلام خسته نباشید .این جزوات همون کتابهایی هستند که بازار موجود اند یا فرق میکنند؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/11/12 - 00:06
سلام علی


جزوات کیهان فقط از خود کیهان قابل تهیه هستند و در بازار موجود نیستن :)


موفق باشید
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
اعظم
|
1395/11/02 - 09:27
0
0
باسلام خسته نباشید من پکیج کامل روانشناسی عمومی ومیخواستم بدون زبان خواستم هزینه خرید وارسالش چقدر وچندروزه به دستم میرسه چطور باید مبلغ وپرداخت کنم با تشکر
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/11/02 - 11:03
سلام اعظم


تمام این اطلاعات در متن این صفحه وجود داره :)
اگر پکیج رو تهیه کنید، ارسالش رایگان هست، نهایتا یک هفته طول میکشه.
برای پرداخت مبلغ هم در همین صفحه امکان پرداخت اینترنتی و یا سفارش تلفنی رو قرار دادیم.


موفق باشید
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
مونا
|
1395/10/23 - 15:55
0
0
سلام من جزوه انگيزش و هيجان مارشال ريو رو ميخواستم ويراست ششم بطور جدا داريد؟ حداقل ١-٢ ص اولش رو نمونه ميفرستاديد برام :( امتحان دارم و ب شدت مريض شدم كتابو قبلا خوندم اما اصلا خلاصه نكردم مطالب يادم رفته و وقت امتحانمون فقط يك روزه :(
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/10/23 - 19:20
سلام مونا


ما جزوه فیزیولوژی و روانشناسی فیزیولوژیک رو داریم، که جزوه پرحجمی هست و خلاصه چندین کتابه...
به این لینک مراجعه بفرمایید: 
http://kayhanravan.ir/fa/physiojozveh.aspx
اگر به کارتون اومد برای خریدش میتونید به این لینک مراجعه کنید: کلیک کنید.

موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
کیا
|
1395/09/23 - 12:46
0
0
سلام امکان خرید حضوری جزواتتون نیست ؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/09/23 - 21:58
سلام کیا


بله بله هست :)
میتونید آدرس رو از لینک زیر بردارید:
کلیک کنید


گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
سیما
|
1395/09/14 - 19:16
0
0
سلام و وقتتون بخیر. یه سوال داشتم. من تغییر رشته ای هستم و برای کنکور امسال میخوام شروع کنم اما از رفرنس ها فقط فیرس رو خوندم. فکر میکنید به کنکور امسال میرسم یا بذارم برای سال دیگه؟زبان و آمارم هم خوبه
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/09/14 - 19:42
سلام سیما


تجربه ما با خانم اسفندیاری در سال 94 باعث شد که دیگه به داوطلبان در هیچ مقطع زمانی نگیم: "نمیرسی!" 
برای مطالعه مصاحبه خانم اسفندیاری کلیک کنید.
برای دریافت توضیحات کامل با شماره های زیر تماس بگیرید و از امکان مشاوره رایگان ما استفاده بفرمایید تا همکارانم در بخش مشاوره راهنماییتون کنن:
02166475618 الی 20

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
عاطفه
|
1395/08/25 - 18:24
0
0
سلام من سال گذشته جزوات کیهان رو به طور کامل تهیه کردم برای امسال کدوم جزوات رو دوباره باید بگیرم؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/08/25 - 19:22
سلام عاطفه


جزوه DSM5 و جزوه آمار و روش تحقیق جزوه هایی هستن که امسال بیشترین تغییرات رو داشتن :)


گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
عاطفه
|
1395/08/25 - 13:20
0
0
سلام من سال گذشته جزوات کیهان رو به طور کامل تهیه کردم برای امسال دقیقا چه درسهایی رو دوباره باید تهیه کنم؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/08/25 - 19:30
سلام عاطفه


جزوه DSM5 و جزوه آمار و روش تحقیق جزوه هایی هستن که امسال بیشترین تغییرات رو داشتن :)


گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
زهرا
|
1395/07/06 - 03:15
0
0
سلام ، ببخشید با خوندن جزوه امار و روش تحقیق و اسیب وزارت بهداشت میشه به سوالای علوم هم برا این دو درس پاسخ داد ؟؟ چون من جزوات وزارت بهداشتو دارم میخوام بدونم برای علوم هم پاسخگوا یا نه ؟؟ با تشکر
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/07/06 - 22:15
سلام زهرا


از اونجایی که منابع وزارت بهداشت و وزارت علوم با هم متفاوت هستن، جزوات وزارت بهداشت و جزوات وزارت علوم کیهان تنها 30 درصد با هم اشتراک دارن :)


گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
سوگند
|
1395/06/21 - 17:16
0
0
سلام خسته نباشید،،، من ترم سوم روانشناسی عمومی دانشگاه پیام نور هستم و هدفم اینه که اگه خدا بخواد برای ارشد بالینی سراسری قبول شم،،، 1.اگه بخوام از حالا برای کنکور ارشد آماده شم چیکار میتونم بکنم؟ 2.آیا دروس دوره کارشناسی هیچ تاثیری در کنکور ارشد نداره؟ ممنون میشم راهنماییم کنید.
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/06/21 - 21:57
سلام سوگند


توصیه ما به شما این هست که کتاب های اصلی لیست موجود در لینک زیر رو تهیه بفرمایید:
مثل بالینی فیرس، رشد لورا برک، آسیب شناسی هالجین و ...
از الان میتونید کم کم این کتاب ها رو مطالعه بفرمایید، یک سال قبل از کنکورتون جزوات رو تهیه کنید و کنکوری خوندن رو شروع کنید :)
http://www.kayhanravan.ir/fa/manabe2.aspx
دروس دوره کارشناسی از این نظر که شما در مورد هر درس اطلاعاتی به دست میارید و آشنایی کلی دارید به شما کمک میکنه اما معمولا منابع کنکور بسیار گسترده تر از منابعی هست که سر کلاس ها به دانشجویان معرفی میشه.

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
ناشناس
|
1395/06/13 - 21:07
0
0
سلام روانشناسی بالینی وزارت علوم به وزارت بهداشت منتقل شده
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/06/13 - 21:53
سلام دوست گرامی


خیر چنین اتفاقی نیفتاده، به لینک زیر مراجعه بفرمایید:
http://kayhanravan.ir/fa/Messages20654.aspx


گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
ب.طهماسبی
|
1395/06/09 - 20:22
0
0
سلام وقت بخیر؛من سال ۸۷ فارغ التحصیل روانشناسی عمومی هستم و تصمیم دارم برای ارشد حتما بالینی قبول شم و هدفمم صرفا دانشگاه علامه طبطبایی: مطمینم بر قبولی نیاز به تلاش زیاد و مشاوره قوی دارم اگه محبت کنید بهم بگید بر بالینی کدوم کتابهارو باید بخونم و روی چه درسی بیشتر سرمایه گزاری کنم ازتون واقعا ممنون میشم و ضمنا میخواستم بدونم برای داشتن مشاور چقدر باید هزینه کنم؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/06/09 - 23:50
سلام بیتا


میتونید اول از امکان مشاوره رایگان ما استفاده کنید تا همکارانم به طور کامل در مورد منابع، نحوه شروع مطالعه و هزینه ها راهنماییتون کنن :)
02166475618 الی 20


گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
محمد
|
1395/06/08 - 01:11
0
2
با سلام و عرض خسته نباشید: من جزوات پارسال (جزوات کنکور 95) دارم.آیا می تونم از اونها برای کنکور 96 هم استفاده کنم؟؟ تغییر زیادی نکردند؟ با تشکر فراوان.
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/06/08 - 10:04
سلام محمد


جزواتمون ویرایش شدن اما دو جزوه هستن که تغییراتشون بسیار زیاد بوده: آمار + DSM5
باقی جزوات ویرایششون در حد اصلاح غلط های تایپی و نگارشی بوده :)
فقط همین دو جزوه رو تهیه بفرمایید کافیه.

