.
تبلیغات

 

در این بخش، اطلاعات کامل جزوات گروه آموزشی کیهان ویژه کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی وزارت بهداشت سال 96 ارائه شده است. این آزمون در تیر ماه سال 96 برگزار خواهد شد (برای مشاهده تاریخ ثبت نام و برگزاری آزمون های ارشد و دکتری کلیک کنید).
کتاب هایی که از دیدگاه رتبه های برتر کنکورهای سال های گذشته (مشاوران تخصصی کیهان) منابعِ سوالات این کنکور می باشند را می توانید در این لینک مشاهده نمایید: کلیک کنید.

** جزواتی که در این بخش معرفی شده اند، خلاصه هایی از همین منابع معرفی شده می باشند که در جداول مربوطه می توانید میزان مطابقت این جزوه با کنکور سال گذشته (کیفیت سنجی جزوات)، دانلود بخشی از جزوه به عنوان نمونه و ... را مشاهده نمایید.

(در صورتی که هر گونه ابهام و سؤالی در خصوص جزوات و منابع کنکور برای شما ایجاد شده است، می توانید از امکان مشاوره رایگان گروه آموزشی کیهان استفاده کنید تا همکاران بخش مشاوره که همگی رتبه های برتر کنکور بوده اند، به طور کامل در عرض چند دقیقه راهنمایی های لازم را خدمت شما ارائه دهند [کلیک کنید] )


مورد تأیید رتبه های برتر کنکور ارشد بهداشت 94 و 95

         
     یاسمن شیاسی-رتبه 17 کنکور 94     مریم بی طرفان - رتبه 14 کنکور 95    


رتبه های برتر در خصوص جزوات گروه آموزشی کیهان، چه می گویند؟

 • عطیه رضایی،رتبه 3 کنکور کارشناسی ارشد روا­ن­شناسی بالینی وزارت بهداشت (متن کامل مصاحبه)

گروه آموزشی کیهان چه در بحث برنامه ریزی و چه در معرفی درست منابع کمک زیادی به من کرد و زمان بندی مناسبی که در اختیار من گذاشت باعث شد من بدون هیچ گونه احساس نگرانی و اضطرابی مطالعه ام را انجام بدم  و خداروشکر نتیجه بگیرم.

 • یاسمن شیاسی،رتبه 17 کنکور کارشناسی ارشد روان­شناسی بالینی وزارت بهداشت (متن کامل مصاحبه)

در مورد جزوات باید بگم که جزوات کیهان واقعا حرف نداره. خلاصه نویسی ،مرورهای سه گانه و نحوه خوندن هر درس نکته های مهمی بودند که مشاورین خوب کیهان (اقای فلاح،خانم رضایی) به من یاد دادند.و مهم تراز اینها کیهان به من جرئت قدم زدن در این مسیر رو داد چون واقعا باور نمی کردم که بتونم هم واحدای دانشکاه رو پاس کنم و هم برای کنکور درس بخونم.

 • مریم بی طرفان، رتبه 14 کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی وزارت بهداشت (متن کامل مصاحبه)

من به جز درس آمار و روش تحقیق از جزوات بهداشت کیهان استفاده کردم و برای رشد جزوه وزارت علوم کیهانم مطالعه کردم واین جزوات را به دوستانم توصیه می کنم .برای آمار جزوه کلاسی داشتم و برای روش تحقیق هم فصول مهم کتاب دلاور و سرمد را خواندم و خلاصه نویسی کردم اما متاسفانه بی دقتی هایی سر جلسه در این درس داشتم که باعث شد درصدم افت کنه اما مطالعه این دو کتاب را هم پیشنهاد می کنم . در کنار این منابع کتاب بالینی سنجش و کرامر و شخصیت فیست را هم خواندم که باید بگم جزوات بقدری خوب و کامل بودند که در صورت نخواندن این کتابها هم مشکلی بابت درک مطالب پیش نمی آمد. برای تست هم کتاب مجموعه سوالات کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی وازرت بهداشت و دو جلد کتاب تست کنکور کیهان را داشتم.
من در اوایل شروع مطالعاتم با اینکه به کیهان اعتماد داشتم و نتیجه قبولی هاشون و  کیفیت سنجی جزوات را در سایت دیده بودم باز هم زمانی را صرف تطبیق دادن کتاب و جزوه می کردم و بعد مطالعه جزوه ام را شروع میکردم که خودم متوجه شدم این کار ضرورتی ندارد و واقعا مطالب در جزوات بخوبی پوشش داده شدند و باید بگم که جزوات واقعا عالی هستند و باعث میشوند که در زمان کمتری به مطالب تسلط پیدا کرد و  واقعا همان طور  که دوستان کیهانی در وبسایت گفتند جامع و مانع و قابل فهم هستند.

 

.: چـرا جـزوات کـــیـــهـــان  ... ؟ :.

 • صرفه‌جویی مالی فراوان: با توجه به اینکه کیهان در یک کلینیک تخصصی روانشناسی فعالیت دارد و عمده‌ تمرکز خود را روی ارائه مشاوره تحصیلی مناسب متمرکز کرده است، جزوات را با قیمتی کمی بیشتر از هزینه چاپ ارائه می‌کند، رقمی که در برخی جاها ممکن است تا مبلغ 500 و حتی 700 هزار تومان برای یک پکیج برسد.
 • جــامــع: تجربه و همچنین بررسی دقیق داوطلبان نشان می‌دهد کیهانی‌ها می‌توانند با مطالعه‌ی دقیق منابع معرفی شده‌ی کیهان برای هر درس، به درصد بالای 60 تا 90 دست یابند.
 • مــانــع: تخصصی بودن اکثر جزوات برای هر کنکور کار را برای مانع کردن جزوات ساده کرده. به طوری که علی‌رغم حرکت به سمت رسیدن به بیشترین تسلط روی هر درس، کمترین تعداد صفحات ممکن برای هر کنکور مطالعه شود. به طور مثال خلاصه‌های روانشناسی فیزیولوژیک برای کنکور سراسری با کنکور دانشگاه ازاد و وزارت بهداشت کاملا متفاوت است، چرا که منبع اصلی این درس در این آزمون‌ها متفاوت است. 
 • قابل فهم: هر یک از جزوات در کیهان، پس از تالیف بارها مورد بررسی و ویرایش نهایی توسط گروه مولفین قرار گرفته که کار را برای قابل فهم تر کردن هر چه بیشتر جزوات بیشتر کرده. 
 • تایپ شده و ویراست شده: با توجه به دشواری مطالعه جزوات دست‌نویس، کیهان تـــمـــامی جزوات را تایپ‌شده و ویراست‌شده ارائه می‌کند. 
 • همراه با برنامه ریزی: با توجه به اهمیت فوق العاده بالای برنامه ریزی صحیح و علمی ، کیهان به دانشجویانی که پکیج کامل هر یک از کنکورها را تهیه می‌کنند، یک جلسه برنامه ریزی تخصصی رایگان تلفنی یا حضوری ارائه می‌دهد. 
 • سهولت دریافت برای ساکنین غیر از تهران: تمامی جزوات به وسیله سیستم پست پیشتاز به شهرستان‌ها ارسال می‌شود، این یعنی جزوات در کمتر از 3 روز کاری از ارسال، به دست داوطلبان می‌رسد. 

