.
تبلیغات

جزوه, جزوات کنکور ارشد بالینی, جزوه کنکور ارشد روانشناسی بالینی, جزوات رتبه های برتر روانشناسی, منابع روانشناسی, منابع ارشد روانشناسی, پکیج کامل کیهان, جزوات کیهان, کیهان, کارشناسی ارشد روانشناسی, ارشد روانشناسی عمومی, منابع روانشناسی عمومی, جزوه بالینی, جزوه روانشناسی بالینیمعرفی جزوه روانشناسی بالینی کیهان


درس روانشناسی بالینی، تنها درسی است که از بین دروس هفت‌گانه‌ی گرایش بالینی آزمون سراسری کارشناسی ارشد روان­شناسی ضریب 3 دارد. این ضریب این درس را به مهمترین و تاثیرگذارترین درس از بین این هفت درس تبدیل کرده است. به طوری که کسب درصدی عالی (مثلاً بالای 70 درصد) در این درس، می‌تواند کمک بسیاری در افزایش تراز و نتیجتاً رتبه­ی هر داوطلبی داشته باشد.

با بررسی سوالاتی که در سال‌های اخیر در کنکور سراسری برای درس روان­شناسی بالینی مطرح ‌شده است،‌ می‌بینیم برای پاسخ‌دهی کافی (بالای 70 درصد) به این درس نیازمند تسلط روی کتب مختلفی هستیم. این کتاب‌ها نه فقط مربوط به درس روان­شناسی بالینی، بلکه گاهاً به روان­شناسی رشد و آسیب‌شناسی روانی (روان­شناسی مرضی) هم مربوط می‌شوند. در این مجموعه تلاش شده با استفاده از مطالب به روزترین و البته تاثیرگذارترین کتاب‌های مرجع روانشناسی (از جمله فیرس، شاملو و ... ) و همچنین ارائه سوالات کنکورهای سراسری مربوط به هر مبحث (در صورتی که از آن مبحث سوالی مطرح شده باشد) صرفه جویی عمده ای در زمان داوطلبان گرامی صورت گیرد.

 

 • تغییرات ویرایش چهارم

پاسخ‌دهی بی‌نظیر مجموعه‌های کیهان به مهمترین درس گرایش بالینی، ‌یعنی درس روانشناسی بالینی، در آزمون سراسری کارشناسی ارشد 1394 و 1395 که داوطلبان را قادر به فرارفتن از مرزهای عادی و عالی درصد می‌کرد (تسلط 80 الی 95 درصدی در هر دو کنکور) به ما انگیزه‌ای مضاعف برای جمع‌بندی مجموعه‌ای بیش از پیش قدرتمند، قابل اعتماد و قابل فهم داد. در ویرایش چهارم، که زحمت آن را همکار گرامی آقای نوید یوسفی رتبه 6 و 23 عمومی و بالینی کنکور 93 کشیده است، مطالب مجموعه مطابق با سوالات کنکور 1395 مورد بازبینی قرار گرفته است. هرچند قدرت پاسخدهی بالای 90 درصدی به سوالات کنکور 95 ما را از ایجاد تغییرات اساسی در جزوه بی نیاز کرد، با این حال برخی مطالب به جزوه اضافه شده و برخی مطالب که احتمال مورد سوال قرار دادن آنها در آزمون کم ارزیابی شد، از آن حذف شده است. همچنین در صفحه بندی جزوات تغییراتی در راستای ارائه فضای بیشتر به داوطلب گرامی داده شده است تا با حاشیه نویسی بیشتر به افزایش بازدهی مطالعاتی وی کمک شود. سوالات کنکور سراسری 1395 نیز به همراه پاسخ تشریحی آنها وارد مجموعه شده است تا داوطلب با آخرین و جدید سوالات کنکور آشنا باشد. این مجموعه با این هدف طراحی شده است که فردی را که خواهان بیشترین درصد ممکن در این درس است، با اطمینان به مقصد برساند.
در پایان ضمن دعوت از همه شما دوستان به استفاده از روش مطالعه علمی و دقیق و همچنین به کارگیری یک برنامه‌ریزی صحیح و قابل اطمینان برای رسیدن به هدقی شایسته، آمادگی خود را برای شنیدن نظرات و پیشنهادات ارزشمند شما عزیزان برای هرچه بهتر کردن مجموعه‌هایی که متعلق به همه شماست، اعلام می‌کنیم.
 

 • برای دانلود نمونه این جزوه کلیک کنید. 
 • برای مشاهده کیفیت سنجی این جزوه در آزمون کارشناسی ارشد سراسری 95 کلیک کنید.
 • برای اطلاع از روند خرید تلفنی، کلیک کنید.
 • برای خرید اینترنتی کلیک کنید.
 •  

       

  با آرزوی توفیق برای همه شما عزیزان
  گروه مشاوران کیهان
  مرکز خدمات روانشناسی و مشاوره کیهان
     مطالب مرتبط:   

  تعداد بازديد : 958
  نظرات كاربران :
  نام :
  ايميل :
  متن نظر : * 
   
  متن بالا را وارد نماييد* 
   
  دانلود رایگان
  تماس با ما
  خیابان انقلاب اسلامی - خیابان 12 فروردین - کوچه نوروز - پلاک 4 - واحد 3
  شماره تماس: 02166475618 الی 20
  شماره پیامک:  02166475620

  سوالاتی در خصوص کنکورهای ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره

  .