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
ناشناس
|
1395/05/19 - 21:52
0
0
سلام من پارسال جزوات بالینی وزارت علوم رو خریدم میخوام امسال امتحان بدم نیازی هست دوبا جزوه هارو بخرم
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/05/20 - 00:23
سلام دوست گرامی

خیر نیازی نیست دوباره هزینه کنید :)
در ویرایش جدیدمون، فقط جزوه آمار و جزوه DSM5 تغییراتشون زیاد بوده، این دو رو تهیه بفرمایید کافیه.

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
سارینا
|
1395/05/11 - 01:22
0
0
سلام خسته نباشید ببخشید پکیج بالینی علوم خیلی گرونه،شما چاپ سالهای قبل رو ندارید من سفارش بدم که ارزونتر باشه?چون فک نمیکنم تغییری کرده باشه. اگه دارید قیمتشم بگید ممنونم
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/05/11 - 22:42
سلام سارینا

جزوات ما بهار امسال ویرایش شده اند و تغییراتی داشته اند :)
متاسفانه من اطلاع دقیقی ندارم. بهتره با شماره های زیر تماس بگیرید و سوالتون رو مطرح بفرمایید:
02166475618 الی 20


گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
مژگان
|
1395/05/10 - 13:22
0
0
با سلام ،لطف می کنید یخش اضافه شده به کتاب تست های طبقه بندی که شامل تست های کنکور 95 با پاسخ تشریحی میشه رو برام ایمیل کنید؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/05/10 - 19:11
سلام مژگان 

هنوز چنین بخشی به کتاب های تستمون اضافه نکردیم.
سوالات و پاسخ تشریحی کنکور 95 رو میتونید از روی سایت دانلود کنید :)
http://kayhanravan.ir/fa/MA1395-daftarche.aspx

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
تارا
|
1395/03/28 - 22:06
0
0
سلام ببخشید من کارشناسی زبان گرفتم الان میخوام ارشد بالینی شرکت کنم چی باید بخونم؟ اصلا نمیدونم باید ار کجا شروع کنم . ممنونم
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/03/29 - 12:07
سلام تارا
با کیهان تماس بگیرید و از مشاوره ی رایگان استفاده کنید
موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
مهسا
|
1395/02/22 - 19:08
0
0
سلام توی جزوه هاتون پایان هر فصل تست های کنکورش هست؟ اگه هست کامله ینی از سال 78 تا 94؟؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/02/22 - 23:54
سلام مهسا
بله غیر از جزوه ی امارموفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و ذکتری روانشناسی
مهتاب
|
1395/02/12 - 15:02
0
0
سلام.خسته نباشید من می خواستم جزوات رو برای کنکور 96 تهیه کنم به نظرتون الان تهیه کنم یا تابستان؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/02/14 - 14:11
سلام مهتاباین موضوع بستگی به برنامه ریزی شما داره
کیهان همیشه آماده ی خدمت به شماست
در احتمال کمی وجود داره که بعد از کنکور تغییرات کوچیکی رو داشته باشیم
موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
Chalaki
|
1395/01/26 - 19:44
0
0
سلام خدمت کیهانی های عزیز...من برای کنکور 96 میخوام.پکیج رو خریداری کنم. ولی چطور هزینشو پرداخت کنم نمیدونم چون درصورت خریدباید پکیج رو لزاداره پست بگیرم دم در نمیشه. میشه راهنماییم کنید لطفا جواب بدین چندباره پیام میذارم نشرنمیشه به جوابم نمیرسم ممنونم
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/01/27 - 22:47
سلام دوست عزیزبا کیهان تماس بگیرید و اطلاعات کافی رو دریافت کنید.
موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
سروه
|
1395/01/17 - 01:20
0
0
سلام من کیفیت سنجی جزوات شما رو دیدم. این حد کیفیت خیلی خیلی خوبه. فقط ميخواستم بپرسم آیا جزوه ها برای کنکورهای سال های قبل هم در این حد پاسخگو بودن؟! به طور میانگین چند درصد پاسخگو بودن؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/01/17 - 14:32
سلام سروه
متاسفانه کیفیت سنجی مستندی از سالهای گذشته در دسترس نداریم.
موفق باشید :)
گروه اموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
مریم
|
1395/01/15 - 17:24
0
0
سلام. خسته نباشید.جزوات بالینی علوم برای کنکور 96 کی حاضر میشه که تهیه کنیم؟ممنون
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/01/17 - 14:16
سلام مریم
تاریخ دقیقی رو نمیشه اعلام کرد ولی به محض اماده شدن از طریق سایت و کانال اطلاع رسانی خواهیم کرد.

موفق باشید :)
گروه اموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
مهديه
|
1394/11/02 - 07:41
0
0
سلام وقتتون بخير ميخواستم بدونم اين جزوات مارو براي كنكور ازاد ارشد باليني هم اماده ميكنه؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/11/04 - 10:26
سلام مهدیهبعضی از این جزوات با آزاد مشترکن
بعضی هم متفاوته که در صفحه ی منابع میتونید ببینید.


موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
عاطفه
|
1394/08/21 - 23:03
0
0
سلام من جزوه هاتونو خریدم و راضیم ازش بنظرم کاملن. ولی اگه نگارشش بهتر بود خیلی عالی میشد. بعضی اوقات غلط تایپ دارن☺
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/08/22 - 19:08
سلام عاطفه

ممنونیم از همراهیت.
جزوات رو حتما اصلاح خواهیم کرد تا غلطهای تایپی به حداقل برسن.


موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکترای روانشناسی
رکسانا
|
1394/08/17 - 08:37
0
0
سلام,من کارشناسى تاريخ هستم,ميخوام براى ارشد بالينى شرکت کنم,به نظرتون از چه درسايى شروع کنم؟اگه از منابعى که معرفى کرديد, براى هردرس يک يا دو کتابو تهيه کنم کافيه؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/08/18 - 09:17
سلام رکسانا

خیر متاسفانه یک یا دو کتاب کافی نیست. اگر برای کنکور امسال که اردیبهشت 95 برگزار میشه، بهتون توصیه نمیکنم کتاب مطالعه کنید چون حجمشون خیلی زیاده...
با ما تماس بگیرید و یک جلسه مشاوره رایگان داشته باشید تا دقیقتر راهنماییتون کنیم :)

موفق باشید
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
سپیده
|
1394/08/11 - 13:05
0
0
سلام من رشته ی کارشناسیم روانشناسی عمومی بود برای ارشد قصد داشتم بالینی شرکت کنم جزوات هم خریدم با مشاور که صحبت کردم به من کفتن باید چند تا کتاب های نابع رو بخونم در عرض دو هفته ولی من نتونستم اون سرفصل ها رو در عرض دو هفته با نکته برداری دقیق تمام کنم خیلی دلسرد شدم متاسفانه رهاش کردم. ولی باز می خوام شروع کنم خواهش می کنم راهنماییم کنید من سرعت خوندنم متوسط و شاید یه وقتایی کند هستش چون همزمان بعضی مطالب رو تو ذهنم تصور می کنم ولی مشاوری که داشتم حس کردم بعد از تایم مقرر تمام نشدم و بیشتر استرس گرفتم. لطفا راهنماییم کنید باید چیکار کنم ممنون.
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/08/11 - 14:25
سلام سپیده

اگر جزوات ما رو دارید مطالعه میکنید و لیسانستون هم روانشناسی بوده، نیازی به مطالعه ی کتاب مرجع در کنار جزوات نیست :)
اگر هم مشاور صلاح دیده شما کتاب بخونید، باید روزنامه ای بخونید، با نکته سنجی نخونید.

