كاربر ميهمان ( عضويت - ورود )

آخرين اخبار
آمار بازديد
بازديد صفحات :244
بازديد امروز : 102
كل بازديدها : 4303069
افراد آنلاين : 139

آشنایی با "گروه آموزشی کیهان"

 

گروه آموزشی کیهان، ارائه کننده خدمات مشاوره و برنامه ریزی در زمینه تحصیلی کنکور کارشناسی ارشد و دکتری روانشناسی، فعالیت خود را از سال ۱۳۹۱ به صورت تخصصی و محدود روی کنکور سراسری کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی و عمومی با نام گروه برگزیدگان آغاز کرد و در سال ۱۳۹۲ تحت عنوان "کیهان" در کلینیک تخصصی کیهان و تحت نظارت این کلینیک کار خود را در قالب بخش مشاوره تحصیلی این کلینیک ادامه داد.
این گروه از رتبه های برتر واقعی کنکور سراسری کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی سه سال اخیر و دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه های تهران و شهید بهشتی تشکیل شده است که همگی دارای تجارب و تخصص ارزشمندی در زمینه آموزش مهارت های تحصیلی و مدیریت فردی هستند. (مشاهده پروفایل مشاوران کنونی گروه) 

کیهان در کنار معرفی دقیق‌ترین، مطمئن‌ترین و بهترین منابع مطالعاتی برای ورود به مقطع کارشناسی ارشد روانشناسی، رسالت اصلی خود را آموزش روش‌های برنامه ریزی و روش‌های مطالعه می‌داند به گونه ای که داوطلب بتواند در ادامه سال‌های تحصیلی خود با بازدهی‌ای چند برابر مطالعه کند. اصلاح و تقویت سبک‌زندگی داوطلبان در کنار تلاش‌های برنامه ریزی شده برای موفقیت در کنکور مورد نظر نیز از دیگر اهداف کیهان در این زمینه است. 

در سال‌های گذشته شاهد حضور پراکنده رتبه های برتر کنکور روانشناسی در موسسات مختلف بوده ایم اما از سال گذشته، گروه آموزشی کیهان دست به یک اقدام خیره کننده برای اولین بار زده است: گرد‌آوردن چندین رتبه برتر و افراد شایسته در زمینه هدایت داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی در یک گروه و به طور متمرکز. 

 

آنچه کیهان را از دیگر مراکز متمایز می‌کند

 • برای هر داوطلب در سراسر کشور امکان مشاوره رایگان ۱۵ دقیقه ای تلفنی یا حضوری با یک رتبه برتر وجود دارد.
 • تمامی‌ مشاوران از رتبه‌های برتر واقعی کنکورهای اخیر کارشناسی ارشد روانشناسی هستند.
 • هر کدام از کنکور‌های مربوطه (سراسری، آزاد، وزارت بهداشت) مشاور مربوط به خود را دارد.
 • مشاور هر یک از آزمون‌ها، یکی از رتبه های برتر همان آزمون بوده است.
 • پروفایل و رزومه کاری تمامی مشاوران به طور شفاف در اختیار تمامی داوطلبان قرار دارد.
 • اخبار مربوط به کارشناسی ارشد روانشناسی به طور مرتب به دانشجویان کیهان ارسال می‌شود.
 • جزوات موجود در کیهان توسط یکی از رتبه های برتر هر کنکور تالیف شده و سوابق مولف روشن است. 
 • برگزاری جلسات مشاوره و برنامه ریزی به طور منظم هفتگی، دوهفتگی، ماهانه، به اختیار خود داوطلب.
 • ارسال کتاب‌های مرجع مورد نیاز با همان قیمت روی جلد، برای دانشجویان کیهان.
 • ارسال جزوات رتبه های برتر به وسیله پست پیشتاز.


 

فهرست خدمات کیهان

مشاوره تحصیلی - حضوری 
 • معرفی جدیدترین و جامع ترین منابع کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی، آموزش روش های صحیح مطالعه و برنامه ریزی، نظارت عملکرد دانشجویان در فاصله بین جلسات مشاوره و ... . این طرح در تهران برگزار می‌شود.  

 

مشاوره تحصیلی  - تلفنی
 • در طرح مشاوره تلفنی، خدمات مشاوره ای از طریق جلسات تلفنی انجام شده و تمرکز بر  خدمت‌رسانی به داوطلبان عزیز غیرتهرانی در سراسر کشور است.