 • مولفین مطرح: این جزوات از روی بهترین جزوات دست‌نویس از رتبه‌های برتر کنکور مورد نظر (سراسری - بهداشت - آزاد ) تهیه شده است. گروه مولفین کیهان عبارت‌ند از: 
 • خانم بهزادپور (رتبه 9 دکتری سراسری 94) - دانشجوی دکتری روانشناسی بالینی دانشگاه شهید بهشتی
 • خانم شیاسی (رتبه 17 بهداشت 94) - دانشجوی ارشد روانشناسی بالینی دانشگاه علوم بهزیستی
 • خانم اسماعیلیان - دانشجوی دکتری روانشناسی بالینی دانشگاه شهید بهشتی
 • خانم پورعیسی - دانشجوی ارشد روانشناسی عمومی دانشگاه علامه طباطبایی
 • آقای طهرانی (رتبه 6 سهمیه بهداشت 94) - دانشجوی ارشد روانشناسی بالینی انستیتو روانپزشکی
 • آقای یوسفی (رتبه 6 کنکور سراسری 93) - کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی دانشگاه علامه طباطبایی
 • خانم عطیه رضایی (رتبه 3 کنکور 93 بهداشت) - روانشناسی بالینی علوم پزشکی تهران 
 • آقای سامانی (رتبه 1 کنکور سراسری 93) - روانشناسی بالینی دانشگاه تهران 
 • خانم قنبرزاده (رتبه 6 کنکور سراسری 92) - روانشناسی بالینی دانشگاه تهران 
 • آقای جسیمی (رتبه 3 کنکور 92 بهداشت) - روانشناسی بالینی علوم پزشکی تهران 
 • آقای نیک‌منش - دانشجوی دکتری روانشناسی بالینی دانشگاه شاهد
 • آقای فلاح (رتبه 17 کنکور دکتری سراسری 95) - دانشجوی دکتری روانشناسی دانشگاه تربیت مدرس 
 • خانم قدیری (رتبه 61 کنکور سراسری 94) - دانشجوی روانشناسی عمومی دانشگاه علامه طباطبایی
 • خانم کمار (رتبه 2 کنکور 91 آزاد) - فارغ التحصیل روانشناسی بالینی دانشگاه آزاد علوم تحقیقات تهران
 • خانم کاظمی (رتبه 47 کنکور سراسری 93) - روانشناسی بالینی دانشگاه شهیدبهشتی
 • خانم محمدی (رتبه 93 کنکور سراسری 93) - روانشناسی بالینی دانشگاه علامه طباطبایی

 ردیـف نام جزوه تعداد صفحه قـیـمـت
(تــومــان)
مولف دانــــلود نمونه کیــــــفیت سنجی
1 روانشناسی عمومی 306 45,000 رتبه‌های برتر بهداشت کلیک کنید کلیک کنید
2 روانشناسی رشد 243 32،000 رتبه‌های برتر بهداشت کلیک کنید کلیک کنید
3 آسیب شناسی روانی
وزارت بهداشت
337 36،000 رتبه‌های برتر بهداشت کلیک کنید کلیک کنید
4 آمار و روش تحقیق 427 54,000 سمانه بهزادپور و نسرین اسماعیلیان
دانشجوی دکتری بالینی بهشتی
کلیک کنید کلیک کنید
5 نظریه‌های روان‌درمانی 110 27،000 فواد جسیمی رتبه 3 وزارت بهداشت 92 کلیک کنید کلیک کنید
6 روانشناسی شخصیت 360 28،000 راحله کمار رتبه 2 بالینی کلیک کنید کلیک کنید
7 روانشناسی فیزیولوژیک-نوروسایکولوژی (کالات و معظمی) 183 33،000 عطیه رضایی رتبه 3 وزارت بهداشت 93 کلیک کنید 
کلیک کنید
کلیک کنید
8 ارزیابی روانشناختی
(روانسنجی مارنات)
188 37،000 فواد جسیمی رتبه 3 وزارت بهداشت 92 کلیک کنید کلیک کنید
9 زبان تخصصی روانشناسی 1046 واژه 10,000 فواد جسیمی رتبه 3
صادق فلاح رتبه 8
کلیک کنید -
10 DSM5 224 34,000 امیر سامانی رتبه 1 وزارت علوم کلیک کنید کلیک کنید
11 اختلالات کودکی 103 18،000 گروه مولفین کیهان - کلیک کنید
12 مصاحبه بالینی
(اتمر)
56 16،000 عطیه رضایی رتبه 3 وزارت بهداشت 93 کلیک کنید کلیک کنید
13 روانشناسی بالینی
(کرامر)
53 16،000 عطیه رضایی رتبه 3 وزارت بهداشت 93 کلیک کنید کلیک کنید
14 کتاب تست ویژه کنکور ارشد بهداشت
تست های کنکور 91 تا 95
216 24،000 مریم بی طرفان
رتبه 14 ارشد بهداشت 95
کلیک کنید  
15 دفتر برنامه ریزی - 12،000 - - -
قیمت خرید پکیج کامل بالینی وزارت بهداشت 422,000
380,000
با اعمال 10٪ تحفیف خرید پکیج کامل

پکیج‌های کیهان فقط از خود کیهان قابل تهیه‌ است.     

همچنین می توانید عدد 1 را به شماره 02166475620 ارسال نمایید.

جزوات رتبه های برتر روانشناسی، منابع روانشناسی، منابع ارشد روانشناسی، پکیج کامل کیهان، جزوات کیهان، کیهان کارشناسی ارشد روانشناسی، ارشد بهداشت، منابع بهداشت روانشناسی،‌روانشناسی وزارت بهداشت، کارشناسی ارشد وزارت بهداشت، دانلود رایگان جزوات وزارت بهداشت، زبان وزارت بهداشت، ارشد بالینی بهداشت، منابع بالینی بهداشت


همانطور که میدانید و بارها در مطالب مختلف سایت یادآوری کرده ایم، زبان تخصصی در کنکور اهمیت زیادی دارد و نقش پررنگی در به دست آوردن رتبه ی زیر 50 بازی میکند. توصیه ما این هست که مطالعه ی زبان را اول با کتاب متون تخصصی روانشناسی به زبان انگلیسی نوشته ی یحیی سید محمدی شروع کنید و بعد به سراغ پکیج زبان پیشرفته ی کیهان بروید که دارای تکنیک های پاسخ دهی به سوالات درک مطلب و فیلم کارگاه زبان فشرده پیشرفته ی سال گذشته ی کیهان به همراه جزوات و نمونه سوالاتی هست که به طور دقیقتر در جدول ذکر کرده ایم.

به هیـــچ وجه زبان را حذف نکنید! با صفر زدن زبان باید قید رتبه ی زیر 50 را هم بزنید!

درصد بهینه برای زبان کنکور، 50 هست و رسیدن به این درصد کار دشواری نیست.
 بنابراين کار معقول این هست که برای مطالعه ی اين درس برنامه ريزی صحيحی داشته باشيم و به اندازه ی کافی به آن بپردازيم. مطالعه و يادگيری زبان از آن دسته تکاليفیست که بهتر است در طول زمان به تکاليف کوچک کوتاه مدت تقسيم شود. به همین دلیل مطالعه ی هر روزه ی زبان در سانس های مطالعاتي 0/5 ساعت تا 1/5 ساعت (با توجه به سطح فعلی فرد) بهترين حالت مطالعه ی زبان هست.

