.
تبلیغات


در این بخش، اطلاعات کامل جزوات گروه آموزشی کیهان ویژه کنکور دکتری تخصصی روانشناسی بالینی وزارت بهداشت سال 96 ارائه شده است. این آزمون 4 خرداد ماه سال 96 برگزار خواهد شد (برای مشاهده تاریخ ثبت نام و برگزاری آزمون های ارشد و دکتری کلیک کنید).
کتاب هایی که از دیدگاه رتبه های برتر کنکورهای سال های گذشته (مشاوران تخصصی کیهان) منابعِ سوالات این کنکور می باشند را می توانید در این لینک مشاهده نمایید: کلیک کنید.

(در صورتی که هر گونه ابهام و سؤالی در خصوص جزوات و منابع کنکور برای شما ایجاد شده است، می توانید از امکان مشاوره رایگان گروه آموزشی کیهان استفاده کنید تا همکاران بخش مشاوره که همگی رتبه های برتر کنکور بوده اند، به طور کامل در عرض چند دقیقه راهنمایی های لازم را خدمت شما ارائه دهند [کلیک کنید] )


    مورد تأیید رتبه 9 کنکور دکتری تخصصی روانشناسی سراسری سال 94؛ سمانه بهزادپور

داوطلبان محترم کنکور دکتری وزارت بهداشت
 
پس از ویرایش های نهایی و چندین باره از سوی گروه مشاورین کیهان جزوات زیر در قالب بسته دکتری وزارت بهداشت جهت شرکت در آزمون سال 96 قابل تهیه می باشد.
لازم به ذکر است که جزوه های تهیه شده براساس آخرین منابع اعلام شده از سوی سایت مرکز سنجش و آموزش پزشکی بوده است و براساس اهمیت آنها واولویت پیشنهادی از طرف افراد پذیرفته شده در آزمون دکتری سال گذشته و  توصیه اساتید حاضر در دانشگاه های وزارت بهداشت تالیف یافته است.
 
امیدواریم با مطالعه دقیق این بسته آموزشی در این فرصت چند ماهه بتوانید نکات اصلی و مورد نیاز را جهت آمادگی در این آزمون کسب نمایید.


  • عطیه رضایی،رتبه 3 کنکور کارشناسی ارشد روا­ن­شناسی بالینی وزارت بهداشت (متن کامل مصاحبه)

گروه آموزشی کیهان چه در بحث برنامه ریزی و چه در معرفی درست منابع کمک زیادی به من کرد و زمان بندی مناسبی که در اختیار من گذاشت باعث شد من بدون هیچ گونه احساس نگرانی و اضطرابی مطالعه ام را انجام بدم  و خداروشکر نتیجه بگیرم.


پکیج جزوات دکتری تخصصی روانشناسی بالینی وزارت بهداشت

ردیــف عـــــنوان تــــــعداد صفحــــــات پـــــدیـــــدآورندگان قیــــمــــت دانــــــــلود نمونه
1 راهنمای سنجش روانی 188 فواد جسیمی رتبه 3 وزارت بهداشت 36،000 کلیک کنید
2 اصول مصاحبه بالینی (آتمر) 56 عطیه رضایی رتبه 3 وزارت بهداشت 16،000 کلیک کنید
3 خلاصه روانپزشکی کاپلان 350 فواد جسیمی- با ویراست راحله کمار رتبه 2 بالینی 39،000 کلیک کنید
4 DSM5 کیهان 224 امیر سامانی رتبه 7 بالینی وزارت علوم 34،000 کلیک کنید
5 نظریه و کاربست مشاوره و روان درمانی 110 فواد جسیمی 27،000 کلیک کنید
6 نظریه های شخصیت 360 راحله کمار 28،000 کلیک کنید
7 روانشناسی رشد 243 گروه مولفین 32،000 کلیک کنید
8 روانشناسی فیزیولوژیک(کالات و معظمی) 182 عطیه رضایی 33،000 کلیک کنید
9 روانشناسی بالینی (کرامر) 53 عطیه رضایی 16،000 کلیک کنید
10 خانواده درمانی 120 عطیه رضایی 22،000 -
11 گروه درمانی 124 عطیه رضایی 22،000 -
12 آمار و روش تحقیق 427   54،000 کلیک کنید
13 دفتر برنامه ریزی     12،000  
جمع کل
خرید پکیج کامل با تخفیف
371،000
334،000

 

 


     


همچنین می توانید عدد 1 را به شماره 02166475620 ارسال نمایید.
  