 

مشاوره انتخاب رشته و شغل

 

 • ارائه خلاصه های کامل از منابع اصلی کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی به شکل درس به درست. جزوات معرفی کامل پکیج کامل کیهان: کلیک کنید

خدمات گروه آموزشی کیهان محدود به داوطلبان تهرانی نیست و بخش عمده ای از فعالیت های ما روی داوطلبان عزیز در شهرستان ها متمرکز است که به صورت تلفنی، می‌کوشیم تجارب خود را با دانش روز آمیخته و دانشجویان خود را آن طور که برازنده شان است، راهنمایی و پشتیبانی کنیم. همیشه سعی داشته ایم در کار محدود و تخصصی ای که با دانشجویانمان داریم، خدماتی با کیفیت و شایسته داوطلبان شایسته‌کشور ارائه دهیم. باور ما بر این است که صرف حضور در کلاس های متعدد و صرف هزینه های گزاف در این راه و خرید کتاب های گوناگون و شرکت بی هدف در آزمون های آزمایشی، تضمین کننده موفقیت داوطلبان نبوده و نیست. بلکه هدف گذاری، برنامه ریزی، و آموزش روش های صحیح و علمی مطالعه نیز در این بین اهمیت داشته و داوطلبان باید مهارت مدیریت استرس های در طول مسیر را داشته باشند.

دورنــمـــای ما، کمک به دانشجویانمان در اصــلـاح سـبــک زنــدگــی به گـــونه‌ای است که در نــهایـت: 
موفقیت، نتیجه غیرقابل اجتناب آن سبک زندگی باشد. خوشبختانه بازخوردی که در این مدت از دانشجویانمان گرفته ایم، موید موفقیت کیهان در عملی کردن رسالت خود بوده است.
 

ما چه کمکی میتوانیم به شما بکنیم

 

 • به شما میگوئیم که رتبه های برتر چه کتابهایی را چقدر و چطور خوانده اند
 • به شما میگوئیم که هر منبع از هر درس چه فصلهای مهم و غیرمهمی دارد و چه تستهایی از آن آمده است
 • به شما میگوئیم کهچطور ابعاد دیگر زندگی تان را مدیریت کنید تا مبادا مانع پیشرفت درسی تان شود
 • به شما میگوئیم که مطالعه جزوه را کی، مطالعه کتب مرجع را کی، و تست زدن را کی انجام دهید
 • به شما میگوئیم که کدام اشتباهات ما را مرتکب نشوید و کدام کارهای درست را انجام دهید
 • به شما کمک میکنیم برنامه ریزی دقیق و درستی برای فصلها، ماهها، هفته ها و روزهای آینده داشته باشید
 • به شما کمک میکنیم تا بازدهی مطالعه تان را  تا جایی که میتوانید بالا ببرید

 

راههای تماس با گروه آموزشی کـیـهـان: کلیک کنید


گروه آموزشی کیهان

ارشد و دکتری روانشناسیمنابع ارشد روانشناسی بالینی،‌ منایع ارشد بالینی، منابع روانشناسی بالینی، کنکور ارشد روانشناسی عمومی، مشاوره، رتبه های برتر روانشناسی، رتبه های برتر روانشناسی، ارشد روانشناسی، ارشد روانشناسی بالینی، مصاحبه با رتبه های برتر روانشناسی، ارشد بالینی، منابع ارشد بالینی، مشاوره مقاله و پایان نامه، konkooreravan.ir، کتاب تست روانشناسی، دفترچه سوالات روانشناسیمنابع ارشد روانشناسی بالینی،‌ منایع ارشد بالینی، منابع روانشناسی بالینی، کنکور ارشد روانشناسی عمومی، مشاوره، رتبه های برتر روانشناسی، رتبه های برتر روانشناسی، ارشد روانشناسی، ارشد روانشناسی بالینی، مصاحبه با رتبه های برتر روانشناسی، ارشد بالینی، منابع ارشد بالینی، مشاوره مقاله و پایان نامه، konkooreravan.ir، کتاب تست روانشناسی، دفترچه سوالات روانشناسیمنابع ارشد روانشناسی بالینی،‌ منایع ارشد بالینی، منابع روانشناسی بالینی، کنکور ارشد روانشناسی عمومی، مشاوره، رتبه های برتر روانشناسی، رتبه های برتر روانشناسی، ارشد روانشناسی، ارشد روانشناسی بالینی، مصاحبه با رتبه های برتر روانشناسی، ارشد بالینی، منابع ارشد بالینی، مشاوره مقاله و پایان نامه، konkooreravan.ir، کتاب تست روانشناسی، دفترچه سوالات روانشناسیمنابع ارشد روانشناسی بالینی،‌ منایع ارشد بالینی، منابع

