.
hed

 معرفی کتاب (روانشناسی آسیب شناسی روانی هالجین)

 

کیهان به شما تمام کتاب های مرجع رشته روانشناسی را با جزئیات معرفی می کند.

معرفی اولیه کتاب
کتاب روانشناسی آسیب شناسی هالجین ،در دو جلد به چاپ رسیده است. آسیب شناسی روانی از جمله مباحث تخصصی گرایش های بالینی و در عین حال جذاب، برای دانشجویان محسوب می شود. هدف از نوشتن این کتاب، در میان گذاشتن اطلاعات با دانشجویانی است که با پیشینه های اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی گوناگون و اهداف تحصیلی مختلف، این درس را می گیرند و کتاب حاضر بر اساس DSM5 می باشد.


مترجم
کتاب روانشناسی آسیب شناسی هالجین  را دکتر یحیی سیدمحمدی ترجمه کرده است. دکتر سیدمحمدی، مترجم بسیاری از کتاب های پرفروش روانشناسی دانشگاه است و در حال حاضر عضو هیئت علمی گروه روانشناسی دانشگاه آزادروهن است.

ناشر
کتاب روانشناسی آسیب شناسی هالجین را انتشارات ارسباران و روان چاپ کرده اند. ارسباران، ناشر بسیاری از کتاب های دانشگاهی پرفروش روانشناسی از جمله روانشناسی رشد لورا برک و روش تحقیق دکتر علی دلاور (البته با عنوان «نشر ویرایش») است. ارسباران از ناشران قدیمی و برجسته در حوزه روانشناسی است.

محتوی
هالجین در این کتاب به بررسی دیدگاه بالینی در مورد اختلالات روانی مانند اختلالات عصبی ، حرکتی و رفتاری و... بر اساس DSM5 می پردازد، DSM 5 در مقایسه با DSM-IV برای دور شدن از سیستم طبقه ‏ای (مطلق) و نزدیک شدن به سیستم ابعادی یا پیوستاری اولین قدم را برداشته است.

قیمت
با افزایش قیمت کاغذ و کتاب در سالهای اخیر، قیمت آن رفته رفته به بیش از 65 هزار تومان رسیده است.

توضیحات پایانی کیهان درباره این کتاب
مطالعه کامل این کتاب برای هر دانشجوی روانشناسی به طور جدی توصیه می شود. چرا که اطلاعات شما را در زمینه تشخیص و درمان اختلالات روانی  به طور قابل ملاحظه ای بالا می برد.

چطور «روانشناسی آسیب شناسی روانی هالجین » را تهیه کنیم؟
این کتاب را می توانید از کتاب فروشی های معتبر سراسر کشور تهیه نمایید. همچنین امکان تهیه این کتاب با تخفیف های ویژه (تا 30 درصد) در فروشگاه اینترنتی کیهان مقدور است.
 

در صورتی که داوطلب کنکور هستید، حتماً می دانید که جزوه آسیب شناسی که در دو جلد تهیه شده و تالیف رتبه های برتر دانشگاه های تهران و شهیدبهشتی است، با پوشش دهی تمام مطالب اصلی و مهم این کتاب در کنار سایر کتاب های اصلی و مهم این درس  انتخاب اول رتبه های تک رقمی بوده است.
 

 

لینک های مفید
 

 
گروه آموزشی کیهان
رتبه یک ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
دانشجویان دانشگاه شهیدبهشتی و تهران
نظرات بينندگان
غیر قابل انتشار : 0
در انتظار بررسی: 0
انتشار یافته : 2
سهیل
|
1398/08/02 - 21:11
0
0
سلام وقتتون بخیر میشه کتاب آسیب شناسی روانی بارلو رو هم معرفی کنید و مقایسه کنید با بقیه کتاب های آسیب خیلی ممنونم
پاسخ ها
کیهان
|
1398/08/04 - 12:54
سلام سهیل


این کتاب جزو منابع کنکور نیست و به همین دلیل هم مورد بررسی قرار نگرفته :)
 

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
از آخرین اخبار کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!
 
نظرات كاربران :
نام :
ايميل :
متن نظر : * 
 
متن بالا را وارد نماييد* 
 
.