همانطور که میدانید و بارها در مطالب مختلف سایت یادآوری کرده ایم، زبان تخصصی در کنکور اهمیت زیادی دارد و نقش پررنگی در به دست آوردن رتبه ی زیر 50 بازی میکند. توصیه ما این هست که مطالعه ی زبان را اول با کتاب متون تخصصی روانشناسی به زبان انگلیسی نوشته ی یحیی سید محمدی شروع کنید و بعد به سراغ پکیج زبان پیشرفته ی کیهان بروید که دارای تکنیک های پاسخ دهی به سوالات درک مطلب و فیلم کارگاه زبان فشرده پیشرفته ی سال گذشته ی کیهان به همراه جزوات و نمونه سوالاتی هست که به طور دقیقتر در جدول ذکر کرده ایم.

به هیـــچ وجه زبان را حذف نکنید! با صفر زدن زبان باید قید رتبه ی زیر 50 را هم بزنید!

درصد بهینه برای زبان کنکور، 50 هست و رسیدن به این درصد کار دشواری نیست.
 بنابراين کار معقول این هست که برای مطالعه ی اين درس برنامه ريزی صحيحی داشته باشيم و به اندازه ی کافی به آن بپردازيم. مطالعه و يادگيری زبان از آن دسته تکاليفیست که بهتر است در طول زمان به تکاليف کوچک کوتاه مدت تقسيم شود. به همین دلیل مطالعه ی هر روزه ی زبان در سانس های مطالعاتي 0/5 ساعت تا 1/5 ساعت (با توجه به سطح فعلی فرد) بهترين حالت مطالعه ی زبان هست.

پس با چنین برنامه ای پیش بروید و در این سانس های مطالعاتی، اول کتاب یحیی سیدمحمدی را جا دهید تا با لغات تخصصی روانشناسی آشنا شوید و متون تخصصی را مطالعه کنید و بعد به سراغ پکیج زبان پیشرفته ی کیهان بروید تا تکنیک های پاسخخ  دهی به سوالات را فرا بگیرید.

برای مشاهده اطلاعات کامل پکیج زبان، کلیک کنید.


کارگاه آموزشی زبان مقدماتی کیهان با هدف توانمند سازی دانشجویانی که در خواندن متون روانشناسی به زبان انگلیسی مشکل دارند، از آن می­ترسند، فکر میکنند نمیتوانند به درصد بالایی در این درس در کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی دست پیدا کنند و ... برگزار شده است.
در کارگاه زبان مقدماتی، به دنبال این هستیم تا با آموزش فشرده اصلی­ترین و مهم­ترین مباحث گرامر و ترجمه، دانشجویان را برای خواندن روان و صحیح متون روانشناسی به زبان انگلیسی توانمند سازیم.
این پکیج که شامل فیلم کامل کارگاه آموزشی زبان مقدماتی با تدریس آقای فلاح-مشاور ارشد کیهان به همراه برخی نکات تکمیلی است، از این پس در اختیار داوطلبان گرامی قرار خواهد گرفت.

برای مشاهده اطلاعات دقیق پکیج و قیمت و سفارش، کلیک کنید.

نظرسنجی از شرکت کنندگان این کارگاه، رضایتمندی 94 درصدی را نشان داد.


فیلم کارگاه آمار و روش تحقیق, کارگاه آمار و روش تحقیق 1394، گروه آموزشی کیهان، کارشناسی ارشد روانشناسی، کارشناسی ارشد مشاوره، نسرین اسماعیلیان، رتبه های برتر روانشناسی, DSM5

موفقیت در کنکور کارشناسی ارشد و دکتری برای همه ما مهم است. این موفقیت نهایی به عملکرد مناسب در تک تک درس ها بستگی دارد که در بین آنها برخی دروس ممکن است مشکلات بیشتری برای داوطلبان ایجاد کنند. درس آمار و روش تحقیق در کنکور کارشناسی ارشد و دکتری رشته مجموعه گرایش های رشته روانشناسی و علوم تربیتی، از جمله این دروس است که عملکرد مناسب در آزمون برای این درس بستگی به فهم کافی و و عمیق از مفاهیم گسترده آمار و روش تحقیق دارد. ابزارهای متفاوتی برای افزایش وسعت و عمق فهم و همچنین تسلط ما در این درس در دسترس هستند که شرکت در کلاس های خوب و کارآمد یکی از آنهاست. با این حال، شرکت در این کلاس های کارآمد ممکن است برای همه مقدور نباشد و موانعی از جمله هزنیه بالای ثبت نام، زمان محدود، خستگی های رفت و آمد به کلاس و ... برای برخی داوطلبان میسر نباشد. 