موفق باشید
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
میلاد
|
1394/08/08 - 18:10
0
0
با عرض سلام و خسته نباشید من میخوام کنکور ارشد سراسری بالینی سال 96 رو شرکت کنم. میخواستم بدونم با توجه به اینکه جزوه ها بعد از کنکور 95 تغییر میکنند، اگه الان جزوه ها رو بخرم، آیا مطالبی رو که به جزوه های جدید اضافه میشه رو میتونم بعدا بصورت جداگانه خریداری کنم؟ با تشکر
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/08/08 - 20:33
سلام میلاد

احتمال اینکه مطلب جدیدی به جزوه های فعلیمون اضافه بشه خیلی کمه، چون جزوات الان از جامعیت بسیار بالایی برخوردارن، اما در هر حال تا یک سال بعد از اینکه خریدتون رو انجام بدید، این امکان رو دارید که جزوات تغییر یافته رو با 50 درصد تخفیف خریداری کنید :)

موفق باشید
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
نسیم
|
1394/07/28 - 18:22
0
0
سلام وقتتون بخیر . من یه تغییر رشته ای هستم می خواستم بپرسم چطور می تونم از خدمات مشاوره ایتون استفاده کنم و بعدش جزوه تهییه کنم .ممنون از وقتی که میزارید و به روز نگه می دارید این جا رو
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/07/28 - 21:25
سلام نسیم

فردا با شماره های زیر تماس بگیرید و یک جلسه مشاوره رایگان داشته باشید، به خوبی راهنماییتون میکنن تغییر رشته ای عزیز :)
02166475618 الی 20

موفق باشید
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
حسین
|
1394/07/21 - 22:08
0
0
سلام . من دو سال پیش جزوه های بالینیتون رو گرفتم . دست نویس بود .. الان شنیدم مثل اینکه تعدادی از آنها عوض شده . از کجا بدونم کدومش عوض شده که جدیدش رو تهیه کنم . لطفا راهنمایی کنید. ممنون
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/07/22 - 19:50
سلام حسین

بله جزوه هامون از اون موقع چند بار اصلاح و ویرایش شده، میتونید حضوری تشریف بیارید ببینیدشون، میتونید هم تماس بگیرید و بپرسید :)
02166475618 الی 20

مؤید باشید
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
جواد
|
1394/07/14 - 18:58
0
0
سلام خسته نباشید من ترم آخررشته ی مهندسی صنایع هستم وپیام نوردرس میخونم دوست دارم برای ارشدم بالینی بخونم ولی نمیدونم بایدازکجاشروع کنم وچیاروبخونم خاهش می کنم کمکم کنید. واینکه من ساکن قم هستم ایادانشگاه خوبی درقم هست برای ارشد بالینی البته دولتی؟ برای قبولی به بهترین شکل ازکی بایدشروع کنم؟وحداقل روزی چندساعت درس بخونم؟ من زبان ضعیفی دارم ودایره ی لغات محدودی چی کارکنم تادرزبان موفق بشم؟ قیمت کامل پکیج هاتون چندمیشه؟ ممنون میشم پاسخ من رو بدین باتشکر
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/07/15 - 13:23
سلام جواد

جواب سوالاتون به اندازه ی یک صفحه ی کامل جا میگیره :))
با یه تماس خیلی راحت پاسخ همه این سوالاتتون رو بگیرید، از امکان "مشاوره رایگان" ما استفاده کنید:
02166475618 الی 20
حتما حتما حتما زودتر تماس بگیرید، چون برای قبولی باید هرچه سریع تر مطالعه رو شروع کنید :)

موفق باشید 
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
سحر
|
1394/07/13 - 21:52
0
0
سلام. من رشته م کارشناسی آمار بوده. الان دوست دارم روانشناسی خانواده بخونم. مشکلی که نداره؟ اگه فقط به کتاب های شما اتکا کنم برا مطالعه ،ب نظرتون مشکلی پیش میاد؟ امکان قبولی هست؟ با توجه به اینکه من الزامی ب قبول شدن توو دانشگاه های تاپ ندارم. و یه چیز دیگه اینکه خانواده جز گروه بالینی هستش یا عمومی :-/
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/07/14 - 14:30
سلام سحر

خیر مشکلی نیست، تعداد تغییر رشته ای ها در ارشد روانشناسی از تعداد لیسانس های روانشناسی داره بیشتر میشه! :))
خب ما معمولا به تغییر رشته ای ها توصیه مون این هست که در کنار جزوات ما برای هر درس یک کتاب مرجع رو به صورت روزنامه ای مطالعه کنن تا در جریان درس ها قرار بگیرن و خلاصه ها رو بهتر بفهمن.
خانواده درمانی جزو گروه بالینی هست.
مشاوره خانواده اما متفاوته و کلا گروهش هم متفاوته، جزو روانشناسی 2 هست

موفق باشید
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
مینا
|
1394/07/13 - 16:02
0
0
سلام ببخشید میشه توضیح بدین چرا منابع ازاد فرق میکنه؟من هدفمم سراسریه ولی اگه نشد سراسری یه شهر خوب قبول شم ایا با خوندن همین جزوه ها نمیتونم ازاد تهران یا شیراز یا اصفهان قبول شم؟توضیح بدین خواهش میکنم:/اخه وقت نیس هم جزوه های سراسری بخونم هم ازاد
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/07/14 - 14:18
سلام مینا

منطقی هم نیست دو سری جزوه خریداری کنید! :) میتونید جزوات سراسری رو بخونین و آزاد هم شرکت کنید، شاید مثلا لازم باشه یکی دو تا کتاب بیشتر بخونید...
طبق بررسی های جدید ما جزوات سراسری مقدار زیادی از آزاد رو پوشش میده، نگران نباشید.

مؤید باشید
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
ناشناس
|
1394/07/03 - 16:03
1
0
سلاام من تازه با سایت شما اشنا شدم متاسفانه هزینه ای که میتونستم بابت منابع کنکور صرف کنم رو برای خرید کتابهای دیگه ای از منابع صرف کردم و حالا دیگه نمیتونم از کتابهای شما استفاده کنم میخواستم بدونم موسسه امکانی در رابطه با افرادی مثه من برای در اختیار گذاشتن جزوات داره یا خیر :(
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/07/04 - 17:27
سلام دوست عزیز

متاسفانه بعید میدونم چنین امکانی وجود داشته باشه :(
میتونید تماس بگیرید و مستقیما این سوال رو از مدیریت بپرسید.

موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
ریحانه
|
1394/07/03 - 12:13
0
0
با سلام ببخشید من کارشناسی الهیات دارم و میخام ارشد بالینی شرکت کنم.به نظرتون خرید این جزوات برای من کافی است و یا از منابع دیگر هم باید استفاده کنم ؟ و اینکه در صورت خرید چقدر طول میکشه تا به دستمون برسه ؟ با تشکر
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/07/03 - 13:27
سلام ریحانه

با توجه به اینکه تغییر رشته ای هستید، مشاوران ما معمولا توصیه میکنن که در کنار جزوات، برای هر درس یک کتاب مرجعش رو هم مطالعه بفرمایید تا در جریان درس ها قرار بگیرید.
نهایتا  3-4 روز :)

موفق باشید
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
لیلا
|
1394/06/27 - 07:39
0
0
سلام من پارسال جزوه ی رشد_آمار و روش تحقیق _ فیزیو_علم النفس کیهان رو خریداری کردم ولی امسال شما مطلب بهشون اضافه کردید . الان تکلیف چیه ؟؟ من باید دوباره پول بدم و بخرم ؟؟ برای من خیلی مقدور نیست این کار---- و سوال 2 / کارگاه زبان امسال با پارسال خیلی تفاوت داره؟؟ میخوام بدوم وقتی DVDکارگاه امسال آماده شد فقط مطالب جدید رو میتونیم از کیهان تهیه کنیم ؟؟ من پیشرفته رو پارسال از شما خریداری کردم .
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/06/27 - 12:17
سلام لیلا