پس با چنین برنامه ای پیش بروید و در این سانس های مطالعاتی، اول کتاب یحیی سیدمحمدی را جا دهید تا با لغات تخصصی روانشناسی آشنا شوید و متون تخصصی را مطالعه کنید و بعد به سراغ پکیج زبان پیشرفته ی کیهان بروید تا تکنیک های پاسخخ  دهی به سوالات را فرا بگیرید.
 

 برای مشاهده اطلاعات کامل پکیج زبان، کلیک کنید. 

 


کارگاه آموزشی زبان مقدماتی کیهان با هدف توانمند سازی دانشجویانی که در خواندن متون روانشناسی به زبان انگلیسی مشکل دارند، از آن می­ترسند، فکر میکنند نمیتوانند به درصد بالایی در این درس در کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی دست پیدا کنند و ... برگزار شده است.
در کارگاه زبان مقدماتی، به دنبال این هستیم تا با آموزش فشرده اصلی­ترین و مهم­ترین مباحث گرامر و ترجمه، دانشجویان را برای خواندن روان و صحیح متون روانشناسی به زبان انگلیسی توانمند سازیم.
این پکیج که شامل فیلم کامل کارگاه آموزشی زبان مقدماتی با تدریس آقای فلاح-مشاور ارشد کیهان به همراه برخی نکات تکمیلی است، از این پس در اختیار داوطلبان گرامی قرار خواهد گرفت.

 

 برای مشاهده اطلاعات دقیق پکیج و قیمت و سفارش، کلیک کنید

نظرسنجی از شرکت کنندگان این کارگاه، رضایتمندی 94 درصدی را نشان داد.

 


فیلم کارگاه آمار و روش تحقیق, کارگاه آمار و روش تحقیق 1394، گروه آموزشی کیهان، کارشناسی ارشد روانشناسی، کارشناسی ارشد مشاوره، نسرین اسماعیلیان، رتبه های برتر روانشناسی, DSM5

 موفقیت در کنکور کارشناسی ارشد و دکتری برای همه ما مهم است. این موفقیت نهایی به عملکرد مناسب در تک تک درس ها بستگی دارد که در بین آنها برخی دروس ممکن است مشکلات بیشتری برای داوطلبان ایجاد کنند. درس آمار و روش تحقیق در کنکور کارشناسی ارشد و دکتری رشته مجموعه گرایش های رشته روانشناسی و علوم تربیتی، از جمله این دروس است که عملکرد مناسب در آزمون برای این درس بستگی به فهم کافی و و عمیق از مفاهیم گسترده آمار و روش تحقیق دارد. ابزارهای متفاوتی برای افزایش وسعت و عمق فهم و همچنین تسلط ما در این درس در دسترس هستند که شرکت در کلاس های خوب و کارآمد یکی از آنهاست. با این حال، شرکت در این کلاس های کارآمد ممکن است برای همه مقدور نباشد و موانعی از جمله هزنیه بالای ثبت نام، زمان محدود، خستگی های رفت و آمد به کلاس و ... برای برخی داوطلبان میسر نباشد. 

به همین جهت، گروه آموزشی کیهان، در راستای ارتقای حداکثری تراز و رتبه داوطلبان کنکورهای روانشناسی و علوم تربیتی، فیلم کارگاه 24 ساعته ی آمار و روش تحقیق خانم اسماعیلیان، مدرس مطرح درس آمار و روش تحقیق در دانشگاه شهید بهشتی را با کیفیت صدا و تصویر عالی در اختیار داوطلبان گرامی قرار داده است.

برای مشاهده اطلاعات دقیق پکیج و قیمت و سفارش، کلیک کنید. 

نظرسنجی از شرکت کنندگان این کارگاه، رضایتمندی 93 درصدی را نشان داد.

 


.: هدیه ویژه :.

هرپکیج کامل همراه با یک جلسه برنامه ریزی تخصصی رایگان
با خانم یاسمن شیاسی مشاور کنکور ارشد بهداشت-رتبه 17 کنکور 94

و یا خانم مریم بی طرفان مشاور کنکور ارشد بهداشت - رتبه 14 کنکور 95

 


    در صورت تمایل به خرید  کتاب‌ تست‌ تخصصی کیهان ویژه کنکور ارشد بالینی وزارت بهداشت و یا سایر کتاب‌های مرجع، مبلغ هر یک به مبلغ کل افزوده می شود. اما هزینه پستی همچنان رایگان خواهد بود و کتابها به قیمت پشت جلد برای شما ارسال می شود.
 

منابع ارشد روانشناسی بالینی،‌ منایع ارشد بالینی، منابع روانشناسی بالینی، کنکور ارشد روانشناسی عمومی، مشاوره، رتبه های برتر روانشناسی، رتبه های برتر روانشناسی، ارشد روانشناسی، ارشد روانشناسی بالینی، مصاحبه با رتبه های برتر روانشناسی، ارشد بالینی، منابع ارشد بالینی
 

 • عطیه رضایی،رتبه 3 کنکور کارشناسی ارشد روا­ن­شناسی بالینی وزارت بهداشت (متن کامل مصاحبه)
گروه آموزشی کیهان چه در بحث برنامه ریزی و چه در معرفی درست منابع کمک زیادی به من کرد و زمان بندی مناسبی که در اختیار من گذاشت باعث شد من بدون هیچ گونه احساس نگرانی و اضطرابی مطالعه ام را انجام بدم  و خداروشکر نتیجه بگیرم.

 

 • یاسمن شیاسی،رتبه 17 کنکور کارشناسی ارشد روان­شناسی بالینی وزارت بهداشت (متن کامل مصاحبه)

در مورد جزوات باید بگم که جزوات کیهان واقعا حرف نداره. خلاصه نویسی ،مرورهای سه گانه و نحوه خوندن هر درس نکته های مهمی بودند که مشاورین خوب کیهان (اقای فلاح،خانم رضایی) به من یاد دادند.و مهم تراز اینها کیهان به من جرئت قدم زدن در این مسیر رو داد چون واقعا باور نمی کردم که بتونم هم واحدای دانشکاه رو پاس کنم و هم برای کنکور درس بخونم.


 • مینا اسفندیاری،رتبه 8 کنکور سراسری کارشناسی ارشد روان­شناسی بالینی (متن کامل مصاحبه)

کتاب های کیهان خلاصه های با کیفیت و قابل اعتمادی هستند و جامع و مانع بودنشان به استفاده بهتر از زمان کمک می­کند.
 

 • آرزو سورمه،رتبه 11 کنکور سراسری کارشناسی ارشد روان­شناسی بالینی (متن کامل مصاحبه)

در مورد جزوات صادقانه می توانم بیان کنم که اگر قرار بود مجددا کنکور بدهم باز هم انتخاب اصلی برای من جزوه های کیهان و مجموعه کیهان بود و تعریف عنوان شده - جامع و مانع و قابل فهم بودن جزوات - را در دوران کنکور واقعا تجربه کردم.
 

 • ندا نبوی، رتبه10 کنکور کارشناسی ارشد روان­شناسی بالینی دانشگاه آزاد (متن کامل مصاحبه)

مجموعه ی کیهان، با ارائه ی جزوات خوب و کامل آقای نیک منش و  مشاوره ی بسیار خوب و حرفه ای آقای فلاح، نقش بسیار بزرگی در آشنایی من با رشته ی روان شناسی و افزایش علاقه ام به این رشته داشت.
 