به همین جهت، گروه آموزشی کیهان، در راستای ارتقای حداکثری تراز و رتبه داوطلبان کنکورهای روانشناسی و علوم تربیتی، فیلم کارگاه 24 ساعته ی آمار و روش تحقیق خانم اسماعیلیان، مدرس مطرح درس آمار و روش تحقیق در دانشگاه شهید بهشتی را با کیفیت صدا و تصویر عالی در اختیار داوطلبان گرامی قرار داده است.

 

برای مشاهده اطلاعات دقیق پکیج و قیمت و سفارش، کلیک کنید. 

نظرسنجی از شرکت کنندگان این کارگاه، رضایتمندی 93 درصدی را نشان داد.


  • مینا اسفندیاری،رتبه 8 کنکور سراسری کارشناسی ارشد روان­شناسی بالینی (متن کامل مصاحبه)

کتاب های کیهان خلاصه های با کیفیت و قابل اعتمادی هستند و جامع و مانع بودنشان به استفاده بهتر از زمان کمک می­کند.
 

  • آرزو سورمه،رتبه 11 کنکور سراسری کارشناسی ارشد روان­شناسی بالینی (متن کامل مصاحبه)

در مورد جزوات صادقانه می توانم بیان کنم که اگر قرار بود مجددا کنکور بدهم باز هم انتخاب اصلی برای من جزوه های کیهان و مجموعه کیهان بود و تعریف عنوان شده - جامع و مانع و قابل فهم بودن جزوات - را در دوران کنکور واقعا تجربه کردم.
 

  • ندا نبوی، رتبه10 کنکور کارشناسی ارشد روان­شناسی بالینی دانشگاه آزاد (متن کامل مصاحبه)

مجموعه ی کیهان، با ارائه ی جزوات خوب و کامل آقای نیک منش و  مشاوره ی بسیار خوب و حرفه ای آقای فلاح، نقش بسیار بزرگی در آشنایی من با رشته ی روان شناسی و افزایش علاقه ام به این رشته داشت.
 

  • پرستو وزیری،رتبه برتر کنکور سراسری کارشناسی ارشد روان­شناسی بالینی (متن کامل مصاحبه)

کیهان میتونه به اون هدفی که در سر دارید کمک کنه تا عملی بشه ولی این به خود شما هم ربط داره که تا چه حد تلاش میکنید. خوشبختانه جزوات  واقعا عالی بودن و حتی گاهی اوقات که احساس میکردم بعضی از مطالب خیلی خلاصه هست گروه مشاوره سریعا جزوه ای تهیه میکردن تا اون نقص رو بر طرف کنند که از امتیاز مثبت کیهان بود.
 
 

من نتیجه­ ی اعتمادم به جزوات را گرفتم و همانطور که سر جلسه هم پیش­بینی می­کردم، ارزیابی جزوات مطالعاتی­ام نشان داده بیش از 80 تا 90 درصد سوالات رشد و آسیب را می­توانسته­ام پاسخ دهم که در نوع خودش رکوردی است و به دوستانم در کیهان از این بابت تبریک می­گویم.

  • عطیه رضایی،رتبه 3 کنکور کارشناسی ارشد روا­ن­شناسی بالینی وزارت بهداشت (متن کامل مصاحبه)

گروه آموزشی کیهان چه در بحث برنامه ریزی و چه در معرفی درست منابع کمک زیادی به من کرد و زمان بندی مناسبی که در اختیار من گذاشت باعث شد من بدون هیچ گونه احساس نگرانی و اضطرابی مطالعه ام را انجام بدم  و خداروشکر نتیجه بگیرم.
 

