.
hed
 

نظر شما درباره این گفته‌ی راجرز چیست؟

 

بزرگان روانشناسی،‌ روان شناسی، روان‌شناسی، روانشناسی،‌ارشد روانشناسی،‌دکتری روانشناسی،‌مقاله روانشناسی، دانلود رایگان کتاب های روانشناسی،‌کتاب روانشناسی،‌جزوات روانشناسی، رتبه های برتر روانشناسی

تعداد بازديد : 6155
نظرات بينندگان
غیر قابل انتشار : 0
در انتظار بررسی: 0
انتشار یافته : 6
الهام
|
1397/02/05 - 12:27
0
0
روح القدس ، جبرئیل، هوش حاکم بر جهان هستی همگی و همگی یکی هستند و مخلوق ... اما در هر جایی به عنوانی مطرح شده است و اما در مورد سخن جناب راجرز انسان تنها زمانی به قابلیت تغییر دست پیدا می کند که به صلح و اشتی درونی با خودش رسیده باشد چرا که تا زمانیکه درگیر چرایی و تعارض با خویش باشد قدرتی برای تغییر ندارد
کریمیان
|
1396/05/20 - 10:28
1
0
دوستان حتما میدونید که این خدا ناباور کاری در علم روانسناسی کرده که امروزه در تمام دانشگاه ها تدریس و در تمام کلینیک ها از اون برای درمان بعضی بیماران استفاده میشه.
هدایت سرشت
|
1396/04/10 - 03:03
0
0
البته دوستان حتما میدونند که آقای کارل راجرز، بی خدا (آتئیست) بودند. میتونید اسمشون رو در ویکی پدیا در فهرست خداناباوران ببینید.
foorough
|
1394/01/18 - 01:39
0
0
fkr mikonam nazaresh mesl adlere vaghti hegharahtamono beshnasim mitunim taghireshon bedim
افشین سالاری
|
1393/12/29 - 18:07
1
1
جناب اسدی.گوهر بارانه سخن گفتید امید وارم منظورتان از روح القدس ،در ارایه نتیجه و فهوای کلامتان،جبریل نباشد.چون منظور نظر حافظ غیر از جبریل بوده، همچنان که در سوره انا انزلناو....منظور حضرت حق، از "روح "،جبریل نبوده.بلکه روح القدس بوده.که اشارت دارد به ذات حضرت حق ،که امروز آنرا ما به "جان" میشناسیم.اما آن جانی که وچود پاک خداوند را "کاوش نموده".مع الوصف شیرازه تفسیر حضرت عالی از منظر وجود عالم معنا در تن و روان ما ،مورد تصدیق بنده نیز هست. سر افراز باشید.
asadi
|
1393/12/19 - 21:51
3
6
پذیرفته باشم خود را به عنوان یک انسان و شناخته باشم توانایی انسان ها را و ایمان داشته باشم که " خداوند از روح خود در انسان دمیده" و حضرت حافظ زیباتر بیان می فرمایند: سال‌ها دل طلب جام جم از ما می کرد وآن چه خود داشت ز بیگانه تمنا می‌کرد گوهری کز صدف کُوْن و مکان بیرون است طلب از گمشدگانِ لبِ دریا می‌کرد ........ گفتم: «این جام جهان‌بین به تو کِی داد حکیم؟» گفت: «آن روز که این گنبد مینا می‌کرد» ........ فیض روح القدس ار باز مدد فرماید دیگران هم بکنند آن چه مسیحا می‌کرد " تغییر با شناخت توانایی ها ممکن است"
نظرات كاربران :
نام :
ايميل :
متن نظر : * 
 
متن بالا را وارد نماييد* 
 
.