 • پرستو وزیری،رتبه برتر کنکور سراسری کارشناسی ارشد روان­شناسی بالینی (متن کامل مصاحبه)

کیهان میتونه به اون هدفی که در سر دارید کمک کنه تا عملی بشه ولی این به خود شما هم ربط داره که تا چه حد تلاش میکنید. خوشبختانه جزوات  واقعا عالی بودن و حتی گاهی اوقات که احساس میکردم بعضی از مطالب خیلی خلاصه هست گروه مشاوره سریعا جزوه ای تهیه میکردن تا اون نقص رو بر طرف کنند که از امتیاز مثبت کیهان بود.
 
 

من نتیجه­ ی اعتمادم به جزوات را گرفتم و همانطور که سر جلسه هم پیش­بینی می­کردم، ارزیابی جزوات مطالعاتی­ام نشان داده بیش از 80 تا 90 درصد سوالات رشد و آسیب را می­توانسته­ام پاسخ دهم که در نوع خودش رکوردی است و به دوستانم در کیهان از این بابت تبریک می­گویم.

 

 • لادن محمدی،رتبه برتر کنکور سراسری کارشناسی ارشد روان­شناسی بالینی (متن کامل مصاحبه)

با اینکه احتمال داره با جزوه خوندن، یکسری از نکات موجود در منابع رو از دست داد ولی نکته مثبتش اینه که به کمک جزوات میرسی چندین منبع رو مطالعه کنی و چندین بار بخونی تا تسلط پیدا کنی. نکته آخر اینکه این جزوات جوری نوشته شده ن که قابل فهم هستن.
 

 • فرخنده فکور، رتبه 21 کنکور سراسری کارشناسی ارشد روان­شناسی (متن کامل مصاحبه)

مطمئنا کیهان در زمینه مشاوره و برنامه ریزی درسی کمک بسیار زیادی به من کرد. جزوه ها واقعا کامل بود و با وجود جزوه ها دیگه نیازی به خواندن کتاب های منبع نداشتم. جزوه ها در عین خلاصه بودن تمام نکات اصلی را دربرمیگرفت. از این بابت از گروه آموزشی کیهان نهایت تشکر را دارم.
 

با توجه به شرایط ویژه و زمان کمی که برای  مطالعه داشتم، فکر میکنم انتخاب هیچ منبع دیگری با این مقدار مطالعه نمی توانست چنین نتیجه ای به دنبال داشته باشد،

 

 • آرزو راست­گو، رتبه برتر کنکور سراسری کارشناسی ارشد روان­شناسی بالینی(متن کامل مصاحبه)

به نظرم جزوه ها واقعا عالی بودند و نیازم رو برآورده کردند. البته به علت گستردگی منابع نمیشه گفت یه جزوه واقعا کامله و همه چی رو داره ولی به نظرم جزوه های کیهان و منابعی که معرفی میکنند از کامل ترین جزوه هاست.و حتی اگه 80 درصد مطالب رو پوشش بده میشه باهاشون نتیجه گرفت. من خودم حتی یک کتاب بیشتر از این منابع نخوندم. البته اوایل وقتی خودم رو با بقیه که رشته ی کارشناسی شون هم روانشناسی بود مقایسه میکردم به کامل بودن جزوه ها اطمینان نداشتم و دنبال کتاب های بیشتری بودم ولی واقعا این کار برام چیزی جز وقت تلف کردن نبود چون وقتی جزوه ها رو با منابع تطبیق دادم کامل بودند و نیازی نبود تا خودم دوباره برای خلاصه برداری از منابع وقت بذارم. و به نظرم اگه کسی 80 درصد مطالب رو با عمق 100 درصد بخونه و برسه چند بار مرور کنه بهتر از اینه که 100 درصد مطالب رو بخونه ولی به تسلط کافی نرسه و فرصت نداشته باشه مرور کنه.


منابع ارشد روانشناسی بالینی،‌ منایع ارشد بالینی، منابع روانشناسی بالینی، کنکور ارشد روانشناسی عمومی، مشاوره، رتبه های برتر روانشناسی، رتبه های برتر روانشناسی، ارشد روانشناسی، ارشد روانشناسی بالینی، مصاحبه با رتبه های برتر روانشناسی، ارشد بالینی، منابع ارشد بالینی
 


 

یادآوری ها

 • استفاده از خلاصه ها در افزایش تسلط کافی روی هر درس بسیار ضروری است و توصیه اولیه ما به همه داوطلبان این است که این کار را خودشان انجام دهند و به منابع بیرونی نیازمند نباشند.
 • اما در صورتی که به هر دلیلی نمی توانید یا نمی‌خواهید از تمام منابع خلاصه برداری کنید از خلاصه‌های آماده ی معتبر استفاده کنید. در این زمینه مختار هستید که از کدام خلاصه ها استفاده کنید.
 • دریافت هر پکیج کامل، جلسه اول برنامه ریزی شما را رایگان می کند. بلافاصله پس از دریافت جزوه، جلسه برنامه ریزی رایگان تان را هم با پذیرش هماهنگ کنید.
 • با شما موافقیم که تسلط بالای 80% روی این مجموعه، شما را به رتبه زیر 20 میرساند، اما لطفاً کار را با برنامه ریزی و پشتکارتان ترکیب کنید تا اطمینان از موفقیت بالا برود. تقریباً همه می‌دانند که منابع هر درس کدام است. اما تفاوت در میزان تسلط پیدا کردن روی همین منابع است.
 • مطالعه صرف جزوات کافی نیست، از روش مطالعه پس خبا که در انتهای جزوات آموزش داده شده استفاده کنید. 
 • درس زبان را جدی بگیرید، اگر همه درس ها را بالای 60 بزنید اما زبان را 0، کارتان نتیجه ای ندارد. امسال دوستان زیادی توانستند زبان را به راحتی بالای 40 بزنند در حالی که با 0درصد تسلط کار را شروع کردند. 
 • بعد از کنکور 93، جزوات هر درس به طور تخصصی توسط دو سه نفر از دانشجویان و داوطلبان ارشد روانشناسی ویرایش شد. از زحمات دوستان عزیز خانم ها و آقایان(به ترتیب الفبا) افراسیابی، رنجکش، طلایی زاده، قنبرزاده، محمدی بابت دقت نظر در استخراج مهمترین مطالب مفهومی از منابع تشکر می کنیم. 

 

 

 

منابع ارشد روانشناسی بالینی،‌ منایع ارشد بالینی، منابع روانشناسی بالینی، کنکور ارشد روانشناسی عمومی، مشاوره، رتبه های برتر روانشناسی، رتبه های برتر روانشناسی، ارشد روانشناسی، ارشد روانشناسی بالینی، مصاحبه با رتبه های برتر روانشناسی، ارشد بالینی، منابع ارشد بالینیگروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی


 

مطالب مرتبط:
  

 

تعداد بازديد : 13576
نظرات بينندگان
غیر قابل انتشار : 0
در انتظار بررسی: 0
انتشار یافته : 88
نیلوفر
|
1394/03/20 - 17:54
0
0
ببخشید می خواستم سئوال کنم که جزوه های کنکور وزارت علوم منابع وزارت بهداشت رو هم پوشش میده؟؟یعنی مثلا جزوه فیزیولوژی که شامل منابع وزارت علوم + خلاصه کتاب کالات هست برای وزارت بهداشت هم کفایت میکنه؟؟ یا باید خلاصه کالات رو جداگانه هم تهیه کنم؟؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/03/22 - 15:27
سلام دوست عزیز. تا حدی و برای برخی دروس مشترک هستند و پوشش می‌ده اما برای باقی دروس متفاوت هستند. برای درسهایی مثل درسی که مثال زدید، بهترین کار این است که قبل از تهیه جزوه جدید، تست‌های آخرین کنکور وزارت بهداشت را بزنید. اگر درصد مورد قبولی آوردید جزوه کالات را تهیه نکنید در غیر اینصورت (و با توجه به اینکه احتمالاً بخش‌های مربوط تری از جزوه کالات وارد جزوه فیزیولوژیک سراسری شده) می توانید اقدام به تهیه جزوه کامل کالات نمایید.

موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
مونا معصومی
|
1394/03/26 - 19:39
0
1
سلام و خسته نباشید من دانشجوی ترم 4 کارشناسی روانشناسی بالینی هستم و قصد دارم در کنکور وزارت بهداشت شرکت کنم . میخواستم بدونم به نظر شما بهنرین زمان برای استفاده از پکیج شما چه زمانی است ؟ ممنون
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/03/26 - 20:55
سلام مونا
بهترین زمان برای مطالعه پکیج ما حدود 6ماه تا یک سال قبل از کنکور هست :)

موفق باشید
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
مریم
|
1394/04/09 - 17:50
0
0
با سلام.من داوطلب تغییر رشته ای (از الکترونیک)هستم وتصمیم گرفتم ارشد روانشناسی شرکت کنم .شاید سوالم خیلی معمولی باشه ولی بخاطر رشته قبلیم هیچ اطلاعاتی در مورد کنکور وزارت بهداشت ندارم.میخواستم بدونم ازمون وزارت بهداشت با دانشگهای ازاد و سراری چه تفاوتی داره؟ ایا قبولیش سخت تر از ازاد و سراسری هست؟ممنون.
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/04/10 - 10:44
سلام مریم

دوست عزیز شما چون کارشناسیتون روانشناسی نبوده نمیتونین در کنکور ارشد وزارت بهداشت شرکت کنین اما اگر ارشد روانشناسی بخونین میتونین برای دکتری وزارت بهداشت شرکت کنین :)

موفق باشید
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
الی
|
1394/04/12 - 16:42
0
0
سلام.خداقوت. توی پک بالینی وزارت نسبت به علوم.جزوه رشد کم صفحه مشاهده میشه.نگرانم.آیا پوشش میده.چرا از همون استفاده نکردید. واایا زبان وآمار رو پک شما درصد بالا میاره.چون این دوتا برام مهمه هستن. واایاکنار این پک برای وزارت علوم بخواهم بخونم جزوات مکمل چی بگیرم.چون دیدم رشد متفاوته نگران شدم. وچرا برای پک وزارت بهداشت تخفیف قرار ندادید. ممنونم از شما
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/04/14 - 09:38
سلام دوست عزیز

جزوه رشد وزارت بهداشت کاملا متناسب با کنکور وزارت بهداشت هست، زبان هم متناسب با وزارت علوم هست، آمارمون هم 30 درصد وزارت بهداشت رو پوشش میده. برای اطلاعات دقیقتر تماس بگیرید و با مشاوران ما صحبت کنید :)

موفق باشید
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
سمانه
|
1394/05/01 - 10:59
0
0
با سلام جزوه اسیب شما خلاصه کاپلانه یا کتب اسیب شناسی؟ و اینکه آیا با تغییر کاپلان شما این جزوه رو تغییر می دهید یا خیر؟ با تشکر
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/05/01 - 21:55
سلام سمانه

تمام مطالب مربوط به آسیب شناسی روانی کنکور وزارت بهداشت رو شامل میشه. هر سال جزوات ما اصلاح میشه و تغییرات قاعدتا توش اعمال میشه :)

موفق باشید
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
فرشته
|
1394/05/28 - 10:31
0
0
سلام، خسته نباشید میخواستم بدونم پکیج کامل جزوات کنکور ارشد روان بالینی مخصوص وزارت بهداشت با توجه به تغییرات جدید چه زمانی بروز رسانی میشه، میخوام پکیج کامل و با تغییرات منابع جدید داشته باشم . ممنون
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/05/29 - 10:16
سلام فرشته

تغییرات عمده ای نخواهیم داشت، شاید یکی دوتا از جزوات تغییرات کوچیکی بکنن و مطالبی بهشون اضافه بشه، میتونین پاییز اقدام به خرید بفرمایید.

موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
ساحل
|
1394/06/22 - 18:14
0
0
سلام یه سوال داشتم من جزوه کاپلان سادوک کیهان رو پارسال زمستون خریداری کردم از اینترنت هم کتابجه تغییرات کاپلان سادوک باتوجه به dsm5 گنجی رو دانلود کردم البته کمی وازه هاش به صورت تحت الفظی ترجمه شده میخواستم ببینم خوندن این دوتا با هم برای بهداشت روان کفایت میکنه؟به نظرتون باهاش میتونم درصد مناسب رو بزنم یا باید جزوه جدید بگیرم ممنون
پاسخ ها
یاسمن شیاسی
|
1394/06/23 - 12:32
سلام ساحل
خواندن جزوه کاپلان کیهان به علاوه تسلط بر تغییرات dsm 5کافیه.
ملیکا
|
1394/07/01 - 13:27
0
0
سلام .من این موضوع رو متوجه نمیشم بین کنکور وزارت بهداشت با کنکور سراری چه فرقی داره؟؟1سوال دبگه اگه من پکیج کامل برای دانشگاه سراسری رو بخونم و ازمون ازاد هم شرکت کنم این جزوه سراری برای ازاد هم خوب هست؟ممنون میشم اگه جواب بدید
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/07/02 - 17:05
سلام ملیکا

کنکور سراسری رو وزارت علوم برگزار میکنه، کنکور وزارت بهداشت یه آزمون جداگانست که وزارت بهداشت برگزار میکنه و در دانشگاه های وابسته به خود وزارت بهداشت پذیرفته میشید، ظرفیتش پایین تره و قبولیش سختتر :)
جزوات سراسری تا حدی کنکور آزاد رو میتونه پوشش بده اما اصلا نمیشه گفت کافی هست چون لیست منابع کنکور سراسری و آزاد با هم تفاوت هایی دارن، پاسخ دقیق سوالتون رو میتونید تماس بگیرید و از مشاوران ما بپرسید.
02166475618 الی 20

موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
میلاد
|
1394/07/23 - 12:34
0
0
با عرض سلام و خسته نباشید. میخواستم بدونم که آیا مطالب جزوات شما ( علوم و بهداشت) بعد از کنکور هرسال با توجه به سوالات و منابع تغییر میکنه و به روز میشه؟ با تشکر
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/07/23 - 13:00
سلام میلاد

بله! هر سال جزوات ما به روز میشه و تغییرات کوچیکی توشون ایجاد میشه که متناسب با کنکور اون سال باشه :)

موفق باشید
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
زهرا
|
1394/07/27 - 20:36
0
0
با عرض سلام و خسته نباشید . من میخوام ففط کنکور وزارت بهداشت رو بدم اما برای درس اسیب به مشکل خوردم . کاپلان ک هر سه جلدش بر اساس dsm5 نیست . خوده dsm هم ک فقط تشخیصه . میخواستم بپرسم جزوه درس اسیب شناسی تغییرات 5dsm. رو داره ؟؟ و اگه کاملا به این جزوه مسلط بشم میتونم با درصد خوب اسیبو بزنم ؟؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/07/28 - 22:17
سلام زهرا