  • لادن محمدی،رتبه برتر کنکور سراسری کارشناسی ارشد روان­شناسی بالینی (متن کامل مصاحبه)

با اینکه احتمال داره با جزوه خوندن، یکسری از نکات موجود در منابع رو از دست داد ولی نکته مثبتش اینه که به کمک جزوات میرسی چندین منبع رو مطالعه کنی و چندین بار بخونی تا تسلط پیدا کنی. نکته آخر اینکه این جزوات جوری نوشته شده ن که قابل فهم هستن.
 

  • فرخنده فکور، رتبه 21 کنکور سراسری کارشناسی ارشد روان­شناسی (متن کامل مصاحبه)

مطمئنا کیهان در زمینه مشاوره و برنامه ریزی درسی کمک بسیار زیادی به من کرد. جزوه ها واقعا کامل بود و با وجود جزوه ها دیگه نیازی به خواندن کتاب های منبع نداشتم. جزوه ها در عین خلاصه بودن تمام نکات اصلی را دربرمیگرفت. از این بابت از گروه آموزشی کیهان نهایت تشکر را دارم.
 

با توجه به شرایط ویژه و زمان کمی که برای  مطالعه داشتم، فکر میکنم انتخاب هیچ منبع دیگری با این مقدار مطالعه نمی توانست چنین نتیجه ای به دنبال داشته باشد،
 

  • یاسمن شیاسی،رتبه 17 کنکور کارشناسی ارشد روان­شناسی بالینی وزارت بهداشت (متن کامل مصاحبه)

در مورد جزوات باید بگم که جزوات کیهان واقعا حرف نداره. خلاصه نویسی ،مرورهای سه گانه و نحوه خوندن هر درس نکته های مهمی بودند که مشاورین خوب کیهان (اقای فلاح،خانم رضایی) به من یاد دادند.و مهم تراز اینها کیهان به من جرئت قدم زدن در این مسیر رو داد چون واقعا باور نمی کردم که بتونم هم واحدای دانشکاه رو پاس کنم و هم برای کنکور درس بخونم.
 

  • آرزو راست­گو، رتبه برتر کنکور سراسری کارشناسی ارشد روان­شناسی بالینی(متن کامل مصاحبه)

به نظرم جزوه ها واقعا عالی بودند و نیازم رو برآورده کردند. البته به علت گستردگی منابع نمیشه گفت یه جزوه واقعا کامله و همه چی رو داره ولی به نظرم جزوه های کیهان و منابعی که معرفی میکنند از کامل ترین جزوه هاست.و حتی اگه 80 درصد مطالب رو پوشش بده میشه باهاشون نتیجه گرفت. من خودم حتی یک کتاب بیشتر از این منابع نخوندم. البته اوایل وقتی خودم رو با بقیه که رشته ی کارشناسی شون هم روانشناسی بود مقایسه میکردم به کامل بودن جزوه ها اطمینان نداشتم و دنبال کتاب های بیشتری بودم ولی واقعا این کار برام چیزی جز وقت تلف کردن نبود چون وقتی جزوه ها رو با منابع تطبیق دادم کامل بودند و نیازی نبود تا خودم دوباره برای خلاصه برداری از منابع وقت بذارم. و به نظرم اگه کسی 80 درصد مطالب رو با عمق 100 درصد بخونه و برسه چند بار مرور کنه بهتر از اینه که 100 درصد مطالب رو بخونه ولی به تسلط کافی نرسه و فرصت نداشته باشه مرور کنه.

 


منابع ارشد روانشناسی بالینی،‌ منایع ارشد بالینی، منابع روانشناسی بالینی، کنکور ارشد روانشناسی عمومی، مشاوره، رتبه های برتر روانشناسی، رتبه های برتر روانشناسی، ارشد روانشناسی، ارشد روانشناسی بالینی، مصاحبه با رتبه های برتر روانشناسی، ارشد بالینی، منابع ارشد بالینی


منابع ارشد روانشناسی بالینی،‌ منایع ارشد بالینی، منابع روانشناسی بالینی، کنکور ارشد روانشناسی عمومی، مشاوره، رتبه های برتر روانشناسی، رتبه های برتر روانشناسی، ارشد روانشناسی، ارشد روانشناسی بالینی، مصاحبه با رتبه های برتر روانشناسی، ارشد بالینی، منابع ارشد بالینی