تعداد بازديد : 12437
نظرات بينندگان
غیر قابل انتشار : 0
در انتظار بررسی: 0
انتشار یافته : 43
مریم
|
1393/06/31 - 11:27
0
0
سلام بنده لیسانس تاریخ هستم سال گذشته کنکور ارشدتاریخ از روبی دقتی ام شد6صد..حالامیبینم اصلا جذب استخدامی نداره..رفتم موسسه ماهان رشته روانشناس بالینی ثبت نام کردم اما دو دل شدم نمیخوام دوباره یکسال عمرمو هدر بدم با اینکه تو4ماه چطور میشه دولتی قبول بشم...بنظر شما رشته خودم بخونم ک صدرصدقبول میشم یا برم موسسه...توروخدا زووووووووووووووووووووووووووووووووووودجوابم بدین ...دو دلی منو کشته....خیییییییییییییییییییییییلی ممنون
پاسخ ها
کیهان
|
1393/06/31 - 17:13
سلام مریم
پاسخ شما به عوامل متعددی بستگی دارد که از آن اطلاعی نداریم! (هدف، شرایط فعلی تان، امکان قبولی، ....)
لینک زیر را ملاحظه کنید:
http://kayhanravan.ir/fa/azmoon.aspx
ساره
|
1393/07/03 - 15:52
0
0
سلام,,من ترم پنج کشاوریم,,میخام واسه ارشد بالینی ازمون بدم,کتاباش گیرم نمیاد,نمیدونم ازکجا گیربیارم,و جزوه های کیهان کفایت میکنه یانه؟؟؟؟؟؟یکی کمکم کنهT_T
پاسخ ها
کیهان
|
1393/07/03 - 20:10
سلام  ساره
برای یک تغییررشته ای، حداقل یک کتاب اصلی برای فهم واقعی آن درس نیاز است. بعد از آن می توان به سراغ کمک آموزشی رفت.
نعیمه
|
1393/07/12 - 10:07
0
1
سلام من فارغ التحصیل کارشناسی ارشد اکولوژی کشاورزی هستم. ولی به دلیل علاقه زیاد به روانشناسی تمایل دارم امسال در کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی شرکت کنم. می خواستم بدونم با توجه به عدم تسلطم به این رشته و با مدت زمان باقی مانده تا کنکور کارشناسی ارشد آیا این امکان برای من وجود داره با استفاده از بسته های آموزشی کیهان در کنار مطالعه کتابهای پیشنهادی شبانه دانشگاه تهران قبول بشم؟
پاسخ ها
کیهان
|
1393/07/12 - 22:14
سلام نعیمه
اگر به تسلط برسید قطعاً.
با توجه به زمان باقی مانده، پیشنهاد می شود گرایش عمومی را از دست ندهید، چرا که با توجه به ظرفیت بیشتر، قبولی محتمل تر است.
طاهره
|
1393/07/12 - 22:50
0
0
سلام و وقت به خیر ممنون از راهنمایی های خوبتون به نظر شما برای من که یک تغییر رشته ای هستم و تازه برای بالینی شروع به خوندن کردم شرکت در آزمون آزمایشی ضرورت داره؟! یا خودم میتونم با خوندنی که شروع کردم از عهده سوالات کنکور بربیام؟ مچکر از راهنماییتون :)
پاسخ ها
کیهان
|
1393/07/13 - 09:33
سلام
برای شما که به تازگی شروع کرده اید توصیه نمی شود، چرا که از لحاظ بودجه بندی در آزمون های مرحله ای ممکن است دچار آشفتگی شوید.
اگر برای پیش بردن دروس، برنامه ی مشخصی دارید به آزمون های مرحله ای نیازی نیست و آزمون های جامع که از کل منابع است کفایت می کند (+سوالات کنکور سال های گذشته).
و اگر برنامه ندارید، آزمون های مرحله ای می تواند کمک کننده باشد.
موفق باشید
سارا
|
1393/07/18 - 20:46
0
0
با سلام من از منابع واقعی رشته روانشناسی بالینی هیچ اطلاعی ندارم لطفا مکررا مطلع کنید باتش
پاسخ ها
کیهان
|
1393/07/19 - 11:14
سلام
لینک های زیر را ملاحظه کنید:

http://kayhanravan.ir/fa/oloom.aspx

http://kayhanravan.ir/fa/freecon.aspx
بوربور
|
1393/07/24 - 11:34
0
0
با سلام میخواستم بپرسم خواندن همین مطالبی که در مورد تغییر و تحولات دی اس ام 5 در سایت قرارداده اید برای ارشد کافیست؟اگر نه چی کتابی را معرفی می کنید؟
پاسخ ها
کیهان
|
1393/07/24 - 21:26
سلام خانم بوربور
خیر کافی نیست!
چند کتاب از آقای گنجی در این زمینه وجود دارد (از صد صفحه ای گرفته تا دو جلدی) که با توجه به وقت پیش رو و اینکه الان در چه مرحله ای هستید باید تعیین شود؛ این موضوع را حتما با مشاورتان مطرح کنید و مشاوران برای خواندن آن برنامه دارند، نگران نباشید.
شکوفه
|
1393/08/30 - 17:00
0
0
با عرض سلام و درود فراوان خدمت کیهانی های عزیز ببخشید یه سوالی داشتم ازتون شما چه هیزم تری به این خانم حاجی رسولیها فروختید؟ من موندم ایشون چجور روانشناسین که خودشون کلی مشکل دارند و هنوز اصول رقابت سالم رو بلد نیستند؟ یه پست به نام انتقاد درست کردن اما تحمل کوچکترین نقدی رو ندارن و نه تنها کامنت انتقادیتو نمیذارن بلکه بقیه کامنت های فرد مورد نظر رو هم پاک میکنند ایشون که خودشون هنوز تو 5-6 سالگیشون موندن خدا به داد مراجعینشون برسه خواهش میکنم این کامنت رو بذارید تا بقیه دوستان بیشتر با ایشون آشنا بشن و گول سایت وشعارهای کذایی این خانم رو نخورن ممنون
hamid
|
1393/09/03 - 23:42
0
0
سلام --- ایا شرط معدل در ارشد شامل همه داوطلبان میشود یا مثل کارشناسی از سالی خاص به قبل شامل نمیشود ممنون میشوم اگر پاسخ دهید
پاسخ ها
کیهان
|
1393/09/04 - 00:55
سلام.
در ارشد شامل همه می شود.
در کارشناسی (در واقع دیپلم) به این دلیل بوده که از سال مشخصی به قبل امتحانات به صورت نهایی برگزار نمی شده است.
آبان دخت psy
|
1394/02/26 - 20:28
0
0
سلام میشه لطف کنید به من کتاب برای تست زدن معرفی کنید/؟
پاسخ ها
کیهان
|
1394/02/26 - 22:59
سلام آبان دخت psy

لطفا به لینک زیر مراجعه کنید:

http://kayhanravan.ir/fa/ketabtest95.aspx


کیهان 
ارشد و دکتری روانشناسی
اسما
|
1394/03/04 - 21:51
0
0
با سلام و خسته نباشید شما جزوات کارشناسی ارشد رشته ی مشاوره رو هم دارید؟؟ و سوال دیگه اینکه ایا پکیج زبان تخصصی کیهان برای رشته ی مشاوره هم کاربرد داره؟ممنون
پاسخ ها
کیهان
|
1394/03/05 - 16:07
سلام اسما

سوال اول: خیر
سوال دوم: برای بخشی از سوالات  رشته مشاوره کمک کننده است. اگه اطلاعات دقیق تری می خوایید با کیهان تماس بگیرید و از آقای فلاح سوال کنید.


با آرزوی موفقیت 
کیهان 
ارشد و دکتری روانشناسی
فرشته
|
1394/05/19 - 12:48
0
0
سلام دوست عزیز پکیج های شما فقط برای وزارت علوم طراحی شده یا برای هردو وزارت؟ یا تفاوتی ندارد؟ یعنی با خواندن آن میتوان در هر دو امتحان شرکت کرد؟ یا نیاز به خواندن منابع مخصوص وزارت بهداشت هست؟ آیـــــــــــــــــــــا تاکنون کسی بوده که از پکیج های شما استفاده کرده باشه و در کنکور ارشد با رتبه خوب قبول شده باشه؟ ممنون میشم صادقانه پاسخ دهید و در صورت امکان راه ارتباطی داشته باشم با چنین افرادی؟ سپاس
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/05/20 - 11:53
سلام فرشته