نه هیچ احتیاجی به خرید دوباره نیست :) به لینک زیر مراجعه بفرمایید:
http://kayhanravan.ir/fa/jozavat9495.aspx

در مورد سوال دومتون هم قاعدتا کارگاه هرسال پیشرفت میکنه و کیفیتش بهتر میشه، میتونید تماس بگیرید و سوالتون در مورد امکان تهیه مطالب جدید رو بپرسید، متاسفانه من مطلع نیستم :)

موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
...
|
1394/06/26 - 19:04
0
0
سلام و خسته نباشيد.من كتاباي مدرسان را ئاسه مطالعه اتنخاب كردم .ميتونم از مشاوره تلفني استفاده كنم؟و هزينش چقدره و به چه شماره حسابي واريز كنم
پاسخ ها
گروه آموزشي كيهان
|
1394/06/26 - 21:03
سلام دوست عزيز بله ميتونيد مشاوره بگيريد :) به لينك زير مراجعه بفرماييد: http://kayhanravan.ir/fa/sabtenammoshavere.aspx موفق باشيد گروه آموزشي كيهان ارشد و دكتري روانشناسي
سحر
|
1394/06/23 - 12:44
0
0
ba salam khedmate shoma ,va mamnon az in ke saborane va ba deghat pasokhgo hastin ,mikhastam bedonam pakeyje sarasari ba azad kheili darsashon motefavete ,yani mishe bara azad ham jozvehaye sarasario bekhonam ????
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/06/23 - 13:01
سلام سحر

متاسفانه منابع آزاد با سراسری متفاوته و جزوات هم قاعدتا متفاوته، اما شاید تو چندتا درسش بشه از جزوه سراسری استفاده کرد، مثلا آمار یا عمومی...

موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
زیبا
|
1394/06/23 - 12:38
0
0
سلام خسته نباشید من اهل اصفهانم میشه شما کتاب زبان تخصصی سید محمدی را با راهنماش همراه پکیجی که میخوام سفارش بدم برام بفرستید آخه اینجا راهنماشو پیدا نکردم میگن سید محمدی خودش راهنما نداره برای کتاب پوران پزوهش راهنما زده که با این کتاب خیلی فرق داره ممنون میشم اگه جوابتونا به ایمیلم بفرستید
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/06/23 - 12:59
سلام زیبا

پاسخ به ایمیلی که اینجا گذاشتین ارسال شد، ولی تو آدرس ایمیلتون چرا فاصله هست؟ فک میکنم اشتباه تایپ کردین، من فاصله ها رو برداشتم از این آدرس و ایمیل رو فرستادم.
امیدوارم به دستتون برسه.
پاسخ "بله" هست. میتونید سفارش بدید تا براتون بذاریم روی پکیجتون، ارسالش هم رایگان میشه اینطوری :)
تماس بگیرید و با خانم حیدری هماهنگ کنید.

موفق باشید
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
مینا
|
1394/06/18 - 02:24
0
0
هرچی روی خرید کلیک میکنم نمیشه! اصلا نفهمیدم چجوری باید ادرس و تلفن و...بدم؟ باید تماس بگیرم؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/06/18 - 12:36
سلام مینا

بله متاسفانه ما هنوز سیستم خرید اینترنتیمون راه اندازی نشده، در حال پیگیری هستیم.
فعلا تا زمانی که راه اندازی بشه باید تماس بگیرید و اطلاعاتتون رو بدید، تا براتون ارسال کنیم :)
روند پرداخت و تماس رو از لینک زیر مشاهده بفرمایید:
http://kayhanravan.ir/fa/buyjozavat.aspx

موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
مینا
|
1394/06/16 - 23:28
0
0
ببخشید چجوری بخرم جزوه هارو؟ دقیق توضیح بدین!!!
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/06/17 - 14:40
سلام مینا

برای خوندن توضیحات دقیق در مورد روند خریداری جزوات، به لینک زیر برید:
http://kayhanravan.ir/fa/buyjozavat.aspx
جامع و کامل توضیح دادیم :)

موفق باشید
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
سارا د
|
1394/06/11 - 13:02
0
0
سلام.من تغییررشته ای هستم پارسال همین موقعا حدودا جزوات شما روخریداری کردم ولی به دلیل مشکلاتی که داشتم نتونستم مطالعه کنم .الان نمیتونم فقط تغییرات رو خریداری کنم؟ای کاش یه همچین امکانی هم میذاشتید درضمن فکرمیکنم جزواتی که من گرفتم مربوط به دانشاه دولتی بوز یعنی برای آزاد به دردم نمیخورن؟(هرچندمطمئن نیستم اون زمان تفکیکی بودن یا نه ولی اگه تفکیکی بودن مطمئنم دولتی را خریداری کردم)
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/06/11 - 13:20
سلام سارا

نیازی نیست دوباره خریداری کنید! :) لطفا این مطلب رو بخونید:
http://kayhanravan.ir/fa/jozavat9495.aspx
جزوات آزاد هم متفاوت هستن چون منابع آزاد و سراسری فرق دارن، جزوات آزاد در لینک زیر هست:
http://kayhanravan.ir/fa/jozavat-arshad-azad.aspx

موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
فرشته
|
1394/06/01 - 10:17
0
0
سلام دوست عزیز یه سوال از خدمتتون داشتم. بسته من هنوز بدستم نرسیده. آیا ارسال شده؟؟؟ یا مشکل دیگری است؟ سپاس از پاسخگویی ما
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/06/01 - 11:24
سلام فرشته

گویا ارسال شده، تماس بگیرید با دفتر گروه آموزشی کیهان :)

موفق باشید
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
sima
|
1394/05/29 - 12:32
0
1
باسلام من تغییر رشته ای هستم پارسال برای روانشناسی جزوات موسسه ماهان رو تهیه کردم وتقریبا هیچ کتاب اموزشی در کنارش نخوندم بجزپوران برای رشد.که متاسفانه رتبم1800شد من الان جزوات شما رو تهیه کردم میخواستم ببینم احتیاجی هس که بازم در که در کنار جزواتتون کتابای دیگه ای مطالعه کنم ضمن اینکه تاحدودی از جزوات ماهان اطلاعات کسب کردم؟اگه بله چه کتابایی برای رشد وامار توصیه میکنین؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/05/31 - 09:45
سلام سیما

اگر آشنایی پیدا کردی با مباحث بخش های مختلف روانشناسی، لزومی نداره کتاب جدیدی مطالعه کنید، اما بهتره این سوال رو از مشاورتون بپرسید تا دقیقتر و متناسب با شرایطتون پاسخ بده :)

امیدواریم موفق بشید :)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
ناشناس
|
1394/05/26 - 12:03
0
0
ببخشید میشه لطفا برنامه حضور مشاوران را تو سایت بذارید ؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/05/26 - 12:47
مجددا سلام دوست عزیز

بله حتما، برنامه ی مشاوران رو میپرسم، اگر دقیق و معلوم بود روی سایت قرار میدیم :)

موفق باشید
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
محبوبه
|
1394/05/22 - 19:19
0
0
سلام برای دکتری 94-95 چه منابعی رو پیشنهاد میکنید؟ ممنون میشم سریعتر پاسخ رو به ایمیلم ارسال کنید. سپاس
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/05/24 - 10:45
سلام محبوبه

به این لینک مراجعه بفرمایید:
http://kayhanravan.ir/fa/manabedoktora.aspx

موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
حسین رازی زاده
|
1394/05/21 - 10:37
0
2
سلام من پکیج سفارش دادم وهمین روزا باید برسه دستم قبلا ازتون پرسیده بودم سوالات کنکور94در جزوه95هست که گفتید نیست اما در قسمتهایی از سایت خوندم برای درس فزیولوژی وآمار سوالات از95هم هست خب این چجوریه؟ یعنی طبق94هست اما خوده سوالات تو جزوه نیست؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/05/21 - 13:44
سلام حسین

من از مسائل مشاوره ای اطلاع زیادی ندارم متاسفانه :( میتونید از مشاورتون بپرسید.

موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
بهار
|
1394/05/20 - 20:47
0
0
سلام خسته نباشید من مصاحبه های اقای سامانی در دو موسسه ماهان و کیهان رو خوندم توی هر کدومشم تاکید به استفاده از امکانات همون موسسه کردن . ما کدومو باور کنیم؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/05/21 - 13:19
سلام بهار

شما اونی رو که به تشخیص خودتون مناسبتر هست انتخاب کنید، آقای سامانی تنها با گروه آموزشی کیهان همکاری دارند و سال گذشته چند رتبه ی دو رقمی ایجاد کردند :)

موفق باشید
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
amin
|
1394/05/17 - 18:43
0
0
سلام.خوبین؟میخواستم بدونم درس روانشناسی بالینی از چه منابعی تهیه شده؟ من میخواستم جزوه بالینی کرامر رو بگیرم.گفتم اگه کرامر رو تو این درس دارید دیگه نگیرمش.ممنون
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/05/18 - 10:33
سلام امین

جزوه بالینی کرامر برای کنکور وزارت علوم نیازی نیست، ولی اگر برای کنکور وزارت بهداشت میخواید باید به طور جداگونه جزوش رو خریداری کنید.

موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
حسین رازی زاده
|
1394/05/16 - 22:55
0
1
سلام چند سوال 1نمونه سوالات مندرج در انتهای هر مبحث مال کنکور94هم هست؟ 2برای خرید پکیج کامل دقیقا باید چقدر واریز کنم؟ 3احتمال تغییرات محتوایی تا قبل کنکور در این جزوات وجود داره؟ با تشکر
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/05/17 - 12:00
سلام حسین

1. سلام سوالات کنکور مربوط به هر مبحث تا سال 93 وجود دارد 
2. پکیج بالینی با پکیج زبان پیشرفته 330 تومان بدون زبان 270 تومان
3. احتمال تغییر جزوات بسیار کم است و تنها در صورت اعلام رسمی سازمانها مبنی بر تغییر منابع، این اتفاق رخ میدهد.

موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
حسین رازی زاده
|
1394/05/14 - 15:07
0
1
یه سوال دیگه هم دارم که با توجه به صداقتی که از شما سراغ دارم پاسخ منصفانه ای میدین جزوات شما با بخش متنی کتب مدرسان شریف چقدر تفاوت داره؟ من کتب مدرسان را دارم،آیا شما به عنوان یک مشاور منصف خرید جزوات خودتون را توصیه میکنید؟ تفاوت جزوات شما با بخش متن دار کتب مدرسان چقدره میدونم سوالم غیر متعارفه اما مجبور بودم که مطرح کنم اگ دوس ندارین کامنتو تایید کنین اشکال نداره برام ایمیل کنین Razizadehhossein@gmail.com
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/05/14 - 16:24
مجددا سلام حسین

ما تا حالا به بررسی دقیق جزوات هیچ موسسه ای نپرداختیم، این جزوات، خلاصه های خودمون و دوستانمون هست از کتاب ها.
کتاب های مدرسان هم کتاب های بسیار خوبی هستن، ما به کسایی که اون کتاب ها رو دارن توصیه میکنیم همون ها رو مطالعه کنن، اگر جایی تو هر مبحثی لازم بود بیان به سراغ جزوات ما :)

موفق باشید
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
حسین رازی زاده
|
1394/05/14 - 12:56
0
1
سلام چند سوال دارم ۱همه کسایی که اسمشون تو سایت هست رو جزوات کار کردن؟؟؟ ۲جزوان به صورت صحافی شده هست یا منگنه یا شیرازه ای؟ ۳به نظرتون بررسی کنکور چند سال گذشته مفید هست؟طبق نوشته سایتتون قبل۸۶به درد نمیخوره؟ ۴آیا این جزوات حکم خلاصه را هم دارند؟ ممنون از سایتتون
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/05/14 - 13:03
سلام حسین

1- همه که نه ولی روی جزوات کار زیادی شده و توسط گروه چندین بار اصلاح شده.
2- جزوات صحافی شده هستن.
3- البته که مفید هست، ولی کنکور های سال های اخیر، کنکور های قدیمی مقداری متفاوت هستن.
4- این جزوات خلاصه شده ی منابع اصلی هستن.

موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
mohammad
|
1394/04/31 - 19:38
0
0
سلام مجدد . منظورم اين بود در حال تحصيل(ارشد) روانشناسي عمومي باشن. !!!!!!داشجوي ارشد روانشناسي عمومي باشن!!!!!
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/05/01 - 20:56
سلام محمد

متاسفانه فعلا تو گروهمون نداریم همچین کسی رو :)

موفق باشید 
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
مریم خانم
|
1394/04/31 - 12:30
0
0
با سلام و عرض خسته نباشید. ببخشید بمن کلاس های کنکوری توصیه شده براساس جزوات یک موسسه دیگری برای دو درس مهم آمار و روش تحقیق. با توجه به اینکه من فارغ التحصیل روانشناسی بالینی از غیرانتفاعی تهران میباشم، پیشنهاد شما بزرگواران شرکت در این کلاس هاست یا اینکه جزوه های کیهان رو بگیرم و فقط اونها رو مطالعه کنم به علاوه مراجعه هام به منابع اصلی؟؟ خواهش میکنم کمکم کنید. بنده فارغ التحصیل همین خرداد94 هستم. خیلی دچار سردرگمی شده ام... واقعا احساس میکنم نمیتونم به کنکور94 برسم..
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/04/31 - 13:33
سلام مریم

کلاس کنکوی در صورتی که خوب باشد میتواند بازدهی شما را تا حدود 20 درصد در یک درس افزایش دهد. همین. پس عمده ی کار با خودتان است. با برنامه ریزی صحیح میتوان روی حجم بالایی از مطالب به تسلط رسید و با قاطعیت به سوالات کافی در کنکور پاسخ داد. پس دلهره نداشته باشید و با برنامه ریزی درست جلو بروید. در صورتی که از جزوات کیهان استفاده میکنید حتما با خانم خانی که رتبه برتر کنکور هستند جلسات برنامه ریزی تخصصی داشته باشید تا هم کارهای درست را به درستی انجام دهید و هم خیالتان تا حد زیادی آسوده شود.

موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
mohammad
|
1394/04/30 - 22:44
0
0
سلام . ببخشيد شما چرا تو گروه مشاورتون كسي نيست كه روانشناسي عمومي خونده باشه؟ الان كلا باليني هستيد!!
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/04/31 - 13:31
سلام محمد

 آقای فلاح و آقای سامانی رتبه های برتر عمومی هستند.

موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
مسعود سالارپور
|
1394/04/29 - 17:11
0
0
باسلام باتوجه به این که این پکیج برای رشته روانشناسی بالینی است و جزوه ایی برای درس روانشناسی عمومی در ان ارایه نشده و بنده میخواهم روانشناسی عمومی شرکت کنم ایا برای این درس نیز جزوه جداگانه ارایه شده است یاخیر ممنون
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/04/29 - 18:43
سلام دوست عزیز

به این لینک مراجعه بفرمایید:
http://kayhanravan.ir/fa/packagebaliniomoomi.aspx

موفق باشید
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
مهدی
|
1394/04/25 - 07:32
0
0
لطفا میشه یک نمونه از جدول ضمیه آسیب شناسی رو بذارید
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/04/25 - 19:48
سلام مهدی

نه متاسفانه فرصت این کارو نداریم :(

موفق باشید
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
الهه
|
1394/04/23 - 12:53
0
1
ممکنه من فایل هارو به صورت پی دی اف دریافت کنم نه کتاب و جزوه؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/04/23 - 13:31
سلام الهه

با دفتر گروه آموزشی تماس بگیرید، تا جایی که من اطلاع دارم به طور کامل در اختیار داوطلبا قرار نمیدن، شاید یه بخشی رو بهتون بدن.

موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
الهه
|
1394/04/23 - 11:36
0
0
می خواستم ببینم منابع برای ازمون 95 معتبر هست می تونم همین جزوات رو بگیرم یا منتظر تغییر باشم ؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/04/23 - 12:34
سلام الهه

بله دوست عزیز ما دائما این صفحات رو آپدیت میکنیم، جزواتمون برای کنکور 95 آماده هستن :)

موفق باشید
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
شبنم
|
1394/04/18 - 23:23
0
0
سلام در جواب طاهره جان میخواستم جسارتا جواب بدم اینکه سوالات مربوط به MMPI این مبحث مربوط به آزمون شخصیت هست که به طور کامل در درس روانشناسی بالینی تو جزوه بالینی یا کتاب روانشناسی بالینی فیرس میتونی کامل دسترسی داشته باشی در مورد سنین مطرح در رشد هم باید سن ها رو به صورت یک گروه سنی بخونی مثلا اتفاقات مربوط به سال های اولیه کودکی که شامل 2_6سالگی هست و...
طاهره زارع
|
1394/04/16 - 11:09
0
1
باسلام من جزه های شما را خریداری کردم و طی مشاوره اولیه که داشتم بهم گفتن مستقیم برم سراغ جزوه اما به دلیل خیلی خلاصه بودن مجبور شدم برای درک بهتر همزمان همان مطالبی که در جزوه هست در کتاب (اسیب سلیگمن یا رشد لورا برک) نیز پیدا کنم و مطالعه کنم و با هر دو پیش بروم اما بعضی از مطالب کتاب با جزوه خیلی با هم فرق دارند بخصوص مثلا در رشد سن و سالها خیلی تفاوت دارد یا در مورد اسیب بعضی سوالای اخر هر فصل رو اصلا تو جزوه پیدا نمی کنم یا بعضی از تغییرات تو جزوه لحاظ نشده مثلا آزمون MMPI در فصل 3 ظاهرا تغییراتی کرده که تو جزوه نیست و من حتی تو کتاب سلیگمن هم پیداش نکردم سوال 4 اخر همین فصل که گفته اگر در مقیاس F کسی نمره بالایی بگیرد کدام تفسیر درست است. من اصلا پیدا نکردم که ظاهرا این مقیاس به آزمون اضاف شده که کتاب سلیگم من هم قدیمی است و این تغییر را ندارد و من اصلا نمی دانم مقیاس F چیست. یا سوال 3 و 5 همین فصل در مطالب جزوه نیست و از این جور تناقض ها ... لطفا راهنمایی بفرمایید باتشکر
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/04/16 - 13:21
سلام دوست عزیز

هم خواندن جزوه و هم خواندن کتاب های مرجع، ریسک هایی به همراه دارن، خواندن جزوه ممکنه باعث بشه 30 درصد مطالب رو نخونین ولی میتونین 70% مطالب رو تسلط کامل روشون داشته باشین. بازم اگر بخواین جواب کاملی برای سوالاتتون بگیرین بهتره تماس بگیرین با مشاورای ما صحبت کنین. پاسخ سوالات ریز شما در حیطه اطلاعاتی من نیست متاسفانه :)

موفق باشید
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
شبنم
|
1394/04/15 - 10:55
0
0
خیلی ممنون از اینکه به سرعت پاسخ دادید در مورد مشاوره که نوشته اید چه زمانی به فرد خریدار تعلق خواهد گرفت ؟ همان روز یا هماهنگ خواهد شد
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/04/15 - 11:38
سلام مجدد شبنم :)

هر روزی که خواستین تشریف بیارید پکیج رو تحویل بگیرید قبلش تماس بگیرید هماهنگ کنید :)

موفق باشید
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
شبنم
|
1394/04/15 - 10:43
0
0
سلام خسته نباشید من در نظر دارم پکیج کامل شمارو تهیه کنم امکانش هست خودم به صورت مستقیم این پکیج رو از دفتر شما تهیه کنم؟ دراین صورت چقدر هزینه باید پرداخت کنم پکیج به همراه زبان انگلیسی که کلا 330 تومان لحاظ کردین ممنون
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/04/15 - 10:46
سلام شبنم

بله میتونید بیاید حضوری تحویل بگیرید ولی فرقی تو هزینه نمیکنه، همون 330 هست :)

موفق باشید
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
سپید
|
1394/04/10 - 11:54
0
0
سلام خوبید؟ ممنون از سایت خوبتون ببخشید شما گفتید اگه بقیه درسارو بالای 60 بزنید اما زبانو نزنید نتیجه ای نمیگیرید میشه بگید منظورتون چیه؟ ینی مثلا چه رتبه ای میاره؟ اخه من زبانم خوب نیس
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/04/10 - 19:46
سلام دوست عزیز

نمیشه دقیق گفت چه رتبه ای میارید با زبان صفر، اما ما در کیهان کسی رو داشتیم که اوایل تابستان زبان رو 2درصد میزده اما با صرف زمان کافی (حدود 150 ساعت) درصد زبانش رو به حدود 60-50 رسونده. بهترین کار این هست که روی زبانتون کار کنید :)

موفق باشید
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
مصطفي
|
1394/04/09 - 12:16
0
1
سلام و وقت بخير خدمت همه كيهاني هاي عزيز اول از همه تشكر ميكنم از عزيزاني كه اين جزوه خوب رو تهيه كردن من تغيير رشته اي هستم از بهداشت عمومي در كنكور ارشد باليني شركت كردم و امسال 80 شدم.و باتوجه به سختي هايي كهخ تحمل كردم(چون هم كار ميكردم و هم درس ميخوندم) خيلي از نتيجه راضي هستم احتمال ميدم كه خوارزمي رو قبول بشم و به همين دليل اين پيروزي رو مديون كيهان هستم. سپاس از همه تون كارنامه خودمم ميذارم تا شايد به درد بقيه بچه ها هم بخوره زبان 62 علم النفس 73 آمار 30 مرضي 45 رشد 45 باليني 65 انگيزش هيجان 36
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/04/09 - 16:39
سلام مصطفی

خیلی خیلی تبریک میگیم بهتون، انشاالله موفق باشید. :)

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
سمانه
|
1394/04/06 - 10:53
0
0
با سلام . من تغییر رشته ایم میخوام روانشناسی تربیتی شرکت کنم. می تونم از جزوات روانشناسی عمومی , رشد و روش تحقیق کیهان استفاده کنم؟ کفایت میکنه؟ واسه زبان فقط سید محمدی کافیه؟ جزوات ماهان رو هم دارم . ممنون
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/04/06 - 11:25
سلام سمانه

بله میتونین تهیه کنین، مفید خواهد بود، زبان سید محمدی هم کافیه :)

موفق باشید
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
صدف
|
1394/04/04 - 19:52
0
0
سلام من کتاب زبان سیدمحمدی رو تهیه کردم .اما کتاب اصلیش 12فصله و راهنماش15فصل...متن انگلیسی اون 3فصل رو باید چطوری بخونم؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/04/06 - 09:48
سلام صدف

ما هم نمیدونیم قضیه اون 3 فصل چیه، شما همون 12 فصل رو بخونین خوب و کافی میتونه باشه، بعد میتونین لغات اون 3فصل از کتاب راهنما رو هم بخونین :)

موفق باشید
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
ریحانه
|
1394/03/31 - 13:25
0
0
سلام و تشکر، من پکیج بالینی رو تهیه کردم و قبل از هر چیز ممنون از کیفیت جزوه ها، گرچه هنوز جای کار و بهبود داره ولی واقعا تا حد زیادی راضی کننده بود. خصوصا اینکه جایگزین خلاصه نویسی های شخصی و وقت گیر هستن. فقط یک نکته این که فکر می کنم یک سری ایرادات کوچیک ولی در عین حال مهم تایپی وجود داره ( مثلا حداقل و حداکثر، است و نیست و ...) البته چون شخصا در موردشون شک دارم، خواستم بدونم آیا کامنت دیگه ای هم در این مورد داشتین؟ و اگر داشتید، احتمال داره اصلاحیه روی سایت قرار بدبد؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/04/01 - 09:36
سلام ریحانه

خیلی ممنونیم از لطف و دقت نظرت :)  بله اگر این جور اشکالات دیده بشه حتما اصلاحیه روی سایت قرار میدیم. 

موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
باب
|
1394/03/23 - 19:22
0
0
ببخشید قیمتا زیادی گرون نشده ؟؟؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/03/24 - 12:43
سلام دوست عزیز
قیمت ها در مجموع تغییر نکرده و قیمت کل پکیج با قبل برابر است. و امتیازاتی از قبیل ارسال رایگان و مشاوره رایگان و تخفیف خرید بسته همچنان وجود داره.

موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
آرزو
|
1394/03/22 - 11:12
0
0
سلام قیمت جزوه ها تغییر کرد؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/03/22 - 17:22
دوست گرامی سلام
از 20 خرداد 1394، قیمت کل پکیج کامل بالینی کیهان از 299 به 270 کاهش پیدا کرده است. 
درباره تغییر قیمت جزوات تکی هم، باید عرض کنیم که قیمت "نهایی" جزوات رتبه های برتر با توجه به عوامل مختلفی از جمله نظر خود مولفان و مشاوران،‌نظر داوطلبان، هزینه های نهایی و ... تعیین می‌شود و به این ترتیب برخی جزوات افزایش و برخی کاهش قیمت داشته ‌اند. قیمتهایی که ملاحظه می‌کنید نهایی است و تا پایان سال هرگز تغییر نمی‌کند. ممکن است شامل تخفیف‌های دوره ای گذرا بشود و پکیج نهایی باز با کاهش قیمت روبرو شود اما افزایش قیمت هرگز. 
در سال جاری هزینه ارسال پکیج کاملاً رایگان شده و همچنین یک جلسه مشاوره رایگان هم با رتبه های برتر دارید که این خود 10٪ دیگر کاهش قیمت غیرمستقیم به حساب می‌آید، چرا که عمده کار و تمرکز کیهان روی آموزش، مشاوره و برنامه ریزی است. :) 
با آرزوی موفقیت 
گروه آموزشی کیهان 
ارشد و دکتری روانشناسی
طاهره زارع
|
1394/03/19 - 19:10
0
0
باسلام من کارشناس روانشناسی عمومی دارم و میخوام امسال انشاالله بالینی شرکت کنم جزوه های کامل شما را خریداری کردم میخواستم بدونم برای درس روانشناسی بالینی من کتاب نظریه های مشاوره و روان درمانی شفیع ابادی رو خوندم لازم هست در کنار جزوه شما فیری یا پروچسکاروهم بخونم یا کافیه برم سراغ جزوه شما. عذرخواهی میکنم بابت اشتباه تایپی فیرس منظورم بود با تشکر
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/03/22 - 15:22
سلام دوست عزیز. کتاب فیرس رو یک روخوانی بکنید حتماً. بقیه جزوات رو چند دور مطالعه کنید فقط.

موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
راحله
|
1394/03/17 - 09:27
0
0
سلام و خسته نباشید . آیا میشه جزوه dsm5 رو به تنهایی تهیه کرد من سال قبل جزوات کامل رو خریداری کردم .ممنون
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/03/19 - 10:21
سلام بر شما. بله هر یک از جزوات کیهان به تنهایی قابل تهیه است.

موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
محدثه
|
1394/03/16 - 02:34
0
0
سلام.من جزوات رو دی ماه 93 گرفتم لازمه که جزوات جدید رو دوباره تهیه کنم یا نه؟؟ متشکرم
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/03/16 - 12:16
سلام محدثه 
این مطلب رو بخونید  http://kayhanravan.ir/fa/Messages193.aspx


موفق باشید 
گروه آموزشی کیهان 
ارشد و دکتری روانشناسی
زهرا
|
1394/03/12 - 15:17
0
0
سلام وخسته نباشيد رشته ليسانس من علوم تربيتي گرايش مديريت دانشگاه پيام نور بوده و اكثرا اون زمان بخاطر اشتغال درسهارو خودخوان خوندم و الان ميخوام ارشد باليني شركت كنم آيا با خريد پكيج شما و خواندن فقط جزوات امكان قبولي در دانشگاه تهران را دارم ؟الان وقتم كاملا آزاده ، در درس زبان وآمار ضعيف هستم . لطفا راهنماييم كنيد. ممنون
پاسخ ها
کیهان
|
1394/03/12 - 16:27
سلام زهرا
بله این امکان وجود داره، لیست افرادی که از ایم جزوات استفاده کردن و رتبه شدن هم در سایت هست.
شما باید در دو درسی که ذکر کردید حتما برنامه ویژه ای داشه باشید و در کنار جزوات از راهنمایی های مشاورتون در این دو درس کمک بگیرید.

برای راهنمایی تخصصی تر با کیهان تماس بگیرید.

موفق باشید
کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
مریم
|
1394/03/07 - 13:47
0
0
سلام خسته نباشید من پکیج بالینی. رو گرفتم فقط مونده آماروعلم النفس که قراربودهفته اول خردادبه دست متقاضیا برسه.هنوز آماده نشده?یامجددابایدتماس بگیرم.هنوز به دستم نرسیده
پاسخ ها
کــــیـــهـــان
|
1394/03/07 - 14:13
سلام مریم 
این مطلب رو بخونید http://kayhanravan.ir/fa/Messages235.aspx
سارا
|
1394/03/07 - 13:16
0
0
نه تغییر رشته ای نیستم و بهمن ماه 93 درسم رو به اتمام رسوندم...
پاسخ ها
کــــیـــهـــان
|
1394/03/07 - 14:12
سارای گرامی 
پس نگران نباشید و مطالعاتتان را تا دو سه هفته ادامه دهید، در بیش از 90 درصد موارد مشکل شما حل میشود
در صورت تداوم آن با مشاورتان مشورت نمایید 

گروه آموزشی کیهان 
ارشد و دکتری روانشناسی
سارا
|
1394/03/06 - 19:00
0
0
سلام.خسته نباشید.من جزوه های بالینی کیهان رو تهیه کردم.اما در مورد جزوه ها راهنمایی میخوام.در حین مطالعه جزوه ها به مشکل برخوردم.چون احساس میکنم مطالب شما از یه مبحث که توضیح داده شده بلافاصله به یه موضوع دیگه پرداخته.درواقع یه جوری حس میکنم پریده پریده و مقطع هست مطالب.نمیدونم الان ذهن من انسجام نداره یا این مطالب!!!لطفا راهنمایی کنید....
پاسخ ها
کــــیـــهـــان
|
1394/03/07 - 12:39
سلام سارا
تغییر رشته ای هستید؟ 
اگر تغییر رشته ای هستید باید حتما قبل از مطالعه جزوات یک دور سریع یک کتاب مربوطه را بخوانید. 
در غیر اینصورت کمی صبر کنید تا بعد از چند هفته با نوع نگارش جزوات آشنا بشید. 
در صورتی که هنوز مشکلاتی داشتید حتماً به مشاورتون یا به ما اطلاع بدید (بعیده مشکل باقی بمونه)