جزوات کنکور دکتری، دکتری وزارت بهداشت، کنکور دکتری، منابع دکتری، جزوات دکتری، کنکور دکتری 94، جزوات رتبه های برتر، رتبه های برتر دکتری، گروه آموزشی کیهان

 

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی


 

مطالب مرتبط:
  

منابع ارشد روانشناسی بالینی،‌ منایع ارشد بالینی، منابع روانشناسی بالینی، کنکور ارشد روانشناسی عمومی، مشاوره، رتبه های برتر روانشناسی، رتبه های برتر روانشناسی، ارشد روانشناسی، ارشد روانشناسی بالینی، مصاحبه با رتبه های برتر روانشناسی، ارشد بالینی، منابع ارشد بالینی

منابع دکتری روانشناسی بالینی،‌ منایع دکتری بالینی، منابع روانشناسی بالینی، کنکور دکتری روانشناسی وزارت بهداشت، مشاوره، رتبه های برتر روانشناسی، رتبه های برتر روانشناسی، دکتری روانشناسی، ارشد روانشناسی بالینی، مصاحبه با رتبه های برتر روانشناسی،دکتری بالینی، مشاوره مقاله و پایان نامه، konkooreravan.ir، کتاب تست روانشناسی، دفترچه سوالات روانشناسی

تعداد بازديد : 4843
نظرات بينندگان
غیر قابل انتشار : 0
در انتظار بررسی: 0
انتشار یافته : 44
amin
|
1394/05/07 - 10:25
0
0
سلام.من داوطلب ارشد بالینی ۹۵ هستم.میتونم از این مجموعه جداگانه هم خرید کنم چون فقط دو جزوه میخوام؟ دوماینکه جزوه ها چطور به دستم میرسه؟ب‍‍رینت گرفته شدس یا باید از سایت دانلود کنم؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/05/09 - 10:19
سلام امین امیدواریم موفق باشید :) میتونین جداگانه هم خریداری کنید. پرینت شده هست. پیروز باشید :) گروه آموزشی کیهان ارشد و دکتری روانشناسی
مهدی
|
1394/05/18 - 15:59
0
0
باسلام تفاوت جزوه روانشناسی رشدی که برای وزارت بهداشت تنظیم شده با رشد وزارت علوم در چیست؟ آیا با خواندن رشد وزارت علوم می شود به وزارت بهداشت هم پاسخ کامل داد؟ تشکر
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/05/19 - 09:14
سلام مهدی

جزوه وزارت علوم مفصل تر از مباحث وزارت بهداشته، اما به هرحال همه مباحث وزارت بهداشت رو در خودش داره.

موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
شبنم
|
1394/06/24 - 11:27
0
0
سلام من نتونستم ثبت نام کنم دیگه تمدید نمیشه ؟ :(
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/06/25 - 09:52
سلام شبنم

متاسفانه تمدید نمیشه :(
انشاالله سال بعد، با انرژی بیشتر :)

موفق باشید
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
ارزو
|
1396/01/25 - 14:53
ارشد هنوز بین 25 ام تا 26 ام فرصت ثبت نام هست
مارینا روشن
|
1394/06/28 - 11:49
1
0
سلام خواستم بدونم چطور باید جزوه رو تهیه و خریداری کرد؟؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/06/28 - 19:07
سلام دوست گرامی

به لینک زیر مراجعه بفرمایید و روند خرید رو ببینید :)
http://kayhanravan.ir/fa/buyjozavat.aspx

موفق باشید
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
ارزو
|
1396/01/25 - 14:52
ارشد یا دکتری؟ ارشد بین 25 ام تا 26ام دوباره فرصت ثبت نام هست
بهار
|
1394/06/28 - 14:30
0
0
سلام.خداقوت.من پکیج ارشد وزارت بهداشت رو جدیدا از شما خرید کردم.چون تصمیم گرفتم برم ارشد دانشگاه آزاد.میخواسم پکیج دکتری رو بخرم.آیا جزوات ارشد وزارت پوشش تا حدودی پوشش میده تک جزوه بخرم ونه باید کل پکیج دکتری بهداشت رو بخرم.تشکر از شما.
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/06/28 - 20:27
سلام بهار

میتونید تماس بگیرید و سوالتون رو به صورت رایگان از مشاوران ما بپرسید، چون پاسخش کمی طولانی هست :)
02166475618 الی 20