ما هم پکیج وزارت علوم رو داریم هم وزارت بهداشت. متفاوت هستن.
بله مصاحبه با رتبه های برترمون رو میتونید بخونید:
http://kayhanravan.ir/fa/interview.aspx

موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
leila
|
1394/07/08 - 19:35
1
0
سلام پکیج های آموزشی شما شامل کنکور سراسری برای کارشناسی هم میشود؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/07/09 - 15:10
سلام لیلا

خیر متاسفانه :)

موفق باشید
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
maryam
|
1394/09/06 - 20:26
0
0
با سلام خسته نباشید.من ترم 5 مشاوره هستم و میخواهم در کنکور وزارت بهداشت شرکت کنم و قبول شوم ایا خواندن برای وزارت علوم به کنکور بهداشت صدمه نمیزند ؟اگر بخواهم وزارت علوم را هم امتحان بدهم
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/09/07 - 21:45
سلام مریمچون زود به فکر افتادید میتونید با یک برنامه ریزی درست به هردوش برسید.


موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
سامی
|
1394/09/09 - 23:30
0
0
سلام ببخشید متقاضی ارشد روانشناسی ۱(, بالینی, بالینی کودک و نوجوان, عمومی) بیشتره یا متقاضی روانشناسی ۲(روانشناسی تربیتی, اموزش کودکان استثنایی, مشاوره ) و اینکه فارغ التحصیلان گروه دوم هم پروانه مطب عین گروه یک میگیرن یا نه ؟ سپاس از زحماتتون
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/09/12 - 14:39
سلام سامیمتقاضیان گروه یک معمولا بیشترن.
پروانه ی کلینیک فعلا به روانشناسان عمومی و بالینی تعلق میگیره.


موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
zahra
|
1394/11/09 - 14:21
0
0
سلام وقتتون بخیر من دانشجو ترم اخر مشاوره هستم ,میخواستم بدونم برا رشته بالینی ازاد کرج ,تو این چند ماه باقی مانده چه منابعی و بخونم میتونم خودمو برسونم ؟ ,اگه فقط تست کار کنم کافیه؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/11/11 - 23:37
سلام زهرامیتونیداز خلاصه ها استفاده کنید
در صورت نیاز به  راهنمایی باکیهان تماس بگیرید و جلسه ی مشاوره  ی رایگان رزرو کنیدموفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
سروناز
|
1395/03/30 - 11:47
0
0
من ترم ۴ روانشناسی دانشگاه پیام نور هستم.به نظرتون امکانش هست با برنامه ریزی درست واسه بالینی بهداشت ۹۷ رتبه ی زیر ۱۰ به دست بیارم یا خیلی بلند پروازانه س؟ با توجه به این که پیام نور کلاس و استاد نداره و همه ی کتاب ها و دروس رو بدون استاد باید خوند. و این کار رو سخت می کنه
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/03/30 - 21:59
سلام سروناز
با برنامه ریزی صحیح و ارتقای سطح زبان انگلیسی .و منابع درست چرا که نه؟
میتونید برای مشاوره ی رایگان با کیهان تماس بگیرید
موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
مسعود
|
1395/09/26 - 17:05
0
0
با سلام دبیری52ساله و کارشناسی ادبیات هستم که به شدت علاقه مند به روانشناسی می باشم اگر تحصیلاتم را در ارشد بالینی ادامه دهم آیادر بازنشستگی می توانم در جایی دیگر از آن استفاده کنم ) کنم ؟ با توجه به این که برای مجوز مطب دو مقطع لازم دارد به به فرض این که تحصیلاتم را در ارشد و دکترای بالینی و یا هر گرایش دیگر ادامه دهم آیا در زمان بارنشستگی میتوانم به عنوان یک شغل در آمد زا از آن استفاده کنم آیا زمینه و بازار کار وجود دارد؟ بسیار سپاسگزار راهنمایی شما هستم
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/09/27 - 00:22
سلام آقای فرهادی گرامی


از آن جایی که پاسخ سوالاتتون کمی طولانی هست، توصیه می کنم از امکان مشاوره رایگان (تلفنی یا حضوری) ما استفاده بفرمایید تا همکارانم به طور کامل راهنماییتون کنن:
02166475618 الی 20


