.
تبلیغات

من جزوه 94 کیهان(ویرایش دوم) را دارم، لازم است جزوه 95(ویرایش سوم) را هم بگیرم؟


هیچ نیازی نیست که جزوات 95 را هم در کنار جزوات 94 تهیه کنید. این کار هزینه‌تان را بالا می‌برد. طبیعتاً جزوات کیهان هر سال بعد از هر کنکور قدری مورد ارتقاء کیفی و کمی قرار می‌گیرند. اما این تغییرات آنچنان چشم‌گیر و تحولی نیست که برای افرادی که جزوات ویرایش قبلی را دارند نگران کند. 

ما برای دوستانی که جزوات 94 را دارند و برای کنکور 95 آماده‌شان می‌کنیم به نکات زیر توجه می‌کنیم تا در هزینه صرفه جویی شود. لطفاً شما هم به نکات زیر توجه فرمائید: 

  • همانطور که می‌بینید جزوات رشد و مرضی (آسیب، استثنائیی، DSM5) تغییر خاصی از لحاظ محتوا ندارند و صرفاً تست‌های کنکور به آنها اضافه شده است. پس کافی است در کنار هر مطلب تست‌های کنکورش را ببینید. 
  • برای ارتقاء سایر دروس اما، از سایر جزوات کیهان استفاده شده است. پس:
    • برای بالینی، جزوه مارنات، کرامر، کوری را هم بخوانید. (ازمجموعه جزوات وزارت بهداشت کیهان)
    • برای فیزیولوژی و انگیزش و هیجان، جزوه کالات و معظمی را هم بخوانید. (ازمجموعه جزوات وزارت بهداشت کیهان)
    • برای آمار و روش تحقیق و همچنین علم النفس، باید گفت که جزوه آمار و علم النفس کیهان به طور کلی تغییر کرده است. با جزوه ای که در دست دارید می‌شود آن دو درس را بالای 60 (آمار) و 80 (علم النفس) زد و با جزوه 95 احتمالا بالای 80 (آمار و علم النفس). می‌توانید با ارائه زمان خرید جزواتتان به کیهان، این دو جزوه را زمانی که آماده شدند، با درصدی تخفیف تهیه فرمائید تا هم هزینه شما چندان افزایش پیدا نکند و هم از مطالب جدیدتر استفاده کنید.


با آرزوی توفیق
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی

راهنمای نگارش فصل یک پایان نامه، راهنمای نگارش فصل دو پایان نامه، راهنمای نگارش فصل سه پایان نامه، راهنمای نگارش فصل چهار پایان نامه، راهنمای نگارش فصل پنجم پایان نامه، راهنمای نگارش پایان نامه، پروپوزال، شیوه تدوین تحقیق، اهداف تحقیق، فرضیه نویسی، تحقیقات بنیادی، تحقیقات کاربردی، تحقیقات توسعه ای، تحقیقات توصیفی، تحقیقات تاریخی، تحقیقات همبستگی، تحقیقات علی، تحقیقات پیمایشی، اصول پروپوزال نویسی، طرح تحقیق، مقاله علمی پژوهشی، کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی, کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی عمومی, ارشد روانشناسی، اصول مقاله نویسی، مقاله علمی پژوهشی، چکیده نویسی، تکنیک مقاله نویسی، دفترچه کنکور 94، منابع کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی, کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی, کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی عمومی, منابع, جزوات ارشد روانشناسی، منابع دکتری، منابع ارشد روانشناسی، ارشد روانشناسی
تعداد بازديد : 1722
نظرات بينندگان
غیر قابل انتشار : 0
در انتظار بررسی: 0
انتشار یافته : 4
لیلا
|
1394/07/04 - 09:05
0
0
سلام ببخشید 2 تا سوال دارم . تو توضیحات بالا فرمودید که برای بالینی و فیزیو از جزوات وزارت بهداشت استفاده کنیم ، آخه برای ما که کنکور وزارت علوم هستیم مشکل درست نمیکنه؟؟ و اینکه جزوات 95 از این دو درس هم عین همین مطالب وزارت بهداشت هستش ؟/ و سوال 2 برای جزوه آمار نوشتید بعد از آماده شدن جزوه ها میتونیم تهیه کنیم یعنی هنوز آماده نشده؟؟؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/07/04 - 18:38
سلام لیلا

برخی از مطالب وزارت علوم و وزارت بهداشت همپوشانی دارند و خوندن جزوات وزارت بهداشت مشکلی ایجاد نمیکنه و کمک هم میکنه.
وزارت علوم منبع دقیقی رو معرفی نمیکنه برای کنکور :)
جزوات آمار هم آمادست.

موفق باشید
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
مهشید
|
1395/10/04 - 21:26
0
0
سلام خسته نباشید فقط امار و علم النفس، فیزیو و هیجان بهداشت رو جدید تهیه کنیم؟ عمومی چیزی اضافه نشده؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/10/04 - 21:53
سلام مهشید


این صفحه مربوط هست به سال گذشته، یعنی کنکوری های 95.
امسال باز هم جزوات تغییراتی داشته.
میتونید از امکان مشاوره رایگان استفاده کنید تا همکاران در بخش مشاوره به طور کامل راهنماییتون کنن که کدوم جزوه ها باید تهیه بشه :)
02166475618 الی 20


موفق باشید
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
نظرات كاربران :
نام :
ايميل :
متن نظر : * 
 
متن بالا را وارد نماييد* 
 
دانلود رایگان
تماس با ما
خیابان انقلاب اسلامی - خیابان 12 فروردین - کوچه نوروز - پلاک 4 - واحد 3
شماره تماس: 02166475618 الی 20
شماره پیامک:  02166475620

سوالاتی در خصوص کنکورهای ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره

.