موفق باشید
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
ناصري
|
1394/07/04 - 00:32
0
0
با سلام و خسته نباشيد ببخشيد من چند بار تماس گرفتم اما كسي جواب نداد و اينكه قرار بود دكترا وزارت تمديد شه به يكي از دوستان در جوابشون گفتين تمديد نميشه !!؟؟ حالا بنده خدا نااميد شده و اگه ديگه به خاطر حرف شما درس نخونده باشه در طول اين مدت مهم .
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/07/04 - 17:31
سلام دوست عزیز

در ساعات کاری تماس بگیرید، حتما پاسخ میدن :)
من با توجه به اطلاعیه ی سایت سنجش آموزش پزشکی اون پاسخ رو دادم، توی اطلاعیه دقیقا نوشته بودن که این مدت قابل تمدید نیست و اگر زیر حرفشون زده باشن به ضرر خیلی ها شده :(
سعی کردم ایمیل دوستمون رو پیدا کنم تا بهش ایمیل بدم ولی ایمیلش رو برای ما نذاشته متاسفانه. امیدوارم اطلاعیه جدیدمون رو ببینه.

موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
دهقان
|
1394/08/15 - 12:44
0
0
یا سلام و حترام از اینکه پا به پای ما در گذراندن روند هر چه بهتر آزمون همراهی می کنید بسیار سپاسگزارم خواهشمندم به سوالان بنده در خصوص جزوات و منابع دکتری بهداشت پاسخ بدهید: ۱- جزوه گروه درمانی و خانواده درمانی را من تهیه کرده ام اما هیچ یک منبع استخراج شده ذکر نشده است ( لطفا منبع مورد استفاده در این جزوات را بفرمایید؟؟) ۲. در خصوص موضوع اخلاق در پژوهش که چند سوال آمار وزارت بهداشت امسال در این خصوص بود در کدام منبع می توان آن را پیدا کرد. با تشکر
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/08/16 - 21:46
سلام دوست گرامی

متاسفانه پاسخ سوالاتتون رو الان نمیدونم، از همکارانم میپرسم و در همین صفحه کامنت میذارم براتون.
در مورد سوال دومتون، این مبحث معمولا مربوط به کتاب روش تحقیق میشه ولی دقیقا نمیدونم متاسفانه :)

موفق باشید
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
پری
|
1394/08/18 - 16:44
0
0
باسلام به شما کیهان عزیز من دانشجوی ارشد بالینی دانشگاه ازادم خواسم بپرسم که این ازاد بودن مدرکم مشکلی توی دکتری وزارت بهداشت پیش نمیاره ویا اینکه میتونم اتو امتحان دکتری شرکت کنم؟ممنون
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/08/20 - 22:35
سلام پری

خیر مشکلی پیش نمیاد، میتونید تو کنکورش شرکت کنید، فقط سعی کنید رزومه ی بالینی قوی داشته باشید :)

موفق باشید
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
پری
|
1394/08/22 - 19:07
0
0
ببخشید یه سوال دیگم دارم اگه رتبه خیلی عالی توی کنکور بیاریم ولی رزومه خوبی نداشته باشیم دراینصورت قبول میشیم یانه اخه من وقت زیاد واس کارکردن رو اینکه رزومه خوب داشته باشم ندارم درعوض اطلاعات زیادی کسب کردمو ودرس ها ومنابع ها رو کامل روشون تسلط دارم متشکرم
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/08/26 - 18:19
سلام پری

تا جایی که من اطلاع دارم، داشتن رزومه ی بالینی برای دکتری وزارت بهداشت اهمیت داره اما به طور کلی داشتن رزومه اونقدری که برای کنکور وزارت علوم مهم هست، برای کنکور بهداشت مهم نیست.
اما بهتره تلاش کنید رزومه ی کار بالینی داشته باشید چون در غیر این صورت شانستون نسبت به رقیباتون کمتر میشه :)
میتونید تماس بگیرید و در این زمینه با مشاور بخش دکتری ما، مشاوره رایگان داشته باشید:
02166475618 الی 20