موفق باشید
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
آهو
|
1395/11/07 - 01:43
0
0
سلام امروز نتایج تکمیل ظرفیت ازاد اومد و در کمال ناباوری چیزی ک میخواستم نشد ...و الان فهمیدم باید شروع کنم ب خوندن ..و الان شیشم بهمنه و فکر میکنم وقتی ندارم و از طرفی آبادان هستم نمیدونم طرح وی ای پی پریم برای کسایی ک تهران نیستن موثره یا نه اصلا واقع بینانه امیدی هست برای خوندن از الان ؟؟ من کارشناسی بالینی فارغ التحصیل تیر۹۵ هستم و خیلی فاصله گرفتم و هیچی یادم نیست ..
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/11/08 - 00:10
سلام آهو


امکان موفقیت شما به چندین فاکتور مختلف بستگی داره، مثل وضعیت شغلی و تأهل شما، میزان مطالعه و تمرکز، نحوه مطالعه، مرورها و ...
بعد از تجربه ما با خانم اسفندیاری در سال 94 که در دو ماه و نیم تونستن رتبه 8 بالینی رو کسب کنن، دیگه کسی رو ناامید نمی کنیم، برای مطالعه مصاحبه ایشون کلیک کنید.
توصیه می کنم از امکان مشاوره رایگان ما استفاده کنید تا همکارانم بهتر راهنماییتون کنن، همچنین هنگام تماس با دفتر گروه، از همکاران بخش پذیرش در خصوص طرح وی آی پی پریم سوال بفرمایید :)
02166475618 الی 20

موفق باشید
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
آهو
|
1395/11/09 - 05:24
0
0
ببخشید با توجه به ادغام شدن کنکور شیوه پذیرش برای دانشگاه ازاد چطوریه چون ب هر حال سوالات دولتی خیلی مشکل تر از ازاد هستن حتی منابع فرق میکنه
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/11/09 - 16:25
سلام آهو


بعد از این ادغام، همه داوطلبان (سراسری و آزاد) باید کنکور سراسری رو بدن. پس منابع مشترک شده: کلیک کنید.
در خصوص نحوه پذیرش هم هنوز دقیق مشخص نیست، صرفاً اطلاعیه زیر رو مطرح کردن: کلیک کنید.


موفق باشید  :)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
ناشناس
|
1395/11/25 - 18:03
0
0
باسلام و خسته نباشید ببخشید کتاب خلاصه روانپزشکی کاپلان و سادوک رو دارم ولی دوجلدش ماله نشریه شهرآب و جلد سه ماله ارجمند هستش اگر ناشر فرق داشته باشه ایراد داره
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/11/26 - 01:00
سلام دوست گرامی


خیر فرق آنچنانی با هم ندارن :)


موفق باشید
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
ناشناس
|
1395/12/08 - 13:44
0
0
باسلام وخسته نباشین خدمات شما عزیزان....ممنون که اینقدزحمت میکشین...اگه امکان داره مرور سه گانه یا روش 3071رو توضیح بدین ممنون میشم.
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/12/09 - 08:19
سلام دوست گرامی


ببینید این روش به این صورت هست که هر مطلب تازه ای که مطالعه میکنید رو یک روز بعدش، یک هفته بعدش (یعنی یک هفته بعد از اولین مواجهه با مطلب) و یک ماه بعدش، مرور کنید. این کار باعث تثبیت اون مطلب در ذهن شما میشه اما نیاز به برنامه ریزی دقیق داره، برای توضیحات دقیقتر و کاملتر میتونید از امکان مشاوره تخصصی ما استفاده کنید تا همکاران براتون برنامه تنظیم کنن :)
http://www.kayhanravan.ir/fa/expertise.aspx


موفق باشید
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
آهو
|
1395/12/11 - 04:01
0
0
سلام ببخشید کتابی هست که چند سال کنکور دولتی باشه با جوابای تشریحی
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/12/11 - 15:39
سلام آهو


اگر کنکور کارشناسی ارشد سراسری روانشناسی رو بخواید، میتونید به این لینک مراجعه بفرمایید:
http://www.kayhanravan.ir/fa/ketabtest95.aspx


موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
نظرات كاربران :
نام :
ايميل :
متن نظر : * 
 
متن بالا را وارد نماييد* 
 
سوالات متداول
پيوندها
عضويت در خبرنامه
پست الكترونيك  
  درخواست
صفحه اصلي | نقشه سایت | تماس با ما | Google+
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به گروه آموزشي كيهان مي باشد.
طراحي سايت و بهينه سازي سايت توسط سارگون