جزوهDSM تغییراتش رو داره.
سه گانه ی "جزوه کاپلان، اختلالات کودکی، و DSM" کفایت میکنه :)

موفق باشید
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
زهرا
|
1394/07/29 - 02:08
0
0
باز هم سلام . واقعا ممنون که به سوالات جواب میدید یه سوال دیگه داشتم :-) جزوه ی کاپلان همون آسیب شناسیه دیگه ؟؟ اینکه گفتید جزوه dsm تغییراتو داره . یعنی خوده جزوه اسیب بر اساس dsm4 ؟؟ و اینکه من اگه بخوام کاپلانو بخونم مسلما زمان بیشتری میبره نسبت به خوندن این جزوات سه گانه . ولی شما مطمینید که جوابگوا؟؟ یعنی اگه رو این سه تا مسلط باشم چند درصدشو میتونم جواب بدم ؟ و اینکه چرا من قسمت دانلود نمونه ها رو پیدا نمیکنم ؟ حذفش کردید ؟ :-( میخواستم ببینم سرفصل اختلالات تو جزوه دی اس ام و اسیب چجورن ؟ منظورم اینه مثلا تو هر دوتاش عنوان احتلالات اضطرابی ، اختلالات خلقی و ... هست ؟؟ اووووف خیلی طولانی شد . ببخشید . واقعا ممنون میشم جواب بدید :-)
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/07/29 - 18:17
سلام زهرا

پاسخ سوالاتتون خیلی طولانی میشه و دیگه واقعا اطلاعاتی ندارم که جوابتون رو بدم چون من خودم مشاور وزارت علوم هستم.
میتونید تماس بگیرید و سوالاتتون رو از مشاور بهداشت ما -خانم شیاسی- بپرسید. فکر میکنم فردا (5شنبه) کلینیک باشن :)
بخش دانلود نمونه جزوه ها رو حذف کردیم به دلایل خاصی که وجود داشت... ولی داریم سعی میکنیم دوباره بذاریم :)

موفق باشید
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
عایشه
|
1394/08/25 - 08:23
0
0
سلام ببخشید منابع وزارت بهدااشت کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی کی اعلام میشن
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/08/26 - 23:11
سلام عایشه


احتمالا در دی ماه

موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکترای روانشناسی
عایشه
|
1394/08/29 - 12:20
0
0
سلام چه رشته هایی متونن در کارشناسی ارشدبالینی وزارت بهداشت شرکت کنن ؟خوندن جزوه های کیهان واسه قبولی کفایت میکنه
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/08/30 - 19:19
سلام عایشه


رشته های روانشناسی و مشاوره این امکان رو دارند.
نتیجه ی نهایی بستگی به میزان تسلط شما داره اما از نظر محتوا جزوه ها پوشش لازم رو دارند.


موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکترای روانشناسی
میلاد
|
1394/09/01 - 11:47
0
0
سلام رو مدرک من نوشته علوم تربیتی گرایش راهنمایی ومشاوره میتونم واسه کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی وزارت بهداشت شرکت کنم
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/09/02 - 12:13
سلام میلاد


بله شما امکان شرکت در این آزمون رو دارید.موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
سارا
|
1394/09/02 - 08:14
0
0
با سلام میخوام چندتااز این جزوات وزارت بهداشت رو سفارش بدم اما نمیدونم چطور اینکارو بکنم. لطفا راهنماییم کنید.
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/09/02 - 11:59
سلام سارا


با کیهان تماس بگیرید. 66475618الی 20موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
مریم
|
1394/11/01 - 14:11
0
0
سلام.ایا این جزوات شامل تست هم هستند?اگر نه چه کتاب تست هایی در بازار موجود است برای بهداشت?مرسی
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/11/04 - 10:35
سلام مریمخیر دارای تست نیستند
میتونید از سایت ما کنکورهای سالهای گذشته رو بصورت کیهان تهیه  کنید.
انتشارات فرهن هم کتاب تست بهداشت داره.


موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
فرشته
|
1394/11/08 - 12:27
0
0
سلام، میخواستم یکم راهنماییم بکنیدلطفا. من بهمن سال آینده فارغ التحصیل میشم (یعنی بهمن95) لطفا بهم بگین با توجه به قانون جدیدی که وزرارت بهداشت گذاشته من میتونم بلافاصله بعد فارغ التحصیلی ارشدروان بالینی وزارت بهداشتو شرکت کنم (منظورم کنکور ارشد وزارت بهداشت سال 95 هست) خیلی ممنون از زحماتتون
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/11/09 - 01:00
سلام فرشته


اگر منظورتون همین کنکور پیش رو که الان ثبت نامشه هست، خیر نمیشه.
ولی برای بعدیش میتونید.


موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
فیروزه
|
1394/11/08 - 20:58
0
0
پس کیفیت سنجی بقیه درسا کو؟تورو خدا اگه همه درسا جز شخصیت و رواندرمانی و اسیب از جزوه بخونم میتونم ۶۵ از هر کدوم بزنم؟اینکه بقیه درسا کیفیت سنجی شده ینی از سوالاش نیومده؟ینی جزوه کافی نیست؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/11/09 - 00:58
سلام فیروزه


به این معناست که اون جزوات رو هنوز کیفیت سنجی نکردیم

اگر مسلط بشید بیشترم میتونید بزنید


موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
نگین
|
1394/11/25 - 14:52
0
0
با سلام من به دلایل بیماری جسمی اصلا نمیتونم وضعیتم رو پیش بینی کنم و تازه میخواهم شروع به خواندن بکنم و میدانم این زمان برای من بحرانیه . آیا فکر میکنید با 2 ماه نیم خواندن پک بهداشت امکان داره کسی قبول بشه. برای تضمین این قبولی چه راهی رو باید طی کرد ؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/11/28 - 09:43
سلام نگین
براتون صمیمانه آرزوی بهبودی میکنم..
کاملا بستگی به سطح زبان انگلیسی و میزان تلاش شما داره


موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
اشکان
|
1394/12/01 - 01:56
0
0
سلام خسته نباشید .... من تازه دور اول کتابای اصلی بهداشت رو تموم کردم فقط اصلا کتاب حمید شمسی پور درس اسیب رو نخوندم بنظرتون همون کاپلان رو خوندم کفایت میکنه ؟ اخه میخام مرور کنم خیلی استرس دارم هنوز هیچی مرور نکردم
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/12/02 - 12:22
سلام اشکان

کاپلان رو مرور کنیدموفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان
ارشدو دکتری روانشناسی
بهاره
|
1394/12/06 - 12:38
0
0
سلام خسته نباشید رشته کودکان استثنایی هم میتونه کنکور وزارت بهداشت شرکت کنه ؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/12/09 - 18:16
سلام بهاره