موفق باشید
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
sonham
|
1394/12/09 - 16:55
0
0
سلام ارشد عمومی هستم میشه دکتری وزرات بهداشت امتحان داد؟؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/12/09 - 17:35
سلام دوست عزیزبله میتونیدموفق باشید :)
گره آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
زهرا
|
1395/02/01 - 12:15
0
0
با سلام، آيا آزمون دكتري بهداشت سال آينده نيز مرداد ماه برگزار ميشود؟ منابع شما چند درصد آزمون را پوشش ميدهد؟ و آيا در بين رتبه هاي برتر فردي بوده كه تجربه استفاده جزوات شما رو داشته باشه؟ با تشكر و احترام
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/02/05 - 12:32
سلام زهراخبری مبتنی بر تغییر تاریخ منتشر نشده
جزوات توسط رتبه های برتر کیفیت سنجی شدهموفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
نسیم
|
1395/03/27 - 01:31
0
0
سلام من میخوام ارشدروانشناسی بالینی بدم ولی کارشناسیم روانشناسی نیست,راسته که طبق قانون جدید نمیتونم روانشناسی بالینی شرکت کنم؟خواهشا جوابمو بدید
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/03/28 - 02:34
سلام نسیم
خیر در کنکور وزارت علوم هنوز چنین قانونی ابلاغ نشده

موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری رواشناسی 
فیروز
|
1395/04/11 - 17:18
0
0
سلام من کارشناسی ارشد رشته روان پرستاری هستم آیا میتونم دکتری روان شناسی بالینی شرکت کنم؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/04/11 - 18:43
سلام فیروز

طبق مواد موجود در دفترچه رشته امتحانی انتخابی داوطلبان در دوره دکتری بایستی متناسب با رشته‌ی تحصیلی مقطع کارشناسی ارشد آنها و مطابق ستون مربوط به رشته‌های مرتبط، جدول رشته‌ها و مواد امتحانی آزمون  باشه که میتونید در لینک زیر مشاهده کنید اطلاعاتش رو:
http://www.kayhanravan.ir/fa/PhdRegistrationInfo.aspx

موفق باشید
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
فیروز
|
1395/04/11 - 17:28
0
0
سلام آیا میشه از این جزوات برای سال های بعد نیز استفاده کرد منظورم اینه که چقدر احتمال داره منابع تغییر کنند؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/04/11 - 18:27
سلام فیروز

ما هر سال طبق کنکوری که برگزار میشه جزوات رو ویرایش میکنیم و اگر کم و کسری داشته باشه بهشون اضافه میکنیم. اما احتمال اینکه تغییرات زیادی بکنن بسیار کم هست، معمولا تغییرات جزئی هست.


موفق باشید
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
ناشناس
|
1395/09/24 - 10:52
0
0
سلام.نمونه. درس امار بازنمیشه متاسفانه
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/09/24 - 18:02
سلام دوست گرامی


ممنونیم از تذکرتون، این مورد رو برطرف کردیم :)


موفق باشید
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
علی
|
1395/12/18 - 15:26
0
0
سلام چقدر میسه صرف خوندن و مسلط شدن این جزوه ها بدون خوندن منابع اصلی حساب باز کرد برای دکتری وزارت بهداشت. ممنون از شما
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/12/18 - 23:42
سلام علی


تلاش گروه آموزشی کیهان این بوده که در این جزوات، مهمترین نکات کتاب های مرجعی که به عنوان منابع آزمون دکتری بهداشت معرفی شده اند، جمع آوری بشن. اما خب به دلیل محدود بودن داوطلبان این آزمون، تا به حال رتبه ای نداشتیم که باهاشون مصاحبه کنیم و نظرشون رو جویا بشیم :)


موفق باشید 
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
علی
|
1395/12/19 - 18:48
0
0
نظر کارشناسی خودتون چیه؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/12/20 - 10:08


این جزوات مورد تأیید و تحت نظارت خانم بهزادپور(مشاور دکتری) و خانم شیاسی(مشاور ارشد بهداشت) هستن.
نکته دیگر این است که با توجه به پوشش دهی فوق العاده ای که جزوات کیهان در کنکور های ارشد سراسری و بهداشت و دکتری سراسری داشتن، از نظر کیفیت چیزی کم ندارن. ما معتقدیم میشه به این جزوات برای کنکور دکتری بهداشت هم اعتماد کرد. با تسلط کامل روی تمام نکات این جزوات احتمال موفقیت بسیار بالا هست.
توصیه میکنیم از امکان مشاوره رایگان دکتری استفاده بفرمایید تا همکارانم در بخش مشاوره بهتر و دقیقتر راهنماییتون کنن:
02166475618 الی 20


موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
آرزو
|
1395/12/20 - 01:58
0
0
سلام خسته نباشید. من سال 93 از شهرستان اومدم جزوات دکتری بهداشتتون را تهیه کردم. به خاطر مشکلاتی که داشتم تو این دوسال نتونستم موفق بشم اما امسال واقعا مصرم که قبول بشم . برخی از جزواتتون مثل روان درمانی مارنات خیلی خوب و کامل خلاصه شدند و از این بابت ممنونم اما برخی واقعا ناقصند! علی رغم تعریفات خیلی زیادی که آقای فلاح از جزوات داشتند برخی هاشون خیلییی ناقصند. مثلا چطور میشد کتاب لورابرک 1000 صفحه ای را در 96 صفحه خلاصه نمود؟! من تردید داشتم برای این همه هزینه اما گرفتم اما اخیرا دیدم تو سایتتون نوشتید جزوه لورابرک 243 صفحه! و یا شخصیت 360 صفحه. جزواتی که به ما دادید تعداد صفحات خیلی کمتر و خیلی خلاصه اند. اگه میشه امکان آپدیت جزوه برای ماهایی که کل پکیج را خریدیم در سایت قرار بدین. مخصوصا درس رشد و شخصیت. چون واقعا صرف هزینه ی مجدد برایمان سخت است. و امکان مسافرت و بررسی جزوات جدید برایمان مقدور نیست. ممنون و متشکرم از خدماتتون
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/12/20 - 10:32
سلام آرزو

 
طبعا جزوات ممكنه هر سال آپديت بشن و اين امر براي گروه در حال رشدي مثل كيهان طبيعيه :)
هر جزوه اي براي اون سال عالي و کافي بوده، اما هر سال تغییرات و ویرایش هایی صورت گرفته.
میتونید آخرین ویرایش این جزوات رو به صورت تک جزوه تهیه بفرمایید


موفق باشید
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی


 
علیرضا
|
1395/12/20 - 23:26
1
0
با سلام و خسته نباشید امروز شروع کردم اولین جزوه و بخونم و با جزوه ی معظمی شروع کردم چون به این کتاب مسلط بودم متاسفانه غلط های تایپی زیادی در اون دیدم طوری کلمات کلیدی اشتباه و بعضا کلمه ای دیگر تایپ شده بود و حتی بعضی جاها جمله ای جا انداخته شده و این مسله در شروع خیلی تو ذوقم زد.این کتاب رو مسلط بودم متوجه شدم آیا جزوه های دیگه هم همینطوره؟ واقعا نا امیدم کرد.جزوه ی خیلی خوبیه ولی این مسله آزارم داد یکم بی اعتمادم کرد لطف کنید جواب بدید
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/12/20 - 23:31
سلام علیرضا


همون طور که در توضیحات مطالعه کردید، این جزوات مورد تأیید مشاور بخش دکتری کیهان - خانم بهزاد پور - و همچنین خانم شیاسی - مشاور ارشد وزارت بهداشت کیهان - هستن. جزوه معظمی ما همونطور که شما هم فرمودید، نیاز به ویراست بیشتری داره، اما قطعاً باقی جزوات از کیفیت بسیار بالایی برخوردارن :)
چون کامنت های سایت به صورت روزانه چک میشه، توصیه می کنیم در این مواقع از امکان مشاوره رایگان یا تخصصی ما استفاده بفرمایید تا همکاران در این بخش، به سوالاتتون پاسخ بدن:
02166475618 الی 20


موفق باشید
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
علیرضا
|
1395/12/21 - 12:36
0
0
سلام ممنون از پاسختون. جزوه ی کرامر رو خوندم خیلی عالی بود امیدوارم بقیه اش هم همینطور باشه. لطفا جزوه ی معظمی رو ویراست بفرمایید چون کار خوب شما رو زیر سوال میبره .سپاسگزارم
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/12/21 - 22:46
سلام علیرضا


ممنونیم از بازخورد شما، این موضوع رو در برنامه هامون یادداشت کردیم، در ویرایش بعدی انشاالله رسیدگی میشه :)


موفق باشید
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
نظرات كاربران :
نام :
ايميل :
متن نظر : * 
 
متن بالا را وارد نماييد* 
 
.