موفق باشید گروه آموزشی کیهان 
ارشد و دکتری روانشناسی
مینا
|
1394/03/03 - 12:39
0
0
سلام من میخام تابستون امسال واز دست ندم وبخونم کارشناسیم روانشناسی صنعتی ولی ارشد میخام بالینی بدم میشه راهنماییم کنید چطور برنامه ریزی کنم
پاسخ ها
کیهان
|
1394/03/03 - 16:08
سلام مینا

برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی بهتر حتما از وقت مشاوره رایگان کیهان استفاده کنید:
برای رزرو وقت رایگان روی لینک زیر کلیک کنید:

http://kayhanravan.ir/fa/freecon.aspx


موفق باشید
کــــیـــهـــان
رتبه یــکــــ روانشناسی
elnaz
|
1394/03/01 - 23:45
0
0
,Salaam,khaste nabshin,man ghable eyde 94 jozavateton ro tahiye kardam,vali bana be dalayeli emsal dorost natonestam bekhonam,mikhastam beporsam ba hamin jozavat ke daram mitonam vase sale dg bekhonam?va ye soale dg inke jozavate emsaleton kheyli ba parsal fargh daran?
پاسخ ها
کــــیـــهـــان
|
1394/03/02 - 00:17
سلام الناز گرامی 
لطفا این مطلب رو مطالعه بفرمایید احتمالا پاسخ سوالاتتون رو دریافت میکنید 
http://kayhanravan.ir/fa/Messages193.aspx 

باز هم اگر سوالی بود بفرمایید :) 


با آرزوی موفقیت 
گروه آموزشی کیهان 
ارشد و دکتری روانشناسی
مونا
|
1394/03/01 - 12:49
0
0
من پکیج کامل بالینی رو میخوام اما فعلا فقط 2 تاشو میخرم آمار و زبان که فکر کنم هنوز آماده نشده درسته؟کی آماده میشه ؟
پاسخ ها
کــــیـــهـــان
|
1394/03/01 - 22:51
سلام مونا 
 • پکیج زبان کاملا اماده ست 
 • آمار جزو آخرین اولویت های مطالعاتی ماست، بهتره با رشد و مرضی که خیلی حجیم تر هستند شروع کنید 
 • جزوه آمار در همین خرداد آماده میشه حتما :)
 با آرزوی موفقیت 
گروه آموزشی کیهان 
ارشد و دکتری روانشناسی
مونا
|
1394/02/31 - 11:41
0
1
سلام من ترم آخر کارشناسی پیام نور روانشناسی هستم،کنکور ارشد دانشگاه آزاد شرکت کرده بودم البته هیچی نخوندم برای تست بود فقط...می خوام دانشگاه سراسری سال 95 شرکت کنم روزانه تهران قبول بشم.از الان میتونم پکیج بالینی رو بخرم؟ یا صبر کنم تا آبان ماه؟بعد همین پکیج کافیه برای من؟
پاسخ ها
کــــیـــهـــان
|
1394/02/31 - 16:53
سلام مونا، 
 • هرچه زودتر شروع کنید! چرا آبان ماه؟ دیر میشه اون موقع 
 • بله کافیه. این مطلب رو ببینید : http://kayhanravan.ir/fa/Messages218.aspx

با آرزوی موفقیت
گروه آموزشی کیهان 
ارشد و دکتری روانشناسی
m
|
1394/02/23 - 17:59
0
0
سلام خسته نباشید من پکیج کامل بالینی روسفارش دادم.فقط مونده زبان.خواستم بدونم میشه فقط تکنیک های کنکوری زبان روخریداری کنم?چون من زبانم نسبتاخوبه ونکات بیس زبان رومثل گرامرویالغات نمیخوام.لطفاتکنیک هاروجدا هم بفروشید. که کسانی باشرایط من هم بتونن استفاده کنن.ممنون میشم جوابموبدیدتادیرنشده خریداری کنم
پاسخ ها
کــــیـــهـــان
|
1394/02/23 - 18:04
سلام دوست عزیز
بسته زبانی که کیهان ارائه میدهد حاوی همین نکاتی هست که شما میخواهید و بخش گرامر و ترجمه از آن برداشته شده است :)
همین بسته زبان پیشرفته را تهیه کنید (فیلم کامل کارگاه زبان پیشرفته آقای فلاح را شامل میشود)
20 تا 02166475618
موفق باشید :)


کیهان 
رتبه یک روانشناسی
ارشد و دکتری
محدثه
|
1394/02/22 - 09:20
0
0
سلام.ببخشید من قبل عید جزوات رو خریدم لازمه که الان که جزوات تغییر کرده قسمتهای تغییر داده شدشو بخرم؟؟باتشکر
پاسخ ها
کــــیـــهـــان
|
1394/02/22 - 10:44
سلام محدثه 
این مطلب رو بخونید: http://kayhanravan.ir/fa/Messages193.aspx
فکر کنیم تمام سوالات شما رو جواب داده 

باز اگر سوالی بود بفرمائید :) 

م.ب
|
1394/02/22 - 00:42
0
0
سلام خیلی ممنون از جزوات عالیتون میخاستم ببینم امکان تعویض جزوه هست ؟ من جزوه اختلالات کودکی را از بسته تکمیلی بهداشت خریدم اما اصلا بازش نکردم نوی نوی حالا برا بهداشت منصرف شدم میخام استثنایی علوم رو بگیرم با توجه ب اینکه نصف استثنایی همون جزوه کودک بهداشتیه ک دارم میخاستم کودک بهداشت رو پس بدم و استثنایی علوم رو بخرم و تفاوت مبلغ رو بپردازم امکانش هست ؟؟؟؟ خواهش میکنم
پاسخ ها
کــــیـــهـــان
|
1394/02/22 - 11:10
سلام میم ب
ممنون، وظیفه ی ماست که بهترین تلاش رو بکنیم براتون
این موضوع رو با خود کلینیک کیهان درمیون بذارید لطفا

موفق باشید :) 
Fatemeh
|
1394/02/21 - 22:14
0
0
سلام ممنون از سايت خوبتون خدا قوت يه سوال دارم اون دو تا درس كي آماده ميشه؟؟؟؟تا ٣٠ ارديبهشت آيا؟؟؟؟:)))
پاسخ ها
کــــیـــهـــان
|
1394/02/22 - 11:07
سلام فاطمه قرار شده تا هفته اول خرداد به دستتون برسه 
اما برای دوستانی که پکیج کامل رو دریافت میکنن، آمار و علم النفس به طور رایگان ارسال میشه 
Baran
|
1394/02/19 - 19:54
0
0
سلام خسته نباشيد يه سوال داشتم من اگه دوشنبه براي خريد حضوري بيام ميتونم همون موقع از مشاوره تخصصي استفاده كنم يا نه بايد وقت بگيرم؟؟؟يه سوال ديگه اگه من پكيجو واسه كنكور امسال بگيرم ممكنه تا كنكور تغيير كنه؟؟؟؟ با تشكر
پاسخ ها
کــــیـــهـــان
|
1394/02/19 - 21:32

سلام باران،  30 دقیقه برنامه ریزی تخصصی رایگان روی جزوه رو میتونید همون روز بگیرید. فقط قبلش حتماً هماهنگ کنید که جلسه تون رو همون موقع براتون بذارن چون ممکنه مشاور نباشه یا وقتها پر باشه. احتمال تغییر جزوات بسیار کمه و سالهاست که چنین اتفاقی نیفتاده، نگران نباشین :) 

 

کــیــهــان

مژده
|
1394/02/19 - 17:12
0
0
ممنون تخفیف جزوه تکی رو تابستون هم بذارید خاهشاااااااااا
پاسخ ها
کــــیـــهـــان
|
1394/02/19 - 17:59
چشم :) 
مژده
|
1394/02/19 - 10:40
0
0
حالا ک هنو آمار حاضر نشده پس تخفیف رو تمدید کنید تا اواسط خرداد لااقل ک بعد امتحانا با خیال راحت بخریم
پاسخ ها
کــــیـــهـــان
|