بله تمام گرایشهای روانشناسی میتونندموفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
بهاره
|
1394/12/17 - 12:38
0
0
سلام خسته نباشید اول ازهمه واقعا ممنون ک این همه با صبرو حوصله ب تک تک سوالای ما با دقت جواب میدین ان شالله ک همیشه سلامت و موفق باشین دوم این ک میخواستم بپرسم من درسای اصلی رو یعنی رواندرمانی و شخصیت و آسیب از کتاب اصلی خوندم ولی بقیه رو میخوام از جزوه هاتون بخونم واقعا جوابگو میتونه باشه یا ی نگاهم ب کتاباش بندازم سوم این ک اگه زبان تو کنکور نزنم ولی بقیه درصدام بالا باشه قبول نمیشم؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/12/19 - 23:06
سلام بهارهممنون از لطف نظر شما
نزدن زبان در کنکور بهداشت رو اصلا توصیه نمیکنیم
موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
سمیرا
|
1395/02/08 - 11:49
0
0
سلام من میخوام فقط کنکور وزارت بهداشت رو شرکت کنم ومیخواستم ببینم با توجه به اینکه ممکن منابع و جزوات تغییر کنه چه زمانی برای خرید جزوات وزرات بهداشت کیهان اقدام کنم
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/02/09 - 11:06
سلام سمیرا
احتمال تغییرات کلی خیلی کم هست و شما هرموقع خواستید میتونید تهیه کنید
موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
نرگس
|
1395/03/27 - 14:39
0
0
با سلام و خسته نباشید خدمت شما، من چند تا سوال داشتم 1. تفاوت آزمون کارشناسی ارشد بالینی با وزارت بهداشت چیه؟ 2. آیا کیهان آزمون خم برگزار میکنه؟ 3. تفاوت سطح علمیه دانشگاه های تهران با دانشگاهی مثل تهران چقدر؟ 4.آیا برای قبول شدن تو ارشد روان شناسی بالینی فقط خوندن جزوات کیهان کافیه؟ منبع دیگه ای لازم نیست؟ 5. آیا کل پکیج تستم داره؟ ببخشید زیاد شد
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/03/28 - 02:56
سلام نرگس
میتونید با کیهان تماس بگیرید و برای گرفتن پاسخهاتون از جلسه ی رایگان مشاوره استفاده کنیدموفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
نرگس
|
1395/04/02 - 14:08
0
0
با سلام پکیج کامل بالینی برای هر درسی تست هم داره؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/04/02 - 19:10
سلام نرگس
پکیج وزارت بهداشت شامل تست نیست
موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
علی
|
1395/04/20 - 11:50
0
1
با سلام و عرض شادباش خدمت شما سوال بنده اینست که برای درس روانشناسی تحولی که منبع مورد آزمون وزارت بهداشت لورابرک می باشد جزوات شما تا چه حدی پوشش دهنده هستند و ایا این امکان وجود دارد که نمونه یی را از جزوات ملاحظه کنیم تا با طیب خاطر اقدام کنیم با تشکر
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/04/20 - 12:31
سلام علی

جزوات وزارت بهداشت ما بهترین راه برای رسیدن به تسلط روی مطالب گسترده و پرحجم کنکور بهداشت هستن، به شما این اطمینان رو میدم که پوشش دهی مناسبی دارن. ضمناً همین روزها مطابقت جزواتمون با کنکور ارشد بهداشت 95 رو روی سایت قرار میدیم :)
در رابطه با دانلود نمونه هم اکثر جزوات دارن، ولی جزوه رشدمون الان نمونه ای برای دانلود، روی سایت نداره. سعی میکنیم در اسرع وقت تهیه اش کنیم (شاید همین امروز و فردا) و روی سایت قرار بدیم.

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
هانیه
|
1395/04/26 - 19:49
0
0
سلام. وقتتون بخیر من جزوه کاپلان رو اردیبهشت تهیه کردم که طبق dsm 4 بوده. آیا طبق dsm 5 اش آماده شده؟ اگر بله من دوباره باید تهیه کنم؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/04/26 - 23:38
سلام هانیه

خیر جزوه کاپلان ما هنوز همون جزوه ایه که شما تهیه کردین و تغییری نکرده :)


گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
سارا
|
1395/07/08 - 18:44
0
0
سلام خسته نباشید ببخشید اختلال کودک هم جزء منابع بهداشته؟؟؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/07/09 - 23:22
سلام سارا


بله بله بخشی از سوالات کنکور وزارت بهداشت مربوط به اختلالات کودکی هست :)


گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
سارا
|
1395/07/13 - 16:17
0
0
سلام خسته نباشید ببخشید من مجددا سوال میپرسم وقتی جزوه های شما رو خریداری بکنیم آیا بازهم نیاز به خلاصه نویسی مجدد از روی کتاب هست....
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/07/13 - 20:44
سلام سارا


این دیگه بستگی به عادات مطالعه ای شما داره که بخواین مطالب جزوه رو خلاصه نویسی کنین و بهتر در ذهنتون تثبیت بشه و یا اینکه همین جزوات براتون به حد کافی خلاصه باشه :)


گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
سارا
|
1395/07/19 - 12:27
0
0
سلام خسته نباشید ببخشید آیا شما از تعداد شرکت کننده های آزمون وزارت بهداشت در رشته روانشناسی بالینی سال ۹۵ خبر دارید؟؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/07/19 - 13:28
سلام سارا


خیر از سال 95 اطلاع دقیق نداریم اما به طور حدودی معمولا 1500 نفر شرکت میکنند :)

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
سارا
|
1395/07/26 - 23:02
0
0
سلام خسته نباشید ببخشید من پکیج کامل رو خریداری کردم ولی شماره ی مرسوله به من ندادین چطوری پیگیری کنیم؟؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/07/27 - 17:44
سلام سارا


شما همون کد پیگیری پرداختتون رو داشته باشین، اگر بسته به دستتون نرسید تماس بگیرید و از اون طریق پیگیری بفرمایید :)
نگران نباشید نیازی به پیگیری نخواهید داشت، حتما بسته تون به موقع میرسه.


گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
مصطفی
|
1395/08/17 - 18:57
0
0
سلام وقت بخیر جزوه آسیب شناسی روانی بر اساس دی اس ام 5 هست یا دی اس ام 4؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/08/18 - 21:24
سلام مصطفی


جزوه آسیب شناسی روانی بر اساس DSM4 هست که به همراه یک جزوه خلاصه DSM5 باید مطالعه بشه :)گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
زهرا
|
1395/09/30 - 12:59
0
0
سلام خسته نباشید ببخشید وزارت بهداشت برای مقطع ارشد که شنبه تا چهارشنبه باید دانشگاه رفت با حقوقه ماهیانست؟ وحق تجویز دارو هم دارند؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/09/30 - 19:10
سلام زهرا


خیر، حقوق ماهیانه داده نمیشه و روانشناسان بالینی حق تجویز دارو ندارن :)


موفق باشید
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
سمیه
|
1395/10/26 - 10:14
0
0
سلام آیا جزوه آسیب شناسی کتاب «دیویدسون» رو هم شامل میشه یا فقط خلاصه کاپلان هست؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/10/28 - 12:03
سلام سمیه


جزوه آسیب شناسی وزارت بهداشت ما فقط خلاصه کاپلان هست :)


موفق باشید
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
ناشناس
|
1395/11/01 - 22:56
ممنون از پاسخگویی شما یک سؤال دیگه هم داشتم. تو جدول ذکر شده جزوه فیزیولوژی شامل کتاب کالات و معظمی هست ولی نمونه جزوه فقط مال کتاب معظمیه و داخلش هم نوشته منبع: مقدمات نوروسایکولوژی داود معظمی. آیا کتاب کالات رو باید خلاصه اش رو جداگانه تهیه کنیم؟
سارا
|
1395/11/05 - 17:31
0
0
سلام خسته نباشید ببخشید شما اطلاع دارین برای قبولی در دانشگاه علوم پزشکی زنجان (کارشناسی ارشد) چه رتبه ای لازمه؟؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/11/05 - 21:54
سلام سارا


حدود 25 تا 35 :)


موفق باشید
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
پرنیا
|
1395/11/20 - 18:29
0
0
سلام من دارم برای کنکور وزارت بهداشت میخونم و الان به خلاصه آسیب کاپلان نیاز دارم.نمیدونم چیکار کنم.هرقسمتی رو میزنم برای خرید اینترنتی مجبورم که پکیج جزوات رو بخرم درحالیکه فقط قصدم خرید خلاصه کاپلان
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/11/20 - 19:47
سلام پرنیا


شما باید جزوه آسیب شناسی روانی-بهداشت رو خریداری کنید.
میتونید به این لینک مراجعه کنید:
کلیک کنید.


موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
مریم
|
1395/11/23 - 19:22
0
0
سلام خسته نباشید من پکیج علوم کیهان رو کامل تهیه کردم می خواستم کنکور بهداشت هم شرکت کنم شما توصیه می کنید چه جزواتی رو تهیه کنم؟با توجه به این که پکیج علوم رو دارم ممنون
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/11/23 - 19:58
سلام مریم


به لینک زیر مراجعه کنید:
http://kayhanravan.ir/fa/jozavatabehdasht.aspx
خلاصه های کرامر، کاپلان، اتمر، کوری، مارنات، معظمی، کالات، شخصیت، 1046 واژه و آمار ویژه دکتری؛ جزوه هایی هستند که معمولاً  داوطلبانی در شرایط شما تهیه می کنند. 
اما در این گونه موارد توصیه میکنیم ابتدا یک دور یکی از کنکورهای 3 سال گذشته کنکور بهداشت را بزنید. گاهی اوقات داوطلبان پیش از شروع مطالعه برای وزارت بهداشت در برخی دروس درصدهای خیلی بالایی کسب میکنند و نیاز به مطالعه مطالب جدید برای آن درس منتفی می شود.
 


موفق باشید
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
حانیه
|
1395/11/24 - 23:44
0
0
سلام... جزوه اختلالات کودکی وزارت بهداشت خلاصه چه کتابیه؟خوندنش حتما ضروریه؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/11/25 - 09:39
سلام حانیه


قسمت هایی از جلد سوم کاپلان هست. نسبت به دو جلد اول اهمیت کمتری دارد. اگر فرصت دارید حتما بخونید.


موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
فاطمه
|
1395/12/14 - 21:49
0
0
سلام و وقت بخیر. من برای کنکور ارشد بالینی بهداشت دارم می خونم و می خواستم راجع به جزوه آمار و روش تحقیق شما بپرسم. آمار و روش بهداشت که در پکیج همین صفحه معرفی شده (427 ص) برای ارشد بهداشته؟ اخه روی آن نوشته ویژه دکتری! از بین این جزوه و جزوه آمار و روش پکیج بالینی سراسری (321 ص) من نمی دونم کدوم را برای بهداشت بخرم کامل تره؟ آخه آمار و روش بهداشت که شامل کتاب گال و بازرگان بود، حالا تغییر کرده و فقط دو کتاب دلاور شده. من سردرگمم که کدوم جزوه برای بهداشت جامع تره؟ متشکر و مممممنونم.
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/12/14 - 23:30
سلام فاطمه


توصیه ما جزوه آمار دکترامون هست، چون جزوه بسیار کاملیه. اما اگر بخواید فقط جزوه آمار وزارت علوم مارو بخونید هم مشکل خاصی پیش نمیاد :)


موفق باشید
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
پگاه
|
1396/01/11 - 11:09
0
0
سلام. من دارم برای بهداشت سال بعد امدارممیشم. میخواستم بدونم جزوات از کی میتونم تهیه کنم؟ با توجه به زمان اول بروی منابع اصلی تمرکز کنم یا جزوات به تنهایی کافی هست؟ کاپلان جلد 1 اخرین ویراست لازمه همه فصلاش خونده شه؟ چون اختلالات از فصل 7 شروع میشه همینطور جلد کدوم فصل ها مهمتر هست؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1396/01/11 - 11:57
سلام پگاه


مطالعه رو باید حدودا از یک سال پیش از برگزاری آزمونتون شروع کنید. جزوات رو هم همون زمان تهیه کنید و فقط روی مطالب اونها تمرکز کنید، نیازی به مطالعه کتاب های اصلی نیست :)
کاپلان جلد 2 از دو جلدِ دیگه اهمیت بسیار بیشتری داره، از سایر جلدها هم برخی فصل ها باید مطالعه بشه که باید از مشاور تخصصیتون سوال بفرمایید.


موفق باشید
گروه آموزشی کیهان
 ارشد و دکتری روانشناسی
هادی
|
1396/01/15 - 01:58
0
0
سلام وخسته نباشید. من برا کنکور بالینی وزارت بهداشت سال97میخوام اماده شم میخواستم بپرسم که ایا جزوات رو همین موقع ها بخرم یا صبر کنم تا شاید تغییرهایی داشته باشه؟ و میخواستم که مشاوره بگیرم جهت برنامه ریزی و مطالعه،حضوری به خدمت باید برسیم یا تلفنی؟البته فک کنم حضوری بهتر باشه ولی نمیدونم اگه بیام فوری میتونم مشاوره بگیرم یا نه،چون از تبریز میخوام بیام نمیتونم زیاد بمونم.
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1396/01/15 - 10:03
سلام هادی 


جزوات بهداشت ما در حال ویرایش و بررسی هستن و احتمالا تا دو هفته آینده آماده خواهند بود. 
برای مشاوره توصیه ما به دانشجوهامون این هست که وقت زیادی برای رفت و آمد و دریافت مشاوره حضوری تلف نکنن، عمده جلسات به صورت تلفنی برگزار میشه. ولی اگر میخواید جلسه اولتون حضوری باشه، باید از پیش جلسه تون رو رزرو کنید و در روز و ساعت مقرر تشریف بیارید :)


موفق باشید
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
h.m
|
1396/01/18 - 18:07
0
0
سلام خسته نباشین . من دارم برای کنکور ارشد بالینی 97 بهداشت اماده میشم . پکیج رو الان بگیرم یا بعد کنکور 96 تغییرات داره ؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1396/01/18 - 18:32
سلام دوست گرامی


ما معمولاً بعد از برگزاری هر کنکور، جزوات مربوط به اون آزمون رو بازبینی و ویرایش می کنیم، اگر متقاضی کنکور سال بعد هستید، چند ماهی صبر کنید کنکور بگذره بعد سفارش بدید :)


موفق باشید
گروه آموزشی کیهان
 ارشد و دکتری روانشناسی
فاطمه
|
1396/01/24 - 01:24
0
0
سلام خسته نباشین میشه منابع جزوه های وزارت بهداشت رو هم مثل وزارت علوم مشخص کنین و بگین
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1396/01/24 - 12:57
سلام فاطمه


میتونید به این لینک مراجعه کنید:
http://www.kayhanravan.ir/fa/manabebehdasht.aspx
منابع جزوات وزارت بهداشت ما، همون منابعی هستن که سایت سنجش آموزش پزشکی اعلام کرده :)


موفق باشید
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
نظرات كاربران :
نام :
ايميل :
متن نظر : * 
 
متن بالا را وارد نماييد* 
 
.